Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 379
Najnowszy Użytkownik: klaudiarzew
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Królowa serc" odc. 43-47
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 43

Octavio okłamuje Gretę na temat tego, co wie o Nicolasie. Nicolás próbuje dowiedzieć się czegoś na temat kobiet z nagrań Víctora de Rosasa. Connie chce się kochać z Cristianem. Greta jest zła na Estefaníę za to, że ją okłamała i nie chce jej więcej widzieć. Nicolás dowiaduje się, że Clara narysowała smoka dla Smith.

Susana idzie do łóżka z Juanem José. Nicolás spotyka Reinę w domu Smith. Víctor jest zdecydowany pozwać żonę o porwanie córki. Smith zwraca się do Fernando z prośbą o pomoc w aresztowaniu Octavia. Reina zmienia zdanie i chce wtajemniczyć Nicolasa w swój plan ucieczki razem z córką. Smith przyłapuje Nicolasa jak wychodzi z jej domu.

Odcinek 44


Nicolás uprzedza Smith, że chce opuścić kraj razem z Reiną. Reina przyznaje się Nicolasowi, że popełniła morderstwo, a ciało zabitego jest zakopane w ogrodzie w posiadłości jej męża. Miriam uważa, że Greta ukradła jej miłość Lázaro. Smith zamierza zlecić wykopanie zwłok z ogrodu Rosasa.

Víctor planuje złożyć Miriam propozycję nie do odrzucenia. Juan José chce związać się na poważnie z Susaną, ale ona odmawia. Lázaro próbuje zbliżyć do siebie Gretę i Estefaníę. Fernando wyznaje Octavio, że jest zakochany w Smith. Reina prosi Nicolasa, żeby zaopiekował się Clarą, jeśli trafi do więzienia. Smith znajduje ciało, o którym mówiła Reina. Należy ono do mężczyzny.

Isidro mówi Connie, żeby odsunęła się od Cristiana. Fernando wyznaje Juanowi w sekrecie, że to on jest naczelnikiem i prosi, żeby nie mówił o tym Smith. Nicolás znajduje przy drugich zwłokach diamentowy kolczyk.

Odcinek 45

Reina opuszcza dom Smith, gdyż nie czuje się w nim bezpieczna. Víctor dowiaduje się o diamentowym kolczyku znalezionym przy zwłokach i obawia się, że należą one do jego matki. Co więcej, o zabójstwo podejrzewa własnego ojca. Greta dowiaduje się, że Camila nie jest córką Víctora. Miriam informuje Víctora, że Reina ukrywa się w domu Connie. W tym samym czasie Reina i jej córka zostają stamtąd zabrane.

Susana wyznaje Juanowi José, że zabiła mężczyznę, który ją zgwałcił, a jego zwłoki ukryła w ogrodzie Víctora, który osobiście pomógł jej go zakopać. Víctor przyjeżdża do domu Connie w pogoni za żoną, ale jej już w nim nie ma. Nicolás podąża za samochodem, którym zabrano Reinę i Clarę. Niestety, traci go z oczu. Smith pomaga mu je zlokalizować dzięki nadajnikowi ukrytemu w czapce Clary. Nicolás natychmiast wyrusza na poszukiwania.

Asunción ogłasza rzekomą śmierć Octavio. Reina odkrywa, że została porwana przez Fernando. Wkrótce Nicolás odkrywa jego prawdziwą tożsamość. Juan José prosi Susanę, żeby nie mówiła niczego policji. Smith dowiaduje się o ucieczce Octavio. Fernando mówi Nicolasowi, że nie ufa Smith.

Odcinek 46


Reina zabiera pistolet policjantowi i mierzy w jego stronę. Octavio wciąż żyje i jest z Víctorem. Ojciec i syn odbywają długą rozmowę. Susana nie zdradza niczego Smith. Víctor przyznaje się ojcu, że jest czarnym jastrzębiem. Estefanía jednoczy siły z Víctorem, żeby zabić Octavio.

Nicolás odnajduje Reinę, ale nie może ją ze sobą zabrać. Zostawia czip w jej ubraniu, żeby mieć wiedzieć gdzie się znajduje. Greta zaczyna czuć własne ciało, kiedy jest z Lázaro. Szef zwalnia Smith. Fernando mówi Reinie, że wie o niej wszystko i dzieli się swoimi informacjami. Juan opowiada Nicolasowi o tym, jak Fernando został szefem. Fernando mówi Reinie, że także pracuje dla agencji.

Greta chce się kochać z Lázaro. Nicolás namawia Smith, żeby nie rezygnowała i walczyła o pozostanie w agencji. Susana wyjawia Juanowi José, że Camila nie jest córką Víctora, lecz mężczyzny, który ją zgwałcił. Nicolás nazywa Smith swoją matką.

Odcinek 47

Octavio wyznaje Víctorowi, że Smith była wielką miłością jego życia. Víctor chce z nią porozmawiać. Fernando opowiada Reinie wszystko co wie na temat jej przeszłości. Nicolás po raz drugi próbuje zbliżyć się do Reiny, lecz zostaje napadnięty i osaczony. Clara zostaje porwana. Cristian wydaje rozkaz aresztowania Víctora, Octavii i Susany. Smith spotyka się z Víctorem. Reina żegna się z Nicolasem.

Víctor powtarza Smith to, co usłyszał wcześniej od własnego ojca. Wspomina także, że jego własna matka zleciła ją zabić. Reina dostaje wiadomość, że Clara przebywa na opuszczonym cmentarzu. Dziewczynka zostaje znaleziona w jednej w trumien. Octavio umiera. Isidro znajduje Connie nieprzytomną w jej mieszkaniu. Víctor przyznaje się Susanie do zabójstwa.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 luty 2015         0 Komentarzy · 650 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 112-125
Streszczenia odcinków


Odcinek 112

Po tym jak Sebastián wrócił z pustymi rękami, Francesca decyduje się zgłosić policji kradzież pieniędzy. Młody Ulloa obawia się, że przyjdzie mu zapłacić za pomoc Virtudes i Gerardo, których bierze za złodziei przychodów z przetwórni.

Martín znika. Tristán i Francisca obawiają się, że to sprawka Carlosa. Tristán zwiększa ochronę Casony, by uniemożliwić bratu wejście do posiadłości. Chłopiec w końcu się odnajduje, jednak sytuacja pokazuje, że rodzina Montenegro żyje w trwodze przed tym, co może zrobić Carlos.

Alberto zgrywa ofiarę własnej żony przed całym miasteczkiem. Później zaprasza Pepę do karczmy. Ona zgadza się, nieświadoma, że mąż zastawił na nią pułapkę. Kiedy traci przytomność, lekarz zabiera ją do piwnicy i zamyka.

Emilia otrzymuje prezent od anonimowego nadawcy. Tristán postanawia umieścić syna w szkole z internatem. Soledad pokazuje Juanowi domek, w którym chciałaby zamieszkać i założyć rodzinę.

Odcinek 113

Alberto zdradza swoje zamiary: nie wypuści Pepy dopóki ona nie go nie pokocha. Tristán pragnie zobaczyć się z Pepą zanim opuści miasteczko razem z synem, ale Alberto wmawia mu, że nie ma pojęcia, gdzie jest jego żona i nie chce wpuścić go do swojego domu. Pepa spędza noc związana i zakneblowana.

Alberto wyjaśnia wszystkim, że akuszerka musiała wyjechać do Madrytu. Tą samą wymówką próbuje zbyć Tristana, gdy ten nachodzi go po raz drugi. Tristán nie wierzy w ani jedno słowo, ale nie może nic zrobić. Tymczasem Pepa próbuje zwrócić uwagę Tristana poprzez hałas. Niestety, udaje jej się jedynie jeszcze bardziej rozzłościć męża.

Sebastián chce porozmawiać z Franciscą, ale ona nie zgadza się go wysłuchać. Kiedy w końcu przyjmuje go u siebie, rozkazuje mu opuścić przetwórnię. Juan unika Eloísy, ale ona nie daje mu spokoju. Zabiera go poza Casonę i chce, żeby kochali się w szczerym polu. Juan ulega jej.

Gerardo chce się zemścić na Sebastianie, gdy dowiaduje się, że ten doniósł na niego. Bracia Castañeda ratują go przed straceniem.

Odcinek 114

Alberto przywiązuje Pepę do kolumny, a później idzie do posady Ulloa, żeby odczytać telegram, jaki rzekomo wysłała Pepa z Madrytu. Tristán wypytuje Emilię o Pepę. Ta powtarza mu kłamstwa, jakie wmówił jej Alberto. Tristán wietrzy podstęp; jest przekonany, że Pepę spotkało coś złego. Wpada na pomysł odnalezienia Pepy w Madrycie i prosi o pomoc komendanta Sanza.

Soledad nie udaje się namówić męża do wynajęcia domku. Rosario zaczyna się niepokoić zachowaniem syna. Bracia dostrzegają coś dziwnego w relacji Juana z księżną.

Virtudes próbuje uspokoić Sebastiana, żeby nie mścił się już na Gerardo. On jednak nie ulega już jej flirtom. Ktoś zakrada się do piwnicy, w której jest Pepa.

Odcinek 115

Osobą, która staje przed oczami Pepy jest Flora – kobieta, która pocieszała ją w więzieniu. I tym razem pojawia się, żeby dodać jej otuchy. Pepa szybko orientuje się, że Flora jest jedynie wytworem jej wyobraźni.

Pepa usiłuje przekonać męża, że nauczyła się go kochać. Jednakże, przy pierwszej okazji próbuje odzyskać skradzioną wolność. Alberto domyśla się, że akuszerka go oszukała i postanawia ją za to ukarać.

Tristán prosi Emilię, żeby zdobyła dla niego adres Pepy w Madrycie. Dziewczyna postanawia sprawdzić go na telegramie, nadanym rzekomo przez Pepę. Soledad musi sama zająć się przeprowadzką do nowego domu, gdyż jej mąż jest zbyt zajęty pracą. Księżna Eloísa proponuje Juanowi, żeby pojechał z nią do Madrytu. Sebastián zobowiązuje się do spłaty długu Francisce.

Alberto znajduje pistolet, jaki Pepa otrzymała od Tristana. Zamierza posłużyć się nim, żeby pozbyć się rywala. W imieniu Pepy wysyła do niego wiadomość z propozycją spotkania.

Odcinek 116

Emilia i Sebastián słyszą odgłos wystrzału. Hałas dobiega z pokoju Pepy. Znajdują Alberto rannego w nogę, a przy nim Tristana, który zapewnia o braku winy. Alberto wyjmuje kulę i próbuje przekonać rodzeństwo Ulloa, że Tristán wpadł w złość na wieść, że Pepa z nim nie wyjedzie. Tymczasem akuszerka wciąż pozostaje uwięziona w piwnicy. Alberto odwiedza ją, aby opowiedzieć jej o swojej nikczemnej intrydze.

Juan otrzymuje w prezencie od Soledad sztalugę. Poczucie winy nie pozwala mu cieszyć się z podarunku od żony, co bardzo ją niepokoi. Bracia próbują przemówić do jego rozsądku, ale to zbyt trudne. Zwłaszcza, że Juan poważnie rozważa propozycję wyjazdu do Madrytu razem z księżną.

Francisca wyrzuca Sebastiana z Casony. Mężczyzna szuka schronienia u księdza Anselmo.

Odcinek 117

Alberto planuje zabić Pepę powolną śmiercią. Odkręca zawór od gazu, aby doprowadzić do zatrucia. Akuszerce udaje się zatrzymać ulatniający się gaz strzępem ubrania.

Bracia Juana nie zamierzają mu pomagać, jeśli postanowi porzucić żonę dla księżnej. Rosario nie potrafi dłużej milczeć i informuje Franciscę o romansie jej syna z Eloísą. Francisca szybko potwierdza doniesienia kucharki – Juan przyprawia rogi Soledad.

Sebastián znowu daje się oszukać Virtudes. Raimundo otwiera przed synem drzwi swojego domu. Dochodzi do pojednania. Komendant Sanz przynosi złe wieści: nie znaleziono Pepy pod wskazanym adresem. Tristán prosi Emilię, żeby spróbowała dowiedzieć się czegoś od Alberto. Emilia odnajduje Pepę. Tuż po uwolnieniu akuszerka planuje rozprawić się z mężem. Sięga po nóż…

Odcinek 118

Pepa nie chce wymierzać sprawiedliwości na własną rękę, ale oświadcza mężowi, że nie ma już nad nią żadnej władzy i nigdy więcej jej nie dotknie. Stan zdrowia lekarza pogarsza się z powodu infekcji. Mężczyzna prosi żonę o pomoc.

Jeden z anarchistów rozpoznaje księdza Anselmo. Okazuje się, że duchowny ma na swoim sumieniu śmierć kilku osób.

Komendant Sanz uprzedza Tristana, że może zapłacić wysoką cenę za postrzelenie Alberto. Na jego niekorzyść przemawiają ostatnie wydarzenia, przez które o mały włos nie stracił życia. Tristán informuje Pepę, że umieścił Martína w szkole z internatem. Pepa prosi Emilię, żeby w swoich zeznaniach nie powiedziała niczego, co może obciążyć Tristana. Emilia jest w kropce.

Po rozmowie z bratem Juan obiecuje, że zostawi księżną. Raimundo przyznaje synowi i córce, że naprawdę odzyskał wzrok.

Odcinek 119

Pepa próbuje negocjować z Alberto: jeśli przyzna się, że sam strzelił sobie w nogę, ona nie powie o tym, że więził ją w piwnicy. Francisca zaprasza córkę do Casony, żeby ocieplić relacje z córką. Soledad waha się i prosi księdza o radę. Ten uważa, że nie ma się czego obawiać. Juan okazuje zupełną obojętność na problemy żony.

Emilia wciąż otrzymuje podarunki od tajemniczego wielbiciela, które dostarczają jej wiele radości. Alfonso jest zadowolony z efektów, jednak mu brakuje mu odwagi, żeby przyznać się, że jest ich autorem.

Alberto łamie obietnicę daną Pepie. Zależy mu wyłącznie na pogrążeniu Tristana i udaje mu się. Mieszkańcy Puente Viejo chcą wziąć sprawy we własne ręce i zmusić dziedzica Montenegro, żeby zapłacił za to, co zrobił lekarzowi.

Odcinek 120

Mieszkańcy Puente Viejo żądają, żeby Tristán wyszedł przed bramę Casony. W tym czasie Pepa szuka komendanta Sanza, który jako jedyny może zapobiec publicznemu zlinczowaniu jej ukochanego. Również nalega, aby mąż powiedział prawdę.

Ramiro odgaduje, że Alfonso jest tajemniczym adoratorem jego córki i namawia go, żeby odważył się wyznać swoje uczucia. Niestety, on nie ma dość odwagi, by spojrzeć Emilii w oczy.

Życie don Anselmo jest w niebezpieczeństwie. Anarchiści planują zabić księdza w odwecie. Tristán informuje Emilię i Raimundo o problemach Sebastiana. Po kolejnym razie z księżną, Juan oświadcza, że zrobili to po raz ostatni i żegna się. Soledad przyjmuje zaproszenie od matki i wybiera się do Casony w towarzystwie księdza Anselmo. Francisca kieruje córkę prosto do pokoju księżnej…

Odcinek 121

Alberto wycofuje oskarżenie przeciwko Tristanowi. Soledad nakrywa męża w łóżku z księżną i wybiega z Casony. Juan biegnie za nią i porzuca księżną. Mija noc. Nazajutrz Juan po raz kolejny prosi Soledad o wybaczenie. Ona zgadza się go wysłuchać. Doña Eloísa opuszcza Puente Viejo i wyrusza sama do Madrytu.

Francisca stawia Sebastianowi ultimatum, zmuszając go do natychmiastowej spłaty długu. Nic już nie stoi na przeszkodzie, żeby Tristán i Pepa byli razem. Postanawiają przestać się ukrywać i rozgłosić na cztery strony świata prawdę o łączącym ich uczuciu.

Odcinek 122

Pepa i Tristán spacerują pod rękę po miasteczku. Alberto prosi Pepę o wybaczenie, bo wie że nie może liczyć na nic więcej. Jedyne, co może jej zaoferować to wolność – wciąż przecież są mężem i żoną. Lekarz postanawia opuścić Puente Viejo.

Soledad przysięga Juanowi, że nigdy nie wybaczy mu zdrady. Jego niewierność zniszczyła ich małżeństwo. Dziewczyna jest zrozpaczona i nikt nie może jej pomóc, nawet brat, który przychodzi dodać jej otuchy. Mariana informuje Franciscę o przemianie Soledad.

Eloísa próbuje po raz ostatni skusić Juana wyjazdem do stolicy. On woli jednak zostać u boku żony i dać szansę miłości, którą wciąż czuje do Soledad. Sebastián prosi Virtudes, żeby zostawiła Gerardo. Kobieta mówi mu, że przez cały ten czas zwodziła go, a jedynym mężczyzną, którego kocha jest jej mąż.

Francisca pragnie zemścić się na wichrzycielach, którzy grozili jej w jej własnym domu. Jednakże, tym razem burmistrz nie może służyć jej pomocą.

Odcinek 123

Pepa i Tristán snują plany wspólnej przyszłości, nieświadomi, że Carlos przygląda im się z oddali. Virtudes uprzedza Gerardo, że musi uciekać, bo Sebastián poznał już prawdę. Przed opuszczeniem Puento Viejo grupka anarchistów postanawia zostawić po sobie pamiątkę i zakończyć żywot księdza Anselmo.

Francisca pragnie zemsty na Venancio, który wdarł się do jej domu nieproszony. Mauricio nasyła na niego swoich ludzi, żeby dali mu nauczkę. Tristán odkrywa, że Alberto jest zabójcą. Francisca zamierza pokazać księżnej Eloísie gdzie jej miejsce i prosi Soledad, żeby wróciła do domu.

Odcinek 124

Tristán opowiada Pepie, że Alberto doprowadził do śmierci swojej żony, gdy zmusił ją do aborcji. A ponieważ nie miał licencji lekarskiej, postawiono mu zarzuty przestępstwa. Pepa zamierza wykorzystać te informacje, żeby zmusić lekarza do opuszczenia na zawsze Puente Viejo. Grozi mu, że jeśli nazajutrz nie zniknie z miasteczka, powie wszystkim prawdę.

Raimundo naciska na Alfonso, żeby wziął się w garść i wyznał Emilii swoje uczucia. Sebastián umawia się z ojcem, by wspólnie pójść do kryjówki anarchistów i prosić o zwrot skradzionych pieniędzy. Raimundo niepokoi się, gdy jego znik znika bez wieści. Obawia się, że postanowił załatwić sprawę na własną rękę.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 luty 2015         0 Komentarzy · 501 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Burza" odc. 112-116
Streszczenia odcinków


Odcinek 112

Marina rozpacza. Damián modli się o cud. Delfina zarzuca mężowi, że ma romans z Jazmín. Fulgencio uzmysławia jej, że dziewczyna nazwała swoje dziecko po jego dziadku. Rosario odmawia poznania wnuka. Próbuje przekonać o. Tomása do tego, że synek Jazmín jest owocem jej romansu z Fulgenciem. Dziecko Mariny i Damiána zaczyna reagować.

Lázaro słyszy rozmowę matki z wujem. Mercedes jest wzruszona, kiedy dowiaduje się, że córka nazwała dziecko po niej. Szczęśliwa babcia zabiera małą Mercedes do Beatríz. Ernesto żąda od żony wyjaśnień względem Damiána i ojcostwa dziecka. Esthercita przyznaje się do kłamstw. Magdalena śladem siostry zgadza się zaakceptować matkę. Mercedes każe Hernánowi przestać udawać. Uzmysławia mu, że wie, że jest złym człowiekiem i przestępcą i zapowiada, że nie pozwoli na jego ślub z Mariną, choćby miała zapłacić za to życiem. Hernán uprzedza ją, żeby uważała, co mówi.

Delfina prosi Olinto, by pomógł jej szukać córki. Rosario nastawia syna przeciw Jazmín. Lázaro ma dość jej nienawiści. Ernesto zarzuca Hernánowi i Estheritcie zdradę. Dziewczyna broni się, ale Saldaña daje upust swojej nienawiści. Po wykrzyczeniu Ernesto, jak bardzo go nienawidzi, wyciąga broń i celuje do niego. Contreras pyta go, czy byłby w stanie zabić własnego ojca. Marina oznajmia Damiánowi, że narodziny ich córki nic nie zmieniają między nimi. Mężczyzna prosi, by mu zaufała i całuje ją.

Odcinek 113

Marina oznajmia Damiánowi, że może odwiedzać córkę, kiedy tylko zechce, ale między nimi wszystko skończone. Ernesto przyznaje się Hernánowi, że jest jego ojcem. Zdradza też powody, dla których zabił jego matkę i ojczyma. Marcelino przekazuje José, że Hernán planuje ślub z Mariną na łodzi, ale nie zna dokładnej daty. Mężczyzna wpada na pomysł zatrudnienia sędzi – swojego kolegi.

Esthercita proponuje Ernestowi kąpiel. Następnie podaje mu drinka doprawionego narkotykami. José informuje, że policja podejrzewa, że narzeczony Mariny zabił swoją byłą dziewczynę, która pracowała dla policji. Podejrzewa, że dowody, które udało się jej zebrać przed śmiercią nadal są w domu Saldañi. Mercedes próbuje przekonać córkę, że jej przyszły mąż jest przestępcą. Esthercita informuje wspólnika o śmierci Ernesta. Dziewczyna wraca do domu. Fulgencio grozi Nereo śmiercią. Córka staje w obronie mężczyzny. Wmawia ojcu, że Ernesto chciał ją zabić, a Nereo uratował jej życie.

Lázaro pyta żonę, czy jest kochanką Fulgencia. Dziewczyna czuje się urażona jego pytaniem i prosi, by odszedł. Mercedes proponuje Úrsuli sporą sumę pieniędzy za wpuszczenie jej do domu Hernána. Marina wypytuje narzeczonego o jego interesy. Hernán obiecuje, że o wszystkim jej powie na jachcie. Mercedes znajduje dowody winy Saldañi. Mężczyzna dowiaduje się o jej śledztwie i zleca zabicie jej. Ludzie Hernána strzelają do Mercedes i José. Hernán oświadcza Marinie, że na jachcie jest ksiądz, który udzieli im ślubu. Kiedy dziewczyna nie zgadza się, narzeczony grozi, ze wrzuci jej córeczkę do wody.

Odcinek 114

Hernán zmusza Marinę do podpisania aktu ślubnego. José zawozi ranną Mercedes do szpitala. Hernán radzi żonie, by zmieniła swój stosunek do niego, bo cenę za jej zachowanie zapłaci jej córeczka. Lekarz informuje Magdalenę, że stan jej matki jest ciężki. Damián śpieszy na ratunek Marinie. Na miejscu dowiaduje się, że ukochana wyszła za Hernána. Dziewczyna opowiada mu o tym, jak Saldaña zmusił ją szantażem do podpisania aktu ślubu.

Hernán orientuje się, że żona chce uciec z jego wrogiem. Napada na Damiána i oddaje kilka strzałów. Ranny Fabré wpada do morza. Marina obraża męża. Mężczyzna nie wytrzymuje i uderza ją. Kapitan informuje ich o ranieniu Mercedes. Marina zarzuca Hernánowi, że zlecił zabicie jej matki. Chce jechać do szpitala. Mąż zgadza się, ale stawia warunek: ma zachowywać się jak zakochana i posłuszna żona. W innym wypadku zabije nie tylko małą Mercedes, ale też całą rodzinę Mariny. Bagré, Lolo i Oso ratują życie Damiánowi.

Magdalena wyznaje Rebece, że nie chce, by jej matka umarła i żałuje tego, jak traktowała ją wcześniej. Rebeca błaga José, by walczył o swoje życie. Magdalena i Rebeca są w szoku na wieść o ślubie Mariny. Bagré, Osoi Lolo decydują się sami wyciągnąć kulę Damiánowi. Fulgncio przyjeżdża do szpitala. Chce się zobaczyć z Mercedes. Lekarz informuje go, że będzie musiał poczekać, bo kobieta została przewieziona na salę operacyjną. Delfina znajduje w dokumentach męża swój testament na korzyść męża. Udaje się do notariusza i zapisuje wszystko dla wnuka – Michela Fabré.

Odcinek 115

W trakcie operacji Mercedes następuje zatrzymanie akcji serca. Magadalena chce wiedzieć, skąd Fulgencio zna Mercedes. Z kolei burmistrz pyta Marinę, kim jest Claudio. Fulgencio przyznaje się im do wieloletniej miłości niemożliwej do Mercedes i opowiada, jak kobieta przed laty wybrała Michela Fabré. Zrozpaczony Fulgencio błaga Boga, by ratował Mercedes. Lekarz informuje rodzinę, że stan kobiety nadal jest ciężki. Prosi, by zorganizowali zmiany i nigdy nie zostawiali kobiety samej.

Marina mówi Claudio, że na jachcie doszło do konfrontacji Damiána z Hernánem. Prosi, by nie wnikał w szczegóły i pojechał ratować przyjaciela. Dr San Miguel informuje Marinę i Magdalenę, że Mercedes przeszła operacje pozytywnie, ale jej stan nadal jest niepewny. Dodaje, że w razie czego serce kobiety nie podoła kolejnemu zabiegowi. Abigail nadal osacza Lázara, oferując mu przyjaźń. Jazmín widzi męża z kochanką. Candy podsłuchuje, jak Lázaro mówi Abigail, że synek Jazmín może być jego bratem przyrodnim. Candy staje w obronie Jazmín. Zapewnia Lázaro, że to dobra dziewczyna i wielokrotnie udowodniła mu, że go kocha. Na widok Abigail przypomina sobie, że dziewczyna pracowała w Poza Rica i okradała swoich klientów. Stan Damiána stabilizuje się. Kapitan decyduje się nie ujawniać, póki nie wymyśli, jak uratować Marinę i córeczkę. Chce, by Hernán myślał, że nie żyje.

José wyznaje Rebece, że Mercedes znalazła dowody obciążające Hernána i jest przekonany, że to on kazał ją zabić. Kobieta przyznaje się, że fakt, że może go stracić uświadomiło jej, jak bardzo go kocha i pragnie zostać jego żoną. Marina i Magdalena przepraszają Mercedes za to, jak ją traktowały. Widząc Damiána Hernán zmusza Marinę do wyjścia ze szpitala. Lázaro rozwiewa nadzieje Abigail i zapewnia ją, że jego serce tylko do Jazmín. Marina mówi matce, że wyszła za Hernána, a teraz musi z nim zamieszkać, żeby nie zrobił krzywdy jej bliskim. José zawiadamia Rebecę i Damiána, że znaleźli dowody obciążające Saldañę. Uspokaja także przyjaciela, że ślub Mariny jest nieważny. Úrsula uprzedza kochanka, że Fulgencio zdecydowany jest go zabić, a policja jest już w posiadaniu dowodów przeciw niemu. Marina mówi Estherhitcie, że Damián zginął.

Odcinek 116

Esthercita jest w szoku na wieść o możliwej śmierci męża. Fulgencio zarzuca córce, że po raz kolejny pokrzyżowała mu plany. Chciał zabić Hernána, ale wówczas ona stanęła mu na drodze. Burmistrz ma nadzieję, że Úrsula nie była osobą, która powiadomiła Hernána o jego i policji planach. Policja pojawia się w domu Hernána. Marcelino informuje ich, że szef siłą zmusił żonę do wyjazdu i opuścił miasto. Mąż zapowiada Marinie, że od tej pory zaczną nowe życie i radzi jej, by zapomniała o rodzinie i przyjaciołach.

Damián jest w szoku gdy znajduje w domu Hernána manekina wyglądającego jak Marina. Fulgencio sądzi, że teraz, gdy Ernesto nie żyje, a Hernán ucieka przed policją, zostanie szefem organizacji. Najpierw jednak postanawia pozbyć się żony. Oferuje Nereo, by został jego człowiekiem. Następnie zleca mu zabicie Delfiny. Úrsula radzi Marcelino, by uważał na to, co mówi przy policji. Radzi mu, by nawet nie wspominał o śmierci Zully.

Matka przyłapuje Esthercitę na wypychaniu brzucha. Zarzuca córce kolejne kłamstwa i manipulacje. Dodaje, że tym razem nie ma zamiaru milczeć i powie o wszystkim Damiánowi. Dziewczyna ostrzega, że jeśli to zrobi, straci córkę na zawsze. Damián błaga Úrsulę, by chociaż jemu powiedziała prawdę, gdzie jest Hernán. Tymczasem on próbuje wziąć Marinę siłą.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 luty 2015         0 Komentarzy · 534 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 141-150
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 141

Baritza postrzela Martina, upada jej walizka z pieniędzmi, na lotnisku zaczyna się strzelanina, ale Albertowi i Barbarze i tak udaje się odlecieć samolotem. Marcos ogłasza na całą akademii, że niedługo weźmie ślub z Julianą. Wszyscy bardzo się cieszą, Marcos całuję ukochaną. Lopez zabiera Xiomare na policję. Javier zawiadamia Gabriela i Regine o ucieczce Barbary z Albertem. Cristina chce wiedzieć co Nestor powiedział Gabrielowi o zabójcy w czarnych rękawiczkach. Javier oznajmia, że Baritza wcale nie ma dużo pieniędzy, ponieważ upuściła walizkę z pieniędzmi, konta będzie miała zablokowane i straciła majątek Juan Tobiasa, jedyne co jej zostają to oszczędności. Pewna kobieta, mówi do mężczyzny (nie widać twarzy), że to cud że przeżył, a wszyscy uważają go za zmarłego, ale pora by wracał do swoich. Javier daje pozwolenie Reginie i Gabrielowi opuszczenie miejsca w którym się ukrywają. Nestor mówi córce, że jeśli nie chce aby on coś powiedział policji, to jej karą będzie siedzenie w zamknięciu aby nie robiła więcej krzywdy oraz że sprowadzi lekarz aby ją zbadał bo nie jest z nią dobrze. Gabriel i Regina przychodzą do akademii, Juliana wita się z rodzicami. Gabriel mówi Antonii, że Juli jest jej siostrą, kobiety się przytulają. Javier informuje resztę, że Baritza uciekła z kraju. Okazuje się, że Juan Tobias żyje, pracownik przynosi mu gazetę, w której jest Juliana ale ten jej nie rozpoznaje ponieważ stracił pamięć. Juan Tobias nie chce wracać do swoich ponieważ ich nie pamięta. Marcos informuje Regine i Gabriela, że żeni się z Julianą. Mija 6 miesięcy. Juliana dużo ładniej wygląda. Do domu Reginy przychodzą prezenty ślubne dla Juliany i Marcosa. Juliana jest prezesem firmy Marbella. Regina nie chce się związać z Gabrielem ponieważ nie chce zrobić krzywdy Paco, ale Gabriel codziennie przysyła jej kwiatki. Giselle jest zła na Charliego, gdyż minęło już tyle czasu a oni ciągle nie wzięli ślubu i nazywa go kłamcą. Mężczyzna mówi kobiecie, że jak tylko urodzi wezmą ślub. Kobieta ma go dosyć i karze odejść. Charli prosi modelkę aby dbała o siebie i o dziecko i odchodzi. Giselle mówi że mężczyzna zapłaci jej za to. Nino ćwiczy z Tapią, Paco niecierpliwi się nieobecnością Cheli. Romero bierze ślub z manekinem Barbary, po czym dzwoni do niego Barbara. obieca mówi mężczyźnie że jeśli chce ją jeszcze kiedyś zobaczyć musi wyeliminować Juliane, aby nie mogła wyjść za Marcosa. Chela przychodzi do Tapii z lekami i nagle mdleje, Paco woła o pomoc. Juliana przynosi ojcu próbkę ostatniej serii kremu Juliana na noc. Gabriel i Marcos zachwycają się zapachem jaki będzie miał ten krem. Paco prosi by Chela nie umierała i stwierdza ze jest bardzo ważna dla niego, powoli zaczyna się podnosić aby jej pomóc. Marcos chwali Julianę, Gabriel zostawia zakochanych samych. Marcos proponuje Julianie by poszli do jego apartamentu, Juliana się zgadza i stwierdza ze brakuje tylko 2 tygodni do ich ślubu.
W mieszkaniu Marcosa, Juliana chce obejrzeć prezenty Marcos jej na to nie pozwala gdyż zaczyna ją całować i zaciąga na kanapę. Całują się.Romero obserwuje mieszkanie Marcosa i karze przygotować się Julianie gdyż nie dojdzie do jej ślubu. Barbara po operacji plastycznej czeka na lekarza, ALberto dziwi się po co kobieta robiła te wszystkie operację. Barbara stwierdza, że miała wygląd Maritzy gdyż nie miała innego wyboru, a teraz stanie się inną której nikt nie zna i nie szuka. Luzmila rozmawia z dziećmi o Maritzy Ferrer. Charli przychodzi do mieszkania Giselle i nie zastaje kobiety w domu.Juliana i Marcos w łóżku (na kanapie). Marcos pyta się kobiety o czym myśli. Juliana stwierdza, że tak dużo się wydarzyło i nie może uwierzyć że Juliana Soler jest wyjdzie za niego. Marcos mówi, że to najlepsze co mogło się wydarzyć i że będą mieli dużo dzieci. Juliana smutnieje gdyż przypomniało jej się dziecko które straciła. Juli mówi, że jej marzeniem zawsze było zostać matką. Marcos prosi aby kobieta nie myślała o smutnych rzeczach. Mężczyzna mówi ukochanej że da jej dużo dzieci i ich dom będzie wypełniony dużą radością i miłością.I że jej sen stanie się rzeczywistością i nikt nie zapobiegnie temu aby byli szczęśliwi. Całują się.Lekarz przychodzi aby zdjąć bandaże z twarzy Barbary i zobaczyć jak wygląda jej nowa twarz. Cristina jest zła, że Juliana wyjdzie za Marcosa i na dodatek zagarnęła cały majątek Juan Tobiasa. Kobieta stwierdza, że nikt jej nie powstrzyma i że czarna rękawiczka powraca. Lekarz zdejmuje bandaże, Alberto jest zaszokowany wyglądem Barbary. Charli szuka Giselle. Marcos i Juliana wznoszą toast. Do drzwi ktoś puka. Juliana otwiera i w drzwiach pojawia się Romero który celuje do Juliany. Nagle podbiega Marcos i szarpie się z Romerem, następuje wystrzał.

Odcinek 142

Romero chce zabić Juliane. Marcos staje w obronie Juliany i zostaje postrzelony. Juli wyrzuca Romera z mieszkania i przytula się do Marcosa i prosi aby wytrzymał. Barbara mówi Albertowi, że brakuje im pieniędzy i, że powrócą. Giselle rodzi dziecko i po urodzeniu nie chce go widzieć. Pogotowie zabiera Marcosa. Chela się podnosi i jest szczęśliwa, że Tapia wstał. Alberto nie chce wracać, gdyż Barabry nikt nie pozna, ale jego tak i od razu doniosą na niego policji. Romero zawiadamia Barbare, że postrzelił Marcosa a nie Juliane. Gabriel i Regina jedzą razem olajcę u kobiety w domu. Gabriel chce wiedzieć kiedy się pobiorą. Lecz Regina nie chce dopóki Paco nie zacznie chodzić. Gabriel szanuje decyzję Reginy i mówi, że ją kocha. Całują się, przerywa im telefon. Juliana zawiadamia ojca o postrzeleniu Marcosa. Juliana jedzie w karetce z ukochanym. Marcos przysięga kobiecie, że się pobiorą i będą mieli dużo dzieci. Chali przychodzi do Luzmili. Juan Tobias odzyskuje pamięć. Przypomina sobie chwile spędzone z Julianą. Charli mówi Luzmili, że nie wiedział gdzie iść ani z kim porozmawiać i przypomniał sobie o niej i stwierdza, że bardzo jej potrzebuje.Charli mówi, że Giselle miała rodzić i zniknęła i boi się, że zrobi krzywdę jego dziecku. Luzmi go przytula. Juliana mówi rodzinę w szpitalu, że Marcos uratował jej życie. Tapia cały czas myśli o Cheli. Juan Tobias się pakuje i mówi robotnikowi, że musi wracać by uratować swoją żonę przed Barbarą. Lekarz mówi rodzinie Marcosa, że niebezpieczeństwo już minęło i że Marcos chce widzieć Juliane.Juli dziękuje Marcosowi za uratowanie jej życia, mężczyzna stwierdza ze że trzeba złapać Romera. Juliana mówi, żeby odpoczywał i że ona będzie z nim przez całą noc. Luzmiła deklaruje się Charliemu, że mu pomoże szukać Giselle, ale jako jego przyjaciółka. Pedro odnajduje Ginger w barze, kobieta karze mu wyjść, ponieważ inaczej zawoła ochroniarzy.Na następny dzień.Luzmila widzi w telewizji, jak mówią o tym, że matki opuszczają swoje dzieci i potem oddawają je do domu dziecka. Luzmila myśli, że to samo mogła zrobić Giselle. Juliana śpi u Marcosa, mężczyzna mówi, że wynagrodzi jej wszystkie cierpienia gdy się pobiorą. Do pokoju przychodzi lekarz i prosi by Juliana zostawiła go samego z pacjentem. Cristina prosi by Nestor pozwolił jej już wyjść z zamknięcia i stwierdza że się zmieniła. Nestor jej nie wierzy. Lekarz pyta się Marcosa czy ma dzieci, mężczyzna stwierdza ze nie ale zamierza je mieć. Lekarz mówi Marcosowi, że już nigdy nie będzie mógł mieć dzieci. Marcos nie może w to uwierzyć i stwierdza że to musi być pomyłka i że za 2 tygodnie się żeni. Lekarz mówi, że niestety nie. Marcos chce zostać sam i przypomina sobie słowa gdy Juliana mówiła, że jej marzeniem jest zostać matką. Marcos jest załamany i prosi Juliane o wybaczenie, że nie będzie mógł jej dać dzieci. Marcos rozpacza, przychodzi do niego Gabriel. Mężczyzna wyczuwa, że syn jest smutny. Marcos stwierdza, że gdy wszystko się ułożyło i nadszedł czas uszczęśliwić Juliane, wydarzyło się to wszystko. Gabriel stwierdza, że już zapewnił ochronę Julianie. Marcos mówi, że nie o to chodzi, lecz o to co powiedział mu lekarz rano, czyli że nie będzie mógł mieć dzieci. Romero przychodzi do Barbary, lecz myśli, że pomylił mieszkania. Kobieta mówi, że to ona. Romero stwierdza, ż eona nie może być jego Barbarą. Romero obraża kobietę i myśli, że Alberto zabił Barbarę. Kobieta go policzkuje za obrażenie i krzyczy na niego jak mógł postrzelić Marcosa zamiast Juliany. Paco wstaje z łóżka, widzi to Regina i bardzo się cieszy. Luzmila i Chali szukają Gisele, do domu dziecka właśnie przynieśli jakieś niemowlę. Gabriel karze Marcosowi iść do przodu, bo życie na tym się nie kończy i stwierdza, że on nigdy nie miał swoich dzieci i jaki był szczęśliwy z nimi. Marcos mówi, że dla niego i Juliany to było bardzo ważne i że Juli straciła już jedno dziecko przez Barbare. Gabriel karze być synowi silnym gdy powie o tym Julianie, Marcos stwierdza, że nie powie kobiecie nic o tym, gdyż nie może jej tego zrobić . Mężczyzna stwierdza, ze już się skończyło wszystko. Juliana otwiera drzwi od swojego domu i stoi tam Juan Tobias. Kobieta jest przerażona.

Odcinek 143

Juliana myśli, że zwariowała. Juan Tobias mówi, że mógł ją zawiadomić, ale chciał jej zrobić niespodziankę oraz, że Juventino go uratował gdy wszyscy myśleli, że zabiła go Barbara. Juliana chce wiedzieć, że skoro żyje, dlaczego pojawi się dopiero teraz. Mężczyzna tłumaczy się, że stracił pamięć i gdy tylko ją odzyskał przyszedł do niej aby z nią być. Marcos mówi ojcu, że już wszystko się skończyło, lecz stwierdza, że Juliana to zrozumie. Marcos mówi, że jej największym marzeniem jest mieć dziecko i chociaż ona by to zrozumiała on nie chce mieć przy boku kobiety której nie da dziecka i mówi że to by było niesprawiedliwe w stosunku do niej. Gabriel się pyta czy sprawiedliwe jest to, że zerwie z nią ponieważ nie będzie mógł mieć dzieci. Charli ma nadzieje, że to jego dziecko. Gabriel stwierdza, że mogą adoptować dziecko, gdyż on był bardzo szczęśliwy z nim i Antonią chociaż nie są jego prawdziwymi dziećmi, lecz Marcos mówi, że to jest coś innego. Gabriel nie zgadza się z synem. Marcos stwierdza, że co Juliana najbardziej pragnie w życiu jest jedyne czego on jej nie może dać. Juan Tobias opowiada Julianie jak Juventino go uratował oraz, że wrócił aby mogli żyć razem. Marcos karze obiecać ojcu, że nikomu nie powie o tym. Gabriel chociaż się z tym nie zgadza daje słowo synowi. Gabriel prosi aby jeszcze Marcos pomyślał nad tym jaką krzywdę zrobi Julianie i sobie samemu. Charli prosi Luzmile aby wrócili do siebie i że on zapomni o tym wszystkim co widział. Luzmila mu mówi, że Giselle zmusiła ją do odejścia od niego bo inaczej by oddała dziecko do domu dziecka. Juan Tobias chce wiedzieć dlaczego Juliana jest taka smutna i czy nie cieszy się, ze żyje. Juli mówi, że bardzo dużo się wydarzyło od dnia w którym wszyscy myśleli, ze on zginął, mężczyzna chce aby Juli mu opowiedziała wszystko.Charli bardzo się cieszy, ze Luzmi go nadal kocha. Luzmila mówi ,że musi iść do szpitala odwiedzić Marcosa, Charli nic nie wiedział o wypadku przyjaciela, idą do szpitala. Juliana opowiada Juan Tobiasowi co się wydarzyło przez ten czas co g nie było, meżczyzna widzi prezenty ślubne w domu Juli i pyta się kobiety czy zamierza wyjść za mąż. Juli mówi, że zamierza wyjść za Marcosa Mutti. Nino i Antonia odwiedzają Marcosa, Tonita wyczuwa, ze brat jest smutny, Nino zostawia ich samych. Juan Tobias mówi Julianie, że zasługuje na szczęści przy boku mężczyzny którego kocha i stwierdza, że adwokaci zajmą się ich rozwodem. Jaun Tobias rozmawia z Julianą, gdy do domu przybiega Regina która chce iść do szpitala. Kobieta na widok Jaun Tobiasa mdleje. Charli mówi Marcosowi o Giselle i jego dziecku, Marcos smutnieje, ale karze mężczyźnie ich odnaleźć i walczyć o swoje dziecko. Ginger się upija i chce aby Pedro dał jej więcej alkoholu, mężczyzna ją bije. Juan Tobias zostawia Regine i Juliane, Juli jest przykro że tak krzywdzi męża. Navarro rozmawia z Nestorem w Marbelli, nagle pojawia się Jaun Tobias, mężczyźni są przerażeni. Cristina ucieka Refugio. Juliana przychodzi do Marcosa, Charli zostawia ich samych. Alberto przywozi Barbare pod szpital, mężczyzna pyta się kobiety jak teraz będzie miała na imię. Barbara mówi, że Vanessa. Refugio dogania Cristine, kobiety się szarpią. Vanessa napotyka w szpitalu Luzmile, kobieta jest ubrana jak biedaczka i wyciąga ręke do Luzmi. Juan Tobias mówi ojcu, że kocha Juliane jak nikogo na świecie, ale nie może jej zmusić aby była z nim. Nestor oznajmia synowi, że Marcos został postrzelony przez Romera i teraz jest w szpitalu. Giselle dzwoni do Charliego i mówi mu, że dziecko już się urodziło i że jest to chłopczyk. Kobieta stwierdza, że musi jej zapłacić bo inaczej nie zobaczy dziecka. Vanessa mówi Luzmi, że straciła dzieci po tym jak ją mąż opuścił że jest bez pracy. Juliana mówi Marcosowi ,że Jaun Tobias żyje i że wrócił, a ona jest jego żoną.

Odcinek 144

Marcosowi ciężko uwierzyć w słowa Juliany. Luzmila mówi Vanessie, że postara jej się znaleźć jakąś pracę. Charli jest zły na Giselle, kobieta grozi, że jeśli on jej nie zapłaci nigdy nie zobaczy dziecka. Juliana mówi Marcosowi, że Juan Tobias da jej rozwód. Vanessa dzwoni do Pedra i ma dla niego zlecenie. Mianowicie ma być blisko akademii i pojawić się gdy ta mu da znać. Charli opowiada Luzmili o szantażu Giselle, Luzmi karze mu iść na policję. Marcos jest smutny, Juli chce wiedzieć co powiedział jemu lekarz, gdy kazał jej wyjść. Marcos stwierdza, że wszystko jest w porządku i niedługo go wypiszą. Juliana wyczuwa, że z Marcosem jest coś nie tak, lecz ten się upiera, że wszystko jest dobrze i prosi by Juliana zostawiła go samego. Antonia chce pracować, lecz Nino jej nie pozwala. Luzmila opowiada Julianie o Vanessie i Juli chce jej pomóc. Juli proponuje pracę Vanessie, która oczywiście się zgadza na nią oraz daje pieniądze Luzmili aby poszła na zakupy i kupiła ciuchy Vanessie. Marcos dzwoni do Juan Tobiasa i prosi mężczyznę aby przyszedł do szpitala.Juan Tobias przychodzi do szpitala, Gabriel jest zdziwiony, że mężczyzna żyje. Juliana wypytuje lekarza o Marcosa. Luzmila sprowadza Barbare do swojego pokoju. Vanessa zawiadamia Pedra gdzie jest i karze mu wypełniać plan. Marcos mówi Juan Tobiasowi, że nie ożeni się z Julianą. Mężczyzna nie może uwierzyć w to. Marcos stwierdza, że nie jest tak bardzo zakochany w Julianie jak ona sądzi. Mówi, że on chciał jej pomóc i ona sądziła, że on jest w niej zakochany i później ją cały czas oszukiwał. JuanTobais jest zły na Marcosa. Mutti stwierdza, że było tak blisko ślubu i został postrzelony i to mu dało do myślenia, gdyż ożenił się już dwa razy i nie chce żenić się po raz trzeci nie będąc pewnym swoich uczuć. Juan Tobias chce wiedzieć czy Marcos na prawdę rezygnuje z Juliany.Marcos jest załamany. Luzmila tłumaczy Vanessie na czym będzie polegać jej praca. Do pokoju wchodzi Pedro i zaczyna krzywdzić Luzmilę. Vanessa karze Pedrowi zostawić Luzmi. Pedro i Luzmila karzą jej wyjść, kobieta wychodzi. Charli próbuje skombinować pieniądze dla Giselle. Wraca Vanessa z nożem i karze Pedrowi ją zabić, a Luzmile zostawić w spokoju. Pedro ucieka po skaleczeniu które zrobiła mu Barbara. Luzmila dziękuje kobiecie. Marcos daje wolną droge Juan Tobiasowi, prosi go aby kochał Julianę i dał jej dużo dzieci. Marcos jest załamany, stwierdza, że powie Julianie, że jej nie kocha. Antonia przychodzi do brata, Marcos się na niej wyżywa i krzyczy na nią i nie chce nikogo widzieć. Lopez przyprowadza Cristine do Nestora. Luzmila opowiada Vanessie o Julianie i wspomina, że Juan Tobias żyje. Juliana przychodzi do Marcosa, mężczyzna chce jej coś powiedzieć ale Juliana zaczyna opowiadać, że myślała o tym co wydarzyło się w jego mieszkaniu, o ich planach i dzieciach. Juliana chce wiedzieć, co Marcos chciał jej powiedzieć lecz mężczyzna nagle stwierdza ze chce być sam i karze jej iść do domu. Marcos jest bardzo niemiły. Nestor mówi Juan Tobiasowi, ze Cristina jest jego siostra. Dzieci Luzmili zapoznają się z Vanessą. Juan Tobias się cieszy z tej wiadomości i obiecuje Crstinie, że będzie miała wszystko wynagrodzone. Marcos mówi ojcu, że zostawił wolną drogę Juan Tobiasowi co do Juliany. Gabriel się z tym nie zgadza. Marcos mówi że on kocha Juliane ze wszystkich sił, ale chce aby była szczęśliwa. Gabriel stwierdza, że Juliana ma prawo poznać cała prawdę idzie jej o tym powiedzieć. Juan Tobias przychodzi do Juli i mówi jej ,ze nie zrezygnuje z niej i będzie walczył o jej miłość.

Odcinek 145

Juan Tobias pyta się Juliany czy jest pewna, że Marcos ją kocha. Marcos próbuje powstrzymać ojca i spada z łóżka. Gabriel wraca się do syna. Juliana jest pewna miłości Marcosa. Juan Tobias mówi Julianie, że będzie zawsze na nią czekał. Marcos prosi by, Gabriel uszanował jego decyzję, gdyż on poświęca swoje szczęście by Juliana miała to o czym zawsze marzyła. Tapia zapoznaje się z Vanessą. Chela przynosi do pokoju Paca lustro, Barbara na widok lustra zaczyna krzyczeć i chowa się. Juliana informuje Juan Tobiasa o wypadku Tapii oraz o tym, że nie może chodzić. Gabriel mówi synowi, że nic nie powie Julianie, chociaż się nie zgadza z jego decyzją. Marcos jest pewny, że gdyby Juliana znała prawdę i tak wyszła by za niego, ponieważ go kocha, ale co potem… Marcos jest pewny, że Juan Tobias ją uszczęśliwi i da jej dużo dzieci. Vanessa tłumaczy się, że ma uraz do luster, gdyż jej matkę zabiło lustro. Chari nie wie gdzie jest Giselle, Juanco mówi gdzie może być modelka, podsłuchuje to Vanessa. Vanessa napotyka w akademii się na Juan Tobiasa, wymieniają kilka zdań i mężczyzna odchodzi. Marcos mówi ojcu, że nie ożeni się z Julianą, słyszy to Regina. Vanessa mówi Julianie, że spotkała Juan Tobiasa i mężczyzna powiedział, że dla niej jest gotowy na wszystko. Juan Tobias odwiedza Paco. Charli i Luzmila są przed drzwiami pokoju Giselle, słyszą płacz dziecka. Charli dobija się do drzwi. Giselle mówi mężczyźnie że bez pieniędzy nie pokarze mu dziecka, mężczyzna grozi, że pójdzie na policję. Juan Tobias mówi Paco, że sprowadzi dla niego najlepszych lekarzy, aby wstał z wózka. Vanessa bardzo wtrąca się w życie prywatne Juliany i próbuje się dowiedzieć jak najwięcej rzeczy. Gdy Juliana wychodzi spotyka się w laboratorium z Pedrem, kobieta chce wiedzieć co usłyszał gdy był ukryty w laboratorium. Do akademii przychodzi pijana Ginger, przewraca się. Wszystkim jest jej żal. Regina wraca do domu i pyta się Juliany czy jest pewna, że chce wyjść za Marcosa. Juli chce wiedzieć co się dzieje i prosi by matka jej powiedziała. Regina stwierdza, że nie che by Juliana więcej cierpiała i radzi jej aby porozmawiała z Marcosem. Barbara jest zadowolona z tego co przekazał jej Pedro. Kobieta karze mężczyźnie jutro zniszczyć wszystkie kioski Juliany. Nestor i Cristina kłóca się o pieniądze i oto, że ona nigdy nic nie miała. Przerywa im Juan Tobias. Nino i Antonia zajmuj się Ginger. Vanessa zabiera dziecko Giselle. Na ranchu u Juan Tobiasa jest przyjęcie powitalne. Mężczyzna przedstawia wszystkim siostre. Juliana przychodzi do Marcosa i chce wiedzieć czemu tak się zmienił od tego wypadku. Marcos mówi jej ,że nie ożeni się z nią ponieważ jej nie kocha i nigdy nie kochał.

Odcinek 146

Marcos mówi Julianie, że nie chce się z nią żenić ponieważ jej nie kocha i nigdy nie kochał. Juliana nie może w to uwierzyć. Marcos tłumaczy się, że ją bardzo ceni i darzy szacunkiem. Juliana jest pewna że mężczyzna czuje coś do niej gdyż czuła to w pocałunkach, objęciach, Marcos stwierdza, że to nie prawda i przyznaje się, że to wszystko jego wina. Mówi, że on zakochał się w Maritzy, ale Maritza nie istnieje. Juliana oznajmia, że każde jego słowo bardzo ją rani Marcos mówi, że tego nie chce i, że wystarczająco ją skrzywdził i nie chce robić czegoś co nie ma przyszłości i z tego powodu nie chce ożenić się z nią. Juan Tobias chce porozmawiać na osobności z Cristiną, kobieta boi się, ze Nestor powiedział mu o Czarnej rękawiczce. Marcos mówi Julianie, gdy został postrzelony zdał sobie sprawę, ze jej nie kocha, Juli stwierdza ze to kłamstwo i karze powiedzieć mężczyźnie że wszystko co się dzieje jest z winy Juan Tobiasa. Juan Tobias martwi się zachowaniem siostry. Mężczyzna mówi jej ,że odzyskają stracony czas i jeżeli martwi się o pieniądze to nie ma o co, bo on da tyle ile jej się należy czyli tyle samo co on posiada. Paco próbuje chodzić, lecz ciężko mu to idzie. Vanessa przynosi do akademii dziecko Charliego. Juan Tobias proponuje Cristinie by pracowała u boku Juliany. Charli chce wiedzieć jak Vanessa zdobyła dziecko. Nino i Antonia opiekują sie Ginger i nagle słyszą płacz dziecka, idą to sprawdzić. Marcos mówi Juli, że Juan Tobias nie ma nic z tym wspólnego. Juliana jest przekonana, ze to wszystko przez niego, Marcos karze jej się już nie zadręczać bo prawda jest taka, że jej nie kocha. Marcos nie chce popełniać kolejnego błędu w swoim życiu żeniąc się z nią. Juliana stwierdza, że ten strzał Romera był dla niej i jedynym błędem jest to, że tak się nie stało, bo wtedy Marcos nie zabijał jej w tym momencie. Juliana wybiega. Marcos jest załamany i prosi ukochaną o wybaczenie. Juliana rozpacza w domu. Regina przychodzi do Marcosa z pretensjami. Obraża Marcosa, słyszy to Gabriel i chce wiedzieć dlaczego tak mówi do jego syna. Vanessa tłumaczy się, że słyszała wcześniej rozmowa Charliego z Luzmilą i ich śledziła i zabrała Gisele dziecko. Cristina stwierdza, że nie przepada za Julianą bo ta kobieta jest jak Barbara Montesinos gdyż ma ogromne szczęści bo bogaci mężczyźni zakochują się w niej. Juan Tobias opowiada kobiecie o Julianie. Dziecko Charliego płacze, meżczyzna stwierdza że trzeba je zabrać do lekarz, Luzmila karze mu się uspokoić bo jedyne czego teraz dziecko potrzebuje to zmiany pieluchy. Juliana przychodzi do Juan Tobiasa, Cristina zostawia ich samych. Juliana chce wiedzieć jak mężczyzna to zrobił, że Marcos nie chce się z nią ożenić. Meżczyzna stwierdza że nie był by do tego zdolny. Juliana mu nie wierzy i mówi, że rozczarowała się na nim i jedyne czego chce to rozwodu i nie chce nigdy więcej o nim słyszeć. Regina mówi Muttim, że rozczarowała się na nich. Gabriel oznajmia Marcosowi, że niszczy swoje życie i Juliany oraz jego i Reginy. Luzmi przewija małego, Charli dziękuje Vanessie za to co zrobiła. Juliana rozpacza w swoim domu, Regina przytula córkę. Zbiry Barbary napadają na kioski Juliany. Marcos prosi by Javier zapewnił ochronę Julianie i Reginie, bo Barbara z pewnością wróci by się zemścić. . Juliana prosi by zbiry brały wszystko co chcą ale aby nie robili im krzywdy. Marcos wychodzi ze szpitala i chce jechać do La Concordi bo chce porozmawiać z Reginą, Tapią i Julianą. Ginger znajduje w pokoju Pedra wiadomość „tu masz adresy wszystkich kiosków Juliany B”, kobieta zastanawia się kim jest B. Bandycie niszczą wszystkie kioski. Nino przybiega z przyjaciółmi i zaczynają się bić. Cristina uderza Refugio i robi z siebie wielką panią. Juan Tobias przychodzi do akademii, Pedro grozi, że go zabije. Charli składa doniesienie przeciwko Giselle, nagle zjawia się kobieta na policji i karze mężczyźnie oddać jej dziecko. Marcos zachodzi od tyłu bandytę i ratuje Fonsece. Marcos zdejmuje zbirowi kominiarkę i okazuje się, że to Pedro. Marcos stwierdza, że z pewnością przysłała go Barnara, mężczyzna chce wiedzieć gdzie jest Barbara.

Odcinek 147

Marcos chce aby Pedro powiedział gdzie znajduje się Barbara, lecz ten nie chce nic zdradzić. Javier przychodzi po Pedra. Juan Tobias jest wdzięczny Marcosowi za uratowanie życia, le chce wiedzieć co mężczyzna tu robi skoro zostawił Juliane i dał wolną jemu drogę. Marcos chce porozmawiać z Juan Tobiasem. Juliana spogląda na nich z daleka. Giselle mówi Charliemu, ze nie chce dziecka i że może sobie z nim zostać bo ona znalazła prac tylko, niech jej da pieniądze które udało mu się zebrać. Juan Tobias mówi Marcosowi ,ze to niesprawiedliwe ze przychodzi d akademii i krzywdzi Juliane. Marcos stwierdza, że on nie ma prawa zakazywać mu odwiedzać Juliane. Przychodzi do nich Juliana i mówi, że nie chce widzieć żadnego z nich. Juancho zawiadamia Chele o tym, że wszystkie kioski Juliany zostały zniszczony. Juliana mówi Juan Tobiasowi ,że jeszcze dziś porozmawia z adwokatami i zwróci mu cały majątek, a Marcosowi karze przysłać kogoś aby zabrał wszystkie prezenty ślubne z jej domu. Cristina śmieje się z Juan Tobiasa i z tego co zrobił, stwierdza ze przyjmie jego propozycje i wtedy będzie blisko Juliany i będzie mogła wyrządzić jej krzywdę. Gabriel mówi Juli, że Juan Tobias nie miał nic wspólnego z decyzją Marcosa. Juliana chce znać powód dlaczego Marcos z nią zerwał lecz mężczyzna nie może jej nic powiedzieć jedyne co zdradza to to, że Marcos chce jej szczęścia kosztem swojego. Charli chce dac Giselle czek, lecz Luzmila stwierdza, że kobieta najpierw musi podpisać dokumenty że zrzeka się syna. Gabriel chce wiedzieć co będzie z nim i Reginą kobieta stwierdza, że jeżeli tak się mają rzeczy oni nie istnieją. Gabriel odchodzi. Juliana spotyka się z adwokatem gdyż chce zwrócić wszystko mężowi. Ludzie Marcosa zabierają prezenty z domu Juli. Giselel podpisuje wszystkie dokumenty i zrzeka się syna. Lopez i Javier wyżywają się na Pedrze, mężczyzna zdradza ze Barbara jest bardzo blisko tylko nikt jej nie może rozpoznać. Regina mówi córce, że Juan Tobias jest dobry i powinna być z nim szczęśliwa, bo z pewnością jest niewinny. Antonia chce zacząć pracować w firmie Mutti. Vanessa chce aby Juliana wróciła do Jaun Tobiasa. Nestor radzi synowi aby zapomniał o Julianie jedna on nie może. Juan Tobias karze Cristinie odejść z firmy bo inaczej zawiadomi policję. Armando przywozi prezenty do Marcosa. Charli informuje przyjaciela o tym, że będzie wujkiem i że trzyma w ramionach swojego syna. Charli karze Marcosowi pospieszyć sie ze swoimi dziećmi aby jego syn mógł grać razem z Marcosa dziećmi. Juliana przedstawia Reginie Vanesse. Vanessa radzi Juli by wróciła do Juan Tobiasa skoro jest tak dobrym człowiekiem. Juan Tobias przysłał do Paca lekarza który ma mu pomóc zacząć chodzić. Nestor prosi by Juliana nie opuszczała firmy. Nestor także mówi Juli, że Juan Tobias jest bardzo smutny i chce aby kobieta dała mu szansę. Cristina dusi Refugio bo kobieta nie chce jej oddać jej rzeczy. Juliana odwiedza Juan Tobiasa. Charli pyta się Luzmili czy wyjdzie za niego i czy będzie matką dla jego dziecka. Juliana prosi aby Jaun Tobias jej wybaczył. Mężczyzna proponuje Juli aby zamieszkała razem z nim na ranczu.

Odcinek 148

Juliana stwierdza, że potrzebuje czasu i, że to by było niesprawiedliwe w stosunku do niego. Nestor ratuj Refugio przed Cristiną. Luzmila zgadza się założyć rodzinę z Charlim. Juan Tobias nalega ciągle by Juli zamieszkała u niego. Nestor mówi Cristinie, że powie Juan Tobiasowi, że ona jest mordercą w czarnych rękawiczkach, kobieta mu się wyrywa i ucieka. Marcos przypomina sobie jak kochał się z Julianą, postanawia jakoś wesprzeć Juliane. Pedro wzamian za to, ze powie gdzie znajduje się Brabara chce zostać uwolniony, albo przynajmniej Javier ma mu obiecać więzienie z największą ochroną. Detektyw stwierdza, że on nic nie obiecuje i zobaczy co da sie zrobić. Adwokat przynosi wszystkie dokumenty, aby Juliana mogła zwrócić spadek mężowi, Juan Tobias karze Julianie je wziąć do domu i przejrzeć. Ginger wraca do akademii i prosi Nina by skołował jej trochę alkoholu. Nino chce wiedzieć czemu kobieta odeszła zeszłej nocy, Ginger stwierdza, ze szukała Pedra który napewno był z B. Nino mówi jej,m ze Pedro jest w wiezieniu po tym jak zniszczył kioski Juliany. Ginger pokazuje mu karteczkę na której są adresy wszystkich kiosków i podpisane przez B. Gdy Juliana wraca do akademii zaczepia ją Vanesa i wypytuje jak jej poszło. Nestor mówi Juan Tobiasowi, że Cristina jest morderczynią. Juliana przebywa w swoim domu z Vanessa i dzwoni do niej Nino i prosi aby przyszła . Vanessa chce zostać w domu Juli i wymyśla, że chce posprzątać. Juliana zostawia dokumenty i wychodzi. Barbara od razu dopada do dokumentów. Marcos przyjeżdża do firmy do ojca i mówi mu, że zamierza pomóc Julianie. Luzmi oznajmia Julianie, że bierze ślub z Charlim, a Juli jej mówi że nie wyjdzie za Marcosa. Charli dzwoni do przyjaciela z pretensjami i mówi mu, ze spotkał się z Julianą i kobieta rozważa powrót do Juan Tobiasa. Marcos smutnieje, Antonia chce wiedzieć co się dzieje. Juan Tobias zamierza odnaleźć Cristine, aby kobieta mogła się oddać w ręce policji. Barbara stwierdza, ze może użyć te dokumenty, aby przelać pieniądze na swoje konto. Kobieta dzwoni do Albera i mówi mu, że ma pieniądze których potrzebują i, że ma po nią przyjechać. Do domu Juliany przychodzi czarna rękawiczka, Vanessa dziwi się. Cristina chce wiedzieć kim ona jest. Juliana daje Ginger napój swojej roboty. Ginger dziwi się, że Juli zachowuje się tak w stosunku do niej i chce wiedzieć czy ona jej nienawidzi. Juliana stwierdza, ze każdy ma prawo do pomyłek i ona właśnie taką popełniła wiążąc się z Pedrem. Ginger opowiada o swoich rodzicach i, że jedyną osobą która jej pomogła był Tapia. Juliana chce pomóc Ginger. Antonia mówi bratu, ze Juliana ma prawo wiedzieć z jakiego powodu on z nią zerwał. Vanessa bije się z czarną rękawiczką. Brabara odkrywa kim jest morderca i mówi Cristinie,m że ona jest Barbarą Montesinos. Vanessa po pobiciu Cristiny ucieka z dokumentami. Julianie kręci się w głowie. Juan Tobias znajduje na podłodze Cristinie, kobieta stwierdza, że umiera. Marcos zamierza pojechać do akademii z Armandem i jego ludźmi aby pomóc Julianie z kioskami. Vanessa zamierza odzyskać kartkę którą ma Ginger. Juliana proponuje prace Ginger, Vanessa powoli zabiera karteczkę. Martin przychodzi po Juliane, gdyż Juan Tobias ją wzywa. Ginger widzi w lustrze potwora. Juliana przychodzi do domu i dowiaduje się, że Cristina jest czarną rękawiczką. Juan Tobias mówi Juli, że jak przyszedł Cristina leżała pobita na podłodze, Juliana stwierdza, że jedynie w tym domu była Vanessa. Ginger zaczyna krzyczeć, Barbara ją postrzela. W akademii słyszą strzał. Barbara ucieka, Nino biegnie do Ginger. Pedra przewożą do więzienia, Pedro mówi Javierowi że Barbarą jest Vanessa. Juan Tobias wybacza siostrze, Cristina mówi że Vanessa wiedziała kim ona jest i że Vanessą jest Barbara Montesinos.

Odcinek 149

Cristina mówi Juan Tobiasowi, Julianie i Martinowi, że Vanesa jest Barbarą Montesinos. Juliana orientuje się, że Vanessa zabrała dokumenty Juliany. Cristina umiera. Między Barbarą i Martinem dochodzi do wymiany ognia. Po Vanesse przyjeżdża Alberto, obydwoje odjeżdżają. Nino opiekuje się Ginger. Juan Tobias mówi Marcosowi, że Vanessa jest Barbarą i, że kobieta uciekła z Albertem. Marcos chce za wszelką cenę odnaleźć Barbare. Juli boi się o Marcosa. Vanessa oznajmia Albertowi, że czarną rękawiczką była Cristina. Juliana źle się czuję. Do akademii przychodzi Javier i dziwi się, że Jaun Tobias żyje. Fonseca zawiadamia detektywa, że w mieszkaniu leżą zwłoki Cristiny, która była mordercą w czarnych rękawiczkach. Marcos jedzie za samochodem Alberta. Alberto próbuje uciec. Pedra przewożą do więzienia. Alberto i Barbara są pewni, że zgubili Marcosa, gdy nagle mężczyzna zastawia im drogę. Vanessa zmusza wspólnika do ucieczki. Tapia wstaje i idzie o kulach do Ginger. Gabriel jest zaniepokojony o bliskich, jedzie z Antonią do akademii. Ginger jest pewna, że nie przeżyje, prosi o wybaczenie Tapie i mówi mu, że go bardzo kocha. Policjanci biją Pedra w więzieniu. Regina zawiadamia Gabriela, że Cristina została zabita i że ona była czarną rękawiczką oraz mówi mu, że Marcos pojechał za Barbarą. Alberto i Barbara zderzają się z słupem. Marcos wysiada do nich, ale akurat Albertowi udaje się odpalić samochód i ucieka. Regina pociesza Gabriela i mówi, że Marcosowi nic nie będzie, przytulają się. Marcos gubi samochód. Policja karze mu wracać do domu.Xiomara dzwoni do lekarza i prosi aby przyszedł. W telewizji mówią o Barbarze i ALbercie i o ich przestępstwach. Kobieta ma zamiar uciec gdyż nie chce być zamieszana w ich zbrodnie. Gdy Xiomara chce wyjść spotyka Alberta i Vanesse. Xio chce wiedzieć kim jest ta kobieta. Antonia i Marcos patrzą na Julianę. Antonia mówi Marcosowi ,że Juliana ma prawo wiedzieć dlaczego z nią zerwał. Z boku stoi Juna Tobias i słyszy o czym rozmawia rodzeństwo.
Antonia radzi bratu by powiedział Juli, że przez to, że postrzelił go Romero on nie może mieć dzieci. Antonia odchodzi, Marcos postanawia wyznać ukochanej prawdę. Xiomara chce wiedzieć kim jest ta kobieta, Vanessa pyta się Xiomary czy nie domyśla się. Xiomara obraca się i widzi potwora w lustrze. Marcos mówi Julianie, że powie jej prawdę dlaczego nie chce się z nią ożenić.

Odcinek 150

Marcos chce wyznać prawdę Julianie, ale przerywa im Luzmila i Charli który przedstawia przyjacielowi swoje dziecko. Juliana chce potrzymać dziecko. Refugio i Nestor cierpią z powodu śmierci Cristiny. Marcos gratuluje Charliemu tak ładnego syna. Luzmila stwierdza, że Juliana ślicznie wygląda z dzieckiem w ramionach. Marcos się uśmiecha. Juliana mówi, że jej marzeniem jest mieć własne dzieci, Marcos smutnieje. Charli prosi Luzmilę aby odeszli na moment. Luzmila wspomina jeszcze, że jest szczęśliwa ponieważ Juliana jest z Juan Tobiasem, który tak dobrze zachowuje się w stosunku do nich wszystkich. Dla Marcosa to kolejny cios. Luzmi zabiera dziecko i wychodzi z Charlim. Juliana chce wiedzieć co Marcos takiego chciał jej powiedzieć. Marcos wymyśla, że chciał wiedzieć jak Juliana się czuła po rozstaniu, Juliana jest zła, że mężczyzna o takie coś jej się pyta. Xiomara wariuje, nie może uwierzyć, że ten potwór to Barbara. Xiomara ucieka z pokoju. Juliana orientuje się, ze Marcos chciał jej powiedzieć o czym innym. Marcos mówi także że dowiedział się, że Juliana zamieszka na ranczu Juan Tobiasa i życzy jej z całego serca szczęścia. Marcos oznajmia, że przyszedł moment definitywnego rozstania. Juliana odchodzi Marcos idzie za nią. Alberto karze przyznać się Barbarze że przegrali. Kobieta stwierdza, że jeszcze można co zrobić. Do pokoju przychodzi lekarz, Vanessa pyta się mężczyzny czy przyniósł to o co Xiomara prosiła. Marcos mówi Julianie, że darzy ją szacunkiem, lecz Juliana nie chce tego. Marcos stwierdza, że Juliana z pewnością już nic do niego nie czuje, ale ta mówi że go kocha, a raczej kochała i nie chce więcej cierpieć przez jego słowa i prosi aby odszedł. Juliana jest bardzo zdenerwowana, Marcos chce z nią jeszcze porozmawiać, ale przychodzi Juan Tobias który chce wiedzieć co się dzieje. Mężczyzna daje Vanessie lek, tylko karze działać bardzo ostrożnie i wziąć odpowiednią dawkę, a gdy się obudzi wziąć antidotum. Barbara mówi wspólnikowi, że ma cudowny plan i że spodoba mu się. Marcos mówi Juan Tobiasowi, że powiedział Julianie, że nie będzie ich więcej nachodził i nie przyjdzie więcej do akademii. Juliana odchodzi. Marcos również chce odejść, ale Fonseca prosi go aby zaczekał bo chce z nim porozmawiać jak mężczyzna z mężczyzna. Juan Tobias pyta się Marcosa, czy to prawda że zrezygnował z Juliany ponieważ nie może mieć dzieci. Marcos przyznaje się do tego. Juan Tobias radzi by mężczyzna powiedział prawdę Julianie i aby ona wybrała sama. Marcos stwierdza, że Jualiana jest tak dobrą kobietą, że by się poświęciła być z nim, chociaż nie może dać jej dzieci i że to jest niesprawiedliwe w stosunku do niej. Juan Tobias mówi, że niesprawiedliwe jest to co on robi Julianie. Marcos prosi by mężczyzna uszanował jego decyzję i aby uszczęśliwił Julianę. Barbara mówi Albertowi, że musi uciec policji, a gdy oni będą myśleli że nie żyje oni ją umieszczą w kostnicy, a wtedy Alberto ją wyciągnie stamtąd, da jej lek i uciekną. Alberta przeraża ten plan, gdyż jest bardzo niebezpieczny. Barbara proponuje mężczyźnie 50% swoich pieniędzy które ma na zagranicznym koncie za czasów gdy była z Juan Tobiasem. Alberto nie rozumie czemu takto wrócili skoro Barbara miała pieniądze, kobieta stwierdza że chciała się zemścić bo pieniądze jej nie uszczęśliwiały. Barbara pije lek. Juliana zgadza się zamieszkać na ranczu męża i mówi, że z czasem go pokocha i będzie prawdziwą żoną. Juliana źle się czuję, Juan Tobias dzwoni po lekarza. Barbara przypomina Albertowi o której mam ją wyciągnąć i wtedy uciekną daleko, a wszyscy będą myśleć że ona nie żyje. Kobieta traci przytomność. Marcos mówi siostrze, że nie powiedział Julianie prawdy, bo przyszedł Charli ze swoim dzieckiem a ona była taka szczęśliwa. Luzmila idzie do swojego pokoju i zastaje tam Juan Tobiasa i Juliane, mężczyzna mówi kobiecie, że Juli źle się czuje. Marcos przypomina sobie, że zgubił samochód Barbary koło hotelu i tam ona może się ukrywać, mówi o tym Rosalesowi. W tym momencie Javier dostaje wiadomość gdzie przebywa Vanessa. Lekarz mówi Julianie, że jest w ciąży. Juliana przeprasza Juan Tobiasa i stwierdza ze ona o niczym nie wiedziała. Fonseca karze Jualianie powiedzieć prawdę Marcosowi. Policja zastaje martwą Vanesse. Xiomara chodzi po ulicy i krzyczy że Barbara Montesinos jest potworem. Javier informuje Marcosa o śmierci Barbary. Marcos żegna się z Charlim ponieważ ma zamiar wyjechać z kraju. Charli mówi mu, że on będzie chrzestnym jego dziecka. Alberto nie chce aby została przeprowadzona autopsja zwłok Barbary i proponuje mężczyźnie który ma się tym zająć pieniądze. Marcos prosi by Armando pomógł Julianie odbudować kioski. Antonia chce pojechać z bratem na lotnisko, Marcos tego nie chce i stwierdza że jest spokojny ponieważ Barbara nie żyje i nie zrobi więcej krzywdy. Juliana nie chce wyznać prawdy Marcosowi ponieważ on jej nie kocha. Juan Tobias chce wyjawić Julianie powód przez który Marcos ją opuścił. Xiomara przychodzi do kostnicy gdyż chce zobaczyć potwora Barbare. Lekarz mówi wszystkim, że z Ginger nie jest najlepiej i karze im się przygotować na najgorsze. Marcos prosi Antonie by dała mu dużo siostrzeńców. Mężczyzna żegna się z rodziną i odchodzi. Romero atakuje Alberta i chce wiedzieć dlaczego zabił Barbare. Juan Tobias mówi Julianie, że Marcos postanowił się od niej oddalić ponieważ przez postrzelenie nie może mieć dzieci i że ją kocha, ale postanowił się poświęcić aby ona mogła spełnić swój sen bycia matką.
Dodał:  Wiola dnia 14 luty 2015         0 Komentarzy · 438 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nie igraj z aniołem" odc. 131-140
Streszczenia odcinków


Odcinek 131

Estefanía uważa, że Isabela nie jest zdolna do tego, aby ją zdradzić. Leopardo pomaga Marichuy wstać z łóżka. Pomaga jej także zrobić kilku kroków, gdyż dziewczyna nadal nie widzi. Juan Miguel jest tego świadkiem. Mężczyzna smuci się, gdyż jest przekonany, że Marichuy kocha Omara. Mayita jest smutna, ponieważ Blanca ma zamiar wyjechać. Guwernantka odwiedza Marichuy, aby przed wyjazdem pożegnać się z nią. Leopardo czuje się zmieszany na wieść o jej wyjeździe z Meksyku. Inspektor Cimarro informuję Estefaníę, że Isabela zeznała, iż to ona odpowiada za zamianę naboi w pistolecie, z którego podczas przedstawienia postrzelono córkę Velardów. Kobieta jest wściekła, że ciotka ją zdradziła. Blanca żegna się z Juanem Miguelem i opuszcza dom San Romanów, jedzie na lotnisko. Onelia cieszy się z jej wyjazdu. Estefanía nie mając wyboru przyznaje się do wszystkiego. Kobieta wyznaje, że ciotka Isabela była jej wspólniczką. Omar jedzie na lotnisko, aby zapobiec wyjazdowi Blanci. Mężczyzna wyznaje jej swojej uczucia. Inspektor Cimarro wzywa na komisariat ponownie Isabelę. Funkcjonariusz wyznaje kobiecie, iż bratanica oskarżyła ją o współudział. Marichuy uczy się sama poruszać bez niczyjej pomocy. Estefanía i Isabela kłócą się na komisariacie w obecności inspektora Cimarro, sędziego Velarde i Juana Miguela. Estefanía wyznaje, że Isabela namówiła ją na plan podszycia się pod córkę Velardów, aby tym samym zapewnić sobie i jej lepsze, dostatnie życie. Kobieta wyznaje również inne podłości, które razem z ciotką wyrządziły Marichuy, aby się jej pozbyć z domu Velardów. Candelaria cieszy się, że Marichuy pomimo swojego stanu stara się być samodzielna. Estefanía i Isabelą wyrzucają sobie kolejne grzeszki. Patricio jest tym wszystkim zszokowany. Mężczyzna nie wytrzymuje tego i dostaje zawału serca. Doktor wypisuje Marichuy ze szpitala, a ta decyduje się poczekać na Omara, aby go o tym poinformować. Amador odwiedza Beatriz. Mężczyzna ponownie grozi jej odebraniem synka jeśli będzie z Eduardem. Omar odwiedza Marichuy w szpitalu i wyznaje jej, że kocha Blancę i ma zamiar ją poślubić. Dziewczyna cieszy się na wieść, że Blanca kocha Omara, a nie Juana Miguela. Estefanía mówi, że nie interesuje ją stan zdrowia Patricio, gdyż teraz nienawidzi go tak samo mocno jak Marichuy. Leopardo mówi Marichuy, że pomimo wszystko może liczyć na jego wsparcie i pomoc. Dziewczyna mówi mu żeby się już nie przejmował, gdyż ona nie jest już niewidoma.

Odcinek 132

Leopardo bardzo cieszy się, że Marichuy odzyskała wzrok. Mężczyzna życzy jej wszystkiego najlepszego. Juan Miguel informuje Cecilię o tym, że Patricio miał zawał serca, a jego stan jest bardzo poważny. Marichuy wyznaje Candelarii, iż okłamała Omara mówiąc mu, że widzi, aby mógł być szczęśliwy z Blancą. Po wypisaniu ze szpitala Marichuy decyduje się wrócić do mieszkania Amadara, a nie do domu swoich rodziców. Patricio jest w złym stanie, jednak chce prosić córkę o wybaczenie za to, że ją źle traktował. Becky i Israel dowiadują się, że za postrzelenie Marichuy odpowiada Estefanía, która podmieniła naboje w pistolecie. Israel jest zadowolony, że w porę uwolnił się od uczucia jakie żywił do niej. Omar mówi Blance, że Marichuy odzyskała już wzrok. Para snuje plany, aby uczcić łączącą ich miłość i szczęście. Estefanía ma zostać przewieziona do więzienia dla kobiet, w którym będzie czekała na wyrok. Onelia po przemyśleniu swoich błędów przeprasza za wszystko swoją wnuczkę Mayitę. Babcia wyznaje jej, jak bardzo ją kocha. Estefanía ucieka z celi i udaje się do mieszkania Amadora licząc, iż ten jej pomoże. Kobieta w jego mieszkaniu zastaje Marichuy. Grozi jej śmiercią po czym rzuca się na nią i próbują udusić. Estefanía popycha też Candelarię, która upada na podłogę. Juan Miguel przyjeżdża do szpitala. Mężczyzna nie kryje zaskoczenia na wieść o wypisaniu z niego Marichuy. Amador powstrzymuje Estefaníą przed skrzywdzeniem Marichuy i Candelarii. Policja szuka Estefaníi. Uważają oni, że kobieta jest niebezpieczna. Juan Miguel jest przekonany, że Marichuy opuściła szpital w towarzystwie Omara. Amador wyznaje Marichuy, że jest mu teraz niepotrzebna, gdyż jest niewidoma. Dziewczyna z Candelarią postanawiają się od niego wyprowadzić. Pakują się i wracają do swojej dzielnicy, w której mieszkały kiedyś.

Odcinek 133

Marichuy i Candelaria wracają do mieszkania w swojej dzielnicy. Juan Miguel jest przekonany, że Marichuy jest z Omarem. Gdy tak o tym rozmyśla, dzwoni do niego Blanca. Świadkiem powrotu Marichuy i Candelarii do dzielnicy jest Olga. Juan Miguel przyjeżdża do mieszkania Amadora, by zobaczyć się z Marichuy i wówczas dowiaduje się, że ta już tam nie mieszka. Blanca wyjawia Juanowi Miguelowi, że Marichuy odzyskała wzrok. Patricio ma wyrzuty sumienia wobec córki. Sędzia wini się za to, że źle ją traktował przez intrygi Estefaníi i Isabeli. Mężczyzna prosi żonę, aby wezwała księdza, gdyż on czuje, że wkrótce umrze. Ksiądz Anselmo odwiedza Marichuy. Gdy oboje tak rozmawiają pojawia się Olga, która informuje ich, że sędzia Velarde jest umierający. Juan Miguel mówi Cecilii, że Marichuy zniknęła. Zdradza jej również, że dziewczyna odzyskała wzrok. Marichuy cierpi dowiedziawszy się o umierającym ojcu. Estefanía zjawia się w domu Juana Miguela mówiąc mu, że została wypuszczona na wolność z powodu braku wystarczających dowodów. Amador znęca się nad Beatriz. Mężczyzna ponownie jej grozi. Estefanía mówi Juanowi Miguelowi, że Amador zaplanował porwanie jego syna. Ksiądz Anselmo radzi sędziemu, aby poprosił córkę o wybaczenie. Duchowny idzie po nią. Juan Miguel i Leopardo zjawiają się u Amadora i grożą mu więzieniem jeśli porwie Juanita. Patricio jest przekonany, że córka nie będzie chciała go odwiedzić, a tym bardziej mu wybaczyć. Podczas miłosnego spotkania, Ana Julia prosi Amadora o rolę, którą grała Marichuy w jego sztuce teatralnej. Szczęśliwi Blanca i Omar przygotowują się do ślubu. Marichuy odwiedza ojca w szpitalu. Dziewczyna wybacza mu i obejmuje.

Odcinek 134

Patricio wyznaje Marichuy, iż przeraził się na wieść o krzywdach, które wyrządziły jej Estefanía i Isabela. Zdradza, że czuje się z tego powodu winny. Onelia prosi o wybaczenie Juana Miguela za wszystkie podłości, których dopuściła się wobec jego osoby. Kobieta zamierza również prosić o wybaczenie Marichuy. Patricio czuje się źle. Marichuy prosi ojca, aby nie umierał i nie zostawiał jej teraz, gdy mu wybaczyła i go potrzebuje. Blanca i Omar pobierają się, a Micaela i Cosme są ich świadkami. Juan Miguel mówi Marichuy, że Amador, Estefanía i Isabela planowali porwać ich synka, Juanita. Ponadto mężczyzna karci ją, że wyszła ze szpitala nie mówiąc nikomu. Amador nie zgadza się, aby Ana Julia dostała rolę po Marichuy w jego sztuce teatralnej. Mężczyzna zrywa z nią. Juan Miguel jest smutny z powodu obojętności Marichuy. Córka stara się pocieszyć ojca. Policja łapię Estefaníę, która ponownie trafia za kratki. Kobieta przeklina Marichuy, ponieważ uważa, że z powodu jej osoby trafiła do więzienia. Candelaria zostawia na chwilę niewidomą Marichuy i Juanita, aby wezwać taksówkę. W tym czasie dziewczyna odchodzi kawałek, potyka się i spada wraz z dzieckiem ze schodów. Spadając ze schodów mostu Marichuy wypuszcza z rąk syna, który wpada wprost w kupkę śmieci. Przechodnie wzywają karetkę, która zabiera dziewczynę do szpitala. Candelarii nie udaje się złapać taksówki. Gdy kobieta wraca na miejsce, w którym zostawiła Marichuy i jej synka nie odnajduje ich. Wpada w przerażenie po czym przechodzący przechodnie informują ją, że dziewczyna została zabrana przez karetkę do szpitala Czerwonego Krzyża. Inspektor Cimarro informuje Juana Miguela, że złożył meldunek przeciwko Amadorowi i Estefaníi, iż planowali oni porwać jego syna. Marichuy trafia do szpitala. Jej zdrowiu nic nie zagraża. Gdy odzyskuje świadomość, dowiaduje się, że do szpitala została przywieziona sama, gdyż lekarze nie widzieli obok niej żadnego leżącego dziecka. Dziewczyna wpada w rozpacz. Uboga kobieta znajduje synka Marichuy i zabiera go do swojego domu. Candelaria i policjant wracają na miejsce wypadku, jednak nie znajdują Juanita. Marichuy rozpacza.

Odcinek 135

Candelarii nie udaje się odnaleźć Juanita. Marichuy popada w rozpacz. Fermina zabiera synka Marichuy do swojego domu. Kobieta mówi swojemu mężowi Pedro, że ma zamiar się nim zaopiekować, gdyż jest przekonana, iż ktoś go porzucił. Lekarz informuje Candelarię, że Marichuy może już wyjść ze szpitala i wrócić do domu. Mężczyzna doradza, aby o zaginięciu poinformować ojca dziecka. Babcia Mariana pomaga w odrabianiu lekcji Mayicie. Cecilia dowiaduje się o zaginięciu wnuka. Kobieta dzwoni do Juana Miguela, aby go o tym poinformować. Pedro i Fermina szukają w gazecie informacji o zaginięciu dziecka. Kiedy żadnej nie znajdują, postanawiają, iż nie ma sensu iść na policję, ponieważ dziecko z pewnością zostało porzucone. Marichuy wyznaje Candelarii, że chce umrzeć. Juan Miguel obwinia ją o zaginięcie ich syna. Mężczyzna nie wie, że dziewczyna nadal nie widzi. Inspektor Cimarro informuje Estefaníę, że zostanie przewieziona do więzienia, gdzie będzie czekała na wyrok. Kobieta przeklina Marichuy, którą uważa za winną temu, co ją spotkało. Juan Miguel idzie na policję, ponieważ uważa, że Estefanía może mieć coś wspólnego z zaginięciem jego syna. Patricio dowiaduje się o zaginięciu wnuka. Pomimo, iż nie czuje się najlepiej, postanawia opuścić szpital, aby pomóc w jego poszukiwaniach. Marichuy chce, aby Candelaria i Ana Julia zaprowadziły ją w miejsce, w którym zaginął Juanito. Policja wypytuje Amadora i Isabelę o synka Marichuy, a Juan Miguel próbuje się czegoś dowiedzieć od Estefaníi. Podczas, gdy Marichuy cierpi z powodu zaginięcia syna, Fermina zauważa, że chłopiec ma gorączkę.

Odcinek 136

Marichuy płacze przybita zaginięciem synka. Agent Cimarro zapewnia Juana Miguela, że oczekuje rychłego nadejścia wiadomości w tej sprawie. Cecilia i Patricio odwiedzają Marichuy aby ją pocieszyć i przekonać do zamieszkania z nimi. Fermina i Pedro są przejęci złym stanem zdrowia malca. Patricio daje Marichuy pokój, który niegdyś należał do Estefaníi i obiecuje, że nigdy nie zabraknie mu w nim miłości i opieki. Cecilia podnosi córkę na duchu. Crimarro spotyka się z Juanem Miguelem, aby poinformować go o tropie, który może ich doprowadzić do zaginionego dziecka. Albowiem w dniu wypadku widziano pewną kobietę, która trzymała na rękach niemowlę i zachowywała się dość podejrzanie. Patricio zjawia się w sądzie, aby zeznawać przeciwko Estefaníi. Juan Miguel kłóci się z Marichuy. Patricio, przekonany o swojej racji, oficjalne oskarża Estefaníę o usiłowanie zabicia jego córki. Amador zjawia się w domu Beatriz aby odwiedzić syna, lecz Luisa mu na to nie pozwala. Podczas rozprawy, Cecilia zastępuje męża, który nie czuje się najlepiej. Estefanía zeznaje, iż została zmuszona do przyznania się do winy, jednak teraz chce się z tego wycofać. Policja ustala adres i tożsamość Ferminy, po czym zjawia się w jej domu razem z Juanem Miguelem. Amador zeznaje przeciwko Estefaníi. Policja nie odnajduje poszukiwanego dziecka. Fermina i Pedro zarzekają się, iż nie wiedzą nic na temat zaginionego malca. Marichuy prosi ojca Anselmo by zabrał ją do domu Ferminy. Jest przekonana, że błaganie matki zmiękczy serce kobiety i w ten sposób odzyska syna.

Odcinek 137

Marichuy mówi Ferminie i Pedro o okolicznościach, w jakich zaginął jej synek. Oni jednak twierdzą, że o niczym nie wiedzą. Gdy Marichuy i ojciec Anselmo odchodzą, oboje zaczynają żałować, że nie wyznali prawdy matce malca. Babcia Mariana opowiada Mayicie historię o zaginionym dziecku po czym obie modlą się, aby Bóg pozwolił wszystkim rodzicom odnaleźć swoje zaginione dzieci. Fermina i Pedro zjawiają się w domu Juana Miguela i mówią o dziecku, które znaleźli. Wyznają, że malec miał wysoką gorączkę i zdecydowali się zanieść go do sierocińca. Marichuy rozpacza. Dziewczyna ma przeczucie, że jej synkowi dzieje się krzywda. Modląc się do Boga, prosi by chronił jej dziecko. Juan Miguel odnajduje Juanita w sierocińcu, do którego przynieśli go Fermina i Pedro. Malec w dalszym ciągu ma wysoką gorączkę. Marichuy wyznaje matce, że ma złe przeczucia. Gdy Marichuy zeznaje w sprawie Estefaníi zjawia się Juan Miguel z wiadomością, iż odnalazł ich synka. Mężczyzna mówi jej również, że malec jest bardzo chory i obawia się o jego życie. Estefanía udaje, że zaczyna popadać w szaleństwo. Kobieta oskarża Marichuy o to, że odebrała jej wszystko. Mówi, iż Marichuy jest diabłem o twarzy anioła. Lekarz z sierocińca informuje Juana Miguela, że jego syn wyzdrowieje i niebawem będzie mógł go zabrać. Leopardo i Blanca wracają z podróży, aby zeznawać w sprawie Estefaníi. Marichuy niepokoi się, iż już nigdy może nie ujrzeć swojego syna. W tym samym czasie Juan Miguel troskliwie opiekuje się malcem.

Odcinek 138

Juan Miguel troskliwie zajmuje się Juanitem. Mężczyzna cieszy się, że malcowi już nic nie grozi. Estefanía zachowuje się jak szalona, krzycząc w celi, w której ją zamknięto. Amador informuje Isabelę, że wychodzi, ale nie chce się zgodzić, by ona poszła z nim. Juan Miguel jest gotowy zabrać syna, gdyż jego zdrowiu już nic nie zagraża, podczas, gdy w tym samym czasie Marichuy nadal niepokoi się o malca. Amador siłą odbiera syna Beatriz i wsiada z nim do samochodu. Kobiecie również udaje się wsiąść do pojazdu. Isabela odwiedza Cecilię. Kobieta błaga ją, aby wycofała oskarżenie przeciwko niej. Pani Velarde jednak odmawia. Juan Miguel przywozi Juanita do swojego domu. Mayita bardzo cieszy się z tego powodu. Sędzia Velarde dowiaduje się, że Amador próbuje uciec. Patrol policyjny jedzie za samochodem mężczyzny, do momentu, kiedy dochodzi do wypadku. Marichuy słyszy jak Patricio mówi, iż Juan Miguel ma im do przekazania coś ważnego na temat Juanita. Pod wpływem tej informacji, dziewczyna robi się bardziej nerwowa. Omar i Blanca odwiedzają Juana Miguela w domu i dowiadują się o zaginięciu jego syna. Juan Miguel przywozi Juanita do domu Velardów i oddaje go w ręce Marichuy, która nie posiada się z radości. San Roman opowiada Cecilii o tym, jak odnalazł synka po czym wychodzi. Marichuy żałuje, że nie podziękowała Juanowi Miguelowi za odnalezienie synka. Juan Miguel informuje Mayitę, że wyjeżdżają daleko, ponieważ musi zapomnieć. Eduardo dowiaduje się o wypadku samochodowym Amadora. W pojeździe była również Beatriz i jej synek, którym poza kilkoma siniakami nic się nie stało. Beatriz mówi Eduardo, że stan Amadora jest bardzo poważny i mężczyzna może umrzeć. Cecilia mówi Marichuy, że jeśli chce, to ona wybierze jej numer do Juana Miguela, aby mogła z nim porozmawiać i podziękować mu. Lekarz informuje zebranych, iż obrażenia, których doznał Amador są na tyle poważne, że nie ma wielkiej nadziei na powrót do pełni zdrowia.

Odcinek 139

Amador leży nieprzytomny w szpitalu, ale mimo to pamięta okoliczności swojego wypadku. Juan Miguel mówi Eduardo, iż Amador zasłużył na inną karę niż śmierć, a jest nią wiezienie. Beatriz mówi Luisie, iż to, że oboje z synkiem wyszli cali z wypadku jest cudem. Juan Miguel zdradza Eduardo, że ma zamiar wyjechać z Mayitą. Omar dziękuje Juanowi Miguelowi za to, co zrobił dla niego i dla Blanci. Ojciec Anselmo doradza Marichuy, aby porozmawiała szczerze z Juanem Miguelem. Juan Miguel prosi Omara, by ten nie wstawiał się za nim. Mężczyzna mówi mu także, że nie musi składać oświadczenia na policji przeciwko Amadorowi, gdyż ten jest umierający. Podczas rozprawy sądowej, Isabela zostaje oskarżona o współudział w zamachu na Marichuy. Ojciec Anselmo radzi Marichuy, by powiedziała Juanowi Miguelowi prawdę na temat tego, iż nie widzi. Dziewczyna odmawia mówiąc, że nie chce, aby San Roman się nad nią litował. Adwokat Estefaníi mówi jej o wypadku Amadora. Kobieta nadal udaje, że popadła w szaleństwo. Juan Miguel odwiedza Marichuy i mówi jej o swoim wyjeździe. Młody psychoanalityk uważa, że nie ma już nadziei dla ich związku. Patricio informuje San Romana, że Estefanía udaje szaloną, by uniknąć więzienia. Juan Miguel opuszcza dom Velardów przybity, ponieważ jest przekonany, że Marichuy już nic do niego nie czuje. W tym samym czasie Marichuy płacze, gdyż jest przekonana, że straciła miłość Juana Miguela na zawsze. Onelia przekonuje zięcia, by w podróż wybrał się bez córki, ponieważ nie powinna ona opuszczać zajęć w szkole. Isabela zostaje skazana na 10 lat więzienia za współudział w zamachu na Marichuy. Marichuy mówi Anie Julii o wyjeździe Juana Miguela. Przyjaciółka wyznaje jej, że gdyby była na jej miejscu, to znienawidziła by Juana Miguela za wszystko, co jej zrobił.

Odcinek 140

Ana Julia mówi Marichuy, że powinna znienawidzić Juana Miguela. Marichuy proponuje Anie Julii pracę asystentki, która będzie jej pomagać. Onelia i Mayita ubierają razem choinkę. Juan Miguel obiecuje córce, że postara się wrócić z podróży na wigilię. Marichuy wspomina wspólne chwile spędzone z Juanem Miguelem. Dziewczyna uważa, że nie jest w stanie poczuć nienawiści do niego, ponieważ wciąż go kocha. Estefanía ma zostać poddana testowi psychiatrycznemu, który ma przeprowadzić Juan Miguel. Lekarz informuje zebranych, że jeśli Amador przeżyje, to jego życie będzie przypominało warzywo. Candelaria obraża się, gdy Marichuy mówi jej, że Ana Julia będzie jej asystentką. Omar i Blanca wracają na hacjendę. Mężczyzna przedstawia pracownikom Blancę jako panią Contreras. Juan Miguel poddaje Estefaníę testowi psychiatrycznemu po czym informuje sędziego Velarde, że kobieta postradała rozum. Cosme, Fermin, Nacho i Micaela ciepło przyjmują Blancę. Inspektor Cimarro decyduje się umieścić Estefaníę w klinice psychiatrycznej. Mayita mówi babci Marianie, że Onelia obiecała zabrać ją do jej braciszka Juanita. Candelaria i Marichuy stwierdzają, że brakuje im chwil spędzonych w ich starej kamienicy. Obie decydują się odwiedzić swoich sąsiadów. Ana Julia rozpoczyna pracę asystentki Marichuy. Estefanía zostaje umieszczona w klinice psychiatrycznej. Juan Miguel przygotowuje się do podróży. Mężczyzna jedzie na lotnisko. Onelia, Mayita i Kumpel odwiedzają Marichuy. Podczas rozmowy z nią, Onelia orientuje się, że dziewczyna w dalszym ciągu nie widzi.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 luty 2015         0 Komentarzy · 415 Czytań · Drukuj
 
 
20 FILMOWYCH ZWIĄZKÓW, które chcielibyśmy, żeby były prawdziwe
Notka
0229271.jpg

Wielkie miłości, związki i piękne pary, które pokochali widzowie. Zobaczcie 20 filmowych związków, których żałujemy, że nie były prawdziwe. A Wy macie swoje ulubione ekranowe pary?

Miłość to piękne uczucie. Nawet jeśli w prawdziwym życiu czasem jej brakuje, możemy być pewni, że na szklanym ekranie będzie jej pod dostatkiem. Króluje w komediach romantycznych, melodramatach, a nawet serialach komediowych i obyczajowych.

Wybraliśmy 20 związków, których historie można śledzić w filmach i serialach telewizyjnych. Te pary nie zawsze są idealne, ale całokształt sprawia, że chcielibyśmy, aby nam kiedyś przydarzyła się właśnie taka miłość. A czy Wy macie swoje ulubione filmowe i serialowe związki?

Milagros i Ivo - "Zbuntowany anioł"

Ten związek to historia Kopciuszka. Milagros była służącą w domu Ivo. Pan zakochał się w swojej podwładnej i próbował zdobyć jej serce, co oczywiście mu udało.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 luty 2015         0 Komentarzy · 487 Czytań · Drukuj
 
 
Telenowela "Dzikie serce" w TV4 od 3 marca!
Informację
daniel-arenas-y-ana-brenda-pruebas-620x345.jpg

3 marca Czwórka zaprasza na polską premierę nowego serialu „Dzikie serce”, który emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 17.
„Dzikie serce” to romantyczna i burzliwa historia o miłości, nadziei i odwadze podążania za marzeniami.

Maricruz Olivares mieszka w leśnej chacie swojego dziadka, Ramira. W dzieciństwie straciła matkę, a ojca nigdy nie znała. Oprócz dziadka ma tylko głucho-niemą Solitę, którą Ramiro znalazł porzuconą jako małe dziecko.

W pobliżu rozciąga się posiadłość należąca do braci Narvaezów. Starszy z nich, Miguel, pozostał na ranczu i ożenił się, podczas gdy młodszy, Octavio, został pilotem. Niestety ostatnio sprawy nie wyglądają dla nich najlepiej. Źle zarządzana przez Miguela posiadłość została obciążona hipoteką, a Octavio stracił pracę. Kiedy okazuje się, że Octavio nie może liczyć na pieniądze z domu, próbuje namówić brata by sprzedali ranczo. Sam nie wyobraża sobie, żeby mógł się poświęcić osiadłemu życiu na prowincji i uprawie ziemi.

Właśnie wtedy drogi Maricruz i Octavia krzyżują się po raz pierwszy. Objeżdżając okolicę, Octavio widzi, jak nadzorca z jego majątku napastuje prostą wiejską dziewczynę. Octavio odruchowo staje w obronie Maricruz. Dziewczyna jest pod wrażeniem rycerskości Octavia, a on - jej urody i sympatycznego charakteru. Wkrótce po raz kolejny ma okazję pomóc dziewczynie, która zjawia się na jego ranczu, by zdobyć coś do jedzenia. Oburzony traktowaniem, jakie spotyka dziewczynę ze strony jego pracowników, a także ze strony Lucii, żony Miguela, Octavio coraz częściej pomaga Maricruz. Wreszcie, zły na brata i szwagierkę za fatalny stan, do którego doprowadzili ich wspólny majątek oraz ich nachalne próby wyswatania go z dziedziczką fortuny z okolicy, Octavio postanawia sie ożenić z zakochaną w nim Maricruz.

Chociaż dziewczyna budzi w nim wiele ciepłych uczuć, sam nie wie, czy nie kieruje się jednak przede wszystkim litością dla wyśmiewanej i pogardzanej dzikuski oraz chęcią odegrania się na Miguelu i Lucii. Z drugiej jednak strony zaczyna myśleć odpowiedzialniej i przyznaje, że mógłby naprawdę pokochać tak szczerą, dobrą i piękną dziewczynę jak Maricruz i odnaleźć się w życiu na ranczu.

Co jednak zrobi Octavio, gdy pojawi się szansa powrotu do kariery pilota i dawnego, pełnego światowych atrakcji życia? Co stanie się z Maricruz? Czy dziewczyna poradzi sobie z intrygami krewnych męża i ludzi, którzy widzą w niej przeszkodę na drodze do swoich celów? Czy ogromny wysiłek, jaki podejmie, by samodzielnie stanąć na nogi i z prostej "dzikuski" stać się radzącą sobie w wielkim świecie kobietą, przyniesie rezultaty i da jej szczęście? Czy odnajdzie swojego ojca? Czy jest jej pisane szczęście u boku Octavia, jej pierwszej wielkiej miłości?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 luty 2015         0 Komentarzy · 711 Czytań · Drukuj
 
 
„Kobieta ze stali” w TVN7
Informację


TVN7 przypomni jeden z największych hitów meksykańskiej telewizji ostatnich lat. Licząca 142 odcinki telenowela „Kobieta ze stali” (oryg. Soy tu dueña) biła rekordy popularności nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Już po pierwszym roku została sprzedana do ponad 60. krajów. Odniosła wielki sukces w Stanach Zjednoczonych, gdzie ostatni odcinek obejrzało prawie 10 milionów widzów. W rolach głównych występują aktorka i piosenka Lucero, niestarzejący amant telenowel Fernando Colunga oraz niezwykle popularna Gabriela Spanic. Na ekranie zobaczymy także Sergio Goyri, Jacqueline Andere, Anę Martín, Eduardo Capetillo czy Davida Zepedę.

Bohaterką telenoweli jest piękna, bogata i spełniona zawodowo Valentina. Do tego jest szaleńczo zakochana i za kilka dni ma stanąć na ślubnym kobiercu. Nie podejrzewa, że mąż oszukuje ją i uknuł spisek razem z kuzynką przy przejąć jej fortunę. Kiedy plan zaczyna się sypać, mężczyzna ucieka, a Valentina zostaje porzucona przed ołtarzem. To wydarzenie zmienia osobowość Valentiny. Z jej twarzy znika uśmiech, krew zastyga, a serce wypełnia się goryczą. Bohaterka wyjeżdża na ranczo Los Cascabales, by rozpocząć nowe życie, samotnie i bez mężczyzn. Będzie to jednak trudne, albowiem jej bliskim sąsiadem jest przystojny i pewny siebie José Miguel.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 luty 2015         0 Komentarzy · 432 Czytań · Drukuj
 
 
Carmen Maura w nowym sezonie „Czerwonego Orła”
Newsy


Wysokie wyniki oglądalności oraz jakość serialu „Czerwonego Orzeł” przyciąga nie tylko hiszpańskich aktorów telewizyjnych, ale i kinowych. Jak informuje RTVE ostatnio do obsady dołączyła Carmen Maura. Znana z filmów „Kobieta na skraju załamania nerwowego” i „Volver” aktorka wcieli się w postać księżnej Olivii de Fournier, mentorki Lucrecii (Miryam Gallego) z czasów młodości. To ona wprowadziła ją do świata wyższych sfer, kiedy po ślubie z markizem de Santillana była odrzucana przez swoje plebejskie pochodzenie.

W ósmym sezonie „Czerwonego Orła” pojawi się również inne twarz Eusebio Poncela („Intacto”). Aktor zagra zdrajcę Hiszpańskiej Korony, który stanął po stronie rdzennych mieszkańców Ameryki w wojnach z kolonistami. Obsadę uzupełnią także postaci kreowane przez Gabino Diego („Cha Cha Cha”), który zagra oszusta, który będzie udawał szlachcica, żeby zdobyć względy markizy; Nicolasa Coronado, Enrique San Francisco oraz Florentino Fernándeza.

Serial o przygodach zamaskowanego bohatera z XVII wiecznej Hiszpanii jest mocną pozycją hiszpańskiej telewizji publicznej i jedną z najpopularniejszych produkcji ostatniej dekady. Emisja szóstego sezonu gromadziła ponad 4 miliony widzów. Sezon siódmy serialu został nakręcony jeszcze w ubiegłym roku i jest gotowy do emisji, a jego producent Globomedia rozpoczął już zdjęcia do ósmego sezonu. W Polsce jak dotąd wyemitowano jedynie pięć sezonów. Pierwsze cztery wciąż są dostępne na platformie Player.pl


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 luty 2015         0 Komentarzy · 413 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nie igraj z aniołem" odc. 121-130
Streszczenia odcinków


Odcinek 121

Babcia Mariana zabiera Mayitę do magicznej kuchni, w której rozmawia z nią na temat zdrowego żywienia. Marichuy mówi Omarowi o ślubie Becky i Israela. Zdradza mu również, że ona i Juan Miguel będą świadkami na ślubie, co nie bardzo podoba się Leopardo. Mężczyzna nie kryje swojego sprzeciwu. Juan Miguel wyznaje ojcu Anselmo, że podejrzewa, iż Blanca nadal kocha Omara. Duchowny nie kryje zdziwienia. San Roman wyjaśnia mu skąd Blanca i Leopardo się znają. Młody psychoanalityk ma nadzieje, że dzięki zejściu się Blanci i Omara odzyska Marichuy. Leopardo jest zazdrosny o Marichuy. Nie chce, by była ona razem z San Romanem świadkiem na ślubie Becky i Israela. Estefanía dowiaduje się, że Marichuy i Juan Miguel będą świadkami na ślubie. Postanawia ona wraz z Isabelą wprowadzić w życie plan mający na celu wyeliminowanie Marichuy. Amador chce, aby jego syn miał jego imię. Mężczyzna zapowiada Beatriz, że nie pozwoli jej być szczęśliwą. Olga i Purita odwiedzają Marichuy i Candelarię. Juan Miguel mówi Eduardo, że ma nadzieje, iż Blance uda się odzyskać miłość Omara. Uważa tym samym, że dzięki temu on i Marichuy będą mogli do siebie wrócić. Onelia wykorzystuje nieobecność domowników, aby wprowadzić w życie plan mający na celu doprowadzenie Blanci do szaleństwa. Leopardo i Marichuy są zaskoczeni nowym wyglądem Blanci, która na ślub przychodzi w towarzystwie San Romana. Amador proponuje Beatriz małżeństwo. Ta jednak odrzuca jego propozycję. Po powrocie ze do domu Marichuy zaczyna płakać. Dziewczyna jest zazdrosna o Juana Miguela. Candelaria jest ciekawa, czy Marichuy jest zazdrosna o San Romana czy o Leoparda.

Odcinek 122

Candelaria chce dowiedzieć się o kogo zazdrosna jest Marichuy, czy o Juana Miguela czy o Omara. Kobieta jednak nie chce analizować jej uczuć. Blanca i Juan Miguel rozmawiają szczerze. Oboje przyznają się do swoich uczuć wobec Omara i Marichuy. Postanawiają wzbudzić zazdrość w nich, udając szczęśliwą parę. Juan Miguel odwiedza swojego synka. Mężczyzna korzysta z okazji, aby poinformować Marichuy o swoich planach poślubienia Blanci. Zdradza jej także, że ma zamiar wyjechać z nią w podróż poślubną. San Roman pyta się przy okazji o jej i Omara plany ślubne. Blanca znajduje w swoim pokoju zdjęcie Viviany z notką, którą napisała Onelia. Kobieta wpada w przerażenie. Leopardo czuje się zmieszany. Zaskoczył go nowy wygląd Blanci, który był podobny do wyglądu Ivette. Amador zaprasza Estefaníę na próbę swoje nowej sztuki teatralnej. Ta z kolei wykorzystuję sytuację, aby wprowadzić w życie swój plan mający na celu pozbycie się Marichuy raz na zawsze. Kiedy Ana Julia wychodzi z pokoju z rekwizytami, Estefanía podmienia naboje w pistolecie. Wychodząc z pokoju kobieta wpada na Ramona. Po wizycie w teatrze Estefanía odwiedza Isabelę, której mówi o podmianie naboi w pistolecie. Kobieta jest bardzo podenerwowana. Zauważa to również sędzia Velarde w trakcie rozmowy z nią. Po powrocie z próby teatralnej Marichuy spotyka w domu Cecilię. Dziewczyna wyznaje matce, że zrezygnowała z miłości do Juana Miguela, gdyż było jej żal Blanci. Jednak teraz żałuje swojej decyzji. Cecilia mówi jej, że jeszcze ma czas, aby odzyskać Juana Miguela.

Odcinek 123

Marichuy siedząc w garderobie rozmyśla nad słowami matki, która stwierdziła, że jeszcze ma czas, by odzyskać Juana Miguela. W tym samym czasie do garderoby wchodzi San Roman, który po chwili całuje ją. Amador nalega, by zobaczyć się z Beatriz. Gdy Luisa przeciwstawia się temu, mężczyzna grozi, że odbierze Beatriz synka. Leopardo zastaje Marichuy i Juana Miguela razem w garderobie. Mężczyzna jest niepocieszony. San Roman mówi Blance, że on i Marichuy pocałowali się. Estefanía prosi Patricio o pieniądze na wyjazd. Kobieta chce wyjechać razem z Isabelą, aby uniknąć podejrzenia o podmianę naboi w pistolecie, który ma być wykorzystany w nowej sztuce teatralnej Amadora. Marichuy nie może przestać myśleć o pocałunku Juana Miguela. Dziewczyna uważa jednak, że był to tylko test ze strony San Romana, gdyż w dalszym ciągu ma on zamiar poślubić Blancę. Ojciec Anselmo informuje Juana Miguela, że on i Marichuy są nadal mężem i żoną, gdyż ich małżeństwo, które zawarli w Kościele nie zostało nigdy anulowane. Omar nie chce iść na ślub Purity i Adriana z Marichuy więc dziewczyna postanawia pójść sama. Na przyjęciu weselnym Marichuy spotyka Blancę. Kobiety rozmawiają. Juan Miguel i Leopardo spotykają się w mieszkaniu Marichuy. Między mężczyznami dochodzi do kłótni, co nie podoba się Marichuy, która wyrzuca ich obu za drzwi. Na do wiedzenia dziewczyna mówi im, że nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Przyjęcie weselne Purity i Adriana przebiega pomyślnie, bez zakłóceń. Wszyscy goście dobrze się bawią. Juan Miguel mówi Omarowi, że Marichuy nadal go kocha. Marichuy mówi Amadorowi, że ma zamiar nadal kontynuować pracę w teatrze, gdyż zdecydowała się nie wychodzić za mąż. Estefanía i Isabela rozmawiają o wypadku, do którego dojdzie z powodu podmiany naboi w pistolecie. Kobiety są bardzo podekscytowane.

Odcinek 124

Estefanía i Isabela cieszą się, że w końcu pozbędą się Marichuy. W teatrze odbywa się premiera przedstawienia, w którym dziewczyna gra. Juan Miguel marzy, by znowu być razem z Marichuy i ich synkiem. Blanca postanawia odwiedzić Omara. Juan Miguel nie zgadza się, by Mayita pojechała w podróż z Onelią. Cecilia mówi Patricio, że nagły wyjazd Estefaníi wydaje jej się dziwny. Pani Velarde jest przekonana, że Estefanía coś planuje. Blanca otwiera się przed Leopardem. Kobieta wyznaje mu swoją miłość. Estefanía i Isabela wznoszą toast za rychłą śmierć Marichuy. Juan Miguel odwiedza swojego synka. Młody psychoanalityk korzysta z okazji i wyznaje Candelarii, że on i Blanca się nie pobiorą. Blanca wyjawia Omarowi całą prawdę na temat jej rzekomego ślubu z Juanem Miguelem, który miał na celu wzbudzeniem w nim zazdrości. Beatriz mówi Eduardo, że nie może go poślubić. Zdradza mu także, że Amador groził jej odebraniem dziecka. W trakcie przedstawienia teatralnego Ramon strzela do Marichuy. Ranna dziewczyna pada na podłogę. Juanito jest niespokojny. Juan Miguel opiekuje się synkiem. Próbuje go uspokoić. Marichuy zostaje zabrana do szpitala. Dziewczyna w wyniku postrzału została ranna w ramię i głowę. Operacja przebiega pomyślnie. Jednak stan dziewczyny jest poważny. Lekarz prosi Amadora, aby ten zawiadomił rodzinę Marichuy o tym, co się stało. Leopardo przyznaje się przed samym sobą, że nigdy nie przestał kochać Ivette pomimo krzywd, których zaznał z jej strony. Eduardo dowiaduje się o wypadku Marichuy. Mężczyzna dzwoni do Juana Miguela, aby przekazać mu, co się stało. W tym samym czasie Amador informuje Candelarię o wszystkim. Juan Miguel zjawia się w szpitalu, w którym leży Marichuy. Młody psychoanalityk chwyta leżącą dziewczynę za rękę.

Odcinek 125

Lekarz informuje Juana Miguela, że stan Marichuy jest poważny i w dalszym ciągu istnieje ryzyko zagrożenia życia. Patricio dowiaduje się o wypadku Marichuy, zaniepokojony odwiedza córkę w szpitalu. Estefanía i Isabela także dowiadują się o wypadku dziewczyny z telewizji. Kobiety bardzo się z tego cieszą. Ana Julia prosi Amadora, by ten pozwolił jej zagrać w sztuce, w której grała Marichuy. Dziewczyna mówi mu, że chce to zrobić dla koleżanki, ale również i dla niego. Juan Miguel obwinia Amadora o wypadek. Ana Julia broni Amadora mówiąc, że ktoś podmienił naboje w pistolecie, który został użyty w przedstawieniu. Patricio postanawia udać się na policję, by poznać wszelkie okoliczności wypadku córki. Blanca informuje Omara o wypadku Marichuy. Mężczyzna jedzie do szpitala. Lekarz informuje sędziego Velarde’go i Juana Miguela o ponownej operacji Marichuy ze względu na wylew krwi do mózgu. Przekazuje im także, iż istnieje spore ryzyko zagrożenia życia pacjentki. Patricio daje upoważnienie lekarzom do przeprowadzenia operacji córki. Omar stwierdza, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż Marichuy może zostać sparaliżowana. Patricio informuje Cecilię o wypadku ich córki. Estefanía dowiaduje się, że Marichuy nie umarła, a jej stan jest bardzo ciężki. Kobieta życzy jej śmierci. Między Eduardo a Amadorem dochodzi do kłótni, której powodem jest Beatriz i jej synek. Marichuy wzywa swojego synka. Juan Miguel prosi ojca Anselmo, by ten przyniósł dziecko do szpitala. Cecilia odwiedza córkę w szpitalu. Marichuy odzyskuje na chwilę przytomność. Dziewczyna żegna się ze swoim synkiem. Prosi Cecilię, by ta zajęła się nim i otoczyła miłością po jej śmierci.

Odcinek 126

Marichuy, pewna swojej śmierci, prosi Cecilię by zajęła się Juanitem i otoczyła go miłością. Estefanía i Isabela niepokoją się brakiem informacji o stanie postrzelonej. W desperacji, zaczynają wydzwaniać po szpitalach. Amador wytupuje Anę Julię o podmianę pistoletów, jednak dziewczyna uparcie broni swojej niewinności. Lekarze rozpoczynają operację. Patricio zabiera Cecilię, Candelarię i synka Marichuy do domu. Juan Miguel zastanawia się czy podjęto właściwą decyzję. Ojciec Anselmo uspokaja go powierzając życie Marichuy w ręce Boga. Cecilia i Candelaria rozmawiają o życiu dziewczyny i cierpią na myśl, że może umrzeć. Juan Miguel zarzuca Leopardowi, że zależy mu wyłącznie na tym, by Marichuy żyła, aby mógł dalej ją kochać, podczas gdy dla niego najważniejsze jest jej zdrowie. Policja przesłuchuje Amadora. Patricio ma wyrzuty sumienia, że nie przyjął córki pod swój dach tuż po tym jak dowiedział się, że jest jej ojcem. Doktor Casablanca informuje rodzinę, że operacja zakończyła się sukcesem. Aczkolwiek, na jej rezultaty będzie trzeba poczekać 72 godziny, które zadecydują o życiu dziewczyny. Isabela zaczyna przejmować się konsekwencjami jakie może za sobą pociągnąć przywrócenie życia Marichuy. Estefanía uspokaja ciotkę zapewniając, że wszystko będzie tak, jak zaplanowały. Cecilia dziękuje Patricio za wsparcie oraz okazany gest. Mężczyzna odpowiada, że jako ojciec Marchuy zrobił to, co należało do jego obowiązków.

Odcinek 127

Patricio akceptuje Marichuy jako swoją córkę. W rozmowie z żoną, przestrzega przed konsekwencjami, jakie może przynieść operacja. Blanca podsuwa Juanowi Miguelowi myśl, iż Leopardo rzeczywiście darzy Marichuy szczerą miłością i dlatego nie potrzebuje już w swoim życiu Ivette. Omar jest przy Marichuy, kiedy ta budzi się po operacji. Cieszy się, gdy dziewczyna rozpoznaje jego głos. Marichuy niepokoi się bandażem, który spowija jej oczy i uniemożliwia ich otwarcie. Estefanía i Isabela dowiadują się o sukcesie operacji Marichuy i lamentują, że ich wysiłek na nic się nie zdał. Policja przesłuchuje Ramóna. Mężczyzna zeznaje, że w dniu wypadku widział kobietę, która kręciła się po zapleczu teatralnym. Juan Miguel otwarcie mówi Omarowi, że ważniejsze od tego z kim ostatecznie będzie Marichuy jest fakt, iż dziewczyna żyje. Cecilia udaje się do szpitala. Isabela naciska na Estefaníę by wróciły do stolicy, jednak ta z całą stanowczością odmawia. Policja wzywa na przesłuchanie kolejnego świadka: Anę Julię, którą pyta o kobietę, która kręciła się wokół sceny owego dnia postrzału. Onelia spotyka się z inspektorem Rocha, którego prosi o przedstawienie dowodów, wedle których uznaje się Vivianę za zabójczynię. Estefanía poznaje w Acapulco Rodolfa. Mężczyzna zaprasza ją i Isabelę na kolację. Juan Miguel zabiera Juanita do szpitala, aby był przy Marichuy, kiedy ta się obudzi. Po zdjęciu bandaży okazuje się, że Marichuy nic nie widzi. Omar obwinia o to Juana Miguela. Mayita i Mariana modlą się o zdrowie Marichuy. Między Juanem Miguelem, a Omarem dochodzi do kłótni. San Román uważa życie Marichuy było najistotniejszym celem operacji, dodając, że jest w stanie zapewnić jej wszystko to, czego będzie teraz najbardziej potrzebowała.

Odcinek 128

Leopardo obwinia Juana Miguela o ślepotę Marichuy. Cecilia przekazuje Patricio straszną wiadomość o utracie wzroku córki. Juan Miguel i lekarz prowadzący wzywają okulistę, by zajął się problemem Marichuy. Estefanía planuje zdobyć Rudolfa, którego traktuje jako dobry kąsek. Amador wyjawia policji imię i nazwisko kobiety, o której wspominali wcześniej Ramón i Ana Julia. Ojciec Anselmo prosi Cecilię, by miała dużo wiary i jednocześnie podziękowała Bogu za cud, który otworzył oziębłe serce Patricia na losy córki. Policja informuje Patricia, iż zna już nazwisko winowajczyni, a jest nią jego córka, Estefanía. Marichuy pyta matkę czy na zawsze pozostanie niewidoma. Dziewczyna uważa bowiem, że jej ślepota jest karą od Boga. Gustavo potwierdza telefonicznie Onelii, że Viviana próbowała zabić jego żonę. Kobiecie przedstawione zostają również dowody zabójstwa, jakiego jej córka dopuściła się na Jamajce. Patricio zeznaje policji, że Estefanía rzeczywiście jest w stanie dopuścić się takiej zbrodni, gdyż chorobliwie nienawidzi Marichuy. Sędzia zdradza również miejsce pobytu poszukiwanej. Amador odwiedza Marichuy i informuje ją o podejrzeniach policji. Omar i Juan Miguel na zmianę opiekują się dziewczyną. Patricio zawiadamia Cecilię o domniemanej winie Estefaníi. Policja nakazuje oskarżonej natychmiastowe stawienie się, wraz z ciotką, w stolicy Meksyku. Marichuy budząc się ze snu woła Omara.

Odcinek 129

Podczas gdy Juan Miguel czuwa nad Marichuy, dziewczyna budzi się i krzykiem przyzywa imię Omara. Estefanía zawiadamia ciotkę, że zmuszone są stawić się następnego dnia na komisariacie w celu złożenia zeznań. Patricio nie potrafi pojąć dlaczego Estefanía dopuściła się tak poważnego występku. Jeśli jednak rzucone na nią podejrzenia okażą się prawdziwe, będzie musiała za nie zapłacić. Mayita prosi babcię Marianę by opowiedziała jej kolejną bajkę. Juan Miguel dochodzi do wniosku, że Marichuy kocha Omara. San Román zastanawia się czy w tej sytuacji nie powinien zrezygnować z walki o dziewczynę. Estefanía i Isabela ustalają wspólną wersję tego, co mają zeznawać. Cecilia opowiada Candelarii o tym jak Patricio radośnie zabawiał wnuka. W rozmowie, kobieta nazywa Cande drugą matką Marichuy. Patricio zjawia się na przesłuchaniu, aby być świadkiem zeznań Estefanii. Dziewczyna nie ukrywa zaskoczenia obecnością sędziego Velarde. Marichuy cierpi myśląc, że Juan Miguel już jej nie kocha i skarży się, iż ten nie przychodzi do niej w odwiedziny. Lekarz specjalista bada Marichuy. Jego zdaniem, zanik wzroku może mieć charakter tymczasowy i być wywołany silnym wstrząsem. Inspektor Cimarro i Patricio próbują zmusić Estefaníę do przyznania się do winy, jednak ta uparcie odmawia. Blanca prosi Balbinę o pomoc w wyprowadzce. Mayita smuci się na wieść o wyjeździe guwernantki. Marichuy gnębi myśl, iż przez swoją ślepotę nigdy więcej nie zobaczy syna. Isabela zostaje wezwana na przesłuchanie. Cecilia mówi Juanowi Miguelowi, że Estefanía jest główną oskarżoną w sprawie zamachu na Marichuy.

Odcinek 130

Cecilia informuje Juana Miguela o tym, że Estefanía i Isabela zostały wezwane do złożenia zeznań. Omar odwiedza przygnębioną swoim stanem Marichuy, po czym zostawia ją w towarzystwie Beatriz. Policja przesłuchuje Isabelę. Patricio radzi kobiecie, by powiedziała prawdę, gdyż w przeciwnym razie może zostać oskarżona o współudział i trafić do więzienia. Marichuy przypuszcza, że nieobecność Juana Miguel jest spowodowana jego ślubem z Blancą. San Román natomiast dręczy się myślami, że Marichuy w końcu i tak poślubi Omara. Patricio oraz inspektor Cimarro naciskają na Isabelę. Blanca zawiadamia Omara o swoim wyjeździe do Francji. Ana Julia odwiedza Marichuy i dowiaduje się o jej ślepocie. Juan Miguel radzi Omarowi, by powiedział Marichuy o przypuszczeniach lekarza odnośnie tymczasowego zaniku wzroku, gdyż to do niego należy miłość i oddanie dziewczyny. Isabela zaczyna mówić. Jak zapewnia, wiedziała o planach Estefanii, jednak nie uczestniczyła w zbrodni, a nawet próbowała powstrzymać siostrzenicę przed jej wykonaniem. Juan Miguel mówi Cecilii, iż są szanse na to by Marichuy odzyskała wzrok. Cimarro przestrzega Isabelę, by pod żadnym pozorem nie mówiła Estefanii o tym, co zeznała. Estefanía zostaje aresztowana pod zarzutem usiłowania zabójstwa Marii de Jesús Velarde. Patricio jest zszokowany biegiem wydarzeń i zapewnia Cecilię, że nic nie uratuje Estefanii przed wykonaniem wyroku. Ojciec Anselmo odwiedza Marichuy. Dziewczyna cieszy się wizytą duchownego, jednak żali się, że to nie Juan Miguel przyszedł do niej z wizytą. Blanca zawiadamia Juana Miguel o swoim wyjeździe. Isabela komentuje Amadorowi swoje zeznania i dodaje, że nie zamierza odpowiadać za coś, czego nie zrobiła.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 luty 2015         0 Komentarzy · 513 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.261-270 ost.
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 261

Pilar uważa, że wszystkim się podobał jej występ a Ivo zniechęcił się do Mili. Ivo szuka Mili i nie może zrozumieć dlaczego nie przyszła. Siostra Pulchna znajduje śpiącą Mili i nie może jej obudzić. Przerażona dzwoni po ojca Manuela, który stwierdza, że Mili po prostu śpi. Ivo, Angelica i Bernardo wracają do domu gdzie dowiadują się co dzieje się z Mili. Ivo spędza noc przy łóżku Mili. Kiedy Mili budzi się rano i dowiaduje się, że już po imprezie, domyśla się, że to Luisa ją uśpiła i robi jej awanturę. Mili ostrzega także Pilar by nie wchodziła jej w drogę. Luisa i Pilar są zadowolone, że dokuczyły Mili. Bernardo jest tak bardzo zakochany, że wszyscy to widzą ale nie ma odwagi powiedzieć o tym Marcie. Federico jest rozczarowany, że zdjęcie kompromitujące Iva ukaże się dopiero dzień po urodzinach Iva. Obaj z Ripettim cieszą się, że cały gniew Iva skieruje się na Pabla. Mili i Ivo spędzają miły dzień przy basenie. Ivo mówi Mili, że wieczorem czeka ją niespodzianka a ona daje mu tort i składa mu życzenia. Siostra Pulchna postanowiła służyć ludziom dosłownie dlatego zakłada fartuszek służącej i zaczyna pracować w domu Di Carlów. Zarówno Mili jak i Gloria usiłują wyperswadować jej ten pomysł ale siostra jest uparta. Bernardo zabrania Marcie wychodzić z domu. Ivo uprzedza Luisę i Angelicę, że na kolacji będą goście. Ojcu Manuelowi robi się słabo na widok siostry Pulchnej ale akcepuje jej pomysł. Na kolacji pojawia się Nestor Miranda z żoną. Prosi on Federica o rękę Mili dla Iva. Ivo ustalił już termin ślubu na 17 grudnia a 19 grudnia zacznie się ich miesiąc miodowy ma Ibizie.

Odcinek 262

Mili naciska na Federica by się zgodził a on stwierdza, że to Mili powinna dać odpowiedź. Mili mówi tak i Ivo jest bardzo szczęśliwy. Wszyscy wznoszą toast i gratulują narzeczonym tylko Luisa jest niezadowolona. Mili i Ivo czule się żegnają przed snem. Siostra Pulchna jest bardzo zmęczona po całym dniu pracy. W porannej gazecie Bernardo zauważa zdjęcie Iva podającego rękę oskarżonemu o korupcję mężczyźnie. Kiedy Pablo zauważa to zdjęcie, jest wściekły. Idzie do Federica i robi mu awanturę ale na Federicu nie robi to wrażenia. Pablo chce powiedzieć Ivowi o zdjęciu ale nie wie jak. Ivo bierze więc od niego gazetę i jest zszokowany. Pablo jest załamany i robi sobie wyrzuty, że zdradził Iva. Marina jest przerażona jego stanem psychicznym i mówi o wszystkim Mili. Mili idzie do Iva, który czuje się zdradzony i płacze. Uważa, że jako biznesmen jest skończony bo wszyscy będą uważali, że on także jest skorumpowany. Mili pyta Federica dlaczego niszczy Iva. Federico każe jej się nie wtrącać i mówi jak bardzo całe życie nienawidził Iva. Mili mówi, że to nie wina Iva, że się urodził. Stwierdza, że Federico po prostu nie potrafi kochać nikogo, także jej i nie chce nosić jego nazwiska. Marina i Mili próbują doprowadzić do rozmowy między Pablem a Ivem ale Ivo wyrzuca Pabla z pokoju. Gloria jest przygnębiona bo ona też chciałaby być w ciąży. Bernardo zostawia kolejny liścik dla Marty ale przez pomyłkę trafia on do Liny. Bernardo próbuje jej wyjaśnić, że to pomyłka ale Lina jest przekonana, że on się w niej kocha. Kiedy w końcu mówi, że list był nie dla niej, Lina jest przkonana, że Bernardo kocha się nieszczęśliwie w Socorro i go przytula. W tym momencie do pokoju wchodzi Marta i jest przekonana, że Bernarda i Linę coś łączy. Ramon dzwoni do Rocky’ego po radę jak zrobić majątek a Rocky radzi mu pracować. Marina pokazuje artukuł Angelice i prosi ją o pomoc. Mili robi wszystko by poprawić Ivowi nastrój. Jako Cholito zakłada się z nim, że jeżeli Ivo poczuje się lepiej to kupi koszulki dla dzieci z sierocińca a jeżeli nie to spędzi całą noc z Mili. Cholito zaciąga Iva do dyskoteki, przebiera się w seksowne ciuchy i proponuje mu taniec. Ivo chętnie się zgadza i Mili stwierdza, że wygrała Cholito. Ivo mówi, że raczej jest remis bo nadal źle się czuje, rodzina go nienawidzi a to nie jego wina, że się urzodził. Mili mówi, że to wspaniale iż się urodził bo dzięki niemu poznała miłość. Ivo zgadza się z nią i się całują.

Odcinek 263

Angelica pyta Luisę dlaczego nie broniła Iva przed Federickiem. Federico mówi Mili, że Ivo nie powinien ich dzielić. Mili stwierdza, że to nie Ivo ich dzieli ale zgorzkniałość Federica i jego nieumiejętność kochania. Angelica uprzedza Iva, że przez kilka dni Mili będzie mieszkała w klasztorze ponieważ musi pomyśleć. Angelica mówi Ivowi, że Mili się boi małżeństwa jak każda przyszła panna młoda i radzi by dał Mili czas na przemyślenie wszystkiego. Ramon przekonuje Martę by była milsza dla Socorro ale ona zawzięła się w swojej złości. Mili gra z chłopakami w piłkę i rozmawia z ojcem Manuelem. Zastanawia się czy jest odpowiednią partnerką dla Iva i czy nie przyniesie mu wstydu. Gloria rozmawia z Ivem i obiecuje dowiedzieć się dlaczego Mili uciekła do klasztoru. Angelica rozmawia z Federickiem o Ivie i jest jej żal syna, który stał się ofiarą nacisków ojca. Marina prosi Iva by wysłuchał Pabla ale on nie chce. Gloria mówi Ivowi, że Mili go kocha ale boi się, że po ślubie przestanie być sobą czyli Cholito. Gamuza przychodzi do Iva i proponuje mu pomoc w przekonaniu Mili. Mili pyta Boga jak powinna postąpić ale nie dostaje odpowiedzi. Ojciec Manuel radzi by poszukała odpowiedzi w swoim sercu. Federico odwiedza Mili w klasztorze, mówi, że ją kocha, że chce być jej ojcem i uprzedza ją że zbankrutuje. Gamuza zabiera Mili na boisko gdzie okazuje się, że kapitanem przeciwnej drużyny jest Ivo, który mówi Mili, że wybiera ją i ją całuje.

Odcinek 264

Ivo mówi Mili, że rozumie jej strach przed małżeństwem bo on sam się boi. Obiecuje jej jednak pokonać ten strach a Mili ma mu pomóc pokonać strach przed grą w piłkę. Rozgrywają mecz i drużyna Iva wygrywa co bardzo denerwuje Mili. Ivo obiecuje jej, że będzie najlepszym mężem na świecie a Mili mówi, że bardzo go kocha. Luisa ma pretensje do Nestora, że się ożenił. Nestor pyta Federica czy może mu pomóc w uratowaniu firmy ale Federico jest oburzony jego propozycją i uważa, że sam sobie poradzi. Pablo żąda by Federico powiedział Ivowi prawdę o zdjęciu i Federico mu to obiecuje. Ivo chce by on i Mili podpisali kontrakt stwierdzający, że po ślubie nadal będą grać w piłkę nożną, wspierać klasztor i dzieci. Andrea mówi Pilar, że Di Carlo bankrutują. Pilar jest z tego zadowolona bo uważa, że to daje jej sposobność zaciągnięcia Iva przed ołtarz. Bernardo usiłuje powiedzieć Marcie, że ją kocha ale nie może tego wykrztusić. Chamuco postanawia, że pójdzie na studia prawnicze i Gloria jest z niego dumna. Bernardo przekonuje Martę, że tylko dlatego, że Socorro będzie miała jeszcze jedno dziecko nie będzie jej mniej kochać i Marta godzi się z mamą. Pilar mówi Luisie o bankructwie Federica i stwierdza, że może jej pomóc bo ona ma pieniądze. Mili prosi Iva by porozmawiał z Federickiem ale on nie chce więc Mili mówi mu o sytuacji firmy. Ivo pyta Federica dlaczego nie powiedział mu o sytuacji firmy. Federico stwierdza, że to i tak by niczego nie zmieniło bo oni mają go w garści. Ivo prosi Pabla o zorganizowanie spotkania z Gustawem. Mili i Angelica rozmawiają z krawcową i wybierają suknię ślubną, która ma być w kształcie serca. Federico przygotowuje Luisę na bankructwo ale ona nie chce o niczym słyszeć. Bernardo zabiera Iva do dyskoteki na finał konkursu na Miss Milenium. Na scenie pojawia się także Mili ubrana jak panna młoda i wygłasza kwestię, że nowoczesne kobiety w przyszłym stuleciu nadal będą stawiały na miłość, która wszystko zwycięża. Iva jest zachwycony jej występem.

Odcinek 265

Ivo mówi Mili, że stawiając na miłość na pewno wygra. Pilar i Luisa zawierają układ. Luisa pomoże Pilar odzyskać Iva a dzięki temu nie będzie żyć w biedzie. Angelica uważa, że poniosła klęskę bo niczego Mili nie nauczyła. Bernardo mówi o tym Mili. Federico podsłuchuje rozmowę Luisy i dowiaduje się, że ma ona konto bankowe, które przed nim ukryła. Ivo spotyka się z Gustavem, który stwierdza, że nic nie może uratować Federica przed bankructwem. Ivo pyta Pabla jak powstrzymać mafię ale Pablo stwierdza, że to niemożliwe. Mówi także Ivo’wi, że Domenico Ricco żyje. Słyszy to Marina i żąda od Pabla wyjaśnień. Pablo opowiada jej jak Ricco spotkał się z nim przed ich ślubem, stwierdza, że Marina nie może spotkać się z ojcem i powinna uważać go za nadal zmarłego. Mili przekonuje Bernarda, że powinien powiedzieć Marcie o swoich uczuciach i doprowadza do rozmowy między nimi. Na wyznanie Bernarda Marta wybucha śmiechem. Bernardo jest zraniony jej reakcją a Mili czuje się winna. Federico jest wściekły na Luisę za ukrycie konta i chce się posunąć nawet do rękoczynów. W obronie Luisy staje Nestor a całe zajście widzi Ivo. Mili przypomina sobie wszystkie nauki babci, elegancko się ubiera i przy pomocy Iva robi Angelice niespodziankę: zachowuje się jak dama i prowadzi elegancką konwersację. Angelica jest z niej dumna. Ivo dziękuje Nestorowi za obronę Luisy a Nestor stwierdza, że wystarczającym podziękowaniem dla niego będze jak Ivo powie mu tato. Marta usiłuje przeprosić Bernarda ale on udaje, że nic się nie stało a niestosownie zachował się on. Federico I Luisa rozmawiają poważnie o swoim życiu i przyszłości. Luisa przyznaje, że ma trochę pieniędzy na koncie a chciała za nie zrobić sobie operację plastyczną. Stwierdza także, że nie wie czy będzie potrafiła żyć w ubóstwie. Po tej rozmowie Federico wchodzi do gabinetu i przykłada sobie pistolet do skroni.

Odcinek 266

Po chwili wachania Federico pociąga za spust ale rozlega sie tylko suchy trzask. Do gabinetu wchodzi Ivo i pokazuje Federicowi naboje, które wyjął. Federico pyta dlaczego to zrobił. Ivo przypomina mu słowa, które kiedyś mu powiedział po przegranym meczu, że jeden mecz to nie całe mistrzostwa. Stwierdza, że go nie ninawidzi a Federico ma dla kogo żyć: Angelicy, Vicky, Mili. Federico będzie musiał nauczyć się żyć bez książeczki czekowej ale to jeszcze nie tragedia. Ivo mówi mu także, że dla niego zawsze będzie ojcem. Federico jest wzruszony i obiecuje, że nie sięgnie już po broń. Bernardo dostaje najpierw „Małego Księcia” a potem wiersze Nerudy. Wśród służby krążą plotki o bankructwie rodziny Di Carlo. Mili z Angelicą a Ivo z Mariną wspominają moment, w którym się poznali i początki ich miłości. Pablo obiecuje Marinie, że postara się jej zorganizować spotkanie z ojcem. Mili prosi Martę by nie krzywdziła Bernarda. Marta mówi mu, że to od niej były te książki. Federico mówi Angelice, że rodzina bankrutuje. Luisa mówi Federicowi, że go nie opuści i że go nie nienawidzi choć życie z nim nie było łatwe. Angelica i Ivo organizują niespodziankę dla Mili. Ubrania w kostiumy, Ivo jako król a Mili jako królowa są otoczeni przez dwór, który im usługuje. Ivo podpisuje pismo, w którym stwierdza, że jedyną panią jego zmysłów i serca jest Mili, której nigdy nie zdradzi. Angelica martwi się co się z nią stanie po bankructwie. Mili kategorycznie stwierdza, że zamieszka z nią i z Ivem. Angelica stwierdza jednak, że młodzi powinni mieszkać sami. Aby skruszyć jej opór Mili mówi, że jest w ciąży i będzie potrzebowała pomocy przy wychowywaniu dzieci bo ona pójdzie do pracy. Pilar mówi Ivowi, że jeżeli się z nią ożeni to uratuje rodzinę od bankructwa bo jej ojciec pokryje wszystkie długi Di Carlów.

Odcinek 267

Ivo stwierdza, że woli uznać propozycję Pilar za głupi żart niż za ofertę serio. Luisa mówi Ivowi, że nie wie czy wytrzyma biedę. Angelica także jest przygnębiona faktem, że na starość wszystko straci. Mówi także Ivowi, że Mili jest w ciąży. Ivo jest tym zaskoczony i pyta Glorię i Linę dlaczego Mili nie powiedziała mu o ciąży. One obie także są zaskoczone tą nowiną ale bardzo się cieszą. Federico mówi Mili, że jest nikim a ona stwierdza, że w życiu najważniejsi są bliscy ludzie a nie rzeczy. Uszczęśliwiony Ivo pyta Mili dlaczego nie powiedziała mu o ciąży. Kiedy Mili mówi mu, że skłamała by przekonać Angelicę do zamieszkania z nimi, Ivo jest bardzo rozczarowany. Pilar mówi Federicowi o propozycji jaką złożyła Ivowi. Lina mówi Luisie, że Mili jest w ciąży a Luisa o mało nie mdleje. Ramon i Chamuco zastanawiają się co zrobią kiedy Di Carlo zbankrutują. Wymyślają kolejną imprezę w dyskotece tym razem o charakterze ludowym. Andrea przekonuje Federica, że powinien nakłonić Iva do przyjęcia oferty Pilar. Ivo mówi Luisie, że Mili nie jest w ciąży. Andrea mówi Mili, że może uratować całą rodzinę jeżeli tylko zostawi Iva. Mili zaczyna bić się z myślami i jest bardzo przygnębiona. Ivo mówi Federicowi o propzycji Pilar a on stwierdza, że wie o niej ale nie będzie namawiał Iva by się poświęcał dla rodziny bo to niesprawiedliwe. Ivo wspomina chwilę kiedy Mili wyznała mu, że go kocha i ciągle się zastanawia. Mili nie może spać. W kuchni spotyka Pilar i prosi ją by nie odbierała jej Iva. Pilar stwierdza, że chce mieć Iva w swoim łóżku na rok, dwa a kiedy jej się znudzi to go wyrzuci podobnie jak on to zrobił z nią. Mili rozmawia z Bernardem i postanawia odejść do klasztoru. On ją przekonuje, że źle robi ale ona pisze list do Iva i żegna się ze wszystkimi. Ivo mówi Angelice o propozycji Pilar. Kiedy przychodzi krawcowa do przymiarki sukni ślubnej Mili mówi Pilar, że wygrała i może zabrać sobie i suknię ślubną i pana młodego.

Odcinek 268

Mili odchodzi do klasztoru. Angelica zabrania kategorycznie Ivowi poświęcać się dla rodziny. Ivo znajduje list od Mili. Jest przygnębiony i płacze wspominając chwile jakie spędził z Mili. Pilar mówi Luisie, że Mili odeszła. Obie są uszczęśliwione. Mili snuje się po opuszczonym domu wspominając piękne momenty ze swojego związku z Ivem. Ivo nie szuka Mili ponieważ czułby się winny nie pomagając rodzinie. Luisa odwiedza Mili w klasztorze i dziękuje jej, że opuściła Iva. Angelica jest obużona całą sytuacją i potajemnie opuszcza dom. Nestor odwiedza Federica i dowiaduje się o tragicznej sytuacji rodziny. Marta jest znudzona brakiem stanowczości u Bernarda. Marta wpada na pomysł by cała służba złożyła wymówienie to wtedy Mili wróci. Bernardo informuje Federica o zniknięciu Angelicy. Federico szuka jej w klasztorze i informuje Mili o zniknięciu babci. Zapewnia ją też, że Ivo nie ożeni się z Pilar bo on do tego nie dopuści. Mili przychodzi do rezydencji i przypomina sobie gdzie może być Angelica. Idą tam obydwoje z Ivem i znajdują babcię w parku. Mimo jej sprzeciwu zabierają ją do domu. Mili znowu wraca do klasztoru. Tym razem Ivo idzie za nią i proponuje zakład. Mili kopie trzy karne a Ivo broni. Jeżeli trafi do bramki chociaż raz to zrobi co zechce ale jeżeli nie to zrobi to co każe jej Ivo. Mili celowo pudłuje. Ivo ją całuje a potem stwierdza, że wróci do domu i wyjdzie za niego. Żona Nestora odwiedza Luisę i mówi jej, że nie powinna zmuszać syna do małżeństwa z kobietą, której nie kocha bo całe życie będzie nieszczęśliwy. Luisa zaczyna czuć się winna. Nestor przedstawia Ivowi pomysł żony na uratowanie rodziny Di Carlów. Pablo mówi Marinie, że Nestor chce się spotkać z Gustawem. Ramon mówi Bernardowi, że jeszcze w tym roku ma się ożenić z Martą. Ivo mówi Pilar, że przy kolacji ogłosi, że się żeni. Pilar mówi Luisie, że będzie jej synową. Luisa przyjmuje tę informację bez entuzjazmu. Przy kolacji, przy całej rodzinie Ivo mówi, że żeni się 17 grudnia z Mili. Pilar jest zaskoczona i wściekła.

Odcinek 269

Pilar przkonuje Iva, że się pomylił. Luisa jest zaskoczona a reszta rodziny gratuluje Mili i Ivowi. Nestor informuje Iva, że nazywa się już Miranda. Ivo jest szczęśliwy i wdzięczny ojcu także za pomoc jaką oferował Federickowi. Mówi do niego tato po raz pierwszy. Nestor kupuje Mili suknie ślubne a krawcowej Mili mówi by już przyniosła jej suknię. Słyszy to Pilar i planuje zemstę. Nestor spotyka się z Gustwem i mówi, że zapłaci wszystkie długi Federica. Federica informuje zaś, że chce by pracował dla niego jako dyrektor. Federico jest mu wdzięczny i mówi o wszystkim Luisie. Luisa uważa, że Nestor zrobił to dla niej ale Federico myśli, że raczej dla Iva. Angelica wychodzi na tańce z trzema mężczyznami i wraca dopiero rano. Marta zmusza Brnarda by był bardziej namiętny i okazywał jej więcej uczuć. Pilar znajduje na łóżku Mili suknię ślubną i tnie ją. Znajduje ją Gloria i jest wstrząśnięta. Mili wcale się jednak tym nie przejmuje. Pilar mówi Andrei, że zniszczyła suknię Mili. Obie myślą, że będą miały ubaw kiedy słyszą jak Mili mówi, że przymierzy suknię. Dlatego są bardzo zaskoczone kiedy Mili wchodzi do salonu w sukni ślubnej w idealnym stanie. Pilar jest wściekła a Andrea uważa, że tylko wydawało jej się, że zniszczyła suknię. Gloria i Lina przygotowują imprezę przedślubną dla Mili i Iva. Pilar spryskuje zielonym sprayem suknię Mili i opowiada o tym Andreii. Obie są więc zaskoczone kiedy Mili wchodzi do jadalni w dobrej sukni. Mili mówi Pilar, że ma dużo sukien a wściekła Pilar stwierdza, że jeżeli Ivo nie będzie jej to nir będzie niczyj. Jej groźba przeraża Mili i prosi ona Iva by uważał na siebie. Aby ją uspokoić Ivo prosi Pilar by się wyprowadziła. Ona udaje, że jest jej przykro i życzy mu szczęścia. Dosypuje do kieliszka Iva środek nasenny i proponuje wznieść toast szampanem. Następnie prosi Iva by podwiózł ją na lotnisko. W trakcie jazdy Ivo zaczyna usypiać więc Pilar siada za kierownicą. Luisa i Federico są dla siebie bardzo mili. Mili bardzo się martwi bo Ivo zniknął i nikt nie wie gdzie jest. Dzwoni do niej Pilar, która informuje ją, że ma Iva.

Odcinek 270

Mili jest przerażona faktem, że Pilar porwała Iva. Federico zgłasza porawanie na policję ale oni nie przyjmują zgłoszenia. Wszyscy martwią się o Iva z wyjątkiem Luisy, która uważa, że jej syn nareszcie zmądrzał i dobrze bawi się z Pilar. Pablo szuka Pilar u jej znajomych. Tymczasem Pilar przykuła Iva kajdankami do łóżka i jest pewna, że go odzyska. Kiedy Ivo odrzuca jej czułości jest na niego wściekła. Andrea mówi Mili i Pablowi, że Pilar jest chora psychicznie i zdolna do wszystkiego. Fedrico przekonuje Luisę, że gdyby Ivo był z Pilar z własnej woli to sam by zadzwonił. Pilar dzwoni do Mili i każe jej przyjść na spotkanie sam na sam jeżeli Mili zależy na życie Iva. Ivo mowi Pilar, że ją nienawidzi a kocha tylko Mili. Pilar daje Ivowi zastrzyk usypiający, wsadza go do samochodu i przykuwa kajdankami. Mili stoi na środku drogi a Pilar jedzie prosto w nią. Ivo jest przerażony i tuż przed Mili udaje mu się skręcić kierownicę nogami. Mili wskakuje do samochodu i rzuca się na Pilar. Udaje jej się rozkuć Iva i obydwoje zaczynają uciekać. Zdesperowana Pilar przykłada sobie pistolet do głowy. Pilar zostaje umieszczona w szpitalu psychiatrycznym i mówi Ivowi, że nie chce go więcej widzieć. Wszyscy cieszą się z powrotu Iva. Ivo mówi Mili, że jest na nią zły za to, że stała na środku drogi i nie uciekała. Mili odpowiada na to, że bardzo go kocha i dla niego zrobiłaby wszystko. Ivo jest jej wdzięczny za uratowanie życia. Andrea informuje Federica, że odchodzi i zaczyna pracować w amerykańskiej firmie w Buenos Aires. Mili mówi Federicowi, że rzuca pracę. Federico informuje ją, że kiedy ona i Ivo wrócą z podróży poślubnej, rezydencja będzie już wyremontowana i oni w niej zamieszkają. Natomist on i Luisa wyprowadzą się ponieważ muszą pobyć sami. Federico chce też zabrać ze sobą Angelicę ale Mili się nie zgadza. W nocy przed ślubem Mili nie może zasnąć. Lina stwierdza, że dlatego iż nie miała wieczoru panieńskiego. Mili zgadza się z nią i postanawia to nadrobić. Bierze szampana i idzie do Iva zrobić mu wieczór kawalerski. Budzi go i wypijają toast za przyszłe szczęście. Bernardo i Marta okazują sobie czułości w kuchni. Mili nadal nie może zasnąć. Tym razem Ivo przychodzi do niej z szampanem i robi jej wieczór panieński. Rano Mili idzie do kościoła i prosi Boga by Ivo był z nią szczęśliwy. Ivo dołącza się do jej prośby i prosi Boga by umiał dać szczęście Mili. Ona stwierdza, że na pewno będzie z nim szczęśliwa bo jest on jej potrzebny do życia jak powietrze. Andrea składa Ivowi najlepsze życzenia i przeprasza go za całe zło, które mu wyrządziła. Ivo stwierdza, że dobra z niej dziewczyna a słowa te bardzo uszczęśliwiają Andreę. Lina jest smutna ponieważ jest sama. Dlatego kiedy tuż przed ślubem pojawia się Bobby, uszczęśliwiona Lina rzuca mu się na szyję. Ślub odbywa się na boisku przyklasztornym. Wszyscy są bardzo odświętni i radośni. Mili z Federickiem przyjeżdza bryczką. Ojciec Manuel udziela ślubu a Gamuza mu asystuje. Po ślubie Mili i Ivo zbierają życzenie od wszystkich. Nawet Luisa przytula Mili i mówi jej, że wszystkiego ją nauczy. Mili zgadza się pod jednym warunkiem: Luisa musi pójść z nią na mecz Boca. Bryczka dowozi Mili i Iva do samochodu, którym mają pojechać na lotnisko. Już mają wsiadać kiedy chłopcy rzucają Mili piłkę i proszą by z nimi zagrała. Mili prosi Iva by się zgodził, on przypomina jej o nocy poślubnej ale w końcu się zgadza. Uszczęśliwiona Mili, w sukni ślubnej, zaczyna grać i strzela gola. Biegnie z radości do Iva i krzyczy gol.

KONIEC
Dodał:  Wiola dnia 08 luty 2015         0 Komentarzy · 517 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 454 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Facebook
Ankieta
Twoja ulubona bohaterka "Sekretów" to

Pepa

Francisca

Emilia

Mariana

Soledad

Virtudes

Angustias

Agueda

Gregoria

Dolores

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Beata
29.05.2015
Śliczne sukienki i piękne fryzurysmiley

Wiola
28.05.2015
Maricruz ma w telenoweli śliczne sukienki smiley

Wiola
24.05.2015
Ja też smiley

Beata
24.05.2015
Uwielbiam tą piosenkęsmiley

Beata
19.05.2015
No właśnie, mam nadzieje że tak zrobią i nie skończą emisji z dnia na dzieńsmiley

dolores
18.05.2015
Chociaż niech puszczą do śmierci Pepy.

Wiola
18.05.2015
Sezon czwarty rozpoczął się od 197 odcinka czyli jeszcze jakieś 50-60 odcinków przed nami smiley

Wiola
18.05.2015
Na razie wiadomo tylko tyle że od 1 czerwca zmieniają emisję Sekretu na godzinę 11.00 więc chyba dokupili kolejne odcinki.

dolores
18.05.2015
Wiola to tak jak dla mnie. Ale ciekawe co w takim razie będzie z "Sekretem"?

Wiola
18.05.2015
Szkoda że TV Puls zrezygnował z telenowel Telemudno. Mogli kupić coś w stylu Królowa Serc. Telki z mafią w tle są bardzo ciekawe jak dla mnie.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

10,901,687 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie