Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 378
Najnowszy Użytkownik: monika
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Moje trzy siostry" odc. 26-30
Streszczenia odcinków


Odcinek 26
Emisja: 18 czerwca 2012

Margarita prosi męża, Augusta, by jej nie opuszczał. Rozmowę przerywa Carlos. Javier mówi Lisie, że Santiago jest w niej bardzo zakochany. W domu Solizów Ernesto prosi Barbarę, aby przeprosiła Santiaga za awanturę z jego kochanką. Jamie pracuje nad lekarstwem przeciwko epidemii choroby, która wybuchła w dżungli. Silvia zostaje przyjęta do pracy w agencji reklamowej. Jednak Carlos nie chce się zgodzić, aby jego żona pracowała poza domem. Beba próbuje porozmawiać z bratem, ale Augusto jest w złym humorze z powodu ciągłych kłótni z żoną. Augusto zauważa, że Silvia jest nieszczęśliwa. Barbara przeprasza byłego narzeczonego. Santiago wyjaśnia jej, że nie zerwał zaręczyn z powodu Margarity. Barbara zauważa walizkę, do której Santiago pakuje rzeczy.

Odcinek 27
Emisja: 19 czerwca 2012

Barbara przekonuje się, że Santiago całkowicie wykreślił ją ze swojego życia. Margarita martwi się kłótniami małżeńskimi. Kiedy następnego ranka Silvia budzi się i widzi, że Carlos jeszcze nie wstał i nie wyszedł w poszukiwaniu pracy, wpada w złość. Lisa mówi bratu, że zamierza spędzić weekend poza miastem. Margarita znów ma poranne mdłości. Santiago przyjeżdża po Lisę. Kiedy Margarita to widzi, staje się bardzo zazdrosna. Z powodu jej kąśliwych uwag dochodzi do rodzinnej kłótni. Barbara postanawia przenocować u Isabel. Zwierza się przyjaciółce, że nie może zrozumieć, dlaczego narzeczony porzucił ją, skoro zapewnił, że nie kocha Margarity. Lisa i Santiago wyjeżdżają w góry. Delia jest zazdrosna o Lisę. Wydaje jej się, że Jamie spędził noc w laboratorium z młodą pielęgniarką. Augusto ciężko pracuje, aby zapomnieć o piekle, które zrobiła w domu jego żona. Silvia kłóci się z bratową. W gniewie wyrzuca jej, że wolałaby, aby Augusto nigdy jej nie spotkał.

Odcinek 28
Emisja: 20 czerwca 2012

Lisa i Santiago spędzają wspólny weekend. Margarita jest zazdrosna o mężczyznę. Prosi swoją przyjaciółkę Omairę, wróżkę, by sprawiła, że Augusto znów się do niej zbliży. Postanawia też dać mężowi drogi zegarek, którego nie chciał przyjąć inżynier. Jednak Augusto jest zaangażowany w sprzeczkę między Silvią i Carlosem. Beba prosi Mimi, aby nigdy jej nie opuszczała. Dziewczyny odwiedzają Francisca. Po spędzonej wspólnie nocy Lisa mówi ukochanemu, że to była najważniejsza decyzja w jej życiu. Santiago chce jej pokazać, że nie ma nic ważniejszego niż uczucie, które ich łączy.

Odcinek 29
Emisja: 21 czerwca 2012

Kiedy Beba wychodzi z mieszkania Francisco, przewraca regał z książkami. Mimi jest zaniepokojona hałasem. Carlos kłóci się z Silvią z powodu jej nowej pracy. Margarita daje mężowi zegarek. Augusto jest zaskoczony takim drogim prezentem. Kiedy przytula żonę, Margarita ma zawroty głowy. Augusto żąda, aby zbadał ją lekarz. Santiago zabiera Lisę do pięknego kościółka. Prosi księdza, aby udzielił im ślubu. Ksiądz nie może spełnić tej prośby. W szpitalu doktor Martinez bada Margaritę. Roberto robi się zazdrosny, że Beba spędziła czas w domu Francisco. Dochodzi do bójki. Barbara nie może żyć bez Santiaga. Postanawia popełnić samobójstwo.

Odcinek 30
Emisja: 22 czerwca 2012

Margarita kradnie fiolkę ze swoją krwią, którą dała do analizy. Lekarz, mimo, że nie ma jeszcze wyników badań, twierdzi, że Margarita jest w ciąży. Augusto zabiera żonę do domu, aby się nią zaopiekować. Francisco nie może zrozumieć, jak Beba mogła się związać z tak porywczym chłopakiem. Roberto zabiera dziewczynę do kina. Ciotka Francisca wymawia chłopakowi pokój po awanturze, której była świadkiem. Roberto próbuje uwieść Bebę. Wychodzi na jaw samobójcza próba Barbary. Ernesto i Sofia zabierają córkę do szpitala. Roberto mówi Augusto, że podejrzewa, że Francisco zrobił Bebie krzywdę.
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 542 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Osaczona" odc.9,10,11,12,13
Streszczenia odcinków


Odcinek 9
Emisja: 18 czerwca 2012

Gaviota zamierza dręczyć Octavię do czasu przygotowania planu zemsty. Miguelina mówi Lali, że matka Gaby i Diany żyje. Bruna przypomina Maximilianowi, że jest żonaty i nie może kochać żadnej innej kobiety oraz obwinia go o stan Marfil. Max wyjaśnia, że to Marfil chciała iść na imprezę, a nie on. Débora ściska rękę Maxa. Max mówi o tym Brunie, ale ta udaje niedowiarka i mówi mu, że to niemożliwe. Maximiliano jest pewny tego, co poczuł i chce, by Marfil została zbadana przez doktora Ignacia. Octavia myśli nad odnalezieniem córek Fedory i wykorzystaniem ich do szantażu na wypadek, gdyby Fedora się pojawiła. Pancho nieumyślnie oblewa wodą stojącą przy wozie Paolę. Wściekła Paola obraża Pancha. Caramelo staje w obronie swojego chłopaka i rzuca się na Paolę. Kobiety szarpią się w błocie. Bruna intryguje Camilę mówiąc, że Maxowi podoba się inna kobieta. Camila zamierza odkryć kim jest jej rywalka i ją zniszczyć. Maximiliano nie potrafi uwierzyć, że jego żona mogłaby obudzić się właśnie teraz, gdy on chce się rozwieść. Max spotyka Dianę i babcię w lodziarni. Próbuje nakłonić dziewczynę do wspólnego wypadu, ale Diana nie jest zdecydowana. Yolanda prosi Brunę, by pozwoliła jej wejść do pokoju Marfil. Débora natychmiast wraca do roli śpiącej żony. Bruna uważa, że Max robi źle rozwodząc się z Marfil. Yolanda jest innego zdania i staje po stronie siostrzeńca. Ignacio szantażuje Camilę, żeby do niego przyszła, bo w przeciwnym razie powie Maximilianowi o ich dziecku. Mężczyzna próbuje zgwałcić Camilę. Silvita ratuje ją z opresji. Camila uderza Ignacia butelką i razem z Silvitą chowają się na balkonie, z którego następnie skaczą do basenu. Gaviota zapewnia Dianę, że nie pójdzie do więzienia za coś, czegoś nie zrobiła. Maximiliano mówi Brunie, że jego miłość do Marfil była pomyłką. Débora ponownie pyta Brunę dlaczego tak bardzo jej pomaga. Kobieta wykręca się wymówką, bo nie chce zdradzić prawdziwego sekretu. Gaviota zaprasza Dianę do siebie i wyznaje jej, że to z winy Irazábalów została skazana na odsiadkę.

Odcinek 10
Emisja: 19 czerwca 2012

Diana składa zeznania. Ignacio bada donię Santę. Octavia pyta go, czy staruszka nie powinna zostać oddana do domu starców. Lekarz odpowiada, że przy jej stanie zdrowia mogłoby to być krzywdzące. Larry informuje Maximiliana, iż Diego jest zakochany w Dianie i jako, że wywodzą się z tej samej klasy społecznej, może się z nią nawet pobrać. Pilar zwierza się koleżankom, że nie chce wychodzić za Larry’ego bo ją nudzi. Diana spotyka się z Ignaciem w posiadłości Irazábalów. Maximiliano przedstawia ich sobie. Oboje udają, że się nie znają. Później, na osobności, Ignacio straszy Dianę, że zapłaci za poparzenie mu twarzy. Próbuje się do niej dobrać. Diego uwalnia ją z rąk napaleńca. Ignacio ostrzega Dianę, że ma ją w garści i, że może stracić nie tylko pracę i wolność, ale i względy Maxa. Diego odgraża się Ignaciowi. Camila zamierza dowiedzieć się kim jest kobieta, za którą Maximiliano wodzi wzrokiem. Paola nieumyślnie zderza się samochodem z Panchem i odjeżdża zadowolona z zemsty. Débora nie chce już dłużej leżeć w łóżku, ale Bruna uspokaja jej zapędy tłumacząc, że nagłe odzyskanie świadomości przez Marfil mogłoby ich zgubić. Débora chce zatem wyjść się zabawić i prosi Brunę o pomoc. Gaviota mówi Pacowi, że żyje tylko rządzą zemsty i pragnieniem wymierzenia sprawiedliwości i, że nie ma już w niej miejsca na miłość. Octavia otrzymuje bukiet czarnych róż, który wytrąca ją z równowagi. Jakby tego było mało, Gaviota dzwoni do Octavii i pyta, czy spodobały jej się róże.

Odcinek 11
Emisja: 20 czerwca 2012

Yolanda wyznaje Octavii, że Fedora wyszła na wolność. Maximiliano pyta matkę, czy Gaviota jest tą wspólniczką, która trafiła do więzienia. Octavia przytakuje i dodaje, że Gaviota jej nienawidzi bo pogrążyła ją swoimi zeznaniami. Zapytana o córki Gavioty Octavia odpowiada, że nie żyją. Camila wbija Ignaciowi nóż w plecy i odchodzi pewna, że mężczyzna już jej nie zagrozi. Gaviota grozi Octavii zemstą. Débora szykuje się do wyjścia wieczorem. Larry i Maximiliano komentują to, co przydarzyło się Paoli oraz matce po tym, jak obdarowano ją bukietem czarnych róż. Débora wychodzi do baru Paca i zamawia whisky. Kiedy zjawia się Andrés, ucieka schować się w łazience. Diana również przychodzi do baru w towarzystwie Diega, aby spotkać się z Gaviotą. Andrés nęka Dianę. Diego staje w jej obronie. Diana wychodzi do łazienki. Débora jest przerażona i w ucieka w popłochu. Podczas kolacji Maximiliano rozmyśla o Dianie. Octavia dostrzega dziwne zachowanie syna. Diana mówi Gaviocie, że doktor Montiel zajmuje się stanem zdrowia donii Santy. Gaviota radzi jej, by zrezygnowała z pracy w domu Irazábalów. Diego także nakłania ją do odejścia i obiecuje, że znajdzie jej inne zajęcie. Bruna ostrzega Déborę, by nigdy więcej nie opuszczała pokoju Marfil, bo ich plan runie. Ranny Ignacio dzwoni do Andresa i błaga o pomoc. Diego zabiera Dianę do jednego z domów, w którym pracuje. Dziewczyna zostaje zatrudniona jako opiekunka do starszego pana. Starzec rozgrzewa się na widok Diany i chce ją posiąść, ale ta mu nie pozwala. Dorila, służąca, przestrzega Dianę przed mieszkającymi w domu mężczyznami, którzy nie szanują żadnej kobiety. Gaby informuje Yolandę, że Diana zrezygnowała z pracy. W szpitalu, Ignacio próbuje wyznać Maxowi sekret na temat Diany, ale w połowie mdleje. Brunę raduje odejście Diany. Diana jest podrywana przez roznegliżowanego syna donii Gertrudis. Camila zaprzecza jakoby miała cokolwiek wspólnego z atakiem na Ignacia. Gaby wyznaje Maximilianowi, że Diana nie chce już dłużej pracować w jego domu. Max pyta ją, czy Diana znała wcześniej doktora Montiela. Gaby zaprzecza. Diego przyznaje Mximilianowi, że kocha Dianę, ale nie ma odwagi jej tego powiedzieć. Gaviota opowiada Dianie o córkach, które zostały jej odebrane. Bruna mówi Maxowi, że zdarzył się cud i Marfil odzyskała przytomność. Wszyscy biegną ją zobaczyć.

Odcinek 12
Emisja: 21 czerwca 2012

Marfil (Débora) odzyskuje przytomność. Jairo próbuje dobrać się do Diany, ale ta mu nie pozwala. Z opresji ratuje ją służąca. Débora pyta Maximiliana, czy nadal ją kocha. Camila zjawia się w szpitalu i usiłuje zabić Ignacia. Octavia wzywa lekarza do Marfil. Bruna i Débora są zadowolone z powodzenia planu. Maximiliano mówi Dianie, że on i doña Santa będą za nią tęsknić. Paco pociesza Gaviotę, która martwi się brakiem informacji na temat córek. Déborze udaje się oszukać doktora Bustillo. Stary don Jaime chce napastować Dianę podczas kąpieli. Dziewczyna skarży się na niego donii Gertrudis. Ta z kolei zwalnia ją ze stanowiska opiekunki. Paola zabawia się z narzeczonym w basenie nie bacząc na to, co dzieje się w domu. Maximiliano deklaruje żonie swoje wsparcie. Débora zamierza wykorzystać sytuację, aby nim manipulować. Diana opowiada babci o tym, dlaczego została zwolniona. Do jej domu przychodzi Max skłonny przekonać dziewczynę do powrotu. Mówi jej, że Marfil ożyła oraz przyznaje, że była ukryta w zamkniętym pokoju na prośbę Octavii. Déborę niepokoi obecność Andresa w Miami. Diana pyta Maxa o jego relacje Camilą. On odpowiada, iż nigdy nie jej nie kochał i nie proponował małżeństwa. Zjawia się Gaby i zaciąga siostrę do pokoju, aby przekonać ją do przyjęcia propozycji Maximiliana. Diana odmawia. Gaby bierze sprawy w swoje ręce i deklaruje Maxowi, że nazajutrz z rana Diana stawi się do pracy.

Odcinek 13
Emisja: 22 czerwca 2012

Maximiliano cieszy się na powrót Diany do pracy. Diana jest zła na siostrę, że podjęła decyzję za nią. Gaviota nachodzi Octavię. Débora pyta Maxa czy będzie z nią sypiał. W tym momencie zjawia się Diana. Max przedstawia żonie jej nową opiekunkę. Bruna jest przerażona powrotem Diany. Gaby zanosi Larry’emu śniadanie do basenu. Larry prosi dziewczynę, żeby posmarowała mu plecy kremem do opalania. Gaviota chce wiedzieć od Octavii gdzie są jej córki. Octavia zapewnia ją, że nie żyją. Gaviota nie wierzy i przysięga jej zemstę. Marfil zmienia taktykę i traktuje Dianę z uprzejmością. Larry żartuje sobie z Gaby, że czuje jakby pieściła mu plecy. Dziewczyna denerwuje się i ucieka do pokoju, gdzie raduje się tym, że dotknęła pleców ukochanego i pisze mu kolejny list, który nigdy nie zostanie przez niego przeczytany. Pilar mówi koleżankom, że nie chce wychodzić za Larry’ego i porzuci go w dniu ślubu. Octavia nie może się pozbierać po wizycie Gavioty. Maximiliano umawia się z Camilą na spotkanie. Bruna policzkuje Déborę za to, że przyjęła Dianę. Po opuszczeniu pokoju spotyka Dianę i wyładowuje na niej całą swoją złość: obraża, mówi jak bardzo ją nienawidzi i zrzuca ze schodów. Diana upada i traci przytomność. Maximiliano znajduje ją na podłodze i nieprzytomną zanosi do swojego pokoju. Odzyskawszy świadomość Diana chce wyjść, ale Max jej nie pozwala i nalega, by zbadał ją lekarz. Diana odmawia. Maximiliano wykorzystuje moment, aby wyznać Dianie, że nie kocha już żony. Diana sugeruje mu, by spróbował ją jednak pokochać i wychodzi. Bruna grozi Dianie, że ją zabije, jeśli powie o tym, co między nimi zaszło. Débora zaczyna manipulować Dianą mówiąc, że nie przeżyje jeśli nie odzyska miłości męża. Camila spotyka Dianę w domu Irazábalów. Twarz dziewczyny wydaje jej się znajoma i stara się przypomnieć gdzie ją widziała. Diana boi się, że zostanie zdemaskowana. Max wyznaje Camili, że Marfil żyje. Caramelo chce wziąć ślub z Pancholonem. Gdy spotyka się z odmową, grozi mu, że doniesie na niego policji. Larry uczestniczy w sesji zdjęciowej. Towarzyszące mu modelki, które są koleżankami Pilar, wyjawiają Paoli niecny plan narzeczonej jej brata. Camila ma złe Maxowi, że ukrył przed nią prawdę i obrażona opuszcza jego dom. Gaby jest przygnębiona z powodu zbliżającego się ślubu Larry’ego. Maximiliano mówi Dianie, że nie kocha żony, ale dla jej dobra jest gotowy udawać.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 595 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Morze miłości" odc. 68,69,70,71,72
Streszczenia odcinków


Odcinek 68
Emisja: 18 czerwca 2012

Victor Manuel obiecuje Tiburonowi, że szybko zbierze odpowiednią sumę pieniędzy, aby wykupić Tilica. Coral opuszcza szpital. Estrella źle traktuje Guillerma. Dziewczyna wyznaje Violecie, że zawód miłosny zmienił ją w zgorzkniałą osobę. Chciała udowodnić wszystkim, że potrafi sama o siebie zadbać, ale tak naprawdę bardzo potrzebuje Victora Manuela. Postanawia wyznać mężczyźnie miłość. Jednak w jego mieszkaniu zastaje Coral. Kobieta oświadcza, że niebawem ona i Victor Manuel wezmą ślub. Lucia mówi Leonowi, że zna jego plany dotyczące Estrelli.

Odcinek 69
Emisja: 19 czerwca 2012

Leon oświadcza Lucii, że zabije Estrellę. Gdy Lucia przeciwstawia się mężczyźnie, ten zaczyna ją dusić. Kobieta traci przytomność. Victor Manuel prosi, aby Tiburon zostawił Tilica na komisariacie policji. Porywacz odmawia. Najpierw chce otrzymać pieniądze. Casilda wyznaje Guillermowi, że widziała jego brata zabijającego jakąś kobietę. Guillermo dochodzi do wniosku, że chodzi o jego siostrę, która została uduszona. Leon dostaje się do mieszkania Estrelli. Zawiadomiony przez Lucię Guillermo rusza córce na pomoc.

Odcinek 70
Emisja: 20 czerwca 2012

Ranny Guillermo walczy o życie. Leon ucieka samochodem Lucii. Wpada do wąwozu. Policjanci nie znajdują jego ciała, ale uznają go za zmarłego. Lucia zawiadamia o wszystkim Orianę i Elenę. Oriana i Santos udają się do Meksyku. Gdy spotykają się z Estrellą, Oriana prosi ją o wybaczenie. Estrella proponuje kobiecie, że opłaci jej operację plastyczną twarzy. Victor Manuel wiezie okup za Tilica do opuszczonej chaty. Tiburon wywabia chłopca i wraz z Leonem udają się w umówione miejsce. W trakcie jazdy Tilico rani Leona i ucieka porywaczom.

Odcinek 71
Emisja: 21 czerwca 2012

Uciekając, Tilico przewraca się i traci przytomność. Leon zawiadamia Victora Manuela, że nastąpiła zmiana planów. Guillermo tłumaczy Elenie, że musiał strzelić do Leona, ponieważ ten chciał zabić Estrellę. Dziewczyna nie wierzy jego słowom. Oznajmia wujkowi, że oskarży go o próbę zabójstwa. Coral spotyka Orianę. Proponuje jej, aby połączyły siły i pozbyły się Estrelli. Oriana odmawia. Esperanza rodzi córeczkę. Widząc dziecko, Martin przekonuje się do niego.

Odcinek 72
Emisja: 22 czerwca 2012

Coral kokietuje Santosa. Oriana ponownie prosi Estrellę i Guillerma o wybaczenie. Namawia także siostrę, aby nie oskarżała wuja. Jednak Elena postanawia spotkać się z prawnikiem. Zapewnia go, że Leon nikogo nie zabił. Oskarża Estrellę i Guillerma o kłamstwo. Tilico ucieka Leonowi i wraca do domu Victora Manuela. Salvador zamierza dołączyć do gangu. Gdy Coral dowiaduje się, że nie może zostać żoną Victora Manuela bez ważnych dokumentów, nagle odzyskuje pamięć.
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 1008 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Pieska miłość" odc.11-30
Streszczenia odcinków


Odcinek 11
Emisja: 28 maja 2012

Camila wmawia Antonio, że wysłała do Sofii e-mail z zapisem ich zakładu. Brando oznajmia kuzynce, że ma zamiar publicznie wyznać miłość Sofii. Mężczyzna zawiadamia rodziców, że znalazł kobietę swojego życia. Obiecuje, że wkrótce poznają jej tożsamość. Rocky pojawia się na imprezie rodziny Brando. Chłopak obwieszcza wszystkim, że jest właścicielem jednego z domów w San Jeronimo. Syn Dagoberto oskarża rodzinę Brando, że ich ludzie zniszczyli domy w sąsiedztwie i odcięli mieszkańców od światła i wody. Antonio prosi wszystkich gości o uwagę i wyznaje miłość Sofii. Zazdrosny Rocky rzuca się na Brando z pięściami. Fernando wtajemnicza córkę w swój plan zemsty. Zdradza Danieli, że wróci do interesów z Pedro, a następnie zrobi wszystko, aby doprowadzić go do ruiny. Antonio chce spędzić noc z Sofią. Dziewczyna boi się reakcji matki, kiedy zastanie mężczyznę w pokoju córki. Rosario podsłuchuje ich rozmowę.

Odcinek 12
Emisja: 29 maja 2012

Rocky spędza noc z Leną. Rosario ostrzega córkę przed Antonio. Camila informuje Antonio, że e-mail, który wysłała Sofii jest bardzo okrutny. Antonio proponuje Sofii wyjście. Dziewczyna okłamuje matkę, że idzie z Veronicą na zakupy. Camila dzwoni do Rosario i oznajmia jej, że Sofia wyszła z młodym Brando. Daniela i Fernando umawiają się z Pedro na biznesowe spotkanie. Antonio zabiera Sofię do domu babki, aby spędzić z nią namiętne chwile. Dziewczyna wyznaje mu, że jest dziewicą i prosi go, aby był delikatny. Sofia oddaje się Antonio. Później ma wyrzuty sumienia, że mu uległa. Rosario jedzie do domu Cecilii. Pyta Antonio czy wie, gdzie jest jej córka.

Odcinek 13
Emisja: 30 maja 2012

Antonio zawiadamia Camilę, że wygrał zakład. Rosario chce zabrać Sofię siłą, ale córka woli poczekać na Antonio. Mężczyzna radzi Sofii, aby poszła z matką. Lena prosi Rocky’ego, aby dał jej szansę. Camila odkrywa, że córka nie jest już dziewicą. Antonio żąda od Camili, aby wycofała e-mail, który chciała wysłać do Sofii. Kuzynka stawia warunek: skasuje wiadomość, jeśli Antonio powie Sofii, że to wszystko zabawa. Camila szantażuje Gonzalo: odejdzie z domu, jeśli mąż zastawi ich dom. Rocky dostaje propozycję podpisania kontraktu muzycznego, ale jako solista. Camila rozmawia z Sofią o podbojach Antonio. Uprzedza ją, że kuzyn zrobi wszystko, aby zaciągnąć dziewczynę do łóżka. Camila namawia Antonio, aby poszedł z nią, Danielą i Gonzalo do salonu SPA. Sofia widzi Antonio, wychodzącego w towarzystwie Danieli.

Odcinek 14
Emisja: 31 maja 2012

Sofia żali się Veronice, że od czasu, jak poszła z Antonio do łóżka, mężczyzna unika jej. Sofia gani Rocky’ego, że zgodził się podpisać kontrakt jako solista, zapominając o swoich przyjaciołach z zespołu. Cecilia przepisuje na Fernando wszystkie swoje posiadłości i czyni wspólnika głównym decydującym w interesie w San Jeronimo. Benny znajduje kontrakt Rocky’ego i ma żal do przyjaciela, że go zdradził. Leny odwiedza Roberto w biurze i prosi go, aby podpisał z nią kontrakt. Gonzalo trafia do szpitala z powodu cukrzycy. Sofia zarzuca Antonio, że zakpił z jej uczuć i zabawił się jej kosztem. Rocky popada w konflikt z Bennym. Beatriz każe Benny’emu przeprosić Rocky’ego za swoje zachowanie.

Odcinek 15
Emisja: 1 czerwca 2012

Camila awansuje Sofię na swoją osobistą asystentkę. Kobieta zleca córce Rosario obowiązki, które wykraczają poza jej kompetencje zawodowe. Na koniec każe iść dziewczynie do baru na imprezę zorganizowaną przez Antonio. Sofia jest smutna, widząc Antonio, który flirtuje z Barbarą. George robi zdjęcia płaczącej dziewczynie. Na przyjęciu pojawia się Rocky w roli muzycznej gwiazdy wieczoru. Gonzalo informuje Camilę, że przegląda listę stypendystów na Uniwersytecie w Kalifornii. Obiecuje żonie, że wkrótce Sofia zniknie z ich życia.

Odcinek 16
Emisja: 4 czerwca 2012

Daniela wmawia Antonio, że ktoś próbował ją zgwałcić. Brando dziękuje Barbarze za towarzystwo i opiekuje się Danielą. Camila dzwoni do kuzyna. Chce, aby zostawił Danielę i spotkał się z nią. Rocky prosi Sofię o szansę. Daniela telefonuje do Gonzalo. Informuje go, że Camila na pewno jest z Antonio. Gonzalo zauważa samochód Antonio przed domem. Nadchodzi dzień przekazania domów w San Jeronimo. Mecenas Juan Camilo zawiadamia Beatriz, że musi opuścić swój dom. Antonio zaprasza Sofię na lunch, ale dziewczyna wystawia go do wiatru. Camila i Antonio ponownie się zakładają: Antonio ma trzy dni na odzyskanie Sofii.

Odcinek 17
Emisja: 5 czerwca 2012

Antonio stawia warunek: jeśli wygra zakład, Camila awansuje Sofię i przestanie traktować ją jak swoją służącą. Camila zgadza się. Sofia pojawia się w San Jeronimo. Informuje policjanta, że zawarła z Beatriz umowę. Sofia uświadamia mieszkańców dzielnicy, że mają prawo do odszkodowania za domy, które muszą opuścić. Camila i Gonzalo dowiadują się, że Sofia pojechała do San Jeronimo. Wykorzystują pretekst do zwolnienia dziewczyny. Po powrocie do pracy Sofia orientuje się, że ma zakaz wstępu do biurowca. Cecilia czyni Sofię osobą odpowiedzialną za negocjacje z mieszkańcami w San Jeronimo. Camila zawiadamia Sofię, że teraz ona musi zmusić Beatriz do opuszczenia domu.

Odcinek 18
Emisja: 6 czerwca 2012

Sofia jedzie do Beatriz. Oferuje jej czek w zamian za klucze do jej domu. Jenny usiłuje uwieść Benny’ego w restauracyjnej toalecie. Camila umawia Sofię i Danielę w restauracji. Ma nadzieję, że była narzeczona oczerni Antonio przed Sofią. Po spotkaniu Camila i Daniela świętują swój sukces. Antonio przyjeżdża na umówione spotkanie z Sofią. Dziewczyna mówi mu o wszystkim, czego dowiedziała się od Danieli na jego temat. Na koniec wyrzuca mężczyznę ze swojego domu. Antonio zabiera Sofię i jedzie z nią do restauracji, w której są Camila i Daniela. Każe intrygantkom wyjaśnić plotki, które rozsiewają na jego temat. Antonio wyznaje Danieli, że pocałował ją, bo ktoś postawił mu takie wyzwanie. Prosi Camilę, aby powiedziała Sofii prawdę, bo nie chce wyjść przed nią na kłamcę.

Odcinek 19
Emisja: 7 czerwca 2012

Antonio próbuje przekonać Camilę, aby dała mu spokój. Chce udowodnić Pedro, że jest odpowiedzialnym facetem, gotowym związać się z kobietą na poważnie. Fernando wraca do domu i nakrywa Camilę z Antonio. Camila wpada na pomysł opłacenia wyjazdu Sofii na studia do San Francisco. Antono błaga Sofię, aby dała mu szansę i pomogła mu się zmienić. Dziewczyna ripostuje, że jedyne czego pragnie, to zapomnieć o nim. Rosario odkrywa, że Alejo ją okłamał. Zaczyna się o niego martwić. Sofia radzi Veronice, aby wyznała ojcu prawdę. Dziewczyna uświadamia przyjaciółce, że prędzej czy później ojciec dowie się, co tak naprawdę studiuje. Pedro zawiadamia Sofię, że firma opłaci jej studia w San Francisco. Yardinis, ojciec Veronici pojawia się niespodziewanie w dzielnicy, w której mieszka córka. Gladys informuje go, że dziewczyna uczy się na modelkę. Alejo dzwoni do Sofii i błaga ją pomoc. Wyznaje siostrze, że wpakował się w kłopoty i prosi, aby pomogła mu się z nich wykaraskać. Zrozpaczona Sofia dzwoni do Antonio. Niestety, Brando jest z Camilą, która nie daje mu odebrać telefonu.

Odcinek 20
Emisja: 8 czerwca 2012

Wściekły Yadrinis chce zabrać córkę do Orlando i zmusić do pracy w rodzinnej restauracji. Sofia zostaje zaatakowana. Antonio śpieszy jej na ratunek, ale także zostaje znokautowany przez napastnika. Z pomocą przychodzi im pies Brando, Onix. Sofia i Antonio jadą do Sultany i pomagają Alejo. Uslavis wspiera Veronicę i radzi, aby walczyła o swoje marzenia i życie w Miami. Benny bierze Jenny za Veronicę i spędza z nią noc. Antonio wyznaje Sofii miłość. Wówczas w domu Rosario pojawia się Camila, która informuje wszystkich, że ona i Brando są kochankami. Antonio błaga Sofię, aby nie wyjeżdżała do San Francisco. Chcąc ją zatrzymać, prosi ją o rękę.

Odcinek 21
Emisja: 11 czerwca 2012

Sofia jest zaskoczona oświadczynami Antonio. Camila namawia Gonzalo, aby odnalazł Antonio i nie pozwolił mu popełnić głupstwa. Niestety, nie mają pojęcia, gdzie Brando może być. Veronica stawia się ojcu i informuje go, że nie ma zamiaru z nim wyjeżdżać. Camila nie może znieść myśli, że Antonio może poślubić Sofię. Gonzalo daje Sofii dzień wolnego, aby mogła zanieść podanie o przyznanie stypendium na uniwersytecie w San Francisco. Veronica wyznaje Rosario, że ojciec się jej wyrzekł i odmówił jej swojego wsparcia. Kobieta proponuje dziewczynie gościnę w swoim domu. Camila naciska Sofię, aby podpisała dokumenty i dołączyła do grona studentów w San Francisco. Antonio zaprasza Sofię na pożegnalne przyjęcie do swojego baru.

Odcinek 22
Emisja: 12 czerwca 2012

Rocky idzie na przyjęcie w zastępstwie za Benny’ego. Benny uważa, że Veronica powinna jechać do Orlando, przeprosić ojca i na spokojnie z nim porozmawiać. Sofia dowiaduje się, że Antonio zaprosił na przyjęcie jej ojca. Dziewczyna jest wzruszona. Pod koniec przyjęcia do baru przyjeżdżają Camila i Gonzalo. Angel pojawia się na przyjęciu córki. Ligia psuje zabawę i wyjawia wszystkim, że ojciec Sofii jest przestępcą. Sofia stara się przekonać brata, aby dał ojcu szansę, ale jej słowa nie trafiają do Alejo. Rozgoryczony chłopak zapowiada, że nie chce mieć z ojcem nic wspólnego. Antonio idzie za radą babki i kupuje dla siebie bilet do San Francisco. Oznajmia Sofii, że jeśli ona nie myśli zostać w Miami, on zamierza jechać z nią do San Francisco. Zapowiada, że nie odpuści dopóki nie zostanie jego żoną.

Odcinek 23
Emisja: 13 czerwca 2012

Na wieść o wyjeździe Antonio, Camila i Gonzalo postanawiają zrobić wszystko, aby zatrzymać Sofię na miejscu. Oboje tworzą stronę internetową, na którą mają zamiar wysyłać filmiki z Brando. Veronica cierpi po rozstaniu z Bennym. Rocky chce zerwać kontrakt, który podpisał z Roberto. Producent informuje go, że może to zrobić, ale wówczas będzie musiał zapłacić potężne odszkodowanie. Sofia przychodzi do pracy. Camila zleca jej przejrzenie skrzynki pocztowej. Dziewczyna znajduje adres strony internetowej Antonio. Wkrótce słyszy negatywne komentarze pod adresem Brando. Camila chce, aby Diego zorganizował audycję i dał dojść do głosu wszystkim ofiarom Antonio. Sama dzwoni na antenę radiową i informuje wszystkich, że serce mężczyzny należy tylko do niej. Na koniec dodaje, że Brando obiecał swojej ostatniej ofierze, że pojedzie za nią do San Francisco. Rozzłoszczona Sofia słucha audycji radiowej.

Odcinek 24
Emisja: 14 czerwca 2012

Wściekła Sofia wychodzi z biura. Antonio jedzie do rozgłośni radiowej i prosi o czas na antenie. Następnie błaga wszystkie dziewczyny, które padły jego ofiarą, o wybaczenie. Uświadamia im także, że nigdy niczego im nie obiecywał, ani tym bardziej nie zapewniał ich o swojej miłości. Dodaje, że jedyną dziewczyną, jaką kochał kiedykolwiek jest Sofia. Prosi też swoją domniemaną wieloletnią kochankę o pojawienie się w studio radiowym i spojrzeniu mu w oczy. W rozgłośni pojawia się Camila, zaprzecza, że kuzyn jest z kimś związany. Chwilę po niej przychodzi Sofia. Dziewczyna przyjmuje oświadczyny Antonio i dziękuje Camili, że w końcu wyznała prawdę. Clemencia i Rosario nie zgadzają się z decyzją swoich dzieci.

Odcinek 25
Emisja: 15 czerwca 2012

Cecilia i Pedro postanawiają zorganizować zaręczynowe przyjęcie, na którym rodziny będą miały okazję poznać się. Początkowo Clemencia oponuje, ale zmienia zdanie po rozmowie z Camilą. Kobieta przekonuje ją, że to dobry pomysł i obiecuje jej pomóc w sprawach organizacyjnych. Camila uświadamia matce Antonio, że kolacja to dobra okazja, aby dać rodzinie Santana do zrozumienia, że nie są mile widziani w rezydencji Brando, a Sofia zdecydowanie mierzy za wysoko. Daniela dowiaduje się o ślubie Sofii i Antonio. Pod wpływem szoku dziewczyna traci przytomność. Sofia uprzedza Antonio, że nie poślubi go, jeśli nie dostanie pozwolenia od matki. Brando idzie porozmawiać z przyszłą teściową. Prosi ją, aby dała Sofii pozwolenie na szczęście u jego boku. Rocky słucha swojego pierwszego singla. Okazuje się, że producenci komputerowo obrobili jego głos. Po rozmowie z Antonio Rosario daje Sofii swoje błogosławieństwo. Clemencia prosi Rosario, aby przygotowała jedzenie na kolację. Pedro ma za złe rodzinie Sofii, że się spóźnia. Tymczasem oni chcą wejść do rezydencji Brando wejściem dla służby.

Odcinek 26
Emisja: 18 czerwca 2012

Camila wznosi toast za Sofię. Wita ją w rodzinie i wyraża nadzieję, że małżeństwo z Sofią nie wpłynie na dobre relacje, które ma z Antonio. Clemencia dochodzi do wniosku, że powinna poinformować przyszłą synową o rodzaju więzi, jaki łączy jej syna z kuzynką. Wzburzony Rocky rzuca się na Roberto z pięściami. Pedro obiecuje Antonio, że pomoże mu otworzyć bar w San Francisco. Clemencia prosi Sofię o rozmowę. Nagle pojawia się Cecilia, która zarzuca synowej, że kazała Rosario przygotować posiłki na kolację. Camila i Gonzalo dokuczają Alejo z powodu jego ojca. Veronica opowiada Pedro, że była w biurze, aby prosić go o pracę, ale natknęła się na Clemencię, która nie wpuściła jej do środka. Fernando ostrzega Danielę, aby nie ufała Camili. Opowiada córce, że kuzynka Antonio próbowała go uwieść i przekonać do kontynuowania interesów z rodziną Brando. Sofia prosi Antonio, aby poczekali z seksem do nocy poślubnej. Mężczyzna zgadza się. Camila kokietuje Antonio. Kuzyn odrzuca ją, wymawiając się zmęczeniem.

Odcinek 27
Emisja: 19 czerwca 2012

Clemencia obiecuje mężowi, że znajdzie jakieś zajęcie dla Veronici. Antonio pyta Danieli, czy to ona kazała zablokować jego karty kredytowe. Dziewczyna przytakuje. Tłumaczy mu, że skoro nie pracuje w firmie, nie powinien otrzymywać wynagrodzenia. Antonio jest przekonany, że była narzeczona zrobiła to z zazdrości. Clemencia odwiedza Sofię i pokazuje jej intercyzę. Cecilia i Antonio jadą do domu dziewczyny, aby powstrzymać ją przed podpisaniem dokumentu. Na miejscu pojawia się również Rocky, który wdaje się w bójkę z Antonio. Benny informuje Rocky’ego, że Roberto żąda od niego 100 tys. dolarów odszkodowania za zerwanie kontraktu. Camila zauważa, że Antonio jest zazdrosny o Rocky’ego. Pyta kuzyna, czy zakochał się w Sofii. Daniela zwalnia Sofię z firmy. Jairo i Gonzalo zastawiają pułapkę na Sofię, umawiając ją z Rockym na plaży.

Odcinek 28
Emisja: 20 czerwca 2012

Camila informuje Antonio, że Sofia umówiła się z Rockym na plaży. Rosario sprzedaje samochód, aby móc opłacić wesele córki. Sofia i Rocky spotykają się na plaży. Rozmawiają i wyjaśniają sobie wszystkie nieporozumienia. Dziewczyna uświadamia Rocky’emu, że może liczyć jedynie na jej przyjaźń. Camila przekonuje Antonio, że Sofia nie dotrzymała danego słowa i nadal widuje się z Rockym za jego plecami. Naciska na mężczyznę, aby odwołał swój ślub z Sofią. Benny przychodzi, żeby porozmawiać z Veronicą, ale widzi dziewczynę w towarzystwie Pedro i odchodzi. Sofia wyznaje Antonio, że spotkała się z Rockym. Brando chce wiedzieć, czy Camila się w nim zakochała. Oznajmia, że w dniu, kiedy tak się stanie, ich relacja przejdzie do historii. Camila dzwoni do Nani. Prosi ja, aby pomogła Antonio, który ma ponownie problemy z potencją. Antonio rozmawia z Diego o projekcie, który razem robią. Przyjaciel radzi, aby połączyli swoje siły z Danilo Mendozą. Danilo organizuje przesłuchanie dla Rocky’ego, Benny’ego i Leny. Po wysłuchaniu zespołu wyraża chęć podpisania z nimi kontraktu, ale stawia jeden warunek: żadne z nich nie może być związane umową z konkurencją. Clemencia zawozi Sofii suknię ślubną i chce, aby w niej dziewczyna wystąpiła. Kreacja nie przypada do gustu przyszłej pannie młodej.

Odcinek 29
Emisja: 21 czerwca 2012

Angel przyjeżdża do domu Rosario. Ligia chce go wyrzucić, ale Sofia ja powstrzymuje. Oświadcza, że ona i ojciec muszą sobie coś wyjaśnić. Rosario prosi Angela, aby został i wziął na siebie rolę ojca, ale mężczyzna odmawia. Antonio i Diego spotykają się z Danilo. Po zapoznaniu się z ofertą Mendoza informuje, że skontaktuje się z nimi, jak jego ludzie przejrzą warunki umowy. Rosario oferuje Rusinque sprzedaż połowy akcji swojego interesu. Kobieta za wszelką cenę pragnie dać Sofii wesele, na jakie zasługuje. Rosario prosi Cecilię o zgodę na zorganizowanie ślubu Sofii i Antonio w domku letnim seniorki rodu Brando. Camila, Diego i Gonzalo przygotowują wieczór kawalerski dla Antonio. Danilo chce współpracować z Rockym. Chłopak informuje go, że już podpisał kontrakt z inną wytwórnią, która na dodatek zażądała od niego potężnego odszkodowania. Sofia oznajmia Antonio, że muszą zrezygnować z wyjazdu do San Francisco. Dziewczyna wyjaśnia narzeczonemu, że musi pomóc Rosario, która zadłużyła się, aby wyprawić jej wesele marzeń.

Odcinek 30
Emisja: 22 czerwca 2012

Danilo znajduje luki prawne w kontrakcie Rocky’ego. Chłopak zgadza się związać zawodowo z Mendozą. Sofia błaga Angela, aby poprowadził ją do ołtarza, ale ojciec nie zgadza się. Impreza kawalerska Antonio przenosi się do domu Camili. Antonio zabiera wszystkim uczestnikom zabawy telefony komórkowe. Rocky, Benny i Lena także pojawiają się na wieczorze kawalerskim Brando i widzą go, flirtującego z tancerkami. Rocky wysyła wiadomość do Sofii. Radzi jej, aby przyjechała do domu Gonzalo i na własne oczy przekonała się, jak Antonio z niej kpi. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że narzeczony ją okłamał i nie poszedł na obiad z przyjaciółmi. Sofia jedzie do domu Camili i Gonzalo, aby przyłapać Antonio na gorącym uczynku…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 865 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Dom po sąsiedzku" odc.11-30
Streszczenia odcinków


Odcinek 11
Emisja: 28 maja 2012

Gonzalo rozpoznaje głos Efraina. Chce dać mu nauczkę, ale mężczyzna ucieka. Pilar nakrywa siostrę, całującą się z Javierem. Gonzalo i Emilio namierzają porywacza Ignacii. Chłopak jest gotowy zabić zbira, który tknął jego siostrę. Wkrótce Efrain zostaje znaleziony martwy. Przy ciele policja znajduje nożyczki i rękawiczki należące do Evy. Pilar wyznaje Gonzalo, że mąż widział ją, jak zostawiała liścik pod drzwiami jego mieszkania. Pilar prosi męża i siostrę o wyjaśnienia. Javier broni się i zarzuca żonie romans z Gonzalo. Po kłótni Ruiz proponuje małżonce romantyczny wieczór i zabiera ją do hotelu.

Odcinek 12
Emisja: 29 czerwca 2012

Telefon od Gonzalo przerywa romantyczny wieczór Pilar i Javiera. Gonzalo chce wiedzieć, czyjego dziecka oczekuje Ignacia. W trakcie awantury Ignacia wybiega z domu i wsiada do auta. Wkrótce ma wypadek. Javier zawiadamia żonę, że Ignacia trafiła do szpitala. Ignacia dowiaduje się od Javiera, że straciła dziecko. Gonzalo zastaje Javiera w pokoju żony. Nibaldo informuje Renato, że ktoś przeciął hamulce w samochodzie Ignacii.

Odcinek 13
Emisja: 30 maja 2012

Javier ostrzega żonę, żeby nic przed nim nie ukrywała. Ruiz odwiedza Ignacię w szpitalu. Kochanek zabrania wyjawiać jej, że nosiła jego dziecko. Eva zostaje aresztowana pod zarzutem morderstwa Efraina. Rebeca wyznaje Gonzalo, że Ignacia była w ciąży z Javierem.

Odcinek 14
Emisja: 31 maja 2012

Gonzalo prosi Rebecę, aby wyznała prawdę siostrze. Kobieta orientuje się, że Gonzalo zakochał się w Pilar. Pilar szuka pomocy u Emilio. Chce, aby chłopak pomógł namierzyć jej, kto wysyła anonimy do Diego. Pilar rozmawia z Leonardo i wyciąga od niego informację na temat osoby, która prześladuje jej syna. Hilda dowiaduje się, że Emilio nagrał na kamerze noc, którą spędzili razem. Gonzalo wyznaje Pilar, że podejrzewa Javiera o zabójstwo Adolfo. Jest także przekonany, że Ignacia kryje kochanka. Pilar dostaje zdjęcia, na których widać, jak całuje się z Gonzalo.

Odcinek 15
Emisja: 1 czerwca 2012

Gonzalo pyta żonę, ile trwa jej romans z Javierem. Yolanda mdleje w pokoju Leonardo. Adolfo objawia się Caroli. Andrea proponuje Javierowi, że pomoże mu mieć oko na Pilar. Posiadająca zdjęcia Pilar z Gonzalo Karen decyduje się szantażować żonę Ruiza. Rebeca proponuje Javierowi, że odciąży go i zajmie się sprawą Evy. Hilda jest wściekła na Emilio za wideo i odrzuca jego zaloty. Andrea zawiadamia Javiera, że Pilar umówiła się z Gonzalo w jego mieszkaniu. Javier jedzie przyłapać niewierną żonę na gorącym uczynku.

Odcinek 16
Emisja: 4 czerwca 2012

Gonzalo uprzedza Javiera, że jeśli wejdzie do jego domu, oskarży go o naruszenie miru domowego. Carola radzi Hildzie, aby nie zakochiwała się w Emilio. Uświadamia jej, że chłopak z rodziny Conde nigdy nie ożeni się ze służącą. Gonzalo dostaje zdjęcia, na których widać, jak całuje się z Pilar. Javier odwiedza Ignacię w szpitalu. Każe jej zabrać męża daleko z miasta. Renato opowiada Gonzalo o Igorze Mora. Javier wyznaje Renato, że żona zdradza go z Gonzalo. Rebeca wyciąga Evę z więzienia. Carola znajduje zdjęcie Gonzalo z Pilar.

Odcinek 17
Emisja: 5 czerwca 2012

Carola szantażuje Gonzalo. Mężczyzna wyznaje Pilar, że Carola dowiedziała się o ich pocałunku. Kobieta podejrzewa, że są śledzeni przez Ricardo. Rebeca znajduje u Karen zdjęcia Pilar i Gonzalo. Javier wyrzuca Rebecę z kancelarii adwokackiej. Ignacia wychodzi ze szpitala. Gonzalo prosi ją o czas. Musi przemyśleć co dalej z ich związkiem. Pilar dowiaduje się, że Ricardo Morino nie żyje od ponad roku. Carola informuje Ignacię, że mąż zdradza ją z Pilar.

Odcinek 18
Emisja: 6 czerwca 2012

Renato wyrzuca Javiera z kancelarii. Informuje go, że od tej pory Rebeca zajmie się jego sprawami prawnymi. Ignacia jedzie do mieszkania męża. Na miejscu zastaje Pilar. Ignacia oskarża Pilar, że próbuje rozbić jej małżeństwo. W chwili złości wykrzykuje rywalce, że ojcem dziecka, którego oczekiwała, był jej mąż, Javier. Gonzalo wyznaje Pilar, że podejrzewa Javiera o zabicie Adolfo. Hilda zawiadamia Emilio, że jest w ciąży. Pilar żąda wyjaśnień od niewiernego męża.

Odcinek 19
Emisja: 7 czerwca 2012

Pilar oznajmia mężowi, że wie o jego romansie z Ignacią. Javier postanawia odejść z domu Pilar. Renato informuje Evę, że Pilar i Gonzalo są kochankami. Emilio każe Hildzie zrobić test ciążowy. Pilar prosi Gonzalo, aby pomógł jej odnaleźć Javiera. Renato jedzie do mieszkania zięcia. Każe Gonzalo wrócić do Ignacii. Nagle pojawia się Pilar. Renato żąda od Ignacii, aby wyznała mu całą prawdę. Pilar i Gonzalo znajdują Javiera.

Odcinek 20
Emisja: 8 czerwca 2012

Pilar i Gonzalo zawożą Javiera do szpitala. Eva rozmawia z mężem o wysłaniu Ignacii do Włoch na jakiś czas. Ignacia, Eva i Renato jadą do kliniki. Na miejscu widzą, jak Gonzalo pociesza Pilar. Renato domaga się, aby Gonzalo dotrzymał warunków umowy i wrócił do Ignacii. Teresa wyznaje Caroli, że Leonardo był w szpitalu pod innym nazwiskiem. Wynik testu ciążowego Hildy jest pozytywny. Emilio zapewnia dziewczynę, że jej nie opuści. Javier wmawia Pilar, że jego stan jest bardzo poważny.

Odcinek 21
Emisja: 11 czerwca 2012

Gonzalo daje Pilar klucze do swojego mieszkania. Kobieta prosi go, aby więcej jej nie szukał. Rebeca odkrywa, że Javier oszukuje jej siostrę. Carola zaczyna podejrzewać Leonardo. Zleca Teresie zbadanie przeszłości chłopaka. Ignacia przyjeżdża do mieszkania Gonzalo, żeby się z nim pożegnać.

Odcinek 22
Emisja: 12 czerwca 2012

Hilda znajduje martwego psa Ignacii w ogrodzie. Carola uwodzi Leonardo. Chce w ten sposób dowieść, że mężczyzna kłamie. Gonzalo jedzie do rezydencji Conde w poszukiwaniu żony, ale Renato wyrzuca go. Ignacia wmawia rodzinie, że wyjeżdża do Hiszpanii, a tak naprawdę zostaje w mieście i wynajmuje mieszkanie. Javier proponuje Igorowi Mora połączenie sił i zniszczenie rodziny Conde. Eva blokuje karty kredytowe Emilio. Javier jedzie do mieszkania Ignacii. Pilar orientuje się, że mąż zniknął z sali szpitalnej. Carola wbija widelec w nogę Leonardo, aby zobaczyć, czy mężczyzna rzeczywiście jest sparaliżowany.

Odcinek 23
Emisja: 13 czerwca 2012

Carola jest zaskoczona, widząc, że Leonardo nie reaguje na ból. Dziewczyna rozmawia z Renato. Dzieli się z ojcem sowimi podejrzeniami: Leonardo nie jest tym, za kogo się podaje i udaje paraliż. Pilar podsłuchuje rozmowę męża z Ignacią. Chce wiedzieć, gdzie jest Gonzalo. Rebeca informuje Javiera, gdzie jest Gonzalo. Prawniczka zawiadamia Renato, że ktoś w firmie działa na jego niekorzyść. Rebeca zleca Karen, aby informowała ją o każdym kroku Nibaldo. Pilar znajduje chatę, w której jest Gonzalo.

Odcinek 24
Emisja: 14 czerwca 2012

Ignacia zawiadamia Javiera, że Pilar nadal spotyka się z Gonzalo. Ruiz wpada w szał i zakazuje kochance mówić źle o jego żonie. Hilda proponuje Emilio, aby wyjechali do Meksyku. Renato zawozi Leonardo do tego samego szpitala rehabilitacyjnego, w którym leczy się Igor Mora. Pilar wraca do domu i zastaje w salonie Javiera. Renato wyznaje Evie, że podejrzewa Javiera o machloje. Rebeca informuje Gonzalo, że Ignacia nie wyjechała do Włoch i nadal jest w Miami. Leonardo odwiedza Igora Morę.

Odcinek 25
Emisja: 15 czerwca 2012

Leonardo zawiadamia ojca, że oboje są teraz w tej samej klinice. Gonzalo odnajduje Ignacię i dowiaduje się, że Javier jest jej wspólnikiem. Renato uprzedza Javiera, że dojdzie do tego, kto wyprowadza pieniądze z jego firmy. Carola i Emilio analizują zdjęcie, które Yolanda znalazła w pokoju Leonardo. Gonzalo informuje Renato, że Nibaldo oszukuje go i na dodatek go śledzi. Carola rozpoczyna własne śledztwo w sprawie braci Acosta. Eva dowiaduje się, że Hilda jest w ciąży z Emilio. Emilio oświadcza zaskoczonej Pilar, że telefon Ricardo Merino znajduje się w jej domu. Renato jedzie do mieszkania Gonzalo i oferuje mu swoje przeprosiny. Wkrótce w mieszkaniu męża pojawia się także Ignacia.

Odcinek 26
Emisja: 18 czerwca 2012

Renato jest zaskoczony, widząc córkę w domu Gonzalo. Prosi Ignacię, aby wyjaśniła wszystkie nieporozumienia z mężem. Carola rozpoczyna śledztwo w sprawie braci Acosta. Nibaldo orientuje się, że to Karen zrobiła zdjęcia mu i Ignacii. Pilar odkrywa, że to Rebeca wysyła anonimy z pogróżkami do Diego. Eva szantażuje syna. Stawia Emilio warunek: odblokuje mu karty kredytowe, jeśli zapomni o Hildzie. Gonzalo, w obecności Ignacii, informuje Pilar, że zamierza walczyć o swoje małżeństwo.

Odcinek 27
Emisja: 19 czerwca 2012

Gonzalo radzi Pilar, aby także próbowała ratować swój związek z Javierem. Eva proponuje Hildzie pieniądze w zamian za przerwanie ciąży. Danilo wyznaje Caroli, że był najlepszym przyjacielem Adolfo. Zdradza dziewczynie, że zna tożsamość jego mordercy. Emilio prosi Hildę o rękę. Pilar zarzuca siostrze, że wysyła do jej synka e-maile z pogróżkami. Renato dowiaduje się, że Carola odwiedza Leonardo w szpitalu. Javier wyznaje Rebece, że to on stoi za e-mailami do Diego. Jest przekonany, że chłopiec nie jest jego synem i chce w ten sposób ukarać żonę za jej niewierność. Renato cieszy się z powrotu Ignacii i Gonzalo do domu. Eva orgazniuje z tej okazji uroczystą kolację.

Odcinek 28
Emisja: 20 czerwca 2012

Carola zaprasza Danilo na kolację. W trakcie rodzinnej uroczystości Emilio korzysta z okazji i przekazuje rodzinie dwie dobre nowiny: on i Hilda pobierają się i wkrótce zostaną rodzicami. Renato naciska Rebecę, aby oskarżyła Javiera o kradzież. Rebeca zjawia się w biurze siostry, aby porozmawiać o Javierze. Wyznaje Pilar, że to jej mąż stoi za e-mailami z pogróżkami do Diego. Ignacia i Carola przyjeżdżają po Leonardo do kliniki rehabilitacyjnej. Pilar wyrzuca Rebecę z domu. Lidia informuje Ignacię i Carolę, że chłopak na wózku to nie Leonardo.

Odcinek 29
Emisja: 21 czerwca 2012

Javier widzi, jak Rebeca rozmawia z Karen. Podejrzewa, że szwagierka wynajęła ją, aby szpiegowała go i wyrzuca Karen ze swojego domu. Yolanda ma problemy ze zdrowiem. Kobieta trafia na oddział ratunkowy. Javier zamyka się z Pilar i dziećmi w domu. Wydaje mu się, że cały świat ich nienawidzi i chce zrobić im krzywdę. Danilo pokazuje rodzinie Conde nagranie, na którym widać, jak Adolfo zarzuca Javierowi, że próbuje się pozbyć go. Eva zatrudnia Karen u siebie. Rebeca ogląda nagranie Danilo. Błaga Gonzalo, aby pomógł jej ratować siostrę przed Javierem.

Odcinek 30
Emisja: 22 czerwca 2012

Ignacia wypytuje Lidię o Adolfo. Dziewczyna wyznaje jej, że mężczyzna nigdy nie wspominał o przyjacielu o imieniu Danilo. Zaklina się też, że nigdy nie dawała Caroli portfela Acosta. Pilar oznajmia mężowi, że poznała prawdę. Wie, że to on wysyła e-maile do Diego. Ignacia przekonuje ojca, aby pozwolił Leonardo ponownie zamieszkać z nimi w rezydencji. Carola stawia czoła Danilo. Pyta go, kim jest i czego chce od jej rodziny. Przyparty do muru mężczyzna ucieka. Policja przyjeżdża do domu Pilar i Javiera. Gonzalo znajduje w rzeczach Ignacii DVD, na którym widać Adolfo, oskarżającego Javiera o usiłowanie zabicia go.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 850 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Eva Luna" odc. 54,55,56,57,58
Streszczenia odcinków


Odcinek 54
Emisja: 15 czerwca 2012

Renata okłamuje Marcelę, że idzie spotkać się z przyjaciółką. Laurita próbuje przekonać ojca, że Eva nie jest złodziejką. Matilde martwi się o Evę. Dzwoni do Alicii i pyta o jej siostrę. Dziewczyna wmawia jej, że Eva nie może podejść do telefonu, bo pracuje. Eva jedzie do domu Daniela, aby stawić mi czoła. Natyka się na Victorię, która wyrzuca ją na ulicę. Eva mdleje na ulicy. Po odzyskaniu sił, dziewczyna idzie na grób ojca. Eva myśli o powrocie do miasteczka, ale wie, że nie ma pieniędzy. Tomas oświadcza Adrianowi, że od tej pory nie będzie chodził do szkoły, a do pracy. Julio pojawia się w biurze. Składa Marceli ostatnią ofertę rozwodową. Gdy kobieta odrzuca, Julio dzwoni do adwokata i zleca mu przygotowanie dokumentów, o które prosił. Julio ma plan, jak wygrać bitwę z Marcelą. Carlos obiecuje Marisol, że kiedy wyjdzie z więzienia, odnajdzie Alicię, która zapłaci mu za wszystko. Alicia pojawia się na rozmowie o pracę w agencji modellingowej. Informuje Giorgio, że jest tu z polecenia Leonardo, który w tym momencie się pojawia.

Odcinek 55
Emisja: 19 czerwca 2012

Julio zaczyna się źle czuć. Prosi Renatę, aby wezwała dr. Garcię. Lekarz informuje Marcelę, że Julio nie żyje. Kobieta udaje rozpacz. Kiedy nikogo nie ma w pobliżu, Marcela zbliża się do ciała męża i mówi, że wielokrotnie marzyła o tej chwili. Cieszy się, że nareszcie została sama z jego pieniędzmi. Garcia chce zabrać ciało pacjenta na autopsję, ale Marcela nie wyraża zgody. Lekarz daje jej dokumenty do podpisania, dzięki którym autopsja nie odbędzie się. Leonardo zawiadamia Victorię o śmierci ojca. Dziewczyna ma wyrzuty sumienia. Nie może sobie wybaczyć, że ostatni raz kłóciła się z ojcem, zamiast powiedzieć mu, że go kocha. Poczucie winy zabija także Renatę. Kobieta żałuje, że nie wyznała Julio prawdy o pochodzeniu Victorii. Daniel wspiera rodzinę Arizmendich. Na prośbę Leonardo Giorgio poddaje Alicię próbie, z której dziewczyna wychodzi zwycięsko. Eva natyka się na ulicy na Deborę. Kobiety wydają się być sobie znajome. Głodna Eva kradnie jabłka i ucieka. Dziewczyna szuka pracy jako kelnerka, ale zazdrosna właścicielka restauracji proponuje jej jedynie pracę jako sprzątaczki w łazienkach. Znajdująca się w kiepskiej sytuacji Eva zgadza się.

Odcinek 56
Emisja: 20 czerwca 2012

Tomas ucieka przed policją. Każe Adrianowi wracać do domu, gdzie zamyka się z synem. Informuje syna, że nie może wyjść na ulicę, a więc on musi teraz zarabiać na ich dwoje. Ricardo martwi się o chłopca. Justa oferuje mu swoje wsparcie. Mężczyzna idzie porozmawiać z chłopcem. Adrian żali mu się, że zawsze kłóci się z ojcem. Tony odnajduje Evę. Chce, aby dziewczyna oddała mu połowę pieniędzy, które ukradła. Nie wierzy w niewinność Evy. Osaczona dziewczyna kokietuje chłopaka, a następnie, korzystając z jego nieuwagi, sypie mu piaskiem w oczy i ucieka. Dziewczyna chowa się w samochodzie i Tony traci ją z oczu. Właścicielka każe Evie wyszorować brudne toalety. Sama zamierza zawiadomić policję o pojawieniu się Evy. Marcela udaje złe samopoczucie. Dzieci chcą zadzwonić po lekarza, ale matka prosi ich, aby dali jej się zdrzemnąć i odpocząć. Bruno słyszy, jak Marcela, śmiejąc się, gratuluje sobie, że została wesołą wdówką. Wchodzi do jej pokoju i oświadcza, że był przekonany, że jej smutek był częścią gry aktorskiej. Pyta ją czy chce, aby towarzyszył jej na pogrzebie. Marcela wyrzuca mężczyznę z sypialni. Nie chce narazić swojej nienagannej reputacji. Alicia informuje Marisol, że zdobyła pracę makijażystki. Tony zarzuca jej, że nie spytała go o zdanie. Dodaje, że odkąd jest sama, on jest jej właścicielem. Alicia z uśmiechem na twarzy odpowiada mu, że to jego szef, Leonardo, załatwił jej pracę.

Odcinek 57
Emisja: 21 czerwca 2012

Dzień po śmierci Julio Marcela jedzie do pracy. Prosi Giorgio, aby zlecił asystentce Leonardo, żeby przygotowała jej finanse firmy z ostatnich dwóch lat, akty własności hacjendy w Meksyku oraz apartamentów w Miami i Nowym Jorku. Na koniec prosi o raport wszystkich zaplanowanych na ten rok kampanii reklamowych firmy. Marcela chce mieć wszystko pod kontrolą, zanim adwokat odczyta testament jej męża. Giorgio zauważa dobry nastrój kobiety. Marcela wmawia mu, że woli pogrążyć się w papierach, aniżeli wspomnieniach z mężem. Marcela dostaje wieniec kwiatów ze wstążką, na której widnieje napis “Marcela, kochanie, już wkrótce będziemy razem”. Eva słyszy, że detektyw szuka jej i ucieka z miejsca pracy. Dziewczyna szuka schronienia w kościele, gdzie zasypia. Eva idzie do rezydencji Arismendi, aby prosić Julio o pomoc. Na miejscu Aurelia informuje ją, że mężczyzna nie żyje. Eva pogrąża się w smutku. Julio decyduje się odnaleźć Evę. Dzwoni do pensjonatu. Telefon odbiera Justa. Mężczyzna nie może uwierzyć, że słyszy głos siostry Renaty. Przecież kobieta zginęła przed laty… Daniel natyka się w pracy na Alicię. Obraża ją, mówiąc, że jest identyczną przestępczynią jak jej siostra i każe opuścić firmę. Alicia zawiadamia go, że to sam Leonardo ją zatrudnił i zapewnia, że ona i jej siostra są porządnymi dziewczynami. Nazywa go kłamcą, który zabawił się kosztem jej siostry. Na koniec zapowiada Danielowi, że pewnego dnia pożałuje, iż zwątpił w Evę.

Odcinek 58
Emisja: 22 czerwca 2012

Marcela dostaje kolejny wieniec pogrzebowy od anonimowego nadawcy. Ricardo czuje, że musi coś zrobić, aby pomóc Adrianowi. Basanez pojawia się w rezydencji Arismendi i odczytuje testament Julio. Jedna czwarta majątku przypada dla Victorii, jedna czwarta dla Leonardo, a reszta dla… Evy. Marcela nie może uwierzyć i wpada w szał. Na koniec dostaje list od Julio, który z niej drwi. Matilde gości Evę. Dziewczyna nie może zapomnieć, że Daniel zabił jej ojca i postanawia nienawidzić go do końca swojego życia. Julio w ciszy celebruje swoje zwycięstwo. Próbuje skontaktować się z Evą. Dzwoni do pensjonatu, ale telefon odbiera Ricardo i zawiadamia go, że żadna Eva Gonzalez tam nie mieszka. Alicia żali się Marisol, że Daniel usiłował wyrzucić ją z firmy. Daniel obiecuje Victorii, że nie zostawi jej w tak trudnych dla niej chwilach. Justa opowiada Ricardo swoją historię. Eva kontaktuje się z siostrą. Alicia radzi jej, aby pozostała jeszcze w ukryciu, bo Daniel nadal jest na nią wściekły.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 2334 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Królowa południa" odc.11-25
Streszczenia odcinków


Odcinek 11
Emisja: 28 maja 2012

Dwójka dzieci wpada do wody. Santiago śpieszy im z pomocą. Niestety, jeden z chłopców tonie. Przybity Santiago wraca na brzeg. Od razu kieruje się do baru, gdzie topi swoje smutki w alkoholu. Suleiman przychodzi, aby zapłacić mu za wykonane zadanie. Wściekły chłopak rzuca się na niego z pięściami. Veiga powstrzymuje przyjaciela. Santiago biegnie szukać Teresy do jej mieszkania w bloku Drisa. Carmela wpuszcza go do pokoju dziewczyny. Teresa i Fatima dowiadują się o pojawieniu chłopaka i jego złym stanie psychicznym. Dziewczyny odnajdują pijanego chłopaka. Santiago opowiada Teresie o tym, co zaszło na morzu. Prosi dziewczynę o wybaczenie i kolejną szansę. Dziewczyna robi zimny prysznic chłopakowi. Nastpnie informuje go, że będzie towarzyszyć Fatimie w podróży do Maroko. Chłopak proponuje ukochanej, że pojedzie z nimi. Gdy docierają do granicy, straż odkrywa, że Fatima ma dwie tożsamości. Co więcej, władze oskarżają Fatimę o przemyt narkotyków. Santiago próbuje bezskutecznie bronić przyjaciółki. Przypadkowo w okolicy pojawia się pułkownik Abdelkader. Na prośbę Teresy pułkownik pomaga Fatimie. Kobieta zostaje wypuszczona z aresztu. W zmian Abdelkader prosi Teresę o buziaka. Dziewczyna całuje go w policzek. Santiago jest zazdrosny. Abdelkader ironicznie proponuje mu powrót do pracy. Chłopak kategorycznie odmawia. Chaib zapowiada mu, że z czasem na pewno zmieni zdanie. Po ciężkiej podróży cała trójka dociera do Maroko. Fatima i Santiago idą do sierocińca po Mohameda, a Teresa zostaje sama w aucie. W barze obok sierocińca Josef załatwia kolejny transport narkotyków. W pewnym momencie zauważa znienawidzoną Teresę. Dris obwinia Santiago o rezygnację Teresy z pracy w barze. Szef zleca Sorayi, aby upiła Veigę i wyciągnęła z niego wszystko, co wie na temat Fisterry.

Odcinek 12
Emisja: 29 maja 2012

Fatima odnajduje synka w sierocińcu. Santiago podaje się za męża dziewczyny, aby ta bez problemów mogła odebrać chłopca. Niestety, władze nie chcą wydać im dziecka. Teresa i Santiago namawiają Fatimę, aby porwała synka. Santiago wraca do sierocińca i zabiera chłopca. Kiedy wraca do samochodu z malcem, orientuje się, że Josef porwał Teresę i Fatimę. Kuzyn Aliego zabiera kobiety do starego warsztatu samochodowego, gdzie poddaje Teresę torturom. Santiago odnajduje kryjówkę Josefa. Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny. Santiago zabija Josefa. Chłopak uwalnia Teresę i Fatimę. Cała trójka ucieka samochodem Josefa. W drodze do granicy z Maroko dowiadują się, że policja obstawiła główny wyjazd. Santiago skręca w boczną drogę. Każe wszystkim wysiąść z auta, a następnie próbuje je odciążyć. Wówczas znajduje, ukryte w aucie, narkotyki. Teresa każe mu je wyrzucić, ale chłopak decyduje się je zatrzymać. Soraya wyciąga od Veigi informację na temat Santiago i przekazuje je Drisowi. Abdekalder, Cespedes i Suleiman planują kolejny transport narkotyków. Dris nie chce wchodzić z nimi w interesy. Sheila ma koszmary nocne. Widzi w snach, jak Ali i Josef próbują ją zabić.

Odcinek 13
Emisja: 30 maja 2012

Teresa i Fatima przekonują Santiago, aby oddał Abdekalderowi narkotyki w zamian za obstawę na granicy. Pułkownik używa swoich wpływów i zapewnia całej czwórce bezpieczny powrót z Maroko do Hiszpanii. Teresa załatwia, że Chaib oczyszcza ich z wszelkich zarzutów i załatwia dokumenty dla małego Mohameda. Zazdrosny Santiago urządza Teresie awanturę. Wzburzona dziewczyna zapowiada, że załatwi mu pracę w narkobiznesie. Dziewczyna idzie na przyjęcie Abdekaldera. Seksownie ubrana i umalowana przyciąga wzrok wszystkich. Dris zazdrości Santiago pięknej kobiety. Teresa, Sheila, Soraya i Fatima zostają przyjaciółkami. Dziewczyny świętują przyjazd Mohameda do Hiszpanii. Nagle pojawia się Dris. Mężczyzna proponuje Fatimie powrót do pracy. Teresa pomaga przyjaciółce w negocjacjach. Wywalcza dla siebie i przyjaciółki podwójną pensję i lepszą posadę.

Odcinek 14
Emisja: 31 maja 2012

Będący pod wrażeniem urody Teresy Abelkader daje się wciągnąć dziewczynie w jej grę. Santiago, świadomy tego, co jego dziewczyna zamierza, upija się. Teresa uwodzi Chaiba. Kiedy są w łóżku, mężczyzna pyta kochanki, co chce w zamian. Teresa prosi go, aby zatrudnił Santiago w narkobiznesie. Zazdrosny Santiago czeka na Teresę. Kiedy dziewczyna pojawia się, chłopak urządza jej awanturę. Chce wiedzieć, co jego dziewczyna robiła z Abelkaderem. Teresa wykrzykuje mu, że spała z Chabim, dzięki czemu on ma pracę w narkobiznesie. Santiago w afekcie uderza dziewczynę i zaczyna na nią krzyczeć. Kłótnię przerywa Lalo, który zawiadamia Santiago, że Suleiman ma dla niego zlecenie. Santiago na dobre zadomawia się w nielegalnym interesie i zaczyna zarabiać dużo pieniędzy. Nie ma pojęcia jednak, że zazdrosny Dris śledzi każdy jego ruch z zamiarem pogrążenia go w odpowiednim momencie. Teresa jest szczęśliwa z ukochanym. Mężczyzna powierza jej pieniądze i prosi, aby zajęła się ich administracją. Dris zawiadamia kapitana Bahamu o kolejnym transporcie narkotyków na półwyspie. Santiago i Lalo zostają osaczeni przez straż przybrzeżną. Policja otwiera ogień. Lalo zostaje ranny, a łódź uszkodzona.

Odcinek 15
Emisja: 1 czerwca 2012

Sofia żali się Veronice, że od czasu, jak poszła z Antonio do łóżka, mężczyzna unika jej. Sofia gani Rocky’ego, że zgodził się podpisać kontrakt jako solista, zapominając o swoich przyjaciołach z zespołu. Cecilia przepisuje na Fernando wszystkie swoje posiadłości i czyni wspólnika głównym decydującym w interesie w San Jeronimo. Benny znajduje kontrakt Rocky’ego i ma żal do przyjaciela, że go zdradził. Leny odwiedza Roberto w biurze i prosi go, aby podpisał z nią kontrakt. Gonzalo trafia do szpitala z powodu cukrzycy. Sofia zarzuca Antonio, że zakpił z jej uczuć i zabawił się jej kosztem. Rocky popada w konflikt z Bennym. Beatriz każe Benny’emu przeprosić Rocky’ego za swoje zachowanie.

Odcinek 16
Emisja: 4 czerwca 2012

Kiedy Teresa chce urządzić awanturę Paty, w restauracji pojawia się wysoki mężczyzna, mówiący z rosyjskim akcentem i zaczyna strzelać. Wszyscy goście upadają na podłogę. Okazuje się, że rosyjska mafia ściga Yasikova, dilera narkotyków, który zniknął z toną towaru. Tajemniczy mężczyzna zabija wspólników Jaime i zaczyna rusza jego tropem. Paty nie rozumie, co się dzieje. Prosi Jaime o wyjaśnienia. Przyparty do muru mężczyzna opowiada jej o swojej nielegalnej działalności, o nowym transporcie narkotyków z Kolumbii i interesach z Rosjanami. Paty pomaga Jaime dostać się na rodzinny jacht i uciec mafii. Teresa i Santiago zamieszkują w chacie nad morzem. Fisterra uczy ukochaną kierować motorówką i przedstawia ją swoim nowym kontaktom. Teresa rozpoczyna swoją działalność w narkobiznesie i zajmuje się swoją pierwszą dostawą. Santiago pokazuje jej szlak i jak ma radzić sobie na otwartych wodach. Niespodziewanie Teresa zmuszona jest nauczyć się reagować w sytuacjach stresujących, zaczyna ich gonić straż graniczna. Teresa i Santiago muszą uciekać. Saturnino, szef policji, rusza w pościg za Jaime.

Odcinek 17
Emisja: 5 czerwca 2012

Teresa i Santiago uciekają władzom i dostarczają narkotyki. Dziewczyna jest szczęśliwa ze swojego pierwszego sukcesu, ale z drugiej strony boi się, że historia może się powtórzyć i Santiago zostaje zabity. Zakochani cieszą się sobą i budują wspólne życie. Fatima odwiedza Teresę. Przyjaciółka opowiada Fatimie o El Guero i Santiago. Wyznaje, że nadal nie może zapomnieć o swoim pierwszym narzeczonym. Santiago słyszy rozmowę przyjaciółek. Kiedy jest sam na sam z dziewczyną, brutalnie chwyta ją, całuje na siłę i usiłuje zmusić ją do seksu. Teresa wyrywa się z objęć Santiago, a on zaczyna wykrzykiwać rzeczy o El Guero. Teresa nie rozumie, jak chłopak może być zazdrosny o kogoś, kto nie żyje. Wściekła dziewczyna wykłada karty na stół: informuje go, że kocha go, ale ma dość jego chorobliwej zazdrości i woli odejść od niego. Santiago przeprasza Teresę za swoje zachowanie. Dziewczyna mu wybacza. Wieczorem idą na kolację do restauracji. Santiago prosi Teresę o rękę. Jaime kontynuuje swoją ucieczkę. Rosyjska mafia i Saturnino podążają jego śladami. Policjant odnajduje połowę transportu narkotyków Yasikova i dzieli się tą informacją z publicznością. Mało kto wie, że tak naprawdę Saturnino również pracuje dla Rosjan i stara się uspokoić Olega, aby nie działał pochopnie. Jaime decyduje się zwrócić z prośbą o pomoc do Saturnino. Umawiają się na spotkanie w restauracji. Przed lokalem pojawia się jednak Yasikov, który strzela do Paty i Jaime. Florez i Saturnino ustalają sprawy kolejnego transportu narkotyków.

Odcinek 18
Emisja: 6 czerwca 2012

Teresa zwraca pierścionek zaręczynowy Santiago. Fatima wspiera chłopaka. Teresa wspomina El Guero i ile wycierpiała po jego śmierci. Nie chce przechodzić tego ponownie i postanawia, że od tej pory będzie sama. Santiago szuka pocieszenia w agencji towarzyskiej. Niestety, będąc sam na sam z prostytutką, chłopak rezygnuje i wychodzi. Teresa czeka na ukochanego. Gdy Santiago się pojawia, dziewczyna przeprasza go i przyjmuje pierścionek zaręczynowy. Mija trochę czasu. Teresa i Santiago zagłębiają się w narkobiznesie i zarabiają coraz więcej pieniędzy. Nie wiedzą, że Dris nadal pała chęcią zemsty na nich. Odrzucony mężczyzna planuje zastawić pułapkę na Teresę i Santiago. Kiedy narzeczeni płyną z kolejną dostawą kokainy, zostają otoczeni przez straże z powietrza i ziemi. Rozpoczyna się strzelanina. Santiago ginie, a Teresa zostaje ciężko ranna. Niebawem Lobato zawiadamia ją, że jej ukochany nie żyje. W międzyczasie Paty ciężko ranna trafia do szpitala. Gdy jej stan poprawia się, Saturnino próbuje wyciągnąć od niej, gdzie znajduje się kolejna część narkotyków. Kobieta odmawia współpracy. Po powrocie do zdrowia Paty zostaje przewieziona do więzienia.

Odcinek 19
Emisja: 7 czerwca 2012

Teresa zostaje przewieziona do więzienia w Santa Maria. Na miejscu przechodzi wywiad psychologiczny z firmowym psychologiem, Marią Tejado. Paty podsłuchuje pod gabinetem lekarskim i dowiaduje się, że Teresa trafiła do więzienia za przemyt narkotyków. Teresa zostaje zamknięta w celi z Makoki, kolumbijską lesbijką. Kobieta od pierwszego dnia usiłuje zastraszyć nową koleżankę z celi i wykorzystać ją seksualnie. Teresa nie daje się. Stawia czoła Makoki i daje jej do zrozumienia, że nie ma z nią szans. Makoki nie poddaje się. Pewnego wieczora w trakcie prysznica Pati zleca Valencianie, aby zaatakowała Teresę. Dziewczyna broni się i zabiera napastniczce broń. Wówczas do bójki włącza się Makoki. Teresa wpada w furię i powala rywalki na ziemię, a następnie okłada je pięściami. Strażniczki rozdzielają bijące się dziewczyny. Paty jest pod wrażeniem odwagi Teresy. Teresa i Micaela idą do dyrektorki placówki w sprawie bójki. Przełożona decyduje się umieścić Teresę w innej celi. Dziewczyna zostaje przeniesiona do celi Paty.

Odcinek 20
Emisja: 8 czerwca 2012

Teresa poznaje Paty i zaczyna ją lubić. Zaznacza jednak, że nie ma u niej żadnych szans, bo ona nie jest lesbijką. Nie wie, że więźniarka ma wobec niej zupełnie inne plany. Po zdarzeniu w łazience pozostałe kobiety odnoszą się do Teresy z szacunkiem i nie ukrywają, że boją się jej. Mija czas. Paty, chcąc zmniejszenia wyroku, zgadza się zająć więzienną biblioteką. Do pomocy werbuje Teresę, Marię Tejadę i , odsiadującą wyrok za zabicie teściowej i męża, Conejo. Z biegiem czasu Teresa szybko pojmuje, komu może ufać, a kogo powinna się strzec. Pewnego dnia do zakładu trafia młoda Adriana. Paty i Makoki szybko rozpoczynają rywalizację o względy dziewczyny. Paty ratuje Adrianę z opresji w trakcie konfrontacji z Makoki, zyskując jej zaufanie i przyjaźń. Mijają tygodnie. Makoki i jej banda coraz bardziej mają dojść Paty, Teresy i Conejo. Paty dodaje Adrianie narkotyk do picia. Kiedy dziewczyna traci świadomość, Paty zaczyna się do niej dobierać. Nagle pojawia się Teresa i krzyżuje jej plany. Makoki wykrada z kuchni oliwę. Korzystając z nieuwagi Teresy, rozlewa ją po całej bibliotece. Następnie podkłada ogień i zamyka Teresę w pomieszczeniu. Teresa, na widok ognia, zaczyna wołać o pomoc. Makoki i jej banda uciekają. Conejo wraca do biblioteki i wpada w histerię, widząc pożar. Strażniczki zauważają dym i słyszą krzyki kobiet. Starają się uwolnić uwięzione więźniarki. W międzyczasie w Meksyku Epifanio dowiaduje się, że Teresa trafiła na 5 lat do więzienia za handel narkotykami. Rata wychodzi na wolność.

Odcinek 21
Emisja: 11 czerwca 2012

Paty dostaje się do biblioteki za pomocą szybu wentylacyjnego i ratuje życie Teresie. Niestety, nie udaje im się pomóc Adrianie. Teresa nie może pogodzić się ze śmiercią młodszej koleżanki. Makoki jest wściekła -Teresa żyje, a w dodatku widziała Ratonę, wybiegającą z biblioteki. Dyrektorka oskarża Teresę o wzniecenie ognia i spowodowanie śmierci koleżanki. Teresa nie ma dowodów na swoją niewinność. Na czas śledztwa kobieta zostaje zamknięta w izolatce. Paty podaje jej książkę „Hrabia Montecristo” z liścikiem, ukrytym w środku.

Odcinek 22
Emisja: 13 czerwca 2012

Paty torturami, przypalając jej rękę, zmusza Ratonę do wyznania prawdy. Paty i dyrektorka zastawiają pułapkę na Makoki. Więźniarka przyznaje się do wywołania pożaru. Makoki zostaje przeniesiona do więzienia o zaostrzonym rygorze, a Teresa wychodzi z izolatki. Mija jakiś czas. Koleżanki przygotowują przyjęcie urodzinowe Teresie. Kiedy pijane więźniarki wychodzą, Teresa i Paty zostają same. Nagle zaczynają się całować.

Odcinek 23
Emisja: 13 czerwca 2012

Saturnino sądzi, że ma Flores w kieszeni. Proponuje mu pieniądze. Niestety, myli się i ściąga na siebie kłopoty. Flores zawiadamia władzę o próbie korupcji. Dyrektorka zakładu karnego w Santa Maria przydziela Nino kuratelę nad Teresą. Paty wydaje przyjęcie. Teresa pojawia się na nim odmieniona, wystrojona i elegancka. Kobieta przyciąga wzrok wielu mężczyzn, przede wszystkim przystojniaka Teo. On również nie pozostaje jej obojętny. Zazdrosna Paty odciąga Teresę od Teo i uświadamia ją, z jakim mężczyzną ma do czynienia. Następnie opowiada o swoim skarbie – ukrytej tonie kokainy. Przyjaciółka stara się ją ostrzec przed niebezpieczeństwem, jakie grozi jej w narkobiznesie i ze strony rosyjskiej mafii. Paty namawia przyjaciółkę, aby odsunęła na bok strach i została jej wspólniczką. Teresa zgadza się. Przekonuje Paty, aby skontaktowała się z Yasikovem i umówiła na spotkanie z nim. Przerażone, ale nie dające po sobie poznać strachu, wspólniczki stawiają się na spotkaniu z rosyjskim mafioso i rozmawiają z nim o interesach.

Odcinek 24
Emisja: 14 czerwca 2012

Po wysłuchaniu Teresy Yasikov postanawia dać jej szansę. Jeśli przejdzie jego próbę, wprowadzi ją do narkobiznesu. Wszystko idzie zgodnie z planem. Teresa zdobywa szacunek rosyjskiego mafioso. Oleg rozpoczyna interesy z nią i Paty. Teresa wraca do Melilli. Po przyjeździe do miasteczka idzie przywitać się ze swoimi przyjaciółkami. Canabatos i Velasco rozmawiają z Drisem o nowej pozycji Teresy. Dris uspokaja ich, ale oni sądzą, że powinni uważać na Meksykankę. Kiedy Teresa pojawia się w barze, wszyscy milkną. Saturnino odpiera zarzuty Flores.

Odcinek 25
Emisja: 15 czerwca 2012

Teresa staje twarzą w twarz z Drisem, Canabatosem i Velasco. Prosi byłego szefa o rozmowę w cztery oczy. Dris początkowo odmawia, ale zmienia zdanie, widząc zdecydowanie i upór kobiety. Oboje wychodzą do biura Drisa. Kobieta wykłada karty na stół. Gangster zaprzecza, że miał coś wspólnego ze śmiercią Santiago i jej pojmaniem. Teresa uprzedza Drisa, żeby spodziewał się kontroli urzędu skarbowego. Przypomina mu, że wie wszystko o jego podwójnych księgach rachunkowych: oficjalnych – klubowych i nieoficjalnych – agencji towarzyskiej. Dris udaje, że groźby kobiety nie robią na nim wrażenia. Po jej wyjściu jednak pali wszystkie ważne dokumenty, a następnie idzie do Abdelkadera oraz Cespedesa i prosi ich o ochronę. Mężczyźni odmawiają. Chwilę później Abdelkader odbiera telefon od Teresy. Kobieta prosi go o spotkanie. Abdelkader jedzie na nie z Cespedesem, którego Teresa kompletnie ignoruje. Kobieta proponuje pułkownikowi interes – handel narkotykami. Po wysłuchaniu warunków kobiety, Abdelkader zgadza się zostać wspólnikiem Teresy. Wieczorem Teresa spotyka się z przyjaciółkami. Kobiety świętują. Teresa proponuje Fatmie, aby ona i Mohamed wyjechali z nią na półwysep. Zapewnia ją, że Abdelkader już zadbał o dokumenty dla chłopca. Szczęśliwa Fatima przyjmuje propozycję przyjaciółki. Na prośbę Fatimy Teresa wyciąga Lalo z więzienia. Chłopak jest w opłakanym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. Teresa opłaca leczenie przyjaciela Santiago. Kobieta zawiadamia Paty, że przyjedzie z Fatimą i Mohamedem. Początkowo wspólniczka oponuje, ale po chwili zmienia zdanie. Oleg informuje Teresę o niewłaściwym zachowaniu Paty. Kobieta obiecuje zająć się wspólniczką i sama prosi Yasikova o przysługę: musi wyeliminować jej wrogów, którzy mogą zagrozić ich interesom. Flores zaczyna mieć Teresę na oku.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 952 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Ktoś Cię obserwuje" odc. 113,114,115,116 ost.
Streszczenia odcinków


Odcinek 113
Emisja: 11 czerwca 2012

Verónica mówi Piedad, że Rodrigo przyszedł wcześniej, aby zobaczyć córkę i był bardzo zaniepokojony tym, że jej i małej Sofii grozi niebezpieczeństwo. Pedro Pablo odbiera telefon od matki Lucy. Kobieta informuje go o próbie samobójczej córki – Lucy chce skoczyć z dachu drapacza chmur razem z dzieckiem. Pedro Pablo przybywa, aby ponegocjować z Lucy. Operacja Matilde kończy się sukcesem. Julián planuje ucieczkę i chce zabrać ze sobą Emilia. Chłopiec odmawia i prosi ojca, żeby pozwolił mu zostać z Matilde. Julián zgadza się i prosi syna, żeby nikomu nie mówił, że odszedł. Tatiana idzie za Julianem i namawia go, żeby wrócił. Julián wbija jej nóż w brzuch i porzuca na schodach. Pedro Pablo wykorzystuje chwilę nieuwagi Lucy i odciąga ją i ich dziecko od krawędzi budynku. Detektyw Sánchez zawiadamia Carvajal, że „łowca” zaatakował kolejną ofiarę – Tatianę. Rodrigo dzwoni do Piedad. Mówi jej, że Julián poważnie zranił Tatianię i prosi, żeby wyszła z domu. Julián zjawia się w domu Piedad i chce zabrać ze sobą ją i Sofíę. Piedad zauważa ślady krwi na jego koszuli. Jest przerażona.

Odcinek 114
Emisja: 12 czerwca 2012

Julián zabiera Piedad i Sofíę swoim samochodem. Valeria postanawia ich śledzić. Sánchez informuje Carvajal, że Julián znowu uciekł i wziął ze sobą Piedad i dziewczynkę. Doktor oznajmia Benjamínowi, ze Tatiana pilnie potrzebuje dawcy krwi o tej samej grupie. Camila zgłasza chęć pomocy siostrze. Valeria gubi Juliana. Piedad budzi się w bunkrze. Julián oznajmia jej, że pozna jego prawdziwe oblicze i prosi, żeby pomogła mu ocalić się przed samym sobą. Matilde budzi się i zeznaje prefektowi, że Julián jest „łowcą”. Julián wyznaje Piedad, że jego własna matka dokonywała na nim gwałtu, gdy był jeszcze chłopcem i dlatego ją zabił. Przyznaje także, że odbieranie życia kobietom sprawiało mu przyjemność.

Odcinek 115
Emisja: 13 czerwca 2012

Piedad pyta Juliana, czy ją także zabije. On odpowiada, że nie, bo jest dobrą matką. Valeria zakrada się do bunkra i atakuje Juliana, ale nie udaje jej się wyrządzić mu krzywdy. Julián odpłaca się Valerii, silnie uderza ją i pozbawia przytomności. Valeria szybko wraca do siebie i ponownie rzuca się na Juliana. Oszałamia go, a następnie próbuje pomóc Piedad. Julián szybko wstaje na nogi i planuje rozprawić się z Valerią. Camila mówi Benjamínowi, że zdaniem lekarza muszą przygotować się na najgorsze. Idą do kapliczki i modlą się o życie Tatiany. Matilde odzyskuje mowę i czule wita się z synem. Piedad próbuje przekonać Juliana, że wciąż jeszcze mogą uciec i błaga go, żeby nie zabijał Valerii. Julián słyszy odgłos helikopterów i zaczyna panikować. Zabija Valerię. Benjamín informuje Pedra Pabla, że Tatiana została zaatakowana przez Juliana. Rodrigo wchodzi do bunkra, w którym nadal przebywają Julián, Piedad i Sofía. Rzuca się z pięściami na „łowcę”, podczas gdy Piedad podejmuje próbę ucieczki.

Odcinek 116 -ost.
Emisja: 14 czerwca 2012.

Julián próbuje spalić Rodriga żywcem, ale on się broni. Piedad wydostaje się z bunkra i trafia w ręce detektywów Carvajal i Sánchez. Julián także opuszcza bunkier, ale cały płonie. Rodrigo wychodzi chwilę później z ciałem Valerii na rękach. Matilde wyprowadza się do Kalifornii z Emiliem. Potrzebuje odzyskać stabilność emocjonalną. Piedad odwiedza grób Valerii i spotyka tam Rodriga. Mówi mu, że Valeria była bardzo dzielna i gdyby nie ona, wszystko potoczyłoby się inaczej. Pedro Pablo odwiedza Lucíę i przynosi mu zdjęcia małego Pedrita. Kobieta nie wykazuje zainteresowania jego wizytą i odchodzi. Burmistrz miasta nagradza komisarz Carvajal za doprowadzenie do końca sprawy „łowcy”. Carvajal dedykuje odznaczenie Evie Zanetti. Camila świętuje zakończenie nauki na uniwersytecie. Tatiana i Benjamín gratulują jej. Camila widzi ich splecione dłonie i domyśla się, że postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Matilde prosi syna, aby bez względu na wszystko, spróbował zapamiętać ojca jako wzorowego ojca. Emilio obiecuje, że tak zrobi. Chłopiec wykonuje gest i robi spojrzenie, które charakteryzowały Juliana tuż przed popełnieniem zbrodni. Rodrigo mówi Piedad, że otrzymał propozycję pracy w północnej Kalifornii, ale nie chce rozstawać się ani z nią, ani z Sofíą. Piedad proponuje mu, że wyjedzie razem z nim i będą wiedli szczęśliwe życie.

KONIEC


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 994 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Teresa" odc. 72,73,74,75,76
Streszczenia odcinków


Odcinek 72
Emisja: 18 czerwca 2012

Po kłótni z rodzicami Teresa postanawia znaleźć pocieszenie w ramionach Mariano. Nakrywa ich Aida. Ruben mówi Mayrze, że nie chce być dla niej ciężarem, więc postanowił się wyprowadzić. Kobieta zgadza się, by żyli jak dawniej, ale stawia pewne warunki. Ramon postanawia porozmawiać z Teresą – mówi jej, że jeśli nie przestanie nachodzić Mariano, okaże jej mężowi spinkę, która kobieta zgubiła w łóżku kochanka. Tymczasem Aurora urządza kolację, na którą zaprasza Aide i Mariano. Okazuje się, że jej ojciec postanowił spędzić czas z Arturo i Teresą. Dochodzi do konfrontacji.

Odcinek 73
Emisja: 19 czerwca 2012

Arturo dowiaduje się, że to w domu Aurory po raz pierwszy Teresa spała z Mariano. Mężczyzna jest wściekły i chce jak najszybciej opuścić przyjęcie. Kiedy inni świetnie się bawią, Teresa uświadamia sobie, że jej życie jest zupełnie inne niż to, jakiego zaznały Paloma czy Aida. Mayra spotyka się z Esperanzą, by powiedzieć jej, że Ruben błagał ją o kolejną szansę, a ona zgodziła się, by mąż do niej wrócił. Tymczasem Arturo rozmawia z Palomą, której wyznaje, że kobieta miała rację co do uczciwości Teresy.

Odcinek 74
Emisja: 20 czerwca 2012

Arturo zwierza się Palmie, że wie, iż Teresa spała z Mariano. Mayra dowiaduje się, że Esperanza jest w ciąży. Kiedy pyta kobietę, czy to dziecko Rubena, zjawia się Herman, który oświadcza, że to on jest ojcem i że wkrótce on i Esperanza będą małżeństwem. Mariano mówi Aurorze, że miała rację mówiąc, iż świat nie kręci się wokół Teresy. Arturo budzi się w łóżku Palomy. Mężczyzna ma wyrzuty sumienia, ale kobieta obiecuje, że nikomu nie zdradzi ich tajemnicy. Po powrocie do firmy Arturo spotyka Fernanda, któremu wyznaje prawdę o nocy spędzonej z Palomą.

Odcinek 75
Emisja: 21 czerwca 2012

Teresa wyznaje Arturo, że jej związek z Mariano był czymś więcej niż tylko niewinną przyjaźnią. Wściekły Arturo oświadcza, że jest tylko jeden sposób, by żona udowodniła, że naprawdę go kocha. Genoveva mówi Rubenowi, że Esperanza ma nowego kochanka i wkrótce wychodzi za mąż. Herman wciąż próbuje przekonać Esperanzę, że małżeństwo to dobry pomysł i że zrobi dla niej wszystko. Kobieta jednak nie chce przyjąć oświadczyn, ponieważ wciąż kocha Rubena.

Odcinek 76
Emisja: 22 czerwca 2012

Paloma ma nadzieję, że uda jej się odzyskać Arturo, Kiedy prawnik mówi jej, że ich wspólna noc była pomyłką, kobieta postanawia dowiedzieć się prawdy o tym, co zaszło między Mariano a Teresą. Z pomocą Dario Paloma odkrywa zdradę Teresy. W drodze na spotkanie z Arturo, potrąca ją samochód. Również Aida stara się dowiedzieć prawdy, ponieważ wciąż podejrzewa, że Esperanza kłamie i że jej romans z Rubenem to wynik intrygi Teresy.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 1306 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zakazane uczucie" odc. 85-92
Streszczenia odcinków


Odcinek 85
Emisja: 18 czerwca 2012, godz. 17:00

Bruno zawiadamia Cynthię, że Rogelio wyjechał do Tuxtla, aby odzyskać amerykańskich klientów i naprawić wyrządzone przez nią dla hacjendy szkody. Od tej pory musi podążać za decyzjami Any Pauli. Dziewczyna jest wściekła, że znienawidzonej szwagierce wszystko się układa. Vanesa uprzedza ją, że jeśli tym razem zawiedzie, stracą wszystkich klientów. Vanesa zrywa umowę z Davidem. Mężczyzna zarzuca jej, że jest tak samo słaba jak Cynthia i zapowiada, że Rogelio nie pozbędzie się go tak łatwo. Rogelio odwiedza Margarito. Hilda na wieść, że Ana Paula jest w ciąży, uprzedza Montero, że to z pewnością skomplikuje sprawę, w takich przypadkach pierwszeństwo mają rodziny bezdzietne. Gustavo nakrywa Rosaurę i Bruno z butelką Clembuterolu. Oskarża ich, że sabotują pracę hacjendy. Bruno broni się i zrzuca całą winę na Davida. Gustavo obiecuje im, że przeprowadzi śledztwo i, jeśli odkryje, że mieli coś wspólnego z zatruciem bydła, zapłacą za to. Bruno uprzedza Rosaurę, że jeśli pójdzie na dno, pociągnie ją za sobą. David przekupuje Efraina, który wpuszcza go na hacjendę. Mężczyzna zakrada się do pokoju Any Pauli. Informuje ją, że Miguel nie ukradł służbowego samochodu, a siedział w więzieniu z winy Rogelio. Ana Paula nie wierzy. David zarzuca jej, że udaje wierną i kochającą żonę, a tymczasem spodziewa się dziecka innego. Ana Paula policzkuje mężczyznę. Rosaura i Maria wyrzucają Davida z hacjendy. Ostrzegają Efraina, że jeśli Rogelio dowie się o wizycie Davida na hacjendzie, a zwłaszcza jego rozmowie z Aną Paulą, na pewno będzie musiał się gęsto tłumaczyć. Gustavo opowiada o tym, jak przyłapał Roasurę i Bruno z Clembuterolem. Proponuje jej, aby przeprowadzili śledztwo i doszli do tego, kto jest wspólnikiem Davida na hacjendzie. Bruno informuje Davida, że jedzie do Tuxtla, aby saobotować proces adopcyjny Margarito. David z kolei ma zamiar zdobyć dowody na to, że Rogelio kazał wsadzić Miguela do więzienia i pokazać je Anie Pauli. Cynthia chce znać uczucia Any Pauli do Rogelio i Gustavo. Prosi ją, że jeśli nie kocha Gustavo, aby odsunęła się od niego. Wyznaje, że ona kocha Durana i pragnie być z nim. Rutillo, z polecenia Bruno, zabija Davida.

Odcinek 86
Emisja: 18 czerwca 2012, godz. 18:00

Gustavo widzi, jak Rogelio je śniadanie z Vanesą. Montero wyjaśnia mu, że spotkał się z byłą narzeczoną, aby porozmawiać o interesach. Gustavo informuje kobietę, że jest doniesienie przeciw niej w prokuratorze. Vanesa usprawiedliwia się, że to wszystko wina Davida i oznajmia, że zerwała z nim współpracę. Duran dodaje, że Rosaura i Bruno oskarżyli Davida o podtruwanie zwierząt na hacjendzie. Gustavo opowiada Rogelio o wtargnięciu Davida na hacjendę i rozmowie z Aną Paulą. Zapewnia, że nikt nie uwierzył oszczerstwom Davida. Vanesa zawiadamia Gustavo i Rogolio, że David został napadnięty i zabity. Montero dziękuje Gustavo za opiekę nad Aną Paulą i jego majątkiem. Cynthia informuje Anę Paulę, że David został zamordowany. Dziewczyna pyta się szwagierki, czy Rogelio już wie. Cynthia z przekąsem odpowiada, że tak – przekazała mu Vanesa, kiedy byli na lunchu. Ana Paula mówi ciotce o spotkaniu Rogelio z Vanesą. Ufa mężowi i, że wie odbyło się ono jedynie w celu interesów. Rosaura pyta, czy także ufa Vanesie. Dziewczyna odpowiada, że Vanesa jest jej siostrą. Ciotka przypomina siostrzenicy, że kobieta nie widzi w niej siostry a rywalkę. Cynthia każe Efrainowi zadbać o to, aby dziecko Any Pauli nie przyszło na świat. Nie ma zamiaru się z nim dzielić swoim majątkiem, a Rogelio już zapowiedział, że dziecko Any Pauli będzie jego dziedzicem. Gustavo rozmawia z Aną Paulą. Cieszy się, że ukochana czuje się już lepiej. Ana Paula informuje go, że podjęła decyzję: nie wybiera żadnego z nich, bo obu kocha za mocno i nie chce podjąć błędnej decyzji. Wściekły Gustavo informuje ją, że nie zamierza z niej rezygnować i z jej dziecka. Będzie przy niej, czy chce tego, czy nie. Vanesa uwodzi Rogelio. Mężczyzna ma wyrzuty sumienia. Ana Paula dzwoni do męża. Telefon odbiera Vanesa…

Odcinek 87

Emisja: 19 czerwca, godz. 17:00

Vanesa wysyła Dany zdjęcia, jak jest z Rogelio w łóżku. Miguel uważa, że powinni pokazać je Anie Pauli. Prosiła męża i Gustavo o czas do namysłu, aby móc wybrać któregoś z nich. Teraz jak dowie się, że Rogelio nie był jej wierny, nie będzie już miała dylematu. Przyjaciółka jednak uświadamia mu, że stres mógłby zagrozić życiu jej i dziecka. Hilda zapewnia Rogelio, że będą walczyć o opiekę nad Margarito. Vanesa całuje Rogelio na oczach dyrektorki ośrodka adopcyjnego. Wzburzona kobieta zapewnia go, że nigdy nie dostanie chłopca. Szczęśliwa Vanesa informuje o wszystkim Cynthię. Dodaje także, że spędziła noc z jej bratem. Ana Paula wyznaje Marii, że widok Gustavo z Cytnhią, podobnie jak głos Vanesy wzbudził w niej zazdrość. Niania uświadamia jej, że powinna podjąć decyzję, jak najszybciej, bo mężczyźni mogą się znudzić czekaniem i wówczas zostanie sama. Cynthia proponuje Anie Pauli pieniądze w zamian za wyjazd z hacjendy. Dziewczyna odmawia. Cytnhia opowiada o wszystkim Gustavo. Przekonuje go, że nie wybrała ucieczki z nim, a czekanie na męża, którego kocha. Rogelio zarzuca Vanesie, że zachowuje się, jakby była jego kobietą. Była narzeczona uważa, że to normalne po tym, do czego doszło między nimi w nocy. Montero uświadamia jej, że są dorośli i spędzili miłe chwile, ale to wszystko. Zrozpaczona Vanesa zapowiada, że będzie na niego czekać, ile będzie potrzeba. Rogelio informuje żonę, że wraca na hacjendę. Zapowiada, że będą musieli porozmawiać. Gustavo ma żal do ukochanej, że nie chciała z nim wyjechać. Ana Paula informuje go o powrocie męża i zapowiada, że nadszedł czas, aby Rogelio poznał prawdę. Hilda zawiadamia Rogelio, że na wieść o zaniechaniu procesu adopcyjnego Margarito przeżył kryzys i uciekł z sierocińca.

Odcinek 88
Emisja: 19 czerwca 2012, godz. 17:00

Vanesa z hipokryzją obiecuje Rogelio wyjaśnić sytuację z dyrektorką. Mężczyzna nie ma teraz do tego głowy, martwi się ucieczką Margarito. Tymczasem on kontaktuje się z Gustavo i zdradza mu, gdzie jest. Vanesa zawiadamia Cynthię o zniknięciu chłopca. Dziewczyna ma zamiar odnaleźć go i wywieźć jak najdalej od miasteczka. Vanesa znajduje Margarito. Chce go wywieźć, ale pojawia się Esteban, który zabiera go do Rogelio. Mężczyzna ubolewa, że była żona zmieniła swój stosunek do dzieci dopiero po rozwodzie z nim. Rogelio przeprasza Margarito i informuje go, że z winy jego błędu nie może go adoptować. Prosi go, aby był silny i nigdy się nie poddawał, tak jak on nie przestanie walczyć o niego. Ana Paula przyznaje Gustavo, że ma prawo uczestniczyć w narodzinach dziecka, ale najpierw musi porozmawiać z Rogelio. Gustavo oznajmia jej, że chce być obecny przy rozmowie. Efrain wmawia Cynthii, że ktoś ukradł list od matki Margarito i żąda pieniędzy w zamian za milczenie. Rogelio wraca i przejmuje rządy na hacjendzie. Zapowiada, że jeśli w ciągu trzech dni nie znajdzie się wspólnik Davida, wyrzuci wszystkich pracowników. Gustavo chce wyznać Rogelio prawdę, ale ten nie daje mu dojść do głosu i dziękuje za pomoc i wsparcie. Wyznaje, że byłby dumny, mając takiego brata. Gustavo zapowiada Cynthii, że ma zamiar powiedzieć Rogelio całą prawdę. Ana Paula zdobywa się na odwagę. Wyznaje mężowi, że jej byłym narzeczonym i ojcem jej dziecka jest Gustavo Duran. Rogelio jest w szoku.

Odcinek 89
Emisja: 20 czerwca 2012, godz. 17:00

Cynthia błaga Gustavo, aby nie rozmawiał z jej bratem. Rogelio wpada w furię. Zarzuca Anie Pauli, że zdradzała go pod jego własnym dachem. Dziewczyna odpiera ataki męża. Próbuje wyjaśnić mu, że była z Gustavo, kiedy uciekła. Wówczas uważała go za mordercę, a Duran nie miał pojęcia, że ona jest żoną brata Cynthii. Rogelio nie wierzy. Ma zamiar zabić Gustavo. Efrain donosi Marii, ze widział Tomasa, zabierającego swoje rzeczy i opuszczającego hacjendę. Jest przekonany, że on był wspólnikiem Davida. Rogelio pyta Cynthii, czy miała pojęcie, że Ana Paula jest w ciąży z jej narzeczonym. Siostra okłamuje brata, że nie i dodaje, że to dlatego na pewno Gustavo zerwał ich zaręczyny. Następnie idzie z awanturą do Any Pauli. Oskarża ją, że przez jej długi język straciła szansę na szczęście u boku Gustavo. Szwagierka broni się, że nie miała innego wyjścia, aniżeli wyznać mężowi prawdę. Ana Paula kontaktuje się z Gustavo. Mówi mu, że Rogelio poznał prawdę i jest wściekły. Chce, aby Duran się ukrył na jakiś czas. Mężczyzna ani myśli chować się. Zapowiada, że pojawi się na hacjendzie, aby stawić czoła Montero, a następnie zabrać ją ze sobą. Cynthia wyznaje Vanesie, że nie chce, aby brat skrzywdził Gustavo. Pyta przyjaciółki czy dała zdjęcia Anie Pauli. Chce mieć pewność, że szwagierka nie wybaczy jej bratu i raz na zawsze odejdzie z hacjendy. Ana Paula zarzuca mężowi zdradę. Rogelio broni się, że zrobił to samo co ona i zapowiada, że będzie spotykał się z Vanesą, kiedy będzie miał na to ochotę, a ona będzie musiała to znosić do czasu wygaśnięcia kontraktu. Gustavo pojawia się na hacjendzie. Próbuje rozmawiać z Rogelio, ale spotkanie kończy się bójką.

Odcinek 90
Emisja: 20 czerwca 2012, godz. 18:00

Rogelio wyrzuca Gustavo z hacjendy i zapowiada, że dziecko Any Pauli będzie nosić jego nazwisko. Ana Paula zarzuca siostrze, że uwiodła jej męża. Vanesa uświadamia jej, że Rogelio nigdy nie wybaczy jej zdrady z Gustavo i już wkrótce wyrzuci ją z domu, a wówczas ona zajmie jej miejsce. Rogelio zleca pracownikom hacjendy, aby wyrzucili Gustavo. Efrain wykorzystuje sytuację i uderza inżyniera, a następnie zabrania mu zbliżać się do Cynthii. Siostra udaje przed Rogelio ofiarę i wmawia mu, że nie miała pojęcia o relacji łączącej Anę Paulę i Gustavo. Ana Paula ma żal do męża, że kazał siłą wyrzucić Gustavo z hacjendy. Komentarz żony jeszcze bardziej złości Montero, który informuje Anę Paulę, że nie ma ochoty jej oglądać. Ernesto przyjeżdża po Gustavo. Cynthia rozmawia z Marią. Nie ukrywa swojej nienawiści do Any Pauli. Żałuje, że brat nie poślubił Vanesy. Niania pyta Cynthię, czy widziała zdjęcia wysłane przez Vanesę. Dziewczyna z uśmiechem odpowiada, że tak. Gustavo zapowiada służbie, że jeśli zadzwoni Gustavo, mają go nie łączyć z Aną Paulą a z nim. Mercedes naciska na Ernesto, aby zerwał współpracę z Rogelio, ale mężczyzna odmawia. Zapowiada, że z powodów osobistych, nie ma zamiaru pozbawiać tysięcy ludzi szansy na fachową opiekę medyczną. Ana Paula zawiadamia męża, że jeszcze tej nocy opuści jego hacjendę. Mąż uświadamia jej, że nigdzie nie ruszy się, dopóki nie skończy się kontrakt. Obiecuje, że teraz dopiero pozna prawdziwego Rogelio Montero. Mercedes ze łzami w oczach informuje Anę Paulę, że jej mąż kazał pobić Gustavo. Prosi, aby dziewczyna trzymała się z daleka od jej brata. Ana Paula zarzuca mężowi, że kazał pobić Durana. Rogelio ripostuje, że razem wdali się w bójkę w jego gabinecie. Bruno usiłuje ponownie nastawić Anę Paulę przeciw mężowi. Maria informuje Rogelio, że ludzie myślą, że kazał pobić Gustavo. Montero cieszy się z takiego obrotu sprawy. Zapowiada też, że Ana Paula jest jego żoną i oczekuje jego dziecka.

Odcinek 91
Emisja: 21 czerwca 2012, godz. 17:00

Vanesa proponuje Bruno układ: on pomoże jej zbliżyć się do Rogelio, a ona przepisze na niego część hacjendy „Czarny”. Ernesto wyznaje Mercedes, że kocha ją, ale jej zachowanie może doprowadzić do końca ich związku. Nie może zrozumieć, jak pielęgniarka, przekłada sprawy osobiste nad dobro całego miasteczka. Ulises opowiada Rogelio, że matka Margarito zostawiła dla niego list, kiedy chłopiec skończy 16 lat. Dodaje też, że wiadomość została mu skradziona i nie ma pojęcia, co było w niej napisane. Montero każe Ulisesowi za wszelką cenę odzyskać list matki Margarito. Do poszukiwań angażuje także Bruno. Tymczasem on rozmawia z Aną Paulą i podaje jej powody, dla których proces adopcyjny Margarito został wstrzymany – dyrektorka sierocińca widziała Rogelio całującego się z Vanesą. Ana Paula zarzuca mężowi, że przez swój błąd zaprzepaścił szansę Margarito na opuszczenie domu dziecka. Mąż pyta czy bardziej złości ją fakt, że był z Vanesą, czy, że Margarito zostanie dłużej w sierocińcu. Ana Paula nie daje po sobie poznać, że jest zazdrosna. Rozzłoszczona zapowiada Rogelio, że jeśli nie dostaną adopcji Margarito do zakończenia kontraktu, sama go adoptuje. Roztrzęsiona Vanesa pojawia się w biurze Rogelio. Opowiada mu, że Rutillo włamał się do jej gabinetu. Chcąc, zrobić na złość żonie, Rogelio pozwala kobiecie zainstalować się w swoim gabinecie. Vanesa chce pocałować Rogelio, ale mężczyzna ją odpycha. Zapowiada, że popełnił błąd, idąc z nią do łóżka i więcej się to nie powtórzy. Cynthia spotyka się z Gustavo. Mimo zakazów brata, ma zamiar nadal się z nim spotykać. Mężczyzna prosi ją, aby nie narażała się na gniew Rogelio i nie robiła sobie nadziei, bo on nadal kocha Anę Paulę. Vanesa gratuluje Bruno idealnego pomysłu z wymyśleniem napadu Rutillo na jej biuro. Mężczyzna uprzedza Vanesę i Cynthię, że Rogelio nadal upiera się przy adopcji Margarito i dowiedział się, że istnieje list, wyjaśniający pochodzenie chłopca. Rogelio odrzuca chęć pomocy Erensto. Ma żal do niego, że zataił przed nim prawdę na temat tożsamości Gustavo. Zawiadamia go, że specjalista zajmie się Aną Paulą. Ana Paula zarzuca mężowi, że ograniczył jej prywatność. Mężczyzna ripostuje, że sama jest sobie winna. Następnie wygania Roasurę, Dany i Miguela z hacjendy.

Odcinek 92
Emisja: 21 czerwca 2012, godz. 18:00

Rogelio zarzuca Rosaurze, Dany i Miguelowi, że zataili przed nim prawdę o Gustavo. Każe im natychmiast opuścić swój dom. Ciotka Any Pauli próbuje ubłagać, aby pozwolił jej zostać i dbać o Anę Paulę, ale Montero jest nieugięty. Vanesa naśmiewa się z Any Pauli. Cieszy się, że teraz siostra stała się obiektem żądzy zemsty Rogelio. Uświadamia jej, że i na nią przyjdzie kolej, śladem swojej rodziny zostanie wyrzucona z hacjendy, a wówczas ona zostanie panią Montero. Ernesto opowiada Gustavo o swojej wizycie na hacjendzie i rozmowie z Rogelio. Duran dzwoni do Dany, aby dowiedzieć się o stan Any Pauli. Telefon odbiera Rosaura. Wściekła wykrzykuje mu, że wszystko stracili z jego winy i rzuca słuchawką. Cynthia cieszy się, że brat pozbył się rodziny Any Pauli z domu. Rogelio uświadamia jej, że taki sam los spotka każdego, kto znał prawdę i ją przed nim zataił. Ana Paula ma żal do męża, że wygonił jej rodzinę. Cynthia wtrąca się do rozmowy i pochwala decyzję brata. Na koniec dodaje, że zaraz dołączy do nich. Rogelio przypomina siostrze, gdzie jest jej miejsce. Uświadamia jej, że Ana Paula nigdzie się nie wybiera. Oznajmia, że żona opuści hacjendę dopiero w momencie rozwiązania, a do tego brakuje jeszcze sporo czasu. Rogelio czyta list od Any Pauli. Tymczasem ona zostaje ukąszona przez żmiję, podrzuconą przez Efraina do jej łóżka. Rogelio rusza na pomoc żonie. Wzywa Ernesto i błaga, aby podał Anie Pauli antidotum. Ernesto ostrzega, że lekarstwo może spowodować śmierć dziecka. Gustavo rozpaczliwie prosi Rogelio, aby nie zabijał jego dziecka. Ernesto uświadamia, że bez antidotum, oboje umrą. Rogelio daje pozwolenie na podanie żonie antidotum. Po jakimś czasie lekarz zawiadamia Rogelio i Gustavo, że nie mogli nic zrobić dla dziecka, będą musieli wyjąć płód z ciała Any Pauli. Cynthia i Vanesa wpadają w furię, widząc, jak Rogelio i Gustavo martwią się o Anę Paulę. Ernesto zawiadamia mężczyzn, że późno podali antidotum. Najbliższe minuty, pokażą, czy uda im się uratować życie Any Pauli.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 2005 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Pokojówka na Manhattanie" odc. 63-68
Streszczenia odcinków


Odcinek 63
Emisja: 14 czerwca 2012

Sara zwraca się z pretensjami do Brunona, że wyciągnął Catalinę z więzienia. On się wypiera i przysięga, że nigdy jej nie zdradził. Belinda rozmawia z matką Huga, aby upewnić się, że ten nadal jest w Meksyku. Kobieta, która jest w zmowie z synem, okłamuje Belindę. Amelia upija się, a później wyżala Carmen ze swoich problemów. Calixta zastanawia się, czy zemst na Estanislao przyniesie jej jakieś korzyści. Belinda pokazuje Marisie anonimowy list, który dostała razem ze środkami antykoncepcyjnymi. Tito próbuje negocjować z Cataliną zwrot nagrania wideo, ale ona oznajmia, że już go nie ma. Sara jest szczęśliwa, że udało jej się zdobyć nagranie. Gratuluje Brunonowi. Tyron pyta Amelię, czy uważa, że Sara jest dobrą osobą. Carmen szuka Yayi, aby zapytać ją, czy ktoś jej zapłacił za spotykanie się z Tyronem. Później Carmen zwierza się Amelii ze swoich wątpliwości: jej zdaniem ktoś próbuje manipulować Yayą.

Odcinek 64
Emisja: 15 czerwca 2012

Marisa i Víctor znowu się kłócą. Marisa nazywa go bawidamkiem Sary. Marcela przyjmuje propozycję pracy z Calixtą. Calixta objaśnia jej szczegóły pracy. Estanisalo złości się na widok obu kobiet współpracujących ze sobą. Senator Thompson kokietuje Sarę. Ona udaje, że dała się nabrać na jego sztuczki. Cristóbal szuka Marisy, aby zapytać ją, czy jest przekonana o tym, co usłyszała z rozmowy z Sarą. Marisa obiecuje dostarczyć mu dowody. Thompson szuka Tylera, aby poprosić go, żeby namówił Cistobala do wycofania się z wyborów. On odmawia i dodaje, że nie przejmuje się jego groźbami. Marisa kontynuuje promocję projektu poprawy życia w dzielnicy.

Odcinek 65
Emisja: 18 czerwca 2012

Lalo mówi mamie, że rozumie jej problemy z tatą. Estanislao grozi Jerome, że wyrządzi mu krzywdę, jeśli go zdradzi. Tito pyta Brunona, czy Sara ma coś wspólnego z nagraniem wideo, na którym Yaya oczernia Ty. Dwaj inspektorzy oglądają mieszkanie Víctor, aby upewnić się, że jest ono odpowiednie dla Lala. Amelia i Ty występują w telewizji, aby udowodnić wszystkim, że ich małżeństwo ma się znakomicie. Lalo jest smutny, bo nie chce przeprowadzać się do Víctora. Rozmawia o tym z Mireyą. Marcela przejmuje się rozprawą o prawa do opieki nad chłopcem. Calixta pociesza ją i opowiada jej swoją historię. Z obawy o syna, Marisa postanawia wycofać się ze sporu z Víctorem.

Odcinek 66
Emisja: 19 czerwca 2012

Sara informuje Yayę i Brunque, że Víctor otrzymał prawa do opieki nad Lalem. Wznoszą toast za to, że udało im się dokuczyć Marisie. Lalo wdaje się w bójkę z innym chłopcem. Mireya staje w obronie Lala i przestrzega go, żeby nie dawał się podpuszczać. Cristóbal szuka Víctora, aby wypomnieć mu krzywdę, jaką wyrządził Marisie. Víctor próbuje go sprowokować i wyciągnąć z tej sytuacji jakieś korzyści, ale Cristóbal w porę się hamuje. Amelia mówi Sarze, że zgodziła się pomóc mężowi, pomimo jego zdrady. Sara jest wściekła. Marisa odwiedza Víctora w jego mieszkaniu. Gani go za bałagan, jaki w nim panuje. W tym momencie zjawia się Yaya z prezentami dla Lala. Marcela mówi Calixtcie, że Víctor przejął opiekę nad Lalem. Marisa jest niepocieszona. Amelia jest poruszona tragiczną sytuacją Marisy. Lalo przeprasza matkę za to, że ją zawiódł. Cristóbal zamierza namawówić Marisę, żeby walczyła o syna.

Odcinek 67
Emisja: 20 czerwca 2012

Sara prosi Thompsona o zwrócenie wideo i jest gotowa zapłacić każdą cenę. Thompson postanawia ją wykorzystać do spełnienia swoich zachcianek. Richard mówi Calixtcie, że dla ich dobra będzie lepiej, jeśli Thompson nie zasiądzie w senacie. Marisa żegna się z Lalem. Jest przybita rozstaniem z synem. Amelia otrzymuje od Sary nagranie wideo z wywiadem z Yayą. Leticia i Tania widzą jak Víctor wchodzi do pokoju Sary. Leticia natychmiast donosi o tym Marisie. Marisa pyta Sarę, czy teraz gdy dopięła już swego, zostawi ją w spokoju.

Odcinek 68
Emisja: 21 czerwca 2012

Marisa czyni wyrzuty Sarze z powodu wszystkich krzywd, jakie jej wyrządziła. Sara udaje, że o niczym nie wie, bo nie chce się zdradzić w obecności Amelii. Tyron pokazuje Cristóbalowi nagranie wideo i dodaje, że to Sara je wysłała. Tyron myśli, że Marisa jest w błędzie oskarżając Sarę, bo to dobra osoba. Hugo wchodzi do mieszkania Belindy i zauważa, że ona mieszka teraz z Goyo. Amelia rozmawia z Cristóbalem o tym, co zaszło między Marisą i Sarą. Richard mówi Calixtcie, że nadszedł już czas, by dopełniła swojej zemsty i wtrąciła Estanislao do więzienia. Cristóbal odwiedza Sarę. Ona go całuje i mówi, że chce, żeby wiedzieli, że jest w nim zakochana. Cristóbal rozmawia z Marisą. Czuje się winny jej nieszczęściu i obiecuje, że zostawi ją w spokoju, jeśli tego sobie życzy.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 826 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 450 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Telenowele "Niewinna intryga" to Twoim zdaniem:

Hit

Kit

Nie mam zdania

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
10.04.2015
Piękny ten teledysk Natalii smiley

Wiola
31.03.2015
Ja także

Beata
30.03.2015
CZEKAM NA NIA Z NIECIERPLIWOSCIA

Wiola
30.03.2015
Lo imperdonable świetnie się zapowiada. Ciekawa para protagonistów, również Grettel w roli czarnego charteru to strzał w 10 smiley

Beata
09.03.2015
wielkie dzięki, bardzo się ciesze bo wkręciłam się w ten sekret totalniesmiley

dolores
09.03.2015
Na pewno będziesz mogła oglądać bo wszystkie odcinki są dodawane na bieżąco około godziny 21.

dolores
09.03.2015
Beata nie ma za co.

Beata
08.03.2015
ojej dzięki, jest nadzieja ze będę mogła oglądać te odcinki których nie mogę w tv

dolores
08.03.2015
Beata są na anyfiles.

Beata
07.03.2015
wiecie tam miało byćsmiley

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

10,395,448 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie