Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 372
Najnowszy Użytkownik: markzelezny
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Eva Luna" odc. 41,42,43,44
Streszczenia odcinków


Odcinek 41
Emisja: 21 maja 2012

Eva i Daniel się całują na ulicy. Marisol bez zapowiedzi wpada do Francisco w odwiedziny. Szoferowi ponownie udaje się wyjść z opresji, nie wzbudzając podejrzeń dziewczyny. W trakcie romantycznego popołudnia, Francisco prosi Marisol o rękę. Laurita wraca do domu. Daniel prosi ją, aby nigdy więcej nie znikała. Uświadamia jej, że wszyscy się o nią bardzo martwili. Laurita i Adrian zawierają pakt przyjaźni na zawsze. Dziewczynka prosi ojca i Evę, aby przysięgli sobie miłość. Daniel jest skory, ale Eva nie zgadza się. Daniel zawiadamia Julio, że nie poślubi Victorii, bo jej nie kocha. Niedoszły teść ciekaw jest, czy w życiu Daniela pojawiła się inna kobieta. Mężczyzna nie ma zamiaru informować go na temat swojego życia prywatnego. Julio jest pod wrażeniem charakteru Daniela i gratuluje mu odwagi. Daniel spotyka się z Evą. Następnie wychodzi wyjściem dla służby. Prywatny fotograf pokazuje zdjęcia Victorii. Kobieta wpada w furię, widząc, że to Eva odebrała jej miłość Daniela. Alicia towarzyszy Tony’emu na spotkaniu z Leonardo. Mężczyzna zaprasza ją na swój jacht i daje jej numer telefonu. Alicia dzwoni do Leonardo. Umawiają się na następny dzień. Julio naciska na córkę, aby wyznała mu, co jej dolega. Victoria zapewnia ojca, że czuje się świetnie i przygotowuje się do ślubu z Danielem. Victoria pokazuje zdjęcia Evy i Daniela matce.

Odcinek 42
Emisja: 22 maja 2012

Marcela nie może uwierzyć, że Eva śmiała zwrócić uwagę na Daniela. Marisol zgadza się wyjść za Francisco. Szczęśliwy mężczyzna informuje o wszystkim Jacie, która nie kryje się ze swoim smutkiem. Alicia opowiada Marisol, że umówiła się z Leonardo. Victoria bierze pistolet, a następnie prosi Evę, aby towarzyszyła jej w wycieczce do lasu. Eva spaceruje przez las. Victoria wyciąga broń z zamiarem zabicia rywalki. Na szczęście, pojawia się Leonardo. Mężczyzna zabiera siostrze pistolet, a następnie wyprowadza ją z lasu. Julio złości się, że to nie Eva podaje mu posiłek. Wyrzuca tacę na podłogę. Max podchodzi i spija zatruty napój. Leonardo zawiadamia siostrę, że znalazł sposób, aby poróżnić Evę i Daniela na zawsze. Również Marcela obiecuje córce, że pomoże jej usunąć Evę z jej drogi bez brudzenia sobie rąk. Leonardo zleca Armando, aby odnalazł Evę. Pracownik wraca i informuje go, że wszystko wskazuje na to, że dziewczyna odjechała z Danielem. Widział jego samochód. Tymczasem Eva gubi się w lesie. Nagle zostaje osaczona przez dwa psy. Nagle ktoś chwyta ją za ramię…

Odcinek 43
Emisja: 23 maja 2012

Daniel wybawia Evę z opresji i ją uspokaja. Okazuje się, że w aucie skończyła się benzyna. Muszą spędzić noc w lesie. Daniel rozpala ognisko. Eva i Daniel spędzają razem namiętną noc i przysięgają sobie wieczną miłość. Następnego ranka Julio odkrywa, że Max zdechł. Zaczyna podejrzewać, że ktoś faszerował jego posiłki trucizną. Caludia wyznaje Victorii, że spodziewa się dziecka Leonardo. Przyjaciółka nie ukrywa swojej złości. Uważa, że Leonardo musi być wolny, aby mógł uwieść Evę. Claudia jest oburzona reakcją przyjaciółki. Informuje Victorię, że jeśli Leonardo nie weźmie na siebie odpowiedzialności, wywoła skandal. Marisol dowiaduje się, że elegancki klient przyjechał na jej show. Niebawem okazuje się, że chodzi o Giorgio. Victoria mówi matce o ciąży Claudii. Pojawia się Leonardo. Marcela gani syna za jego lekkomyślność, ale obiecuje mu pomóc rozwiązać problem. Victoria w dalszym ciągu planuje śmierć Evy. Eva i Daniel wracają do pensjonatu Justy. Victoria jedzie do Daniela. Zakrada się do jego sypialni, gdzie orientuje się, że mężczyzna nie nocował w domu. Daniel wychodzi z pensjonatu i natyka się na Leonardo, który chce wiedzieć, czy spędził noc z Evą.

Odcinek 44
Emisja: 24 maja 2012

Daniel każe Leonardo zapomnieć o Evie i trzymać się od niej z daleka. Julio ma zamiar sprawdzić lek, który podaje mu żona. Prosi Renatę, aby zawiozła go do laboratorium. Marcela próbuje przekonać Claudię do aborcji, ale dziewczyna jest nieugięta. Marcela prosi dziewczynę, aby dała jej kilka dni. Obiecuje wpłynąć na syna. Victoria demoluje sypialnię Daniela. Na lustrze zostawia mu wiadomość, że do ich ślubu zostało 15 dni i go kocha. Daniel wraca do domu. Widzi dzieło Victorii. Obiecuje, że nie da się szantażować kobiecie. Zarówno Marisol jak i Francisco sądzą, że połówka pokryje koszty wesela. Justa natyka się na Renatę. Prosi ją o wyjaśnienia. Renata wykrzykuje siostrze, że jej nienawidzi i nie chce jej więcej widzieć. Leonardo idzie za Evą na cmentarz. Chce wiedzieć, jak zginął jej ojciec. Dziewczyna opowiada mu o wypadku. Leonardo orientuje się, że chodzi o wypadek, w którym sam brał udział. Daniel zawiadamia córkę, że ma zamiar poślubić Evę. Alicia odwiedza Carlosa w areszcie. Jest w szoku, widząc zmianę jaka zaszła w chłopaku. Daniel zabiera Evę do swojego domu. Tam czeka na nią romantyczna niespodzianka.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 21 maj 2012         0 Komentarzy · 1560 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Morze miłości" odc. 49,50,51,52,53
Streszczenia odcinków


Odcinek 49
Emisja: 21 maja 2012

Guillermo zawiadamia córkę, że Victor Manuel jest na przyjęciu w towarzystwie kobiet. Estrella decyduje się nie uczestniczyć w imprezie. Santos wyjeżdża do Meksyku, by odnaleźć miłość swojego życia - Orianę. Z polecenia Leona Tiburon przyczynia się do wypadku Santosa. Pod wpływem pokazów ognia na imprezie Coral przypomina sobie wybuch jachtu i doznaje szoku. Hernan musi się nią zająć. Oriana proponuje Victorowi Manuelowi, że będzie przy niej czuwać w nocy. Nazajutrz Coral mówi mu, że jest za nią odpowiedzialny i jeśli ją opuści, zabije się. Victor Manuel natrafia na zdjęcie Estrelli w gazecie. Odnajduje fotografa, który je zrobił i próbuje wyciągnąć od niego adres dziewczyny. Oswaldo znajduje rannego Santosa i zabiera go do szpitala.

Odcinek 50
Emisja: 22 maja 2012

Santos odzyskuje przytomność. Opowiada Oswaldowi, że obudził się w dole zasypany ziemią. Luz odnajduje Victora Manuela w stolicy. Chce z nim zamieszkać, bo umiera z tęsknoty za synem. Oriana i Coral nie są zachwycone nową lokatorką. Coral nie cofnie się przed zabiciem Luz, jeśli ta będzie nastawiać Victora Manuela przeciw niej. Mojarras również przeczuwa, że Coral ściągnie na wszystkich nieszczęście. Podejrzewa, że nie jest szczera i skrywa mroczne tajemnice. Luz ma małe spięcie z Orianą. Estrella i Victor Manuel ponownie mijają się w windzie. Hernan całuje Estrellę i prosi ją o rękę. Dziewczyna odmawia. Hernan mówi, że będzie cierpliwie czekał. Estrella i Casilda nie czują się gotowe, by przebaczyć Guillermowi. Victor Manuel bezskutecznie szuka Estrelli. Ona nie chce się z nim widzieć, wiedząc że mężczyzna widuje się z inną. Coral (Catalina) robi wszystko, co w jej mocy, by odzyskać Victora Manuela. Tymczasem on organizuje mieszkania dla rybaków z Playa Escondida.

Odcinek 51
Emisja: 23 maja 2012

Oriana radzi Coral, by zabiła Estrellę, bo tylko w ten sposób będzie miała drogę wolną do serca Victora Manuela. Ich rozmowę słyszy Luz. Daje reprymendę Orianie i informuje Coral, że Estrella nie jest jej wrogiem. Leon zjawia się w domu Aurory i niszczy wszystko, co pojawia się w zasięgu jego ręki. Informuje ją, że to za to, że Estrella odebrała mu dom. Oriana kłóci się z Luz. Pojawia się Victor Manuel. Matka stawia mu ultimatum: albo ona, albo Oriana. Oriana musi odejść. Dziewczyna odszukuje Guillerma. Chce się u niego zatrzymać, ale wuj nie chce jej pod swoim dachem. Oriana spaceruje po ulicach. Policja bierze ją za jedną z prostytutek i zabiera na komisariat. Coral namawia Victora Manuela na kolację. Hernan proponuje Estrelli, by im towarzyszyli. W ostatniej chwili dziewczyna rezygnuje - nie chce wiedzieć ukochanego mężczyzny z inną. Coral zapewnia Luz, że nie jest złą kobietą jak Oriana. Matka Victora Manuela uprzedza, że będzie mieć ją na oku. Przestraszona Coral przywiązuje linę do schodów i czeka na Luz. Popycha ją. Kobieta spada ze schodów. Nieprzytomna leży na podłodze.

Odcinek 52
Emisja: 24 maja 2012

Luz odzyskuje przytomność. Oświadcza Coral, że wie, że chciała ją zabić. Niestety, nie ma dowodów, by powiedzieć o tym Victorowi Manuelowi. Stan Casildy z dnia na dzień poprawia się. Guillermo zabiera ją w odwiedziny do Estrelli. Kobieta zdaje sobie sprawę, że źle oceniła Guillerma. Diabłem jest jego brat, Leon. Widząc zdjęcia Estrelli w gazecie, Leon postanawia jechać do stolicy, by odnaleźć ją i Guillerma i zemścić się na ich. Przed wyjazdem zleca Tiburonowi porwanie dziecka Eleny. Martin zastanawia się nad swoimi uczuciami do dziecka, które ma urodzić Esperanza. Wie, że będzie ono owocem gwałtu. Salvador wysyła rodzinie list, w którym uspokaja bliskich, że ma się dobrze. Prawda jest zupełnie inna: stracił pracę w kafeterii i nie ma skąd wziąć pieniędzy na czynsz. Wstydzi się jednak wrócić do miasteczka i przyznać, że poniósł niepowodzenie. Jest bliski wkroczenia na drogę przestępstwa. Dzięki pomysłom Victora Manuela sytuacja w miasteczku powoli się poprawia.

Odcinek 53

Emisja: 25 maja 2012

Coral próbuje wykręcić się od seansu hipnozy, kokietując Hernana. Lekarz nie daje się zwieść. Victor Manuel, Luz i Lucia jedzą kolację. Lucia przyznaje, że Leon jest złym człowiekiem i ubolewa nad tym, że się w nim zakochała. Coral daje się podejść Hernanowi i zahipnotyzować. Wraca wspomnieniami do dnia wypadku na jachcie. Leon sprzedaje samochód, by zdobyć pieniądze na wyjazd do stolicy. Luis zawiadamia Estrellę, że musi jechać do Nowego Jorku, by podpisać ważny dla firmy kontrakt. Żebrząc na ulicy, Oriana zdobywa pieniądze na autobus do Playa Escondida. Salvador znajduje pracę i nie daje się przekonać Pelosowi do nielegalnych interesów. Tiburon rozmyśla, komu sprzedać córkę. Lorenzo zaprasza Chom do siebie. Hernan zaprasza Estrellę na romantyczną kolację u siebie.
Dodał:  Wiola dnia 21 maj 2012         0 Komentarzy · 630 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Pokojówka na Manhattanie" odc. 47,48,49,50,51
Streszczenia odcinków


Odcinek 47
Emisja: 21 maja 2012

Yaya przychodzi do domu rodziny Pakerów. Carmen wydaje się, że ją zna. Goyo robi wyrzuty Calixitcie, że robi interesy z Estnalisao. Carmen dowiaduje się przez Lala, że Yaya jest siostrą Víctora. Marisa jest smutna z powodu tego, co usłyszała od Víctora. Czuje się zawiedziona przez Cristóbala. Lalo chwali się matce, że poznał Sarę i dostał od niej prezenty. Carmen wypomina Amelii, że sprowdziła Yayę do swojego domu. Amelia prosi ją, żeby się nie wtrącała. Cristóbal jest zdezorientowany. Marisa zachowuje się wobec niego dziwnie, a on nie rozumie dlaczego. Marisa zarzuca Sarze, że przymila się do jej syna.

Odcinek 48
Emisja: 22 maja 2012

Marisa uprzedza Sarę, żeby trzymała się z dala od Lala. Sara uważa, że Lalo jest słabym punktem Marisy i zamierza to wykorzystać. Tito próbuje wyznać Cristóbalowi prawdę o swoich preferencjach seksualnych, ale zawsze coś mu to uniemożliwia. Víctor ponownie zawodzi Lala. Chłopiec po raz kolejny na próżno czeka, aż ojciec dotrzyma danej mu obietnicy. Leticia idzie do łóżka z Víctorem. Czuje się potem źle i opowiedzieć o tym Marisie. Marisa rozmawia z Amadorem. Mówi mu, że wie, iż podoba mu się Calixta. Sara zatrudnia Víctora do wykonania kilku prac zawodowych i prywatnych. Cristóbal pyta Marisę, dlaczego traktuje go tak obojętnie. Marisa pyta go, czy to prawda, że spędził noc z Sarą Montero.

Odcinek 49
Emisja: 23 maja 2012

Cristóbal próbuje wyjaśnić Marisie, że został z Sarą na noc po tym, jak ta została zaatakowana, ale Marisa nie chce go słuchać. Calixta idzie do mieszkania Marisy, aby odebrać skrzyneczkę. Marcela zastanawia się kim naprawdę jest Calixta i jaki sekret ukrywa. Marisa idzie z Goyo do kawiarni Calixty, aby prosić o pomoc w zebraniu podpisów na Cristóbala, ale spotyka ją odmowy. Marisa jest rozczarowana. Javier zauważa, że Víctor przyszedł pijany do pracy. Cristóbal czeka na Marisę i mówi jej, że muszą porozmawiać.

Odcinek 50
Emisja: 24 maja 2012

Cristóbal wytyka Marisie, że zachowuje się jak mała dziewczynka, która odmawia sobie szczęścia. Mówi jej, że jest niemądra i tchórzliwa, po czym wyznaje miłość i całuje. Calixta mówi Estanislaowi, że udowodnił jej swoją lojalność pozbywając się Marisy i jej krewnych z dzielnicy. Kobieta proponuje mu, że przejmie jego lewe interesy z Jerome, aby nie wzbudzać niczyjego podejrzenia. Cristóbal jest zachwycony projektami Marisy. Uważa, że razem mogą wiele zdziałać. Sara chce zaskoczyć Cristóbala, Amelię i Tita nowymi uniformami dla służby, ale jej starania nie zostają docenione. Cristóbal przeprasza Marisę za to, co zrobiła jej Sara. Marisa uprzedza Sarę, że Amelia i Cristóbal powoli pojmują, jaka jest naprawdę. Cristóbal zabiera Marisę do winiarni i próbuje przekonać, żeby byli razem. Tania chce się wyprowadzić od Jerome. Hugo pragnie zemsty. Namawia swoich ludzi, aby pomogli mu przekroczyć granicę. Sara jest wścieka, bo wie, że Marisa i Cristóbal są razem.

Odcinek 51
Emisja: 25 maja 2012

Yaya spotyka się z Sarą w kawiarni Calixty. Tematem rozmowy stają się wspólne interesy. Sara pragnie zostać wspólniczką właścicielki lokalu - Calixty. Małżeństwo Belindy przechodzi kryzys. Yaya przypadkiem zauważa Marisę całującą się z Cristobalem. Udaje się jej zrobić zdjęcie całującej się pary. Pokazuje fotografię Victorowi i Sarze, która zamierza wykorzystać je w niecnym celu.


ŹRÓDŁO: novela.pl oraz telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 21 maj 2012         0 Komentarzy · 919 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Teresa" odc. 53,54,55,56,57
Streszczenia odcinków


Odcinek 53
Emisja: 21 maja 2012

Aída oblewa Teresę amoniakiem. Kobieta zostaje przewieziona do szpitala. Przed salą, w której leży Teresa dochodzi do kłótni między Arturo, a Mariano. Aurora postanawia przemówić do rozsądku Mariano – mówi mu, że Teresa go nie kocha, a on, zaślepiony miłością do niej nie widzi, że wokół jest wiele innych kobiet. Do Teresy przychodzi Genoveva, która nie może uwierzyć, że jej syn zmarł z przedawkowania. Aída nie może pogodzić się z ostatnimi wydarzeniami i postanawia popełnić samobójstwo, w ostatniej chwili ratują ją Aurora z Mariano. Teresa spotyka się z Fito, który pokazuje jej dokument obciążający kobietę. Za dochowanie tajemnicy Teresa daje mu klejnoty, które dostała od Esperanzy. Tymczasem Paloma mówi Genovevie, że była w ciąży z Arturo.

Odcinek 54
Emisja: 22 maja 2012

Arturo słyszy, jak Paloma mówi Genovevie, że była z nim ciąży i domaga się wyjaśnień. Paloma odpowiada, że odkryła ciążę tuż po tym, jak ich ślub został odwołany i została wywieziona przez ojca do Hiszpanii, aby uniknąć skandalu. Tam też doszło do porodu, ale niestety ich dziecko urodziło się martwe. Teresa mówi Juanicie, że zamierza wnieść oskarżenie przeciwko Aídzie. Juana staje po stronie Aídy i mówi Teresie, że musi zrozumieć, że ten incydent był spowodowany goryczą po śmierci Paulo. Arturo dzieli się z Teresą wiadomością o dziecku. Teresa natychmiast poleca mu zrobić testy DNA i podejrzewa Palomę o kłamstwo. Arturo wyjaśnia Teresie, że to zbędne, bo ich dziecko nie żyje. Teresa opowiada Aurorze o tym, jak Mariano oświadczył się jej w obecności profesora de la Barrera. Aurora zarzuca Teresie, że próbuje ją tym zranić i obraża się. Teresa wmawia Genovevie, że darzyła jej syna prawdziwą miłością i popełniła błąd okłamując go. Genoveva jest rozżalona i przysięga, że znajdzie winnego, który sprowadził Paula na złą drogę. Mayra mówi Aídzie, że powinna przeprosić Teresę za to, co jej zrobiła. Aída odmawia. Mariano pyta Teresę, czy miała cokolwiek wspólnego ze śmiercią Paulo i dlaczego ten wspominał ją przed śmiercią. Teresa odpowiada, że Paulo nie potrafił o niej zapomnieć i nawet w ostatniej minucie życia jego myśli krążyły wokół niej. Mayra jest w szoku, gdy widzi fałszywy pozew rozwodowy, jakim Rubén próbował zatrzymać przy sobie Esperanzę. Aída wmawia matce, że to wszystko sprawka Teresy, która dotrzymała swojej groźby, że zemści się na niej i na Paulo. Wzburzona zabiera dokument i pokazuje go Mariano dodając, że takim prezent Teresa zamierzała uraczyć ją i Paulo w dniu ich ślubu. Mariano przypomina sobie, jak Esperanza mówiła mu, że Teresa wzięła owy dokument. Aída wyjaśnia Marianowi, że wszyscy dali się nabrać na sztuczki Teresy i nie mają pojęcia do czego ona jest zdolna.

Odcinek 55
Emisja: 23 maja 2012

Mayra pyta męża o pozew rozwodowy. Rubén broni się i tłumaczy, że ktoś próbuje mu zaszkodzić. Aída włącza się w dyskusje i zarzuca ojcu zdradę. Teresa próbuje dokuczyć Palomie i wmawia jej, że dziecko, jakie miała z Arturem nic dla niego nie znaczyło oraz dodaje, że teraz sama obdaruje Artura dziećmi, a ona może jedynie obejść się smakiem, bo jest już za stara na to, by zajść w ciążę. Po tych słowach Paloma wyrzuca Teresę z domu. Doña Refugio szantażuje męża. Stawia mu ultimatum: dopóki nie przywoła Teresy do porządku nie będą ze sobą sypiać. Martín wyznaje Aurorze, że chciałby być dla niej kimś więcej niż przyjacielem i będzie się o nią starał, nawet jeśli oznacza to rywalizację z innym. Mariano czyni wyrzuty Teresie, że wysłała Aídzie papiery rozwodowe jej ojca. Teresa odpowiada, że zrobiła to, żeby zmusić Rubena do zajęcia się Esperanzą i dzieckiem, którego się spodziewa. Mariano zarzuca Teresie, że tak naprawdę zrobiła to na złość Aídzie i nie wierzy w jej wersję. Mayra łudzi się, że Rubén jest z nią szczery i chce mu wybaczyć. Aída uświadamia matkę, że ojciec kłamie i zdradza ją od wielu lat. Rubén zjawia się z pretensjami u Esperanzy, że pozwoliła Teresie go szantażować. Doktor Ledesma interweniuje i nakazuje Rubenowi zostawić Esperanzę. Rubén prosi córkę, aby go wysłuchała, ale ona odsyła go do matki oraz oznajmia, że od tej pory ona będzie zajmowała się interesami. Juanita pokazuje Tersie suknię ślubną, jaką uszyła z myślą o niej i jest rozczarowana, gdy jej chrześnica oznajmia, że ma już inną suknię sprowadzoną prosto z Hiszpanii.

Odcinek 56
Emisja: 24 maja 2012

Teresa tłumaczy się Juanicie, że nic nie wiedziała o drugiej sukni, że Luisa chciała jej w ten sposób zrobić niespodziankę. Rubén usiłuje wmówić córce, że nic go nie łączy z kochanką i liczą się dla niego tylko ona i Mayra. Proponuje, żeby wyjechały w jakąś podróż, a on do nich dołączy. Aída nie zgadza się. Oświadcza, że nigdy nie pogodzi się ze śmiercią Paulo i dlatego będzie bronić matki oraz ich interesów. Mayra ma wątpliwości, czy powinna rozwieść się z mężem. Genoveva uważa, że separacja to najlepsze rozwiązanie, gdy w małżeństwie brakuje wzajemnego zaufania. Arturo wspomina Teresie, że Genoveva zamierza dopaść tego, który sprzedawał narkotyki jej synowi. Teresa wybucha i mówi, że to i tak nie przywróci mu już życia. Arturo wyjaśnia, że w ten sposób wymierzy sprawiedliwość. Teresa cynicznie mówi Juanicie, że Arturo chciałby widzieć ją w sukni, jaką jej podarował, ale ona postanowiła włożyć tę, którą otrzymała od niej. Juanita odpowiada, że powinna zadowolić męża, a nie ją. Teresa okłamuje Esperanzę, że gdy wysyłała pozew rozwodowy do Aídy, myślała o niej i jej dziecku. Mariano uprzedza Esperanzę, żeby nie dała się oszukać Teresie, jak zrobiła to z nim i z kilkoma innymi osobami. Marianowi mówi Genovevie, że na jego osiedlu mieszka mężczyzna o imieniu Fito, który zniknął tego samego dnia, w którym umarł Paulo. Cutberto zjawia się w domu Artura, aby opowiedzieć mu o przykrości, jaką wyrządzono Juanicie, która włożyła tyle starań w przygotowanie sukni ślubnej. Teresa próbuje go powstrzymać. Mariano robi się zazdrosny, gdy widzi Aurorę z Martínem.

Odcinek 57
Emisja: 25 maja 2012

Mariano widzi Aurorę i Martina w czułych objęciach. Gdy pyta dziewczynę o związek z Martinem, ona wyrzuca mu, że przez Teresę stracił szansę na bycie z nią. Genoveva nakłania Rubena do rozwodu. Mężczyzna nie chce opuścić żony, ponieważ boi się, że wyjdzie na jaw kradzież jej pieniędzy. Teresa zaczyna pracę w kancelarii Artura. Dochodzi do konfliktu między nią a Martinem. Aida spotyka Mariana. Chcąc pocieszyć przybitą śmiercią Paula kobietę, przytula ją. Teresa jest świadkiem zdarzenia.


ŹRÓDŁO: novela.pl oraz telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 21 maj 2012         0 Komentarzy · 1165 Czytań · Drukuj
 
 
Zmiana godziny emisji "Morza miłości", powrót "Osaczonej"
Informację


Alejandra Lazcano i David Zepeda powracają na nasze ekrany w powtórnej emisji telenoweli "Osaczona". Pierwszy odcinek 4 czerwca o godz. 15:00 w TV4. Natomiast telenowela "Morze miłości" zostaje przeniesiona na godzinę około 6.00 rano.
Dodał:  Wiola dnia 20 maj 2012         0 Komentarzy · 853 Czytań · Drukuj
 
 
Emisja "Evy Luny" tylko rano
Informację


Kolejna zła wiadomość tym razem dla fanów "Evy Luny". Od 1 czerwca telenowela będzie emitowana tylko o 9.25 rano.
Dodał:  Wiola dnia 20 maj 2012         1 Komentarzy · 724 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zakazane uczucie" odc. 55-62
Streszczenia odcinków


Odcinek 55
Emisja: 21 maja 2012, godz. 17:00

David wpada w furię, widząc Cynthię w ramionach Gustavo. Każe jej trzymać się z daleka od swojego byłego pracownika. Cynthia przypomina mu, że od dawna nic już ich nie łączy i ma prawo spotykać się, z kim ma ochotę. Gustavo żąda, aby David zostawil Cythnię w spokoju. David rozmawia z Efrainem. Mówi mu, że nie ufa Gustavo i chce ją chronić. Proponuje mu pieniądze w zamian za pomoc. Pracownik Rogelio odpowiada, że czeka na polecenia. Rosaura żali się Anie Pauli, że Rogelio każe jej jeść w kuchni razem ze służbą. Dziewczyna zawiadamia męża, że ona także będzie tam jadła. Nie pozwoli, aby Montero poniżał jej rodzinę. Rogelio próbuje uświadomić Anie Pauli, że jej ciotka jest wspaniałą aktorką i podłą manipulatorką. Dodaje, że ta, którą uważa za drugą matkę, gotowa jest ją sprzedać dla tego, kto da więcej. Ana Paula broni dobrego imienia ciotki. Rogelio ugina się pod prośbą żony i pozwala Rosaurze zjeść posiłek razem z nimi. Rogelio zapowiada żonie, że czas, który im został, ma zamiar wykorzystać na zdobycie jej. David nie chce, aby Gustavo mieszał się w jego interesy z Vanesą. Oznajmia jej, że już raz stracił przez niego dochodowy interes. Vanesa zdaje sobie z tego sprawę i właśnie, dlatego chce, aby Gustavo przyjrzał się jej interesom z Davidem. Wie, że chłopak nie da się przekupić i jeśli coś będzie nie tak, natychmiast jej o tym powie. Ana Paula dowiaduje się o klauzuli w kontrakcie, każdy dzień nieobecności powoduje, że musi zostać na hacjendzie o 2 dni dłużej. Ma pretensję do Rogelio. Mąż przypomina jej, że sama podpisała kontrakt i na własne życzenie przedłuża swój pobyt na jego hacjendzie. Ana Paula ripostuje, że dotrzyma swojej części kontraktu. Będzie udawać szczęśliwą żonę przed innymi, ale między nimi nic nie będzie. Dodaje, że Rogelio może kupić jej czas, ale jej uczucia i sympatia nie są na sprzedaż. Rogelio ma za złe Davidowi, że sprzedał ziemię, którymi był zainteresowany. Nie dziwi go to jednak, bo wie, jakiego rodzaju osobą jest David. David broni się, że takiego samego jak on. Przypomina Montero, że to on kazał oskarżyć Miguela o kradzież ciężarówki. Jest ciekaw, co by powiedziała Ana Paula, gdyby się o tym dowiedziała.

Odcinek 56
Emisja: 21 maja 2012, godz. 18:00

David ma żal do Rogelio, że odsunął się od niego, kiedy ten potrzebował jego pomocy – zarówno służbowo, jak i prywatnie. Rogelio tłumaczy się, że nie miał nic wspólnego z decyzją siostry. David zapowiada, że nie zamierza się poddawać i będzie walczył o Cynthię, czy mu się to podoba, czy nie. Policja pojawia się na hacjendzie Rogelio z nakazem zatrzymania Miguela. Montero szybko orientuje się, że to sprawka Davida. Każe Hugo ukryć Miguela. Następnie zawiadamia funkcjonariuszy, że jego szwagier odszedł z hacjendy jakiś czas temu i od tamtej pory nie miał informacji na jego temat. Policja chce przeszukać hacjendę. Ana Paula nie rozumie, dlaczego mąż kłamał. Jest pewna, że władze znajdą brata na terenie hacjendy. Rogelio jest przykro, że żona ponownie mu nie ufa. Mercedes zrywa z Ernesto. Ma dość ciągłego naciskania ze strony mężczyzny. Tłumaczy mu, że im bardziej wymusza na Marceli zaakceptowanie jej, tym większa jest jej nienawiść. Każe Ernesto najpierw zająć się córką, a dopiero później ich związkiem. Bruno ponownie nastawia Anę Paulę przeciw mężowi. Dziewczyna jest pod wrażeniem tego, że nastawił karku dla Miguela. Bruno przypomina jej, że może to tak wyglądać, ale Rogelio doskonale zdaje sobie sprawę, że nikt nie odważyłby się wnieść przeciw niemu oskarżenia. Rogelio wyznaje Marii, jak zmusił Anę Paulę do ślubu. Niania uważa, że powinien powiedzieć prawdę żonie. Mężczyzna obawia się, że wówczas Ana Paula by go znienawidziła i nie miałby już u niej żadnych szans. Obiecuje, że powie żonie prawdę, kiedy zdobędzie jej miłość. Vanesa zawiadamia Elsę, że otwiera biuro w San Gabriel. Kobieta chce być blisko hacjendy. Matka pochwala jej decyzję i informuje ją, że nadszedł czas zemsty na Rogelio i Rosaurze. Opowiada jej o swoim układzie z Rosaurą sprzed lat i o tym, że ciotka Any Pauli wzięła pieniądze i nie dotrzymała słowa. Ana Paula namawia męża, aby pozwolił siostrze pomagać Vanesie w biurze w San Gabriel i spotykać się z mężczyzną, którym jest zainteresowana. Rogelio obiecuje, że pozwoli spotykać się Cynthii z Gustavo. Ana Paula jest w szoku, słysząc imię chłopaka szwagierki.

Odcinek 57
Emisja: 22 maja 2012, godz. 17:00

Rogelio przypomina sobie, że narzeczony Any Pauli również nazywał się Gustavo. Żona Montero natychmiast dzwoni do chłopaka i pyta go, jak nazywa się dziewczyna, z którą się spotyka. Chłopak nie udziela jej odpowiedzi. Oświadcza jej, że dopóki się nie rozwiedzie, nie ma prawa go szukać, a on z kolei może spotykać się z kim chce, bo jest wolny. David zawiadamia Rogelio, że znalazł wspólnika do interesów. Jest przekonany, że Montero pożałuje swojej decyzji, kiedy zobaczy, co zbudował. Rogelio zastanawia się, kto był na tyle głupi, aby związać się zawodowo z Davidem. Nagle pojawia się Vanesa i informuje go, że została wspólniczką Davida. Rogelio komentuje, że oboje są siebie warci i zrobili to, aby mu dopiec. Vanesa wmawia byłemu narzeczonemu, że nie żywi do niego urazy i gdyby chciała się na nim zemścić, znalazłaby inny sposób, aby to zrobić. Na koniec dziękuje mu, że pozwolił Cythii pracować z nią. Chcąc zrobić na złość Anie Pauli, Vanesa całuje Rogelio. Świadkiem zajścia jest Rosaura, która zaczyna obrażać byłą narzeczoną Rogelio. Vanesa nie pozostaje jej dłużna i nazywa ją oszustką i szantażystką. Rogelio zakazuje Vanesie całowania go i przypomina jej, że kocha żonę. Vanesa nie wierzy mu. Jest przekonana, że poślubił Anę Paulę, tylko dlatego, że tak bardzo przypominała mu ją. Gustavo rozmawia z Cynthią. Chce, aby poważnie potraktowali swój związek, w tym celu musi najpierw porozmawiać z Rogelio. Cythia jest szczęśliwa. Obawia się jednak, że kiedy pojawi się była narzeczona Gustavo, chłopak ponownie ją zostawi. Gustavo zapewnia ją, że tak się nie stanie. Dodaje, że rankiem rozmawiał ze swoją narzeczoną i posłał ją do diabła. David uświadamia Vanesie, że zachowując się tak, osiągnie jedynie to, że Rogelio przestanie prowadzić z nią interesy. Kobieta przyznaje mu rację. Postanawia od tej pory działać bardziej powściągliwie, ale nie spocznie, póki nie rozbije małżeństwa Rogelio, a jego samego nie doprowadzi do ruiny. Mercedes ostatecznie zrywa z Ernesto. Gustavo nie dopuszcza, aby Efrain zabrał Cynthię z powrotem na hacjendę brata. Wzburzony Montero zwalnia Efraina. Rogelio chce wiedzieć, dlaczego żona zostawiła go w mieście i wróciła na hacjendę. Ana Paula policzkuje go.

Odcinek 58
Emisja: 22 maja 2012, godz. 18:00

Ana Paula policzkuje Rogelio. Zarzuca mu, że chce odgrywać przed ludźmi szczęśliwe małżeństwo, a sam nie okazuje jej szacunku, całując się z Vanesą na ulicy. Rogelio broni się, że pozwolił się pocałować jej siostrze, bo ona nie zwraca na niego uwagi. Nic co robi, nie jest przez nią doceniane. Cieszy go jednak, że wydaje się być zazdrosna. Ana Paula ripostuje, że nie jest zazdrosna. Jedyne co do niego czuje to nienawiść. Ostrzega, że jeśli jeszcze raz poniży ją w ten sposób, przestanie udawać szczęśliwą żonę. Rogelio zaprasza Abela na obiad. Informuje go, że zgadza się zostać przewodniczącym grupy hodowców. Ana Paula pyta ciotki, dlaczego Vanesa zarzuciła jej, że szantażowała jej matkę. Rosaura okłamuje siostrzenicę, że Elsa proponowała jej pieniądze za pomoc w rozdzieleniu Mariany i Federico. Oczywiście podkreśla, że odmówiła. Ana Paula przeprasza ciotkę, że na nią naskoczyła. Vanesa pojawia się na hacjendzie. Wyzywa Anę Paulę od bękartów. Abel przekazuje wiadomość żonie. Oboje stwierdzają, że nie chcą mieć z dziewczyną nic wspólnego. Rogelio przypomina Vanesie, że znajduje się w domu Any Pauli i nie ma prawa jej obrażać. Każe Hugo wyrzucić byłą narzeczoną. Rosaura mówi Vanesie, że zna tylko historię matki. Myśli, że wychowywała się w szczęśliwej rodzinie, ale jest w błędzie. Federico został z Elsą tylko ze względu na nią. Dodaje, że nie powinna obrażać jej siostry, bo postępuje podobnie. Chce odbić Anie Pauli męża. Gustavo spotyka się z Rogelio. Zawiadamia go, że on i Cynthia są parą. Montero przypomina mu, że już raz zostawił jego siostrę dla byłej narzeczonej. Uważa także, że chłopaka interesują pieniądze Cynthii. Gustavo tłumaczy mu, że musiał uporządkować swoje myśli i uczucia. Teraz jest zapewnić Cynthii życie, na jakie dziewczyna zasługuje. Zapewnia go, że nie obchodzi go majątek Montero. Szczęśliwa Cynthia opowiada Marii, że Gustavo przyjechał porozmawiać z jej bratem. Montero dziękuje Gustavo za rozmowę i daje mu pozwolenie na związek z siostrą. Rogelio próbuje uświadomić Cynthii, że Vanesa chce jej użyć do zemsty na nim. Prosi, aby odeszła z firmy przyjaciółki. Rogelio przedstawia żonę narzeczonemu Cynthii…

Odcinek 59
Emisja: 23 maja 2012, godz. 17:00

Ana Paula jest w szoku, widząc Gustavo. Prosi chłopaka, aby wyjechał i nie narażał swojego życia na niebezpieczeństwo. Gustavo sądzi, że dziewczyna trwoży, że straci bogatego męża. Nazywa ją „karierowiczką”. Zapowiada, że nie ma zamiaru wyjeżdżać z jej powodu. Następnie mówi Rosaurze, że teraz rozumie, dlaczego powiedziała Mercedes, że mąż Any Pauli jest chory. Nigdy by jednak nie pomyślał, że dla pieniędzy sprzedała siostrzenicę paralitykowi. Nagle pojawia się Cynthia. Przedstawia Gustavo jako swojego narzeczonego. Rogelio wita chłopaka w rodzinie. Ana Paula niespodziewanie traci przytomność. Widząc troskę Rogelio, Gustavo orientuje się, że mężczyzna bardzo kocha żonę. Cynthia dziękuje Gustavo, że pomógł Anie Pauli jak prawdziwy dżentelmen. Dodaje, że jej szwagierka na to nie zasługuje, bo jest pazerną karierowiczką. Rosaura rozmawia z Bruno o pojawieniu się Gustavo. Muszą coś wymyślić, aby zmusić chłopaka do wyjazdu. Bruno nie podoba się fakt, że jest on narzeczonym Cynthii. Wie, że jeśli dziewczyna wyjdzie za mąż, przejmie połowę rodzinnego majątku, a to pokrzyżuje ich plany. Lekarz informuje Rogelio, że Ana Paula potrzebuje odpoczynku. To jasne, że dziewczyna ostatnio przeżyła silny kryzys nerwowy. Montero dopytuje żonę, co ją tak zdenerwowało. Ana Paula odpowiada, że dni przeradzają się w wieczność. Rogelio obiecuje żonie, że nie będzie jej trzymał ani dnia dłużej. Jest przekonany, że do końca roku, dziewczyna pokocha go, jeśli nie, zwróci jej wolność. Cynthia w rozmowie z Gustavo oczernia Ana Paulę. Podejrzewa, że dziewczyna rzuciła urok na jej brata. Rogelio pyta Anę Paulę, czy jak nie miałaby narzeczonego, mogłaby go pokochać. Dziewczyna odpowiada, że nie mogłaby pokochać tego Rogelio, co bije swoich pracowników, który rzucił Vanesę z zemsty, ale mogłaby zakochać się w tym dobrym Montero, którego poznała podczas wyjazdu nad jezioro. Mężczyzna mówi, że tym Montero staje się tylko dzięki niej. Dopytuje czy jakby udowodnił jej, że nie miał nic wspólnego ze śmiercią jej narzeczonego, mogłaby ponownie rozważyć zakochanie się w nim.

Odcinek 60
Emisja: 23 maja 2012, godz. 18:00

Ana Paula nie wie, co odpowiedzieć mężowi. Ze łzami w oczach wyznaje Dany, że Gustavo spełnił swoją obietnicę: rozpoczął budowanie swojego życia z inną – jej szwagierką. Dany staje w obronie chłopaka. Jest pewna, że jemu też nie jest łatwo. Rosaura próbuje przekonać Anę Paulę, że pewnie Gustavo chodził w tym samym czasie zarówno z nią, jak i Cynthią. Ana Paula nie wie co gorsze – czy to, że straciła Gustavo, czy to, że oskarżyła Rogelio o zlecenie zabójstwa go. Jest przekonana, że Rogelio nie miał z tym nic wspólnego. Nie ma wątpliwości, że mąż wcześniej nie znał Gustavo. Przerażona Rosaura prosi siostrzenicę, aby porzuciła śledztwo. Dziewczyna nie ma takiego zamiaru. Zapowiada, że dowie się, kto chciał poróżnić ją z mężem i rozdzielić z Gustavo. Esteban zrywa z Rocio. Kobieta ma żal do Mercedes. Jest przekonana, że to przyjaciółka doradziła mu zerwanie z nią. Podejrzewa, że Mercedes, która sama zerwała z Ernesto, ma zamiar poderwać przyjaciela Gustavo. Vanesa proponuje siostrze pieniądze w zamian za zostawienie Rogelio. Ana Paula odpowiada, że kiedy prosiła ją o pomoc, tego właśnie chciała. Teraz jednak jej życie zmieniło się i nie ma zamiaru odchodzić od Rogelio. Wściekła Vanesa zabrania jej mówić, że się zakochała w mężu. Vanesa gotowa jest oddać Anie Pauli połowę majątku po ojcu. Ana Paula dziękuje jej za hojną ofertę. Jest przekonana, że zainteresowałaby kogoś, dla kogo najważniejsze są pieniądze. Niestety dla siostry, ona nie należy do takich osób. Chce, aby siostra zostawiła ją w spokoju. Dany uświadamia przyjaciółce, że straciła Gustavo bezpowrotnie. Radzi, aby Ana Paula dała szansę Rogelio, w końcu mężczyzna ją kocha. Przypomina jej, że Vanesa miała swoją okazję, ale ją straciła. Nie chciałaby, aby jej przyjaciółka popełniła ten sam błąd. Ana Paula stara się wytłumaczyć Gustavo, dlaczego wyszła za Rogelio, ale chłopak nie chce jej słuchać. Daje jej do zrozumienia, że jest na hacjendzie ze względu na Cynthię, a nie na nią. David składa Rogelio ofertę: podaruje mu dług, który u niego zaciągnął w zamian za wycofanie oskarżenia przeciw Miguelowi.

Odcinek 61
Emisja: 24 maja 2012, godz, 17:00

Przyparty do muru Rogelio zgadza się na propozycję Davida. Macaria, lekko pijana, wyznaje Efrainowi, że pewnego dnia pojawiła się kobieta, która poinformowała ich, że zostawiła dziecko na hacjendzie. Następnie dała Ulisesowi list i dokumenty. Poprosiła, aby dał je jej synowi, kiedy ten będzie pełnoletni. Efrain domyśla się, że chodzi o Margarito. Dopytuje Macarię o treść listu, ale kobieta nie ma bladego pojęcia, co mogło w nim być. Mówi, że nigdy nikomu o tym nie mówiła, nawet Rogelio. Gustavo rozmawia z Margarito. Wyznaje chłopcu, że nie będzie mógł dotrzymać obietnicy i adoptować go, ponieważ Ana Paula i on nie są już razem – ona jest żoną Rogelio, a on – narzeczonym Cynthii. David informuje Vanesę, że znalazł teren idealny pod budowę – rancho „Czarny”. Zapowiada jednak, że jeśli Gustavo przyjrzy się terenowi, zgłosi je do władz, bo muszą zanieczyścić pobliską rzekę. Vanesa odpowiada mu, że tym razem nie poproszą Gustavo o pomoc. Najważniejsze, aby dopiec Rogelio. Rogelio przygotowuje romantyczną kolację dla siebie i Any Pauli. W jej trakcie wręcza żonie bukiet jej ulubionych kwiatów i dodaje, że poznał jej ulubiony zapach i kolor. Dziewczyna nie może uwierzyć, że mąż zadał sobie tyle wysiłku, aby lepiej ją poznać. Ana Paula ze łzami w oczach wyznaje mężowi, że wszystko byłoby inaczej, gdyby nie znalazła rzeczy Gustavo w jego szufladzie. Rogelio przysięga jej na to, co najbardziej kocha – na nią, że nie miał nic wspólnego z pobiciem jej narzeczonego. Obiecuje, że dowie się, kto chciał ich skłócić, w końcu niewiele osób ma dostęp do jego gabinetu. Rogelio informuje Vanesę, że żona będzie pomagała mu w interesach. Prosi siostry, aby zaczęły traktować się dobrze i odnosić się do siebie z szacunkiem. Bruno i David łączą siły: mają zamiar dać nauczkę Rogelio. Cynthia nie traci okazji i obraża Anę Paulę na każdym kroku. Pojawia się Gustavo i informuje Anę Paulę, że jego i Cynthię łączy miłość, a nie jak w jej i Rogelio przypadku, teatrzyk. Cynthia i Gustavo całują się przy Anie Pauli.

Odcinek 62
Emisja: 24 maja 2012, godz. 18:00

Rogelio informuje Anę Paulę, że ma dla niej niespodziankę. Dziewczyna oznajmia mu, że nie chce od niego żadnych prezentów. Mąż upiera się, żeby najpierw go posłuchała, a następnie krytykowała. Rogelio pokazuje Anie Pauli dokument oczyszczający Miguela z zarzutów, postawionych przez Davida. Ana Paula nie może uwierzyć. Chce wiedzieć, skąd Rogelio go ma. Montero oświadcza żonie, że zrobi wszystko, aby na jej twarzy zagościł uśmiech. Dany widzi, jak Miguel upina Consuelo włosy. Podejrzewa, że coś jest na rzeczy między tą dwójką. Dostrzega ją Hugo. Nie może znieść, że dziewczyna cierpi. Wyznaje jej, że chciałby, aby zainteresowała się nim. Jest jednak świadomy tego, że jest tylko robotnikiem, a Miguel jest szwagrem Pana. Dany czuje się obrażona. Wyznaje Hugo, że pieniądze nie są ważne, ale nie może odwzajemnić jego uczuć, bo nadal czuje coś do Miguela. Mercedes przyjeżdża na hacjendę. Natyka się na Anę Paulę. Każe dziewczynie wrócić do domu i dać Gustavo święty spokój. Dziewczyna ripostuje, że to niemożliwe. Świadkiem spotkania jest Maria. Kobieta zaczyna podejrzewać, że Ana Paula i Cynthia są zakochane w tym samym chłopaku. Mercedes orientuje się, że Ana Paula jest żoną Rogelio. Nie może w to uwierzyć. Ponownie obraża dziewczynę i oświadcza, że powie wszystkim prawdę na jej temat. Ana Paula ostrzega ją, że nikt na hacjendzie nie ma pojęcia, że była dziewczyną Gustavo. Ostrzega, że jeśli Mercedes otworzy usta, nie ona poniesie konsekwencję, a Gustavo. Maria rozmawia z Aną Paulą o Gustavo. Pyta dziewczyny czy była z chłopakiem, jak uciekła z hacjendy. Dziewczyna przyznaje się, że oddała się ukochanemu. Maria jest w szoku, przecież Ana Paula jest mężatką. Ana Paula broni się. Przypomina Marii, że uważała Rogelio za mordercę. Teraz już wie, że to nieprawda. Co więcej kocha go, ale boi się wyznać prawdę mężowi. Maria zauważa, że jej omdlenie nie było zwyczajne. Obawia się, że Ana Paula może być w ciąży. Rosaura przypomina Margarito, gdzie jego miejsce. Przypomina mu, że jest sierotą i nie ma nikogo. Zrozpaczony chłopiec spada z kolumny. Mercedes wzywa Ernesto. Kobieta ma zarzuca bratu, że zataił przed nią fakt, że Ana Paula jest żoną Rogelio. Gustavo prosi, aby siostra nie wtrącała się w nieswoje sprawy i nie komentowała nic na temat jego przeszłości. Rogelio pyta Ernesto o stan Margarito. Lekarz ma dla niego złe wieści: chłopcu grozi trwały paraliż.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 maj 2012         0 Komentarzy · 1978 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Anita" odc.13-26
Streszczenia odcinków


Odcinek 13
Emisja: 21 maja 2012

Eduardo przedstawia Davidowi pomysł wydania Anity za mąż za Amerykanina. Tymczasem dziewczyna ucieka z jachtu i gubi się w mieście. Natrafia na Abelarda, który natychmiast zawiadamia Davida. Amanda postanawia poszukać Anity. Chce się także zemścić na Cachicie. Eduardo dochodzi do wniosku, że David jest idealnym kandydatem na męża dla Anity. Ariana po raz kolejny wypytuje męża o kochankę. Eduardo unika odpowiedzi. Spotkanie między Cachitą i Amandą kończy się awanturą. Eduardo opowiada Anicie o pomyśle wydania jej za mąż.

Odcinek 14
Emisja: 21 maja 2012

Eduardo i David tłumaczą Anicie warunki fikcyjnego małżeństwa. Dziewczyna odpowiada, że wyjdzie za mąż tylko z miłości. Amanda kłóci się z Cachitą. Ariana udaje się do Ramira, aby prosić go o pomoc w poszukiwaniu Anity. Na miejscu spotyka inną kobietę. Gdy kochanka mężczyzny wychodzi, do drzwi puka Dulce Maria. Wszyscy znajomi Anity zastanawiają się nad pomysłem Eduarda. Ostatecznie Anita zgadza się na poślubienie Davida.

Odcinek 15
Emisja: 22 maja 2012

Anita zgadza się wyjść za Davida, aby zalegalizować swój pobyt w Stanach Zjednoczonych. Do Ramira przychodzi Dulce Maria. W mieszkaniu ukrywa się Ariana. Przyjaciele namawiają Anitę, aby wyjechała na kilka dni w bezpieczne miejsce. Lucecita uświadamia jej, że David jest w niej szaleńczo zakochany. Ramiro podsłuchuje rozmowę Eduarda z Davidem. Dowiaduje się o ślubie Anity i przekazuje tę informację Arianie. David i Anita uzyskują pozwolenie na ślub. Detektyw powiadamia Grazielę, że Ana Guerrero jest w Miami.

Odcinek 16
Emisja: 22 maja 2012

Do Lucecity przyjeżdża Aldo. Twierdzi, że jest jej narzeczonym. Cachita żąda wyjaśnień. Lucecita wyznaje, że Aldo porzucił dla niej w dniu ślubu narzeczoną, córkę bostońskiego mafiosa. Chłopak proponuje jej wyjazd do Neapolu, ponieważ w Stanach Zjednoczonych oboje znajdują się w niebezpieczeństwie. Graziela dowiaduje się, że przyleciała do Miami tym samym samolotem co Anita. David umieszcza narzeczoną w hotelu. Nie chce zdradzić Eduardowi miejsca pobytu dziewczyny. Ariana mówi matce, że nie będzie już dłużej prześladować Anity.

Odcinek 17
Emisja: 23 maja 2012

Graziela chce wracać do Los Angeles. Detektyw przynosi Anicie list od Grazieli i czek na 50 tysięcy dolarów z prośbą, aby dziewczyna więcej nie szukała ciotki. Anita nie przyjmuje pieniędzy i przekazuje detektywowi wiadomość, że nigdy nie oczekiwała niczego od ciotki. Dziewczyna chciała tylko oddać list, który przed śmiercią napisała jej matka. Eduardo odnajduje adres hotelu, w którym mieszka Anita. David zabiera Anitę na zakupy, a następnie na romantyczną kolację.

Odcinek 18
Emisja: 23 maja 2012

Concetta, narzeczona Alda, chce zabić Lucecitę. Dziewczyna wyjaśnia jej, że nigdy nie kochała Alda i że nie wiedziała o jego planowanym ślubie. W restauracji przypadkowo spotykają się David z Anitą i Eduardo z Arianą. Pojawiają się tam również Amanda i Carlota. David i Anita uciekają kuchennym wyjściem. Maggie, córka Toma, jest wrogo nastawiona do Grazieli. Tom żąda, aby jego żona udała się do psychiatry. Ariana wyznaje Amandzie, że David bierze ślub z Anitą.

Odcinek 19
Emisja: 24 maja 2012

Graziela przychodzi na wizytę u psychiatry, ale nie chce rozmawiać z lekarzem. Amandzie i Carlocie nie udaje się zapobiec ślubowi Anity i Davida. Amanada powoduje wypadek, ale winą obarcza Carlotę. Test wykazuje, że kobieta jest pod wpływem alkoholu. Zostaje aresztowana.

Odcinek 20
Emisja: 24 maja 2012

Na przyjęciu pojawiają się Amanda, Carlota i Ariana. Graziela udaje się do spowiedzi. Ojciec Francisco namawia ją, aby spotkała się z córką. Ariana próbuje przekonać Eduarda, że ma dobre intencje w stosunku do Anity. Billy zwierza się Tomowi, że ma kłopoty w nowej szkole. David nie chce się zgodzić na wspólne mieszkanie pod jednym dachem z Amandą. Ramiro ponawia próbę spędzenia nocy z Dulce Marią. David wyznaje Eduardowi, że kocha Anitę.

Odcinek 21
Emisja: 25 maja 2012

Dulce Maria zwierza się Cachicie z problemów. Ich rozmowę słyszy Abelardo. Amanda przedstawia Carlocie i Arianie plan pozbycia się Anity. Graziela przypomina sobie tragiczne wydarzenia z przeszłości. Emocje są tak silne, że kobieta mdleje. Anita i David spędzają czas w "podróży poślubnej". Mężczyzna obiecuje, że nigdy nie zamieszkają w domu jego babki. Abelardo pisze wiersz dla Dulce Marii. Zostawia kartkę za wycieraczką jej samochodu. Amanda dowiaduje się, że David i Anita śpią w osobnych pokojach. Eduardo uświadamia sobie, że kocha Anitę.

Odcinek 22
Emisja: 25 maja 2012

Anita wyznaje Davidowi, że nie znosi kłamstw. Mężczyzna chce jej wyznać miłość. Dulce Maria jest przekonana, że wiersz, który znalazła za wycieraczką samochodu, napisał dla niej Ramiro. Tom przypomina Grazieli o kolejnej wizycie u psychiatry. Ramiro upija Eduarda i namawia go, aby pojechał do Anity. Lucecita drwi z Davida. Abelardo jest rozczarowany jej postępowaniem. Ambar wraca do domu pijana. David zamierza powiedzieć Anicie, że ją kocha. W tej samej chwili zjawia się Eduardo, aby wyznać miłość dziewczynie.

Odcinek 23
Emisja: 26 maja 2012

Amanda na własną prośbę udaje się do szpitala. Nakazuje zawiadomić Davida, że jest poważnie chora. Anita, Eduardo i David wracają do Miami. W szpitalu spotykają Carlotę i Arianę. Amanda przekonuje Davida, aby zamieszkał z żoną w jej domu. Cachita i Lucecita są zdziwione, gdy dowiadują się o przeprowadzce Anity. Eduardo zostawia śpiącą Arianę i udaje się na spotkanie z Anitą, choć jego ojciec jest temu przeciwny. Ariana postanawia śledzić męża. Eduardo wyznaje Anicie miłość.

Odcinek 24
Emisja: 26 maja 2012

Ariana chce zabić Anitę. Udaje się do Ramira po pistolet. W mieszkaniu kochanka spotyka inną kobietę. Dochodzi do awantury. Eduardo powiadamia Emiliana, że chce się rozwieść z Arianą. Rozmowę podsłuchuje Dulce Maria, która obwinia Anitę o rozbicie rodziny. Ariana i Ramiro spiskują przeciwko Eduardowi. Lupe prosi Chucho o pomoc w zalezieniu pracy. W szpitalu u Amandy spotykają się David i Anita oraz Eduardo i Ariana. Anita wyznaje Davidowi, że kocha Eduarda.

Odcinek 25
Emisja: 26 maja 2012

Carlota nie potrafi obsługiwać systemu podsłuchowego zainstalowanego do szpiegowania Anity. Ariana manipuluje Dulce Marią. Szwagierka przechodzi na jej stronę. Eduardo kłóci się z Davidem w obecności Toma. Ten zaprasza obu mężczyzn z żonami na kolację. W rezydencji Anita staje w obronie kucharza poniżanego przez Amandę. Angie musi być natychmiast operowana. Potrzebna jest zgoda jej matki, ale kobiety nigdzie nie można znaleźć. Memo odnajduje pijaną Ambar w domu pewnego handlarza narkotyków. Zabiera ją do szpitala.

Odcinek 26
Emisja: 26 maja 2012

Ariana godzi się z Carlotą. Pijana Ambar zjawia się w szpitalu. Pracownik opieki socjalnej chce z nią rozmawiać w sprawie jej córeczki. Eduardo opowiada Franciscowi o tym, co wydarzyło się w Puerto Rico. Ksiądz postanawia spotkać się z Anitą. Graziela i Tom przygotowują kolację dla Eduarda, Ariany, Davida i Anity. Graziela nie chce rozmawiać z mężem na temat własnej przeszłości. Dulce Maria ma za złe bratu, że zdradza żonę. Anita widzi Arianę i Ramira całujących się.
Dodał:  Wiola dnia 20 maj 2012         0 Komentarzy · 477 Czytań · Drukuj
 
 
„El señor de los cielos” – nowy projekt Telemundo
Telenowele


Jedną z telenowel planowanych przez Telemundo na kolejny sezon jest ”El señor de los cielos”. W pilotażowym nagraniu, przygotowanym na upfront, wystąpił kojarzony z telenoweli „Ktoś Cię obserwuje” aktor Rafael Amaya.

Bohaterem tej opowieści jest Damián Torres, młody i ambitny młodzieniec, którzy pragnie sięgnąć po wszystko. Dzięki odwadze i determinacji szybko awansuje ze zwykłego rolnika na jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, potężnego przemytnika narkotyków, poszukiwanego przez DEA. Życie Damiana nigdy nie było proste i takim nie będzie. Nawet teraz, gdy udało mu się zdobyć władzę i bogactwo, musi uciekać przed sprawiedliwością, bo jego wrogowie są gotowi na wszystko, by go złapać. Damián postanawia przechytrzyć ich ukrywając się się za twarzą biedaka, jakim był wcześniej. Szybko jednak pojmuje, że z raz objętej drogi nie można zawrócić, a niebezpieczeństwo na stałe wpisało się w jego życie.

Ten projekt szybko został ochrzczony mianem męskiej wersji „Królowej Południa” – w której także pojawił się Amaya. Wszak postać Damiana, typowego ranczera, który zbił fortunę na handlu narkotykami, jest ciekawym połączeniem zuchwałego El Güero i sprytnej Teresy Mendozy z powieści Reverte. Czas pokaże, czy projekt dojdzie do skutku.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 maj 2012         0 Komentarzy · 676 Czytań · Drukuj
 
 
J.Lo i William Levy na dużym ekranie?
Newsy


Jego obecny udział w tanecznym reality na kanale ABC w Stanach Zjednoczonych, ''Dancing with the Stars'', skierował na Williama Levy spojrzenie Hollywood.

Tak bardzo, że reżyser Alan Poul, który w 2010 roku wyreżyserował film z Jennifer Lopez ''Plan B'', chce Kubańczyka do swojej kolejnej produkcji filmowej.

Po obejrzeniu teledysku ''I'm in to you'', w którym J.Lo wystąpiła razem z Levym, Poul uważa, że para ma wielką chemię na ekranie.

Film będzie opowiadał o parze, która poznaje się podczas napadu na bank.

ŹRÓDŁO: William Levy World - Polonia
Dodał:  Wiola dnia 20 maj 2012         6 Komentarzy · 538 Czytań · Drukuj
 
 
Proma z telenoweli "Cachito de Cielo"
Multimedia
Już są pierwsze proma telenoweli "Cachito de cielo" z Maite Perroni i Pedro Fernandezem. Na spotach możemy zobaczyć Mane de la Parra.

Promo 1

Promo 2

Promo 3
Dodał:  Wiola dnia 20 maj 2012         0 Komentarzy · 498 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 437 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy będziesz oglądać nową telenowelę „Królowa serc” (Reina de corazones)

Tak

Nie

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
19.12.2014
Tego się nie spodziewałam, szkoda że kolejne odcinki dopiero od 6 stycznia smiley

dolores
17.12.2014
No i jeszcze ją zgwałci

Wiola
16.12.2014
Widziałam gdzieś na necie fotkę właśnie jak więzi Pepe czy coś w tym stylu czekam z niecierpliwością na rozwój akcji

dolores
14.12.2014
Ale ten Alberto z sekretu to świnia zobaczycie potem jaki on będzie

Wiola
26.11.2014
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA FB ZNAJDZIECIE TAM JUŻ WKRÓTCE MNÓSTWO NOWYCH ZDJĘĆ GWIAZD I WIĘCEJ NEWSÓW smiley

Wiola
23.11.2014
Jutro coś napiszę o niej smiley

Mayte
23.11.2014
co tam słychac u dulce mari?

dolores
14.11.2014
Mercclassic z tego co mi wiadomo to o 13:30.

aj301076
14.11.2014
co się stało. żadnych nowinek na tej stronie?

Natasia128
14.11.2014
Na Pulsie Będzie Reina De Corazones

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

7,728,207 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie