Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 842
Najnowszy Użytkownik: AnitaT
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Kiedy się uśmiechasz" odc. 19-25
Streszczenia odcinków


Odcinek 19
Emisja: 21 sierpnia 2012

Juampi znika. Juan jest przekonany, że chłopiec został porwany przez Negro. Gaston bez uprzedzenia wyciąga pieniądze z sejfu Victorii, żeby wpłacić do aresztu kaucję za Juana i Juanse. Narzeczona jest na niego wściekła. Tymczasem Juanse wpada na pomysł, aby podrobić podpis Victorii i tym sposobem zdobyć środki na spłatę długu Juana i ocalenie Juampiego.

Odcinek 20
Emisja: 22 sierpnia 2012

Matka Victorii przymierza się do przejęcia kawiarni Luny, planuje remont lokalu i wprowadzenie wielu zmian. Do Gastona wprowadzają się Juan, Juanse i Juampi. Gaston ustala reguły ich wspólnego życia pod jednym dachem, m.in. obowiązek uczestniczenia w terapii rodzinnej. Victoria jest nadal zła na Gastona i nie informując go o niczym, zwalnia jego gosposię, Robertę. Marito cały czas marzy o muzycznej karierze i prosi Faca, żeby pomógł mu w zorganizowaniu występu. Gaston uświadamia sobie, że zależy mu na Lunie. Tymczasem ona bierze udział w sesji terapeutycznej rodziny Murfich.

Odcinek 21
Emisja: 23 sierpnia 2012

Roberta dochodzi do wniosku, że Luna ma romans z Juanem. Informuje o tym Gastona, który spóźnia się na terapię rodzinną. Przebrana za mężczyznę Mili postanawia wystąpić z Marito w muzycznym duecie. Pomimo konfliktu z Gastonem, Victoria rozpoczyna przygotowania do ślubu. Jej matka kategorycznie się temu sprzeciwia i nalega, żeby córka wróciła do firmy Chivilcoy. Martin ostatecznie rezygnuje ze sprzedania restauracji pani Hardy. Juan próbuje uświadomić Gastonowi, że powinien zerwać z Victorią, bo to Luna jest kobietą jego życia. Marito zaprasza Lunę na kolację i po raz kolejny prosi, żeby do niego wróciła.

Odcinek 22
Emisja: 24 września 2012

Gaston jest przekonany, że Luna wróciła do byłego męża. Ona stara się go przekonać, że to pomyłka, ale Murfi jej nie wierzy. Między Gastonem i Victorią po raz kolejny dochodzi do kłótni. Decydują się zerwać ze sobą.

Odcinek 23
Emisja: 27 sierpnia 2012

Victoria próbuje pogodzić się z Gastonem, stawia mu jednak twarde warunki – nie życzy sobie kontaktu z jego rodziną i znajomymi, którzy jej nie odpowiadają. W barze Luny odbywa się karaoke, na którym śpiewa Mili. Wszyscy są zachwyceni jej głosem.

Odcinek 24
Emisja: 28 sierpnia 2012

Z okazji urodzin Faca daje swojej mamie, Robercie, drogi naszyjnik. Okazuje się, że biżuteria jest własnością Victorii. Faca zostaje oskarżony o kradzież i zwolniony z pracy. Gaston i Marito przychodzą do baru Luny identycznie ubrani. Gaston prosi ją, żeby zdecydowała, z którym z nich chce być.

Odcinek 25
Emisja: 29 sierpnia 2012

Faca przychodzi do firmy ostatni raz podpisać dokumenty. Gaston jest zaskoczony. Nie zamierza zwalniać chłopaka i kłóci się z Victorią. Marito nachodzi Lunę, ona jednak nie życzy sobie jego towarzystwa. Gaston spotyka się z Luną, wznoszą toast za przyjaźń.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2012         0 Komentarzy · 1021 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Eva Luna" odc. 94-97
Streszczenia odcinków


Odcinek 94
Emisja: 24 sierpnia 2012

Eva mówi ciotce Matilde, że jej matka, Débora, zawsze ich szukała, ale ojciec nie pozwalał im się odnaleźć. Matilde nie wierzy w to i zarzuca Déborze, że oszukała Ismaela, a później go porzuciła. Szybko jednak się uspokaja i prosi Evę, Alicię i Déborę o przebaczenie. Przyznaje, że znała całą prawdę, że Débora nie porzuciła rodziny, ale nie chciała niczego mówić, aby ukarać Déborę za zdradę. Później jednak milczała przez pamięć o Ismaelu. Eva, Alicia i Débora przebaczają Matilde. Julio wręcza Juscie naszyjnik z pereł, jaki trzymał schowany od kilku lat. Renata zawiadamia Julio, że Marcela będzie sama w nocy. Julio chce ją nastraszyć. Daniel konfrontuje Leonarda w obecności Evy. Przypomina mu, że pożyczył od niego samochód w dniu wypadku i wrócił bardzo zdenerwowany. Wytłumaczył się wtedy, że stracił kontrolę nad wozem i uderzył w drzewo, a później zaoferował się naprawić szkody, aby zatrzeć ślady po wypadku. Leonardo nazywa go bezwstydnikiem, który próbuje zrzucić całą winę na niego. Eva ma mieszane myśli.

Odcinek 95
Emisja: 28 sierpnia 2012

Julio objawia się Marceli. Przerażona kobieta mdleje. Renata dzwoni do Leonardo i informuje go, że jego matka przeżyła kryzys nerwowy. Marcela zapewnia syna, że widziała zmarłego męża. Leonardo radzi matce, aby odstawiła alkohol, bo ten tylko wywołuje u niej halucynacje. Justa i Ricardo przygotowują przyjęcie urodzinowe dla Adriana. Na przyjęciu pojawiają się Francisco, Jackie i Laurita. Przyjaciółka daje chłopcu w prezencie telewizor. Niebawem pojawia się Eva, która daje jubilatowi laptop i życzy dalszych sukcesów w nauce. Liliana zgadza się z Leonardo, że uwiedzie Daniela. On jednak cały czas myśli o Evie i nie daje się złapać Lilianie na jej kobiece sztuczki. Kobieta jest wściekła. Alicia spędza namiętne chwile z Leonardo. O mały włos nie zostają przyłapani przez Evę. Narzeczony wmawia dziewczynie, że Alicia chciała mu jedynie opowiedzieć o ich matce. Alicia odradza siostrze ślub z mężczyzną, którego nie kocha. Victoria wpada w furię, kiedy Daniel nie wraca na noc do domu. Postanawia wprowadzić w życie kolejny misterny plan. Nazajutrz towarzyszy mężowi i pasierbicy przy śniadaniu, jak gdyby nic się nie wydarzyło. Daniel spotyka się z lekarzem i omawia przypadek Victorii.

Odcinek 96
Emisja: 29 sierpnia 2012

Marcela przez sen mówi o rodzicach Daniela. Debora słyszy senne majaczenia kobiety. Pyta Victorii, kim byli Monica i Pedro, wspomniani przez jej matkę. Żona Daniela informuje ją, że chodzi o jej teściów, którzy zginęli w pożarze wiele lat temu. Debora natyka się na Julio, ale mężczyzna udaje, że jej nie zna i ucieka. Julio kontaktuje się natychmiast z Evą i prosi, aby porozmawiała z matką. Niestety, jest już za późno, bo Debora zdążyła już spotkać się z Leonardo. Alicia zdobywa się na odwagę i wyznaje siostrze, że jest zakochana w Leonardo. Zataja jednak fakt, że od miesięcy łączy ją gorący romans z narzeczonym jej siostry. Gallo zawiadamia Marcelę, że nie odnalazł Bruno, ale wpadł na ślad kobiety, która może mu bardzo pomóc w poszukiwaniach oszusta. Przesyła pracodawczyni MMS ze zdjęciem Rosaury. Kobieta natychmiast idzie rozmówić się z pracownicą i dowiedzieć się, co ją łączyło z Bruno.

Odcinek 97
Emisja: 30 sierpnia 2012

Eva zjawia się na czas i nie dopuszcza, aby Debora wyznała Leonardo, że jego ojczym żyje. Dziewczyna zdradza matce powody, dla których Julio sfingował swoją śmierć. Debora opowiada córce, co słyszała, gdy Marcela mówiła przez sen. Kobieta postanawia przyjrzeć się sprawie i dowiedzieć się prawdy. Eva umawia się na spotkanie z mecenasem Vasanezem. Prawnik przygotowuje intercyzę do podpisania dla niej i dla Leonardo. Syn Marceli czuje się urażony, że narzeczona chce rozdzielności majątkowej, ale mimo wszystko, podpisuje dokument. Następnie wmawia matce, że zmusił Evę do podpisania dokumentu, zgodnie z zapisem którego, Marcela będzie spadkobierczynią, jeśli coś mu stanie się. Matka jest dumna z pomysłowości syna. Marcela oskarża Daniela, że doprowadził jej córkę do stanu obłąkania. Zapowiada, że jeśli zdecyduje się odejść od niej, zrobi wszystko, aby zgnił w więzieniu za zabójstwo ojca Evy. Marisol nagrywa swój pierwszy singiel. Damian nie daje jej spokoju. Grozi, że jeśli nie da mu pieniędzy, wyjawi mediom, że była tancerką erotyczną. Kobieta zwraca się z prośbą o pożyczkę do Giorgio. Przyjaciel dowiaduje się na co jej są one potrzebne i uświadamia Marisol, że Damian nigdy nie opduści. Radzi, aby wyznała Gerardo prawdę o swojej przeszłości.

Odcinek 98
Emisja: 31 sierpnia 2012

Debora rozpoczyna śledztwo w sprawie śmierci rodziców Daniela. Prywatny detektyw informuje ją, że przyjaciółka nie poparzyła ręki, będąc w hotelu, bo nie ma żadnego zgłoszenia o pożarze z tamtego okresu. Detektyw Varela wtajemnicza kobietę w tragiczne wydarzenia w wyniku, których zginęli Monica i Pedro. Policjant nie wierzy, że był to nieszczęśliwy wypadek, ale brak mu dowodów, aby zakwalifikować go jako zbrodnię. Eva chce powiedzieć Danielowi, czego dowiedziała się od matki. Rosaura bierze urlop i wyjeżdża na wakacje. W kurorcie spotyka się z Bruno. Nie wiedzą, że śledzi ich Gallo. Mężczyzna dzwoni do Marceli i zawiadamia ją, że jej zaufana pracownica jest w Miami z jej byłym kochankiem- oszustem. Marcela jedzie do hotelu i nakrywa kochanków w pokoju. Marisol zdobywa się na odwagę i rozmawia z Gerardo o swojej niechlubnej przeszłości. Mężczyzna dziękuje jej za wyjawienie prawdy i nie stawianie go w niezręcznej sytuacji, kiedy media pierwsze by wywęszyły jej tajemnicę. Producent nie tylko zapowiada, że nie zerwie z nią kontraktu, ale także dodaje, że muszą pokazać Damianowi, gdzie jest jego miejsce.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2012         0 Komentarzy · 1985 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Pokojówka na Manhattanie" odc. 112-116
Streszczenia odcinków


Odcinek 112
Emisja: 23 sierpnia 2012

Tito próbuje wytłumaczyć Cristóbalowi, że w tym momencie Marisa najbardziej potrzebuje wsparcia, czułości i zrozumienia oraz że nie wszystko można rozwiązać za pomocą pieniędzy. Richard przegląda wideo, jakie dostał od Sary i widzi wywiad z Marisą. Dereck odwozi Víctora do domu i zabiera mu kartę, której użyli, aby wejść do hotelu. Na Víctora czeka już policja i chce go przesłuchać, ale on jest zbyt pijany. Estanislao zleca Dereckowi, żeby zakradł się do domu Marisy i podłożył jej z jeden ze skradzionych klejnotów. Marisa otrzymuje telefon ze szpitala. Ma przyjechać z synem na operację. Policja zjawia się w jej mieszkaniu, aby je przeszukać. Ma również nakaz rewizji mieszkania Belindy i Leticii. Rolando mówi Leticii, że muszą przyśpieszyć ślub. Policja znajduje w mieszkaniu Marisy skradzioną biżuterię i zabiera Marcelę na policję. Estanislao zawiadamia Sarę, że Marcela została zatrzymana. Amador prosi Frosta, aby zadzwonił do Cristóbala i uregulował z nim sprawę ubezpieczenia Marisy.

Odcinek 113
Emisja: 24 sierpnia 2012

Cristóbal mówi Marisie, że załatwi wszystkie formalności związane z operacją Lala i robi to ze względu na niego, nie na nią. Dereck i Estanislao dalej upijają Víctora. Marcela zostaje przesłuchana. Richard domyśla się, że kobieta nie ma o niczym pojęcia i choć wszystkie poszlaki wskazują na Marisę, to ona nie miała nic wspólnego z kradzieżą. Lalo jest przerażony operacją. Marisa także. Policja zjawia się w szpitalu, żeby aresztować Marisę. Sara donosi Amelii, że jedna z pokojówek dopuściła się kradzieży. Amelia szybko przekazuje nowinę Tyronowi. Marisa próbuje uciec, ale policja szybko ją zatrzymuje i zabiera ze sobą. Sara odwiedza Thopmsona, aby prosić go, żeby wpłynął na sędziego – nie chce, żeby ten pozwolił Marisie wyjść za kaucją. Mireya szuka Víctora w barze. Frank musi interweniować, żeby ten nie dopadł do Dereck. Adwokat Marisy rozmawia z sędzią Patricią. Kobieta odmawia kaucji dla zatrzymanej.

Odcinek 114
Emisja: 27 sierpnia 2012

Doktor Martínez informuje, że operacja zakończyła się sukcesem, ale tylko rodzina może wejść zobaczyć chłopca. Cristóbal otrzymuje telefon od adwokata – sędzia odrzuciła możliwość wypuszczenia Marisy za kaucją. Cristóbal wchodzi zobaczyć się z Lalem. Chłopiec pyta o mamę. Cristóbal mówi mu, że przesyła mu dużo buziaków. Lalo traci przytomność. Lekarze muszą interweniować. Víctor jest zły, bo nie może wejść zobaczyć się z synem. Lekarze zawieszają odwiedziny, zwłaszcza ojcu Lala. Calixta odwiedza Marisę w więzieniu. Mireya próbuje przekonać Víctora do zerwania z nałogiem, bo syn go potrzebuje. Calixta podsuwa Marisie myśl, że to Sara stoi za aferą z kradzieżą.

Odcinek 115
Emisja: 28 sierpnia 2012

Frank i Cristóbal kłócą się. Frank myśli, że Cristóbal nie wierzy w niewinność Marisy. Lánzer pyta Cristóbala, czy są szanse na to, że Marisa będzie blisko Lala – jej obecność jest teraz bardzo potrzebna chłopcu. Richard informuje Marisę, że otrzymał nakaz przewiezienia ją do zakładu karnego dla kobiet. Romanic proponuje Marisie, aby przyznała się do winy. Marisa odmawia. Frank prosi Rocharda, żeby pomógł Marisie zobaczyć się z synem, ale on załamuje ręce. Amelia prosi Sarę, żeby przekonała Manug do wycofania oskarżenia przeciwko Marisie. Marisa zjawia się w szpitalu i mówi Cristóbalowi, że dzięki pomocy Franka może pożegnać się z Lalem.

Odcinek 116
Emisja: 29 sierpnia 2012

Cristóbal jest zły na Tito, że nie pomógł mu w uwolnieniu Marisy. Marisa żegna się z synem przed operacją. Zaniepokojona pyta lekarzy, dlaczego Lalo dostał znieczulenie. Ci odpowiadają jej, że to dlatego, aby zapobiec zapaleniu. Calixta naciska na Estanislao, aby Lazcano wręczył im towar. Víctor przychodzi do szpitala pojany. Cristóbal próbuje nad nim zapanować, ale ten używa siły. Yaya nie chce więcej pokazywać z Víctorem, bo przynosi jej wstyd. Mireya postanawia porozmawiać z Víctorem. Marisa zostaje zabrana do więzienia. Catalina zachodzi do jej celi i obrzuca groźbami. Lánzer i doktor Martínez proszą Marcelę o wyrażenie zgody na uśpienie. Cristóbal przekonuje Marcelę, aby podpisała zgodę na jego odpowiedzialność. Estanislao dzwoni do Sary. Chce, żeby spotkali się jeszcze tej samej nocy i ostrzega, że w przeciwnym razie zadzwoni na policję.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2012         0 Komentarzy · 1129 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Teresa" odc. 121-125
Streszczenia odcinków


Odcinek 121
Emisja: 27 sierpnia 2012

Martín mówi Mariano, że zwrócił wolność Aurorzę i liczy, że on w końcu zapomni o Teresie i doceni uczucie Aurory. Arturo mówi Fernando, że przez najbliższe trzy miesiące będzie mieszkał na przedmieściach, aby upewnić się, czy Teresa rzeczywiście go kocha, czy też wyszła dla niego dla pieniędzy. Martín żegna się z Aurorą przed wyjazdem. Mariano mówi Cutberto, że Teresa musi kochać mocno męża, skoro zgodziła się przeprowadzić z nim do biednej dzielnicy. Cutberto daje Juanie tydzień na rozstanie się z doktorem Alcázar. W przeciwnym razie nie będą razem. Aurora mówi Teresie, że rozstała się z Martínem, bo zrozumiała, że go nie kocha i myślała, że zapomni przy nim o Mariano. Teresa mówi przyjaciółce, że postąpiła nierozsądnie, bo Mariano nigdy nie zwróci na nią uwagi. Aurora odpowiada, żeby nie była taka pewna, bo Martín i ona rozstali się właśnie przez Mariano.

Odcinek 122
Emisja: 28 sierpnia 2012

Teresa dziwi się Aurorze, że po tym, jak zakończyła swój związek z Martínem nie próbuje odzyskać Mariano. Do tego złości ją, że powodem, dla którego Martín rzucił Aurorę był pocałunek Aurory z Mariano. Oriana i Aída składają wizytę Teriesie w jej nowym mieszkaniu, aby z niej zadrwić. Teresa robi im zdjęcie i mówi, że zachowa je, aby im je pokazać, jak tylko zaprosi je do swojego nowego domu, który będzie jeszcze lepszy od tego, w jakim dotąd mieszkała z Arturo. Teresa dogryza Aídzie mówiąc, że planuje uczcić, że Mariano ją rzucił dla Aurory. Wieczorem Teresa relacjonuje mężowi wizytę Oriany i Aídy. Oświadcza mu, że nie zniesie więcej upokorzeń i znajdzie nowy dom, z nim lub bez niego. Arturo jest zaskoczony jej słowami i prosi o wyjaśnienia. Teresa namawia go, aby zrobił użytek z akcji w Turkusowym Księzycu i wyciągnął ją z biednej dzielnicy.

Odcinek 123
Emisja: 29 sierpnia 2012

Teresa płacze, bo Mariano już jej nie kocha, ale nie potrafi wyżalić się z tego Juanie. Fernando pojawia się w domu Arturo i Teresy pod pretekstem złożenia przeprosin za zachowanie Oriany. Teresa prosi go, żeby pomógł jej namówić Arturo do sprzedaży akcji. Arturo upiera się, że nie skorzysta więcej z pomocy Fernando. Esperanza namawia Juanę, żeby zebrała się na szczerą rozmowę z Cutberto i powiedziała mu, że nie może mieć dzieci. Fernando ma pretensje do Arturo, że poddaje Teresę tak ciężkiej próbie i zmusza ją do mieszkania w biednym domu. Teresa mówi Luisie, że chce podarować jej w prezencie ślubnym pobyt w spa w Cuernavaca i wykonała rezerwacje dla niej i dla Oriany, aby umocniły swoje dobre relacje. Mariano mówi Aurorze, że bardzo za nią tęsknił i całuje ją. Dziewczyna policzkuje go i mówi, że nie pozwoli, aby jeden jego pocałunek zmienił jej życie i prosi, żeby dał jej czas na rozwianie swoich wątpliwości.

Odcinek 124
Emisja: 30 sierpnia 2012

Ruben prosi Aidę o kolejną szansę. Cutberto mówi Johnny'emu i Paty, że spotykając się ze swoją szefową, chciał tylko wywołać zazdrość Juany. Fernando perswaduje Arturowi, by razem z Teresą zamieszkali w jego mieszkaniu. Mariano nie może przekonać Aurory, że są sobie przeznaczeni. Kiedy mężczyzna po raz kolejny spotyka się z Teresą, ta triumfuje i mówi, że Mariano nigdy nie przestanie jej kochać.

Odcinek 125
Emisja: 31 sierpnia 2012

Mariano mówi Teresie, że jej nie kocha i nie chce mieć z nią nic wspólnego. Aurora rozmawia z Juaną o spotkaniu z Marianem. Kobiety nabierają pewności, że lekarz nie interesuje się już Teresą. Gdy Arturo widzi Teresę i Mariana wsiadających do samochodu, robi żonie awanturę. Przestraszona kobieta ucieka. Kiedy zapłakana dociera do domu Fernanda, okłamuje go, mówiąc, że Arturo próbował ją zgwałcić. Fernando stara się ją pocieszyć, co kończy się pocałunkiem. Cutberto dowiaduje się, dlaczego Juana nie chce go poślubić.


ŹRÓDŁO: novela.pl oraz telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2012         2 Komentarzy · 1321 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Pieska miłość" odc 76-78
Streszczenia odcinków


Odcinek 76
Emisja: 27 sierpnia 2012

Sofia zostaje wypisana ze szpitala, ale dziecko musi jeszcze pozostać na obserwacji. Antonio proponuje, aby na zmianę czuwali przy synku. Dziewczyna zgadza się, ale Rosario i Rocky oponują. Gonzalo wycofuje się z obietnicy danej Danieli. Informuje Fernando, że nie może opuścić chorej żony. Rosario zarzuca córce, że daje się manipulować Antonio. Sofia uspokaja matkę, że nie ma zamiaru wracać do męża, bo już go nie kocha. Camila zamyka kolejną sprzedaż lokalu. Yardinis ma złe przeczucia odnośnie ubitego interesu. Diego jedzie z Jencarlosem do Viviany. Stara się przekonać dziewczynę, aby wróciła do pracy w radio. Gonzalo odmawia zdeponowania pieniędzy ze sprzedaży Camili. Uświadamia żonie, że zbyt dużo ludzi wie o transakcji.

Odcinek 77
Emisja: 28 sierpnia 2012

Daniela nie wierzy w chorobę Camili. Obiecuje ojcu, że zbada całą sprawę. Cecilia organizuje spotkanie w sprawie sprzedaży lokali w San Jeronimo. Luigui namawia Clemencię na kolejne wyjście. Kobieta oznajmia mu, że nie wyjdzie z nim nigdzie, dopóki nie zacznie dbać o siebie. Umawia przyjaciela na wizytę u odontologa. W przychodni natykają się na Danielę. Yardinis kontaktuje się Pedro w sprawie sprzedaży lokali. Mark prosi Jenny o rozwód. Sofia wycina męża ze wszystkich zdjęć i wyrzuca wszystkie pamiątki związane z nim. Antonio komponuje piosenkę dla Nicolasa. Pedro żąda od Camili wyjaśnień w sprawie podwójnej sprzedaży lokali.

Odcinek 78
Emisja: 29 sierpnia 2012

Alejo widzi, jak Lorena całuje się z Bennym. Angel proponuje Rosario, aby wrócili do siebie. Jenny prosi Lorenę, aby jej pomogła teraz, jak Mark ją zostawił. Camila dzwoni do Jenny i pyta ją o lokal nr 440, który jej sprzedała. Dziewczyna oskarża Camilę, że chciała oszukać jej szefa. Pedro przełącza rozmowę na głośnik. Jenny informuje go, że Giardines Murillo jest ojcem kochanki Pedro, Veronici Murillo. Rosaura postanawia dać Angelowi kolejną szansę. Alejo nie popiera decyzji matki. Wściekły wychodzi z domu, trzaskając drzwiami. Cecilia każe Camili i Gonzalo dostarczyć wszystkie rachunki ze sprzedaży lokalów w San Jeronimo dla Fernando Valdiri. Veronica radzi Sofii, aby przygotowała kolację dla Rocky’ego w domu, jeśli nie może wyjść z nim do restauracji. Antonio opiekuje się dzieckiem. Błędnie sądzi, że żona przygotowała romantyczną kolację dla nich. Nie może powstrzymać swojej zazdrości, widząc, że to Rocky będzie towarzyszem Sofii. Postanawia zepsuć im wieczór. Clemencia wychodzi z Luigui. W restauracji stara się nauczyć go zasad savoir-vivre. Nani informuje Camilę, że ani ona, ani Gonzalo nie są nosicielami wirusa HIV. Luigui dzwoni do Celemencii. Prosi kobietę, aby przyjechała się nim zaopiekować po zabiegu odontologicznym.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2012         0 Komentarzy · 1076 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Dom po sąsiedzku" odc.76,77
Streszczenia odcinków


Odcinek 76
Emisja: 27 sierpnia 2012

Pilar wpada w rozpacz, nie mogąc obudzić syna. Gonzalo słyszy, jak Ignacia proponuje Pablo, aby zrobił jej dziecko. Gonzalo umawia się na spotkanie z Javierem, aby zmusić go do wyjścia z domu. Ostrzega go, że zacznie mówić. Pilar ostatecznie zrywa z Gonzalo. Andrea daje matce medalik, który znalazła w pokoju Diego. Lidia nawiedza Carolę w snach i prosi ją o pomoc. Gonzalo śledzi Ignacię i dociera do hotelu, w którym kobieta umówiła się z Pablo.

Odcinek 77
Emisja: 28 sierpnia 2012

Ignacia budzi się i znajduje martwego Pablo obok siebie. Rebeca postanawia pogodzić się ze szwagrem. Ignacia prosi męża o pomoc. Mijają trzy miesiące. Doktor daje nadzieję Emilio na odzyskanie wzroku. Hilda dostaje skurczy porodowych. Ignacia przygotowuje swoją wystawę. Carola nadal przebywa w więzieniu i odmawia przyjmowania gości. Ktoś zostawia wiadomość dla Ignacii na serwetce. Z kolei Pilar znajduje pod poduszką różę…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2012         0 Komentarzy · 851 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Osaczona" odc. 59-63
Streszczenia odcinków


Odcinek 59

Caremelo ma żal do Francisca i Lali. Doña Santa wyraża pragnienie powrotu do swojego pokoju w posiadłości. Marfil jest wściekła. Bruna zarzuca Maxowi, że starsza pani jest tylko pretekstem, aby mógł się widywać z Dianą. Camila i Silvia naśmiewają się z Diany. Ta ostatnia pozwala, by skończyły swoją śpiewkę, a następnie mówi im co nich myśli. Emilio przeprasza Dianę za zachowanie siostry i kuzynki. Gaby żali się Dianie, że Larry po raz kolejny ją oszukał, że obiecał jej ślub, a tymczasem nie stawił się w kościele. Diana dzwoni do Paco. Ten usprawiedliwia się, że nie otrzymał żadnych wiadomości od Gavioty oraz zawiadamia, iż planuje zostać jeszcze kilka dni. Diana przypomina mu, że zarówno Gaviota, jak i Caramelo czekają na niego. Andrés, Ignacio i Marfil spotykają się w barze. Wspólnie dochodzą do wniosku, że winną ich niepowodzeń jest Diana i planują pozbyć się jej. Diego nie podoba się, że doña Santa będzie mieszkać razem z nimi i podobnie jak Bruna uważa to za pretekst, by Diana i Max mogli się spotykać. Larry jest zdesperowany. Pilar składa mu wizytę w celi i czyni wyrzuty, że pobił Kike. Później odwiedza także Gaby, aby wmówić jej, że gdy jak głupia czekała na Larry’ego w koście, Larry i ona świetnie się bawili. Andrés zachodzi do mieszkania ciotki Isabel. Jest puste. Usiłuje skontaktować się z nią telefonicznie, ale nie otrzymuje odpowiedzi. Marfil i Maximiliano sprzeczają się. Max po raz kolejny uświadamia żonę, że jej nie kocha i nakłania do rozwodu. Marfil skarży się Brunie, iż Maximiliano zachowuje się jakby Diana rzuciła na niego urok. Dodaje jednak, że niebawem pozbędzie się rywalki, która nazajutrz zostanie porwana.

Odcinek 60

Andrés zastanawia się co Marfil zrobiła z Déborą. Pojawienie się donii Santy w posiadłości staje się nieprzyjemne dla jej nowych lokatorów. Staruszka zadaje Dianie niewygodne pytania odnośnie Maximliana. Larry wychodzi na wolność. Paco i Octavia wydają się być bardzo szczęśliwi. Octavia nalega, by czym prędzej się pobrali i nie czekali na powrót do Miami. Paco ma co do tego obiekcje, ale szybko ulega przekonaniom przebiegłej kobiety. Diana próbuje pokochać Diega, ale to zbyt trudne. On bowiem cały czas zatruwa ją swoją zazdrością o Maximiliana. Ignacio i Andrés porywają oczekującą na taksówkę Dianę. Dziewczyna jest bezradna, na próżno próbuje się bronić. Jej przerażenie wzmaga się, gdy odkrywa, że nie jest sama – tuż obok niej jest Marfil pozorująca porwaną. Zaczyna zadawać pytania, ale szybko zostaje uciszona. Débora popełnia gafę i nazywa Dianę pielęgniarką. Okoliczności zmuszają ją do wyznania prawdy. Caramelo wykorzystuje to, że Pancholón jest sam i zakrada się do jego pokoju, aby wyznać mu, iż wciąż go kocha i będzie o niego walczyć. Yolanda prosi René, aby zdobył nowy adres zamieszkania Paoli. Larry chce porozmawiać z Gaby, ale Gaviota go do niej nie dopuszcza. Kike prosi Gaby, by została jego narzeczoną. Dziewczyna obiecuje to przemyśleć. Gaviota nakłania ją do przyjęcia pretendenta, ale Nancy jest innego zdania. Larry przysięga bratu i ciotce, że tym razem nie pozwoli sobie odebrać Gaby.

Odcinek 61

Marfil w zemście porywa Déborę i Dianę. Fedora podsłuchuje rozmowę Maximiliana z Emiliem i kontaktuje się z Alfonsem Rivas, aby nie zatrudniał Maxa. Octavia zdradza Paco swoje prawdziwe imię i próbuje przekonać do własnej wersji historii. Larry i Yolanda na próżno próbują przekonać Paolę do porzucenia męża. Emilio i Fedora niepokoją się zniknięciem Diany. Diego ma złe przeczucia. Maximiliano jest zdesperowany po tym, jak Rivas odmawia przyjęcia go do pracy. Stan Débory pogarsza się. Diana woła o pomoc, ale ani Andrés ani Marfil nie zwracają na nią uwagi. Caramelo złości fakt, że to Paola czuwa przy rannym Pancholonie. Lala błaga ją, by nie wywoływała niepotrzebnego skandalu w szpitalu. Octavia stawia Paco ultimatum: albo jej przebaczy albo zniknie z jego życia na zawsze.

Odcinek 62

Lala martwi się tym, że jej syn zakpił z uczuć Paoli i Caramelo. Paco wybacza Octavii i bierze z nią ślub. Débora błaga Dianę, by wspólnie znalazły sposób na ucieczkę. Maximiliano podejrzewa, że Ignacio i Marfil maczali palce w zniknięciu Diany. Zapytana prosto w twarz Marfil wszystkiemu zaprzecza. Larry dostaje szansę udziału w castingu. Kike także ubiega się o tą samą rolę, co Larry i obiecuje mu zaciętą rywalizację. Fedora składa doniesienie o zaginięciu Diany. Caramelo wyznaje Paoli, że jej małżeństwo z Pancholonem jest nieważne. Paola wpada w depresję i sięga po narkotyki. Débora namawia Dianę do ucieczki. Diana opiera się temu pomysłowi przez wzgląd na stan zdrowia tej drugiej i sugeruje, by się z tym jeszcze wstrzymały. Débora wyjaśnia jej, że nie ma na to czasu albowiem Marfil jest zdolna do najgorszego. Maximiliano grozi Ignaciowi, że go zabije jeśli odkryje, iż miał coś wspólnego ze zniknięciem Diany. Stan Débory znowu się pogarsza. Nikt jednak nie kwapi się, by jej pomóc, gdyż jej los jest im obojętny. Débora po raz kolejny naciska na Dianę, by uciekły.

Odcinek 63

Caramelo wyznaje Pamcholónowi, że powiedziała Paoli prawdę o jego bigamii. Kike próbuje zdobyć Gaby. Octavia pozbywa się komórki Paca, aby uniemożliwić mu kontakt z kimkolwiek. Maximiliano oferuje Fedorze swoją pomoc w poszukiwaniach Diany. Diana błaga Marfil, by pozwoliła im odejść, ale ta pozostaje nieugięta i przyrzeka, że będą zamknięte do końca życia. Fedora i Gaby coraz bardziej niepokoją się brakiem informacji o Dianie. Pancholón wyrzuca Caramelo ze swojego domu. Diego czuje się bezradny. Débora sugeruje Dianie, by podpaliły pokój i uciekły, gdy przybędą gasić ogień. Świadoma grożącego ryzyka Diana akceptuje pomysł. Maximiliani przesłuchuje Marfil. Jest niemal pewny o nieuczciwych intencjach żony. Jednak Marfil jest przebiegła i zaprzecza stawianym jej oskarżeniom. Pancholón nie pozwala Paoli czynić mu wyrzutów i jasno jej tłumaczy, że to on jest mężczyzną i żadna kobieta nie będzie go ustawiać do pionu. Débora i Diana podpalają pokój. Gdy Isabel wchodzi, by ugasić płonący Diana ucieka. Débora nie ma tyle szczęścia i zostaje zauważona przez Andresa. Larry ponownie proponuje Gaby wyjazd do Wenezueli, ale dziewczyna odrzuca ofertę. Paco chce wrócić do Miami. Octavia sprytnie udaje omdlenie, aby zatrzymać go przy sobie. Marfil przyłapuje Isabel dzwoniącą do Maximiliana. Diana rozpoznaje twarz jednego z porywaczy, Andresa.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2012         0 Komentarzy · 732 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Morze miłości" odc. 119-122
Streszczenia odcinków


Odcinek 119

W więzieniu dochodzi do przepychanek. Tuercas grozi Victorowi Manuelowi śmiercią i zapowiada, że stał się jego wrogiem numer jeden. Víctor Manuel cierpi, że Estrella go nie odwiedza. Casilda wyznaje Guillermo, że podejrzewa go o zabicie Hernana. Dyrektor więzienia nie zezwala Estrelli na widzenie z Víctorem Manuelem. Santos biega w parku. Nagle natyka się na Coral. Kobieta osacza go i zmusza, aby ją pocałował. Widzi ich Elena. Zarzuca sierżantowi, że zdradza jej siostrę. Nagle pojawia się Oriana. Santos przy wszystkich odrzuca Coral i każe jej się trzymać z daleka od niego. Zraniona Oriana odchodzi. Mecenas Plaza chce zawiadomić Estrellę o przebiegu sprawy Víctora Manuela. Dziewczyna nie rozpoznaje go i nie chce go słuchać. W tajemnicy Coral prosi Oswalda o diagnozę. Lekarz zleca jej zrobienie badań.

Odcinek 120

Doktor Ascanio poddaje Coral badaniom. Okazuje się, że kobieta ma guza mózgu. Niestety, nie nadaje się on do operacji. Pozostał jej niecały rok życia. Coral poprzysięga, że nie umrze dopóki nie zniszczy wszystkich swoich wrogów. Prawdę wyznaje jedynie Leonowi. Mówi mu, że zanim umrze być może czeka ją ślepota, zaburzenia mowy, a nawet paraliż. Mercedes ponownie odwiedza Víctora Manuela. Mówi mu, że gotowa jest wyjść za niego jak tylko rozwiedzie się z Coral. W więzieniu zjawia się także Estrella. Rezygnuje z widzenia z Víctorem Manuelem, po tym jak dowiaduje się, że jest u niego Mercedes. Coral rzuca urok na Santosa. Mężczyzna nie potrafi o niej zapomnieć. Idzie nawet do domu Estrelli i próbuje zabić Orianę. Myśli, że tylko w ten sposób będzie mógł być szczęśliwy z Coral. Obecni na miejscu Elena i Transito nie dopuszczają do tragedii. W więzieniu Víctor Manuel wdaje się w bójkę. Mężczyzna zostaje zamknięty w izolatce. Z pomocą przychodzi mu Plaza, który dzięki swoim znajomościom załatwia mężczyźnie wyjście z izolatki, a także przyśpieszenie procesu.

Odcinek 121

Casilda ponownie oskarża Guillerma o zamordowanie Hernana. Mężczyzna nie próbuje się bronić. Postanawia się oddalić od kobiety. Oriana znajduje Santosa śpiącego na wycieraczce. Mężczyzna błaga ją, aby go nie opuszczała. Kobieta daje się ubłagać. Nagle pojawia się Coral. Mężczyzna zostawia Orianę i idzie za kochanką. Estrella otwiera szpital w Playa Escondida. Obiecuje mieszkańcom, że to nie koniec jej inwestycji w miasteczku. Również Oriana ogłasza, że wkrótce nastąpi otwarcie domu spokojnej starości. Coral i Leon przygotowują się do świętowania porażki Víctora Manuela. Nadchodzi dzień pierwszej rozprawy Víctora Manuela.

Odcinek 122

Oskarżyciel domaga się skazania Víctora Manuela na 70 lat więzienia. Mecenas Plaza robi wszystko, aby do tego nie dopuścić. Upiera się przy tym, że nie ma wystarczająco dowodów na skazanie jego klienta. Casilda nadal chce wpłynąć na Guillermo, aby przyznał się do morderstwa Hernana. W złości mówi mu, że w ogóle nie zmienił się. Jest taki sam jak przed laty. W obecności Estrelli Guillermo wyznaje, że miał chęć zabić Hernana, ale nie potrafił tego zrobić. Estrella obawia się, że Víctor Manuel zostanie skazany. Nie chce też iść go odwiedzić. Mecenas Plaza zakochuje się w Elenicie. Coral kontynuuje rzucanie czaru na Santosa. Oriana próbuje ratować ukochanego. Niestety, rani się w nogę. Santos zanosi ją do szpitala, ale następnie wraca do swojej dzielnicy. Dr Ascanio wyznaje Mojarrasowi, że Coral pozostał niecały rok życia. Mercedes informuje Estrellę i Víctora Manuela, że wyjdzie za niego, nawet jeśli zostanie skazany. Mężczyzna zapowiada, że jeśli zostanie uznany za winnego, ucieknie. Sam. Mercedes nie ma w jego planach. Oskarżyciel przesłuchuje Coral. Kobieta, chcąc pogrążyć Víctora Manuela, składa fałszywe zeznania.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2012         0 Komentarzy · 1333 Czytań · Drukuj
 
 
Telenowela z napisami
Ankiety


W internecie pojawiła się ankieta w której zapytano "Którą telenowelę z podanych poniżej chciałbyś/-ałabyś obejrzeć z polskimi napisami? Możesz wybrać tylko jeden tytuł." Do wyboru mamy 9 pozycji.
Amor Comprado
Aurora
Corazón Valiente
Emperatriz
Entre el amor y el deseo
Eternamente Tuya
La diosa coronada
Pobre diabla (Azteca z A.Lozcano)
Relaciones peligrosas

Warto głosować bo być może jedna z tych telenowel zostanie przetłumaczona na polski i wkrótce pojawi się w sieci. Klik w banner powyżej aby zagłosować.
Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2012         0 Komentarzy · 1175 Czytań · Drukuj
 
 
"Teresa" odc. 9
Odcinki telenowel


Dodał:  Wiola dnia 25 sierpień 2012         0 Komentarzy · 982 Czytań · Drukuj
 
 
Nowe plakaty z telenowel w "Świecie seriali"
Magazyny


W poniedziałkowym (27 sierpnia 2012) najnowszym wydaniu magazynu Świat seriali znajdziecie dwa plakaty z telenowel "Pieska miłość" oraz "Pokojówka na Manhattanie". Ponadto do przeczytania artykuł "Zwierzenia intymne Juliana Gila".
Dodał:  Wiola dnia 25 sierpień 2012         0 Komentarzy · 816 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 480 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twoja ulubiona telenowela z obecnie emitowanych to:

Odmienić los

Oblicza miłości

Moja nadzieja

Zranione uczucia

Włoska narzeczona

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
16.05.2016
Niestety nie wiem :/

Mayte
14.05.2016
Ale na internecie bo nie dam rady oglądać w telewizji?

Wiola
09.05.2016
Soy Luna od 16 maja o godz. 18:00 na kanale Disney Channel

Mayte
08.05.2016
A ten nowy film z Tini będzie w lipcu w polskich kinach ?? I gdzie na necie mogę darmowo obejrzeć soy luna ? Proszę o odpowiedz

Wiola
14.04.2016
poszukać innego źródła informacji...

Wiola
14.04.2016
dom, rodzinę dla których też muszę znaleźć czas. Myślę, że czytelnicy którzy są ze mną od dawna to rozumieją, Ty jesteś tu zaledwie miesiąc a już masz jakieś pretensje i roszczenia. Zawsze możesz posz

Wiola
14.04.2016
greenscape stronę prowadzę od wielu już lat i jest to moje hobby. Nikt mi za to nie płaci, nie mam z tego żadnych korzyści, poświęcam jej maksimum czasu wolnego, ale jak każdy mam swoje życie, prace,

greenscape
14.04.2016
No stóp ! Stare te artykuły ! W tym latinowoodzie ! To wszyscy śpią ! Czy jak!!

Wiola
01.04.2016
Ale ten czas szybko leci :/

greenscape
01.04.2016
Facundo Arana za 6lat suknie mu 50 lat!

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

15,173,244 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie