Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 377
Najnowszy Użytkownik: StevenSt
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Dla córki! Gabriel Soto pogodził się z Geraldine Bazan
Newsy


Geraldine Bazan (Ktoś Cię Obserwuje") i Gabriel Soto, starają się uratować swoją rodzinę. Przypominamy, że Gabriel Soto potwierdził separację, ale teraz postanowił poszukać miłości z Geraldine dla córki Elisy Marie, która była najszczęśliwsza z pojednania rodziców. Bliski przyjaciel pary powiedział: "Gabriel nie chce żeby mała żyła ze świadomością, że jej ojciec nie jest z mamusią, bo zostawił ją dla innej kobiety." Oboje kochają córeczkę i chcą dla niej jak najlepiej dlatego zaprzeczył pogłoskom o romansie z Zurią i postanowił wrócić do Geraldine.
Dodał:  Wiola dnia 06 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 476 Czytań · Drukuj
 
 
Victoria Ruffo świętowała 50 lat
Newsy


Obchodziła 50 lat - 31 maja .Aktorka sprawiła miłą niespodziankę dla fanów i napisała na swoim koncie Twitter: "40 dni bez palenia oraz dziś jest dzień Tabaco, który zbiega się z moimi urodzinami. Jestem szczęśliwa."
Dodał:  Wiola dnia 06 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 432 Czytań · Drukuj
 
 
David Zepeda cierpi z powodu silnego bólu
Newsy


Wydaje się, że dużo pracy daje we znaki zdrowiu aktora, który miał bóle mięśni w plecach w wyniku stresu przeżywanego. Aktor, który nadal pracuje przy kręceniu telenoweli "Abismo de pasion" powiedział, że idealnym sposobem na relaks mięśni jest odpoczynek, ale ze względu na duże obciążenie pracą nie jest to możliwe. David Zepeda ("Osaczona") powiedział, że odczuwa ból poniżej ramion oraz w górnej części pleców z powodu stresu i stanu zapalnego. Pomimo intensywnego tempa pracy już podejmuje leczenie i powiedział, że czuje się lepiej i ma nadzieję odzyskać wkrótce całą swą sprawność.
Dodał:  Wiola dnia 06 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 504 Czytań · Drukuj
 
 
Aracely Arambula z innymi słynnymi
Newsy


Aktorka dołącza na listę celebrytów, którzy uczestniczyli w kampanii w celu uwrażliwienia matkom karmienie swojej rodziny dobrze, a tym samym ogłosiła wielkie znaczenie mleka spożywczego. Gwiazda "Perfume de Gardenia" przyłączyła się do kampanii słynnych wąsów mleka "na rzecz promowania zdrowszego trybu życia, pijąc szklankę tego napoju dziennie". Należy pamiętać, że inne gwiazdy, które zrobiły reklamę dla kampanii "Got a milk" to Salma Hayek, Sofia Vergara i Edith Gonzalez. Aracely Arambula nagrała serię wideo, które będzie kroniką jej wspomnień z dzieciństwa i dała kilka wskazówek, jak wychowywać dzieci.
Dodał:  Wiola dnia 05 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 402 Czytań · Drukuj
 
 
Anahi, Maite Perroni i Alfonso Herrera zaśpiewają piosenkę dla "En Nuestras Manos"
Newsy


Ponad 100 osobistości muzyki, filmu i telewizji udzieli swojego głosu w piosence "En Nuestras Manos" dla fundacji o tej samej nazwie. Fundacja m.in. oferuje szkolenia dla ludzi aby mieli szanse na lepszą pracę. "En Nuestras Manos" zaprasza co roku różne osobistości artystyczne i sportowe aby udzieliły swojego głosu w tej sprawie i dotarły do większej liczby osób.

Głosy artystów, takich jak Gloria Trevi, Anahi, Julieta Venegas, Maite Perroni, Julio Iglesias, Shakira i Reik i Poncho Herrera oraz wiele innych wezmą udział w tym projekcie w tym roku. Piosenka będzie historyczną okazją, ponieważ tak wiele gwiazd jeszcze nigdy nie śpiewało razem. Utwór zostanie nagrany 10 lipca, a jego światowa premiera odbędzie się w sierpniu, wraz z teledyskiem i filmikami za kulis.


ŹRÓDŁO: kotek.pl
Dodał:  Wiola dnia 05 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 409 Czytań · Drukuj
 
 
William Levy był sensacją na party pisma ''Venue Magazine''
Newsy


Amor 107.5 jest oficjalną stacją radiową promującą koncert narodowy Trzech Gigantów, których tourne po kraju rozpocznie się już wkrótce. Z tego powodu prestiżowy magazyn ''Venue Magazine'' poświęcił swoją czerwcową okładkę temu wydarzeniu oraz uczcił je podczas ''Cover Party'', które gościło wiele gwiazd i artystów na Czerwonym Dywanie w Hotelu Eden w Miami Beach.

Obecna była Alexia Echevarria, redaktor naczelny ''Venue Magazine'' oraz jedna z protagonistek “The Real Housewives of Miami” z mężem Hermanem Echevarria.
Oraz uznany aktor William Levy, który udzielił wywiadu Magazynowi Venue.

Podczas uroczystości każdy chciał mieć zdjęcie z Williamem Levy, który jest obecnie jednym z najbardziej popularnych latynoskich aktorów, a po swoim udziale w programie ''Dancing with the Stars'' w amerykańskiej telewizji, staje się powoli aktorem anglojęzycznego rynku.

William był bardzo pozytywnie nastawiony i miły dla wszystkich na Cover Party Venue Magazine, które odbyło się w Hotelu Eden w Miami Beach.


ŹRÓDŁO: William Levy World - Polonia
Dodał:  Wiola dnia 05 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 521 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Moje trzy siostry" odc.6-20
Streszczenia odcinków


Odcinek 6

Lisa opatruje rannego Santiago. Barbara zwierza się przyjaciółce ze swoich kłopotów z narzeczonym. Isabel radzi jej nie wnikać zbytnio w sprawy Santiago. Najważniejsze, że za trzy miesiące zostanie mężatką. Elsa wypuszcza zamkniętą w pokoju xero Margaritę. Mówi jej, że Santiago zamierza się ożenić i powinna o nim zapomnieć. Santiago mówi Lisie, aby zapomniała o rachunku, który przyniósł jej Galindez. On nigdy nie chciał obciążać jej kosztami zniszczeń na budowie. Augusto bardzo chce mieć dziecko. Postanawia zrobić testy medyczne. Tymczasem Margarita zwierza się wróżce, że nie zabezpieczyła się, kiedy była w łóżku z Santiago. W szpitalu inżynier w odruchu dobrego serca płaci za badania małego dziecka. Lisa widzi to i zaczyna zastanawiać się, czy dobrze oceniła mężczyznę. Badania wykazują, że Augusto nie ma żadnych problemów z płodnością. Lekarz sugeruje, aby zbadała się jego żona. Isabel mówi Sofii, że mimo złych doświadczeń ciągle wierzy w miłość. Santiago uważa, że szpital jest potrzebny i należy go uratować. Beba jest w pizzerii ze swoim chłopakiem, kiedy przychodzi tam dziwnie wyglądający młody mężczyzna, Francisco. Roberto każe mu wyjść, wreszcie wyrzuca go za drzwi. Beatriz jest zdziwiona. Przyjaciel tłumaczy jej, że ten dziwny klient jest złodziejem samochodów. Augusto rozmawia z żoną o swojej wizycie u lekarza. Santiago dzwoni do sekretarki, aby dowiedzieć się, kto zostawił mu prezent w biurze. Nie jest zachwycony, kiedy dowiaduje się, że to była Margarita.

Odcinek 7

Margarita prosi Augusto, aby dał jej jeszcze trochę czasu, a na pewno zajdzie w ciążę. Jednak kiedy wychodzi do łazienki, stosuje środki antykoncepcyjne. Po długim dniu pracy Lisa z Rubi idzie do małej restauracyjki. Spotykają tam Gustavo, który twierdzi, że dyrektor szpitala przekazuje laboratorium w obce ręce. Beba prosi Silvię, aby opowiedziała jej o tacie. Barbara przygotowuje piękna kolację, oddaje Santiago portfel i prosi, aby powiedział, od kogo dostał prezent. Narzeczony nie kłamie zbytnio odpowiadając, że podarunek otrzymał od przedstawiciela handlowego, który chciał mu podziękować za podpisanie kontraktu. Następnego dnia Lisa idzie zrobić zastrzyk pacjentce. Okazuje się, że trafia przez przypadek do domu Santiago. Inżynier proponuje, że odwiezie ją, gdziekolwiek zechce. Isabel daje Barbarze adres najlepszej krawcowej w mieście. Santiago odwozi Lisę do szkoły. W jego samochodzie kończy się benzyna. Lisa idzie do szkoły na piechotę. W biurze Santiago Margarita wypytuje sekretarkę, jaka była reakcja inżyniera na prezent. Elsa przekazuje podziękowania w imieniu szefa. Silvia prosi męża, aby jak najszybciej znalazł pracę. Barbara z matką jadą do krawcowej, która będzie szyła suknię ślubną. Lisa rozmawia z Santiago o tym, co ich łączy. Mężczyzna mówi, że smutek w jej oczach przypomina mu o stracie własnego ojca.

Odcinek 8

Beba zwierza się Silvii, że chce rzucić szkołę. Siostra namawia ją, aby uczyła się i osiągnęła coś w życiu. Augusto mówi Vincente, że boi się, że Margarita może mieć problemy z zajściem w ciążę. Margarita prosi Elsę, aby powiadomiła ją, kiedy Santiago przyjdzie do biura. Santiago spaceruje z Lisą, a w tym czasie jego szef Ernesto Solice przyjeżdża na plac budowy, aby sprawdzić postęp prac. Ramirez informuje go, że Santiago nie chce likwidacji szpitala. Augusto daje żonie pieniądze na zakupy. Szczęśliwa Margarita całuje go z wdzięczności. Lisa i Santiago spacerują nad strumieniem. Inżynier całuje Lisę, dziewczyna mówi, że muszą wracać. Barbara dzwoni do ukochanego, Santiago rozmawia z nią chłodno. Za pieniądze, które dostała od męża, Margarita kupuje bardzo drogi zegarek w prezencie dla Santiago. W domu kobieta mówi, że nic nie kupiła, ponieważ wszystko było za drogie. Wreszcie udaje się zatankować samochód i Santiago proponuje, że odwiezie Lisę do domu. Margarita czeka na telefon od sekretarki Santiago. Beba znajduje pracę sprzedawczyni w sklepie muzycznym. Ponieważ jest niepełnoletnia, potrzebuje pozwolenia opiekuna. Przekonuje kierownika, że przyniesie dokument później. W tym samym sklepie pracuje Francisco, którego Beba widziała w pizzerii. Lisa i Santiago żegnają się przed domem dziewczyny. Trudno im się rozstać. W końcu Elsa dzwoni do Margarity. Santiago jest już w biurze. Margarita wychodzi z domu, Augusto proponuje, że podwiezie ja do pracy.

Odcinek 9
Margarita oznajmia mężowi, że wróci do domu później, ponieważ chce się spotkać z przyjaciółką. Augusto cieszy się, że żona ma nowych znajomych. Lisa nie potrafi przestać myśleć o młodym inżynierze. Również Santiago przypomina sobie ich pocałunek. Nagle w jego biurze pojawia się Margarita. Santiago nie chce przyjąć od niej prezentu, którym jest drogi zegarek. Prosi kobietę, aby wyszła. W recepcji czeka na Margaritę mąż. Ramirez mówi Santiagowi, że Ernesto chce zlikwidować szpital, ponieważ potrzebuje gruntu, na którym stoi budynek.

Odcinek 10
Po dniu spędzonym w pracy Beatriz spotyka się z Mimi. Nikt nie wie, że dziewczyna nie poszła do szkoły. Augusto opowiada Lisie o problemach z żoną. Margarita postanawia, że nie pozwoli Santiagowi od niej odejść. Roberto ponownie ostrzega Beatriz przed Franciskiem. Twierdzi, że chłopak jest przestępcą. Margarita pyta Lisę o testy ciążowe. Ta doradza jej badanie krwi. Ernesto żąda, aby doktor Serpa oddał mu teren, na którym znajduje się szpital. Grozi, że użyje wpływów, aby zniszczyć rywala.

Odcinek 11
Augusto dowiaduje się, że Beatriz nie otrzyma promocji do następnej klasy. Santiago pojawia się w szpitalu z bukietem kwiatów. Lisa nie chce go przyjąć. Mężczyzna zostawia kwiaty i wychodzi na spotkanie z Barbarą. Margarita dowiaduje się, że jest w ciąży. W sklepie muzycznym Beatriz rozsypuje płyty. Szef ostrzega ją, że potrąci jej z pensji, jeśli towar zostanie uszkodzony. Okazuje się, że jedna z płyt jest zarysowana. Francisco usiłuje pomóc dziewczynie. Gustavo mówi Lisie, że wydaje mu się, iż Santiago jest nią zainteresowany.

Odcinek 12
Margarita chce wkraść się w łaski sekretarki Santiaga. Daje kobiecie w prezencie drogą apaszkę. Wówczas w biurze pojawia się Ernesto. Będąc pod wrażeniem urody Margarity, zaprasza ją do gabinetu. Santiago zastanawia się, czy chce poślubić Barbarę. Mężczyzna nadal wspomina spotkanie z Lisą. Postanawia udać się do szpitala. Augusto opowiada Sylvii o problemach z młodszą siostrą. Beatriz i Mimi idą do pizzerii. Dowiadują się, że Francisco jest podejrzany o kradzież samochodu. Barbara zwierza się przyjaciółce z kłopotów z narzeczonym.

Odcinek 13
Santiago wyznaje Lisie, że nie jest pewny własnych uczuć i nie może jej niczego zaoferować. Chciałby tylko miło spędzić wieczór w jej towarzystwie. Augusto i Silvia zaczynają martwić się nieobecnością Beatriz. Ta nie chce wracać do domu. Prosi Mimi o pomoc. Santiago spotyka się z matką. Chce odwołać ślub i prosi kobietę o radę. Eloina krytykuje postępowanie syna. W domu rodzinnym pojawia się Anibal. Nie waha się mówić złych rzeczy o narzeczonym Barbary. Narzeka także na pracę na prowincji. Do Barbary dzwoni Margarita.

Odcinek 14
Margarita mówi Barbarze przez telefon, że jest kochanką Santiaga. Rubi wypytuje Lisę o randkę z młodym inżynierem. Ta stwierdza z uśmiechem, że być może coś ich połączy. W sklepie muzycznym pojawia się policjant, który pyta Francisca o skradziony samochód. Chłopak twierdzi, że niczego nie wie na ten temat. Okazuje się, że to Roberto i jego dwaj koledzy kradną samochody. Santiago umawia się z Barbarą. Prosi narzeczoną o odłożenie ślubu. Chce, aby oboje zastanowili się, czy naprawdę tego pragną. Barbara jest pewna, że Santiago ma kochankę.

Odcinek 15
Sofia jest zaskoczona decyzją Santiaga. Nakazuje usunąć z domu wszelkie przedmioty, które mogą kojarzyć się ze ślubem. Santiago ma poczucie winy. Wyznaje Javierowi, że zakochał się w Lisie. Margarita ma mdłości. Augusto jest zaniepokojony stanem zdrowia żony. Barbara wyznaje ojcu, że Santiago zerwał z nią zaręczyny. Lisa udaje się na plac budowy, aby spotkać się z Santiagiem. Jednak inżyniera tam nie ma. Znajduje go w klubie sportowym. Santiago zabiera Lisę na plażę. Młodzi wyznają sobie miłość. Rubi dowiaduje się o planowanym ślubie Santiaga.

Odcinek 16
Emisja: 4 czerwiec 2012

Lisa postanawia spotkać się z Santiagiem, aby wyjaśnić sprawę ślubu z Barbarą. Ta odwiedza matkę Santiaga, Eloinę. Kobieta stara się uspokoić roztrzęsioną Barbarę. Santiago spotyka się z Ernestem. Solis mówi mu, że do Barbary dzwoniła jakaś kobieta. Santiago oznajmia, że nie wie, o kogo może chodzić. Sugeruje Ernestowi, że sprzeda udziały w firmie. Jednak ten nie chce pozwolić, aby inżynier tak szybko zakończył związek z jego córką. Augusto opowiada Silvii o chorobie Margarity. Siostra odgaduje, że szwagierka jest w ciąży.

Odcinek 17
Emisja: 5 czerwiec 2012

Ernesto uważa, że miłość do innej kobiety nie jest wystarczającym powodem, aby zerwać zaręczyny. Santiago jest zaskoczony jego poglądami. Obiecuje, że odejdzie z firmy, gdy budowa centrum handlowego zostanie ukończona. Augusto chce zawieźć Bebę do szkoły. Okazuje się, że jego samochód został skradziony. Dziewczyna postanawia go odzyskać. Udaje się do Francisca i oskarża go o kradzież. Margarita zakrada się do biura Santiaga. Barbara prosi ojca, aby pomógł jej odzyskać narzeczonego.

Odcinek 18
Emisja: 6 czerwiec 2012

Santiago nie potrafi zrozumieć decyzji Lisy, która nie chce się już z nim spotykać. Prosi kobietę o wyjaśnienia. Anibal dokonuje przemeblowania w biurze Santiaga. Czekająca na inżyniera Margarita nie wie, co się dzieje. Elsa zawiadamia Santiaga o zamieszaniu w biurze. Inżynier pojawia się w nim, gdy Anibal rozmawia z matką. Mężczyzna nie chce niczego wyjaśniać. Francisco pokazuje Bebie miejsce, w którym ukryte są skradzione samochody. Radzi jej szybko zadzwonić do brata. Margarita oznajmia Santiagowi, że jest w ciąży.

Odcinek 19
Emisja: 7 czerwiec 2012

Margarita oznajmia Santiagowi, że losy jej i dziecka spoczywają w jego rękach. Kobieta triumfuje. Wie, że inżynier jest odpowiedzialny i będzie się o nią troszczył. Beba składa zeznania na policji. Stara się nie ujawniać danych Francisca, ale gubi się w tym, co mówi. Komisarz zaczyna podejrzewać, że dziewczyna ma coś wspólnego z kradzieżami. Gdy Lisa wraca do domu, czekają na nią Rubi i nieznajoma kobieta. Okazuje się, że to matka Santiaga. Eloina wyznaje jej, że inżynier zerwał zaręczyny.

Odcinek 20
Emisja: 8 czerwiec 2012

Lisie udaje się zdobyć adres zamieszkania Santiaga. Gdy pojawia się w jego mieszkaniu, przeprasza inżyniera za zwątpienie w szczerość jego uczuć. Augusto mówi Silvii, że Beba opuszczała zajęcia w szkole, aby móc pracować. Anibal zaprasza Isabel na kolację. Następnie zabiera kobietę w ustronne miejsce, w którym usiłuje ją zaatakować. Isabel udaje się uciec. Pijana Margarita wraca do domu. Spotyka Carlosa i zaprasza go na drinka. Augusto jest zaniepokojony zachowaniem żony. Margarita oznajmia mu, że chce się z nim rozwieść.
Dodał:  Wiola dnia 04 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 498 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Osaczona" odc.1,2,3
Streszczenia odcinków


Odcinek 1
Emisja: 4 czerwiec 2012

Camila i Gerardo ubolewają nad rozpadem ich związków, odpowiednio z Maximilianem i Marfil. Maximiliano pragnie by żona dała mu dziecko, jednak nie wie, że Marfil zarzywa tabletki antykoncepcyjne aby nie zajść w ciąże. Przypadkowo Gerardo podsłuchuje jak Marfil zleca Brunie ich zakup i wykorzystuje to szantażując, że powie o tym Maximilianowi, po czym usilnie próbuje ją pocałować. Camila przyuważa ich i donosi Maximilianiowi. Mężczyzna wyciąga Marfil z opresji, uderza Gerarda i postnawia opuścić imprezę. Gerardo zatrzymuje ich mierząc im bronią po czym oddaje strzał. Ranna Marfil wpada do basenu. Diana otrzymuje dyplom uzyskania tytułu zawodowego pielęgniarki. Gaviota odzyskuje wolność. Jednak, w rozmowie ze współwięźniarką przyznaje, że jej życie na wolności nie będzie już takie samo, a jej celem jest zemsta na Octavii, która odebrała jej córki. Ignaio umawia się z nią u siebie w domu aby przedyskutować kwestię operacji, w której ma asystować. Silvita sugeruje Camili by przyspieszyła swój ślub z Maximilianem aby wjść z biedy. Camila tłumaczy, że Maximiliano wciąż nie potrafi zapomnieć swojej zmarłej żony. Larry zostaje wybrany misterem plaży i przy wszystkich prosi Pilar by została jego żoną. Miguelina modli się by Diana i Gaby nigdy nie dowiedziały się, że są siostrami. Octavia pragnie umieścić Dońię Santa w domu starców, lecz Max stanowczo się jej sprzeciwia, gdyż uważa, że jego babcia jest jeszcze w pełni sił. Diana, zgodnie z obietnicą, zjaia się w domu Ignacia aby omówić sprawę operacji. Szybko pojmuje jego prawdziwe intencje i kiedy ten podaje jej kieliszek z alkoholem, wylewa mu go na twarz, którą oblewa dodatkowo woskiem ze świecy i ucieka. Ignacio próbuje ją powstrzymać i w wyniku miotaniny, spada ze schodów. Maximiliano mówi Camili, że nie jest jeszcze gotowy na nowy związek. Andrés grozi córce Paca nożem za to, że nie został wpuszczony do baru. Gaviota rozbija na jego głowie butelkę, za co zostaje zatrzymana. Ignacio, odrzucony przez Dianę, postanawia się zemścić. W tym celu zamierza podrzucić do jej torebki jakąś wartościową rzecz po czym udać się na policję i wmówić, że kobieta próbowała go okraść, a kiedy została zdemaskowana, oblała go parzącym woskiem i zrzuciła ze schodów. Diana wraca do domu roztrzęsiona i opowiada babci o tym, co przydarzyło jej się w mieszkaniu doktora Montiel. Ignacio, wraz z policją, zjawiają się w jej domu i zatrzymują ją oskarżając o kradzież i próbę zabójstwa. Przechodzący obok jej domu Max i Camila widzą jak Diana wsiada do policyjnego wozu. W celi na komisariacie, Diana spotyka się z Gaviotą.

Odcinek 2
Emisja: 5 czerwiec 2012

Diana trafia do celi. Gaviota oferuje jej swoją pomoc i po wyjściu wpłaca kaucję za dziewczynę. Gaviota mówi Paco, że nie łudzi się już, iż zobaczy swoje córki. Gaby płacze, bo Larry jest zakochany w Pilar. Pilar przyjmuje oświadczyny Larry'ego. Camila boi się, że Maximiliano dowie się o tym, co łączyło ją z Ignaciem. Ignacio nasyła kumpla, by zeznał, że Diana zrzuciła go ze schodów i okradła. Diana zostaje zwolniona ze szpitala. Gaby załatwia jej pracę w domu Irazábalów. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej, Octavia traktuje ją oschle i ostrzega, że zwolni ją jeśli tylko uzna, iż nie jest kompetentna. Yolanda uspokaja Dianę mówiąc, by nie przejmowała się słowami Octavii. Lala i Gaby dowiadują się, że Yolanda szuka pielęgniarki dla donii Santy. Gaviota mówi Pacowi, że dla niej miłość już umarła. Paola prosi Octavię o pieniądze. Ta każe jej na nie zapracować. Camila, podczas kolacji, wymusza na Maximilianie, by powiedział, że ją kocha. Bruna mówi Maxowi, iż nie pozwoli, by tak piękna kobieta jak Diana pracowała w ich domu. Max sprzeciwia się i chce, aby dziewczyna została. Igancio pyta Camilę o to, co zrobiła z dzieckiem. Maximiliano poznaje Dianę. Oboje są zaskoczeni.

Odcinek 3
Emisja: 6 czerwiec 2012

Diana rozpoznaje w Maximilianie mężczyznę, którego widziała tuż po tym, jak została zatrzymana. Jednak zapytana, okłamuje Maxa mówiąc, że nigdy wcześniej się nie widzieli. Yolanda przedstawia Dianę donii Sancie. Kobieta kapryśnie nazywa dziewczynę Gaviotą i dodaje, że przypomina jej kogoś, kogo kiedyś dobrze znała. Diana odpowiada, że całkiem niedawno poznała kobietę o imieniu Gaviota. Ignacio szantażuje Camilę tym, że powie Maxowi o jej dziecku, jeśli do niego nie przyjdzie. Paco uważa, że obsesyjne pragnienie zemsty szkodzi Gaviota. Ta tłumaczy, że podcięto jej skrzydła i tylko mszcząc się stanie się na powrót Fedorą. Octavia chce zwolnić Dianę, bo uważa, że jest zbyt młoda. Gaby wyznaje siostrze, że kocha się skrycie w Larrym. Camilia przyznaje się Ignaciowi do oddania dziecka do sierocińca. Mężczyzna ją policzkuje i grozi, że jeśli nie zrobi tego, czego jej rozkaże, to wyśpiewa wszystko Maxowi. Diana świetnie dogaduje się z babcią Maximiliana i liczy na stałą posadę. Octavia pozwala zostać Dianie przez jakiś czas. Gaby mówi Dianie, że Maximilano jest zakochany w Camili i wkrótce się pobiorą. Bruna dzwoni do Débory i namawia ją do powrotu. Emilio uderza Ignacia. Ten radzi mu zadbać o to, by jego przyjaciel, Maximiliano, nie dowiedział się o dziecku Camili. Diana dzwoni do Gavioty, aby pochwalić się pracą w domu Irazábalów. Maximiliano mówi Dianie, że jest ładna i niejeden mężczyzna mógłby się w niej zakochać.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 689 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Ktoś Cię obserwuje" odc. 109,110,111,112
Streszczenia odcinków


Odcinek 109
Emisja: 4 czerwca 2012

Lucía mówi Pedrowi Pablo, że nie chce widzieć swojego dziecka i prosi, żeby zabrał je z jej pokoju. Pedro Pablo idzie do pokoju, w którym rodzi Lola, ale ona nakazuje mu wyjść. Lola wydaje na świat kolejną dziewczynkę. Valeria ma kryzys i dzwoni do Camili. Wyznaje jej, że nie potrafi poradzić sobie z myślą, iż nigdy nie zastąpi w życiu Rodriga pustki, jaką zostawiła po sobie Piedad. Benjamín prosi Tatianę, żeby rozpoczęli terapię dla par i dali sobie jeszcze jedną szansę przez wzgląd na dzieci. Rodrigo prosi detektyw Carvajal, aby przydzieliła Matilde ochronę, albowiem jej życie jest w niebezpieczeństwie. Tatiana umawia się na kolację w restauracji z prokuratorem. Mówi mu, że Benjamín poprosił ją o jeszcze jedną szansę. Benjamín dowiaduje się, że Julián przespał się z Tatianą i robi mu z tego powodu wyrzuty. Camila prosi Tatianę, żeby wybaczyła mężowi i spróbowali być razem. Rodrigo śledzi Piedad w parku i pochodzi do niej, aby przekazać jej to, co usłyszał od kolegi z celi Daniela Vidala. Piedad nie chce go słuchać i mówi mu, żeby nigdy więcej się do niej nie zbliżał. Prefekt pyta Carvajal, dlaczego poprosiła o dodatkową ochronę dla Matilde. Detektyw wyjaśnia, że kobieta w każdej chwili może paść ofiarą prawdziwego „łowcy”, Juliana. Julián zauważa, że policja obserwuje dom Matilde.

Odcinek 110
Emisja: 5 czerwca 2012

Detektyw Carvajal przekonuje prefekta, że sprawa „łowcy” jeszcze się nie zakończyła i jest przekonana, że Daniel Vidal wcale nie był seryjnym zabójcą. Prefekt pozwala jej na prowadzenie śledztwa w sekrecie. Pedro Pablo dowiaduje się, że Lucía uciekła ze szpitala i zabrała ze sobą dziecko. Camila mówi Benjamínowi, że boi się o Tatianę. Detektyw Carvajal mówi Sánchezowi, że ich priorytetem jest znalezienie domku „łowcy”, która należała do Daniela Vidala. Julián kłoci się z Tatianą. Mężczyzna jest zły, że Tatiana powiedziała o ich romansie Benjamínowi. Pedro Pablo rozmawia z matką Lucii. Kobieta ostrzega Pedra, że Lucía ma poważne zaburzenia psychologiczne, ale nigdy nie chciała poddać się terapii. Mija miesiąc. Tatiana próbuje przekonać Piedad, żeby jeszcze raz przemyślała swój ślub z Julianem, ale ona nie chce jej słuchać. Pedro Pablo jest zdesperowany. Od miesiąca nie ma informacji ani o Lucii, ani o ich synie. Lola pociesza go i proponuje mu, żeby wrócił do domu i zostali rodziną. Emilio i Julián rozmawiają o operacji Matilde.

Odcinek 111
Emisja: 6 czerwca 2012

Valeria namawia Piedad, aby nie wychodziła za Juliana, bo jest zabójcą i zaczyna jej opowiadać o zdjęciu matki Juliana, jaką Matilde pokazała Rodrigowi tuż przed wypadkiem. Rodrigo desperacko szuka detektyw Carvajal, aby pomogła mu znaleźć jakich sposób na powstrzymanie Piedad przed poślubieniem Juliana. Niestety, Carvajal mówi mu, że nie mają żadnych dowodów, jakie mogliby teraz wykorzystać i prosi, żeby był cierpliwy. Emilio wręcza Piedad drzewo genealogiczne, aby poznała dokładnie rodzinę, której stanie się częścią. Chłopiec prosi Piedad, żeby nie wspominała o tym drzewie, ani o fotografii Fabioli jego ojcu. Rodrigo odwiedza Matilde. Prosi, żeby się wysiliła i powiedziała, czy to Julián jest zabójcą. Matilde ściska jego rękę. Piedad i Julián pobierają się. Rodrigo widzi, jak Piedad i jej świeżo poślubiony mąż wychodzą szczęśliwi po ceremonii. Valeria obawia się, że Rodrigo nie poradzi sobie z bólem po stracie Piedad i kupi narkotyki. Julián mówi Piedad, że zawsze marzył o nocy, w którym w końcu będzie jego.

Odcinek 112
Emisja: 7 czerwca 2012

Benjamín wyznaje Rodrigo, że Julián i Tatiana uprawiali seks. Rodrigo wścieka się, bo myśli, że gdyby wiedział o tym wcześniej, mógłby powstrzymać Piedad przed poślubieniem Juliana. Julián sprzecza się z Piedad. Czyni jej wyrzuty, że nadal kocha Rodriga i dlatego nie oddała mu się całkowicie podczas nocy poślubnej. Piedad jest przestraszona. Zamyka się w łazience i przypomina sobie o ostrzeżeniach Rodriga i Valerii. Emilio mówi matce, że podarował Piedad drzewo genealogiczne ich rodziny ze zdjęciem Fabioli. Matilde jest przerażona. Benjamín pomaga Rodrigowi odkryć, że Julián podawał się za Daniela Vidala, aby rozkochać w sobie Danielę, którą później pozbawił życia. Postanawiają natychmiast powiedzieć o tym detektyw Carvajal i prefektowi. Prefekt prosi prokuratora o ponowne otwarcie sprawy „łowcy” i wyjaśnia mu, że pojawiły się nowe wątpliwości, które należy wyjaśnić. Tatiana słyszy, jak Benjamín mówi Pedrowi o podejrzeniach dotyczących Juliana. Kobieta nie wierzy w to, że Julián jest „łowcą”. Julián kieruje się do kliniki, gdzie czekają Rodrigo i detektyw Carvajal.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 916 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Teresa" odc. 63,64,65,66
Streszczenia odcinków


Odcinek 63
Emisja: 4 czerwca 2012, godz. 7:35

Aurora spotyka się ze zdenerwowaną Teresą. Na pytanie, czy Panna Młoda ma wątpliwości odnośnie ślubu, Teresa odpowiada, że zaczęła się wahać. Rozmowę przerywa Juanita, która przynosi kluczyki do samochodu – ślubnego prezentu od Arturo. Podekscytowana Teresa zapomina o wątpliwościach i chęci ucieczki z Mariano. Refiugio mówi Teresie, że wie o prawdziwych powodach jej ślubu z Arturo, W czasie mszy zjawia się Mariano, który przerywa ceremonię. Panna Młoda każe księdzu kontynuować, zrozpaczonego Mariano wyprowadza Aurora. W czasie wesela Teresa stara się odwrócić uwagę wszystkich od zajścia w kościele. Jednocześnie nie może przestać myśleć o tym, czy jej rodzice zachowują, jak przystało na tak poważane towarzystwo. Nagle na przyjęciu zjawia się Mariano, który mówi Teresie, że wyzna Arturo prawdę.

Odcinek 64
Emisja: 5 czerwca 2012, godz. 7:35

Trwa wesele Teresy i Arturo. Mariano daje się przekonać Teresie i nie mówi Arturo prawdy o zdradzie jego żony. Tymczasem Esperanza widzi jak Ruben całuje Genovevę i grozi, że powie o ich romansie żonie Rubena. Sytuacja pogarsza się, kiedy Aida policzkuje Esperanzę – dziewczyna dowiedziała się, ze kobieta była kochanką jej ojca. Teresa wykorzystuje tę sytuację i oskarża Esperanzę o to, że ujawniła papiery rozwodowe Rubena.

Odcinek 65
Emisja: 6 czerwca 2012, godz. 7:35

Don Armando ma obawy, że złe stosunki Aidy z Teresą odbiją się na innych. Rozmawia o tym z Esperanzą, która sugeruje, że woli nie mieszać się w sprawy Teresy, bo nie chce aby Aida i Ruben dowiedzieli się o jej ciąży. Mariano ponownie rozmawia z Aidą. Kobieta jest przekonana, że Teresa jest głównym powodem wszelkich waśni i niedomówień. Ponownie zarzuca Teresie, że to ona, nie Esperanza wysłała papiery rozwodowe. Mariano nie chce uwierzyć w winę Teresy, chociaż Aida próbuje mu uświadomić, że tak jak innymi, Teresa bawi się nim i jego uczuciami. Aida namawia matkę, by jednak nie rozwodziła się z Rubenem. Nie może pogodzić się z faktem, że ojciec zastąpił jej matkę kimś takim jak Esperanza. Tymczasem okazuje się, że skandal do jakiego doprowadził Mariano może zrujnować jego karierę.

Odcinek 66
Emisja: 8 czerwca 2012

Fito i Gena postanawiają wykorzystać Johnny’ego i jego taksówkę do rozwożenia narkotyków. Ruben próbuje przekonać Mayrę, by znów byli prawdziwym małżeństwem i by mógł zarządzać firmą. Kobieta nie zgadza się i oświadcza, że pozostaną małżeństwem na papierze, ale kontrolę nad firmą przejmie Aida, do momentu gdy Mayra będzie gotowa by przejąć wszystkie obowiązki w interesach. Arturo robi awanturę Luisie o to, że spędziła noc z Fernando. Siostra tłumaczy mu, że kocha Fernando i chce spędzić z nim całe życie. Ruben mówi Genovevie, że musi zrobić wszystko, aby Mayra i Aida nie dowiedziały się o tym, że ukradł pieniądze żony.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 1100 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Morze miłości" odc. 59,60,61,62
Streszczenia odcinków


Odcinek 59
Emisja: 5 czerwca 2012

Leon zdobywa adres zamieszkania Estrelli. Chom i Lorenzo biorą ślub. Nowożeńcy przeprowadzają się do Campeche. Victor Manuel odwiedza Estrellę. Opowiada jej o intrydze wymyślonej przez Orianę i Leona. Coral prosi Hernana, aby pomógł jej znaleźć dobrego ginekologa. Oriana wybacza Reynie napaść. Przyznaje także, że zawsze była wyniosła w stosunku do innych ludzi, przez co mogła stracić ukochanego, Santosa. Leon pojawia się w mieszkaniu Casildy. Na jego widok kobieta wpada w histerię. Zanim pojawiają się Violeta i Hernan, Leon ucieka.

Odcinek 60
Emisja: 6 czerwca 2012

Victor Manuel żałuje tego, że rozmawiał z Hernanem o Estrelli. Pijany zjawia się w domu rywala. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Estrella wychodzi. Victor Manuel dogania dziewczynę. Ta mówi mu, że nadal go kocha. Estrella postanawia porozmawiać z Hernanem o uczuciach i dać szansę Victorowi Manuelowi. Martin prosi Esperanzę, aby oddała dziecko do adopcji. Casilda uparcie twierdzi, że widziała Leona. Violeta i Hernan obawiają się, że kobieta znów zaczyna tracić rozum. Estrella prosi ojca, aby zajął się Casildą.

Odcinek 61
Emisja: 7 czerwca 2012

Oriana wychodzi na zakupy. Kobiety z miasteczka obrzucają ją pomidorami, a Bracho odmawia sprzedania jej towaru. W domu Victora Manuela pojawiają się Mojarras i Tilico. Luz mówi im, że Coral usiłowała ją zabić. Estrella, Silvia i Hernan udają się na pokaz mody. Na imprezie pojawiają się także Coral i Victor Manuel. Silvia źle się czuje i wraca do mieszkania Estrelli. Leon zakrada się do apartamentu i widzi stojącą do niego tyłem kobietę. Zabija ją, myśląc, że to Estrella. Policja zawiadamia Hernana i Estrellę o śmierci Silvii.

Odcinek 62
Emisja: 8 czerwca 2012

Mojarras wyznaje Coral, że jest jej ojcem. Dodaje, że Tilico jest jej synem. Wzburzona kobieta wyrzuca chłopca z domu. Tilico gubi się. Wszyscy są zmartwieni jego zniknięciem. Victor Manuel usiłuje przekonać Estrellę, że Hernan nią manipuluje. Prosi dziewczynę o kolejną szansę, ale ona odmawia. W trakcie sesji hipnozy Coral wyznaje, że zabiła Roberta, ponieważ chciał ją zostawić dla innej kobiety. Victor Manuel uświadamia Estrelli, że ich spotkanie w domu Hernana nie było przypadkowe.
Dodał:  Wiola dnia 04 czerwiec 2012         0 Komentarzy · 772 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 445 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twój ulubiony protagonista z obecnie emitowanych telenowel to:

Tristan "Sekrety"

Eduardo "Niewinna intryga"

Damian "Burza"

Nicolas "Królowa serc"

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

suzy92
19.02.2015
Tak właśnie czytałam gdzieś, ale jakoś nie byłam pewna, czy można wierzyć smiley

ew_cia
19.02.2015
Tak jest w ciąży i sama to potwierdziła

suzy92
19.02.2015
Wie ktoś coś na temat rzekomej ciąży Silvii Navarro? smiley

Wiola
17.02.2015
Wielka strata smiley

suzy92
16.02.2015
Dzisiaj zmarła Lorena Rojas. Kurcze, kibicowałam jej...

Wiola
15.02.2015
Szkoda smiley

ew_cia
14.02.2015
Nie będzie powtórek SUD

Wiola
14.02.2015
ew-cia nie będzie powtórek Kobiety ze stali czy CI?

Natasia128
13.02.2015
Kobieta Ze Stali Będzie o Godzinie 17.00

ew_cia
13.02.2015
Podobno w nowym tematycznym kanale tvn fabuła mają być dwie nowe premiery telenowel.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

9,055,548 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie