Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 379
Najnowszy Użytkownik: klaudiarzew
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Gwiazdy które cierpiały na anoreksje
Newsy


Niektóre aktorki z powodu obsesji na punkcie swojej figury wpadło w ciężką chorobę dotyczących zaburzeń odżywiania czyli anoreksję. Większości z nim udało się pokonać chorobę. Do tej grupy należą m.in Anahi, Alicia Machado, Paty Navidad, Adela Noriega, Eiza Gonzales i Jacqueline Bracamontes.
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2012         1 Komentarzy · 482 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Moje trzy siostry" odc. 31-35
Streszczenia odcinków


Odcinek 31
Emisja: 25 czerwca 2012

Lisa radzi, aby Santiago złożył Barbarze wizytę w szpitalu. Ernesto chce, aby inżynier wziął odpowiedzialność za to, co się stało. Vincente odwiedza zmartwioną Bebę. Gustawo nakazuje pielęgniarce ponownie pobrać krew od Margarity. Lisa wraca do domu i dzieli się swoim szczęściem z najbliższymi. Obiecuje, że wkrótce poznają jej chłopaka. Sofia oskarż Santiago o to, co się stało Barbarze. Eloisa, która przyszła odwiedzić pacjentkę, czuje się tym skrępowana. Gustavo dzwoni do Augusto, aby powiedzieć, że trzeba powtórzyć badanie.

Odcinek 32
Emisja: 26 czerwca 2012

Lisa pobiera Margaricie krew. Vicente opowiada Galindezowi o swojej najlepszej przedstawicielce handlowej - Margaricie. Tymczasem kobieta zamienia próbki krwi w laboratorium. Silvia rozpoczyna nową pracę, a jej mąż Carlos zostaje z bliźniaczkami w domu. Santiago martwi się o stan zdrowia Barbary. Dzwoni do Ernesta, aby dowiedzieć się, jak się czuje pacjentka. Augusto zastanawia się, co Galindez robi w firmie. Robert informuje kolegów, w jaki sposób chce zwabić Beatriz w pułapkę. Beba opowiada Mimi, co jej się przytrafiło ostatniego wieczora. Margarita chce się spotkać z Santiago w biurze.

Odcinek 33
Emisja: 27 czerwca 2012

Lisa pracuje w laboratorium z Jamiem. Nie może przestać myśleć, jak źle musi się czuć jej ukochany w związku z próbą samobójczą Barbary. Gdy Jamie pociesza dziewczynę, zjawia się jego żona. Zaczyna podejrzewać, że Jamie ma romans z asystentką. Augusto udaje się do sklepu, w którym pracuje Beba, bywobec kierownika wyrazić zgodę na pracę nieletniej siostry. Margarita prosi, aby Santiago zaopiekował się nią i dzieckiem, ale inżynier odpowiada, że może łożyć jedynie na utrzymanie potomka. Gustavo informuje Lisę, że zgodnie z wynikami badań Margarita ma nieodpowiedni poziom cholesterolu. Margarita jest zazdrosna o bukiet kwiatów, który dostała Lisa. Augusto zwierza się żonie, że nie będzie spokojny, dopóki nie pozna chłopaka Lisy.

Odcinek 34
Emisja: 28 czerwca 2012

Beba idzie do domu Francisca, aby przeprosić go za zachowanie Roberta. Galindez wypytuje Elsę o Margaritę, ale sekretarka nie chce nic powiedzieć. Tymczasem Margarita dziwnie się zachowuje. Augusto niepokoi si o żonę. Nękany wspomnieniami Jamie jedzie pod dom Lisy. Delia nie może go znaleźć w szpitalu. Przez przypadek dostrzega jego samochód przed domem rodziny Estrada. Silvia kłóci się z Carlosem, gdy po powrocie z pracy znajduje w pokoju bałagan. Barbara przeprasza ojca i zwierza się, że nie chce żyć bez Santiaga. Lisa znowu dostaje kwiaty. Margarita wypytuje ją o ukochanego, ale dziewczyna uprzedza jedynie, że niedługo wszyscy go poznają. Lisa daje Margaricie wyniki badań wskazujących na problemy z cholesterolem. Kobieta prosi, aby to Lisa przekazał bratu tę informację, ponieważ ona nie ma serca powiedzieć mu, że znowu nie jest w ciąży. Santiago ponownie odwiedza Barbarę w szpitalu. Delia podejrzewa, że Jamie znów pił. Lisa informuje Augusta, że jego żona nie jest w ciąży.

Odcinek 35
Emisja: 29 czerwca 2012

Jamie przypomina sobie swoją historię. Rodzina myśli, że umarł, ponieważ znaleziono spalone zwłoki w jego samochodzie. W rzeczywistości było to ciało złodzieja. Roberto opowiada Augustowi o dziwnym zachowaniu Beby. Vicente gratuluje Margaricie dobrych kontaktów z właścicielem Soliz Construction Company. Galindez zdobywa domowy adres Margarity. Lisa telefonuje do Santiaga z laboratorium, żeby podziękować mu za kwiaty. Delia otrzymuje stanowisko przełożonej pielęgniarek. Gdy Silvia pracuje w agencji reklamowej. Carlos zostaje w domu z córeczkami. Jamie czuje dyskomfort, że pracuje razem z córką, a ona nie wie, że jej szef jest jej biologicznym ojcem. Galindez idzie do domu, w którym mieszka rodzina Estradów i wypytuje Mariangel. Dowiaduje się od Carlosa, że Margarita jest żoną Augusta.
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 504 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Anita" odc. 83-96
Streszczenia odcinków


Odcinek 83
Emisja: 25 czerwca 2012

Eduardo budzi się ze śpiączki, lecz nie rozpoznaje bliskich. Okazuje się, że mężczyzna stracił pamięć. Ariana postanawia wykorzystać tę sytuację. Rafael zabiera Anitę do prywatnej kliniki. Tam odnajduje ją Graziela. Cachita prosi Amandę, aby powiedziała Davidowi prawdę o jego ojcu. Policjanci przesłuchują Arianę w sprawie wypadku. Kobieta przedstawia własną wersję wydarzeń. Zostaje uwolniona od zarzutów, ponieważ funkcjonariusze nie mają przeciwko niej dowodów. Na osiedle wraca Ambar. Panna Delgado zawiadamia ją o terminie rozprawy sądowej.

Odcinek 84
Emisja: 25 czerwca 2012

Eduardo przechodzi kryzys. Abelardo i Dulce Maria nie pozwalają Emilianowi powiedzieć mężczyźnie o tym, co się wydarzyło przed wypadkiem. Rafael prosi Grazielę o wybaczenie. Anita nie chce widzieć się z matką. David proponuje Luz wspólną pracę. Rafael chce, aby Graziela zgodziła się na jego pomoc. Ostatecznie kobieta ulega. Eduardo podgląda Arianę wkładającą do jego portfela własne zdjęcia. Anita przypomina sobie, że widziała Rafaela w Miami. Opowiada mu o tym, co jej się przydarzyło. Rafael wyznaje dziewczynie, że jest jej ojcem.

Odcinek 85
Emisja: 26 czerwca 2012

Emiliano usiłuje wyjaśnić Eduardowi, kim jest Ariana. Jednak mężczyzna broni kobiety. Emiliano czuje, że jego syn został do niego wrogo nastawiony. Amanda zaczyna wypowiadać pierwsze niezrozumiałe dźwięki. Graziela mówi Anicie, że Eduardo wrócił do żony. Dziewczyna postanawia to sprawdzić. W tym celu dzwoni do ukochanego. Eduardo myli ją z Arianą. Anita doznaje szoku i wpada w depresję. Emiliano opowiada Cachicie o problemach z synem. Ich rozmowę podsłuchuje Luz. Eduardo wyjeżdża z Arianą. Anita przysięga, że się zemści.

Odcinek 86
Emisja: 26 czerwca 2012

Anita przeprowadza się do domu Rafaela. Emiliano usiłuje sprowadzić Eduarda do Miami. Amanda poddaje się terapii. Ariana rodzi synka. Dziecko nie jest podobne do Eduarda, ale ten cieszy się, że został ojcem. Ariana stara się ukryć niechęć do syna. Ambar przejmuje pracę Anity. Rafael rejestruje Anitę jako własną córkę. Eduardo przypomina sobie szczęśliwe chwile spędzone z ojcem. Postanawia do niego zadzwonić. Anita odbiera nowy paszport.

Odcinek 87
Emisja: 27 czerwca 2012

Anita otrzymuje amerykański paszport. Maggie odkrywa, że z konta firmy zniknęły pieniądze. Prosi Ramira o wyjaśnienia. Wspólnie oskarżają o kradzież Eduarda i powiadamiają o tym Grazielę. Ta wraca do Miami, aby przygotować wszystko na powrót Anity. Spotyka się także z Maggie i Billym. Amanda robi postępy w rehabilitacji. Luz jest zmęczona zdradami Davida. Anita usiłuje dowiedzieć się, jaki sekret ukrywają Graziela i Rafael. Zostaje zwołane zebranie rady nadzorczej firmy, na którym pojawiają się Emiliano, Eduardo i Ariana. Anita wraca do Miami.

Odcinek 88
Emisja: 27 czerwca 2012

Na zebraniu rady nadzorczej Eduardo zostaje oskarżony o zdefraudowanie pieniędzy. Francisco zbiera dowody jego niewinności. Cachita, wróżąc z kart, wnioskuje, że Luz jest w ciąży. Ramiro wyjawia Arianie, w jaki sposób obciążył Eduarda winą za zdefraudowanie pieniędzy. Anita spotyka się z Juliem i opowiada mu o planach zemsty. Mężczyzna zostaje jej sprzymierzeńcem. David przypomina Eduardowi, że dziewczyna, którą skrzywdził, nazywa się Anita Guerrero. W hotelu odbywa się przyjęcie. Gdy wszyscy znajdują się na sali, na schodach pojawia się Anita.

Odcinek 89
Emisja: 28 czerwca 2012

Ojciec Francisco uświadamia Eduardowi, że Anita Guerrero i Anita Aristizabal to ta sama osoba. Dziewczyna staje twarzą w twarz z osobami, które ją skrzywdziły. Spośród zebranych na przyjęciu serdecznie wita się tylko z Davidem. Ariana traci nad sobą kontrolę. Sugeruje Eduardowi, że między nią i Anitą istniał konflikt. Cachita zmusza Luz do zrobienia testu ciążowego. Eduardo spotyka się z Anitą w ogrodzie. Dziewczyna próbuje go uwieść. David opowiada Cachicie o tym, co się wydarzyło w trakcie przyjęcia. Emiliano ostrzega syna przed Anitą.

Odcinek 90
Emisja: 28 czerwca 2012

Ariana przekonuje Emiliana, że Anita chce uwieść jej męża z zemsty. Cachita informuje Amandę, że zostanie prababcią. Maggie rozmawia z matką na temat Anity. Memo i Ambar zaprzyjaźniają się. Anita udaje się na osiedle, aby zabrać Amandę. Obie przenoszą się do rezydencji Aristizabalów. Grafolog potwierdza, że podpisy na dokumentach firmy należą do Eduarda. Adonis przekazuje Carlocie skrzynkę szampana. Mercedes rozpoznaje go i umawia się z nim na spotkanie. Julio mówi Anicie i Davidowi, że znalazł dowody winy Eduarda.

Odcinek 91
Emisja: 29 czerwca 2012

Eduardo odnajduje coraz więcej dokumentów dotyczących jego życia sprzed wypadku. Ariana jest tym zdenerwowana. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Luz odwiedza Anitę. Wyznaje jej, że spodziewa się dziecka Davida. Dulce Maria widzi Ramira w towarzystwie Maggie. Postanawia odejść od męża. Flor chce powiedzieć Anicie o chorobie Grazieli, ale Billy nie pozwala jej na to. Ramiro spotyka się z Arianą. Ich rozmowę podsłuchuje Abelardo. Dowiaduje się, że Ramiro jest ojcem dziecka Ariany. Eduardo udaje się do rezydencji Aristizabalów.

Odcinek 92
Emisja: 29 czerwca 2012

Mercedes i Adonis wspominają dawne czasy. David nie zgadza się na wspólne mieszkanie z Iris. Zmartwiony Eduardo postanawia udać się na osiedle wraz z Emilianem, aby dowiedzieć się więcej o własnej przeszłości. Abelardo mówi Cachicie, że ojcem dziecka Ariany jest Ramiro. Luz zawiadamia o tym Anitę. Ta usiłuje zdobyć kosmyk włosów Ramira. Mercedes pobiera próbkę od dziecka Ariany. Abelardo przynosi Dulce Marii kwiaty. Eduardo spotyka się z Anitą. David, Julio i Graziela chcą zwołać zebranie akcjonariuszy firmy.

Odcinek 93
Emisja: 30 czerwca 2012

Adonis odbiera kosmyk włosów dziecka Ariany. Francisco zawiadamia Eduarda o zebraniu rady nadzorczej. Mężczyzna postanawia w nim uczestniczyć. Na miejscu pojawiają się także Maggie i Anita. Graziela proponuje kandydaturę Anity na stanowisko prezesa. Ramiro popiera ten pomysł. Nieoczekiwanie Anita wybiera Ramira na wiceprezesa. Eduardo prosi na zebraniu o przywrócenie go do pracy w firmie. Tylko Anita zgadza się na to. Gdy Ariana obraża Anitę, ta policzkuje rywalkę. Ojciec Ariany odwiedza Carlotę. Anita odbiera wyniki testów DNA.

Odcinek 94
Emisja: 30 czerwca 2012

Dzięki testom DNA Anita zdobywa pewność, że ojcem dziecka Ariany jest Ramiro. David jest zazdrosny o kolegę Luz. Carlota potwierdza, że Filomen jest ojcem Ariany. Emiliano wyprasza mężczyznę z domu. Anita ponownie kłóci się z Arianą. Eduardo przypomina sobie, że przed wypadkiem był zakochany w Anicie. Dulce Maria i Abelardo miło spędzają czas w lunaparku. W restauracji Anita i Julio spotykają Eduarda z Arianą. Amanda robi znaczne postępy w rehabilitacji. Kobieta zaczyna nawet pisać. David nakazuje koledze Luz opuszczenie osiedla.

Odcinek 95
Emisja: 1 lipiec 2012

Eduardo i Ariana kłócą się. Mężczyzna udaje się do domu Anity. David znajduje zabawki w pokoju Abelarda. Jest pewien, że nie należą one do Angie. Pyta o to Cachitę. Eduardo czuje się zmęczony oczekiwaniami Anity i Ariany. Abelardo prosi Luz, aby pomogła mu zmienić wygląd. Odmieniony odwiedza Dulce Marię i Davida. W klubie pojawia się Filomen. Mężczyzna ośmiesza Carlotę i Arianę. Cachita namawia Amandę, aby ta wyznała Davidowi prawdę o jego ojcu. Anita zaprasza Eduarda na pokład łodzi. W trakcie podróży mężczyźnie wracają niektóre wspomnienia.

Odcinek 96
Emisja: 1 lipiec 2012

Ariana i Carlota wychodzą z klubu. Filomen mówi kobietom, że nigdy ich nie opuści. Lekarz zawiadamia Grazielę o tym, że jej choroba postępuje. David pyta Abelarda o zabawki. Mężczyzna wyznaje mu, że należały do syna, którego utracił. Eduardo opowiada ojcu o wycieczce z Anitą. Ten ostrzega syna, że postępowanie dziewczyny może być nieszczere. David pyta Amandę o własnego ojca, ale kobieta nie chce z nim rozmawiać. On postanawia sam dowiedzieć się prawdy. Eduardo i Ariana kłócą się. Abelardo mówi Davidowi, że jest jego ojcem.
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 536 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Morze miłości" odc. 73,74,75,76,77
Streszczenia odcinków


Odcinek 73
Emisja: 25 czerwca 2012

Tilico postanawia powiedzieć Victorowi Manuelowi prawdę na temat działań Coral. Jednak gdy dowiaduje się, że kobieta jest jego matką, zmienia zdanie. Wracający do zdrowia Guillermo musi złożyć zeznania na komisariacie. Nie chce zdradzać, kto powiedział mu o planach Leona, ponieważ zaszkodziłby Lucii. Coral mówi Estrelli, że niebawem poślubi Victora Manuela. Oriana radzi Estrelli, aby nie była bierna i zemściła się na Coral. Elena wmawia policjantom, że Guillermo i Estrella planowali zabicie Leona.

Odcinek 74
Emisja: 26 czerwca 2012

Komisarz chce oskarżyć Guillerma o próbę zabójstwa brata. W domu Lucii pojawia się Reyna. Mówi Orianie i Elenie, że ich ojciec żyje. Wyznaje także, że przed laty Leon zabił ich matkę. Elena nie wierzy, że jej ojciec byłby zdolny do popełnienia zbrodni. Zmienia zdanie po rozmowie z Casildą. Postanawia wycofać oskarżenia wobec Guillerma. Przeprasza wujka, że w niego zwątpiła. Mojarras widzi Coral całującą Santosa. Grozi córce, że opowie o wszystkim Victorowi Manuelowi. Leon ukrywa się w opuszczonej chacie.

Odcinek 75
Emisja: 27 czerwca 2012

Victor Manuel zabiera Aurorę do dzielnicy, w której mieszka Salvador. Kobieta jest przerażona warunkami, w jakich żyje jej syn. Salvador udaje się do Abril. Guillermo proponuje mu pracę, ale chłopak odmawia. Aurora dowiaduje się o planowanym ślubie Victora Manuela z Coral. Wyznaje mężczyźnie, że jego narzeczona kokietowała jej męża. Leon dzwoni do Oriany i zapewnia ją, że nie spocznie, dopóki nie zabije Estrelli. Kobieta opowiada Elenie o rozmowie z ojcem. Estrella, Coral, Victor Manuel i Hernan udają się na wspólną kolację.

Odcinek 76
Emisja: 28 czerwca 2012

Hernan oświadcza się Estrelli. Coral mówi ojcu, że gdy zostanie żoną Victora Manuela, on, Tilico i Luz będą musieli wrócić do Playa Escondida. Estrella wyjeżdża z miasta w rodzinne strony. W miasteczku spotyka Victora Manuela, który wyznaje jej, że wystarczy jej jedno słowo, a on opuści Coral. Dziewczyna nie chce żyć ze świadomością, że unieszczęśliwiła inną kobietę. Jednak mimo oporów spędza noc z Victorem Manuelem. Oriana zostaje poddana operacji twarzy. Guillermo martwi się, że niepoczytalna Coral może zrobić krzywdę jego córce.

Odcinek 77
Emisja: 29 czerwca 2012

Coral pyta Estrellę, czy ona i Victor Manuel spędzili razem noc. Dziewczyna zaprzecza. Coral przysięga, że zemści się na Orianie, która utwierdziła ją w przekonaniu, że narzeczony ją zdradził. Porywa kobietę i wywozi ją poza miasto. Przywiązuje Orianę do drzewa i zostawia. Victor Manuel chce odwołać ślub z Coral. Narzeczona wpada w szał. Oriana uwalnia się i wraca do miasta. Obiecuje sobie, że nie dopuści do ślubu Coral i Victora Manuela. Tymczasem mężczyzna ma nadzieję, że Estrella do niego zadzwoni i poprosi, aby się nie żenił.
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 1055 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Osaczona" odc.14,15,16,17,18
Streszczenia odcinków


Odcinek 14
Emisja: 25 czerwca 2012

Paola odkrywa podły plan Pilar i wykrzykuje jej to prosto w twarz. Kike próbuje załagodzić napięcie między obiema kobietami. Yolanda niepokoi się, bo Octavia nie wie o powrocie Diany. Maximiliano uspokaja ciotkę mówiąc, że to on jest mężem Marfil i ma prawo decydować kto będzie się nią zajmował, a kto nie. Pancholon prosi Paca o pożyczkę, żeby mógł wyjechać z jego córką. Paco złości się i ostrzega młodzieńca, że nie puści Caramelo bez ślubu. Pilar myśli, że to Gaby powiedziała Paoli, że sypia z Kike. Paola odciąga Pilar od Gaby i rozmawiają na osobności. Pilar obiecuje, że już nigdy więcej nie spotka się z Kike i, że wyjdzie za Larry’ego. Maximiliano mówi Diegowi, że jest zakochany w Dianie i nie zamierza igrać z jej uczuciami. Bruna zawiadamia Octavię o powrocie Diany. Max grozi Brunie, że jeśli powie jego matce o tym, iż jest zakochany w Dianie, to osobiście zadba, żeby ją zwolniono. Ignacio odzyskuje przytomność i prosi o rozmowę z Maximilianem. Andrés odmawia tłumacząc mu, że jest zbyt słaby. Ignacio karze mu przysiąc, że jeśli umrze, opowie Maxowi o Dianie. Max próbuje zbliżyć się do Diany, ale zostaje odtrącony. Camilia zamierza walczyć z Marfil o Maximiliana. Bruna odwiedza prawdziwą Marfil w domu Isabel. Jej stan pozostaje niezmieniony. Andrés zjawia się w domu Irazábalów i proponuje Dianie, że przemilczy jej przestępstwa, jeśli mu się odda. Débora po kryjomu wychodzi z pokoju i widzi Andresa i Dianę razem. Doña Santa krzyczy na widok chodzącej Marfil. Choć staruszka zapewnia, że widziała Marfil na nogach, to Max jej nie wierzy. Maximiliano wchodzi do pokoju żony i zdziwiony pyta jak zdołała przejść z łóżka na fotel skoro nie może chodzić. Débora odpowiada, że to Bruna pomogła jej przed wyjściem. Kike grozi Pilar, że jeśli wyjdzie za Larry’ego, to zjawi się w kościele i powie, iż spodziewa się jego dziecka. Octavia ma za złe synowi, że zatrudnił Dianę. Débora mówi Brunie, że widziała Andresa w domu i boi się, że może zakłócić ich plan. Kobieta przysięga zniszczyć Dianę tak, by nie odebrała jej Maximiliana.

Odcinek 15
Emisja: 26 czerwca 2012

Marfil (Débora) mówi Brunie, że nie podoba jej się Diana i zniszczy ją, by zachować Maximiliana dla siebie. Octavia podziela opinię Débory i obiecuje uprzykrzyć życie pielęgniarce. Max przeprasza Emilia za krzywdy wyrządzone jego siostrze Camili i przyznaje, że jest zakochany w Dianie. Nadchodzi dzień ślubu Larry’ego. Gaby jest przygnębiona. Diana próbuje pocieszyć płaczącą siostrę i każe jej zapamiętać, że Larry nigdy nie był jej. Pilar mówi koleżankom, że wychodzi za Larry’ego bez miłości. One przypominają jej o groźbie Kike. Déborze udaje się wymusić na Maximilianie pocałunek, którego świadkiem jest Diana. Dziewczyna jest zmieszana, ale stara się to ukryć. Diego jest smutny, bo Diana nie odwzajemnia jego miłości. Caramelo radzi mu zapomnieć o niej. Pancholon odbiera zreperowany wóz i liczy na kolejną szansę odpłacenia się Paoli. W kościele wszyscy oczekują przybycia panny młodej. Diana wyobraża sobie jak jej siostra wychodzi za Larry’ego, a później widzi siebie biorącą ślub z Maxem. Silvita zjawia się w kościele z psami. W końcu pojawia się panna młoda. Kiedy ksiądz pyta Pilar czy bierze sobie Larry’ego za męża wkracza Kike. Pilar ucieka sprzed ołtarza i odjeżdża z Kike na motorze. Larry wybiega za nią na ulicę, ale nie udaje mu się jej zatrzymać. Octavia jest wzburzona całym zajściem. Maximiliano pociesza zdezorientowanego brata. Cała rodzina Irazábalów wraca do domu. Larry zaszywa się w swoim pokoju i chce być sam. Octavia nakazuje Maxowi nie opuszczać go. Bruna dowiaduje się o incydencie i relacjonuje go Déborze. Camila odwiedza w szpitalu Ignacia. Opowiada mu o nieudanym ślubie Larry’ego oraz o powrocie Marfil do zdrowia. Gaby chce pocieszyć ukochanego w trudnych chwilach, ale Lala jej na to nie pozwala. Pilar i Kike czekają na lotnisku na samolot do Meksyku. Kike jest szczęśliwy, że udało mu się zemścić na Larrym. Mówi Pilar, że kiedy dotrą do Meksyku będzie musiała usunąć dziecko. Pilar się sprzeciwia, ale Kike przypomina jej, że od teraz należy do niego. Octavia obawia się, że jej rodzina stanie się pośmiewiskiem. Paola przyznaje się bratu, że wiedziała o niewierności jego narzeczonej, ale nic nie mówiła bo Pilar obiecała jej go poślubić. Kiedy Diana zjawia się w pokoju, gdzie zebrała się cała rodzina, jest poniżana zarówno przez Octavię, jak i przez Marfil (Déborę). Maximiliano staje w jej obronie i nie rozumie skąd ta nagła zmiana u jego żony.

Odcinek 16
Emisja: 27 czerwca 2012

Marfil (Débora) tłumaczy Maximilianowi, że nie zniosłaby gdyby zakochał się w innej kobiecie. Gaviota jest zadowolona z hańby, jaka dotknęła rodzinę Octavii. Paco rozmyśla w gabinecie o swojej dawnej miłości, Alicii. Octavia gani Dianę za to, że chodzi umalowana i nie spina włosów. Bruna jest zadowolona, że pani domu trzyma ją krótko. Gaby zanosi Larry’emu śniadanie i bezskutecznie próbuje go pocieszyć. Caramelo ma za złe Pancholonowi, że powiedział jej ojcu, iż chce z nią zamieszkać bez ślubu. Para kłóci się ze sobą. Maximiliano widzi płaczącą Dianę, ale nie udaje mu się dowiedzieć co jest przyczyną jej smutku. Paola spotyka Diega na plaży. Diego wyznaje jej, że kocha Dianę. Paola odpowiada, że dla niej miłość nie istnieje i liczą się tylko przygody. Marfil (Débora) jest niemiła dla Diany i pyta, czy to prawda, że podkochuje się w Maxie. Diana zaprzecza, ale to nie przekonuje Débory. Paco opowiada Gaviocie o Alicii. Débora i Octavia planują wspólnymi siłami pozbyć się Diany z domu. Diana żali się Gaby, że widziała Maximiliana całującego Camilę. Do rozmawiających na plaży Diega i Paoli przyłącza się Pancholon. Mężczyzna prosi Diega, żeby zostawił go sam na sam z Paolą. W Meksyku Kike siłą chce zmusić Pilar do aborcji. Diana zarzuca Maxowi, że kłamał wyznając jej miłość skoro całuje Camilę. Dziewczyna w złości oblewa mu koszulę szklanką wody i kipiąca zazdrością wychodzi. Débora próbuje uwieść Maxa. Diana przyłapuje ich razem. Po rozmowie z Gaviotą, która nakłaniała Caramelo do zerwania nieprzyszłościowego związku, dziewczyna idzie się przejść po plaży. Tam spotyka Paolę całującą się z Pancholonem. Andrés odwiedza ciotkę Isabel. Kobieta opowiada mu o nowym zajęciu i zaprowadza do pokoju, w którym leży Marfil. Octavia czyni Maxowi wyrzuty, że nie sypia z żoną oraz próbuje wymusić na nim, by zwolnił Dianę.

Odcinek 17
Emisja: 28 czerwca 2012

Sąsiadka mówi Dianie, że teraz kiedy ma pracę może wyciągnąć matkę z więzienia. Caramelo najpierw kłóci się z Pancholonem, a potem rzuca się na Paolę. Pancholon świetnie się bawi widząc jak dwie kobiety biją się o niego. Débora jest zła, że Max nie chce z nią sypiać, bo jest zakochany w Dianie. Octavia sprzecza się z Maximilianem o Dianę. Diana pyta babcię, czy to prawda, że jej matka jest w więzieniu. Miguelina zaprzecza. Gaviota rozmawia z Paco o zemście na Octavii. Diego wyznaje Dianie miłość. Ona odtrąca go świadoma swojego uczucia do Maxa. Diego prosi, by chociaż to przemyślała. Larry wciąż ma depresję. Maximiliano pociesza go i opowiada o niemożliwej miłości jaką darzy Dianę oraz zamiarze rozwiedzenia się z Marfil, jak tylko ta powróci do zdrowia. Octavia mówi Yolandzie, że jej syn splamiłby honor nazwiska Irazábal, gdyby związał się z pielęgniarką. Miguelina idzie do kościoła prosić Boga, żeby jej wnuczki nigdy nie poznały prawdy o swojej matce. Caramelo wypłakuje się w rękaw ojca. Diana tłumaczy Lali, że nie mogła przyjąć wyznania miłości Diega, bo kocha Maxa. Paco uderza Pancholona i ostrzega, że go zabije jeśli ponownie zbliży się do jego córki. Octavia proponuje Maximilianowi i Marfil, aby wyjechali w inne miejsce na rehabilitację, a później udali się w drugą podróż poślubną. Débora sugeruje Maxowi ponowną podróż do Włoch. Maximiliano jest zdziwiony, bo ona nigdy mu nie mówiła, że była we Włoszech. Débora wykręca się wymyśloną na poczekaniu wymówką i nalega na wyjazd, ale Maximiliano nie uważa tego za dobry pomysł.

Odcinek 18
Emisja: 29 czerwca 2012

Gaby zanosi Larry’emu jedzenie, ale ten nie chce jeść i pojmuje, że Gaby jest w nim zadłużona. Emilio mówi Camili, że zakochał się w Dianie, pielęgniarce donii Santy. Miguelina namawia Dianę, by przyjęła miłość Diega. Maximiliano dzwoni do Diany. Dziewczyna nie chce z nim rozmawiać i mówi, że jego miejsce jest przy żonie. Max obiecuje, że rozwiedzie się z Marfil jak tylko ta wróci do pełni sił. Paola poznaje Andresa na imprezie i proponuje mu posadę w jej domu. Gaby domyśla się, że Larry odkrył jej prawdziwe uczucia. Bruna znajduje w pokoju Gaby zdjęcie Larry’ego i napisane do niego listy. Chce je spalić. Pancholon prosi o rękę Caramelo. Octavia czyni wyrzuty Maxowi, że nie zgodził się na podróż z Marfil. Max tłumaczy, że nie czuje już absolutnie nic do żony. Octavia obwinia o to Dianę, ale Max nie pozwala jej, by myślała w ten sposób. Gaby zastaje w swoim pokoju Brunę palącą jej listy miłosne. Niestety, nie może już nic zrobić. Caramelo chce przyjąć oświadczyny Pancholona, ale ojciec radzi jej, by tego nie robiła, bo mężczyźni lubią trudne kobiety. Bruna donosi Larry’emu, że znalazła w pokoju służącej listy miłosne i chwali się, że je spaliła. Larry gani ją i ostrzega, że straci pracę jeśli piśnie o tym choć słówko Octavii. Paola chwali się Marfil, że poznała szofera, Andresa Dávila. Débora wpada w osłupienie. Camila zjawia się w domu Irazábalów aby zaproponować Marfil sojusz w pozbyciu się Diany. Débora zgadza się na współpracę. Gaby przeprasza Larry’ego za listy miłosne i deklaruje, że odejdzie z jego domu. Larry mówi, by tego nie robiła i przyznaje, że też coś do niej czuje. Prosi, żeby zdjęła okulary, adoruje ją mówiąc, że jest piękna i skrada jej pocałunek. Diana obserwuje z kuchni Maxa i Marfil. Komentuje Lali, że musi zgrywać silną tak, by żona panicza nie odkryła jej prawdziwych uczuć. Lala radzi dziewczynie, żeby wybiła sobie z głowy Maximiliana i wyszła za Diega.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 623 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Dom po sąsiedzku" odc.31,32,33,34
Streszczenia odcinków


Odcinek 31
Emisja: 25 czerwca 2012

Gonzalo zabiera DVD i odaje je Renato. Pilar pomaga mężowi uciec przed policją. Carola przyjeżdża do domu Danilo i znajduje go nieprzytomnego. Pilar błaga Renato, aby wycofał zarzuty przeciw jej mężowi. Conde pokazuje jej DVD z zapisem rozmowy Adolfo i Javiera. Szwagier ostrzega Rebecę, że jeśli nie wycofa donosu, ucierpi na tym jej siostra. Ignacia i Emilio informują ojca o niebezpieczeństwie jakie grozi Caroli. Danilo usiłuje zabić najmłodszą Conde, ale dziewczyna broni się i rani napastnika. Roztrzęsiona Carola opowiada Leonardo o zajściu w domu Danilo. Leonardo jedzie do szpitala, w którym leży przyjaciel jego brata.

Odcinek 32
Emisja: 26 czerwca 2012

Leonardo próbuje zabić Danilo, ale pielęgniarka przeszkadza mu w wykonaniu planu. Lidia zostaje potrącona przez samochód. Javier naciska na Ignacię, aby oddała mu DVD. Rebeca i Gonzalo starają się przekonać Renato do wycofania zarzutów przeciw Ruizowi. Carola odwiedza Danilo. Chce wiedzieć, kto zlecił mu zabicie jej. Ignacia otwiera korespondencję do Leonardo i odkrywa, że mąż miał dwóch braci, a nie jednego. Danilo umiera, nie wyjawiając Caroli prawdy.

Odcinek 33
Emisja: 27 czerwca 2012

Rebeca jedzie do domu siostry. Chce jej pomóc wydostać się, zanim pojawi się Javier. Carola jest w szoku po śmierci Danilo. Javier wraca do domu z ogromnym bukietem kwiatów i prosi Pilar o wybaczenie. Żona oświadcza mu, że pragnie wrócić do pracy. Renato prosi Pilar, aby pomogła Caroli wyjść z kryzysu. Ignacia wypytuje Leonardo, ilu miał braci. Żona Gonzalo każe Pilar zostawić jej męża w spokoju. Javier spotyka się z Renato. Prosi go, aby oddał mu jego posadę. Emilio zawiadamia Carolę, że bracia Acosta Errazuris nie istnieją.

Odcinek 34
Emisja: 28 czerwca 2012

Emilio podejrzewa, że Adolfo i Leonardo zataili przed nimi swoją prawdziwą tożsamość. Ignacia rozmawia z Gonzalo o ich małżeństwie. Uznaje, że nie funkcjonuje ono tak jak powinno i, że mąż na każdym kroku rani ją. Pilar przyjeżdża do rezydencji Condę na sesję z Carolą. Javier wraca do firmy i wyrzuca Rebecę z pracy. Renato proponuje kobiecie, aby zastawili pułapkę na Ruiza i zdobyli dowody jego winy. Ignacia jedzie do Lidii. Pyta ją, ilu braci miał Adolfo.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 735 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Pieska miłość" odc.31,32,33,34
Streszczenia odcinków


Odcinek 31
Emisja: 25 czerwca 2012

Zmartwiona Ligia dzwoni do Cecilii i zawiadamia ją, że Sofia pojechała na wieczór kawalerski Antonio. Sofia i Cecilia pojawiają się w rezydencji Camili. Między narzeczonymi dochodzi do kłótni. Brando zarzuca dziewczynie, że obiecała urwać kontakt z Rockym, a tymczasem on zdał jej relację z wieczoru kawalerskiego Antonio. Benny nie wie, co ma zrobić: iść na ślub Sofii, czy, z lojalności wobec Rocky’ego, nie brać udziału w uroczystości. Angel decyduje się odprowadzić córkę do ołtarza. Sofia wyznaje Veronice, że żałuje swojej decyzji o ślubie z Antonio. Ligia prosi Cecilię o pomoc. Nie mogą dopuścić, aby córka Rosario odwołała ślub. Rosario i Cecilia rozmawiają z dziewczyną, ale Sofia jest nieugięta. W domu Sofii pojawia się Camila. Kobieta informuje ją, że musi jej coś wyznać i ma to związek z Antonio.

Odcinek 32
Emisja: 26 czerwca 2012

Camila namawia Sofię, aby nie odwoływała ślubu i nie ustępowała miejsca tajemniczej kochance Antonio. Jest przekonana, że w trakcie ślubu, wśród niewielu gości, uda im się ustalić jej tożsamość. Daniela drwi z Antonio. Dokucza mu, że teraz on zostanie porzucony przed ołtarzem. Alejo jest zły, że ojciec odprowadzi Sofię do ołtarza. Zamyka się w łazience i pali marihuanę. Daniela oferuje Sofii i Antonio, aby pojechali na jej miesiąc miodowy. Camila gotowa jest na wszystko, aby poznać miejsce, gdzie nowożeńcy mają zamiar jechać w swoją podróż poślubną. Rocky dowiaduje się, że Benny poszedł na ślub Sofii i Antonio. Ma żal do przyjaciela, że go zdradził. Sofia i Antonio składają sobie przysięgę małżeńską. Brando zapewnia narzeczoną, że jest jedyną kobietą w jego życiu, jaką kiedykolwiek kochał. Camila rozpacza w łazience po ślubie ukochanego kuzyna. Znajduje ją Antonio. W trakcie rozmowy mówi jej, że jedzie w podróż poślubną do San Marti. Sofia wyznaje Veronice, że obejmując Camilę, wyczuła od niej perfumy Antonio. Podejrzewa, że kuzyni są również kochankami.

Odcinek 33
Emisja: 27 czerwca 2012

Sofia zarzuca mężowi, że wyczuwa od niego perfumy Camili. Antonio broni się, że znajdzie na nim zapachy wszyscy gości, którzy składali mu życzenia. Benny stawia Veronice ultimatum: wychodzi z nim albo nadal tańczy z Pedro. Dziewczyna zostaje na parkiecie. Antonio wpada w złość, kiedy dostrzega Rocky’ego. Rucingue radzi Angelowi, aby zapomniał o Rosario i zostawił ją w spokoju. Camila wmawia Gonzalo, że Sofia nie spocznie, póki nie przejmie całej firmy rodziny Brando. Antonio daje żonie samochód w prezencie ślubnym. Następnie pokazuje jej kolejną niespodziankę – apartament, który kupił dla nich. Małżonkowie spędzają swoją pierwszą noc w mieszkaniu. Brando wyznaje miłość śpiącej dziewczynie. Camila wpada w szał, że nie może jechać za Sofią i Antonio. Gonzalo zauważa, że gdyby mieli prywatny odrzutowiec jak rodzina Danieli mogliby lecieć za nowożeńcami. Camila podchwytuje pomysł i zwraca się do Danieli z prośbą o przysługę. Antonio zdradza Sofii, że zapragnął wziąć ją na plażę, bo kojarzy mu się ona z ich pierwszym razem.

Odcinek 34
Emisja: 28 czerwca 2012

Camila i Gonzalo przyjeżdżają do hotelu, w którym zatrzymali się Sofia i Antonio. Świeżo upieczona pani Brando wpada w złość, widząc kuzynkę męża. Wyznaje Veronice, że w trakcie wyjazdu ma zamiar dowiedzieć się, czy coś łączy Antonio z jego kuzynką. Camila natyka się w hotelu na znaną psycholog, Marię. Prosi ją o spotkanie, ale kobieta odmawia. Camila cieszy się, że popsuła rywalce podróż poślubną. Nagle zauważa Sofię, która oferuje jej mecz w siatkówkę. Camila wykorzystuje sytuację i proponuje Sofii zakład: jeśli wygra zostawią Antonio w spokoju, jeśli przegra będzie musiała zaakceptować fakt, że Antonio spędzi wieczór i noc na zabawie z przyjaciółmi. Rocky wynajmuje Markowi pokój w swoim domu. W trakcie gry Camila uderza Sofię piłką. Dziewczyna traci przytomność. Diego naśmiewa się z Camili. Uświadamia jej, że dzięki uderzeniu Sofia wyszła na swoje – jest teraz w pokoju z Antonio. Sofia nakrywa męża z Camilą w jacuzzi.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 820 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Królowa południa" odc.31,32,33,34
Streszczenia odcinków


Odcinek 31
Emisja: 25 czerwca 2012

Po wyciągnięciu od Drisa informacji, Ratas zabija go i wiesza na jednym z mostów w Meksyku. Epifanio próbuje namierzyć swojego człowieka, ale ten stale wymyka mu się z rąk. Willy wraca do gry. Zaczyna badać tożsamość denata i jego powiązania z narkotykowymi kartelami. Pomaga mu asystentka Veronica. Kobieta szybko odkrywa, że Dris prowadził interesy z Teresą Mendozą. Tymczasem ona decyduje się zamieszkać sama, z dala od Paty. Początkowo przyjaciółka oponuje, ale po wysłuchaniu jej argumentów, przyznaje jej racje. Yasikov załatwia dla Teresy kolejny transport kokainy do Moskwy, ale najpierw kobieta musi spotkać się w Kolumbii z szefem kartelu w Medellin.

Odcinek 32
Emisja: 26 czerwca 2012

Oleg zawiadamia Teresę o śmierci Drisa. Kobieta jest zadowolona, ale Yasikov uprzedza ją, że to znak: meksykańscy wrogowie ruszają po nią. Ratas chwali się przed Batmanem i innymi, jak zabił Drisa. Epifanio ma za złe władzom, że wypuściły Ratas na wolność. Epifanio szantażuje swojego kontrkandydata – pokazuje mu jego zdjęcia z nastolatkami – i zmusza do wycofania się z wyborów prezydenckich. Willy przygląda się kartelowi narkotykowemu w Medellinie. Przyczynia się do utraty towaru przez Cali na rzecz Sanchez Godoya. Teresa rośnie w siłę i rozkręca swój narkobiznes. Z każdym dniem Oleg jest pod większym wrażeniem swojej wspólniczki.

Odcinek 33
Emisja: 27 czerwca 2012

Gato, Pote i Ratas przyjeżdżają do Hiszpanii. Teresa wchodzi do księgarni, aby kupić książkę i zauważa swoich wrogów. Oni przeglądają gazety i widzą zdjęcia Teresy w towarzystwie Paty O’Farrel. Ratas rozpoczyna poszukiwanie przyjaciółki Teresy. W międzyczasie Teresa kontaktuje się z Yasikovem. Wspólnik wysyła ludzi, aby chronili ją. Będąc bezpieczną w biurze Olega, kobieta usiłuje dodzwonić się do domu Paty. Niestety, przyjaciółka nie odbiera. Zajęta jest flirtem z Conejo, która wyszła z więzienia. Pote, Gato i Ratas przyjeżdżają pod dom Paty. Willy dostaje się do domu Sancheza. Mafioso szykuje się do przyjęcia z okazji swoich urodzin. Na imprezie pojawią się także Teresa, Batman i Pote. Policjant kontaktuje się z Veronicą i daje jej sygnał do działania. Obawia się, że zostanie rozpoznany. Veronica rozpoczyna akcję policyjną. Wszyscy, łącznie z Willym, uciekają. Willy spotyka się ze swoim przełożonym i prosi go o pozwolenie na oddelegowanie do Hiszpanii, w celu przyjrzenia się działalności Teresy Mendozy.

Odcinek 34
Emisja: 28 czerwca 2012

Conejo chce ponownie pracować z Teresą i Paty. Cała czwórka spotyka się, aby porozmawiać o interesach. Mendoza traktuje chłopaka z góry i z pogardą. On jest pod wrażeniem pozycji, jaką uzyskała w narkobiznesie. Oleg zleca zainstalowanie kamer w magazynie. W firmie Teresy pojawia się także Saturnino. Teresa decyduje się wejść w interesy z Włochami. Używa Paty jako tłumaczki. Willy dostaje zgodę na rozpoczęcie misji w Hiszpanii. Wkrótce policjant leci do Europy. Gato, Pote i Ratas wpadają w pułapkę zastawioną na nich przez Olega.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 812 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Pokojówka na Manhattanie" odc. 69-73
Streszczenia odcinków


Odcinek 69
Emisja: 22 czerwca 2012

Sara mówi Brunonowi, że uważa za wielki błąd to, że Benjamín wyciągnął Catalinę Lucero z więzienia. Goyo i Belinda kłócą się z powodu zdjęcia ślubnego Belindy z Hugo. Ostatecznie jednak do wniosku, że Hugo był w ich mieszkaniu. Víctor nie wie, jak pomóc Lalo w pracy domowej. Lalo próbuje uprzykrzyć życie ojci i Yayi. Udaje, że ma koszmary i jest chory, aby nie dać im od siebie odpocząć. Amador przyłapuje Víctora, jak zaczepia inną pokojówkę z hotelu i zatrzymuje go. W tym momencie zjawia się Cristóbal.

Odcinek 70
Emisja: 25 czerwca 2012

Cristóbal ostrzega Víctora, żeby nie warzył się dokuczać Marisie. Marisa jest wściekła na Víctora, że nie powiadomił jej o chorobie Lala. Cristóbal czuje się bezradny wobec Víctora – nie może go zwolnić, bo to odbiłoby się negatywnie na relacji Marisy z synem. Hugo zakrada się do mieszkania Belindy i znajduje dowody na to, że ona jest w ciąży. Marisa demaskuje syna i zmusza go, by przyznał się do swojej psoty. Lalo prosi mamę o trzy dni na przygotowanie planu, który pomoże mu do niej wrócić. Calixta sprytnie wyciąga od Yayi informacje o interesach Estanislao i Derekcha. Cristóbal zabiera Lala na spacer. Víctor spotyka ich i ma pretensje o to, że Marisy nie ma z nimi.

Odcinek 71
Emisja: 16 czerwca 2012

Koleżanki Marisy dostrzegają u niej dziwny spokój i pytają, czy pogodziła się już ze stratą Lala. Calixta prosi Jerome, żeby śledził Estanislao i dowiedział się, gdzie dojdzie do sprzedaży narkotyków. Goyo i Belnda znajdują w domu krew. Cristóbal także pyta Marisę, dlaczego zrezygnowała z walki o syna. Goyo jest przekonany, że krew w ich mieszkaniu należy do Huga, ale Belinda nie chce mu wierzyć. Estanislao domyśla się, że jest śledzony i wstrzymuje transakcję. Belinda otrzymuje potwierdzenie: Hugo jest w Stanach Zjednoczonych. Lalo nie pozwala Víctorowi wyjść w nocy. Cristóbal nie rozumie, dlaczego Marisa już mu nie ufa.

Odcinek 72
Emisja: 27 czerwca 2012

Marisa mówi Cristóbalowi o planie syna. Jerome opowiada Calixtcie o problemach, jakie napotkał podczas śledztwa. Catalina jest zdesperowana. Bruno nie odbiera jej telefonów. Postanawia iść do Sary i błagać ją, żeby wycofała oskarżenie. Estanislao zgadza się, żeby Calixta była obecna przy kolejnej dostawie narkotyków. Lalo uprzykrza życie Víctorowi i Yayi. Víctor odwiedza Marisę, aby przyznać się, że popełnił błąd odbierając jej syna. Tam spotyka Cristóbala. Marisa prosi o czas na zastanowienie na to, czy chce syna z powrotem, albowiem razem z Cristóbalem planują podróż po Europie i nie liczyli na towarzystwo Lala. Amelia mówi Sarze, że Tyron i Cristóbal będą mieli zebranie w domu z ludźmi z Queens. Przyjaciółki Marisy dopytują się, czy to prawda, co mówi Víctor.

Odcinek 73
Emisja: 28 czerwca 2012

Belinda mówi Marisie, że Hugo wrócił i był w jej mieszkaniu. Jerome informuje Goyo, że Dereck i Estanislao chronią Hugo. Dereck mówi Estanislao, że telefon komórkowy, który znalazł Hugo, należy do Tanii, żony Jerome. Tito proponuje Cristóbowalowi, aby zatrudnił Sarę jako projektantkę jego kampanii. Amelia popiera tę propozycję. Marisa obiecuje Víctorowi, że zabierze syna, jeśli przyzna się, że to Sara opłaciła adwokatów, aby odebrali jej Lala. Jerome uprzedza Calixtę, że Estanislao i Dereck zaczynają go podejrzewać – zadawali mu dużo pytań i zorientowali się, że zgubił telefon. Marisa i Víctor dochodzą do porozumienia w sprawie opieki nad synem. Lalo wraca do mamy.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 817 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Teresa" odc. 77,78,79,80,81
Streszczenia odcinków


Odcinek 77
Emisja: 25 czerwca 2012

Paloma w ciężkim stanie zostaje przewieziona do szpitala. Usiłuje skontaktować się z Arturo, ale zamiast prawnika w jej sali pojawia się Teresa. Paloma wyznaje jej, że spała z Arturo i umiera. Kiedy Teresa informuje Arturo o śmierci Palomy jest załamana – jej mąż zareagował nazbyt emocjonalnie. Kobieta postanawia zwierzyć się swojej szwagierce. Mówi Luisie, że kilka dni wcześniej Arturo zdradził ją z Palomą, ale nie chce mu nic mówić, bo boi się jego reakcji. Luisa zaczyna coraz bardziej ufać Teresie.

Odcinek 78
Emisja: 26 czerwca 2012

Amadeo odkrywa, że z konta Mayry zginęło kilka milionów, prosi o wyjaśnienie Rubena, który jako jedyny miał dostęp do tych pieniędzy. Arturo jest jedynym spadkobiercą majątku Palomy, która chciała, by założył fundację. Prawnik postanawia, że sprawy fundacji powierzy żonie, okazuje się, że pieniądze mają zostać przeznaczone na pomoc klinice Mariano. Tymczasem Ruben dowiaduje się o ciąży Esperanzy i zaczyna podejrzewać, że to on jest ojcem dziecka.

Odcinek 79
Emisja: 27 czerwca 2012

Juanita mówi Teresie, że wychodzi za mąż za Cutberto. Przyznaje, że chociaż Hector jest bogaty, nie byłaby z nim szczęśliwa, ponieważ go nie kocha. Ruben mówi Esperancie, że wie, że jest ojcem jej dziecka. Aurora nie może zrozumieć, dlaczego Paloma przekazała cały majątek Arturo. Jej wątpliwości rozwiewa rozmowa z Mariano, który wyjaśnia, że zmarła kobieta uważała, że Teresa poślubiła Arturo tylko dla pieniędzy. Policja trafia na trop Fito. Kiedy dowiaduje się o tym Teresa odnajduje dealera i każe mu wyjechać.

Odcinek 80
Emisja: 28 czerwca 2012

Teresa próbuje odszukać Arturo. Trafia do domu Fernando, ale zamiast szukać męża, chce uwieść jego wspólnika. Po spotkaniu z Teresą, Fernando spotyka się z Luizą i wyznaje, że nie może bez niej żyć. Genoveva mówi Rubenowi, że Esperanza jest z nim w ciąży. Teresa prosi Arturo o rozwód.

Odcinek 81
Emisja: 29 czerwca 2012

Teresa nalega, żeby Arturo dał jej rozwód, ale on nie chce o tym słyszeć. Kobieta oddaje swój pierścionek zaręczynowy Fitowi. Genoveva proponuje Rubenowi, że zaopiekuje się jego dzieckiem, aby Mayra nie dowiedziała się o jego istnieniu. Cutberto i Johnny zabierają Paty od jej dziadka. Aurora wyjaśnia Marianowi, że wyjechała do Francji, aby o nim zapomnieć


ŹRÓDŁO: novela.pl oraz telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 1132 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zakazane uczucie" odc. 93-100
Streszczenia odcinków


Odcinek 93
Emisja: 25 czerwca 2012, godz. 17:00

Efrain ma wyrzuty sumienia po tym, co zrobił. Cynthia go uspokaja i mówi, że wszystko idzie zgodnie z planem. Maria nakrywa Cynthię, całującą się z Efrainem. Zarzuca dziewczynie, że kokietuje Efraina. Cynthia ripostuje, że wszyscy mężczyźni albo ją rozczarowują, albo odchodzą, a Efrain jest zawsze. Maria radzi jej, aby uważała i przypomina, że Rogelio nigdy nie zgodzi się na jej związek z pracownikiem. Rosaura rozmawia z Rogelio. Zaznacza, że nie ma już niczego, co łączyłoby Anę Paulę z Gustavo. Radzi Montero, aby na nowo zawalczył o jej siostrzenicę i byli szczęśliwi. Rogelio jest w szoku. Nie może uwierzyć, że nawet w takim momencie, Rosaura okazuje swoją bezduszność. Efrain uważa, że Cynthia powinna być szczera z Marią, nadszedł czas, aby Rogelio poznał prawdę. Dziewczyna przypomina mu, gdzie jest jego miejsce i radzi, aby robili rzeczy po jej myśli. Ana Paula przechodzi załamanie nerwowe na wieść o utracie dziecka. Maria radzi Efrainowi, aby zapomniał o Cytnhii. Przypomina mu, że dziewczyna nadal jest zakochana w Gustavo. Hilda kontaktuje się z Rogelio. Po braku odzewu od Montero, sądziła, że nie jest już zainteresowany adopcją Margarito. Mężczyzna wyjaśnia jej powody swojego milczenia i mówi o tragedii Any Pauli. Prawniczka uświadamia mu, że potrzebna jest im pomoc Any Pauli. Tylko dzięki niej mają szansę na wygranie sprawy o przyznanie opieki nad Margarito. Rosaura chce się pozbyć Gustavo ze szpitala. Wyjaśnia mu, że nie jest już dłużej ojcem dziecka Any Pauli i nie ma powodu, aby był blisko niej. Rogelio zarzuca Bruno, że nie przyłożył się do sprawy adopcji Margarito. Adwokat próbuje się bronić, ale Montero nie chce słuchać jego kolejnych wymówek. Ostrzega, że jak nie umie sobie poradzić z taką błahą sprawą, poszuka innego prawnika. Gustavo chce zabrać Anę Paulę ze sobą. Cierpliwość Rogelio kończy się. Wyjaśnia inżynierowi, że tolerował go ze względu na dziecko, ale teraz Ana Paula zostanie z nim, i nie dlatego, że musi, ale z miłości. Ernesto zawiadamia Rogelio, że Ana Paula potrzebuje krwi. Rogelio prosi Vanesę, aby ratowała życie siostrze. Oferuje jej wszystko, co tylko chce. Vanesa stawia warunek: po zakończeniu kontraktu z Aną Paulą, ożeni się z nią. Zdesperowany mężczyzna zgadza się.

Odcinek 94
Emisja: 25 czerwca 2012, godz. 18:00

Zdołowana Vanesa wyznaje Cynthii, że Rogelio jest gotowy na każde poświęcenie dla Any Pauli. Rogelio ostrzega Gustavo, że jeśli dobrowolnie nie opuści szpitala, każe go wyrzucić. Dany prosi Durana, aby nie pogarszał spraw. Miguel obiecuje pomóc Gustavo w odzyskaniu Any Pauli. Wyznaje mu, że Rogelio zdradza ją z Vanesą. Dany gani Miguela za wtrącanie się w nieswoje sprawy. Chłopak broni się, że Gustavo naprawdę kocha jego siostrę. Dany uświadamia mu, że Rogelio także, tylko na swój sposób. Vanesa oznajmia Rogelio, że poprosiła go o złożenie obietnicy poślubienia jej, bo chciała się przekonać, jak bardzo kocha Anę Paulę. Wyznaje, że ona go kocha równie mocno. Dodaje, że zostanie jego żoną, dopiero, kiedy sam ją doceni i zrozumie, jak bardzo go kocha. Miguel dziękuje Vanesie za uratowanie życia Anie Pauli. Kobieta uświadamia mu, że nie zrobiła tego dla siostry, ale dla Rogelio. Gustavo dowiaduje się, że Rogelio zabrał Anę Paulę na hacjendę. Montero dziękuje Cytnhii, że zawiadomiła go, że Duran planuje zabrać dziewczynę. Cytnhia fałszywie odpowiada, że jest po jego stronie i chce, aby był szczęśliwy. Rogelio nie kupuje jej kłamstw. Wie doskonale, że siostra nie może znieść widoku Any Pauli i Gustavo razem. Ana Paula ze łzami w oczach dziękuje za wszystko, co mąż dla niej zrobił. Rogelio proponuje, aby zaczęli wszystko od nowa, tak jak wówczas, kiedy przyjechała na jego hacjendę. Dziewczyna ripostuje, że to niemożliwe, bo za dużo się między nimi wydarzyło. Mąż zapowiada, że do ostatniego dnia kontraktu będzie walczył o miłość dziewczyny. Ana Paula wyjaśnia, że musi jeszcze porozmawiać z Gustavo. Wzburzony Rogelio prosi, aby nie wystawiała na próbę jego cierpliwości. Oznajmia, że pozwolił być Gustavo w szpitalu, kiedy w grę wchodziło życie jego dziecka, ale teraz już się z nią nie zobaczy. Rankiem Ana Paula idzie porozmawiać z mężem i widzi, wychodzącą z pokoju Rogelio Vanesę. Dziewczyna żąda wyjaśnień. Rogelio mówi jej, że skoro nie chciała spędzić nocy w jego pokoju, zaprosił Vanesę…

Odcinek 95
Emisja: 26 czerwca 2012, godz. 17:00

Ana Paula zarzuca mężowi, że upokarza ją i ośmiesza. Ona nie może nawet porozmawiać z Gustavo, a on sprowadza sobie na noc Vanesę. Rogelio oznajmia jej, że nie będzie zapraszał na noc jej siostry, kiedy ona zgodzi się spać z nim w sypialni. Ana Paula rozmawia z Gustavo. Żali mu się, że nie zniesie ani dnia więcej na hacjendzie. Inżynier obiecuje jej, że wkrótce wymyślą idealny sposób na ucieczkę. Robotnicy zabierają Anę Paulę do Rogelio. Informują Montero, że jego żona była z Gustavo. Ana Paula broni się, że jedynie rozmawiała z byłym narzeczonym, podczas gdy on mieszka ze swoją kochanką pod jednym dachem. Wypomina mu, że prosił o szansę, a utrzymuje kontakty z kochanką. Żąda, aby mąż wyrzucił Vanesę z domu. Rogelio oświadcza, że nie może, bo za dużo jej zawdzięcza, w tym życie Any Pauli. Następnie porusza temat Rosaury. Uświadamia żonie, że jej ciotka jest zdolna do wszystkiego. Wyznaje jej, że to Rosaura poinformowała go, gdzie jest Ana Paula po swojej ucieczce w zamian za pieniądze i przepisanie domu w Tuxtla na jej nazwisko. Dodaje, że bez pomocy ciotki nigdy by nie przekonał jej do ślubu. Gustavo zapowiada Ernesto, że ma zamiar zabrać Anę Paulę z hacjendy. Przyjaciel pyta go, czy jest pewien, że dziewczyna jest w domu Rogelio wbrew swojej woli. Ana Paula obwinia ciotkę o zniszczenie tylu żyć: jej, Gustavo i Rogelio. Rosaura broni się, że wszystko robiła z myślą o jej dobru. W trakcie kłótni ciotka dostaje zawału. Cynthia radzi Marii, aby zaskarbiła sobie sympatię Vanesy, bo w końcu to ona będzie panią Montero. Niania ripostuje, że w dniu, kiedy tak się stanie, odejdzie z hacjendy. Gustavo proponuje Cynthii, że się z nią ożeni. Zaznacza jednak, że będzie to małżeństwo na papierze i podpiszą kontrakt. Dziewczyna domyśla się, że Duran chce być blisko Any Pauli. Chłopak nie zaprzecza, ale obiecuje, że pomoże jej odzyskać należną jej część majątku, a także znajdzie sposób na uwolnienie Any Pauli od Rogelio. Hilda zawiadamia Rogelio, że muszą przyśpieszyć proces adopcyjny Margarito, bo pojawiła się para, które chce wziąć chłopca do siebie. Cynthia zgadza się na propozycję Gustavo.

Odcinek 96
Emisja: 26 czerwca 2012, godz. 18:00

Cynthia prosi Gustavo, aby dał jej szansę. Jest pewna, że wygra walkę o jego serce. Gustavo żałuje swojej decyzji i z uwagi na dziewczynę chce się wycofać. Cynthia nie ustępuje, przynosi potrzebne do zawarcia związku małżeńskiego dokumenty i namawia Gustavo na jak najszybszy ślub. Ana Paula pozwala ciotce pozostać na hacjendzie, ale pod jednym warunkiem: przestanie się wtrącać do życia jej i Miguela. Ana Paula i Rogelio odwiedzają Margarito. Maura informuje ich, że chłopiec wkrótce trafi do innej rodziny zastępczej. Margarito rozpacza. Nie chce mieszkać z ludźmi, których nie zna. Ana Paula i Rogelio obiecują mu, że nie zostawią go samego. Rogelio uświadamia Anę Paulę, że Margarito jest wystarczająco duży, aby zadecydować, z kim chce mieszkać. Żona ripostuje, że żaden sąd nie przyzna opieki mężczyźnie, który mieszka z żoną, a noce spędza z kochanką. Zadwolona Rosaura chwali się Bruno, że dzięki chorobie może szantażować siostrzenicę. Wspólnik zauważa, że nawet na granicy życia i śmierci nie zmieni się. Rogelio zleca Bruno, aby odnalazł rodzinę, która chce adoptować Margarito. Adwokat obiecuje, że się postara, ale zaznacza, że niczego nie może obiecać. Maria chce, aby Efrain oddał jej list matki Margarito. Radzi też pracownikowi Rogelio, aby nie osaczał Cynthii. Mężczyzna odmawia oddania korespondencji i zaznacza, aby kobieta nie wtrącała się jego sprawy i Cynthii. Vanesa poleca Marii przygotowanie sypialni dla niej. Oznajmia, aby przyzwyczaiła się do jej obecności, bo zamierza już tu zostać. Maria ripostuje, że nich robi co chce, a i tak nie uda się jej rozdzielić Any Pauli i Rogelio. Maria znajduje list matki Margarito. Poznaje jego zawartość i natychmiast udaje się do Rogelio. Montero dowiaduje się, że chłopiec jest jego synem.

Odcinek 97
Emisja: 27 czerwca 2012, godz. 17:00

Rogelio opowiada o swojej znajomości z matką Margarito. Dodaje, że nie miał pojęcia, że kobieta zaszła z nim w ciąże. Wzruszony Montero wyraża nadzieję, że teraz w trójkę stworzą prawdziwą rodzinę. Rosaura jest zaskoczona nowinami z hacjendy. Rogelio zleca Ernesto przeprowadzenie badań DNA. Rosaura złości się, że jej plany zakończyły się fiaskiem. Bruno łudzi się, że para zabierze Margarito zanim Rogelio i Ana Paula pojawią się w sierocińcu. Nowa rodzina zastępcza przyjeżdża po Margarito. W ostatniej chwili zjawiają się Rogelio i Ana Paula. Montero zawiadamia wszystkich, że chłopiec wróci z nim, bo jest jego biologicznym ojcem. Maria informuje Macarię, że znalazła list matki Margarito w pokoju Efraina. Jest przekonana, że mężczyzna dostał go od niej. Cynthia złości się na Gustavo, że zależy mu na jak najszybszym powrocie na hacjendę. Mąż broni się, że nie chodzi o Anę Paulę a stawienie czoła jej bratu. Cynthia i Gustavo informują Anę Paulę i Rogelio o swoim ślubie. Szwagierka każe Anie Pauli trzymać się z dala od swojego męża i dać mu szansę na szczęście u jej boku. Vanesa drwi z siostry. Naśmiewa się z niej, że ma dwóch ukochanych mężczyzn pod jednym dachem i żadnego dla siebie. Rogelio uprzedza Gustavo, że nie pozwoli mu skrzywdzić swojej siostry ani zbliżyć się do swojej żony. Maria ubolewa, że Cynthia nie będzie szczęśliwa, bo jej mąż nadal kocha Anę Paulę. Rogelio proponuje siostrze, że odda jej połowę majątku, jeśli rozwiedzie się z Gustavo. Wie, że mąż jej nie kocha i nie chce, aby cierpiała. Cynthia ripostuje, że ma zamiar walczyć o serce Durana. Przypomina mu, że on nadal trwa u boku Any Pauli, mimo, że ta również nic do niego nie czuje.

Odcinek 98
Emisja: 27 czerwca 2012, godz. 18:00

Rogelio grozi Anie Pauli, że jeśli zobaczy ją z Gustavo, zabije go. Przypomina jej także o obowiązku wypełnienia kontraktu i udawaniu przed ludźmi zakochanej bez pamięci żony. Ana Paula proponuje siostrze, że odda jej Rogelio, jeśli ta pomoże jej uwolnić się od kontraktu. Montero słyszy rozmowę. Zraniony zauważa, że musi bardzo kochać Gustavo skoro gotowa jest do poniżania się przed siostrą, aby tylko znaleźć sposób na uwolnienie się od niego. Zapowiada, że nie ma zamiaru zabijać Gustavo, bo ma wobec niego inne plany. Gustavo oznajmia Cynthii, że nie ufa Bruno. Jest przekonany, że to on kazał go pobić, a także zatruł bydło na hacjendzie. Mercedes i Ernesto ponownie się kłócą o współpracę lekarza z Rogelio. Gustavo wypytuje Marię o Anę Paulę. Zdenerwowana kobieta przypomina mu, że jest na hacjendzie jako mąż Cynthii i ma szanować swoją żonę oraz jej brata, a nie doprowadzać do kolejnych waśni między nimi. Cynthia odrzuca możliwość rozwodu z Gustavo. Pokonany Rogelio decyduje się wydać przyjęcie na cześć siostry i jej męża. Ana Paula zmuszona jest odgrywać rolę żony przy gościach. Ana Paula rozmawia z Gustavo. Cieszy się, że ożenił się z Cynthią. Dodaje, że zrozumiała, że kocha Rogelio i prosi byłego narzeczonego, aby nie zbliżał się do niej. Efrain informuje Cynthię, że Maria znalazła list matki Margarito w jego pokoju. Każe dziewczynie wstawić się za nim, w razie konfrontacji z Rogelio, w innym razie, powie, że ukrył list na jej prośbę. Zrezygnowany Gustavo opowiada Cynthii o swojej rozmowie z Aną Paulą. Postanawia dać szansę swojemu małżeństwu i spróbować pokochać żonę. Następnie wyznaje Anie Pauli, że tak jak i ona, on również zamierza rozpocząć nowe życie i ma nadzieję, że uda mu zakochać się w Cynthii.

Odcinek 99
Emisja: 28 czerwca 2012, godz. 17:00

Cynthia opowiada Vanesie o swojej rozmowie z Gustavo. Dziewczyna zamierza odejść z hacjendy po odzyskaniu części majątku, która jej się należy. Przyjaciółka docieka, skąd ta nagła zmiana u Gustavo. Cynthia mówi, że to dzięki Anie Pauli, która uświadomiła Gustavo, że jej serce należy teraz do Rogelio. Vanesa wpada w histerię. Obawia się, że wkrótce Montero każe jej opuścić hacjendę. Rosaura ma pretensje do siostrzenicy, że nie powiedziała jej nic o ślubie Cynthii i Gustavo. Ma nadzieję, że teraz ona i Rogelio dojdą wreszcie do porozumienia. Ana Paula zapowiada, że szuka sposobu na zerwanie kontraktu, a kiedy to zrobi, odejdzie z hacjendy na zawsze. Nie ma zamiaru mieszkać z Rogelio i Vanesą pod jednym dachem. Gustavo zabrania Efrainowi zbliżać się do Cynthii. Ernesto informuje Rogelio, że wynik badań DNA jest pozytywny – Margarito jest jego synem. Rogelio uprzedza Vanesę, że jeśli wrócą do siebie, jak skończy się kontrakt z Aną Paulą, musi coś wiedzieć. Margarito jest jego synem i zamierza się nim od tej pory zająć. Dodaje, że chłopiec traktuje jej siostrę jak matkę i na pewno będzie chciał się z nią widywać. Vanesa zapewnia Montero, że nie przeszkadza jej to i nie ma zamiaru rywalizować z Aną Paulą o uczucie Margarito. Szczęśliwa Vanesa oświadcza siostrze, że zostanie żoną Rogelio po ich rozwodzie. Ana Paula pyta męża, jak ma zamiar sprowadzić Margarito do domu, gdzie mieszka ze swoją żoną i kochanką. Rogelio przyznaje Anie Pauli rację. Ana Paula wyznaje Dany, że zostanie na hacjendzie do czasu wygaśnięcia kontraktu. Zapowiada jednak, że nikt nie pozna jej uczuć i będzie cierpieć w milczeniu. Cynthia pojawia się na swoim ślubie na hacjendzie w bieli. Rogelio nie rozumie, jak siostra może występować w bieli, skoro wszyscy wiedzą, że uciekła z Gustavo. Cynthia porusza temat akceptacji Gustavo i dziękuje bratu za przyjęcie i ślub na hacjendzie. Prosi, aby oddał ją jej przyszłemu mężowi. Rogelio odmawia i każe jej wejść samej.

Odcinek 100
Emisja: 28 czerwca 2012, godz. 18:00

Rogelio odmawia odprowadzenia Cynthii do stołu. Wszyscy wznoszą toast za młodą parę. Nagle pojawiają się Hila i Bruno z Margarito. Dumny Rogelio obwieszcza wszystkim, że chłopiec jest jego synem, który od tej pory zamieszka z nim i jego żoną. Dodaje, że oboje z Aną Paulą cieszą się z powiększenia rodziny. Wściekła Cynthia żali się Vanesie, że syn brata zepsuł jej przyjęcie. Tego dnia wszyscy mieli mówić o jej szczęściu, a nie Margarito. Gsutavo cieszy się z powrotu chłopca na hacjendę. Cynthia ironicznie zauważa, że Ana Paula i Rogelio mają w końcu dziecko, którego brakowało im do szczęścia. Rogelio opowiada Margarito, że jego chora matka zostawiła go na hacjendzie wraz z listem. Obiecuje, że da mu swoje nazwisko i nauczy go nosić je z dumą. Cynthia upokarza Marię. Uświadamia jej, że teraz powinna nazywać Margarito „Paniczem Montero”. Chłopiec broni Marii i mówi, że może mówić do niego jak do tej pory. Cynthia złośliwie zauważa, że jest synem Rogelio i nie powinien bratać się ze służbą. Efrain donosi na Consuelo i Hugo do Rogelio. Montero daje im swoje błogosławieństwo i radzi Efrainowi, aby poszukał sobie innej dziewczyny. Cynthia wyzywa Margarito od bękartów. W chwili gniewu Maria wykrzykuje Cynthii, że również nie jest pełnowartościową Montero, bo nie jest córką żony swojego ojca. Cynthia żąda wyjaśnień, ale Maria nie chce jej nic więcej powiedzieć. Cynthia ściąga Irmę, służącą, która pracowała na hacjendzie, kiedy była mała i przekupuje ją, aby wyznała jej prawdę. Irma informuje ją, że jest córką Marii.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 1980 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 453 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Facebook
Ankieta
Twoja ulubona bohaterka "Sekretów" to

Pepa

Francisca

Emilia

Mariana

Soledad

Virtudes

Angustias

Agueda

Gregoria

Dolores

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Beata
19.05.2015
No właśnie, mam nadzieje że tak zrobią i nie skończą emisji z dnia na dzieńsmiley

dolores
18.05.2015
Chociaż niech puszczą do śmierci Pepy.

Wiola
18.05.2015
Sezon czwarty rozpoczął się od 197 odcinka czyli jeszcze jakieś 50-60 odcinków przed nami smiley

Wiola
18.05.2015
Na razie wiadomo tylko tyle że od 1 czerwca zmieniają emisję Sekretu na godzinę 11.00 więc chyba dokupili kolejne odcinki.

dolores
18.05.2015
Wiola to tak jak dla mnie. Ale ciekawe co w takim razie będzie z "Sekretem"?

Wiola
18.05.2015
Szkoda że TV Puls zrezygnował z telenowel Telemudno. Mogli kupić coś w stylu Królowa Serc. Telki z mafią w tle są bardzo ciekawe jak dla mnie.

dolores
18.05.2015
Od lipca w TV puls będzie "Lo que la vida me robo"

dolores
16.05.2015
TV puls od 1 czerwca emituje nowy serial pod tytułem " Sezon na miłość " i jest on turecki w dodatku o godzinie 14:00 , więć ciekawe co się stanie z "Królową serc".

dolores
16.05.2015
Moim zdaniem nie powinni uśmiercać głównej bohaterki tylko powinien się odnaleźć Martin i powinien się skończyć serial ślubem Tristana i Pepy.

dolores
16.05.2015
Dla mnie serial jest dobry do momentu śmierci Pepy później jest już kiepski.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

10,795,812 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie