Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 387
Najnowszy Użytkownik: Beata Myszor
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Królowa południa" odc.45-60
Streszczenia odcinków


Odcinek 45
Emisja: 13 lipca 2012

Teresa jest wdzięczna Veronice za uratowanie życia Paty. Zatrudnia ją jako asystentkę wspólniczki. Veornica rozpoczyna badanie miejsca. Willy próbuje się z nią skontaktować. Teresa dzwoni do Garou i umawia się z nim na spotkanie pod pretekstem chęci pogodzenia i zakopania toporu wojennego. Mężczyzna pojawia się w ustalonym miejscu ze swoimi ludźmi, gotowy zabić Teresę. Szybko jednak przekonuje się, że wpadł w pułapkę zastawioną przez Mendozę. Mężczyzna wpada w ręce Pote i Ramosa, którzy biją go i zostawiają sparaliżowanego. Florez i Willy znajdują Garou. Proponują mu układ: pomogą mu, jeśli wyda swoich oprawców. Garou wypowiada imię szefowej: Teresa Mendoza. Tymczasem ona i Saturnino uwalniają wszystkie kobiety, które Garou odurzał narkotykami i trzymał w zamknięciu. Teo odzyskuje przytomność. Przypomina sobie słowa żony, a także przypadkowe spotkania z Eddim i zaczyna łączyć poszczególne elementy układanki w całość. Teresa stawia sprawę jasno: Eugenia chciała go zabić. Kobieta odchodzi. Teo zostaje z Eugenią, której zarzuca, że próbowała go zabić. Żona broni się i oczernia Teresę.

Odcinek 46
Emisja: 16 lipca 2012

Garou idzie na układ z policją. Niebawem zostaje zamordowany przez Pote. Florez dowiaduje się o śmierci informatora. Jego plan złapania Teresy ponownie spala na panewce. Po śmierci Garou rodzina Perna decyduje się podjąć współpracę z organizacją Teresy. Teo zanosi Eugenii dokumenty rozwodowe. Kobieta odmawia podpisania ich, ale po chwili zmienia zdanie. Mężczyzna informuje ją, że usunął ją z listy upoważnionych do odbioru odszkodowania po jego śmierci, a takżezapisał cały majątek dla córek. Kobieta wariuje na myśl, że będzie musiała zrezygnować z poziomu życia, do jakiego była ostatnio przywykła. Partia decyduje się wycofać kandydaturę Epifanio z wyborów i wypuścić nowego kandydata na prezydenta - Antonio. Ratas zleca zabójstwo nowego kandydata na stanowisko głowy państwa. Epifanio wysyła Batmana w pościg za Ratas. Paty organizuje przyjęcie urodzinowe dla Teresy. Na imprezę zaprasza w roli prezentu – Teo. Zakochani całują się. Veronica jest zazdrosna o Paty.

Odcinek 47
Emisja: 17 lipca 2012

Conejo opowiada Alberto o swojej przyszłości. Mężczyzna jest zaskoczony i zawiedziony. Obraz kobiety, jaki miał w głowie, legł w gruzach. Eugenia pojawia się na imprezie Teresy. Kobieta nie odstępuje męża na krok, a na koniec przykuwa uwagę paparazzi wyzywającymi pozami. Pod koniec przyjęcia dochodzi do konfrontacji rywalek. Eugenia atakuje Teresą, a ta oznajmia jej, że ma nagranie, na którym widać, jak ona i Eddie planują śmierć Teo. Eugenia doznaje szoku. Pokonana opuszcza przyjęcie. Teresa prosi Teo, aby odprowadził żonę. Kobieta obawia się, że Eugenia może wyładować swoją złość na córeczkach. Veronica relacjonuje Willy’emu, co dzieje się na przyjęciu urodzinowym Teresy. Na imprezie pojawia się Sanchez. Mężczyzna proponuje Paty i Veronice trójkąt. Policjantka jest zazdrosna o to, co w przeszłości łączyło Paty i Godoya. Teo kontaktuje Teresę z ważnymi osobami, które są zainteresowane praniem brudnych pieniędzy w jej firmie.

Odcinek 48
Emisja: 18 lipca 2012

Yasikov ostrzega Teresę, że Eugenia zrobi wszystko, aby się na niej zemścić. Żona Teo wraca do domu, gdzie zaczyna szukać ujścia dla swoich frustracji w alkoholu. Wyrzuty sumienia powoli doprowadzają ją do obłędu. Teo przyjeżdża do domu i kładzie żonę do łóżka. Następnego dnia w domu kobiety pojawia się Florez z nakazem zatrzymania jej za próbę zabójstwa męża. Początkowo kobieta nie chce wyjść, ale po chwili zmienia zdanie. Z obłędem w oczach przyznaje się władzom do wszystkiego, co zrobiła i co zaplanowała. Po wyznaniu wchodzi do domu pod pretekstem konieczności zażycia lekarstw i strzela sobie w głowę. Pijana Conejo uwodzi Alberto i zabiera go do siebie. Kiedy są o krok od pójścia do łóżka, mężczyzna rezygnuje. Nie potrafi uprawiać seksu z morderczynią. Veornica rozmawia z Willym. Mówi mu, że zakochała się w Paty i prosi, aby odwołał ją z misji, ale szef jest nieugięty. Teresa zgadza się na spotkanie z klanem Pernasów.

Odcinek 49
Emisja: 19 lipca 2012

Veronica szuka Paty. Znajduje ją w łóżku z Sanchezem. Policjantka ledwo kontroluje swoją zazdrość. Kiedy spotyka się z kochanką, prosi, aby kontynuowały swój związek i oświadcza, że pogodziła się z tym, że jego status to otwarty. Paty zgadza się. Teo informuje Teresę o samobójstwie Eugenii. Kobieta kontaktuje się z burmistrzem i prosi go, aby nie upubliczniał sprawy. Teresa zakopuje topór wojenny z rodziną Pernas. Oba kartele narkotykowe dzielą się terytorium. Pernasowie biorą północny Atlantyku, a Teresa zostaje na Południu. Mendoza i Pernasowie podpisują rozejm. Veronica wypytuje Sancheza o następną operację. Mężczyzna opowiada jej o zbliżającym się transporcie 7 ton narkotyków ukrytych w prochu strzelniczym. Veronica natychmiast zawiadamia Willy’ego, a ten Floreza. Na prośbę Willy’ego policja odpuszcza obławę najbliższego transportu, aby nie zdradzić Veronici i nie skierować na nią żadnych podejrzeń. Cucho dowiaduje się o samobójstwie Eugenii i postanawia napisać artykuł.

Odcinek 50
Emisja: 20 lipca 2012

Paty zaczyna mieć Veronicę na oku, dając przy tym upust swojej zazdrości i niepewności. Cucho ma zakaz pisania artykułu o samobójstwie Eugenii. Mężczyzna publikuje zdjęcie Teresy z Teo i podpisuje ją wymownym tytułem „Królowa Południa”. Teresa zawiadamia Teo, że postanowiła dać im szansę. Mężczyzna nie kryje swojej radości. Veronica włamuje się do komputera Teo i ściąga z niego wszystkie dane dotyczące najbliższych transportów, a także jego ważnej roli w organizacji Teresy. Willy i Florez natychmiast ruszają do akcji. Pierwszy jedzie do mieszkania Teo, a drugi do apartamentu Teresy, aby przesłuchać kochanków.

Odcinek 51
Emisja: 23 lipca 2012

Willy demaskuje Teo. Oświadcza, że wie o jego zdradzie i kradzieży pieniędzy z firmy Teresy. Mężczyzna jest w szoku. Troska o własny los wygrywa z lojalnością. Teo zgadza się współpracować z policją. Udziela policjantowi informacji na temat szlaków i kolejnych dostaw narkotyków. Willy przedstawia Teo Veronice. Dziewczyna nie może uwierzyć, że kochanek Mendozy będzie teraz z nimi współpracować. Veronica zrywa z Paty. Kochanka sądzi, że Guadelupe rzuca ją dla faceta. Zrozpaczona szuka pocieszenia w alkoholu i narkotykach. Veronica nie może patrzeć, jak ukochana stacza się.

Odcinek 52
Emisja: 24 lipca 2012

Saturnino widzi Teo wychodzącego z komisariatu. Natychmiast mówi o wszystkim Olegowi. Przyjaciel Teresy natychmiast jedzie żądać wyjaśnień od jej kochanka. Teo ma już przygotowaną wymówkę. Wmawia Yasikovowi, że chciał załagodzić konflikt między Florezem a kobietą. O swojej rozmowie z Olegiem Teo opowiada Teresie. Wzburzona kobieta urządza przyjacielowi awanturę. Teresa mdleje. Pote zawozi ją do szpitala. Lekarz zawiadamia ją, że spodziewa się dziecka. Kobieta jest w szoku. Prosi Pote, aby zawiózł ją nad morze. Tam wsiadają na jacht i wypływają na otwarte wody. W pewnym momencie Teresa zatrzymuje łódkę i zaczyna spoglądać w wodną otchłań. Przypomina sobie śmierć Brendy, Mohameda, Fatimy, Santiago. Kobieta prosi Pote, aby milczał. Teresa próbuje porozmawiać z Teo i wyznać mu prawdę, ale kończy się kolejną kłótnią o Olega. Paty śledzi Veronicę. Ponownie widzi ją w towarzystwie Willy’ego. Zazdrosna urządza jej awanturę. Następnego dnia Paty zakrada się do mieszkania byłej kochanki, chcąc znaleźć dowody jej zdrady. Nagle Veronica wraca do domu. Paty chowa się w szafie.

Odcinek 53
Emisja: 25 lipca 2012

Paty śledzi Veronicę. Widzi ją z Willym. Kobieta wysiada z samochodu i idzie do dziewczyny z awanturą. Nagle przypomina sobie, że zna przyjaciela Guadelupe. Paty rozpoznaje w nim agenta Interpolu. Pod wpływem emocji Paty mdleje i traci szansę na ucieczkę. Yasikov przyjeżdża do Teresy z drogim prezentem. Szczęśliwa kobieta zaczyna opowiadać mu o dzieciach i rodzinie. Wspólnik zaczyna podejrzewać, że Teresa jest w ciąży i pyta ją o to. Kobieta zaprzecza, ale błysk w oku nie pozostawia wątpliwości. Transport dla Aurelio Cardony zostaje przejęty przez władze. Teresa zaczyna szukać winnego donosu. Przerażony Teo za wszelką cenę stara się przekonać kochankę, że to wina Paty. Ratas podsłuchuje rozmowę Mercedes z Epifanio, z niej dowiaduje się, że jest synem Vargasa. Chłopak nie kryje swojego szczęścia. Saturnino odkrywa, że Teo ma kochankę i zawiadamia o tym fakcie Olega.

Odcinek 54
Emisja: 26 lipca 2012

Po wyjściu Willy’ego Paty szarpie się z Veronicą i ucieka. Udaje jej się wsiąść do samochodu i go odpalić. Policjantka biegnie za nią i siada na miejscu pasażera. Paty wciska gaz i zrozpaczona zaczyna jechać jak szalona. Veronica stara się jej wytłumaczyć, że wykonywała jedynie swoją pracę, co nie zmienia faktu, że ją szczerze pokochała. Paty traci panowanie nad kierownicą i wjeżdża do wąwozu. Kobiety wypadają ze spadającego pojazdu, który na koniec wybucha. Wkrótce na miejscu pojawiają się ratownicy, którzy śpieszą im z pomocą. Martin informuje Willy’ego, że jedna z kobiet nie przeżyła. Policjant martwi się, że może chodzić o Veronicę. Teo dowiaduje się o wypadku kobiet. Przekazuje smutną wiadomość Teresie i ponownie stara się oczernić Paty w jej oczach. Zdenerwowana kobieta wyrzuca kochanka ze swojego biura. Po południu Teo spotyka się z Florezem. Mężczyźni ustalają szczegóły następnej akcji. Saturnino odkrywa, że Teo współpracuje z policją i stawia mu czoła. Oleg radzi Teresie, aby przyjrzała się wszystkim swoim pracownikom, ze szczególnym uwzględnieniem kochanka.

Odcinek 55
Emisja: 27 lipca 2012

Ratas kontaktuje się z Popeyem i zleca mu zabójstwo Antonio de las Casas. Popeye ma ograniczone zaufanie do Ratasa. Prosi go, aby zapewnił mu wsparcie, kiedy będzie zbliżał się do polityka. Teresa jedzie do kostnicy, gdzie rozpoznaje ciało Veronici. Obecny na miejscu Florez informuje ją, że mają ją w garści i już wkrótce dopadną ją, tak jak dopadli 20 ton narkotyków. Teresa nie daje po sobie poznać strachu. Kobieta idzie w odwiedziny do Paty, która w stanie ciężkim leży w szpitalu. Również Willy składa wizytę wspólniczce Mendozy. Obwinia ją o śmierć swojej policjantki i wymusza na niej obietnicę, że nie powie Teresie prawdy o Veronice. Teo zabija Nino.

Odcinek 56
Emisja: 30 lipca 2012

Teresa odwiedza Paty. Przyjaciółka błaga, aby zabrała ją do domu. Początkowo kobieta oponuje, ale w końcu ugina się pod naciskami Paty. W domu wspólniczka wyznaje Teresie, że Guadelupe naprawdę nazywała się Veronica i była tajną agentką. Teresa natychmiast zawiadamia Olega. Paty wspomina chwile spędzone z Veronicą. Prosi przyjaciółkę, aby ją przytuliła. Kobiety całują się. Teresa wychodzi, a Paty idzie do łazienki. Wchodzi do wanny i podcina sobie żyły. Teresa znajduje osłabioną przyjaciółkę całą we krwi i w wodzie. Nieprzytomnej wyznaje, że jest w ciąży. Teo z każdym dniem jest bardziej poddenerwowany. Stara się wmówić Teresie, że Paty mogła powiedzieć za dużo Veronice. Między kochankami dochodzi do scysji. Zgodnie z planem Ratas, Popeye zbliża się do Antonio de la Casas i zabija go. Ratas strzela do kolegi i wychodzi na bohatera, który pomścił śmierć polityka. Mercedes dowiaduje się o zabiciu kandydata na prezydenta z wiadomości. Natychmiast jedzie do Epifanio. Mężczyzna dzwoni do syna, żądając wyjaśnień, ale w rzeczywistości jest wdzięczny Ratas za rozwiązanie problemu.

Odcinek 57
Emisja: 31 lipca 2012

Gubernator USA spotyka się z Willym, aby ostrzec go, że Epifanio Vargas startuje w wyborach na prezydenta Meksyku. Florez informuje kolegów, że mają wystarczająco dowodów na to, aby zamknąć Teresę. W obliczu nowych wiadomości z Meksyku Willy zmienia plan działania. Postanawia spotkać się z kobietą i szczerze z nią porozmawiać. Teresa jest w szoku, słysząc, że El Guero był synem Willy’ego i tajnym agentem. W zamian kobieta wyznaje przedstawicielowi władzy, że wie o Veronice i jej akcji szpiegowskiej. Epifanio gratuluje synowi dobrej roboty, dzięki jego pomocy został jedynym kandydatem do prezydenckiego fotela. Teresa sprawdza swoich pracowników ze szczególnym uwzględnieniem Teo. Oleg zdobywa dowody zdrady kochanka Teresy.

Odcinek 58
Emisja: 1 sierpnia 2012

Teo zauważa dziwne zachowanie Teresy. Mężczyzna wyczuwa, że kochanka zaczyna się mu przyglądać. Mówi o wszystkim Florezowi. Jego zdenerwowanie sięga zenitu, kiedy zauważa Willy’ego w biurze Teresy. Policjant proponuje jej, aby wzięła udział w akcji przeciw Epifanio Vargasowi. Kobieta nie udziela mu odpowiedzi, ale zaczyna myśleć nad propozycją po wyjściu niedoszłego teścia. Przypomina sobie także słowa ukochanego, że w tym biznesie nie można ufać nikomu. Przed wyjściem na kolejne spotkanie Teresa traci przytomność. Conejo orientuje się, że szefowa spodziewa się dziecka. Oleg odkrywa szpiegowską działalność Teo. Stawia mu czoła. Następnie zatrudnia mężczyznę, aby dowiedział się, ile sędzia Martinez Pardo wie na temat organizacji Teresy. Tymczasem ona decyduje się nie iść na pogrzeb Paty. Prosi Teo i swoich pracowników, aby przeprosili gości za jej nieobecność. Ratas wyznaje Batmanowi, że jest synem Epifanio. Człowiek Vargasa zaczyna rozumieć, dlaczego szef ostatnio odsuwa go od siebie.

Odcinek 59
Emisja: 2 sierpnia 2012

Aljarafe zawiera umowę z sędzią Martinezem Pardo. Florez cieszy się, wiedząc, że godziny dzielą go od zatrzymania Teresy. Niestety, Willy ma inne plany wobec kobiety. Chce, aby w zamian za ochronę i nietykalność, zeznawała przeciw Epifanio Vargasa. Tymczasem wuj El Guero zleca Ratas, aby wyeliminował Teresę i innych członków ze starego kartelu. Nie chce, aby ktokolwiek stanął mu na drodze do białego domu. Z każdym dniem Teresa baczniej obserwuje Teo. Każe mu rozliczać się z każdego wydatku. Mężczyzna, czując palący się grunt pod nogami, postanawia uciec, ale zostaje zatrzymany przez policję. Oleg potwierdza Teresie, że Teo współpracował z policją. Pokazuje jej zdjęcia i filmy potwierdzające jego słowa. Yasikov prosi Teresę, aby nadzorowała ostatni transport kokainy. Kobieta zgadza się.

Odcinek 60
Emisja: 3 sierpnia 2012

Teresa udziela Teo informacji na temat nowego transportu narkotyków. Mężczyzna przekazuje wszystko co wie Florezowi. Teresa prosi Teo o spotkanie. Umawiają się na statku. Kochanka zarzuca mężczyźnie, że ją zdradził i mówi, że wie o jego układzie z policją. Teo broni się, że został zmuszony do współpracy przez Floreza. Teresa nie daje się przekonać. Informuje kochanka, że spodziewa się jego dziecka, a następnie każe Pote go zabić. Teresa roni kilka łez po śmierci tego, którego kochała. W międzyczasie transport kokainy do Moskwy dociera bez problemów. Epifanio przekazuje w ręce Ratas władzę w swoim kartelu. Fakt ten wpływa negatywnie na, i tak już chłodne, stosunki Ramiro i Batmana. Teresa decyduje się być świadkiem koronnym w sprawie przeciw Epifanio. Kobieta postanawia od tej pory myśleć o sobie i dziecku, którego oczekuje.

ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 sierpień 2012         0 Komentarzy · 1392 Czytań · Drukuj
 
 
Ludwika Paleta wraz z narzeczonym nie chcą czekać na ślub
Newsy


Po potwierdzeniu wiadomości, że Emiliano Salinas i Ludwika Paleta się zaręczyli mówi się, że para nie chce czekać aż do 2013 roku na swój ślub. Mieli czekać ze względu na to, że w tym roku już odbędzie się jedno wielkie wesele w rodzinie Salinas. Jednak para powiedziała, że być możne pod koniec roku dzwony na ich cześć zabiją w kościele.
Dodał:  Wiola dnia 02 sierpień 2012         0 Komentarzy · 524 Czytań · Drukuj
 
 
Mąż Jacky Bracamontes miał ponownie wypadek
Newsy


Martin Fuentes miał kolejny wypadek tym razem na torze wyścigowym. Bilans szkód to złamana noga i siniaki - jechał 160 mil na godzinę. Wypadek był w czasie treningu przed przed kwalifikacjami. Kierowca uderzył w mur.
Dodał:  Wiola dnia 02 sierpień 2012         1 Komentarzy · 618 Czytań · Drukuj
 
 
Daniela Romo jej łysina jest wygraną na wojnie
Newsy


Kilka tygodni temu Daniela Romo dała konferencję prasową, gdzie ogłosiła się zwycięzcą raka. To było szokujące wydarzenie, bo zobaczyliśmy Daniele bez długich włosów, które były jej znakiem rozpoznawczym od lat, ale z aurą siły i dumy do życia prezentowała się artystka. Romo pokonała raka piersi i oświadczyła, że ma poczucie godności i czci ofiar tej choroby.
Dodał:  Wiola dnia 02 sierpień 2012         0 Komentarzy · 515 Czytań · Drukuj
 
 
"Bananowa młodzież" powraca
Informację


"Bananowa młodzież" powraca na nasze ekrany. Emisja powtórkowa telenoweli na kanale Novela tv od 9 sierpnia o godz. 22.00.
Dodał:  Wiola dnia 02 sierpień 2012         0 Komentarzy · 540 Czytań · Drukuj
 
 
Victoria Ruffo wylewa pierwsze łzy
Newsy


Z powiekami pełnymi zapasu łez aktorka Victoria Ruffo („Triumf miłości”) wskoczyła na plan telenoweli „Corona de lágrimas” José Alberta Castro. W pierwszej kolejności nagrano ujęcia z przeszłości głównej bohaterki. Młodszą o niecałe dwie dekady postać zagrała sama Victoria. Tym razem jednak obyło się bez zbędnych dodatków w charakteryzacji. W rozpuszczonych włosach i grzywce aktorka zaprezentowała się znacznie lepiej, niż w warkoczykach, jakimi próbowano odmłodzić jej wygląd w innej telenoweli…

„Corona de lágrimas” to remake telenoweli pod tym samym tytułem z 1965 roku – wtedy główną rolę zagrała zmarła aktorka Marga López („Miłość i nienawiść”). Telenowela zagości w ramówce Canal de las estrellas w Meksyku pod koniec września i zajmie pasmo „Un refugio para el amor”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 02 sierpień 2012         0 Komentarzy · 594 Czytań · Drukuj
 
 
Śpiewać każdy może
Notka


Latynosi mają muzykę we krwi. Dlatego często równolegle z karierą aktorską realizują się w roli wokalistów, a ich płyty sprzedają się jak świeże bułeczki. Końcu każdy fan chce wiedzieć co gra w duszy jego idola.

Wiele meksykańskich aktorów ma za sobą studia w prestiżowej szkole Centro de Educaccion Artistica (Centrum Edukacji Artystycznej). Duży nacisk się tam kładzie na naukę śpiewu i tańca, dzięki czemu młodzi kandydaci na gwiazdy telenowel mogą kształcić swój talent muzyczny.

Hit z czołówki
Nie ma lepszej wizytówki telenoweli niż piosenka przewodnia śpiewana przez jednego z głównych bohaterów. Dlatego producenci seriali latino chętnie wykorzystują umiejętności śpiewających gwiazd. Dzięki temu podczas promocyjnych pokazów czy wywiadów telewizyjnych aktorzy mogą wykonywać na żywo ścieżkę dźwiękową, telenoweli.

Muzyczne życzenia
W czasie Świąt Bożego Narodzenia lub Wielkanocy dużą popularnością cieszą się teledyski nagrywane przez najważniejsze wytwórnie telenowel. Występują w nich czołowi aktorzy, którzy wspólnie śpiewają skomponowane specjalnie na tę okazję utwory. Jest to świetna forma promocji stacji telewizyjnej, a dla muzykalnych gwiazd okazja do zdobycia kilku nowych słuchaczy.

Gabriela Spanic
Niski, zachrypnięty głos zapewnił jej zarówno zwolenników, jak i zagorzałych wrogów, którzy uważają, że Gaby nie powinna uważać się za piosenkarkę. Aktorka wydała pierwszą i ostatnią płytę w 2005 roku.

Kika Edgar
Prawdziwy talent muzyczny który został odkryty dzięki realisty-show „Wyśpiewując marzenie”. Karolina z „Miłości i przeznaczenia” zajęła w nim drugie miejsce, a jej debiutancki krążek pokrył się złotem.

Jencarlos Canela
Na scenie zamienia się w wulkan energii, wywołując histerię fanek. Karierę wokalną rozpoczął w wieku…12 lat! Podczas rozdania Premios Lo Nuestro 2011 ogłoszono go muzycznym odkryciem roku.

Sandra Echeverria
Według części widzów piękna Meksykanka jest o wiele lepszą piosenkarką niż aktorką. Rok temu nagrała płytę na której znalazły się hity znane z telenowel „Pustynna miłość” oraz „Miłość i przeznaczenie”.

Eugenio Siller
Blondwłosy aktor rozpoczął karierę muzyczną w 1998 roku w zespole Klishe, gdzie śpiewał razem z bratem Mundo. Dopiero osiem lat później zagrał w swojej pierwszej telenoweli.

Litzy
Pierwsze kroki na scenie stawiała jako 13 letnia członkini młodzieżowej grupy „Jeans”. Jej ostania płyta nie odniosła sukcesu dlatego nagrywa teraz głównie pojedyncze piosenki.

Wato wiedzieć
Eugenio Siller i Litzy zaśpiewali razem temat przewodni telenoweli Telemundo „Pokojówka na Manhatannie”.


ŹRÓDŁO: Świat seriali
Dodał:  Wiola dnia 02 sierpień 2012         0 Komentarzy · 853 Czytań · Drukuj
 
 
William Levy wraca do Televisy, by zagrać u Chavy Mejii z Rene Franco
Newsy


Jeśli chodzi o przewidywane projekty filmowe, William Levy wyznał, że został zaproszony przez scenarzystę i reżysera Tylera Perry, by zagrać w filmie.

Kubański aktor William Levy nadal cieszy się słodyczą sukcesu po swoim udziale w reality show ''Dancing with the Stars'' mając nie tylko projekty kinowe, ale też telewizyjne.

Według Mauricio Clarka, współprowadzącego ''La Taquilla'', Kubańczyk powraca do Televisy, do Salvadora Mejii.

Jeśli chodzi o ten projekt (telenoweli), jest 90% szansa, że zostanie on zrealizowany.

''Szukałem tego co mnie pasjonuje i czym mam wypełnić ten czas...tym razem będzie to postać, którą zaproponowała mi Televisa...myślę, że jest 90% szansy na to, że zrobimy to teraz'', powiedział.

Przyznał też, że jeśli jest tak, że dana postać do zagrania ujmuje go i podoba mu się, nie ma znaczenia dla niego na jakim rynku będzie pracował (amerykańskim czy latynoskim).

Jeśli chodzi o przewidywane projekty filmowe, William Levy wyznał, że został zaproszony przez scenarzystę i reżysera Tylera Perry, by zagrać w filmie.

''Prowadzimy rozmowy na temat realizacji filmu ''Boom Town''. Nie mogę komentować dużo, ale to jest naprawdę dobry projekt i kocham postać, którą mam tam zagrać.
Ale przedtem są jeszcze dwa projekty, które zrealizuję wcześniej.

Nagrania do jednego z nich rozpocznę we wrześniu pod kierunkiem Tylera Perry. Bylem na spotkaniu z nim i produkcją ,ustaliliśmy, że zagram główną rolę w jego następnym projekcie - komedii romantycznej'
', zakończył, jednocześnie zauważając, że nagrania mogą się rozpocząć w Atlancie.


ŹRÓDŁO: William Levy World - Polonia
Dodał:  Wiola dnia 02 sierpień 2012         0 Komentarzy · 620 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Diabeł wie lepiej" odc. 168-182 ost.
Streszczenia odcinków


Odcinek 168

Emisja: 5 lipca 2012

Robledo widzi, jak Angel wpuszcza Manuelę i Horacio do swojego domu. Później obserwuje także, jak Silvana wchodzi do jego mieszkania. Moncho i Ronco postanawiają powiedzieć Piratowi o ich umowie z Angelem. Horacio uważa, że Jimmy nie powinien wdawać się w rozmowy z El Príncipe, bo analiza pochodzenia kuli wykazała, że broń z której zabito Mauricio Lineros jest tą samą, z której strzelano do Alana Petersona. Topo przypomina sobie, że widział jak Carmelo wchodzi do domu Leona z komputerem, tej samej nocy w której zabito Cristiana. El Príncipe sądzi, że Jimmy może pomóc mu pozbyć się policji. Postanawia włączyć go do swojej organizacji.

Odcinek 169
Emisja: 6 lipca 2012

Dziennikarz Robledo śledzi Manuelę i przyuważa ją, jak całuje się z Ángelem (którego uważa za sławnego malarza Salvadora). Tak dochodzi do wniosku, że ona i Salvador są parą. Zaintrygowany prawdziwą tożsamością Salvadora pyta Lucasa, czy zna jego imię. Moncho mówi Jimmy’emu, że El Príncipe wpadł w ich pułapkę i jeszcze tego wieczora chce się z nim spotkać. Ángel i Jimmy dochodzą do wniosku, że jedyną rzeczą, która łączy Martína i Hierro są pieniądze. Mike i Silvana przechodzą kryzys związku. Vega wykorzystuje to i proponuje Mike’owi wspólne wyjście. Ángel i Topo zakradają się do mieszkania Leona, aby ukraść komputer Cristiana. Tymczasem Jimmy wybiera się z Moncho i Roco na spotkanie z El Príncipe.

Odcinek 170
Emisja: 9 lipca 2012

Jimmy spotyka się z El Príncipe, aby wynegocjować swoje wejście do organizacji jako informator. Jimmy ostrzega Moncho i Roncio, że nigdy nie powinni ufać El Príncipe i od teraz muszą na siebie uważać. Sandro i Suzy są zaniepokojeni zachowaniem Camilo. Perla czuje się niewygodnie w mieszkaniu Topo z winy José, który nie daje jej spokoju. Angel i Topo w końcu znajdują komputer Cristiana w biurze Leona i zabierają sprzęt ze sobą. Topo próbuje się dostać do zawartości komputera, aby wyciągnąć z niego jakiekolwiek informacje. Martín mówi Carmelo, że bez Cristiana czuje się nikim. Nie tylko nie ma pojęcia, w jaki sposób prowadzić interesy, ale także czuje się osamotniony. Robledo dalej śledzi życie Manueli, Salvadora i Jimmy’ego. Rozmowa z Mikem nie przynosi mu żadnych nowości. Postanawia śledzić Manuelę. León dowiaduje się o kradzieży komputera. Jest przekonany, że to sprawka Carmelo.

Odcinek 171
Emisja: 10 lipca 2012

Lorenzo i Martín sprzeczają się. Martín chce zamknąć firmę Dávila. Lorenza ostrzega go, że to może zaszkodzić jego reputacji. Postanawia wycofać się z reprezentowana go przed mediami. León i Carmelo także się kłócą. Mężczyźni wzajemnie oskarżają się o utratę komputera. Niemniej jednak, oboje są sobie potrzebni, albowiem Carmelo zna do niego hasło, natomiast podpis należy do Leona. Horacio przypomina sobie o płycie CD, z jakiej korzystał Cristian i mówi o tym Topo. Sandro i Suzy dalej mają problemy z Camilo. Nie wiedzą, jak sobie z nim poradzić – Camilo niszczy ich sklep, a oni nie mogą go powstrzymać. El Príncipe proszi Jimmy’ego, aby pomógł mu powstrzymać policję przed konfiskatą ładunku narkotyku, jaki mają niebawem otrzymać.

Odcinek 172
Emisja: 11 lipca 2012

Lorenzo namawia Martína, aby urządził w swoim domu kolację na cześć Salvadora. Uważa, że w to pomoże mu poprawić jego wizerunek. Hada stara się wyciągnąć informacje od Jimmyego. Pyta go, gdzie wcześniej pracował, ale on zostawia ją bez odpowiedzi i wychodzi. Lorenzo przekonuje Saritę, że tylko ona mogłaby namówić Salvadora do przyjścia na kolację i prosi, żeby nie wspominała mu, kto ją wyprawia. Martín przypomina sobie, że Lucas jest przyjacielem Manueli. Angel i Lucas przekonuję Manuelę, aby poszła z nimi na przyjęcie. Robledo robi zdjęcia Manueli i Angelowi. Topo znajduje firmę, która trzymała serwer należący do Cristiana. Silvana wręcza Jimmy’emu informacje, które pomogą mu zyskać zaufanie El Príncipe. Robeldo zaczyna śledzić uważniej prywatne życie Manueli i odkrywa, że kobieta jest powiązana ze sprawą Angela, a Jimmy był tym, który przewodził śledztwo.

Odcinek 173
Emisja: 12 lipca 2012

Topo zjawia się w mieszkaniu Manueli z komputerem Cristiana, aby wspólnie z Horacio złamać login i hasło. Perla znajduje pudło z pamiątkami donii Concepción. Przeszukując go, trafia na dokumenty, które potwierdzają, że kobieta wysyłała José każdego miesiąca przez 10 lat kwotę 700 dolarów. Jimmy informuje El Príncipe, że DEA została uprzedzona o dostawie, jaka ma niebawem nadejść – ktoś z jego ludzi sprzedał się policji. Diego i Armando odkrywają, że Angel Salvador i Salvador Domínguez to jedna i ta sama osoba. El Príncipe mówi Leonowi, że muszą umówić się na spotkanie z Hierro i proposić go o wyjątkową przyszługę. Zarząd firmy popiera działania Virginii, która próbuje pozbyć się Martína. Postanawiają złożyć wymówienie i przystawić go do muru. Angel, Manuela i Lucas tuż przed wyjściem na kolację odkrywają, że adres, który podała im Sarita wskazuje na mieszkanie Martína. Mike jest zazdrosny o Silvanę. Manuela informuje Virginię i Adriannę, że to Martín jest fundatorem sztuki.

Odcinek 174
Emisja: 13 lipca 2012

Robledo pyta Oswaldo o powody, które skłoniły go do udzielenia pomocy Manueli w ochronie byłego więźnia. El Príncipe świętuje, że dzięki Jimmy’emu nie stracił towaru wartego 600 tysięcy dolarów. Martín wpada w desperację, gdy dowiaduje się, że Salvador Domínguez nie zjawi się na kolacji. Lucas rozmawia z Sarą. Wmawia kobiecie, że Salvador zranił się w rękę i trafił do szpitala, dlatego nie może przybyć na przyjęcie. José szantażuje Topo, że wyda Diabła policji, jeśli nie odda mu połowy pieniędzy, jakie zostawiła mu doña Concepción. Mike znajduje Silvanę i Vegę w dwuznacznej sytuacji. Zarzuca kobiecie, że nawet nie poczekała, aż minie jakiś czas i już znalazła sobie innego. Martín wyładowuje się na Lorenzo za to, że nie sprowadził Salvadora na kolację. Topo jest rozczarowany ojcem. Łudził się, że uda im się nawiązać bliższą więź i odzyskać stracony czas, ale to były kłamstwa. Jimmy informuje Angela, że Martín wybiera się na spotkanie z El Príncipe w tym tygodniu i być może to jedyna okazja, aby złapać ich obu razem.

Odcinek 175
Emisja: 16 lipca 2012

Jimmy proponuje Angelowi, żeby spróbowali zainstalować ukrytą kamerę, która nagra rozmowę Martína z El Príncipe. Topo mówi José, że wiedział o tym, że doña Concepción wysyłała mu pieniądze przez dziesięć lat. Oswaldo prosi detektywa Mejíę, żeby wstrzymał się z aresztowaniem Manueli i Horacia i pozwolił mu najpierw ją skonfrontować. Topo w końcu zdobywa login do wirtualnego dysku Cristiana. Oswaldo mówi Manueli, że odkrył już całą prawdę. Manuela zabiera Oswalda do mieszkania Angela. Tam spotykają Jimmy’ego. Graciela pyta Martína, czy zabił Cristiana. On zrzuca winę na Carmelo, choć przyznaje, że ten działał z jego rozkazów. Na swoje usprawiedliwienie dodaje, że nie miał innego wyjscia. Angel i Jimmy wyjaśniają Oswaldo, że chcą złapać Martína. Hada rozmawia z policjantem o Jimmym. Topo zjawia się w mieszkaniu Angela i pokazuje wszystkim, w tym także Oswaldo, wyznaje Cristiana.

Odcinek 176
Emisja: 17 lipca 2012

Oswaldo zgadza się pomóc Jimmy’emu i Angelowi w ich planie schwytaniu Martín i El Príncipe, ale pod pewnymi warunkami – będą postępować wedługo jego instrukcji. Carmelo informuje Leona, że przelew na 20 milionów dolarów został już wysłany i w ciągu najbliższych dni będą dysponować całą sumą. Oswaldo proponuje detektywowi Mejías przygotowanie sekretnej operacji. Robledo chce opowiedzieć we wtorkowym programie całą historię Manueli i jej powiązaniach z Angelem oraz ucieczce Jimmy’ego. Manuela mówi Ariannie, że Martín zabił Anibala. Lorenzo nie chce dłużej pracować dla Martína, ale nie może tak z dnia na dzień zrezygnować, gdyż jego szef jest zbyt niebezpieczny. Kierownicy firmy składają na ręce Martína wymówienie. Wszyscy pracownicy na niższych stanowiskach robią dokładnie to samo.

Odcinek 177
Emisja: 18 lipca 2012

Zarząd firmy oraz Lorenzo składają na ręce Martína swoje wymówienia. Hada wyciąga od El Príncipe informacje na temat kolejnej dostawy towaru. Martín telefonuje do Leona i chce, żeby ten przyspieszył spotkanie z El Príncipe na tę noc. W międzyczasie policja podkłada pluskwy w magazynie El Príncipe, aby nagrać całą jego konwersację z Hierro. Kapitan Soto budzi się ze śpiączki i rozmawia z agentami z Wydziału Węwnętrznego. Romero chce uciec z kraju. Angel odkrywa, że Hierro zmienił miejsce spotkania z El Príncipe. Teraz ma się ono odbyć w samym mieszkaniu Hierro. Jimmy odkrywa, że Hada jest agentem DEA.

Odcinek 178
Emisja: 19 lipca 2012

Po tym, jak Martín zmienił miejsce spotkania z El Príncipe, Manuela i Angel muszą znaleźć inny sposób na podsłuchanie ich rozmowy. Manuela informuje Horacio o zmianie. Andrés wpada na pomysł, żeby podesłać Martínowi malowidło Salvadora Domíngueza w ramach przeprosin za nieobecność na kolacji. Manuela prosi Oswalda o zgodę na podłożenie mikrofonu w obrazie, który trafi do Martína. Uribe zostaje wezwany na kolejne przesłuchanie. Jest tym bardzo przejęty. Andrés zabiera obraz do Martína. Rozmowa Martína z El Príncipe zostałe w całości zarejestrowana.

Odcinek 179
Emisja: 20 lipca 2012

El Príncipe i Martín dochodzą do porozumienia w sprawie operacji, do której ma dojść następnego dnia. Policja nagrywa całą rozmowę, spisuje dane imienia i inne szczegóły dotyczące transakcji. El Príncipe informuje Leona, że Martín zabił Cachorro za jego romans z Mariną. Camilo wyjaśnia swoje nieporozumienia z Suzy. José uprzedza Leona, że Diabeł żyje i wrócił, żeby zniszczyć Hierro i jego gang. Oswaldo rozmawia z chłopakami o tajnej operacji Jimmy’ego. Zamierza wystąpić o przywrócenie Jommy’emu jego pozycji w departamencie. Sprawa Angela musi jednak zaczekać na rozwiązanie. Urise zaczyna zeznawać wszystko agentowi Córdoba.

Odcinek 180
Emisja: 23 lipca 2012

Cordoba przesłuchuje Uribe. Ten zrzuca całą winę na Romero. Mimo to zostaje aresztowany i oskarżony o utrudnianie śledztwa. León próbuje rozszyfrować hasło, które pozwoli mu przelać pieniądze z konta Martína na swoje. Martín prosi Carmelo, żeby udał się z nim na spotkanie z El Príncipe. Ma mu wręczyć 5 milionów dolarów i potrzebuje kogoś zaufanego. Martín proponuje Gracieli, żeby opuściła kraj razem z nim. José wyznaje Topo, że spotkał się z Leonem i powiedział mu, że Diabeł żyje. Jimmy dzwoni do Mike’a i opowiada mu, co się stało. Muszą postanowić, co zrobić, żeby León nie doniósł o niczym Martínowi. Carmelo przychodzi do mieszkania Leona i widzi, jak ten przygotowuje się do ucieczki.

Odcinek 181
Emisja: 24 lipca 2012

Mike i Silvana przybywają na miejsce konfrontacji Leona i Carmelo. Carmelo strzela do Silvany. Mike odpowiada strzałem do Carmelo i zabija go. León ucieka, ale Angel szybko go zatrzymuje. Jimmy przyłącza się do policji. Angel i Manuel idą w jego ślady. Wspólnie chcą złapać Martína i El Príncipe. Martín sprawdza swoje konto bankowe i jest zaskoczony zerowym saldem. Odkrywa także, że dał się nabrać Angelowi, który pod innym nazwiskiem podesłał mu obraz z ukrytą kamerą i mikrofonem. Postanawia opuścić miasto i zawiadamia Gracielę, żeby przygotowała się do wyjazdu. Gdy jedzie do jej domu jest przerażony tym, co zastaje – jego matka popełniła samobójstwo. Zaczyna szaleć, widzi każdą z osób, którą zabił i czuje się przez nie oszaczony. Hada z grupią DEA aresztuje El Príncipe i oskarża go o handel narkotyków.Uribe zeznaje przeciwko Romero. Mówi, że ten próbował zabić Kapitana Soto i pomagał Martínowi w jego lewych interesach. Gdy Romero zostaje aresztowany, obrzuca tymi samymi oskarżeniami Uribe.

Odcinek 182 – ost.
Emisja: 25 lipca 2012

Ángel podejrzewa, że Martín oszukał policję kupując bilety na samolot do Szwajcarii. Decyduje się pojechać na lotnisko, z którego ten mógłby próbować uciec swoim prywatnym samolotem. Jimmy jedzie razem z nim. Na miejscu dochodzi do strzelaniny. Martín wywołuje pożar, którego sam pada ofiarą i ginie. Kilka miesięcy później, Jimmy awansuje na kapitana policji. Topo rozpoczyna pracę dla policji jako łowca internetowych przestępców. Virginia przejmuje stanowisko prezesa w firmie ojca. Arianna planuje ślub z Jimmym. Silvana i Mike także chcą się pobrać. Horacio postanawia zacząć życie od początku z Andresem. Ángel zyskuje sławę jako malarz i jest szczęśliwy u boku Manueli, swojej żony i syna, Daniela. Wspólnie obchodzą pierwszą rocznicę urodzin swojego syna.

KONIEC


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 02 sierpień 2012         0 Komentarzy · 1842 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Anita" odc. 123-128
Streszczenia odcinków


Odcinek 123

Ariana więzi Grazielę w kryjówce. Gutierrez opowiada Plutarcowi o Mercedes. Julio zaprasza Anitę na wycieczkę po Europie. Dziewczyna wyraża zgodę na wyjazd. Emiliano odkrywa, że Ariana uprowadziła Grazielę. Anita i Eduardo spotykają się przypadkowo w restauracji. Dziewczyna ucieka. Wkrótce dowiaduje się o porwaniu matki. Gutierrez przeszukuje dom Contrerasów. Chce zabić Mercedes. Ariana przedstawia Anicie propozycję: uwolni Grazielę, jeśli dziewczyna odda się w jej ręce.

Odcinek 124

Anita słyszy, że Ariana znęca się nad jej matką. Zgadza się na spotkanie z kobietą. Rafael żegna się z Amandą. Gutierrez nie może odnaleźć Mercedes. Plutarco zaczyna grozić mężczyźnie. Carlota usiłuje popełnić samobójstwo. Anita spotyka się z Billym i Maggie. Następnie udaje się na spotkanie z Arianą. Gutierrez odnajduje Mercedes.

Odcinek 125

Ariana torturuje Grazielę i Anitę. Rafael i Eduardo spieszą im z pomocą. Garcia udaremnia próbę zabicia Mercedes. Gutierrez wyjawia, gdzie znajduje się kryjówka Plutarca. Dochodzi do strzelaniny między ludźmi Rafaela i Plutarca. Obaj giną. Na miejscu pojawiają się także policjanci. Ariana rani Eduarda i zmusza Anitę oraz Grazielę do wejścia na dach budynku. Ranny mężczyzna także usiłuje się tam dostać. Ariana chce zabić Grazielę, ale Anita spycha matkę z dachu. Kobieta ląduje na dmuchanym materacu.

Odcinek 126

Ariana zrzuca Anitę z dachu. Jednak dziewczynie udaje się złapać gzyms. Eduardo ratuje ją przed upadkiem z wysokości. Ariana popełnia samobójstwo. Julio uświadamia Anicie, że Eduardo nadal ją kocha. Dziewczyna udaje się do ukochanego, ale widzi go całującego się z Veronicą. Abelardo oświadcza się Dulce Marii. Veronica opuszcza Eduarda. Wie, że mężczyzna nadal kocha Anitę. Ta nie chce już walczyć o uczucia Eduarda i postanawia wyjechać z Maggie do Europy. Gdy Eduardo dowiaduje się o tym, spieszy na lotnisko, aby zatrzymać ukochaną.

Odcinek 127

Meksykanka Anita Guerrero przybywa do Stanów Zjednoczonych, aby odnaleźć ciotkę Consuelo. W ten sposób chce spełnić ostatnie życzenie matki. Jednak dziewczyna nie wie, że to Consuelo jest jej biologiczną matką. Pewnego dnia Anita zostaje potrącona przez samochód. Okazuje się, że sprawczynią wypadku jest Consuelo. Kobieta postanawia pomóc jej, ale nie wyjawia prawdziwej tożsamości. W Miami Anita poznaje także przystojnego inżyniera, w którym zakochuje się z wzajemnością. Niestety, mężczyzna jest związany z modelką Arianą.

Odcinek 128

Meksykanka Anita Guerrero przybywa do Stanów Zjednoczonych, aby odnaleźć ciotkę Consuelo. W ten sposób chce spełnić ostatnie życzenie matki. Jednak dziewczyna nie wie, że to Consuelo jest jej biologiczną matką. Pewnego dnia Anita zostaje potrącona przez samochód. Okazuje się, że sprawczynią wypadku jest Consuelo. Kobieta postanawia pomóc jej, ale nie wyjawia prawdziwej tożsamości. W Miami Anita poznaje także przystojnego inżyniera, w którym zakochuje się z wzajemnością. Niestety, mężczyzna jest związany z modelką Arianą.
Dodał:  Wiola dnia 02 sierpień 2012         0 Komentarzy · 608 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Pokojówka na Manhattanie" odc. 85-99
Streszczenia odcinków


Odcinek 85
Emisja: 16 lipca 2012

Sara przychodzi do apartamentu Cristóbala pod pretekstem wyboru dla niego odpowiednio ubrania. Estanislao dostrzega dziwne zachowanie Derecka. Pyta, co takiego kombinuje. Dereck wymyśla na poczekaniu, że wybiera się na stadion z Yayą. Dereck wręcz Hugonowi ślepe naboje. Ten podmienia je na prawdziwe, aby zemścić się na Marisie. Hugo strzela do Marisy i Cristóbala. Strzał przyjmuje Sara. Sara prosi lekarza, aby okłamał wszystkich i powiedział, że jej stan jest ciężki.

Odcinek 86
Emisja: 17 lipca 2012

Sara prosi lekarza, żeby pomógł jej wmówić wszystkim, że jest w ciężkim stanie. Lekarz daje się namówić kobiecie. Informuje Cristóbala i pozostałych, że z Sarą nie jest najlepiej. Sara chce, żeby lekarz podał jej środek uspokajający i uśpił ją na osiem godzin. Catalina rozmawia z Thompsonem. Chce wiedzieć, czy miał coś wspólnego z zamachem na życie Cristóbala. Marisa odwiedza Sarę. Prosi ją o przebaczenie. Dereck ma pretense do Hugona, że podmienił naboje na prawdziwe.

Odcinek 87
Emisja: 18 lipca 2012

Sara przeprasza Marisę za wszystkie momenty, gdy całkiem niechcący sprawiła jej przyprość. Lalo mówi mamie, że bardzo się o nią boi i nie chce, żeby przytrafiło jej się coś niedobrego. Sara chwali się Brunonowi, że od teraz będzie mogła się bawić uczuciami Cristóbala, po tym jak uratowała mu życie. Zaczyna od prośby, aby młody Parker został przy niej na noc. Marisa mówi Marceli, że jest przekonana, że kula była przeznaczona dla niej, a Sara uratowała jej życie. Estanislao czyni wyrzuty Dereckowi, że wziął jego wóz na akcję wymierzoną przeciwko Parkerowi. Marcela wyznaje Calixtcie, że Marisa ma siostrę. Marisa nie jest zadowolona, gdy słyszy, że Crisróbal spędził całą noc z Sarą.

Odcinek 88
Emisja: 19 lipca 2012

Tania oświadcza Jerome, że muszą się rozstać do czasu, aż nie wybrnie ze wszystkich problemów, w jakie się wplątał. Calixta mówi Richardowi, że obmyśliła idealny plan zemsty na Estanislao. Yaya jest przybita tym, co usłyszała od Víctora. Marcela namawia ją do powrotu do Los Angeles. Marisa wyznaje Leticii powody, z jakich obraziła się na Cristóbala. Amelia mówi Sarze, że postanowiła wybaczyć Tyronowi i odbudować swoje małżeństwo. Cristóbal informuje Tito, że partia dała mu zielone światło na start do senatu i dlatego chciałby obwieścić to w prasie. Richard prosi Tyrona o pożyczkę na realizację planu Calixty. Yaya mówi Brunonowi, że to Sara zaplanowała zamach.

Odcinek 89
Emisja: 20 lipca 2012

Bruno mówi Sarze, że Yaya podejrzewa ją o zaplanowanie zamachu na Marisę i Cristóbala. Sara prosi Cristóbala, aby został z nią w szpitalu, ale on wykręca się ważnymi sprawunkami. Tyron umawia się z Calixtą, aby zaoferować jej pieniądze, których potrzebuje na kontynuowanie swojego planu. Richard przybywa do szpitala, aby przesłuchać Sarę. Ona odsyła go do Marisy. Marisa zeznaje, że to to Hugo mógł być sprawcą niedoszłego zamachu i dodaje, że złożyła już w tej sprawie doniesie na policji. Bruno zjawia się w domu Yayi, aby porozmawiać z nią o jej podejrzeniach. Marisa mówi Cristóbalowi, że podsłuchała jak Yaya mówiła, że to Sara stoi za zamachem na ich życie. Cristóbal nie wierzy Marsie i wdaje się z nią w kłótnie.

Odcinek 90
Emisja: 23 lipca 2012

Cristóbalowi nie podoba się to, co Marisa opowiedziała mu o Sarze. Uważa, że Marisa jest zazdrosna i zastanawia się, czy powinien dalej się z nią spotykać. Alicia zwołuje wszystkie pokojówki, aby zaangażować je do przygotowania hucznego powitania dla Sary, za jej bohaterski czyn. Marisie proponuje przygotowanie krótkiej przemowy powitalnej. Dereck dzwoni do Sary, aby domagać się swojej zapłaty za wykonaną pracę. Informuje ją także, że zatrudnił kogoś jeszcze, kto oddał strzał. Sara chce znać imię tego człowieka. Domyśla się, że musiał być to ktoś, kto tak jak ona nienawidzi Marisy i może pomóc mu pozbyć się jej.

Odcinek 91
Emisja: 24 lipca 2012

Cristóbal szuka Marisy. Leticia prosi go, aby dali sobie szansę na wyjaśnienie nieporozumień. Marisa i Cristóbal ponownie się sprzeczają. Cristóbal nie potrafi uwierzyć w to, co mówi mu Marisa. Ona natomiast zarzuca mu brak zaufania. Estanislao pyta Hugona o jego interesy z Dereckiem, ale ten milczy. Marisa ulega wypadkowi tuż po kłótni z Cristóbalem. Calixta chce przyjąć pieniądze od Tyrona. Tito prosi Cristóbala, żeby pogodził się z Marisą dla dobra swojej kampanii. Przypomina mu, że pokojówka jest także promotorką jego akcji w dzielnicy Queens i musi być obecna we wszystkich wydarzeniach.

Odcinek 92
Emisja: 25 lipca 2012

Calixta wyjaśnia Marisie, że zależy jej wyłącznie na tym, żeby ochronić ją i Lalo, a także zemścić się na Estanislao i posłać go za kratki. Sara odwiedza Yayę. Zastaje tam Derecka, któremu płaci za pracę oraz prosi o kontakt z Hugonem. Cristóbal jest roztargniony przez ostatnie nieporozumienia z Marisą. Catalina nie wie, jak dogadać się z Sarą i przejmuje się swoją przyszłością. Franks zostaje wybrany nowym inżynierem, który zajmie się projektami w dzielnicy Queens. Cristóbal przedstawia go Marisie. Okazuje się, że to on o mały włos nie potrącił Marisy. Marisa proponuje Frankowi, że pomoże znaleźć robotników do pracy. Cristóbal robi się zazdrosny i nalega, żeby skorzystali z bazy danych, jaką dysponują. Dereck mówi Hugonowi, że Sara pragnie go poznać. Carmen śledzi Calixtę. Odkrywa, że spotyka się z Tyronem. Sara i Catalina spotykają się w sądzie.

Odcinek 93
Emisja: 26 lipca 2012

Sara nie chce wybaczyć Catalinie, że usiłowała ją zabić. Kobiecie grozi więzienie. Marisa opowiada koleżankom w jakich okolicznościach poznała Franka. Calixta obiecuje Tyronowi, że zwróci mu wszystkie pożyczone pieniądze. Cristóbal jest zadowolony z efektów pracy Franka. Frank opowiada mu o sobie – jest wdowcem i ma na wychowaniu córkę. Sara spotyka się z Hugonem. Proponuje mu wspólne interesy. Marisa i Frank ponownie się widzą na kolacji u Marceli. Alicia dzwoni do Marisy i prosi ją o pomoc. Marisa wychodzi z domu i spotyka Hugona. Mężczyzna uderza uderza Marisę i chce ją zgwałcić. Lalo dzwoni po Cristóbala i opowiada o tym, co się stało. Cristóbal szuka Marisy po całej dzielnicy. W końcu znajduje ją i ratuje z opresji.

Odcinek 94
Emisja: 27 lipca 2012

Cristóbal staje w obronie Marisy i rzuca się na Hugona. Belinda przeczuwa, że Hugo jest w pobliżu i bardzo się boi. Sara sprzecza się z Brunonem. On uważa, że kobiecie nigdy nie uda się zdobyć miłości Cristóbala. Cristóbal i Marisa znowu się kłócą. Frank proponuje Marisie, że zawiezie ją do szpitala. Cristóbal nie ukrywa zazdrości. Marisa prosi Cristóbala, żeby dali sobie czas. Marisa i Amador dowiadują się, że Marcial, syn Alicii, miał udar mózgu. Oferują kobiecie swoją pomoc. Calixta czyni wyrzuty Estanislao za to, co zrobił Hugonowi. Tito donosi Sarze, że Cristóbal pokłócił się z Marisą. Sara odwiedza Cristóbala, aby go pocieszyć. On opowiada jej o swoich troskach.

Odcinek 95
Emisja: 30 lipca 2012

Cristóbal cierpi z powodu rozstania z Marisą. Sara wykorzystuje jego stan i wpaja mu, że Marisa nie jest kobietą dla niego, że potrzebuje kogoś ze swojej klasy. Hugo dzwoni do Sary. Proponuje, że skończy z Marisą, jeśli mu zapłaci. Sara się zgadza. Belinda prosi Goyo, żeby nie wychodzili z domu. Kobieta panicznie obawia się ataku ze strony Hugona. Tyron opowiada Amelii o tym, co robi z Richardem i Calixtą. Calixta oznajmia Estanislao, że jest gotowa do sprzedaży towaru. Carmen dopinguje Marisę. Mówi jej, że nie powinna się poddawać i namawia do walki o Cristóbala.

Odcinek 96
Emisja: 31 lipca 2012

Carmena rozmawia z Marisą. Próbuje sprawić, żeby nie dała się pokonać Sarze. Cristóbal szuka Marisy. Znajdą ją z Frankiem i dziećmi. Frank zaprasza go, żeby zabrał się z nimi do centrum dla dzieci, ale on odmawia. Catalina prosi Brunona o dostarczenie pieniędzy, które zapewnią jej ochronę w więzieniu. Lucas jest zaniepokojony relacją Leticii z Rolandem. Wypytuje Amadora o Rolanda. Carmen donosi Amelii o spotkaniach Tyrona z Calixtą. Amelia tłumaczy, że o wszystkim już wie od męża. Calixta i Estanislao zostają zaatakowani i okradzeni. Frank wypytuje Marisę o Cristóbala. Prosi, żeby opowiedziała mu ich historię.

Odcinek 97
Emisja: 1 sierpnia 2012

Marisa opowiada Frankowi historię kopciuszka z Queens. Calixta wraca do kawiarni pobita. Mówi Marceli i Amadorowi, że została zaatkowana. Sara widzi, że Cristóbal ma się źle. Proponuje mu wieczorną rozmowę. Frank mówi Marisie, że jeśli Cristóbal ją porzuci, to on nie zawaha się o nią zawalczyć. Sara wmawia Cristóbalowi, że zawsze go kochała i chciałaby z nim być. Hugo zakrada się do mieszkania Belindy przy użyciu siły i ciężko rani Goyo. Mężczyzna grozi Belindzie, że zabije ją, Goya i Marisę. Na szczęście sąsiadka Belindy szybko reaguje i wzywa policję. Belinda natychmiast uprzedza Marisę, aby na siebie uważa, bo Hugo jest na wolności.

Odcinek 98
Emisja: 2 sierpnia 2012

Leticia rozmawia z Rolandem. Pyta, kim jest, ale on uchyla się od odpowiedzi i kładzie się spać. Sara jest rozczarowana, gdy zastaje Cristóbala śpiącego. Idzie do Bruna, ale on nie chce nawet słuchać o jej planach. Estanislao strzela do Hugona za jego nieposłuszność. Cristóbal opowiada Tito o swojej wczorajszej rozmowie z Sarą. Oświadcza, że nie zrezygnuje z Marisy. Idzie do niej, ale zastaje ją z Frankiem i robi się zazdrosny. Sara pyta Derecka o Hugona. Ten odpowiada, że Hugo zniknął i nie może go odnaleźć. Sara prosi go, żeby wykonał pracę, jaką zleciła Hugonowi. Cristóbal proponuje Marisie, żeby spędzili razem jeden dzień i uratowali łączące ich uczucie.

Odcinek 99
Emisja: 3 sierpnia 2012

Marisa przystaje na propozycję Cristóbala. Postanawiają spędzić razem dzień i wszystko sobie wyjaśnić. Cristóbal nie chce rozmawiać z Marisą o Sarze przez wzgląd na ostatnie wydarzenia. Richard zawiadamia Tyrona, że znaleziono ciało Hugona dryfujące w rzece. Tito przekazuje wiadomość o śmierci Hugona Sarze i Frankowi. Frank uważa, że Hugo został zabity przez tę samę osoba, która go zatrudiła. Richard idzie do hotelu po Belindę, aby zindentyfikowałą ciało Hugona. Goyo potwierdza, że zwłoki należą do Hugona i mówi Richardowi, że Dereck i Estanislao ukrywali go gdzieś. Lalo mdleje na oczach Marisy.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 02 sierpień 2012         0 Komentarzy · 914 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 464 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Którą z telenowel chcesz zobaczyć po "Dzikim sercu"?

Amor De Barrio

A que no me dejas

La vecina

Amores con trampa

Tierra De Reyes

Lo imperdonable

En otra piel

Los Miserables

Antes Muerta Que Lichita

El color de la pasion

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
18.09.2015
Tej telki akurat się nie spodziewałam ale para protagonistów fajna

paulineczka
18.09.2015
Od 16 października o 17 na Tv4 Włoska narzeczona. Źródło: PolsatMedia

maita-lukresja2000
18.09.2015
Uważam że powini puścić El color de la pasion ze wzgledu że minął rok od jej zakonczenia

dolores
18.09.2015
Wydaje mi się , że jak pisali , że nowość to raczej " Lo imperdonable".

Wiola
17.09.2015
A ja bym chciała Lo imperdonable smiley

maciek290
16.09.2015
el color de la pasion albo muchacha italiana viene a casarse

Wiola
16.09.2015
Po Dzikim sercu mają puścić jakąś telkę która jest również nowością w Meksyku. Macie jakieś typy?

dolores
13.09.2015
Obyś się myliła ale szczerze mówiąc ja też coś tak czuję no ale masz rację zobaczymy co z tego wyniknie.

Wiola
13.09.2015
Wydaje mi się że tak tylko napisali żeby uspokoić ludzi po tym zakończeniu Santy a przyjdzie co do czego to nie puszczą dalej, no ale zobaczymy...

dolores
13.09.2015
No ale zobaczymy co z " Sekretem''.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

12,743,221 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie