Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 356
Najnowszy Użytkownik: dolores
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Plakat z "Kiedy się zakocham" w Świecie seriali
Magazyny


W dzisiejszym najnowszym wydaniu magazynu "Świat seriali" znajdziecie plakat Renaty i Jeronima z telenoweli "Kiedy się zakocham".
Dodał:  Wiola dnia 23 kwiecień 2012         0 Komentarzy · 338 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Droga do Indii" odc. 119-128
Streszczenia odcinków


Odcinek 119
Emisja: 23 kwietnia 2012

Opash wie, że Amithab podpalił dom Puji i obiecuje zwrócić jej pieniądze na dom. Pokazuje też akt urodzenia dziecka Dudy Suryi i Mayi. Pandit podejrzewa, że coś jest nie w porządku z tym dokumentem. Zeca i jego banda nabijają się z ciąży Ruth, która jest dyrektorką ich szkoły. Ruth zwołuje zebranie z ich rodzicami, żeby o tym porozmawiać. Chanti zostaje wybrana na castingu i ma zagrać w bollywoodzkiej produkcji. Mówi Camili, że wyjedzie z ekipą filmową do Brazylii i do Anglii. W tym samym czasie do domu Opasha ma przybyć jej narzeczony z rodziną. Bahuan opowiada Shivani o swoim romansie z Mayą. Ramiro zabiera Tarsa z kliniki i obiecuje, że odwiezie go tam następnego dnia.

Odcinek 120
Emisja: 23 kwietnia 2012

Shivana podejrzewa, że Bahuan chce się zemścić na Raju Anandzie, bo nadal kocha Mayę. Oczywiście on się tego wypiera, ale ona mu nie wierzy. Nie rezygnuje jednak z urządzenia przyjęcia w Indiach, na które zaprasza Raja z Mayą. Kiedy Raj dostaje zaproszenie, wypytuje Mayę, czy przypadkiem nie znała Bahuana wcześniej. Bahuan przypadkiem spotyka Dudę i Lucasa w restauracji. Robi im zdjęcie. Lucas to zauważa i wpada w szał. Dochodzi do bójki. Yvone idzie na kolację do domu Ramira i Melissy. Dowiaduje się o tym Silvia i zaczyna wypytywać przyjaciółkę o tę dziwną znajomość. Tonia znajduje broń w rzeczach Julii i mówi o tym Murilowi. Murilo zabiera broń i przeprowadza rozmowę z Julią. Do rodziny Opasha przychodzi rodzina narzeczonego Chanti, którego wybrał jej Pandit. Chanti źle tańczy i fałszuje podczas śpiewu. Narzeczony razem z rodziną uciekają i Chanti jest teraz odrzucona, co w Indiach źle świadczy o dziewczynie.

Odcinek 121
Emisja: 24 kwietnia 2012

Yvone aranżuje spotkanie Nandy z Mikiem. Nanda zaczyna się interesować przystojnym mężczyzną, który doradza jej, co przeczytać przed wyjazdem do Indii. Durga boi się, że jeśli Gopal wyjedzie z Raulem do Brazylii, nigdy już do niej nie wróci. Mówi o tym Indirze. Indira wypytuje Gopala o cudzoziemca. Gopalowi udaje się ją zbyć. Indira prosi, żeby nie mówił nic jej mężowi. Castanho spotyka się z Suellen. Zaczynają ze sobą rozmawiać i umawiają się na tańce. Ashima i jej kuzynka są tym zachwycone. Julia przygotowuje Becę do napadu na dom Ramira. Beca twierdzi, że lepsze od napadu będzie porwanie jej wujka w zamian za wysoki okup.

Odcinek 122
Emisja: 24 kwietnia 2012

Pan Cadore wypytuje Raja o Humberto Cunhę. Raj nic o nim nie wie, ale postanawia porozmawiać o tym z Ramirem, kiedy ten przyjedzie do Indii. Pan Cadore go uprzedza. Pierwszy mówi synowi o tajemniczym nieznajomym. Informuje go też, że detektywi wykryli, że Humberto Cunha jest w Indiach. Durga nadal martwi się wyjazdem Gopala i prosi o pomoc Raja. Dowiaduje się, że znajomy cudzoziemiec jej męża nazywa się Humberto Cunha. Raj postanawia go poznać. Chanti zna już datę wyjazdu za granicę ekipy filmowej. Mówi o tym tylko Camili, która ma jej pomóc w ucieczce z domu. Jednocześnie cierpi, bo wie, że już nigdy nie zobaczy rodziny.

Odcinek 123
Emisja: 25 kwietnia 2012

Raul zauważa Raja, który idzie z Mayą do domu Gopala. Raul się chowa, a Gopal przyjmuje Raja i Mayę w domu. Opowiada im o swoim znajomym cudzoziemcu. Raj wie, że Gopal kłamie. Prosi, żeby przyprowadził znajomego do niego. Po wyjściu Raja i Mayi Gopal i Raul natychmiast wychodzą z domu i kierują się na lotnisko. Lecą do Brazylii. Do Murila przychodzi Beca. Chce odzyskać broń. Jeden z pracowników firmy rozpoznaje Bekę ze zdjęcia w gazecie. Wie, że do Murila przyszedł przestępca. Suellen znów kłóci się z doktorem Castanho. Do sklepu Manu przychodzi mężczyzna, od którego Komal pożyczył pieniądze pod zastaw rubinu. Rubin okazuje się fałszywy. Manu domyśla się, że Komal wszystko traci uprawiając hazard. Komal ucieka z domu mówiąc, że się utopi.

Odcinek 124
Emisja: 25 kwietnia 2012

Raj domyśla się, że Gopal i jego znajomy jadą na lotnisko. Jedzie za nimi. Woła Gopala, ale ten udaje, że nie słyszy. Raul i Gopal docierają do Brazylii. Raul jest wzruszony, a Gopal zaciekawiony. Murilo i Silvia biorą ślub. Jest na nim tylko rodzina, ale bez Ramira i Melissy. Jest też Yvone, która nie zostaje na weselu tylko zmywa się po angielsku. Silvia jest tym oburzona. Abel dostaje anonim, w którym ktoś zawiadamia go o zdradach jego żony. Abel nie wierzy, ale zaczyna mieć wątpliwości. Ramiro wybiera się do Indii. Razem z nim leci Dario, który zaprasza w tę podróż Aidę. Amithab boi się, że jego córka będzie tak samo zepsuta jak Chanti, więc postanawia wydać ją za mąż już teraz. Pomaga mu w tym Pandit, który wybiera Anushy narzeczonego, także jeszcze dziecko.

Odcinek 125
Emisja: 26 kwietnia 2012

Raul i Gopal są już w Brazylii. Gopal ma się zatrudnić u Silvii. Idzie do domu, w którym mieszkał Raul z rodziną i dowiaduje się, że Silvia już tam nie mieszka. Raul jest zaskoczony. Z gazet dowiaduje się, że Silvia wyszła za Murila. Podejrzewa, że Murilo zastąpił go również w firmie i jest wiceprezesem. Radeshowi udaje się zebrać pieniądze na bilet do Indii, gdzie ma poznać swoją przyszłą żonę, czyli Devę. Przy okazji oszukuje kilka osób w klubie tanecznym, gdzie obiecał wręczyć nagrody na loterii. Sprzedawał losy na tę loterię, ale nagród nie zamierza wręczyć. Shankar mówi Opashowi, że miał się ożenić z jego matką. Opash jest zaskoczony. Chce poznać całą prawdę, ale nikt nie zamierza mu jej wyjawić. Chanti szykuje się do wyjazdu. Pomaga jej w tym Camila i Ravi.

Odcinek 127
Emisja: 27 kwietnia 2012

Bahuan przyjeżdża do Indii. Shankar podejrzewa, że chce się spotkać z Mayą, bo o niej nie zapomniał. Domyśla się też, że Shivani za namową Bahuana zaprosiła na swoje przyjęcie Raja z Mayą. Do Manu przyjeżdża wuj narzeczonego Devy, Radesha. Opowiada o nim same wspaniałe rzeczy. Że jest bogatym i wykształconym biznesmenem w Brazylii, że sprowadził tam całą swoją rodzinę. Opash i cała rodzina rozpaczają po zniknięciu Chanti, bo nie wiedzą, co się z nią stało. Wreszcie widzą ją w telewizji w otoczeniu ekipy filmowej. Tarso widzi w aucie stojącym pod jego domem Julię. Mówi o tym w domu, ale nikt mu nie wierzy. Pan Cadore postanawia zadzwonić do Julii, żeby to sprawdzić.

Odcinek 128
Emisja: 27 kwietnia 2012

Gopal dzwoni do Silvii i przedstawia się jako szofer Raula z Anglii. Silvia zaprasza go do domu. Duda dostaje prezent z Indii z listem podpisanym przez Opasha. Lucas ma dość jej przeszłości. Postanawia pojechać z Dudą do Indii i wszystko wyjaśnić z Rajem i jego rodziną. Pandit domaga się spotkania z Chanti. Cała rodzina unika rozmów o niej. Opash postanawia sprowadzić córkę do domu i wysyła po nią Raviego. Raj spotyka się z Ramirem. Rozmawiają o Raulu i jego zagranicznym koncie. Raj jest zaskoczony. Wszyscy wybierają się na przyjęcie do ojca Shivani. Jej matka nie jest zachwycona, kiedy poznaje Bahuana. Wie, że jest dalitem. Ravi dociera do Anglii i spotyka się z Chanti. Dziewczyna jednak nie chce wracać do domu.


ŹRÓDŁO: Zone Romantica
Dodał:  Wiola dnia 23 kwiecień 2012         0 Komentarzy · 933 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Podwójne życie Angeliki" odc. 126,127
Streszczenia odcinków


Odcinek 126
Emisja: 23 kwietnia 2012

Trwa ślub Cristiny i Claudia. Zakłóca go Karina, która zjawia się z fałszywym aktem ślubu jej i Claudia. Cristina rozpoznaje fałszywkę młodzi szczęśliwie zawierają związek małżeński. Przed kościołem stała również nasłana przez Chrisa Abril, która utrzymywała, że jest gościem Baldomera, a którą przepędziła Refugio. Cudownie, przed tym samym kościołem, odnajduje się też zabiedzony Jorge. Ricardo trafia do szpitala zatruty dymem pożaru, a Cornelio zamiast skarbu wykopuje tylko kamień.

Odcinek 127
Emisja: 24 kwietnia 2012

Podczas przyjęcia weselnego Claudia i Cristiny Abril próbuje uwieść Baldomera. Oscar jednak szybko odkrywa, że stoi za tym jego ojciec – Cristobal. Angelikę niepokoi częsta obecność na ranczu Jacinty i Gardenii, zwłaszcza że Jacinta pocałowała jej męża, a Gardenia poprosiła o schronienie dla siebie i syna po tym, jak została pobita przez Cornelia. Kiedy Angelika wyjeżdża, by spotkać się z bratem, Jacinta wykorzystuje sytuację i ponownie zbliża się do Ricarda.


ŹRÓDŁO: Zone Romantica
Dodał:  Wiola dnia 23 kwiecień 2012         0 Komentarzy · 594 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Dwie twarze" odc. 136,137,138,139,140
Streszczenia odcinków


Odcinek 136
Emisja: 23 kwietnia 2012

Ronildo porywa Solange i grozi śmiercią pasażerom autobusu. Juvenal oddaje się w jego ręce. Podczas ucieczki zabija Ronilda. Guigui jest załamana po śmierci syna. Evilasio próbuje przekonać ludzi, że nie miał nic wspólnego z zamachem na Juvenala. Ale ludzie wolą wierzyć gazetom. Chłopak zastanawia się, czy nie zrezygnować z udziału w wyborach. Maria Eva i Gabriel szaleją z niepokoju o syna. Petrusa przetrzymuje Waterloo, który nie może znieść, że chłopak flirtuje z Andreią i jej siostrą. Nikt nie wie, że podkochuje się w Andrei.

Odcinek 137
Emisja: 24 kwietnia 2012

Silvia chce się zemścić na Ferraco. Postanawia zabić Renata. Idzie do jego szkoły, ale nie zastaje go tam. Jedzie do mieszkania Marii Pauli, gdzie chłopiec jest sam. Ezequiel ma wizję tego, co chce zrobić Silvia i biegnie ratować Renata. Dzięki niemu nie dochodzi do nieszczęścia. Za to Maria Paula spuszcza Silvii lanie przy Brance. Andreia domyśla się, że Petrusa porwał Waterloo i idzie do niego. W sondażach przedwyborczych Juvenal ma ogromną przewagę nad Evilasiem. Ale chłopak nie rezygnuje z udziału w wyborach.

Odcinek 138
Emisja: 25 kwietnia 2012

Maria Paula zawiadamia Ferraca o kolejnym dziwnym zachowaniu Silvii. Andreia odkrywa, że to Waterloo porwał Petrusa. Dalia i Eraldo znajdują przyczynę kłopotów restauracji. Postanawiają rozmówić się z Bernardinhem. Lucimar odwiedza wróżkę Amorę. Zidane prosi Gilsaine o rękę, ale nie dostaje odpowiedzi. Petrus odzyskuje wolność. Juvenal odwiedza Alzirę. Lucimar uświadamia Antonia, że Debora jest w ciąży. Evilasio i rodzina Julii spotykają się na kolacji w restauracji Bernardinha. Silvia oskarża Ferraca o oszustwo i namawia policjanta, by wszczął postępowanie w tej sprawie.

Odcinek 139
Emisja: 26 kwietnia 2012

Eraldo i Dalia stawiają Bernardinhowi twarde warunki. Evilasio martwi się popularnością Juvenala. Policjant odwiedza Marię Paulę w sprawie Ferraca. Petrus unika Bijouzinhi. Silvia chce, by Joao Batista zeznawał przeciwko Ferracowi w sądzie. Uniwersytet zaczyna mieć kłopoty finansowe. Clarissa namawia matkę, by przeprosiła Brancę. Maria Paula prosi Claudiusa o radę w sprawie Ferrasca. Silvia próbuje się włamać do sejfu Ferraca. Antonio informuje Joao Batistę, że jest ojcem dziecka Debory. Juvenal daje Marii Pauli niecodzienną radę.

Odcinek 140
Emisja: 27 kwietnia 2012

Juvenal przekonuje Marię Paulę, że najlepszym rozwiązaniem i zemstą będzie w jej przypadku ślub z Ferracem. Dziewczyna jest oburzona, ale zaczyna się zastanawiać. Ferraco jest wściekły, bo Silvia złożyła na niego doniesienie na policji. Ale nie ma dowodów. Postanawia zemścić się na nim poprzez Renata. Branca boi się o córkę i o siebie. Silvia jest coraz bardziej szalona. Andreia znowu odrzuca Waterloo. A on poprzysięga jej zemstę. Maria Paula za namową syna zgadza się wyjść za Ferraca.

ŹRÓDŁO: Zone Romantica
Dodał:  Wiola dnia 23 kwiecień 2012         0 Komentarzy · 705 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Ktoś Cię obserwuje" odc. 85,86,87,88
Streszczenia odcinków


Odcinek 85
Emisja: 23 kwietnia 2012

Valeria mówi Rodrigowi, że Piedad mieszka z Julianem. Rodrigo wpada w złość i konieczne jest wstrzyknięcie mu środka uspokajającego. Detektyw Carvajal mówi Matilde, że znaleziono rękę Mauricia w jeziorze. Matilde źle to przyjmuje. Camila dzwoni do Benjamína i prosi, żeby się spotkali. Benjamín wychodzi z kliniki. Tatiana go śledzi i domyśla się, że idzie na spotkanie z Camilą. Dzwoni do Loli i umawia się z nią w kawiarni, w której pracuje Camila. Daniel Vidal wręcza przyjacielowi Edwardowi kopertę i prosi, żeby przekazał ją policji, jeśli spotka go coś złego. Tatiana urządza Camili skandal w kawiarni, aby oczernić ją w oczach jej szefa. Matilde przypomina sobie, co mówiła Mauriciowi o „łowcy” oraz jak była ubrana matka Juliana. Idzie do domu Juliana, aby zabrać Emilia. Julián widzi, że jest zdenerwowana i pyta ją o powód uniesienia.

Odcinek 86
Emisja: 24 kwietnia 2012

Daniel Vidal idzie do tej samej restauracji, co zawsze i kelner informuje go, że jest poszukiwany przez policję. Julián zauważa na palcu Piedad pierścionek, jaki jej wręczył, i pyta ją, czy chce zostać jego żoną. Ona zgadza się, ale tylko na ślub cywilny. Lola próbuje przekonać Camilę, aby przynajmniej pozwoliła Benjamínowi spotkać się z dziećmi, skoro nie chce uwierzyć w jego rozstanie z Tatianą. Lucía chce przeciągnąć Yoyitę na swoją stronę, ale ona się opiera. Isidora mówi Benjamínowi, że Tatiana umawia się z Ángelem. Emilio wyjawia Matilde, że Julián i Piedad planują ślub. Benjamín przyłapuje Tatianę z Ángelem. Dochodzi do kłótni. Ángel i Benjamín zaczynają się bić. Valeria próbuje popełnić samobójstwo. Julián w swoim delirium słyszy głos komisarz Zanetti, która uprzedza go, że nigdy nie uda mu się posiąść Piedad.

Odcinek 87
Emisja: 25 kwietnia 2012

Matilde odwiedza Piedad w mieszkaniu Juliana pod pretekstem przeproszenia ją za swoje zachowanie. Tak naprawdę jednak zależy jej na znalezieniu zdjęcia Fabioli. Benjamín wraca do domu Tatiany i czyni jej wyrzuty, że spotyka się z Ángelem. Wymiana zdań kończy się pocałunkiem i seksem. Matilde zabiera zdjęcie Fabioli, ale nie potrafi ukryć swojego zdenerwowania sytuacją. Piedad zauważa jej dziwne zachowanie i próbuje pomóc. Matilde prosi Piedad, żeby uważała na siebie, po czym wychodzi. Tatiana wyrzuca Benjamína i mówi mu, żeby nigdy więcej nie wracał. Matilde dzwoni do Rodriga, aby uprzedzić go, że Piedad jest w niebezpieczeństwie. Na polecenie Rodriga, Valeria odwiedza Amandę i prosi ją o pomoc. Rodrigo prosi Baltasara, aby pomógł mu opuścić mury centrum odwykowego. Pedro Pablo mówi Rodrigowi, że kilka dni temu Mauricio zaginął, a później wyłowiono jego rękę z jeziora. Rodrigo jest w szoku. Stracił bowiem jedyną osobę, która wierzyła w jego niewinność.

Odcinek 88
Emisja: 26 kwietnia 2012

Detektyw Carvajal wnosi o wypuszczenie Rodriga i przedstawia dowody jego niewinności. Prefekt nie zgadza się na uwolnienie oskarżonego, którego posądza o współpracę z „łowcą”. Camila dzwoni do Benjamína i prosi, żeby do niej przyszedł. Rodrigo znajduje ubranie i wiadomość od Baltasara zostawione pod poduszką. Matilde odwiedza Rodriga i pokazuje mu zdjęcie Fabioli. Pyta, czy ją zna. Matilde zaczyna wierzyć, że Mauricio nie mylił się wierząc w uczciwość Rodriga. Postanawia śledzić Juliana i tak dociera do opuszczonego domu. Wchodzi do środka i znajduje bunkier, w którym Julián zabijał swoje ofiary. Jest przerażona widokiem słojów z sercami zabitych kobiet i odciętą głową Mauricia.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 kwiecień 2012         0 Komentarzy · 744 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Eva Luna" odc. 25,26,27,28
Streszczenia odcinków


Odcinek 25
Emisja: 23 kwietnia 2012

Daniel zabiera Evę do szpitala. Na miejscu podaje się za jej męża, aby się z nią zobaczyć. Marisol pyta Francisco co zrobi, jak pojawi się Daniel. Szofer oznajmia, że przedstawi go jako swojego pracownika. Laurita zawiadamia Francisco, że Daniel nie dotarł do domu. W ramach nauczki, Jackie przygotowuje bardzo pikantne jedzenie. Victoria podejrzewa, że Daniel ma kochankę. Idzie do biura narzeczonego i znajduje w nim zdjęcie, które Sandra zostawiła dla Daniela. Gdy zauważa dedykację z tyłu, myśli, że jest ona dla Daniela i wpada w furię. Daniel obsypuje Evę prezentami i spędza całą noc przy jej łóżku w szpitalu. Mężczyzna wyznaje jej, że nic nie czuje do Victorii i szaleje za nią. Eva nie chce dać się ponieść emocjom i odrzuca miłość Daniela. Nazajutrz Victoria jedzie do domu narzeczonego i urządza mu awanturę. Jest pewna, że Daniel spędził noc z inną kobietą. Mężczyzna nie zaprzecza, ale wyjaśnia, że chodzi o ofiarę wypadku. Victoria wyżywa się na Lauricie, co jest przyczyną kolejnej kłótni z narzeczonym. Prywatny detektyw bada okoliczności zniknięcia Evy i Alicii. Jose informuje go, że nie ma wieści od sióstr odkąd wyjechały z miasteczka. Jose opowiada o wszystkim Matilde. Okazuje się, że detektyw został wynajęty przez Debora Aldana – matkę dziewczynek. Matilde nie chce, aby kobieta odnalazła córki. Uważa, że nie zasłużyła po tym, jak zdradziła Ismaela. Francisco umawia się z Marisol na kolejne spotkanie. Tym razem proponuje, aby spotkali się w jej rezydencji. Dziewczyna przystaje, ale nie potwierdza ani miejsca, ani godziny. Daniel znajduje zdjęcia Francisco w swoim salonie i żąda wyjaśnień.

Odcinek 26
Emisja: 24 kwietnia 2012

Daniel dowiaduje się o kłótni córki z Victorią. Francisco zapewnia go, że Laurita jest weselsza odkąd dowiedziała się, że będzie miała imprezę z okazji urodzin. Daniel postanawia poprosić o pomoc Victorię. Tymczasem ona wypytuje Marię czy wie coś o związku Daniela z Sabriną. Daniel jedzie do rezydencji Arismendi, gdzie spotyka się z Evą. Pojawia się Giorgio i widzi ich rozmawiających. Natychmiast idzie do Marceli z pytaniem, dlaczego nie zwolni Evy. Victoria słyszy rozmowę Sabriny. Z niej dowiaduje się, że dziewczyna spotyka się z mężczyzną, który jest zaręczony, ale nie zamierza z niego rezygnować. Podejrzewa, że chodzi o Daniela. Zazdrosna Victoria zakrada się do łazienki i dosypuje czegoś do kremu Sabriny. Adrian bawi się piłką. Nagle zauważa ojca i biegnie za nim. Laurita jedzie na przejażdżkę rowerową do parku. Natrafia na żmiję i przerażona wjeżdża do oczka wodnego. Zaczyna się topić. Adrian biegnie jej na pomoc. Dzieci natychmiast się zaprzyjaźniają. Marisol umawia się z Francisco w kafejce. Ma zamiar wyznać mu prawdę, ale w ostatniej chwili wycofuje się i kontynuuje grę. Julio wyznaje Evie, że od kilku dni nie bierze lekarstw i czuje się o wiele lepiej. W związku z tym ma zamiar odstawić je na zawsze. Julio zaprasza Evę na spacer na patio. Widzi ich Marcela. Ma do Evy pretensję, że wyciągnęła jej męża na spacer. Zabrania jej także rozmawiania z Danielem. Eva broni się, że to Daniel jest tym, który ją zaczepia. Eva odbiera telefon. To Daniel, który chce z nią rozmawiać. Dziewczyna odkłada słuchawkę. Daniel nie poddaje się. Tym razem telefon odbiera Marcela. Kobieta zaczyna podejrzewać, że coś się dzieje między Evą a narzeczonym Victorii.

Odcinek 27
Emisja: 25 kwietnia 2012

Marcela chce wiedzieć, jaką Daniel ma sprawę do Evy. Ostrzega go, aby uważał co robi. Maria opowiada Victorii i Danielowi o tym, co przytrafiło się Sabrinie. Ktoś dosypał kwasu do kremu dziewczyny. Wskutek czego dziewczyna ma całą twarz poparzoną. Carlos zostaje zatrzymany przez policję. Przyznaje się do wymazania danych Alicii. Władze wydają nakaz zatrzymania dziewczyny. Adrian wraca do domu. Opowiada Juście i Ricardo, że uratował życie dziewczynki. Claudia nie może uwierzyć, że Victoria posunęła się do takiej podłości, aby dać nauczkę Sabrinie. Laurita pyta ojca, dlaczego żeni się z Victorią skoro kocha Evę. Daniel nie wie, co odpowiedzieć. Marisol decyduje się nadal udawać bogaczkę przed Francisco. Ricardo nie ustaje w próbach podbicia serca Justy. Julio śni o swojej wielkiej miłości – Juście. Renata słyszy, jak mówi przez sen. Poprzysięga, że nigdy nie dowie się, że Justa żyje, a Victoria jest ich córką. Victoria pomaga Danielowi w zorganizowaniu przyjęcia urodzinowego dla Laurity. Przyznaje się Leonardo, że nie cierpi małej, ale poświęca się dla Daniela. Victoria pyta brata, czy między Evą a Danielem jest coś na rzeczy. Leonardo zaprzecza. Victoria zauważa u Evy opatrunek. Eva mówi jej o swoim wypadku. Victoria zaczyna domyślać się, że Daniel spędził noc przy Evie w szpitalu. Daniel zaprasza Evę na urodziny Laurity. Dziewczyna przyjmuje zaproszenie. Odbywa się przyjęcie urodzinowe Laurity. Dziewczynka gardzi tym, co ojciec i Victoria jej przygotowali. Nagle szczęśliwa zauważa wśród gości Evę i biegnie jej na powitanie. Victoria nie potrafi ukryć swojej złości.

Odcinek 28
Emisja: 26 kwietnia 2012

Eva i Adrian dają Lauricie pieska w prezencie urodzinowym. Victoria jest zazdrosna. Jej laptop nie zrobił na dziewczynce wrażenia. Jakie i Francisco postanawiają pogodzić Evę i Daniela. W tym celu szofer kładzie ciastko na fotelu Victorii. Modelka siada na nim, a następnie jedzie do domu przebrać się. Szofer zawiadamia Daniela, że dzieci bawią się jego komputerem w gabinecie. Mężczyzna idzie do gabinetu zrobić porządek z małolatami. W tym czasie Jackie prosi Evę o rozmowę w cztery oczy i umawia się z nią w gabinecie Daniela. Eva i Daniel spotykają się w bibliotece. Daniel wyznaje, że nie może przestać o niej myśleć i całuje dziewczynę. Nagle do gabinetu wchodzi Leonardo, który widzi całujących się Evę i Daniela. Udaje, że niczego nie widział. Leonardo uświadamia sobie, że zależy mu na Evie. Nie ma zamiaru mówić o niczym siostrze. Wie, że Victoria urządzi Danielowi scenę zazdrości, co może doprowadzić jedynie do ich rozstania. Postanawia inaczej rozegrać sprawę – zniechęci Evę do Daniela i sprawi, że dziewczyna nie będzie chciała go znać.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 kwiecień 2012         0 Komentarzy · 1114 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zakazane uczucie" odc. 31-38
Streszczenia odcinków


Odcinek 31
Emisja: 23 kwietnia 2012, godz. 17:00

Rosaura zapewnia Rogelio, że Ana Paula docenia rzeczy, które dla niej robi. Radzi mężczyźnie, aby zawalczył o serce jej siostrzenicy. Margarito marzy o tym, że Ana Paula i Rogelio go zaadoptują. Rosaura sprowadza go na ziemię. Uświadamia mu, że Ana Paula i Rogelio nigdy nie zdecydowaliby się na adopcję jakiejś przybłędy. Zrozpaczony Margarito ucieka do lasu. Hugo zawiadamia Rogelio, że Margarito zniknął. Ana Paula natychmiast rusza na poszukiwania chłopca. Rogelio ostrzega Rosaurę, że pożałuje jeśli coś stanie się Margarito. Kobieta odpowiada, że nie płacą jej za niańczenie bachora. Esteban chwali się Mercedes, że on i Vanesa dali sobie kolejną szansę. Kobieta martwi się, że była żona ponownie złamie przyjacielowi serce. Ana Paula odnajduje Margarito w lesie. Rogelio pyta chłopca, dlaczego uciekł. Margarito mówi, że po gorzkich słowach Rosaury – nikt nie będzie kochał takiego biednego chłopca jak on. Rosaura tłumaczy się, że Margrito źle ją zrozumiał. Rogelio podsłuchuje rozmowę Any Pauli z ciotką. Dziewczyna wyznaje jej, że nigdy nie pokocha Rogelio, bo jej serce na zawsze będzie należało do miłości jej życia. Ana Paula i Rogelio wracają na hacjendę. Mężczyzna jest oburzony, gdy słyszy, jak Consuelo zwraca się po imieniu do jego żony. Każe wszystkim pracownikom odnosić się z szacunkiem do swojej żony i tytułować ją panią Montero. Cynthia ponownie oskarża Anę Paulę o chęć wyciągnięcia od Rogelio pieniędzy. Rogelio wyznaje Marii, że zakochał się w Anie Pauli do szaleństwa, ale nie ma szans u niej, bo ona nadal kocha zmarłego narzeczonego. Niania radzi mu, aby był cierpliwy. Uświadamia mu, że narzeczony Any Pauli nie żyje, ale on tak. Nikt nie stoi mu na przeszkodzie w walce o serce żony. Rogelio nie chce się zgodzić na ślub Cynthii z Davidem. Wie, że siostra go nie kocha i robi to tylko po to, aby wyrwać się z hacjendy. Cynthia proponuje bratu układ: ona zerwie zaręczyny z Davidem, a on rozwiedzie się z Aną Paulą.

Odcinek 32
Emisja: 23 kwietnia 2012, godz. 18:00

Rogelio daje Cythii wolną rękę w sprawie decyzji o ślubie. Cynthia zarzuca bratu, że woli skazać ją na małżeństwo z mężczyzną, którego nie kocha, aniżeli rozwieść się z Aną Paulą. Ana Paula przyznaje Rogelio, że nie chce być kością niezgody między nim a siostrą. Proponuje, że może lepiej będzie jeśli wrócą do starego układu: pięlegniarka-pacjent. Rogelio nie zgadza się. Montero zapowiada Marii, że zrobi wszystko, aby zdobyć Anę Paulę. Niania radzi mu, aby oddał część majątku Cynthii i pozwolił jej z nim zrobić to na co ma ochotę. Rogelio wyznaje Marii, że nie ufa Davidowi i boi się, że siostra starci część spadku po rodzicach. Maria dziękuje Anie Pauli za zmianę Rogelio. Dany radzi przyjaciółce, że powinna dać szansę Rogelio, bo gołym okiem widać, że mężczyzna jest w niej zakochany. Gustavo prosi Fermina, aby pozwolił mu się pożegnać z Carmen i Meliną, ale mężczyzna jest nieugięty. Rogelio kontaktuje się z Federico. Radzi mu, aby obserwował poczynania Vanesy. Obawia się, że kobieta może doprowadzić ojca do ruiny. Po rozmowie z Montero Federico dostaje ataku. Dany biegnie mu na pomoc. Rozpina mu koszule i próbuje cucić. Nagle pojawia się Elsa, która źle interpretuje sytuację i oskarża męża o romans z asystentką. Pojawia się też Vanesa, która dowiaduje się, że przed laty ojciec miał romans ze swoją sekretarką. Federico trafia do szpitala. Jego stan jest delikatny. Mężczyzna ma za złe Elsie, że oddała swoje akcje Vanesie. Wie, że córka będzie chciała za wszelką cenę zemścić się na Rogelio. Elsa prosi córkę, aby nauczyła się żyć bez ojca. Bruno rozmawia z Aną Paulą. Wmawia jej, że jest przekonany, że Rogelio ukradł hacjendę jego ojcu. Dodaje, że Montero jest bezwzględnym mężczyzną. Ana Paula broni męża. Jest pewna, że w rzeczywistości Rogelio jest dobrym człowiekiem. Bruno zauważa, że Ana Paula broni męża jakby była w nim zakochana. Pyta czy dziewczyna poczuła coś do Rogelio.

Odcinek 33
Emisja: 24 kwietnia 2012, godz. 17:00

Cynthia i David chcą rozmawiać z Rogelio. David prosi Montero o rękę jego siostry. Zazdrosny Efrain wychodzi. Rogelio zawiadamia Davida, że najpierw muszą porozumieć się w sprawie części spadku Cynthii. Ojciec powierzył mu opiekę nad majątkiem siostry do czasu, kiedy nie znajdzie ona kogoś, kto będzie umiał nimi dobrze zarządzać. David zapewnia Rogelio, że zatroszczy się o Cythię i jej majątek. Rogelio wątpi w jego zdolności. Przypomina mu o problemie, który ma z wybudowaniem hotelu. David informuje go, że problem już został rozwiązany. Elsa wyznaje córce, że została przy Federico jedynie ze względu na nią. Vanesa współczuje matce i dziwi się, że nie odeszła od męża. Elsa przyznaje, że nie chciała zostawić Federico dla drugiej, ani stracić tego, co jej się należy z majątku. Efrain zakrada się do sypialni Cynthii i proponuje jej pożegnalny seks. Bruno daje Cynthii dowód na to, że nie żywi do niej urazy po tym, jak zerwała z nim zaręczyny – kopię testamentu jej ojca. Federico orientuje się, że Elsa opowiedziała Vanesie „swoją wersję” na temat zdrady ojca. Prosi córkę o wybaczenie i szansę na wysłuchanie. Maria pyta Cynthię czy dobrze się zastanowiła, decydując się na ślub z Davidem. Kobieta zapewnia, że tak. Mówi, że ma zamiar opuścić raz na zawsze więzienie i żyć tak jak jej się podoba. Maria wątpi, że David da jej taką swobodę. Obawia się, że Cynthia zamieni więzienie na klatkę. Bruno zaskoczony jest troską Roasury o zdrowie Federico. Co więcej, kobieta uważa, że Ana Paula i Vanesa nie powinny się nienawidzić. Cynthia wyjeżdża do miasta, aby przygotować się do ślubu. Na parkingu zostaje napadnięta przez Rutillo, który kradnie jej torebkę. Nagle pojawia się Gustavo, który staje w obronie Cynthii i rozpoznaje w napastniku zbira, który chciał go zabić.

Odcinek 34
Emisja: 24 kwietnia 2012, godz. 18:00

Rutillo grozi Gustavo bronią, a następnie ucieka. Rosaura informuje Anę Paulę i Rogelio, że wraca do miasteczka. Chce odwiedzić znajomego, który leży chory w szpitalu. Gustavo zabiera Cynthię do szpitala, aby lekarze opatrzyli jej ranę. Wdzięczna dziewczyna zaprasza swojego wybawcę na obiad. Margarito wyznaje Rogelio, że marzy mu się, aby on i Ana Paula go adoptowali. Vanesa nie ma wątpliwości, że Gustavo wpadł Cynthii w oko. Przypomina jej, że jest kobietą zaręczoną. Mercedes jest zachwycona nową koleżanką brata. Ma nadzieję, że Cynthia pomoże Gustavo zapomnieć o Anie Pauli. Rogelio prosi żonę, aby opowiedziała mu o Gustavo. Dziewczyna woli jednak nie rozmawiać na bolesne tematy i nie rozdrapywać ran, które jeszcze się nie zagoiły. Rogelio uważa, że Ana Paula idealizuje zmarłego narzeczonego, bo nie miała szansy naprawdę go poznać. Opowiada o swojej żonie o rozmowie z Margarito. Dziewczyna nie ukrywa, że chętnie adoptowałaby chłopca, ale nie może mu ego zrobić. Musi być odpowiedzialna. Przypomina Rogelio, że ich małżeństwo za rok przestanie istnieć. Oboje ustalają, że postarają się odszukać rodziców Margarito. Ana Paula wypytuje Marię, jak wyglądała matka chłopca. Rogelio ponownie wyznaje miłość Anie Pauli. Prosi ją, aby dali sobie szansę jako para. Dziewczyna wyznaje mu, że nadal nie zapomniała o swoim narzeczonym. Rogelio przyznaje się jej, że on też nigdy nie myślał, że ponownie się zakocha, a jednak tak się stało. Prosi, aby spróbowali przez ten rok. Jeśli Ana Paula nie zakocha się w nim, za rok pozwoli jej odejść. Dziewczyna zgadza się. Małżonkowie przypieczętowują umowę pocałunkiem.

Odcinek 35
Emisja: 25 kwietnia 2012, godz. 17:00

Ana Paula zgadza się dać szansę Rogelio. Ana Paula i Rogelio informują Margarito, że zrobią wszystko, aby odnaleźć jego rodziców. Efrain próbuje uwieść Cynthię. Dziewczyna zapowiada mu, że już nigdy nie będzie jego i wyrzuca go z sypialni. Początkowo szczęśliwy Margarito zauważa, że skoro rodzice go porzucili, znaczy, że nigdy go nie kochali. Ana Paula prosi, aby poczekali z osądami do momentu, jak znajdą jego matkę i poznają jej powody. Cynthia wyznaje Vanesie, że jeden taniec i pocałunek z Gustavo wystarczyły, aby obudziły się w niej emocje, jakich nigdy wcześniej nie czuła. Przyjaciółka pyta czy dla Gustavo gotowa byłaby zerwać zaręczyny z Davidem. Cynthia przyznaje, że dzięki Davidowi ma zamiar odzyskać swoją część majątku. Vanesa uświadamia jej, że w testamencie jest warunek o znalezieniu mężczyzny, który będzie ją chronił. Dodaje, że nie ma nic o tym, że musi to być David, może to być Gustavo. Ana Paula wyznaje Rogelio, że jeśli nie znajdą rodziców Margarito, może to być ich pierwszy syn adopcyjny. Rogelio całuje Anę Paulę przy innych. Dziewczyna ucieka. Rogelio idzie za nią. Przeprasza dziewczynę za swoje zachowanie i obiecuje, że będzie na nią czekał, ile będzie trzeba. Vanesa wybacza ojcu. Obiecuje ojcu, że przekona Elsę do tego samego. David wręcza Cynthii pierścionek zaręczynowy. Dodaje, że nie może się doczekać, kiedy będą małżeństwem. Cynthia uświadamia mu, że przygotowania zajmą mniej więcej sześć miesięcy. Bruno jest wściekły na widok szczęśliwych Any Pauli i Rogelio. Rogelio rozmawia z żoną o Rosaurze. Uważa, że kobieta przesadza ze swoją chorobą i używa pretekstu do szantażowania ich. Ana Paula broni ciotki. Rogelio proponuje, że załatwi Rosaurze najlepszego kardiologa w kraju. Rosaura zakrada się do sali Federico. Informuje go, że Mariana urodziła mu córkę.

Odcinek 36
Emisja: 25 kwietnia 2012, godz. 18:00

Elsa zarzuca córce, że tak łatwo wybaczyła ojcu. Ma do niej żal, że nie trzyma jej strony. Każe Vanesie wybrać między sobą a ojcem. Ana Paula radzi Rogelio, aby zostawił przeszłość za sobą i przeprosił Vanesę. Mąż się zgadza pod warunkiem, że ona przestanie myśleć o zmarłym narzeczonym. Rosaura wyznaje Federico, że jej siostra nie żyje. Zdradza mu także powód, dla którego siostra nigdy nie powiedziała mu, że spodziewała się jego dziecka. Rosaura obiecuje Federico, że pomoże mu zbliżyć się do córki. Emocje wywołują kolejny atak. Szczęśliwy Federico wyznaje dr., że Mariana urodziła mu córkę. Federico mówi Elsie o swojej rozmowie z Rosaurą. Zapowiada, że zamierza odnaleźć córkę i zapisać jej to, co się jej należy. Na koniec prosi żonę o rozwód. Szczęśliwa Ana Paula dowiaduje się, że Rogelio zaprosił Dany na hacjendę. Rutillo pojawia się w domu Bruno. Mówi mu, że musi się ukryć i opowiada o swojej konfrontacji z Gustavo. Elsa uprzedza Federico, że nie zamierza się dzielić majątkiem z jego córką, ani też dawać mu rozwodu. Mężczyzna nie zamierza jednak ustępować. Rogelio dzwoni do Vanesy. Przeprasza ją i prosi o spotkanie, aby mógł wyjaśnić jej powody swojego postępowania. Porzucona narzeczona obiecuje się zastanowić i zawiadomić go o swojej decyzji. Dumna Ana Paula całuje męża. Widzi ich zazdrosny Bruno. Rogelio powtarza Anie Pauli, że będzie cierpliwy w oczekiwaniu na nią.

Odcinek 37
Emisja: 26 kwietnia 2012, godz. 17:00

Mercedes zaprzyjaźnia się z Cynthią. Ma nadzieję, że dziewczynie uda się sprawić, że Gustavo zapomni o Anie Pauli. Bruno wścieka się, że jego plan bierze w łeb – Ana Paula zaczyna zakochiwać się w Rogelio. Bruno ponownie upija Miguela. Chłopak wyznaje mu, że Ana Paula wciąż kocha Gustavo. Bruno przypomina sobie, że Rosaura ma portfel i rzeczy Gustavo. Wpada na pomysł, jak ich użyć. Rogelio daje Anie Pauli kopię kontraktu, który podpisali. Dany radzi, aby przeczytała dokument. Ana Paula chowa go, mówiąc, że ufa mężowi. Ernesto zauważa Estebana całującego się z Vanesą. Urządza mu awanturę. Vanesa wykorzystuje sytuację i zrywa z Estebanem. Mówi, że ma dość gierek mężczyzn i przypomina mu o tym co wydarzyło się z Rogelio. Ana Paula pokazuje Rogelio naszyjnik od Gustavo. Obiecuje raz na zawsze zamknąć temat przeszłości. Elsa nakłania córkę do rozmowy z Federico. Mówi, że ojciec ma jej coś ważnego do powiedzenia. Gustavo zawiadamia Davida, że dostał nakaz wstrzymania budowy hotelu. David obiecuje mu, że pożałuje. Rogelio zamawia serenadę dla Any Pauli i przygotowuje romantyczną kolację dla obojga. W jej trakcie wręcza Anie Pauli pierścionek zaręczynowy. Prosi, aby ten nosiła, bo wybrał go z miłości do niej. Ma nadzieję, że tego mu nie odda, kiedy skończy się kontrakt, bo liczy, że nie będzie się już liczył.

Odcinek 38
Emisja: 26 kwietnia 2012, godz. 18:00

Rogelio wyznaje Anie Pauli, że prosił ją o rękę, będąc w niej zakochanym. Bał się jednak do tego przyznać sam przed sobą. Dodaje, że kocha ją jak nigdy żadnej kobiety. Całują się. Ana Paula upuszcza naszyjnik od Gustavo. Marcela pojawia się w szpitalu. Obwinia Mercedes o separację swoich rodziców. Prosi, aby zostawiła Ernesto w spokoju. Nagle pojawia się lekarz i zabiera córkę ze sobą. Ojciec tłumaczy Marceli, że Mercedes nie ma nic wspólnego z jego małżeńskimi kłopotami. Rogelio proponuje Anie Pauli wyjazd na miesiąc miodowy. Gloria oskarża męża, że nigdy nie przestał kochać Mercedes, co uniemożliwiło im bycie szczęśliwymi. Rogelio opowiada Anie Pauli o swoich podróżach. Dziewczyna prosi, aby ją przytulił. Bruno zakrada się do gabinetu Rogelio i podrzuca rzeczy Gustavo. Ana Paula wyznaje Dany, że zaczyna coś czuć do Rogelio. Dziewczyna zakopuje naszyjnik od Gustavo pod drzewem. Ernesto dostaje telefon od policji. Okazuje się, że Gloria zginęła w wypadku samochodowym. Bruno próbuje nastawić Anę Paulę przeciw mężowi. Kiedy się to nie udaje, prosi, aby znalazła mu dokumenty Rogelio, które są mu potrzebne. Gustavo idzie do Davida i zastaje u niego Cynthię. Informuje go, że z powodu złamania prawa, jego budowa została zamknięta. Cynthia wykorzystuje sytuację i zrywa zaręczyny z Davidem. Ana Paula znajduje rzeczy Gustavo. Nie może uwierzyć, że Rogelio zdolny był zlecić pobicie Gustavo. Bruno stara się jej uświadomić, że próbował ją ostrzec, ale nie chciała go słuchać. Prosi, aby dziewczyna nie mówiła nic mężowi. Proponuje wspólną zemstę na Rogelio. Maria zauważa dziwne zachowanie Any Pauli. Dziewczyna oświadcza Marii, żeby zapomniała, że kiedyś chciała pokochać potwora jakim jest Rogelio. Cynthia i Vanesa cieszą się z zakończenia niewygodnych związków. Federico szuka Rosaury. Wyznaje Vanesie, że ma przyrodnią siostrę. Ana Paula napada na Rogelio. Bije go i zarzuca mu, że kazał pobić Gustavo, co w efekcie przyczyniło się do jego śmierci. Nazywa go mordercą i wykrzykuje, że go nienawidzi.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 kwiecień 2012         0 Komentarzy · 2023 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Morze miłości" odc. 34,35,36,37,38
Streszczenia odcinków


Odcinek 34
Emisja: 23 kwietnia 2012

Elena cieszy się z tego, że jest w ciąży. Swój sekret wyznaje Orianie. Siostra radzi jej, by na razie nic nikomu nie mówiła. Tymczasem na wieść o ciąży córki Leon wyrzuca ją z domu. Santos aresztuje Parrę. Tiburon zeznaje, że Leon zapłacił Brachowi za zamknięcie sklepu. Adwokat Guillerma znajduje niezgodności w testamencie matki Leona i Guillerma. Victor Manuel decyduje się jechać do Meksyku, by odszukać ukochaną. Prosi Lorenza, by zaopiekował się Jorgem. Mimo intryg Simony nie udaje się jej doprowadzić do zwolnienia Estrelli z pracy. Elena spędza noc u Maury. Carmita przekonuje Salvadora, żeby się pobrali. Adwokat mówi Orianie o niezgodnościach w testamencie jej babki. Kobieta próbuje go przekupić, ale on odmawia. Oriana uświadamia sobie, że jeśli adwokat udowodni, że Leon zdobył Puenta Piedras nieuczciwie, Estrella będzie jedyną właścicielką.

Odcinek 35
Emisja: 24 kwietnia 2012

Leon chce zabić Antonia i Salvadora, ale jedynie się ośmiesza. Maura proponuje Elenie, by zatrzymała się u niej na jakiś czas. Mojarras chce wyznać Tilicowi, że jego matka opuściła go tuż po jego narodzinach. Rodzice i Esperanza mają pretensję do Salvadora, że wykorzystał Elenę, by się zemścić na Leonie. Guillermo prosi Violetę, by pomogła mu zdobyć kosmyk włosów Estrelli. Musi bowiem udowodnić, że dziewczyna jest jego córką. Elena prosi Salvadora, by zaopiekował się nią i dzieckiem. Ten zawiadamia ją, że poślubi Carmitę. Leon zostaje aresztowany. Victor Manuel próbuje zdobyć adres Estrelli w Meksyku

Odcinek 36
Emisja: 25 kwietnia 2012

Hernan zabiera Estrellę do salonu piękności. Dziewczyna martwi się, czym zapłaci za zabiegi. Doktor obiecuje udzielić jej pożyczki. Aurora dostaje list od chrześnicy. Victor Manuel robi wszystko, by zdobyć adres dziewczyny, ale Aurora mu go nie daje. Mieszkańcy miasteczka cieszą się z aresztowania Leona. Abril odzyskuje władzę w nogach. Luis daje Estrelli podwyżkę i awansuje ją na szefową kadr. Salvador przeprasza Elenę i wyjaśnia, że nie może ona liczyć na uczucie z jego strony. Tymczasem Carmita odwołuje swój ślub z Salvadorem. Jorge oferuje siostrze wsparcie. Proponuje, że zabierze ją do stolicy i odnajdzie wuja Guillerma.

Odcinek 37
Emisja: 26 kwietnia 2012

Elena zapewnia Carmitę, że to ją kocha Salvador. Violeta zgadza się pomóc Guillermowi pozyskać włos Estrelli do badania DNA. Victor Manuel zawiadamia Luz, że wyjeżdża do stolicy, by odszukać Estrellę. Jest przekonany, że dziewczyna zrozumie, iż wpadł w pułapkę, wybaczy mu i wróci z nim do Playa Escondida. Elena odwiedza ojca w areszcie. Leon zapowiada jej, że zadba o to, by po porodzie nigdy więcej nie zobaczyła swojego dziecka. Hernan mówi Casildzie, że Guillermo codziennie przysyła jej bukiet kwiatów. Estrella przeprasza ojca, za to, że oskarżyła go o porwanie matki. Lorenzo, Jorge, Martin oraz inni rybacy wypływają w morze, gdzie zaskakuje ich gwałtowny sztorm.

Odcinek 38
Emisja: 27 kwietnia 2012

Mojarras ma przeczucie, że ktoś zginie w czasie sztormu. Tymczasem Martin, Jorge i Lorenzo nie chcą wracać do domu, dopóki czegoś nie złowią. Nagle Jorge i Martin wpadają do morza. Z pomocą rybaków Lorenzo wyciąga ich z wody. Stan Jorgego jest ciężki. Zabierają chłopaka do chaty Luz. Czując, że umiera, Jorge żegna się z matką i Lorenzem. Zamorita udziela chłopakowi ostatniego namaszczenia, chwilę później Jorge umiera. Nagła utrata przyjaciela bardzo dotyka Elenę. Dr Irazabal rozmawia z Casildą o Guillermie. Oriana wyjeżdża do stolicy, by znaleźć adwokata dla ojca. Antonio znajduje kobietę, którą morze wyrzuciło na brzeg. Okazuje się, że to Coral.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 kwiecień 2012         0 Komentarzy · 664 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Teresa" odc. 35,36,37,38,39
Streszczenia odcinków


Odcinek 35
Emisja: 23 kwietnia 2012

Don Pedro nakrywa Esperanzę i Rubena na pocałunku. Esperanza przedstawia Rubena jako swojego narzeczonego i wmawia Nachy, że Rubén jest rozwiedziony i ma jedną córkę. Aurora opłaca pobyt w szpitalu donii Refugio. Mariano jest spokojniejszy wiedząc, że to ona pokryła koszty leczenia, a nie Arturo, który później mógłby domagać się czegoś od Teresy. Aurora mówi Marianowi, że Arturo nie ma złych intencji wobec Teresy. Przy okazji wyjaśnia mu, że Teresa przyjęła propozycję zamieszkania z rodzeństwem de la Barrera, bo wypłynęła ona od Luisy, zaś jej wyjazd nad morze jest całkowicie służbowy. Teresa deklaruje Arturowi, że bardzo go kocha i dlatego zgodziła się zamieszkać w jego domu. Arturo oznajmia Teresie, że wiąże z nią swoją przyszłość i chciałby uczynić ją współudziałowcem w swojej firmie. Dodaje także, że odwołał ich wyjazd na plażę, aby mogła być z chorą matką. Teresa informuje Aurorę, że ona i Mariano to już przeszłość. Aurora nie wierzy jej i myśli, że Teresa mówi tak tylko dlatego, że jest obrażona na Mariana. Aurora przekonuje Mariana, żeby zrobił wszystko, co w jego mocy i odzyskał Teresę, jeśli rzeczywiście ją kocha. Mariano uważa, że to niemożliwe, dopóki nie będzie miał pieniędzy. Teresa obdarowuje Mariana pocałunkiem na pożegnanie, po czym zwraca mu pierścionek i mówi, że teraz może nosić prawdziwie brylanty, zamiast szkiełek. Teresa całuje Artura.

Odcinek 36
Emisja: 24 kwietnia 2012

Teresa udaje, że żałuje swojego wyznania miłości i pocałunku. Ucieka do pokoju i zaczyna się pakować. Arturo biegnie za nią i także deklaruje jej miłość. Teresa mówi mu, że nigdy nie przypuszczała, że ktoś taki jak on zwróci na nią uwagę. Don Armando prosi Teresę, aby poprosiła swojego szefa o pożyczkę, bo Gema groził mu, że zabierze ich rzeczy z mieszkania. Teresa odmawia pomocy ojcu i tłumaczy, że teraz bardziej niż kiedykolwiek nie może pokazać Arturowi, że jest z nim dla pieniędzy. Daje mu skromną kwotę i proponuje, żeby ponegocjował z Gemą, poszukał sobie lepszej pracy, albo zwyczajnie wynajął jej pokój, bo ona już do niego nie wróci. Mariano wręcza Gemie pierścionek, jaki zwróciła mu Teresa. Aurora mówi Marianowi, żeby tego nie robił, ale on uświadamia jej, że pierścionek nie ma już żadnej wartości ani dla Teresy, ani zwłaszcza dla niego. Don Armando wyznaje Marianowi, że profesor de la Barrera i Teresa się kochają i chcą się pobrać. Mariano uważa, że ten ślub nie może się odbyć, bo Teresa nie kocha Artura. Arturo i Teresa wyznają Luisie, że są parą, ale zamierzają utrzymać swój związek w sekrecie, do czasu, aż Teresa ukończy studia. Doña Refugio ma zapaść po tym, jak Pablito przez nieuwagę mówi jej, że don Armando stracił pracę. Teresa ma pretensję o to, że jej matka jest zaniedbana. Esperanzie udaje się pomóc don Armandowi. Mężczyzna dostaje pracę w szpitalu. Teresa jest w szoku, gdy widzi ojca ubranego w uniform sprzątacza.

Odcinek 37
Emisja: 25 kwietnia 2012

Teresa wypomina ojcu, że powinien był znaleźć sobie inną pracę. Juanita uspokaja ją i wyjaśnia, że w jego wieku nie jest już tak łatwo znaleźć zatrudnienie. Teresa przeprasza ojca i mówi, że to niesprawiedliwe, żeby z jego doświadczeniem musiał pracować jako zamiatacz. Teresa czyni wyrzuty Marianowi, że znalazł dla jej ojca tak poniżającą pracę. Zarzuca mu, że zrobił to celowo. Mariano odpowiada, że nie wie, o czym mówi i dodaje, że żadna praca nie hańbi. Esperanza tłumaczy Teresie, że to ona poprosiła o zatrudnienie jej ojca w szpitalu w dowód wdzięczności dla niej. Fernando proponuje Luisie służbowy wyjazd do Cancún. Paulo próbuje dokuczyć Teresie i chełpi się swoim ślubem z Aídą oraz wiążącymi się z nim korzyściami, ale Teresa nie jest tym zainteresowana. Próbuje ją pocałować, lecz ona go hamuje i ostrzega, żeby zostawił ją w spokoju, bo może zniszczyć mu ślub na przykład donosząc jego przyszłemu teściowi o tym, że jest narkomanem. Arturo proponuje Teresie, żeby się pobrali. De la Barrera chce także zabezpieczyć rodziców swojej wybranki i proponuje Teresie, że przydzieli im pewną sumę pieniędzy, która pomoże im się ustabilizować. Teresa przeprasza Mariana za swoje wcześniejsze zachowanie. On błędnie myśli, że to oznacza, iż do niego wróciła i całuje ją. Teresa szybko wyjaśnia mu, że między nimi nic już nie będzie. Aurora pyta Teresę, jak układa jej się z Marianem. Teresa wyznaje przyjaciółce, że Mariano nie potrafi zrozumieć, że nie chce już z nim być i dalej się za nią ugania, a nawet próbował pocałować. Doña Refugio błędnie myśli, że Arturo wysłał swoją siostrę do Cancún, aby być sam na sam z Teresą. Aurora proponuje Teresie, aby spędziła kilka dni u niej, do powrotu Luisy. Teresa odpowiada, że miała w zamiarze zabrać do siebie matkę chrzestną, ale jak zawsze jej matka oceniła wszystko pochopnie. Mariano dowiaduje się o rzekomych planach profesora de la Barrera i wściekły uderza go.

Odcinek 38
Emisja: 26 kwietnia 2012

Mariano rzuca się na Artura i mówi, że nie pozwoli, aby wykorzystał Teresy. Arturo radzi mu, żeby przyjął do wiadomości, że Teresa go nie kocha i więcej się do niej nie zbliżał. Don Ramón także próbuje przemówić Marianowi do rozsądku, ale on uparcie twierdzi, że Arturo bawi się Teresą. Teresa chytrze przekonuje Artura, aby zgodził się przyjąć pod swój dach Juanitę, wmawiając mu, że to mogłoby uspokoić jej matkę. Doña Refugio prosi Juanitę, żeby uważała na Teresę i pozwoliła mecenasowi de la Barrera jej skrzywdzić, bo to zły człowiek. Don Armando sprzecza się z żoną o wychowanie Teresy. Doña Refugio zarzuca mu, że zbytnio pobłażał córce, która ubzdurała sobie, że swoją urodą może zdobyć wszystko. Don Armando wypomina żonie, że to z jej winy Teresa odeszła z domu. Arturo próbuje zyskać sympatię matki Teresy i jako dowód szczerych intencji wobec dziewczyny pokazuje donii Refugio pierścionek zaręczony. Deklaruje, że jest gotowy ożenić się z nią choćby jutro, że jego miłość jest szczera i odwzajemniona. Doña Refugio pojmuje, że mężczyzna rzeczywiście kocha jej córkę, ale dalej przeciwstawia się temu, by byli razem. Uważa, że Teresa dała się zaślepić, ale jedynym mężczyzną, którego kocha jest Mariano. Arturo nie chce dłużej rozmawiać na ten temat i oświadcza, że i ta pobierze się z Teresą oraz wyraża nadzieję na to, że będą żyć w zgodzie. Doña Refugio na koniec prosi Artura, by nie uprzedzał niczego i dał sobie czas, zanim definitywnie podejmie decyzję o ślubie. Luisa dzwoni do Teresy z Cancún i dzieli się z nią radością z pobytu na plaży i towarzystwa Fernanda. Mariano i Aurora widzą jak Arturo i Teresa całują się na ulicy.

Odcinek 39
Emisja: 27 kwietnia 2012

Mariano jest wściekły, gdy widzi całujących się Artura i Teresę. Aurora przypomina mu, że Teresa nie jest już jego dziewczyną. Jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że Teresa spotykała się jednocześnie z Arturem i Marianem. Mariano mówi Armandowi, że kocha Teresę i chcę ją odzyskać. Rodzice Aidy, Genoveva, Paulo oraz Aida spotykają się w związku z zaręczynami. Teresa zwierza się Juanicie, że jest pewna swoich uczuć do Artura. Arturo spotyka się z Marianem, by porozmawiać o Teresie.


ŹRÓDŁO: novela.pl oraz telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 kwiecień 2012         0 Komentarzy · 960 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Pokojówka na Manhattanie" odc. 32,33,34,35,36
Streszczenia odcinków


Odcinek 32
Emisja: 23 kwietnia 2012

Tania ostrzega Jerome, że z nim zerwie jeśli dowie się, że sięga po sterydy, po nie chce patrzeć, jak niszczy sobie życie. Esteve jest zaniepokojony tym, co przydarzyło się Tyronowi. Grozi Catalinie, że ją wyda. Joaquín mówi dzieciom, że muszą się bardziej przyłożyć, gdy zjawią się dziennikarze. W imieniu dzieci Lalo pyta Joaquína co dostaną w zamian, gdyż według jego obliczeń fundacja dostanie dużo pieniędzy, a oni jak na razie nie otrzymali żadnej zapłaty. Cristóbal próbuje się porozumieć z Marisą, ale ona go nie słucha. Estanislao przyjmuje propozycję Calixty dotyczącej wspólnych interesów. Marisa mówi Cristóbalowi, że widziała go w szpitalu z Sarą.

Odcinek 33
Emisja: 24 kwietnia 2012

Crisróbal obraża się po tym, jak Marisa wypomniała mu pocałunek z Sarą. Catalina mówi Bruno, że nie chce mieć wroga w osobie Sary, gdyż widzi w niej niebezpieczeństwo, dlatego spróbuje zostać jej sojusznikiem i jemu proponuje to samo. Yaya zabiera Marisę do apartamentu Sary, aby wyciągnąć od niej informacje o jej relacji z Cristóbalem, które później mogłaby sprzedać Sarze. Carmen mówi Cristóbalowi, że to Marisa zajmowała się nią, gdy spadło jej ciśnienie. Cristóbal złości się na Amelię, że zataiła przed nim fakt, iż Marisa przyszła odwiedzić jego ojca. Hugo postanawia pozbyć się Marisy, która namówiła Belindę, aby do niego nie wracała. Stan zdrowia Tyrona okazuje się ciężki. Lekarz sugeruje wszczepenie co najmniej trzech bajpasów.

Odcinek 34
Emisja: 25 kwietnia 2012

Hugo zjawia się w mieszkaniu Marisy i osacza ją groźbami. Nakazuje jej przekonać Belindę, by do niego wróciła. Amador i Javier dają Víctorowi czas na zrealizowanie swojej części. Sara wręcza Catalinie czek w zamian za nagranie wideo. Calixta proponuje Marisie i Goyo, żeby donieśli na Huga i przyczynili się do jego deportacji. Leticia chce zapomnieć o Víctorze, dlatego przyjmuje propozycję spotkania z Bobem i zaciąga go do swojego mieszkania. Lalo jedzie na wycieczkę. Ma nadzieję, że Víctor przyjdzie się z nim pożegnać, ale on się nie zjawia. Víctor wykrada swoim gościom kilka butelek z alkoholem. Jerome chce się wycofać, ale Estanislao mu nie pozwala. Víctor wstawia się i szuka Leticii, aby ją wykorzystać. Tyron prosi Cristóbala i Amelię, aby zadzwonili po Marisę. Stary Parker chce porozmawiać z dziewczyną przed operacją.

Odcinek 35
Emisja: 26 kwietnia 2012

Sara oświadcza Marisie, że nigdy nie dopuści do tego, żeby była z Cristóbalem, bo on należy tylko do niej. Cristóbal obiecuje ojcu, że sprowadzi Marisę tak szybko, jak tylko się da. Amelia czuje się urażona prośbą Tyrona. Leticia próbuje ukryć Víctora, który może stracić pracę przez swoje pijaństwo. Marisa przedstawia Alicii swoją propozycję dotyczącą hotelu. Alicia obiecuje się z nią zapoznać. Hugo zakrada się do mieszkania Belindy i je demoluje. Odbywa się inauguracja kawiarni Calixty. Sara mówi Tito, że powinni pozwać Steve’a Martíneza za to, co zrobił Tyronowi Parkerowi.

Odcinek 36
Emisja: 27 kwietnia 2012

Cristobal prosi Marisę, by poszła z nim do szpitala odwiedzić ojca. Sara namawia Steve'a, by złożył formalne oskarżenie Cataliny. Hugo grozi bronią Goi i Belindzie. Marisa przyjeżdża do szpitala, by odwiedzić Tyrona.


ŹRÓDŁO: novela.pl oraz telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 kwiecień 2012         0 Komentarzy · 931 Czytań · Drukuj
 
 
Geraldine Bazan powiedziała, że kryzysy są normalne w małżeństwie
Newsy


Geraldine Bazan ("Ktoś Cię obserwuje") przechodzi jeden z najlepszych momentów swojego życia, ponieważ dostała rolę w "La mujer de Judas" oraz dostaje dużo miłości od bliskich, przede wszystkim od swojego partnera Gabriela Soto ("Zaklęta miłość") oraz ich córeczki. Jednak wyznała, że kryzysy są normalne w małżeństwie, ale ona i Gabriel zawsze chcą dzielić czas z rodziną, a co do kryzysów to starają dana sytuację szybko rozwiązać.
Dodał:  Wiola dnia 22 kwiecień 2012         0 Komentarzy · 293 Czytań · Drukuj
 
Strona 276 z 423 << < 273 274 275 276 277 278 279 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Którą z telenowel chcesz zobaczyć po zakończeniu emisji obecnych?

Corazón indomable

La tempestad

Porque el amor manda

La mujer del Vendaval

De que te quiero, te quiero

Libre para amarte

Qué bonito amor

Mentir para vivir

Corona de lágrimas

Inną

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

gaviota
18.04.2014
Dokładnie szkoda że powtórka będzie.

Beata
18.04.2014
Jeej mogliby od razu puścić coś nowego, a nie wieczne powtórki. Potem z moim czasem wolnym będzie coraz gorzejsmiley i w tedy puszczą coś nowego

dolores
18.04.2014
mercclassic właśnie zauważyłam no po raz kolejny tego samego też nie będę oglądać ale pewnie od września dadzą premiery niestety ale trzeba czekać cierpliwie tylko to pozostało

mercclassic
18.04.2014
jest o tym wzmianka na novela.pl, niestetysmiley same nudy... ja tego po raz kolejny nie będę oglądać

dolores
17.04.2014
Wiolu skąd macie iformacje że po '' Nieposkromionej miłości " będzie " Nie igraj z aniołem " ?

Wiola
17.04.2014
Ja tam się nie cieszę już 3 raz to nadają smiley Nudaaa na pewno nie będę oglądać czegoś co już widziałam

pati1819923
17.04.2014
No to mamy od maja powtórkę " Nie igraj z aniołem" smiley

gaviota
15.04.2014
Obecnie fajniejsze jest Prawdziwe uczucie,Nieposkromiona troszkę nudniejsza.Te dwie telenowele ogólnie całkiem spoko ale mnie nie zachwyciły,pozdrawiam :-)

gaviota
15.04.2014
Szkoda że w ankiecie można tylko na jedną głosować,ja bym chciała PEAM,LMDV,LT,MPV i jeszcze inne z telemundo:-)Jakoś średnio jestem za CI ale może mi się spodoba.

Wiola
15.04.2014
Pisano także że od września na TV6 no poczekamy zobaczymy ale też byłam pewna że tą telkę kupią. W Meksyku nie okazała się jakimś wielkim hitem.

Archiwum
Elite Site
rbda.jpgegoistki.blogspot.com
Elizabeth Gutierrez
RBD
Top Site
egoistki.blogspot.com MaitePerroniBeorlegui.pl AlfonsoHerrera.pl ChristopherUckermann.net Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2012
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

4,579,185 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie