Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 385
Najnowszy Użytkownik: krymPL
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Teresa" odc. 87,88,89,90,91
Streszczenia odcinków


Odcinek 87
Emisja: 9 lipca 2012

Mariano oświadcza Aidzie, że chce z nią być. Kobieta postanawia zapomnieć ukochanemu romans z Teresą i zgadza się być z Mariano. Fernando rozważa zakończenie związku z Luisą, ale kiedy zjawia się jego matka – Orianą, przedstawia jej Luisę jako swoją wybrankę. Uszczęśliwiona dziewczyna spotyka się z Teresą, by ją uspokoić i doradzić by dała szansę Arturo. Matka Fernando wyrzuca Teresie, że poślubiła Arturo tylko dla jego pieniędzy.

Odcinek 88
Emisja: 10 lipca 2012

Hernan postanawia wyjaśnić Esperanzie, dlaczego jej unikał. Esperanza mówi mu, że jest w ciąży. Fernando upomina Orianę, aby lepiej traktowała Teresę. Kobieta jest zaskoczona, że jej syn nie widzi, jaka naprawdę jest Teresa, zaczyna podejrzewać, że Fernando kocha Teresę, nie Luisę. Teresa mówi Arturo, że pojedzie z nim do Europy, ale to nie oznacza, że wybaczyła mu zdradę. Kiedy Fernando próbuje przeprosić Teresę za zachowanie swojej matki wchodzi Oriana i zarzuca Teresie chęć uwiedzenia jej syna. Paty próbuje zaprosić swojego dziadka na ślub jednak ten mówi, że nie będzie mógł uczestniczyć w uroczystości. Mariano decyduje się porozmawiać z Teresą, jest w szoku kiedy dowiaduje się, że Teresa wyjeżdża z Arturo do Europy.

Odcinek 89
Emisja: 11 lipca 2012

Esperanza mówi Hernanowi, że nie chce go stracić. Mężczyzna zapewnia ją, że ich relacja się nie zmieni i nadal pozostaną przyjaciółmi. Fito ponownie prosi Teresę o pieniądze. Kobieta straszy go, że jeśli nie przestanie jej nachodzić, wezwie policję, na co Fito reaguje śmiechem – jeśli pójdzie do więzienia, trafi tam także Teresa. Oriana rozmawia z Luisą na temat Teresy. Przekonuje dziewczynę, aby nie ufała tak ślepo komuś, kto ciągle kłamie. Przypomina jej także, że Fernando to kobieciarz, a Teresa jest piękną kobietą, której mężczyźni nie potrafią się oprzeć. Genoveva mówi Rubenowi, że zacznie starania o adopcję, tak żeby po urodzeniu dziecka przez Esperanzę nikt niczego nie podejrzewał. Oriana rozmawia z Arturo i radzi mu, by rozwiódł się z Teresą. Obecność matki Fernanda zaczyna być coraz bardziej kłopotliwa dla jej syna.

Odcinek 90
Emisja: 12 lipca 2012

Żeby usprawiedliwić zniknięcie pieniędzy, które Teresa dała Fito, kobieta udaje, że padła ofiarą napadu. Oriana w szpitalu rozmawia z Mariano, któremu coraz mniej podoba się ciekawość matki Fernanda. Aby odwdzięczyć się Mariano za pomoc, Oriana proponuje pomoc finansową dla kliniki. Kiedy lekarz odmawia kobieta idzie do Arturo i mówi prawnikowi, że Mariano nie przyjął jej pomocy przez niego. W dniu ślubu Paty i Johnny’ego, Don Porfirio po raz kolejny próbuje przekonać wnuczkę, by nie wychodziła za mąż, ale dziewczyna nie chce słuchać mężczyzny. Armando słyszy kłótnię Aidy i Teresy, w której Teresa przyznaje, że Mariano wróciłby do niej, gdyby tego chciała.

Odcinek 91
Emisja: 13 lipca 2012

Aida opowiada Marianowi o kłótni z Teresą. Wściekły mężczyzna mówi Teresie, żeby nie powinna być tak pewna jego zachowania. Kobieta usiłuje go pocałować, ale on się wyrywa. Aida daje Esperanzie do zrozumienia, że nie chce mieć z nią ani z innymi ludźmi z baraków nic wspólnego. Hector pokazuje Juanie dokumenty rozwodowe, prosi ją o rękę. Oriana oznajmia synowi, że gdyby związał się z Teresą, zostałby wydziedziczony.


ŹRÓDŁO: novela.pl oraz telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 lipiec 2012         0 Komentarzy · 1429 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Eva Luna" odc. 67,68,69,70
Streszczenia odcinków


Odcinek 67
Emisja: 10 lipca 2012

Marisol i Francisco szykują się do ślubu. Giorgio wypożycza dziewczynie suknię ślubną z domu mody Marceli. Nadchodzi wyczekiwany dzień. Oboje sądzą, że prócz miłości zyskają także majątek i pozycję w społeczeństwie. Jackie prosi Francisco o adres narzeczonej. Wmawia mu, że chce zawieźć pannie młodej kwiaty od Daniela. Kiedy dociera pod wskazany adres, właściciel domu informuje ją, że nie mieszka tu żadna Marsiol. Słysząc imię dziewczyny, informuje Jackie, że dziewczyna jest pierwszą lepszą, która pracuje w klubie dla mężczyzn. Jackie wraca do domu z zamiarem porozmawiania z Francisco. Na miejscu okazuje się, że szofer już wyjechał do kościoła. Jackie i Laurita łapią taksówkę i jadą nie dopuścić do ślubu. Stan Julio poprawia się. Mężczyzna informuje Evę, że zapisał jej połowę swojego majątku. Chce jej w ten sposób podziękować za uczucie, którym go obdarzyła, a którego nie był w stanie uzyskać nawet u własnych dzieci. Początkowo dziewczyna odmawia, ale zaczyna myśleć o dziecku i zmienia zdanie. Obiecuje sobie, że jej dziecku nigdy niczego nie zabraknie, a ona go nigdy nie opuści tak jak zrobiła to jej matka. Debora wyznaje Marceli, że przed laty przyznała się mężowi do zdrady. Opowiada przyjaciółce, że kiedy wróciła z podróży biznesowej, męża już nie było. Zniknął wraz z ich córkami. Od tamtej pory szuka ich. Kiedy już trafia na jakiś trop, oni ponownie znikają. Tym razem dowiedziała się, że jej rodzina przeprowadziła się do Los Angeles. Ma nadzieje, że tym razem uda im się ją odnaleźć.

Odcinek 68
Emisja: 11 lipca 2012

Ksiądz udziela ślubu Marisol i Francisco. W kościele pojawia się Giorgio, który rozpoznaje szofera Daniela i głośno nazywa go oszustem. Chwilę później pojawiają się Jackie i Laurita. Te z kolei wyzywają Marisol od pierwszych lepszych. W kościele wybucha chaos. Marisol i Francisco obrzucają się obelgami. Giorgio pociesza zrozpaczoną Marisol. Alicia chce wiedzieć, dlaczego przyjaciółka zatajała przed nią prawdę. Upokorzona Marisol przyznaje się dziewczynie, że nie tylko tańczy w klubie, ale też jest prostytutką. Julio wychodzi ze szpitala. Julio zleca Marcosowi, aby podpytał Renatę o Justę. Kobieta w dalszym ciągu twierdzi, że jej siostra nie żyje. Marcela radzi Victorii, aby jak najszybciej zaszła w ciąże z Danielem. Marcela opowiada Debora, że pojawiła się kobieta, która jest główna spadkobierczynią Julio. Przyjaciółka radzi jej, że pomoże jej się pozbyć przybłędy do czasu, gdy dowiaduje się, że tajemniczą dziewczyną jest… Eva Gonzalez.

Odcinek 69
Emisja: 12 lipca 2012

Z uwagi na dobro Adriana Justa zgadza się wyjść za mąż za Ricardo. Sądząc, że Julio nie żyje, postanawia dać szansę Ricardo i zapomnieć o przeszłości. Eva i Matilde przygotowują przyjęcie powitalne dla Julio. Debora podejrzewa, że Eva może być jej córka. Kobieta nie może uwierzyć, że jej mała Eva stała się potworem, który zamienił życie Arismendich w piekło. Laurita robi psikusa macosze i podkłada jej żabę do torebki. Victoria żąda od dziewczynki wyjaśnień. W trakcie awantury chce podnieść rękę na Lauritę. Wówczas pojawia się Daniel. Zabrania żonie bić jego córki. W nocy Laurita ma koszmary. Śni, że ojciec umiera z jej winy, bo nie pozwoliła mu zaznać szczęścia u boku Victorii. Nad ranem, ku wielkiej radości macochy, zawiadamia ojca, że chce wyjechać do szkoły z internatem. Francisco idzie do kabaretu, aby zobaczyć na własne oczy, czym zajmuje się jego niedoszła żona. Nie wytrzymuje, kiedy klienci traktują dziewczynę przedmiotowo i wdaje się z nimi w bójkę. Damian wyrzuca szofera Daniela z klubu. Alicia spędza noc z Leonardo. Nad ranem mężczyzna odwozi ją do domu. Czule się żegnają. Tony obserwuje ich z daleka. Ma zamiar zabić byłą dziewczynę i swojego szefa. Po chwili uświadamia sobie jednak, że nie jest w stanie tego zrobić, bo kocha Alicię.

Odcinek 70
Emisja: 13 lipca 2012

Nadchodzi dzień porodu Evy. Dziewczyna cały czas myśli o Danielu. Eva rodzi synka i daje mu imię Pablo. Myślała o imieniu Daniel, ale nie chciała, aby jego ojciec dowiedział się o jego istnieniu. Tymczasem Daniel nie może przestać myśleć o Evie. Julio i Diego Arteaga rozpoczynają przygotowania do realizacji planu zemsty. Mija kilka miesięcy. Zbliża się prezentacja nowego zapachu Diego. Z tej okazji biznesmen wydaje uroczyste przyjęcie i zaprasza całą śmietankę towarzyską L.A. Diego zaprasza Marcelę na imprezę i zawiadamia ją, że znalazł idealną modelkę – twarz kampanii reklamowej jego nowej linii perfum. Zbliża się wielki wieczór. Eva w kapeluszu i woalce pojawia się na przyjęciu. Nikt nie ma pojęcia, kim jest nowa modelka Arteagi, która będzie promować nowy zapach – „Eva Luna”. Marisol przygotowuje się do występu wokalnego na imprezie. Giorgio informuje ją, że gala będzie transmitowana przez lokalne i narodowe telewizje. Dodaje także, że w przyszłym tygodniu załatwił jej spotkanie z producentami muzycznymi. Leonardo proponuje Tony’emu pracę szofera w agencji modelek. Chłopak przyjmuje. Planuję zemścić się na Leonardo za uwiedzenie Alicii i wdać się w romans z jego siostrą, Victorią.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 lipiec 2012         0 Komentarzy · 3231 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zakazane uczucie" odc.109-116
Streszczenia odcinków


Odcinek 109
Emisja: 9 lipca 2012, godz. 17:00

Ana Paula przeprasza Gustavo za swoje uczucia. Mężczyzna nie ma pretensji. W obliczu nowej sytuacji postanawia dać szansę Cynthii. Ana Paula życzy mu wszystkiego najlepszego. Hilda oznajmia Rogelio, że Ana Paula rozmawia z Gustavo. Montero przyznaje, że sam pozwolił żonie na spotkanie z byłym narzeczonym. Prosi przyjaciółkę, aby zaprzestała szpiegowania jego żony, bo ufa jej i jest przekonany o jej miłości do niego. Hilda cieszy się, że Margarito będzie miał rodzinę o jakiej zawsze marzył. Rogelio informuje Marię, że odblokował połączenia wychodzące w domu. Oznajmia też, że on i Ana Paula wyjeżdżają do Tuxtla do kliniki i pozostawia hacjendę w jej rękach. Rogelio obiecuje Gustavo, że nauczy Cynthię interesów. Oburzona siostra ripostuje, że nie potrzebuje korepetycji, ale Montero jest nieugięty. Cynthia złości się na męża, kiedy ten zabrania jej wyjazdu z Mercedes i każe jej zatroszczyć się o sprawy hacjendy. Cynthia szuka pocieszenia w ramionach Efraina. Kochanek radzi jej, aby zostawiła Gustavo i powierzyła mu wszystkie obowiązki. Maria nakrywa córkę z pracownikiem Rogelio. Ostrzega Cynthię, że o wszystkim poinformuje jej brata. Dziewczyna udaje zrozpaczoną i wmawia matce, że Efrain ją szantażuje i osacza. Błaga, aby nie mówiła nic Rogelio ani Gustavo. Efrain pyta Marii, czy już zdała sobie sprawę z tego, jaką kobietą jest Cynthia. Ich rozmowę słyszy Gustavo, który staje w obronie dobrego imienia żony i rzuca się na Efraina z pięściami. Mężczyzna żąda od żony wyjaśnień. Cynthia przekonuje męża, że nie ma i nie miała nic wspólnego z Efrainem. Mąż prosi ją, aby nie utrzymywała kontaktów z Efrainem. Tymczasem on uprzedza Marię, że jeśli Cynthia będzie nadal kłamała, powie o wszystkim Gustavo. Cynthia prosi kochanka, aby nie komplikował spraw. Efrain ma dość tego, że wszyscy myślą, że ma na jej punkcie obsesje. Chce wszystkim powiedzieć prawdę. Ana Paula natyka się w szpitalu na Elsę. Kobieta bierze ją za Vanesę i przeprasza za zabicie jej ojca.

Odcinek 110
Emisja: 9 lipca 2012, godz. 18:00

Ernesto uspokaja Anę Paulę. Mówi jej, że stan Elsy jest poważny i być może kobieta uroiła coś sobie. Dziewczyna przekonana jest, że żona zabiła jej ojca. Cynthia przekonuje Efraina, aby był cierpliwy i poczekał do jej rozwodu, bo inaczej nici z majątku. Nie chce też, aby mąż poznał prawdę, bo podejrzewa, że się w niej zakochał. Efrain drwi z kochanki. Nie wierzy, że Gustavo mógł się w niej zakochać, bo nadal nie widzi świata poza Aną Paulą. Pyta się Cynthii, czy to nie ona się zakochała w Duranie. Dziewczyna zaprzecza. Efrain obiecuje, że będzie na nią czekał, ile będzie trzeba. Uprzedza jednak, żeby nie ważyła się go zdradzić, bo jest ktoś kto zna wszystkie jej grzechy, łącznie z faktem, że podrzuciła żmiję do łóżka bratowej. Gustavo zauważa brak zainteresowania sprawami hacjendy ze strony żony. Próbuje uświadomić jej, że to teraz także jej ziemie, jej zwierzęta, jej pieniądze i powinna nauczyć się nimi zarządzać. Ana Paula opowiada Rogelio, że siostra zawsze obwiniała ją o śmierć ojca, a tymczasem winną tragedii jest jej matka. Vanesa zaprzecza, że znała prawdę. Następnie informuje matkę, że odda ją do szpitala dla obłąkanych, bo nie pozwoli na to, aby pokrzyżowała jej plany. Efrain wyznaje Consuelo, że jest jedyną osobą, która go kochała i jedyną, której ufa. Daje jej list i prosi, aby dziewczyna przeczytała go w razie jego śmierci. Służąca zgadza się, ale zaznacza, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Vanesa proponuje Anie Pauli, że pożyczy pieniądze dla jej męża, aby mógł wyjść z długów. Siostra pyta o cenę i dodaje, że decyzja należy do Rogelio. On jest zdziwiony, widząc siostry rozmawiające na spokojnie. Vanesa dziękuje Anie Pauli za opiekę nad nią i matką. W ramach zadośćuczynienia gotowa jest zabrać ją na grób ojca.

Odcinek 111
Emisja: 10 lipca 2012, godz. 17:00

Ana Paula dziękuje siostrze za zabranie na grób ojca. Cieszy się, bo w obliczu nowych faktów, ma spokojne sumienie. Vanesa przyznaje, że nigdy nie poznają prawdy na temat zajścia feralnego dnia, kiedy zmarł ich ojciec, bo jej mama jest w ciężkim stanie. Gustavo naciska żonę, aby wyraziła chęci do pracy na hacjendzie. Uświadamia jej, że gra toczy się o miliony i poziom życia do jakiego przywykła. Dziewczyna obiecuje dołożyć wszelkich starań, aby dobrze zarządzać swoim majątkiem. Maria prosi Gustavo o cierpliwość. Wyznaje mu, że Cynthia nigdy nie pracowała ani nie uczyła się, bo jej ojciec uważał, że nie musi. Następnie opowiada mu, jak ojciec Ignacio Montero odebrał jej córkę. Rogelio zabiera Anę Paulę do stolicy. Niebawem dołączają do nich Hilda i Margarito. Przyjaciółka Rogelio prosi Anę Paulę, aby dbała o męża, bo widać, że on naprawdę ją kocha. Dziewczyna zapewnia Hildę o swojej miłości do męża. Gustavo rozmawia z Cynthią o sprawach hacjendy. Mówi jej, że przeglądał księgi posiadłości i jest pełen podziwu dla Rogelio, który uczynił „Silną” najlepiej prosperującą i najbogatszą hacjendą w okolicy. Esteban radzi Rocio, aby odsunęła się trochę od Ulisesa, bo ludzie zaczynają gadać na ich temat. Kobieta ripostuje, że nie zostawi przyjaciela w potrzebie i dodaje, że nie dba o to, co ludzie powiedzą, bo ona wie jaka jest prawda. Efrain odmawia wykonywania poleceń Gustavo. Duran ostrzega go, że po powrocie Rogelio powie mu o jego braku posłuszeństwa i zrobi wszystko, aby musiał opuścić hacjendę. Rosaura dokucza Vanesie, mówiąc, że być może odziedziczyła szaleństwo po matce. Cynthia jest zła, bo Gustavo usnął i nie doczekał kolacji, którą dla nich przygotowała. Maria tłumaczy córce, że jej mąż ciężko pracuje i powinna być bardziej wyrozumiała. Rogelio pyta Any Pauli czy zgodziłaby się wyjść za niego tym razem przed Bogiem. Szczęśliwa dziewczyna zgadza się i śpiewa dla męża piosenkę.

Odcinek 112
Emisja: 10 lipca 2012, godz. 18:00

Maria przyznaje Vanesie, że nie lubi Rosaury. Nie zmienia to jednak faktu, że się z nią nie zgadza w kwestii obecności kobiety na hacjendzie. Uświadamia jej, że zmarnowała swoją szansę, kiedy zostawiła Rogelio, gdy najbardziej potrzebował jej wsparcia. Rogelio oznajmia Anie Pauli, że pobiorą się po jego operacji. Dziewczyna chce jak najszybciej. Przypomina mu, że nigdy nie dbała o jego sprawność fizyczną. Mąż upiera się przy swoim, chce wyjść z żoną z kościoła na własnych nogach. Consuelo informuje Efraina, że zachowała jego list. Uprzedza go, aby nie ufał do końca Cynthii i nie robił sobie większych nadziei, bo dziewczyna kocha swojego męża. Maria ponownie stara się wpłynąć na córkę, aby pomogła mężowi w sprawach hacjendy. Mówi jej, że nie robi nic, aby zdobyć szacunek i podziw Gustavo. Rogelio oznajmia Anie Pauli, że ubezpieczenie zdrowotne pokryje połowę kosztów operacji, a część pożyczy od kogoś, ale nie chce czekać. Pragnie się jej poddać jak najszybciej. Cynthia, chcąc zyskać w oczach męża, organizuje przyjęcie na cześć Marii. Duran cieszy się, że żona postanowiła dać szansę matce. Cynthia żali się Vanesie, że ze względu na Gustavo, zmuszona jest pogodzić się z matką, której nienawidzi. Cynthia informuje Efraina, że Rogelio uratował jakieś pieniądze. Ma zamiar wziąć część od niego i wyjechać z kochankiem z dala od problemów, hacjendy i matki. Wzruszona Maria ze łzami w oczach dziękuje córce za przyjęcie i przeprasza ją za to, że nazwała ją córką w obecności pracowników. Dziewczyna każe jej przestać ośmieszać się, zalewając łzami.

Odcinek 113
Emisja: 11 lipca 2012, godz. 17:00

Bruno upija Maicę. Chce wiedzieć, komu Rogelio zapisał swój majątek. Rogelio przyjeżdża na hacjendę. Informuje wszystkich, że dostał pożyczkę na operację, a także o ślubie kościelnym z Aną Paulą. Brat każe Cynthii czuwać nad hacjendą i przypomina jej, że nie mogą stracić żadnych ziem ani posiadłości, bo są one w zastaw pożyczki. Bruno informuje Rosaurę, że Ana Paula i Margarito są jedynymi spadkobiercami Rogelio. Dodaje, że jeśli szybko chce być bogata, musi zabić męża siostrzenicy. Wspólniczka oburza się i mówi, że nigdy nikogo nie zabiła. Bruno ripostuje, że zawsze musi być ten pierwszy raz, a on ma dość bycia chłopcem od czarnej roboty. Ana Paula zawiadamia przyjaciółkę o ślubie z mężem. Chce, aby siostra Dany przygotowała jej sukienkę. Dodaje, że będzie skromne przyjęcie, ale najważniejsze jest to, że wychodzi za mąż z miłości. Gustavo skarży się Rogelio, że Efrain nie słucha jego poleceń i za bardzo spouchwala się z Cynthią. Montero stawia pracownika do pionu i przypomina mu, gdzie jest jego miejsce. Cynthia staje w obronie kochanka. Gustavo jest zaskoczony chowaniem żony. Chce wiedzieć, co łączy ją z Efrainem. Cynthia dziękuje kochankowi, że milczał. Zapewnia go, że przygotowuje wszystko do ich wyjazdu. Rogelio oznajmia Gustavo, że uczynił go wykonawcą testamentu. Jest przekonany, że może mu zaufać i powierzyć zadbanie o przyszłość żony, siostry i syna. Prosi go także o milczenie.

Odcinek 114
Emisja: 11 lipca 2012, godz. 18:00

Ana Paula pyta męża, czy jest pewny tego, że chce poddać się operacji. Ostrzega, że proces rehabilitacyjny będzie długi i bolesny. Rogelio upiera się przy swojej decyzji. Z żoną u boku jest w stanie znieść wszystko. Ana Paula zapewnia męża o swoim uczuciu i, że bez względu na wszystko, będzie u jego boku. Miguel oświadcza ciotce i Dany, że czas, aby Ana Paula i Rogelio rozpoczęli wspólne życie sami. Chłopak dziękuje szwagrowi za wszystko, co dla niego zrobił i informuje go, że wraz z dziewczyną i ciotką wyjeżdżają do San Gabriel. Cynthia naciska na męża, aby zgodził się na ślub kościelny. Duran oznajmia jej, że nie zgodzi się na ten krok, dopóki nie będzie jej naprawdę kochał. Dziewczyna wpada w furię i przeklina Anę Paulę. Mąż zapowiada, że jeśli będzie tak się zachowywać, ich małżeństwo nie przetrwa nawet zakontraktowanego roku. Rogelio zostawia hacjendę w rękach siostry i jej męża. Daje także przyzwolenie Gustavo do wyrzucenia Efraina z hacjendy, jeśli ten nie będzie słuchał jego poleceń. Cynthia uprzedza kochanka, że musi słuchać się jej męża, bo inaczej jego dni na hacjendzie są policzone. Rogelio zostaje zoperowany. Ernesto jest zadowolony z wyników zabiegu. Uprzedza jednak Anę Paulę, że dopiero za kilka tygodni będą wiedzieli, czy jej mąż odzyskał władze w nogach. Bruno zawiadamia Roasurę o stanie Rogelio. Dodaje, że wpadł na pomysł, jak mogą zaszkodzić Montero. Rogelio rozpacza, nie czując nóg. Ernesto uspokaja go, że za wcześnie, aby stwierdzić, czy operacja się udała. Musi być cierpliwy. Cynthia żali się Vanesie, że Gustavo jest obojętny i nie ma szans na zdobycie jego uczucia. Rogelio zaczyna mieć małe czucie w nogach. Szczęśliwy obejmuje Anę Paulę.

Odcinek 115
Emisja: 12 lipca 2012, godz. 17:00

Cynthia wpada ba pomysł, jak zatrzymać przy sobie męża. Zajść z nim w ciąże. Vanesa jest w szoku. Nie może uwierzyć, że przyjaciółka ucieka się do staromodnego sposobu. Cynthia oznajmia, że tylko tak nie straci Gustavo i dodatkowo zrani Anę Paulę – da Gustavo dziecko, które ona straciła. Bruno gratuluje Rogelio powrotu do zdrowia. Dziwi się także, że pracodawca odebrał mu sprawę Miguela, bo tylko w taki sposób mógł szantażować żonę. Montero ripostuje, że Ana Paula jest z nim z miłości i bo tego chce. Zabrania mu wracać do sprawy. Bruno dodaje do kroplówki Rogelio truciznę z nadzieją, że mężczyzna umrze. Rosaura wyznaje mu, że lepiej będzie, jak Rogelio będzie żył, bo Gustavo jako wykonawca testamentu zostawi ich bez grosza. Ana Paula znajduje męża w złym stanie. Bruno pociesza przyjaciółkę. Ernesto informuje dziewczynę, że Rogelio walczy o życie. Rosaura przeprasza Gustavo za wszystko. Zapewnia go, że nie miała nic wspólnego z jego pobiciem i wmawia mu, że zmieniła się, odkąd śmierć zajrzała jej w oczy. Duran podchodzi sceptycznie do skruchy kobiety. Mercedes zawiadamia Gustavo o ciężkim stanie Rogelio. Cynthia chce być u boku brata. Mąż pozwala jej jechać. Sam postanawia zostać na hacjendzie i dopilnować spraw szwagra. Vanesa błaga siostrę, aby pozwoliła jej zobaczyć Rogelio. Gdy kobieta jest w sali, Montero wybudza się ze śpiączki. Zaskoczony widzi byłą narzeczoną. Vanesa ponownie wyznaje mu miłość i zapewnia, że nie może bez niego żyć. Rogelio przeprasza ją, ale po raz kolejny powtarza, że kocha swoją żonę. Maria przyznaje, że Gustavo jest dobrym człowiekiem. Prosi, aby nauczył się kochać Cynthię. Duran odpowiada, że stara się każdego dnia. Maria sądzi, że jak Rogelio umrze, Gustavo rozwiedzie się z Cynthią.

Odcinek 116
Emisja: 12 lipca 2012, godz. 18:00

Gustavo wspiera Marię. Mówi, że trzeba wierzyć, że Montero przezwycięży kryzys. Dodaje, że pogodził się z wyborem Any Pauli, ale nie może obiecać, że będzie z Cynthią. Służąca prosi, aby spróbował dać sobie szansę na szczęście u boku jej córki. Ana Paula wyznaje mężowi, że martwiła się o niego. Dodaje, że kocha go i nie wyobraża sobie życia bez niego. Vanesa przyznaje Cynthii, że siostra naprawdę kocha Rogelio, a ona straciła go na zawsze. Przyjaciółka zachęca ją do dalszych intryg i próbę rozdzielenia małżonków. Ana Paula prosi Vanesę i Cynthię, aby pojechały do domu. Rogelio nie potrzebuje żadnych wizyt ani tym bardziej pytań, czy stanie na nogi. Vanesa stawia się. Zapowiada, że nie ruszy się, dopóki nie zobaczy, czy Rogelio chodzi. Ana Paula wygania ją ze szpitala. Dodaje, że zawiadomi ją i Cynthię, jeśli nastąpi jakaś nagła zmiana. Mercedes dzieli się z Cynthią dobrymi wieściami, ona i Ernesto chcą pobrać się jak najszybciej. Bruno zapewnia Gustavo, że zajmie się hacjendą i może jechać na ślub siostry. Rogelio wpada w złość, widząc Gustavo. Zarzuca mu, że uczynił go swoją prawą ręką, a on wyjechał z hacjendy. Szwagier tłumaczy się, że hacjenda została w dobrych rękach, a on musi być obecny na ślubie jedynej siostry. Ana Paula gani męża, że najpierw powinien dać szansę ludziom na wytłumaczenie się, a dopiero potem krzyczeć na nich. Montero przyznaje jej rację i obiecuje, że oferuje Gustavo swoje przeprosiny. Cynthia namawia męża na pozostanie dłużej w stolicy, ale Gustavo nie zgadza się. Chce wracać na hacjendę, aby dopilnować spraw Rogelio. Gustavo rozmawia z Aną Paulą. Zaskakuje ich Rogelio.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 lipiec 2012         0 Komentarzy · 4589 Czytań · Drukuj
 
 
Skany z magazynów z Marianą Torres
Forum


Na forum portalu pojawiły się skany magazynów z Marianą Torres ("Osaczona") z kilku ostatnich lat. Aby przejść do zdjęć wystarczy kliknąć w banner ze zdjęciem aktorki.
Dodał:  Wiola dnia 08 lipiec 2012         0 Komentarzy · 571 Czytań · Drukuj
 
 
Najcudowniejsze usta
Rankingi


Internetowa strona TVNotas.com.mx w swojej najnowszej ankiecie spytała swoich czytelników o 10 popularnych gwiazd, które mają najlepsze usta do całowania.

Oto cała lista:
1. Anahi
2. Aracely Arambula
3. Barbara Mori
4. Paty Navidad
5. Cecilia Galliano
6. Betty Monroe
7. Marisol González
8. Gaby Ramírez
9. Maribel Guardia
10. Lorena Herrera
Dodał:  Wiola dnia 08 lipiec 2012         0 Komentarzy · 489 Czytań · Drukuj
 
 
„Czerwony Orzeł” najlepszym serialem
Newsy


Hiszpański serial „Czerwony Orzeł” zwyciężył w kategorii Najlepszy serial podczas 14 edycji rozdania nagród Premios Iris przyznawanych przez Akademię Sztuk i Nauk Telewizyjnych (Academia de las Artes y las Ciencias de la Televisión).

Obecny na ceremonii David Janer, odtwórca głównej roli, skorzystał z możliwości zabrania głosu po odebraniu nagrody i skierował swoje słowa podziękowania do ludzi, którzy pracują także nad innymi, popularnymi w Hiszpanii, serialami telewizyjnymi tj. Gran Hotel czy Hiszpania.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 lipiec 2012         0 Komentarzy · 535 Czytań · Drukuj
 
 
Adamari Lopez i Toni Costa szczęśliwi
Newsy


Nie ma wątpliwości, że związek, który rozwinął się między Adamari Lopez i tancerzem Tonim Costą podczas "Mira Quien baila" nadal kwitnie. Toni po raz pierwszy od bycia w związku z aktorką umieścił na swoim koncie Twitter zdjęcie z Adamari i ich przyjacielem. Wszystko wskazuje na to, że Adamari jest szczęśliwa w nowym związku, ale nie planują póki co ślubu, bo to za wcześnie.
Dodał:  Wiola dnia 07 lipiec 2012         0 Komentarzy · 464 Czytań · Drukuj
 
 
Zuria Vega odmawia usunięcia tatuażu miłości Jorge Poza
Newsy


Byliśmy zaskoczeni, że gwiazda "Un refugio para el amor" - Zuria Vega nie planuje usunąć tatuażu, który został zrobiony podczas jej romansu z Jorge Pozą. Oba tatuaże zarówno jej jak i jego zostały wykonane na nadgarstku.
Dodał:  Wiola dnia 07 lipiec 2012         0 Komentarzy · 976 Czytań · Drukuj
 
 
Mariana Seoane prawie jak matka
Newsy


Mariana Seoane ("Morze miłości") przysięga, że nie chodzi z Carlosem de la Mota ("Kiedy się zakocham"), ale znów paparazzi widzieli ich mających się ku sobie. Piosenkarce chyba nie przeszkadza postrzeganie jej i nadanie jej przydomku "mama" w stosunku do swojego partnera, którego lubi rozpieszczać.
Dodał:  Wiola dnia 07 lipiec 2012         0 Komentarzy · 452 Czytań · Drukuj
 
 
Ludwika Paleta zaręczona z Emiliano Salinas
Newsy


Ludwika Paleta udała się na zasłużony urlop wraz z Emiliano Salinas, który zabrał ją do Paryża, aby odpocząć. Co było zaskoczeniem dla aktorki? Najmłodsze dziecko byłego prezydenta Carlosa Salinasa de Gortari po dwóch latach randek, uklęk na swoje kolano, aby oficjalnie poprosić ją o bycie jego żoną. Oczywiście zgodziła się. Wstępnie ślub planowany jest na grudzień 2013 roku.
Dodał:  Wiola dnia 07 lipiec 2012         0 Komentarzy · 446 Czytań · Drukuj
 
 
Daniela Castro w ciąży
Newsy


Daniela Castro ("Mój grzech") potwierdziła, że jest podekscytowana czekaniem na przybycie swojego trzeciego dziecka - chłopca, który otrzyma nazwisko męża dziadka i byłego prezydenta Meksyku od 1964 do 1970 r., Gustavo Diaz Ordaz. Po 13 latach małżeństwa, aktualna wiadomość zaskoczyła wszystkich o ciąży aktorki. Córeczki pary są bardzo zadowolone z przybycia brata na świat. Obecnie aktorka jest w 3 miesiącu ciąży i cieszy się z tego, że Bóg dał jej szanse do ponownego zostania matką.
Dodał:  Wiola dnia 07 lipiec 2012         0 Komentarzy · 472 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 460 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Z kim powinna być Montserrat?

Alejandro

Jose Luis

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

krymPL
04.08.2015
Santiago;]

krymPL
30.07.2015
Z początku jakoś nie mogłem załapać czy to coś będzie w końcu się dziać czy nie, ale na 10-tym odcinku już mnie przekonywało że będzie, bo robiło się coraz ciekawiej.smiley Muszę pobrać odcinki Pokojówki

Wiola
29.07.2015
Oj tak smiley czekam na dalsze odcinki z ogromną niecierpliwością smiley

krymPL
29.07.2015
Santa Diabla się rozkręca.smiley

krymPL
28.07.2015
Tak! Królowa Serc to jak na razie dla mnie najlepsze! Przy niej wymiękają niektóre filmy co mają wątek kryminalny. Jestem chłopakiem a Królowa od razu mi się spodobała jak ujrzałem takie wątki. Ale Sa

Wiola
28.07.2015
Niby ma ale moim zdaniem nie umywa się do Królowej serc, zresztą jak większość telek.

krymPL
28.07.2015
No chyba Pokojówka ma wątki kryminalne, przecież tam jest Nicolas Nuñez.smiley

Wiola
27.07.2015
Nie o Pokojówkę na Manhatannie. Santa Diabla bardzo fajnie się zapowiada, lubię telki Telemundo z wątkami kryminalnymi w tle.

krymPL
27.07.2015
Ale chodzi o Santa Diabla?

Wiola
27.07.2015
Widziałam kilka odcinków i mi osobiście nie za bardzo przypadła do gustu fabuła

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

11,688,670 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie