Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 385
Najnowszy Użytkownik: Katarzyna Katrin
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Eva Luna" odc. 71-82
Streszczenia odcinków


Odcinek 71
Emisja: 17 lipca 2012

Marisol daje udany występ. Po występie Francisco udaje się za żoną do garderoby. Małżonkowie rozmawiają o swoich kłamstwach. Na koniec mężczyzna prosi Marisol o rozwód. Oświadcza jej, że ma zamiar ponownie się ożenić. Marisol ripostuje, że ona także wkrótce wychodzi za wolność. Eva zamawia Alicię w roli swojej makijażystki. Dziewczyna jest szczęśliwa, widząc siostrę po tak długim czasie. Eva opowiada Alicii, że teraz ma w rękach władze i pieniądze. Obiecuje, że wkrótce dowie się wszystkiego. Diego zapowiada twarz swojej nowej linii perfum – „Evę Lunę”. Po prezentacji dziewczyna oświadcza wszystkim, że jest także nową właścicielką agencji reklamowej Arismendi. Wszyscy są w szoku, a Marcela planuje zabicie dziewczyny. Liczy na pomoc swojej przyjaciółki, Debory. Tymczasem kobieta wyczuwa coś dziwnego w tajemniczej Evie Lunie. Patrząc jej w oczy, zdaje sobie sprawę, że stoi przed swoją córką. Alicia zauważa, że Leonardo przygląda się siostrze z miłością i pożądaniem. Dziewczyna rozpacza w kąciku. Znajduje ją Debora, który pociesza Alicie, nie mając pojęcia, że wspiera swoją drugą córkę.

Odcinek 72
Emisja: 18 lipca 2012

Eva dokładnie planuje swoją zemstę na Danielu. Marisol świętuje swój sukces w pensjonacie Justy z właścicielką, Ricardo, Tonym i Adrianem. Alicia wraca do domu i natyka się na Tony’ego. Chłopak ostrzega ją, że Leonardo się jedynie nią bawi. W mediach pojawiają się informację na temat nowej właścicielki firmy Arismendich, Evy Luny. Francisco odwiedza Marisol. Wyznaje, że nie może o niej zapomnieć. Kobieta wmawia mu, że już dawno to zrobiła. Uważa, że nie zasługuje na tak wartościowego mężczyznę. Tomas wraca do domu. Widzi syna w towarzystwie Justy oraz Ricardo i każe mu iść do swojego pokoju. Następnie idzie do chłopca i bije go pasem. Laurita wyznaje Francisco, że Jackie jest w nim zakochana. Marcela pojawia się w rezydencji Arismendi i żąda zwrotu swojego domu. Victoria jest w szoku. Kobieta dzwoni na policję i dowiaduje się, że wszystkie oskarżenia przeciw Evie zostały wycofane. Leonardo spotyka się z Evą. Wyznaje jej, że szukał ją przez cały czas i pyta, kim jest osoba, która tak bardzo jej pomogła. Dziewczyna odpowiada tajemniczo, że przyjaciel rodziny. Daniel zauważa Evę z synkiem. Chce wiedzieć, czy malec jest synkiem Evy. dziewczyna potwierdza. Dodaje jednak, że nie powinien się nią interesować. Victoria postanawia dowiedzieć się, kto wycofał oskarżenia. Ma zamiar zrobić wszystko, aby dziewczyna trafiła za kratki. Eva przyjeżdża zająć rezydencję. Marcela daje upust swojej złości i wyzywa ją od najgorszych, ale nie udaje jej się sprowokować dziewczyny. Debora jest z każdym dniem bardziej przekonana, że Eva jest jej córką. Laurita odwiedza Evę. Mówi jej, że to nie Daniel oskarżył ją o kradzież pieniędzy. Nagle pojawia się Victoria.

Odcinek 73
Emisja: 19 lipca 2012

Victoria zabiera córkę Daniela. Eva odwiedza Daniela, aby poinformować go o spotkaniu rady w firmie. Mężczyzna wykorzystuje sytuację i pyta ją o tożsamość ojca jej synka. Nagle pojawia się Victoria. Eva wychodzi, nie udzielając odpowiedzi. Tomas ponownie bije Adriana. Ricardo idzie na policję. Tomas dowiaduje się o złożeniu oskarżenia przeciw niemu, zabiera Adriana i, grożąc bronią, ucieka z pensjonatu Justy. Victoria i Tony zawierają sojusz, mający na celu zniszczyć Evę. Francisco zaczyna podrywać Jackie, ale dziewczyna nie podchwytuje. Marcela planuje zabicie Evy. Leonardo wpada na inny pomysł. Ożeni się z Eva i ukradnie jej pieniądze, które należały kiedyś do jego rodziny. Marcela popiera pomysł syna. Debora spotyka się z Matilde. Kobieta potwierdza swoje przypuszczenia: Eva i Alicia są jej córkami. Matilde zapowiada jej, że nie ma co liczyć na jej pomoc i zabrania zbliżać się jej do dziewczyn. Na posiedzeniu rady Eva wypada znakomicie. Daniel nie potrafi skupić się na spotkaniu i zauroczony wpatruje się w dziewczynę. Leonardo przystępuje do realizacji planu uwiedzenia Evy. Zaprasza dziewczynę na romantyczną kolację i gratuluje jej udanego występu. Widzi ich Daniel.

Odcinek 74
Emisja: 20 lipca 2012

Daniel jest zazdrosny. Debora nie ma pojęcia, jak może zbliżyć się do córek. Jedyną osobą, która mogłaby jej pomóc jest Matilde, ale ona odmówiła. Marcela wyznaje córce, że wycofała oskarżenia przeciw Evie, bo chciała odmrozić swoje konta bankowe. Daniel wyznaje Francisco, że zakochał się w Evie. Eva wyznaje Leonardo, że Daniel jest ojcem jej synka. Ich rozmowę słyszy, ukryta za drzwiami, Victoria. Czując zagrożenie, postanawia sama jak najszybciej zajść w ciąże z mężem. Renata odmawia posłuszeństwa Evie. Nękana przez wyrzuty sumienia Renata wyznaje Marcosowi, że Justa żyje. Mężczyzna informuje ją, że zdążył już porwać list, który Julio zostawił dla Justy. Matilde postanawia zataić przed Evą fakt, że jej matka wróciła. Francisco zaprasza Jackie do kina. Marcela idzie do biura. Na miejscu okazuje się, że jej gabinet zajmuje teraz Eva. Dziewczyna przenosi matkę Victorii do innego biura – znacznie mniejszego. Kobieta jest wściekła. Giorgio oświadcza Evie, że wykonuje jedynie polecenia Marceli. Dziewczyna zwalnia go. Pracownik skarży się Marceli. Kobieta wpada w złość i oświadcza, że nadszedł czasy, aby uderzyć w Evę.

Odcinek 75
Emisja: 24 lipca 2012

Marcela chce wyrzucić Alicię. Dziewczyna oświadcza jej jednak, że najpierw musi uzyskać zgodę od nowej właścicielki, Evy. Debora poznaje swoją drugą córkę, Alicię. Leonardo przynosi Evie bukiet kwiatów. W tej samej chwili w gabinecie dziewczyny pojawia się Daniel. Zazdrosny mężczyzna obejmuje Evę i prosi ją o rozmowę w cztery oczy. Będąc sam na sam z dziewczyną, próbuje ją pocałować, ale zostaje odepchnięty. Rozmowę siostry z Danielem widzi Alicia. Marcos wyznaje Julio, że Justa żyje. Daniel wypytuje Leoanrdo o ojca dziecka Evy. Szwagier odmawia udzielenia mu jakichkolwiek informacji i zabrania mu wspominania o zdjęciach, na których był z Evą w łóżku. Jackie i Francisco wychodzą na randkę. Victoria dowiaduje się, że nie może mieć dzieci. Kobieta wpada w histerię. Debora wypytuje Evę o jej matkę. Dziewczyna nie chce rozmawiać z nią na ten temat. Oświadcza, że ma żal do matki za to, że zostawiła ją i jej siostrę, jak były małe. Debora pyta, czy jest przekonana, że właśnie tak było. Eva ripostuje, że taką wersję usłyszała od ojca, który nie miał powodów, aby ją okłamać. Eva zwalnia Tony’ego. Chłopak prosi o pomoc Leonardo. Alicia komentuje przy Leonardo, że Eva i Daniel nadal się kochają.

Odcinek 76
Emisja: 25 lipca 2012

Zazdrosny Leonardo wmawia Danielowi, że to on jest ojcem dziecka Evy. Zapewnia go, że miał z nią cały czas kontakt w trakcie jej nieobecności. Wzburzony mężczyzna żąda od Evy wyjaśnień, ale dziewczyna odmawia udzielenia mu jakichkolwiek. Wściekła Victoria pyta Tony’ego, ile chce za usunięcie Evy z jej drogi. Chłopak nie podejmuje się brudnej roboty. Julio jedzie do Renaty. Żąda, aby zawiozła go do Justy. Służąca wyznaje, że od zawsze go kochała i obiecuje, że spełni jego prośbę. Marcela ostrzega Bruno, że jeśli odważy się ją zostawić, zabije go. Randka Jackie i Francisco kończy się namiętnym pocałunkiem. Adrian ucieka ojcu i wraca do pensjonatu Justy. Leonardo zdradza siostrze swój plan. Chce ożenić się z Evą, zanim ta odkryje jego intrygi.

Odcinek 77
Emisja: 26 lipca 2012

Leonardo prosi Evę o rękę. Dziewczyna odmawia, ale po chwili zaczyna zastanawiać się nad jego propozycją. Obawia się, że Daniel będzie chciał odebrać jej synka, kiedy dowie się, że jest jego ojcem. Debora rozmawia z Evą i Alicią. Nagle pojawia się służąca z Pablito. Dziewczyna pyta przyjaciółki, czy chciałaby potrzymać jej synka. Marcela odwiedza Evę. Każe jej wrócić Giorgio do pracy i radzi, aby uważała na synka, któremu może stać się krzywda. Daniel chce wiedzieć, czy Pablito jest jego synkiem. Alicia jest zazdrosna o siostrę. Nie podoba jej się, że Leonardo zwrócił na nią uwagę. Francisco wyznaje Danielowi, że czuje coś do Jackie, ale nadal nie potrafi zapomnieć o Marisol. Przeprasza dziewczynę za pocałunek i wyznaje, że widzi w niej siostrę. Urażona dziewczyna ripostuje, że widzi w nim brata. Oboje odchodzą smutni do swoich pokojów.

Odcinek 78
Emisja: 27 lipca 2012

Renata podaje Juście adres, pod którym kobieta znajdzie ważne informacje na temat Julio. Siostra nie chce jechać. Oznajmia, że Julio należy do jej przeszłości. Renata zapewnia, że należy, ale do jej teraźniejszości. Eva w obawie, że może stracić synka, okłamuje Daniela, że to Leonardo jest jego ojcem. Mężczyzna nie może uwierzyć w zdradę ukochanej. Daniel odpycha żonę i jedzie do córki do Internatu. Chcąc poprawić sobie nastrój, porywa Lauritę na rejs jachtem. Eva odrzuca propozycję Leonardo. O oświadczynach rozmawia z Alicią. Siostra zataja przed Eva, że jest zakochana w synu Marceli. Postanawia powiedzieć Evie prawdę o swoim romansie z Leonardo. Bruno upija Marcelę, aby wmusić na niej złożenie podpisu na dokumentach. Kobieta odmawia i informuje go, że podpisze rano po przeczytaniu.

Odcinek 79
Emisja: 31 lipca 2012

Daniel żegluje z Lauritą. Nagle dostrzega kobietę, proszącą o pomoc. Okazuje się, że Lilianie skończyło się paliwo. Daniel dzieli się paliwem z nowopoznaną kobietą. Liliana i Daniel zaprzyjaźniają się. Kobieta opowiada mu o tym, jak została panią weterynarz, a na koniec oddaje Lauricie szczeniaka. Victoria składa Tony’emu propozycję : pójdzie z nim do łóżka, jeśli on w zamian pomoże zniszczyć jej Evę. Debora odwiedza Evę i Pablito. Przynosi chłopcu zabawkę, a z córką rozmawia o jej matce. W trakcie rozmowy dziewczyna wyznaje jej, że ona i siostra nigdy nie wybaczą matce, że ich opuściła. Ricardo zawiadamia policję, że Adrian uciekł ojcu i teraz mieszka z nim i Justą. Tomas zjawia się w pensjonacie. Wyznaje Juście i Ricardo, że nie jest biologicznym ojcem Adriana. Chłopiec jest owocem związku jego niewiernej żony z tajemniczym mężczyzną. Na koniec strzela do Ricardo. Mężczyzna trafia do szpitala. Lekarz informuje Justę, że mężczyzna przeżyje. Claudia odwiedza Evę. Opowiada jej o wszystkich intrygach Victorii. Wstrząśnięta dziewczyna rozmawia z Julio. Mężczyzna nie jest zdziwiony. Przekonał się już, do czego zdolne są jego żona i córka.

Odcinek 80
Emisja: 1 sierpnia 2012

Victoria przygotowuje sobie wytworną sukienkę na wieczór. Tuż przed przyjęciem Eva wyrzuca na kreację jedzenie. Oznajmia rywalce, że odpłaca się jej pięknym za nadobne za zniszczenie jej sukienki na przyjęcie z okazji wręczenia nagród reklamy. Tony walczy o względy i przebaczenie Alicii. Nagle pojawia się Leonardo, który zabrania mu zbliżać się do dziewczyny. Leonardo kontaktuje się… z Lilianą. Okazuje się, że wynajął ją, aby uwiodła Daniela i na zawsze odsunęła go od Evy, nie dbając zupełnie o uczucia siostry. Julio jedzie do pensjonatu Justy. Kobieta nie może uwierzyć, że go widzi i ucieka do swojej sypialni. Eva zatrudnia Lilianę jako twarz nowej kampanii. Wkrótce wychodzi na jaw, że to samo zrobił wcześniej Daniel. Eva daje mu jasno do zrozumienia, że nie życzy sobie, aby ingerował w jej obowiązki i sam podejmował decyzję.

Odcinek 81
Emisja: 2 sierpnia 2012

Zdjęcia do reklamy Victorii zostają odwołane. Modelka i Bruno jadą do hotelu, gdzie mężczyzna uwodzi kobietę. Victoria spędza namiętną noc z Bruno. Nad ranem go wygania. Mężczyzna szybko orientuje się, że był jedynie chwilową rozrywką dla kobiety i proponuje jej, aby odezwała się do niego czasem, jak będzie chciała spędzić miło czas. Liliana i Daniel wychodzą na lunch. Chwilę potem w lokalu pojawiają się Eva i Leonardo. Liliana nalega, aby dosiedli się do ich stolika. Lilana wyciąga Leonardo na parkiet, a następnie Daniela. W trakcie tańca z mężczyzną kradnie mu pocałunek. Zazdrosna Eva prosi Leonardo, aby zareagował z szacunku do swojej siostry. Leonardo ponownie oświadcza się Evie. Tym razem dziewczyna zgadza się wyjść za niego za mąż. Debora korzysta z sytuacji, że Matilde usnęła i zakrada się do pokoju Pablito. Nagle siostra budzi się. Zabrania kobiecie zbliżać się do dziecka, a także Evy i Alicii. Debora ripostuje, że ma prawo widywać się z Pablito i dziewczynami, bo jest ich matką. Ich kłótnię słyszy Marcela.

Odcinek 82
Emisja: 3 sierpnia 2012

Francisco proponuje Marisol, aby zamieszkali razem. Kobieta prosi o czas na przemyślenie. W końcu zgadza się. Francisco zabiera żonę do domu i oddaje jej obrączkę ślubną. Marisol idzie na przesłuchanie, które załatwił jej Giorgio. Producent muzyczny jest oczarowany głosem kobiety. Julio odwiedza Ricardo w szpitalu. Wmawia mu, że jest dalekim krewnym Justy, Vicente Olmosem. Wychodząc, płaci rachunek za pobyt Ricardo w szpitalu. Justa idzie do szpitala i dowiaduje się, że rachunek został opłacony. Po rozmowie z Ricardo, orientuje się, że to Julio go uregulował. Eva umawia się z Claudią na dokończenie rozmowy o Victorii. Leonardo jest przerażony, widząc byłą kochankę. Claudia żąda tysiąca dolarów za milczenie. Leonardo obiecuje, że wieczorem przyśle asystentkę z czekiem. Jednak wysyła do mieszkania kobiety Gallo, który zabija ją. W trakcie zebrania zarządu Leonardo korzysta z okazji i ogłasza wszystkim, że on i Eva pobierają się.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 sierpień 2012         0 Komentarzy · 1553 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Morze miłości" odc. 88-103
Streszczenia odcinków


Odcinek 88

Estrella rozmawia z Abril. Gratuluje jej, że nie dała się zastraszyć koleżankom. León dzwoni do Víctora Manuela i mówi mu, że widział Estrellę jedzącą śniadanie z Hernanem. Víctor Manuel zawiadamia ukochaną, że León ją śledzi. Pyta ją także o znajomość z Hernanem. Estrella broni się, że nie może zerwać z nim kontaktów, bo lekarz jest jej przyjacielem i wiele mu zawdzięcza. Nagle zauważa ślad szminki na koszuli Víctora Manuela. Zarzuca mu, że całował się z Coral albo inną. Początkowo nie chce słuchać wyjaśnień mężczyzny, ale w końcu daje mu się przekonać, że między nim, a Coral do niczego nie doszło. Maura wyznaje Elenie, że jej rodzina myśli, że nie żyje. Dziewczyna chce wracać do Meksyku i odzyskać synka. Obiecuje jednak, że wróci do Houston, aby z nią zamieszkać. W Playa Escondida trwają przygotowania do konkursu piękności. Mística i Crisanta za pomocą czarów próbują zapewnić przegraną Orianie i Esperanzie. Coral przekonuje Hernana, że Roberto nie może być jej mężem. Nie ma z nim żadnych wspomnień. Nagle pojawia się Víctor Manuel. Informuje ich, że spotkał się z Roberto i widział ich akt ślubu. Nie ma wątpliwości. Coral jest żoną Roberto.

Odcinek 89

Roberto odwiedza Hernana. Chce wiedzieć czy Coral jest osobą z zaburzeniami psychicznymi, czy też zimnokrwistą morderczynią. Lekarz nie opowiada się za żadną z możliwości. Roberto informuje go, że Coral próbowała go zabić. W rozmowie z nią przyznaje się, że doskonale pamięta, że chciała go zabić i informuje ją, że ma dwa wyjścia: iść do więzienia albo udać się na leczenie. Santos przedstawia finalistki lokalnego konkursu piękności. Hernán odwiedza Estrellę. Są u niej też rodzice, którzy planują udać się na wakacje do Playa Escondida i zapraszają ich na wspólny wyjazd do Acapulco. Carmita wybacza Salvadorowi. Zgadza się także wyjść za niego za mąż. Víctor Manuel natyka się na Hernana. Ma mu za złe, że naciska Estrellę na wyjazd do Acapulco. Dochodzi do bójki rywali. Coral zleca Leónowi zabójstwo Roberto.

Odcinek 90

Estrella ma żal do Víctora Manuela, że wdał się w bójkę z Hernanem. Po kłótni zawiadamia go, iż ma zamiar wrócić na jakiś czas do rodzinnej miejscowości, aby dopilnować projektu Punta de Piedras. Mimo intryg Místici, Oriana zostaje królową piękności w Playa Escondida. Nadchodzi dzień ślubu Carmity i Salvadora. Goście zbierają się w kościele. Wśród gości jest też synek Eleny. Tymczasem ona próbuje skontaktować się z Orianą i poinformować ją, że żyje. Osobą, z którą udaje jej się porozmawiać jest don Bracho. Po ślubie Carmita i Martín chrzczą dziecko Eleny. Hernán namawia Coral do kolejnej hipnozy. W ten sposób pomoże jej przypomnieć sobie Roberto. Víctor Manuel zdobywa akt zgonu Roberto. Idzie do niego i żąda wyjaśnień.

Odcinek 91

Roberto przyznaje się Víctorowi Manuelowi, że naprawdę nazywa się Ricardo Oduver, jest bratem bliźniakiem Roberto i do tego detektywem. Ma zamiar doprowadzić do aresztowania Coral. Tymczasem ona w trakcie hipnozy przyznaje się do zamordowania Balbiny, jej męża i Roberto. Kobieta odzyskuje pamięć. Hernán upiera się, aby polecieć do Playa Escondida wynajętą przez niego awionetką. Casilda ma złe przeczucia i nie zgadza się na lot samolotem. Elena marzy o powrocie do ojczyzny i odzyskaniu swojego synka. Jest przekonana, że uda się jej odzyskać także Salvadora i zostać jego żoną. Coral urządza awanturę Víctorowi Manuelowi. Ricardo ją stopuje. Víctor Manuel postanawia oddać Coral do szpitala psychiatrycznego. Bracho obawia się, że Elena będzie chciała odebrać swoje dziecko. Nie mówi nikomu, że dziewczyna w rzeczywistości żyje. Stara się skontaktować z Orianą, ale ona nie odbiera. Leon planuje ukryć się w awionetce, wyrzucić Estrellę i jej rodziców do morza, a następnie uciec awionetką do Stanów Zjednoczonych.

Odcinek 92

Coral ucieka. Víctor Manuel i Hernán ruszają za nią w pościg. Boją się, że kobieta może coś zrobić Estrelli. Kierowca traci panowanie nad pojazdem. Mają wypadek. Samochód staje w płomieniach. Hernán wzywa karetkę do rannego Víctora Manuela, a sam biegnie na ratunek Estrelli. W międzyczasie w mieszkaniu dziewczyny pojawia się Coral. Zarzuca Estrelli, że odebrała jej Roberto i urodziła jego dziecko. Jej krzyki wybudzają Violetę. Niestety, jest już za późno. Coral zdążyła ogłuszyć już Estrellę i wzniecić ogień. Nagle pojawiają się Ricardo i inni policjanci. Ugaszają ogień i osaczają Coral. Odwożą ją do szpitala. Elena dzwoni do Estrelli. Zawiadamia ją, że żyje. Dziewczyna decyduje się przystać na propozycję Hernana i lecieć jego awionetką. Decyduje się też odejść i rozpocząć nowe życie z Víctorem Manuelem. W międzyczasie on trafia do szpitala. Załamany dowiaduje się, że ma bardzo poparzone dłonie. Nie będzie mógł pisać. Luz i Mercedes próbują go pocieszyć.

Odcinek 93

Hernán zataja przed Estrellą wiadomość o hospitalizacji Víctora Manuela. Nie chce, aby dziewczyna pobiegła do niego do szpitala. Mimo złego przeczucia, Casilda zgadza się lecieć awionetką Hernana. Víctor Manuel sądzi, że Estrelli nie zależy na nim i pogrąża się w depresji. W trakcie lotu w kabinie pilota pojawia się León i Tiburon. Zmuszają Hernana, aby zmienił kierunek lotu na Guatemalę. Elena przyjeżdża do Playa Escondida i idzie do Salvadora. Chłopak nie może uwierzyć, że dziewczyna żyje. Elena odbiera Salvadorowi synka i zawiadamia go, że powinni się pobrać, aby razem wychowywać dziecko. Carmita zawiadamia ją, że ona i Salvador są małżeństwem. Casilda ogłusza Tiburona. Guillermo walczy z uzbrojonym bratem. Samolot zaczyna opadać. Estrella, León, Tiburon i Casilda są nieprzytomni. Gdy dziewczyna odzyskuje przytomność, Hernán zawiadamia Estrellę, że Leon i Tiburon nie żyją.

Odcinek 94

Elena staje przed Carmitą i Salvadorem i pragnie odzyskać swojego synka. Niestety oni zdążyli się już pobrać i odmawiają zwrócenia dziecka tłumacząc, że należy do nich, albowiem zarejestrowali je pod swoimi nazwiskami. Elenita usiłuje przetłumaczyć Carmicie czym jest miłość matki do dziecka i wyjaśnia ile bólu kosztowało ją wydanie na świat synka. Wszystko na nic. Carmita i Salvador uparcie obstają przy swoim. Po wypadku Estrella, jej rodzice i doktor są zdani na własny los. Radio nie działa. Pozostaje im tylko nadzieja, że ktoś dowie się o ich zniknięciu i zacznie ich szukać. Wpadają w panikę, gdy odkrywają, iż ciała Leona i Tiburona zniknęły z awionetki. Víctor Manuel czuje się dotknięty słysząc, że Estrella poleciała z doktorem o niczym mu nie mówiąc. Zabrania Luz kontaktowania się z nią, a zwłaszcza wspominania jej o poparzeniu. Mercedes, pielęgniarka, opiekuje się Víctorem Manuelem. Dodaje mu otuchy i namawia, by się poddawał i dalej pisał. Do Playa Escondida dociera wiadomość o zaginięciu awionetki, którą leciała Estrella.

Odcinek 95

León i Tiburón dręczą Casildę grożąc, że ich wszystkich pozabijają. Kobieta mdleje, a oni uciekają. Aurora na próżno stara się przekonać Bracho, by zwrócił Elenie jej synka. On odmawia tłumacząc, że dziecko jest Carminy, bo Elena sama jej je wręczyła. Elena jest zdesperowana i obwinia Maurę o wmówienie Carmicie i Salvadorowi, że nie żyje. Maura przysięga, że pomoże jej odzyskać malca. Tymczasem Catalina gratuluje sobie udanego teatrzyku, dzięki któremu wszyscy uwierzyli w jej szaleństwo. Hernán informuje Estrellę o problemach Víctora Manuela i przyznaje, że przyspieszył ich podróż, aby nie pobiegła rzucić mu się w ramiona. Estrella czyni mu wyrzuty. Salvador zarzeka się, że Carmita jest i będzie jedyną matką dla Chavy. Guillermo i Hernán próbują naprawić radio. León i Tiburón napuszczają żmiję w kierunku śpiącej Estrelli. Ta owija się dziewczynie wokół nogi i kąsa ją. Hernán wyciąga jad, ale stan Estrelli jest poważny.

Odcinek 96

Hernánowi i Guillermo udaje się zbudować radio i wysłać wiadomość ze współrzędnymi miejsca, w którym utkwili. Kiedy wzywają o pomoc, León i Tiburón zbliżają się do nich i grożą im celując bronią. Następnie zabierają ukąsaną przez żmiję Estrellę i przywiązują ją do drzewa. Zmuszeni są ją jednak uwolnić, gdy policja przybywa z odsieczą. Leónowi udaje się zbiec. Guillermo i Tiburón wpadają w bagnisko. Z pomocą Hernana Estrellita ratuje ojca. Tiburón nie ma tyle szczęścia i ginie. Zostają przetransportowani do szpitala w Meksyku. Hernán nie dopuszcza nikogo do pokoju, w którym leży Estrella. Zdesperowana Elenita błaga o pomoc. Potrzebuje adwokata, który pomoże jej odebrać synka z rąk Salvadora i Carmity. Víctor Manuel przebywa w klinice Oswalda. W tym samym miejscu Roselia odbywa kurs pielęgniarski.

Odcinek 97

Odwiedzając potajemnie Estrellę, Oswaldo orientuje się, że dziewczyna straciła pamięć. Lekarz zabiera ją do Víctora Manuela. Dziewczyna nie rozpoznaje pisarza, ale widząc jego poranione ręce, całuje go. Santos informuje Orianę, że jej siostra żyje i opowiada jej o problemach, jakie ma z odzyskaniem synka. Oriana postanawia jechać do Playa Escondida i pomóc Elenie. Hernán przywozi Estrelli ubranie. Wmawia jej, że jest jego żoną, i że zabierze ją do domu w Acapulco. Potem zdradza swoje plany Víctorowi Manuelowi, który ponownie popada w depresję i zaczyna wątpić w to, że dziewczyna była u niego. Elena i Oriana zjawiają się u Bracho i żądają zwrotu dziecka. Bracho zapowiada, że nie odda swojego wnuka. Oriana zaczyna kpić z niego i uświadamia mu, że z Chavą nie łączą go żadne więzy krwi. Nagle pojawia się Antonio. Chce wiedzieć czego spór dotyczy.

Odcinek 98

W szpitalu psychiatrycznym Coral nadal udaje obłąkaną. Adwokat przynosi jej dokumenty rozwodowe, radząc, by teraz je podpisała, a potem próbowała przerwać proces rozwodowy. Okazuje się, że Santos często odwiedza swoją kochankę. Kocha Orianę, ale z drugiej strony nie umie zapomnieć o Coral. Oriana wdaje się w kłótnię z Bracho, Carmitą i Salvadorem. Pielęgniarka Mercedes nie ukrywa swojego zainteresowania Víctorem Manuelem. Zamierza pomóc mu pokonać depresję, a potem zdobyć jego miłość. Wszyscy są poruszeni niespodziewanym zniknięciem Estrelli. Luciana, matka Hernana nie pochwala postępowania syna. Uważa, że Estrella powinna poznać prawdę, że nie jest żoną Hernana. Syn każe jej milczeć. Guillermo prosi Casildę o rękę. Kobieta zgadza się. Rodzice chcą powiadomić Estrellę o swoich planach matrymonialnych. Niestety, telefony Estrelli i Hernana są wyłączone. Rozpoczyna się promocja nowej książki Víctora Manuela, która nazajutrz ma trafić na półki w księgarniach.

Odcinek 99

Mercedes wyznaje Oswaldowi, że zakochała się w Víctorze Manuelu. Doktor pyta ją, czy przypadkiem nie myli miłości ze współczuciem przez wzgląd na poparzone dłonie pisarza. Kobieta zapewnia go, że to miłość. Zapytana przez Salvadora Carmita o to, czy chce oddać dziecko Elenie odpowiada, że umarłaby jeśli przyszłoby jej oddać Chavę, zwłaszcza teraz, gdy Elena che go wywieźć gdzieś daleko. Ojciec Zamora na próżno usiłuje przekonać Salvadora, by zwrócił syna jego prawowitej matce. W tajemnicy przed wszystkimi Salvador zabiera Chavę w odwiedziny do dziadków. Gdy Bracho i Carmita orientują się, że dziecka nie ma w domu, urządzają Elenie awanturę. Kiedy Bracho policzkuje Elenę, Oriana i Maura wyrzucają go za drzwi. Hernán informuje matkę, że Estrella myśli, iż jest jego żoną. Zdezorientowana po utracie pamięci Estrellita zastanawia się, dlaczego pocałowała Víctora Manuela, skoro nawet go nie zna.

Odcinek 100

Na plaży w Acapulco Estrella przygląda się rybakom – ich życie i praca wydają się jej dziwnie bliskie. Pożycza od nich łódź i udaje się na połów. Czuje, że w przeszłości jej życie musiało wyglądać bardzo podobnie, a na wspomnienie Víctora Manuela przechodzi ją dreszcz. Simona, która została wyrzucona z fabryki przetwórstwa ryb, gdy zaczęła pracować tam Estrella, planuje zemstę i zatrudnia się jako kucharka w domu Hernana w Acapulco. Casilda daje Víctorowi Manuelowi dziennik Estrelli – ma nadzieję, że znajdzie się tam wyjaśnienie nagłego wyjazdu dziewczyny do Acapulco. Dowiedziawszy się o zniknięciu Estrelli, Oriana postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć. Estrella zastanawia się dlaczego w ich domu wszystkie jej ubrania są nowe i nieużywane. Kiedy Hernán, jako jej rzekomy mąż, chce się z nią kochać, Estrella ma ogromne opory i prosi o osobną sypialnię.

Odcinek 101

Simona wmawia Estrelli, że jest ona niebezpieczną przestępczynią i że szuka jej policja. Estrella pyta o to Hernana, który wszystkiemu zaprzecza i chce wiedzieć, kto naopowiadał jej takich kłamst, ale Estrella nie zdradza Simony. Federica, córka chrzestna Luciany, wychodzi z więzienia. Od zawsze kochała się w Hernanie i teraz zamierza go poślubić. Simona uprzedza ją, że teraz ma rywalkę w postaci Estrelli. Za radą Oriany Guilleromo jedzie do Acapulco w poszukiwaniu Estrelli. Roselia i Oriana udają się na zwariowaną eskapadę motocyklową z dwoma młodzieńcami. Lądują w barze, nie mając pieniędzy na zapłacenie rachunku. Widząc Estrellę naprawiającą sieć rybacką, Hernán wpada w furię, drze sieć i zakazuje Estrelli wychodzić z domu bez jego zgody. Estrella oznajmia, że nie jest jego niewolnicą i odejdzie od niego, jeśli jej zachowanie mu nie odpowiada. Czytając dziennik Estrelli, Víctor Manuel jest przekonany, że jeśli uczucie dziewczyny do niego było tak wielkie, to nie mogło przeminąć. Gdy Mercedes wyznaje mu miłość, on nie jest w stanie myśleć o nikim innym niż Estrella. Tilico i Mojarras przynoszą nowinę, że stan Cataliny się poprawił i wkrótce opuści ona szpital psychiatryczny.

Odcinek 102

Od chwili gdy Federica przybywa do domu Hernana, ona i Simona sprzymierzają się, by szkodzić Estrelli. Stosunek Hernana do Estrelli staje się coraz bardziej obsesyjny i irracjonalny. Gdy Hernán odwiedza Coral w szpitalu, kobieta przekonuje go, że muszą trzymać Estrellę i Víctora Manuela jak najdalej od siebie. Oriana, widząc, że Santos się zmienił i że zbyt dużo pije, próbuje dowiedzieć się co się z nim dzieje. Idzie za nim do szpitala, gdzie widzi go całującego się z Coral. Mercedes mówi Víctorowi Manuelowi, że wkrótce może zostać poddany operacji plastycznej dłoni. Roselia mówi rodzinie, iż widziała jak Mercedes próbuje uwieść Víctora Manuela i jeśli Estrella szybko nie wróci, pielęgniarka zajmie jej miejsce

Odcinek 103

Catalina dostaje pozwolenie na wyjście ze szpitala na kilka godzin pod opieką pielęgniarki. Idą do mieszkania Víctora Manuela. Catalina podkreśla, że jest tu u siebie, dopóki pozostaje żoną Víctora Manuela. Luciana jest o krok od wyjawienia Estrelli, że jej syn okłamał ją, mówiąc, że są małżeństwem, ale przerywa jej wejście Hernana. Później Luciana daje Estrelli najnowszą powieść Víctora Manuela. Simona i Federica podrzucają Estrelli dwie jadowite tarantule, ale dziewczyna zamiast się przestraszyć, zamyka pająki w pudełku. Estrella dzwoni pod numer telefonu, który ciągle chodzi jej po głowie. Odbiera Víctor Manuel i słysząc, że to ona, wypowiada jej imię. W tym momencie wchodzi Hernán i Estrella rozłącza się. Wściekły Hernán domaga się, by powiedziała mu z kim rozmawiała. Potem siłą próbuje zmusić ją do pocałunku, ale zostaje spoliczkowany.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 sierpień 2012         0 Komentarzy · 965 Czytań · Drukuj
 
 
Reklama M&M's z Williamem Levym
Reklamy


William Levy w nowej reklamie M&M'sów popularnych na całym świecie, czekoladowych cukierków w kolorowej polewie.
Dodał:  Wiola dnia 01 sierpień 2012         0 Komentarzy · 524 Czytań · Drukuj
 
 
Robert Pattinson czy William Levy - odtwórcą głównej roli w ''50 Shades of Grey''
Newsy


Robert Patinson na pewno jest bardzo smutny z powodu kryzysu w jego związku z Kristen Stewart, ale nie ma to wpływu na jego karierę.
Dowodem na to jest fakt, że rywalizuje z Williamem Levy i Christianem Bale o główną rolę w filmowej wersji powieści ''50 Shades of Grey''.

William Levy powiedział w wywiadzie dla FOX News, że był na castingu do tego filmu, który zostanie wyprodukowany przez Mike De Luca i Dana Brunetti, nominowanych do Oscara za ''The Social Network'' w kategorii Najlepszy Film.

Dla Williama jest to największe wyzwanie w jego karierze, biorąc pod uwagę fakt, że jest brany pod uwagę na równi z młodym aktorem już liczącym się w Hollywood.

Robert Pattinson jest dobrze znaną twarzą i postacią kina, punktem na korzyść Levy'ego jest to, że może on wnieść świeżość i coś nowego na duży ekran, oprócz naturalnej zmysłowości oczywiście i urokowi, któremu poddała się kobieca część anglojęzycznej publiczności.

''50 Shades of Grey'' (50 wcieleń Grey'a) to powieść erotyczna, która stała się popularna ze względu na sposób ukazania miłości i namiętności w czasach współczesnych.
Jest oczywiste, że seksapil tych dwóch aktorów czyni z nich idealnych kandydatów do tej roli.


ŹRÓDŁO: William levy World - Polonia
Dodał:  Wiola dnia 31 lipiec 2012         2 Komentarzy · 716 Czytań · Drukuj
 
 
Natalia Oreiro zagra koncert w Rosji
Newsy


Już 24 listopada br. Natalia Oreiro wystąpi w Rosji - Saint Petersburgu na scenie w ramach koncertu Super Diskoteka 90x. Będzie to kolejna wizyta Natalii w tym kraju i pierwsza od 7 lat. Koncert będzie transmitowany na MTV Russia.
Dodał:  Wiola dnia 31 lipiec 2012         0 Komentarzy · 522 Czytań · Drukuj
 
 
Świat Latinowoodu... Powrca


Po bardzo długiej przerwie spowodowanej moim wakacyjnym wyjazdem Świat Latinowoodu Bez Tajemnic powraca. Niestety nie powiadomiłam was o tym ponieważ kilka dni przed wyjazdem zepsuł mi się modem od internetu i dopiero dziś po powrocie zakupiłam nowy, za co Was bardzo przepraszam. Dziękuje za to, że pomimo mojej nieobecności udzielaliście się na chacie oraz za prywatne wiadomości. Do końca tygodnia na pewno nadrobię wszystkie zaległe streszczenia i newsy.
Dodał:  Wiola dnia 31 lipiec 2012         1 Komentarzy · 599 Czytań · Drukuj
 
 
Teresa
Telenowele


Oryginalny tytuł: Teresa
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2010
Wyprodukowana przez: Televisa
Scenariusz: M.Bechelani
Reżyseria: Mónica Miguel, Alejandro Gamboa
Producent: José Alberto Castro
Liczba odcinków: 152
Temat przewodni: Esa hembra es mala
Wykonanie: Gloria Trevi
Premiera: 5 marca 2012
Emisja: od poniedziałku do piątku w TVN 7

Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy zmęczyli się oglądaniem losów uciśnionych głównych bohaterek, wylewających hektolitry łez i wolą kibicować pięknym, ale złym kobietom.

HISTORIA
Teresa mieszka w ubogiej dzielnicy, ale za wszelką cenę zamierza się z niej wyrwać. Jest młodą dziewczyną zdominowaną przez ambicję. Nie chce jednak tracić czasu na naukę i sumienną pracę. Dziewczyna woli łatwiejsze i szybsze rozwiązania. Zamiast ciężkiej pracy wybiera drogę oszustwa i zdrady. Przepustką do lepszego świata ma być jej spryt oraz wielka uroda. Jej rodzice wiele poświęcili, aby zapewnić córce godne i dostatnie życie, ale Teresie to nie wystarczyło. Jej chłopak, Mariano, zawsze otaczał ją wsparciem i szczerze kochał, lecz ona traktowała go jako swoją własność, zakochanego chłopca, który będzie jej bezwzględnie usługiwał. Niejeden raz odtrąci go, aby sięgnąć po władzę i fortunę, aż do momentu, gdy dostrzeże, że inne kobiety, takie jak Aurora, jej najlepsza przyjaciółka, zaczną się nim interesować.

Pierwszą ofiarą Teresy jest Paulo, najlepsza partia w szkole średniej, do której Teresa trafiła dzięki stypendium. Gdy jednak wychodzą na jaw jej kłamstwa i prawdziwe pochodzenie, Paulo odwołuje ślub z dziewczyną i próbuje uczynić z niej swoją kochankę. Teresa odmawia, za co płaci poniżeniem. Zemsta Teresy przyjdzie później i sprowadzi na Paula uzależnienie od narkotyków.

Teresa sięga wyżej i używa swoich wdzięków, aby uwieść profesora Artura de la Barrera, który nie tylko opłaca jej studia w prestiżowej szkole wyższej, ale także nieprzytomnie zakochuje się w niej. Teresa wmawia siostrze Artura, Luisie, że rodzice jej nie kochają i znęcają się nad nią i w ten sposób trafia do rezydencji de la Barrera. Tam zaczyna kokietować Artura i doprowadzać go do szaleństwa. Arturo z trudem opiera się jej zalotom, ale nie zapomina o obietnicy złożonej jej ojcu, że nie wyzna jej swojej miłości, dopóki ta nie skończy studiów i nie przestanie być jego studentką. Czas mija szybko i gdy Teresa kończy studia, odrzuca Mariana, i zgadza się zostać jego żoną, wyjeżdża do Europy. Krótko po ślubie poznaje Fernanda, narzeczonego Luisy, milionera. Arturo z czasem przestaje wystarczać Teresie, która zaczyna spoglądać na narzeczonego Luisy, którą nazywała swoją najlepszą przyjaciółką.

Zaczynając od rodziców, Teresa będzie niszczyć, jeden za drugim, serce i szczęście tych, którzy ją otaczają, nie bacząc na to, ze prędzej czy później, przyjdzie czas wyrównania rachunków z życiem.

OBSADA

imagebam.com
Teresa Chavez (Angelique Boyer)

Niesłychanie piękna, inteligenta, zdecydowana, wyrwała, bezpośrednia, lecz zbyt próżna, dumna, ambitna, wyrachowana i momentami okrutna.
Świadoma swojej urody, przyciąga wzrok mężczyzn i owija ich sobie wokół palca. Ma bardzo dobry gust i jasno wyznaczone granice. Studiuje nie tylko po to, aby podnosić swoje kwalifikacje, ale także ze względu na kontakt z ludźmi z wyższych sfer. Jest przekonana, że los pomylił się co do niej dając jej za ojca mechanika i za matkę praczkę.
Uważa, że wszystkie jej niedole mają jedną i tę samą przyczynę: brak pieniędzy. Nie ma pojęcia, że jej niezmierna ambicja doprowadzi do tego, że nawet mając wszystko, będzie chciała więcej.

imagebam.com
Arturo de la Barrera (Sebastian Rulli)

Atrakcyjny, inteligentny i wykształcony. Jest znanym adwokatem i profesorem. Wzbudza respekt u studentów. Teresa jako jedyna potrafi go zaskoczyć inteligentną odpowiedzią na każde pytanie.
Jest sierotą. Jego rodzice zostali zabici, gdy był jeszcze młodzieńcem. Kiedy prowadzone w tej sprawie śledztwo wykazało, że jego ojciec był wplątany w oszustwa, wszyscy się od niego odwrócili, łącznie z narzeczoną. Z obawy o odrzucenie i cierpienie, postanowił nigdy więcej nie wiązać się uczuciowo z żadną kobietą i całkowicie oddać się życiu zawodowemu.

imagebam.com
Mariano Sanchez (Aaron Diaz)

Przystojny, szlachetny, wrażliwy, wielkoduszny, pracowity, bywa zazdrosny i dumny. Zarabia na życie jako kierowca taksówki. Dorastał w biedzie, ale nigdy nie narzekał na swój los. Dobrze rozumiał, że nigdy nie dostanie wszystkiego, czego pragnie, jeśli na to nie zapracuje.
Choroba matki wpłynęła na jego decyzję o porzuceniu studiów i zarabiana na życie jako taksówkarz. Wkrótce jednak powraca na studia i marzy, by w przyszłości ożenić się z dziewczyną, którą kocha, Teresę. Szybko jednak pojmuje, że pracowitość i profesjonalizm to za mało, żeby ją przy sobie zatrzymać.

imagebam.com
Luisa de la Barrera (Fernanda Castillo)

Romantyczka, marzycielka, wstydliwa, nie podkreśla swojej naturalnej piękności, aby nie wzbudzać uwagi. Ma brata, którego kocha nad życie i traktuje jak ojca.
Teresa pomaga jej zdobyć pewność siebie i zmienić styl na bardziej kobiecy i wyzywający. Uczy ją także jak powinna się zachowywać i podnosi jej samoocenę.

imagebam.com
Juana Godoy (Cinthia Klibito)

Matka chrzestna Teresy. Sympatyczna, wesoła i zabawna wdowa. Lubiana przez sąsiadów. Z zawodu szwaczka. Utrzymuje się ze skromnej pensji po zmarłym mężu. Nigdy nie mogła mieć dzieci. Zawsze marzyła o córce i dlatego darzy Teresę wielkim uczuciem. Daje się omotać jej intrygom i spełnia każdą jej zachciankę.

imagebam.com
Ruben Caseres Muro (Manuel Landeta)

Zuchwały bogacz i hipokryta. Jest typem dominatora. Jego małżeństwo z Mayrą trwa już dwadzieścia lat. Uchodzi za szanowanego adwokata i przykładnego męża i ojca. Tak naprawdę jednak jest oszustem, który zdradza żonę bez skrupułów. Gdy poznaje Esperanzę, myśli że będzie dla niego kolejną przygodą, lecz biegiem czasu uświadamia sobie, że czuje do niej coś więcej i nie potrafi jej porzucić.

imagebam.com
Aurora Alcazar (Ana Brenda)

Piękna, słodka, dystyngowana i z dobrym gustem. A do tego wielkoduszna i dobra. Brakuje jej jednak charakteru. Bywa naiwna i wierzy, że łączy ją z Teresą prawdziwa przyjaźń. Zakochuje się w Marianie. Kiedy jednak odkrywa, że on jest narzeczonym Teresy, usuwa się na drugi plan. Studiuje medycynę, aby zadowolić ojca. Nigdy nie odważyła się wyznać mu, czego tak naprawdę pragnie od życia.

imagebam.com
Aida Caceres (Margarita Magana)

Jest piękna, ale ma kompleks na punkcie swojego wzrostu. Ubiera się stylowo. Jest zarozumiała i zawistna. Typowa rozpieszczona bogaczka, która nie potrafi docenić tego, co ma. Mieszka z rodzicami i naiwnie wierzy, że tworzą idealną parę. Chce zostać narzeczoną Paula, bo jest najlepszą partią na studiach. Zazdrości Teresie urody i inteligencji.

imagebam.com
Esperanza (Fabiola Campomanes)

Piękna, słodka, uległa. Ciężko kosztowało ją opłacenie studiów pielęgniarskich w akademii. Zdobyła zawód, którego nigdy nie praktykowała. Oszukuje wszystkich kłamiąc, że pracuje jako pielęgniarka w szpitalu, aby usprawiedliwić przychody, jakie daje jej bycie kochanką Rubena.

imagebam.com
Fernando (Daniel Arenas)

Urodzony w Hiszpanii. Mieszka w Meksyku od piątego roku życia. Ukończył studia inżynieryjne i odziedziczył po ojcu firmę budowlaną.
Choć pławi się w luksusach i należy do śmietanki towarzyskiej, nigdy nie obnosił się z dumą z tego powodu. Jest idealną partią dla Teresy: przystojny, wysportowany, z duszą podróżnika, lubi muzykę i sport, dobre jedzenie i trunki.

imagebam.com
Paulo (Aljandro Nones)

Przystojny, bogaty, zagorzały fan piłki nożnej, sportu, który uprawia z powodzeniem. Jego miłość do Teresy jest płytka i pełna uprzedzeń. Ma słaby charakter i daje się manipulować matce, która aranżuje mu ślub z Aídą. Wykorzystuje swoją narzeczoną, aby dopiec Teresie.


W pozostałych rolach:
-Alejandro Avila jako Cutberto Gonzalez (mąż Juany, był kochankiem Griseldy, asystent Oriany)
-Isabella Camil jako Paloma Duenas (kuzynka Florencji, ex-dziewczyna Artura, nienawidzi Teresy, kocha Arturo, zginęła)
-Juan Carlos Colombo jako Armando Chavez Gomez (mechanik, ojciec Teresy i Rosy, mąż Refugio, zmarł na zawał serca)
-Raquel Olmedo jako Oriana Guijarro Vda. Moreno (sparaliżowana, matka Fernando, nienawidzi Teresy)
-Óscar Bonfiglio jako Dr. Hector Alcazar (lekarz, ojciec Aurory, mąż Vanessy)
-Felicia Mercado jako Genoveva Alba di Casa (matka Paulo, kochanka Rubena, nienawidzi -Esperanzy i Teresy, aresztowana za zabicie Fito)
-Tono Mauri jako Dr. Hernan Ledesma (lekarz, mąż Esperanzy, ojczym Rodrigo)
-Silvia Mariscal jako Refugio Aguirre de Chavez -(matka Rosy, żona Armanda)
-Luis Fernando Pena jako Juan Antonio "Johnny" Gomez Domínguez (mechanik, brat Esperanzy, mąż Patricji, kocha Rosę)
-Dobrina Cristeva jako Mayra Azuela de Caceres (matka Aidy,ex-żona Rubena,najlepsza przyjaciółka Genoveva.
-Patricio Borghetti jako Martín Robles Ayala (był zakochany w Aidzie)
-Mar Contreras jako Lucía Alvarez Granados (najlepsza przyjaciółka Luisy, wróg Teresy, lubi Arturo)
-Juan Sahagun jako Ramon Sanchez (ojciec Mariano)
-Gloria Aura jako Patricia "Paty" Najera Valverde de Gomez (wnuczka Don Porfirio, żona Johnny'ego)
-Guillermo Zarur jako Don Porfirio Valverde (dziadek Patricji)
-Eugenia Cauduro jako Vanessa Coronel de Alcazar (matka Aurory, żona Hectora)
-Willebaldo Lopez jako Pedro Medina (mąż Nachity, ojciec Pablita, Esperanzy Johnny'ego)
-Joana Brito jako Ignacia "Nachita" de Medina (żona Pedro, matka Esperanzy Pablita i Johnny'ego)
-Eduardo Carabajal jako Darío (student medycyny, najlepszy przyjaciel Mariano)
-Jessica Segura jako Rosa "Rosita" Chavez Aguirre (gimnastyczka, siostra Teresy, dziewczyna Johnny'ego)
-Rodrigo Rene jako Pablo "Pablito" Medina (młodszy brat Esperanzy)
-Elena Torres jako Magda Villagran (studentka medycyny, najlepsza przyjaciółka Mariano, nienawidzi Teresy)
-Hugo Aceves jako Rodolfo Mendez "Fito" (handlarz narkotyków, zabił Paulo, zabity przez Genoveva)
-María Dolores Oliva jako Gema (właściciel sklepu, aresztowany za sprzedaż narkotyków z Fito)
-Juan Diego Covarrubias jako Julio (pierwszy chłopak Luisy)
-Alejandra Adame jako Florencia Velez Duenas (kuzynka Palomy)
-Roberto Romano jako Raul (student, najlepszy przyjaciel Paulo i Aidy, kocha Aidę)
-Monserrat de Leon jako Griselda (kocha Cutberto, gospodyni w domu Patricii)
-Carlos Loera Lopez jako Eduardo
-Hortensia Gramajo jako Reina (służący w domu Artura)
-Irving Rogelio jako Andres
-Sofia Castro jako Sofía (pielęgniarka Mariano)
-Felipe Najera jako Hugo
-Daniela Torres jako Sophie
-Tono Infante jako Fausto
-Heidi Balvanera jako Sasha
-Maria Pia jako Ivonne
-Ivan Lomeli

Ciekawostki
-Prawdopodobnie już na planie “Teresy” rozpoczął się romans Angelique Boyer z producentem telenoweli Jose Albertem Castro.
-Zdjęcia kręcono w Acapulco, Cancun, Cuernavace, Zacatecas i Meksyku (Meksyk) oraz w Madrycie (Hiszpania) i Paryżu (Francja).
-Jest to 5 wersja telenoweli "Teresa" . Najsłynniejsza wersja powstała w 1989 r. z Salmą Hayek w roli głównej.
- W obsadzie telenoweli pojawiła się sama córka producenta projektu Sofia Castro
Dodał:  Wiola dnia 12 lipiec 2012         2 Komentarzy · 4929 Czytań · Drukuj
 
 
Poszukiwania nowej uzurpatorki
Newsy


Gdy kilka miesięcy temu Univision zaprezentowała zwiastun „La otra cara” z Danną García („Ktoś Cię obserwuje”) i Julianem Gil („Zakazane uczucie”), wszyscy byli przekonani, że ten projekt dojdzie do skutku – parę aktorów prywatnie łączy wielkie uczucie i mogłoby być ciekawie, gdyby przenieśli je na ekran.

Później jednak Danna wycofała się z projektu na rzecz „¡Qué bonito amor!” meksykańskiego producenta Salvadora Mejii. Pojawiły się obawy, że w tej sytuacji remake „uzurpatorki” już nie powstanie. Sceptycy zarzucali Univision, że wykorzystała „La otra cara”, aby przyciągnąć uwagę swoją nową ramówką, a tak naprawdę nigdy nie planowała jej realizować.

Teraz wszystko wskazuje na to, że telenowela powstanie. Aktor Julián Gil szykuje się już do podróży do Kolumbii, gdzie mają być realizowane zdjęcia do produkcji. Nadal nie wiadomo jednak, kim będzie protagonistka. W Internecie pojawiła się informacja, że RTI i Univision rozglądają się za Aną Brendą („Zakazane uczucie”). Dla aktorki podwójna rola, dobrej i złej, byłaby nie lada wyzwanie. W „Zakazanym uczuciu” udowodniła, że potrafi zagrać kobietę z charakterem, ale do roli Paoli potrzeba czegoś więcej… Nie uważacie?


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 lipiec 2012         0 Komentarzy · 628 Czytań · Drukuj
 
 
Levyrroni po raz trzeci?
Newsy


Producentka Carla Estrada zapowiedziała, że jej telenowela kostiumowa „A la luz del ángel” zajmie pasmo „Amores verdaderos” w połowie 2013 roku. Zdjęcia do produkcji mają się rozpocząć na przełomie stycznia i lutego.

A kto w niej zagra? Choć Estrada ma jeszcze mnóstwo czasu na polowania i dopasowania aktorów do postaci, pojawiły się już pierwsze typy. Kandydatami na protagonistów są: William Levy, Aaron Díaz i Maite Perroni!

Czy dojdzie to trzeciego w ciągu 5 lat spotkania Levyrroni na planie? Wszystko jest możliwe… Pamiętajmy, że to dzięki Carli Kubańczyk zaistniał w Meksyku. To ona ściągnęła go z Miami, obsadziła w „Sidłach namiętności”, a później powierzyła główną rolę w „Zaklętej miłości”. Do tego sam William niejednokrotnie zapowiadał, że powróci do telenowel w przyszłym roku. Dla Perroni natomiast telenowela z prime-time to prawdziwa gratka. Zwłaszcza teraz, gdy jej nowa telekomedia „Cachito de cielo” okazała się klapą… A Wy jak sądzicie?


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 lipiec 2012         2 Komentarzy · 812 Czytań · Drukuj
 
 
Skany z magazynów z Williamem Levy i Elizabeth Gutierrez
Forum


Na forum portalu pojawiły się skany magazynów z Williamem Levy ("Triumf miłości") i Elizabeth Gutierrez ("Osaczona") z kilku ostatnich lat. Aby przejść do zdjęć wystarczy kliknąć w banner ze zdjęciem aktora.
Dodał:  Wiola dnia 12 lipiec 2012         0 Komentarzy · 756 Czytań · Drukuj
 
 
Dulce María rezygnuje z aktorstwa
Newsy


Po tym, jak Sherlyn („Nie igraj z aniołem!”) wygrała casting do „Amores verdaderos”, jej rywalka, Dulce María („Zbuntowani”), podjęła decyzję o wycofaniu się z aktorstwa na jakiś czas. Aktorka i piosenkarka o wiele lepiej czuje się pisząc i komponując, niż grając. „Kiedy walczysz o swoje marzenie, oni także walczy o ciebie. Oddałam się muzyce i przy niej pozostanę. Na razie nie wrócę do gry” – wyznała.

„Wiece, jak bardzo kocham muzykę. To w niej jestem sobą, mogę się wyrazić i dotrzeć do wszystkich fizycznie za pomocą słów” – podkreśla Dulce María, która rozpoczęła już pracę nad drugim solowym albumem. Pierwszy krążek artystki „Extranjera” rozszedł się w 800 tysiącach egzemplarzy.

Dulce María pojawi się 2 sierpnia na rozdaniu nagród Premios Texas 2012 w Austin. Artystka jest nominowana w dwóch kategoriach: najlepsza wokalistka oraz najlepszy artysta pop-rock. W tej drugiej rywalizuje z inną ex-RBD – Anahí.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 lipiec 2012         0 Komentarzy · 594 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 462 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy będziesz oglądać telenowelę "Kotka"

Tak

Nie

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dolores
28.08.2015
Dzięki myślałam , że już nie dodają dalszych streszczeń. Teraz odcinki oglądam na dailymotion.

Wiola
28.08.2015
Na novela.pl są smiley

dolores
28.08.2015
Wiolu skąd wzięłaś dalsze streszczenia odcinków " Sekretu"?

dolores
27.08.2015
Wiola niestety po hiszpańsku ale coś tam umiem więc będę oglądać.

Wiola
27.08.2015
Dolores ale po polsku czy hiszpańsku?

dolores
27.08.2015
Ale w razie czego jest na dailymotion do końca .

dolores
27.08.2015
Może jeszcze z czasem puszczą . Musimy mieć nadzieję bo zapowiadali co będzie w następnym odcinku no ale czas pokaże .

Wiola
27.08.2015
Dziś ostatni odcinek SekrETU smiley

dolores
23.08.2015
Tylko ciekawe , że " Sekret " zaczął się u nich 1 września , a oni kończą już 27 sierpnia więc jak ponad rok jak niecaly roe k. I dają ludziom złudne nadzieje ,że może wkrótce puszczą.

dolores
23.08.2015
Przepraszam wyjaśnione i ,że musieli go zdjąć z anteny bo " Sekret" jest już u nich na antenie od ponad roku .

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

12,103,701 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie