Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 363
Najnowszy Użytkownik: malgorzata
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Plakat z "Bananowej młodzieży" i "Pauliny"
Magazyny


W najnowszym Świecie seriali znajdźcie dwa plakaty z telenowel "Bananowa młodzież" i "Paulina". Ponadto można będzie przeczytać artykuł pt: "Zaskakujący finał Podwójnego życia Angeliki".
Dodał:  Wiola dnia 07 maj 2012         0 Komentarzy · 357 Czytań · Drukuj
 
 
William Levy przeprowadza się do Los Angeles
Newsy


Według informacji dla tego artykułu w tej chwili artysta urodzony na Kubie, który przeprowadził się do Miami w wieku 14 lat rozważa kilka ofert. Wśród nich są dwa filmy, które mogłyby otworzyć mu drzwi do Hollywood i właśnie dlatego aktor myśli nad przeprowadzką do Los Angeles.

Jest on zdecydowany, aby nadal urzekać telewidzów popularnego programu i mimo małego potknięcia jakim było tańczenie rock'n'rolla, jego fani wspierali go i zapowiedział, że z jeszcze większą determinacją będzie przykładał się do tańczenia. Faktycznie, podczas prezentacji swojego najnowszego układu, tańcząc walca z Cheryl Burke, jeden z jurorów przyznał, że czuł się jakby jego dusza była we Wiedniu.

To znaczy, że Kubańczyk, który powiedział że jego dusza była w tropikach, najwyraźniej jeżeli chodzi o taniec tak zmysłowy i uczuciowy jak walc, może go przyswoić do własnego tempa.


ŹRÓDŁO: William Levy World - Polonia
Dodał:  Wiola dnia 07 maj 2012         0 Komentarzy · 403 Czytań · Drukuj
 
 
Adela Noriega negocjuje powrót do Televisy
Newsy


Meksykańska aktorka Adela Noriega spotkała się wczoraj z producentem Nicandrem Díaz, aby najprawdopodobniej omówić udział w przygotowywanym przez niego remake’u telenoweli „Amor en custodia”. Wiadomo, iż już za tydzień ma rozpocząć się casting do tej produkcji, a tymi, które najczęściej typuje się na jego protagonistki są Rebecca Jones i Daniela Castro („Mój grzech”).

Dla Adeli rok 2012 jest szczególnie istotny albowiem obchodzi 25-lecie swojej kariery artystycznej. Aktorka już od kilku lat nie wystąpiła w żadnej telenoweli, a główna rola niewątpliwie byłaby idealnym sposobem na uczczenie jubileuszu.

Adela po raz ostatni wystąpiła w nakręconej w 2008 roku telenoweli „Fuego en la sangre”, gdzie partnerował jej Eduardo Yáñez. My doskonale kojarzymy ją z postaci wykreowanych w „Marii Isabel”, „Cristinie”, „Wiosennej namiętności” i „Prawdziwej miłości”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 05 maj 2012         0 Komentarzy · 414 Czytań · Drukuj
 
 
Dulce Maria zaproszona do udziału w akcji
Newsy


Dulce Maria ("Zbuntowani") za pomocą Twittera została zaproszona do udziału w akcji "Dogs For The Deaf", w której fundacja szkoli psy do współpracy z niepełnosprawnymi ludźmi. Myślicie, że przyjmie to zaproszenie?


News został nadesłany przez Pienkna55
Dodał:  Wiola dnia 05 maj 2012         1 Komentarzy · 452 Czytań · Drukuj
 
 
William Levy pnie się coraz wyżej w "DWTS"
Newsy


William Levy dużo tańczył podczas ostatniej emisji programu ''Dancing with the Stars'' (ABC), który był poświęcony muzyce klasycznej.
Kubański aktor zaprezentował dwa tańce, jeden ze swoją partnerką i drugi - w grupie, za które otrzymał wysoką punktację i wspaniałą reakcję od publiczności.

''Nie zatańczyłem jeszcze swojego najlepszego tańca'', powiedział Levy w nagraniu poprzedzającym wykonanie choreografii, odnosząc się do tego, że podczas wieczoru zaprezentuje taniec o wyższym poziomie złożoności, zaawansowany, jeśli chodzi o technikę i z bardzo specyficznymi i typowymi figurami tanecznymi.
''Dorastałem na ulicach Kuby'', dodał, by wyjaśnić jak daleko jest od tego, by poczuć muzykę klasyczną.

Ponadto, podczas prezentowania materiału z prób, pokazano moment, kiedy zabolała go kostka, kontuzjowana dwa tygodnie temu,j ednak nie przeszkodziło mu to w powrocie na parkiet.

Levy zatańczył ze swoją partnerką Cheryl Burke walca, podczas którego wydawało się, że płynie wzdłuż i w poprzek parkietu.
Aktor zaprezentował się w poważnej choreografii, prawidłowo pracując rękoma, od czasu do czasu robiąc obroty, podczas śpiewania na żywo Jackie Evancho, dwunastoletniej dziewczynki o bardzo mocnym głosie.

''To jest prawdziwy taniec. Przeniosłeś romans do rzeczywistości'', powiedziała sędzia Carrie Ann Inaba. Podczas gdy jej kolega Bruno Tonioli zauważył ''czystość pieśni'' i ''włożone w taniec serce''. Levy zdobył 27 punktów.

Po tym jak zatańczyły wszystkie pary, konkursanci zostali podzieleni na dwie grupy, by zaprezentować kolejny taniec razem. Levy został kapitanem drużyny Paso Doble.

Trójka zawodników ze swoimi tanecznymi partnerami wykonała dramatyczną choreografię do pierwszej części kantaty ''Carmina Burana''.

Podczas ostatnich sekund utworu, Levy tańczył bez koszuli, odsłaniając mięśnie i powodując westchnienia wśród żeńskiej części publiczności.

Otrzymując od sędziów opinie na korzyść i przeciwko, drużyna zdobyła 26 punktów, o jeden punkt mniej niż ich przeciwnicy - zespół Tango.

Publiczności zgromadzonej w studio nie wydało się to słuszne i dał się słyszeć protest.

We wtorek wieczorem dowiemy się ile Levy ma wsparcia wśród publiczności i czy nadal pozostanie w kolejnym tygodniu konkursu.


ŹRÓDŁO: William Levy World - Polonia
Dodał:  Wiola dnia 05 maj 2012         0 Komentarzy · 446 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Lucero "No Me Dejes Ir"
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Lucero "No Me Dejes Ir".
Dodał:  Wiola dnia 05 maj 2012         0 Komentarzy · 501 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zakazane uczucie" odc. 39-46
Streszczenia odcinków


Odcinek 39
Emisja: 7 maja 2012, godz. 17:00

Rogelio stara się uspokoić żonę i przekonać ją, że nie jest winien zbrodni, o którą ona go oskarża. Ana Paula nie daje mu szansy na wyjaśnienia. Zapowiada, że już nigdy mu nie zaufa i nie pozwoli się dotknąć. Federico wyznaje Vanesie, że dowiedział się o istnieniu drugiej córki biologicznej i ma zamiar ją odszukać. Kobieta prosi ojca, aby tego nie robił. Obwinia go, że chce zadać ból jej i jej matce. Vanesa uprzedza Federico, że nie chce mieć do czynienia ze swoją przyrodnią siostrą. Federico ma żal do żony, że zatruwa duszę Vanesie. Ana Paula w afekcie nazywa Rogelio „mordercą”. Montero próbuje ją uspokoić i policzkuje ją. Dziewczyna wykrzykuje mu, że nie dba o to czy wsadzi ją do więzienia, ale nie zamierza trwać u jego boku. Rogelio zapowiada jej, że nie opuści hacjendy, nie ze względu na kontrakt, ale dlatego, że chce jej udowodnić, że nie ma nic wspólnego z pobiciem Gustavo. Gustavo wypytuje Cynthię, co łączy ją z Davidem. Kobieta wmawia mu, że Rogelio, wierząc, że ma do czynienia z dobrym człowiekiem, chciał ich zeswatać. Dodaje, że oddała Davidowi pierścionek zaręczynowy i definitywnie zakończyła z nim związek. Gustavo popiera jej decyzję. Uważa, że nikt nie powinien wychodzić za mąż bez miłości. Rogelio przeprasza Anę Paulę za swoje zachowanie oraz, że ją uderzył. Nie rozumie jednak, dlaczego dziewczyna obwinia go o śmierć swojego narzeczonego. Efrain grozi Cynthii, że doniesie na nią Rogelio – bo zamiast szykować się do ślubu, romansuje z Gustavo, Gustavo zawiadamia Cynthię o swoim wyjeździe do San Gabriel. Wyjaśnia jej także, że nie jest gotowy na poważny związek. Koieta prosi go o czas i szansę na wzajemne poznanie. Informuje go, że San Gabriel znajduje się bardzo blisko jej hacjendy. Będą mogli się często spotykać. Na koniec zaprasza go do swojego domu i oferuje gościnę. Bruno cieszy się, że wszystko idzie po jego myśli – pałająca nienawiścią do Rogelio, Ana Paula mieszka na hacjendzie Montero. Ana Paula ze łzami w oczach przyznaje przed sobą, że zaczęła zakochiwać się w Rogelio.

Odcinek 40
Emisja: 7 maja 2012, godz. 18:00

Maria rozmawia z Aną Paulą. Stara się ją przekonać, że Rogelio nie byłby zdolny do zlecenia zabójstwa. Mówi, że dzięki Anie Pauli stary Rogelio do nich wrócił, a teraz znów ich życie zamienia się w koszmar. Dziewczyna ponownie nazywa męża mordercą i zapowiada, że nigdy więcej mu nie zaufa. Federico cierpi po odrzuceniu przez Vanesę. Rogelio opowiada Bruno o konflikcie z Aną Paulą. Pracownik zaprzecza, że wiedział cokolwiek na temat zmarłego narzeczonego Any Pauli. Tymczasem ona uprzedza Margarito, że znajdzie sposób, aby uciec z hacjendy i zamierza zabrać go ze sobą. Zazdrosny Rogelio każe Anie Pauli zdjąć naszyjnik od Gustavo. Kobieta odmawia. Mąż informuje ją, że jego cierpliwość powoli kończy się. Przypomina jej, że musi przynajmniej wypełniać obowiązki pielęgniarki. Ana Paula radzi, aby znalazł sobie inną. Ma nadzieję, że się nią zainteresuje, a jej da spokój. Rosaura wyznaje Federico, że Ana Paula jest jego córką. Mężczyzna nie może uwierzyć. Martwi się, że Rogelio na zawsze wpłynie na konflikt między siostrami. Rosaura informuje go, że rozmawiała już na ten temat z siostrzenicą i uświadomiła jej, że ona i Vanesa nie mogą pałać do siebie nienawiścią. Rosaura namawia go, aby wykorzystał fakt, że pracuje z Rogelio i odwiedził go na hacjendzie. David informuje Rogelio o zerwanych zaręczynach i odwołaniu budowy. Rogelio przypomina mu, że stało się tak z powodu braku regulacji prawnych. Uprzedza Davida, aby nie liczył na pomoc z jego strony i dalsze interesy z nim. Ernesto informuje Mercedes, że widział jej narzeczonego całującego się z inną. Kobieta wyznaje mu, że użyła Estebana, aby o niej zapomniał. Rogelio przysięga Dany, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią Gustavo i błaga ją, aby pomogła mu udowodnić niewinność. Bruno informuje Anę Paulę i Rogelio, że natychmiast trzeba działać w sprawie Miguela i czeka na instrukcje. Rogelio przypomina żonie, że wszystko zależy od niej…

Odcinek 41
Emisja: 8 maja 2012, godz: 17:00

Ana Paula informuje Rogelio, że nie ma już siły udawania szczęśliwej pani Montero. Przestała dbać o to, czy jej brat wróci do więzienia, czy nie. Nie ma zamiaru być ani minuty dłużej u boku mordercy. Rogelio przypomina jej, że podpisali kontrakt, z którego on się wywiązuje. Daje jej czas do namysłu. Federico informuje Rogelio, że zdecydował się odsunąć Vanesę od interesów z nim. Nie chce, aby córka spotykała się z Aną Paulą. Bruno oczernia Rogelio w oczach Any Pauli. Przestrzega ją jednak przed ucieczką i przypomina, że Miguel zginie jeśli wróci do więzienia. Rogelio nie wierzy w dobre intencje Federico. Tymczasem on pragnie widzieć się z Aną Paulą i przeprosić ją za swoje zachowanie i słowa w dniu jej ślubu. Elsa i Vanesa z niepokojem obserwują kolejne kroki Federico. Rogelio ponownie stara się przekonać Anę Paulę o swojej niewinności. Kiedy do dziewczyny nie trafiają żadne argumenty, każe jej być posłuszną, bo w inaczej jej rodzina poniesie konsekwencję. Ana Paula znajduje pijanego i przerażonego brata. Dany przywołuje byłego chłopaka do porządku. Uświadamia jej, że swoim zachowaniem dostarcza siostrze jedynie zmartwień. Gustavo wyznaje Mercedes, że Cynthia nie budzi w nim uczuć, które wskrzeszała w nim Ana Paula. Dlatego nie zamierza się wiązać z nią. Mercedes uprzedza Estebana, że Vanesa go nie kocha. Prosi, aby nie nalegał na powrót do byłej żony, bo narazi się jedynie na większe cierpienie. Rogelio rozmawia z Cynthią o Davidzie. Siostra opowiada mu o poznanych Mercedes i Gustavo, których zaprosiła na hacjendę.

Odcinek 42
Emisja: 8 maja 2012, godz. 18:00

Rogelio zaprasza Mercedes i Gustavo do pozostania na jego hacjendzie. Prosi też inżyniera, aby opowiedział mu o swoim konflikcie z Davidem. Consuelo nakrywa Efraina z Cynthią. Siostra Rogelio prosi kochanka, aby uspokoił narzeczoną i nie dopuścił, aby powiedziała coś jej bratu. Consuelo uspokaja Efraina – nie ma zamiaru nić mówić Rogelio. Margarito informuje Anę Paulę i Hugo, że Rogelio woła ich do domu ze względu na przyjazd gości. Dziewczyna odpowiada, że jak coś od niej chce, to ma po nią przyjść. Federico rozmawia z Bruno o problemach Any Pauli. Mężczyzna dowiaduje się o zniknięciu Migeula. Federico przeprasza Anę Paulę i oferuje jej swoje wsparcie. Ana Paula i Margarito uciekają na koniu z hacjendy. Cynthia pokazuje Mercedes swoją klacz. Simon komentuje, że to prezent od Davida. Cynthia tłumaczy się przyjaciółce, że David chciał ją kupić drogimi prezentami. Efrain stara się pogodzić z Consuelo, ale dziewczyna jest nieugięta. Gustavo i Rogelio rozmawiają o niedawnym ślubie Montero. Bruno nie może uwierzyć, kiedy Rogelio przedstawia mu Gustavo i informuje go, że inżynier pozostanie kilka dni na jego hacjendzie. Rogelio zauważa nagłe pogorszenie się samopoczucia prawnika. Maria zawiadamia Rogelio o ucieczce Any Pauli i Miguela. Furioso wyładowuje swoją złość na Hugo i bije go batem. Pijany Miguel błąka się po okolicy. Ana Paula chce wracać na hacjendę, ale Margarito jej odradza. Bruno każe Rutillo wyjechać do innego miasteczka. Mówi mu o przyjeździe Gustavo do San Gabriel. Rogelio zapowiada Marii, że nie zamierza płakać przez Anę Paulę ani inną kobietę. Doprowadzi do tego, że ona i Miguel wrócą na kolanach, błagając go o wybaczenie. Obiecuje, że pożałują, że uciekli.

Odcinek 43
Emisja: 9 maja 2012, godz. 17:00

Mercedes i Gustavo są świadkami awantury Rogelio. Rodzeństwo rozmawia na temat charakteru Rogelio. Maria prosi go, aby nie szukał zemsty na Any Pauli. Uświadamia mu, że kocha ją i zrani jedynie siebie. Rogelio ripostuje, że on kocha, ale Ana Paula go nienawidzi i uważa go za mordercę. David zapowiada Vanesie, że nie wróci do domu, póki nie przekona Cynthii, aby do niego wróciła i Rogelio, aby na nowo został jego wspólnikiem. Przyjaciółka radzi mu, aby zapomniał o Cynthii. Bruno i Rutillo są gotowi na wszystko, aby nie dopuścić do spotkania Any Pauli i Gustavo. Rutillo przypomina Bruno, że Mercedes go zna i uważa go za narzeczonego Any Pauli. Maripaz wyznaje rodzicom, że Miguel był w więzieniu. Macaria i Ulises zabraniają córce widywać się z chłopakiem. Hugo i Simon znajdują pijanego Miguela. Rogelio wyznaje Marii, że z miłości do Any Pauli gotów był zaadoptować Margarito, który przypomina mu o jego wypadku. Zdradza niani, że ratując małego Margarito przed bykami, upadł z konia i został sparaliżowany. Vanea ma żal do ojca, że pojechał na hacjendę Rogelio. Rogelio żąda, aby Miguel zdradził mu miejsce, gdzie ukrywa się Ana Paula. Chłopak jest przekonany, że siostra jest nadal na hacjendzie. Pijany zaczyna obrażać Rogelio i nazywa go mordercą. Montero bije go batem i uprzedza, że pobyt w więzieniu będzie dla niego rajem w porównaniu z piekłem, jakie mu urządzi na hacjendzie. Jest przekonany, że Ana Paula wróci po brata. Vanesa drwi z Rogelio i tego, że został opuszczony. Kobieta informuje go, że przyjechała po przeprosiny, której jej oferował. Montero daje jej do zrozumienia, że to już nieaktualne. Rogelio udziela Davidowi pożyczki w zamian za to, że mężczyzna nie wycofa swojego oskarżenia przeciw Miguelowi o kradzież samochodu firmowego. Ana Paula kontaktuje się z Rosaurą. Wyznaje jej, że uciekła od męża, bo odkryła, że zlecił on pobicie Gustavo. Ciotka o mały włos nie wyznaje jej prawdy. Każe jej wracać do męża. Cynthia napada na brata. Wmawia mu, że Ana Paula była karierowiczką, która użyła go, aby wyciągnąć brata z więzienia. Ostrzegała go, a on nie chciał jej słuchać. Zaczyna szarpać brata i go policzkować. Rogelio wpada w furię. Chce pobić siostrę batem, ale Efrain osłania ją swoim ciałem.

Odcinek 44
Emisja: 9 maja 2012, godz. 18:00

David mówi Vanesie, że Rogelio udzielił mu pożyczki, ale zabronił mu zbliżać się do Cynthii. Vanesa proponuje, aby połączyli siły i zemścili się na Montero. Cynthia ze łzami w oczach wyznaje Marii, że ma zamiar przeprowadzić się do Vanesy. Niania ostrzega ją przed przyjaciółką, która jedynie pragnie zemścić się na Rogelio. Cynthia nie kryje się z tym, że chciałaby, aby tak się stało. Federico martwi się zniknięciem Any Pauli. Vanesa nie rozumie dlaczego. Ma nadzieję, że dziewczyna już nigdy nie stanie na jej drodze. Rogelio ostrzega Rosaurę, że jeśli Ana Paula nie wróci, przestanie wysyłać jej pieniądze i będzie musiała opuścić dom, który jej kupił. Kobieta obiecuje, że zrobi wszystko, aby siostrzenica wróciła do męża. Efrain przeprasza Consuelo. Wyznaje jej, że miał nadzieję, że dzięki niej zapomni o Cynthii, ale się nie udało. Dziewczyna ma żal do byłego narzeczonego, że nie był z nią szczery. Ana Paula natyka się na Gustavo na plaży w Boca del Cielo. Młodzi padają sobie w ramiona. Dziewczyna wyznaje mu, że uważała go za zmarłego. Gustavo tłumaczy jej, jak doszło do pomyłki. Na koniec zarzuca ukochanej, że związała się z innym. Ana Paula stara się wytłumaczyć, ale Gustavo nie daje jej szansy. Informuje, że nie jest dziewczyną za jaką ją uważał i zapowiada, że nie chce mieć z nią nic wspólnego. Maria rozmawia z Rogelio o jego miłości do Any Pauli. Mężczyzna przyznaje, że pokochał żonę, jak nigdy nikogo wcześniej.

Odcinek 45
Emisja: 10 maja 2012, godz. 17:00

Załamana Ana Paula opowiada Ferminowi o swoim spotkaniu z Gustavo. Zapewnia przyjaciela, że nigdy nie zdradziła ukochanego, ale nie ma mu, jak tego udowodnić. Margarito namawia Anę Paulę, aby walczyła o Gustavo. Carmen pyta Gustavo czy wybaczy Anie Pauli. Chłopak nie wie, co ma odpowiedzieć, ale przyznaje, że spotkanie z dziewczyną, uświadomiło mu, że nadal ją kocha. Rogelio chwali Miguela za jego pracę. Wyznaje mu, że wyremontowane przez niego schody są najgorszym miejscem w hacjendzie. Przypominają mu o jego niepełnosprawności oraz o tym, że żadna kobieta nie będzie w stanie go pokochać. Miguel ripostuje, że Ana Paula odeszła z innego powodu. Montero zapewnia szwagra, że nie zlecił pobicia narzeczonego Any Pauli. Rankiem Rogelio znajduje pijanego Miguela i cuci go wodą. Zapowiada, że nie ma nic za darmo. Zawiadamia go, że od tej pory ma być o szóstej rano już gotowy do pracy i nie wolno mu się upijać wieczorami. Rosaura zarzuca Bruno, że poróżnił Anę Paulę z Rogelio. Mężczyzna broni się i proponuje jej układ. Obiecuje, że jeśli będzie go wspierać, dostanie połowę majątku Rogelio i Cynthii. Następnie zdradza jej swój plan, do którego będą potrzebować Any Pauli. Gustavo opowiada Anie Pauli o swoim spotkaniu z Rosaurą. Dziewczyna nie może uwierzyć, że ciotka zataiła przed nią, że Gustavo żyje. Carmen informuje Anę Paulę, że kocha Gustavo i każe się jej odsunąć od chłopaka. Federico odnajduje Anę Paulę. Obiecuje jej swoją pomoc. Rogelio niszczy zdjęcie Any Pauli.

Odcinek 46
Emisja: 10 maja 2012, godz. 18:00

Cynthia wyznaje Marii, że Gustavo wpadł jej w oko. Ma zamiar spróbować stworzyć z nim związek. Dodaje, że Gustavo był głównym powodem, dla którego zostawiła Davida. Federico zawiadamia Rosaurę, że odnalazł Anę Paulę. Kobieta prosi, aby poczekał z wyznaniem prawdy do jej przyjazdu. Ana Paula zgadza się przyjąć pomoc od Federico. Maria dowiaduje się, że Efrain jest zakochany w Cynthii. Zarzuca mu, że zabawił się kosztem Consuelo. Pracownik zapewnia Marię, że kocha Cynthię z daleka i nigdy nie chciał skrzywdzić Conuselo. Vanesa zawiadamia Elsę, że jest z ojcem w Boca del Cielo. Ma zamiar uprzedzić Rogelio i odkupić tereny od Davida. Elsa radzi jej, aby upewniła się, że ziemie zostaną zapisane na jej nazwisko. Ana Paula oddaje Gustavo wisiorek, który od niego dostała. Nie ma sensu, żeby go miała, skoro on ma już inną. Gustavo opowiada Carmen o spotkaniu z Aną Paulą. Mówi jej także o Cynthii. Postanawia opuścić dom Fermina. Nie chce robić nadziei Carmen. Wie, że może oferować jej jedynie przyjaźń. Vanesa odkrywa, gdzie jest Ana Paula. Dzwoni do Rogelio, aby mu o tym powiedzieć, ale zmienia zdanie po rozmowie z Cynthią. Rogelio daje Cynthii pozwolenie na spotykanie się z Gustavo. Rosaura przyjeżdża do Boca del Cielo. Ana Paula ma żal do Federico, że zdradził Rosaurze, gdzie jest. Rosaura wmawia siostrzenicy, że chce ją wspierać. Dodaje, że Rogelio musi zapłacić za swoją zbrodnię. Ana Paula pyta Rosaurę, dlaczego ukryła przed nią fakt, że Gustavo żyje…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 maj 2012         0 Komentarzy · 2425 Czytań · Drukuj
 
 
15 najseksowniejszych Latynosów
Rankingi


Strona Univision.com sporządziła listę 15 najseksowniejszych Latynosów.

Gotowa, aby zobaczyć 15 najseksowniejszych Latynosów z „show-biznesu”? dobrze będzie jak przygotujesz jakieś orzeźwienie, ponieważ oni gwarantują, że temperatura wzrośnie!

Na tej liście znajdują się :
Julian Gil, David Zepeda, Alfonso Herrera, Jencarlos Canela, Gabriel Soto, Sebastian Ruli, Aaron Díaz, Cristiano Ronaldo, Juanes, Rafael Anaya, Rafael Márquez, Valentino Lanús, Enrique Igleias, Chayanne i Eduardo Yáñez.
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 527 Czytań · Drukuj
 
 
Zuria i Gabriel, miłość czy przyjaźń?
Newsy


Podczas, gdy jedni próbują przypisać Zurii Vega („Morze miłości”) i Gabrielowi Soto („Miłość i przeznaczenie”) romans, inni stają w ich obronie i deklarują, że parę protagonistów telenoweli „Un refugio para el amor” łączy jedynie przyjaźń. A jak jest naprawdę?

Warto zwrócić uwagę na fakt, że jeszcze trzy tygodnie temu media próbowały skojarzyć Zurię z młodym aktorem Pablo Lyle („Una familia con suerte”). W wywiadzie dla programu Hoy szybko aktorka zdementowała te plotki i oświadczyła, że jest skoncentrowana wyłączenia na swojej pracy, a ci którzy wymyślają historie na jej temat najwidoczniej nie mają własnego życia.

Telenowela „Un refugio para el amor” okazała się sukcesem w Meksyku i dlatego Televisa postanowiła przedłużyć zdjęcia o kilka miesięcy. Nadal nie wiadomo jednak, czy owe przesunięcie finału będzie połączone z wprowadzeniem do historii nowych postaci, czy też będzie jedynie okazją do zawiązania kolejnych intryg między głównymi bohaterami i podsunięciem powodów do plotek dla pismaków.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 804 Czytań · Drukuj
 
 
Dominika Paleta pisze do fanów z Polski
Newsy


7 godzin temu Dominika Paleta ("Triumf miłości") napisała po polsku do wszystkich swoich fanów z naszego kraju: "Dzieñ Dobry! Zycze Wam milego dnia :)". Natomiast 2 maja na jej Twitterze pojawił się następujący wpis "Pozdrawiam !! Jak tam u was?? Ja na probie La MadrigUera, zmeczona ale bardzo zadowolona!! Buziaki!! ☺ ♪".

*szczegóły sztuki "La MadrigUera" w notce poniżej.
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 815 Czytań · Drukuj
 
 
Ludwika i Dominika Paleta dzielą scenę
Newsy


Siostry Paleta wspólnie ćwiczą przed premierą spektaklu „La Madriguera”. Jego premiera odbędzie się w przyszły czwartek 10 maja w teatrze Rafaela Soalana w Meksyku.

Ludwika wciela się w postać kobiety, która wciąż nie uporała się z depresją po wypadku, w którym straciła dziecko. Dominika gra jej siostrę i razem z matką (Isela Vega) próbują dbać o jedność rodziny, której spokój zostanie zburzony przez pojawienie się nastolatka, winowajcy tragedii sprzed czterech lat.

Ludwika przyznała, że uwielbia występować na deskach teatru, w przedstawieniach takie jak to, gdyż porusza ją emocjonalność, jaką może przekazać na żywo publiczności. Dla Dominiki udział w spektaklu jest jedynie przerywnikiem od pracy w Televisie, która już znalazła dla niej rolę w telenoweli „Amor en custodia” Nicandro Díaza.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 maj 2012         0 Komentarzy · 410 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 427 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Którą z nowości uważasz za najlepszą

La Impostora

La Tempestad

Violetta

Sekret

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Mayte
19.08.2014
Nie ogarniam. Przeciez nie igraj z aniolem jest o 17 natv6. A burza ma byc na rv4

dolores
18.08.2014
Być może tylko żeby ktoś wstawiał odcinki do neta bo Polsatu Romans to ja nie mam.

Wiola
17.08.2014
A może CI będzie premierą na Polsacie Romans

dolores
17.08.2014
Mayte na TV6 nic jak na razie nie wyemituje a "Corazon indomable" będzie może w lutym 2015 roku.

Mayte
17.08.2014
A tv6 cos wyemituje? Mialo byc carozon intoblade

dolores
15.08.2014
Ok dzięki.

Wiola
15.08.2014
Tak dodam do niedzieli się pojawi smiley

dolores
15.08.2014
Wiolu czy dodasz telenowelę "Burzę" do pilota po telenowelach?

dolores
15.08.2014
Pewnie tyle, co "Modę na sukces" he he.

Wiola
14.08.2014
Czy wiecie, że telenowela Sekret ma prawie 900 odcinków ciekawe ile u nas wyemitują?

Archiwum
Elite Site
rbda.jpgegoistki.blogspot.com
Elizabeth Gutierrez
RBD
Top Site
egoistki.blogspot.com MaitePerroniBeorlegui.pl AlfonsoHerrera.pl ChristopherUckermann.net Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2012
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

6,043,120 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie