Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 850
Najnowszy Użytkownik: CinnaTula
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
biurko designerskie
optymalizacja www
poczytaj na moim blogu
havaianas japonki
tanie serwery www
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Odmienić los" odc. 17-36
Streszczenia odcinków


Odcinek 17
W 17. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Silvana i Priscila wymyślają intrygę, żeby pozbyć się Loli z domu. Emisja 1 lutego o godz. 12:45 w TV Puls.

Regina dowiaduje się, że Lorenza znalazła kąt dla Loli w swoim domu. Silvana i Priscila nie zamierzają przyglądać się bezczynnie jak Lola wkrada się w łaski Lorenzy. Lola mówi Marcelowi, że on i jego matka są obchodzą się zbyt łagodnie z hieną, której jeszcze nie znają. Nacho pokazuje i objaśnia Loli, jak wygląda praca w oborze. Nicolasa donosi Reginie, że widziała dziewczynę z cmentarza. Marcelo, Romano i Regina sprzeczają się na temat obecności Loli. Romano uważa, że dziewczyna wcale nie jest taka brzydka, jak mówią. Silvana i Priscila planują pozbyć się Loli.

Odcinek 18
W 18. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo powstrzymuje Lolę przed opuszczeniem miasteczka. Emisja 1 lutego o godz. 13:40 w TV Puls.

Silvana i Priscila próbują oczernić Lorenzę w oczach Loli, żeby skłonić ją do opuszczenia rancza. Dziewczyna ma dość słuchania ich bredni i prosi, by zostawiły ją w spokoju. One ustępują, choć nie są przekonane, czy Lola im uwierzyła. Lola wychodzi wcześnie rano na cmentarz z zamiarem złożenia wizyty Pablowi. Lorenza zauważa jej zniknięcie i wypytuje o to Juanę. Regina przeczuwa, że Lola nie zagrzeje długo miejsca w domu Lorenzy.

Nacho donosi Marcelowi, że widział, jak jego kuzynka i ciotka nachodziły Lolę w jej pokoju. Silvana i Priscila pospiesznie uznają, że Lola odeszła z domu. Pablo uświadamia Lolę, że krewniaczki Lorenzy ją okłamały. Marcelo szuka Loli na cmentarzu. Pablo uprzedza go, że Lola postanowiła wyjechać. Regina dowiaduje się o odejściu Loli. Uważa, że to nauczka dla Lorenzy za przyjmowanie pod swój dach darmozjadów.

Marcelo zatrzymuje Lolę na ulicę i zmuszą ją do powrotu. Lorenza wita ją z otwartymi ramionami i ponawia ofertę gościny w swoim domu. Następnie gani Priscilę i Silvanę za ich podłe zachowanie. Lola zapowiada krewniaczkom Lorenzy, że jeśli będą z nią zadzierać, odpłaci im tą samą monetą.

Odcinek 19
W 19. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola wpada w przerażenie, gdy spotyka Aquilesa. Emisja 2 lutego o godz. 12:45 w TV Puls.

Nacho ratuje Priscilę sztucznym oddychaniem. Ona wykorzystuje okazje i całuje go. Regina mówi Loli, że wcale nie przeszkadza jej, że wróciła i nie ma jej nic do zarzucenia. Silvana złości się na Lolę za to, że zdradziła ją przed Lorenzą. Lola dziękuje Marcelowi, że nakłonił ją do powrotu.

Regina myśli, że skoro syn Lorenzy został filozofem, to jej synowie równie dobrze mogą być kapłanami lub wynalazcami. Kiedy pyta Ricarda, czy chciałby wstąpić do seminarium, ten ją wyśmiewa. Lola ostrzega Priscilę i Silvanę, że nie da sobą pomiatać. Synowie Reginy nie rozumieją, dlaczego ich matka chce mieć w rodzinie księdza. Przy okazji dokuczają Ricardowi, który jeszcze się nie ustatkował.

Lorenza zabiera Lolę do miasteczka. Dziewczyna wpada w przerażenie na widok Aquilesa. Priscila uprzedza Juanę, że Lola ciężko haruje, bo chce zabłysnąć przed Lorenzą i udowodnić, że jest dużo bardziej pracowita od niej. Romano postanawia pomóc bratu i przedstawia mu Esperanzę, która ma udawać jego dziewczynę.

Odcinek 20
W 20. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Priscila nie może znieść myśli, że Marcelo preferuje Lolę. Emisja 2 lutego o godz. 13:40 w TV Puls.

Priscila wpada w przerażenie na widok Aquilesa. Bracia Galeano zabierają Esperanzę do domu i zostawiają ją sam na sam z Ricardem, żeby się lepiej poznali. Ricardo karci braci za to, że nie znaleźli mu innej kandydatki. Lorenza i Marcelo mówią Priscili, że Aquiles jest posiadaczem ogromnej fortuny. Regina dowiaduje się, że Ricardo ma dziewczynę. Gdy widzi, jak Esperanza całuje jej syna w ogrodzie, przepędza ją na cztery wiatry.

Lorenza pragnie się dowiedzieć, dlaczego Lola unika Aquilesa. Silvana nie wierzy w historyjkę o fortunie Aquilesa. Lorenza uprzedza Silvanę i Priscilę, że pozwoli im zostać w domu pod warunkiem, że będą utrzymywały dobre relacje ze wszystkimi domownikami. Marcelo szuka Loli, żeby porozmawiać z nią o Aquilesie. Priscila robi się zazdrosna, kiedy widzi, jak jej kuzyn wchodzi do pokoju Loli.

Regina proponuje Ricardowi układ – jeśli on zapomni o Esperanzie, ona nie będzie go namawiała na wstąpienie do seminarium. Juana zarzuca Loli, że próbuje zająć jej miejsce oraz grozi, że rzuci na nią klątwę. Lorenza zaprasza ojca Cayetano na kolację na hacjendzie. Priscila wypomina Marcolowi, że woli spędzać czas z Lolą, zamiast z nią. Silvana i Priscila zgodnie przyznają, że choć Juanie brakuje piątej klepki, może im się przydać, bo ma na pieńku z Lolą.

Odcinek 21
W 21. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza wypija zatruty napój przeznaczony dla Loli i trafia do szpitala. Emisja 3 lutego o godz. 12:45 w TV Puls.

Lorenza chwali Juanę przed Lolą za jej pracowitość. Nacho wręcza Juanie przesyłkę z preparatami dla bydła od lekarza weterynarii. Juana otwiera ją i wlewa zawartość jednej z fiolek do napoju Loli. Ten zaś wypija Lorenza. Esperanza wraca na hacjendę rodziny Galeano i narzuca się Ricardowi.

Podczas kolacji z ojcem Cayetano Lorenza uskarża się na złe samopoczucie, po czym traci przytomność. Marcelo zawozi matkę do szpitala w Santelo. Juana podejrzewa, że Lorenza mogła wypić napój, który przygotowała dla Loli. Nicolasa donosi Reginie o problemach Lorenzy, ale ta udaje brak zainteresowania stanem zdrowia sąsiadki. Marcelo i Lola zostają na noc w szpitalu, by doglądać Lorenzy. Kiedy Priscila dowiaduje się o tym, dostaje ataku zazdrości. Następnego dnia Lorenza zostaje wypisana ze szpitala.

W barze Fabiana znów dochodzi do bójki. Komisarz ostrzega mężczyznę, że wkrótce będzie musiał zwinąć interes. Lorenza dzieli się z synem planami sprzedaży części ziem. Silvana przysłuchuje się ich rozmowie zza drzwi, po czym szuka córki, żeby namówić ją do zaręczenia się z Marcelem.

Odcinek 22
W 22. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza opuszcza szpital. Priscila oświadcza Loli, że ją nienawidzi. Emisja 3 lutego o godz. 13:40 w TV Puls.

Regina jest zdziwiona wiadomością o problemach zdrowotnych Lorenzy. Lola angażuje się do pomocy przy oporządzaniu hacjendy, czym zyskuje w oczach Reginy. Marcelo poleca Loli lekturę jednej z książek. Priscilę złości fakt, że z powodu Loli została zepchnięta na drugi plan.

Juana wspomina Lorenzie i Marcelowi o tym, że Lola postraszyła ją informacją o tym, że ma kontakt z duszami zmarłych. Lola wyjaśnia matce chrzestniej, że posłużyła się tą samą sztuczką, którą Juana próbowała ją zastraszyć. Priscila narzuca się Marcelowi, gdy wchodzi nieproszona do jego pokoju. On grzecznie wyprasza ją za drzwi. Silvana gani córkę za bezmyślne zachowanie.

René konstruuje mechanizm, który ma ulepszyć działanie samochodu jego matki. Fabián prosi Reginę o pomoc w zorganizowaniu akcji, która przyniesie korzyść mieszkańcom miasteczka. Spotyka go jednak odmowa. Z pomocą przychodzą mu Marcelo i Lorenza, którzy zgadzają się wziąć udział w konkursie wypieków. Samochód Reginy psuje się w miasteczku. Priscila daje upust swojej złości i oświadcza Loli, że ją nienawidzi.

Odcinek 23
W 23. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Aquiles nachodzi Lolę na hacjendzie. Nacho ratuje ją przed starcem. Emisja 4 lutego o godz. 12:45 w TV Puls.

Felisa szuka Aquilesa w domu Machadów. On tymczasem zakrada się na hacjendę Lorenzy prosto do pokoju Loli, od której żąda zapłaty zaległego długu. Nacho staje w obronie Loli. Priscila przygląda się całemu zdarzeniu z ukrycia, a następnie donosi Lorenzie i Marcelowi, że Nacho obściskiwał się z Lolą w jej pokoju. Chłopak wyjaśnia szefowej, że jedynie bronił Loli przed Aquilesem.

Marcelo postanawia rozmówić się ze starcem, który naszedł Lolę. Lorenza tymczasem odbywa szczerą rozmowę z Lolą. Aquiles odmawia Fabiánowi swojej pomocy przy organizowaniu konkursu. Marcelo proponuje Aquilesowi, że spłaci dług Loli. Ten uprzedza go, że dług dziewczyny urósł wraz z odsetkami. Marcelo odtrąca Priscilę, gdy ta znów mu się narzuca i sugeruje jej, by poszukała sobie innego mężczyzny. Lorenza i Marcelo obiecują Loli, że się nią zaopiekują. Priscila zapowiada matce, że się nie podda i owinie sobie Marcela wokół palca.

Odcinek 24

W 24. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo zabiera Lolę na festyn, co wywołuje u Priscili atak zazdrości. Emisja 4 lutego o godz. 13:40 w TV Puls.

Regina musi użyć siły, by pozbyć się Esperanzy ze swojej hacjendy. Lorenza komentuje to zdarzenie podczas śniadania. Marcelo oświadcza, że tak kończą wszystkie zalotnice, czym ubliża Priscili. Komisarz Romero uprzedza Fabiána, żeby rozsądnie decydował o tym, kogo wpuszcza do swojego baru i miał szczególne oko na braci Galeano. Romano wszczyna awanturę w barze, gdy Gerardo, jeden z górników, nie spuszcza wzroku z jego narzeczonej.

Priscila wmawia Loli, że ona i Marcelo są parą. Marcelo zabiera Lolę na festyn. Priscila dowiaduje się o tym od matki i przepełnia ją żółć. Marcelo śpiewa Loli piosenkę, przygrywając na gitarze. Priscila donosi Lorenzie o tym, co zrobił Marcelo. Kobieta wyjaśnia bratanicy, że jej syn jest dorosłym mężczyzną i ma prawo umawiać się z kim zechce. Lola dziękuje Marcelowi za wspólnie spędzony czas i prosi, by odwiózł ją do domu, gdyż musi wrócić do swoich obowiązków. On uspokaja ją i zapewnia, że nikt nie będzie jej niczego wypominał.

Odcinek 25
W 25. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza i Regina stają do konkursu cukierniczego. Juana zazdrości Loli. Emisja 5 lutego o godz. 12:45 w TV Puls.

Lola i Marcelo wracają z Santelo w bardzo dobrym humorze. Priscila naskakuje na Lolę za to, że jej nie posłuchała. Lola oświadcza, że nie zrezygnuje z przyjaźni z synem Lorenzy. Regina i Lorenza starają się upiec jak najlepsze ciasta na konkurs. René dodaje własną mieszankę do wypieku matki. Priscila przeprasza Marcela i obiecuje, że więcej nie będzie mu się narzucała. Silvana wmawia córce, że Marcelo chciał jej dokuczyć i dlatego zabrał Lolę na festyn.

Lorenza proponuje Loli, żeby towarzyszyła jej podczas konkursu. Juana robi się zazdrosna i skarży się Nachowi. Chłopak wytyka jej, że zachowuje się jak Silvana i Priscila. Aquiles przepowiada, że podczas konkursu zdarzy się coś, co zmieni życie rodziny Horneros. Nacho zabawia się z Nicolasą na ranczu Galeanów. Wypiek Reginy okazuje się niewypałem. Tymczasem ciasto Lorenzy eksploduje w momencie, gdy ojciec Cayetano ma ogłosić werdykt.

Odcinek 26
W 26. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola i Marcelo całują się po raz pierwszy. Emisja 5 lutego o godz. 13:40 w TV Puls.

Lorenza wygrywa konkurs cukierniczy. Regina ze złości rzuca wypiekiem w Lorenzę, lecz ten ląduje na twarzy ojca Cayetana i tak rozpętuje się wojna na ciasta. Nicolasa i Nacho budzą się po tym, jak poszli razem do łózka. Nacho ubiera się w pośpiechu, żeby nie zostać przyłapanym przez Galeanów. Lola odbiera nagrodę dla Lorenzy w jej imieniu. Fabián nazywa dziewczynę „pokutną duszą”, co wzbudza śmiech pośród zgromadzonego tłumu. Lola ucieka, a Marcelo biegnie za nią. Kiedy ją dogania, skrada jej pocałunek, a potem zabiera do domu. Później wyjaśnia jej, że Priscila nie jest jego dziewczyną. Renato mówi Romanowi, że Aquiles ukrywa w domu skarb.

Odcinek 27
W 27. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Romano i Renato zakradają się do domu Aquilesa w poszukiwaniu skarbu. Emisja 8 lutego o godz. 12:45 w TV Puls.

Juana chwali się Loli, że ma kontrolę nad wszystkimi, a zwłaszcza nad mężczyznami. Priscila dowiaduje się z komputera Marcela, że ten skradł kobiecie pocałunek, o którym marzył od wielu lat i donosi o swoim odkryciu matce. Marcelo wręcza Loli kolejną książkę i umieszcza na niej dedykację. Romano i Renato rozmawiają o fortunie starego Barrazy.

Lola nakrywa Silvanę na myszkowaniu w jej pokoju. Silvana i Priscila donoszą Lorenzie, że Marcelo okazuje zbyt wiele uwagi Loli. Po zaciętej kłótni z matką Romano razem z bratem postanawiają zająć się skarbem Aquilesa. Kiedy mężczyzna opuszcza swój dom, bracia zakradają do środka i rozpoczynają poszukiwania. Regina zauważa zniknięcie synów. Silvana i Priscila próbują wzbudzić w Lorenzie poczucie winy za to, że przygarnęła Lolę.

Odcinek 28
W 28. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza zwraca uwagę na zażyłe relacje jego syna z Lolą. Emisja 8 lutego o godz. 13:40 w TV Puls

Regina wypytuje Ricarda i René o ich braci. Aquiles zamyka Romana i Renata i mówi im, że wpadli w pułapkę. Regina szuka synów w barze Los Gozosos. Komisarz uświadamia kobietę, że młodzi ludzie od czasu do czasu potrzebują się rozrywek. Aquiles straszy Romana i Renata użyciem broni. Lola i Marcelo śpiewają piosenkę w duecie. Silvana wmawia Lorenzie, że Lola wcale nie jest takim niewiniątkiem, za jakie ją biorą.

Lorenza wypytuje Lolę o Marcela. Dziewczyna chwali sobie jego towarzystwo. Regina zaczyna poważnie niepokoić się brakiem wieści o synach. Priscila próbuje wyciągnąć informacje od ich braci, Ricarda i René. Regina zwraca się do policji o wsparcie w poszukiwaniach. Esperanza mówi Marcelowi, że Romano ugania się za Virginią i podaje mu jej adres. Romano i Renato są zdesperowani, albowiem nie mogą opuścić domu Aquilesa.

Odcinek 29
W 29. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola ulega wypadkowi, gdy próbuje pomóc Priscilii. Emisja 9 lutego o godz. 12:45 w TV Puls.

Marcelo przyjeżdża do Virginii, żeby wypytać ją o Romana. Ona próbuje z nim flirtować. Silvana sugeruje Loli, żeby zaczęła się ubierać bardziej wyzywająco. Marcelo ucieka z domu Viginii. Lola wytyka Priscilii, że ją okłamała i wcale nie jest dziewczyną Marcela. Priscila postanawia się na niej odegrać.

Lola ma wypadek, gdy pomaga Priscilii wnieść biurko do pokoju. Marcelo jedzie po lekarza. Aquiles wypuszcza Renata i Romana ze swojego domu i dodaje, że robi to ze względu na Reginę, która daje paszę jego świniom. Lorenza uprzedza Silvanę i Priscilę, że jeśli Lolę spotka coś niedobrego, one poniosą za to odpowiedzialność. W trakcie drogi po lekarza Marcelo spotyka Renata i Romana. Proponuje im podwiezienie do domu. Oni boją się wrócić na ranczo z obawy przed reprymendą od matki.

Regina wita synów z krzykiem, lecz później wzrusza się i przytula ich. Lekarz nie stwierdza u Loli żadnych złamań, a jedynie kontuzje. Silvana wytyka Loli, że udaje. Marcelo upewnia się, czy to, co spotkało Lolę na pewno było niefortunnym wypadkiem. Priscila i Silvana insynuują Lorenzie, że Marcelo i Lola tworzą ładną parę. Lorenza zaczyna się zastanawiać na tym, czy jej syn faktycznie zakochał się w Loli.

Odcinek 30
W 30. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Silvana dziwi się, gdy Lorenza nie zgłasza sprzeciwu wobec relacjom syna. Emisja 9 lutego o godz. 13:40 w TV Puls.

Regina karci synów za to, że poszli szukać skarbu w domu Aquilesa. Rozkazuje im spakować swoje rzeczy i wynieść się z domu. Później jednak zmienia zdanie i pozwala im zostać pod warunkiem, że będą się szanować. Priscila i Silvana pytają Lorenzę, czy przyzwoliłaby ma związek syna z Lolą. Ona odpowiada, że tak.

Romano i Renato wracają do domu Aquilesa, żeby złożyć przeprosiny, lecz nie zastają go. W drodze powrotnej spotykają Fabiána w towarzystwie Esperanzy. Mężczyzna mówi im, że Aquiles trzyma swoją fortunę w banku. Marcelo zabiera Lolę do spółdzielni mleczarskiej. Para znów chce się pocałować, lecz Priscila przerywa im pod byle pretekstem. Następnie naskakuje na Lolę, która w odwecie wymierza jej solidny policzek. Nacho rozdziela je ze sobą i zawiadamia Lorenzę o tym, że Lola jest szkalowana przez Silvanę i Priscilę.

Lola ucieka z domu do lasu. Marcelo dogania ją i pyta, dlaczego przed nim ucieka. Kiedy dziewczyna wypiera się swoich uczuć do niego, on skrada jej długi i delikatny pocałunek.

Odcinek 31
W 31. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Regina oferuje Loli pracę i pokój w swoim domu. Emisja 10 lutego o godz. 12:45 w TV Puls.

René i Ranto pracują nad nowym wynalazkiem. Lorenza i Regina awanturują się. Eksperymenty René kończą się wybuchem. Priscila zamierza zmienić taktykę zmierzającą do usunięcia Loli z domu. Regina nakazuje synowi zakończyć niebezpieczne próby. Lola prosi Marcela, żeby zachowali do siebie dystans, kiedy są w domu. Marcelo przyznaje się matce, że jest zakochany w Loli. Lorenza nie zgłasza pretensji, lecz przestrzega syna, by nie popełnił żadnego błędu.

Regina nie może spać z powodu kłótni synów o magazyn z pornografią. Zabiera im kolore pisemko i nakazuje Nicolasa wyrzucić je do kosza. Pablo radzi Loli, żeby walczyła o miłość do Marcela, jeśli jest prawdziwa. Ojciec Cayetano uważa, że Regina powinna rozdzielić starszych braci od młodszych. Lola pierwszy raz w życiu ubiera choinkę. Priscila i Silvana dokuczają jej z tego powodu. Regina oferuje Loli pracę w swoim domu.

Odcinek 32
W 32. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Priscila jest zazdrosna o byłą dziewczynę Marcela. Emisja 10 lutego o godz. 13:40 w TV Puls.

Silvana nie daje za wygraną i próbuje nastawić Lorenzę przeciwko relacji jej syna z Lolą. Lola wyznaje Pablowi, że z każdym dniem coraz więcej rozmyśla o Marcelu. Pablo uświadamia ją, że to dlatego, że jest w nim zakochana. Marcelo i Lola składają sobie życzenia bożonarodzeniowe i wspólnie tańczą. Priscila wyśmiewa przed Lorenzą nieudolność Loli w tańcu, lecz ona jej nie słucha. Później wyznaje matce, jak bardzo nienawidzi Loli.

Lorenza, Marcelo i Lola jadą na przejażdżkę do Santelo. Lorenza docina Galeanom, że dobierają sobie złe towarzystwo – wskazując na Virginię Vidal, kobietę o złej reputacji. Priscila uważa, że ona i jej matka powinny zachować resztkę godności i opuścić ranczo Lorenzy. Silvana się nie zgadza. Fabián zaprasza Virginię do tańca. Ona okazuje przed nim zainteresowanie Marcelem.

Przyjaciele Marcela przyjeżdżają w odwiedziny, by życzyć mu pomyślności w nowym roku. Lorenza oferuje im gościnę w swoim domu i wydaje przyjęcie. Priscila jest zazdrosna na wieść, że pośród przyjaciół Marcela jest jego była dziewczyna. Marcelo mówi Angelinie, że odnalazł prawdziwą miłość.

Odcinek 33
W 33. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola przenosi się na sąsiednie ranczo rodziny Galeano. Emisja 11 lutego o godz. 12:45 w TV Puls.

Priscila zwabia Lolę do pokoju Marcela, żeby zobaczyła, jak ten śpi w jednym łóżku z Angeliną. Lola nie wie, co robić i zasięga porady Pabla. Mężczyzna sugeruje jej, żeby odsunęła się od Marcela. Lola spotyka się z Reginą i przyjmuje jej ofertę pracy. Nacho zawiadamia Lorenzę o odejściu Loli. Dziewczyna dziękuje matce chrzestnej za wszystko, co dla niej zrobiła. Lorenza uprzedza syna o zamiarach Loli.

Silvana ma nadzieję, że Marcelowi nie uda się tym razem zatrzymać Loli. Priscila cieszy się na myśl, że już nigdy nie zobaczy rywalki. Marcelo prosi Lolę o wyjaśnienia. Ona mówi mu, że widziała go leżącego w łóżku z innego kobietą i nie chce słuchać jego komentarza. Lorenza oferuje Loli swoją pomoc, na wypadek gdyby znów jej potrzebowała.

Regina oznajmia synom, że od teraz Lola będzie mieszkać i pracować w ich domu. Dzieli się z nimi także decyzją o przeniesieniu łóżek Romana i Renata do osobnego pokoju. Lorenza zmusza Reginę do podpisania umowy, w której zobowiązuje się nie wykorzystywać Loli do ciężkiej pracy. Lola opuszcza dom Lorenzy.

Odcinek 34
W 34. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola nie ulega zalotom Romana. Chłopak złości się, że został odtrącony. Emisja 11 lutego o godz. 13:40 w TV Puls.

Regina wita Lolę na swoim dobytku z otwartymi ramionami. Priscila, Silvana i Juana świętują z powodu odejścia Loli. Regina przedstawia synom Lolę jako nową pomoc domową. Lola wykłada Galeanom swoje warunki, z których najważniejsza to traktowanie jej z szacunkiem. Priscila nie rozumie, co takiego Marcelo widział w Loli. Marcelo i Nacho zastanawiają się na tym, jak rodzina Galeano potraktuje Lolę.

Romano i Renato nawet po rozdzieleniu łóżek nie przestają nękać młodszych braci. Priscila usiłuje wmówić Marcelowi, że Lola go omotała, żeby nadużywać jego dobroci. Romano zakrada się do pokoju Loli. Spotyka go wielkie rozczarowanie, gdy zamiast ciepłego przyjęcia otrzymuje reprymendę i zostaje wyrzucony za drzwi.

Odcinek 35
W 35. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza wyręcza się ojcem Cayetano, by wręczyć prezent Reginie. Emisja 12 lutego o godz. 12:45 w TV Puls.

Romano zwołuje braci i proponuje im, by wspólnie pokazali Loli, gdzie jest jej miejsce. Silvana sugeruje Lorenzie, żeby pomogła Marcelowi znaleźć wartościową kobietę, lecz ona nie ma zamiaru wtrącać się do decyzji syna. W domu Galeanów trwają przygotowania do przyjęcia urodzinowego Reginy. Obecny na nim komisarz Romero nie kryje zdumienia z tego, że Lorenza pozwoliła Loli się przeprowadzić. Ojciec Cayetano wręcza Reginie prezent, który wprawia ją w osłupienie – złoty medalik.

Marcelo zabiera Priscilę na wycieczkę do Alto del Yunque. Przy okazji postanawia sprawdzić, kto dogląda świń Aquilesa podczas jego nieobecności. W trakcie wycieczki Priscila skręca kostkę, zmuszając Marcela do udzielenia jej pomocy. Regina opowiada Loli o wspólnej podróży jej mężem do Włoch i fascynacji złotym medalikiem, na który nie mogła sobie pozwolić. Później przypomina sobie, że Lorenza kupiła ów suwenir z zamiarem sprezentowania jej go przy jakiejś okazji.

Romano dokucza Loli, porównując ją do Nicolasy i próbuje ją pocałować. Ona ponownie go odtrąca. Aquiles zauważa Marcela i Priscilę przed swoim domem. Priscila wpada w przerażenie na widok mężczyzny. Ricardo śpiewa piosenkę z dedykacją dla matki.

Odcinek 36
W 36. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola wyznaje Pablowi, że tęskni za towarzystwem Marcela. Emisja 12 lutego o godz. 13:40 w TV Puls.

Lola zachwyca gości swoim pięknym głosem. René wręcza matce prezent. Renato odkrywa, że to szczur i wpada w przerażenie, siejąc przy tym popłoch pośród gości. Virginia całuje Romana w ogrodzie. Lola przypadkiem nakrywa ich razem. Później odwiedza Pabla, by wyznać mu w sekrecie, że tęskni za Marcelem i z trudem przychodzi jej unikanie sąsiada. Aquiles docina Loli, pytając ją, czy nie tęskni za nocowaniem na cmentarzu. Regina wysyła Lorenzie w prezencie orchidee.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 luty 2016         0 Komentarzy · 490 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Álvaro Solera „Agosto”
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Álvaro Solera „Agosto”. Jest drugim singlem katalońskiego piosenkarza. Pochodzi z debiutanckiego krążka „Eterno agosto”.
Dodał:  Wiola dnia 18 luty 2016         0 Komentarzy · 463 Czytań · Drukuj
 
 
Finał „Za głosem serca” obejrzało ponad 200 tys. widzów
Notka


Ponad 200 tys. widzów obejrzało finałowe odcinki meksykańskiej telenoweli „Za głosem serca” w TV Puls

28 stycznia TV Puls zakończyła emisję meksykańskiej telenoweli pt. „Za głosem serca”. Ostatnie dwa odcinki (196. i 197.) przyciągnęły przed ekran odpowiednio 205 tys. i 192 tys. widzów (2,77% i 2,06% SHR w grupie 4+).

Telenowela „Za głosem serca” opowiadała historię nieszczęśliwej miłości Montserraty, dziewczyny z dobrego domu, do prostego żołnierza. Kiedy jej rodzina znajduje się na skraju bankructwa, zmuszona przez matkę dziewczyna wychodzi za mąż za nowobogackiego właściciela hacjendy. Główne role zagrały gwiazdy meksykańskiej wytwórni Televisa: Angelique Boyer, Sebastián Rulli i Luis Roberto Guzmán. Na zakończenie emisji producenci telenoweli przygotowali dla widzów dwa finały, właściwy i alternatywny.


Finał „Za głosem serca” obejrzało ponad 200 tys. widzów
novela.pl 4 lutego 2016 45

Ponad 200 tys. widzów obejrzało finałowe odcinki meksykańskiej telenoweli „Za głosem serca” w TV Puls
Finał „Za głosem serca” obejrzało ponad 200 tys. widzów

W ubiegły czwartek 28 stycznia TV Puls zakończyła emisję meksykańskiej telenoweli pt. „Za głosem serca”. Ostatnie dwa odcinki (196. i 197.) przyciągnęły przed ekran odpowiednio 205 tys. i 192 tys. widzów (2,77% i 2,06% SHR w grupie 4+).

Telenowela „Za głosem serca” opowiadała historię nieszczęśliwej miłości Montserraty, dziewczyny z dobrego domu, do prostego żołnierza. Kiedy jej rodzina znajduje się na skraju bankructwa, zmuszona przez matkę dziewczyna wychodzi za mąż za nowobogackiego właściciela hacjendy. Główne role zagrały gwiazdy meksykańskiej wytwórni Televisa: Angelique Boyer, Sebastián Rulli i Luis Roberto Guzmán. Na zakończenie emisji producenci telenoweli przygotowali dla widzów dwa finały, właściwy i alternatywny. Ten drugi można obejrzeć tutaj.

Od piątku 29 stycznia TV Puls emituje nową meksykańską telenowelę pt. „Oblicza miłości”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 luty 2016         0 Komentarzy · 478 Czytań · Drukuj
 
 
"Oblicza miłości" odcinek 1. Pierwszy pocałunek Natalii i Diego!
Z odcinka na odcinek


W nowej telenoweli TV Puls bohaterami są Natalia i Diego. Już w pierwszym odcinku "Oblicz miłości" spotykają się i zakochują od pierwszego wejrzenia. Jak do tego dojdzie? Sprawdźcie!

Natalia (Livia Brito) mieszka z przybraną matką i siostrą w Tuxpan w Meksyku. W dniu święta rybaka spotyka na swojej drodze Diego (Juan Diego Covarrubias), wnuczka bogatego właściciela fabryki tkanin. Oboje zakochują się w sobie, ale na drodze do ich szczęścia staje Rodrigo (Juan Diego Covarrubias), podły brat bliźniak Diega.

W 1. odcinku "Oblicz miłości" Natalia wygrywa konkurs piękności - została wybrana królową rybaków z miasteczka. Uradowana dziewczyna dzieli się wiadomością ze swoją przybraną matką, Carmen (Cynthia Klithbo) i siostrą Brigitte (Fabiola Guajardo), która próbuje jej dokuczyć przypominając, że nie należy do rodziny García. Andrés (José Carlos Femat) zbiera się na odwagę i wyznaje miłość Natalii. Niestety, dziewczyna nie odwzajemnia jego uczucia - traktuje go tylko jak przyjaciela.

Tymczasem grupa przyjaciół spędza beztrosko czas grając w piłkę plażową. Rodrigo postanawia zażartować ze swojego brata bliźniaka Diego. Zostawia go zupełnie nagiego i wymalowanego na łódce. Narzeczona Diega, Diana (Esmeralda Pimentel) złości się, że ukochany wyjechał do Tuxpan. Prosi przyjaciółkę Karinę (Daniela Luján), żeby pomogła jej go odnaleźć.

Natalia wpada w przerażenie, gdy Diego zaczepia ją i prosi o pomoc. Mężczyzna wyjaśnia, że padł ofiarą żartu i potrzebuje ubrania. Gdy dowiaduje się, że nowo poznana dziewczyna ma zostać nową królową rybaków, oferuje jej swoją pomoc w przygotowaniach. Wieczorem Rodrigo i przyjaciele wybierają się na dyskotekę, a Diego idzie z Natalią na imprezę pożegnalną ojca Juancho (Rolando Brito), który otrzymał przeniesienie do parafii w mieście Meksyk. Eleazar (Marcelo Córdoba) oznajmia matce, że kupił mieszkanie w stolicy. Kobieta nie chce jednak wyjechać, czym wzbudza gniew syna.

Rodrigo widzi, jak jego brat całuje się z Natalią. Andrés także nakrywa ich razem i robi Natalii awanturę. Dziewczyna jest jednak wniebowzięta. Wyznaje Carmen, że jest zakochana. Tymczasem Rodrigo wypytuje brata o Natalię, po czym wsiada do jego samochodu i jedzie na spotkanie z dziewczyną. Natalia wita go pocałunkiem, nieświadoma jego prawdziwej tożsamości...


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 styczeń 2016         0 Komentarzy · 583 Czytań · Drukuj
 
 
"Oblicza miłości". Kto jest kim w nowej telenoweli TV Puls?
Telenowele


Od 29 stycznia w TV Puls można oglądać nową emocjonującą telenowelę. Kto jest kim w "Obliczach miłości"? Poznajcie bohaterów tej historii o miłości!

Nowa meksykańska telenowela "Oblicza miłości" od 29 stycznia w TV Puls. Serial liczy w sumie 187 odcinków, a jego głównymi bohaterami są piękna Natalia i przystojny Diego, którzy zakochują się sobie od pierwszego wejrzenia. Diego ma brata bliźniaka - Rodrigo, który także chce zdobyć Natalię i nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel.

Akcja telenoweli rozgrywa się w miasteczku Tuxpan w Meksyku. Natalię poznajemy, gdy wygrywa lokalny konkurs piękności podczas święta rybaków. Bracia Diego i Rodrigo grają w piłkę plażową. Wkrótce, w wyniku żartu brata, Diego poznaje Natalię, z którą idzie na wieczorną uroczystość. Gdy zostawia ją na chwilę, sytuację wykorzystuje Rodrigo...

Co jeszcze wydarzy się w nowej telenoweli? Kto zdobędzie serce pięknej Natalii? Poznajcie bohaterów serialu!

Natalia García Pabuena (Livia Brito)
Mieszka w miasteczku Tuxpan w meksykańskim stanie Veracruz. W pierwszym odcinku wygrywa konkurs piękności z okazji dnia rybaka.

Diego Caceres/Rodrigo Caceres (Juan Covarrubias)
Bracia bliźniacy. Obaj chcą zdobyć Natalię, ale każdemu z nich przyświeca inna pobudka. To wnuki bogatego właściciela fabryki tkanin, Vincenta (Aarón Hernán).

Carmen García Pabuena (Cynthia Klithbo)
Przybrana matka Natalii.

Brigitte García Pabuena (Fabiola Guajardo)
Córka Carmen. Nie jest życzliwa Natalii.

Diana Mendoza (Esmeralda Pimentel)
Narzeczona Diega.

Karina Montiel (Daniela Luján)
Przyjaciółka Diany.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 styczeń 2016         0 Komentarzy · 656 Czytań · Drukuj
 
 
Po ostatnim odcinku - "Za głosem serca" - trudny finał
Felietony


Telenowela "Za głosem serca", która była adaptacją telenoweli Bodas de odio z 1983 wyprodukowanej przez Ernesto Alonso, której remakiem była także Prawdziwa miłość (2003) wyprodukowana przez Carlę Estradę nie okazała się jak wszyscy początkowo sądzili odgrzewanym kotletem. Ta telenowela trzymała w napięciu od początku do końca i nie była typową dla Televisy historią miłosną. Zdrady, rodzinne intrygi, poświecenie, trudne wybory to tylko niektóre elementy tej pasjonującej opowieści.

Protagoniści
Angelique Boyer i Sebastian Rulli to para, która już chyba na dobre zagościła w sercach telewidzów. Pierwszy raz duet ten można było zobaczyć w "Teresie". Już wtedy fani marzyli, o tym, żeby zobaczyć ich w kolejnych produkcjach. Boyer udowodniła po raz kolejny, że nie straszna jej żadna rola, a z telenoweli na telenowele jej warsztat aktorski jest coraz lepszy. Montserrat nie była kolejną płaczliwą protagonistką, która nie umie podjąć samodzielnie żadnej rozsądnej decyzji. Z odcinka na odcinek mogliśmy zobaczyć jak dojrzewa i staje się pewną siebie żoną i matką. Także Rulli nie ustępował jej kroku. Jednak pod koniec telenoweli postać Alejandra jakby trochę przyblakła. Nie wiadomo czemu tak się stało. Może to wina scenariusza, a może sam aktor spoczął na laurach i tylko odtwarzał rolę nie dając nic więcej od siebie. Nie wiadomo....

Ten trzeci
Luis Roberto Guzmán wybitnie wcielił się w postać Jose Luisa oddając całą dramaturgię jego bohatera. Alvarez był skromnym, uczciwym i pracowitym marynarzem, którego jedynym marzeniem było być szczęśliwym z miłością swojego życia Montserrat. Po wielkim rozczarowaniu, zmienił się, pobłądził, jednak do końca starał się postępować zgodnie ze swoim sercem i kanonami prawa. Śmiało można go nazwać wielkim przegranym tej historii. Nie takiego jego końca wielu oczekiwało. Był zdecydowanie ciekawszą postacią niż Alejandro.

Dwaj przyjaciele
Dimitrio Mendoza i Adolfo Argüelles najbardziej złożone i niejednoznaczne postaci tej historii. Poczałkowo dobrzy przyjaciele stali się na końcu największymi wrogami. Osvaldo Benavides nadał swojemu bohaterowi wiele charyzmy. Przeprowadził przez trudną metamorfozę, z tchórzliwego i podstępnego chłopaka stał się silnym i odważnym mężczyzną. Głową rodziny, który niósł na swoich barkach swoje i cudze problemy. Natomiast postać w którą wcielał się Ferdinando Valencia musiała zmierzyć się z największym dylematem moralnym. Po mimo wielu morderstw, które miał na sumieniu wzbudził współczucie, a nawet sympatię widzów. Od wielu lat nie nie było w telenowelach tak ciekawie napisanej postaci jaką był Adolfo, majstersztyk...

Antagoniści
Graciela Giacinti, Pedro Medina, María Zamudio tych bohaterów nie dało się lubić. Byli źli do szpiku kości. Każde z nich w swoim postępowaniu kierowało się innymi pobudkami. Jednak cel uświęcał środki. Daniela Castro już nie raz udowodniła, że jest wybitną aktorką i tak było tym razem. Wiarygodność jej postaci sprawiła, że nawet najbardziej spostrzegawczy widz nie umiał stwierdzić, czy zmieniła się na lepsze czy tylko udaje. Sergio Sendel powołał do życia najbardziej znienawidzoną postać tej telenoweli. Jego rola kolejny raz potwierdziła świetne umiejętności tego aktora. Natomiast Grettell Valdez bardzo dobrze odnalazła się jako czarny charter. Każde z nich szło po trupach do swojego celu, nie tylko tych przysłowiowych.

Wybitna obsada
Dawno żadna z telenowel nie mogła pochwalić się tak świetną, a nawet wybitną obsadą. W układance tej nie było słabego elementu. Wszyscy aktorzy dali z siebie jak najwięcej. Dzięki czemu wykreowali ciekawe, niejednoznaczne, na długo zapamiętane postacie.

Miłość
Oprócz głównego wątku miłosnego równie interesujące okazały się te poboczne. Wszyscy trzymali kciuki za związek Nadii i Victora, w końcu para ta odnalazła spokój i szczęście. Z zapartym tchem śledziliśmy pełen namiętności związek Monici i Dimitria, który niestety nie miał szczęśliwego finału. Długo czekaliśmy na odpowiedź na pytanie z kim będzie Josefina? Najbardziej jednak rozczarowała wszystkich tragiczna i bezsensowna śmierć Refugia. Przecież mógł on pogodzić się z Esmeraldą i żyć długo i szczęśliwie. Los jednak w tym przypadku okazał się bezwzględnym. Choć była to telenowela o miłości, w wielu przypadkach ona nie zatriumfowała.

Śmierć
W telenoweli tej, jak w żadnej innej, śmierć zebrała wielkie żniwo nie omijając nawet tych sympatycznych i dobrych bohaterów. Z odcinka za odcinkiem znikały kolejne postaci. Najpierw Benjamín Almonte, Gaspar Zamundio, Lauro Mendoza, Juventino Zamudio, Efraín Loreto, Joaquín Arechiga, Bruno Gamboa, słodka Angélica Arechiga, adwokat Sandro Narváez, Fabiola Guillén, Ignacio Robledo, kapitan Mónica Rentería, Ezequiel Basurto, María Zamudio, nieoczekiwanie Refugio Solares, Adolfo Argüelles, aż do finałowej sceny pogrzebu José Luisa Álvareza.

Soundtrack
Mocną stroną tej telenoweli okazał się soundtrack. Tytułowe "El perdedor" w wykonaniu Enrique Iglesiasa ft. Marco Antonio Solísa stało się światowym hitem. Sceny w których słyszeliśmy "Corazones Invencibles" Aleksa Syntek na długo zapadną w pamięci. Piosenka Luja "Amores de Cristal" wzruszała do łez. Nie mniej podobały nam się piosenki w wykonaniu samych aktorów tzn. Alexa Sirventa ("Volver Amar") oraz Carlosa De La Mota ("Lo Que Siento Por Ti").

Hit
Telenowela ta okazała się wielkim hitem. Jest to jedna z lepszych produkcji Televisy w ciągu ostatnich lat. Po mimo tego, że w finale zamiast ślubu zobaczyliśmy pogrzeb, był on z happy endem. Wreszcie wszyscy odnaleźli upragniony spokój. Na pewno zapadnie ona wszystkim fanom seriali latino w pamięci i sercu na bardzo długo. To nie był stracony czas...

Autor: Wiola
Nie kopiować!
Dodał:  Wiola dnia 28 styczeń 2016         0 Komentarzy · 556 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Za głosem serca" odc. 192-197 ost.
Streszczenia odcinków


Odcinek 192

W 192. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Prawdziwa tożsamość Skorpiona wychodzi na jaw. Emisja 26 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Erick dowiaduje się o śmierci swojej matki i wraca do rodzinnego domu, gdzie czeka na niego ojciec, Regino. Mężczyzna zarzuca synowi, że przez rozłąkę z matką, wpędził ją do grobu. Esmeralda próbuje załagodzić pełne wyrzutów relacje Ericka z Reginem. Graciela prosi Josefinę, żeby nie wychodziła za mąż za Adolfa, bo jest przekonana, że jej miejsce jest u boku Dimitria.

Pedro dzwoni do Montserraty, by przypomnieć jej, że ma wobec niego niespłacony dług. Rozkazuje jej powiedzieć Nadii, że jej brat jest zabójcą, ukrywającym się pod pseudonimem Skorpiona, i jego prawą ręką w nielegalnym handlu narkotykami. Nadia nie chce uwierzyć w to, co przekazuje jej Montserrat. Víctor wspomina, że Adolfo przyznał mu się do bycia Skorpionem. Ojciec Anselmo nie zgadza się udzielić Adolfowi ślubu.

Macario obwinia Kevina o kradzież oszczędności, które planował przeznaczyć na wakacyjny wyjazd z Domingą i przegania chłopaka. Adolfo przyznaje się Nadii, że jest Skorpionem. Później wyjawia także prawdę swojej ukochanej Josefinie.

Odcinek 193

W 193. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Dimitrio zabija swojego byłego przyjaciela, Adolfa. Emisja 26 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Adolfo prosi Josefinę, żeby wzięli szybki ślub i uciekli razem. Ona nie zgadza się wziąć udział w jego szaleństwie i namawia go, żeby oddał się w ręce sprawiedliwości. Ponieważ on kategorycznie odmawia, postanawia sama wydać go policji. Następnie uprzedza Montserratę, że Pedro zastawił pułapkę na Adolfa i Dimitria i jeśli ich nie powstrzyma, pozabijają się. Dimitrio próbuje zatrzymać Adolfa przed ucieczką. Mężczyźni wdają się w bójkę. Dimitrio sięga po broń i strzela z niej do Adolfa.

Kevin chce wyjechać z miasta. Macario prosi go, żeby został i przeprasza, że niesłusznie posądził go o kradzież. Dimitrio tłumaczy się przed Rosario, dlaczego zabił Adolfa, choć wcale nie czuje się z tym dobrze. José Luis uspokaja Esmeraldę, że Skorpion już nikomu więcej nie zagrozi i wyjawia jej jego prawdziwą tożsamość.

Odcinek 194

W 194. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Montserrat zostaje porwana i uwięziona przed Pedra. Emisja 27 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Dimitrio wyznaje siostrze, że miał nadzieję, iż po śmierci Skorpiona poczuje ulgę, lecz tak nie jest. Montserrat przypomina mu, że wciąż może ułożyć sobie życie. Pedro kontaktuje się z Montserratą, żeby upomnieć się o dług. Grozi, że jeśli odmówi zrobienia tego, co jej rozkaże, zemści się na jej dzieciach. Dimitrio przeprasza Josefinę, że zabił jej narzeczonego. Ona rozumie, że musiał spełnić swój obowiązek.

Montserrat oddaje się w ręce Pedra. Ten spieszy powiadomić Alejandra i José Luisa, że ma Montserratę. Graciela zwierza się ojcu Anselmowi, że wcale nie jest chora i zapłaciła lekarzowi za przypisanie jej choroby innej osoby. Ksiądz nie zgadza się być wspólnikiem jej kłamstw i namawia ją do wyznania prawdy dzieciom. Alejandro, Dimitrio i José Luis widzą, jak Montserrat jest zamknięta w sześcianie powoli wypełniającym się wodą. Jeśli nie odnajdą jej w porę, grozi jej utopienie…

Odcinek 195

W 195. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Pedro porywa dzieci Nadii i Montserraty. Víctor demaskuje Gracielę. Emisja 27 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Nadia rozpacza nad tym, co zrobił jej brat. Ojciec Anselmo mówi Macariowi, że ma nadzieję, iż wyjaśnił nieporozumienie z synem i odtąd będzie go lepiej traktował. Víctor zawiadamia Macaria, że jego syn został ranny i trafił do szpitala. Alejandro, José Luis i Dimitrio spieszą na ratunek Montserracie. Udaje im się uratować jej życie dzięki reanimacji.

W tym czasie Pedro i jego ludzie napadają na dom Alejandra. Víctor jest zaskoczony, gdy widzi Gracielę stojącą o własnych siłach. Kobieta pomaga Pedrowi odzyskać Victorię, żeby uratować Montserratę. Jednakże Pedro nie zadowala się jedynie córką Víctora i chce zabrać ze sobą także Laurita i Rominę. Kiedy Graciela stawia mu opór, uderza ją i dodaje, że nie powinna była zawierać paktu z diabłem. Przed wyjściem zostawia jej pistolet, żeby zabiła Víctora.

Josefina zawiadamia Dimitria, że Pedro porwał troje dzieci. Amelia zostaje zabrana przez ludzi Pedra i zobligowana do zajęcia się Victorią, Rominą i Lauritem. Victor trafia do szpitala. Kiedy Dimitrio, Montserrat i Alejandro składają mu wizytę, wyznaje im, że Graciela jest wspólniczką Pedra, zmyśliła chorobę i wstała z wózka inwalidzkiego, żeby wpuścić Pedra do domu, a później postrzeliła jego, żeby nie wydał jej sekretu.

Odcinek 196

W 196. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Alejandro przyjmuje na siebie kulę przeznaczoną dla José Luisa. Emisja 28 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Montserrat nie może uwierzyć w to, że jej matka sfingowała chorobę i pozwoliła Pedrowi zabrać Laurita i Rominę, a na dodatek strzeliła do Víctora, żeby ten jej nie wydał. Dimitrio zrzuca Gracielę z wózka inwalidzkiego, żeby ją sprowokować. Montserrat obwinia matkę o to, że wpuściła Pedra do domu i oddała mu troje bezbronnych dzieci. Rosario jest wstrząśnięta wiadomością, że Graciela była wspólniczką Pedra.

Dimitrio zarzuca matce, że sprzedała własne wnuki. Graciela broni się. Tłumaczy, że Pedro obiecał jej darować życie Montserrat w zamian za wydanie Victorii. Zmuszona przez Dimitria wstaje o własnych siłach. Następnie wmawia synowi, że domyśla się, gdzie ukrył się Pedro i proponuje, żeby tam pojechali. Gdy wysiadają z samochodu, wskazuje mu drogę, zaś sama rzuca się w przepaść. Montserrat dowiaduje się o samobójczej śmierci matki. Alejandro i José Luis przesłuchują człowieka o nazwisku Suárez, który rzekomo pracował dla Pedra. Ten wyjawia im miejsce jego ukrycia. Kiedy docierają tam, okazuje się, że wpadli w pułapkę.

Pedro zabija Suáreza, po czym rozkazuje Alejandrowi i José Luisowi jechać razem z nim. Alejandro wyjaśnia Pedrowi, że to nie on, lecz Benjamín Almonte go wykastrował. Pedro próbuje się pozbyć José Luisa i strzela do niego. Alejandro zasłania go własnym ciałem. Przekonany o śmierci swojego odwiecznego wroga, Pedro postanawia zabawić się z José Luisem. Informuje go, że zamknął dwoje z porwanych dzieci, Rominę i Laurita, w osobnych klatkach i podłożył pod każdą bombę, a do niego należy decyzja, które z nich uratuje.

Odcinek 197

W 197. i ostatnim odcinku telenoweli „Za głosem serca”: José Luis ginie wskutek eksplozji bomby. Emisja 28 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Pedro wyjaśnia José Luisowi, że ma tylko sześćdziesiąt sekund na dezaktywowanie jednej z bomb i uratowanie uwięzionego w klatce dziecka. Víctor uspokaja zdesperowaną porwaniem dzieci Montserratę. José Luis próbuje w pośpiechu dezaktywować obie bomby. Gdy z jedną zawodzi, odrywa ją od klatki i wyrzuca jak najdalej od siebie. Bomba wybucha, a jemu nie udaje się uciec na tyle daleko, by uniknąć skutków eksplozji.

Dimitrio i jego ludzie przyjeżdżają z odsieczą i dokonują zatrzymania Pedra. On cieszy się, bo jego zemsta się dopełniła. Dimitrio uwalnia Rominę i Laurita. Jeden z marynarzy donosi mu o znalezieniu zwłok dwóch mężczyzn. Esmeralda przysięga nad grobem Refugia, że wychowa ich syna na dobrego człowieka. Nadie wyznaje Dimitriowi, że nie żywi do niego urazy za zabicie Alfonsa. Regino prosi Esmeraldę, żeby spotkała się z jego synem. Erick jest zdecydowany zabiegać o względy Esmeraldy, choć ona proponuje mu tylko przyjaźń.

Graciela zostaje sama, opuszczona przez rodzinę, i wiedzie życie żebraczki. Pedro zostaje skazany na pozbawienie wolności. Więźniowie umilają mu czas, bijąc go i upokarzając. Josefina wyznaje Dimitriowi, że jest miłością jej życia. On także przyznaje się, że ją kocha i namiętnie całuje. Montserrat przychodzi na pogrzeb José Luisa. Jej pierwsza wielka miłość jest w niebie, razem z przyjacielem Refugiem i żoną Angélicą. Po pożegnaniu José Luisa, Montserrat bierze za rękę rannego Alejandra i razem z nim, Rosario oraz dziećmi wychodzi z kościoła.

Koniec.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 styczeń 2016         0 Komentarzy · 581 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Odmienić los" odc. 6-16
Streszczenia odcinków


Odcinek 6

W 6. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola sieje postrach w miasteczku. Marcelo spotyka Angelinę na dyskotece. Emisja 15 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Custodia i Pánfila zapewniają komisarza Romero, że „zbłąkana dusza” z cmentarza naprawdę istnieje. Plotka o widmie dociera do uszu Priscili. Dziewczyna wpada w przerażenie. Silvana uspokaja ją i zapewnia, że duchy nie istnieją. Lola pojawia się na uroczystości upamiętniającej mężów Lorenzy i Reginy i sieje postrach, albowiem wszyscy biorą ją za rzekomą „zbłąkaną duszę”. By uspokoić mieszkańców miasteczka, na cmentarzu pojawia się nowy nadzorca.

Lola wykorzystuje jego nieuwagę i wykrada mu jedzenie. Mężczyzna odnajduje kryjówkę dziewczyny i próbuje zmusić do ujawnienia się. Pablo odzyskuje posadę nadzorcy. Marcelo wybiera się z kolegami na dyskotekę. Spotyka na niej Angelinę w towarzystwie innego mężczyzny. Lola rozpacza nad swoim losem – wszystkich, którzy próbowali jej pomóc, spotkało jakieś nieszczęście.

Odcinek 7

W 7. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Regina dowiaduje się, że jej synowie szukają rozrywek w miejskim barze. Emisja 18 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Romano i Renato opowiadają swoim braciom o Priscilii. René nazywa ją kokietką. Angelina i Marcelo dochodzą do wniosku, że nie sprawdzili się jako para i zostają przyjaciółmi. Marcelo ponownie wypytuje Martę o Lolę. Nieznajomy mężczyzna zjawia się w domu kobiety i proponuje jej swoją opiekę. Pablo przegania kobiety z cmentarza. Lola przestaje dbać o to, że ktoś ją zobaczy i jest zdecydowana oddać się w ręce policji. Chce wziąć odpowiedzialność za zabicie ciotki. Fabián rozgłasza w mieście show z udziałem nagich kobiet. Romero i Renato nie zamierzają go przegapić. René także chce się do nich przyłączyć i szantażuje braci, by zabrali go ze sobą. Aquiles przychodzi na cmentarz z zamiarem odwiedzenia „pokutującej duszy”. Regina dowiaduje się, że jej synowie umilają sobie czas w miejskim barze.

Odcinek 8

W 8. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza wpada w panikę na widok umorusanej Loli, którą bierze za „pokutującą duszę”. Emisja 19 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Regina beszta synów, w szczególności Romano, za ich nieodpowiedzialne zachowanie. Loli śni się, że Aquiles odnajduje ją na cmentarzu. Komisarz uspokaja Pabla, że ma dość problemów z żywymi ludźmi, żeby zajmować się zmarłymi. Priscila zmienia zdanie na temat Marcela. Oczarowana jego wyglądem mówi matce, że Marcelo jest mężczyzną, o jakim zawsze marzyła. Silvana przypomina córce, że łączą ich więzi krwi.

Lorenza z radością wita syna w domu. Regina zakazuje René i Ricardowi wychodzenia na imprezy oraz zabawiana się z kobietami, zwłaszcza z Priscilą. Priscila zakrada się do pokoju Marcela, gdy ten śpi. Silvana powstrzymuje ją przed popełnieniem głupoty. Marcelo i Lorenza planują wybrać się wieczorem na cmentarz. Priscila odradza im ten pomysł. Regina ostrzega Fabiana, żeby nie wpuszczał jej synów do swojego baru, jeśli chce dalej go prowadzić. Lorenzę ogarnia strach, gdy umorusana Lola staje naprzeciwko niej na cmentarzu. Marcelo uspokaja matkę i próbuje sprawdzić, kto tak bardzo ją przestraszył.

Odcinek 9

W 9. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo planuje przeszukać cmentarz, żeby zdemaskować rzekomą zjawę. Emisja 20 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Lorenza jest przerażona. Marcelo zapewnia matkę, że nikogo nie widział. Lola żali się Pablowi, że ludzie biorą ją za zjawę oraz zapewnia, że nigdy nie skrzywdziłaby swojej matki chrzestnej. Lorenza wyjaśnia synowi, że przestraszyła się na myśl, że „pokutująca dusza” ją zaatakuje. Marcelo nie wierzy w istnienie zjawy.

Nicolasa opowiada wiejskim kumoszkom o tym, co spotkało Lorenzę na cmentarzu. Marcelo postanawia odwiedzić cmentarz za dnia. Priscila proponuje mu swoje towarzystwo. Pablo wmawia im, że widział dziwną postać pomykającą po mogiłach i odradza im nocwnych wizyt na cmentarzu. Marcelo nie daje za wygraną. Zamierza przeszukać cmentarz i tak odnajduje komórkę, w której ukrywa się Lola. Pablo w porę go zatrzymuje.

Priscila wpada w panikę na widok Aquilesa. Myśli, że to on jest „pokutującą duszą”. René przeprowadza kolejny eksperyment, który kończy się eksplozją. Regina mówi Ricardowi, że chciałaby posłać synów na uniwersytet, żeby udowodnić Lorenzie, że mogą zajść dużo dalej niż Marcelo.

Odcinek 10

W 10. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola straszy synów Reginy. Priscila kokietuje Marcela. Emisja 21 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Renato i Romano zmawiają się się, żeby pójść na cmentarz i zobaczyć „pokutującą duszę”. Priscila jest zachwycona swoim kuzynem. Marcelo dostrzega coś dziwnego w zachowaniu stróża cmentarnego. Lola postanawia ugościć Romana i Renata najlepiej jak potrafi. Bracia w popłochu wracają do domu i na dodatek otrzymują reprymendę od matki. Regina jest zdecydowana sprawdzić, co zaatakowało jej synów.

Priscila kokietuje Marcela i próbuje upewnić się, czy jest zajęty. On tłumaczy jej, że rozstał się z dziewczyną, ale nie szuka nowej miłości. Lorenza zawiadamia Reginę, że planuje podnieść cenę mleka. Kobiety spotykają się, by podpisać stosowną umowę. Priscila szpera w rzeczach Marcela. Znajduje zdjęcia oraz list z imieniem Loli Carrero. Rodzina Galeano wybiera się razem z komisarzem i księdzem na cmentarz, żeby dowiedzieć się czegoś na temat „pokutującej duszy”. Lola chce wrócić do stolicy i wziąć odpowiedzialność za to, co zrobiła ciotce Marcie.

Odcinek 11

W 11. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Bracia Galeano zakradają się do komórki na cmentarzu. Emisja 22 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Silvana mówi Priscili, żeby nie uganiała się za Marcelem, jeśli ten nie okazuje jej zainteresowania. Lola twardo obstaje przy zamiarze powrotu do stolicy. Marcelo wraca w nocy na cmentarz. Gdy zauważa światło, pyta Pabla o to, skąd ono dobiega. Lola idzie na grób ojca, żeby się z nim pożegnać. René powoduje kolejny wybuch w swoim laboratorium. Fabián chwali się braciom Galeano, że pokaże im tancerki odziane jedynie w ptasie pióra. Romano prosi braci, żeby kryli jego i Renata.

Priscila nie daje za wygraną i przy kolejnym spotkaniu z Marcelem, próbuje przykuć jego uwagę. Ricardo i René idą na cmentarz. Znajdują na niej komórkę i chcą zajrzeć do środka. Pablo uderza Ricarda, żeby go stamtąd przegonić. René namawia matkę, żeby doniosła o tym policji. Bracia Galeano wracają na cmentarz w towarzystwie komisarza Romero z zamiarem przeszukania tajemniczej komórki.

Odcinek 12

W 12. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola zeznaje policji, że zabiła ciotkę Martę. Emisja 25 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Ani komisarz, ani policjant nie zauważają niczego dziwnego w cmentarnej komórce. Kiedy chcą przeszukać domek strażnika, Pablo początkowo zgłasza sprzeciw, ale ostatecznie wpuszcza ich do środka. Lola zostaje nakryta i rzuca się do ucieczki. Zostaje jednak schwytana i odwieziona na komisariat. Wszyscy mieszkańcy miasteczka zbierają się, żeby zobaczyć „pokutną duszę”. Są wśród nich także Lorenza i Marcelo.

Fabián żąda od Aquilesa dwudziestu dolarów zapłaty na zobaczenie show, które organizuje w barze. Marcelo prosi komisarza o pozwolenie na widzenie się z dziewczyną z cmentarza. Chce zaoferować jej swoją pomoc. Komisarz zwraca Pablowi wolność, albowiem uznaje, że nie popełnił żadnego przestępstwa. Lola przyznaje się komisarzowi do zabicia swojej ciotki Marty.

Odcinek 13

W 13. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza domyśla się, że dziewczyna z cmentarza to Lola Carrero. Emisja 26 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Lorenza nie może przypomnieć sobie, skąd zna dziewczynę, która ukrywała się na cmentarzu. Romano prosi rodzinę, żeby przestali nazywać Lolę „pokutną duszą”. Priscila jest ciekawa, kim jest Lola. Komisarz Romero zawiadamia odpowiednie służby w stolicy o tym, że bezdomna kobieta z cmentarza przyznała się do popełnienia zabójstwa. Ricardo domyśla się, że Renato i Romano chcą znów wyskoczyć do baru „Los Gozosos”. Klienci lokalu są rozczarowani show zorganizowanym przez Fabiana.

Komisarz wyjawia Marcelowi, że jeśli potwierdzą się deklaracje Loli, zostanie ona przewieziona do więzienia w stolicy. Renato i Romano zostają nakryci przez matkę, gdy wracają późno do domu. Komisarz informuje Lolę, że jej ciotka żyje i mieszka spokojnie w domu z innym mężczyzną. Lorenza w końcu domyśla się, że dziewczyną z cmentarza jest jej córka chrzestna, Lola Carrero. Romano i Renato krytykują nieudane show w barze. Pablo wyjawia Marcelowi tożsamość Loli.

Odcinek 14

W 14. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza i Marcelo zapraszają Lolę do swojego domu. Emisja 27 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Lola nie pozwala się dotknąć pielęgniarzom i zapewnia, że nie postradała zmysłów. Priscila nie może uwierzyć w to, że dziewczyna z cmentarza jest córką chrzestną Lorenzy. Marcelo i Lorenza przyjeżdżają zbyt późno na komisariat, by zgłosić się po Lolę. Postanawiają dogonić karetkę, która ją zabrała. Marcelo obiecuje Loli swoją opiekę.

Lorenza wraca na komisariat z zamiarem zeznania, że jest matką chrzestną Loli oraz uzyskaniem pozwolenia na zabranie jej do swojego domu. Aquiles próbuje się dowiedzieć, czy słusznie domyślał się, że „pokutną duszą” była Lola Carrero. Lorenza i Marcelo wprowadzają Lolę do swojego domu. Silvana i Priscila dają wyraz swojego niezadowolenia z obecności dziewczyny.

Odcinek 15

W 15. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Pablo nie potrafi oderwać wzroku od Loli. Emisja 28 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Komisarz Romero wyjaśnia mieszkańcom z miasteczka, że dziewczyna z cmentarza okazała się córką chrzestną Lorenzy i ta zabrała ją do swojego domu. Ludzie czują niedosyt informacji i chcą wiedzieć więcej. Priscila oznajmia Silvanie, że nie będzie mieszkać pod jednym dachem z Lolą. Matka przypomina jej, że nie mają dokąd wyjechać. Lola opowiada Lorenzie i Marcelowi o tym, jak wyglądało jej życie w domu ciotki Marty oraz dlaczego była przekonana, że ją zabiła.

René i Ricardo podglądają, jak Lorenza i Juana kąpią Lolę. Regina dowiaduje się o tym i karci synów. Lorenza chce ubrać Lolę w rzeczy Silvany i Priscily. Kobiety początkowo nie zgadzają się oddać swoich ubrań, ale groźba odcięcia wsparcia finansowego przez Lorenzę skłania je do zmiany zdania. Marcelo jest oczarowany wyglądem Loli, gdy ta, wykąpana i schludnie odziana, staje w progu jadalni. Lorenza zaprasza ją do środka i wskazuje miejsce przy rodzinnym stole.

Odcinek 16

W 16. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza oferuje Loli stały kąt w swoim domu. Priscila urządza awanturę. Emisja 29 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Lola natychmiast zauważa, że Silvana i Priscila nie chcą siedzieć z nią przy jednym stole. Priscila rozkazuje matce zrobić coś, żeby Lola się czym prędzej wyprowadziła. Fabián ponownie przedstawia w barze „tropikalne syreny”. Marcelo przychodzi do lokalu w towarzystwie kuzynki. Priscila wdaje się w kłótnię z inną kobietą i dochodzi do bijatyki. Regina dowiaduje się o zamieszaniu w „Loz Gozosos”.

Marcelo wyznaje Loli, że cieszy się z jej obecności w domu. Priscila natomiast nie podziela jego radości i wcale się z tym nie kryje. Regina naskakuje na Lorenzę za to, że przygarnęła Lolę. Jednakże Lorenza ani myśli wypraszać z domu swojej córki chrzestnej. Pablo odwiedza Lolę na hacjendzie. Dziewczyna dzieli się z nim wiadomością o tym, że jej ciotka Marta żyje.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 styczeń 2016         0 Komentarzy · 559 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 317-323
Streszczenia odcinków


Odcinek 317

W 317. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa prosi Zamalloę o pomoc w odnalezieniu Leonor, niani Franciski. Emisja 25 stycznia o godz. 6:00 w TV Puls.

Raimundo podejrzewa, że Francisca knuje kolejną intrygę. Kobieta zdradza zamiary swojemu wiernemu słudze Mauriciowi. Kiedy Juan nie przynosi żadnych wieści w sprawie Lucia, Emilia domyśla się, że dała się podejść Francisce i postanawia czym prędzej się z nią rozmówić.

Enriqueta namawia Marianę do opuszczenia Puente Viejo. Soledad prosi matkę, żeby okazała więcej entuzjamu, gdy przyjdzie jej narzeczony. Dziewczyna ma wątpliwości, czy powinna zdobyć się na szczerą rozmowę z Olmem. Żebrak daje Pepie wskazówki, jak znaleźć Leonor. Akuszerka zjawia się niespodziewanie w gabinecie gubernatora Zamalloa i prosi go przysługę.

Odcinek 318

W 318. odcinku telenoweli „Sekret”: Mariana jest zdeterminowana do wyjazdu z Puente Viejo razem z Enriquetą. Emisja 26 stycznia o godz. 6:00 w TV Puls.

Zamalloa zobowiązuje się pomóc Pepie w poszukiwaniach Leonor Cenicientos, by zrekompensować jej swoje niespodziewane odejście z Puente Viejo. Emilia daje Francisce do zrozumienia, że bez względu na wszystko, nie zostawi Alfonsa. Enriqueta traci cierpliwość i oznajmia Juanowi, że opuszcza Puente Viejo. Rosario żegna dziewczynę, nieświadoma że Mariana wyjeżdża razem z nią. Mariana naciska na Enriquetę, żeby jej nie wydała.

Rosario wypytuje Maríę Cristinę o Paquita. Ona uspokaja ją i kryje swojego pracownika. Paquito wykorzystuje zmianę zachowania Maríi Cristiny i próbuje wyciągnąć od niej informacje. Pepa dostaje szansę na opowiedzenie Tristánowi o swoich wątpliwościach, co do ich rzekomego pokrewieństwa.

Odcinek 319

W 319. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa otrzymuje ważny telegram od gubernatora Zamalloi. Emisja 27 stycznia o godz. 6:00 w TV Puls.

Pepa obawia się, że nie zdobędzie odpowiedzi na nurtującę ją pytanie o pokrewieństwo z Tristanem przed jego ślubem z Gregorią. Nie chce jednak wywoływać niepotrzebnego zamętu, powołując się wyłącznie na swoje domysły. Raimundo uważa inaczej i dopinguję Pepę, żeby się nie poddawała. Mariano nie wydaje Alfonsa przed synami Lucia.

Francisca udaje, że zależy jej wyłącznie na ustrzeżeniu Emilii przed jej mężem. Odkrywa jednak, że Alfonso nie jest już tym samym człowiekiem, za jakiego go uważała i jest zdecydowany walczyć o swoją rodzinę. Po spięciu z panią Montenegro ulega dziwnego wypadkowi. Soledad dochodzi do wniosku, że jej narzeczeństwo z Olmem nie układa się jak powinno.

Rodzina Castañedów dowiaduje się o odejście Mariany z Enriquetą. Juan podejmuje próbę zatrzymania Enriquety. Manuel podejrzewa, że María Cristina knuje coś z Paquitem. Pepa otrzymuje telegram od Zamalloi. Czy znajdzie w nim wiadomość, która odmieni jej życie?

Odcinek 320

W 320. odcinku telenoweli „Sekret”: Za zamkniętymi drzwiami swojego gabinetu Francisca wstaje z wózka. Emisja 28 stycznia o godz. 6:00 w TV Puls.

Pepa postanawia wyjechać. Żegna się Tristánem na wypadek gdyby nie zdążyła wrócić przed ich ślubem. Gregoria podejrzewa, że wyjazd akuszerki jest wymówką, albowiem nie chce być obecna na jej ślubie. Nie ma pojęcia, że jej prawdziwym celem jest spotkanie z Zamalloą.

Manuel prosi Maríę Cristinę o ostrożność wobec Paquita. Kobieta zapewnia go, że ma wszystko pod kontrolą. Rosario szuka Paquita, żeby zapytać go prosto w oczy o jego uczucia do Mariany. Chłopak okazuje obojętność. Pepa zdobywa adres Leonor Cenicientos. Przy okazji nie szczędzi ostrych słów gubernatorowi Zamalloa, zarzucając mu, że sfałszował wynik śledztwa w sprawie śmierci jej matki oraz przysięga, że pewnego dnia za to zapłaci.

Olmo jest zmęczony podchodami pod Soledad, by zmusić ją do przyznania się do niepłodności i wycofuje się z planów małżeńskich. Za zamkniętymi drzwiami Francisca wstaje z wózka inwalidzkiego o własnych siłach.

Odcinek 321

W 321. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa przerywa ślub Tristána i obwieszcza mu, że nie jest synem Salvadora. Emisja 29 stycznia o godz. 6:00 w TV Puls.

Olmo zrywa zaręczyny z Soledad z powodu jej niepłodności oraz próby zatajenia przed nim prawdy. Tristán po raz ostatni odprowadza narzeczoną do domu. Następnego dnia będą już ze sobą nierozłączni, jak mąż i żona. Pepa spędza w podróży całą noc. Kiedy jej powóz się psuje, kupuje konia, by dojechać na nim do domu Leonor. Brudna i zmęczona odnajduje tę, która może rozwiać jej największą wątpliwość.

María Cristina próbuje kontrolować Paquita. On udaje uległego, żeby poczuła, że jej plan działa. Dodatkowo wmawia kobiecie, że stoi po jej stronie, by poznać jej dalsze zamiary. Francisca odmawia wzięcia udziału w ceremonii ślubnej syna. Tristán nie ma żalu do matki. Gregoria ubiera suknię ślubną.

W kościele zbierają się goście, a na końcu pojawia się panna młoda. Franciscę odwiedza niespodziewany gość – jej niania, Leonor. Pepa przychodzi do kościoła i przerywa ślub, by obwieścić Tristánowi, że ona i on nie są rodzeństwem!

Odcinek 322

W 322. odcinku telenoweli „Sekret”: Po rewelacjach Pepy ślub Gregorii i Tristána zostaje przerwany. Emisja 1 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Rodzina Casas chce wyprosić Pepę ze ślubu i zarzucają jej oszustwo. Tristán zezwala akuszerce na pozostanie w kościele. Ona wyjaśnia mu, w jaki sposób dowiedziała się, że jego prawdziwym synem jest Raimundo i opuszcza ceremonię, nieświadoma decyzji pana młodego.

Leonor namawia Franciscę do oczyszczenia sumienia obciążonego sekretem skrywanym przez ponad trzydzieści lat. Gregoria jest w rozsypce, choć zachowuje godność. Zaszywa się w samotni i nie chce z nikim rozmawiać. Tristán błaga ją o przebaczenie, lecz żadne jego słowo nie przynosi jej ukojenia. Jest rozżalona i pragnie nigdy więcej nie słyszeć o swoim narzeczonym.

Mariana jest zaintrygowana pudełkiem z pamiątkami Paquita. Jeśli w środku znajdują się przedmioty związane z jej osobą, będzie to dowodziło o jego miłości. Olmo podtrzymuje decyzję o niewiązaniu się z Soledad. Pepa składa podziękowania Leonor za pomoc w dotarciu do prawdy. Enriqueta dowiaduje się od Rosario, że Soledad i Olmo odwołali ślub. Pepa i Tristán zupełnie przypadkiem spotykają się w chatce…

Odcinek 323

W 323. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa i Tristán oddają się namiętności. Francisca wyrzuca syna z domu. Emisja 2 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Po trzech miesiąc wyrzeczeń Tristán i Pepa konsumują swoją miłość. Emilia zdradza, że nawiązała kontakt ze swoją kuzynką, ale zachowała to w sekrecie, żeby nie sprawić przykrości ojcu. Alfonso proponuje jej, żeby zaprosiła kuzynkę do Puente Viejo. Pepa i Tristán czują się, że szczęście znów się do nich uśmiecha.

Tristán i Raimundo radują się z faktu, że łączą ich więzi krwi. Oboje pragną odzyskać stracony czas. Francisca obwinia księdza Anselmo o zdradę. On zapiera się, że nie miał z tym nic wspólnego. Rosario namawia syna do szczerej rozmowy z Enriquetą. Tristán wraca do domu, by stawić czoło matce.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 styczeń 2016         0 Komentarzy · 620 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zranione uczucia" odc. 1-6
Streszczenia odcinków


„Zranione uczucia” – Odcinek 1: Rita odkrywa plany Carminhii
W 1. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Rita odkrywa zamiary Carminhii i uprzedza o nich ojcu. Emisja 25 stycznia o godz. 15:00 w Polo tv

Tufão prosi Monalisę o rękę. Carminha i Max planują okraść Genésia. Rita ostrzega ojca przed swoją macochą. Mężczyzna zostaje okradziony, ale udaje mu się zmylić złodziei. Genésio postanawia zdemaskować swoją żonę. Cadinho umawia się z Verônicą do restauracji, aby uczcić sukces firmy. Jego wspólnik, Jimmy, postanawia tam wysłać drugą żonę Cadinha – Noêmię. Tufão zdobywa gola, co gwarantuje jego drużynie zwycięstwo. Genésio podsłuchuje kłótnię Carminhii i jej kochanka. Mężczyzna zamierza iść na policję. Na Alei Brazylijskiej Tufão poważnie potrąca Genésia. Mężczyzna umiera w ramionach piłkarza.

„Zranione uczucia” – Odcinek 2: Rita zostaje porzucona
W 2. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Rita zostaje porzucona na składowisku śmieci, gdzie poznaje Nila. Emisja 26 stycznia o godz. 15:00 w Polo tv

Tufão ucieka z miejsca wypadku. Max i Carminha szukają pieniędzy Genésia. Cadinhowi udaje się uciec przed swoimi żonami. Tufão wyznaje narzeczonej, że zabił człowieka. Dręczony wyrzutami sumienia, postanawia pomóc wdowie po Genésiu. Carminha świętuje śmierć męża. Cadinho poznaje Alexię i spędza z nią noc. Carminha znajduje pieniądze zmarłego męża. Max zabiera Ritę na wysypisko śmieci, gdzie dziewczynka poznaje Nila. Tufão proponuje Carminhii pomoc materialną. Kobieta pragnie uwieść piłkarza i zdobyć jego pieniądze.

„Zranione uczucia” – Odcinek 3: Carminha symuluje żałobę
W 3. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Carminha udaje, że cierpi po stracie męża. Emisja 27 stycznia o godz. 15:00 w Polo tv

Jéssica wyjaśnia Ricie zasady panujące na wysypisku śmieci. Cadinho kupuje Verônice samochód, a Noêmii wmawia, że miał wypadek. Rita poznaje Batatę. Jéssica zostaje ukarana przez Nila za to, że ukryła przed nim pieniądze. Rita kupuje jej jedzenie. Batata zabiera przyjaciółkę do domu mamy Lucindy. Carminha udaje przed Tufão, że nie może pogodzić się ze śmiercią męża i grozi popełnieniem samobójstwa. Tufão spędza z nią noc. Monalisa pyta narzeczonego, czy przespał się z wdową po Génesiu.

„Zranione uczucia” – Odcinek 4: Monalisa odkrywa zdradę
W 4. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Monalisa nakrywa Tufão i Carminhę razem. Emisja 28 stycznia o godz. 15:00 w Polo tv

Monalisa zrywa z Tufão. Batata przekonuje mamę Lucindę, żeby przygarnęła Ritę. Monalisa przebacza ukochanemu. Kobieta odkrywa, że jest w ciąży. Obie żony Cadinha chcą spędzić sylwestra w Rio de Janeiro. Mężczyzna odkrywa, że Alexia spodziewa się jego dziecka. Odbywa się przyjęcie zaręczynowe Tufão i Monalisy. Carminha dzwoni do Tufão chcąc się z nim pożegnać. Zaniepokojony mężczyzna opuszcza narzeczoną i biegnie do Carminhii. Max dzwoni do Monalisy i zdradza jej miejsce pobytu piłkarza. Monalisa widzi Tufão i Carminhę razem.

„Zranione uczucia” – Odcinek 5: Monalisa opuszcza Rio de Janeiro
W 5. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Monalisa podejmuje decyzję o wyjeździe z Rio de Janeiro. Emisja 29 stycznia o godz. 15:00 w Polo tv

Monalisa postanawia wyjechać z Rio de Janeiro. Muricy pragnie ożenić syna z Carminhą. Batata i Rita chcą się pobrać. Cadinho wręcza Alexii prezenty dla ich dziecka. Lucinda organizuje swoim podopiecznym dziecięcy ślub. Tufão chce się spotkać z Carminhą. Monalisa postanawia wybaczyć narzeczonemu, ale podczas drogi powrotnej do Rio de Janeiro, jej autobus ma wypadek.

„Zranione uczucia” – Odcinek 6: Tufão oświadcza się Carminhii
W 6. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Tufão składa Carminhii propozycję małżeńską. Emisja 1 lutego o godz. 15:00 w Polo tv

Monalisa traci dziecko. Tufão mówi Carmihii, że jego związek z Monalisą to przeszłość. Fotograf wynajęty przez Maxa robi im zdjęcia. Monalisa postanawia adoptować Irana, chłopca, który w wypadku autobusowym stracił matkę. Rita opowiada Lucindzie o Maxie i Carminhii. Kobieta jest przerażona chęcią zemsty małej dziewczynki. Alexia odkrywa, że Cadinho ma dwie żony. Tufão prosi Carminhę o rękę.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 styczeń 2016         0 Komentarzy · 662 Czytań · Drukuj
 
 
„Avenida Brasil – Zranione Uczucia” - nowa telenowela od 25 stycznia na POLO TV
Premiery w Polsce


25 stycznia o godz. 15:00 na antenie POLO TV po raz pierwszy w Polsce wyemitowany zostanie hitowy serial brazylijski „Avenida Brasil – Zranione Uczucia”. Widzowie będą śledzili od poniedziałku do piątku poruszającą historię Rity, która skrzywdzona przez bezwzględnych ludzi i przewrotny los, postanawia wyrównać życiowe krzywdy.

Ritę poznajemy jako małą dziewczynkę w bardzo dramatycznym momencie życia – ukochany ojciec ginie potrącony przez samochód. Dziecko dostaje się pod opiekę bezwzględnej macochy, która jednak nie zamierza zajmować się sierotą. Dziewczynka zostaje wywieziona na wysypisko śmieci, gdzie każdy dzień jest walką o przetrwanie. Szybko asymiluje się do nowych warunków, nawiązując przyjaźnie i odnajdując miłość swojego życia, chłopca o imieniu Batata. Wkrótce jej los się odmienia – zostaje zaadaptowana przez małżeństwo z Argentyny. Otrzymuje nowe imię – Nina, które ma być symbolicznym początkiem zupełnie nowego rozdziału w życiu. Dorasta pielęgnując w sobie chęć zemsty za doznane krzywdy. Po wielu latach już jako dojrzała kobieta Nina wraca do Brazylii i odnajduje macochę. Zatrudnia się u niej jako pomoc domowa, sukcesywnie niszcząc jej uporządkowane życie. Spotyka także miłość sprzed lat. Batata, nazwany przez nowych rodziców Jorginho, dziś jest gwiazdą futbolu – bogatym i uwielbianym przez kobiety.

„Avenida Brasil – Zranione Uczucia” to fascynująca opowieść o zmiennym losie, miłości, zemście, rozczarowaniach i wielkich nadziejach. Pokazuje brazylijską rzeczywistość w pełnym przekroju – od nizin aż po grupy o wysokim statusie społecznym. Zaskakujące zwroty akcji, intrygi, poruszające obrazy nędzy, a także kadry prosto z boiska piłkarskiego – wszystko to spowodowało, że serial cieszył się ogromną popularnością w Brazylii. Szybko zyskał też sławę za granicą - w 2013 r. otrzymał nominację do amerykańskiej nagrody Emmy dla najlepszej zagranicznej telenoweli.

W rolach głównych występują: Débora Falabella (Nina), Cauã Reymond (Jorginho), Adriana Esteves (Carminha).
Serial na antenie POLO TV emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 15:00. Pierwszy odcinek widzowie zobaczą 25 stycznia.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 styczeń 2016         0 Komentarzy · 468 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 483 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Po prostu Maria"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Dificultgrenescape
05.11.2016
Mas bello hombre de esta planeta ! Es Enrique Iglesias!!!!

Dificultgrenescape
20.10.2016
Esta novela con Natalia Oreiro y Facundo Arana es the best! Ellos son the bestactores!

Dificultgrenescape
18.10.2016
Te telenowele droga do szczęścia podria protagonizar levyRRoni

Dificultgrenescape
12.10.2016
Quisiera otra novela con! Leyrroni! Son mejor !

Mayte
10.09.2016
A Lichite z Maite przetłumaczycie? Bardo bym chciała.

paulineczka
05.09.2016
Kontakt na facebooku SwiatLatinoPL i na moim mailu paulineczkapl@outlook.com

paulineczka
05.09.2016
Oglądac można juz u nas z napisami telenowele El color de la pasion, Mentir para vivir, La mujer del vendaval, Amor de barrio i wkrótce inne telenowele

paulineczka
05.09.2016
Szukamy osób do pomocy w tłumaczeniach telenowel z języka hiszpańskiego, angielskiego i rosyjskiego

mercclassic
26.08.2016
a od kiedy?

Natasia128
22.08.2016
Sekret wraca do TV Puls

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

17,080,889 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie