Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 362
Najnowszy Użytkownik: wiki654321
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Zuria i Gabriel, miłość czy przyjaźń?
Newsy


Podczas, gdy jedni próbują przypisać Zurii Vega („Morze miłości”) i Gabrielowi Soto („Miłość i przeznaczenie”) romans, inni stają w ich obronie i deklarują, że parę protagonistów telenoweli „Un refugio para el amor” łączy jedynie przyjaźń. A jak jest naprawdę?

Warto zwrócić uwagę na fakt, że jeszcze trzy tygodnie temu media próbowały skojarzyć Zurię z młodym aktorem Pablo Lyle („Una familia con suerte”). W wywiadzie dla programu Hoy szybko aktorka zdementowała te plotki i oświadczyła, że jest skoncentrowana wyłączenia na swojej pracy, a ci którzy wymyślają historie na jej temat najwidoczniej nie mają własnego życia.

Telenowela „Un refugio para el amor” okazała się sukcesem w Meksyku i dlatego Televisa postanowiła przedłużyć zdjęcia o kilka miesięcy. Nadal nie wiadomo jednak, czy owe przesunięcie finału będzie połączone z wprowadzeniem do historii nowych postaci, czy też będzie jedynie okazją do zawiązania kolejnych intryg między głównymi bohaterami i podsunięciem powodów do plotek dla pismaków.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 794 Czytań · Drukuj
 
 
Dominika Paleta pisze do fanów z Polski
Newsy


7 godzin temu Dominika Paleta ("Triumf miłości") napisała po polsku do wszystkich swoich fanów z naszego kraju: "Dzieñ Dobry! Zycze Wam milego dnia :)". Natomiast 2 maja na jej Twitterze pojawił się następujący wpis "Pozdrawiam !! Jak tam u was?? Ja na probie La MadrigUera, zmeczona ale bardzo zadowolona!! Buziaki!! ☺ ♪".

*szczegóły sztuki "La MadrigUera" w notce poniżej.
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 801 Czytań · Drukuj
 
 
Ludwika i Dominika Paleta dzielą scenę
Newsy


Siostry Paleta wspólnie ćwiczą przed premierą spektaklu „La Madriguera”. Jego premiera odbędzie się w przyszły czwartek 10 maja w teatrze Rafaela Soalana w Meksyku.

Ludwika wciela się w postać kobiety, która wciąż nie uporała się z depresją po wypadku, w którym straciła dziecko. Dominika gra jej siostrę i razem z matką (Isela Vega) próbują dbać o jedność rodziny, której spokój zostanie zburzony przez pojawienie się nastolatka, winowajcy tragedii sprzed czterech lat.

Ludwika przyznała, że uwielbia występować na deskach teatru, w przedstawieniach takie jak to, gdyż porusza ją emocjonalność, jaką może przekazać na żywo publiczności. Dla Dominiki udział w spektaklu jest jedynie przerywnikiem od pracy w Televisie, która już znalazła dla niej rolę w telenoweli „Amor en custodia” Nicandro Díaza.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 400 Czytań · Drukuj
 
 
"Dulce Amargo" cz.16 - Intymne Refleksje
Książka


Intymne Refleksje

Zaryzykuj!


Ważne pytanie: Dlaczego zapominamy? Zapewne zapytałeś się, jak mogłam zapomnieć kogoś tak ważnego? Albo jak mógł zapomnieć to, że żyjemy? Na koniec nie wierze w zapomnienie. Zapominanie jest zabijaniem twoich wspomnień, jest wymazaniem twojej historii, poprzedzającymi twoje aktualne ja. Dlatego wiele pracy kosztuje mnie zrozumienie, dlaczego ludzie odchodzą i
dlaczego rzeczy się kończą lub zmieniają. Prawdą jest, że wierze mocno, że zawsze coś zostaje i zawsze coś zabierają. Dla niektórych jest łatwiej oderwać się od rzeczy lub ludzi, innych kosztuje to więcej pracy. Ale mogę cię zapewnić, że nikt cię nie zapomniał, że będziesz w pamięci wielu ludzi. Chociaż życie pójdzie dalej, chociaż świat będzie się kręcić i nie zatrzyma się, ślady, które zostawili w tobie ludzie nigdy nie odejdą, ponieważ nauczyły cię czegoś. I ślady, które ty zostawiłeś w ludziach, starają się być pozytywne, ponieważ, chociaż są w ich wnętrzu, mają dobrą historie…Chociaż wierze, że zapomnienie w 100% nie istnieje, wierze że ludzie zachowują rzeczy najważniejsze w skrzyni naszej duszy przez co nam nie szkodzą, przez co nam się nie ujawniają, przez co nas nie ranią lub sprzeciwiają się. Chce podzielić się z tobą wszystkimi razami, kiedy czułam się zapomniana. Ale to co dzisiaj jest warte bólu to to, że dostałam odpowiedź, że nikt, żaden człowiek, nie może zapomnieć swojej historii i że nie jest warte bólu traktowanie o zapominaniu. Przeciw nie powinniśmy nauczyć się i być wdzięcznym w życiu za życie, za płacz, za odczuwanie, za uśmiech, za dzielenie się, za upadanie i za podnoszenie się i żyć intensywnie… To właśnie jest warte bólu, ryzykowanie i bycie takim samym bez zamartwiania się czy będziesz zapamiętany czy nie, mieć pewność, że zawsze dawałeś z siebie to co najlepsze, poświęcałeś się w całości… Odpowiedź: każde serce jest mapą, nikt nie może zajmować twojego miejsca, ponieważ jest tylko twoje i zawsze będzie ktoś, kto cię zapamięta.
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 429 Czytań · Drukuj
 
 
Sesja Ludwiki Palety dla Glamour
Sesje


Do galerii dodałam 5 zdjęć z najnowszej sesji Ludwiki Palety dla magazynu Glamour. Aby obejrzeć zdjecia wystarczy kliknąć w banner z obrazkiem powyżej.
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 365 Czytań · Drukuj
 
 
Nie będzie duetu Anahí z Pitbullem
Newsy


Amerykański muzyk, Pitbull odmówił nagrania utworu w duecie z Anahí. Pitbull wykręcił się od zaproszenia od byłej RBD podając jako powód zbyt napięty terminarz, w którym z pewnością wpisana jest promocja kolejnych kawałków zaśpiewanych z Shakirą i Belindą.

Tymczasem magazyn TVNotas donosi, że Anahí potwierdziła swój udział na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, ale nie dostąpi zaszczytu zaśpiewania podczas inauguracji imprezy. Wyjazd piosenkarki związany jest wyłącznie z jej udziałem w kampanii Yoko Ono i dotyczy obecności na kolacji razem z innymi sławnymi osobistościami zaproszonymi przez byłą żonę Lennona.

Anahí nadal prowadzi pracę nad solowym krążkiem, który z pewnością niebawem ujrzy światło dzienne. Wiadomo, iż znajdzie się na nim utwór wykonany w duecie z innym amerykańskim raperem Flo Rida.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         1 Komentarzy · 428 Czytań · Drukuj
 
 
Novela tv - raj dla fanów telenowel
Informację


14 maja spółka Polcast Television uruchomi nowy kanał. Novela tv emitować będzie osiem premierowych pozycji dziennie, wśród których znajdą się gorące nowości oraz znane już i lubiane tytuły.

Polcast Television jest nadawcą kanałów Tele5 i Polonia1. W poniedziałek 14 maja br. uruchomi nową stację telewizyjną Noveta tv, przeznaczoną dla kobiet w każdym wieku, głównie dla wielbicielek produkcji latynoamerykańskich i południowoeuropejskich. Stacja emitować będzie osiem premierowych pozycji programowych dziennie. W jej ramówce znajdą się, nieemitowane jeszcze w Polsce, telenowele kolumbijskie, amerykańskie czy też meksykańskie, m.in.: "Pieska miłość", "Dom po sąsiedzku", "Królowa południa".

- Novela tv jest kanałem dla największych konsumentów telewizji. W obliczu ścigania się kanałów w dotarciu do coraz młodszej widowni, zostaje mniej zagospodarowana grupa widzów dojrzałych. Novela tv skierowana jest przede wszystkim do miłośników seriali południowoamerykańskich i południowoeuropejskich. Grupę tą według badań wyróżniają osoby, które są skłonne najwięcej czasu poświęcić na oglądanie telewizji. Stanowią ją w głównej mierze kobiety w wieku 35+. Dotychczasowe propozycje kanałów dla tych kobiet zmieniają charakter, stacje komercyjne szukają maksymalizacji swoich przychodów w pozyskiwaniu młodszych grup. Problem w tym, że coraz trudniej dotrzeć i zlojalizować młodsze grupy docelowe, z uwagi na szybką dywersyfikację zainteresowań oraz źródeł czerpania rozrywki filmowo-serialowej. Pozostaje zatem bardzo liczna grupa osób, konserwatywnych w swoich zachowaniach i nie partycypujących w mnożącej się ofercie kanałów przeznaczonych dla młodszego segmentu grupy komercyjnej. Grupa ta skłonna jest zwrócić swoją uwagę na ofertę kanałów tematycznych, ale tylko w przypadku pojawienia się u nich klasycznej oferty programowej. Biorąc pod uwagę stopień konsumpcji rozrywki telewizyjnej oraz charakter grupy na tle przekroju społecznego, mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z rosnącym zainteresowaniem, stanie się ciekawą propozycją na rynku kanałów tematycznych i - co najważniejsze - przyciągnie kobiecą uwagę - mówi Robert Kosobucki, dyrektor marketingu.
Kanał Novela tv nadawać będzie początkowo w formie niekodowanej, drogą cyfrową i satelitarną (Hot Bird 13°E). Kanał dostępny będzie również w wersji HD.

"Anita", poniedziałek-niedziela godz. 11:00
"Na straży miłości", poniedziałek-piątek godz. 18:00
"Pieska miłość", poniedziałek-piątek godz. 19:00
"Dom po sąsiedzku", poniedziałek-piątek godz. 20:00
"Moje trzy siostry", poniedziałek-piątek godz. 21:00
"Królowa południa", poniedziałek-piątek godz. 22:00
"Strumień namiętności", poniedziałek-piątek godz. 23:00

- Będzie mrocznie, śmiesznie, emocjonująco i wzruszająco, ale przede wszystkim romantycznie. W naszej ramówce, bez wątpienia, każda fanka telenowel znajdzie coś dla siebie - mówi Dominika Rejmer, Specjalista ds. PR.

- Oferta programowa naszej stacji nie jest przypadkowa. Już od samego początku działania kanału do jego ramówki trafią największe światowe hity z gatunku telenowela. Wszystkie nowości, to produkcje z przełomu lat 2010/2011. Przykładem będzie, ciesząca się ogromną popularnością w USA kryminalna seria "Królowa południa", czy też niesamowicie zabawna komedia erotyczna "Pieska miłość". Kolejnym hitem, który będzie miał polską premierą właśnie w Novela tv jest dramat "Dom po sąsiedzku". Dobrze wiemy, że nie wszyscy miłośnicy telenowel przepadają za super nowościami i dlatego właśnie dla takich widzów przygotowaliśmy pasma z kultowymi produkcjami sprzed lat. Te wszystkie propozycje zapewniają naszemu odbiorcy 8 godzin dziennie premierowych odcinków różnych telenowel - mówi David Podhajski, Programming Manager.

- Do ramówki naszego kanału trafią wyłącznie produkcje od najlepszych światowych producentów. Głównym dostawcą kontentu będzie Telemundo (NBC Universal). Pojawią się też tytuły od Venevision, Telefe czy RCTV. To właśnie między innymi ci producenci zapewnią naszym widzom najwyższą jakość techniczną, jak i gwarancję dobrej fabuły emitowanych w Novela tv telenowel - dodaje Podhajski.


ŹRÓDŁO: teletydzien.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 670 Czytań · Drukuj
 
 
Maite Perroni zemdlała podczas zdjęć
Plotki


Maite Perroni („Triumf miłości”) przestraszyła wszystkich swoim niespodziewanym omdleniem podczas zdjęć do telenoweli „Cachito del cielo”, w której gra główną rolę u boku przystojnego piosenkarza Pedro Fernándeza.

Meksykańskie media snują dwie teorie wyjaśniające przyczynę owej chwilowej utraty przytomności. Pierwsza mówi, iż aktorka poddała się rygorystycznej diecie i próbuje zrzucić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Jej „okrągłości” były wielokrotnie wytykane, zwłaszcza przez widzów telenoweli „Triumf miłości”, w której zagrała modelkę o nieco większych rozmiarach. Druga, bardziej optymistyczna, wróży Perroni ciążę… Prywatnie aktorka spotyka się już od kilku miesięcy z aktorem i piosenkarzem Mane de la Parra, dla którego także znalazła się niewielka rola w „Cachito del cielo”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 766 Czytań · Drukuj
 
 
50 najpiękniejszych latynosów roku 2012
Rankingi


Magazyn People En Espaniol jak co roku opublikował listę 50 najpiękniejszych latynosów znanych ze świata muzyki, filmu czy telenowel. Nie zabrakło na niej aktorów i aktorek znanych z telenowel. W rankingu już po raz kolejny znaleźli się David Zepeda, Eugenio Siller i Juan Soler. Thalia natomiast została prawdziwą rekordzistką z tytułem najpiękniejszej po raz dziewiąty.W tym roku na liście pojwiło się 18 nowych twarzy, wśród nich Maritza Rodriquez wybrana głosami czytelników. Oto cała lista w kolejności alfabetycznej:

Adamari López
Adriana Fonseca
Alejandro Chabán
Alicia Machado
Ana Brenda Contreras
Angélica Vale
Carlos Ponce
Catherine Siachoque
Charytín Goyco
Chiquinquirá Delgado
Daddy Yankee
David Zepeda
Edward el Cata Bello
Emilio Estefan
Eugenio Siller
Gaby Espino
Génesis Rodríguez
Gloria Estefan
Javier Poty Castillo
Jencarlos Canela
Jennifer López
Jesús Chino Miranda
José Ron
Juan Soler
Julián Gil
Larry Hernández
Lili Estefan
Litzy
Lucero
Luz Elena González
Maite Perroni
Maritza Rodríguez
Mark Tacher
Miguel Varoni
Naya Rivera
Pablo Alborán
Penélope Cruz
Priscila
Ricky Martin
Salma Hayek
Sandra Echevarría
Sie7e
Silvia Navarro
Sofía Vergara
Thalía
Toni Costa
Vanesa de Roide
Víctor Cruz
William Levy
Zoë Saldaña

Na formu portalu opublikowałam natomiast skany z magazynu zawierające zdjecia aktorów i aktorek.
KLIK W SŁOWO Link ABY ZOBACZYĆ SESJĘ
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 744 Czytań · Drukuj
 
 
"Dulce Amargo" cz.15- Intymne Refleksje
Książka


Intymne Refleksje

Dlaczego?

Jeśli słońce jest dla wszystkich, dlaczego ludzie upierają się w robieniu różnic.
Deszcz moczy nas wszystkich, a księżyc oświetla noc każdego dnia.
Natura nie jest zjadliwa, nie rywalizuje, nie ma nic do stracenia ani wygrania?
Zwyczajnie dzieli się swoim pięknem i swoją magią z tym, kto jest zdolny ją docenić
I dostrzec proste rzeczy w życiu, które są zawsze najważniejsze.
Dodał:  Wiola dnia 02 maj 2012         0 Komentarzy · 439 Czytań · Drukuj
 
 
William Levy wykonał dwa tańce
Newsy


W siódmym odcinku William Levy i Cheryl zatańczyli walca wiedeńskiego i otrzymali 27 pkt. na 30pkt. możliwych. Dodatkowo za taniec w grupie Paso Doble otrzymali 26pkt. czyli zdobyli 53 pkt. na 60 pkt.
Na widowni siedziała Elizabeth z dziećmi.

Walc wiedeński


Paso Doble

Dodał:  Wiola dnia 02 maj 2012         0 Komentarzy · 490 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 426 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Sesja z której telenoweli ma pojawić się na lipcowym szablonie strony?

Porque el Amor Manda

Quererte Asi

Qué Bonito Amor

Rafaela

Relaciones Peligrosas

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dolores
29.07.2014
Czyli że " Violetta nie będzie już lecieć na Disney Channel tylko na TVN7 co za żenada mogliby dać jeszcze jedną telke a nie durną "Violettę" która już leciała zresztą na Disney Channel

Wiola
19.07.2014
Niestety ale natłok spraw osobistych chwilowo uniemożliwia mi tłumaczenie nowych newsów. Będą się pojawiać ale z mniejszą częstotliwością niż dotychczas.

Beata
18.07.2014
no właśnie... trzeba gdzie indziej szukać wiadomości

aj301076
17.07.2014
co się dzieje? nie ma żadnych nowych wiadomości

Natasia128
14.07.2014
Jak Ma Na Imię Córka Natalii Streignard???

Beata
12.07.2014
Ja oglądam La Malqueride. Świetna jestsmiley

lucre
12.07.2014
Jacqueline już urodziła. Mała mierzyła 52 cm i ważyła 3,474 kg. smiley

gaviota
22.06.2014
Jedni się rodzą jak dzieci Maritzy a drudzy jak u Angie mama umierają.Masakra takie to życie jest ...Kondolancje dla biednej Angie i gratulacje dla Maritzy ...

mercclassic
22.06.2014
zmarła mama Angelique Boyer

Wiola
19.06.2014
Mają na imię Akiva i Yehuda. Trochę dziwnie smiley

Archiwum
Elite Site
rbda.jpgegoistki.blogspot.com
Elizabeth Gutierrez
RBD
Top Site
egoistki.blogspot.com MaitePerroniBeorlegui.pl AlfonsoHerrera.pl ChristopherUckermann.net Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2012
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

5,833,427 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie