Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 370
Najnowszy Użytkownik: Rudzia12345
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Dwie twarze" odc. 151,152,153
Streszczenia odcinków


Odcinek 151
Emisja: 14 maja 2012

Ramona i Rudolf są razem, zakochani i szczęśliwi. Marcelo nachodzi hrabinę i żąda od niej pieniędzy. Przypadkiem pojawia się Apolo, powala Marcela i ratuje hrabinę. Potem Apolo i hrabina umawiają się na randkę. Fernanda mówi Benolielowi, że jest w ciąży. Chłopak jest bardzo szczęśliwy. Branca dostaje czek od Ferraca i ogłasza wszystkim na uczelni, że uratowała Uniwersytet. Silvia szuka Ferraca. Nie wie, że wyjechał z synem. Renato i Ferraso docierają do urzędu stanu cywilnego i znajdują akt urodzenia Ferraca. Okazuje się, że jego matka wciąż żyje.

Odcinek 152
Emisja: 15 maja 2012

Ferraso odnajduje swoją matkę. Kobieta opowiada mu o tym, że jej mąż sprzedał wszystkie dzieci, które urodziła. Żadne nie wróciło, tylko on. Ferraco obiecuje jej, że już nie będzie żyła w biedzie i że jej nie zostawi. Bernardinho spłaca dług u Juvenala. Juvenal każe mu też spłacić inne długi, głównie u dostawców. Daje mu na to 10 dni. Branca wyjaśnia z Alzirą swój rzekomy romans z Juvenalem. Namawia Alzirę, żeby spotkała się z ukochanym i pogodziła się z nim. Evilasio w sondażach dostaje 90 procent głosów. Jest przekonany, że wygra wybory. Silvia przychodzi do Celii Mary i żąda od niej pieniędzy.

Odcinek 153
Emisja: 16 maja 2012

Silvia jest wściekła, że Celia Mara nie chce jej dać pieniędzy, których nie ma. Wyznaje jej, że Clarissa wcale nie jest córką Joao Pedra. Silvia sfałszowała wynik badania DNA. Celia Mara jest załamana. Za to Clarissa cieszy się z tego i od razu zawiadamia o tym Antonia, który jednak okazuje się jej prawdziwym ojcem. Ferraco poznaje swoje prawdziwe imię i nazwisko. Jest szczęśliwy i dziękuje Marii Pauli za to, że dzięki niej odnalazł swoją tożsamość. Kiedy Clarissa traci swoje udziały na uczelni, przechodzą one na Silvię i teraz ona może mieć połowę udziałów, tak samo jak Branca. To zaczyna być problemem.


ŹRÓDŁO: Zone Romantica
Dodał:  Wiola dnia 14 maj 2012         0 Komentarzy · 964 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Droga do Indii" odc. 149-157
Streszczenia odcinków


Odcinek 149
Emisja: 14 maja 2012

Julia jest przekonana, że ludzie Beki porwali Ramira. Raul siedzi z kapturem na głowie, kiedy Julia mówi mu o swoim żalu i o tym, że nigdy nie wybaczy wujowi Ramio, jak potraktował ją i matkę po śmierci Raula. Raul po raz pierwszy dowiaduje się, jak wyglądało życie jego rodziny, kiedy odszedł. Julia w końcu odkrywa, że to jej ojciec. Silvia pożycza pieniądze od Aidy, żeby dać jej Yvone. Yvone jest zdeterminowana, za wszelką cenę chce uciec z Brazylii. Manu wysyła Komala do Brazylii, żeby pomóc Devie. Rani nie jest zadowolona z tego faktu. Tarso zeznaje przed policją. Opowiada, co widział przez okno, kiedy przed ich domem miało miejsce porwanie.

Odcinek 150
Emisja: 14 maja 2012

Silvia odkrywa, że Yvone brała udział w szantażowaniu Nandy. Jest tym wstrząśnięta. Tarso składa zeznania przed policją. Wreszcie wychodzi na jaw, że od początku mówił prawdę. Dom był pod obserwacją. Bandyci chcieli porwać Ramia, a pomagała im Julia, córka Silvii. Yvone zostaje wypuszczona z aresztu, bo Haroldo nie chce oddać policji nagrania. Nie ma dowodów przeciwko Yvone, więc jest wolna. Postanawia wyjechać z Rio. Beca zatrzymuje Raula i żąda za niego pieniędzy od Ramira. Ramiro nie rozumie, co się dzieje. Nadal uważa, że Raul nie żyje. Julia wraca do domu i zastaje tam policję. Maya prosi Camilę, żeby dbała o jej syna, jeśli coś jej się stanie. Camila nie rozumie zachowania Mayi.

Odcinek 151
Emisja: 15 maja 2012

Julia jedzie do Beki. Nie wie, że śledzi ją policja. Prowadzi ich prosto do kryjówki, w której Beca przetrzymuje Raula. Yvone spotyka się z kuzynką Yvone. Dowiaduje się, że Yvone nigdy nie była lekarzem i że jej matka żyje i mieszka w domu starców. Silvia jedzie do pani Virginii. Kobieta opowiada jej o zachowaniu Yvone. Ramiro w końcu spotyka się z Raulem. Dochodzi do kłótni. Obwiniają się wzajemnie o to, co się stało. Policjanci namierzają Mike’a z Chiarą w Miami. Gdy przychodzą do hotelu, żeby go aresztować, Mike bierze Chiarę na zakładniczkę. Kobieta jest przerażona. Nie chce umierać. Ramiro szykuje ojca na spotkanie z Raulem.

Odcinek 152
Emisja: 15 maja 2012

Pan Cadore spotyka się z Raulem i robi to na nim takie wrażenie, że gorzej się czuje. Ramiro próbuje go uchronić przed zawałem. Jeszcze większe wrażenie Raul robi na Silvii, Kobieta nie może uwierzyć, że mąż zrobił jej i córce coś takiego. Nie chce mu wybaczyć. Indra jest zafascynowany Chanti, która kręci zdjęcia do filmu tuż przy kawiarni matki chłopaka. Ashima uważa, że to zrządzenie losu, bo przecież Indra był kandydatem na męża dla Chanti. Namit odnajduje Radesha w Brazylii. Żąda od niego zwrotu pieniędzy. Chce też go oddać Devie, żeby Radesh się z nią ożenił, jak to było zaplanowane. Puja wygrywa wybory i zostaje reprezentantem Radżastanu w rządzie.

Odcinek 153
Emisja: 16 maja 2012

Opash rozpacza po przegranych wyborach, ale nie chce ich unieważnić, jak mu to podpowiada Pandit. Cała rodzina nie może się pogodzić z tym, że będzie ich reprezentować dalit. Maya idzie na spotkanie z Radhą, matką Shivani. Nie wie, że Radha zaprosiła też Bahuana. Dochodzi do spotkania Mayi i Bahuana. Bahuan obiecuje, że jeśli Raj i Opash dowiedzą się prawdy o Nirraju, Bahuan zabierze syna. Raj widzi, jak Bahuan rozmawia z Mayą i jest oburzony. Maya w końcu postanawia powiedzieć mu prawdę. Raj nie może uwierzyć, że Maya zadawała się z dalitem. Nie chce jej tego wybaczyć, zarzuca jej kłamstwo. Ale załamuje się, kiedy Maya mówi, że Nirraj jest synem Bahuana.

Odcinek 154
Emisja: 16 maja 2012

Raj wybiega z domu. Nie chce znać Mayi ani syna. Idzie do klubu polo, gdzie dowiaduje się, że jeszcze tego samego dnia może wyjechać na mecz do innego miasta. Raul wychodzi z więzienia. Będzie odpowiadał przed sądem z wolnej stopy. Dostaje pieniądze od ojca i mieszka w tanim motelu w biednej dzielnicy. Komal miał jechać do Brazylii, żeby pomóc tam Devie odszukać Radesha. Ale w drodze zatrzymuje się w Dubaju, gdzie w kasynie przegrywa wszystkie pieniądze od ojca. Wraca do Indii i boi się iść do domu. Maya chce oddać syna Bahuanowi, a potem się zabić. Pan Cadore prosi Ramira, żeby nie zeznawał przeciwko bratu, ale ten odmawia.

Odcinek 155
Emisja: 17 maja 2012

Raj wyjeżdża pociągiem z drużyną polo. Oddaje koledze naszyjnik, który otrzymał od Mayi. Nie chce go już, woli zapomnieć o żonie i przeszłości. Dochodzi do wypadku kolejowego, w którym ginie wiele osób. Rodzina Raja dowiaduje się o jego śmierci. Opash znajduje przy ciele naszyjnik i identyfikuje syna. Chiara na policji poznaje Nandę. Zaprzyjaźniają się. Chiara proponuje Nandzie pracę. Tarso chce jak najszybciej wziąć ślub z Tonią. Dziewczyna ma wątpliwości. Maya spotyka się z Bahuanem. Postanawia oddać mu Nirraja tuż po dziesięciodniowej żałobie, którą musi odprawić po śmierci męża. Shankar szykuje się do odejścia i zostania sanyase, czyli świętym żebrakiem. Rodzina Opasha żegna się z Rajem. Opłakuje go. Ciało Raja zostaje spalone, a jego prochy wrzucone do Gangesu.

Odcinek 156

Emisja: 17 maja 2012

Rodzina Opasha dostaje zmasakrowane ciało Raja. Zgodnie z tradycją palą je na stosie i opłakują. Maya jako żona zostaje pozbawiona wszelkich strojów i biżuterii. Jest załamana, opłakuje męża i jednocześnie szykuje się do oddania syna Bahuanowi. Dario i Aida szykują się do ślubu. Tonia zastanawia się nad propozycją ślubu, jaką złożył jej Tarso. Murilo przekazuje jej wiadomość o stypendium na studia w Berlinie, które właśnie dostała. W szpitalu leży Raj. Dochodzi do siebie. Yvone siedzi w więzieniu i czeka na proces. Pomaga jej jeden ze strażników, który jest pod jej urokiem. Raul dzwoni do Gopala i prosi go, żeby oddał wszystkie pieniądze. Gopal odmawia.

Odcinek 157
Emisja: 18 maja 2012

Zeca dostaje nowe auto i popisuje się nim. Jeździ bardzo szybko i niebezpiecznie. W końcu na pasach potrąca Dudę, która jest w ciąży. Ucieka z miejsca wypadku i ukrywa się w domu. Policja szybko odkrywa, kto prowadził i aresztuje Zekę. Chanti dowiaduje się o śmierci Raja. Postanawia jak najszybciej wrócić do Indii, do rodziny. Ashima i Ana uznają, że Indra powinien odwieźć ją do domu i lecą razem do Indii. Maya próbuje uciec z domu z dzieckiem, żeby oddać je Bahuanowi. Bahuan czeka na nią w umówionym miejscu, ale czas mija i w końcu odlatuje z Shivaną do Brazylii. Maya zostawia list Opashowi. Wyjaśnia w nim wszystko. Opash wyrzuca ją z domu.
Dodał:  Wiola dnia 14 maj 2012         0 Komentarzy · 1870 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Ktoś Cię obserwuje" odc. 97,98,99,100
Streszczenia odcinków


Odcinek 97
Emisja: 14 maja 2012

Julián wzywa policję i oddaje im serca ofiar „łowcy” oraz głowę Mauricia. Benjamín mówi Piedad, że Rodrigo podejrzewa, iż to Julián jest seryjnym zabójcą. Baltasar chwali się Rodrigowi, że wychodzi na wolność i obiecuje, że pomoże mu dopaść „łowcę”. Tatiana proponuje Camili, że opłaci jej naukę, gdyż tego życzyli sobie jej rodzice, ale to będzie ostatnia rzecz, jaką dla niej zrobi. Lola wyrzuca Lucíę i Pedra Pabla z domu. Julián podaje się za Daniela i dzwoni do Edwarda. Detektywi Sánchez i Carvajal przesłuchują Piedad odnośnie otrzymanych paczek. Kobieta rozumie, że jej życie jest w niebezpieczeństwie. Julián odwiedza Rodriga. Rodrigo oskarża go, że jest „łowcą”. Baltasar mówi Julianowi, że widział, jak wrzuca ciało kobiety do jeziora i jest przekonany, że to on jest mężczyzną w czarnej kurtce. Tatiana oświadcza Benjamínowi, że pozwoli mu na widywanie się z dziećmi, ale nigdy do niego nie wróci.

Odcinek 98
Emisja: 15 maja 2012

Pedro Pablo mówi jasno Lucii, że nie zamieszkają razem. Julián wkrada się do biura Edwarda, bierze jego sekretarkę za zakładniczkę, wchodzi do jego gabinetu i domaga się zwrotu wszystkich dowodów, jakie ten dostał od Daniela. Edward jest przestraszony i mówi, że niczego nie ma. Julián zabija jego sekretarkę, aby udowodnić mu, że nie żartuje. Edward oddaje Julianowi kopertę, jaką otrzymał od Davida. Julián zmusza go, żeby zadzwonił do Vidala i ściągnął go do swojego biura. Następnie rani Edwarda w nogę i zostawia go, żeby się wykrwawił. Sam tymczasem zabiera się za jego sekretarkę i wyciąga jej serce, po czym chowa je do torby i oddaje w ręce Edwarda. Daniel przybywa na wezwanie i spotyka się z Julianem. Ten zabija własnego ojczyma i aranżuje wszystko tak, aby policja myślała, że to Daniel jest „łowcą”. Detektywi Carvajal i Sánchez przekonują prefekta, aby wydał rozkaz przesłuchania Juliana. Tatiana spędza noc z prokuratorem. Rodrigo dziękuje Valerii za wszystko, co dla niego robi. Prosi ją, żeby uważała na siebie i obiecuje, że jak tylko opuści centrum osobiście zadba o jej bezpieczeństwo.

Odcinek 99
Emisja: 16 maja 2012

Camila zjada posiłek w jadłodalni dla bezdomnych. Spotyka tam kobietę, która oferuje jej pomoc. Detektywi Sánchez i Carvajal szukają Juliana w jego domu, ale go tam nie znajdą. Postanawiają udać się do mieszkania Piedad, lecz Juliana także tam nie ma. Piedad mówi im, że Julián wyjechał na wieś odwiedzić Emilia i podaje im adres. Detektywi kieruje się do domu rodziców Matilde i zabierają stamtąd Juliana, aby go przesłuchać. Piedad robi sobie badania, aby sprawdzić, czy z jej dzieckiem jest wszystko w porządku. Prokurator przerywa przesłuchanie Juliana, gdyż otrzymuje powiadomienie o makabrze, jaka rozegrała się w gabinecie Edwarda. Julián zostaje poproszony o rozpoznanie ciała swojego ojczyma. Piedad odwiedza Rodriga w centrum. Prosi go wybaczenie za to, że zwątpiła w jego niewinność. Dzieli się z nim wiadomością o płci ich dziecka – zostaną rodzicami dziewczynki. Julián informuje prokuratora i detektyw Carvajal o ucieczce Rodriga w dniu, w którym doszło do wypadku Matilde. Sędzia odmawia wypuszczenia Rodriga na wolność.

Odcinek 100
Emisja: 17 maja 2012

Julián nie zamierza przepraszać Rodriga. Piedad mówi mu, że do czasu ślubu i narodzin dziecka chce pozostać w swoim mieszkaniu. Detektyw Carvajal oznajmia prefektowi, że nie jest do końca przekonana o winie Daniela Vidala. Prokurator uważa, że jest w błędzie i zarzuca jej, że zachowuje się tak dlatego, że nie potrafiła udowodnić winy Juliana. Julián próbuje pozbyć się noży i chce je zakopać w spichlerzu, ale duch Evy Zanetti mówi mu, że nie będzie potrafił przestać zabijać. Nadchodzi dzień rozprawy Rodriga. Piedad jako pierwsza zostaje wezwana na świadka. Valeria także zeznaje na korzyść Rodriga. Tatiana informuje Matilde, że Julián przyjedzie po nią i zabierze ją do domu. Matilde jest przerażona. Pedro Pablo udowadnia niewinność Rodriga. Sędzia oczyszcza oskarżonego z zarzutów i zwraca mu wolność.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 maj 2012         0 Komentarzy · 866 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Eva Luna" odc. 37,38,39,40
Streszczenia odcinków


Odcinek 37
Emisja: 14 maja 2012

Marcela wyznaje Victorii, że to ona upozorowała jej próbę samobójczą. Chciała tym zyskać dla córki czas na załatwienie spraw z Danielem. Julio podsłuchuje ich rozmowę. Postanawia stawić czoła Marceli. Nie chce, aby córka poszła jej drogą i stała się takim samym potworem jak jej matka. Giorgio czuje się samotnie. Prosi Marcelę o dodanie otuchy. Wieczorem idzie do kabaretu, gdzie pracuje Marisol i przysiada się do niej do stolika. Kobieta próbuje uwieść klienta. Girogio informuje ją, że jej wysiłki pójdą na marne, bo on woli mężczyzn. Giorgio chce jej zapłacić. Marisol nie przyjmuje pieniędzy. Widząc zły stan mężczyzny, postanawia go pocieszyć. Victoria naciska na Daniela, aby zjadł z nią kolację. Mężczyzna nie zgadza się. Chce raz na zawsze zakończyć znajomość z Victorią. Niespodziewanie ona zjawia się u niego w domu. Wyciąga broń i celuje sobie w głowę. Daniel zabiera jej broń. Radzi, aby skorzystała z pomocy specjalisty. Victoria przeprasza Daniela za swoje zachowanie. O wszystko obwinia utratę jego. Okłamuje mężczyznę, że nocą nawiedzają ją koszmary. Prosi Daniela, aby pozwolił jej zostać na noc.

Odcinek 38
Emisja: 15 maja 2012

Daniel pozwala zostać Victorii u siebie. W nocy kobieta udaje, że ma koszmary, aby mężczyzna ją pocieszył. Rano Victoria prosi byłego narzeczonego o ostatni pocałunek. Wówczas pojawia się Laurita. Zaskoczona wybiega z sypialni ojca. Daniel biegnie za córką. Laurita zarzuca mu, że okłamał ją i Evę. Daniel broni się, że powiedział jej prawdę – zerwał z Victorią. Obiecuje, że udowodni jej swoją prawdomówność. Laurita nie chce słuchać wyjaśnień ojca. Francisco zawozi ją do szkoły. Żali się swojej nauczycielce, że jej tata żeni się ze złą kobietą. Julio czeka na powrót Marceli. Chce się z nią rozmówić za to, co zrobiła Victorii. Postanawia także się rozwieść. Dzwoni do adwokata i zleca mu, aby rozpoczął formalności rozwodowe. Nie chce dłużej mieszkać z Marcelą pod jednym dachem. Wyznaje Renacie, że gdyby dowiedział się, że Justa żyje, natychmiast pobiegłby jej szukać i na kolanach błagać o wybaczenie. Renata opowiada o swojej rozmowie z Panem Marceli.

Odcinek 39
Emisja: 16 maja 2012

Lekarz informuje Claudię, że jest w ciąży. Kobieta jest szczęśliwa. Ma nadzieję, że uda się jej złapać Leonardo na dziecko. Nauczycielka wzywa Daniela do szkoły. Informuje go o butnym zachowaniu Laurity. Mówi, że wszystkiemu winny jest jego ślub z Victorią. Dodaje, że w chwili złości, Laurita wyraziła życzenie posiadania lepszego ojca. Laurita nie może znieść myśli, że ojciec poślubi Victorię i zamieszka z nią w jej domu. Ucieka z rezydencji. Dziewczynka prosi o pomoc Adriana. Chłopiec ukrywa Adrianę w pensjonacie Justy. Daniel, Leonardo i Francisco szukają Laurity. Kiedy nie mogą jej nigdzie znaleźć, wpada im do głowy myśl, że dziewczynka mogła iść do Evy. Jadą do domu Evy. Marcela wynajmuje dla Victorii prywatnego detektywa. Ma on dowiedzieć się, z kim spotyka się Daniel. Detektyw obiecuje dostarczyć jej informacji w ciągu kilku dni.

Odcinek 40
Emisja: 17 maja 2012

Daniel pyta Adriana, czy ma pojęcie, gdzie może być Laurita. Chłopiec wmawia mu, że nie ma pojęcia. Tymczasem dziewczynka spędza noc w pokoju Adriana. Eva i Daniel jadą na policję, aby zgłosić zaginięcie dziewczynki. Nagle pojawia się Victoria. Eva wychodzi niezauważona. Leonardo korzysta z okazji i proponuje jej podwiezienie. W trakcie jazdy, stara się nastawić Evę przeciw Danielowi i zyskać jej względy. Marisol kupuje prezent dla Federico i pojawia się w rezydencji bez uprzedzenia. Francisco przygotowuje się do umycia samochodu Daniela. Na szczęście, udaje mu się wyjść z opresji i kontynuować przed Marisol grę w milionera. Victoria znajduje torebkę Evy w aucie Daniela. Chce wiedzieć, do kogo ona należy. Daniel okłamuje ją, że do Jackie. Następnego dnia Victoria pyta Jackie o jej torebkę. Służąca informuje ją, że zostawiła w samochodzie Daniela. Alicia prosi Tony’ego, żeby zabrał ją na widzenie z Carlosem. Claudia zawiadamia Leonardo, że oczekuje jego dziecka. Mężczyzna nie ma zamiaru go uznawać. Zapowiada, żeby nie liczyła na jego wsparcie czy małżeństwo z nim. Rankiem Eva znajduje Lauritę w pokoju Adriana. Natychmiast zawiadamia Daniela. Mężczyzna przyjeżdża po córkę. Korzysta ze spotkania z Evą i całuje ukochaną. W tym samym momencie detektyw, wynajęty przez Marcelę, robi im zdjęcia. Victoria potwierdza swoje przypuszczenia, w życiu Daniela jest inna kobieta.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 maj 2012         0 Komentarzy · 1216 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zakazane uczucie" odc. 47-54
Streszczenia odcinków


Odcinek 47
Emisja: 14 maja 2012, godz. 17:00

Ana Paula zaczyna rozumieć, dlaczego ciotka próbowała przekonać ją, że Rogelio nie jest winien śmierci Gustavo. Rosaura chce wiedzieć, gdzie Ana Paula spotkała swojego byłego narzeczonego. Dziewczyna wyznaje, że na plaży w Boca del Cielo. Ciotka hipokrytka prosi siostrzenicę o wybaczenie. Zapewnia ją, że chciała dla niej jak najlepiej. Dodaje, że odnalazła jej ojca – Federico Galvana. Mężczyzna wyznaje Anie Pauli, że jest ogromnie szczęśliwy, mając ją – owoc wielkiej miłości jego i Mariany. Córka dopytuje, dlaczego nie ożenił się z jej matką, skoro kochał ją tak bardzo. Federico opowiada jej jak było. Miguel prosi Rogelio, żeby nie kazał Anie Pauli wracać na hacjendę. Proponuje, że on zostanie i odpracuje cały swój dług. Montero ripostuje, że nie jest mu do niczego potrzebny, a Ana Paula musi zapłacić za swoją zdradę. Ana Paula zbliża się do ojca. Rosaura uświadamia jej, że jedynie Federico może jej pomóc z rozwodem z Rogelio. Margarito informuje Anę Paulę, że Gustavo nie związał się z Carmen. Melina słyszała, jak chłopak wyznał jej matce, że nadal kocha Anę Paulę. Szczęśliwa Ana Paula postanawia walczyć o ukochanego. Gustavo przyjeżdża na hacjendę. Cynthia zawiadamia go, że brat dał im swoje błogosławieństwo. Z kolei Gustavo opowiada jej o spotkaniu z byłą narzeczoną i zrywa z nią. Nie wrócił do Any Pauli, ale nie chce oszukiwać Cynthii. Rogelio mówi siostrze, że rozmawiał z Gustavo i wie o ich zerwaniu. Celia ripostuje, że nawet nie była żoną inżyniera. Przypomina bratu, że sam najpierw został rzucony przed ślubem, a potem niedługo po ślubie.

Odcinek 48
Emisja: 14 maja 2012, godz. 18:00

Gustavo prosi Mercedes o wyjaśnienia. Chce wiedzieć, dlaczego nie wyjaśniła Anie Pauli, że to ich ojciec umarł a nie on. Siostra broni się, że zrobiła to dla jego dobra. Ana Paula to nie jest dziewczyna dla niego. Ulises rozmawia z Rogelio. Mówi mu, że nie chce widzieć Miguela w pobliżu swojej córki. Maripaz prosi ojca, aby chociaż poznał chłopaka. Rogelio bierze stronę Ulisesa i obiecuje, że zabroni bratu Any Pauli kontaktowania się z Maripaz. Daniela zarzuca Rogelio, że zamknął Miguela w domu. Montero broni się, że chłopak jest alkoholikiem i musi go inwigilować. Ana Paula opowiada Gustavo okolicznościach swojego ślubu z Rogelio. Mówi mu też o kontrakcie, który podpisała z Montero. Dodaje, że zaczynała go lubić, ale okazał się hipokrytą. Gustavo wyznaje, że Rogelio ją kocha i nie rozumie, dlaczego ona wyraża się o nim z pogardą. Rogelio zleca Bruno zlokalizowanie Rosaury. Jest pewny, że kobieta wie, gdzie ukrywa się jej siostrzenica. Maria żałuje, że Ana Paula nie dała szansy jej podopiecznemu. Rogelio zapowiada, że zmusi żonę do powrotu i wówczas zrobi wszystko, aby na nowo ją zdobyć. Maria radzi mu, aby zapomniał o Anie Pauli, nie będzie jej przecież więził na siłę. Montero wierzy, że ukochana wróci i doceni jego wnętrze. Na początek ma zamiar pomóc Miguelowi uporać się z nałogiem. Ana Paula i Gustavo godzą się. Postanawiają walczyć o swoje szczęście. Federico informuje Rosaurę, że zamierza dać nazwisko Anie Pauli oraz zapisać na nią część swojego majątku. Bruno zanosi Miguelowi butelkę z likierem. Gustavo daje Anie Pauli pierścionek. Pyta, czy wyjdzie za niego po zakończeniu kontraktu. Szczęśliwa dziewczyna przyjmuje jego oświadczyny.

Odcinek 49
Emisja: 15 maja 2012, godz. 17:00

Rosaura wyznaje Federico, że zawsze potajemnie go kochała.Usunęła się z drogi, gdy on wybrał jej siostrę. Prosi, aby teraz spojrzał na nią innymi oczami. Galvan stawia sprawę jasno: Rosaura zawsze będzie dla niego siostrą kobiety, którą kochał. Rogelio próbuje wyciągnąć od pijanego Miguela coś na temat jego siostry. Montero ma pretensję do Bruno, że dostarczył chłopakowi alkohol. Adwokat broni się, że chciał w ten sposób zmusić Miguela do mówienia. Gustavo prosi Rosaurę i Federico, aby pozwolili mu spędzić weekend z Aną Paulą. Obiecuje, że sam osobiście odwiezie ją do Tuxtla. Rosaura oponuje, ale ojciec dziewczyny wyraża zgodę. Następnie idzie na spotkanie z notariuszem. Rosaura przypomina siostrzenicy, że nadal jest mężatką i nie powinna zostawać sama z Gustavo. Bruno znajduje Gomeza i zawozi go do Montero. Mężczyzna informuje Rogelio, że kupił konia od dziewczyny, która jechała do Boca del Cielo. Rogelio zawiadamia Marię i Bruno, że natychmiast wyrusza do Boca del Cielo. Federico oznajmia Vanesie i Elsie, że odnalazł swoją córkę i ma zamiar zapisać na nią część swojego majątku. Vanesa nie może uwierzyć, kiedy dowiaduje się, że jej siostrą jest znienawidzona przez nią dziewczyna – Ana Paula. Elsa zapowiada, że nie pozwoli, aby Federico zapisał cokolwiek Anie Pauli. Ostrzega córkę, że teraz przyszedł czas na Federico – siostra zabierze jej również miłość ojca. Rogelio jedzie do Boca del Cielo. Niestety, w trakcie drogi samochód psuje się. Montero każe Hugo jak najszybciej zreperować auto. Elsa i Federico kłócą się. Nagle mężczyzna dostaje bóli serca. Prosi żonę o lekarstwo. Kobieta oświadcza mu, że dostanie je pod warunkiem, że nie uzna Any Pauli za swoją córkę.

Odcinek 50
Emisja: 15 maja 2012, godz. 18:00

Rosaura z wyższością chwali się Elenie, że Federico zapisze połowę majątku Anie Pauli. Dodaje, że teraz będzie bogata i musi dokonać selekcji przyjaciół, więc widzą się po raz ostatni. Ernesto wyznaje Mercedes, że nigdy nie przestał jej kochać. Ma dość czekania i chce, aby córka zrozumiała, że ani on, ani ona nie są winni wypadku Glorii. Mercedes sądzi, że to za wcześnie zarówno dla nich, jak i dla Marceli. Kobieta prosi, aby się nie śpieszyli. Vanesa rozpacza nad ciałem Federico. Elsa tłumaczy się, że zabrakło tabletek, poszła ich szukać, ale okazało się, że jest już za późno. David każe Juanowi zawiadomić Anę Paulę, że musi opuścić Boca del Cielo, bo Rogelio jest na jej tropie. Rosaura dowiaduje się o śmierci Federico i przeżywa załamanie nerwowe. Elsa uprzedza Vanesę, że nie mogą pozwolić Anie Pauli zbliżyć się do Federico. Co więcej, powinny jak najszybciej oddać ciało do kremacji, aby uniknąć ewentualnych badań DNA. Vanesa nie może uwierzyć, że Elsa nie przejęła się śmiercią ojca. Juan informuje Rogelio, że dopiero co odwiózł Anę Paulę na autobus do Tapachula. Elsa wpada w furię, widząc Rosaurę w swoim domu. Zarzuca jej, że zawsze chciała odbić jej męża dla pieniędzy. Ciotka Any Pauli zawiadamia ją, że wkrótce będą musiały odbyć poważną rozmowę. Elsa przypomina jej, że przed laty zapłaciła Rosaurze dużą sumę pieniędzy, aby ta trzymała siostrę z daleka od Federico. Rosaura cynicznie mówi Elsie, że Ana Paula jest córką Federico i ma prawo do połowy jego majątku. Ana Paula i Vanesa spotykają się.

Odcinek 51
Emisja: 16 maja 2012, godz. 17:00

Ana Paula prosi Vanesę o rozmowę. Wzburzona kobieta policzkuje ją. Wykrzykuje jej, że nienawidzi faktu, że są siostrami. Obwinia ją o to, że odebrała jej Rogelio, a także o śmierć Federico. Zapowiada, że nie spocznie póki się nie zemści na niej i na Rogelio. Montero przyciska Miguela do ściany – grozi mu, że jeśli nie zacznie mówić, wróci do więzienia. Przerażony chłopak obiecuje, że powie mu wszystko. Rogelio nie może uwierzyć, że Miguel jest takim tchórzem. Rosaura zapowiada Vanesie, że Ana Paula będzie ubiegać się o majątek, który jej się należy. Innego zdania jest sama zainteresowana. Ana Paula prosi siostrę o pomoc w uzyskaniu rozwodu z Rogelio. Obiecuje, że potem zniknie z jej życia na zawsze. Vanesa ripostuje, że nie potrzebuje pomocy, aby odzyskać byłego narzeczonego. Jest pewna tego, że wkrótce Montero będzie błagał ją na kolanach o wybaczenie. Rosaura próbuje wpłynąć na siostrzenicę. Uświadamia jej, że jeśli chce się rozwieść z Rogelio, będzie potrzebowała dużo pieniędzy, dlatego powinna wystąpić o spadek po Federico. Vanesa opowiada Cynthii, że Ana Paula jest jej siostrą. Przyjaciółka radzi jej, aby pomogła Anie Pauli rozwieść się z Rogelio, dzięki czemu będzie miała wolną drogę. Rosaura dzwoni do Rogelio i informuje go, że jest ze swoją siostrzenicą w Tuxtla. Gustavo zabiera ukochaną, Rosaurę i Margarito do siebie do domu. Mercedes wraca do domu i wpada w furię, widząc Anę Paulę pod swoim dachem. Gustavo przypomina siostrze, że dom należy również do niego i ma prawo w nim gościć kogo chce. Mercedes uspokaja się. Po rozmowie z Aną Paulą przeprasza ja i tłumaczy, że zachowuje się tak w trosce o brata. Ana Paula rozumie. Wyznaje jej, że kocha Gustavo z całego serca i ma zamiar jej to udowodnić. Ana Paula i Gustavo wychodzą. Rosaura wykorzystuje sytuację i wmawia Mercedes, że jej siostrzenica jest karierowiczką, którą interesują tylko pieniądze. Dodaje, że interesownie wyszła za mąż za sparaliżowanego człowieka, bo ten miał więcej pieniędzy jak Bruno. Rogelio składa Vanesie kondolencję. Kobieta korzysta z okazji i obraża Anę Paulę. Montero przypomina jej, że Ana Paula jest jego żoną i należy się jej szacunek.

Odcinek 52
Emisja: 16 maja 2012, godz. 18:00

Vanesa namawia Rogelio, aby rozwiódł się z Aną Paulą i wrócił do niej. Uważa, że mężczyzna poślubił jej siostrę po to, by się na niej zemścić. Rogelio przyznaje jej rację, ale dodaje, że z czasem wszystko się zmieniło: naprawdę pokochał swoją żonę. Wściekła Vanesa wyrzuca Montero z domu. Mercedes każe bratu porozmawiać z Aną Paulą. Uważa, że interesowana dziewczyna ma jakiś plan wobec nich. Gustavo broni ukochanej. Mówi, że jedyną osobą z przerośniętą ambicją w jej rodzinie, jest Rosaura. Dany i Maripaz znajdują nieprzytomnego Miguela. Rogelio pokazuje Rosaurze czek z pokaźną sumą pieniędzy. Obiecuje jej go, jeśli jeszcze tego samego dnia odzyska swoją żonę. Rosaura zapewnia go, że zaaranżuje im spotkanie. Prosi tylko o dyskrecję. Rogelio kpi, że kobieta boi się zdemaskowania przed Aną Paulą – że po raz kolejny ją sprzedała, tym razem za dom. Rosaura ripostuje, że nie ma prawa jej osądzać, bo on miał całe życie wszystko, a ona straciła siostrę, ponieważ nie miała na lekarstwa dla niej. Rogelio uświadamia jej, że jeśli nie chce wrócić do tych czasów, niech nie waży się go zdradzić. Gustavo ma żal do Any Pauli, że nie powiedziała mu, że mężczyzna, z którym całowała się na balu, nie jest tym, którego poślubiła. Dziewczyna broni się tym, że nie chciała go skrzywdzić. Zarzuca mu, że nie słucha jej i nie ufa, a wierzy wszystkim oszczerstwom, które słyszy pod jej adresem. Uważa, że lepiej będzie, jak rozstaną się. Efrain chce, aby Cynthia odzyskała swoją część hacjendy, a następnie poślubiła go. Jest przekonany, że tylko on dobrze zadba o jej potrzeby jako kobiety, a także jako właścicielki hacjendy. Dziewczyna kpi z niego i zapowiada, że nigdy nie zgodzi się utrzymywać żadnego mężczyzny. Rosaura informuje Rogelio, że Ana Paula jest córką Federico i siostrą Vanesy. Ana Paula nie może uwierzyć własnym oczom, kiedy widzi Rogelio.

Odcinek 53
Emisja: 17 maja 2012, godz. 17:00

Ana Paula zapowiada Rogelio, że nie ma zamiaru do niego wracać. Montero ripostuje, że pójdzie z nim, czy tego chce, czy nie. Przypomina jej, że podpisała kontrakt, z którego musi się wywiązać. Ana Paula informuje go, że już wie, że nie zabił jej narzeczonego, bo on żyje. Dodaje, że chce zerwać umowę, którą z nim zawarła. Zazdrosny Montero żąda wyjaśnień. Chce wiedzieć czy żona go zdradziła, i dlatego chce wycofać się z kontraktu. Ana Paula zapewnia go, że nie spała z ukochanym. Maria zawiadamia Rogelio, że Miguel próbował się zabić. Montero przekazuje wiadomość Anie Pauli. Pyta czy chce zostawić brata samego. Vanesa dowiaduje się, że Rogelio odnalazł Anę Paulę i wpada w szał. Rogelio wyznaje Marii, że Ana Paula spotkała się ze swoim byłym narzeczonym. Nie umie powstrzymać swojej zazdrości. Nie może znieść myśli, że żona mogła być w ramionach innego. Ana Paula zauważa, że mąż kazał zainstalować kraty w oknach. Obwinia go, że jest winien samobójczej próby Miguela. Rogelio tłumaczy jej, że ją kocha i jest pewien, że pewnego dnia ona odwzajemni jego uczucie. Ana Paula zapowiada, że tak się nigdy nie stanie. Ana Paula rozmawia z Marią. Obwinia Rogelio o depresję brata. Niania nie rozumie, dlaczego Rogelio nie wyzna żonie prawdy – że zamknął jej brata, aby wyleczyć go z alkoholizmu. Montero zauważa, że Ana Paula jest za bardzo rozzłoszczona i nie chciałaby go słuchać. Informuje Marię, że jeszcze przyjdzie czas na wyjaśnienia. Vanesa informuje Cynthię, że nadszedł czas, aby Rogelio dostał nauczkę. Dodaje, że jeśli przyjaciółka chce odzyskać swoją część spadku po ojcu, musi połączyć siły z nią i Davidem. Cynthia przystaje na propozycję Vanesy. Rogelio wypytuje Rosaurę czy Ana Paula spotkała się ze swoim byłym narzeczonym. Kobieta wmawia mu, że siostrzenica widziała się jedynie z Federico. Rogelio zapowiada jej, że jeśli odkryje, że kłamie, da jej nauczkę.

Odcinek 54
Emisja: 17 maja 2012, godz. 18:00

Rosaura wypytuje Rogelio o prawdziwe powody zabrania Any Pauli na hacjendę – kontrakt czy miłość. Montero ripostuje, że zadzwoni do niej, jeśli będzie potrzebować jej pomocy. Ana Paula dziękuje Bruno, że zawiadomił ją, gdy Rogelio jej szukał. Ich rozmowę słyszy Rogelio. Wściekły zarzuca Bruno zdradę. Ana Paula prosi męża, aby nie karał prawnika. Bruno broni się, że nie byłby w stanie go zdradzić, bo są przyjaciółmi. Rogelio odpowiada, że przestali być przyjaciółmi, gdy Bruno oskarżył go o kradzież hacjendy jego ojca. Zapowiada Bruno, że jeśli zorientuje się, że podrywa jego żonę, zabije go. Ana Paula jedzie z Rogelio do miasta. Ulises przeprasza dziewczynę, że zabronił się spotykać swojej córce z Miguelem. Wyznaje, że nie chciał, aby Maripaz umawiała się z pijakiem. Dodaje, że dostał od Migeula list z przeprosinami i zamierza dać mu drugą szansę. Na koniec informuje, że dzięki Rogelio Miguel otrzeźwiał i przejrzał na oczy. Uważa, że zamknięcie go naprawdę pomogło chłopakowi. Ana Paula jest zaskoczona. Pyta Dany czy z Miguelem naprawdę było tak źle. Przyjaciółka wyznaje jej, że Miguel upijał się i przyjeżdżał do miasteczka. A kiedy Rogelio zabronił mu opuszczać hacjendy, opróżnił wszystkie dostępne barki, dlatego Rogelio go zamknął. Ana Paula przeprasza Rogelio za to, że posądziła go o więzienia Miguela z zemsty. Montero zapowiada, że jeszcze nie raz się zaskoczy. Ana Paula wyznaje Rogelio, że kontrakt jest jedyną przeszkodą, która stoi na drodze do jej szczęścia. Rogelio przypomina jej, że nie zmuszał jej do podpisania go. Dodaje, że jeśli narzeczony naprawdę ją kocha, poczeka rok na nią. Ana Paula oznajmia mu, że nawet, jak narzeczony nie będzie na nią czekał, nigdy go nie pokocha. Ma wyrzuty sumienia, że zabrała siostrze miłość życia. Rogelio przypomina jej, że nie miał pojęcia, że są siostrami. Uważa także, że nie powinna tak bardzo przejmować się kimś, kto jej nienawidzi. Rogelio pokazuje Anie Pauli kontrakt. Każe jej uważnie go przeczytać i oswoić się ze wszystkimi zobowiązaniami.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 maj 2012         0 Komentarzy · 1767 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Morze miłości" odc. 44,45,46,47,48
Streszczenia odcinków


Odcinek 44
Emisja: 14 maja 2012

Estrella daje Leónowi trzy godziny na opuszczenie Punta de Piedras. León odmawia, choć Oriana nalegała, by zrobili to już znacznie wcześniej aby uniknąć upokorzenia. Estrella ostrzega Parrę, że jej adwokat przybędzie za dwa tygodnie i dopilnuje, by zostali wyrzuceni. Esperanza wychodzi za Martína na przekór Místice. Dumna kobieta nie zjawia się nawet na ślubie syna. León przyrzeka odebrać Esperanzie dziecko. Aurora mówi Estrelli, że Víctor Manuel naprawdę ją kocha. Estrella biegnie do jego domu w Playa Escondida, ale dowiaduje się od Mojarrasa, że pisarz jeszcze tego ranka opuścił miasteczko i udał się do stolicy. Víctor Manuel czuje, że Estrella bardzo go potrzebuje. Chciałby być przy niej, ale jest odpowiedzialny za Coral i zamierza znaleźć dla niej dobrego psychiatrę. Casilda wciąż przebywa w szpitalu, choć jej stan znacznie się polepszył. Guillermo odwiedza ją z bukietem róż. Casilda mówi mu, że gdy była chora, tylko żółte róże przynosiły jej ukojenie. Mijają dwa tygodnie. Jiménez nakazuje Leónowi opuścić Punta de Piedras, bo w przeciwnym wypadku zostanie usunięty siłą.

Odcinek 45
Emisja: 15 maja 2012

Santos informuje Leona, że jeszcze tej nocy musi opuścić swój dotychczasowy dom. Parra udaje się do baru i nakazuje Maurze przygotować pokój. Kobieta odmawia wyjaśniając, że mieszka już z nią Elena. Oriana prosi Santosa, żeby zabrał ją do siebie. On zgadza się, ale nie za darmo. W zamian zmusza ją do prania i sprzątania. To zaś nie podoba się Reynie, która próbuje przegonić intruzkę. Oriana policzkuje ją, za co ta odpłaca się oblewając ją wiadrem brudnej wody. Santos zamyka Orianę w celi. Víctor Manuel wyznaje otwarcie Coral, że nic do niej nie czuje i kocha inną kobietę. Estrella żegna się z Playa Escondida i wraca do stolicy. Po powrocie dowiaduje się o wizycie ojca u Casildy. Víctor Manuel zabiera Coral na wizytę u Hernana i naświetla mu problem. Tymczasem Estrella odwiedza matkę w szpitalu i chce przy okazji porozmawiać z Hernanem.

Odcinek 46
Emisja: 16 maja 2012

Víctor Manuel zaprowadza Coral do tego samego psychiatry, u którego leczy się Casilda. Estrella jest o włos od spotkania się z Víctorem. Oriana zostaje zamknięta w celi komisariatu. León zaś zaszywa się w szopie Tiburona. Elenita chce odwiedzić siostrę, ale ta przegania ją. Estrella pragnie podziękować Guillermowi za wszystko, co uczynił dla Casildy, a zwłaszcza za bukiety róż, które znacznie pomogły w terapii. Dzieli się z nim także swoim zamiarem oddania Punta de Piedras jej mieszkańcom. Hernán pomaga Estrelli stać się akcjonariuszem fabryki konserw. Mojarras wie już, że Coral to nikt inny, tylko Catalina, jego córka, która jako dziewczynka zabiła Balbinę, kobietę jego młodości. Víctor Manuel chce wrócić do marynarki, ale nie w roli marynarza. Preferuje ciepłą posadę, która pozwoli mu zająć się szukaniem Estrelli. Santos uwalnia Orianę i zabiera ją do siebie przekonany, że pobyt w celi czegoś ją nauczył. Oriana bardzo go kocha, jednak duma nie pozwala jej się do tego przyznać, a zwłaszcza utrudnia zaakceptowanie życia w biedzie. Postanawia wyjechać do Meksyku i szuka pomocy u Víctora Manuela.

Odcinek 47
Emisja: 17 maja 2012

Coral pyta Víctoria Manuela, czy to Oriana jest kobietą, dla której ją rzucił. Oriana prosi Víctora, żeby pozwolił jej zatrzymać się w swoim mieszkaniu na jakiś czas, bo nie ma dokąd iść. Coral ostrzega Orianę, że Víctor należy do niej i nie pozwoli go sobie odebrać. Estrella i Hernán zachodzą do restauracji, w której są już Víctor Manuel, Oriana i Coral. Na ich widok Estrella natychmiast prosi Hernana, by zwrócili. W trakcie hipnozy Coral przyznaje, że czuła się znudzona małżeństwem, że mąż ją zdradzał i, że zginął na jachcie, który rozbił się o skały i eksplodował. Hernán zaprasza Estrellę do siebie. Żegnając się z dziewczyną próbuje skraść jej pocałunek, ale ona go odpycha deklarując, iż nigdy więcej nie pokocha żadnego mężczyzny. Estrella wręcza podpisane dokumenty Luisowi i od teraz jest właścicielką połowy fabryki. Luis prosi ją, żeby zatrudniła córkę jednego z jego przyjaciół, której bardzo zależy na pracy. Tą osobą okazuje się być Oriana. Estrella oczywiście odmawia spełnienia prośby, chyba, że zainteresowana zechce zająć się myciem podłóg. León i Tiburón usiłują zabrać Elenę i zmusić ją do aborcji. Aurora i Maura spieszą z pomocą.

Odcinek 48
Emisja: 18 maja 2012

Coral odmawia współpracy z Hernanem. Nie chce być poddawana hipnozie. Estrella awansuje Silvię na swoją asystentkę. Roselia i Mistica widzą Aurorę wychodzącą z baru Maury. Zaczynają plotkować, że kobieta jest jedną z "dziewczyn" Maury. Informacja dociera do Bracha, który chce skorzystać z usług Aurory. Kobieta policzkuje go. Victor Manuel spotyka w klinice Guillerma. Oriana i Coral łączą siły, aby wspólnie zniszczyć życie Estrelli. Wraz z Victorem Manuelem wybierają się na pokaz mody. Na miejscu mają być także Estrella z Hernanem.


ŹRÓDŁO: novela.pl oraz telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 maj 2012         0 Komentarzy · 598 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Teresa" odc. 48,49,50,51,52
Streszczenia odcinków


Odcinek 48
Emisja: 14 maja 2012

Mariano jest wściekły, że po raz kolejny dał się oszukać Teresie. Przysięga, że to już koniec, że nie będzie dłużej na nią czekał i spróbuje o niej zapomnieć oraz ułożyć sobie życie na nowo. Esperanza przeprasza matkę. Przyznaje, że popełniła błąd ufając Rubenowi, który nigdy nie zamierzał zostawić żony i dodaje, że potrzebuje ich pomocy, aby wyjść na prostą. Cutberto proponuje Juanicie, żeby się pobrali i postarali o dzieci. Juanita odmawia. Aurora i Mariano spotykają Paula i Aídę. Między parami dochodzi do małego spięcia. Juanita żali się donii Refugio, że Cutberto zaproponował jej, żeby postarali się o dzieci, a ona nie może mu ich dać. Doña Refugio przekonuje Juanitę, żeby zdobyła się na szczerą rozmowę z Cutberto, a on na pewno ją zrozumie. Rubén proponuje Paulo, że pomoże mu pokonać nałóg i opłaci rehabilitację odwykową. Paulo zarzeka się, że nie jest uzależniony od narkotyków i zrzuca winę na Teresę, która wymyśliła tę plotkę, aby mu zaszkodzić. Teresie nie podoba się to, że Paloma została wspólniczką Artura. Uprzedza kobietę, że powinna zostawić ich w spokoju, bo Arturo nigdy nie zwróci na nią uwagi. Paloma oznajmia Teresie, że nie zrezygnuje ze współpracy z Arturem i nawet po ich ślubie będzie blisko niego.

Odcinek 49
Emisja: 15 maja 2012

Aurora prosi Aídę, żeby nie śmiała się już nigdy więcej z Mariana, ani tym bardziej nie nazywała go taksówkarzem. Aída gratuluje Marianowi świetnego wyglądu. Mariano odpowiada, że nie wstydzi się tego, gdzie pracuje, ani gdzie mieszka. Aída mówi, że w tym właśnie różni się od Teresy, bo ona udawała kogoś, kim nie jest, by tylko ukryć prawdę o swoim pochodzeniu. Arturo daje Palomie jasno do zrozumienia, że nie są i nie będą nikim więcej poza wspólnikami, że teraz kocha tylko Teresę i planuje się z nią ożenić. Aída rozmawia z Genovevą o problemach Paula. Genoveva uspokaja dziewczynę, że Paulo przeszedł badania laboratoryjne, a te dały wynik negatywny. Teresa wraca na przedmieścia i udaje stęsknioną za Marianem. Ten wypomina jej, że pojechała zobaczyć się z Arturem, że bawi się nimi i karmi kłamstwami. Oświadcza także, że chce ją wymazać ze swojego życia. Teresa ostrzega, że tego pożałuje. Teresa próbuje zmusić szantażem Artura, by zerwał interesy z Palomą. Arturo czuje się zraniony tym, że Teresa mu nie ufa i chce z nią zerwać. Teresa przysięga Juanicie, że nie pozwoli, aby wszystko, na co tak ciężko pracowała, się zaprzepaściło. Aída zjawia się na przedmieściach, żeby zaoferować Marianowi pracę w przychodni. Na widok Teresy, całuje go w policzek.

Odcinek 50
Emisja: 16 maja 2012

Aída grozi Teresie, że powie Arturowi o tym, że kocha Mariana. Teresa ostrzega Aídę, że jeśli to zrobi, doprowadzi do spotkania kochanki jej ojca z jej matką. Aída uważa, że i tak Teresa straci więcej, gdy Arturo zrozumie, że jest z nim dla pieniędzy. Aurora czyni wyrzuty Teresie, że zrobiła złudne nadzieje Marianowi, podczas gdy pojechała do Artura do Cancún. Dodaje, że wierzyła w ich przyjaźń, a tymczasem widzi coraz więcej kłamstw. Teresa broni się i oznajmia Aurorze, że nie wyjdzie za Artura. Doña Refugio dowiaduje się o tym, że Teresa i Arturo byli razem w Cancún. Jest zła na Juanitę, że zamiast ją pilnować, jedynie ją kryje. Luisa namawia brata, aby nie rezygnował z Teresy i nie pozwolił odebrać sobie szczęścia u boku kobiety, którą kocha z winy dawnej miłości. Genoveva opowiada Palomie o tym, jak Teresa udawała milionerkę, aby zdobyć Paula, a gdy ten ją rzucił, znalazła sobie inną ofiarę w osobie Artura. Namawia ją, żeby jeszcze raz zawalczyła o mecenasa de la Barrera. Aurora mówi Marianowi, że Teresa odwołała swój ślub z Arturem. Mariano oświadcza Aurorze, że mimo tego nie zamierza już gonić za Teresą i błagać, by do niego wróciła. Teresa nie potrafi ukryć zazdrości, gdy widzi zdjęcie Mariana i Aurory w jednym z czasopism. Aby dokuczyć Aurorze wmawia jej, że Mariano nigdy nie zwróci na nią uwagi. Teresa upija się i otwiera się przed Esperanzą. Wyznaje, że jedynym mężczyzną, którego kocha jest Mariano, zaś z Arturem związała się wyłącznie dla korzyści materialnych. Paloma wyznaje Arturowi miłość i całuje go.

Odcinek 51
Emisja: 17 maja 2012

Arturo odtrąca Palomę. Paloma wmawia mu, że Teresa go nie kocha i interesują ją tylko jego pieniądze. Arturo nie wierzy jej i oświadcza, że Teresa niejednokrotnie udowodniła mu swoją miłość. Mariano wyznaje Aurorze, że jest wyjątkową osobą i bardzo ją kocha. Aurora odwzajemnia jego uczucia. Esperanza ostrzega Teresę, że związek z mężczyzną, którego nie kocha nie może działać i będzie czuła się niekomfortowo sypiając z Arturem. Przy okazji przypomina jej, że Mariano stara się ze wszystkich sił, by sprostać jej wymaganiom i jest bliski osiągnięcia sukcesu. Teresa przyznaje jej rację, ale dodaje, że Mariano już ją odtrącił, dlatego musi wrócić do Artura. Arturo zwierza się Fernando, że podobał mu się pocałunek Palomy. Fernando podpowiada mu, żeby dał sobie i jej jeszcze jedną szansę zwłaszcza, że jego związek z Teresą się rozpadł. Teresa wmawia Luisie, że Mariano dalej nie daje jej spokoju. Luisa informuje o tym Artura i przekonuje brata, żeby zrobił coś, jeśli nie chce stracić Teresy. Arturo mówi Palomie, że podobało mu się, jak go pocałowała, że zdołała wzbudzić w nim wątpliwości i potrzebuje sobie wszystko poukładać. Paloma namawia go, żeby do siebie wrócili. Teresa szuka Artura. Ten wyznaje Teresie, że poszedł zobaczyć się z Palomą, bo miał mętlik w głowie, ale zrozumiał, że kocha tylko ją i chce się z nią pobrać. Teresa zgadza się do niego wrócić. Arturo i Teresa idą do domu Palomy. Arturo oznajmia kobiecie, że wrócił do Teresy. Teresa mówi Palomie, że będą kontynuować rozpoczęty projekt i w razie wątpliwości ma się kontaktować bezpośrednio z nią. Dodaje także, że z przyjemnością zobaczyłaby ją na swoim ślubie. Teresa i Arturo wybierają się następnie na przedmieścia, by porozmawiać z rodzicami Teresy. Tam czeka na nich Mariano gotowy prosić Teresę o rękę.

Odcinek 52
Emisja: 18 maja 2012

W obecności Artura Mariano prosi Teresę o rękę. Kobieta odrzuca oświadczyny, mówiąc, że zgodziła się poślubić Artura. Między Paulem i Teresą dochodzi do awantury. Chłopak trafia do szpitala. Okazuje się, że jego stan jest bardzo ciężki. Gdy Aida odwiedza Paula, ten próbuje przekazać jej ważną informację o Teresie, ale umiera. Doktor Alcazar mówi Aurorze i Arturowi, że Paulo zmarł w wyniku przedawkowania. Aida obwinia Teresę o jego śmierć. W czasie kłótni kobiet dochodzi do wypadku.


ŹRÓDŁO: novela.pl oraz telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 maj 2012         0 Komentarzy · 1096 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Pokojówka na Manhattanie" odc. 42,43,44,45,46
Streszczenia odcinków


Odcinek 42
Emisja: 14 maja 2012

Lekarz informuje Cristóbala, że z jego ojcem jest już lepiej, ale na chwilę obecną konieczne jest zatrzymanie go na intensywnej terapii, a w przyszłości będzie trzeba zmienić jego tryb życia. Hugo zostaje aresztowany przez służby imigracyjne. Lalo domaga się od Joaquína, aby część pieniędzy, jaka trafia na konto fundacji, powędrowała do ich rodziców. Belinda zjawia się w hotelu roztrzęsiona i obwinia Marisę o to, że doniosła na Huga. Marisa pyta Calixtę, czy to jej sprawka. Calixta odpowiada, że tak i dodaje, że zrobiła to dla dobra Belindy. Lalo namawia matkę, aby poszła do fundacji i porozmawiała z Joaquínem. Sara zostaje zaatakowana w swoim pokoju hotelu przez nieznajomą osobę. Marisa zjawia się w szpitalu, aby przeprosić Cristóbala.

Odcinek 43
Emisja: 15 maja 2012

Cristóbal prosi Marisę, aby dała mu jeszcze jedną szansę. Młody Tyron uważa, że są dla siebie stworzeni, ale Marisa odmawia oraz dodaje, że pochodzą z dwóch różnych światów i nie mogą być razem. Sara dzwoni do Cristóbala i mówi, że ktoś próbował ją zabić. Cristóbal jest zaniepokojony. Opuszcza szpital i jedzie do Sary. Víctor zostaje uznany za bohatera, po tym jak obronił Sarę przed zabójcą. Tyron opuszcza intensywną terapię i pierwszą rzeczą, o jaką prosi, jest zorganizowanie mu możliwości wyrażenia ochoty na powrót do wyborów. Lekarz stanowczo sprzeciwia się jego planom i ostrzega, że ponowne angażowanie się w politykę może go zabić. Tyron załamuje się i dostaje kolejny atak. Jerome proponuje Tatianie ucieczkę. Belinda znajduje adwokata, który pomoże Hugowi. Cristóbal oznajmia ojcu, że podjął decyzję, iż zastąpi jego miejsce i wystartuje w wyborach do senatu, aby tym samym zrealizować jego projekty.

Odcinek 44
Emisja: 16 maja 2012

Sara dowiaduje się, że Cristóbal kupił hotel, aby pomóc Marisie. Jest wściekła. Hugo grozi Belindzie w obecności służb imigracyjnych. Belinda prosi adwokata, aby rozpoczął procedurę rozwodową i zajął się deportacją Huga. Tito nie podoba się to, że Cristóbal chce się angażować w kampanię polityczną. Chce zrezygnować z pracy dla niego, ale Bruno prosi go, żeby tego nie robił i pozostał przy Cristóbalu. Víctor proponuje Marisie, żeby wyszła za Cristóbala, który pomoże jej wyjść z biedy. Cristóbal prosi Marisę, żeby wsparła go w kampanii, ale ona odmawia.

Odcinek 45
Emisja: 17 maja 2012

Cristóbal błaga Marisę, żeby była przy nim podczas kampanii, aby spełnić marzenie Tyrona niesienia pomocy ludziom, zapewnienia lepszej przyszłości dzieciom i poprawy standardu życia w biednych dzielnicach. Tito zgadza się pomóc Cristóbalowi w starcie do wyborów. Amelia i Carmen snują plany związane z przyszłością Cristóbala w roli senatora. Estanislao nie potrafi powstrzymać swojej ciekawością przed otwarciem skrzynki Calixty. Prosi Derecka, żeby poszedł do jej domu i przyniósł kufer. Tania odkrywa, że Estanislao dał Jerome narkotyki. Chce na niego donieść. Alicia wręcza Marisie wezwanie do sądu. Marisa pyta Sarę, co zamierza osiągnąć mieszając ją w swoje wystąpienie przeciwko Catalinie Lucero. Sara odpowiada, że zależy jej na tym, by zostały sojuszniczkami.

Odcinek 46
Emisja: 18 maja 2012

Sara namawia Marisę, by podjęły działania, żeby Catalina Lucero trafiła do więzienia. Następnie mówi, że spędziła z Cristobalem noc. Cristobal przygotowuje kampanię i szuka miejsca na siedzibę. Victor i Marisa przyjeżdżają na posterunek policji, by złożyć zeznania w sprawie Cataliny Lucero. Victor informuje Marisę, że ma dowody na to, że Sara i Cristobal spędzili ze sobą noc.


ŹRÓDŁO: novela.pl oraz telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 maj 2012         0 Komentarzy · 725 Czytań · Drukuj
 
 
"Dulce Amargo" cz.20 - Intymne Refleksje
Książka


Intymne Refleksje

Przebrania i Maski

Na tym świecie przebrań i masek, to, co nieskazitelne odwraca się niepewnie i sprawia nam trudności rozróżnienie prawdy od tego, co trywialne, tego, co banalne od tego, co istotne. Czasami złość jest uczciwsza niż kłamstwo przebrane za uśmiech, twarde słowo jest szczersze niż fikcyjna czułość, które rozpuszczają się w życiowej rutynie. Czasami nie oceniamy uczciwości osób, które jeszcze zachowują prawdę, zostajemy prowadzeni prze to, co mówią inni, jesteśmy szczęśliwsi wierząc w ludzi w przebraniach. I na końcu, kiedy już nikt nie będzie miał przebrania, kiedy tylko zostaną twoje chęci kochania, może znajdziesz tylko opierające się dni z twojego życia, w których znalazłeś miłość i pozwoliłeś jej minąć, w których znalazłeś lojalność i nie wiedziałeś ojej cenie, ponieważ było prościej płynąć, kiedy ryzykowałeś prawdą, która poświęciła się tobie aż do końca. Nie zostaniesz oszukany, bardzo dobrze obserwuj, a później oglądaj.
Dodał:  Wiola dnia 13 maj 2012         0 Komentarzy · 541 Czytań · Drukuj
 
 
Sesja z telenoweli "Eva Luna"
Sesje


Do galerii dodałam zdjęcia z telenoweli "Eva Luna". Aby obejrzeć sesję wystarczy kliknąć na banner z obrazkiem powyżej.
Dodał:  Wiola dnia 13 maj 2012         0 Komentarzy · 510 Czytań · Drukuj
 
 
Promocja serialu „Pablo Escobar”
Multimedia


Filmik promujący serial „Pablo Escobar” z Angie Cepedą ("Fiorella" "Luz Maria") i Andresem Parra.

Dodał:  Wiola dnia 13 maj 2012         0 Komentarzy · 413 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 432 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Niewinna intryga"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Natasia128
25.10.2014
Czy Ninel Conde Już Urodziła??

Wiola
21.10.2014
Dziękuje za odp. myślałam, że to było kłamstwo jego rodziny, a jednak...

dolores
21.10.2014
Ale chyba będzie go grał ten sam aktor.

dolores
21.10.2014
Wiolu to prawda juan z " Sekretu " umarł naprawdę ponieważ Soledad w późniejszych odcinkach zwiąże się z jakimś Simonem.

Wiola
20.10.2014
Czy ktoś wie czy Juan z Sekretów faktycznie umarł czy to tylko kłamstwo?

gaviota
13.10.2014
W internecie można oglądać kiedy się chce a tvn7 jeszcze z 5 razy zmieni godzinę emisji Impostory...nie rozumiem czemu nie ma oglądalności...straciłam nadzieję na La patronę i inne hity TM.

dolores
10.10.2014
Cóż mamy jeszcze od biedy TVN Player w necie.

suzy92
10.10.2014
No masakra jakaś z tym. Ja oglądam tylko LI, a teraz okazuje się, że leci jedynie o 10 oO

Wiola
09.10.2014
A ja już nie oglądam żadnej telki przeniesienie Niewinnej Intrygi i Sekretu na rano to porażka a na Burzę nie zdanrzam z pracy :/

dolores
08.10.2014
To są jakieś kpiny z tą " Niewinną intrygą" puszczają jakieś gówno kryminalne !!!!!

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

6,871,485 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie