Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 380
Najnowszy Użytkownik: GlosSerca
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Dzikie serce. Maricruz chce popełnić samobójstwo. Octavio żąda rozwodu
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 10-14 w TV4 od poniedziałku, 16.03.2015, do piątku, 20.03.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? "Dzikie serce" odcinki 10-14 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 10 - poniedziałek, 16.03.2015, o godz. 17 w TV4


Esther ma zamiar wyjść z Octavio zabawić się. Lucia przypomina jej, że szwagier jest żonaty. Ramiro uspokaja się, widząc uśmiechniętą Solitę. Maricruz nie wierzy jednak, że dziewczynę nic nie trapi. Octavio wita Maricruz buziakiem przy kolacji. Lucía każe się umyć Maricruz. Esther wykorzystuje sytuację i kokietuje Octavia. Zazdrosna Maricruz pokazuje rywalce, gdzie jest jej miejsce. Octavio próbuje uspokoić żonę. Każe też Miguelowi zabronić żonie dalszych intryg. Lucía i Esther cieszą się, że ich plan przebiega zgodnie z planem.

Maricruz zapowiada mężowi, że jutro wróci do chatki Ramira, by mógł być szczęśliwy z Esther. Nad ranem dziewczyna widzi Octavio wychodzącego z Esther. Zabiera swoje rzeczy, małpkę i informuje Lucíę, że wraca do siebie.

Octavio wraca i szuka żony. Lucía wmawia mu, że dziewczyna poszła nad rzekę wyprać swoje rzeczy i odwiedzić dziadka. Miguel buntuje brata, by nie szukał żony, jeśli ta nie wróci. Octavio tęskni za żoną. Maricruz rozpacza. Ramiro idzie na ranczo. Eusebio zawozi jedzenie do chaty Ramira. Solita na widok mężczyzny boi się i obejmuje Maricruz.

Octavio jedzie do żony i wmawia jej, że Esther go nie interesuje. Miguel prosi żonę i Esther, by przestały prowokować Maricruz. Żona zgadza się wrócić z Octavio do domu. Maricruz prosi go, by nie dawał się kokietować Esther. Eusebio mówi Maricruz, że widział, jak Octavio całował się z Esther nad rzeką.

"Dzikie serce" odcinek 11 - wtorek, 17.03.2015, o godz. 17 w TV4

Esther i Lucía knują kolejną intrygę. Chcą wmówić wszystkim, że Maricruz ma romans z José Antonio. Eusebio radzi dziewczynie, by wykorzystała któregoś z robotników, by wzbudzić zazdrość w mężu. Maricruz całuje Octavia, a następnie komentuje, że robi to lepiej od innych dziewczyn. Lucía namawia szwagra, by pozwolił José Antonio nauczyć Maricruz jazdy konnej. Eusebio uświadamia José Antonia, że jego zadaniem jest rozkochać w sobie Maricruz. Chłopak zaprzyjaźnia się z uczennicą.

Esther wysyła do Octavia anonim z informacją o romansie Maricruz i José Anotnia. María radzi Maricruz, by zakończyła lekcje z José Anotnio. Esther proponuje pracownikowi 5 tysięcy peso za uwiedzenie żony Octavia. Tymczasem ona informuje nauczyciela, że rezygnuje z dalszych lekcji. Maricruz wyznaje mężowi, że zakończyła swój kurs i nie będzie okazywać mu braku szacunku, pokazując się z innym.

José Antonio namawia Maricruz na ostatnią przejażdżkę. W jej trakcie zostaje postrzelony. Maricruz wzywa pomoc. Lucía wmawia jej, że za strzałem stał zazdrosny Octavio. Maricruz nie wierzy i daje żonie Miguela nauczkę. Policja zbiera zeznania José Antonia. Lucía opowiada mężowi o zajściu. Domaga się, by wyrzucił Maricruz z domu. Mężczyzna spełnia jej prośbę. Octavio odnajduje Maricruz w chacie dziadka. Prosi ją o wyjaśnienia.

"Dzikie serce" odcinek 12 - środa, 18.03.2015, o godz. 17 w TV4

Octavio informuje żonę, że po zajściu na ranczo nie może z nim wrócić do domu. Lucía zapowiada Esther, że jeśli Maricruz wróci do jej domu, zabije ją. Żona błaga Octavia, by jej nie zostawiał. Kiedy mężczyzna odchodzi, Maricruz traci przytomność. Lucía zabrania Maríi odwiedzanie Maricruz. Lucía nie ukrywa, że cieszy ją to, co spotkało José Antonia. Inspektor dochodzi do wniosku, że za postrzeleniem pracownika ranczo mogła stać zazdrosna dziewczyna.

Maricruz zakrada się na ranczo. Santa i María dają jej jeść. Nagle pojawia się Eusebio i wyrzuca dziewczynę z posiadłości. María opowiada Octaviowi o zajściu. Mężczyzna prosi ją, by przygotowała jedzenie i postanawia sam je jej zanieść. Przed wyjściem przypomina Lucíi, że to także jego ranczo. Teobaldo (Manuel Landeta) znajduje chorą Aracely (Michelle Ramaglia) i zabiera ją do domu. Daje jej pić i jeść. Octavio nie chce zabrać ze sobą żony na ranczo. Obawia się, że jej obecność może wpłynąć źle na ciężarną Lucíę.

Maricruz mówi mężowi o swoich omdleniach. Pyta go, czy mogą one być spowodowane ciążą. Carola nie chce dać pracy Aracely. Octavio nie uważa, że żona może być w ciąży. Obiecuje jej jednak, że znajdzie dla nich dom, w którym będą oboje mogli być szczęśliwi. José Antonio zabrania Maricruz odwiedzać go w szpitalu. Wyznaje też Eusebio, że zakochał się w dziewczynie. Lucía grozi odejściem z domu, jeśli Maricruz wróci na ranczo. Maricruz zapewnia Octavia o swojej miłości do niego. José Antonio przyznaje się Octavio, że poślubiłby Maricruz, gdyby ta nie była mężatką. Maricruz wraca na ranczo, by prosić Lucíę o wybaczenie.

"Dzikie serce" odcinek 13 - czwartek, 14.03.2015, o godz. 17 w TV4

Lucía nie przyjmuje przeprosin Maricruz. Zapowiada jej, że wkrótce Octavio zostawi ją na zawsze. Eusebio próbuje wykorzystać Solitę. Cástula ratuje dziewczynę z opresji. María radzi Maricruz, by nie wracała na ranczo i poczekała aż Octavio uporządkuje sprawy z rodziną. Esther doradza Octavio, by wyjechał. Maricruz chce iść zobaczyć się z mężem. Ramiro usiłuje ją zatrzymać. Teobaldo opiekuje się Aracely. Octavio cieszy się na widok żony.

Lucía jest wściekła, gdy dowiaduje się, że Maricruz jest na ranczo. Tymczasem ona przyznaje się mężowi, że nie potrafi bez niego żyć. Lucía daje Miguelowi 10 minut na wyrzucenie Maricruz z jej domu. Brat rozmawia z Octaviem. Każe mu wyprosić z domu Maricruz i przypomina mu, że poślubił ją za sprawą zemsty. Dziewczyna słyszy ich rozmowę i ucieka. Octavio chce biec za nią, ale brat mu zabrania.

Zrozpaczona Maricruz wchodzi do rzeki z zamiarem odebrania sobie życia. Widzi ją José Antonio i śpieszy jej na ratunek. Następnie nieprzytomną zanosi do chatki Ramira. Lucía prosi męża, by po wyjeździe Octavia z rancza, pozbył się Maricruz i jej rodziny z miasteczka.

Ramiro i María opiekują się Maricruz. Dziewczyna odzyskuje przytomność. Cástula ostrzega Ofelię, że Eusebio zdradza ją z inną. Octavio szuka żony. Jose Antonio mówi mu, że Maricruz chciała zabić się. Octavio zapewnia żonę, że to co słyszała, jest kłamstwem. Ofelia wypytuje Eusebia o jego zainteresowanie Solitą. Maricruz wyrzuca Octavia z chaty i zapowiada, że nie chce go więcej widzieć. Eusebio zrywa z Ofelią.

"Dzikie serce" odcinek 14 - piątek, 20.03.2015, o godz. 17 w TV4

Miguel daje posiłek dla Maricruz i wysyła do niej lekarza. Octavio dochodzi do wniosku, że pojawiła się doskonała okazja do porzucenia żony. Miguel nie rozumie nienawiści żony do Maricruz. Octavio oświadcza bratu, że ma zamiar przepisać część ziem na Maricruz. Jose Antonio próbuje zbliżyć się do Maricruz, ale dziewczyna odrzuca jego zalety.

Miguel prosi Simonę, by odmówiła pożyczki Octaviowi. Mąż informuje Maricruz o swoich planach wyjazdowych oraz, że ma zamiar zbudować jej dom. Eduardo (Ricardo Franco) proponuje Octaviowi pracę.

Maricruz błaga dziadka, by pomógł jej przekonać Octavia do pozostania. Eduardo mówi przyjacielowi, że firma na niego czeka. Dodaje także, że powinien jak najszybciej się rozwieść. Octavio decyduje się wyjechać z przyjacielem. Prosi jednak, by Eduardo pomógł mu zakończyć jedną sprawę.

Maricruz myje się i ubiera czysto, by odwiedzić męża. José Antonio mówi jej, że Octavio, Eduardo i Esther planują wycieczkę konną nazajutrz. Ofelia natyka się na Solitę i oświadcza jej, że Eusebio należy do niej. Przerażona Solita ucieka. Maricruz idzie na ranczo i zabiera swojego konia. Następnego ranka José Anotnio zauważa brak zwierzęcia. Maricruz odmawia oddania go zanim nie przejedzie przed Octaviem i Eduardem.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 marzec 2015         0 Komentarzy · 282 Czytań · Drukuj
 
 
Oni wygrali walkę z rakiem!
Notka


Nowotwór nie ma litości. Nie wybiera. Może dotknąć każdego. Na szczęście, nie zawsze musi oznaczać wyroku śmierci. Zarówno w świecie gwiazd, jak i zwykłych ludzi jest wiele dowodów, że raka można pokonać i cieszyć się jeszcze wieloma latami życia w zdrowiu. Zobaczcie, które gwiazdy pokonały nowotwór!

Latem 2011 r. brazylijskie media podały do wiadomości, że telewizyjny amant Reynaldo Gianecchini zmaga się z nowotworem: chłoniakiem. - Stawiam czoła bardzo rzadkiemu i trudnemu w walce rodzajem chłoniaka z obwodowych komórek T. Walczymy i wierzymy, że będzie dobrze. Nie będę kłamał, boję się - wyznał z ogoloną głową w sierpniu 2011 r. w wywiadzie. W styczniu bieżącego roku 42-letni aktor świętował 3. rocznicę zwycięstwa. - Narodziłem się na nowo. Po przeszczepie komórek macierzystych dostałem.

Adamari López miała 33 lata, gdy lekarze zdiagnozowali u niej guza piersi. Przeszła podwójną mastektomię i chemioterapię. Dziś od tego czasu mija już 10 lat. - To coś, co mam już za sobą. I nie chciałabym przeżywać tego na nowo. Ale jak wszystko, sytuacja miała też swoje plusy. Stałam się przykładem dla wielu kobiet - wyznała magazynowi "People". Dziś 43-letnia aktorka przygotowuje się do najważniejszej roli w swoim życiu - matki. Z ostatniej chwili: 4 marca urodziła się Alaïa - córeczka López.

Barbara Mori promując film "Cosas insignificantes" (2009 r.), w którym zagrała matkę chłopca chorego na białaczkę, zdradziła, że na początku przygody z filmem sama musiała stawić czoła nowotworowi. - Wykryto u mnie guzki na macicy. Wiedziałam, że muszę być silna i walczyć. Szybko trafiłam na stół operacyjny. Nie musiałam przechodzić chemioterapii. Dziś już jestem w pełni zdrowa, ale muszę regularnie badać się, by uniknąć w razie niespodzianek - wyznała aktorka, dodając, że od tej pory docenia.

Choroba dopadła Facundo Aranę, kiedy był nastolatkiem. Diagnoza: ziarnica złośliwa. - To odmieniło moje życie. Postanowiłem nie patrzeć na nic, tylko podążać za marzeniami. Zdecydowałem się zostać aktorem - wyznaje po latach Arana, któremu przeszczep uratował życie. Zdrowy Facundo przez wiele lat miał jedną obawę. - Od 17. roku do 36. myślałem, że z powodu choroby i terapii nie będę mógł zostać ojcem. Na szczęście okazało się inaczej - wspomina dziś 43-letni aktor i ojciec trójki dzieci.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 16 marzec 2015         0 Komentarzy · 325 Czytań · Drukuj
 
 
Violetta. Lodovica Comello, czyli Francesca z Violetty wyznaje: Pokochałam Polskę
Wywiady
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

"Violetta" ma w Polsce rzesze fanów. Nic dziwnego, że do naszego kraju zawitała serialowa Francesca Cauviglia, w której rolę wciela się Lodovica Comello (25 l.). Aktorka gra najlepszą przyjaciółkę tytułowej bohaterki.

- To twoja pierwsza wizyta w Polsce?
- Zgadza się - to mój absolutnie pierwszy raz w Polsce. Niestety, nie zdążyłam jeszcze zwiedzić Warszawy, myślę jednak, że korzystając z kilku wolnych godzin, jak będę miała chwilę, uda mi się coś zobaczyć. Jestem przekonana, że kiedyś jeszcze tu przyjadę, bo jesteście świetnym narodem!

- Czy jesteś zaskoczona popularnością, jaką cieszysz się w Polsce?
- Tak, jestem naprawdę bardzo zaskoczona. NAPRAWDĘ. Nie spodziewałam się tak gorącego przyjęcia polskich fanów. Co mnie najbardziej zaskoczyło, to to, że w Polsce moje fanki są już nastolatkami, mają po 16-17 lat... Na świecie wygląda to trochę inaczej - zazwyczaj są to dużo młodsze dziewczynki.

- Z Włoch musiałaś przenieść się do Argentyny... Jak to zniosłaś?
- Na początku to było niezwykle trudne. Byłam sama, bez rodziny. Nikogo tam nie znałam. Tęskniłam za bliskimi. Potem zaczęłam pracę, poznałam coraz więcej osób... I pokochałam Argentynę!

- W serialu "Violetta" grasz rolę drugoplanową, chciałabyś kiedyś zostać główną gwiazdą jakiejś produkcji?

- Mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda. Na razie skupiam się na karierze muzycznej, na promocji nowej płyty - "Mariposa" - ale nigdy nie wiem, gdzie mnie wiatr poniesie (śmiech). Jeśli pojawi się propozycja zagrania głównej roli w jakimś filmie, to na pewno z niej skorzystam.

- Jesteś idolką dla miliona dziewczyn na świecie. Czujesz presję z tego powodu?

- To wielka odpowiedzialność - nastolatki mnie obserwują, jestem ich idolką, inspiruję je, ale nie czuję z tego powodu jakiegoś stresu - jestem spokojną osobą, nie pociągają mnie skandale, nie zadaję się z ludźmi, którzy szokują... Myślę więc, że nie mam powodu do obaw.

- Czyli nie boisz się, że spotka cię to, co Miley Cyrus, która z gwiazdki Disneya wyrosła na skandalistkę?
- Nie, nie... znam siebie, wiem, na co mogę sobie pozwolić. Skandale i szokowanie - myślę, że nie potrzebuję tego.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 11 marzec 2015         0 Komentarzy · 354 Czytań · Drukuj
 
 
"Demente criminal": Dzielna Lorena Rojas
Notka


Świat Loreny Rojas legł w gruzach w połowie 2008 r. Wówczas dowiedziała się, że wykryto u niej guza piersi. Dużego i złośliwego. Potrzebna była amputacja prawej piersi i chemioterapia.

W tym roku mija 25 lat jej kariery artystycznej. Pozostawiła po sobie 18 telenowel (ostatnia: „Demente criminal” – wkrótce premiera), 5 filmów i 3 płyty. W listopadzie pojawiła się w Televisie na castingach do „Amores con Trampa”. Producenci woleli poczekać z angażem aż stan zdrowia aktorki ustabilizuje się. Już się nie doczekają.

Nieszczęścia lubią chodzić parami - w trakcie walki z chorobą końca dobiegł ekskluzywny kontrakt Loreny z Telemundo. Została bez pracy i środków na leczenie.

- Zaproponowano mi porozumienie i połowę stawki. Dla nich chora byłam warta połowę. Umowa dobiegła końca, gdy przechodziłam kryzys fizyczny i psychiczny. Ale wiedziałam, że nie mogę poddać się, muszę walczyć, by być przykładem dla innych. Jestem zdolną aktorką. Kobietą silną, odważną, waleczną i czymś więcej niż tylko parą piersi - odniosła się do sprawy po jakimś czasie. Dwa tygodnie po mastektomii, z łysą głową pokazała się na okładce pisma "Live Strong" z fundacji Lance’a Armstronga.

- Nie jestem jedyną. Muszę pokazać, że żyjemy, walczymy, dodać otuchy i odwagi innym chorym - wyznała. Dwa lata później (2010 r.) świętowała wygraną z chorobą.

- Po prawie dwóch latach walki jestem zdrowa. Droga była trudna i wyboista, ale to wspaniała nauczka. Pomimo tego, co przeżyłam, nie zamieniłabym żadnego z tych dni. Przed chorobą żyłam z pustką... Byłam rozproszona, zdezorientowana. W końcu spotkałam się z samą sobą. Może nie jestem osobą, którą wyobrażałam sobie kilka lat temu, ale jestem taka, jaką chcę być! - mówiła w 2010 r., przygotowując się do głównej roli w telenoweli Azteki "Entre el amor y el deseo".

Drugie starcie

Po zakończeniu pracy na planie Lorena postanowiła zrealizować swoje marzenie - zostać matką.

- Musiałam stawić czoła chorobie, by przygotować się na pojawienie się jej czy jego - wyznała w 2012 r., rozpoczynając proces adopcyjny. Niestety los go zakłócił.

- Za pierwszym razem wykryto raka, gdy badałam swoją płodność. Teraz, kiedy robiłam badania potrzebne do adopcji - zdradziła ze łzami w oczach. Rak kości. Stadium 4. Lorena nigdy nie dała poznać po sobie cierpienia.

- Spotkałem ją przed galą magazynu "People". Wyglądała piękniej niż zwykle. Uśmiechnięta, słodka. Jednak gdy przytuliłem ją, wyczułem, że jest słaba, krucha. Później dowiedziałem się, że choroba powróciła, a bóle są bardzo silne - wspomina przyjaciel, Armando Correa.

W obliczu nowej sytuacji nie przerwała starań o dziecko. - Kontynuuję leczenie. Jeszcze chwilę mi to zajmie, ale wiem, że będzie dobrze. Strach nie kontroluje mojego życia. Adopcja dodaje mi sił, wiary - wyznała dziennikarce "Primer Impacto". Kilkanaście miesięcy później (październik 2013 r.) zdrowa cieszyła się z przybycia nowego członka rodziny - córeczki Luciany (prawnie adoptowanej przez jej siostrę Mayrę). - Kiedy ją przytuliłam, wiedziałam, że rozpoczął się najlepszy etap w moim życiu - mówiła.

Podejście 3.: ostatnie

Radość trwała do końca listopada 2014 r. - Ból zaatakował ją, gdy była na siłowni. Lekarz powiedział jej: rak wrócił i zajął wątrobę oraz jajniki. Na początku tego roku usłyszała: nic więcej nie możemy już zrobić.Wracaj do domu. Tak zrobiła - zdradziła aktorka Galilea Montijo.

Ostatnie tygodnie Lorena spędziła w swoim domu w Miami z Mayrą, Jorge Monje (narzeczony) i córeczką. Z fanami pożegnała się 10 lutego, dziękując im za życzenia z okazji jej 44. urodzin. Czuła, że odchodzi. Zmarła w poniedziałek 16 lutego, trzymając za rękę bliskich. - Była spokojna, medytowała, uśmiechała się, nagle jej oddech ustał - wyznała jej przyjaciółka. Nie chciała pogrzebu. Prosiła, by jej prochy rozrzucić nad morzem...

Oni wyszli zwycięsko

Nowotwór nie ma litości. Nie wybiera. Może dotknąć każdego. Na szczęście, nie zawsze musi oznaczać jedno - wyrok śmierci. Zarówno w świecie gwiazd, jak i zwykłych ludzi jest wiele przypadków, że raka można pokonać i cieszyć się jeszcze wieloma latami życia w zdrowiu. Niestety, Lorena nie miała tego szczęścia. Cały czas mogła jednak liczyć na wsparcie przyjaciółki - Danieli Romo. Aktorka również na koncie ma walkę z chorobą, po tym jak w 2011 r. lekarze zdiagnozowali u niej raka piersi. Po chemioterapii (jej skutki można zobaczyć w "Burzy" - nosi perukę) aktorka ogłosiła swoje zwycięstwo nad chorobą. Cieszy fakt, że nie jest jedyną. Oto inne przypadki.

Adamari López
Miała 33 lata, gdy lekarze zdiagnozowali u niej guza piersi. Przeszła podwójną mastektomię i chemioterapię. Dziś od tego czasu mija już 10 lat. - To coś, co mam już za sobą. I nie chciałabym przeżywać tego na nowo. Ale jak wszystko, sytuacja miała też swoje plusy. Stałam się przykładem dla wielu kobiet - wyznała magazynowi "People". Dziś 43-letnia aktorka przygotowuje się do najważniejszej roli w swoim życiu - matki. Z ostatniej chwili: 4 marca urodziła się Alaïa - córeczka López i jej narzeczonego, Toniego Costy.

Barbara Mori
Promując film "Cosas insignificantes" (2009 r.), w którym zagrała matkę chłopca chorego na białaczkę, zdradziła, że na początku przygody z filmem sama musiała stawić czoła nowotworowi. - Wykryto u mnie guzki na macicy. Wiedziałam, że muszę być silna i walczyć. Szybko trafiłam na stół operacyjny. Nie musiałam przechodzić chemioterapii. Dziś już jestem w pełni zdrowa, ale muszę regularnie badać się, by uniknąć w razie niespodzianek - wyznała aktorka, dodając, że od tej pory docenia życie jeszcze bardziej.

Facundo Arana
Choroba dopadła go, kiedy był nastolatkiem. Diagnoza: ziarnica złośliwa. - To odmieniło moje życie. Postanowiłem nie patrzeć na nic, tylko podążać za marzeniami. Zdecydowałem się zostać aktorem - wyznaje po latach Arana, któremu przeszczep uratował życie. Zdrowy Facundo przez wiele lat miał jedną obawę. - Od 17. roku do 36. myślałem, że z powodu choroby i terapii nie będę mógł zostać ojcem. Na szczęście okazało się inaczej - wspomina dziś 43-letni aktor i ojciec trójki dzieci: Indii (7 l.) oraz bliźniaków - Yoco i Mara (5 l.).

Reynaldo Gianecchini
Latem 2011 r. brazylijskie media podały do wiadomości, że telewizyjny amant zmaga się z nowotworem: chłoniakiem. - Stawiam czoła bardzo rzadkiemu i trudnemu w walce rodzajem chłoniaka z obwodowych komórek T. Walczymy i wierzymy, że będzie dobrze. Nie będę kłamał, boję się - wyznał z ogoloną głową w sierpniu 2011 r. w wywiadzie. W styczniu bieżącego roku 42-letni aktor świętował 3. rocznicę zwycięstwa. - Narodziłem się na nowo. Po przeszczepie komórek macierzystych dostałem drugą szansę - powiedział.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 09 marzec 2015         0 Komentarzy · 331 Czytań · Drukuj
 
 
Adamari Lopez urodziła
Newsy


4 marca Adamari Lopez urodziła swoje pierwsze dziecko. To córka, której nadano imię Alaia. Ojcem dziecka jest jest partner Toni Costa.
Dodał:  Wiola dnia 07 marzec 2015         0 Komentarzy · 337 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Dzikie serce" odc. 1-9
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 1

Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Solita (Gaby Mellado) pływają w rzece. Z daleka obserwuje je Esuebio (Carlos Cámara Jr.) i marzy, że pewnego dnia Solita będzie jego. Lucía (Elizabeth Álvarez) żali się Miguelowi (René Strickler), że Octavio (Daniel Arenas) nie zgadza się, by była panią domu. Mąż mówi jej, że tylko ożenek mógłby zmienić charakter jego brata. Lucía proponuje mu, by przekonał brata do ślubu z Simoną (Isadora González). Pancho (Roberto Ruy) przyłapuje Maricruz na zbieraniu ziemniaków na polu rodziny Narváezów. Jest gotowy darować jej ten uczynek, jeśli w zamian da mu buziaka.

Eusebio wręcza Solicie kwiaty. Octavio widzi, jak Pancho szarpie się z Maricruz. Rozkazuje pracownikowi puścić dziewczynę i udziela mu reprymendy. Dziewczynie natomiast pozwala zatrzymać ziemniaki. Miguel zgadza się, by Lucía zaprosiła Simonę na kolację. Uprzedzą żonę, że Octavio nie jest zainteresowany jej przyjaciółką. Maricruz jest zaskoczona wiadomością, że Octavio jest bratem Miguela. Zauważa, że mężczyźni bardzo się od siebie różnią. Octavio mówi zawstydzonej dziewczynie komplement. Brat pyta Miguela, dlaczego tak bardzo zależy mu na ranczu, które jest nic nie warte. Maricruz wypytuje Ramira (Ignacio López Tarso) o swojego ojca. Lucía namawia szwagra do wyjścia na randkę z bogatą dziewczyną, lecz on odmawia. Jego myśli zaprząta ranczo, którego chciałby się pozbyć i naciska na brata, by je sprzedali. Maricruz obiecuje Ramiro, że zawsze będzie troszczyć się o niego i Solitę.

Lucía namawia Octavia, by ożenił się z Simoną dla jej fortuny. Tymczasem kobieta szykuje się na kolację u rodziny Narváezów. Jest szczęśliwa, że ponownie zobaczy Octavia. Ramiro uprzedza Maricruz, że Octavio jest leniwym obibokiem. Lucía żałuje, że nie może pozbyć się szwagra. Octavio i Miguel pozwalają Maricruz iść do kuchni po posiłek i mleko, żeby więcej nie musiała kraść. Eusebio nie wpuszcza Maricruz na ranczo. Pojawia się Octavio, który każe przepuścić dziewczynę i prosi Miguela, by dał jej jedzenie i mleko. Maricruz zostawia jedzenie przed chatą Ramira.

Odcinek 2

Ofelia (Yuliana Peniche) jest zła, gdy Eusebio informuje ją, że z polecenia Octavia ma dawać jedzenie i mleko dla Maricruz. Octavio namawia Maricruz do wykąpania się i nałożenia czystych ubrań. Dziewczyna dziękuje mu za całą dobroć. Odświeżona Maricruz idzie na ranczo po jedzenie. Miguel zgadza się, by brat zamieścił ogłoszenie o sprzedaży rancza. Maricruz zauważa Octavia i woła go. Chłopak ignoruje jej krzyk i wchodzi do domu. Lucía i Miguel dbają o to, by ogłoszenie Octavia do nikogo nie dotarło.

Maricruz jest zraniona obojętnością Octavia. Wkrótce chłopak znajduje ją nad wodą i przeprasza za swoje zachowanie. W swojej rezydencji Alejandro (César Évora) wzruszony patrzy na zdjęcie. Octavio przedstawia się Ramiro jako przyjaciel Maricruz. Alejandro wyznaje Tobíasowi (Rafael Amador), że wykańcza go brak wieści o córce, którą urodziła mu Lupita. (Ilana Gaytán Oseransky). Dzwoni telefon z ofertą kupna rancza. Lucía informuje potencjalnego nabywcę, że oferta jest już nieaktualna. Miguel prosi Ofelię, by Octavio nie dowiedział się o odrzucaniu przez nich propozycji kupna. Octavio pyta brata, czy były jakieś telefony. Miguel i Lucía zaprzeczają. Żona namawia Miguela, by wmówił bratu, że zdecydował się sprzedać ranczo.

Eusebio proponuje Maricruz spotkanie nad rzeką i obiecuje, że będzie ją lepiej traktował niż Octavio. Dziewczyna odrzuca jego propozycję. Maricruz idzie po jedzenie. Natyka się na Lucíę. Kobieta pyta żebraczkę, czy podoba się jej Octavio. Kiedy dziewczyna potwierdza, wyrzuca ją z domu. Następnie informuje szwagra, że nie ma prawa spraszać do ich domu biedaków. Octavio odprowadza Maricruz. Prosi, by widziała w nim swojego Anioła Stróża i całuje ją w policzek. Maricruz prosi Ramira, by napisał w jej imieniu do Alejandra. Octavio, nie chcąc narażać Maricruz na zaczepki pracowników farmy, prosi brata, by podarował dziewczynie krowę.

Odcinek 3

Octavio uprzedza Eusebia, że jeśli będzie osaczał Maricruz, będzie miał z nim do czynienia. Ramiro wspomina obietnicę, którą złożył Lupicie: nie będzie szukał Alejandra. Ma zamiar dotrzymać danego słowa mimo rozpaczy ojca. Lucía naciska Octavia na ślub z Simoną. Szwagier uprzedza ją, że wolałby ożenić się z Maricruz. Octavio prosi Simonę, by obciążyła ranczo hipoteką. Kobieta informuje go, że to nie możliwe, bo posiadłość już została wzięta jako zastaw.

Maricruz obiecuje sobie, że kiedy pozna ojca, zmieni się. Octavio informuje brata, że postanowił zostać na wsi i ma zamiar pożegnać się ze swoim stanem kawalerskim. María mówi Ramiro, że Maricruz wpadła w oko Octaviowi. Miguel uspokaja żonę, że ślub to pewnie kolejny żart brata. Octavio przychodzi porozmawiać z Ramirem. Simona oświadcza przyjaciółce, że nie wychodzi za Octavia. Tymczasem on całuje Maricruz. Dziewczyna wyznaje mu miłość. Chłopak ma wyrzuty sumienia, że używa jej, by dać nauczkę bratu i jego żonie. Eusebio daje Maricruz krowę. Ramiro chce wiedzieć, dlaczego Octavio to zrobił.

Alejandro informuje Carolę (Rocío Banquells), że cały swój majątek zapisał córce Maríi Alejnadrze Mendozie Olivares. Maricruz idzie do Octavia. Natyka się na Miguela, który każe jej zapomnieć o jego bracie i dodaje, że ten przygotowuje się do ślubu. Octavio zapewnia Ramira, że pragnie jedynie pomóc Maricruz. Octavio oznajmia bratu, że poznał prawdę na temat rancza. Zrozpaczona Maricruz chce popełnić samobójstwo. Zauważa ją Solita. Zaczyna krzyczeć, by tego nie robiła. Przyjaciółka opamiętuje się i cofa. Niestety, potyka się i spada w dół…

Odcinek 4

Lekarz oznajmia Alejandro, że przed nim jeszcze wiele lat życia, pod warunkiem, że będzie o siebie dbał. Miguel mówi żonie, że brat dowiedział się prawdy. Maricruz wypłakuje się Ramirowi. Octavio zarzuca szwagierce, że tuszuje kłamstwa brata. Ramiro zabrania Maricruz szukać Octavia. Lucía traci przytomność. Octavio prosi Maricruz o rękę. Ofelia myśli, że żona Miguela może być w ciąży. Octavio całuje Maricruz. Zapewnia ją, że są narzeczonymi i wkrótce wezmą ślub, a wówczas zabierze ją ze sobą na ranczo.

Ludzie w miasteczku zaczynają plotkować, że Maricruz płaci Octaviowi za jedzenie i krowę w naturze. Octavio ma wyrzuty sumienia, że używa dziewczyny we własnej zemście. Zauważa jednak, że mógłby się w niej naprawdę zakochać. Esuebio przekazuje Ramiro plotki jaki krążą na temat Maricruz. Mężczyzna prosi dziewzynę, by oddała krowę. Szczęśliwa Lucía wraca ze szpitala i informuje męża, że jest w ciąży. Octavio prosi Ramira o rękę jego podopiecznej. Octavio gratuluje bratu i informuje ich o swoim ślubie z Maricruz.

Ramiro przekazuje Maricruz pudełko z listami od ojca oraz jej aktem urodzenia. Wyjaśnia, że naprawdę nazywa się María Alejandra, ale matka zmieniła jej imię, chcąc wyrzucić z jej życia Alejandra. Miguel oświadcza bratu, że on i jego żona nie muszą znosić obecności Maricruz w ich domu. Ramiro prosi podopieczną, by dowiedziała się, czemu Octavio chce ją poślubić. Lucía zleca Ofelii wyniesienie wszystkich mebli z sypialni, którą przygotowywała dla Octavia i jego żony.

Odcinek 5

Miguel ferule Ramiro pieniądze, by zabrał Maricruz i Solitę z miasteczka. María obawia się, że Octavio żeni się z Maricruz, chcąc dopiec bratu i jego żonie. Chłopak obiecuje, że nauczy Maricruz obycia i nie pozwoli, by Miguel i Lucía skrzywdzili ją. Miguel przestrzega Maricruz, że Octavio poślubi ją, a później zostawi. Lucía nie chce się zgodzić, by Maricruz zamieszkała w jej domu. Tymczasem dziewczyna decyduje się do ślubu użyć aktu urodzenia, gdzie widnieje tylko jako córka Lupity.

Octavio prosi brata o pieniądze na sukienkę i buty dla narzeczonej, ale Miguel wmawia mu, że nie ma. Następnie zdradza żonie, że ukrył samochód, by brat nie mógł jechać nim do ślubu. Maricruz i Octavio biorą ślub cywilny. Nowożeńcy jadą na ranczo, gdzie czeka na nich przyjęcie. Wszyscy naśmiewają się z żony Octavia i jej sposobu bycia. Maricruz czuje się zawstydzona, wiedząc, że będzie spać z mężem.

Lucía zapowiada mężowi, że dopilnuje, by Maricruz pozostała nieokrzesana, bo w ten sposób Octavio szybciej się z nią rozwiedzie. Octavio jest pod wrażeniem, widząc żonę w koszuli nocnej. Spędzają romantyczną noc. Po nocy spędzonej z Maricruz Octavio wstaje wcześnie rano i bierze się do pracy na ranczo. Miguel nie może uwierzyć w zmianę brata. Maricruz przyznaje się Jose Maríi (Juan Ángel Esparza), że na czas nieobecności męża, woli iść do siebie, bo obawia się rodziny męża. Dziewczyna odwiedza Ramira i Solitę.

Odcinek 6

Lucía przygotowuje Maricruz niemiłe powitanie. Dziewczyna ucieka. Szwagierka cieszy się z takiego obrotu sprawy. Ma nadzieję, że teraz łatwiej jej będzie przekonać Octavia do rozwodu. Tymczasem on wyznaje Miguelowi, że z każdym dniem żona podoba mu się coraz bardziej i myśli o założeniu rodziny. Maricruz szuka męża. Lucía wmawia jej, że chłopak żałuje ślubu z nią i dlatego jej unika.

Octavio wraca na ranczo. Nie wierzy szwagierce, że żona nie szukała go i jedzie do niej. Raiza próbuje przekonać Alejandra, by zapomniał o córce i Lupicie. Octavio znajduje zapłakaną żonę. Wyjaśnia jej, że nie może być z nią cały czas, ale postara się ją uszczęśliwić. Eusebio osacza Solitę. Lucía wpada w szał, gdy Santa stawia się jej i komentuje, że jest drugą panią domu. Cástula widzi Solitę z Eusebiem. Octavio złości się, gdy widzi, że Maricruz je rękoma. Każe jej używać sztućców. Osaczona dziewczyna ucieka. Octavio odnajduje żonę i pociesza ją. Wyjaśnia jej, że zawsze będzie ją kochał.

Ofelia ostrzega Santę, że jak będzie bronić Maricruz, narazi się Lucíi. Octavio prosi szwagierkę, by nauczyła Maricruz dobrych manier. Eusebio zapowiada Pancho, że nie spocznie póki nie zdobędzie Solity. Lucía zdradza Simonie, że pomoże Maricruz stać się gorszą. Alejandro spisuje testament. Lucía radzi Maricruz, by w trakcie przyjęcia była zaborcza i zazdrosna o męża. Alejandro mówi Tobíasowi, że uczynił córkę swoją spadkobierczynią.

Odcinek 7

Lucía zapowiada Octaviowi, że przyjęcie na cześć jego i Maricruz będzie skromna. Cástula ponownie widzi Solitę z Eusebio. Postanawia porozmawiać z Ofelią. Ramiro wyznaje Maricruz, że jej matka zmarła na zapalenie płuc. Dodaje, że kobieta była wycieńczona i osłabiona problemami osobistymi: małżeńskimi. Lucía daje Ofelii suknię dla Maricruz i prosi, by ją przerobiła. Octavio wyznaje żonie, że pragnie zbudować dom dla ich rodziny.

Maricruz prosi Santę i Maríę, by nie zwracali się do niej per Pani. Lucía daje Maricruz sukienkę i buty. Przypomina jej także, by nie spuszczała męża z wzroku. Octavio na widok Maricruz mówi jej, że ubrała się jak do cyrku i zabrania jej wychodzić z pokoju. Lucía wmawia szwagrowi, że Maricruz sama wybrała dla siebie strój i zrobiła sobie makijaż. Maricruz z kolei wyjaśnia mężowi, że to Lucía dała jej sukienkę i ją umalowała. Octavio daje żonie pierścionek i obiecuje, że wkrótce zmieni go na lepszy.

Lucía przedstawia Maricruz gościom. Następnie zabiera szwagra i każe mu zatańczyć z jedną z zaproszonych. Za namową Lucíi Maricruz napada na partnerkę męża. Szarpie ją za włosy i odciąga od męża. Octavio zabiera Maricruz do domu. Maricruz chce wiedzieć, dlaczego Octavio się z nią ożenił, skoro flirtuje z innymi. Mąż przyznaje, że sam każdego dnia zadaje sobie to pytanie i ma zamiar się z nią rozwieść.

Odcinek 8

Maricruz nazywa męża kłamcą. Octavio przyznaje że sam nie wie, czy kocha żonę, czy budzi ona w nim jedynie litość. Santa ostrzega Ofelię, że jeśli Lucía będzie chciała zwolnić ją, wówczas powie Octavio o tym, jaką intrygę uknuła szwagierka przeciw jego żonie. Maricruz przeprasza męża za swoje zachowanie. Godzą się. Bank odmawia udzielenia pożyczki dla Miguela.

Maricruz nie wraca na noc do domu. Octavio zaczyna się o nią martwić. Tymczasem ona ze zwichniętą nogą powoli wraca do domu. Alejandro zleca Tobíasowi, by zatrudnił detektywa, aby ten odnalazł jego córkę i żonę. Ramiro informuje Octavia, że Maricruz skręciła nogę. Chłopak znajduje żonę i zabiera ją na ranczo. Nad ranem prosi Ofelię, by podała Maricruz śniadanie do łóżka. Ofelia odmawia, Lucía staje w obronie służącej. Wykrzykuje Octaviowi, że on i Maricruz są intruzami w jej domu. Szwagier ripostuje, że sama jest nikim jak tylko żoną jego brata.

María prosi Octavia, by pozwolił jej zaopiekować się Maricruz. Chłopak wyznacza służącą na osobistą pomoc żony. Lucía udaje przeprosiny dla Maricruz. Octavio wyznaje Miguelowi, że nie chce rezygnować z żony, bo nikt go nigdy jeszcze tak nie kochał. Dochodzi do wniosku, że jednak może lepiej będzie, jak Maricruz wróci do swojej chaty.

Odcinek 9

Lucía radzi Maricruz, by póki co nie zachodziła w ciążę, bo Octavio chce jak najszybciej wyjechać z rancza. Pablo informuje Octavia, że bydło z rancza nie jest nic warte. Maricruz odmawia zejścia do jadalni w trakcie wizyty gości, bo nie chce przynieść mężowi wstydu. Octavio każe jej pojawić się jednak przy stole. Eusebio daje Solicie bransoletkę.

Maricruz przez przypadek oblewa winem Leticię i odmawia zjedzenia ślimaków. Octavio złości się na żonę. Dziewczyna ucieka. Ofelia idzie po nią. Maricruz nie ma zamiaru wracać do stołu i jest zmęczona tym, że wszyscy się jej czepiają. Octavio przyznaje się bratu, że nie nadaje się na zarządcę rancza. Maricruz myśli o powrocie do chaty. Lucía dostaje telegram od Esther (Elizabeth Valdéz), która zapowiada swoje przybycie. Octavio ma żal do żony, że nie korzysta z lekcji, które daje jej Lucía. Dziewczyna informuje go, że żona Miguela nie pomaga jej.

Eusebio osacza Solitę, ale dziewczynie udaje się uciec. Lucía każe Maricruz wyrzucić meble z sypialni i wmówić Octaviowi, że ich nie chce. Eusebio dopada Solitę i całuje ją na siłę. Lucía prosi José Antonio, by pomógł jej przenieść meble z sypialni Maricruz do pokoju Esther. Solita w złym stanie wraca do chaty Ramira. Esther kokietuje Octavia. Ramiro mówi Maricruz, że Solita od dwóch dni nie wstała z łóżka.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 marzec 2015         0 Komentarzy · 719 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nie igraj z aniołem" odc. 141-150
Streszczenia odcinków


Odcinek 141

Onelia zabiera Mayitę w odwiedziny do Marichuy. Kobieta odkrywa, że Velardówna nadal nie odzyskała wzroku i pyta ją otwarcie dlaczego wmówiła Juanowi Miguelowi, iż widzi. Patricio i Cecilia komentują jak smutne będzie teraz życie Estefaníi, osamotnionej i zamkniętej w zakładzie psychiatrycznym. Z drugiej strony jest jeszcze Isabela, żądna zemsty za wydanie jej policji. Marichuy błaga Onelię, by nie zdradziła jej przed San Románem, albowiem nie chce u swojego boku mężczyzny, który jest z nią tylko z litości. Kobieta przeprasza Marichuy za swoje agresywne nastawienie i prosi o wybaczenie. Mayita cieszy się spotkaniem z bratem. Marichuy wybacza Onelii. Juan Miguel doleciawszy do celu, czuje się przygnębiony z powodu rozstania z Marichuy i żegna się z nią na zawsze. Onelia mówi Marichuy, że Juan Miguel ją kocha, jednak boi się do niej zbliżyć, gdyż myśli, że ona nie odwzajemnia jego uczuć. Marichuy nie daje wiary jej słowom. Ciotka Amadora odwiedza go w szpitalu. Ana Julia wmawia Marichuy, że Juan Miguel wyjechał ponieważ nie interesuje go ani ona, ani ich wspólne dziecko. Israel wpada do Marichuy z wizytą i prosi by pozwoliła mu się zbadać. Juan Miguel dzwoni do Onelii z Kanady. Kobieta informuje San Romána, iż otrzymała przebaczenie od Marichuy, która nadal pozostaje niewidoma. Zdaniem Israela, operacja mogłaby przywrócić dziewczynie wzrok. Juan Miguel wraca do Meksyku przekonany, że jest potrzebny Marichuy. Marichuy cieszy się myślą, iż wkrótce ujrzy ponownie syna. Juan Miguel spotyka się z Marichuy i prosi o szczerą rozmowę.

Odcinek 142

Juan Miguel wraca z podróży. W domu wita go Mayita. Dziewczynka opowiada ojcu o swoim spotkaniu z Juanitem oraz potwierdza, że Marichuy nie odzyskała wzroku. Juan Miguel obiecuje córce, że zadba o rodzinę oraz sprawi, iż Marichuy z synkiem zamieszkają w ich domu. Marichuy odwiedza ojca Anselmo i swoich dawnych sąsiadów. Tymczasem Juan Miguel rozmawia z Cecilią o swoim uczuciu do Marichuy. Przyznaje, że kocha Maríę de Jesus i zadba by ją zoperowano. Juan Miguel spotyka Marichuy na ulicy. Dziewczyna ucieka przed jego miłosnym wyznaniem i nie bacząc na to po czym stąpa, wpada wprost na samochód uderzające czołem o lusterko. Z pomocą ojca Anselmo, Juan Miguel zabiera Marichuy do pobliskiej przychodni. San Román czuje się winny zaistniałej sytuacji. Babcia Mariana opowiada wnuczce Opowieść Wigilijną i na koniec bajki podkreśla jej morał, iż w życiu trzeba płacić za każdy uczynek. Patricio obwinia Juana Miguela o stan jego córki i nakazuje mu odsunąć się na zawsze od Marichuy. Cecilia zaparcie modli się o życie córki. Lekarze obawiają się o ciężki stan pacjentki. Juan Miguel cierpi. Ojcec Anselmo stara się go uspokoić. Marichuy odzyskuje przytomność i prosi rodziców, by nigdy więcej nie wymawiali przy niej imienia Juana Miguela.

Odcinek 143

Babcia Mariana kontynuuje opowiadanie Mayicie Opowieści Wigilijnej. Juan Miguel słyszy jak Marichuy mówi, że nie chce go nigdy więcej widzieć, ani czuć u swojego boku. Patricio wygania Juana Miguela i zabrania mu zbliżania się do jego córki. Ojciec Anselmo radzi Juanowi Miguelowi, by uzbroił się w cierpliwość. Lekarze zalecają Patricio przetransportowanie Marichuy do prywatnej kliniki gdzie zostanie poddana kolejnym badaniom. Dodają również, iż powinni zastanowić się nad operacją, gdyż ostatni wypadek mógł pogorszyć stan pacjentki. Ana Julia zazdrości Marichuy i coraz bardziej pociąga ją Juan Miguel. Juan Miguel błaga Marichuy by mu wybaczyła. O to samo prosi Cecilię. Onelia i Balbina dowiadują się od Juana Miguela o wypadku Marichuy. Mariana dalej opowiada Mayicie bajkę. Ana Julia przekazuje Juanowi Miguelowi adres szpitala, do którego została przewieziona Marichuy i oferuje mu swoją pomoc. Israel obawia się, że Marichuy nigdy nie odzyska wzroku. Patricio wspomina Israelowi o Estefaníi. Marichuy dostaje wysokiej gorączki. Juan Miguel oczekuje na wyniki badań.

Odcinek 144

Podczas gdy Juan Miguel z niecierpliwością oczekuje na wyniki badań, lekarz zawiadamia Patricia, że szanse na to by jego córka odzyskała wzrok są nikłe, prawie zerowe. Estefaníę dręczą wspomnienia z procesu sądowego. Patricio i Cecilia martwią się o przyszłość Marichuy. Juan Miguel boi się, że jeśli Marichuy nie odzyska wzroku, to znienawidzi go na zawsze. Marichuy budzi się przygnębiona. W rozmowie z Candelarią zwierza się z dręczących ją obaw o to, że nie ma lekarstwa na jej stan. Ana Julia przekazuje Juanowi Miguelowi, to co Marichuy mówiła na jego temat i radzi mężczyźnie by dla swojego dobra spróbował o niej zapomnieć. Rocío dzwoni do Onelii zza granicy i płacząc przyznaje, że jej związek z Vicente przechodzi kryzys. Juan Miguel prosi Anę Julię by pomogła mu spotkać się z Marichuy choć na pięć minut. Patricio przekazuje Anie Julii złe wiadomości jakie usłyszał od lekarza. Jak twierdzi sędzia, żaden z lekarzy nie chce odważyć się na zoperowanie Marichuy ze względu na ogromne ryzyko. Na twarzy Any Julii pojawia się niewidoczny uśmieszek. Cecilia mówi Martirio, że oddałaby swoje życie aby tylko przywrócić córce wzrok. Patricio okłamuje Marichuy obiecując, że będzie widzieć. Ana Julia nie pozostaje z założonymi rękoma i wyjaśnia Marichuy, że nie ma sposobu by ją wyleczyć i pozostanie niewidoma na zawsze. Patricio nie zamierza się poddawać i obiecuje znaleźć lekarza, który wyleczy Marichuy. Cecilia cierpi rozmyślając nad smutnym życiem jakie wiedzie jej córka.

Odcinek 145

Ana Julia mówi Marichuy, że nawet operacja nie przywróci jej wzroku, a wszystko to z powodu wypadku, któremu uległa z winy Juana Miguela. Dziewczyna prosi jednak by ta zachowała w tej sprawie dyskrecję. Marichuy przechodzi kryzys nerwowy i użala się nad swoim stanem oraz tym, że nigdy więcej nie zobaczy Juanita. Lekarz informuje Patricia i Cecilię, iż kryzys jaki dopadł ich córkę może być efektem depresji i agitacji wywołanej doznanym urazem. Aby złagodzić stan pacjentki, zostaje jej podany środek uspokajający. Ana Julia jest przekonana, że przy takim obrocie sprawy Juan Miguel przestanie kochać Marichuy, a wtedy ona zręcznie nim pokieruje i usidli. Marichuy wyznaje Anie Julii jak wielka jest jej nienawiść do San Romána. Rocío stawia Vicente ultimatum: jeśli ten nie zmieni swojego zachowania, to ona wróci do Meksyku. Chłopak obiecuje poprawę i przysięga, że kocha ją jak nikogo. Ana Julia pomaga Juanowi Miguelowi przedostać się do pokoju Marichuy. Mężczyzna jest zdruzgotany widząc w jak ciężkim stanie jest Marichuy. Postanawia złagodzić jej ból wyznaniem miłości, jednak ona mu nie wierzy i odrzuca jego uczucia mówiąc, że teraz żywi do niego tylko nienawiść. Juan Miguel przed odejściem całuje Marichuy. Ana Julia stara się bezskutecznie powstrzymać Patricia przed wejściem do pokoju Marichuy. Sędzia widzi córkę i Juana Miguela całujących się.

Odcinek 146

Patricio spotyka Juana Miguela w pokoju Marichuy. San Román wyjaśnia sędziemu, że zawsze będzie kochać jego córkę i zrobi wszystko, by ukochana odzyskała wzrok. Patricio każe Juanowi Miguelowi trzymać się z dala od Marichuy. Gdy obaj mężczyźni rozmawiają, Marichuy upada. Dziewczyna prosi San Romána, aby odszedł i już nigdy nie wracał. Ana Julia próbuje zbliżyć się do Juana Miguel udając lojalnego powiernika. Dziewczyna postanawia zrobić wszystko, by Juan Miguel zapomniał o Marichuy. Candelaria wyznaje Cecilii, że nie lubi Any Julii. Babcia Mariana dokończa opowiadanie „Opowieści Wigilijnej” Mayicie. Wnuczce bardzo podoba się ta opowieść. Marichuy wyznaje Patricio, iż wie od Any Julii, że już nigdy nie odzyska wzroku. Ojciec mówi jej, że jedynym sposobem na odzyskanie przez nią wzroku jest trudna operacja, która może okazać się fatalna w skutkach. Marichuy zdradza ojcu, że chce podjąć się tej operacji. Sędzia ma jednak obawy co do samego zabiegu. Patricio jest niepocieszony, że Ana Julia wyznała Marichuy prawdę na temat utraty przez nią wzroku. Sędzia Velarde nie kryje też złości w stosunku do dziewczyny, iż ta pozwoliła wejść Juanowi Miguelowi do pokoju Marichuy. Ana Julia usprawiedliwia się mówiąc, że zrobiła to z przyjaźni jaką żywi do jego córki. Dziewczyna zapewnia Patricia, że Juan Miguel już nie wróci. Mayita pyta się Juana Miguela, kiedy Juanito zamieszka razem z nimi. Mężczyzna opowiada córce o wypadku Marichuy, w którym dziewczyna straciła wzrok. Juan Miguel postanawia uczynić wszystko, aby Marichuy odzyskała wzrok. Młody psychoanalityk nie kryje entuzjazmu i nadziei. Doktor Landa informuje sędziego Velarde, że jego córka zostanie wypisana ze szpitala, ponieważ już nic więcej nie można dla niej zrobić. Patricio zdaje sobie sprawę, że tylko ryzykowna operacja jest jedyną szansą dla Marichuy, by dziewczyna mogła ponownie widzieć.

Odcinek 147

Marichuy prosi ojca, by ten znalazł lekarza, który przeprowadzi jej operacje. Juan Miguel mówi Onelii, że ma zamiar wrócić do specjalizacji, którą kiedyś studiował, a jest nią okulistyka. Mężczyzna ma dzięki temu nadzieje, że uda mu się przywrócić wzrok ukochanej. Teściowa zauważa miłość jaką Juan Miguel darzy Marichuy i dodaje, że zaczyna lubić córkę Velardów. Cecilia, Candelaria i Patricio próbują przekonać Marichuy, aby pogodziła się ze swoim losem i spróbowała przezwyciężyć dręczące ją bojaźnie. Juan Miguel rozmawia z Eduardo i opowiada mu o utracie przez Marichuy wzroku, a także o tym, że ma zamiar wrócić do dawnej specjalizacji. Przyjaciel popiera decyzję San Romana. Juan Miguel zapewnia Eduardo, że pomimo swoich planów będzie zaszczycony mogąc być świadkiem na jego ślubie z Beatriz. Sędzia Velarde nadal uważa, że San Roman jest winny tragedii, która dotknęła Marichuy i uważa, że musi chronić córkę przez nim i innym zagrożeniem. Candelaria podczas rozmowy z Marichuy zauważa olbrzymią pretensję i żal, które dziewczyna żywi do Juana Miguela. Kobieta jest zaskoczona tym faktem. Patricio powierza opiekę nad córką Anie Julii, która ma się nią zajmować. Candelaria jest zazdrosna i zdenerwowana faktem, że od teraz będzie pomagać tylko w zajmowaniu się Juanitem. Ana Julia obchodzi z Marichuy jej dom licząc kroki, aby ta mogła poruszać się bez niczyjej pomocy. Juan Miguel odwiedza Israela, któremu wręcza prześwietlenie Marichuy. Israel oferuje San Romanowi swoją asystę podczas operacji, gdy przyjdzie na to pora. Candelaria wyznaje, że nie ufa Anie Julii. Martirio zdradza, że dziewczyna także nie budzi jej zaufania. Cecilia uważa, że Candelaria jest po prostu zazdrosna.

Odcinek 148

Ana Julia udaje, że pomaga Marichuy poruszać się po domu. Po drodze dziewczyna umieszcza pułapki o które Marichuy się potyka. Patricio kontaktuje się z doktorem Duranem, który jest ekspertem w dziedzinie okulistyki, by ten zajął się przypadkiem jego córki. Babcia Mariana opowiada Mayicie opowieść o „Myszce i lwie”, próbując jej uzmysłowić, że wszyscy powinni pomagać sobie na wzajem. Ojciec Anselmo odwiedza Marichuy, z którą rozmawia na temat Juana Miguela. Duchowny zapewnia dziewczynę, że San Roman bardzo martwi się o nią i podobnie jak ona cierpi. Israel i Juan Miguel dowiadują się, że doktor Duran ma zbadać oczy Marichuy. Marichuy wyznaje ojcu Anselmo, że najbardziej smutną rzeczą jest to, że nie będzie widzieć jak jej synek dorasta. Cecilia i Patricio informują córkę, że zostanie zbadana przez doktora Durana, który jest specjalistą w dziedzinie okulistyki. Rodzice ostrzegają ją, by nie robiła sobie przedwczesnych nadziei. Marichuy śni, że ponownie widzi i jest szczęśliwa u boku Juana Miguela i ich synka. Dziewczyna śni również o tym, co ją spotkało w przeszłości. Marichuy, szczęśliwa i pełna nadziei czeka na doktora, który ma zbadać jej oczy. Ana Julia pyta się Marichuy czy gdy odzyska wzrok, wybaczy Juanowi Miguelowi. Juan Miguel i Onelia z udręką czekają na wiadomości z przeprowadzonych badań. Marichuy wyznaje Anie Julii, że jeśli odzyska wzrok, to wybaczy Juanowi Miguelowi, ale raczej nie będzie w stanie być z nim ponownie. Candelaria modli się w kościele, aby Marichuy odzyskała wzrok, a tymczasem doktor Duran przeprowadza badania oczu dziewczyny.

Odcinek 149

Marichuy mówi, że wkrótce będzie wiadomo czy odzyska wzrok czy też stanie się dla wszystkich kulą u nogi. Juan Miguel obiecuje sobie, że zrobi wszystko, by Marichuy odzyskała wzrok. Cecilia i Patricio radzą córce, by ta nie robiła sobie przedwcześnie nadziei na odzyskanie wzroku. Gdy lekarz przeprowadza badanie oczu dziewczyny, Candelaria modli się, by Marichuy odzyskała wzrok. Doktor Duran dziękuje Marichuy za współpracę podczas badania, podczas, gdy Juan Miguel cierpi z powodu braku wiadomości. Juan Miguel zapewnia Candelarię o swojej miłości do Marichuy, a także prosi ją, by zadzwoniła do niego, gdy będą znane już wyniki badań. Doktor Duran mówi Marichuy, że w sprawie wyników badania musi się skonsultować z innymi lekarzami i wtedy przedstawi jej wyniki. Patricio mówi Cecilii, iż zauważył, że Marichuy ma nadzieję na odzyskanie wzroku. Candelaria i Ana Julia sprzeczają się. Ana Julia mówi Marichuy, że Candelaria była dla niej nieuprzejma. Dziewczyna wyznaje również, iż Candelaria poprosiła ją, aby nie robiła jej nadziei, ponieważ nikt nie wierzy w powodzenie operacji i to, że odzyska ona wzrok. Candelaria dzwoni do Juana Miguela, by go poinformować, iż Marichuy nie pozostanie niewidoma do końca życia. Ana Julia obawiając się, że Marichuy i Juan Miguel mogą się pogodzić, przyrzeka sobie, że zrobi wszystko, by temu zapobiec. Candelaria mówi San Románowi, że teraz powinien walczyć o Marichuy, by ją odzyskać. Marichuy mówi rodzicom, że ma przeczucie, iż niedługo będzie znowu widzieć. Babcia Mariana zgadza się, by Mayita pomalowała jej paznokcie. Doktor Duran informuje sędziego Velarde, że nie ma żadnej szansy na to, aby Marichuy odzyskała wzrok. Ana Julia odwiedza Juana Miguela w jego gabinecie mówiąc, że była o niego zatroskana.

Odcinek 150

Ana Julia odwiedza Juana Miguela w jego gabinecie informując go, że lekarz nie przedstawił jeszcze wyników badań. Doktor Duran zapewnia sędziego Velarde, że jego córka nie ma szans na odzyskanie wzroku, a tym samym żadna operacja jej nie pomoże. Załamany Patricio przekazuje te informacje Anie Julii. Wszyscy domownicy z niecierpliwością czekają na wyniki badań. Ana Julia jest zadowolona, że Marichuy nie odzyska wzroku. Dziewczyna uważa, że gdy przyjaciółka pozna prawdę, znienawidzi Juana Miguela jeszcze bardziej. Cecilia wyznaje Marichuy prawdę na temat jej wzroku. Dowiedziawszy się prawdy dziewczyna popada w rozpacz. Candelaria przekazuje złe informacje Juanowi Miguelowi, który postanawia zobaczyć się z Marichuy. Patricio traci przytomność. Pomaga mu Juan Miguel. Ana Julia wykorzystuje ten fakt, by oczernić San Romána przed Marichuy, mówiąc przyjaciółce, że to z jego winy jej ojciec zasłabł. Sędzia Velarde odzyskuje świadomość i wyrzuca Juana Miguel ze swojego domu, nie wiedząc, że to on pomógł mu, gdy zasłabł. Juan Miguel prosi Marichuy, aby nie traciła nadziei, ponieważ niebawem odzyska zwrok. Dziewczyna mówi, że nie ważne co zrobi, ponieważ ona mu nigdy nie wybaczy. Ana Julia nadal dręczy Marichuy mówiąc źle o Juanie Miguelu, co budzi w dziewczynie jeszcze więcej urazu do niego. Juan Miguel wyznaje Eduardo, że ma zamiar zoperować Marichuy, ale zanim to zrobi chce wyjechać do Stanów Zjednoczonych, aby wyspecjalizować dokładnie przypadek ukochanej. Marichuy mówi Candelarii, że jej życie straciło sens. Mijają dni, a córka Velardów wydaje się być coraz bardziej zrezygnowana. Ana Julia szuka Juana Miguela w jego domu. Dziewczynie bardzo podoba się jego dom.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 marzec 2015         0 Komentarzy · 400 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 151 ost.
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 151

Juna Tobias mówi Julianie, że Marcos ją kocha ale wolał się poświęcić aby Juliana mogła spełnić swoje marzenie bycia matką. Juli zastanawia się dlaczego nic jej Marcos o tym nie powiedział. Marcos dziękuje przez telefon Javierowi za wszystko dla nich zrobił. Alberto mówi Romero, że Barbara nigdy nie była jego panią, była żoną Muttiego i jego kochanką, a nim tylko pogardzała, brzydziła się nim i traktowała jak psa. Romero jest zły, że tak Barbara mówiła oni, gdyż on jako jedyny ją kochał. Mężczyzna odchodzi. Julianie jest bardzo szkoda Marcosa i chce porozmawiać z ukochanym. Juliana przeprasza Juan Tobiasa i stwierdza, że nigdy nie ukrywała przed nim uczuć. Fonseca chce szczęścia żony i karze jej zrobić co dyktuje jej serce. Juliana wychodzi. Marcos przyjeżdża na lotnisko. Antoni jest bardzo smutno z powodu wyjazdu brata. Wszyscy znajomi Ginger modlą się za nią. Giselle umiera na stole operacyjnym. Alberto zatrudnia osobę aby złamała hasło do konta Barbary. Lecz mężczyźnie się nie udaje. Alberto stwierdza, że to by była zemsta na niej gdyby nie dał jej antidotum i by umarła, ale on potrzebuje jej pieniędzy. Juliana przychodzi do domu Muttich i chce porozmawiać z Marcosem. Gabriel oznajmia córce, że Marcos znajduje się na lotnisku. Juli prosi by zadzwonili na jego komórkę, Antonia to robi. Marcos postanawia nie dobierać, ze łzami w oczach życzy ukochanej szczęścia na jakie zasługuje, mężczyzna wsiada do awionetki i odlatuje. Juliana jest smutna, że Marcos nie odebrał i stwierdza, że odlatuje nie dowiadując się… Antonia chce wiedzieć czego lecz Juli wychodzi. Na następny dzień.

Alberto zaraz po przebudzeniu biegnie do Barbary aby dać jej lek. Juliana rozpacza w laboratorium. Przypomina sobie gdy Marcos mówił jej, że będą mieli dużo dzieci i jej marzenia staną się rzeczywistością. Javier przy zakopywaniu trumny. Lekarz informuje wszystkich, że Ginger powoli dochodzi do siebie. Alberto odkopuje grób. Mężczyzna orientuje się, że w trumnie jest Xiomara. Alberto jest przerażony i nie wie co to wszystko znaczy. W tym momencie aresztuje go Javier. Luzmi przychodzi do Juliany i mówi jej, że życiu Ginger już nic nie zagraża i gratuluje pięknego wyglądu sklepików. Junaco informuje kobiety, że nie tylko sklepik przed akademią jest odnowiony, ale wszystkie kioski. Luzmi chce wiedzieć kiedy jej przyjaciółka to wszytsko zrobiła i skąd wzięła na to pieniądze. Charli stwierdza, że Marcos się tym zajął aby Juliana nie była smutna. Marcos siedzi w jednej z meksykańskich restauracji i przychodzi do niego JuanTobias. Mężczyzna mówi Muttiemu, że ma dużo przyjaciół i powiedzieli mu, że on się tu znajduje. Fonseca także mówi, że ma prywatną awionetkę do jego dyspozycji. Marcos mu dziękuje ale stwierdza, że na razie nie ma zamiaru się stąd ruszać. Juan Tobias informuje Marcosa, że Juliana spodziewa się jego dziecka, mężczyzna jest zaskoczony ale też zadowolony. Wszyscy wychodzą oglądać kioski Juliany, Luzmila stwierdza że osoba takie coś robi ponieważ ją naprawdę kocha. Juli oznajmia, że on ją kochał ale ona sobie z tego nie zdała sprawy, a zostawił ją ponieważ nie może mieć dzieci, a jak się okazało ona jest w ciąży. Luzmila cieszy się, że jej przyjaciółka będzie miała dziecko Marcosa i karze Julianie go odnaleźć, lecz Juli stwierdza że nie ma pojęcia gdzie jest i jedyne czego teraz chce to umrzeć, kobieta ucieka. Ginger obiecuje Nino, że nigdy więcej nie będzie piła. Regina i reszta w akademii nie mają pojęcia gdzie znajduje się Juliana, do akademii dzwoni Marcos. Luzmi wyrywa słuchawkę Reginie i mówi mężczyźnie, że Juli zniknęła i nikt nie wie gdzie jest. Juliana spaceruje po parku i przypomina sobie gdy była z Marcosem jeszcze jako Maritza. Kobieta jest smutna. Pojawia jej się ciotka. Mercedes mówi Juli, że to jest koniec jej walki. Kobieta nie wie czemu ciotka tak mówi, ponieważ ona czuje sie kobietą najnieszczęśliwszą na świecie gdyż straciła Marcosa, a on nie ma pojęcia, że podziewa się jego dziecka. Mercedes mówi, że Juli jest strzeżona przez dobre anioły i że Marcos jest tutaj. Ciotka życzy jej szczęścia u jego boku. Mercedes znika, a nagle słychać głos Marcosa. Przytulają się i całują. Alberto zdradza Javierowi plan jaki miał z Barbarą i mężczyzna nie rozumie dlaczego w trumnie pojawiła się Xiomara. Gutierez stwierdza, że Barbara go musiała oszukać i podmieniła buteleczki i wypiła antidotum. Detektyw mówi, że nie tyko Barbara ale także Navarro i czeka go dużo lat w więzieniu. Marcos mówi ukochanej, że wie o jej ciąży od Juan Tobiasa i dzięki niemu mogą być szczęśliwi. Marcos cieszy się, że będzie mógł spełnić największe marzenie Juliany. Obydwoje są bardzo szczęśliwi.

Ślub Juliany i Marcosa
Gabriel prowadzi córkę do ołtarza i oddaje ją Marcosowi. Na ślubie są ich wszyscy znajomi. Przed Kościołem stoi Brabara, za nią znajduje się Romero. Ksiądz ogłasza Marcos i Juli mężem i żoną. Wszyscy są bardzo szczęśliwi. Rodzina i przyjaciele składają młodej parze gratulacje. Wesele odbywa się w La Conocordi. Marcos prosi do tańca Julianę. Gabriela tańczy z Gabrielem, obydwoje wyznają sobie miłość. Nino chce zdjąć krawat, Antonia mu na to nie pozwala. Nino prosi o buziaka za jego cierpliwość. Charli bawi się z Luzmilą, mają zamiar adoptować dziecko które widzieli w domu dziecka, gdy Charli szukał Giselle. Paco tańczy z Chelą. Juan Tobias prosi do tańca Ginger i chce jej pomóc w jej karierze. Barbara znajduje się na weselu. Prosi o szampana. Po wypiciu kieliszka wstaje i chce ich zabić gdy nagle zaczyna źle się czuć. Nagle pojawia się Romero w stroju kelnerki i mówi, że szampan był zatruty i, że oni powinni umrzeć razem, po czym pije szampana. Barbara umiera i krzyczy że Barbara Montesinos nie zasługuje na taką śmierć. Barbara zamienia się w potwora, Romero umiera przy jej boku.
3 lata później…

Juliana i Marcos mają dwójkę dzieci. Obydwoje są bardzo szczęśliwi, Juli mówi że mają piękne dzieci. Regina stwierdza, że dzieci są cudowne, ale dziewczynka wydaje jej się troszkę brzydka. Juliana stwierdza, że to nie prawda i że oboje są śliczne. Marcos mówi, że za to i za wiele innych rzeczy ją kocha. Całują się. Marcos i Juli bawią się z dziećmi. Pan Mutti trzyma synka, a pani Mutti córeczkę.


KONIEC
Dodał:  Wiola dnia 07 marzec 2015         0 Komentarzy · 373 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Królowa serc" odc. 58-62
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 58

Víctor ucieka się do tanich sztuczek, żeby trzymać Reinę pod kontrolą. Susana potwierdza swoje podejrzenia, że jest w ciąży z Juanjo. Smith zmusza Víctora do złożenia zeznań w sprawie o śmierć Delfiny w charakterze podejrzanego. Fernando nalega na Nicolasa, żeby oświadczył się Estefaníi. Dochodzi do ponownego spotkania Nicolasa i Smith.

Greta powoli zaczyna odzyskiwać władzę nad ciałem. Clara wraca do domu i mówi Reinie jak bardzo jej nienawidzi. Smith mówi Nicolasowi, że Reina mieszka jak prawdziwa więźniarka. Reina grozi Víctorowi, że go zabije, jeśli nie sprawi, żeby córka przestała jej nienawidzić. Nicolás dowiaduje się, że Clara została wysłana do szkoły z internatem. Víctor organizuje przyjęcie z okazji urodzin Reiny. Nicolás nie zamierza go opuścić.

Odcinek 59

Nicolás i Reina stają ze sobą twarzą w twarz. Susana i Juanjo także spotykają się ponownie. Estefanía jest zła na Nicolasa, że zupełnie o niej zapomniał. Reina policzkuje Nicolasa i obwinia go o to, że została zamknięta. Greta wyznaje Lázaro, że nigdy nie była z żadnym mężczyzną.

Nicolás usuwa podsłuch z ręki Reiny. Następnie, jeszcze podczas przyjęcia, publicznie oświadcza się Estefaníi i zostaje przyjęty. Lázaro i Greta idą do łóżka. Była kobieta Fernando uprzedza Smith, żeby mu nie ufała. Nicolás wprowadza się do domu Víctora. Susana mówi Juanjo, że spodziewała się jego dziecka, ale poroniła.

Odcinek 60

Smith próbuje dowiedzieć się od handlarza antykami, kim jest nabywca repliki czerwonego diamentu. Spadkobierca mistrza mówi jej, że kamień trafił do rąk Víctora de Rosasa. Reina znajduje ciało Rocky’ego pośród sukien ślubnych we własnym atelier. Connie natychmiast informuje o tym Cristiana. Víctor odwiedza ojca na cmentarzu, żeby wypomnieć mu, że obdarował go bratem, którym jest Nicolás, a w dodatku zapisał mu cały swój dobytek. Mężczyzna wspomina ostatnie chwile życia własnego ojca tuż przed tym jak został zabity.

Juan José pyta Susanę, w jaki sposób doszło do poronienia. Chce wiedzieć, czy straciła dziecko w sposób naturalny czy wywołany. Greta sprzecza się z Víctorem. Nicolás mówi Reinie, że Rocky został zabity dlatego, że dowiedział się, kto próbował ją zabić. Estefanía żąda, żeby Nicolás wyjawił jej prawdziwe powody dla których złożył jej propozycję ślubu. Nicolás czuje się winny śmierci Rocky’ego. Víctor posługuje się Clarą, żeby szantażować Reinę.

Nicolás znajduje ciało spadkobiercy mistrza. Okazuje się, że mężczyzna został zabity w ten sam sposób jak Rocky, a przy jego zwłokach zostawiono zdjęcie Reiny z dzieciństwa. Patricio wyznaje miłość Smith. Nicolás pokazuje Reinie znalezione zdjęcie. Víctor prawie nakrywa ich na pocałunku.

Odcinek 61

Víctor wręcza Reinie kopertę podrzuconą pod drzwi ich domu. Wewnątrz znajduje się drugi kawałek zdjęcia, jakie pokazał jej Nicolás. Reina oddaje fotografię Nicolasowi. Víctor zapewnia Reinę, że Nicolás ponosi winę za całe zło jakie ich spotyka i prosi, żeby uważała na tego, kto czyha na jej życie. Smith zostaje zaatakowana znienacka, kiedy przychodzi do handlarza antykami. Nicolás znajduje ją ranną, a przy niej wiadomość z groźbą.

Víctor podaje Reinie tabletkę nasenną. Nicolás nazywa Smith swoją matką i prosi, żeby nie zostawiała go ponownie. Juan José szuka Smith, żeby z nią porozmawiać. Lázaro okłamuje Gretę, żeby iść na wyścig motocyklowy. Ona odkrywa jego kłamstwo. Víctor zamierza wykorzystać chwilą utratę świadomości Reiny, żeby wmówić jej potem, że spędzili razem noc. Isidro jest przybity po tym jak został odrzucony przez Connie. Nicolás nakrywa Víctorę i Reinę w łożko. Estefanía zleca śledzić Lázaro, żeby dowiedzieć się, co naprawdę ukrywa.

Odcinek 62

Estefanía wykorzystuje okazję i wślizguje się do łóżka Nicolasa. Juan José pokazuje Nicolasowi intrygujące zdjęcia oraz wręcza klucz, jaki znalazł w domu Estefaníi. Nicolás posługuje się nim, żeby otworzyć drzwi do sekretnego pokoju. Estefanía odkrywa, że ktoś włamał się do środka i wypuszcza gazy trujące, które doprowadzają go do utraty przytomności.

Víctor mówi Reinie, że Nicolás jest dilerem diamentów podobnie jak jego ojciec. Juan José podejrzewa, że z Nicolasem dzieje się coś złego. Estefanía mówi Lópezowi, że już od dłuższego czasu podejrzewała, że Nicolás jest tajnym agentem. Kiedy Nicolás odzyskuje przytomność zamiast kolekcji diamentów widzi zbiór antycznych zegarów. Estefanía wmawia mu, że wszystkie należały do Artemio. Nicolás nie daje się nabrać i prosi Estefaníę, żeby powiedziała mu prawdę.

Reina opowiada Susanie o motywach, które skłoniły jej ojca do odebrania sobie życia. Susana wyznaje Reinie, że jest jej matką.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 marzec 2015         0 Komentarzy · 554 Czytań · Drukuj
 
 
Burzliwy rok. Kulisy telenoweli „Burza”
Kulisy telenowel


Kolejna miłosna historia dobiegła końca. Specjalnie dla fanów Mariny i Damiána przygotowaliśmy małą niespodziankę – dwanaście burzliwych miesięcy od kulis. Zaczynamy!

Październik 2012
Ostatniego dnia miesiąca meksykański producent Salvador Meíja Alejandre („Triumf miłości”) oficjalnie potwierdza pojawiające się od jakiegoś czasu informacje, że wraz z Humberto „Kiko” Olivierim pracują nad nową wersją telenoweli Telemundo z 2005 roku „Hacjenda La Tormenta”, w której główne role zagrali Natalia Streignard i Christian Meier. Co więcej, ma dla rzeszy wielbicielek dobrą wiadomość – bożyszcze kobiet William Levy zgodził się wrócić do telenowel i wystąpić w jego produkcji. „Obecnie William skupiony jest na swojej karierze w Hollywood i musi wywiązać się z tamtejszych zobowiązań, ale już udało nam się ustalić dogodne terminy i mogę oficjalnie potwierdzić: William zagra główną rolę w „Burzy”. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu i już nie mogę doczekać się efektów naszej kolejnej współpracy. To będzie wspaniały projekt!” – oświadczył podekscytowany producent w trakcie rozmowy telefonicznej z reporterką Flor Rubio. Zapytany o dokładny start telenoweli, odpowiedział: „gdzieś koło wiosny następnego roku”. Wówczas w Meksyku triumfy święciło „Prawdziwe uczucie”, którego szefowie Televisy nie chciało za szybko kończyć, i cały czas dywagowano na temat ewentualnej daty zakończenia emisji.

Listopad 2012
Prawie miesiąc czasu (30 listopada) po przedstawieniu protagonisty media zdradzają kolejne nazwisko w obsadzie. Nie ma jeszcze konkretów na temat roli, ale wiadomo, że na ekranie u boku Levy’ego ponownie pojawi się Daniela Romo. Dla aktorki będzie to powrót na mały ekran po tym jak kilka miesięcy wcześniej pokonała raka piersi, z którym walczyła od dwóch lat. Efekt chemioterapii i radioterapii widać na ekranie – w „Burzy” 55-letnia obecnie Romo nosi perukę.

Grudzień 2012
18. dnia miesiąca dochodzi do „zamienienia słowa w czyn”. Odbywa się konferencja prasowa, na której William Levy zostaje oficjalnie przedstawiony jako protagonista planowanej w prime-time telenoweli. „Naprawdę bardzo cieszę się z tego, że znów jestem w Meksyku. Planowałem to już od jakiegoś czasu, ale Bóg wie, kiedy nadchodzi czas właściwy. To prawdziwy zaszczyt i przyjemność móc ponownie pracować w Televisie. (…) Co mnie przyciągnęło do „Burzy”? Świetny scenariusz, porywająca historia i, przede wszystkim, postać Damiána. To rybak, który ma swój sposób bycia, jest silny i zawsze broni swojego. Nie ma łatwego życia, ale to go właśnie kształtuje, a do tego dochodzą sztormy sercowe” – wyznaje 32-letni Kubańczyk w trakcie rozmowy z mediami. Za kuluarami mówi się, że Levy przyjął rolę w „Burzy”, by jak najszybciej uwolnić się od swojego ekskluzywnego kontraktu z Televisą. Pod koniec roku rozpoczynają się także poszukiwania partnerki dla Williama.

Styczeń 2013
Szefowie i stacja są w ferworze poszukiwań aktorki, która uzupełniłaby Williama na ekranie. Na castingach pojawiają się Sandra Echeverría, siostry Marimar i Zuria Vega oraz Dominika i Ludwika Paleta, Angelique Boyer, Silvia Navarro, partnerka Williama Elizabeth Gutiérrez ,a nawet modelka i Miss Universe 2010 r. z aktorskimi aspiracjami Ximena Navarrete.

W połowie stycznia (17.) wiadomo już było, że Echeverría na pewno nie pojawi się w projekcie. „Dostałam propozycję i bardzo bym chciała, ale, niestety, jestem zmuszona odmówić. Mój grafik jest w najbliższym czasie bardzo napięty. Mam kilka projektów telewizyjnych i kinowych. Nie mam czasu, by poświęcić się telenoweli. Praca przy takiej produkcji to dzień i noc na planie przez kilka miesięcy. To nie jest ten czas” – oświadczyła 28-letnia wówczas aktorka w programie „Hoy”. Z podobnych względów odmówiła Navarro. Choć tajemnicą poliszynela było, że Silvia prowadzi negocjacje z konkurencyjnym Telemundo, bo jej ekskluzywny kontrakt z Televisą dobiega końca. Następną po koleżankach była Boyer. 27 stycznia aktorka kategorycznie odrzuciła możliwość zagrania w „Burzy”. Powód? Oficjalny – zmęczenie, nieoficjalny – zazdrość ówczesnego narzeczonego, José Alberto Castro, o Levy’ego. Reszta aktorek nie przeszła castingów. Czegoś brakowało na ekranie między nimi a Williamem. Pod koniec na placu boju pozostały już tylko Elizabeth, faworytka publiczności, oraz Ximena. „Fani proszą o Elizabeth. Chcą w końcu zobaczyć nas razem na ekranie. Nie odrzucamy takiej możliwości, ale też nigdy się jej nie domagaliśmy. Nie myśleliśmy nawet o tym, ale skoro takie jest życzenie publiczności, trzeba to wziąć pod uwagę. Ostatnie słowo należy jednak do producenta” – skomentował Levy.

Podczas gdy losy protagonistki wahały się, pod koniec stycznia (30.) media zapowiedziały powrót innego aktora – Alfonsa Herrery. „Zaprosiłem Poncho do naszego projektu. To zdolny i przystojny aktor młodego pokolenia. Zaplanowaliśmy dla niego inną ważną rolę, dla której tłem będzie barka „Burza” i będzie blisko związany z bohaterem granym przez Levy’ego. To bohater ze swoją historią” – odniósł się do sprawy producent. Z kolei młody aktor dodał: „Spotkaliśmy się już, by omówić konkrety i dopasować nasze terminy. Wkrótce wyjaśni się, czy uda nam się zgrać”. Szybko jednak okazało się, że inne zobowiązania Poncho uniemożliwią mu udział w projekcie.

Luty 2013
Po tygodniach poszukiwań i spekulacji w końcu 15 lutego wszystko staje się jasne: producent wybrał ekranową partnerkę dla Williama Levy’ego. Ku wielkiemu zaskoczeniu widzów i ich nieukrywanej niechęci, główna rola powędrowała do Ximena Navarrete. Decyzja jest o tyle szykująca, że modelka jest totalnym żółtodziobem aktorskim, który nie ma na swoim koncie nawet zagranej minuty na ekranie. Fani nie kryją swojego rozczarowania decyzją Alejandre i ubolewają, że rola nie powędrowała w ręce Elizabeth. „Zadecydowały castingi i chemia miedzy bohaterami ” – skomentował Levy, który nie krył się z tym, że wcale nie ubolewa, że w telenoweli będzie partnerować mu była Miss Universe, a nie własna narzeczona. Niezadowolenie z wyboru protagonistki u fanów wzmogło, gdy okazało się, że Ximena zagra w serialu aż dwie role – sióstr bliźniaczek.

Marzec 2013
Etap kompletowania obsady o kolejne nazwiska dobiega końca. Już pierwszego dnia miesiąca producent organizuje konferencję prasową na której przedstawia antagonistę swojej historii – Hiszpana Ivána Sáncheza. „Zakochałem się w historii oraz bohaterze, którego mi zaproponowano. To bardzo ciekawa i skomplikowana rola. Ruszamy z „Burzą” i miejmy nadzieję, że będzie to początek długiej i wspaniałej relacji” – powiedział aktor. Dwa dni później świat poznał serialową partnerkę dla Ivána, kobiecy czarny charakter w historii, Laurę Carmine. W walce o rolę antagonostki aktorka pokonała Adrianę Louvier (najpoważniejszą rywalkę), Cristinę Urgel oraz Jessicę Coch.

5 marca w Veracruz odbywa się uroczystość z okazji rozpoczęcia zdjęć na planie telenoweli. Pada pierwszy klaps. „Jesteśmy szczęśliwi, że gościmy po raz kolejny w Veracruz. Czujemy się jak w domu. I jesteśmy wdzięczni mieszkańcom za przyjęcie. Liczymy, że to magiczne miejsce przyniesie nam szczęście, a jego piękne krajobrazy zapewnią odpowiedni klimat naszej produkcji” – mówił z uśmiechem Salvador. Tymczasem fani zebrani w Veracruz doznali szoku na widok nowego image Williama. Aktor zaskoczył wszystkich gdy pozował w długich włosach. Fani jednogłośnie ogłosili werdykt: Brzydko mu! „To taki typ bohatera. Jako aktor często muszę przytyć albo schudnąć na potrzeby roli, by prawdziwie go oddać. Nie inaczej jest i tym razem. Wszystko jest wpisane w postać. To prosty rybak, ma także tatuaże na prawym ramieniu i klatce piersiowej, ale one będą miały swoją historię, którą widzowie poznają z czasem. (…) Każdego dnia spędzam w charakteryzatorni ponad 2 godziny, zanim udam się na plan. Ale warto. Dzięki temu ludzie będą mięli okazję zobaczyć we mnie innego bohatera, a ja mam szansę przeżyć coś zupełnie nowego” – wyjaśniał reporterom „Televisa Espectáculos”.

Jak się szybko okazało to nie wygląd był największym problemem Williama. Zaledwie tydzień po pierwszym klapsie meksykańskie media już donosiły na temat rosnących w siłę sztormów na planie serialu. A wszystkiemu okazała się winna… para protagonistów. Ximena jako niedoświadczona aktorka wypadała bardzo kiepsko na planie. Myliła tekst albo wręcz go zapominała. Przez co zaplanowany czas jej zdjęć wydłużał się prawie dwukrotnie – z szacowanych dwóch godzin robiło się pięć, a czasami i więcej. To wszystko postawiło na szali ogłoszoną już datę startu telenoweli. Pojawiło się ryzyko, że przy obecnym tempie pracy może nie powstać potrzebna ilość odcinków. W tym opóźnianiu na planie wtórował jej William. Co prawda jemu daleko było do poślizgów Ximeny, ale również uniemożliwiał nadrabianie strat. Powód? Akcent. Po prawie rocznym pobycie w USA aktor zapomniał, jak się mówi po hiszpańsku, zgodnie ze standardami przyjętymi przez Televisę. Na dodatek w jego kwestiach słychać mocno było naleciałości akcentu kubańskiego i amerykańskiego. Kilka dni później (18 marca) cierpliwość Salvadora i szefów Televisy skończyła się do antytalentu aktorskiego – Ximeny i jej „so gringo” partnera. Efekt? Oboje zostali wysłani na przymusowy przyśpieszony kurs aktorstwa do CEA (Centrum Edukacji Artystycznej przy Televisie – przyp. red.).

Kwiecień 2013
Po Wielkim Tygodniu w Meksyku (4 kwietnia) w jednym ze studiów Televisy odbyła się msza uświetniająca rozpoczęcie zdjęć do telenoweli. „Historia będzie wartka i pełna zwrotów akcji. Nie zabraknie strzelanin, bójek czy konfliktów, które wpłyną na losy bohaterów pierwszo i drugoplanowych. Pojawi się wątek handlu młodymi dziewczynami. Poruszymy tematy kontrowersyjne, ale prawdziwe” – wyznał po mszy Levy w trakcie rozmowy z reporterem Televisa Espctáculos. Tymczasem Ximena zachęcała do śledzenia wątków jej bohaterek: „To dwie kobiety. Jedna jest odnoszącą sukcesy bizneswoman, a druga prostą dziewczyną, dla której los nie był łaskawy i poddał ją wielu próbom. Obie mają wiele odcieni, które z biegiem historii zostaną pokazane”, „Burza” zbliżała się wielkimi krokami.

Maj 2013

Kiedy donosy o kłopotach sprawianych przez Ximenę i Williama powoli ucichały, na pierwszy plan wysunął się ich kolega, Iván Sánchez. 40-letni dziś aktor zaczął wytykać słabe punkty w scenariuszu. „Ostatnio Iván stawia się na planie z tekstem scenariuszu, na którym widnieją jego własne poprawki i uwagi do dialogów. Nie chce kręcić ich tak, jak są zaplanowane i domaga się zmian. Nie tylko kłóci się, ale nawet opóźnia zdjęcia. Reżyser Mónica Miguel nie ma cierpliwości do aktora i po kilku dniach katorgi odsyła go z pretensjami do scenarzystki Liliany Abud – napisał dziennik „¡Basta!” w artykule z 5 maja.

Trzy dni później, odcinając się od kolejnych plotek, Salvador zdradził, kto zaśpiewa temat przewodni do telenoweli. Tym razem producent postanowił postawić na profesjonalistów i stworzyć wyjątkowy duet muzyczny: Alejandro Fernández i Christina Aguilera zaśpiewają swoją interpretację hiszpańskiego przeboju z last 70. „Hoy tengo ganas de ti”. Efekt tej współpracy widzowie poznali już dzień później (9 maja) w trakcie oficjalnej prezentacji „Burzy”, na kilka dni przed wielką telewizyjną premierą. 13 maja po wielu tygodniach oczekiwań w paśmie o 21.00, zwolnionym (wreszcie) przez „Prawdzie uczucie”, Canal de las estrellas wyemitował premierowy odcinek „Burzy”. Słupki oglądalności zanotowały średnio 26.9 punktów. Jednakże, po dobrym starcie z odcinka na odcinek widzów ubywało.

Tymczasem trzy dni po premierze meksykańskie tabloidy doniosły o kolejnej aferze na planie: William Levy nie pojawił się na planie. „Wszyscy na niego czekają, a on po prostu nie przychodzi. Minęła jedna, druga godzina. W końcu Salvador wziął za telefon i próbował skontaktować się z gwiazdorem. Kiedy w końcu udało mu się dodzwonić do aktora, on oświadczył mu, że jest w Miami, gdzie zajmuje się sprawami osobistymi. Trzeba było natychmiast działać. Znaleziono dublera, którego filmowaliśmy od tyłu” – zdradził anonimowy informator. A jak tłumaczyć się z tego sam Levy? „Często kończę zdjęcia nad ranem. A rano lecę na promocję. I tak w kółko. To normalne, że zatęskniłem za rodziną” – powiedział.

Jednak to Ximena Navarrete zakończyła miesiąc mocną kropką nad „i”. 29 maja media doniosły, że modelka po trzech latach związku rozstała się ze swoim chłopakiem, Jaime Moyolem. „Teraz skupiam się na telenoweli. Nie mam czasu na inne rzeczy. Związek na odległość jest trudny. Zerwanie nie było to łatwe, ale wszystko w życiu jest po coś. Być może za rogiem czeka na mnie coś lepszego” – wyznała modelka magazynowi „TV Notas”. Z kolei osoba z produkcji pośrednio obwiniła Levy’ego o przyczynę rozstania jego serialowej partnerki. „Mayol był bardzo zazdrosny o dziewczynę. Nie podobały mu się sceny pocałunku Ximeny z Williamem. Ximena postanowiła działać zanim dojdzie do nieprzyjemnych sytuacji” – zdradził informator.

Czerwiec 2013
Atmosfera na planie robi się coraz bardziej napięta. Salvador za wszelką cenę chce uratować „Burzę”, która tonie jak Titanic. Postanawia nadać nowego tempa swojej historii, wprowadzić zmiany oraz nowych bohaterów. 5 czerwca ogłasza, że wkrótce na ekranie pojawi się nowa postać, Úrsula, którą zagra meksykańska aktorka i piosenkarka Mariana Seoane. „Jestem taka podekscytowana. Wczoraj Chava do mnie zadzwonił, a dziś już jesteśmy po rozmowie. Uwielbiam tę telenowelę i śledzę każdy odcinek. To także dla mnie kolejne wyzwanie. Poza tym na na aktorskiej liście płac jest wielu moich przyjaciół. Nie mogę się doczekać, kiedy zawitam na plan” – oświadczyła aktorka reporterowi z „Televisa Espectaculos”. A producent skomentował: „Chcemy więcej talentu, życia i pasji w telenoweli, dlatego pomyślałem o Marianicie. To nasza pierwsza okazja do wspólnej pracy”.

7 czerwca na plan „Burzy” wpadła z wizytą wielka fanka meksykańskich telenowel. I to nie byle jaka, bo sama Pierwsza Dama Chin Peng Liyuan. Żona prezydenta była oprowadzana przez obecną Pierwszą Damę i byłą gwiazdę telenowel Angélicę Riverę.

W połowie czerwca (18.) Iván Sánchez ponownie znalazł się w centrum sztormu medialnego. Gospodarz programu „Shanik en Fórmula” zdradził, że hiszpański aktor poprosił Salvadora o rozmowę w cztery oczy. „Moja postać nie ma żadnego znaczenia w telenoweli. Moje dialogi są minimalistyczne i nic nie wnoszą do akcji. Nie mam, jak zabłysnąć” – miał powiedzieć producentowi. Tego samego dnia magazyn „Nova” opublikował artykuł, z którego jasno wynikało, że ekranowy rywal stał się solą w oku Levy’ego nie tylko na planie, ale też poza nim. Kubańczyk czuł się „mały”, gdy przychodziło mu kręcić sceny z Ivánem. Według tego samego materiału William poprosił o jak najmniejszą liczbę scen z Sánchezem, który „spycha go na drugi plan, żeby brylować swoim talentem”. Sam natomiast znalazł się na oku paparazzi, gdy w prasie zaczynało być głośno o jego romansie z Ximeną. „To tylko plotki, które rozsiewają fani serialu” – zapewniała Navarrete, do której zaczynała przylegać etykietka „tej trzeciej”.

I tak pod obstrzałem fotoreporterów 20 czerwca William nabawił się kontuzji w trakcie kręcenia sceny bójki z Sánchezem – trzeciej w ciągu pracy przy „Burzy”! Efekt? Skręcona noga. Zalecone były odpoczynek i używanie szyny usztywniającej przez dwa tygodnie. Ta jednak nigdy nie znalazła się na nodze Kubańczyka, który musiał być w formie z powodu braku czasu. Produkcja nie mogła pozwolić sobie na kolejne opóźnienia. „Noga trochę boli, ale daję radę. Widział ją specjalista i wiadomo, że nic poważnego się nie stało. Nagrywanie trzeba kontynuować” – skomentował sprawę William.

27 czerwca Levy i Navarrete wrócili na świecznik. Paparazzi przyłapali parę na randce, w trakcie której nie szczędzili sobie czułości. Fotorelacja ukazała się w magazynie TV Notas i została ubarwiona pikantnymi wypowiedziami ludzi w ekipy produkcyjnej: „Chemia między nimi jest ogromna. Zbliżyła ich do siebie wielogodzinna praca, często do późnych godzin nocnych. Na początku nie przepadali za sobą, aż w końcu zauroczyli się sobą. (…) Czują się świetnie w swoim towarzystwie. Śmieją się, spędzają ze sobą dużo czasu poza planem. Często znikają oboje w jego garderobie. Po zdjęciach wychodzą na miasto odprężyć się i zabawić. Nie mają nic przeciwko powtarzaniom swoich intymnych scen” – zdradza informator i dodaje: „Nie przyznają się do związku, bo Williamowi nie byłoby to na rękę. Ma dwójkę dzieci, które uwielbia, z Elizabeth Gutiérrez, która wybaczyła mu już niejedną zdradę. (…) Kiedy Williama nie ma w pobliżu, Ximena jest w złym humorze, bez energii. Nie nagrywa już z taką pasją jak przy Levym”.

Miesiąc zakończył się kolejnym dokooptowaniem znanego nazwiska do obsady. Rolę w telenoweli dostał René Casados.”To sama przyjemność dołączyć do takiego projektu pod okiem mojego przyjaciela i brata od serca, Salvadora Mejíi Alejandre” – wyznał aktor w programie „Todo para la mujer”, zapowiadając zbliżający się nowy etap w telenoweli.

Lipiec 2013
Nowy miesiąc na planie rozpoczął się prawdziwą bombą, która postawiła pod znakiem zapytania przyszłość serialu. 2 lipca „Burza” zanotowała najniższą oglądalność w swojej historii – 16.9 pkt. – co zapewniło jej tytuł największej klapy Televisy w paśmie prime-time. Natychmiast pojawiło się pytanie, czy produkcja Alejandre nie spadnie na inną, wcześniejszą porę. Producent obiecał, że kolejne zmiany ożywią akcję i przyciągną nowe rzesze widzów przed ekrany telewizorów. 6 lipca telenoweli zagroził następny wstrząs. Tego dnia doszło do niemiłego incydentu – ochrona nie wpuściła na plan niepełnoletniego siostrzeńca Williama. Kiedy nastolatek poskarżył się sławnemu wujkowi, ten wpadł w szał, przerwał zdjęcia i zszedł z planu, wykrzykując: „Rodzina jest najważniejsza!” Po tych słowach spakował się, zabrał chłopaka i pojechał do domu. W Televisie natychmiast pojawiła się informacja, że tym razem miarka przebrała się. Gwiazdor posunął się o jeden krok za daleko, czym zakończył cierpliwość Salvadora. Mówiono nawet, że producent rozpoczął poszukiwania zastępcy aktora. Szybko też pojawiło się nazwisko wybrańca – Sebastián Rulli. Mejía zdementował te plotki. „Omówiliśmy sprawę z Williamem i wszystko wróciło do normy. Levy już wrócił na plan, gdzie ciężko pracuje. Napięcie i zmęczenie powodują różne nieporozumienia, ale trzeba potrafić rozmawiać” – skomentował.

18 lipca „latynoski Brad Pitt” ponownie wrócił na języki. Tym razem za sprawą konfliktu z chirurgiem, który w 2012 rok wszczepił mu ponad 2 tysiące cebulek włosowych, by uchronić gwiazdora przed wyłysieniem. Po roku Levy nie był zadowolony z wyników zabiegu i głośno mówił o tym, że zamierza pozwać lekarza. Dwa dni później media donosiły z kolei o pechu Laury Carmine. Aktorka uległa upadkowi. Na szczęście to, co wyglądało groźnie, zakończyło się jedynie na strachu i kilku siniakach.

Kiedy zainteresowanie parą Levy-Navarrete nie malało, a wręcz nabierało tempa („Przestali się już ukrywać. Nie chowają się już na korytarzach. Całują się i obściskują, nie dbając o to, czy ktoś jest w pobliżu. Proszą jedynie, żeby dochowano dyskrecji i uszanowano ich prywatność” – mówił informator „¡Basta!”) na pierwszy plan wysunęły się dwie inne pary – Iván Sánchez i Mariana Seoane oraz Nora Salinas i Arturo Carmona. O ile druga para szybko zaprzeczyła plotkom o romansie („Z Arturem znamy się od wielu lat. Jesteśmy przyjaciółmi. Owszem, nie szczędzimy sobie czułych gestów, świetnie się razem bawimy i dużo rozmawiamy, ale wszystko to odbywa się na płaszczyźnie przyjacielskiej” – skomentowała Nora), o tyle druga milczała, cały czas podgrzewając plotki na swój temat. „Poznali się, kiedy Mariana dołączyła do serialu. Szybko stali się nierozłączni i wyraźnie widać, że polubili swoje towarzystwo. Udają się nawet razem do hotelu” – zdradzała osoba z produkcji.

Z romansami w tle telenowela weszła w nowy etap, którego początkiem była zmiana wyglądu Williama: aktor spełnił żądanie swoich wielbicielek i ściął przydługie włosy. „Dziewczyny, to wasza opinia jest najważniejsza. Wolicie mnie w krótkich włosach? Bardzo proszę. Będę taki, jakiego chcecie mnie widzieć. W końcu wszystko robię dla was. Jeśli o mnie chodzi wolę krótsze. To zdecydowanie wygodniejsza opcja” – powiedział aktor. Niestety, nowa fryzura nie poruszyła ani trochę słupków oglądalności. 26 lipca Televisa pozwoliła pozostać telenoweli w paśmie o 21.00, ale zapowiedziała, że „Burza” zacumuje o ponad miesiąc wcześniej, niż pierwotnie zakładano. Rozpoczęły się intensywne przygotowania do jej następcy – na tym etapie jeszcze „Dos destinos” Angelli Nesmy Mediny.

Sierpień 2013
Po wielu miesiącach narzekań Williama i podkreślania tego, że zależy mu na uwolnieniu się od producentów telewizyjnych jego marzenie spełniło się – wraz z ostatnim klapsem na planie „Burzy” wygasał ekskluzywny kontrakt Levy’ego z meksykańską Televisą. W sierpniu (dokładnie 5.) szefowie firmy oficjalnie potwierdzili, że na razie nie myślą o negocjowaniu kolejnego z gwiazdorem, który w ciągu ostatnich miesięcy dał im się we znaki. Ale przy okazji „La Tempestad” szefowie zwrócili uwagę na innego aktora – Ivána Sáncheza, o którego zawalczyli po końcu produkcji i skłonili go do podpisania ekskluzywnego kontraktu. Tydzień później Salvador zapowiedział wydanie książki, która miała ukazać kulisy powstawania produkcji oraz przytaczać nieznane widzom anegdoty. Do dziś dnia, książka nie znalazła się na księgarnianych półkach, a ich ewentualna data wydania nadal nie jest znana…

W drugiej dekadzie miesiąca (20.) na planie pojawił się Mauricio Henao. Dotąd związany z konkurencyjnym Telemundo młody aktor zmienił na chwilę barwy klubu i dołączył do grona nazwisk Televisy. „Jestem bardzo podekscytowany, że mogę wziąć udział w tej superprodukcji Salvadora Mejíi z pierwszorzędną obsadą. To mój pierwszy projekt w Televisie. O zawsze marzyłem, żeby dla nich pracować, kręcić. Teraz, kiedy spotkało mnie szczęście dołączenia do tego projektu, jestem przekonany, że marzenia spełniają się, kiedy dążymy do nich i myślimy pozytywnie. Przywitano mnie tutaj jak w domu. To zaszczyt być częścią tej historii” – mówił 26-letni wówczas aktor, który po zakończeniu pracy wrócił natychmiast do Telemundo, by zagrać w „Niewinnej intrydze”.

Wrzesień 2013
Praca na planie zbliżała się powoli ku schyłkowi. Ale zanim padł ostatni klaps, 14 października męska część obsady wzięła udział w meczu charytatywnym. Oczywiście, na imprezie nie zabrakło też przedstawicielek płci pięknej, które dopingowały swoich ekranowych partnerów i kolegów do boju.

Październik 2013
20 października po siedmiu miesiącach ciężkiej pracy w malowniczym Veracruz padł ostatni klaps na planie „Burzy”. Tydzień później, 27 października Canal de las Estrellas wyemitował ostatni 121. odcinek, który zgromadził widzów na poziomie 20.9 pkt. i zapewnił mu miejsce w końcówce niedzielnych finałów.


Opracował Marcin Godlewski
ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 marzec 2015         0 Komentarzy · 326 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Ślub Maricruz i Octavia. Pierwsza noc zakochanych
Z odcinka na odcinek
daniel-arenas-y-ana-brenda-pruebas-620x345.jpg

Serial "Dzikie serce" odcinki 5-9 w TV4 od poniedziałku, 9.03.2015, do piątku, 13.03.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? "Dzikie serce" odcinki 5-9 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 5 - poniedziałek, 9.03.2015, o godz. 17 w TV4

Miguel oferuje Ramiro pieniądze, by zabrał Maricruz i Solitę z miasteczka. María obawia się, że Octavio żeni się z Maricruz, chcąc dopiec bratu i jego żonie. Chłopak obiecuje, że nauczy Maricruz obycia i nie pozwoli, by Miguel i Lucía skrzywdzili ją. Miguel przestrzega Maricruz, że Octavio poślubi ją, a później zostawi. Lucía nie chce się zgodzić, by Maricruz zamieszkała w jej domu. Tymczasem dziewczyna decyduje się do ślubu użyć aktu urodzenia, gdzie widnieje tylko jako córka Lupity.

Octavio prosi brata o pieniądze na sukienkę i buty dla narzeczonej, ale Miguel wmawia mu, że nie ma. Następnie zdradza żonie, że ukrył samochód, by brat nie mógł jechać nim do ślubu. Maricruz i Octavio biorą ślub cywilny. Nowożeńcy jadą na ranczo, gdzie czeka na nich przyjęcie. Wszyscy naśmiewają się z żony Octavia i jej sposobu bycia. Maricruz czuje się zawstydzona, wiedząc, że będzie spać z mężem.

Lucía zapowiada mężowi, że dopilnuje, by Maricruz pozostała nieokrzesana, bo w ten sposób Octavio szybciej się z nią rozwiedzie. Octavio jest pod wrażeniem, widząc żonę w koszuli nocnej. Spędzają romantyczną noc. Po nocy spędzonej z Maricruz Octavio wstaje wcześnie rano i bierze się do pracy na ranczo. Miguel nie może uwierzyć w zmianę brata. Maricruz przyznaje się Jose Maríi (Juan Ángel Esparza), że na czas nieobecności męża, woli iść do siebie, bo obawia się rodziny męża. Dziewczyna odwiedza Ramira i Solitę.

Dzikie serce" odcinek 6 - wtorek, 10.03.2015, o godz. 17 w TV4

Lucía przygotowuje Maricruz niemiłe powitanie. Dziewczyna ucieka. Szwagierka cieszy się z takiego obrotu sprawy. Ma nadzieję, że teraz łatwiej jej będzie przekonać Octavia do rozwodu. Tymczasem on wyznaje Miguelowi, że z każdym dniem żona podoba mu się coraz bardziej i myśli o założeniu rodziny. Maricruz szuka męża. Lucía wmawia jej, że chłopak żałuje ślubu z nią i dlatego jej unika.

Octavio wraca na ranczo. Nie wierzy szwagierce, że żona nie szukała go i jedzie do niej. Raiza próbuje przekonać Alejandra, by zapomniał o córce i Lupicie. Octavio znajduje zapłakaną żonę. Wyjaśnia jej, że nie może być z nią cały czas, ale postara się ją uszczęśliwić. Eusebio osacza Solitę. Lucía wpada w szał, gdy Santa stawia się jej i komentuje, że jest drugą panią domu. Cástula widzi Solitę z Eusebiem. Octavio złości się, gdy widzi, że Maricruz je rękoma. Każe jej używać sztućców. Osaczona dziewczyna ucieka. Octavio odnajduje żonę i pociesza ją. Wyjaśnia jej, że zawsze będzie ją kochał.

Ofelia ostrzega Santę, że jak będzie bronić Maricruz, narazi się Lucíi. Octavio prosi szwagierkę, by nauczyła Maricruz dobrych manier. Eusebio zapowiada Pancho, że nie spocznie póki nie zdobędzie Solity. Lucía zdradza Simonie, że pomoże Maricruz stać się gorszą. Alejandro spisuje testament. Lucía radzi Maricruz, by w trakcie przyjęcia była zaborcza i zazdrosna o męża. Alejandro mówi Tobíasowi, że uczynił córkę swoją spadkobierczynią.

"Dzikie serce" odcinek 7 - środa, 11.03.2015, o godz. 17 w TV4

Lucía zapowiada Octaviowi, że przyjęcie na cześć jego i Maricruz będzie skromna. Cástula ponownie widzi Solitę z Eusebio. Postanawia porozmawiać z Ofelią. Ramiro wyznaje Maricruz, że jej matka zmarła na zapalenie płuc. Dodaje, że kobieta była wycieńczona i osłabiona problemami osobistymi: małżeńskimi. Lucía daje Ofelii suknię dla Maricruz i prosi, by ją przerobiła. Octavio wyznaje żonie, że pragnie zbudować dom dla ich rodziny.

Maricruz prosi Santę i Maríę, by nie zwracali się do niej per Pani. Lucía daje Maricruz sukienkę i buty. Przypomina jej także, by nie spuszczała męża z wzroku. Octavio na widok Maricruz mówi jej, że ubrała się jak do cyrku i zabrania jej wychodzić z pokoju. Lucía wmawia szwagrowi, że Maricruz sama wybrała dla siebie strój i zrobiła sobie makijaż. Maricruz z kolei wyjaśnia mężowi, że to Lucía dała jej sukienkę i ją umalowała. Octavio daje żonie pierścionek i obiecuje, że wkrótce zmieni go na lepszy

Lucía przedstawia Maricruz gościom. Następnie zabiera szwagra i każe mu zatańczyć z jedną z zaproszonych. Za namową Lucíi Maricruz napada na partnerkę męża. Szarpie ją za włosy i odciąga od męża. Octavio zabiera Maricruz do domu. Maricruz chce wiedzieć, dlaczego Octavio się z nią ożenił, skoro flirtuje z innymi. Mąż przyznaje, że sam każdego dnia zadaje sobie to pytanie i ma zamiar się z nią rozwieść.

"Dzikie serce" odcinek 8 - czwartek, 12.03.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz nazywa męża kłamcą. Octavio przyznaje że sam nie wie, czy kocha żonę, czy budzi ona w nim jedynie litość. Santa ostrzega Ofelię, że jeśli Lucía będzie chciała zwolnić ją, wówczas powie Octavio o tym, jaką intrygę uknuła szwagierka przeciw jego żonie. Maricruz przeprasza męża za swoje zachowanie. Godzą się. Bank odmawia udzielenia pożyczki dla Miguela.

Maricruz nie wraca na noc do domu. Octavio zaczyna się o nią martwić. Tymczasem ona ze zwichniętą nogą powoli wraca do domu. Alejandro zleca Tobíasowi, by zatrudnił detektywa, aby ten odnalazł jego córkę i żonę. Ramiro informuje Octavia, że Maricruz skręciła nogę. Chłopak znajduje żonę i zabiera ją na ranczo. Nad ranem prosi Ofelię, by podała Maricruz śniadanie do łóżka. Ofelia odmawia, Lucía staje w obronie służącej. Wykrzykuje Octaviowi, że on i Maricruz są intruzami w jej domu. Szwagier ripostuje, że sama jest nikim jak tylko żoną jego brata.

"Dzikie serce" odcinek 9 - piątek, 13.03.2015, o godz. 17 w TV4

Lucia radzi Maricruz, by strzegła się zajścia w ciążę. Ostrzega ją, że Octavio planuje wkrótce wyjechać z rancza. Gdy w domu zjawiają się goście, Maricruz chowa się, by nie przynieść mężowi wstydu. Octavio nalega jednak, by pojawiła się przy stole. Kończy się to serią niezręcznych sytuacji. Octavio przyznaje się bratu, że nie nadaje się na zarządcę rancza. Maricruz myśli o powrocie do chaty. Tłumaczy też mężowi, że rzekoma pomoc Lucii jedynie pogarsza jej sytuację.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 06 marzec 2015         0 Komentarzy · 374 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 457 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy będziesz oglądać telenowelę "Santa Diabla"

Tak

Nie

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dolores
16.06.2015
wredna i podła.

dolores
16.06.2015
Jak na razie ciężko mi określić , ale zapowiada się fajnie i spotkanie protów było dość szybko , więc dobrze tylko denerwuje mnie ta matka Montserrat i wścibska Maria a do tego jak się później okaże w

Wiola
15.06.2015
A jak wasze wrażenia po pierwszym odcinku "Za głosem serca"?

dolores
15.06.2015
Dokładnie , te kryminalne są najlepsze.

Wiola
15.06.2015
Ja się cieszę że Puls nie zrezygnował z telek Telemudno szczególnie tych kryminalnych są świetne. Już nie mogę doczekać się tej nowej smiley

dolores
15.06.2015
8 lipca rusza nowa telenowela w TV puls " Santa Diabla" to teraz praktycznie same telenowele w pulsie jak nigdy.

dolores
09.06.2015
Ok dzięki.

Beata
09.06.2015
Dowiedziałam się dziś,że o 10 jest powtarzany odcinek Sekretu a o 11 już nowy, dobrze zrobili. A Sekret można jeszcze oglądać na playpuls sekret, tam nie mam problemusmiley

dolores
08.06.2015
Wie ktoś może gdzie można obejrzeć "Sekret" bo w telewizji jak leci to nie mam czasu, a na Anyfiles w ogóle nie chcą się odtwarzać żadne filmy.

Beata
29.05.2015
Śliczne sukienki i piękne fryzurysmiley

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

11,341,503 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie