Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 929
Najnowszy Użytkownik: JasonRom
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Ranking najładniejsz...
Kochamm
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [16]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
"Eva Luna" także w poniedziałek
Informację


Już od 3 września telenowelę "Eva Luna" będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku, a nie jak to było dotychczas od wtorku. Godzina emisji pozostaje nadal bez zmian - 9.25.
Dodał:  Wiola dnia 02 wrzesień 2012         0 Komentarzy · 723 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Teresa" odc. 126-130
Streszczenia odcinków


Odcinek 126
Emisja: 3 września 2012

Teresa finguje, że ma wyrzuty sumienia po pocałunku z Fernando. Sprytnie jednak wyznaje Fernando, że od ich pierwszego spotkania coś do niego poczuła, ale tłumiła to w sobie, aż do tej chwili. Namawia go, żeby nie ukrywali swojego uczucia, ale Fernando ma wątpliwości. To oznaczałoby koniec jego związku z Luisą i jej małżeństwa z Arturo. Arturo czuje się źle po tym, jak zachował się wobec żony. Oriana jest zaskoczona tym, że Aurorę i Teresę łączy przyjaźń. Aurora wyznaje jej, że gdy chodziły do szkoły średniej, trzymały się bardzo blisko, ale teraz znacznie się od siebie oddaliły. Oriana przyznaje, że od początku Teresa nie przypadła jej do gustu i zawsze uważała ją za karierowiczkę, dla której liczą się tylko własne korzyści. Arturo skruszony odwiedza Fernando. Ten uświadamia przyjaciela, że jeśli dalej będzie tak się zachowywał, to straci Teresę. Teresa wyznaje mężowi, że go kocha, ale nie może znieść jego braku zaufania. Johny mówi Mariano o problemach Teresy i Arturo, ale ten nie zamierza nic robić i oświadcza, że teraz najważniejsza jest dla niego Aurora.

Odcinek 127
Emisja: 4 września 2012

Teresa zwraca się z pretensjami do Arturo, że zmusił ją do powrotu na przedmieścia, do dzielnicy, z wiąże tak wiele nieprzyjemnych wspomnień. Mężczyzna wyjaśnia, że chciał wystawić ją na próbę i przekonać się, co jest dla niej ważniejsze: pieniądze czy miłość. Teresa wypomina mu, że ta próba zaszkodziła ich małżeństwu. Rubén odwiedza Teresę, aby z niej zadrwić. Teresa przysięga mu, że się na nim zemści, choć i tak nie ma już zbyt wiele do stracenia. Teresa skarży się Esperanzie z tego, co zrobił Arturo. Esperanza mówi, że to i tak niska kara, jaką przyszło jej zapłacić za zdradę. Teresa oświadcza, że ta sytuacja nauczyła ją, że musi mieć zawsze drugą opcję w zanadrzu. Rubén zjawia się w szpitalu ze zgodą od sędziego na widzenie z synem. Cutberto pyta Juanę, czy to prawda, że nie chce z nim być, bo nie może mu dać dzieci. Juana nie wie, co odpowiedzieć. Luisa przyłapuje Fernando i Teresę w dwuznacznej sytuacji.

Odcinek 128
Emisja: 5 września 2012

Teresa udaje lament i żali się Luisie, że miała kolejny problem z Arturo. Aída nie zamierza się poddać i chce rywalizować z Aurorą o Mariano. Aurora uważa, że to zdrowa konkurencja. Mayra wraca, aby porozmawiać córką. Teresa wprowadza się do mieszkania Fernando. Arturo uświadamia żonę, że będzie dawał jej pieniądze na własne wydatki, ale na razie musi zapomnieć o markowych ubraniach i drogich podróżach. Teresa przystaje na jego warunki i prosi, żeby nigdy więcej nie wystawiał ją na żadną próbę. Rubén próbuję namówić Mayrę, żeby do niego wróciła, ale ona oświadcza mu, że zakochała się w innym mężczyźnie. Cutberto wyjaśnia Juanie, że nie ma już żadnych przeszkód, aby byli ze sobą, że nic go nie łączy z Orianą, a problem jej bezpłodności mogą rozwiązać adopcją. Mariano nalega, aby Aurora mu wybaczyła i zgodziła się zostać jego narzeczoną. Teresa nie akceptuje Cutberto jako narzeczonego Juany i przekonuje matkę chrzestną, żeby nie rezygnowała z doktora Alcázara. Fernando pyta Teresę, dlaczego nie mogła kochać się z Arturo. Ona odpowiada, że dlatego, że wciąż myśli o nim i o ich pocałunku.

Odcinek 129
Emisja: 6 września 2012

Teresa mówi Fernando, że czuje się obserwowana przez szofera. Arturo zauważa dziwne zaniepokojenie u Fernanda i pyta go, czy ma jakiś problem z Luisą. Fernando zasłania się zdenerwowaniem przed ślubem i spadkiem. Aída namawia Mariano, żeby spróbowali jeszcze raz jako para. Mariano prosi ją, żeby nie nalegała, bo on kocha tylko Aurorę i nie spocznie dopóki nie zostanie przyjęty. Teresa nie wie, jak wpłynąć na Juanę, aby nie rezygnowała z Héctora. Przypomina matce chrzestnej, że Cutberto wyrządził jej wiele krzywd i nie zasługuje na nią. Mayra zastaje Rubena i Genovevę całujących się. Wściekła policzkuje Genovevę i zarzuca jej, że udawała jej przyjaciółkę oraz ostrzega, by uważała na swoje pieniądze, bo Rubén jest zdolny do wszystkiego. Fernando prosi Teresę, aby trzymali się na dystans. Teresa chwali się Orianie, że mieszka teraz w domu jej syna. Oriana zarzuca Teresie, że wybrała najłatwiejszą z dróg do wspięcia się na sam szczyt, a jej niepochamowana ambicja na pewno nie zatrzyma ją długo przy mężu i niebawem zacznie rozglądać za innym, bogatszym mężczyzną. Teresa odpowiada jej, by uważała na to, co mówi, bo jeszcze się sprawdzi. Oriana ostrzega Teresę, aby nie warzyła się zbliżać do jej syna. Rubén proponuje Aídzie zemstę na Teresie. Aída planuje kupić akcje Martína w Turkusowym Księżycu i doprowadzić do tego, żeby Arturo i Teresa stracili wszystko.

Odcinek 130
Emisja: 7 września 2012

Fernando chce wykupić udziały Artura i Teresy w firmie. Arturo nie zgadza się na to, ale prosi przyjaciela o pożyczkę. Teresa domyśla się, że Oriana jest odpowiedzialna za niechęć Fernanda do udzielenia pomocy. Aida odwiedza Genovevę, aby zobaczyć jej adoptowanego synka. Kobieta mówi, że dziecko jest u opiekunki. Oriana próbuje skłócić Artura i Teresę.


ŹRÓDŁO: novela.pl oraz telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 02 wrzesień 2012         0 Komentarzy · 1497 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Morze miłości" odc. 123-127
Streszczenia odcinków


Odcinek 123

Coral oskarża Víctora Manuela o zabicie Hernana. Luciana również trzyma stronę zmarłego syna. Oświadcza, że zabrał on Estrellę do Acapulco, bo chciał jej pomóc powrócić do zdrowia. Luz wyznaje Estrelli, że Coral jest nieuleczalnie chora i pozostało jej jedynie kilka miesięcy życia. W czasie wywiadu Mercedes znów mówi, że chce zostać żoną Víctora Manuela. Estrella ponownie odsuwa się na bok. Matka uświadamia jej, że swoim zachowaniem zostawia drogę wolną rywalce. Stefanía zeznaje, że widziała Víctora Manuela wychodzącego z domu Hernana. Jest przekonana, że oskarżony zabił Hernana. Luciana dostaje histerii. Przez łzy oskarża Víctora Manuela o zabicie jej syna. Coral osacza Santosa – za pomocą swoich sztuczek nakłania go do zamordowania Estrelli.

Odcinek 124

Federica namawia Lucianę, aby pozwoliła jej zatrzymać się u siebie. Cieszy się, że chrzestna matka tak łatwo wpadła w pułapkę, którą na nią zastawiła. Estrella ostrzega Lucianę, że Federica chce jedynie przywłaszczyć sobie pieniądze Hernana. Federica jest gotowa na wszystko, aby nie dopuścić, by Estrella była szczęśliwa – zamierza zeznawać przeciw Víctorowi Manuelowi. Rozprawa przybiera coraz gorszy obrót dla oskarżonego. Víctor Manuel postanawia uciec jeśli zostanie skazany na 70 lat więzienia. Dr Ascanio podejrzewa, że Mercedes tak bardzo chce zostać żoną Víctora Manuela, że w głębi serca pragnie, by go skazali. Oriana odwiedza go w jego dzielnicy. Znajduje go brudnego, nieogolonego i nadal pod wpływem Coral. Oriana wyznaje mu, że Coral ma guza mózgu i pozostało jej kilka miesięcy życia. Początkowo Santos nie wierzy, ale Coral to potwierdza. Federica zostaje wezwana na świadka. Pomimo, że nigdy nie widziała Víctora Manuela, przysięga że to on zabił Hernana. Dodaje, że Hernan nigdy nie przetrzymywał Estrelli wbrew jej woli. Zapewnia także, że Estrella nigdy nie cierpiała na amnezję.

Odcinek 125

Federica kłamie przed sądem, że Víctor Manuel wyznał jej, iż zamierza zabić Hernana. Víctor Manuel zarzuca jej kłamstwo i zapewnia, że nigdy nie widział jej na oczy. Coral i Leon planują, co zrobią z pieniędzmi Víctora Manuela, kiedy zostanie skazany. Ich plany poznaje Simona i postanawia im przeszkodzić. Catalina dostaje ataku przy Tilico. Krzyki chłopca ściągają sąsiadów, którzy wzywają pogotowie. Estrella próbuje zdyskredytować zeznania Federiki. Oświadcza, że kobieta spędziła jakiś czas w areszcie. Z kolei Rita w swoich zeznaniach przedstawia Hernana jako niemal świętego i twierdzi, że słyszała, jak Víctor Manuel groził mu śmiercią. Víctor Manuel pogarsza swoją sytuację, głośno mówiąc, że świat będzie miał się lepiej bez takiej kanalii jak Hernan. Oswaldo uprzedza Mojarrasa, że nadejdzie dzień, gdy Coral sama będzie chciała umrzeć, bo nie będzie mogła znieść bólu głowy.

Odcinek 126

Estrella ma wyrzuty sumienia, że nie zawsze była przy Víctorze Manuelu. Obwinia się, że ustąpiła pola Mercedes. Odwiedza go w więzieniu. Víctor Manuel prosi ją, aby więcej nie przychodziła – mimo, że bardzo ją kocha, nie chce aby widziała go za kratkami. Sędzia skazuje Víctora Manuela na 50 lat więzienia. Estrella traci chęć życia. Za to Coral i Federica nie ukrywają swojej radości. Federica musi jeszcze tylko przekonać Lucianę, żeby ustanowiła ją jedną ze spadkobierczyń. Kiedy tak się stanie, wmówi sędziemu, że teściowa jest niepoczytalna, i w ten sposób odbierze jej cały majątek Hernana. Mecenas Plaza uświadamia sobie, że Elena jest kobietą jego życia. Oriana ma zamiar pomóc Salvadorowi wydostać się spod uroku Coral. Mercedes odwiedza Estrellę. Prosi ją, aby zniknęła z życia Víctora Manuela i pozwoliła jej go uszczęśliwić.

Odcinek 127

Estrella jest smutna, bo Víctor Manuel został uznany winnym i skazany na pięćdziesiąt lat więzienia. Luz także bardzo cierpi i domaga się, by zwrócono jej syna. Kiedy dochodzi do siebie zarzuca Mercedes, że pragnęła przegranej Víctora Manuela, by móc wyjść za niego. Coral i Leon świętują porażkę Víctora Manuela. Planują także jak przejąć majątek pisarza. Ich rozmowę słyszy Simona. Víctor Manuel zapewnia Salvadora, że nie miał nic wspólnego ze śmiercią Hernana i ma zamiar uciec z więzienia. Zrobi wszystko, aby odnaleźć prawdziwego mordercę i oddać go w ręce sprawiedliwości. Oriana planuje porwanie Santosa i wywiezienie go na wyspę, na którą uprowadziła go wtedy, kiedy miał ożenić się z Reyną. O swoim planie informuje Estrellę.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 02 wrzesień 2012         0 Komentarzy · 1578 Czytań · Drukuj
 
 
Sesja zdjęciowe z Williamem Levy
Sesje


Do galerii dodałam ponad 100 nowych zdjęć z różnych sesji z Williamem Levy'm w najlepszej jakości. Aby obejrzeć wystarczy kliknąć w banner powyżej.
Dodał:  Wiola dnia 02 wrzesień 2012         0 Komentarzy · 665 Czytań · Drukuj
 
 
"Ja, ona i Eva" zwiastun TV Puls
Multimedia


Gwiazdy telenoweli "Ja, ona... i Eva" zapraszają Was do oglądania nowej telenoweli. Pierwszy odcinek już 3 września o 14.30, oczywiście na TV Puls.
Dodał:  Wiola dnia 02 wrzesień 2012         0 Komentarzy · 699 Czytań · Drukuj
 
 
Carla Peterson zostanie mamą!
Newsy


Cztery miesiące. Dokładnie tyle czasu argentyńska aktorka Carla Peterson („Pan i pani Pells”) jest już w ciąży! Ojcem dziecka jest jej aktualny partner, ekonomista, Martín Lousteau.

„Tak, zostaniemy rodzicami. Jesteśmy w czwartym miesiącu ciąży, szczęśliwi. Na tę wiadomość czekaliśmy” – potwierdziła Carla.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2012         0 Komentarzy · 693 Czytań · Drukuj
 
 
Najlepsze małżeństwa z telenowel. Które jest według ciebie najlepsze?
Głosowania


Większość powieści kończy się romantycznym ślubem i jest to wydarzenie którego każdy z nas pragnie na końcu telenowel. Kto nie czeka z zapartym tchem na to aby zobaczyć swoich ulubionych bohaterów przypieczętowujących swoją miłość pocałunkiem? Prawdą jest, że widzieliśmy wiele ślubów, które miały różne smaki i kolory, ale który z nich był najlepszy?

-Angélica Rivera i Eduardo Yáñez "Destilando Amor"
-Lucero i Fernando Colunga "Kobieta ze stali"
-Maite Perroni i William Levy "Triumf miłośći"
-Aracely Arámbula i Fernando Colunga "Abrázame Muy Fuerte"
-Adela Noriega i Mauricio Islas "El Manantial"
-Gaby Spanic i Fernando Colunga "La Usurpadora"
-Adela Noriega, Eduardo Yáñez, Elizabeth Álvarez, Jorge Salinas, Nora Salinas i Pablo Montero "Fuego En La Sangre"\
-Angélica Vale i Jaime Camil "La Fea Más Bella"
-Jacqueline Bracamontes i Eduardo Santamarina "Cena marzeń"
-Sandra Echeverría i David Zepeda "Miłość i przeznaczenie"
-Maite Perroni i Eugenio Siller "Mój grzech"
-Daniela Castro i Raúl Araiza "Cadenas De Amargura"

Aby zagłosować na swoją ulubioną parę i zobaczyć filmiki z uroczystości ślubnych poszczególnych bohaterów kliknij w słowo Link
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2012         0 Komentarzy · 1341 Czytań · Drukuj
 
 
Arturo Carmona tęskni za Aracely Arambula
Newsy


Arturo Carmona ("Morze miłości") podkreślił, że miał romans z piękną Aracely Arambula ("Dzikie serce"), która obecnie jest z Sebastianem Rulli ("Teresa"). Arturo przyznał, że zgodził się, że nie będą mówić publicznie o swojej miłości ,nawet kiedy ktoś ich zobaczy w czułych objęciach. Ojciec Melanie powtórzył również, że nigdy nie lubił mówić o życiu prywatnym, a więc gdy pojawiły się pogłoski, że związek się rozpadł ,odmówił komentowania tej sprawy. Zapewnił, że 'La Chule' jest wspaniałym człowiekiem i czuje melancholie do niej choć jest nieobecna, bo po prostu przeszła do innego etapu.
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2012         0 Komentarzy · 694 Czytań · Drukuj
 
 
Geraldine Bazan wynajęła ochroniarzy
Newsy


Kilka dni temu Geraldine Bazan ("Ktoś Cię obserwuje") pogodziła się z Gabrielem Soto ("Ukryta miłość"). Widziano ich razem w Miami na Florydzie wraz z małą Elissa. Aktorka nie jest zadowolona z udziału mediów w jej życiu osobistym i nie może skoncentrować się na swojej pracy, Geraldine i Gabriel nie potwierdzili jeszcze swojego powrotu oficjalnie. Dodatkowo aktorce i jej córce podczas spacerów towarzyszy ochrona. Ochroniarze zostali wynajęci, ponieważ Gabriel i Geraldine nie chcą, aby media zbliżali się do nich na pół metra i fotografowali ich w intymnych sytuacjach.
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2012         0 Komentarzy · 702 Czytań · Drukuj
 
 
Salvador Zerboni jako homoseksualista
Newsy


Po zostaniu najbardziej charyzmatycznym czarnym charakterem, aktor Salvador Zerboni ("Królowa Południa") pokazuje całkiem nowe oblicze w "Hoy soy nadie", gdzie zagra geja a zarazem tancerza w klubie nocnym. Zerboni znany z pracy w operach mydlanych, takich jak "La reina del sur" i "Abismo de pasio", przyjął nowy projekt, który zapukał do jego drzwi: "Dałem czas mojej karierze, teraz ciesze się z tego projektu, bo będzie to zabawna przygoda.Jestem tajnym detektywem, który został zatrudniony dlatego, że jego klient uważa, iż malował mu rogi, więc musi postawić mnie w takiej sytuacji, a ja mam rozwiązać pewną zagadkę.Tak tańczę na rurze, ale to jest potrzebne tylko, aby prowokować namiętność.Trudno było zrobić ten projekt do czasu, ponieważ musiałem podróżować wielokrotnie z Meridy do Monterrey."
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2012         0 Komentarzy · 696 Czytań · Drukuj
 
 
David Zepeda planuje wydać cały album!
Newsy


Po tym jak David Zepeda ("Osaczona") wypuścił piosenkę i nagrał video do "Talisman", zapytaliśmy czy mógłby wykorzystać swój wizerunek w dziedzinie muzyki. Jak się okazuje David rozpatruje możliwość wydania całego albumu, a teraz przygotowuje się do nagrywania nowych utworów i wybiera zaproponowane utwory przez innych artystów na swój debiutancki album.
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2012         0 Komentarzy · 686 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 485 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Trzy razy Ana"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
05.02.2017
Oczywiście postaram się i uwzględnię też Twoje oczekiwania smiley

Mayte
05.02.2017
No rozumiem . No trudno . Mam nadzieję jednak że znajdziesz czas by dalej umieszczać jak najwięcej newsow smiley

Wiola
04.02.2017
Co do jednej informacji na miesiąc to chyba troszkę przesadziłaś, zawsze jest kilka postów w miesiącu.

Wiola
04.02.2017
Mayte rozumiem ale stronę tą prowadzę już od ponad 6 lat. W moim życiu od tego czasu wiele się zmieniło. Mam dużo mniej czasu niż wcześniej. Mimo to staram się.

Mayte
04.02.2017
Strasznie rzadko są dodawane i na tematy które mnie nie interesują . Np nie ma nic o Anahi ,serialu Poprostu Maria ani 3 razy Ana . Kiedyś ta strona lepiej działała. A teraz 1 informacja na miesiąc .:

Winstonsoync
03.02.2017
thanks for this colossal revealing website, obstruct up the momentous jobless check out this [url=http://onlinecasinos
-x.com]casino[/url] offers


Wiola
01.02.2017
Mayte oczywiście że aktualna newsy są przecież dodawane. Nie rozumiem pytania?

Mayte
29.01.2017
Ta strona wogole jest aktualna ??

Mayte
29.12.2016
Według mnie nie moga tak sobie usunoc poprostu ,jak chcą to niech przesunąć na inną porę ale nie powinni usuwać .Nie wierzę że mogą to tak poprostu przerwać smiley

Wiola
26.12.2016
Mayte podobno to prawda, ale Czwórka w tej sprawie uparcie milczy.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

17,822,820 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie