Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 370
Najnowszy Użytkownik: Rudzia12345
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Nieposkromiona miłość. Daniel grozi Dionisiowi śmiercią. Miriam pociesza się w ramionach Marianal
Z odcinka na odcinek


"Nieposkromiona miłość" odcinki 153-156 od wtorku, 22.04.2014, do piątku, 25.04.2014, o godz. 17.00 w TV6. Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 153-156 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 153 - wtorek, 22.04.2014, o godz. 17 w TV6

Leoncio postanawia ukrywać się na terenie Buenaventury. Luzma jest coraz bardziej zdenerwowana, lecz nie pozwala Pablowi, by się nią zaopiekował; wygania go i prosi Piedad, by z nią została. Daniel i Yago zostają poinformowani o ucieczce Leoncia.

Mariano zauważa, że Cayetano jest jakiś dziwny. Isadora sugeruje mu, iż ojciec jest po prostu zmęczony; kłamie, że zabierze go do lekarza. Później kobieta słyszy jak Mariano opowiada Yago, iż Dionisio żąda od Camili hacjendy i wspólnej noc. Isadora się wścieka.

Mariano wyznaje Yago również to, że Dionisio i Isadora są kochankami; sądzi, iż ona podaje ojcu coś do napojów, by ten był oszołomiony. Komendant Juarez dzwoni do Camili, by poprosiła o odroczenie sprawy Agustiny. Musi jak najszybciej znaleźć dowody przeciwko Dionisiowi.

Roman może zostać adoptowany przez Vivianę i Rafaela, po tym jak spełnią oni kilka warunków. Hipolito przysięga Piedad, że Leoncio dłużej nie będzie chodził wolny po okolicy. Camila prosi Lumę, by nie pozwoliła sparaliżować się przez strach przed Leonciem.

Lekarz wyjaśnia Danielowi, iż dziwi go diagnoza postawiona przez jego kolegę. Chce zobaczyć inne badania Miriam. Amanda zgadza się zostać żoną Osvaldo. Isadora zabiera Cayetana do notariusza, by ten podpisał kolejny testament (bardzo korzystny dla Isadory).

Notariusz zauważa dziwne zachowanie Cayetana i przypomina im, iż podpis można złożyć tylko wtedy, gdy on stwierdzi, że dana osoba jest w pełni swych władz umysłowych. Cayetano podpisuje dokument. Mayalen rozmawia z Pablem, dlaczego pozwolil Luzmie odejść. Agustina prosi Camilę, by nie oddała La Malquerida w ręce Dionisia.

Nieposkromiona miłość odcinek 154 - środa, 23.04.2014, o godz. 17 w TV6

Daniel doprowadza do konfrontacji z Dionisiem. Ostrzega, że zabije go jeśli ten położy rękę na Camili. Miriam pociesza się w ramionach Mariana. Dionisio i Isadora wznoszą toast za jej triumf. Agustina wyznaje Camili, iż woli umrzeć w więzieniu, niż oddać La Malquerida Dionisiowi.

Yago jest zaskoczony tym, że Isadora nie zabrała Cayetana do lekarza. Isadora wyjaśnia Estevezowi, iż nie chce by Dionisio ingerował w jej nowe interesy. Dionisio zapewnia Camilę, że – przyjmując jego prośbę – uwolni nie tylko Agustinę, ale i uratuje Danielowi życie. Leoncio kradnie butelkę z kwasem, który zamierza użyć wobec Isadory.

Nieposkromiona miłość odcinek 155 - czwartek, 24.04.2014, o godz. 17 w TV6

Dionisio otrzymuje od Agustiny pozew rozwodowy. Leoncio już wie, gdzie znaleźć Luzmę, ale najpierw zajmie się Isadorą. Luzma zauważa bliską obecność Leoncia. Camila informuje Teresę, że tej nocy otrzymają to, co im potrzebne, by oddalić niebezpieczeństwo czyhające na Agustinę i Daniela; ta pyta ją, dlaczego wspomniała o Danielu.

Camila i Daniel rozmawiają przez telefon; oboje są bardzo smutni. Miriam słyszy jak Daniel mówi: „Moja Camilo” i natychmiast robi mu wyrzuty, że ją okłamał.

Nieposkromiona miłość odcinek 156 - piątek,25.04.2014, o godz. 17 w TV6

Teresa robi sobie test ciążowy, który okazuje się pozytywny. Leoncio wchodzi do pokoju Rodolfa i zabiera mu pieniądze. W tym samym momencie ten wchodzi do pomieszczenia i Leoncio chowa się za drzwiami. Ojciec Anselmo przychodzi do domu Viviany, by odebrać Romana.

Daniel i Camila spotykają się w szpitalu. Mężczyzna zapewnia ją, że nie potrafi bez niej żyć. Camila jednak woli o tym nie rozmawiać. Dionisio zapewnia Isadorę, iż wtedy gdy ona będzie się pozbywała Cayetana, on zdobędzie od Camili to, czego pragnie. Isadora odkłada słuchawkę, zapewniając w myślach, że zemści się na nim za to, iż nie nie docenił jej jako kobiety. W wieczór panieński Natalia i Luzma wchodzą do gabinetu Dionisia, by poszukać aktówki. Później dziewczyna przekazuje ją Hipolitowi.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 723 Czytań · Drukuj
 
 
Aracely Arambula w "Los miserables"
Newsy


Kilka dni temu rozpoczął się casting do nowej telenoweli "Los miserables" Telemundo, w której w postać głównej bohaterki wcielić się ma Aracely Arambula. Zagra ona silną kobietę, która musi walczyć, aby udowodnić swoją niewinność. Premierę datuje się na początek 2015 roku.
Dodał:  Wiola dnia 15 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 887 Czytań · Drukuj
 
 
Trailer filmu "Obediencia Perfecta"
Trailer


Oficjalny trailer filmu Obediencia Perfecta z udziałem Alfonsa Herrery. Premiera filmu będzie miała miejsce w meksykańskich kinach w maju tego roku.
Dodał:  Wiola dnia 15 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 657 Czytań · Drukuj
 
 
Pierwsze proma z "La Gata"
Multimedia
Promo pierwsze


Promo drugie


Promo trzecie


Pierwsze trzy proma z telenoweli "La Gata" w której główne role grają Maite Perroni i Daniel Arenas.
Dodał:  Wiola dnia 15 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 713 Czytań · Drukuj
 
 
Nieposkromiona miłość. Szantaż Dionisia. Camila spędzi z nim noc, by uratować Agustinę przed więzieniem
Z odcinka na odcinek


"Nieposkromiona miłość" odcinki 148-152 od poniedziałku, 14.04.2014, do piątku, 18.04.2014, o godz. 17.00 w TV6. Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 148-152 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 148 - poniedziałek, 14.04.2014, o godz. 17 w TV6
Luz María sugeruje Camili, że mogliby wykorzystać Natalię, aby wkraść się do mieszkania Dionisio i wziąć dokumenty. Cayetano zauważa malinkę na szyi Isadory. Kobieta wmawia mu, że cierpi na alergię. Camila dowiaduje się o rychłym wyjeździe Daniela do Chile. Komendant Juárez informuje Osvaldo, że Agustina zostanie przewieziona do aresztu. Daniel mówi Camili, że nie chce opuszczać Meksyku i zostawiać jej samej z nierozwiązanymi problemami z matką, Isadorą i Dionisio.

Nieposkromiona miłość odcinek 149 - wtorek, 15.04.2014, o godz. 17 w TV6
Mariano daje Miriam w prezencie bransoletkę jako podziękowanie za całą uwagę poświęconą Anie i jemu samemu. Komendant Juarez informuje Agustinę, że zostaje przeniesiona do więzienia. Camila przyznaje, iż Dionisio „ma ją w swoich rękach”. Tymczasem ten triumfuje. Camila przysięga, że wyciągnie matkę z więzienia.

Cayetano oznajmia prawnikowi, iż zmienia swe plany: już nie zapisze rancza Isadorze. Kobieta to słyszy i nie potrafi ukryć złości. Camila dzwoni do Dionisia w obecności Daniela, Teresy i Osvaldo; mówi mu, że odda mu La Malquerida, jeśli wyciągnie Agustinę z więzienia. Mężczyzna zapewnia, iż chce czegoś więcej.

Isadora jest wściekła na Cayetana, a on właściwie nawet nie wie, dlaczego zwrócił się do prawnika z prośbą o przepisanie Buenaventury na nazwisko Isadory. Natalia wychodzi z pensjonatu, gdyż ma coś ważnego do zrobienia.

Nieposkromiona miłość odcinek 150 - środa, 16.04.2014, o godz. 17 w TV6
Agustina rozpoczyna odsiadywanie wyroku. Camila cierpi, nie mając przy sobie Daniela teraz, gdy najbardziej go potrzebuje.Natalia słyszy jak Dionisio mówi do Yago, że nadeszła pora, by Amanda zapłaciła mu za to, co zrobiła. Jedna z współwięźniarek grozi Agustinie; jej piekło się zaczęło.

Isadora informuje Yago, iż Cayetano podzielił ranczo na trzy części i każdą z nich odda synom. Ten się wścieka, że ojciec nadal traktuje Pabla jak syna. Mariano prosi Daniela, by wyjechał i więcej nie mieszał się do spraw Camili i La Malquerida. Dante otrzymuje raport w sprawie nagrania Alonsa. Daniel nalega, by Miriam przed wyjazdem udała się do lekarza. Dionisio jest zszokowany, widząc płaczącą Natalię.

Nieposkromiona miłość odcinek 151 - czwartek, 17.04.2014, o godz. 17 w TV6
Camila popiera Mariana i prosi Daniela, by trzymał się od niej z daleka. Yago prosi Dionisia o pracę. Natalia opowiada Luzmie to, co usłyszała z rozmowy między Yago i Dionisiem; przysięga, że obaj pożałują i pragnie zemsty. Dionisio naciska na Isadorę, by pozbyła się Cayetana.

Nieposkromiona miłość odcinek 152 - piątek, 18.04.2014, o godz. 17 w TV6
Agustina uświadamia sobie, że więźniarka, z którą jest w celi, zabiła swojego męża; zrobiła to, bo broniła córkę jak lwica (do czego ona sama nigdy nie była zdolna). Piedad mówi Hipolitowi, iż zawsze, gdy się coś posiada trzeba coś stracić; ona ma teraz jego, ale utraci swoją córkę.

Pablo cierpi, dowiedziawszy się, że Luzma wyjeżdża; ta prosi go o rozwód. Leoncio ich obserwuje, myśląc sobie, iż to dla niej uciekł z więzienia, gdyż dla mężczyzny Luzma jest jego. Komendant Juarez zawiadamia mecenasa Becerrę, że Leoncio uciekł z więzienia. Luzma jest przerażona ucieczką Leoncia. Piedad i Camila próbują ją uspokoić.

Miriam zapewnia Daniela, iż już za nim nie tęskni tak, jak wcześniej. Dionisio stawia Camili pewien warunek, by jej matka mogła wyjść z więzienia. Chce, by Camila spędziła z nim noc. Miriam szczerze rozmawia z Danielem; kobieta wątpi, by ich związek był znów taki jak kiedyś. Natalia prosi o pomoc Aarona.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 731 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Enrique Iglesias „Bailando”
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Enrique Iglesiasa pt. „Bailando”. Utwór miał się początkowo znaleźć na albumie kubańskiego zespołu Gente de Zona, z którym śpiewają Enrique i Descemer Bueno, jednak ostatecznie trafił także na najnowszy krążek hiszpańskiego piosenkarza.
Dodał:  Wiola dnia 13 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 800 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenie odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.101-150
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 101

Vicky jest zła na Rocky’ego za poprzedni wieczór. Ivo jest zaskoczony faktem, że Pablo stracił pamięć. Andrea próbuje wytłumaczyć, dlaczego od razu nie przyprowadziła Pabla do domu Di Carlów. Ivo każe jej to natychmiast zrobić. Mili wraca z Włoch. Wszyscy podziwiają przywiezioną koszulkę Batistuty. Ramon i Socorro w końcu się godzą. Ojciec Manuel wyznaje Milagros, że Gloria ma matkę. Rocky i Ramon postanawiają założyć fitness club. Ivo obiecuje Mili, że będzie jej wierny, ale ona mu nie wierzy. Andrea przyprowadza Pabla do domu.

Odcinek102

Pablo zakochuje się w Milagros, chce się z nią ożenić, zanim odzyska pamięć. Luisa próbuje go odwieść od tego pomysłu. Ivo jest załamany obojętnością Mili. Pablo chce się dowiedzieć, dlaczego Ivo go nienawidzi. Ivo udaje ból zęba, żeby zwrócić na siebie uwagę Mili. W końcu przekonuje ją do wspólnego pójścia do dentysty.

Odcinek 103

Milagros nokautuje Ivona w gabinecie dentystycznym. W klasztorze pojawia się matka Glorii, ale nie ma odwagi powiedzieć córce prawdy. Pilar zrywa z Ivonem. Luisa wytrąca tacę z rąk Mili, czym naraża się na groźby Bernarda. Federico pragnie przedłużenia kadencji na czele zarządu firmy, ale nie wie, czy może ufać Damianowi. Milagros urządza w rezydencji urodziny Gamuzy. Andrea i Ivo próbują manipulować Pablem, wykorzystując jego zaniki pamięci.

Odcinek 104

Andrea i Pilar nie rezygnują z prób odzyskania Ivona, starają się przy tym wykorzystać Pabla. Ten natomiast nadal pragnie ożenić się z Mili. Milagros nie ukrywa zazdrości o Ivona. Psuje mu kolejną randkę z Pilar. Luisa stawia mężowi warunek: wyrzuci Mili albo utraci jej poparcie w wyborach do zarządu. Ojciec Manuel nie zgadza się zabrać Milagros z rezydencji.

Odcinek 105

Bernardo zawiadamia Mili, że została zwolniona. Lina i Gloria pakują się, gdyż solidarnie chcą odejść razem z przyjaciółką. Milagros postanawia stawić czoło pracodawcy. Zaskoczony Federico przyznaje, że to żona kazała mu zwolnić dziewczynę. Bernardo wstawia się u Luisy za Mili, mówi jej, że Milagros jest jego siostrzenicą i córką Federica. Luisa spotyka się potajemnie z Ripettim, prosi go o pomoc. Federico pada ofiarą napadu i ląduje w szpitalu. Ivo zastaje Pabla z dziewczyną. Nie wie, że była to Pilar, podejrzewa Mili o romans z kuzynem.

Odcinek 106

Milagros i Ivo zawierają układ – nie będą ze sobą rozmawiać ani wchodzić sobie w drogę. Luisa prosi Ripettiego o pomoc w zlikwidowaniu Bernarda. Ramon przekonuje Chamuco, że spotykanie się z Glorią to zły pomysł bo może spowodować zwolnienie chłopaka z pracy. W domu Di Carlo zjawia się Lidia, mówi Mili całą prawdę i prosi ją o pomoc w odzyskaniu Glorii. Mili uważa, że byłoby to zdradą pzryjaciółki i odmawia. Bobby żąda aby Damian zlikwidował konto, które założył na jego nazwisko. Grozi, że powie o tym Federicowi. Odbywją się wybory nowego prezesa firmy i Ivo zdecydowanie wygrywa czym doprowadza Federica do wściekłości. Ramon i Rocky próbują zdobyć majątek grając na wścigach konnych. Najpierw wygrywają znaczą sumę a potem ją przegrywają. Gloria słyszy przypadkowo rozmowę Liny i Mili o swojej matce i jest wściekła na Mili. Uważa, że przyjaciółka ją zdradziła o niczym jej nie mówiąc. Ivo kłóci się z Pablem o to, że widział w jego łóżku Milagros. Słyszy to Mili i mówi obu aby wreszcie przestali ją ranić.

Odcinek 107

Ripetti umawia się z Bernardem i zdradza mu, że Luisa chce go zabić. W zamian chce poznać sekrety rodziny Di Carlo. Gloria nie chce znać swojej matki i wykrzykuje jej to w twarz. Bobby opowiada Federicowi o kasynie, które prowadzi Damian. Bernardo ostrzega Luisę, że spisał wszystko co wie i w wypadku jego nagłej śmierci, adwokat ujawni jego zeznania. Pablo mówi Ivo, że to nie Mili była z nim w łóżku. Obaj ją pzrepraszją, ale Milagros i tak z nimi zrywa. Postanawia zostać damą aby zemścić się na wszystkich mężczyznach. Ramon i Soccoro nadal romansują w tajemnicy przed Martą. Federico z zemsty każe pobić Damiana. Mili i Ivo mają zostać rodzicami chrzestnymi córeczki właściciela dyskoteki. Bernardo namawia Angelicę na wyjazd z Mili. Federico mówi ojcu Manuelowi, że nie może znieść widoku Mili w fartuchu służącej i musi coś zrobić.

Odcinek 108

Federico proponuje Milagros pracę w firmie i możliwość uczenia się, ale ona to odrzuca. Victoria postanawia wyjechać do Europy aby zapomnieć o Morganie i spojrzeć z dystansu na swoje życie. Ivo musi podjąć pierwszą ważną decyzję jako prezes i zwolnić pięciu pracowników. Damian prosi Iva o pieniądze a kidy ten odmawia, wykorzystuje sytuację i namawia robotników do strajku. Gloria nadal nie chce rozmawiać z matką ale Mili ją przekonuje, że powinna przynajmniej ją wysłuchać. Ivo umawia się z Pilar na kolację, ale zamiast niej pzrychodzia Pablo i mówi, że dziewczyna nie przyjdzie. Victoria dowiaduje się, że zginęła matka jej przyjaciółki i wraca z lotniska. Milagros przygotowuje zaproszenia na chrzciny. namawia Iva, aby zgodził się zostać ojcem chrzestnym. On się zgadza ale pod warunkiem, że Mili się z nim założy.

Odcinek 109

Mili zakłada się z Ivem. Jeśli wygra on – Mili zje z nim kolację, jeśli ona – Ivo zastąpi Bernarda na jeden dzień. Milagros postanawia zrobić kawał Luisie i zemścić się za upokorzenia i przykrości. Zamienia zaproszenia na chrzciny córki właściciela dyskoteki i przyjęcie Luisy. Federico jest dumny z Iva za to, że zwolnił pracowników i stwierdza, że tworzą wspaniały duet. Mili jest oburzona postępowaniem Iva jako szefa firmy. Stwierdza, że poddaje się presji otoczenia zamiast postępować w zgodzie ze swoim sumieniem. Znajomi Luisy trafiają do dyskoteki a goście zaproszeni na chrzciny przychodzą do Di Carlo. Luisa jest oburzona widząc w swoim salonie ludzi z przedmieść. Federico jednak zaprasza ich do stołu. Mili i Ivo zostają rodzicami chrzestnymi. Ivo zaprasza Mili na kolację służbową, ale przekonany przez Bobbego i Damiana, mówi, że nie może jej zabrać.

Odcinek 110

Ivo po raz kolejny sprawia olbrzymią przykrość Mili i łamie jej serce. Chamuco ma za złe Ramonowi, że odsunął go od Glorii. Victoria zdaje sobie sprawę, że jest zakochana w Rockym i jest przerażona tym faktem. Ivo chce pokazać Mili kto tu rządzi, wzywa ją do biura i każe jej czekać kilka godzin. Bobby namawia Iva by spędził jakiś czas poza miastem i odpoczął. Luisa wrzuca do filiżanki Milagros tabletki usypiające. Będąc pod ich wpływem, Mili zostaje oskarżona przez nią o pijaństwo. Ivo przylatuje nad morze i spotyka tutaj tajemniczą kobietę.

Odcinek 111

Ivo chce lepiej poznać tajemniczą kobietę, ale ona go unika. Wraca do domu znając tylko jej wymyślone imię Mgiełka. Milagros jest wściekła na Luisę za jej fałszywe oskarżenia a także na Martę, która twierdzi, że widziała jak Mili piła. Mili mści się za to na Marcie a Gloria i Lina jej pomagają. Pilar kocha się z Pablem a potem unika Iva. Ivo i Luisa pozują do zdjęć. Ramon mówi Chmuco, że kobiety nie mają mózgu a ich miejsce jest w kuchni. Słyszy to Soccoro i jest wściekła na Ramona. Milagros płata Ivo figla, co kończy się dla niego boleśnie.

Odcinek 112

Ivo, wściekły na Mili, goni ją w samym ręczniku. Wpadają na zszokowaną Luisę. Mili mówi jej, że jeśli nie zostawi jej w spokoju, to powie prasie jak Ivo zachowuje się w stosunku do służących. Angelica mówi Ivo, że przez władzę zapomniał o duszy i że nie dopuści aby stał się on takim człowiekim jak Federico. Ivo udziela wywiadu w telewizji. Mili dzwoni do programu i zadaje mu kłopotliwe pytania. Mgiełka dzwoni do Iva, umawiają się a on wynajmuje jej mieszkanie. Soccoro nadal jest wściekła na Ramona i nie wpuszcza go do kuchni. Mili i Ivo grają w kręgle.

Odcinek 113

Mili wygrywa więc Ivo musi popracować przez jeden dzień jako majordomus Świergotek. Mgiełka jest przekonana, że Ivo ma narzeczoną. Luisa jest zgorszona widząc Iva w stroju lokaja. Pablo oświadcza, że wyjeżdza do Barcelony aby malować. Rocky próbuje wyleczyć Vicky z klaustrofobii zamykając się z nią w szafie. Damian wymyśla kolejny interes, dzięki któremu wyciągnie od Federica pieniądze. Na kolację do Di Carlów przychodzi rywal Federica w interesach – Domenico Ricco w towarzystwie córki. Okazuje się, że ta córka to Mgiełka, która widzi Iva w roli majordomusa.

Odcinek 114

Mgiełka, na widok Iva, ucieka. Ivo idzie do niej chcąc jej wszystko wyjaśnić, ale ona nie daje mu dojść do słowa i stwierdza, że podoba jej się, że on pracuje i przed nią nie musi grać bogacza. Ivo mówi jej więc, że jest majordomusem Bernardem a Bobby to Ivo Di Carlo. Mgiełka czyli Florencja odwiedza Luisę, aby przeprosić za swoje zachowanie i mówi, że Bernardo to jej przyjaciel. Wszyscy więc wypytują Bernarda o narzeczoną, co go bardzo oburza. Ivo i Mili grają w piłkę. Mili przegrywa więc będzie musiała spędzić noc na statku z Ivo. Federico odkrywa kolejny przekręt Damiana i Ripettiego. Mili idzie na spotkanie z Ivo uzbrojona w tabletki nasenne.

Odcinek 115

Milagros spędza noc na statku z Ivo. Wrzuca mu tabletki usypiające do wina, ale on zamienia kieliszki i to Mili zasypia. Na prośbę Iva, Pilar ją rozbiera i rano Mili budzi się naga. Federico zwołuje zebranie zarządu, który jednogłośnie zakazuje Damianowi wstępu do firmy. Ivo przesyła Mili kwiaty z podziękowaniem za cudowną noc i Mili jest przekonana, że kochali się ale niczego nie pamięta. Ivo spotyka się z Florencją. Pablo wyjeżdza do Barcelony. Rocky próbuje wyleczyć Vicky z lęku wysokości. Damian zdobywa prześwietlenie płuc chorego mężczyzny i zaczyna udawać chorobę. Lina dochodzi do wniosku, że to niemożliwe aby Mili niczego nie pamiętała i stwierdza, że Ivo musi być gejem.

Odcinek 116

Ivo mówi Mili, że ją szanuje i opowiada jej prawdę o nocy na statku. Mili dochodzi do wniosku, że on ją kocha. Damian przekonuje lekarza, że umiera. Cała rodzina jest wstrząśnięta. Federico chce mu umilić „ostatnie dni” i pozwala mu wrócić do firmy. Rocky i Ramon wynajmują od Iva lokal firmy na agencję matrymonialną. Koledzy śmieją się z biedy Gamuzy więc Milagros urządza podwieczorek w domu Di Carlo, na którym Gamuza udaje przed kolegami, że jest bogaty. Florencja zaprasza Ivo i Bobby’iego na kolację. W biurze firmy Ivo poznaje Domenica Ricco. Damian mówi Luisie, że tylko udaje chorobę. Wieczorem Mili dowiaduje się, że Ivo idzie na kolację z dziewczyną.

Odcinek 117

Milagros pyta Iva dokąd wychodzi a on jej odpowiada, że przecież nic ich nie łączy więc ona nie ma prawa go kontrolować. Mili jest załamana. Na kolacji Florencja przedstawia ojcu Iva jako majordomusa Bernarda. Pan Ricco jest zdziwiony ale nie zdradza kim Ivo jest naprawdę. Damian wygrywa w karty dyskotekę a następnie zostaje partnerem Rocky’iego w interesach. Ramon i Rocky organizują przyjęcie z okazji otwarcia agencji towarzyskiej ale zjawiają się na nim tylko Lina i Soccoro. Mili sprzedaje parasole. Ivo podwozi ją do domu i proponuje przyjaźń. Po wejściu do rezydencji zastają całą rodzinę i Florencję, która dowiedziawszy się kim jest Ivo, całuje go. Załamana tym Mili ucieka do klasztoru.

Odcinek 118

Mili snuje się po klasztorze i nie może znaleźć sobie miejsca. Federico radzi Ivo aby ożenił się z Florencją a wtedy będzie można połączyć firmy. Victoria ciągle myśli o Rocky’m a nawet każe go śledzić. Federico daje Damianowi pieniądze, ale zaczyna podejrzewać, że szwagier tylko udaje chorobę. Damian spotyka biedaka, od którego kupił prześwietlenie i płaci mu za oddanie krwi. Ivo odwiedza Florencję. Victoria postanawia, że wybije sobie Rocky’ego z głowy i całuje się z Bobby’m. Mili dochodzi do wniosku, że między nią i Ivem wszystko skończone. Ale kiedy Ivo odwiedza ją w klasztorze, mówi o przyjaźni a potem całuje namiętnie w usta, Mili dochodzi do wniosku, że będzie o niego walczyć. Przebiera się i idzie do Florencji w sprawie pracy.

Odcinek 119

Florencja zatrudnia Milagros. Jest dla niej bardzo miła, proponuje wspólny posiłek, ale Mili i tak jest dla niej opryskliwa i nie potrfi ukryć, że jej nie lubi. Luisa zabiera Damiana na wyścigi konne jego imienia i robi wszystko aby go zabawić. Federico podejrzewa, że Damian tylko udaje chorobę. Dlatego wzywa zaufanego lekarza aby jeszcze raz go zbadał. Damian podmienia próbki krwi i lekarz potwierdza jego krytyczny stan. Federico postanawia więc nakłonić Damiana, aby to jemu zapisał swoje udziały w firmie. Rocky wymyśla kolejny genialny genialny interes: udostępnianie ogrodu Di Carlów na miejsce spacerów dla rasowych psów. Soccoro przyłapuje Martę na całowaniu się z Damianem. Mówi jej, że to mężczyzna nie dla niej a potem proponuje Bernardowi aby ożenił się z Martą. Mili chce porozmawiać z Ivem o ich przyjaźni, ale on jej odpowiada, że nie byli i nie będą przyjaciółmi.

Odcinek 120

Ivo mówi zdumionej Mili, że on dłużej nie będzie grał w jej grę. Federico przegląda testament Damiana i zauważa, że grupa krwi jest inna niż w wynikach badań. Ma dowód, że Damian udaje chorobę i prosi Andreę o pomoc w zemście. Jednak Andrea mówi o wszystkim Damianowi i zgadza się zostać jego wspólniczką. Mili podsłuchuje rozmowę Iva z Bobby’m i dowiaduje się, że Ivo uważa ją za dziewczynę na jeden dzień w tygodniu a nie za partnerkę na całe życie. Damian jedzie z Vicky do „uzdrowiciela”, którego odgrywa jego znajomy. Mili postanawia zepsuć kolację Iva i Florencji dosypując do sosu dużo pieprzu. Na życzenie Federica, lekarz znowu pobiera krew Damiana a wyniki świadczą o cudownym uzdrowieniu. Ivo postanawia dać Florencji kwiaty i zastaje u niej Mili.

Odcinek 121

Zaskoczonemu jej widokiem Ivo, Mili mówi żeby sobie poszedł bo u Florencji jest jej były mąż. Natomiast Florencji mówi, że kwiaty przyniósł jej były mąż, który chce się z nią pogodzić. Zdezorientowana Florencja odwołuje kolację z Ivo. Chamuco prosi Glorię aby została jego narzeczoną. Federico wie, że Damian tylko udawał chorobę i jest na niego wściekły. Mówi mu, że daruje mu kłamstwo tylko pod warunkiem, że Damian pomoże mu zdobyć Andreę. Oczywiście Damian od razu przystępuje do działania. Luisa obiecuje olbrzymie pieniądze ojcu Manuelowi za udzielenie ślubu kościelnego Florencji i Ivo. Ivo podsłuchuje rozmowę o pieprzu w sosie i kiedy Florencja prosi aby jednak przyszedł na kolację, unikają pułapki. Zdesperowana Mili wpada na kolejny pomysł. Przychodzi do mieszkania Florencji jako kumpel Ivo w towarzystwie Liny i Glorii i mówi Ivo, że załatwiła mu dziewczyny na balangę.

Odcinek 122

Upokorzona Florencja wyrzuca Ivo i Milagros z mieszkania. Ivo jest strasznie wściekły na Mili, ale złość mu trochę mija gdy widzi Mili półnagą. Mówi jej tylko by się od niego odczepiła. Rocky i Ramon przygotowują przyjęcie w ogrodzie dla członków ich biura matrymonialnego. Aby pozbyć się Di Carlów z domu, wysyłają im fikcyjne zaproszenie na przyjęcie u prezydenta. Federico je kolację z Andreą a potem spędza z nią noc. Domenico Rizzo odwiedza Ivo i ostrzega go, że jeśli Florencja nie będzie szczęśliwa to go zabije. Ivo idzie więc do niej, tłumaczy, że historia z dziewczynami to tylko żart a Cholito to dziewczyna. Milagros organizuje pomoc dla bezdomnej rodziny. Zbiera różne przedmioty w domu Di Carlo i sprzedaje aby zdobyć dla nich pieniądze. Federico grozi Bernardowi, że go zabije jeśli powie Mili kto jest jej ojcem. Bernardo odwiedza swój rodzinny dom i postanawia, że Mili dowie się prawdy. Florencja nie chce uwierzyć, że Cholito to dziewczyna więc Mili w jej obecności całuje Iva.

Odcinek 123

Ivo udaje się w końcu przekonać Florencję, że Cholito to dziewczyna a jednocześnie jej służąca. Obydwoje postanawiają się na niej odegrać. Florencja wzywa Mili do siebie i obydwoje z Ivem mówią jej wiele przykrych rzeczy. Państwo Di Carlo wyjeżdzają na przyjęcie u prezydenta, ale Vicy kłóci się z ojcem i wraca. Rocky spędza z nią bardzo romantyczny wieczór. Di Carlo wracają bardzo szybko z przyjęcia, którego nie było i widzą jak Vicky całuje się z Rockym. Wszyscy wpadają we wściekłość i Rocky z Ramonem zostają zwolnieni. Bernardo prosi przypadkowego człowieka o napisanie listu do Milagros, a list podrzuca do poczty Di Carlów. Zdumiona Mili dowiaduje się z niego o domu rodzinnym swojej matki, a także o tym, że jej ojciec wie gdzie ona jest.

Odcinek 124

Gloria zmusza Chamuco do pocałunku aby potwierdzić, że są parą. Mili jest bardzo roztrzęsiona po otrzymaniu listu i postanawia odszukać dom matki. Ivo zabiera Florencję na romantyczny spacer i wyznaje, że ją kocha. Ojciec Florencji postanawia, że on i Federico ustalą datę ślubu a po ślubie Ivo będzie pracował w jego firmie. Służące manifestują swoje niezadowolenie z powodu zwolnienia Rocky’ego i Ramona a wszystko skupia się na Bernardzie. Przyjaciel Rocky’ego dzwoni do Federica, przedstawia się jako prezydent i prosi o ponowne przyjęcie do pracy Rocky’ego i Ramona, jego dobrych znajomych. Oczywiście Federico nie może odmówić prezydentowi i ich zatrudnia. Związek Federica i Andrei odradza się. Luisa donosi prasie o nieślubnej córce Federica. Mili odnajduje dom matki i spotyka tam Federica.

Odcinek 125

Federico mówi zdumionej Mili, że przyszedł ją wesprzeć. Mili każe mu odejść. Od siąsiadki dowiaduje się, że ma wujka. Victoria cieszy się z powrotu Morgana i umawia się z nim na kolację. Pomyłka Luisy wywołuje ciąg nieporozumień i olbrzymie rozczarowanie Angelicky, że rzekome odnalezienie wnuczki to koleja pomyłka. Florencja pożycza mieszkanie Vicky a sama spędza noc u Iva. Natomist Victoria spędza noc z Rocky’m ale do niczego nie dochodzi bo Rocky upija się ze zdenerwowania i zasypia. Ivo jest zazdrosny o siostrę i usiłuje dowiedzieć się z kim spędziła noc. Damian przygotowuje się do otwarcia dyskoteki i likwiduje punkt kiełbasek Rocky’ego. Ivo prosi Mili aby nie niszczyła jego szansy na szczęście i wyznaje jej, że kocha Florencję.

Odcinek 126

Mili jest załamana wyznaniem Iva. Angelica namawia Federica by zaadoptował Milagros i on się zgadza, ale Mili odrzuca ten pomysł. Luisa znowu zaczyna pić. Ivo namawia Florencję aby poszła z nim na otwarcie dyskoteki ale ona nie chce. Florencja odwiedza Ivo i Milagros znowu się z nią kłóci. Rodzina Di Carlo, z wyjątkiem Luisy i Federica, bierze udział w inauguracji dyskoteki Damiana. Rocky przeszkadza Chamuco w sprzedaży parówek. Nestor, dawny wielbiciel Luisy, ponownie zjawia się w domu Di Carlo. Oboje z Luisą upijają Federica, który proponuje Nestorowi nocleg. Po zaśnięciu Federica, Luisa idzie do pokoju Nestora. Damian urządza konkurs tańca, który wygrywają Mili i Ivo. Zjawia się jednak Florencja i żąda powtórzenia konkursu. Tym razem Damian ogłasza współne zwycięstwo Mili i Florencji.

Odcinek 127

Bernardo zauważa, że rano Nestor wrócił po wyjściu Federica i był w pokoju Luisy. Milagros odwiedza dom dzieciństwa swojej matki, znajduje jej zeszyt i zabawki i postanawia go kupić. Federico i Rizzo ustalają szczegóły ślubu swoich dzieci. Ivo nie jest przekonany do małżeństwa i nie chce aby ktoś planował jego życie. Rocky idzie do sauny aby spotkać tam Vicky. Bernardo mówi Federicowi o odkryciach Milagros, czym wprawia go w przerażenie. Luisa odgraża się Milagros. Siostry Rizzo odwiedzają Luisę, która upokarza Mili w ich obecności. Zdenerwowana Mili rzuca tacą o ziemię.

Odcinek 128

Luisa policzkuje Milagros. Mili nie oskarża jej przed Ivem, ale on i tak domyśla się prawdy. Mili poprzysięga Luisie zemstę. W rzeczach mamy Mili znajduje zdjęcie swego wujka. Federico zakazuje Mili kupna domu, ale ona mu odpowiada, że w tej sprawie nie ma nic do gadania. Angelica obiecuje Mili, że wynajmie detektywa, który odnajdzie jej wujka. Marta usiłuje uwieść Federica, ale bezskutecznie. Urażona, wysyła anonim do Luisy z informacją o romansie Federica i Andrei. Vicky każe przyjść Rocky’emu do gabinetu. Przejęta, myli Bobiego z Rocky’m i o mało go nie całuje co widzi Rocky i uważa, że Victoria bawi się jego uczuciami. Gamuza dostaje wymarzony komputer, który prawie natychmiast psuje Rocky. Mili prosi Iva aby wybrał ostatecznie między nią a Florencją. Ivo wybiera Florencję.

Odcinek 129

Mili jest rozczarowana wyborem Ivo. Gamuza zwierza się Mili, że ma dziewczynę, której powiedział, że Mili jest jego matką. Angelica obchodzi urodziny. Mili i przyjaciele szykują dla niej przyjęcie niespodziankę w dyskotece. Florencja uważa, że to nie wypada i radzi Angelice aby urządziła przyjęcie w domu. Luisa zastaje Federica i Andreę całujących się i żąda rozwodu. Federico jest przerażony skutkami jej decyzji. Victoria ciągle wylewa coś na Rocky’ego. Na przyjęciu w dyskotece Mili poznaje Sergia.

Odcinek 130

Ivo widzi jak Mili rozmawia z Sergiem i jest zazdrosny. Usiłuje dowiedzieć się od Liny kto to jest. Angelica wzywa do siebie swego dawnego przyjaciela, prawnika i mówi mu, że chce adoptować Mili i przepisać jej cały swój majątek. On ma jej pomóc w załatwieniu formalności. Vicky porywa Rocky’ego, związanego zamyka w piwnicy i robi przed nim striptease. Sergio zastanawia się czy powinien się żenić skoro nie kocha narzeczonej. Mili ubiera się elegancko i idzie z Gamuzą na spotkanie z jego sympatią. Bawią się świetnie i dziewczynka stwierdza, że Gamuza ma świetną mamę. Wracając do domu, Mili spotyka Sergia, który zaprasza ją na kawę. Ivo pyta Linę gdzie jest Mili i słyszy, że wyszła ze swoim dzieckiem. Luisa odgrywa się na Andrei i Fedreicu.

Odcinek 131

Po odkryciu zdrady Federica, Luisa stawia warunki utrzymania małżeństwa oraz upokarza męża i Andreę. Sergio, mimo nacisków rodziny, zrywa zaręczyny. Ivo źle rozumie słowa Liny o wyjściu Mili z dzieckiem i pyta Glorię z kim Mili jest w ciąży. Gloria mówi Linie o ciąży Mili co słyszy Marta i donosi Luisie. Kiedy Mili chce wyjaśnić Ivo, że nie jest w ciąży, spotyka Luisę, która każe jej usunąć ciążę gdyż jest przekonana, że to dziecko Ivo. Ivo jest wściekły kiedy dowiaduje się, że jego matka żądała aby Mili dokonała aborcji i jeszcze powiedziała o wszystkim Florencji. Nestor daje pieniądze na kampanię Federica, który mówi mu, że może zaprosić gdzieś Luisę. Luisa dochodzi do wniosku, że jest potężna i atrakcyjna i już planuje rozwód i małżeństwo z Nestorem. Ivo dowiaduje się, że Mili poszła na randkę i idzie za nią.

Odcinek 132

Mili każe Ivo odejść i nie wtrącać się w jej życie. Sergio zaprasza Mili do kawiarni i jest nią coraz bardziej oczarowany. Milagros ukrywa przed nim, że jest służącą. Ivo i Florencja są sobie coraz bliżsi. Mili mówi Florencji, że usunie się z życia Iva i jej. Sergio Costa i jego dziadek, także Sergio, dawny znajomy Angelicy, pomagają jej w sprawach testamentu i kupnie domu dla Mili. Pan Costa wpada na pomysł by wnuk ożenił się ze spadkobierczynią Angelicy. Federico przekupuje detektywa by powiadomił Mili o śmierci jej wuja. Luisa i Nestor spędzają romantyczne chwile na jachcie podobnie jak Federico i Andrea w domu. Damian, który wybrał się z Martą na jacht, podsłuchuje rozmowę Luisy i Nestora. Dowiaduje się, że Ivo jest synem Nestora. Rocky wyznaje miłość Victorii. Matka Glorii mówi ojcu Manuelowi, że spotkała ojca Glorii – to ojciec Gamuzy. Mili i Angelica jadą do świeżo kupionego domku Mili.

Odcinek 133

Dowiedziawszy się, że Ivo jest synem Nestora, Damian dzwoni do Hiszpani do Pabla i każe mu wracać. Sergio odwiedza Angelicę, która stwierdza, że jest szczerym i miłym mężczyzną i zaczyna go lubić coraz bardziej. Ivo oświadcza się Mili, która z radością zgadza się wyjść za niego. Postanawiają, że ich cichy ślub odbędzie się następnego dnia i dopiero wtedy powiadomią wszystkich, że są małżeństwem. Luisa dowiaduje się o planach Ivo i Mili. W dniu ślubu wręcza Mili list ze słowami aby nie niszczyła Ivo życia. Gamuza podsłuchuje rozmowę ojca Manulea i Lydii, matki Glorii i dowiaduje się, że jego ojciec jest ojcem Glorii. Sergio oświadcza dziadkowi, że nie ożeni się dla pieniędzy ze służącą Angelicy. Dziadek Costa mówi koledze Sergia, że jest poważnie chory i chciałby zapewnić wnukowi przyszłość. Mili i Ivo przyjeżdzają do kościółka, Mili zakłada białą suknię, wyrzuca list Luisy bez czytania i staje przed ołtarzem. Ivo odpowiada tak, ale Mili zaczyna się wahać.

Odcinek 134

Mili mówi, że źle się czuje i musi na chwilę wyjść. Odnajduje wyrzucony list a po jego przeczytaniu jest pewna, że Ivo to jej brat. Zdruzgotana tą wiadomością ucieka do klasztoru i chce się widzieć z ojcem Manuelem. Ojca nie ma bo wyszedł na spotkanie ze swoim bratem Nestorem Mirandą. Nestor opowiada mu, że właśnie dowiedział się, że ma dorosłego syna i że tym synem jest Ivo DiCarlo. Damian szantażuje Luisę i skłania ją do scedowania jej akcji na Pabla. Pablo wraca z Barcelonu a kiedy dowiaduje się, że znajdzie się w zarządzie firmy, postanawia, że teraz odegra się na Ivie. Luisa traci przytomność kiedy Bobby mówi jej, że Vicky kocha szofera. Vicky wyśmiewa jednak ten pomysł a Luisa daje wiarę jej zapewnieniom. Ivo szuka Mili a kiedy odnajduje ją w klasztorze chce aby wyjaśniła mu dlaczego uciekła. Mili mówi mu, że była to jej zemsta na nim i że ma inne plany życiowe niż małżeństwo z nim a potem rzuca się na szyję Sergia. Gamuza mówi Mili, że jest bratem Glorii.

Odcinek 135


Ivo jest załamany słowami Mili i wraca do Florencji. Ale ona stwierdza, że ich związek był za szybki i że powinni dać sobie trochę czasu. W Dmianie odżywają dawne pretensje do ojca za wyróżnianie Luisy. Sergio nie rozumie zachowania Mili, która jest załamana ale nie chce mu nic wyjaśnić. Mili doprowadza do ostrej wymiany zdań z Federickiem. Luisa mówi Mili, że jeżeli kocha Iva to powinna mu pozwolić na ślub z Florencją i wyjaśnia, że Ivo nie jest jej bratem. Na zebraniu zarządu okazuje się, że Luisa przekazała swoje akcje Pablowi. Federico i Ivo są na nią wściekli. Federico mówi Luisie, że uczyniła z Iva biedaka bez grosza bo on swoje akcje przekaże Vicky. Bobby robi zdjęcie Rocky’emu i Vicky jak się całują i grozi, że pokaże je Luisie. Gamuza mówi Glorii, że jest jej bratem. Dziewczyna jest wściekła a zarazem zdruzgotana tą nowiną. Costa i Sergio odwiedzają Angelicę. Okazuje się, że Sergio i Pablo to szkolni przyjaciele. Sergio widzi Mili w fartuchu służącej i prosi ją by mu to wyjaśniła. Na to wchodzi Ivo i pyta czy jego także oszukała.

Odcinek 136

Mili czuje się zraniona uwagą Iva o kłamstwie i ucieka. Ivo dowiaduje się, że Pablo i Sergio to starzy znajomi. Florencja postanawia, że sama pomaluje mieszkanie. Ivo mówi jej o zdradzie matki a ona opowiada o tym ojcu. Rizzo proponuje Ivo aby przeszedł do jego firmy i został vice-prezesem. Mili przeprasza Sergia, że go okłamała ale nie potrafi wyjaśnić dlaczego. Ivo zwołuje zebranie zarządu i ogłasza, że rezygnuje z pracy w firmie i przechodzi do firmy Rizzo. Angelica jest temu przeciwna i przekonuje go, że popełnia błąd. Nestor odwiedza Luisę, daje jej pierścionek i ich inicjałami i mówi jej, że chce powiedzieć Ivo prawdę. Bobby przekazuje Luisie kliszę ze zdjęciem. Ramon ją jednak podmienia i po wywołaniu, na zdjęciach są kury i koguty. Luisa jest oburzona na Bobby’ego i wyrzuca go z domu. Pablo poznaje Florencję i jej siostrę Marinę. Andrea daje Federicowi zegarek z ich inicjałami. Gloria mówi Gamuzie, że chce go za brata ale nie chce znać jego ojca. Sergio tłumaczy Mili, że nie przeszkadza mu to, że jest służącą. Następnie pyta panią Angelicę czy może się spotykać z Mili. Angelica mówi Mili, że Sergio poprosił o jej rękę.

Odcinek 137

Mili jest zła na Sergia i nie pozwala mu się wytłumaczyć. Angelica wyjaśnia jej, że Sergio mówił tylko, że Mili mu się podoba a to zamieszanie z oświadczynami to jej wina. Milagros idzie do Sergia i przeprasza go a następnie pokazuje mu dom swojej matki. Ivo jest niezadowolony, że Pablo był w kinie z nim, Florencją i Mariną. Pablo wyjaśnia dziewczynom, że jest skłócony z Ivem ponieważ Ivo przespał się z jego narzeczoną. Andrea mówi Damianowi o lewym koncie firmy, z którego oboje mogliby wyciągnąć pieniądze. Mili poznaje nową sąsiadkę, która jako mała dziewczynka bawiła się z jej wujkiem Oscarem. Odwiedza ona Mili w rezydencji i rozpoznaje w Bernardzie swoją młodzieńczą miłość czyli Oscara. Bernardo jest wzruszony jej widokiem i prosi ją o zachowanie tajemnicy przed Mili. Angelica domyśla się, że Federico ma romans z Andreą. I Federico i Luisa gubią swoje prezenty a Bernardo oczywiście je znajduje. Każdemu z nich mówi jednak, że ma je współmałżonek. Ivo prosi Florencję o rękę a potem ogłaszają przed całą rodziną, że ustalili datę ślubu. Ivo spostrzega pdsłuchującą Mili i idzie za nią do kuchni. Pyta dlaczego szpiegowała. Mili mówi mu,że zawsze mu dobrze życzyła i że ma nadzieję, że będzie bardzo szczęśliwy z Florencją.

Odcinek 138

Ivo stwierdza, że nie wierzy w szczerość życzeń Mili. Aby mu udowodnić, że mówi szczerze Mili idzie pogratulować Florencji. Florencja także nie wierzy, że to są szczere gratulacje, ale Luisa ją zapewnia, że tak jest. Mili i Gamuza wymyślają nowy interes, który polega na podrzucaniu gwoździ pod koła samochodów stojących na parkingu. Zostają przypałapani na gorącym uczynku i trafiają do aresztu. Mili dzwoni do Sergia, który ratuje ich z opresji. Ivo mówi Rizzo, że nie będzie pracował w jego firmie. Rizzo jest bardzo niezadowolony i nazywa Iva nieudacznikiem. Federico przyłapuje Vicky i Rocky’ego na całowaniu. Oburzony wyrzuca Rocky’ego i Ramona z pracy. Mili zaprasza ich do domu swojej matki a pracę dostają w warsztacie samochodowym Pepe. Sergio mówi Mili, że chciałby się z nią kiedyś ożenić.

Odcinek 139

Mili stwierdza, że Sergio rzeczywiście ją lubi. Florencja przekonuje Iva aby przyją pracę u jej ojca, ale on stwierdza, że już podją decyzję i jej nie zmieni. Pepe daje Rocky’emu i Ramonowi lekcję mechaniki. Chamuco zaczyna pracę z Rockym i Ramonem. Frderico mówi Andreii, że po jego śmierci dostanie pieniądze i podaje jej numer do swojego sejfu. Bernardo oddaje Luisie pierścionek a Federicowi zegarek w zamian za podwojenie pensji swojej i Mili. Detektyw mówi Federicowi, że odnalazł ojca Mili i chce pieniądze za nie ujawnienie prawdy Angelice. Ivo jest zaskoczony tym, że Mili jest taka radosna i zadowolona. Mówi Bobby’emu, że Pablo spotyka się z Mariną. Vicky odwiedza Rocky’ego w zakładzie. Sergio daje Mili misia. Mili chce aby Ivo był szczęśliwy z Florencją. Idzie więc do niej aby porozmawiać. Ojciec Manuel mówi Federicowi, że nie rozumie dlaczego nie powie on prawdy zarówno Mili jak i Ivo’wi. Mówi też, że ojciec Iva żyje.

Odcinek 140

Mili mówi Florencji, że nic ją nie łączy z Ivem i że nigdy nie będą razem bo ona nic mu nie może dać. Przyznaje też, że kocha Iva, ale zapewnia Florencję, że on jej nie. Florencja jest zaskoczona szczerością Mili i czuje wielką ulgę. Andrea wykrada z sejfu Federica dane dotyczące lewego konta. Podsłuchuje też rozmowę Federica i Luisy i dowiaduje się, że Ivo nie jest synem Federica. Rocky i Ramon nie potrafią naprawiać samochodów mimo nauk Pepe. Nakłaniają wie Chamuco żeby ukradł samochód szefa aby mogli go rozłożyć i złożyć. Luisa przyłapuje Federica i Martę na całowaniu się i zwalnia dziewczynę z posady swojej asystentki. Mili jest miła dla Iva ale traktuje go na dystans. Sergio przysyła Mili kwiaty z bilecikiem o miłości. Ivo jest zazdrosny i pyta Mili czy kocha Sergia.

Odcinek 141

Mili odpowiada, że kocha Sergia. Ivo jest zazdrosny i nieszczęśliwy. Damian prosi Pabla by założył konto w Szwajcarii, na które przeleje mu swoje pieniądze. Kiedy Pablo spełnia jego prośbę, Damian zaczyna przelewać pieniądze z lewego konta Federica. Ivo kłóci się z Luisą o akcje, które przekazała Pablowi. Pablo zatrudnia Sergia w firmie a Ivo jest z tego bardzo niezadowolony. Sergio i Florencja spotykają się w firmie Di Carlo i okazuje się, że się znają, ale udają obcych sobie ludzi. Angelica wzywa detektywa i pyta o grób wujka Mili. Jego odpowiedzi nie zadowalają Mili, która stwierdza, że detektyw tylko wyciąga pieniądze od starszej pani. Ramon, Rocky i Chamuco zostają aresztowani za rozkręcenie skradzionego samochodu. Szef Chamuca wycofuje jednak skargę pod warunkiem, że złożą mu samochód do następnego dnia. Ramon jest zmartwiony bo Socorro do niego nie dzwoni. Rocky wymyśla więc plan wzbudzenia zazdrości w Socorro. Zapraszają do warsztatu Linę, która dowiaduje się, że Ramon ma wieczorem randkę w dyskotece. Lina mówi o tym Socorro, która postanawia pójść do dyskoteki i zepsuć Ramonowi wieczór. Ivo mówi Bobby’emu, że kocha Mili i nie może wyrzucić jej ze swoich myśli choć się stara. Bobby radzi mu aby powiedział Mili co czuje. Kiedy Ivo wchodzi do kuchni z takim zamiarem, widzi jak Sergio całuje Mili.

Odcinek 142

Ivo pyta czy nie przeszkadza a kiedy zdenerwowana Mili zabiera Sergia do pokoju, wysyła do niej Bernarda, aby jej przypomniał, że służące nie mogą przyjmować mężczyzn. Mili jest zła na Sergia za pocałunek i mówi mu, że jeżeli zrobi to jeszcze raz to pożałuje. Florencja odwiedza Luisę, która wyznaje jej, że Ivo nie jest synem Federica. Marina i Florencja wydają kolację dla Iva i Pabla, gdyż chcą ich pogodzić. Jednak Ivo się na to nie zgadza. Okazuje się, że Sergio spotykał sie z Florencją tuż po jej rozwodzie, ale ona go rzuciła. Ivo przeprasza Sergia za swoje zachowanie w kuchni, które tłumaczy troską o Mili. Sergio mówi Milagros, że Ivo ją kocha. Federico dowiaduje się, że pieniądze z jego lewego konta zostały przelane na konto Pabla. Kiedy pyta Pabla o to dowiaduje się, że za wszystkim stoi Damian i postanawia dać mu nauczkę. Socorro jest zazdrosna o Ramona. Vicky spotyka się z Rockym w dyskotece co widzi Bobby i donosi o tym Federicowi. Federico grozi Rocky’emu śmiercią jeśli nie zostawi Vicky w spokoju. Mili wypytuje Bernarda o Rosario. Florencja mówi Ivo, że Mili go kocha. Angelica daje Mili sukienkę i zaprasza ją na kolację, którą mają zjeść z oboma panami Costa. Mili słyszy uwagę dziadka Costy, że Sergio powinien się jak najszybciej ożenić ze służącą Angelicy i pyta, o którą służącą chodzi.

Odcinek 143

Ivo jest zszokowany wiadomoscią, że Mili go kocha. Wraca do domu i pyta Mili czy to prawda ale ona zaprzecza. Angelica mówi Mili, że chce jej przekazać cały majątek. Ale Mili nie chce pieniędzy i mówi Angelice, że odejdzie z posiadłości. Ivo i Pablo kłócą się po raz kolejny. Gloria namawia Mili aby poszła na kilka dni do klasztoru i przemyślała wszystko. Mili tak robi ale ukrywa się w opuszczonym domu. Rocky i Vicky spotykają się w supermarkecie. Federico zastawia pułapkę na Damiana mającą doprowadzić do jego aresztowania. Marta mówi Luisie, że Mili wyciągnęła wszystkie pieniądze od Angelicy. Gloria mówi Ivo gdzie może znaleźć Mili. Ivo idzie do opuszczonego domu i mówi Mili, że ją kocha. Początkowo Mili nie chce go słuchać, ale w końcu mówi mu, że ona czuje to samo i zaczynają się kochać.

Odcinek 144

Mili i Ivo są bardzo szczęśliwi po pierwszej wspólnie spędzonej nocy. Mówią sobie wiele pięknych słów i nie mogą się sobą nacieszyć. Luisa mówi Federicowi, że Angelica przekazała wszystkie pieniądze Mili. Federico pyta Angelicę czy to prawda. Ona mówi, że chciała tak zrobić ale Mili nie przyjęła pieniędzy. Federico znajduje zdjęcie Rocky’ego w torebce Victorii. Wściekły, bierze strzelbę i jedzie po Rocky’ego. Kiedy przywozi go do domu, Vicky mówi ojcu wprost, że kocha Rock’ego. Pablo jest zły bo Ivo nie pojawił się w firmie. Sergio szuka Mili. Florencja martwi się, że Ivo nie daje znaku życia. Pablo mówi jej, że zabierze ją tam gdzie spodziewa się znaleźć Iva. Ivo wychodzi po kanapki a w tym czasie do opuszczonego domu przychodzą Florencja, Pablo i Marina. Florencja pyta czy jest Ivo. Mili mówi, że go nie ma i zaraz rozlega się umówione gwizdanie za oknem.

Odcinek 145

Na szczęście to gwizdał ojciec Manuel i przy jego pomocy Mili udaje się pozbyć Florecji, Pabla i Mariny. Mili z Ivem postanawiają utrzymać swój związek w tajemnicy aż do dnia ślubu. Ivo mówi Florencji, że był na plaży gdzie rozmyślał. Mówi także, że nie jest mężczyzną dla niej i że chce być na razie sam. Florencja jest załamana. Federico mówi Rocky’emu, że go nie zabije ale musi zapomieć o Vicky. Luisa podsłuchuje rozmowę Mili z Liną i Glorią i dowiaduje się, że Ivo znowu chce się ożenić z Mili. Pablo zwalnia czterech robotników bez wiedzy Iva a całą winą przed robotnikami obarcza Iva. Wściekły Ivo zwołuje zebranie i żąda odsunięcia Pabla od spraw kadrowych ale nikt go nie popiera. Ivo skałda więc rezygnację i odchodzi a firmy. Federico realizuje swój plan zemsty na Damianie i doprowadza do jego aresztowania za kradzież pieniędzy firmy. Ivo każe się Mili spakować gdyż razem wyjeżdzają.

Odcinek 146

Mili przekonuja Iva, że nie powinni uciekać ale najpierw spróbować walczyć o swoje szczęście. Ucieczka to ostateczność. Ivo się z nią zgadza. Zarząd firmy odrzuca dymisję Iva, więc nadal jest prezesem. Luisa przekonuje Iva, że ślub z Milagros zniszczy mu życie gdyż rodzina się go wyprze. Ivo jej odpowiada, że dla niego najważniejsza jest Milagros i w każdych warunkach będzie z nią szczęśliwy. Mili słyszy tę rozmowę i mówi Ivo, że rujnuje mu życie. Jednak on jest zdania, że nie ona ale jego rodzina. Luisa wzywa do siebie Domenica Rizzo, mówi mu o związku Iva z Mili i prosi o pomoc w ich rozdzieleniu. Nestor mówi Luisie, że postanowił powiedzieć Ivo prawdę. Damian mianuje Rocky’ego kierownikiem dyskoteki. Federico mówi Andreii, że wie o jej spółce z Damianem i stwierdza, że jeśli jeszcze raz go zdradzi to ją zabije. Nestor spotyka się Ivo i opowiada mu o swojej wielkiej miłości do Luisy.

Odcinek 147

Ivo jest zdumiony faktem, że Nestor kochał i ciągle kocha jego matkę. Nestor mówi mu także, że wie co to strata ukochanej i każe mu walczyć o swoją miłość do Milagros. Mili prosi Luisę aby przypomniała sobie co znaczy kochać i pozwoliła jej i Ivo być szczęśliwymi. Luisa stwiedza jednak, że nigdy nie zaakceptuje tego związku. Rocky zostaje szefem dyskoteki i zachowuje się jak mafioso więc wszyscy przyjaciele rzucają pracę u niego. Florencja zaprasza Mili do siebie. Mili zabiera ze sobą Sergia. Florencja pyta dlaczego Mili ukradła jej Iva. Sergio odwiedza Florencję i mówi jej, że powinna walczyć o Iva. Damian nawet w więzieniu prowadzi interesy i zarabia pieniądze. Mili organizuje loterię na rzecz sierot a główną nagrodą jest nowy samochód Federica. Goryl Domenica Rizzo grozi Mili bronią i zaciąga ją do samochodu gdzie siedzi sam Rizzo.

Odcinek 148

Rizzo grozi Milagros, że jeżeli nie zostawi Iva w spokoju to on zajmie się Glorią i ojcem Manuelem. Mili zaczyna się bać. Samochód Federica wygrywa Lina i wszyscy uznają loterię za oszustwo więc Mili musi zwrócić pieniądze. Zjawia się także Federico i zabiera swój samochód. Sergio i Florencja zastanawiają się jak rozdzielić Iva i Mili. Marta prosi Federica aby wyciągnął Damiana z więzienia. On się zgadza i wymyśla nową karę : Damian wyjdzie z więzienia pod warunkiem, że poślubi Martę. Pepe niszczy ogród aby Luisa znowu przyjęła Ramona. Angelica mówi Vicky, że w sprawie Rocky’ego powinna iść za głosem serca. Mili i Ivo są bardzo szczęśliwi i nie mogą się doczekać dnia ślubu. Ojciec Manuel nalega, aby Federico powiedział Mili prawdę. Kiedy ten odmawia, ojciec Manuel sam mówi Mili, że Federico to jej ojciec. Mili jest w szoku.

Odcinek 149

Milagros prosi ojca Manuela aby nikomu nie mówił, że jest córką Federica. Postanawia także, że Ivo nie może dowiedzieć się, że są rodzeństwem. Aby się do niej nie zbliżał, mówi mu, że ma anginę i nie chce go zarazić. Dawna miłość Bernarda, Sandra, odwiedza go i pokazuje mu zdjęcia z urodzi Rosario. Mili rozpoznaje na nich swoją mamę, ale Bernardo przyznaje się tylko, że ją znał. Mili ukrywa się w klasztorze a ojciec Manuel próbuje ją pocieszyć choć nie rozumie dlaczego jest tak bardzo załamana. Damian nie chce ślubu z Martą. Gloria mówi Angelice, że Ivo i Mili mają się pobrać. Ivo i Sergio podpisują kontrakt na budowę dwóch biurowców. Nie wiedzą, że ich klijent jest bankrutem i został podstawiony przez Pabla. Ivo szuka Mili. Mili prosi Sergia o przysługę. Kiedy widzi nadchodzącego Iva, całuje Sergia. Ivo jest załamany.

Odcinek 150

Ivo czuje się zraniony zachowaniem Mili i odchodzi. Nie rozumie co się dzieje i jest zrozpaczony. Mili prosi Sergia aby zawiózł ją do Florencji, której mówi aby przyjęła Iva bo on ją kocha. Mili mówi także Luisie, że zerwała z Ivem. Luisa jest szczęśliwa. Federico urządza zaręczyny Damiana i Marty a termin ślubu zostaje wyznaczony za miesiąc. Damian robi wszystko by zniechęcić Martę do siebie, ale ona wszystkie jego wybryki przyjmuje ze stoickim spokojem. Ivo pyta Mili dlaczego całowała Sergia. Ona udaje, że nie wie o co ten krzyk i stwierdza, że dlatego, że jej się podoba. Angelica i Gloria postanawiają kupić wspólny prezent na ślub Iva i Mili. Nestor prosi Luisę aby za niego wyszła ale ona odmawia. Mówi mu także, że sama powie Ivo kto jest jego ojcem. Rocky i Pepe biorą udział w wyścigu i zajmują drugie miejsce. Mili mówi Angelice, że żadnego ślubu nie będzie. Sergio odwiedza Mili a ona zobaczywszy Iva znowu całuje Sergia. Ivo jest wściekły i pyta co się dzieje. Mili odpowiada, że podobnie jak jemu wcześniej, teraz jej się odwidziało a Sergio jest jej chłopakiem. Damian mówi ojcu Manuelowi, że ma powołanie i chce wstąpić do klasztoru.
Dodał:  Wiola dnia 09 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 905 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nieposkromiona miłość" odc. 124-145
Streszczenia odcinków


Odcinek 124
Emisja: 11 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 12 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Daniel przysięga Camili, że ich rozłąka nie potrwa długo. Ostrzega ją, żeby uważała na Dionisio, który celowo sprowadził Abrahama i Miriam na hacjendę w dzień powrotu z miesiąca miodowego. Cayetano zamierza zaoferować pomoc Natalii. Rocío doznaje nagłego załamania nerwowego i trafia do szpitala. Agustinie przeszkadza obecność Luz Marii i Pabla na hacjendzie. Viviania nie chce rozmawiać z Rafaelem o małżeństwie. Cayetano otrzymuje odpis wyroku rozwodowego. Isadora jest szczęśliwa, że wkrótce będzie mogła poślubić Cayetana. Komendant Juárez mówi mecenasowi Becerra, że jest w posiadaniu dowodu na to, że ojciec Baldomero zmarł przez uduszenie. Aby jednak zatrzymać podejrzaną Isadorę, potrzebne jest zeznanie świadka, który widział ją, wychodzącą z hostelu Amandy. Omar i jego ludzie grożą Yago, że go zabiją, jeśli nie posłucha rozkazu Dionisio. Teresa prosi Camilę, żeby nie mąciła Mariano w głowie, jeśli go nie kocha.

Odcinek 125
Emisja: 12 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 13 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Daniel znajduje w Aculco mieszkanie dla siebie, Miriam i ich dziecka. Aarón namawia Vivianę, żeby przezwyciężyła swój strach przed ponownym małżeństwem. Miriam dziękuje Camili za gościnę i wręcza jej kolczyki. Daniel przeprasza Camilę, że sprawia jej tyle bólu, choć przysięgał nigdy jej nie skrzywdzić. Agustina cieszy się z wyjazdu Daniela. Yago proponuje Natalii, żeby została jego żoną. Dziewczyna ochoczo zgadza się na ślub. Amanda nie ukrywa zaskoczenia niespodziewaną zmianą decyzji chłopaka. Isadora finguje obrażoną, kiedy Cayetano pyta ją o jej prawdziwe intencje i powtarza konwersację zasłyszaną przez Mariano. Daniel uprzedza Dionisio, że choć wyjeżdża z hacjendy, nie pozwoli mu zbliżyć się do Camili.

Odcinek 126
Emisja: 13 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 14 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Leoncio wpada w złość, gdy Aarón mówi mu, że Luz María straciła dziecko. Ojciec Anselmo obiecuje Amandzie, że dowie się, dlaczego Yago poprosił Natalię o rękę. Yago obwieszcza Ileanie i Mariano, że bierze ślub z Natalią. Miriam dostrzega z jakim trudem Daniel opuszcza hacjendę „La Malquerida”. Agustina zachęca córkę, żeby zapomniała o Danielu i pogodziła się z rzeczywistością. Komendant Juárez zdobywa zeznanie kobiety, która widziała osobę, wychodzącą z hostelu Amandy. Cayetano proponuje Isadorze, żeby pobrali się na Bahamach. Isadora z radością przystaje na propozycję. Dionisio próbuje przekupić Yago zegarkiem i obietnicą szczodrej zapłaty, jeśli pomoże mu przekonać do siebie Natalię. Doktor Valtierra oznajmia Danielowi, że Miriam ma tętniaka mózgu i musi nade wszystko unikać stresujących sytuacji.

Odcinek 127
Emisja: 14 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 17 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Diagnoza doktora Valtierry na temat stanu zdrowia Miriam niweczy plany Daniela. Aarón wytyka Vivianie, że nie skonsultowała z Rafaelem planów adoptowania Romana. Dionisio obiecuje córce, że urządzi jej huczne wesele. Piedad pokazuje Agustinie paszport ze zdjęciem Dionisia wystawionym na nazwisko Hectora Gutierreza. Daniel oznajmia Camili, że muszą się rozstać. Camila z bólem zgadza się z jego decyzją. Ojciec Anselmo przekonuje Agustinę, żeby posłuchała Amandy i Osvalda. Miriam dostrzega zmartwienie na twarzy męża. Daniel mówi jej, że niepokoi się o jej zdrowie.

Odcinek 128
Emisja: 17 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 18 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Ludzie Omara rozpuszczają wirus w poidłach dla byków. Camila zwraca Danielowi obrączkę ślubną i mówi, że jest wolnym człowiekiem. Amanda ostrzega Natalię, żeby nie wierzyła ojcu. Aarón radzi Amandzie, żeby okazała córce więcej zrozumienia, jeśli chce dowiedzieć się, co robi Dionisio. Rodolfo zawiadamia Pabla o śmierci dwóch byków. Isadora i Cayetando pobierają się na Bahamach. Viviana namawia Camilę, żeby zajęła się pracą i zapomniała o Danielu. Camila dowiaduje się od Pabla o problemach z bydłem. Agustina wręcza mecenasowi Becerra kopię dowodu tożsamości męża.

Odcinek 129
Emisja: 18 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 19 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Mariano zabiera matkę do hacjendę „La Malquerida”. Rocío zamierza poprosić Luzmę o przebaczenie. Pablo mówi Camili, że mogą mieć problemy, bo martwe byki miały trafić na eksport. Daniel zostaje wezwany na hacjendę. Isadora oznajmia Dionisio, że została żoną Cayetana. Camila przyjmuje pomoc od Daniela, co bardzo złości Dionisia. Agustina po raz pierwszy staje po stronie córki. Mariano obawia się, że wirus jest na tyle groźny, żeby wybić całą hodowlę w ciągu tygodnia. Badania szybko potwierdzają diagnozę. Camila i Daniel pilnie potrzebują szczepionki przeciwko wirusowi.

Odcinek 130
Emisja: 19 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 20 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Daniel próbuje wytłumaczyć swoją nieobecność przy żonie i córce. Miriam ostrzega męża, że odejdzie od niego, jeśli nie zmieni swojego zachowania. Agustina prosi Camilę, żeby trzymała się z daleka od Daniela. Rafael wyznaje Vivianie, że rozłąka uświadomiła mu, jak bardzo ją kocha i chce być przy niej, nawet bez ślubu. Dante jest zły na Daniela, że przysparza Miriam tyle cierpienia. Teresa proponuje mu, żeby spróbował przygotować Miriam na poznanie prawdy. Camila nie może znaleźć szczepionki dla bydła. Rafael złości się, że Viviana podjęła decyzję o adoptowaniu Romana bez jego zgody. Amanda prosi córkę o pomoc przy udekorowaniu domu. Daniel zostaje zarażony wirusem. Camila prosi Daniela, żeby nie przyjeżdżał więcej na hacjendę.

Odcinek 131
Emisja: 20 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 21 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Daniel obiecuje Camili, że dotrzyma słowa i na zawsze zniknie z jej życia. Inspekcja sanitarna wkracza na hacjendę w celu przeprowadzenia badań. Viviana i Rafael sprzeczają się o adopcję Romana. Camila obawia się, że ranczo może zostać objęte kwarantanną i prosi inspektorów, aby pomogli jej zdobyć szczepionki. Daniel jest zaskoczony, gdy słyszy, że inspektorzy dowiedzieli się o wirusie z anonimowego telefonu. Na dodatek sam podupada na zdrowiu. Camila obawia się, że on także zaraził się wirusem i może umrzeć. Ojciec Anselmo wypomina Vivianie, że postępuje samolubnie i odtrąca od siebie Rafaela. Miriam słyszy jak Dante mówi Amandzie, że nie rozumie, dlaczego Abraham oskarżył Daniela o próbę zabicia żony. Lekarz oznajmia Camili, że jeśli w ciągu 72 godzin nie zdobędą szczepionki przeciwko wirusowi, Daniel umrze. Rafael informuje Miriam o krytycznym stanie zdrowia Daniela i namawia, żeby bezzwłocznie pojechała z córką do szpitala zrobić sobie badania.

Odcinek 132
Emisja: 21 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 23 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Miriam prosi Gastona, żeby zawiadomił Abrahama o pilnej potrzebie sprowadzenia szczepionki dla Daniela. Mariano także angażuje się w pomoc i obiecuje Camili, że zdobędzie szczepionki z Argentyny. Agustina przygotowuje córkę na możliwość, że Daniel umrze. Dionisio informuje Isadorę, że niebawem Daniel przestanie zagrażać ich planom. Miriam słyszy jak Camila mówi do Daniela, że nie może jej zostawić. Mariano wmawia kobiecie, że Camila bardzo zaprzyjaźniła się z Danielem i jest mu ogromnie wdzięczna za pomoc. Abraham przyznaje, że popełnił błąd, wtrącając Daniela do więzienia i zamierza wynagrodzić mu cierpienie. Mariano wyjaśnia Miriam, w jakich okolicznościach Daniel przybył na hacjendę oraz dlaczego myślał, że ona i ich dziecko nie żyją. Stan zdrowia Daniela pogarsza się. Camila robi mu masaż i oddychanie usta-usta.

Odcinek 133
Emisja: 24 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 25 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Gastón zawiadamia Miriam, że Abrahamowi udało się pozyskać szczepionki przeciwko wirusowi i te zostaną dostarczone prywatnym samolotem. Miriam prosi Mariano, żeby odebrał Gastona z lotniska. Camila prosi robotników o pomoc przy szczepieniu bydła. Dionisio prosi Esteveza o więcej czasu na przejęcie hacjendy „La Malquerida”. Proponuje mu także, aby przekształcili w kompleks turystyczny sąsiednią hacjendę „Buenaventura”, należącą do Isadory. Mariano uprzedza Camilę, że Miriam odkryła już część prawdy i domyśla się, że ona i Daniel są kimś więcej niż przyjaciółmi. Dionisio dowiaduje się o importowanych szczepionkach z Chile i wyładowuje swoją złość na Agustinie. Agustina ma dość złego traktowania przez męża. Traumatyczne wspomnienie o gwałcie utrudnia Luz Marii współżycie z Pablem. Po powrocie z podróży poślubnej Isadora zostaje aresztowana pod zarzutem umyślnego zabójstwa ojca Baldomero. Lekarz informuje Camilę, że jeśli Daniel nie otrzyma antidotum w ciągu dwóch godzin, umrze.

Odcinek 134
Emisja: 25 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 26 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Cayetano pozostaje głuchy na przestrogi Mariana i żąda od syna szacunku dla jego nowej żony. Luz María obawia się, że Pablo znudzi się czekaniem na to, żeby poszli do łóżka. Adwokat informuje Isadorę, że znalazła się w trudnej sytuacji. Do tego Cayetano wypytuje ją o relacje z Dionisiem. Dionisio niepokoi się aresztowaniem Isadory. Gastón przekazuje Miriam szczepionki, po czym wraca do Chile. Refugio prosi Amandę, żeby razem z Natalią złożyły wizytę Rocío, bo ta pragnie z nią porozmawiać. Camila dziękuje Miriam za szczepionki i obiecuje, że ocali Daniela. Rocío wyraża swoją radość ze ślubu Natalii z Yago. Daniel odzyskuje przytomność. Wyznaje Camili miłość.

Odcinek 135
Emisja: 26 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 27 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Miriam myśli, że wyznanie miłości Daniela było skierowane dla niej. Agustina dowiaduje się, że jej przyjaciółka miała wypadek i jest w ciężkim stanie. Natalia opowiada Yago o spotkaniu z jego matką. Yago zakazuje Natalii wtrącać się do problemów jego rodziny. Ileana mówi Natalii, że Dionisio zaoferował Yago sporą sumę pieniędzy za to, żeby się z nią ożenił, ale Natalia jej nie wierzy. Miriam przyznaje się Danielowi, że gniewa się na brata za to, że tak podle go okłamał. Daniel złości się na wiadomość o szczepionkach sprowadzonych z Chile. Isadora jest zła, że jej adwokat nie wykupił dla niej wolności. Cayetanowi nie podoba się, że jego żona próbuje przekupywać ludzi. Camila i Daniel cierpią, bo choć się kochają, muszą żyć w odosobnieniu. Camila odrzuca propozycję pożyczki od Daniela i zamierza zwrócić się o pomoc do banku. Dionisio odkrywa, że Agustina dała Osvaldo kopię jego dowodu tożsamości i planuje zemścić się na żonie.

Odcinek 136
Emisja: 27 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 28 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Amanda mówi Refugio, że Dionisio przekupił Yago, żeby poślubił jej córkę. Miriam nie chce przyjąć od Camili pieniędzy za szczepionki. Daniel mówi Camili, że Miriam jest zbyt hojna i nie przekona jej do zmiany zdania. Luz María prosi Pabla, żeby dał jej czas na przezwyciężenie traumy. Isadora może zostać uwolniona, gdyż oskarżenie Leoncia nie jest przekonywujące, a zeznania Amandy nie wskazują jednoznacznie jakoby to ona opuszczała hotel. Do tego Soledad, pod presją Dionisia, składa zeznanie na korzyść Isadory. Cayetano pragnie zrekompensować cierpienie Isadory i obiecuje, że spełni każdą jej prośbę. Isadora prosi go, żeby przepisał na nią hacjendę „Buenaventura”. Daniel żegna się z Camilą.

Odcinek 137
Emisja: 28 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 31 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

W sierocińcu zawala się dach i jedna z belek uderza Rafaela w głowę. Daniel pokazuje Camili nagraną rozmowę Isadory z Dionisiem. Niestety zakłócenia uniemożliwiają poprawne odsłuchanie nagrania. Dante obiecuje dopilnować, żeby oczyszczono je z szumów. Piedad i Hipolito mówią Camili i Danielowi, że Dionisio rozkazał rozsiać wirus na ranczo i zagroził im, że zrobi krzywdę Luz Marii, jeśli go wydadzą. Camila proponuje Pablowi, żeby sprowadził żonę, matkę i Refugio na hacjendę. Rafael ma zabandażowane oczy na kilka dni. Amanda ostrzega Agustinę, żeby uważała na Dionisia, bo ten jest zdolny do każdej podłości. Dionisio odpiera zarzuty Camili i Daniela, i grozi im.

Odcinek 138
Emisja: 31 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 1 kwietnia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Dionisio zostaje wyrzucony z hacjendy. Planuje przeprowadzić się do domu w Metepec. Daniel nie chce zostawiać Camili. Ojciec Anselmo sugeruje Rafaelowi, żeby pozwolił Romanowi zamieszkać z nim do czasu odbudowy sierocińca. Agustina ma wyrzuty sumienia, że dała się omamić przez Dionisia. Obiecuje Camili, że pozbędzie się męża, lecz tymczasem zamieszka z nim będzie udawała, że jest po jego stronie. Dionisio nakazuje Isadorze, żeby po wyjściu z więzienia czym prędzej wysłała swojego niefrasobliwego męża na drugi świat i zajęła jego hacjendę. Teresa i Dante spędzają razem noc. Agustina wmawia mężowi, że miała kłótnię z córką, a kiedy ta kazała jej wybrać między nią a nim, wybrała jego.

Odcinek 139
Emisja: 1 kwietnia 2014, godz. 17:00 w TV6; 2 kwietnia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Irene podpowiada Luz Marii, żeby spróbowała kochać się z mężem po wypiciu kilku kieliszków alkoholu. Daniel składa zeznania w sprawie śmierci ojca Baldomero. Teresa mówi ojcu Anselmo o tym, że poszła do łóżka z Dante, choć kocha Mariana i czuje się przez to zagubiona. Isadora podtrzymuje, że jest niewinna i przerzuca oskarżenia na syna. Sąd zwraca jej wolność. Agustina dowiaduje się, że Dionisio zastraszył Chonitę, żeby zeznawała na korzyść Isadory. Dionisio obiecuje żonie, że zajmie się ubezpieczeniem jej zmarłej przyjaciółki. Isadora naśmiewa się z Camili i Daniela. Daniel uprzedza kobietę, że zdobędzie niepodważalne dowody i następnym razem nie pójdzie jej tak łatwo. Dionisio rozkazuje Yago, aby oświadczył się Ntalii. Camila mówi Danielowi, że jak tylko wyjedzie do Chile, ich związek przestanie istnieć.

Odcinek 140
Emisja: 2 kwietnia 2014, godz. 17:00 w TV6; 3 kwietnia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Amanda obiecuje córce, że będzie obecna podczas oświadczyn. Piedad i Hipólito obwieszczają Camili i Danielowi, że zamierzają się pobrać. Rocío pragnie pójść na ślub syna, nawet jeśli ten jej nie zaprosi. Miriam chce wrócić razem z Danielem do Aculco. Hipólito przygotowuje romantyczną kolację dla Piedad, po której oboje idą do łóżka. Luz María po raz kolejny przypomina sobie o brutalnym gwałcie Leoncia i uderza Pabla w głowę, gdy ten próbuje się do niej zbliżyć. Agustina widzi jak jej mąż całuje Isadorę.

Odcinek 141
Emisja: 3 kwietnia 2014, godz. 17:00 w TV6; 4 kwietnia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Agustina policzkuje męża. Isadora wytyka jej, że była naiwna, jeśli sądziła, że Dionisio naprawdę ją kocha i jest jej wierny. Dionisio związuje i zamyka Agustinę w pokoju, aby ją nastraszyć. Mariano proponuje Camili, że będzie jej towarzyszył podczas licytacji bydła. Daniel otrzymuje zdjęcia ze ślubu. Razem z Camilą oglądają je i rozpaczają nad swoim losem. Camila prosi Daniela o ostatni pocałunek. Agustina uwalnia się i woła na pomoc Judith. Pablo opowiada Mariano o incydencie z Luz Maríą. Dionisio zwalnia Judith za to, że pomogła Agustinie uciec. Amanda dowiaduje się o tym, co zrobił Dionisio i powtarza to córce, ale Natalia jej nie wierzy. Luz María postanawia odejść od Pabla. Chłopak nie zgadza się z decyzją żony. Daniel jest zazdrosny, gdy widzi Camilę i Mariana razem.

Odcinek 142
Emisja: 4 kwietnia 2014, godz. 17:00 w TV6; 7 kwietnia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Luz María prosi Mayalen, żeby uwiodła Pabla, bo może w ten sposób o niej zapomni. Daniel dowiaduje się, że Abraham trafił do więzienia za nadużycie władzy. Miriam zarzuca mężowi i Dante, że nie dzielą się z nią żadnymi informacjami. Dionisio składa anonimowy donos na własną żonę. Agustina opowiada Amandzie i Osvaldo o tym, jak potraktował ją mąż po tym, gdy przyłapała go na zdradzie. Mówi im także, gdzie znaleźć wszystkie fałszywe dokumenty Dionisia. Miriam chce wracać do Chile, aby porozmawiać z bratem. Amanda namawia Agustinę, żeby powidziała Cayetano o romansie Isadory z Dionisio. Ileana widzi jak Isadora dolewa kropelki dziwnej substancji do kawy Cayetana i nie wierzy, gdy ta próbuje wmówić jej, że to lekarstwo na ciśnienie. Isadora wygania Ileanę z domu. Komendant Juárez aresztuje Agustinę.

Odcinek 143
Emisja: 7 kwietnia 2014, godz. 17:00 w TV6; 8 kwietnia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Agustina domyśla się, że Dionisio mści się na niej za to, że od niego uciekła. Ileana mówi rodzicom, że Cayetano jest bezwzględnie posłuszny Isadorze, bo ta dolewa mu jakichś kropelek do napojów. Amanda obawia się o bezpieczeństwo Agustiny. Luz María postanawia rozwieść się z mężem. Abraham przeprasza Miriam, że był ślepy i zaszkodził jej małżeństwu. Camila dowiaduje się o aresztowaniu matki. Zamierza osobiście rozmówić się z Dionisio. Dionisio planuje wykorzystać desperację Camili…

Odcinek 144
Emisja: 8 kwietnia 2014, godz. 17:00 w TV6; 9 kwietnia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Ileana obiecuje Pablowi, że zdobędzie kropelki specyfiku, jaki Isadora podaje mężowi, aby oddać go do analizy. Natalia ślepo wierzy w uczciwość ojca i nie zgadza się z oskarżeniami Amandy względem Dionisia. Cayetano zrzeka się prawda do hacjendy „Buenaventura” na rzecz Isadory. Dionisio udaje zaskoczonego, gdy Natalia mówi mu o problemach Agustiny i obiecuje, że znajdzie dla żony najlepszego adwokata. Camila obiecuje matce, że wyciągnie ją z więzienia. Agustina prosi Camilę, żeby nie narażała dla niej własnego życia. Miriam znajduje w rzeczach Daniela wisiorek z literą „C”. Camila prosi Daniela, aby czym prędzej przepisał na nią hacjendę, aby mogła oddać ją Dionisio w zamian za uwolnienie matki.

Odcinek 145
Emisja: 9 kwietnia 2014, godz. 17:00 w TV6; 10 kwietnia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Mariano mówi Danielowi, żeby zostawił Camilę skoro nie może jej uszczęśliwić. Natalia nie wie, co myśleć o sytuacji z Dionisio i Agustiną. Dionisio zagania ludzi, których Agustina rzekomo oszukała, aby ją pozwali. Agustina żałuje, że nie słuchała Camili i Daniela, kiedy próbowali otworzyć jej oczy na to, kim naprawdę jest jej mąż. Daniel mówi Miriam, że po przyjeździe na hacjendę obwiniał Camilę o swoją niedolę, lecz kiedy odkrył prawdziwego winowajcę, zlecił wykonanie wisiorka z literą „C”, aby wręczyć go Camili w ramach przeprosin. Miriam podejrzewa, że Camila mogła zakochać się w Danielu, a ostatnie zachowanie jej męża utwierdzają ją w przekonaniu, że ona również nie jest mu obojętna. Ileana zdobywa kropelki, jakimi Isadora szpikowała Cayetana. Daniel otrzymuje ofertę pracy w Chile. Jest zdesperowany, bo nie chce opuszczać „Malqueridy”, ani tym bardziej rozstawać się z Camilą.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 918 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Prawdziwe uczucie" odc. 126-147
Streszczenia odcinków
1RmTsU.jpg

Odcinek 126
Emisja: 11 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 12 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Roy nakazuje Nikki zapomnieć na zawsze o Guzmanie. Kendra wmawia Victorii, że dziecko, którego się spodziewa, jest owocem gwałtu. Przejęta sytuacją modelki pani Balvanera pozwala jej pozostać w domu tak długo, jak będzie chciała. Nelson gratuluje Kendrze znakomicie odegranej sceny cierpienia. Kendra tłumaczy mu, że musiała wymyśleć coś przekonywującego, aby Arriaga dał jej spokój. Leonardo zamierza zniknąć razem z synem, aby utrudnić Salsero odnalezienie chłopca. Nelson żąda większości udziałów w rodzinnej firmie od Aníbala. Grozi, że powie Adrianie, że Liliana jest jej córką, jeśli nie spełni jego życzenia. Przyparty do muru Aníbal zgadza się odstąpić swoje akcje. Później namawia Victorię, żeby wstrzymała się z rozwodem, albowiem ma plan zniszczenia Nelsona. Victoria nie chce dłużej odciągać ślubu i oświadcza ojcu, że wystąpi o rozwód i oskarży męża o zdradę. Roy znęca się psychicznie nad Nikki. Ostrzega żonę, że gorzko pożałuje, jeśli jeszcze raz zobaczy ją w pobliżu Guzmana.

Odcinek 127
Emisja: 12 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 13 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nikki dzwoni do Guzmana, aby powiedzieć mu, jak bardzo za nim tęskni. Podczas rozmowy dziewczyna niespodziewanie traci przytomność. Victoria mówi siostrze, że zamierza rozwieść się z Nelsonem, pomimo sprzeciwu ojca. Odette dowiaduje się, że Jean Marie jest gejem. Roy wypomina żonie, że zdradziła go z ochroniarzem. Nikki ma dość i chce natychmiast wrócić do Meksyku. Odette wyrzeka się syna. Salsero nie chce zdradzić Victorii imienia kochanki jej męża. Aníbal pyta Arriagę, dlaczego tak bardzo zależy mu na Victorii.

Odcinek 128
Emisja: 13 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 14 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga uważa, że Victoria powinna wiedzieć, że Kendra jest kochanką Nelsona. Salsero preferuje nie wtrącać się do życia swoich przełożonych i to samo radzi Arriadze. Kendra cieszy się na wiadomość o rozwodzie Nelsona. Nelson obawia się żądań Victorii i sugeruje kochance, żeby wróciła do swojego mieszkania, aby zapobiec większym problemom. Candelaria potwierdza Aníbalowi, że Liliana jest córką Adriany. Victoria słyszy jak Arriaga wypomina Nelsonowi, że zdradził żonę z Kendrą. Kendra potwierdza Victorii, że spodziewa się dziecka jej męża. Nelson jest zdesperowany i błaga Kendrę, żeby cofnęła to, co powiedziała, ale modelka ma już dość ukrywania prawdy.

Odcinek 129
Emisja: 14 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 17 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Victoria rozkazuje Kendrze i Nelsonowi opuścić jej dom. Nelson obwinia Kendrę o zniszczenie jego małżeństwa i zarzeka się, że nigdy jej nie poślubi. Ale Kendra nie zamierza dać za wygraną. Victoria ma żal do Arriagi, że pozwolił jej ośmieszyć się, przyjmując w gościnę kochankę męża. Na odchodne Victoria wdaje się w kłótnie z Kendrą. Zarzuca kobiecie, że robi karierę, sypiając z żonatymi mężczyznami, a gdy sama zostaje obrażona, policzkuje ją. Kendra złości się na Nelsona, że nie stanął po jej stronie. Salsero ostrzega Arriagę, że Kendra potrafi być niebezpieczna. Kendra przerzuca całą swoją złość na Nikki. Nazywa ją głupiutką dziewczyną, która naiwnie wierzyła w każdy jej wymysł i nie tylko pozwoliła jej zniszczyć romans z Guzmanem, ale dała się namówić na ślub z Royem. Nikki rozpacza nad swoimi błędami.

Odcinek 130
Emisja: 17 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 18 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nikki żali się matce, że naiwnie zaufała Kendrze, a ona wykorzystała jej przyjaźń, aby rozdzielić ją z Guzmanem. Victoria ostrzega Kendrę, żeby nie zbliżała się do Nikki. Między kobietami dochodzi do bójki. Nikki wraca do domu i zdesperowana szuka Guzmana, ale on jest w tym czasie w kinie ze swoją nową dziewczyną, Lilianą. Aníbal próbuje przekupić detektywa wynajętego przez Adrianę. Victoria domaga się, żeby ojciec zwolnił Nelsona z firmy, ale Aníbal się nie zgadza. Kobieta szybko domyśla się, że jej mąż trzyma teścia w szachu, dlatego ten boi się wystąpić przeciwko niemu. Nikki urządza awanturę Kendrze. Ona odpowiada mu, że zamiast się złościć powinien jej podziękować, bo wydała jego córkę za chłopaka z dobrego domu i przerwała jej romans z ochroniarzem.

Odcinek 131
Emisja: 18 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 19 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga mówi Guzmanowi, w jaki sposób Kendra zniszczyła jego związek z Nikki. Nikki proponuje Royowi, żeby zostali przyjaciółmi. Mówi mu także, że wyszła za niego, bo naiwnie uwierzyła w kłamstwa Kendry. Roy przyznaje się, że poślubił ją dla pieniędzy, bo jego rodzina jest na skraju bankructwa, a Aníbal obiecał mu pokaźną sumę pieniędzy, jeśli uczyni ją szczęśliwą. Arriaga musi zrezygnować z Victorii, bo czuje wyrzuty sumienia, gdy całuje ją w usta. Liliana namawia Guzmana, żeby dał sobie na szansę na szczęście z kobietą, na jaką zasługuje. Felipe wręcza Guzmanowi bilet lotniczy, aby poleciał do Miami i odnalazł Nikki. Victoria postanawia zapomnieć na zawsze o Arriadze.

Odcinek 132
Emisja: 19 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 20 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Pomimo zawahania Guzmán przyjmuje od ojca bilet lotniczy do Miami. Omar przekonuje Roya, żeby skupił się na turnieju zamiast przejmować się problemami z żoną. Roy nie słucha go i dzwoni do Liliany. Polita wmawia mu, że wyjechała razem ze swoim przyszłym mężem, Guzmanem. Roy myśli, że stracił Lilianę bezpowrotnie. Detektyw Avellaneda informuje Adrianę, że Abigail nie żyje. Victoria obiecuje siostrze, że znajdą inny sposób na odnalezienie jej córki. Leonardo rozkazuje Beatriz zerwać z Salsero. Victoria podejrzewa, że Nelson odkrył, gdzie przebywa córka Adriany i dlatego szantażuje Aníbala. Kendra grozi Odette, że rozpowie wszystkim, że jej syn jest gejem, jeśli nie da jej pieniędzy. Victoria planuje wyjazd do Buenos Aires. Guzmán rezygnuje z pracy dla rodziny Balvanera.

Odcinek 133
Emisja: 20 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 21 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Beatriz z rozpaczą wyjawia matce, że Leonardo ją zgwałcił, a teraz spodziewa się jego dziecka. Roy mówi Nikki, że Liliana i Guzmán planują się pobrać. Guzmán żegna się z siostrą i z matką przed wyjazdem. Paula jest wzruszona, gdy syn po raz pierwszy nazywa ją matką. Arriaga dowiaduje się, że Victoria wcale nie wyjeżdża do Buenos Aires, lecz do Miami, w odwiedziny do córki, a do tego nie ma żadnego kochanka. Kendra ma dość wysłuchiwania skarg Nelsona na żonę. Nikki i Roy upijają się, i zasypiają w łóżku. Guzmán, za zgodą pokojówki, wchodzi do pokoju młodej pary. Jest rozczarowany widokiem. Victoria oczekuje, że Aníbal zwolni Nelsona. Guzmán rozpacza, bo jego podróż z nadzieją na odzyskanie ukochanej kobiety okazała się fiaskiem.

Odcinek 134
Emisja: 21 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 24 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Guzmán myśli, że Nikki o nim zapomniała. Badania DNA przekonują Aníbala, że Liliana jest jego wnuczką. Guzmán postanawia zakończyć swoje małżeństwo z Ambar i rozpocząć nowe życie. Felipe prosi Paulę, żeby odnowili przysięgę małżeńską, ale ona odmawia, bo już go nie kocha. Aníbal zamierza zaoferować wnuczce miejsce w swoim domu, ale tak, żeby jej córki nie dowiedziały się o łączącej ich więzi. Beatriz jest gotowa zrezygnować z miłości do Salsero, jeśli to pomoże jej odzyskać syna. Nikki jest zaskoczona niezapowiedzianą wizytą matki i żali jej się na Guzmana. Aníbal odwiedza Odette w szpitalu, aby jej dokuczyć. Nelson uważa, że Kendra postąpiła nierozsądnie, konfrontując Odette. Ambar i Guzmán zgadza się na rozwód.

Odcinek 135
Emisja: 24 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 25 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Cztery miesiące później. Nikki tęskni za Guzmanem. Victoria planuje powrót do Meksyku. Guzmán także pragnie wrócić do ojczyzny. Amabar namawia go, żeby spróbował zapomnieć o Nikki i zakochał się w innej kobiecie. Beatriz wciąż nie ma wiadomości od swojego syna. Obawia się, że Leonardo wywiózł go z kraju. Guillo myśli, że jego matka jest w więzieniu i czeka aż ojciec pozwoli mu się z nią zobaczyć. Nelson dokucza Adrianie, gdy widzi jak spędza przyjemnie czas w towarzystwie Liliany. Kendra skarży się Espanto, że przez ciąże nie tylko sporo przytyła, ale do tego nie ma pracy. Po powrocie do domu Victoria spotyka swojego dawnego narzeczonego, Carlosa.

Odcinek 136
Emisja: 25 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 26 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Carlos i Victoria wspominają jak bardzo byli zakochani. Victoria żałuje, że zabrakło jej odwagi aby sprzeciwić się decyzji ojca, który skutecznie ich ze sobą rozdzielił. Aníbal obiecuje Lilianie, że nawet po powrocie Nikki, będzie ją traktował tak samo serdecznie. Jocelyn nie rozumie, dlaczego Carlos udaje przed Victorią, że jest bogaty. On odpowiada, że chce upewnić się, że Victoria nie zrezygnowała z niego dla pieniędzy Nelsona. Jocelyn uprzedza Carlosa, że przez taką próbę może stracić przyjaźń Victorii. Nieudane małżeństwo Roya odznacza piętno na jego karierze. Roy rozważa powrót do Meksyku, ale Nikki się nie zgadza. Arriaga urządza Victorii scenę zazdrości. Victoria gani go za niepoprawne zachowanie. Kendra pragnie śmierci Victorii. Espanto ostrzega ją, że jeśli coś złego spotka Victorię, ona będzie główną podejrzaną. Adriana i Carlos umawiają się na kolację.

Odcinek 137
Emisja: 26 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 27 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Adriana cieszy się, że będzie pracować nad zdjęciami do filmu Joana Constantina. Victoria dzieli się z siostrą radością ze spotkania z Carlosem Gonzalesem. Obie nie mają pojęcia, że mówią o tym samym mężczyźnie. Kendra urządza Nelsonowi scenę zazdrości. Roy doznaje kontuzji i nie może brać udział w turnieju. Chce wracać do Meksyku, ale Nikki się sprzeciwia, gdyż chce uniknąć spotkania z Guzmanem i Lilianą. Adriana uświadamia Nikki, że dała się nabrać na żart Polity i uwierzyła w historyjkę o narzeczeństwie Guzmana. Arriaga z trudem opanowuje spokój podczas kolejnego spotkania Victorii z Carlosem. Nikki prosi Beatriz, żeby pomogła jej odnaleźć Guzmana. Jest zdecydowana opuścić Nowy Jork i odzyskać utraconą miłość. Leonardo karmi syna kłamstwami, aby chłopiec zapomniał o matce. Liliana zaprasza Adrianę na kolację z Arriagą.

Odcinek 138
Emisja: 27 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 28 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Lekarz informuje Paulę, że ma raka szpiku kostnego i zostały jej co najwyżej trzy miesiące życia. Postanawia zataić prawdę przed dziećmi, aby zaoszczędzić im cierpienia. Liliana chciałaby, żeby jej ojciec i Adriana zostali parą. Guillo słyszy jak jego babcia mówi Leonardo, że wyrządza mu potworną krzywdę, rozdzielając go z matką. Kendra składa wizytę Odette i wręcza jej prezent – szczura. Estefano wyrzuca ją z pokoju. Aníbal chciałby wesprzeć finansowo film, nad jakim będzie pracowała Adriana. Victoria uprzedza ojca, że Adriana nie zgodzi się na jego pomoc, dopóki nie pozna prawdy o swojej córce. Guillo ucieka od ojca.

Odcinek 139
Emisja: 28 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 31 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Ojciec Generoso radzi Arriadze, żeby pozwolił Victorii zacząć życie od nowa, skoro wciąż dręczą go wyrzuty sumienia po stracie żony. Aníbal złości się, że przy każdej rozmowie z Adrianą, ona przywołuje temat swojej córki. Adriana oświadcza ojcu, że nie przestanie wspominać o córce i grozi, że bez wahania pozwie go w sądzie, jeśli dowie się, że miał związek z jej zniknięciem. Nelson urządza Carlosowi scenę zazdrości, gdy zastaje go w biurze swojej żony. Candelaria wraca do stolicy, aby być bliżej Arriagi i Liliany. Carlos domyśla się, że Victorię i Arriagę coś ze sobą łączyło. Salsero wyśmiewa się z Kendry, że mimo ciąży nie udało jej się utrzymać przy sobie Nelsona, a do tego jej koleżanka z agencji wystąpi w reklamie zamiast niej. Mezcalitos znajduje i przygarnia Guilla. Adriana jest zaskoczona, kiedy Victoria pyta ją, czy czuje coś do Arriagi.

Odcinek 140
Emisja: 31 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 1 kwietnia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Adriana zapewnia Victorię, że traktuje Arriagę jak przyjaciela. Arriaga prosi Adrianę, żeby zachowali między sobą dystans, żeby Liliana nie robiła sobie złudnych nadziei. Liliana wita Guzmana pocałunkiem i mówi mu, że wciąż jest w nim zakochana. Guzmán uprzedza ją, że nie kocha ją tak, jakby tego chciała i wciąż tęskni do Nikki. Leonardo upewnia się, czy Guillo nie wrócił do Beatriz. Rozkazuje swoim ludziom obserwować mieszkanie Felipe i Beatriz, bo jest przekonany, że Guillo spróbuje spotkać się z matką. Kendra ostrzega Nabilę, żeby nie próbowała romansować z Nelsonem. Carlos postanawia opowiedzieć Victorii prawdę o sobie.

Odcinek 141
Emisja: 1 kwietnia 2014, godz. 16:00 w TV6; 2 kwietnia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Carlos pojmuje, że Victoria całkiem różni się od swojego ojca i postanawia ją odzyskać. Nelson jest zmęczony ciągłymi wiadomościami od Kendry. Arriaga wypytuje Victorię o zakończenie jej powieści. Kobieta przyznaje, że choć nie planowała szczęśliwego zakończenia dla swoich bohaterów, nie mogła zostawić ich osobno. Carlos zaprasza Victorię do swojego mieszkania. Ona przyjmuje zaproszenie, aby wzbudzić zazdrość u Arriagi. Guzmán zamierza spłacić dług u Victorii. Felipe obiecuje synowi, że pewnego dnia zwróci mu wszystkie pożyczone pieniądze. Beatriz zauważa, że jej matka bierze lekarstwa. Victoria oświadcza Carlosowi, że nie jest gotowa na nowy związek i potrzebuje czasu, aby rozwieść się z Nelsonem. Carlos wyznaje jej miłość i obiecuje, że będzie na nią czekał. Liliana zwierza się Policie, że dalej szaleje za Guzmanem, ale on traktuje ją tylko jak swoją przyjaciółkę. Nelson jest zaskoczony niespodziewanym powrotem córki i wiadomością o separacji. Gani córkę, że postępuje niedojrzale, traktując małżeństwo jak lekcje, które można przerwać w każdym momencie. Nikki wyjaśnia mu, że woli rozstać się teraz niż cierpieć w związku bez miłości. Felipe uważa, że Guzmán ma prawo dowiedzieć się o porwaniu Guillo oraz ciąży Beatriz. Guzmán i Nikki całują się na powitanie. Liliana jest zazdrosna, widząc ich razem.

Odcinek 142
Emisja: 2 kwietnia 2014, godz. 16:00 w TV6; 3 kwietnia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Victoria mówi siostrze, że Carlos ją pocałował. Leonardo umawia się z Beatriz w parku. Victoria uświadamia córkę, że kochanką Nelsona jest Kendra. Nikki jest w szoku. Gilda zawiadamia Salsero o spotkaniu Leonarda z Beatriz. Kendra grozi Nabili. Podczas zatargów z mężem Beatriz upada na ziemię i traci przytomność. Nikki zwraca się z pretensjami do Kendry. Arriaga, Salsero i Guzmán przyjeżdżają na ratunek Beatriz. Leonardo ginie podczas strzelaniny. Nelson przeklina dzień, w którym zrobił Kendrze dziecko. Salsero i Guzmán są zaskoczeni, gdy lekarz oznajmia im, że Beatriz spodziewa się dziecka. Adriana przedstawia Arriadze Joana Constantina.

Odcinek 143
Emisja: 3 kwietnia 2014, godz. 16:00 w TV6; 4 kwietnia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Beatriz odzyskuje przytomność. Salsero informuje ją o śmierci Leonarda. Nikki oferuje Guzmanowi swoje wsparcie. Zazdrosna o Guzmana Liliana przegania ją ze szpitala. Arriaga zarzuca Carlosowi, że oszukuje Victorii. Carlos obiecuje, że wszystko mu wyjaśni. Francisco i Liliana są zaskoczeni, kiedy Roy mówi im, że on i Nikki podjęli wspólną decyzję o separacji. Salsero obiecuje Beatriz, że będzie ojcem dla Guilla i dziecka, którego oczekuje. Nelson czyni wyrzuty Victorii, że powiedziała córce prawdę o ich romansie. Liliana przekonuje Guzmana, że Roy i Nikki wymyślili rozwód, aby z niego zakpić oraz proponuje, żeby dalej udawali parę. Arriaga przyznaje się Carlosowi, że kocha Victorię, ale zostawił ją z powodów osobistych. Beatriz traci ciążę. Victoria odkrywa, że Carlos i Joan Constantin to jedna i ta sama osoba. Carlos nie ma szansy się wytłumaczyć. Roy wyznaje Lilianie, że poślubił Nikki dla pieniędzy, ale to ją kocha naprawdę. Carlos pyta Victorię, czy odwzajemnia uczucia Arriagi.

Odcinek 144
Emisja: 4 kwietnia 2014, godz. 16:00 w TV6; 7 kwietnia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Victoria nie jest pewna tego, co czuje do Carlosa. Guillo dostaje wysokiej gorączki. Arriaga musi tłumaczyć się Victorii ze swojej rozmowy z Carlosem. Victoria pragnie poznać lepiej Carlosa i chce go zabrać na dwa dni do Cuernavaca. Nikki wyznaje Guzmanowi, że wciąż go kocha. Wyjaśnia także, że między nią a Royem do niczego nie doszło, a ich małżeństwo to już przeszłość. Guzmán boi się ponownie sparzyć i chce zrezygnować z Nikki, ale ona nie zamierza mu na to pozwolić. Arriaga odwiedza grób zmarłej żony. Adriana wyjaśnia Arriadze, że Victoria go okłamała i wybrała się samotnie w podróż. Victoria jest zaskoczona niezapowiedzianą wizytą Arriagi. Para wyznaje sobie miłość i idzie do łóżka…

Odcinek 145
Emisja: 7 kwietnia 2014, godz. 16:00 w TV6; 8 kwietnia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Guzmán przypadkowo spotyka w szpitalu swojego siostrzeńca. Mezcalitos opowiada mu o tym, gdzie znalazł chłopca i dlaczego go przygarnął. Nelson próbuje obrazić Carlosa. Arriaga obiecuje Victorii, że już nigdy więcej jej nie zostawi. Candelaria uważa, że Arriaga powinien dowiedzieć się, że Liliana nie jest jego biologiczną córką. Aníbal nakazuje jej dotrzymać danego słowa o zatajeniu prawdy. Nikki nakrywa Roya na pocałunku z Lilianą. Nelson wdaje się w bójkę z Arriagą. Guzmán czyni wyrzuty Lilianie, że wmówiła Nikki, że są narzeczeństwem. Liliana jest zawiedziona, że Guzmán jej nie kocha. Arriaga i Victoria planują wrócić do domu. Są gotowi stawić czoło przeciwnościom w imię łączącego ich uczucia.

Odcinek 146
Emisja: 8 kwietnia 2014, godz. 16:00 w TV6; 9 kwietnia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Roy próbuje przekonać Lilianę o swojej miłości, obsypując ją pocałunkami. Kiedy para zostaje nakryta przez Nikki i Guzmana, Liliana odtrąca Roya i próbuje wmówić Guzmanowi, że to jego naprawdę kocha. Kendra namawia Nelsona, żeby wykorzystał romans żony z ochroniarzem, aby wyciągnąć od niej jak najwięcej pieniędzy. Beatriz jest uradowana z powrotu syna do domu. Aníbal wręcza Lilianie klucze do jej własnego ogrodu. Adriana obiecuje Arriadze, że pomoże mu przekonać Lilianę, aby zaakceptowała jego miłość do Victorii. Espanto skutecznie eliminuje Nabilę przy pomocy trucizny. Nelson jest zszokowany śmiercią modelki.

Odcinek 147
Emisja: 9 kwietnia 2014, godz. 16:00 w TV6; 10 kwietnia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Candelaria uważa, że Aníbal postępuje niewłaściwie, zapisując wnuczce szklarnię. Nikki cieszy się, że Guzmán pogodził się z matką. Arriaga także ma powód do radości; udało mu się pokonać wyrzuty sumienia i wyznał Victorii miłość. Beatriz mówi synowi o śmierci jego ojca. Nikki nie ukrywa zdziwienia, gdy matka zdradza jej imię swojego kochanka. Liliana tłumaczy się Guzmanowi z pocałunku z Royem. On daje jej jasno do zrozumienia, że kocha Nikki i nic nie zmieni jego uczuć. Nikki nie akceptuje Arriagi jako partnera swojej matki. Aníbal mówi Candelarii, że Nelson trzyma go w szachu, bo dowiedział się prawdy o Lilianie. Esperanto żąda od Kendry zapłaty za zabicie Nabili. Aníbal dowiaduje się o romansie Victorii z ochroniarzem.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 875 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 21-31
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 21
Emisja: 7 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Maritza jedzie z Albertem do szpitala. Bárbara chce, żeby Pedro zabrał ją do domu Maritzy. Juliana czuje się winna temu, co spotkało jej matkę. Swoją złość wyładowuje na Marcosie, który zjawia się w szpitalu, aby zaoferować swoją pomoc. Bárbara zostaje nakryta przez Nino w pokoju Mercedes. Ginger planuje uwieść Charliego. Jest rozczarowana, gdy widzi go z inną kobietą i urządza mu awanturę, po czym wraca do akademii i nakrywa Nina z Bárbarą. Regina pragnie wyznać Julianie prawdę o jej ojcu.

Odcinek 22
Emisja: 10 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Regina traci przytomność tuż przed wyjawieniem Julianie imienia jej ojca. Pedrito znajduje notatki Juliany i odnosi je do pokoju Mercedes. Marcos oddaje krew, aby pomóc Reginie. Niedługo potem pacjentka opuszcza szpital. Pedrito prosi Marcosa, żeby został jego ojcem chrzestnym. Pedro odzyskuje notatki Juliany i zwraca je Bárbarze, za co zostaje hojnie wynagrodzony. Xiomara dzwoni do Maritzy, aby jej dokuczyć. Marcos odbiera siostrę, Antonię, z lotniska. Jest zdziwiony, gdy spotyka ją w towarzystwie Juana Tobíasa.

Odcinek 23
Emisja: 11 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Luzmila uspokaja Maritzę po anonimowym telefonie od Xiomary. Gabriel nie obawia się zagrożenia ze strony konkurencyjnej firmy Juana Tobíasa. Marcos przeprasza Maritzę za awanturę o Alberta. Antonia cieszy się, że jej brat się zakochał. Xiomara zeznaje na policji, że nie przekupiła żony Castañedy. Gabriel proponuje córce posadę w rodzinnej firmie. Antonia zgadza się, pod warunkiem, że ojciec mianuje z powrotem Marcosa dyrektorem do spraw produktów. Marcos i Maritza kochają się.

Odcinek 24
Emisja: 12 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Przestraszona zbliżającym się zmrokiem, Maritza opuszcza Marcosa. Pedro widzi jak Maritza zmienia się z Julianę i mdleje. Antonia nie potrafi dłużej znieść obecności Bárbary i wyprowadza się od ojca. Juliana opowiada przyjaciółkom, że przeżyła swój pierwszy raz z Marcosem. Xiomara wpada w furię, gdy widzi zdjęcia Marcosa i Maritzy razem. Chela namawia Maritzę, żeby poszła do mieszkania Marcosa i zrobiła mu niespodziankę. Dziewczyna jest niemile zaskoczona, gdy drzwi otwiera jej Antonia.

Odcinek 25
Emisja: 13 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Na widok Antonii, ubranej jedynie w męską koszulę, Maritza wybiega z mieszkania Marcosa. Naiwnie myśli, że jej ukochany ją zdradza. Regina ponownie wybiera się z wizytą do lekarza, aby prosić o kolejną operację. Na polecenie Bárbary Romero zajmuje się przygotowaniem formuły. W laboratorium dochodzi do wybuchu. Marcos ratuje Maritzę, ale ona nawet nie składa mu podziękowań. Marcos dowiaduje się od Cheli, że Maritza obraziła się na niego, bo myśli, że zdradziłją z Antonią. Antonia i Marcos jadą do akademii, aby wyjaśnić nieporozumienie. Juan nie akceptuje pomysłu zbudowania centrum handlowego w miejscu akademii. Juliana nie chce słuchać wyjaśnień od Marcosa.

Odcinek 26
Emisja: 14 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Juliana obwinia się o to, że pochopnie osądziła Marcosa, a do tego zachowała się niegrzecznie wobec jego siostry. Luzmila nazywa Pedra złodziejem. On odgraża jej się i próbuje pobić Julianę, która staje w obronie przyjaciółki. Do sytuacji włącza się Marcos. Przepełniona nienawiścią Xiomara demoluje mieszkanie Marcosa. Juan nie chce stawiać centrum handlowego na miejscu akademii. Maritza przyznaje się do błędu i prosi Marcosa o wybaczenie. Gabriel sugeruje Xiomarze, żeby skorzystała z pomocy psychiatry. Marcos proponuje Martizie, żeby sformalizowali swój związek.

Odcinek 27
Emisja: 17 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Antonia znajduje dla siebie mieszkanie w dzielnicy, w której mieszka Juliana. Xiomara grozi Marcosowi, że odbierze sobie życie, jeśli do niej nie wróci. Juan jest zły na Navarrę o zamieszanie z Castañedą. Xiomara wraca do mieszkania Marcosa, aby naprawić zniszczone rzeczy. Antonia nie może się jej pozbyć. Xiomara dostaje ataku histerii, kiedy Marcos pojawia się w towarzystwie Maritzy. Regina potrzebuje pieniędzy na produkt redukujący zmarszczki. Maritza zasypia w mieszkaniu Marcosa, tuż obok ukochanego. Wraz z nadejściem zmierzchu, dokonuje się przemiana dziewczyny w brzydulę.

Odcinek 28
Emisja: 18 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Juliana zamyka się w łazience, aby Marcos nie zobaczył jej brzydkiej twarzy. Prosi Marcosa, żeby poszedł do sklepu, a sama tymczasem wymyka się z jego mieszkania. Pedro okrada Reginę. Maritza wmawia Marcosowi, że musiała pilnie jechać do matki. Bárbara zastawia pułapkę na Maritzę, żeby pozbyć się jej z firmy. Marcos jest zaskoczony, gdy zauważa na szyi Juliany naszyjnik, jaki sprezentował Martizie. W akademii dochodzi do kolejnej bójki. Widząc, co się dzieje, Juan postanawia zburzyć lokal i postawić na nim centrum handlowe. Marcos zostaje uderzony i mdleje. Juliana próbuje wykorzystać to, że jest nieprzytomny, aby skraść mu pocałunek.

Odcinek 29
Emisja: 19 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Marcos jest przerażony pocałunkiem z Julianą. Alberto zaciąga Ginger do swojego mieszkania. Dziewczyna jest rozentuzjazmowana, gdy dowiaduje się, że Alberto jest dyrektorem od produktów w firmie Mutti. Xiomara nie może zmrużyć oka. Dręczy ją myśl, że Marcos spędza noc z Maritzą. Bárbara prosi Romero, żeby podsunął Maritzie dokumenty do podpisania. Naiwna dziewczyna podpisuje bez uprzedniej lektury. Tapia wyrzuca Nino z akademii i obwinia o to, że domy zostaną zburzone. Chela namawia Martizę, żeby zdobyła się na szczerość z Marcosem. Alberto informuje Bárbarę, że Maritza ukończyła pracę nad nową formułą. Maritza nieoczekiwanie zrywa z Marcosem.

Odcinek 30
Emisja: 20 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Pedro zaprasza Ginger na obiad do wytwornej restauracji. Xiomara przechodzi depresję. Nino zdobywa adres Juana Tobíasa, aby Juliana i Luzmila przekonały go zmiany zdania o zburzeniu domów. Antonia domyśla się, że Maritza mogła zerwać z Marcosem, aby nie stać Julianie na drodze do szczęście. Marcos mówi otwarcie Julianie, że kocha Maritzę. Mercedes przekonuje siostrzenicę, żeby zaufała sobie i nie rezygnowała z miłości. Juan wycofuje się z zamiaru zbudowania centrum handlowego. Bárbara sprzedaje Navarro nową formułę Maritzy. Maritza i Marcos wracają do siebie. Juan zastanawia się nad zatrudnieniem Juliany w swojej firmie. Marcos oświadcza się Maritzie podczas obiadu.

Odcinek 31
Emisja: 21 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Maritza przyjmuje oświadczyny Marcosa. Xiomara dowiaduje się, że Maritza skrywa wielki sekret. Juliana i Regina dowiadują się, że zostały okradzione. Pedro wypiera się oskarżeń. Xiomara porywa Maritzę i zamierza więzić ją tak długo, aż nie wyjawi swojej tajemnicy. Marcos niepokoi się brakiem informacji o narzeczonej. Luzmila spieszy do hotelu na ratunek przyjaciółce. Xiomera uderza ją i doprowadza do utraty przytomności. Na oczach Xiomary Maritza przeobraża się w Julianę.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 770 Czytań · Drukuj
 
 
Nieposkromiona miłość. Jak się skończy Nieposkromiona miłość? Camila w ciąży z Danielem. Ostatni odcinek juz 6 maja
Z odcinka na odcinek


Wstrząsający, ale zarazem wzruszający koniec "Nieposkromionej miłości". Ostatni odcinek telenoweli "Nieposkromiona miłość" zbliża się wielkimi krokami. Jak się skończy "Nieposkromiona miłość"? Czy Camila (Silvia Navarro) i Daniel (Cristian de la Fuente) będą razem? Co się stanie z Miriam (Lisette)? Isadora (Leticia Calderon) i Dionisio (Cesar Evora) zapłacą za swoje zbrodnie? Czy Pablo (Eddy Vilard) i Luzma (Mariana van Rankin) pogodzą się?

Finał "Nieposkromionej miłości", jak to zwykle bywa w latynoskich serialach, to wielki triumf miłości Camili i Daniela, którzy pokonują wszystkie przeciwności losu, pozbywają się swoich wrogów i po wielu tragicznych przeżyciach wreszcie są razem.

Co się wydarzy w ostatnim odcinku "Nieposkromionej miłości"?

Isadora w końcu boleśnie płaci za wszystkie okrucieństwa jakich się dopuściła. Po tym jak Leoncio mści się na bewzględnej morderczyni policja znajduje na ulicy konającą Isadorę z poparzonymi rękami i bez języka. Isadora zostaje aresztowana i umieszczona w więzieniu dla kobiet, gdzie ma spędzić wiele lat.

Dionisio, który porywa małą Agathę żąda od Daniela prawa własności do La Malqueridy. Grozi Danielowi, że nie zwróci mu córki jeśli on nie odda mu też Camili. Daniel zbiera się na odwagę i postanawia powiedzieć Miriam iprawdę o jego związku z Camilą. Miriam zapewnia Camilę, że nie będzie dla nich przeszkodzą. Dziękuje za podjęcie ryzyka w celu ocalenia jej córeczki.

Camila idzie na spotkanie z Dionisiem, by dostarczyć mu okup za Agathę. Dionisio siłą wpycha ją do samochodu. Daniel uderza Dionisia, ale ten nie zamierza poddać się bez walki. Mężczyźni biją się. W tym czasie policji udaje się uratować Agathę z rąk ludzi Dionisia.

Daniel wygrywa starcie z Dionisiem, ale nagle ten uderza go kamieniem w głowę. Zakrawiony Daniel pada nieprzytomny na zimię. Dionisio celuje do niego z pistoletu. Camila bierze broń i rani go w ramię. Policja wkrótce po przyjeździe zatrzymuje Dionisia, który trafia do więzienia tam gdzie Leoncio.

Miriam prosi Camilę, by uszczęśliwiła Daniela. Po rozwodzie mężczyzna ustala z byłą żoną warunki opieki nad Agathą. Oczywiście Daniel może widywać dziecko. Mariano i Ana odwiedzają Miriam w Chile. Amanda i Osvaldo biorą ślub. Rodolfo zapewnia Natalię, że chce z nią być.

Daniel i Camila cieszą się swoją miłością na ranczu La Malquerida. Rafael i Viviana są dumni z Romana, gdyż ma coraz lepsze oceny. Rodzina Cayetana ponownie jest zjednoczona. Luzma kończy terapię i wreszcie może być z Pablem. Rafael świętuje trzecią edycję jego książki "Nieposkromiona miłość", która sprzedaje się wręcz rekordowo.

W ostatnim odcinku "Nieposkromionej miłości" Camila jest w ciąży. Razem z ukochanym odsłania tablicę z nową nazwą rancza: "Amor bravio", czyli Nieposkromiona miłość.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 823 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 433 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Niewinna intryga"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
30.10.2014
Merrcclassic dziękuję za informację smiley Dolores mam taka nadzieję bo nadal czekam na kontynuację emisji "Czerwonego orła" a niestety nie zapowiada się oby nie było tak samo w tym przypadku.

dolores
30.10.2014
Myślę , że to będzie tak , że jak się skończy te 65 odcinków to będzie jakaś przerwa i po tej przerwie puszczą 2 sezon bo tych odcinków jest koło 900.

mercclassic
29.10.2014
w świecie seriali przy streszczeniach odcinków jest napisane np. 40/65 albo 41/65, więc myslę ,że chyba 65 odcinków

Wiola
27.10.2014
Wie ktoś ile PULS zakupił odcinków serialu "Sekret"?

Wiola
26.10.2014
Tak urodziła 21 października smiley

Natasia128
25.10.2014
Czy Ninel Conde Już Urodziła??

Wiola
21.10.2014
Dziękuje za odp. myślałam, że to było kłamstwo jego rodziny, a jednak...

dolores
21.10.2014
Ale chyba będzie go grał ten sam aktor.

dolores
21.10.2014
Wiolu to prawda juan z " Sekretu " umarł naprawdę ponieważ Soledad w późniejszych odcinkach zwiąże się z jakimś Simonem.

Wiola
20.10.2014
Czy ktoś wie czy Juan z Sekretów faktycznie umarł czy to tylko kłamstwo?

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

6,932,052 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie