Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 377
Najnowszy Użytkownik: StevenSt
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.201-210
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 201

Mili i Ivo są bardzo szczęśliwi. Mili prosi Rosi by pomogła jej w przygotowaniach do ślubu. Luisa jest załamana faktem, że Vicky jest żoną Rocky’ego. Marta odchodzi z pracy. Damian dowiaduje się, że chce go zniszczyć. Carolina chce się wycofać ale Pablo grozi jej śmiercią. Dzwoni więc do Iva i prosi go o rozmowę. Mili idzie do klasztoru i ma tam spędzić noc ale zmienia zdanie i wraca do domu. Angelica ostrzega Pabla by nie bił Mariny. Carolina usiłuje pocałować Iva i mówi mu, że ciągle o nim myśli. W tym momencie do pokoju Iva wchodzi Mili. Ivo usiłuje się tłumaczyć ale Mili nie chce go słuchać.

Odcinek 202

Ivo jest załamany i opowiada o wszystkim Angelice. Postanawia ona pomóc wnukowi i wymyśla plan pogodzenia go z Mili. Każe Ivowi spełnić prośbę Federica i polecieć do Hiszpani a Mili prosi o przysługę, którą jest zawiezienie pewnej przesyłki do Hiszpani do jej znajomej. Na lotnisku ma czekać na nią ktoś z kartką z jej nazwiskiem. Mili się zgadza. Rocky dostaje od „siostry” pieniądze i samochód. Jego słowa o utworzeniu firmy i zatrudnieniu seksownej sekretarki słyszy Vicky i jest na niego wściekła. Kłótnię Rocky’ego i Vicky słyszą Luisa i Federico i są zadowoleni. Ripetti dostaje pieniądze od Gustava i od Federica a potem spotyka się z Pablem bo okazuje się, że obaj to zaplanowali. Marta robi sobie zdjęcia z dzieckiem. Mili i Ivo lecą tym samym samolotem ale każde w innej klasie. Na lotnisku Mili widzi karteczkę ze swoim nazwiskiem. Kiedy podchodzi bliżej okazuje się, że trzyma ją Ivo.

Odcinek 203

Mili jest niezadowolona ze spotkania z Ivem. A kiedy Ivo mówi jej, że zaplanował jej wyjazd do spółki z Angelicą, Mili uważa babcię za zdrajczynię. Ivo ciągle powtarza Mili, że ją kocha i chce by mu wybaczyła. W końcu Mili daje się przebłagać i zwidzają razem zabytki miasta. „Siostra” umawia się z Rocky’m w dyskotece, upija go i zawozi do mieszkania Federica gdzie czekają na nich dwie dziewczyny. Federico zawozi tam Vicky i widzi ona Rocky’ego z dwiema dziewczynami. Vicky jest załamana i zgadza się z matką, że powinna się rozwieść. Pablo szuka Mili. Federico i Damian dowiadują się o ucieczce Ripetti’ego. Rano Rocky wraca do domu i nic nie pamięta. Mili i Ivo idą na plażę. Ivo namawia Mili by opalała się topless a kiedy ona zdejmuje stanik, zasłania ją by nikt jej nie zobaczył.

Odcinek 204

Mili stwierdza, że lubi kiedy Ivo jest o nią zazdrosny. Oboje świetnie się bawią na plaży a wieczorem idą do dyskoteki. Vicky wynajmuje adwokata. Rocky nie chce rozwodu ale w końcu zatrudnia adwokata znalezionego przez Ramona. Marina pyta Pabla czy jej ojciec był w mafi a on zaprzecza. Mówi też Angelice by powiedziała Marinie, że ją okłamała co do jej ojca. Wmawia jej, że w przeciwnym razie Marina popełni samobójstwo. Marta wraca do domu. Adwokaci Rocky’ego i Vicky dyskutują o podziale majątku. Bobby prosi Linę o rękę a ona mówi tak. Po wyjściu z dyskoteki, Mili i Ivo spacerują po plaży a potem się kochają.

Odcinek 205

Mili jest bardzo szczęśliwa po nocy spędzonej na plaży. Oboje z Ivem nie chcą wracać do domu, do prawdziwego życia. Rocky zaczyna pić. Mili i Ivo wracają z Ibizy. Angelica cieszy się ich szczęściem. Damian dogaduje się z Martą, która zdradza mu swego wspólnika. Ojciec Manuel zaczyna się źle czuć podczas odwiedzin u Mili. Wezwany lekarz chce go zabrać do szpitala na badania ale ojciec Manuel ucieka. Rocky ustala z Federickiem warunki rozwodu. Damian mówi Federicowi, że to Rosi była wspólnikiem Marty. Mili, Ivo i Gloria szukają ojca Manuela i znajdują go nieprzytomnego.

Odcinek 206

Ojciec Manuel zostaje odwieziony do szpitala i musi poddać się opracji serca. Ivo cały czas wspiera Mili. Marina idzie na USG a towarzyszy jej Vicky. Zrażona zachowaniem Pabla Marina postanawia go opuścić. Rocky i Ramon organizują w dyskotece wybory Królowej Wiosny. Operacja ojca Manuela przebiega bez komplikacji. Damian mówi Pablowi, że to Gustawo chciał go zniszczyć. Pablo rozmawia z Gustawem, który stwierdza, że to był test, którego Pablo nie zdał. W związku z tym przestaje kierować mafią. Rosi mówi Mili, że nie jest jej matką a została wynajęta przez Gustawa do odgrywania takiej roli. W ten sposób chciał on kierować Mili po tym jak zniszczy Federica a Mili odziedziczy majątek.

Odcinek 207

Mili jest wstrząśnięta wyznaniem Rosi ale postanawia dochować tajemnicy. Luisa namawia Iva by ożenił się z Mili. Marina odchodzi od Pabla zostawiając mu list. Luisa zgadza się traktować Martę jak damę jeśli Damian porozmawia z księdzem o ślubie Vicky. Vicky i Rocky udają przed sobą, że rozwód nie miał dla nich żadnego znaczenia. Ivo kupuje obrączki i pierścionek zaręczynowy. Carolina odchodzi z pracy. Mili chce wyjść gdzieś z Federickiem aby poczuć, że ma ojca.

Odcinek 208

Federico czuje się staro. Damian chce wyłudzić od niego pieniądze i poleca mu drogi, cudowny eliksir odmładzający. Federico i Mili wychodzą na długi spacer jak ojciec z córką. Mimo starań Rocky’ego, Vicky zostaje wybrana jedną z kandydatek na Królową Wiosny. Pablo mówi Damianowi, że nie kocha Mariny. Federico mówi Vicky, że Mili jest jej siostrą. Vicky zarzuca Mili szantażowanie Federica. Ivo jest zaskoczony wyznaniem Federica.

Odcinek 209

Ivo nie wie jak zareagować na fakt, że Mili jest córką Federica. Vicky nie chce zaakceptować Mili jako swojej siostry i posądza ją o interesowność. Damian przygotowuje krem dla Federica i każe sobie za niego drogo zapłacić. Angelica zmusza Federica by przekazał dużą kwotę na klasztor. Marta jest zmuszona znowu założyć fartuszek. Rosi mówi Luisie, że nie jest milionerką. Mili chce podpisać dokument, w którym zrzeknie się praw do majątku. Ivo i Mili ogłaszają, że chcą się pobrać.

Odcinek 210

Cała rodzina Di Carlo jest wstrząśnięta oświadczeniem Iva i Mili. Vicky ciągle odrzuca Mili jako siostrę. Mili zostaje kolejną kandydatką na Królową Wiosny. Mili podsłuchuje, że marzeniem Vicky jest zostać Królową Wiosny i tak wszystko aranżuje, że Vicky nią zostaje. Pablo udaje, że żałuje za wszystko i przeprasza Iva. Federico szuka sposobu na pozbycie się Angelicy i przejęcie jej majątku. Angelica każe Mili zdjąć fartuszek i ubierać się jak panienka. Vicky prosi Rocky’ego by odszedł z domu. Ivo mówi Mili, że jest królową jego życia i daje jej koronę.
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 354 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 81-90
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 81

Regina przeszkadza bandycie w celnym oddaniu strzału. Maritza i Marcos upadają. Wszyscy uciekają z akademii. Nestor mówi, że chce jak najszybciej by testament został odczytany, adwokat nie wie co ma robić. Kula przedziurawiła szarfe Maritzy. Marcos pyta się ukochanej czy dobrze się czuje. Paco karze im wyjść z akademii a on znajdzie Regine. Pedro dzwoni do Barbary i mówi, że nie udało się zabić Maritzy. Kobieta karze mu dokończyć to co zaczął i Maritza ma dzisiaj nie żyć. Maritza wszędzie szuka matki oddala się od tłumu by ją znaleźć. Napada na nią Pedro i chce ją zabić. Nagle pojawia się Marcos i karze puścić Maritze. Zbiegają się wszystkie osoby z akademii. Pedrito szarpie ojca i udaje się uwolnić Maritzie. Pedro ucieka wszyscy go gonią. Gabriel obiecuje Xiomarze że porozmawia z synem. Ludzie dopadają Pedra i wszyscy go biją. Policja zabiera pobitego mężczyzne. Maritza rozmawia z matką w akademii. Alberto robi zdjęcia Barbarze, lecz kobieta nie ma na to ochoty i dzwoni do Pedra. Mężczyźnie wypadł telefon i znajduje go Marcos. Barbara pyta sie czy zabił już Maritze Ferre. Marcos słyszy to wszystko i rozpoznaje głos Barbary. Kobieta przerażona się rozłącza. Marcos sprawdza w telefonie z jakiego numeru było dzwonione i poznaje numer macochy. Maritza odprowadza Regine do domu. Barbara jest w szoku, Alberto ją uderza, aby kobieta się opanowała. Barbara nie wie co teraz będzie i stwierdza, że jest zgubiona. Marcos widzi Maritze i chce z nią porozmawiać. Mężczyzna stwierdza, że wie kim jest osoba któa chce ją skrzywdzić i że tą osobą jest Barbara. Luzmila pociesza syna i nagle wchodzi do ich pokoju Charli. Pedrito go wyrzuca i nie chce aby się do nich zbliżał. Marizta stwierdza, że już jest późno i musi iść. Marcos uwarza że to jest bardzo ważna sprawa. Umawiają się na jutro aby o tym porozmawiać. Barbara wraca do domu i opowiada Gabrielowi bajeczkę, że śledziła Marcos i spotkał się z Maritza. Nino jest wsciekły na Luzmile, że wiedziała, że Pedro jest w akademii i nic mu nie powiedziała. Andrade chce się dowiedzieć od Pedra kto kazał mu zabić Maritza ale on nic nie mówi. Xiomara przychodzi do Gbariela i Barbary i stwierdza, że słyszała wszystko i że Marcos cięągle był z Maritza. Pedro dzieli celę z Romero. Juliana mówi Luzmili, że Barbara kazała ją zabić. Pedro bije Romero. Regine nie może uwierzyć, że Pedro jest taki podły Juliana jest zła na matke, że wpuściła mężczyznę do domu. Marcos wraca z Antonią do domu. Xiomara pyta męża gdzie był, mężczyzna stwierdza, że już doskonale wiedza bo Barbara im powiedziała. Barbara stwierdza, że nie wie o czym on mówi. Gabriel mówi synowi, że Barbara mu powiedziała, że ciągle się widuje z Maritzą, Marcos stwierdza, że zapewne tez powiedziała, że kazała zabić Maritze Ferrer.

Odcinek 82

Barbara udaje zdziwioną i stwierdza, jak Marcos może takie coś wymyślać. Gabriel zgadza się z Barbarą jak moze takie coś mówić, lecz mężczyzna stwierdza, że ma dowody. Pokazuje telefon Pedra. Barbara jest w szoku, b tego nie przewidziała. Romero bije się z Pedrem w więzieniu. Marcos karze sprawdzić ojcu w telefonie ostatnio wykonane połączenia, Gabriel mówi że to nie będzie potrzebne i prosi Barbare o wyjaśnienie. Barbara się oburza że Gabriel jej nie wierzy, Marcos karze jej się przyznać, Barbara ma dosyć tego i mówi jeśli chcą znać prawde to im powie, że to zrobiła i wysłała człowieka aby zrobił krzywdę Maritzy. Gabriel jest wściekły. Barbara tłumaczy się, że zrobiła to wszystko dla dobra rodziny i żaden z nich nie ma prawa jej osądzać i odchodzi. Regina mówi córce, ze Barbara była u nich w domu i jej groziła, Barbara jest w sypialni i nie wie co robić dzwoni do Alberta i ten jej karze kontynuować plan. Nestor przychodzi do Juliany. Marcos przeprasza ojca że powiedział mu taką złą wiadomość. Gabriel idzie porozmawiać z Barbarą. Barbara się pakuje, Gabriel pyta się co to wszystko ma znaczyć, kobieta stwierdza, że odchodzi. Barbara żali się przed mężem i mówi co takiego zrobiła dla niego i dla firmy. Gabriel jednak nie powstrzymuje żony i zgadza się z jej odejściem. Nestor chce aby odczytanie testamentu było jutro. Gabriel mówi żonie że jak policja zbada sprawe i gdy okażę sie że ona jest niewinna on i jego dzieci ją przeproszą i porroszą o powrót do domu. Barbara wrsca się i mówi mu że moze być za późno. Juliana dziwi się czemu Nestor tak się spieszy z tym testamentem. Juliana mówi mu że adwokatowi grożą. Nestor domyśla się, że to sprawka Barbary. Barbara rozmawia z Xiomarą i mówi jej że gdy bedzie właścicielką Marbelli i firmy Muttich wszyscy przyjdą błagać ją o wybaczenie, w szczególności Marcos który będzie błagał ją na kolanach. Xiomara chce odejść z kuzynką, ale ta jej karze zostac i mówi że potem jej pomoże coś wymyślić z ciążą, lecz Xio stwierdza, że Gisel jest w ciąży. Nino przychodzi do Ginger i chce wiedzieć dlaczego ściągnęła Pedra do akademii. Barbarze nie podoba się pomysł Xiomary, ale życzy jej powodzenia. Barbara wprowadza się do Alberta i przysięga zemste i że z jako pierwszą wyrówna rachunki z Maritzą. Na następny dzień Barbara odwiedza Pedra w więzieniu. Kobieta chce się dowiedzieć co się wczoraj stało i gdzie jest Maritza Ferrer. Regina mówi córce, że zaczyna po mału widzieć. Gbariel karze Andrade sprawdzic jego żonę. Maritza rozmawia z Luzmilą i przychodzi Marcos do akademi. Luzmi zostawia ich samych. Zaczynają rozmowe, gdy nagle wchodzi Barbara, kobieta ukrywa się i podsłuchuje ich. Marcos stwierdza, że nadszedł moment aby sobie wybaczyli. Maritza mówi Marcosowi, że Barbara zabiła JuanTobiasa, Marcos mówi, że nie mają na to dowodów, lecz kobieta stwierdza, że jest tego pewna bo JaunTobias opowiedział jej o wszystkich okropnościach Barbary. Marcos nie może uwierzyć co Maritza mówi o Barbarze. Lecz kobieta mówi że gdyby ją kochał naprawdę nigdy by nie uwierzył w te kłamstwa. Marcos chce aby kobieta mu wybaczła. Maritza mówi, że się zmieniła a poza tym ma sekret którego mu nigdy nie wyjawi. Marcos chce wiedziwć o co chodzi, lecz kobieta nie chce o tym rozmawiać i karze mu zapomnieć o niej i odchodzi. Barbara ucieka do laboratorium i chowa się w szafie. Marcos stwierdza, że Barbara zapłaci mu za wszystko. Maritza również idzie do laboratorium i mówi do Luzmili że nie chce być już kobietą z lustra. To wszystko słyszy Barbara. Andrade dzwoni do Gabriela i mówi mu, że kobieta która zapłaciła sędziemu to Barbara Montesinos. Marcos przyjeżdża do więzienia do Pedra i chce wiedzieć kto kazał mu zabić Maritza. Pedro stawia warunek, że jeśli go uwolni powie wszystko co wie. Maritza odsłania lustro i mówi że to było jej nieszczęście, Nagle nadchodzi noc i kobieta zmienia się w Julianę to widzi Barbara i jest przerażona.

Odcinek 83

Barbara widzie przemiane Maritzy. Juliana chce zbić lustro, lecz Luzmila ją powstrzymuje. Juli opowiada przyjaciółce, że ma zarządzać ogromną firmą bo jutro będzie odczytanie testamentu. Barbara ukryta w szafie wszystko słyszy. Kobiety wychodzą. Pedro mówi Marcosowi że jak go wyciągnie wszystko mu wyśpiewa. Gabriel ma zamiar jechać na posterunek i dowiedziec się wszystkiego o Barbarze. Barbara nic nie rozumie z tym lustrem. Andrade mówi Marcosowi że to nie Pedro strzelał do Maritzy. Gabriel przyjeżdża na posterunek. Juliana i Maritza idą złożyć zeznania na policjie i karzą Reginie nikomu nie otwierać. Kobiety wyczuły zapach z kuchni idą sprawdzić co to, Barbara wchodzi do ich domu. Luzmi i Juli wychodzą z domu. Andrade oznajmia Marcosowi i Gabrielowi przeszłość Barbary, między innymi to że była prostytutką. Oby dwjoe mężczyźni są zszokowani tymi wieściami. Barbara karze pwoiiedzieć Reginie co ma wspólnego Juliana z Maritzą i czy są t samą osobą. Regina nie wie o czym kobieta mówi Barbara wpada w szał i bije Regine. Paco słyszy krzywki w miezkaniu. Gabriel jest wciekły. Nestor z Paco wchodzą do mieszkania, Nestor zabiera jej broń. Kobieta mówi że z przyjemnością zabijała jego syna. Nestor chce ją zabić. Marcos spotyka przed komisariatem Juliane i chce z nią porozmawiać. I mówi jej, że Maritza nigdy mu nie wybaczy ale chociaż oczyści jej imię i mói takze że była tdla niego to kobieta wyjątkowa która nauczyła go kochać. Paco przeszkadza Nestorowie i Barbara ucieka. Gbariel przyjeżdża do Alberta. Regina opowiada co mówiła jej Barbara. Alberto rozmawia z Gbarielem i nagle wbiega Barbara. Gbariel wyzywa żone od prostytutek. Barbara nie pozwala sie obrażać i wyrzuca go z domu. On jednak odchodzi z własnej woli. Romero pobity przez Pedra leży w innym pomieszczeniu i ucieka. Barbara ucieka z domu Alberta. Na następny dzień Maritza idzie do adwokata i zastaje go martwego. Gabriel wpłaca kałcię za Pedra. Marcos przychodiz do akademi i chce porozmawiać z Maritzą. Nestor dzwponi do luzmili, żeby pojechała sprawdzić co z Julianą bo on stoi w korkach. luzmila zabiera ze sobą Marcosa. Barbara wiąże Maritze i polewa całe biuro benzyną. Podpala biuro, ktoś zamyka od drugiej strony drzwi. Barbara chce wyjść ale drzwi sa zamknięte. Zaczyna się palić.

Odcinek 84

Barbara zaczyna się palić i wypada przez okno. Marcos podjeżdża samochodem i zaczyna gasić swoja marynarką kobiete. Odkrywa, że to Barbara i biegnie na góre na pomoc Maritzie. Wywarza drzwi i wyciąga ukochaną z płomieni. Pedro mówi Gabrielowi, ze Barbara kazała zabić Maritze i napad na ich dom to również była sprawka Barbary. Marcos zanosi Maritza do karetki. Ginger znajduje w hotelu pieniądze Pedra. Nestor przyjeżdża do szpitala i Luzmila opowiada mu co się stało. Regina odwiedza lekarza i co raz lepiej widzi. Nestor nie chce rozmawiać z Marcosem bo jest Mutti i od strony Barbary, któa zabiła jego syna. Ginger ucieka z pieniędzmi ale napotyka się na Pedra. Marcos dzwoni do ojca i mówi, że Barbara próbowała zabić Maritze. Policja bada miejsce wypadku. Marcos opowiada Gabrielowi, że Barbara zabiła JuanTobasa. Gabriel spotka Nestora i przeprasza go za wszystko, le mówi, że on nie miał nic wspólnego z podłością Barbary. Pielęgniarka mówi, że Maritza czuje się lepiej i dzisiaj wyjdzie ze szpitala, Gabriel pyta się o żonę. Alberto i Xiomara przyjeżdżają do szpitala. Lekarka mówi rodzinie, że Barbara została oszpecona na całym ciele. Andrade przesłuchuje Luzmile i Marcosa. Policjant nie może uwierzyć jak mogło dojsć do zamknięcia drzwi na klucz. Marcos jest oburzony, że Andrade rzuca podejrzenia na Maritze. Andrade bierze takze na przesłuchanie Nestora. Maritza wychodzi do recepcji i Marcos pyta się jak się czuje. Xiomara pyta się co to wszystko ma znaczyć. Maritza dziękuje Marcosowi za uratowanie życia. Xiomara robbi awanture, że wszyscy uważają Maritze za ofiara a tak na prawde to ona zrobiła krzywdę Barbarze. Gabriel prosi Maritze o wybaczenie za wszystkie krzywdy jakich doznała od jego rodziny. Xiomara wychodzi. Maritza oznajmia, że potrzebuje więcej czasu aby zapomnieć o tym wszystkim, bo ciągle ją to boli a w szczególności utrata dziecka.Kobieta chce odejść, lecz Marcos ją powstrzymuje i prosi o rozmowę. Gissel chce od Xiomary jeszcze dziś pieniądze za dziecko. Marcos prosi Maritze aby sobie przypomniało co się wydarzyło w tym gabinecie. Kobieta nie chce o tym rozmawiać. Rmero przychodzi do szpitala do Barbary. Marcos mówi ukochanej ze nie zostawi jej w spokoju do póki mu nie wybaczy i nie powie czegoś ze swojego życia.

Odcinek 85

Maritza nie rozumie na co Marcosowi jej wybaczenie skoro to nic nie zmieni i nie cofnie czasu. Mężczyzna stwierdza po to żeby mógł żyć i jeśli mu nie wybaczy to on nie przestanie jej nachodzić. Maritza wobec tego mu przebacza, lecz Marcos pragnie przebaczenia prosto z serca. Romero przeraża się wyglądem Barbary i stwierdza, że lepiej by było gdyby umarła niż tak wyglądać. Marcos pyta się jak ma o niej zapomnieć i opowiada, że pierwsze co jego w niej zauroczyła to uroda, ale potem zaczął odkrywać jej cudowne wnętrze. Xiomara nie wie skąd zdobyć pieniądze dla Gisell. Maritza mówi marcosowi, ze wyrządził jej ogromną krzywde, mężczyzna pyta się czy ona nigdy nie popełniła błędów i Maritza mówi, że ona cała jest kłamstwem, Marcos nie rozumie czemu ona znowu zaczyna o tych swoich tajemnicach. Przerywa im Andrade, Marcos odchodzi. Regina ma zamiar wyznać Gabrielowi prawde, że Juliana jest jego córką. Andrade przesłuchuje Maritze. Marcos siedzi na schodach i przypomina sobie słowa ukochanej. Przychodzi do niego Charli, mężczyzna mówi mu, że musi zapomnieć o Maritzy chociaż pęka mu serce. Andrade nie moze uwierzyć w zeznania Maritzy i wsyztsko wydaje mu się dziwne. Stwierdza, że nie mają ani jednego dokumentu o niej i chce wiedzieć kima tak na prawde jest Maritza Ferer. Gabriel przeraża się na widok żony. Xiomara podrabia podpis Gabriela, aby zdobyć pieniądze. Xiomara szykuje się, aby pojechać dla Gabriela. Gbariel dowiaduje się prawdy o Albercie, mężczyzna opowiada mu o Barbarze. Maritza opowiada Luzmili, że policjant zrzuca na nią wine za podpalenie biura. Mówi też jak Marcos ładnie się w stosunku do niej zachował. Xiomara z podrobionym dokumentem, prosi pracownika by wypłacił jej pieniądze, ten jednak konsultuje się z Marcosem. Gisel przychodzi do Xiomi i mówi jej że skoro nie ma pieniędzy, może sobie zapomnieć o dziecku. Regina przyjeżdża do Gbariela. Mężczyzna pomaga jej wejść do domu. Marcos przychodzi z dokumentem do Xiomary i pyta sie co to wszystko ma znaczyć. Gisell przychodzi do domu Maritzy i mówi jej że Xiomara nie jest w ciąży.

Odcinek 86

Gisell mówi Maritzie, że Xiomara nie jest w ciąży. Maritzie ciężko w to uwierzyć. Xiomara mówi Marcosowi, że potrzebowała tych pieniędzy aby uciec od niego. Marcos stwierdza, że Xiomara z pewnością była wspólniczką Barbary. Regina opowiada Gbarielowi, że była w tamtym dniu gdy go postrzelili u niego w domu bo miała coś bardzo waznego mu do powiedzenia. Marcos zwalnia żonę z firmy. Regina jednak nie wyznaje prawdy o córce. Xiomara dostaje furii i idzie odwiedzić kuzynkę do szpitala, napotyka tam się na Andrade, plicjant pyta się gdzie ona była podczas pozary w kancelarii. Juliana opowiada przyjaciółce o tym co jej powiedziała Gisell. Marcos żali się Cahrliemu, że zostawił taką cudowną kobiete jaką jest Maritza na Xiomara która okazała się złodziejką. Andrade podejrzewa Xiomara o zamknięcie drzwi w biurze. Charli przyjeżdża do akademii i opowiada co się dzieje w firmie i u Marcosa. Juli stwierdza, że Xiomara może wcale nie jest w ciąży. Charli obiecuje Luzmili, że bedzie się starał aby Pedrito go zaakceptował i aby mogli być razem. Xiomara podsłuchuje rozmowę Gbariela i Marcosa. Paco prosi o rade, co ma zrobić by zbliżyc sie do ukochanej osoby. Luzmila orientuje się że chodzi o Regine. Luzmila karze mu troche zmienić swój styl. Gabriel mówi synowej, że go rozczarowała,, kobieta udaje, że źle się czuje. Regina mówi córce, że jej ojciec żyje. Juliana chce wiedziec coś więcej. Regina opowada, że dowiedziała się, że ma dwójkę dzieci i nic mu nie powiedziała o niej. Regina stwierdza, że nadeszła pora by juliana dowiedziała się kto jest jej ojcem, lecz Juli nie chce znać prawdy. Gabriel mówi Antoni, że miał romans z Reginą. Maritza myśli o Marcosie i nagle przypomina sobie słowa Gisell i stwierdza, że Marcos musi się dowiedzieć prawdy. Marcos również przypomina sobie ukochaną. Tajemnicza osoba zakrada się do Barbary i zakreca ten. Maritza umawia się z Antonią w restauracji i mówi jej, że Xiomara nie jest w ciąży.

Odcinek 87

Maritza mówi Antoni, ze Xiomara nie jest w ciąży. Antonia nie może w to uwierzyć i postanawia się upewnić z Maritzą. Marcos jest wściekły na Barbare bo dowiaduje się nowych rzeczy o niej i że ukradła dużo więcej pieniędzy niż się spodziewali. Lekarz znajduje, przy łóżku Barbary czarną rękawice. Alberto przyjeżdża do szpitala i napotyka się na Andrade. Antonia podstępem sprawdza, że Gisel jest w ciąży. Xiomara wymyka się z domu. Regina siedząc przy lustrze odzyskuje wzrok. Alberto boi się że policja zacznie szukać u niego i postanawia pozbyć siuę wszystkich dowodów. Antonia bierze adres z zeszytu Xiomary jej lekarza. Marcos przychodzi do Alebrta i chce się dowiedzieć, dlaczego mężczyzna dostawał wszystkie upoważnienia od Barbary. Marcos chce wychodzić i nagle zauważa na komputerze Alberta rzeczy związane z marbellą. Nestor mówi Navarro, że prezesem firmy zostanie wdowa po JuanTobiasie. Maritza i Antonia chcą iść do lekarza Xiomary, ale stwierdzają, że to niebezpieczne i że muszą wziąść kogoś silnego aby zmusił lekarza do mówienia. Alberto wyrzuca Marcosa z domu, lecz Marcos stwierdza, że prawda i tak wyjdzie na jaw. Andrade mówi Gabrielowi że Romero uciekł z więzienia. Romero przypatruje się zdjęciam Barbary i przytula do manekina ukochanej. Xiomara chce kłócić w sklepie poduszke, aby było widać, że jest w ciąży. Nino, Maritza i Antonia przychodzą do lekarza i chcą poznać prawde o ciaży Xiomary. Lekarz nie chce mówić, Nino go do tego zmusza. Antonia dziękuje Maritzy, że pomogła jej odkryć prawde. Maritza prosi Antonie by nie mówiła Marcosowi, że to ona jej powiedziała o tym. Gabriel dziękuje synowi za to, że przeznaczył swoje pieniadze na firme, lecz nie zgadza się z tym. Przerywa im Antonia która mówi że Xiomara nie jest w ciąży. Marcos stwierdza, że Xiomara nie będzie kpiła z niego i jego rodziny. Regina oznajmia Paco i Luzmili, że widzi. Pedro mówi Ginger, że ma plan i ona musi mu pomóc. Marcos idzie po Gissell. Ginger przychodzi do akademii do Nina i prosi o pomoc stwierdzając, że Pedro jest bardzo zły. Przynosi ze sobą walizke z pieniędzmi i pozkazuje Nino. Barbara budzi się i pierwsze słowa jakie wypowiada to Maritza Ferrer. Maritza wraca do domu i wita się z matką. Regina pyta sie co to wszytko ma znaczyć i dlaczego nazywa ją mamą. Xiomara wkłada sobie poduszkę pod bluzkę. Marcos przychodzi do żony i mówi, że ma dla niej niespodziankę. Przyprowadza Gisell i mówi, że zna całą prawdę i wyciąga jej poduszkę z pod bluzki.

Odcinek 88

Xiomara wszystkiemu zaprzecza i stwierdza, że to pułapka Gisell, atakuje modelke. Gabriel i Antonia rozdzielają je. Regina chce wiedzieć, dlaczego Maritza nazwała ją matką. Luzmlia tłumaczy, że Maritza uwielbia żartować i to był tylko żarcik. Ginger mówi Nino, że Pedro jest okropnym człowiekiem i boi się i prosi aby pozwolił jej zamieszkać w akademii. Gabriel i Marcos karzą się wyprowadzić Xiomarze z domu. Ginger dziękuje Nino za to że jej pomaga, przytula go widzi to Luzmila i Maritza. Marcos mówi ojcu, że rozwiedzie się z żoną. Antonia chce wiedzieć kto jest ojcem dziecka Gisell. Ginger pokazuje dziewczynom pieniądze które ukradł Pedro Tapii. Maritza jest miło nastawiona do Ginger, lecz Luzmila wogóle jej nie wierzy. Andrade przychodzi d Barbary i pyta się kobiety, kto chciał ją zabić ona mówi że tą osobą była Maritza Ferrer. Luzmila rozmawia z Maritza i przychodzi do nich Andrade. Policjant mówi że Barbara wybudziła sie ze śpiączki i pierwsze co powiedziała to Maritza Ferrer. Luzmila jest wściekła na Andrade, że podejrzewa jej przyjaciółke i mówi, że jeśli chce aresztowac Maritze tą ją tez musi. Navarro mówi Albertowi, że Marbella będzie miałą nowego prezesa i będzie nią wdowa po JuanTobiasie. Juliana stwierdza, że stworzy nową formułe aby pomóc firnie Muttich. Luzmila mówi przyjaciółce że pora aby Juliana zbliżyła się do Marcosa i wręczyła mu formułe nie jako Maritza, tylko Juliana. Policja zabiera Xiomara po tym jak próbowała skrzywdzić Gisell i jak zraniła Antonie butelką. Marcos chce wiedzieć skąd Antonia wiedziała, że Xiomara nie jest w ciąży, siostra nic nie mówi ale Gisell się wygaduje i mówi że od Maritzy. Modelka troche gorzej się poczuła Antonia pmaga jej. Marcos rozmawia z ojcem i stwierdza, że po mimo wszystkich krzywd jakie zrobili Maritzy ona ciągle im pomaga. Luzmila ciągle mówi Juli, że nadszedł jej moment i że z pewnością Marcos coś czuje do niej.Ginger opowiada Pedro, że wszystko się udało. Charli przebiera się za pajaca i rozśmiesza dzieci w akademii. Alberto przyjeżdża do Gabriele i zwraca mu udziały i stwierdza, że jutro dostanie jego rezygnację. Gisell mówi Antoni, że ojcem jej dziecka jest Charli. Alberto wsiada do samochodu i już czeka na niego tam Romero. Juliana tworzy recepture i mówi na głos, że może Marcos w niej się za kocha bo w głębi duszy kocha ją od wewnątrz. Juliana powtarza, że go kocha i nagle wchodzi do laboratorium Marcos.

Odcinek 90

Regina karze odejść Marcosowi. Mężczyzna dziwi się, że Regina jest matką Juliany. Regina mówi, że nigdy więcej się nie wyprze córki. Alberto karze się wynosić Gabrielowi z jego domu, lecz ten go nie słucha i zaczynają się bić.Juliana dziękuje Marcosowi za kwiaty. Regina wpada w szał i krzyczy, że to jest niemożliwe i że oni nie mogą mieć żadnego romansu. Regina rzuca w Marcosa tymi kwiatami które przyniósł Julianie i chce wiedzieć, czy doszło coś pomiędzy nimi. Marcos przypomina sobie noc spędzoną z Julianą, ale milczy. Kobieta stwierdza, że to kara boska i mdleje. Gabriel przez przypadek zauważa u Alberta pistolet i czarną rękawice. Charli prosi Luzmile by została jego dziewczyną. Nino idzie do samochodu Antoni, ta go policzkuje. Regina stwierdza, że mężczyzna nie daje kobiecie od tak kwiatów. Juli mówi matce, że nikt nie zapobiegnie temu, że ona i Marcos będą przyjaciółmi. Antonia mówi Nino, że nie chce go więcej widzieć. Luzmila zgadza się zostać dziewczyną Charliego, przychodzi do nich Pedro. Regina rozmyśla, co ma robić w tle pojawia się ciotka Mercedes i zrzuca zdjęcie Paco. Regina idzie do niego, aby pomógł jej rozwiązać tą sprawę. Marcos pyta się Juliany, czy gdzies wychodzi, bo bardzo ładnie wyglada. Juliana mówi mu, że jest inną Julianą dla niego, Marcos stwierdza, że nie chce jej skrzywdzić. Pedro uderza Charliego pałką. Regina mówi Paco, że Juliana przespała się ze swoim własnym bratem. Antoniua przybiega do Luzmili i nieprzytomnego Charliego. Paco mówi Reginie, że Marcos nie jest prawdziwym synem Gabriela. Regina przybiega do domu i mówi, że jest taka szczęśliwa, że Marcos i juliana są parą. Marcos jest przerażony, zachowaniem kobiety. Mężczyzna tłumaczy Reginie, że on i Juliana są dobrymi przyjaciółmi. Regina stwierdza, że Marcos jest takim samym dżentelmenem co Gabriel. Marcos całuje Juliane w polik i wychodzi. Juliana chce wyjaśnień od matki. Gabriel mówi na policji, że widział taką samą rękawice u Alberta jaką zostawił ten morderca. Pedro przychodzi do Ginger się ukryć. Regina przeprasza córkę. Marcos przyjeżdża do szpitala i pyta się siostry co się stało Charliemu. Marcos rozmawia z Antonią o dziecku Charliego podsłuchuje ich Luzmila. Marcos pociesza Luzmilę. Policja przyjeżdża przeszukać dom Alberta. Juliana chce wiedzieć, kim jest mężczyzna w którym jej matka jest zakochana. Regina mówi, że jest nim Gabriel Mutti.
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 382 Czytań · Drukuj
 
 
"Zbuntowany anioł": Victoria Onetto, zmysłowa Argentynka
Notka
hosting

Jako „Motylek” w „Zbuntowanym aniele” Victoria Onetto zaskakiwała oryginalnymi fryzurami. Co się z nią teraz dzieje?

Ta zmysłowa argentyńska aktorka przyszła na świat w cieniu wielkiej rodzinnej tragedii. Jej ojciec, Manuel Belloni, należał do militarnej jednostki peronistów i został zastrzelony, gdy jego żona była w ciąży z Victorią. Dużą rolę w życiu dorastającej Onetto odegrała babcia Lili Massafera, która mocno zaangażowała się w działalność rewolucyjną.

To ona popierała Vicky, gdy ta zdecydowała się na bardzo odważną sesję zdjęciową do argentyńskiej edycji Playboya w 2006 roku.

Jak się potem okazało, aktorka była już wtedy w ciąży, a 7 miesięcy później przyszła na świat jej córka Eva.

Chociaż Victoria obiecywała, że po porodzie zrobi sobie dłuższą przerwę od eksponowania ciała, już w 2007 roku wzięła udział w programie "Showmatch", w którym seksownie tańczyła na rurze w skąpych stringach i przezroczystym staniku.

W 2010 roku, po prawie 8 latach związku poślubiła swojego partnera, Juana Blasa Caballero. W ubiegłym roku aktorka spotkała się na planie z Natalią Oreiro. Onetto w kilku odcinkach zagrała młodszą siostrę głównej bohaterki "Solamente vos".

Podczas kręcenia "Zbuntowanego anioła" Vicky zaprzyjaźniła się z Marianą Arias i do dziś często się spotykają.

41-letnia Victoria ostatnio wyznała, że chciałaby urodzić jeszcze jedno dziecko, ale na razie nie udaje jej się zajść w ciążę.


ŹRÓDŁO: Świat seriali
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 340 Czytań · Drukuj
 
 
„Królowa serc” od grudnia w TV Puls
Informację
hosting

3 grudnia TV Puls rozpocznie emisję nowej telenoweli „Królowa serc” (Reina de corazones) produkcji Telemundo. W rolach głównych Eugenio Siller („Pokojówka na Manhattanie”), Paola Núñez („Morena”), Juan Soler („Kiedy się zakocham”), Catherine Siachoque („Dom po sąsiedzku”) i Laura Flores („Ukryta miłość”). Licząca 140 odcinków telenowela będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 13:30 TV Puls oraz o godz. 23:30 na kanale PULS 2.

Akcja telenoweli „Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 545 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Marina zrywa z Hernanem i wraca do Damiana
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 54-58 w TV4 od poniedziałku, 17.11.2014, do piątku, 21.11.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 54-58 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Burza"?

"Burza" odcinek 54 - poniedziałek, 17.11.2014, o godz. 17 w TV4

Mija pół roku od czasu sukcesu show w kantynie Candy. Mercedes odwiedza Damiana w więzieniu. Chce złożyć apelację w jego sprawie, lecz mężczyzna jest sceptycznie nastawiony. Toribio I Marcelin postanawiają nie pomagać więcej Fulgenciowi w wygraniu wyborów na burmistrza. Marina przyjmuje oświadczyny Hernana. Tymczasem z więzienia wychodzi Damian. Chce natychmiast zobaczyć się z ukochaną. Marina jest zdezorientowana I nie czuje się gotowa, by go wysłuchać. Hernan mówi rywalowi o swoich planach matrymonialnych I każe mu trzymać się z daleka od jego narzeczonej.


"Burza" odcinek 55 - wtorek, 18.11.2014, o godz. 17 w TV4


Fulgencio pomaga synowi uwolnić Jazmin od zobowiązań wobec alfonsa. Ostrzega jednak Lazara, że jeśli go zdradzi, nie będzie miał litości. Nereo próbuje się dowiedzieć, czemu Fulgencio pomaga chłopakowi. Eusebia jest świadkiem jak Lara i Valdivia porywają kobiety. Burmistrz postanawia się jej pozbyć. Ursula usiłuje przekonać ciotkę, by odeszła od męża. Ta przyznaje jednak, że pozostałaby wówczas bez grosza. Damian pojawia się na przyjęciu zaręczynowym Mariny w towarzystwie Ursuli.

"Burza" odcinek 56 - środa, 19.11.2014, o godz. 17 w TV4

Marina odpycha Damiana i oświadcza mu, że to on zniszczył ich związek. Zapewnia mężczyznę, że nie zamierza zrywać zaręczyn z Hernanem. Tymczasem narzeczony Mariny wpada w szał, gdy dowiaduje się o jej spotkaniu z byłym ukochanym. Magdalena chce zostać kierowniczką baru. Mercedes proponuje je, by zaczęła od posady kelnerki. Damian wraz z przyjaciółmi poszukuje Eusebii. Hernan proponuje Ursuli, by wspólnie rozdzielili Marinę i Fabre.

"Burza" odcinek 57 - czwartek, 20.11.2014, o godz. 17 w TV4

Hernan próbuje wymusić na Marinie obietnicę, że nie spotka się więcej z Damianem. Nereo zawiadamia Fulgencia, że Eusebia przeżyła. Burmistrz każe ją zamordować. Tymczasem lekarz mówi Damianowi, że nie może więcej zrobić dla kobiety. Eusebia żegna się Damianem, obiecuje chronić go zza grobu I umiera. Hernan wpada w szał, gdy dowiaduje się, że narzeczona uczestniczyła w poszukiwaniach zaginionej kobiety. Zabrania Marinie iść do kaplicy. Zaskoczona dziewczyna oświadcza mu, że lepiej będzie, jak się rozstaną i zwraca mu pierścionek zaręczynowy.

"Burza" odcinek 58 - piątek, 21.11.2014, o godz. 17 w TV4

Delfinę niepokoi dziwne napięcie, które da się wyczuć między jej mężem a Mercedes. Pyta o to Fulgencia, lecz ten ją zbywa. W tej samej chwili dostaje ataku bólu. Okazuje się, że burmistrz ma zawał. Marina i Damian spotykają się nad grobem Eusebii. Mężczyzna ponownie wyznaje jej miłość. Hernan pyta Esthercitę, czy jest gotowa, by wrócić do domu. Marina oddaje narzeczonemu pierścionek zaręczynowy. Hernan staje się agresywny. Zapowiada, że nie pozwoli jej na szczęście u boku innego. Marina i Damian postanawiają dać sobie kolejną szansę.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 428 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Damian w szpitalu po pobiciu. Fulgencio dusi kochankę
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 51-53 w TV4 od środy, 12.11.2014, do piątku, 14.11.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 51-53 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Burza"?

"Burza" odcinek 51 - środa, 12.11.2014

Magdalena wysłuchuje Mercedes i zgadza się u niej zostać. Matka musi jednak obiecać, że nie zamknie jej w ośrodku odwykowym. Lekarz ostrzega Mercedes przed trudnymi momentami, które przeżyje z uzależnioną od alkoholu Magdaleną. Eusebia widzi w swojej wizji rannego Damiana leżącego na podłodze. Zaniepokojona jedzie z przyjaciółmi do więzienia, by sprawdzić, co się z nim dzieje. Tymczasem Damian prosi Claudia, by wyznał Marinie prawdę, jeśli nie uda mu się przeżyć. Hernan wyjawia Hadzie prawdę o jej pochodzeniu.

"Burza" odcinek 52 - czwartek, 13.11.2014

Damian prosi Eusebię, by nie mówiła Marinie, co zaszło w więzieniu. Tymczasem dziewczyna powierza Bagre obowiązki kapitana. Ernesto i Hada biorą ślub. Mayuya grozi Fulgenciowi, że jeśli nie będzie jej lepiej traktował, wszyscy dowiedzą się, że jest ojcem Lazara. Hernán całuje Marinę, ale dziewczyna odsuwa go. Mężczyzna informuje Beatriz i Rebecę, że ukochana dała mu szansę. Ciotka dziewczyny podchodzi do tego sceptycznie. Fulgencio idzie do łóżka z Mayuyą. W pewnej chwili zaczyna dusić kochankę.

"Burza" odcinek 53 - piątek, 14.11.2014

Marina nie chce rozmawiać z ciotką o Damianie. Mercedes ma nadzieję, że adwokatowi uda się zmusić kapitana portu do wyznania prawdy. Tymczasem w więzieniu Damian ponownie wdaje się w. Toribio zawiadamia Delfinę i Fulgencia, że znalazł Mayuyę martwą. Przechodząca detoks Magdalena ma kryzys. Grozi, że popełni samobójstwo.

Hernan radzi Fulgenciowi, by pozbył się kapitana portu. Burmistrz obiecuje, że się tym zajmie. Rebeca próbuje przekonać Marinę, że Damian nadal ją kocha. Radzi dziewczynie, by zastanowiła się, czy na pewno chce wiązać się z Hernanem. Fulgencio proponuje Mercedes, że wycofa zarzuty wobec Damiana, jeśli kobieta da mu szansę. Następnie całuje ją. Oburzona Mercedes policzkuje go.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 329 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Damian w więzieniu. Marina pociesza się Hernanem
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 46-50 w TV4 od poniedziałku, 3.11.2014, do piątku, 7.11.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 46-50 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Burza"?

"Burza" odcinek 46 - poniedziałek, 3.11.2014

Przyjaciele próbują nie dopuścić, by Damian został zabrany do więzienia. Mercedes zapowiada, że zrobi wszystko, by udowodnić jego niewinność. Magdalena jest gotowa na wszystko, by ukryć się jej przed matką. Candy ostrzega Rebecę przed Hernanem. Mercedes mężczyźnie, że wie o jego przestępczym procederze. Chce by zniknął z fabryki i z życia Mariny. Fulgencio oznajmia Mercedes, że właśnie zrealizował swój plan zemsty na Fabre, który przed laty odebrał mu jego największą miłość.

"Burza" odcinek 47 - wtorek, 4.11.2014

Damian zostaje przewieziony do więzienia. Mercedes jest zdruzgotana, gdy dowiaduje się, że Magdalena uciekła ze szpitala. Hernan staje w obronie Mariny, gdy Lucrecia i Rosario obrażają ją. Dziewczyna dziękuje mu za pomoc. Hernan wyznaje jej miłość. W więzieniu Damian wdaje się w bójkę. Beatriz namawia córkę na wyjazd z miasteczka, lecz Marina chce wywiązać się z kontraktu. Hernan proponuje jej, by ogłosili, że są zaręczeni. Sugeruje, że powinno to uspokoić wrogo nastawionych do niej mieszkańców. Dziewczyna zgadza się, lecz ponownie podkreśla, że nic do niego nie czuje. Damian pisze list do Mariny. Wyjaśnia w nim, dlaczego ją porzucił.

"Burza" odcinek 48 - środa, 5.11.2014

Rebeca ostrzega siostrzenicę przed Hernanem. Jest przekonana, że mężczyzna nic się nie zmienił i próbuje jedynie manipulować Mariną. Ursula nalega, by Hernan zabrał ją na rejs swoją motorówką. Lazaro mówi Fulgencio o swoich problemach z matką. Burmistrz zachęca go, by walczył o swoje. Chce także pomóc mu odejść z mafii. Hernan nie rozumie, czemu wspólnik tak bardzo troszczy się o chłopaka. Gdy Marina mówi mężczyźnie, że wybiera się w odwiedziny do Damiana, ten wpada w szał. Dziewczyna jest zaskoczona jego zachowaniem.
Patrz: Burza. William Levy romansuje z Ximeną Navarrete, ale ma jeszcze drugą kochankę!

"Burza" odcinek 49 - czwartek, 6.11.2014

Marina odwiedza Damiana w więzieniu i mówi mu, że postanowiła dać szansę Hernanowi. Kapitan życzy jej szczęścia. Gdy dziewczyna wychodzi, załamany wyrzuca sobie, że pchnął ją w ramiona rywala. Opowiada o swoich rozterkach Claudiowi. Rosario żali się ojcu Tomasowi, że syn odszedł z domu przez prostytutkę. Ksiądz radzi jej, by spróbowała lepiej poznać Jazmin. Hade przypomina sobie swoje prawdziwe imię. Prosi Hernana, by powiedział jej prawdę. Mercedes zauważa Magdalenę w towarzystwie Papacita i zaczyna ją śledzić.

"Burza" odcinek 50 - piątek, 7.11.2014

Lazaro prosi Fulgencia, by wyjawił mu tożsamość jego ojca. Burmistrz jest oburzony tonem chłopaka i każe mu wyjść. Papacito wyrzuca z domu Magdalenę. W tej samej chwili pojawia się Mercedes w towarzystwie policji. Marina i Hernan spacerują, trzymając się za ręce. Jest to szokiem dla przyjaciół Damiana. Gdy kobieta rozdziela obowiązki na pokładzie "Burzy" rybacy zaczynają zadawać jej niewygodne pytania.

Ojciec Tomas zapowiada Mayuyi, Rosario, Lucrecii i innym kobietom z miasteczka, że jeśli nie przestaną prześladować Mariny, zabroni im wstępu do kościoła. Mercedes błaga Magdalenę, by jej wysłuchała. Mayuya podsłuchuje kłótnię Rosario z Fulgenciem. Dowiaduje się, że Lazaro jest synem burmistrza.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 354 Czytań · Drukuj
 
 
Ciąg dalszy telenoweli „Sekret” od grudnia w TV Puls oraz na kanale PULS 2
Informację


Miłośnicy przygód Pepy i Tristana mogą spać spokojnie. TV Puls zakupiła kolejne 65 odcinków hiszpańskiej telenoweli „Sekret” (El secreto de Puente Viejo), które zostaną wyemitowane ciągiem. Emisja bez zmian od poniedziałku do piątku o godz. 11:30 w TV Puls oraz o godz. 22:30 w PULS 2.

„Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy (Megan Montaner). Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro (María Bouzas), właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 listopad 2014         0 Komentarzy · 343 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Daniel Elbittar "Quiero Decirte"
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Daniela Elbittar "Quiero Decirte".
Dodał:  Wiola dnia 27 październik 2014         0 Komentarzy · 398 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Damian zrywa z Mariną. Magdalena ucieka ze szpitala
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 41-45 w TV4 od poniedziałku, 27.10.2014, do piątku, 31.10.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 41-45 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Burza"?

"Burza" odcinek 41 - poniedziałek, 27.10.2014

Mercedes błaga lekarza, by ratował Magdalenę. Tymczasem mieszkańcy miasteczka uważają, że Marina sprowadza na nich nieszczęście. Delfina nie wierzy, że Damian zaplanował eksplozję na łodzi. Fulgncio upiera się jednak przy swoim. Przysięga, że dopilnuje, by Fabre nigdy nie wyszedł z więzienia.

Mayuya bezskutecznie stara się przekonać matkę o winie Damiana. Do miasteczka przyjeżdża tymczasem Úrsula, kuzynka Esthercity. Pokazuje Mayuyi zdjęcie, na którym widać, jak całuje się z Fulgenciem. Każe jej opuścić dom wujostwa, jeśli nie chce, by Delfina dowiedziała się o jej zdradzie.

"Burza" odcinek 42 - wtorek, 28.10.2014

Mercedes prosi José, by nie szczędził pieniędzy na wydostanie z więzienia. Sprawa nie jest łatwa, gdyż Fulgencio używa swoich wpływów, by doprowadzić do skazania go. Do Delfiny docierają plotki o wizjach Eusebii. Kobieta prosi ją, by zdradziła jej, gdzie jest Esthercita. Úrsula każe Mayuyi rzucić kamieniem w Marinę.

Dziewczyna trafia do szpitala. Magdalena odzyskuje przytomność i widzi przy swoim łóżku czuwającą Mercedes. Kobieta wyznaje jej, że jest jej matką i opowiada całą swoją historię. Dziewczyna jest w szoku. Damian postanawia zerwać z Mariną, obawiając się o jej bezpieczeństwo. Wmawia dziewczynie, że jej nie kocha i tylko bawił się jej uczuciami.

"Burza" odcinek 43 - środa, 29.10.2014

Mercedes błaga lekarza, by pozwolił jej czuwać przy córce. Gonzalez upiera się jednak, że Magdalena musi wyrazić na to zgodę. Tymczasem dziewczyna nie chce widzieć Mercedes. Delfina mówi mężowi o wizjach Eusebii. Fulgencio nie wierzy, że Esthercita nadal żyje. Mayuya żegna się z pracodawcami. Burmistrz nie zgadza się jednak na jej odejście.

Marina żali się Mercedes. Kobieta przypomina jej, że musi zakończyć interesy z Hernanem. Tymczasem mężczyzna próbuje wspierać ją po bolesnym rozstaniu. Candy wyjawia Rebece prawdziwy powód, dla którego Damian zerwał z Mariną. Nadchodzi dzień rozprawy kapitana.

"Burza" odcinek 44 - czwartek, 30.10.2014

Fulgencio oskarża Damiana przed sądem o zabicie Esthercity. Twierdzi też, że Marina była jego wspólniczką. Gdy burmistrz obraża kobietę, Damian rzuca się na niego z pięściami. Zrozpaczona Marina chce porozmawiać z ukochanym. Nie wierzy, by mógł tak ją potraktować. Damian podtrzymuje jednak swoje wcześniejsze twierdzenia.

Mercedes każe Jose przeciągać rozprawę, dopóki nie zostaną dostarczone dowody niewinności kapitana. Mieszkańcy miasteczka chcą zlinczować Marinę, ale Hernan staje w jej obronie.

"Burza" odcinek 45 - piątek, 31.10.2014

José informuje przyjaciół, że Mercedes dostarczy wkrótce dowodów na niewinność Damiana. Słyszy to Hernan, który każe współpracownikom odebrać kobiecie dokumenty. Tymczasem prawnik wzywa na świadka Marinę. Dziewczyna zapewnia, że Fabré nie jest mordercą.

Oso i Mercedes zauważają, że są śledzeni. Próbują zgubić pościg. Kobieta nie wie, że po drodze zgubiła ważne papiery. Z powodu ich braku sąd nie dopuszcza dowodu i uznaje Damiana winnym. Magdalena budzi się na głodzie alkoholowym. Ogłusza pielęgniarkę i ucieka ze szpitala.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 październik 2014         0 Komentarzy · 428 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 71-80
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 71

Marcos kłóci się z Albertem i chce wiedzieć skąd wziął pieniądze na kupienie udziałów. Alberto karze Marcosowi się odnosić do niego z szacunkiem bo on jest również w części włąścicielem firmy. Przerywa im Barbara i mówi, że lepiej gdyż Alberto ma te udziały niż jakiś nieznany. Paco i Luzmila są bardzo zadowoleni na ślubie Juliany. Marcos obiecuje, że będzie miał Alberta na oku, Barbara śmieje się razem z Albertem. Sędzia ogłasza JuanTobiasa i Juliane mężem i żoną, wszyscy składają młodej parze życzenia. Luzmila mówi przyjaciółce aby zapomniała o Marcosie bo on na nią nie zasługuje i chce wiedzieć jak będzie wyglądała jej noc poślubna, Juliana mówi ze nie czuje się gotowa jeszcze na to. Charli mówi Marcosowi, że może i Barbara ma racje z tym, że lepiej gdyż Alberto kupił udziały. Marcos przeprasza przyjacieła ale on teraz myśli o czymś innym. Charli domyśla się że chodzi o Maritze. Marcos stwierdza, że był niesprawiedliwy i nie powinien posądzać Maritzy o romans z JuanTobiasem. Charli przypomina mu że jest jeszcze mnóstwo innych dowodów na jej wine, ale Marcos pragnie aby Maritza weszła do jego biura i by go przytuliła i powiedziałą ,ze to wszystko było nieprawdą. JuanTobias dzwoni do adwokata i karze mu przygotować wszystkie dokumenty co do spadku. Na ranchu jest świetna zabawa. Marcosowi śni się jak po raz pierwszy kochał się z Maritzą i nie wie dlaczego nie może o niej zapomnieć Paco wraca do akademi i Regina wypytuje go dlaczego jest taki elegancki. JuanTobias i Juliana idą do pokoju, ale męzczyzna rozumie że Juli jest jeszcze niegotowa na życie z nim i wychodzi.Na następny dzień Marcos opowiada Antoni o wszystkim co się wydarzyło i stwiedza, że musi jechac do JunTobiasa aby go przeprosić i aby powiedział mu kto chce ich tak na prawde skrzywdzić. Podsłuchuje ich Barbara i chce powstrzymać Marcosa ale jej się nie udaje. Barbara postanawia temu zapobiec i też jedzie na rancho JuanTobiasa. Maritza z mężem spędza poranek na dworze. Marcos jadąc na rancho przypomna sobie słowa Maritzy gdy mówiła, że jest niewinna, Marcos zaczyna w to uwierzyć i musi się upewnić. Maritza karmi kaczuszki. Regina zajmuje się rozdawaniem wody w akademi. Barbara zatrzymuje przejezdny samochód i postrzela kierowce. JuanTobias daje w prezencie Maritzy wisiorek ze zdjęciem swojej matki, kobiecie się bardzo podoba prezent. JuanTobias jest dumny, że zna tajemnice Maritzy i każdego dnia czeka na noc aby pojawiła się jego piękna Juliana. Barbara zakrywa zwłoki mężczyzny i kradnie jego samochód. Luzmila przychodzi do Maritzy, kobieta chce się pochwalić prezentem jaki dostałą od męza, ale orientuje się, że go nie ma. JuanTobias karze jej się nie martwić i mówi, że pujdzie go poszukać. Marcos przyjeżdża na rancho, Barbara zaraz za nim i twierdzi, że zna bardzo dobrze drogę którą idzie Marcos. Luzmila jest rozczarowana że nic nie zaszło między Julianą i męzem w nocy. JuanTobas znajduje wisiorek i nagle spotyka Marcosa. Marcos go przeprasza, za wcześniejsze słowa. JuanTobias chce wyjawić prawde Marcosoi o Barbarze, ale nagle podjeżdża Barbara samochodem i chce oby dwóch zabić, lecz Juan Tobias odpycha Marcosa i sam zostaje potrącony. Maritza dowiaduje się, że Marcos przyjechał i szuka go razem z Luzmiulą. Barbara wychodzi z samochodu aby dobić Juana Tobiasa. Mężczyzna mówi, że ona jest potworem, lecz kobieta stwierdza, że wcale nie tylko chce się zemścić. Zabija go. Barbara po skończeniu z Juanem idzie zabić Marcosa, chłopak jest nieprzytoomny, bo uderzył się głową w kamień. Barbara mierzy do niego.

Odcinek 72

Barbara chce zabić Marcosa lecz jeden z pracowników zaczyna strzelać do niej, Barbara ucieka. Maritza znajduje Juan Tobiasa.Antonia mówi ojcu, że Alberto kupił udziały w firmie. Maritza rozpacza przy mężu, Luzmila ją pociesza. Maritza nie wierzy, że Marcos mógł go zabić. Pracownicy znajdują nieprzytomnego Marcosa i uważają go za morderce. Pogotowie zabiera zwłoki JuanTobiasa. Maritza chce iść porozmawiac z marcosem, aby jej wszystko wyjaśnił, Luzmila jej nie pozwala ponieważ jest poszukiwana przez policję. Podjeżdża Marcos robotnicy wyzywają go od morderców, Maritza się zasłania. Marcos zeznaje i mówi że nic nie pamięta, ale zapewnia że to nie on zabił. Barbara przyjeżdża po swój samochód i wkłada w ręce człowieka którego wcześniej postrzeliła pistolet aby na niego zrzucić wine. Marcos prosi aby Charli przyjechał do niego. Policja znajduje osobę, którą postrzeliła Barbara ale mężczyzna nie zdążył nic powiedzieć konkretnego bo umarł. Maritza obwinia siebie za wszystkie nieszczęścia. Policja pyta się Maritzy czy jej mąż miał jakiś wrogów, kobieta przpomina sobie o Barbarze lecz nie mówi nic policjantowi. Regina źle się czuje. Paco dostaje wiadomość o śmierci najlepszego przyjaciela. Alberto jest wściekły na Barbare, że nie zabiłą Marcosa bo teraz mają świadka. Maritza opowiada Luzmili, że Barbara zabiła JuanTobiasa i ona jest wszystkiemu winna. Chce ją wydać policji, ale Luzmila ją powstrzymuje twierdząc że nie ma dowodów. Maritza przysięga, że Barbara pożałuje tego wszystkiego. Marcos zostaje oczyszczony z zarzutów. Alberto usprawiedliwia się przed Gabrielem, Barbrara staje w jego obronie. Marcos wraca do firmy i mówi Charliemu, że JuanTobias był dobrą osobą i pomylił się co do niego. Odbywa się czuwanie przy trumnie, Paco pociesza Juliane która jest zrozpaczona. Marcos opowiada ojcu o tym, że JuanTobias nie żyje i uratował mu zycie. Barbara i Alberto chcą wiedzieć czy marcos widził osobe która go zabiła. Maritza dziękuje JuianTobiasowi za wszystko i przysięga że doprowadzi do wyjaśnienia tej sprawy. Paco i reszta pracowników żegnają się z umarłym. Ojciec JuanTobiasa przedstawia się Julianie i pociesza Juliane. Opowiada jej że gdy rozmawiał z synem był taki szczęśliwi i miał mnóstwo planów co do niej. Andrade wypytuje Refugio o wdowę po Juanie Tobiasie. Kobieta prosi by policjant zostawił ją w spokoju bo to jest bardzo dobra osoba i bardzo cierpi. Regina bardzo źle się czuje i mdleje, Nino jej pomaga. Romero przychodzi do biura i zaraz za nim policja, aresztują go. Marcos i Charli przyjeżdżają na pogrzeb JuanTobiasa i dowiadują się od pracownika, że już się skończył ale mogą złożyć kondolencje wdowie. Marcos jest zdziwiony, że mężczyzna miał żonę ale podchodzi do tej kobiety. Gdy Maritza się odwraca ,Marcos jest strasznie zdziwiony.

Odcinek 73

Marcos nie wierzy własnym oczom.Maritza mówi, że ta historia jest bardzo trudna do wyjaśnienia. Luzmila przychodzi i zabiera Charliego. Marcos nie chce jej słuchać i nie chce wiedzieć o kolejnym jej kłamstwie. Marcos pyta co ona sobie myśli i jak on ma jej uwierzyć, skoro ona jest kłamczuchą, jej miłosć byłą jednym wielkim kłamstwem. Maritza prosi, aby ją wysłuchał. Policja zabiera Romera do więzienia. Marcos jednak nie chce jej słuchać i odchodzi z Charlim, lecz nagle przychodzi Andrade. Luzmila chce go zatrzymać, ale Maritza sie ujawnia. Maritza mówi Marcosowie, że jest w błędzie i udowodni swoją niewinność. Barbara stwierdza, że Maritza już nie stanowi dla nie zagrożenia, bo jeśli sam Marcos są spodka wyda ją policji. Lekarz karze Reginie odpoczywać. Policja aresztuje Maritza. Nestor karze traktować z szacunkiem jego synową. Marcos krzyczy do Maritzy, że zapłaci za wszystko co zrobiła i nikt jej nie pomorze. Nestro mówi Maritzy, ze JuanTobias wspominał mu o jej problemie i zapewniał, ze jest niewinna i obiecuje, ze jej pomorze. Marcos wracając rozmawia z Charlim i jest zły, ze wszystko w Maritzy jest kłamwstwem, ale stwierdza że gdy ją zobaczył pragnął ją przytulić i bardzo się cieszy, ze żyje. Charli dziwi sie że przyjaciel mimo tych wszystkich kłamstw takie coś mówi o Maritzy. Marcos stwierdza, że go to nie obchodzi i jedyne co chciał to ją przytulić i aby wszystko było tak jak dawniej. Maritza wchodzi na posterunek gdzie jest Romero i oskarża ją o wszystko. Antonia przychodzi do Nino. Nino mówi, ze Antonia mu sie podoba, ale nie będzie zabawką dla kapryśnej dziewczyny, Tonita go policzkuje. Barbara i Gabriel przyjeżdżają na posterunek zobaczyć się z Romero i mężczyzna nie moze uwierzyć że Maritza żyje. Gabriel gorzej się poczuł. Marcos dojeżdża na policję. Antonia mówi, że tęskni za nim i zdała sobie sprawę, że go kocha, całują się. Modelki śmieją się z Romera, gdyż nagle pokazują, że Maritza żyje. Xiomara wpada w furie. Andrade opowiada jak mogło być, ze Maritza przeżyła, Maritza po części się z tym zgadza. Marcos mówi rodzinie, że Maritza była żoną Juan Tobiasa, Barbara stwierdza, ze pewnie ona sama go zabiła. Maritza mówi, ze to jest nie prawda i że Barbara sama dobrze o tym wie, Gabriel nie rozumie o czym mówi, lecz kobieta stwierdza, ze już niedługo się wszystkiego dowie. Romero grozi Barbarze, że jesli go nie wyciągnie powie wszystkim to co wie. Paco opowiada Nestorowi, że Juliana pracowała w firmie o innym nazwisku, ale jest uczciwa i karze mu porozmawiać z Julian. Luzmila spotyka Marcosa i prosi, aby pomógł Maritzy, mężczyzna odmawia. Barbara martwi się, że Maritza opowie policji o niej i chce ją usunąc z drogi, bo chociaż zaczęła wojne nie wie z kim zadarła. Maritza cierpi w celi i twierdzi że jest niewinna. Barbara dzwoni do Pedra i móiw, że ma zadanie do niego, ale potrzebuje jakiejś kobiety. Marcos rozmawia z Charlim w biurze i dziwi się bo Juan Tobias mu przysięgał, że nigdy nie miał nic wspólnego z Maritzą, a nagle okazała się jego żoną. Charli karze Marcosowi przestać myśleć o tej kobiecie bo z pewnością zgnije w więzieniu. Pedro chce aby Ginger zrobiła to o co prosi, lecz ta odmawia. Nestor idzie porozmawiać z Maritzą i chce wiedzieć dlaczego podszyła się pod inną kobietę. Pedro bierze swoją wspólniczkę skoro Ginger się nie zgodziła. Maritza opowiada Nestorowi, że Juan Tobis znał jej tajemnice i dlatego jej wierzył, Nestor mówi, że on także musi ją poznać bo inaczej nie będzie mógł jej pomóc. Nagle nadchodzi noc i zmienia się w Julianę, mężczyzna nie może w to uwierzyć, ale przytula ją i obiecuje że jej pomoże. Barbara ,Gabriel i Antonia jedzą kolację w restauracji i Barbara nagle zauwarza kobietę która ma jej biżuterię, Gabriel wzywa policję (jest to kobieta wynajęta przez Pedra na polecenie Barbary). Kobietę umieszczają w jednej celi z Maritzą, która chce ją zabić.

Odcinek 74

Kobieta wynajęta przez Barbarę chce zabić Julianę, ale nagle zauważa jej twarz i myśli że zwariowała, wzywa strażniczki. Gabriel jest zły że Antonia zbliża się do akademii. Luzmila przynosi Julianie koce, lecz policja nie pozwala jej wejść. Ginger rozmawia z Pedrem i chce wygrać konkurs, aby tylko Nino z Luzmila nie zatriumfowali. Pedro zgadza się wziąśc w nim udział. Marcos rozmawia z Antonią i stwierdza, że Maritza jest ekspertką w kłamstwach, siostra karze już mu nie myśleć o Maritzy. Ginger idzie do akademi zapisac się na konkurs razem z Pedrem który jest przebrany. Juliana przypomina sobie w więzieniu słowa JuanTobiasa i Marcosa. Xiomara rozmawia z Marcosem i stwierdza, że na pewno myśli o Maritzy, mężczyzna mówi, że chociaż będzie mu ciężko zapomni o niej. Xiomara stwierdza, że powinni mieć dziecko, Marcos zgadza się z tym i przydało by się założyć prawdziwą rodzine. Maritza chce pomóc przestępczyni bo ta się źle czuje. Kobieta chce wiedzieć gdzie jest ta brzydula, ale po chwili stwierdza, że to na pewno było jej wyobrażenie bo za dużo wypiła. Barbara gra z Gabrielem w tenisa. Paco mówi Reginie, że JuanTobias nie żyje i wyjawia jej sekret, że on był właścicielem wszystkich mieszkań w akademi. Pracownicy Muttich przyjeżdżają po rzeczy Antoni z jej mieszkania, Nino jest smutny bo dowiaduje się, że Antonia wyprowadza się definitywnie z tej dzielnicy. Maritza ciągle pomaga przestępczyni, a ta na nią napada i mówi że nawet niech nie myśli że będzie jej wdzieczna Nino wyrzuca swój żal tańczac samotnie. Alberto odwiedza Romera i karze mu trzymać buzie na kłódkę. Romero nie pozwala tak do siebie mówić. Alebrto mówi mu że on i Barbara są kochankami, Romero dostaje szału i chce zabić mężczyzne. W firmie zorganizowali powitanie dla Gabriela. Antonia dzwoni do Nina. Nino jest zły na nią. Antonia zaprasza go do kina. Marcos obiecuje ojcu, że postara się wymyślić jakąś formułę. Regina dowiaduje się z widomości, że Maritza żyje, biednie natyhmiast do Paco dowiedzieć się coś więcej. Adwokaci mówią Nestorowi, ze ciężko będzie oczyścić Maritza z zarzutów. Paco mówi Reginie, że Juliana żyje, kobieta stwierdza, że to jest brak szacunki i jest wściekła na nich że ją okłamująi i że to jest niesprawiedliwe, wychodzi. Marcos próbuje zrobić jakąś formułe, przypomina sobie Maritze jak robiła to wszystko, lecz jemu to nie wychodzi i kaleczy się. Barbara i Xiomara zwalniają Juanco i Chele. Marcos mówi Charliemu że chce umrzeć. Charli mu tłumaczy że to normalne że tak się czuje. Marcos twierdzi że wariuje i nie moze o niej przestać myśleć, nie moze przestać kochać jej, ale też nie może jej wybaczyć. Maritza biorą do karceru bo przestępczyni udaje ze Maritza ją skrzywdziła. Paco mówi Reginei, ze Juliana na prawde żyje i zabierze ją do niej. Juliana cierpi w więzieniu. Charli przyjeżdża do Luzmili, lecz kobieta nie chce go widzieć bo przez niego i przez jego przyjaciela Maritza siedzi w więzieniu. Luzmila mówi mu że nigdy nie będą razem bo nie wybaczy mu tego, że nie uwierzył w jej przyjaciółkę. Antonia dobrze sie bawi z Ninem. Marcos mówi Xiomarze, że jedzie na komisariat by porozmawiać z Maritzą. Regina widzi się z córką i nagle mdleje.

Odcinek 75

Regina mdleje na widok córki. Policja nie chce wpuścić Marcosa do Maritzy. Paco robi mu wymówi, że jak śmie przychodzić po tym co zrobić, gdy nagle przychodzi strażniczka i mówi, że cos się stało w celi. Więzienny lekarz bada Regine, kobieta straciła wzrok. Antonia je sama kolacje, bo Nino twierdzi, że nie jest głosny, a gdy Tonita na chwile odchodzi przelicza pieniadze czy mu wystarczy. Widzi to kobieta i stwierdza, że nie jest głodna. Xiomara mówi Barbarze, ze Marcos poszedł do Maritzy, kobieta się dziwi, że ta pozwoliła mu odejść. Cristina przychodzi do Alberta, lecz mężczyzna ją wyrzuca. Nino odprowadza Antonie do domu i napotykają się na Marcosa. Marcos chce aby mężczyzna trzymał się z dala od jego siostry. Kobieta jest wkurzona na brata. Juliana rozpacza w więzieniu, strażniczka mówi że jej matka oślepła. Marcos spiera się z Antonią przy śniadaniu. Luzmila ćwiczy z Ninem, Juanco i Chela przychodzą do akademi prosić o prace. Antonia kłóci się z Barbarą i stwierdza, że nie powinna mieszkać w tym domu. Gabriel chce znac powody dla jakich Marcos wczoraj pojechał do więzienia. Mezczyan tłumaczy mu że chce zamknąc tamte drzwi i usłyszeć odpowiedzi na pytania, Gabriel jest pewnien że jeśli pojedzie do więzienia kobieta go omota. Marcos jednak nie słucha ojca i jedzie do Maritzy. Maritza wychodzi na dwór w więzieniu i inne więźniarki ją biją. Lekarz mówi Reginie, że ślepota jest powodem przemęczenia, ale możliwe że odzyska wzrok. Maritza sprząta łazienke i reszte kobiet jej dokucza, policjantka mówi Maritzie że ma gościa. Marcos czeka na Maritze. Kobieta chce wiedziec po co przyszedł, on stwierdza, że chciał zobaczyć wdowe po JuanTobiasie. Oraz pogratulowac jej bo jest mistrzynią w kłamstwach i udało jej się mu wmówić że nawet będą mieli dziecko, kobieta go policzkuje. Maritza tłumaczy mu, że była z nim wciązy ale poroniła przez kłamstwa które wymyślili przeciwko niej. Marcos jej nie wierzy. Alberto baraszkuje z Barbarą, podgląda ich Cristina. Marcos wypomina maritzie wszystkie jej osóstwa, lecz kobieta ciągle twierdzi, że jest niewinna i mówi mu, że odpowiedzialną za to wszystko jest Barbara. Barbara daje Navarro testament, który kiedyś zapisał jej JuanTobias, ale mężczyzna twierdzi że on jest już nie wazny, kobieta karze mu coś wykombinować. Daje im adres d adowkata Juana.Marcos stwierdza, ze Maritza wie, że on nie nawidzi Barbary to dlatego wymysla takie kłamstwa. Marcos pyta sie jej takze czy to ona próbowała zabić jego i JuanTobiasa i z pewnością sfałszowała testament. Kobieta jest wściekła na mężczyzne. Maritza ma dosyć tego i dziwi się, ze mężczyzna nie nudzi sie upokarzaniem jej. Marcos jedna opowiada jej ,że ona nie ma pojęcia jakie było jego życie gdy zniknęła, i gdy wszyscy upierali się że ona jest oszustką on ją ciągle kochał i wierzył w nią. Maritza stwierdza, że on się zakochał w jej urodzie, a nie w kobiecie którą jest od wewnątrz. Marcos jednak mówi, że to jest nie prawda, ale jak można kochać taką kobiete która jest tak zepsuta. Maritza kończy z tym i chce odejść mówiąc że jest jej przykro z jego powodu i, ze nie wierzy w nią. Kobieta odchodzi, lecz mężczyzna ją łapie i całuje. Charli nachodzi Luzmile,kobieta nie chce z nim rozmawiać. Charli obiecuje Luzmi, że jeśli Maritza jest niewinna, on ją wesprze. Maritza odpycha Marcosa. Mężczyzna nie wie jak mógł ją pocałować. Kobieta karze mu wracać do żony i Barbary, bo one są bardzo dobrymi osobami i przysięga mu że zapłaci za wszystkie jej krzywdy i łzy, odchodzi. Pedro podgląda adwokata JuanTobiasa. Cristina zabiera z gabinetu Barbary dokumenty świadczące o niewinności Maritzy. Pedro karze adwokatowi odnowić ten testament. Mężczyzna się nie zgadza. Pedro grozi mu bronią Marcos wraca do biura i zauważa dokumenty, które świadczą o niewinności Maritzy.

Odcinek 76

Marcos nie może uwierzyć, w te dokumenty i niewinność Maritzy. Charli przychodzi do biura przyjaciela, Marcos pokazuje mu dokumenty i stwierdza, że Maritza jest niewinna. Charli mówi, że to z pewnością kolejne kłamstwo Maritzy. Marcos chce to sprawdzić i postanawia pojechać na komisariat. Pedro grozi adwokatowi i stwierdza, że jeśli Barbara nie będzie jedyną spadkobierczynią, może coś się stać jego rodzinie. Maritza przypomina sobie słowa Marcosa. Maritza ma dosyć upokorzeń ze strony więźniarki i karze jej znią nie zaczynać bo ją już nic nie obchodzi. Regina chce wiedzieć co takiego zrobiła Juliana, że siedzi w więzieniu. Gabriel chce wiedzieć dlaczego Barbara zwolniła Juanco i Chele. Luzmila tłumaczy Reginie, że Maritza wrobili w rzeczy których nie zrobiła i Juliana siedzi za to że przyjaźniła się z nią i pomagała jej. Regina jest przekonana że za tym wszystkim stoi Barbara. Gabriel rozmawia z Barbarą i nagle dzwoni Regina. Kobieta prosi aby nie mówił nikomu, że rozmawia z nią i chce się z nim spotkać. Mężczyzna mówi, że nie ma czasu i zakańcza rozmowe. Marcos zawozi dokumenty na posterunek. Andrade bierze dokumenty do zbadania. Marcos chce się zobaczyć z Maritzą. Luzmila prowadzi Regine do córki, kobieta cały czas się potyka. Maritza nie chce rozmawiać z Marcosem, mężczyzna idzie zaczekać na zewnątrz na wyniki dokumentów. Marcos rozmawia z Charlim i stwierdza, że Maritza z pewnością go nie nawidzi, za wszystkie słowa które jej powiedział i jest pewny jej niewinności. Charli przypomina przyjacielowi o Xiomarze, ale mężczyzna stwierdza, że się z nią rozwiedzie i zrobi wszystko by Maritza mu wybaczyła. Xiomara idzie do lekarza i karze mu powiedzieć jej rodzinie, że jest w ciązy. Charli mówi przyjacielowi, że przesadził z tym co powedział Maritzie, Luzmila i Regina wchodzą na kmisariat. Marcos przyznaje racje Charliemu ale obiecuje że zrobiu wszystko by odzyskać jej miłość, idzie porozmawiać z Reginą Luzmila odwiedza przyjaciółke i ją pociesza. Marcos mówi Reginie, że właśnie doręczył dokumenty które pomogą w uwolnieniu Maritzy. Maritza opowida Luzmili co Marcos jej powiedział, Luzmi wyzywa go od łajdaków. Andrade mówi Marcosowi że technicy dowiedli że dowody są prawdziwe. Nestor przyjeżdża na posterunek. Regina rozmawia z córką i oby dwie na wzajem się przepraszają. Luzmila napotyka się na Charliego i jest wściekła, za to co jego przyjaciel nagadał Maritzie. Regina wychodzi z posterunku Charli pomaga jej i odwozi do domu. Nino napotyka na Pedra i zaczynają się bić. Sąd wydał wyrok oczyszczający Maritze z zarzutów i będzie mogła wyjść za kałcią. Marcos chce wpłacić kwote, ale Nestor mówi że on się tym zajmnie. Xiomara oznajmia Gabrielowi i Antoni, ze jest w ciąży. Charli tłumaczy Luzmili, że Maritza może wyjdzie na wolność, Luzmi się bardzo cieszy ale nie sądzi by jej przyjaciółka przebaczyła Marcosowi. Nestro oznajmia synowej, że jutro wyjdzie na wolność. Marcos wraca do domu, tam czeka na niego przyszykowana kolacja. Mężczyzna oznajmia rodzine że wycofał skargi przeciwko Maritzie bo jest niewinna. Juliana mówi sama do siebie, że jutro będzie inny dzień i wszyscy co chcieli ją skrzywdzić zobaczą do czego jest zdolna.

Odcinek 77

Barbara jest wściekła że Marcos uwierzył w niewinność Maritzy. Gabrielowi sie podoba się również że Maritza wychodzi na wolność. Xiomara jest wkurzona na Marcosa i wychodzi nie mówiąc nic mu o ciąży. Babrara pociesza kuzynke. Gabriel nie chce aby Marcos zbliżał się do Maritzy. Marcos go przeprasza, ale mówi że tym razem go nie posłucha. Antonia karze się przyznac bratu ze nadal kocha Maritze. Marcos mówi że nie moze jej zapomnieć z dnia na dzien i mimo tego, ze ona wyrządziła mu krzywde on ją ciągle kocha. Gabriel mówi synowi że Xiomara jest w ciązy. Barbara dzwoni do Pedra i mówi mu że tej nocy ma zginąć Maritza. Marcos nie może uwierzyć w to i stwierdza, że jego cały życie jest katastrofą. Gabriel nie moze słuchać co mówi Marcos i mówi mu że powinien się cieszyć, że zostanie ojcem i wychodzi. Więźniarka na następny dzień próbuję udusić Maritze. Luzmila pomaga Reginie się przyszykowac na odebranie córki. Maritza jakoś się uwalnia i wzywa straż. Przestępczyni twierdzi, że Maritza ją zaatakowała. Maritza ma dosyć tych oskarżeń i zmusza siłą kobiete do powiedzenia prawdy. W akademi szykują powitanie dla Juliany. Marcos rozmawia z Charlim i opowiada mu że będzie miał dziecko i postara się być dobrym ojcem. Chali się pyta co będzie z Maritzą, mężczyzna stwierdza że musi o niej zapomnieć chociaż ją bardzo kocha. Maritza wychodzi z więzienia czekają na nią wszycy łącznie z Marcosem, kobieta nie chce z nim rozmawiać i wita się ze wszystkimi. Barbara mówi Alberto, że zginęły dokumenty z jej biura, są wściekli. Antonia przychodzi do akademi do Nina. Xiomara udaje przed Gabrielem zrozpaczoną i że Marcos nie cieszy się z dziecka. Gabriel zapewni, że Marcos się zmieni w stosunku do nich. Luzmila, daje strój Maritzy za który będzie się miała przebierac aby nikt jej nie rozpoznał i nie skrzywdził. Luzmila prezentyje Juliane w przebraniu, wygląda jak chłopak. Regina jej nie widzi, ale przytula córke i przysięga że udowodni że ją bardzo kocha. Xiomara mówi Marcosowi, że da mu wolną droge bo ona i dziecko mu zawadzają, Marcos prosi żone aby tak mówił bo wcale mu nie zawadzają. Barbara karze Pedro śledzić każdy ruch Maritzy. Luzmiula trenuje i odwiedza ją Charli. Mężczyzna mówi że ciągle o niej myśli. Luzmila robi świetny występ z Ninem. Xiomara chodzi z Marcosem po sklepach i oglądaja ciuchy dla dzieci. Wszyscy w akademi wołają imie Juliany. Dziewczyna dziękuje wszystkim za przywitanie. Marcos rozmawia z Gabrielem i mężczyzna mówi ojcu, ze muszą sprawdzić kto jest winny wszytskim oszustwą w firmie, podsłuchuje ich Barbara. Antonia rozmawia z Julianą i wypytuje się o Maritze. Juliana mówi, że Maritza wyjedzie daleko stąd. Antonia mówi tym lepiej, bo wtedy Marcos nie będzie jej szukał a jego żona spodziewa się dziecka.

Odcinek 78

Antonia mówi, Julianie że Xiomara jest w ciąży. Juli mówi, że Maritza nie chce widzieć Marcosa nigdy w życiu. Nino porywa Antonie do tańca. Barbara mówi, że bardzo dobrze, że Marcos chce odkryć kto jest oszustem w firmie. Antonia zaprasza Nina jutro do jej domu. Charli prosi do tańca Luzmile. Juli opowiada przyjaciółce co jej powiedziała Antonia. Juliana mówi jej takze jedyne o czym teraz myśli to jak ukarać, wszystkie osoby które ją skrzywdziły i zwątpiły w nią oraz że Mutti za wzystko za płacą. Nino jest zazdrosny o Charliego. Luzmila boi się mówiącej tak przyjaciółki i stwierdza, że przypomina inną osobe. Juli stwierdza, że jest inna. Antonia mówi brau, że była w akademi na przyjęciu które zorgnizowali dla Juliany. Mężczyzna chce wiedzieć coś o Maritzei. Siostra mówi mu, że jego ukochana wyjeżdża daleko. Pedro napada w akademi na Juliane i chce wiedzieć gdzie jest Maritza Ferrer. Kobieta go uderza i karze mu się nie wtrącać do niej i do Luzmili. Maritza przebiera sie za chłopaka i chce iść sprzedawać kremy na rynku.Maritzie pokazuje się w laboratorium ciotka. Marcos rozmawi z Charlim i mówi mu, że jest gotów zapomnieć o Maritzy, tylko jest wściekły że oni mogli być szczęśliwi a nic z tego nie wyszło. Idzie porozmawiać z Julianą. Pedro przychodzi do Reginy. Nino przychodzi do domu Antoni i rozmawia z Gabrielem. Gabriel mówi mu, że nie chce aby Antonia zbliżała się do akademi. Pedro wykorzystuje to, że Regina nie widzi i wyciąga kilka rzeczy z jej torebki. Marcos spotka w akademi Maritze, ale jej nie poznaje bo jest przebrana za mężczyznę. Antonia sprzecza się z Ninem. Marcos wiezie Xiomarę do lekarza, ale ta chce jeszcze wstąpić na bazar na lody. Widzi ich Maritza i chce im wszystko wygarnąć,ale powstrzymuje ją Luzmila. Adwokat JuanTobiasa nie wie co robić. Lekarz mówi Marcosowi o dziecku, a jesmu sie przypomina jak Maritza oznajmiała mu że jest w ciąży. Antonia przychodzi do baru i przeprasza Nina, mężczyzna nie chce z nią rozmawiać. Pedro porywa Antonie gdy idzie ulicą. Adwokat przychodzi do Juliany do domu i oznajmia, że nie wie co robić, bo Juan Tobias zostawił jej cały majątek.

Odcinek 79

Juliana nie moze uwierzyć, że jest spadkobierczynią. Adwokat mówi, że problem jest w tym że jedna osoba nie chce aby on opublikował ten testament. Juliana pyta się czy tą osobą jest Barbara. Pedro zakleja Antoni buzie i zasłania twarz. Regina słyszy, że jej córka mowi o Barbarze i chce wiedzieć z kim Juliana rozmawia. Nino niepokoi się o Antonie. Adwokat mówi, że odczyta testament bo przyrzekł to JuanTobiasowi. Juliana nie chce tego i nie chce aby stało coś się jego rodzinie. Marcos leży z Xiomarą i dzwoni Nino i pyta się o Antonie. Marcos odpowiada, ze jeszcze nie dotarła. Nino karze przyjechać Marcosowi do akademii. Pedro naprawa samochód, Antoni udaje się jakoś uwolnić. Kobiety z firmy wybrały się na dyskoteke, Gissel źle się czuje tam i kręci jej się w głowie. Nino, Juliana Paco i Nelson zamierzają szukać Antoni, nagle wchodzi Marcos. Juliana odchodzi. Marcos dołącza się do poszukiwań. Antonia ucieka z samochodu. Juliana opowiada o wszystkim co się stało Luzmili. Antonia spotyka brata i reszte na ulicy. Marcos pyta się siostry czy nic się nie stało. Nino idzie znaleźć ta osobe co porwała Antonie. Juliana przynosi herbatę Antoni. Nelson mówi Paco, ze właśnie przez takie zdażenia jak te ludzie bojhą się przychodzić do akademi i potrzebują kogoś sławnego aby przyszli na konkurs. Paco nie wie skąd wyczasnąc sławną osobe. Nelson twierdzi, żeby to była Maritza Ferre. Marcos jest zaskoczony jak to słyszy. Juliana mówi, że Maritza z pewnością chciałaby przyjść. Marcos chce porozmawiac z Julianą. Kobieta nie chce z nim rozmawiać. Mężczyzna swierdza, że wie gdyż był bardzo nie sprawiedliwy ale żałuje wszystkiego. Juliana karze mu wracać do żony która jest w ciąży. Marcos jest zdziwiony, że kobieta wie o ciązy i pyta sie czy Maritza również wie. Juli stwierdza że tak Marcos chce wiedzieć gdzie jest Maritza. Juliana karze mu o niej zapomnieć bo bardzo ją skrzywdził i odchodzi. Gabriel jest zły że jego dzieci jeżdżą do akademii. W akademi trwają ostatnie przygotowania do konkursu. Modelki mówią Xiomarze, że kto wie czy Gissel nie jest w ciązy. Barbara przychodzi do Reginy. Kobieta chce wiedzieć gdzie jest Maritza Ferrer. Barbara jej grozi że jeśli Maritza się nie pojawi wszyscy za to zapłacą. Antonia chce jechać do akademii na konkurs. Marcos jej nie pozwala Antonia nalega aby jechał z nią. Pedro dowiaduje się, że Maritza ma być w akademi. Charli przychodzi do Luzmili. Pedro karze swoim ludziom zabić Maritze. Marcos i Antonia przychodzą do akademii. Mężczyzna oddala się od siostry i idzie do laboratorium i tam zastaje Maritzę.Patrzą na siebie z nie dowierza.

Odcinek 80

Maritza pyta sie Marcosa co robi w akademii. Mężczyzna się tłumaczy, że przyszedł towarzyszyć swojej siostrze. Luzmila wychodzi i zostawia ich samych. Marcos chce zobaczyć lustro, ale Maritza mu nie pozwala i karze wyjść. Mężczyzna chce wyjsć gdy nagle zaczyna lecieć piosenka, która była podczas pierwszej komunii Pedrita. Marcos pyta się ukochanej czy pamięta tą piosenkę, ody dwoje przypominają sobie tamten moment. Marcos próbuje przytulić Maritze i mówi, że ją kocha. Maritza mu nie wierzy i nie interesuje ją co mówi i karze mu wyjść. Po tyn jak mężczyzna wychodzi Maritza bardzo cierpi. Marcos mówi Antoni, że Maritza go nienawidzi, tak samo jak on ją kocha. Maritza opowiada Luzmili o rozmowie z Marcosem. Charli dołącza do przyjaciół. Regina chce porozmawiać z Maritza. Paco przedstawi swoją chrześnice jako chrzesną ceremonii oraz pozostałe pary. Zaczyna się konkurs. Pedrito zaprowadza Regine do Maritzy kobieta rozpoznaje głos Juliany. Juli mówi, że to ona i że Pedrito się pomylił. Paco mówi, że można kupować kupony, aby zatańczyć z Luzmilą, Maritza i Ninem. Marcos i Maritza ciągle spoglądają na siebie. Charli idzie kupić bilety, Antonia radzi brau aby zrobił to samo, ale on stwierdza że Maritza nie będzie chciała z nim tańczyć. Xiomara rozmawia z Gissel i mówi, że chce kupić jej dziecko. Maritza rozmawia z Juanco i Chelą nagle napotyka się na Marcosa, meżczyzna chce z nią porozmawiać. Gissel zgadza się na warunki Xiomary. Marcos prosi kobietę o wybaczenia za wszystko co jej powiedział Maritzaa stwierdza, że nawet nie uwierzył, że będą mieli dziecko. Paco wzywa Maritzę. Pedro rozmawia z Barbarą przez telefon i kobieta mówi mu, że Maritza ma zniknąć jeszcze tej nocy. Alberto i Barbara świętują. W konkursie pozostały dwie pary Nino tańczy z Luzmilą, a Pedro z Ginger, nagle nadeszła pora zmiany partneró i Luzmila rozpoznaje Pedra. Jest bardzo zdenerwowana. Antonia pokazuje bratu, że kupiła mu kupon, aby mógł tańczyć z Maritzą. Charli stwierdza, że on jest pewny zwycięstwa bo wykupił wszystkie kupony. Xiomara skarży się Gabrielowi. Luzmila tańczy z Ninem i upada. Zwycięzcami są Ginger i Pedro. Nestor przychodzi do adwokata i chce aby testament został odczytany jak najszybciej. W losowaniu kuponów wygrywa cała trójka, Antonia tańczy z Ninem, Luzmila z Charlim i Marcos mówi Maritzie, że jeśli nie chce nie musi z nim tańczyć. Kobieta stwierdza, że robi to dla ludzi z baru i zaczynają tańczyć. Pedro daje rozkaz jednemu ze swoich ludzi aby zabił Maritze. Meżczyzna celuje w nią gdy nagle przechodzi Regina i popycha bandytę. Broń i tak wystrzela, Marcos upada z Maritzą.
Dodał:  Wiola dnia 26 październik 2014         0 Komentarzy · 441 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 445 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twój ulubiony protagonista z obecnie emitowanych telenowel to:

Tristan "Sekrety"

Eduardo "Niewinna intryga"

Damian "Burza"

Nicolas "Królowa serc"

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

suzy92
19.02.2015
Tak właśnie czytałam gdzieś, ale jakoś nie byłam pewna, czy można wierzyć smiley

ew_cia
19.02.2015
Tak jest w ciąży i sama to potwierdziła

suzy92
19.02.2015
Wie ktoś coś na temat rzekomej ciąży Silvii Navarro? smiley

Wiola
17.02.2015
Wielka strata smiley

suzy92
16.02.2015
Dzisiaj zmarła Lorena Rojas. Kurcze, kibicowałam jej...

Wiola
15.02.2015
Szkoda smiley

ew_cia
14.02.2015
Nie będzie powtórek SUD

Wiola
14.02.2015
ew-cia nie będzie powtórek Kobiety ze stali czy CI?

Natasia128
13.02.2015
Kobieta Ze Stali Będzie o Godzinie 17.00

ew_cia
13.02.2015
Podobno w nowym tematycznym kanale tvn fabuła mają być dwie nowe premiery telenowel.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

9,074,586 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie