Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 929
Najnowszy Użytkownik: JasonRom
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Ranking najładniejsz...
Kochamm
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [16]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 332-347
Streszczenia odcinków


Odcinek 332

W 332. odcinku telenoweli „Sekret”: Paquito umiera na oczach Mariany. Przed śmiercią powierza jej sekret. Emisja 15 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Juan udaremnia Manuelowi zabicie Paquita. Manuel zgrywa urażonego męża, który nie mógł przyzwolić na zdradę żony. Następnie zleca swojemu słudze dobić kochanka Maríi Cristiny, żeby definitywnie zamknąć mu usta. Hipólito okazuje zainteresowanie notatnikiem, o którym wspominał mu Paquito.

Tristán nie kryje swojego oburzenia wobec zachowania matki. Alfonso prosi Pepę o ratunek dla Paquita. Akuszerka załamuje ręce. Zbyt wiele kul przeszyło ciało Paquita i jego szanse na przeżycie są niewielkie. Isabel chce pilnie rozwiązać sprawę, która wiąże ją z Olmem.

Enriqueta zauważa zniknięcie Juana. Nie podejrzewa, że ten spotkał się ze swoją byłą żoną, Soledad. Francisca jest zaskoczona nagłą zmianą decyzji Olma, który deklaruje chęć poślubienia jej córki. Resztkami sił Paquito próbuje powiedzieć coś ważnego Marianie.

Odcinek 333

W 333. odcinku telenoweli „Sekret”. Hipólito wykrada notes Paquita. Emisja 16 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Olmo potwierdzenia podejrzenia Franciski o tym, że Isabel była jego kochanką oraz wyznaje, że spłodził z nią syna. Fernando nie jest zainteresowany nawiązaniem więzi z ojcem. Paquito kona tuż po tym, jak uprzedził Marianę o niebezpieczeństwie, jakie grozi Juanowi oraz wyznał jej miłość. Rodzina Castañedów żegna Paquita, by następnie rozpocząć przygotowania do chrztu Maríi.

Pepa nie chce spędzić ani jednego dnia bez Tristána i pragnie czym prędzej zostać jego żoną. Juan nie rozumie ostatnich słów Paquita. Hipólito zakrada się do apteki i wykrada notes zmarłego przyjaciela. Manuel zaczyna coś podejrzewać. Pepa i Tristán proszą księdza Anselma o udzielenie im ślubu. Ten zgadza się bez wahania.

Odcinek 334

W 334. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa i Tristán biorą ślub. Francisca próbuje przerwać im ceremonię. Emisja 17 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Pepa nie na żarty obawia się, że coś przeszkodzi jej w pobraniu się z Tristánem. Pan młody razem z ojcem przygotowują dla niej niespodziankę. Soledad słyszy, jak Tristán zdradza Rosario, że zamierza poślubić Pepę.

Aptekarz składa wizytę Catañedom, żeby upewnić się, że Paquito go nie wydał. Isabel obawia się o przyszłość Fernanda. Francisca dowiaduje się o ślubie syna i Pepy. Nie udaje jej się jednak pokrzyżować im planów, gdyż pojawia się na ceremonii już po złożeniu przysięgi małżeńskiej. Manifestuje swoją dezaprobatę i przeklina państwa młodych.

Odcinek 335

W 335. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa pragnie, by Tristán zajął się rozporządzaniem jej majątku. Emisja 18 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Pepa i Tristán kontynuują celebrację zaślubin. Emilia, która poszła na ślub przyjaciółki pomimo wątpliwego zdrowia, dostaje krwotoku. Pepa bada ją i zaleca odpoczynek, czym obliguje Alfonsa do zajęcia się córką.

Soledad i Juan ponownie się spotykają. Hipólito niszczy notes z zapiskami Paquita. Znajduje jednak dwie tajemnicze kości. Soledad nie jest zadowolona ze sceny, jaką urządziła jej matka. Raimundo dokucza Francisce, chełpiąc się swoją radością z okazji ślubu syna. Pepa i Tristán spędzają noc poślubną.

Tristán postanawia znaleźć dla siebie nowe zajęcie. Pepa postanawia mu w tym dopomóc i umawia go na spotkanie z Olmem, żeby oznajmić swoją decyzję – odtąd Tristán będzie zarządzał jej częścią spadku.

Odcinek 336

W 336. odcinku telenoweli „Sekret”: Tristán słyszy kroki w gabinecie matki i podejrzewa, że Francisca może chodzić. Emisja 19 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Pepa udziela Tristánowi pełnomocnictwa do zarządzania jej majątkiem. Manuel ukrywa się za twarzą zdruzgotanego wdowca, by przymierzyć atak na Juana. Enriqueta wytyka Juanowi, że nie okazuje jej zainteresowania. Mariana nie przestaje rozmyślać o ostatnich słowach Paquita. Do tego zauważa, że Hipólito coś przed nią ukrywa. Juan nie potrafi zaufać Soledad i nie chce się więcej z nią spotykać.

Alfonso ma poważny problem z przyjęciem roli ojca. Pepa i Tristán są szczęśliwi, choć ich małżeństwo spowija cień bólu z powodu sprzeciwu Franciski. Olmo i Francisca jednoczą siły, albowiem przyświęca im ten sam cel. Tristán odkrywa sekret matki – jej niepełnosprawność była kłamstwem!

Odcinek 337

W 337. odcinku telenoweli „Sekret”: Tristán chce zdemaskować matkę. Francisca i Olmo zostają sojusznikami. Emisja 22 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Tristán zdradza Pepie swoje podejrzenia o tym, że Francisca udaje niepełnosprawną. Ona obiecuje mu pomóc zdemaskować jego matkę. Rodzina Castañedów niepokoi się o Marianę, która dotąd nie pogodziła się ze śmiercią Paquita. Mariana jest świadkiem spotkania Juana z Soledad.

Rosario domyśla się, co naprawdę trapi Alfonsa. Francisca okazuje zainteresowanie Emilią i przypomina dziewczynie, że wciąż może liczyć na pracę w jej domu. Custodio nie jest zadowolony z decyzji Manuela o zleceniu osobie trzeciej zabicie Juana. Ku niezadowoleniu Olma, Isabel pojawia się w Jaralu razem z synem Fernandem.

Odcinek 338

W 338. odcinku telenoweli „Sekret”: Tristán wślizguje się do pokoju Franciski i odkrywa jej sekret. Emisja 23 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Olmo wyjawia Fernandowi, że jego matka jest nieuleczalnie chora. Pepa widzi, jak Fernando ucieka z Jaralu po spotkaniu z Olmem. Myśli, że chłopiec jest biedakiem, który przyszedł szukać pomocy, a jej brat mu jej odmówił. Olmo nie wyprowadza jej z błędu.

Przyjazd Adolfiny, kuzynki Emilii, wprawia w zakłopotanie Raimunda. Dziewczyna oferuje swoją pomoc przy opiece nad dzieckiem. Juan idzie za radą Mariany i dla zachowania ostrożności wzmacnia swoją ochronę. Tymczasem Mariana przekazuje jego wiadomość Soledad. Nie podejrzewa, że Enriqueta jest świadkiem ich spotkania.

Hipólito utrzymuje w sekrecie prawdę na temat Paquita i aptekarzy z obawy o własne życie. Aptekarz szuka sposobu na pozbycie się Juana. Pepa obmyśla plan zdemaskowania Franciski i objaśnia go Tristánowi. Z pomocą Rosario Tristán zakrada się do pokoju matki i tym sposobem upewnia się, że ta może chodzić.

Odcinek 339

W 339. odcinku telenoweli „Sekret”: Enriqueta podejrzewa Juan o zdradę. Pepa ma zawroty głowy. Emisja 24 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Tristán demaskuje Franciskę na oczach jej gości. Kobieta zasłania się wymówką, która zdaje się nie przekonywać Soledad. Isabel wyznaje synowi prawdę na temat stanu swojego zdrowia oraz zamiaru oddania go pod opiekę ojcu.

Enriqueta odkrywa, że jej przeczucia były słuszne. Mariana uprzedza Juana, że Enriqueta podejrzewa go o romans z Soledad. Hipólito wmawia sobie, że nie powinien narażać własnego życia dla ratowania Juana.

Raimundo pozostaje wrogo nastawiony wobec Adolfiny. Ujawniają się pierwsze symptomy choroby Maríi. Alfonso zgadza się, by Adolfina zagościła w jego domu przez pewien czas. Pepa zostaje wezwana do chorej Maríi. Po zbadaniu kobiety, zaleca szybkie zdobycie i podanie lekarstwa. Alfonso wyrusza konno nocą, by zdobyć środek dla kobiety. Pepa dostaje zawrotów głowy, które niepokoją Emilię.

Odcinek 340

W 340. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa odkrywa, że jest w ciąży z Tristánem. Hipólito ratuje życie Juanowi. Emisja 25 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Pepa szybko znajduje wytłumaczenie swojego omdlenia – jest w ciąży! Teraz niecierpliwie wyczekuje na odpowiedni moment, by podzielić się nowiną z Tristánem. Alfonso zdobywa lekarstwo dla chorej córki, które ratuje jej życie. Tym samym budzi się w nim poczucie ojcostwa. Francisca planuje pozbyć się Isabel, której obecność przeszkadza jej planom.

Tristán jest zdecydowany walczyć o należną mu część rodzinnego majątku, nawet jeśli oznacza to stawienie czoła własnej matce. Enriqueta pyta Juana wprost o jego relacje z Soledad. Manuel odkrywa słaby punkt Juana. Tymczasem sam Castañeda przekonuje się, że decyzja Soledad o zerwaniu z Olmem jest ostateczna.

Hipólito postanawia działać i uprzedza Alfonsa o grożącym Juanowi niebezpieczeństwie. Pepa przychodzi do Casony, żeby zbadać Franciskę. Kobieta odmawia. Soledad przekonuje matkę, żeby ustąpiła. Francisca zgadza się, lecz żąda coś w zamian…

Odcinek 341

W 341. odcinku telenoweli „Sekret”: Gregoria wraca do miasteczka z szokującą wiadomością – jest w ciąży. Emisja 26 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Hipólito i Alfonso ratują Juana. Francisca pozwala Pepie się zbadać. Akuszerka próbuje pomóc mężowi w wyzbyciu się poczucia winy i zapewnia go, że jego matka ma się znacznie lepiej niż myśli. Emilia przychodzi do Casony, by zakomunikować Francisce swoją gotowość na powrót do pracy.

Olmo znajduje schronienie dla Isabel w dyskretnym miejscu. Kobieta dziękuje mu za jego troskę, nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa. Pepa przygotowuje się do ważnego momentu – jeszcze tego wieczora zamierza oznajmić mężowi, że oczekuje jego dziecka. Tristán jest zaskoczony, gdy widzi, że Pepa przygotowała dla nich romantyczną kolację. Beztroskie chwile pary burzy niespodziewane pojawienie się Gregorii oraz jej jeszcze bardziej zaskakująca wiadomość – jest w ciąży!

Odcinek 342

W 342. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa czuje się zdradzona przez Tristána. Francisca obmyśla kolejną intrygę. Emisja 29 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Pepa ucieka po tym, jak przekonuje się, że Gregoria nie kłamie i rzeczywiście spodziewa się dziecka Tristána. Gregoria opowiada Tristánowi o swoim życiu po wyjeździe z Puente Viejo. Emilia jest zdecydowana na powrót do Casony i wierzy w to, że Adolfina będzie umiała zająć się jej córką. Juan nie wie, jak postępować z Manuelem. Postanawia zaczekać, aż ten zrobi kolejny krok.

Mariana spotyka Antonia, księgowego, z którym będzie musiał się rozmówić Juan. Pepa prosi Tristána o czas na uporządkowanie myśli oraz żeby nie wracał przez kilka najbliższych dni do Jaralu. Francisca wyznaje Olmowi, że obmyśliła plan pogodzenia go z Soledad.

Odcinek 343

W 343. odcinku telenoweli „Sekret”: Francisca rozgłasza wiadomość o ciąży Gregorii. Emisja 1 marca o godz. 5:55 w TV Puls.

Olmo oznajmia Pepie, że przeprowadza się do Casony. Kieruje nim bowiem pragnienie odzyskania Soledad. Tymczasem ona godzi się z Juanem i wtajemnicza go w swoją strategię wymierzoną przeciwko matce i byłemu narzeczonemu. Pepa nie przyjmuje przeprosin Tristána. Nie potrafi mu zaufać i uważa, że ją zdradził. Fernando nie rozumie, dlaczego jego matka naiwnie ufa Olmowi. Nie podoba mu się ani on, ani dom, który im przydzielił, a do tego zaczyna się bać. Gregoria wyznaje Francisce, że spodziewa się dziecka Tristána. Ta natychmiast rozgłasza wiadomość.

Odcinek 344

W 344. odcinku telenoweli „Sekret”: Tristán dowiaduje się od Gregorii, że Pepa także oczekuje jego dziecka. Emisja 2 marca o godz. 5:55 w TV Puls.

Francisca okazuje swoje wsparcie Gregorii i bez wahania uznaje jej dziecko za swojego wnuka. Pepa wyznaje Tristánowi, że słowa jego matki zabolały ją dużo bardziej, niż przypuszczała. Soledad udaje podatną na życzenia Olma i Franciski. Pani Montenegro myśli, że wszystko idzie zgodnie z jej planem i nie przypuszcza, że tak naprawdę jej córka działa w zmowie z Juanem.

Alfonso zapewnia Rosario, że Antonio okazał się jego sprzymierzeńcem, nie wrogiem. Mariana odwiedza grób Paquita. Antonio próbuje zbliżyć się do niej i powoli zdobywa jej zainteresowanie. Emilia jest zadowolona z tego, że Adolfina zdobyła także zaufanie Alfonsa. Francisca zmyślnie manipuluje sytuacją tak, by obiecana swoboda wyboru godzin pracy przez Emilię straciła na znaczeniu. Gregoria odkrywa, że Pepa także jest w ciąży i informuje o tym Tristána.

Odcinek 345

W 345. odcinku telenoweli „Sekret”: Olmo zastawia pułapkę na Isabel. Juan niepokoi się o Soledad. Emisja 3 marca o godz. 5:55 w TV Puls.

Tristán z entuzjazmem przyjmuje wiadomość o ciąży Pepy. Emilia namawia przyjaciółkę na szczerą rozmowę z mężem, lecz ona nie chce. Gregoria informuje Olma i Franciscę, że Pepa także spodziewa się dziecka Tristána. Tristán odwiedza matkę w Casonie i napotyka Gregorię. Francisca przeklina dziecko Pepy.

Emilia daje Adolfinie wskazówki, jak poderwać mężczyznę, nieświadoma jej prawdziwych zamiarów. Francisca zdradza Gregorii swoje prawdziwe intencje. Juan obawia się, że coś złego spotka Soledad. Ona nie zamierza się wycofać. Enriqueta przyłapuje ich razem. Isabel idzie kupić lekarstwa dla chorego syna. Fernando niepokoi się, gdy jego matka długo nie wraca…

Odcinek 346

W 346. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa wyciąga pomocną dłoń do Gregorii. Isabel znika bez śladu. Emisja 4 marca o godz. 5:55 w TV Puls.

Francisca prosi Rosario, żeby znalazła dziewczynę, która zaopiekuje się Fernandem. Soledad dowiaduje się o zniknięciu Isabel. Pepa objaśnia Gregorii metodę leczenia, jaką zastosowała na Francisce. Gregoria przyznaje, że akuszerka dokonała słusznego wyboru. Soledad zapewnia Juana, że jak dotąd wszystko przebiega zgodnie z ich planem.
Adolfina zwraca uwag Alfonsa. Manuel i Custodio uznają, że nadszedł czas, żeby zadać Juanowi ostateczny cios. W domu Gregorii zawala się dach. Widząc zaniepokojenie u Tristán, Pepa proponuje mu, żeby przyprowadził Gregorię do Jaralu.

Odcinek 347

W 347. odcinku telenoweli „Sekret”: Gregoria przyjmuje propozycję gościny w Jaralu, u Tristána i Pepy.

Emilia otrzymuje sygnały o tym, że Adolfina jest dużo lepszą matką od niej. Juan myśli, że jego plan zadziałał, ale Alfonso namawia go, żeby nie ukrywał prawdy przez Anselmem. Manuel rozkazuje Custodiowi zająć się całym rodem Castañedów. Alfonso umawia się z Anselmem w ustronnym miejscu, żeby z nim porozmawiać. Custodio i jego ludzie przygotowują się do spełnienia rozkazu o zabiciu Castañedów. Dochodzi do strzelaniny.

Tristán przystaje na pomysł Pepy i oferuje Gregorii gościnę w Jaralu, jednak ona odrzuca zaproszenie. Francisca i Olmo namawiają panią doktor do zmiany zdania. Gregoria niezapowiedzianie zjawia się w Jaralu i deklaruje chęć przyjęcia zaproszenia.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 luty 2016         0 Komentarzy · 1118 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Odmienić los" odc. 37-66
Streszczenia odcinków


Odcinek 37

Romano powstrzymuje Renato przed pomaganiem Loli. To ona jest pokojówką, nie on i ona ma się zajmować ogródkiem. Sytuację obserwuje Acquiles i jest zadziwiony, że dziewczyna pracuje aktualnie dla rodziny Galeano. Lola tłumaczy, że to był jej wybór. Tymczasem Nicholasa rozsiewa niepokojące informacje na temat Loli.

Odcinek 38

Virginia informuje Romano, że jest w ciąży i oskarża go o to, co jej zrobił. Mężczyzna jednak jest niezadowolony, że wyznanie to z pewnością usłyszała Lola. W tym samym czasie Acquiles podejmuje rozmowę z Marcelo i mówi, że nikt nie powinien ufać Loli. Marcelo jednak stwierdza, że będzie ją chronił tak długo jak się da.

Odcinek 39

Priscila i Silvana zapraszają Marcelo na grilla. Pomagają im Nacho i Juana. Grill jak się okazuje, jest na cześć Marcelo. Mężczyzna nie ma ochoty tam iść, ale Lorenza prosi, by aż tak nie ignorował kobiet pod ich dachem. Między Romano i Lolą dochodzi do poważnej rozmowy - mężczyzna poleca dziewczynie, aby nie wtrącała się w nie swoje sprawy.

Odcinek 40

Romano chce, by Lola czuła się częścią ich rodziny. Dziewczyna jednak nie do końca mu ufa i chce wiedzieć, czy ten nareszcie uwierzył, że nie kłamała. Mężczyzna dopytuje się też, czy Lola nie chce wrócić do domu swojej matki chrzestnej Lorenzy. Jednak Lola odpowiada, że chciałaby, ale już nigdy nie będzie mogła...

Odcinek 41

Marcelo w trakcie grilla upija się i choć Priscila stara się zwrócić na siebie jego uwagę, nie udaje się jej to. W końcu z pomocą Nacho zabierają go do jej domu. Priscila kładzie się z nim do łóżka, co zostaje zauważone przez Silvanę. Jednak dziewczyna nie dba o to, co o niej pomyślą. Wtedy budzi się Marcelo i oznajmia, że Priscila pomogła mu tylko wrócić do domu. Wywiązuje się dyskusja, Marcelo podejmuje poważną decyzję i ostro zwraca się do kobiet.

Odcinek 42

Marcelo zgodnie z obietnicą, wyjeżdża. Lola próbuje go zatrzymać, ale mężczyzna nie odwraca się nawet na jej wołanie. Regina zauważa, że Lola płacze z powodu wyjazdu Marcelo. Tymczasem Lorenza każe Silvanie i Priscili opuścić jej dom. Wywiązuje się kłótnia i Lorenza upada nieprzytomna na ziemię. Jednak kobiety nie wołają doktora ani nie dzwonią do Marcelo, by poinformować go, co się dzieje z jego matką.

Odcinek 43

Regina zaczyna się martwić, co się dzieje z Lorenzą, ponieważ już od tygodnia jej nie widziała. Nacho przekazuje jej informację, że Dona jest chora, a Silvana i Priscila nie chcą zawołać lekarza. Regina wysyła Lolę do hacjendy Machado, żeby sprawdziła, jak się miewa Regina, ale Priscila nie pozwala jej wejść. Dziewczyna odpycha ją i zaczyna wołać Lorenzę, ale ta jest zbyt słaba, by odpowiedzieć.

Odcinek 44

Regina zaczyna się martwić, co się dzieje z Lorenzą, ponieważ już od tygodnia jej nie widziała. Nacho przekazuje jej informację, że Dona jest chora, a Silvana i Priscila nie chcą zawołać lekarza. Regina wysyła Lolę do hacjendy Machado, żeby sprawdziła, jak się miewa Regina, ale Priscila nie pozwala jej wejść. Dziewczyna odpycha ją i zaczyna wołać Lorenzę, ale ta jest zbyt słaba, by odpowiedzieć.

Odcinek 45

Nicolasa donosi Reginie i Romano, że Ricardo wraz z Rene zamknęli się z Lolą w pokoju. Matka niepokoi się, co się tam dzieje. W tym samym czasie Silvana i Priscila pakują w pośpiechu swoje bagaże i planują wyjazd. Silvana nie może jednak znaleźć aktówki, do której zapakowała dużą część biżuterii i pieniędzy, jakie znalazła w domu Lorenzy. Niespodziewanie przyjeżdża Marcelo.

Odcinek 46

Doktor Mojica osłuchuje ponownie Lorenzę i stwierdza u niej poprawę, ale i tak poleca jej, by została jeszcze dwa dni w łóżku i odpoczywała. Silvana martwi się, że nie mogą zabrać aktówki wypakowanej drogocennymi rzeczami i że wciąż leży ona gdzieś w domu. Natomiast w czasie śniadania Marcelo pyta, gdzie jest Silvana i Priscila. Juana podejrzewa je, że chciały coś ukraść i dlatego tak się spieszyły. W tym samym czasie do Loli dociera informacja o powrocie Marcelo.

Odcinek 47

Lorenza wyznaje ojcu Cayetano, że jej syn mógł się zakochać w kobiecie, która nie jest jego warta. Silvana dowiaduje się, że Marcelo przyjechał, aby pracować, ale w gruncie rzeczy podejrzewa, że przyjechał do Loli. Tymczasem Romano niepokoi obecność Marcelo i stara się zabiegać o względy Loli, dlatego daje jej prezent - nowe kolczyki, które dziewczyna od razu zakłada.

Odcinek 48

Nacho ostrzega Marcelo, aby nie szedł do domu Galeano, bo to może być niebezpieczne. Ricardo denerwuje się na Nicholasę, która ciągle przeszkadza mu, gdy prowadzi z Lolą rozmowę. Natomiast Rene prosi Lolę, by przyznała, że jest on najprzystojniejszy ze swojego rodzeństwa, a także bardziej jej się podoba niż Marcelo.

Odcinek 49

Romano zmusza Lolę do pocałunków, ale dziewczyna się opiera i prosi go, by traktował ją z szacunkiem. Gdy wychodzą z domu, Romano obejmuje Lolę, co nie uchodzi uwadze Marcelo. Mężczyzna odchodzi od planu wysłania listu, w którym pisze, że nie może przestać o niej myśleć i drze go na drobne kawałki. Regina zaczyna też podejrzewać powody, dla których Priscila i Silvana chcą uczyć jej synów języka francuskiego i ogłady towarzyskiej.

Odcinek 50

Ricardo wyznaje Loli, że chce, by została jego żoną. Lola jednak jest niezmiernie zaskoczona i niedowierza w to, co usłyszała. Nicolasa zdzwoni do Ricardo i prosi go, by się uspokoił, bo jego matka go potrzebuje. Tymczasem dochodzi do kłótni między Lolą i Nicholasą. Dziewczyna ma pretensje do Loli, że chce zostawić wszystkich braci Galeano w takiej samej formie, w jakiej zostawiła Marcelo.

Odcinek 51

Romano tłumaczy swoim braciom, że muszą zaakceptować Lolę i spojrzeć na nią w inny sposób. Każdy z nich prowadzi indywidualną rozmowę z dziewczyną i zgadzają się, że więcej nie będą jej nękać i spróbują przejść na relacje przyjacielskie. Lola obiecuje o tym zapomnieć i cała czwórka świętuje dojście do porozumienia. Silvana wykorzystuje sytuację i od razu donosi o nieprzyzwoitym zachowaniu Loli do Lorenzy.

Odcinek 52

Regina próbuje zmusić Nicholasę, aby wyznała, kto jest ojcem jej dziecka. Nacho jest gotowy zająć się dziewczyną i dać jej wsparcie, ale nie chce się z nią ożenić. Kiedy mężczyzna oznajmia to w obecności Reginy i Nicholasy, matka jego dziecka biegnie pospiesznie na górę, gdzie zamyka się w pokoju Loli i przymierza do skoku z okna. Dziewczyna nie chce tak dalej żyć.

Odcinek 53

Lola wyznaje Pablo, że mimo zabiegów bracia Galeano, ona wciąż nie może przestać myśleć o Marcelo. Między Lolą i obcą kobietą dochodzi do bójki. Kiedy tamta atakuje Lolę, Marcelo staje w jej obronie. Regina po zaistniałej sytuacji oświadcza, że nie chce już więcej takich sytuacji jak dziś i nigdy więcej w jej domu nie będzie organizowany konkurs piękności.

Odcinek 54

Rene zabiera Lolę do laboratorium, gdzie chce jej pokazać niesamowite odkrycie. Wkrótce wszyscy widzą, jak Lola lata na super Ikarusie. Rene jest dumny ze swojego wynalazku. Po chwili jednak dziewczyna orientuje się, że nie wie, jak tym urządzeniem wylądować i wkrótce spada na ziemię. Bracia Galeano biegną do niej, by sprawdzić, czy nic jej się nie stało. Marcelo chce dowiedzieć się o stan wybranki, ale Lorenza zabrania mu wizyt w domu Reginy.

Odcinek 55

Rene ma zamiar zbudować kolejnego Ikarusa i chce, by Lola mu pomogła. Tymczasem do Loli przychodzi Acquiles i oświadcza, że wkrótce Lola stanie się pośmiewiskiem wszystkich mężczyzn w Horneros. Dziewczyna nie chce tego słuchać. Lorenza prowadzi poważną rozmowę z Marcelo, który rzucił studia i zrezygnował z pracy w stolicy dla Loli.

Odcinek 56

Organizacja konkursu piękności postępuje. Renato żali się Loli, że to przedsięwzięcie zabiera mu zbyt dużo cennego czasu i nerwów. Priscila wyznaje Silvanie, że nadal jest zakochana w Marcelo. W czasie konkursu dochodzi też do wielu zakulisowych zdarzeń.

Odcinek 57

Marcelo nie chce uczestniczyć w konkursie, ale matka przypomina mu, że oboje zgodzili się na bycie członkami jury. Nicholasa nadal oskarża Lolę, że to przez jej łgarstwa przekazywane Nacho, chłopak nie chce się z nią ożenić i będzie samotną matką. Tymczasem Regina proponuje Loli uczestnictwo w konkursie, ale Nicholasa chce iść zamiast niej. Regina odmawia i wysyła Lolę.

Odcinek 58

Silvana i Priscilla jako jedne z jurorek konkursu piękności, ukrywają się w pokoju i obserwują całą sytuację z oddali, aby nie być świadkami kłótni, jakie wynikną po ogłoszeniu wyników. Viriginia rozpoczyna awanturę, w której oskarża inne dziewczęta o kradzież jej korony piękności. Tymczasem Marcelo wyrusza na poszukiwania Loli. W końcu znajduje ją w domu rodziny Galeano i zabiera ją na rozmowę. Całej sytuacji przygląda się Nicolasa...

Odcinek 59

Konkurs piękności zamienia się w zupełny chaos. Między uczestniczkami rozpoczyna się walka. W końcu okazuje się, że część jury została przekupiona. W tym samym czasie Nicholasa donosi braciom Galeano, że Lola wyszła z Marcelo w nieznanym jej kierunku. Acquiles jednak dostarcza im niezbędnych informacji i mężczyźni idą szukać syna Lorenzy. Wkrótce dochodzi do bójki i Marcelo w ciężkim stanie trafia do szpitala.

Odcinek 60

Silvana i Priscila przybywają do szpitala, aby sprawdzić, jak się czuje Marcelo. Chcą też dowiedzieć się, co się stało, ale Lorenza zbywa ich pytania. Priscila wyznaje, że jej jedynym marzeniem jest, aby móc się opiekować Marcelo, jednak mężczyzna chce zostać sam. Tymczasem komisarz szuka przyczyny bójki i wszystko wskazuje na to, że kłótnia wyniknęła z powodu Loli. Dochodzi też do konfrontacji między Lorenzą i Reginą.

Odcinek 61

Regina po kłótni z Lorenzą decyduje, aby zwolnić Lolę z powodu bójki jej synów. Rene jednak błaga matkę, by tego nie robiła. Acquiles obserwując losy Loli, śmieje się, że teraz będzie bezdomna jak on. Jednak dziewczynę z opresji ratuje Monica, która proponuje jej, by mieszkała u nich i zajmowała się w czasie dnia ich dziećmi. Gerardo nie podoba się ten pomysł, ale gdy widzi Lolę zmienia zdanie.

Odcinek 62

Lola zwierza się Pablo, co się ostatnio wydarzyło. Informacja rozchodzi się też w miasteczku, już coraz więcej osób wie, że Lola odeszła z domu Reginy. Kiedy wiadomość dociera do Lorenzy, ta każe Nacho, aby poszukał Loli wśród mieszkańców. Bracia Galeano opuszczają szpital i kiedy wracają do domu zauważają, że Loli nie ma w ich domu. Romano w przypływie emocji wyznaje matce, że zakochał się w dziewczynie.

Odcinek 63

Monica i Gerardo kłócą się, ponieważ Gerardo wydaje wszystkie pieniądze w barze. Lola obserwując ich relacje małżeńskie, doradza Monice, aby nie pozwoliła sobie na takie traktowanie. Gerardo słyszy rozmowę i przychodzi do Loli, aby ją uwieść. Dziewczyna się opiera, ale mężczyzna nie ustaje. Z pomocą przychodzi jej Fabian. Tymczasem w domu braci Galeano powraca kłótnia o odejście Loli.

Odcinek 64

Gerardo uderza Monicę i kolejny raz źle się odnosi do Loli. Fabian orientuje się, że sytuacja Loli staje się coraz trudniejsza i proponuje jej pracę w swoim barze. Dziewczyna akceptuje jego propozycję. Tymczasem Marcelo wychodzi ze szpitala i rozpoczyna poszukiwania Loli. Okazuje się, że nie ma jej już w domu rodziny Galeano. Mężczyzna wyrusza na poszukiwanie swojej miłości.

Odcinek 65

Silvana obwieszcza Lorenzy, że wyrusza do stolicy razem z Marcelo. Natomiast Fabian przygotowuje stroje dla Loli, w których będzie pracować za barem. Lola odrzuca chodzenie w takich ubraniach. Tymczasem Juana informuje Nicolasę, że Lorenza wyjechała do stolicy i być może będzie chciała sprzedać swoją hacjendę. Wiadomość wkrótce otrzymuje także Regina, która jest bardzo zasmucona takim obrotem sprawy

Odcinek 66

Nacho widzi Lolę w barze u Fabiana. Wraz z nim jest Ovidio i stwierdzają, że to nie miejsce dla niej. Fabian niepokoi się, że komentarze Nacho i innych klientów mogą wpłynąć na rezygnację Loli z pracy. Dziewczynie jednak zależy na tej pracy i mówi, że nie ma zamiaru się tym przejmować. W tym samym czasie Regina pyta Lorenzę, czy ma zamiar opuścić miasteczko Horneros. Na koniec rozmowy Regina prosi ze łzami w oczach swoją dawną przyjaciółkę, aby nie wyprowadzała się.

ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 luty 2016         0 Komentarzy · 853 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Moja nadzieja" odc. 1-7
Streszczenia odcinków


Odcinek 1

W 1. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Julia ucieka do Buenos Aires i znajduje schronienie w klasztorze. Emisja 23 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Julia jest ścigana przez nieznanych mężczyzn. W popłochu dociera na dworzec i wsiada do autobusu jadącego w kierunku Buenos Aires. W środku poznaje Tomása. Oboje są sobą zauroczeni. Po dotarciu na miejsce Julia odkrywa, że jej towarzysz podróży jest księdzem. Rozchodzą się, nie przypuszczając, że wkrótce dane im będzie spotkać się ponownie.

Julieta odnajduje klasztor Santa Rosa, którego matka przełożona jest przyjaciółką jej zmarłej matki. Bez owijania w bawełnę opowiada jej, jak musiała uciekać z rodzinnego miasteczka, po tym jak jacyś ludzie chcieli odebrać jej dowód na to, że fabryka, w której pracowała jej matka, zanieczyszcza. Zakonnica postanawia pomóc dziewczynie. Proponuje jej schronienie w murach klasztoru, jednak do tego będzie musiała przywdziać habit i udawać nowicjujszkę. Julia wymyśla sobie nowe imię – Esperanza.

Do klasztoru dociera wiadomość, że firma, która dotąd wspierała go hojnymi datkami, zdecydowała się je wycofać. Matka przełożona zamierza rozmówić się z jej prezesem, Máximem, i zabiera ze sobą wszystkie siostry, także Esperanzę. Dziewczyna spotyka ponownie Tomása, którego poznała w autobusie, i dowiaduje się, że jest bratem Máxima. Ksiądz uspokaja matkę przełożoną i zapewnia, że jej klasztor nie straci subsydium. Ona składa mu podziękowania oraz prosi, żeby wyspowiadał jej podopieczne…

Odcinek 2

W 2. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara odkrywa, że Julia jest jest córką. Emisja 24 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza towarzyszy siostrom podczas konkursu chórów kościelnych. Występ nie należy jednak do udanych, co przekłada się na niskie noty od jury. Esperanza próbuje wynegocjować drugą szansę dla siostrzyczek, lecz nie udaje jej się. W trakcie drogi powrotnej między zakonnicami dochodzi do kłótni, która kończy się stłuczką. Esperanza symuluje omdlenie, żeby zwrócić na siebie uwagę Tomása.

Siostra Clara zajmuje się ranną Esperanzą i tak zauważa na jej szyi znamię, to samo, które miała jej córka. Dzieli się swoim odkryciem z matką przełożoną, lecz podejmuje decyzję o zatajeniu prawdy przed dziewczyną, która nienawidzi swojej biologicznej matki. Siostra Genoveva wysyła inne zakonnice na przeszpiegi do pokoju Esperanzy, albowiem uważa, że ta coś przed nimi ukrywa. Jednakże niczego nie znajdują i, co więcej, zostają nakryte przez siostrę Dianę i Esperanzą. Esperanza prosi matkę przełożoną o ukrycie płyty z dowodami przeciwko fabryce, którą powierzyła jej matka. Zakonnica chowa ją do sejfu.

Tomás przekonuje Máxima do przywrócenia wsparcia finansowego dla zakonu i zwołuje zebranie, by ostatecznie zażegnać problem. Po wszystkim Esperanza próbuje z nim porozmawiać, lecz na widok Pereyry wpada w panikę i chowa się do jego samochodu. Następnie wykorzystuje okazję i prosi księdza, żeby nie zostawiał zakonnic, gdyż bardzo go potrzebują.

Odcinek 3

W 3. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza umawia się z przyjaciółką i idą razem do baru z karaoke. Emisja 25 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Tomás stawia czoła pracownikom z La Merced protestującym przed wejściem do firmy. Tak poznaje Miguela, który uświadamia go o szkodliwym działaniu fabryki na środowisko. Zobowiązuje się mu pomóc. Máximo dowiaduje się o zamieszaniu i próbuje przekupić Miguela, lecz ten się nie daje.

Esperanza wymyka się nocą z klasztoru, żeby spotkać się z przyjaciółką imieniem Pato. Idą razem na dyskotekę. Esperanza nie może się powstrzymać przed okazją do występu w karaoke. Przypadkiem Máximo znajduje się w tym samym barze, gdzie oczekuje na Miguela. Jest zafascynowany występem dziewczyny i nie rozpoznaje w niej nowicjuszki z klasztoru. Próbuje z nią porozmawiać, ale ona go unika i wymyka się niepostrzeżenie.

Następnego dnia Esperanza i Nieves jadą do dzielnicy, w której mieszka Lola, z misją dobroczynną. Esperanza odkrywa, że Tomás także tam pracuje. Wkrótce zjawia się tam także Miguel w poszukiwaniu Tomása. W tym momencie ksiądz spada z dachu i traci przytomność.

Odcinek 4

W 4. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás wyznaje Esperanzie, że jest pewny wyboru ścieżki kapłańskiej. Emisja 26 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Tomás spada z dachu i traci przytomność. Przyjeżdża karetka, która zabiera go do szpitala. W trakcie jazdy dochodzi do siebie, lecz mimo to zostaje zatrzymany na obserwację. Zakonnice dowiadują się o wypadku księdza i zaczynają się modlić o jego szybko rekonwalescencję.

Máximo naciska na Pereyrę, żeby odnalazł Julię. Esperanza nie odstępuje Tomása na krok. Kiedy pojawia się Eva, która na dodatek go prowokuje, robi się zazdrosna i zła. Máximo zdradza Evę z Coriną, choć próbuje to przed nią ukryć. Jorge zabiera Pedra do jego nowej szkoły, gdzie chłopak poznaje Esperanzę. Nowicjuszka nie ma pojęcia, że Jorge jest jej ojcem, a Pedro przyrodnim bratem.

Lola informuje Esperanzę, że jej rzeczy zostały skradzione. Po wyjściu ze szpitala Tomás oferuje dziewczynie nocleg w swoim domu. Ojciec Fortunato staje na czele kaplicy i przedstawia się zakonnicom z klasztoru. Esperanza ponownie zastaje Tomása i Evę razem i myśli, że coś ich ze sobą łączy. Tomás zapewnia ją, że jest w błędzie, albowiem on jest pewny swojego wyboru ścieżki kapłańskiej. Esperanza smutnieje…

Odcinek 5

W 5. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza jest smutna z powodu niespodziewanego wyjazdu Tomása. Emisja 29 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Ojciec Fortunato rozpoczyna przewodzenie w klasztorze. Okazuje się być bardzo surowym i zasadniczym człowiekiem. Siostra Clara z nostalgią przegląda zdjęcia z czasów, kiedy była w ciąży. Esperanza przyłapuje ją, a ponieważ ta nie ma odwagi powiedzieć jej prawdę, wmawia dziewczynie, że to fotografie jej siostry.

Tomás odbiera telefon z Jujuy i zostaje poproszony o przesunięcie terminu przyjazdu na wcześniejszy. Postanawia nie zwlekać i jeszcze tej samej nocy ruszyć w drogę. Esperanza dowiaduje się o jego wyjeździe i próbuje go zatrzymać, wyznając mu swoje uczucia, lecz za każdym razem ktoś lub coś jej przerywa. Później jedzie na dworzec, żeby pożegnać swoją przyjaciółkę Pato. Przypadkiem spotyka tam Miguela, który namawia ją na powrót do miasteczka. Esperanza odmawia bez udzielenia żadnych wyjaśnień. W to samo miejsce przyjeżdża Tomás. Esperanza widzi go, lecz brakuje jej odwagi, by do niego podejść i ze smutkiem patrzy, jak odjeżdża.

Máximo i Eva nie dotrzymują słowa danego Tomásowi o tym, że zaopiekują się Lolą i Osquim do czasu, aż ich dom nie zostanie naprawiony. Podrzucają chłopakowi do plecaka cenny naszyjnik, należący do matki Máxima i Tomása, żeby wrobić go w kradzież.

Odcinek 6

W 6. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás ratuje życie Esperanzie. Emisja 1 marca o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza zostaje przyłapana przez ojca Fortunata, gdy wraca z dworca. Proboszcz postanawia ją ukarać i nakazuje jej odmalować kościelną dzwonnicę, ignorując jej lęk przed wysokością. Dziewczyna spada z dzwonnicy i zawisa na sznurze. Tomás przybiega jej na pomoc, wspina się na drabinę i ściąga ją na ziemię. Następnie zwraca się z pretensjami do ojca Fortunata. Zarzuca mu, że nadużył władzy i oferuje swoją kandydaturę na stanowisko proboszcza. Ta zostaje rozpatrzona pomyślnie. Tymczasem Jorge coraz częściej napotyka siostrę Clarę. Mężczyzna w końcu wyznaje jej, że od kiedy ją zobaczył, nie może przestać o niej myśleć.

Odcinek 7

W 7. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Matka przełożona odkrywa, że Pereyra zastawił pułapkę na Esperanzę. Emisja 2 marca o godz. 16:00 w Czwórce.

Tomás przygląda się, jak Esperanza śpiewa piosenkę przed zakonnicami z chóru. Następnie opowiada im o swoim byłm zespole rockowym. Esperanza proponuje księdzu, żeby wsparł ich chór swoim talentem.

Pereyra zdobywa podstępem numer telefonu Esperanzy. Dziewczyna wierzy w jego zmyśloną historyjkę o tym, że jest asystentem adwokata firmy „La Merced” zainteresowanym udzieleniem jej pomocy. Zgadza się z nim spotkać, a potem informuje o swoich planach matkę przełożoną. Ta jednak nie ma przekonania co do szczerych intencji nieznajomego człowieka i postanawia go prześwietlić. Niedługo potem odkrywa, że adwokat nie żyje i razem z księdzem Tomásem spieszą na ratunek Esperanzie, która zdążyła już udać się na umówione spotkanie.

Pereyra zostaje napadnięty przez grupkę małoletnich, gdy przychodzi na spotkanie z Esperanzą. Próbuje z nimi negocjować – oferuje im pieniądze w zamian za odnalezienie Esperanzy. Tomás przybywa na czas i ukrywa Esperanzę. Eva ponownie nakrywa Máxima z sekretarką, lecz przymyka na to oko. Siostra Clara spiera się z Jorge z powodu jego syna i przy okazji poznaje jego żonę, Alicię. Tomás i Esperanza rozmawiają na temat swojego powołania. Oboje zgodnie przyznają, że wybrali właściwą drogę.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 luty 2016         0 Komentarzy · 863 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Oblicza miłości" odc. 31-52
Streszczenia odcinków


Odcinek 31

W 31. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Carmen i Eleazar całują się. Lupita widzi ich i donosi o tym Natalii. Emisja 19 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.
Natalia mówi Andrésowi, że nie odwzajemnia jego uczuć i traktuje go jak przyjaciela. Diego złości się, gdy widzi Natalię rozmawiającą z Andrésem i nie chce słuchać jej wyjaśnień. Irene prosi Rosę, żeby zataiła przed ojcem prawdę o jej działalności. Diana mówi Karinie, że z pomocą adwokata ograbi Diega z majątku. Chato spotyka Andrésa i prosi go o namiary na Carmen.

Alberto informuje Dianę, że Diego zgodził się nie oskarżać jej o zdradę, jeśli dobrowolnie przystanie na ich rozwód oraz podda się badaniom DNA. Kobieta stawia swój warunek – chce otrzymać pokaźną sumę pieniędzy. Irene wyjaśnia Rosie, że Natalia wcale nie jest złą osobą, jak uważa Vicente. Carmen i Eleazar całują się podczas tańca. Lupita wspomina o tym Natalii, ale ta jej nie wierzy.

Odcinek 31

W 31. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Carmen i Eleazar całują się. Lupita widzi ich i donosi o tym Natalii. Emisja 19 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.
Natalia mówi Andrésowi, że nie odwzajemnia jego uczuć i traktuje go jak przyjaciela. Diego złości się, gdy widzi Natalię rozmawiającą z Andrésem i nie chce słuchać jej wyjaśnień. Irene prosi Rosę, żeby zataiła przed ojcem prawdę o jej działalności. Diana mówi Karinie, że z pomocą adwokata ograbi Diega z majątku. Chato spotyka Andrésa i prosi go o namiary na Carmen.

Alberto informuje Dianę, że Diego zgodził się nie oskarżać jej o zdradę, jeśli dobrowolnie przystanie na ich rozwód oraz podda się badaniom DNA. Kobieta stawia swój warunek – chce otrzymać pokaźną sumę pieniędzy. Irene wyjaśnia Rosie, że Natalia wcale nie jest złą osobą, jak uważa Vicente. Carmen i Eleazar całują się podczas tańca. Lupita wspomina o tym Natalii, ale ta jej nie wierzy.

Odcinek 33

W 33. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana pozywa Diega. Carmen szuka pojednania z Eleazarem. Emisja 22 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.
Diego oznajmia Natalii, że rozwodzi się z żoną i wystąpi o wykonanie badań DNA na potwierdzenie ojcostwa, gdyż podejrzewa, że Diana spodziewa się dziecka innego mężczyzny. Lupita mówi Eleazarowi, że widziała, jak całował się z Carmen i chciałaby, że zostali parą. Karina próbuje zmusić Dianę, by wsparła ją finansowo w utrzymaniu mieszkania. Eleazar przystaje na pomysł spędzenia wspólnego weekendu z Kimberly.

Diana obwinia Oliveria o to, że zaszła w ciążę i straciła dom oraz pieniądze. Chato zanosi Carmen serenadę. Ona tymczasem wybiera się z wizytą do Eleazara z zamiarem wyjaśnienia nieporozumień, lecz na widok Kimberly zmienia zdanie i wycofuje się. Tiburcio namawia Vicentego, żeby powiedział Irenę prawdę, ale ten odmawia z obawy o reakcję córki. Chato przygotowuje romantyczną kolację dla Carmen. Kiedy zaczyna ją obmacywać, ona wymierza mu policzek.

Irene zaprasza Alonsa do swojego biura, żeby pokazać mu obraz sprezentowany przez Tadea. Diana pojawia się w domu Diega z adwokatem. Ten oznajmia, że Diego zostaje pozwany o stosowanie przemocy wobec ciężarnej żony oraz wyrzucenie jej z domu.

Odcinek 34

W 34. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Lekarz sugeruje Irene i Diegowi odłączenie Rodriga od aparatury. Emisja 22 lutego o godz. 16:00 w TV Puls.
Brigitte uświadamia Carmen, że Diego rozwodzi się z żoną z powodu Natalii. Natalia wyjaśnia, że Diego przyłapał Dianę na zdradzie i dlatego chce się z nią rozejść. Diego nakazuje Albertowi wykorzystać w sądzie niewierność żony oraz oświadcza, że nie zamierza dzielić się z nią pieniędzmi. Natalia mówi Diegowi o tym, że Carmen zezłościła się na wieść, że jest żonaty i uważa, że powinni zaczekać, aż zakończy spór z żoną.

Chato symuluje wypadek, żeby zwrócić uwagę Carmen. Ojciec Juancho gani kobietę za to, że wpuściła byłego kochanka do swojego domu. Brigitte zostawia u Irene swoje projekty. Natalia wyjaśnia Irene, że Brigitte notorycznie próbuje jej dokuczyć i przypomina jej o tym, że jako jedyna z rodzeństwa została adoptowana. By pocieszyć dziewczynę, Irene zdradza jej, że także wychowali ją nie biologiczni rodzice.

Sędzia wyznacza mecenasowi Cisnerosowi czterdzieści osiem godzin na przedstawienie dowodów niewierności Diega oraz wydaje nakaz wykonania badań DNA na potwierdzenie ojcostwa. Doktor Ocampo sugeruje Irene i Diegowi, że powinni pozwolić Rodrigowi umrzeć.

Odcinek 35

W 35. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene, Diego i Vicente debatują nad stanem Rodriga. Emisja 23 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.
Ani Irene, ani Diego nie zgadzają się na odłączenie Rodriga od aparatury podtrzymującej mu życie. Natalia zarzuca Brigitte, że próbowała oczernić ją w oczach Irene. Ta zaś wypomina siostrze, że niejednokrotnie odmówiła jej pomocy. Carmen myśli, że Irene próbuje skłócić ze sobą jej córki i ostrzega Natalię, by uważała zarówno na Diega, jak i jego ciotkę.

Abdul daje Carmen do zrozumienia, że nie toleruje obecności Chata. Natalia namawia Carmen, żeby nie pozwoliła, by obecność Chata wprowadziła zamęt w ich rodzinie. Diana i mecenas Cisneros proszą detektywa Vázqueza o sfabrykowanie zdjęć, które posłużyłyby jako dowód o niewierności Diega. Mężczyzna zgadza się to zrobić za sowitą zapłatą. Vicente przyznaje się przed Irene i Diegiem, że także rozważał opcję uśmiercenia wnuka. Andrés namawia Chata do opuszczenia Carmen. Alonso całuje Irene. Diego i Natalia posyłają sobie miłosne wiadomości.

Odcinek 36

W 36. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Alonso pragnie się przekonać, czy Irene odwzajemnia jego uczucia. Emisja 23 lutego o godz. 16:00 w TV Puls.
Eleazar prosi matkę o gościnę dla Chata. Alberto uprzedza Diega, że nazajutrz Diana przedstawi dowody o jego rzekomej niewierności. Chłopak jest spokojny i oświadcza, że utrzymuje z Natalią wyłącznie relacje zawodowe. Mecenas Cisneros przekazuje sędziemu żądane dowody. Irene oferuje Natalii pracę na pełnym etacie.

Alberto wypomina Brigitte, że zdradziła Carmen, iż Diego ma żonę. Do rąk Diega trafiają sfałszowane zdjęcia, które mecenas Cisneros przedłożył przed sędzią. Alberto początkowo myśli, że Diego nie powiedział mu całej prawdy, lecz przekonują go kontrargumenty chłopaka i zobowiązuje się pomóc mu w udowodnieniu, że zdjęcia są fotomontażem. Carmen i Luz odkrywają oszustwo Chata. Alonso wyznaje Irene, że od dawna jest w niej zakochany oraz prosi ją, żeby powiedziała mu, co naprawdę do niego czuje.

Odcinek 37

W 37. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia dowiaduje się, że Diana oczekuje dziecka Diega. Emisja 24 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.
Irene mówi Alonsowi, że jest dla niej zbyt młody i odchodzi. Diego uświadamia Dianę, że na nic zdała się jej próba przekonania sędziego o jego niewierności przy pomocy fotomontażu oraz że ich rozwód jest już faktem, a do tego będzie musiała wykonać badania DNA na potwierdzenie jego ojcostwa. Alonso całuje Irene, ale ona nie akceptuje jego uczucia. Eleazar zwierza się Alonsowi, że czuje się podobnie jak on, albowiem także został odrzucony przez kobietę, którą kocha.

Natalia zaprasza Irene do swojego domu, żeby przedstawić ją matce. Carmen nie ma zaufania do Irene. Brigitte wykorzystuje okazję i błaga Irene o pracę. Luz wytyka Carmen, że jest zazdrosna o Irene i namawia ją, żeby dała kobiecie szansę. Badania DNA potwierdzają, że Diego jest ojcem dziecka Diany. Diana rozkazuje mecenasowi Cisnerosowi wynegocjować wysokie alimenty. Diego oznajmia Albertowi, że zapewni dziecku wszystkie potrzeby, lecz nie interesuje go los Diany. Diana zapowiada Hildzie, że zemści się na rodzinie Cáceresów. Diego wyznaje Natalii, że Diana spodziewa się jego dziecka.

Odcinek 38

W 38. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Chato jest zazdrosny o uczucie Eleazara do Carmen. Emisja 24 lutego o godz. 16:00 w TV Puls.
Diego oznajmia Natalii, że weźmie odpowiedzialność za dziecko Diany, ale nie cofnie swojej decyzji o rozwodzie. Natalia akceptuje sytuację i obiecuje Diegowi, że pokocha jego dziecko, albowiem sama dorastała w rodzinie adopcyjnej. Eleazar wyjaśnia Carmen, że Diego wystąpił o rozwód z żoną jeszcze zanim poznał Natalię. Kobieta gniewa się, że o niczym jej nie powiedział.

Diana proponuje Karinie, żeby wspólnie uczciły fakt, że spodziewa się dziecka Diega. Chato domyśla się, że Eleazar jest zakochany w Carmen i mówi o tym Luz. Vicente przypomina Diegowi, że ma zobowiązania wobec Diany. Luz uprzedza syna, że Chato jest zazdrosny, bo dowiedział się, że łączy go coś z Carmen.

Odcinek 39

W 39. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana mierzy do Diega z broni. Dochodzi do szamotaniny. Emisja 25 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.
Eleazar nie chce się przyznać matce, że zakochał się w Carmen. Chato prosi Carmen o rękę i przysięga, że tym razem z niej nie zadrwi. Kobieta obiecuje przemyśleć jego propozycję. Diana pojawia się w domu Carmen, żeby obwinić jej córkę o rozpad jej małżeństwa. Carmen nie pozwala jej obrażać Natalii oraz insynuuje, że sama ponosi winę za sytuację, w jakiej się znalazła.

Diego przeprasza Carmen za zachowanie żony i zapewnia ją, że Natalia nie jest niczemu winna. Wyjaśnia również, że nigdy nie dogadywał się z żoną, zaś ostatnio odkrył, że ma kochanka. Carmen sugeruje Diegowi, żeby rozwiązał swoje problemy z Daną zanim zaoferuje cokolwiek Natalii. Brigitte zarzuca Natalii, że przeinacza fakty, żeby tylko zachować twarz. Natalia nie rozumie, dlaczego jej przyrodnia siostra żywi do niej tak wielki resentyment.

Diego czyni wyrzuty Dianie z powodu skandalu, jaki próbowała wywołać w domu Natalii. Kobieta wyciąga broń i mierząc z niej do męża, oświadcza mu, że nie odda go żadnej innej kobiecie. Kiedy Diego próbuje ją obezwładnić, pada strzał.

Odcinek 40

W 40. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego nie potrafi opanować zazdrości na widok Natalii i Andrésa. Emisja 25 lutego o godz. 16:00 w TV Puls.
Diego gani Dianę za jej bezmyślne zachowanie. Irene zawiadamia Alonsa, że Diana usiłowała postrzelić Diega. Diego wyznaje Alonsowi, że jego życie u boku Diany jest piekłem i nie potrafi kontrolować żony. Vicente dowiaduje się o incydencie z bronią i rozkazuje Albertowi zająć się Dianą. Alberto proponuje pozwać kobietę o próbę zabójstwa, lecz uprzedza, że wtedy mogłaby trafić do więzienia. Diego nie chce narażać życia dziecka. Postanawia zatrudnić pielęgniarkę, która będzie doglądała jego żony, nawet wbrew jej woli.

Diana wstrzykuje pielęgniarce Hermelindzie środek nasenny. Lala zawiadamia Diega o kolejnym występku jego żony. Carmen sporządza listę rzeczy, jakie Chato musi zrobić, żeby zgodziła się za niego wyjść. Diana szuka sojuszniczki w osobie Hildy. Diego uświadamia dziadka, że pomysł z pielęgniarką spalił na panewce i zamierza wezwać na pomoc jej matkę.

Vicente namawia Irene, żeby przekonała Diega do rzucenia Natalii i zajęcia się chorą żoną. Irene odmawia. Diana złości się na Diega oraz pozostałych domowników za to, że dbają jedynie o dobro jej dziecka, a nie o nią samą. Lupita nie chce spędzać czasu ze swoim ojcem. Alonso wysyła Irene miłosną wiadomość. Diego jest świadkiem serdecznego pocałunku Natalii i Andrésa.

Odcinek 41

W 41. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana ucieka się do szantażu, by rozdzielić Natalię i Diega. Emisja 26 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.
Diego myśli, że Natalia umówiła się z Andrésem i robi się zazdrosny. Andrés wyjaśnia mu, że jest w błędzie oraz sugeruje, żeby nie wątpił w szczerość Natalii. Carmen wypomina Chatowi, że zostawił ją i jej rodzinę. Chato udaje przed Diegiem zatroskanego ojca i wypytuje go o jego życie oraz intencje wobec Natalii. Natalia wyjaśnia Diegowi, że Chato jest łgarzem, który przed siedmioma laty wyszedł do sklepu po papierosy i przepadł bez wieści, a teraz wrócił z nadzieją na odzyskanie rodziny.

Alonso obawia się, że Irene nic do niego nie czuje. Irene złości się na Brigitte za to, że naniosła poprawki do projektu jej sukni, nie zapytawszy jej o zdanie. Vicente dowiaduje się o działalności Irene i wpada w złość. Kobieta wyjaśnia ojcu, że chciała mu zrobić niespodziankę i tłumaczy, że jej firma odnosi pierwsze sukcesy. On jednak nie zgadza się na to, by wykorzystywała jego biuro do własnych celów. Dodaje również, że żałuje, że ją adoptował.

Natalia zawiadamia Diega o tym, że Vicente zdemaskował Irene, wyrzucił je z pracy oraz polecił zniszczyć wszystkie rzeczy. Diego wstawia się za ciotką i oznajmia dziadkowi, że jeśli nie przyzwoli na działalność Irene, odejdzie z pracy. Natalia mówi ojcu Juanchowi, że żona Diega wysłała jej wiadomość z groźbą, że usunie ciążę, jeśli nie zostawi Diega.

Odcinek 42

W 42. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene przyjmuje miłość Alonsa, ale prosi go o dyskrecję. Emisja 26 lutego o godz. 16:00 w TV Puls.
Vicente jest przekonany, że Irene znów zagląda do kieliszka i zamierza udowodnić Diegowi, że niepotrzebnie się naraża. Alonso oferuje swoje wsparcie Irene, żeby powstrzymać ją przed nawrotem do alkoholu. Ojciec Juancho obiecuje Natalii, że spróbuje przemówić Dianie do rozsądku, lecz jeśli zawiedzie, będzie musiała powiedzieć Diegowi o szantażu jego żony.

Irene i Alonso całują się. Vicente przyjmuje księdza Juancho w swoim domu, gdy ten zjawia się, by poinformować go o groźbie Diany. Niestety nie daje wiary jego słowom i uważa, że Natalia wszystko zmyśliła. Tiburcio uświadamia Vicentemu, że ksiądz Juancho jest proboszczem parafii, w której podrzucił swoją wnuczkę i namawia go, żeby wypytał go o los dziewczynki. Vicente odmawia. Natalia pokazuje Diegowi wiadomość od Diany.

Irene prosi Alonsa, żeby utrzymywali swój związek w sekrecie. Diana przekonuje swoją matkę Alinę, że rodzina Cáceresów źle ją traktuje i wymyśliła na jej temat wierutne kłamstwa. W obecności teściowej Diego nazywa Dianę oszustką oraz wypomina jej, jak sprowadziła do domu kochanka i wmówiła wszystkim, że jest jej kuzynem. Na dowód swoich słów pokazuje nagranie wideo. Diego i Irene postanawiają rozkręcić interes z odzieżą bez pomocy Vicentego. Natalia proponuje Irene, żeby tymczasowo przeniosła pracę do jej domu, zanim wynajmie odpowiedni lokal.

Odcinek 43

W 43. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Alina zarzuca Diegowi, że zaniedbał żonę. Alonso jest zazdrosny. Emisja 29 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.
Alina zasięga opinii Alonsa w sprawie stanu zdrowia Diany. Carmen z wielkim trudem znosi obecność Irene w swoim domu. Diego nakazuje Albertowi pozwać firmę Caprico. Brigitte zarzuca Natalii, że próbuje przypodobać się Irene. Carmen strofuje córkę i radzi jej, by sama spróbowała do czegoś dojść i przestała zazdrościć siostrze.

Alonso znajduje wiadomość od Tadea w telefonie Irene. Ona zapewnia go, że Tadeo jest przeszłością, a teraz kocha tylko jego. Alina obwinia Diega o próbę przypisania jej córce choroby umysłowej i umieszczenia jej w zakładzie psychiatrycznym. Uważa także, że problemy Diany wzięły się z tego, że nie okazuje jej zainteresowania.

Chato wytyka Carmen, że traktuje Irene zbyt surowo. Kobieta tłumaczy swoje zachowanie obawą o utratę miłości córek. Alina namawia córkę, żeby zamieszkała z nią, ale ona odmawia ze względu na korzyści finansowe, jakie przyniesie jej dziecko. Do tego łudzi się, że po porodzie odzyska Diega. Brigitte kokietuje Diega…

Odcinek 44

W 44. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Vicente nie zgadza się wypłacić wnukowi odprawy. Emisja 29 lutego o godz. 16:00 w TV Puls.
Irene obawia się, że nie zdobędzie wystarczających środków na rozkręcenie interesu, a Vicente zrobi wszystko, by zatrzymać Diega w firmie. Chłopak oznajmia jednak, że nie zagrzeje dłużej miejsca ani w Caprico, ani w domu. Tadeo umawia się z Irene, żeby przedstawić jej potencjalną klientkę. Alonso jest zazdrosny. Vicente złości się na wieść o wyprowadzce Diega.

Alina zarzuca zięciowi, że postępuje jak tchórz oraz zapowiada, że zabierze córkę ze sobą i nigdy nie pozna swojego syna. Diego nie zgłasza sprzeciwu. Lupita wyznaje Eleazarowi, że nie chce, żeby jej mama wiązała się z Chatem. Vicente prosi Dianę, żeby została w jego domu. Ona stawia warunek – chce otrzymywać w zamian comiesięczną zapłatę oraz jego pomoc w odzyskaniu Diega. Vicente zgadza się, a następnie atakuje Irene, którą uważa za winną decyzji Diega o wyprowadzce.

Tadeo oferuje Irene i Diegowi swoje wsparcie finansowe. Irene nie chce przyjmować jego pomocy, aby nie mieć wobec niego żadnych zobowiązań. Diego obiecuje ciotce, że znajdzie inne rozwiązanie. Wraca do dziadka, żeby go szantażować – jeśli ten nie wypłaci mu odprawy, pozwie go przed sądem. Vicente domyśla się, że chłopak chce włożyć wszystkie pieniądze w interes Irene i nie daje się szantażować. Diego zostaje zmuszony do przyjęcia oferty Tadea.

Odcinek 45

W 45. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana i Brigitte zmawiają się przeciwko Natalii. Emisja 1 marca o godz. 15:00 w TV Puls.
Irene uważa, że Natalia niepotrzebnie wstawia się za swoją siostrą. Nakazuje jej uprzedzić Brigitte, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, będzie musiała pożegnać się z pracą. Diana słyszy, jak Brigitte krytykuje Natalię i proponuje jej, żeby zostały sojuszniczkami. Dziewczyna początkowo udaje obrażoną, lecz szybko zmienia zdanie i przystaje na propozycję. Ostrzega jednak, że jeśli ją zdradzi, nie tylko wyprze się wszystkiego, ale zyska w niej dodatkowego wroga.

Irene wypomina Alonsowi, że spotkał się z Kariną. On zaś złości się na nią o jej relacje z Tadeem. Uważa, że za finansowym wsparciem oferowanym przez malarza stoją ukryte intencje. Vicente zakazuje Tadeowi udzielania pomocy Irene, lecz ten ignoruje go. Irene gani Brigitte za jej nieposłuszeństwo oraz ostrzega, że zwolni ją z pracy, jeśli się nie zmieni. Dziewczyna obarcza siostrę winą za swoje problemy, a następnie biegnie na skargę do matki. Irene wstawia się za Natalią przed Carmen.

Tadeo prosi Irene, żeby opowiedziała mu wszystko na temat ich córki. Ona mówi mu o tym, jak uciekła z domu ze strachu przed ojcem i zemdlała na ulicy, zaś gdy odzyskała przytomność, niemowlę zniknęło, a Tiburcio wmówił jej, że umarło.

Odcinek 46

W 46. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene wypomina ojcu, że zamiast jej pomóc, rzuca jej kłody pod nogi. Emisja 1 marca o godz. 16:00 w TV Puls.
Irene wyznaje Tadeowi, że jedynymi rzeczami, jakie pozostały jej po córce, to wspomnienia i poczucie winy. Lupita namawia Eleazara, żeby pokrzyżował plany małżeńskie jej matki, ale ten nie chce się niepotrzebnie angażować. Tadeo dowiaduje się, że Irene jest zakochana w Alonsie. Karina wyznaje Alonsowi miłość i skrada mu pocałunek. On ją odtrąca oraz daje zrozumienia, że nie będą razem.

Irene jest zła na ojca za to, że próbował zmusić Tadea do wycofania pomocy. Vicente tłumaczy się, że zrobił to, bo uważa, że nie powinna przyjmować pieniędzy od mężczyzny, który porzucił ją, gdy była w ciąży. Irene uświadamia go, że jest w błędzie. Alonso zwierza się Diegowi, że przyzwolił na to, by inna kobieta skradła mu pocałunek. Rosario oznajmia Marze, że nie chce jej widzieć z żadnym innym mężczyzną, a zwłaszcza z Paolem. Irene dowiaduje się, że Tadeo trafił do szpitala i jest w ciężkim stanie.

Odcinek 47

W 47. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irma dowiaduje się, że Rodrigo ma brata bliźniaka. Emisja 2 marca o godz. 15:00 w TV Puls.
Elena mówi Irene, że Tadeo ma guza mózgu. Mężczyzna przyjmuje lekarstwa, które hamują rozrost krwiaka. Ponadto, klasyfikuje się do operacji, która jest dość ryzykowna i może zaszkodzić jego wzrokowi lub układ ruchu. Tadeo złości się na Elenę za to, że powiedziała o jego problemach Irene. Oliverio próbuje rozkochać w sobie Alinę, żeby następnie ją oszukać.

Vicente chce omówić z Diegiem warunki jego ponownego zatrudnienia w rodzinnej firmie. Diego zmusza dziadka do zaakceptowania jego osobistego projektu z Irene. Diana wręcza Brigitte kropelki dla Natalii i wmawia jej, że mają działalnie lecznicze. Tak naprawdę jednak są trucizną, która ma zabić jej siostrę. Andrés nakrywa Brigitte z Dianą i żąda wyjaśnień. Brigitte zasłania się historyjką o przypadkowym spotkaniu.

Vicente nakazuje Diegowi wrócić do domu i zająć się żoną. Kiedy chłopak odmawia, prosi o pomoc Irene, lecz ta nie chce się angażować. Andrés nie rozumie, dlaczego Natalia wybaczyła swojemu niedoszłemu gwałcicielowi. Diana odkrywa, że Oliverio próbuje uwieść jej matkę. Alina zawiadamia Diega, że Diana źle się poczuła i obie są w drodze do szpitala. Irma przeraża się na widok Diega. Doktor Ocampo wyjaśnia jej, że Diego jest bliźniaczym bratem Rodriga.

Odcinek 48

W 48. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana nazywa Diega gwałcicielem. Emisja 2 marca o godz. 16:00 w TV Puls.
Brigitte potwierdza Dianie, że zaczęła podawać Natalii kropelki, które jej poleciła. Zdradza jej również, że w przeszłości Diego próbował zgwałcić jej siostrę. Lekarz uprzedza Diega, że jego żona może stracić dziecko z powodu złego odżywania się i zaleca utrzymanie jej pod kontrolą lekarską. Diana nie chce przebywać w zamknięciu i prosi matkę o pomoc. Alina wyjaśnia córce, że to najlepsze rozwiązanie dla niej i dla jej dziecka.

Irene i Alonso znów sprzeczają się z powodu wzajemnego braku zaufania. Brigitte udaje przed Albertem zatroskaną siostrę i wspomina mu o incydencje z gwałtem w Tuxpan, żeby wyciągnąć od niego więcej informacji. Diego skarży się Alonsowi, że Diana postradała zmysły i nazywa go gwałcicielem. Diana błaga Vicentego, żeby wyciągnął ją ze szpitala. Mężczyzna przypomina jej, że zostanie wypisana, kiedy zacznie się prawidłowo odżywiać. Tiburcio odkrywa, że Natalia jest córką Irene. Natalia jest zaskoczona, gdy Diego mówi jej o tym, że Diana uważa go za gwałciciela.

Odcinek 49

W 49. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo pragnie zemsty na Diegu i szuka sojusznika. Emisja 3 marca o godz. 15:00 w TV Puls.
Natalia podejrzewa, że Diego naprawdę jest gwałcicielem. Dzięki opowieściom Brigitte, Diana dochodzi do wniosku, że to nie Diego, lecz Rodrigo usiłował zgwałcić Natalię. Następnie idzie do pokoju szwagra i mówi, że chciałby się zemścić na mężu i jego kochance. Rodrigo otwiera oczy i pełny nienawiści oświadcza, że podziela jej pragnienie. Diana zaczyna krzyczeć z przerażenia. Kiedy przybiega pielęgniarka, mówi jej, że Rodrigo otworzył oczy i do niej przemówił. Ta zapewnia ją, że tylko jej się przywidziało.

Alonso zapewnia Diega, że jego żona nie postradała zmysłów. On nie zgadza się z jego opinią i odbiera telefon ze szpitala z informacją, że Diana miała załamanie i podano jej środek uspokajający. Diana zapewnia Diega, że Rodrigo otworzył oczy i powiedział jej, że chce się na nim zemścić. Tadeo nie zgadza się na przyjęcie radioterapii. Irene namawia go, żeby się nie poddawał i zgodził na leczenie. On zmienia zdanie ze względu na nią.

Irma doznaje szoku, kiedy Rodrigo budzi się i mówi jej, że czuje się zdradzony przez bliskich, którzy życzą mu śmierci i pragnie się na nich zemścić. Proponuje jej, żeby została jego wspólniczką oraz prosi o dyskrecję – nikt nie może wiedzieć, że wybudził się ze śpiączki. Karina chce sprawić Alonsowi przyjemność i przyozdabia jego gabinet balonami. Rodrigo oferuje Irmie sowitą zapłatę, jeśli zgodzi się pomóc mu w jego zemście.

Odcinek 50

W 50. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia rezygnuje z pracy dla Irene z powodu problemów z Diegiem. Emisja 3 marca o godz. 16:00 w TV Puls.
Irma zostaje sojuszniczką Rodriga. Irene uświadamia Diega, że Natalia zachowuje się wobec niego bardzo poważnie. On tłumaczy to zmęczeniem z powodu problemów. Alonso wyznaje Irene, że jest o nią zazdrosny oraz obawia się, że Tadeo spróbuje wykorzystać swoją chorobę, żeby nią manipulować.

Diana obliguje Rodriga, żeby przestał udawać przed nią pogrążonego w śpiączce i oznajmia mu, że wie o jego próbie dokonania gwałtu. Pojawia się Irma i wyprasza ją z pokoju Rodriga. Diego wyznaje Natalii miłość i wręcza jej pierścionek jego matki. Ona nie przyjmuje prezentu. Co więcej, mówi mu, że nie czuje się z nim dobrze i proponuje, żeby przestali się spotykać. Brigitte zawiadamia Dianę, że Natalia i Diego zerwali ze sobą. Rodrigo uwodzi Irmę i uprawia z nią seks.

Natalia oznajmia Irene, że odchodzi z pracy z powodu nadmiaru problemów. Irene domyśla się, że jej decyzja podyktowana jest kłopotami z Diegiem i radzi dziewczynie rozdzielić sprawy prywatne od zawodowych. Kiedy uświadamia sobie, że żadne argumenty do niej nie przemawiają, zarzuca jej niedojrzałość oraz daje wyraz swojego rozczarowania.

Odcinek 51

W 51. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Alonso sugeruje Diegowi, że Rodrigo był gwałcicielem. Emisja 4 marca o godz. 15:00 w TV Puls.
Brigitte sprzedaje Dianie informację o tym, że Natalia odeszła z Caprico. Diana prosi dziewczynę, żeby nie przestawała podawać kropelek siostrze. Natalia coraz bardziej przekonuje się do myśli, że Diego jest gwałcicielem. Ángela zapewnia ją, że kiedy spotykała się z Diegiem, ten nigdy nie przejawiał agresji.

Karina nie daje za wygraną i stara się ze wszystkich sił przyciągnąć uwagę Alonsa, chociaż on daje jej jasno do zrozumienia, że mogą zostać tylko przyjaciółmi. Carmen złości się na Natalię za to, że zrezygnowała z pracy w Caprico. Dziewczyna wyjaśnia jej, że zerwała z Diegiem i postanowiła trzymać się jak najdalej od wszystkiego, co się z nim wiąże. Carmen nie rozumie, dlaczego rozstali się pomimo tak wielu starań. Diana zażywa środek na przeczyszczenie, żeby następnie wmówić Diegowi, że ich dziecko się rusza.

Diego proponuje Irene, by przekonała Natalię do powrotu do pracy i obiecuje, że usunie się na bok. Ona nie zgadza się na takie rozwiązanie. Alonso insynuuje Diegowi, że być może Rodrigo próbował zgwałcić Dianę, a ona przypisała przestępstwo jemu. Diego nie wierzy w to, że jego brat byłby zdolny to tak nikczemnego czynu oraz że Natalia miałaby wystarczająco sił, żeby uderzyć jego brata. Kiedy Alonso sugeruje przyjacielowi, że ktoś pomógł Natalii, ten przypomina sobie rozmowę dziewczyny z Andrésem…

Odcinek 52

W 52. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana musi usunąć ciążę. Natalia prosi Diega o wybaczenie. Emisja 4 marca o godz. 16:00 w TV Puls.
Diego nie akceptuje myśli, że Rodrigo jest gwałcicielem. Vicente niechętnie zgadza się, żeby Diana zamieszkała w jego domu po wyjściu ze szpitala. Rodrigo wmawia Irmie, że Diego zazdrościł mu powodzenia u dziewczyn i lubił podawać się za niego, żeby korzystać z jego zdobyczy, dlatego pragnie się na nim zemścić.

Irene wyznaje Tadeowi, że zawiodła się na dwóch ważnych dla niej osobach – Natalii i Alonsie. Rodrigo prosi Irmę, żeby sprawdziła, jak rozwija się jego rodzina firma Caprico. Diego zabiera Dianę do domu dziadka. Oznajmia jej jednak, że nie zamieszka z nią oraz że może liczyć jedynie na jego wsparcie w sprawach dotyczących ich dziecka. Później odbywa rozmowę z Natalią. Proponuje dziewczynie, że usunie się na bok, jeśli zgodzi się zostać w pracy. Pyta ją również, czy w przeszłości doświadczyła próby gwałtu, lecz ona nie odpowiada.

Jaiba próbuje zaszkodzić interesom Carmen, rozgłaszając złe komentarze na temat jej lokalu. Lekarz zaleca Dianie zabieg usunięcia tkanek płodowych. Ona obawia się, że wraz z utratą dziecka, straci również Diega. Natalia prosi Diega o przebaczenie i wyznaje mu miłość.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 luty 2016         0 Komentarzy · 1047 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Oblicza miłości" odc. 23-30
Streszczenia odcinków


Oblicza miłości odc. 23 - opis, streszczenie: Alonso jest zakochany

Alonso poleca Diego, by zaopiekował się Dianą i w sposób delikatny zasugerował, że powinna udać się na terapię.

Vicente staje w obronie kobiety i tłumaczy wnukowi, że jedyne czego jego żona potrzebuje to uwaga i opieka, a on jej tego nie daje. Alonso i Irene rozmawiają na temat różnic dzielących Diega i Dianę. Irene pyta mężczyznę, czy kiedykolwiek był w kimś zakochany. On odpowiada, że jest zakochany i ona wie, kim jest ta kobieta...

Oblicza miłości odc. 24 - opis, streszczenie: Diana chce wyjechać z Diegiem na wakacje

Camaron mówi Carlosowi, że Carmen została zwolniona z aresztu i to głównie dzięki Eleazarowi.

W barze Irene Carlos spotyka swoich prześladowców. Udaje mu się uciec na motorze. Irene przychodzi pijana do mieszkania Alonso. Para flirtuje i bierze wspólną kąpiel. Diana chce wyjechać z Diegiem na wakacje. Mężczyzna odmawia i prosi ją, by udała się na terapię.

Oblicza miłości odc. 25 - opis, streszczenie: Natalia jest śledzona przez Andresa

Irene przeprasza Alonso za zniszczenia w jego mieszkaniu, jednak mężczyzna cieszy się i mówi, że ma nadzieję, że przezwyciężyła kryzys.

Diego postanawia porozmawiać z Vicente. Radzi mu, by walczył o życie. Natalia zauważa, że jest śledzona przez Andresa. Tłumaczy mu, że nie żywi wobec niego żadnych uczuć.

Oblicza miłości odc. 26 - opis, streszczenie: Operacja Vicente

Doktor Limon operuje Vicente. Zabieg przebiega pomyślnie.

W szpitalu Irene spotyka Tadeo. Mężczyzna pyta ją, czy mogą zapomnieć o przeszłości, bo on nie chce dłużej żyć z nienawiścią, którą kobieta do niego żywi. W czasie obiadu Eleazar informuje Carmen, że udało im się schwytać Carlosa.

Oblicza miłości odc. 27 - opis, streszczenie: Alonso zaopiekuje się Dianą

Alonso dzwoni do Diega i mówi mu, że zaopiekuje się Dianą.

Prosi kobietę, aby zabrała ze sobą Oliviera. Dzięki temu wspólnie będą mogli popracować nad poprawą relacji rodzinnych. W czasie sesji terapeutycznej z Olivierem, Diana zostaje nagrana. Diego liczy, że znajdzie tam wyjaśnienie przeniesienia, którego dokonała. Mężczyzna ma też wyjątkową propozycję dla Irene.

Oblicza miłości odc. 28 - opis, streszczenie: Diana jest w ciąży

Eleazar otrzymuje awans i zostaje szefem wydziału do spraw zabójstw.

Diego dowiaduje się, że Diana jest w ciąży. Mężczyzna nie może zrozumie jak to jest możliwe, skoro od dawna nie mieli kontaktów intymnych. Tymczasem Diana leży w łóżku z Olivierem, ale źle się czuje i ma mdłości.

Oblicza miłości odc. 29 - opis, streszczenie: Diego oszukany przez Dianę

Irene, Alonso i Alberto pokazują Diegowi nagranie, na którym Diana i Oliviero rozmawiają o ich relacjach i na koniec się całują.

Mężczyzna czuje się oszukany. Alberto doradza mu, że w takiej sytuacji może natychmiast wystąpić o rozwód, bo ma dowód zdrady żony. Nad rodziną Diega pojawiają się czarne chmury. Vicente dowiaduje się, że Rodrigo miał wypadek i zapadł w śpiączkę.

Oblicza miłości odc. 30 - opis, streszczenie: Vicente wyrzuca Dianę z domu

Diego poleca służącym, by spakowali rzeczy należące do Diany.

Vicente wyrzuca kobietę ze swojego domu, gdy dowiaduje się, że zdradziła Diega z Olivierem. Pojawia się podejrzenie, że to on jest ojcem dziecka Diany. Eleazar kupuje bukiet kwiatów i idzie do Carmen. W przypływie emocji kobieta zaprasza go na obiad.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 luty 2016         0 Komentarzy · 853 Czytań · Drukuj
 
 
Hiszpański serial „Sekret” od pięciu lat na antenie
Newsy


Serial „Sekret” kończy pięć lat w hiszpańskiej telewizji. Aktorka María Bouzas, serialowa Francisca Montenegro, opowiada o pracy na planie.

Serial „Sekret” kończy pięć lat w hiszpańskiej telewizji. Aktorka María Bouzas, serialowa Francisca Montenegro, opowiada o pracy na planie.

23 lutego 2011 roku hiszpańska telewizja Antena 3 wyemitowała pierwszy odcinek, znanego z TV Puls, serialu „Sekret”. Od tamtego dnia minęło pięć lat, produkcja zyskała stałych widzów na poziomie dwóch milionów, wydano cztery nowele oparte na motywach serialu, powstało prawie 1300 odcinków i wciąż powstają nowe. Choć fabuła przeszła niejedną transformacje – ze względu na większe lub mniejsze przeskoki czasowe, wprowadzenie nowych bohaterów, w tym także protagonistów -, w obsadzie wciąż znajdują się aktorzy, którzy pamiętają jeszcze tremę przed pierwszymi sekwencjami z pierwszego odcinka tj. Adelfa Calvo (serialowa Rosario), Carlota Baró (Mariana), Fernando Coronado (Alfonso), Sandra Cervera (Emilia), Ramón Ibarra (Raimundo) czy María Bouzas w roli nieprzejednanej Franciski Montenegro.

W wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika „El País” Bouzas przyznała, że jedną z zalet występowania w serialu codziennym jest „stabilność finansowa pozwalającą na występy w teatrze”. Aktorka każdego tygodnia przyjeżdża z Santiago do Madrytu, by przez trzy dni zamknąć się w studio w Leganés, gdzie kręcony jest serial, i każdy z nich rozpoczyna z szerokim uśmiechem na ustach. „Taka praca wymaga dyscypliny i porządku. Jest jak bieg długodystansowy, działamy na wysokich obrotach i nie możemy przychodzić zmęczeni na plan zdjęciowy” – zaznaczyła. Zdaniem aktorki postać Franciski Montenegro, najważniejszej antagonistki, sprytnej manipulatnki, wciąż ma wiele do zaoferowania. „Nigdy wcześniej nie grał czarnego charakteru. Scenarzyści pomogli mi w nadaniu odpowiedniego tonu postaci oraz stworzyli możliwość pokazania jej ludzkiej strony i dopisania pewnej dawki humoru” – dodała.

Maríę Bouzas możemy oglądać także w innym hiszpańskim serialu pt. „Powrót do Mirandy” (oryg. Terra de Miranda), emitowanym w niedziele o godz. 8:20 w TVP 3. Aktorka wciela się w nim w postać Carmeli, rozwódki, która po latach wyjeżdża razem z dziećmi do rodzinnego miasta Miranda i postanawia osiąść w nim na dłużej.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 luty 2016         0 Komentarzy · 848 Czytań · Drukuj
 
 
Dobra oglądalność "Mojej nadziei"
Informację


Bardzo dobry start argentyńskiego serialu pt. "Moja nadzieja" w TV4 - Czwórka. Losy Julii i księdza Tomása, granych przez Lali Espósito i Mariano Martíneza, obejrzało 360 tys. osób (4,4% SHR w grupie komercyjnej). To dwa razy więcej, niż propozycje konkurencyjnych stacji TVN7 i TV Puls.


Źródło: tvlider.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 luty 2016         0 Komentarzy · 1066 Czytań · Drukuj
 
 
Moja nadzieja. Kontrowersyjna miłość do księdza w nowej telenoweli w TV4 od 23.02.2016
Z odcinka na odcinek


"Moja nadzieja" (tytuł org. "Esperanza mia") to nowa telenowela w TV4 prosto z Argentyny. Ma szansę stać się hitem - miłość i namiętność mieszają się w nim z wątkiem kryminalnym. Składający się z 192 odcinków serial opowiada o perypetiach Julii (Lali Esposito), która chce pomścić śmierć matki. Ale "Moja nadzieja" w TV4 to także historia kontrowersyjnego uczucia głównej bohaterki, Julii do księdza Tomas (Mariano Martinez)... "Moja nadzieja" w TV4 od wtorku, 23.02.2016, o godz. 16.00.

O czym jest "Moja nadzieja"?

Matka Julii zmarła po ciężkiej chorobie, spowodowanej pracą w fabryce zatruwającej środowisko. Przed odejściem zdobyła dowody przeciwko pracodawcom. Przekazała je córce. Julia postanowiła ukrócić praktyki firmy zagrażające zdrowiu i życiu ludzi.

Niestety, kiedy staje się świadkiem zamordowania jej adwokata, by samej nie stracić życia, ucieka z rodzinnej miejscowości. Jedzie do Buenos Aires. Miejsce obok niej zajmuje sympatyczny nieznajomy. Julia zauważa, że Tomas (Mariano Martinez) nosi koloratkę.

Dziewczyna idzie do zgromadzenia sióstr Santa Rosa. Ich przełożoną jest przyjaciółka jej zmarłej matki. Julia opowiada, co sprawiło, że szuka u niej pomocy. Matka przełożona proponuje jej schronienie w klasztorze. Ma udawać nowicjuszkę. Przybiera więc imię Esperanza, czyli Nadzieja. Zostaje ulokowana w pokoju z siostrą Clarą (Gabriela Toscano).

Tymczasem nad zgromadzeniem sióstr zbierają się czarne chmury. Firma, która wspierała finansowo zakonnice, wycofuje wsparcie. Matka przełożona razem ze swoimi podopiecznymi jedzie do Maxima (Tomas Fonzi), właściciela firmy, by negocjować zmianę jego stanowiska.

Serial "Moja nadzieja" emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00 w TV4. Premierowy pierwszy odcinek "Mojej nadziei" we wtorek, 23.02.2016


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 luty 2016         0 Komentarzy · 754 Czytań · Drukuj
 
 
"Moja nadzieja" odcinek 2. Esperanza jest córką siostry Clary!
Z odcinka na odcinek


Co wydarzy się w 2. odcinku "Mojej nadziei"? Siostra Clara odkryje tajemnicę sprzed lat!

"MOJA NADZIEJA" ODCINEK 2. W ŚRODĘ, 24.02.2016, O GODZ. 16:00 W TV4

Przed zakonnicami ze zgromadzenia Santa Rosa ważne wydarzenie. Siostry biorą udział w konkursie pieśni religijnej. Niestety, konkurencja jest tak duża, że chór zgromadzenia Santa Rosy nie zdobywa wysokiego miejsca. W drodze powrotnej, humory siostrom nie dopisują. W wyniku sprzeczki zakonnica prowadząca samochód traci panowanie nad kierownicą i na drodze dochodzi do wypadku!

Po powrocie do Santa Rosa, siostra Clara, próbuje pomóc Julii. Nowicjuszka w wypadku nabawiła się kilku stłuczeń, ale okład z lodu powinien załagodzić ból. Kiedy siostra Clara zajmuje się Esperanzą, dostrzega na jej szyi pieprzyk, po którym rozpoznaje swoją córkę!

Jak się okazuje, siostra Clara, jako bardzo młoda dziewczyna, urodziła córkę, którą zaraz po porodzie oddała do adopcji. Matka przełożona zakonnic potwierdza, że Julia jest jej dzieckiem, jednak ta prosi ją, by prawda nie wyszła nigdy na jaw. Clara jest pewna, że Julia nigdy nie wybaczy swojej biologicznej matce tego, że się jej pozbyła.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 luty 2016         0 Komentarzy · 631 Czytań · Drukuj
 
 
"Moja nadzieja" odcinek 1. Esperanza poznaje przystojnego Tomasa
Z odcinka na odcinek


"MOJA NADZIEJA" ODCINEK 1. WE WTOREK, 23.02.2016, O GODZ. 16:00 W TV4

Julia jest świadkiem morderstwa. Nieznani sprawcy chcą ją dopaść, jednak dziewczynie udaje się im uciec. Przerażona dociera na dworzec, gdzie w pośpiechu wsiada do autobusu, zmierzającego do Buenos Aires. Po drodze przysiada się do niej przystojny mężczyzna - Tomas, który jak się później okaże jest księdzem! Julia będzie przekonana, że to tylko przebranie, a Tomas żartuje sobie z niej, ubierając koloradkę, ale nic z tych rzeczy. Na dworcu w Buenos Aires, ich drogi się rozejdą, ale tylko na chwilę...

"MOJA NADZIEJA". NOWA TELENOWELA OD 23 LUTEGO W TV4!

W Buenos, Julia udaje się do miejsca, które dobrze zna - zgromadzenia Santa Rosa. Tam przełożoną jest przyjaciółka jej matki i to właśnie wśród sióstr, Julia spróbuje znaleźć schronienie przed groźnymi przestępcami. Na miejscu, dziewczyna opowiada o traumatycznych przeżyciach jakie spotkały ją i jej matkę. Przełożona nie pozostaje obojętna i postanawia pomóc Julii, jest tylko jedno "ale" - dla kamuflażu Julia ma założyć habit i udawać jedną z sióstr! W zgromadzeniu Santa Rosa przybiera imię Esperanza, czyli Nadzieja. Julia dostaje miejsce w pokoju przemiłej siostry Clary.

Tymczasem zgromadzenie Santa Rosa wpada w poważny dół finansowy. Firma, która dotąd pomagała zakonnicom, wycofuje swoje wsparcie, jednak siostry się nie poddają. Siostry jadą do firmy. Na miejscu okazuje się, że właściciel jest bratem Tomasa, którego Julia poznała w autobusie do Buenos! Dziewczyna nie kryje zdumienia i liczy, że znajomy pomoże w negocjacjach. Niestety, zakonnicom nie udaje się wiele wskórać, ale Tomas obiecuje że zrobi wszystko, by firma jego rodziny nadal wspierała zgromadzenie.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 luty 2016         0 Komentarzy · 592 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Santa Diabla" odc. 140 ost.
Streszczenia odcinków


Odcinek 140

Santa korzysta z telefonu Begoñii, by zadzwonić Humberta. Ten przysłuchuje się rozmowie i namierza Santiaga. Santiago odkrywa, że Santa korzysta z telefonu. Rozkazuje ojcu Miltonowi udzielić mu ślubu z Santą. Victoria cieszy się z ostatnich chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Później umiera w ramionach Ivána. Ojciec Milton ogłasza Santiaga i Santę mężem i żoną. Humberto odnajduje kryjówkę Santiaga. Ratuje życie Sancie, przyjmując na swoją pierś pocisk wystrzelony przez jego brata. Policja rozpoczyna akcję ratunkową i dokonuje zatrzymania Santiaga.

Daniela wydaje na świat dziecko, które zgodnie z zamiarem oddaje do adopcji. Willy odwiedza Alicię w więzieniu. Kobieta przyznaje, że czeka ją długi pobyt w więzieniu i potrzebuje nadziei, żeby go przetrwać. Pancho wyznaje Lucy, że nie pociągają go kobiety. Santiago zostaje zamknięty w ośrodku. Santa spodziewa się dziecka Humberta i żałuje, że zabrakło jej czasu, by mu o tym powiedzieć. Po wyjściu z domu zdaje jej się, że widzi Santiaga stojącego po drugiej stronie ulicy. Sylwetka mężczyzny po chwili znika, a ona wmawia sobie, że to wszystko było złym snem…

KONIEC


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 luty 2016         0 Komentarzy · 679 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 485 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Trzy razy Ana"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
05.02.2017
Oczywiście postaram się i uwzględnię też Twoje oczekiwania smiley

Mayte
05.02.2017
No rozumiem . No trudno . Mam nadzieję jednak że znajdziesz czas by dalej umieszczać jak najwięcej newsow smiley

Wiola
04.02.2017
Co do jednej informacji na miesiąc to chyba troszkę przesadziłaś, zawsze jest kilka postów w miesiącu.

Wiola
04.02.2017
Mayte rozumiem ale stronę tą prowadzę już od ponad 6 lat. W moim życiu od tego czasu wiele się zmieniło. Mam dużo mniej czasu niż wcześniej. Mimo to staram się.

Mayte
04.02.2017
Strasznie rzadko są dodawane i na tematy które mnie nie interesują . Np nie ma nic o Anahi ,serialu Poprostu Maria ani 3 razy Ana . Kiedyś ta strona lepiej działała. A teraz 1 informacja na miesiąc .:

Winstonsoync
03.02.2017
thanks for this colossal revealing website, obstruct up the momentous jobless check out this [url=http://onlinecasinos
-x.com]casino[/url] offers


Wiola
01.02.2017
Mayte oczywiście że aktualna newsy są przecież dodawane. Nie rozumiem pytania?

Mayte
29.01.2017
Ta strona wogole jest aktualna ??

Mayte
29.12.2016
Według mnie nie moga tak sobie usunoc poprostu ,jak chcą to niech przesunąć na inną porę ale nie powinni usuwać .Nie wierzę że mogą to tak poprostu przerwać smiley

Wiola
26.12.2016
Mayte podobno to prawda, ale Czwórka w tej sprawie uparcie milczy.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

17,822,823 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie