Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 378
Najnowszy Użytkownik: monika
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 72-82
Streszczenia odcinków


Odcinek 72

Tristán prosi Pepę, żeby zerwała natychmiast zaręczyny z Alberto. Soledad jest gotowa pracować w polu, by tylko nie wracać do Casony. W przebraniu wieśniaczki oddaje się pod rozkazy Mauricio. Niestety, ciężka praca szybko zaczyna odbijać się na jej zdrowiu.

Ramiro i Alfonso przekonują Hipólito do zwiększenia nakładu publikacji dotyczącej Raimundo, które stawia Franciscę w złym świetle. Pedro czyta artykuł już po opublikowaniu i obawia się, że może przysporzyć mu wiele problemów.

Pepa spowiada się u ojca Anselmo. Ksiądz nalega, żeby wybrała między Alberto a Tristanem. Sebastián wyznaje ojcu, że bardzo za nim tęskni i obiecuje zrobić wszystko, żeby ich relacje się polepszyły.

Odcinek 73

Pepa nie ma odwagi, żeby zostawić Alberto i prosi Tristana o dowód jego miłości. Tristán deklaruje gotowość do spełnienia każdego jej żądania. Alberto przynosi wspaniałą wiadomość dla Emilii – życie Raimundo nie jest już zagrożone.

Mariana opowiada Juanowi o poświęceniu Soledad. Chłopak nie chce słuchać żadnej wzmianki na temat Soledad i jest przekonany, że to co robi zupełnie go nie dotyczy.

Martín i Pepa godzą się. Chłopiec wyznaje matce, jak bardzo ją kocha. Sebastián jest zaskoczony niespodziewaną wizytą Virtudes, jego wielką miłością, która złamała mu serce. Pedro znajduje wszystkie egzemplarze artykułu za wyjątkiem jednego… Jest w rękach Franciski.

Odcinek 74

Tristán obiecuje Pepie, że w dniu jej ślubu pojawi się, żeby porwać ją sprzed ołtarza.

Juan nie może przestać rozmyślać o Soledad, lecz nie zamierza zmieniać swoich planów. Soledad jest bardzo chora, ale ukrywa to przed Marianą. Mariana nie daje się oszukać i prosi Pepę, żeby odwiedziła Soledad.

Sebastián prosi siostrę, żeby ugościła Virtudes. Emilia zgadza się, choć to dodatkowy ciężar na jej barkach. Pepa zawiadamia Juana, że Soledad skona, jeśli nie zmieni trybu życia. On nie chce jej wierzyć, ale akuszerce udaje się otworzyć mu oczy.

Emilia przymierza suknię ślubną Pepy, sprezentowaną przez Alberto. Alberto przyłapuje ją i nie jest zadowolony z jej wybryku. Emilia jest smutna; nie wolno jej nawet marzyć o byciu szczęśliwą.

Odcinek 75

Alberto prosi Emilię o przebaczenie za to, że ją skrzywdził i przyznaje, że jej nie kocha. W złości Emilia odpowiada mu, że Pepa także nie odwzajemnia jego uczuć. Pepa wyznaje księdzu Anselmo, że podczas ślubu wydarzy się coś niespodziewanego. Księdzu nie udaje się wyciągnąć od akuszerki nic więcej. Namawia ją jedynie, by przemyślała dobrze, co zamierza zrobić, zanim zrobi krok naprzód.

Stan zdrowia Soledad pogarsza się. Dziewczyna krwawi i nie może utrzymać się na nogach. Rodzina Castañedów szuka jej, ale znajduje jedynie ślady krwi. Hipólito odrzuca propozycję Franciski dotyczącej wykupienia całej przestrzeni reklamowej w dzienniku. Francisca jest wzburzona, bo nie przywykła słyszeć odmowy, a zwłaszcza gdy robi to syn burmistrza. Mimo wszystko Hipólito twardo upiera się przy swoim.

Sebastián wyznaje Virtudes, że nigdy nie przestał o niej myśleć. Raimundo zdejmuje bandaże z twarzy i odkrywa, że nic nie widzi. Tristán planuje przerwać ślub Pepy. Niestety, w drodze na ceremonię koń płoszy się i zrzuca go na ziemię. Rozpoczyna się ceremonia zaślubin. Pepa nerwowo spogląda za siebie, wyczekując pojawienie się Tristana. W końcu ksiądz pyta ją, czy chce poślubić Alberto Guerrę. Pepa milczy.

Odcinek 76

Pepa traci nadzieję na pojawienie się Tristana. Zgadza się pojąć Alberto za męża i przysięga mu dozgonną wierność.

Soledad zostaje ukryta w domu Castañedów. Juan zabrał ją tam, gdy uwierzył w jej zły stan zdrowia. Dziewczyna ma zapalenie płuc i może umrzeć. Tymczasem Raimundo jest przekonany, że nigdy nie odzyska wzroku. Nie wierzy, że ślepota może być tymczasowym efektem pooperacyjnym. Emilia chce czym prędzej donieść o tym bratu i nie liczy się z wolą ojca, który zakazuje jej rozmowy z Sebastianem. Sebastián nie wie, czy powinien być przy ojcu, czy też zachować dystans.

Tristán jest nieprzytomny po upadku. Tajemniczy mężczyzna otacza go opieką. Nieświadoma tego, co spotkało jej syna, Francisca skupia całą swoją uwagę na Soledad. Rozkazuje Mauricio odnaleźć ją i przyprowadzić z powrotem do Casony.

Kiedy zapada noc nowożeńcy udają się do pokoju Pepy. Muszą znosić głośne zachowanie i przyśpiewki gości gospody, którzy zakłócają ich intymność. Pepa jest gotowa spełnić powinność małżeńską i zaczyna ściągać z siebie ubranie. Alberto przygląda się jej z pożądaniem.

Odcinek 77

Alberto dostrzega z jakim poświęceniem Pepa chce mu się oddać i przerywa noc poślubną. Deklaruje, że nie chce ją do niczego zmuszać.

Francisca jest przybita wiadomością o ślepocie Raimundo. Tymczasem Mauricio nachodzi rodzinę Castañedów w poszukiwaniu Soledad. Dziewczynie udaje się schować przed sługą jej matki, ale wie, że nie może dłużej narażać rodziny ukochanego na takie ryzyko. Alfonso i Ramiro nalegają na Juana, żeby podjął jakąś decyzję. Chłopak przyznaje, że kocha Soledad, ale miłość to za mało. Proponuje Soledad, żeby ułożyła sobie życie po swojemu, jak tylko odzyska siły. Dziewczyna jest rozpaczona.

Dochodzi do konfrontacji Alberto i Tristana. Mężczyźni prowadzą wojnę słów. Tristán daje mu jasno do zrozumienia, że nie udało mu się zatrzymać Pepy z powodu upadku z konia. Alberto chwali się, że to jemu Pepa przysięgła miłość i wierność aż po grób.

Do gospody przybywa sławna śpiewaczka cuplé. Jak się okazuje, kobieta jest dawną znajomą burmistrza. Dolores posądza męża o zdradę. Virtudes próbuje pocieszyć Sebastiana w trudnym momencie jego życia. Ich rozmowa na temat relacji Sebastiana z Raimundo szybko zbacza na inny tor. Oboje pojmują, że nadal łączy ich głębokie uczucie. W końcu ich usta zbliżają się…

Odcinek 78

Alberto wspomina Pepie o swojej rozmowie z Tristanem. Prosi żonę, żeby była z nim szczera i jeśli jest coś, o czym powinien wiedzieć, to chce o tym usłyszeć. Pepa oznajmia, że od teraz są małżeństwem i nic nie stanie im na drodze. Alberto nie potrafi powstrzymać swojej zazdrości i próbuje kontrolować życie żony. Przede wszystkim prosi ją, żeby nie wychodziła sama…

Raimundo nalega, żeby Emilia przestała wtrącać się do jego relacji z Sebastianem. Dziewczyna okłamuje ojca, że Sebastián nie przestaje wypytywać o jego zdrowie i często zagląda do gospody z nadzieją, że w końcu zmkięknie i zechce zakopać topór wojenny. Raimundo wpada w złość, gdy Francisca składa mu niezapowiedzianą wizytę. Gardzi jej współczuciem i nie chce słuchać jak wyśmiewa się z jego bezradności. Francisca rozpacza.

Sytuacja między Virtudes i Sebastianem jest niejasna. Z jednej strony kobieta czuje, że powinna pozostać wierna zmarłemu mężowi. Zaś z drugiej strony, nie potrafi ukryć tego, co czuje do Sebastiana. On także dywaguje nad uczuciem, jakie odżyło wraz z pojawieniem się jego wielkiej miłości.

Tristán prosi Emilię, żeby przekazała Pepie wiadomość. Akuszerka natychmiast drze ją na kawałki; nie życzy sobie słuchać jego wymówek. Wiąże ją przysięga miłości złożona Alberto, która jest dla niej ważniejsza niż głos serca.

Odcinek 79

Tristán zaczepia Pepę, żeby się przed nią wytłumaczyć. Ona nie chce go słuchać. Jest rozczarowana jego niedotrzymanymi obietnicami. Tristán topi swoje smutki w alkoholu.

Emilia dowiaduje się od ojca o jego młodzieńczej miłości do Franciski. Postanawia złożyć wizycie pani Montenegro, aby prosić ją, by nie nachodziła więcej jej ojca. Franscica opowiada jej swoją wersję wydarzeń z przeszłości.

Sebastián i Virtudes postanawiają dać sobie szansę, ale nie chcą się spieszyć. Soledad wraca do chatki. Juan idzie do niej i wyznaje jej miłość. Pepa ma trudności z przywyknięciem do roli żony. Obiecuje Alberto, że zrobi wszystko, aby go zadowolić.

Alberto rezygnuje z posady w Madrycie i wybiera pracę w szpitalu wojskowym, która pomoże mu wpłynąć na ludzi obsadzonych na wysokich stanowiskach. Być może w przyszłości to oni rozstrzygną o tym, czy Pepa odzyska prawa do opieki nad synem. Podczas spaceru Pepa i Alberto mijają Tristana i Martína. Martín puszcza rękę ojca, żeby przywitać się z Pepą. Akuszerka ściska syna z całą siłą.

Odcinek 80

Juan i Soledad spędzają razem noc. Nazajutrz budzą się obok siebie i przyrzekają, że nigdy więcej się nie rozstaną.

Sebastián postanawia odwiedzić ojca. Raimundo nie chce go przyjąć i zarzuca mu, że sprzedał się Francisce oraz niczym sługa zamieszkał pod jej dachem. Mężczyzna akceptuje wolę ojca i opuszcza jego dom. Virtudes pociesza Sebastiana. Emilia jest świadkiem, jak przypieczętowują swoją miłość pocałunkiem.

Rodzina Castañedów wmawia księdzu, że musi udać się z nimi do lasu, aby udzielić sakramentu namaszczenia mężczyźnie rannemu w wypadku. Don Anselmo nie podejrzewa, że w lesie czekają na niego Soledad i Juan, gotowi złożyć sobie i przed Bogiem przysięgę miłości. Francisca jest zdesperowana brakiem informacji o Soledad. Grozi Rosario, że zemści się na niej, jeśli odkryje, że pomaga jej córce.

Bernabé, mąż piosenkarki, która uwodzi Hipólito, przekonana, że jest właścicielem wpływowego czasopisma, przybywa do Puente Viejo, by skończyć z rozpustnym zachowaniem żony. Rodzina Mirañar jest w niebezpieczeństwie. Na placu dochodzi do wielkiego zamieszania. Okazuje się, że zatrzymano tajemniczego mężczyznę. Tristán rozpoznaje w nim swojego brata, Carlosa.

Odcinek 81

Tristán zabiera brata ze sobą i prosi burmistrza o zachowanie dyskrecji. Wiadomość o powrocie ojca Martína i jego bliski kontakt z synem byłyby mocnym ciosem dla akuszerki. Trudno będzie jednak utrzymać w tajemnicy takiego gościa. Szybko okazuje się, że osoba Carlosa w Casonie nie jest mile widziana. Francisca nalega, aby Tristán wyrzucił go z domu z powodu dawnych niesnasek.

Alberto pragnie skonsumować swoje małżeństwo z Pepą, lecz ona dalej mu się opiera. Lekarz obiecuje, że będzie cierpliwy, ale wszystko ma swoje granice. Pepa zauważa, że jej mąż zaczyna zmieniać swoje nastawienie w stosunku do niej.

Don Anselmo próbuje pomóc Raimundo pogodzić się z jego ślepotą. Francisca naciska na księdza, żeby wyznał jej, gdzie ukrywa się Soledad. Kiedy ten się opiera, wysyła na zwiady swojego zaufanego człowieka, Mauricio.

Sebastián i Virtudes otwierają przed sobą swoje serca. Są zdecydowani dać sobie jeszcze jedną szansę.

Odcinek 82

Tristán nie zgadza się spełnić prośbę matki o wyrzuceniu rodzonego brata z domu. Carlos pozostanie w Casonie, bo Tristán ma wobec niego dług. Kiedyś sam był w potrzebie i znalazł schronienie w jego domu, dlatego nie może odmówić mu tego samego.

Sebastián dostrzega dziwne zachowanie Virtudes. Wkrótce odkrywa, że kobieta po raz kolejny go oszukała. Rosario jest wstrząśnięta wiadomością o powrocie Carlosa. Pepa gratuluje Soledad z powodu ślubu. W trakcie rozmowy kobiet zostaje wywołany temat tajemniczego gościa w Casonie. Wszystko wskazuje na to, iż wkrótce Pepa pozna prawdę o tym, że ojciec jej syna żyje.

Carlos cierpi na amnezję. Nie pamięta niczego, co miało miejsce przed tym jak został znaleziony przez Tristana. Raimundo przeżywa kolejny kryzys i wyładowuje całą złość na córce. Emilii zaczyna odczuwać zmęczenie od nadmiaru obowiązków. Raimundo wkrótce okazuje skruchę i rozważa nad swoim zachowaniem. Jeśli nic nie zrobi, życie jego córki zamieni się w istne piekło.

Francisca dostaje zawału serca. W obawie przed śmiercią, każe posłać po księdza, któremu powierzy swoje grzeczhy. Tristán i Mariana wzywają lekarza. Ten jednak jest niedysponowany i jedynie Pepa może udzielić jej pomocy.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 styczeń 2015         0 Komentarzy · 476 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Burza" odc. 77-89
Streszczenia odcinków


Odcinek 77

Hernán wyjaśnia Fulgencio, że nie powinien być zły. Jego nominacja na lidera organizacji była wyborem innych. Burmistrz jest przekonany, że wspólnik wymusił na innych taki głos. Macario radzi Hernánowi, by nie ufał Fulgencio. Nereo zaczepia Jazmín. Świadkiem sceny jest Rosario, która oskarża synową o kokietowanie innych. Każe też dziewczynie dźwigać ciężkie przedmioty z nadzieją, że dojdzie do poronienia.

Damián prosi Mercedes, by zaopiekowała się dzieckiem, bo on musi załatwić pewne sprawy. Do rozmowy włącza się Esthercita, która przypomina mu, że tu jest i to ona zajmie się synkiem. Mąż wypomina jej, że nie było jej, gdy mały jej potrzebował, więc może jechać do domu. Esthercita zarzuca mężowi upokarzanie jej i obiecuje, że gorzko tego pożałuje. Blas opowiada o głosowaniu i intrydze Hernána, dzięki której został liderem. Fulgencio odwiedza Mercedes. Przestrzega ją przed nowym liderem, który nienawidzi jej. Radzi, by uważała na siebie, swoich bliskich i swoje interesy. Esthercita skarży się Hernánowi, że mąż nie chce oddać jej dziecka.

Fulgencio informuje żonę, że ma zamiar wybudować szpital noszący nazwę o. Tomasa. Daje jej do podpisania dokumenty odnośnie terenu. Wśród nich ukrywa testament, w którym kobieta wszystko zapisuje mu. Hernán odwiedza Marinę. Zostawia otwarte drzwi, żeby Esthercita i Úrsula mogły wykraść dziecko. Damián wraca po synka. Nie znajduje dziecka. Nagle odbiera telefon od żony, która oznajmia mu, że ma dziecko i jeśli chce je jeszcze zobaczyć, musi z nią zamieszkać w domu jej rodziców. José uświadamia Damiánowi, że żona zabrała dziecko bez jego zgody. Do tego dochodzi włamanie do czyjegoś domu i porwanie. Fabré jest gotów oskarżyć żonę o dokonanie przestępstw. Marina prosi go, by tego nie robił z uwagi na synka. Damián marzy, jakby to było, gdyby to ona dała mu dziecko.

Odcinek 78

Marina jest bliska wyznania prawdy Damiánowi, ale w ostatniej chwili powstrzymuje się. Jazmín zaczyna krwawić. Candy zabiera ją do szpitala. Oskarża Rosario, że chce doprowadzić do poronienia. Ostrzega, że jeśli jeszcze raz zobaczy, jak wykorzystuje i uprzykrza życie synowej, powiadomi o wszystkim Lázara, a ten nigdy jej nie wybaczy. Damián przeprasza Claudio i jedzie do Nuestra Señora del Mar po synka.

Mercedes rozmawia z Mariną o jej ciąży. Radzi jej przemyśleć, czy na pewno chce ukrywać ciążę przed Damiánem. Uświadamia jej, że dźwiganie ciężaru tajemnicy może być bardzo wyczerpujące. Fulgencio cieszy się na widok wnuka. Prosi córkę, by nazwała dziecko po nim. Esthercita oznajmia, że ona i Damián już wybrali mu imię – Michel Fabré. Domaga się także, by ojciec utrzymywał jej rodzinę albo oddał jej należną część spadku. Wściekły burmistrz oznajmia jej, że może zapomnieć o pieniądzach, a spadek dostanie po jego śmierci.

Damián przyjeżdża do domu żony. Każe jej oddać dziecko. Esthercita udaje skruchę, wyznaje mu miłość i prosi, by spróbowali stworzyć rodzinę. Hernán zaprasza Marinę na kolację. Beatriz namawia córkę, by przyjęła zaproszenie. Esthercita opowiada mężowi, jak straciła pamięć i została ofiarą handlarzy żywym towarem. Na koniec zgadza mu się dać rozwód.

Odcinek 79

Candy proponuje Jazmín, by zatrzymała się u niej na czas nieobecności męża. Dziewczyna dziękuje za ofertę. Wyznaje, że Rosario poprosiła ją o wybaczenie i obiecała poprawę zachowania. Candy nie wierzy w nagłą skruchę matki Lázara. Zapowiada, że będzie miała na nią oko. Esthercita żali się Hernánowi, że Damián chce od niej odejść i zabrać dziecko. Wspólnik każe jej do tego nie dopuścić. Przypomina, że jako wdowa po Erneście dysponuje sporą fortuną.

Damián opowiada Marinie o swojej rozmowie z Esthercitą. Oboje mają nadzieję, że córka Fulgencia zgodzi się na rozwód. Úrsula przyjeżdża do miasteczka z zamiarem pomocy Estherhitcie, by kuzynka zatrzymała przy sobie męża. Blas dzwoni do Macaria. Wypytuje go o rodzinę Ernesta – żonę i synka. Hernán podejrzewa, że coś za tym się kryje. Postanawiają to sprawdzić. Pracownik relacjonuje Contrerasowi rozmowę z Macario. Szef jest przekonany, że pracownik także go zdradził.

Hernán zleca Macario rozesłanie po gazetach zdjęć swoich z Mariną, okraszonych notką o ich zaręczynach i rychłym ślubie. Esthercita pokazuje gazetę Damiánowi. Tymczasem Marina każe Hernánowi natychmiast sprostować informację. Wściekły Damián żąda od Mariny wyjaśnień, ale nie chce ich słuchać. Kłócą się. Marina znajduje w rzeczach Mercedes zdjęcie kobiety z Arielem. Chce wiedzieć, dlaczego przyjaciółka zataiła przed nią, że znała jej ojca.

Odcinek 80

Mercedes opowiada Marinie o swojej przyjaźni z Arielem i o tym, jak została jego wspólniczką. Úrsula wmawia wujostwu, że próbowali ją zgwałcić. Fulgencio daje jej broń do samoobrony. Marina mówi Mercedes o propozycji pracy złożonej przez Hernána i prosi ją o radę. Kobieta pozostawia decyzję dziewczynie. Nie ukrywa jednak, że będzie jej przykro, jeśli straci pracownicę. Damián chce jechać do Mariny. Obawia się jednak zostawić synka z matką.

Delfina obiecuje, że będzie miała ją i małego na oku. Blas pokazuje Ernestowi gazetę z informacją o zaręczynach Mariny i Hernána. Szef orientuje się, że Saldaña okłamywał go, twierdząc, że nie zna córki Mercedes. Mechanik informuje Fulgencia, że Guerrero oglądał jego samochód. Burmistrz odwiedza o. Tomasa. Duchowny ma pewność, że to on kazał go zabić.

Esthercita opowiada, co przeżyła po katastrofie na morzu. Olinto informuje Roblesa, że Esthercita była żoną Ernesta. Przełożony prosi Guerrero, by przesłuchał wdowę. Damián dzwoni do Mariny. Dziewczyna ma żal do niego, że posądza ją o intrygi. Zapewnia go, że to on jest mężczyzną jej życia.

Odcinek 81

Marina ma żal do Damiána, że jej nie ufa. Prosi, by jej więcej nie szukał. Claudio radzi przyjacielowi, by kontrolował swoją zazdrość. Marina pojawia się na przyjęciu w hotelu Hernána. Przyjaciel ma dla niej niespodziankę: zatrudnił Susanę, koleżankę, której broniła przed Ernestem. Consuelo oferuje Estherhitcie swoją pomoc przy dziecku. Na imprezie pojawia się Zuly, która czule wita się z właścicielem hotelu.

Hernán przeprasza Marinę za zajście. Dziewczyna przypomina mu, że jest on jej obojętny i widok go z inną nie robi na niej wrażenia. Guerrero prosi Esthercitę o rozmowę. Gdy wdowa po Erneście odmawia, policjant starszy ją wezwaniem na posterunek i oskarżeniem o współudział w nielegalnych interesach jej męża. Claudio przestrzega Mercedes, by uważała na Hernána. Gurrero wypytuje Esthercitę o prawą rękę Ernesta. Dziewczyna mówi, że jedyną osobą, jaką widziała był Blas.

Damián jedzie na imprezę. Widzi Marinę tańczącą z Hernánem. Ochrona wyrzuca go siłą. Claudio wkracza do akcji i każe im zostawić przyjaciela. Zabawę Mariny i Hernána przerywa pojawienie się Mercedes. Kobieta mówi dziewczynie o zajściu z Damiánem i zauważa, że Hernán swoim zachowaniem przyczynia się do powstawania nieporozumień. Fulgencio bije córkę i każe jej powiedzieć, o czym rozmawiała z Guerrero. Esthercita uprzedza, że jeśli będzie chciała, pociągnie go na dół. Marina i Damián kłócą się. Postanawiają zrobić sobie przerwę. Mercedes martwi się o przyszłość przetwórni.

Odcinek 82

Gurrero rozmawia z Roblesem o zeznaniach Nereo i Valdivii. Obaj nie wierzą im słowom. Mercedes rozmawia z José o zaciągnięciu hipoteki pod klub nocny w celu uporania się ze strajkami pracowników w innych firmach. Marina obiecuje, że zrobi wszystko, co w jej mocy, by znaleźć rozwiązanie. Lázaro ma żal do matki, że nie poinformowała go o hospitalizacji wuja i Jazmín. Marina podejmuje decyzję o powrocie do Nuestra Señora del Mar. Hernán zaprasza ją na wyjazd do Lonydnu na spotkanie firm hotelarskich. Dziewczyna zgadza się, ale przypomina, że będzie to jedynie podróż służbowa.

Esthercita każe Consuelo zajmować się dzieckiem i zapewniać wszystkich, że córka Fulgencia jest wspaniałą matką. Grozi, że jeśli opiekunka nie posłucha jej, wsadzi ją do więzienia. Marina informuje Damiána o swoim wyjeździe z Hernánem. Mężczyzna ma dość, tego, że ukochana daje sobą manipulować i zwraca jej wolność. W dniu wyjazdu jedzie jednak na lotnisko, by zatrzymać ukochaną. Prosi, by nie wyjeżdżała z Hernánem. Mówi jej, że Saldaña jest niebezpieczny i błaga, by mu zaufała. Obiecuje, że jak tylko będzie mógł, powie jej wszystko. Marina rezygnuje z wyjazdu, wymawiając się chęcią uniknięcia kłopotów z Damiánem. Hernán jest wściekły, ale udaje zrozumienie.

Fulgencio oznajmia Rosario, że przejrzał jej niecny plan wobec Jazmín. Ostrzega, że jeśli przyczyni się do poronienia synowej, gorzko tego pożałuje. Jazmín odkrywa, że Fulgencio jest ojcem Lázara. Hernán w tajemnicy jedzie do Nuestra Señora del Mar. Zleca Marcelino, by mówił wszystkim, że jest w Londynie. Esthercita naciska na męża, by zamieszkał z nią i dzieckiem. Uprzedza, że jeśli nie posłucha jej, pozwie go. Damián przypomina jej, że on ma więcej dowodów przeciw niej i niech lepiej zastanowi się zanim zrobi coś głupiego. Damián szykuje niespodziankę dla Mariny. Zakochani spędzają romantyczne i namiętne chwile.

Odcinek 83

Beatriz wyznaje córce, że nie jest jej biologiczną matką. Opowiada, że kiedy jej ojciec, Ariel, ze względu na jej zdrowie związał się z nią, wcześniej był związany z kimś innym, jej matką. Nie mięli pojęcia, że zakochana kobieta była w tym czasie w ciąży. Nie miała o tym pojęcia, dopóki pewnego dnia Ariel nie zjawił się z Mariną. Dziewczyna chce wiedzieć, kim jest jej biologiczna matka. Beatriz obiecuje, że wkrótce pozna prawdę.

Nieznani mężczyźni prowokują Damiána i Lolo. Marina ma żal do ciotki, że milczała tyle czasu. Chce też znać tożsamość złej kobiety, która porzuciła córkę. Rebeca wyjaśnia jej, że nie do niej należała ta rozmowa i prosi, by nie osądzała biologicznej matki z góry. Jazmín przyznaje się Fulgencio, że słyszała jego rozmowę z Rosario. Zapewnia go, że będzie milczeć, bo to nie ona powinna wyznać mężowi prawdę. Zrozpaczona Marina opowiada Mercedes, czego się dowiedziała. Ma mieszane uczucia względem biologicznej matki.

Mercedes pyta Beatriz, czemu wyznała córce prawdę. Kobieta przyznaje się, że jej wyniki są z dnia na dzień gorsze i w każdej chwili może umrzeć. A to do jej obowiązku należało wyznać córce prawdę. Oznajmia, że nie zdradziła Marinie tożsamości jej matki, bo to z kolei, powinność Mercedes. Robles zawiadamia Damiána, że w trakcie swojej nieobecności, Esthercita poślubiła Ernesta Contrerasa – przywódcę organizacji zajmującej się handlem żywym towarem. Kapitan przypomina sobie, że wcześniej Mercedes rozmawiała z nim Contrerasie i pałała do niego nienawiścią.

Odcinek 84

Blas jest pod wrażeniem efektów rehabilitacji szefa. Ernesto oświadcza mu, że jest gotów na wszystko dla swojego syna. Mercedes ubolewa, że musiała zastawić swój nocny klub. Beatriz prosi córkę, by nie osądzała biologicznej matki. Magdalena wychodzi z odwyku. Valentín, który zostaje jej sponsorem, prosi, by dzwoniła w razie kryzysu. Damián odwiedza synka. Zastraszona Conuselo wmawia mu, że Esthercita jest wspaniałą matką.

Hernán informuje Marinę, że musi zakończyć współpracę z Mercedes i jej przetwórnią z powodów problemów finansowych. Marina proponuje mu, że odda mu swoje udziały i w ten sposób będzie miał większy pakiet, ale żeby nie porzucał Mercedes w potrzebie. José uprzedza Damiána, że walka z Esthercitą może być ciężka. Na początku każe mu zarejestrować dziecko pod swoim nazwiskiem. W urzędzie cywilnym Fulgencia nie zgadza się, by wnuk nosił nazywał się jak jego największy wróg.

Robles przyjeżdża do Mercedes. Wyjaśnia zszokowanej kobiecie, że sfingował swoją śmierć, by doprowadzić śledztwo do końca. Prosi, by powiedziała mu wszystko, co wie na temat Ernesta Contrerasa. Blas zostaje zatrzymany jako wspólnik Ernesta. Esthercita wpada w szał, widząc Marinę ze swoim synkiem. Rzuca się na nią z rękami. Marina broni się. Przeprasza Damiána za użycie przemocy i wychodzi. Kapitan idzie za ukochaną. Marina proponuje Damiánowi, by zamieszkali razem i przeczekali okres jego rozwodu.

Odcinek 85


Damián zgadza się zamieszkać z Mariną. Obawia się tylko, co powie Beatriz. Robles przestrzega Mercedes przed Hernánem. Mówi, że mężczyzna jest zdolny do wszystkiego, nawet morderstwa. Niestety, nie ma przeciw niemu wystarczających dowodów. Kobieta chce jak najszybciej odsunąć go od córki. Policjant każe jej być ostrożną. Musi to zrobić, nie wzbudzając podejrzeń Saldañy.

Úrsula zarzuca Hernánowi obsesję na punkcie Mariny. Kochanek przyznaje jej rację. Zapowiada, że zawsze ma co chce i dlatego Marina będzie jego, po dobroci lub po złości. Lekarz informuje Marinę i Rebecę, że Beatriz miała zator. Damián i José wspierają ukochane. Dodają im otuchy i uświadamiają, że muszą być silne ze względu na Beatriz. Fulgencio składa Lázaro propozycję pracy: administrację budowy szpitala imienia o. Tomasa. Chłopak odmawia. Jazmín próbuje przekonać męża, by przyjął ofertę, ale on jest nieugięty. Podobnie Fulgencio, który zapowiada, że tak łatwo nie odpuści.

Doktor Garza mówi Ernesto, że Blas został zatrzymany przez policję. Conteras prosi, by znalazł mu innego człowieka godnego zaufania. Hernán jedzie do szpitala, by zobaczyć się z Beatriz. W końcu pokazuje swoją prawdziwą twarz – mówi matce Mariny, że to kara, jaka spotkała ją za to, że go zdradziła. Esthercita proponuje ojcu układ: razem postarają się, by Damián miał zakaz widzenia z synem, ona opowie mu, co przeżyła z Ernestem, a on zdradzi jej, jakie interesy prowadził z jej mężem. Lekarz przekazuje Marinie i Rebece, że w wyniku zatoru nastąpił paraliż: Beatriz nie może ruszać się i mówić.

Odcinek 86


Esthecrita i Hernán kłócą się. Zarzucają sobie, że nie potrafią rozdzielić Mariny i Damiána, których związek z dnia na dzień staje się coraz bardziej silniejszy. W chwili furii wspólnik próbuje udusić córkę Fulgencia. Życie kuzynki ratuje Úrsula. Kiedy rozmawiają same, kobieta mówi Estheritcie, że to nie pierwszy raz, kiedy nastrój Hernána zmienia się w ciągu sekundy. Jest przekonana, że kochanek ma poważne problemy psychiczne.

Magdalena rozmawia z matką. Uważa, że czas, żeby sama zaczęła dbać o siebie i zamieszkała sama. Mercedes nie jest do końca tego pewna. Valentín tłumaczy jej, że tak trzeba. Obiecuje, że jako sponsor, będzie czuwał nad Magdaleną. Nereo póbuje zbliżyć się do Úrsuli. Kobieta grozi mu pistoletem. Następnie wyznaje wujowi, że jego pracownik noc wcześniej próbował ją zgwałcić. Esthercita udaje skruszoną i prosi Marinę, by oddaliła się od Damiána. Jest przekonana, że mąż jest w stanie j pokochać. Marina ripostuje, że nie ma zamiaru ponownie dać się zmanipulować. Oświadcza, że płaci karę za wskakiwanie do łóżka komuś, kto nic do niej nie czuje i radzi rywalce, żeby nie robiła sobie nadziei na miłość Damiána, bo ten dzień nigdy nie nadejdzie. Macario jest w szoku, słysząc w słuchawce głos Ernesta, który prosi o kopię kilku dokumentów.

Esthercita zapowiada Marinie i Damiánowi, że nigdy nie da mu rozwodu. Córka Beatriz uważa, że nadszedł odpowiedni moment, by wyznać ukochanemu, że spodziewa się jego dziecka. Esthercita natychmiast idzie do Hernána. Mówi mu, że Marina jest w ciąży z Damiánem i razem planują zamieszkać. Wściekły mężczyzna oświadcza, że nadszedł czas, by posunąć się do chwytów poniżej pasa. Lekarz mówi Marinie, że stan Beatriz poprawia się i daje jej instrukcję, jak ma z matką ćwiczyć w domu. Marina martwi się o matkę. Damián wspiera ją. Zapewnia, że z czasem pacjentka wróci do sił. Beatriz żałuje, że źle myślała o Damiánie. Widzi, że mężczyzna naprawdę kocha jej córkę.

Odcinek 87

Esthercita i Fulgencio rozmawiają o dziwnym zachowaniu Hernána. Mercedes rozważa zamknięcie trzech firm. Claudio namawia ją, by się nie poddawała i oferuje swoją pomoc. Kobieta ma zamiar dowiedzieć się, kto przejął rolę Ernesta w organizacji. Ojciec prosi Estherctitę, by powiedziała mu wszystko, co wie na temat interesów Ernesta. Zamierza odebrać Hernánowi przywództwo w organizacji. Tymczasem Contreras każe Macario składać raporty na bieżąco: chce znać każdy krok Saldañi oraz żony.

Fulgencio odkrywa, że Olinto chce kandydować na fotel burmistrza. Żąda od niego wyjaśnień i zapewnia go, że nie dostanie nawet głosu. W trakcie spotkania organizacji Fulgencio publicznie mówi o nienawiści Hernána do Ernesta i tego, jak przez tyle lat, udawał przyjaciela Contrerasa. Dodaje, że Ernesto nigdy nie ufał Hernánowi, a on jako ojciec wdowy po szefie, powinien objąć stanowisko lidera. Wściekły Hernán błędnie sądzi, że to Macario go zdradził i grozi mu śmiercią. Następnie urządza Esthercitcie awanturę. W trakcie ataku furii mężczyzna zaczyna walić głową w ścianę. Przerażona Esthercita ucieka.

Úrsula zabiera rannego kochanka do szpitala. Lekarz daje kobiecie leki i radzi, by przekonała przyjaciela do zasięgnięcia fachowej pomocy. Hernán oświadcza, że nie jest wariatem i nie zamierza brać żadnych leków, ani udawać się na wizytę do psychiatry. Lázaro idzie na wieczór kawalerski kolegi ze szkoły. W trakcie imprezy poznaje Abigail, która próbuje go uwieść. Kiedy chłopak zasypia, rozbiera go i kładzie się u jego boku. Hernán, chcąc, by Marina poroniła, powoduje wypadek.

Odcinek 88

Damián i jego grupa przyłapują Larę i Valdivię z grupą porwanych dziewczyn. Federalni przychodzą uprowadzonym z pomocą. Nereo zakrada się do domu Fulgencia i ogłusza Delfinę. Fulgencio każe policjantom złapać złodzieja. Oni mówią mu, że omal nie wpadli w ręce policji federalnej. Robles dziękuje Damiánowi za pomoc. Pyta, czy widział twarze porywaczy. Fabré mówi, że z powodu ciemności, niestety, nie. José zawiadamia Mercedes o wypadku. Kobieta natychmiast jedzie do Nuestra Señora del Mar. Magdalena, widząc zdenerwowanie matki, pyta, kogo tak często odwiedza w miasteczku.

Fulgencio i Hernán są przekonani, że za niepowodzeniem transferu stoi Damián i jego ludzie. Lara i Valdivia nie mają pewności, bo nie widzieli, kto ich śledził. Lekarz uspokaja przyszłych rodziców i zawiadamia ich, że dziecko ma się dobrze. Mercedes mówi córce, że jedzie do Beatriz. Dziewczyna przyznaje się, że słyszała o zagrożeniu utraty dziecka i nie podejrzewa, by starsza kobieta była w ciąży. Mercedes wyjaśnia jej, że chodzi o córkę Beatriz. Magdalena ma dość niejasnych sytuacji. Prosi matkę, by wyznała jej prawdę. W innym wypadku straci do niej zaufanie.

Wściekła Esthercita mówi Hernánowi, że jego plan zawiódł: Marina nie straciła dziecka. Mercedes pyta córkę o wypadek. Marina mówi jej, że sytuacja była podejrzana. Wyglądało, jakby samochód na nich czekał i celowo w nich wjechał. Mercedes obawia się, że za wypadkiem mógł stać Hernán. Macario na polecenie Ernesta wmawia Magdalenie, że Mercedes sama ją oddała, bo przeszkadzała jej. Mercedes proponuje Hernánowi pieniądze za oddalenie się od Mariny i nie wyjawianie, że ona i Magdalena są siostrami. Po rozmowie z córką Mercedes cierpi. Wyznaje José, że Marina nie chce nic wiedzieć o kobiecie, która dała jej życie.

Odcinek 89

Damián i jego grupa przyłapują Larę i Valdivię z grupą porwanych dziewczyn. Federalni przychodzą uprowadzonym z pomocą. Nereo zakrada się do domu Fulgencia i ogłusza Delfinę. Fulgencio każe policjantom złapać złodzieja. Oni mówią mu, że omal nie wpadli w ręce policji federalnej. Robles dziękuje Damiánowi za pomoc. Pyta, czy widział twarze porywaczy. Fabré mówi, że z powodu ciemności, niestety, nie. José zawiadamia Mercedes o wypadku. Kobieta natychmiast jedzie do Nuestra Señora del Mar. Magdalena, widząc zdenerwowanie matki, pyta, kogo tak często odwiedza w miasteczku.

Fulgencio i Hernán są przekonani, że za niepowodzeniem transferu stoi Damián i jego ludzie. Lara i Valdivia nie mają pewności, bo nie widzieli, kto ich śledził. Lekarz uspokaja przyszłych rodziców i zawiadamia ich, że dziecko ma się dobrze. Mercedes mówi córce, że jedzie do Beatriz. Dziewczyna przyznaje się, że słyszała o zagrożeniu utraty dziecka i nie podejrzewa, by starsza kobieta była w ciąży. Mercedes wyjaśnia jej, że chodzi o córkę Beatriz. Magdalena ma dość niejasnych sytuacji. Prosi matkę, by wyznała jej prawdę. W innym wypadku straci do niej zaufanie.

Wściekła Esthercita mówi Hernánowi, że jego plan zawiódł: Marina nie straciła dziecka. Mercedes pyta córkę o wypadek. Marina mówi jej, że sytuacja była podejrzana. Wyglądało, jakby samochód na nich czekał i celowo w nich wjechał. Mercedes obawia się, że za wypadkiem mógł stać Hernán. Macario na polecenie Ernesta wmawia Magdalenie, że Mercedes sama ją oddała, bo przeszkadzała jej. Mercedes proponuje Hernánowi pieniądze za oddalenie się od Mariny i nie wyjawianie, że ona i Magdalena są siostrami. Po rozmowie z córką Mercedes cierpi. Wyznaje José, że Marina nie chce nic wiedzieć o kobiecie, która dała jej życie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 styczeń 2015         0 Komentarzy · 513 Czytań · Drukuj
 
 
Nakręćmy to jeszcze raz!
Notka


W Ameryce Łacińskiej trwa moda na nowe wersje wielkich przebojów serialowych. Czy to sprawdzony przepis na sukces czy odgrzewanie kotletów?

Televisie czy Telemundo refritos, czyli "odsmażane" telenowele są na porządku dziennym. Jednak część producentów stara się sięgać po historie mniej znane lub takie, które emitowano wiele lat temu, żeby widzowie nie mieli poczucia, że ciągle oglądają to samo. Z drugiej strony wielki sukces odnoszą nowe wersje telenowel, które fani widzieli po raz pierwszy kilkanaście lat temu, a potem były wielokrotnie powtarzane np. "Lo que la vida me robó", czyli remake "Prawdziwej miłości".

Młodzi w cieniu

10 listopada w Meksyku na Canal de las Estrellas wyemitowano pierwszy odcinek "La sombra del pasado". Jest to nowsza wersja "Wiosennej namiętności" z Adelą Noriegą i Mauriciem Islasem. Chociaż głównych bohaterów grają Pablo Lyle i Michelle Renaud, zdecydowanie większą uwagę przykuwają aktorzy, którzy wcielają się w ich rodziców, czyli Susana González, Alejandra Barros i Alexis Ayala. Co ciekawe, zarówno Susy, jak i Alejandra są zaledwie 15 lat starsze od swoich serialowych dzieci.

Hacjendowy pewniak

Trzech przystojnych braci próbujących w ramach zemsty uwieść trzy piękne siostry - to brzmi znajomo. Nic dziwnego, skoro "Tierra de Reyes" jest remakiem popularnej "Gorzkiej zemsty". Od 2 grudnia br. widzowie w USA mogą śledzić perypetie zwaśnionych rodzin Rey i Junco. Akcja początkowo miała rozgrywać się w Miami, jednak w końcu producenci postanowili, że na ranczu Aarón Díaz i Gabriel García Vivanco będą mieli więcej okazji do zaprezentowania swoich muskularnych ciał.

Pobić oryginał

Z kolei Angelli Nesma postanowiła nakręcić nową wersję "W niewoli uczuć". Aracely Arambulę zastąpi Zuria Vega, a Fernanda Colungę - Mark Tacher. Zdjęcia do "Que te perdone Díos" ruszyły pod koniec listopada, a widzowie liczą, że serial powtórzy sukces pierwowzoru.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 01 styczeń 2015         0 Komentarzy · 410 Czytań · Drukuj
 
 
„Violetta”: Martina Stoessel od A do Z
Wywiady
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

W 2011 roku nikt z pomysłodawców serialu nie mógł nawet marzyć o tym, że „Violetta” osiągnie tak oszałamiający sukces na całym świecie, a Martina Stoessel stanie się idolką również w Polsce. Historia Violetty Castillo miała się zamknąć w dwóch sezonach...

Trzeci sezon wymusili na producentach fani, którzy nie chcieli żegnać się ze swoimi ulubieńcami. Co takiego magnetycznego mają w sobie Violetta i inni bohaterowie, że na ich punkcie zwariowali nie tylko nastoletni widzowie? "Violetta" nie jest tylko argentyńskim serialem muzycznym dla młodzieży, który wyprodukowano na zlecenie Disneya. To także wielkie muzyczne show. W 2013 i 2014 r. odtwórcy głównych ról ruszyli w trasę po Chile, Brazylii, Urugwaju, Wenezueli, Meksyku i Argentynie. Potem zawitali do Europy: do Hiszpanii, Francji i Włoch. Dali blisko 70 spektakli muzycznych. W 2015 roku po raz pierwszy pojawią się w Polsce. Jak to zjawisko oceniają aktorzy?

- Ludzie utożsamiają się z problemami Violetty. Kochają ją
- mówi Martina Stoessel.

- My sami lubimy ten serial - dodaje Alba Rico Navarro (Nat). - Bohaterowie opowiadają piękną historię pełną muzyki i uczuć - kończy Mercedes Lambre.

A JAK AUTOBIOGRAFIA

- Na początku lutego 2015 r. nakładem Zielonej Sowy ukaże się książka, pt. "Po prostu Tini" - zapewnia Anna Bukowska, kierownik marketingu wydawnictwa. Znajdą się w niej m.in. jej wspomnienia ze szkoły. W rzeczywistości napisał ją ojciec nastolatki. Premiera w Argentynie odbyła się 3 maja 2014 r.

B JAK BURZA W SZKLANCE WODY

Gdy 22-letni Pablo Espinosa, który grał Tomasa - pierwszego chłopaka Violetty - odchodził z serialu, fani byli zaskoczeni. - Musicie zrozumieć, że w tej roli czułem się, jak w klatce. Musiałem to zmienić - wyznał aktor.

- Nie widzę możliwości powrotu mojego bohatera do "Violetty", ale nigdy nie mów nigdy. Na razie nie wybieram się do Argentyny. Ta deklaracja była gwoździem do trumny jego związku z Mercedes Lambre, grającej Ludmiłę. - Miłość na odległość nie przetrwa, dlatego się rozstaliśmy - przyznał.

D JAK DZIECIŃSTWO

Martina wcześnie zaczęła realizować swoje marzenia. Już jako pięcioletnia dziewczynka chodziła na lekcje tańca, później baletu i gimnastyki. Gdy była starsza, doszło pianino i śpiew. - Miałam szczęśliwe dzieciństwo. Wtedy też zaczęto mówić do mnie: Tini - przyznaje w jednym z wywiadów. - Duża w tym zasługa mojego starszego brata Francisco.

K JAK KONCERT

Stoessel nigdy nie kryła, że najwięcej emocji wzbudziły w niej styczniowe występy w Paryżu. - Kocham Francję, zawsze chciałam tam zaśpiewać - wyznała. 18 stycznia, wykonując piosenkę "On Beat", Martina przewróciła się i boleśnie potłukła...

M JAK MUZYKA

Jej pierwszym dokonaniem wokalnym była piosenka "Tu Resplandor" z albumu Disney Princesses: Fairy Tale Songs. Jednak Martina najbardziej dumna jest z hiszpańskiej wersji piosenki "Let it go" zatytułowanej "Libre Soy" do filmu dla dzieci "Kraina lodu" (listopad 2013 r.). - Od kilku miesięcy pracuję nad solową płytą, nie związaną z "Violettą". Nie wiem, kiedy powstanie. Marzy mi się własna kariera muzyczna - podzieliła się w czerwcu ze swoimi fanami.

P JAK PAPIEŻ

Pierwszego września 2014 roku Stoessel razem ze swoją rodziną i chłopakiem Peterem Lanzanim spotkali się z papieżem Franciszkiem. Przy okazji - z inicjatywy głowy kościoła katolickiego - na Stadionie Olimpijskim w Rzymie zostało rozegrane spotkanie piłkarskie na rzecz pokoju, podczas którego nastolatka zaśpiewała dwie swoje piosenki i udzieliła wywiadu dla magazynu "Caras". Artystka wystąpiła w specjalnie na tę okazję zaprojektowanej sukience z naszytym symbolem pacyfistycznym. Kreację wymyśliła Veronika de la Canal. - To był jeden z najważniejszych dni w moim życiu - przyznała szczęśliwa Stoessel.

R JAK RODZICE

Urodzona 21 marca 1997 roku w Buenos Aires piosenkarka i aktorka jest córką producenta i reżysera Alejandro Stoessela oraz Mariany Muzlery, byłej modelki. - Jeszcze kilka lat temu większość wieczorów spędzaliśmy razem: na spacerach, w kinie czy na tarasie. Niestety, odkąd stałam się gościem w domu, to się zmieniło - opowiadała Martina... Gdy nastolatka dowiedziała sie o castingu do "Violetty", musiała obiecać ojcu, że... poprawi swoje stopnie. Jak widać, dopięła swego :) Jednak od tej pory rodzice częściej oglądają ją w telewizji, niż na żywo!

S JAK SERIAL

Na planie "Violetty" panuje przyjacielska atmosfera, ponieważ dla wielu młodych aktorów gra w serialu to spełnienie marzeń. - Gdy dowiedziałam się, że jestem przyjęta, to najpierw się rozpłakałam, a potem zadzwoniłam do mamy - zdradziła Lodovica Comello. Czy się przyjaźnią poza planem? - Mam dziewczynę Stephani, ale Martina to moja powierniczka - przyznał Jorge Blanco (Leon). Ostatnio plotkuje się, że Clara Alonso (Angie) spotyka się z Diego Dominguezem (Diego)!

T JAK TATUAŻE

Pierwszy tatuaż Martina zrobiła sobie razem... ze swoją mamą! Przedramiona ozdobiły zdaniem - "All you need is love". Potem przyszła kolej na słowo "Imagine" z "pacyfką" na karku pod włosami, a także serduszko na palcu serdecznym prawej dłoni. Ostatnio pojawił się wzór nad prawą kostką...

U JAK UCZUCIE

Serialowa Violetta od zawsze miała swój typ faceta. - Mój wybranek musi być zadbany i wysportowany - powtarzała Martina. Czy Peter Lanzani spełnia jej kryteria? - Jest kochany i to właśnie z nim chcę spędzić resztę życia... Problem polega na tym, że gdy się poznali Martina miała 16 lat, a on 23! - Żałuję tylko, że tak rzadko się widujemy - żali się.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 25 grudzień 2014         0 Komentarzy · 494 Czytań · Drukuj
 
 
Mark Tacher znów do wzięcia
Newsy


Jeszcze kilka tygodni temu mówili o ślubie, pragnieniu powiększenia rodziny. Na planach się jednak skończyło. 18 listopada do historii przeszedł jeden z najsłynniejszych związków meksykańskiego show biznesu.

Informacje przekazali sami zainteresowani, czyli Mark Tacher i Ceclila Galliano, którzy na swoich portalach społecznościowych zamieścili list do mediów i fanów:

– Za pośrednictwem tego środka komunikacji pragniemy podziękować miłości, która dała nam możliwość poznawania, śmiania i dzielenia ze sobą najlepszych momentów naszego życia.

Nadal czujemy wobec siebie podziw i szacunek. Te uczucia są zachowane głęboko w nas.

To bolesny moment, kiedy musimy rozerwać jedność rodzinną, którą staliśmy się na przestrzeni czasu. Prosimy o szacunek w tym rudnym dla nas momencie, kiedy nasze serca są w procesie zaleczania się.

Zdecydowaliśmy się zakończyć naszą historię, zachowując nietknięte uczucie, które nas łączy oraz nasze relacje.

Z serdecznością,
Mark Tacher i Cecilia Gaillano


W tym roku para świętowała swoją drugą rocznicę. Prawie od początku związku mieszkali razem. W ubiegłym roku zaręczyli się.

Na szczęście, praca to dobre lekarstwo. A Mark w najbliższym czasie na pewno nie będzie narzekał na jej brak. Aktor zagra główną rolę w nowej telenoweli Angelli Nesmy, „Qué te perdone Dios”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 grudzień 2014         0 Komentarzy · 403 Czytań · Drukuj
 
 
Ruszyły zdjęcia do „Que te perdone Dios”
Newsy


Nie w podróż poślubną, a na plan zdjęciowy swojej najnowszej telenoweli udała się świeżo upieczona mężatka, Zuria Vega. W tym tygodniu ruszyły zdjęcia do remake’u „Abrázame muy fuerte”.

Prace na planie najnowszej telenoweli Angelli Nesmy („Por tu amor”), „Que te perdone Dios” rozpoczęły się w miasteczku San Miguel de Allende.

Od jakiegoś czasu już wiadomo, że główne role w produkcji należą do Zurii, Marka Tachera, Rebecci Jones oraz Sergia Goyri. Długo trwały poszukiwania aktorki do roli villany w historii, ale i ten wybór zapadł na kilka dni przed pierwszym klapsem: szczęściarą okazała się Altair Jarabo.

Prócz w.w. aktorów na ekranie zobaczymy także Sabine Moussier, Maríę Sorté, Ferdinanda Valencię, Alejandra Ávilę, Manuela Ojedę, Anę Berthę Espín, René Stricklera, Zaidę Silvię, Adriano Zendejasa oraz… Irán Castillo i Brandona Peniche.

Dwójka ostatnich aktorów w zestawieniu pojawi się jedynie na początku historii. Irán i Brandon wcielą się w role rodziców głównej bohaterki granej przez Vegę. Jak podały media do wiadomości i pokazały na zdjęciach, Castillo kręciła swoje sceny jako jedna z pierwszych.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 grudzień 2014         0 Komentarzy · 397 Czytań · Drukuj
 
 
Dwa powroty Loreny Rojas?
Newsy


Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim premierowe produkcje. Nic więc dziwnego, że stacje są w ferworze castingów, na których… pojawiają się zaskakujący goście.

Jedną z nowości Televisy, które pojawią się na początku roku na antenie stacji jest telekomedia Emilia Larrosy („Dos hogares”) „Amores con trampa”. Telenowela jest meksykańską wersją chilijskiej telenoweli „Somos los Carmona” z 2013 r., a główne role zgrają w niej Itatí Cantoral, Eduardo Yáñez i Ernesto Laguardia.

Cały czas jednak trwają poszukiwania odtwórców pozostałych ról i odbywają się kolejne przesłuchania. A na tych, ku zaskoczeniu wszystkich, pojawiła się gwiazda konkurencji: Lorena Rojas. 43-letnia aktorka walczy o rolę żony postaci granej przez Yáñeza.

– Dziękuję za wspaniały dzień. Kochani, trzymajcie razem ze mną kciuki! – napisała na Twitterze aktorka zaraz po przesłuchaniu.

Gdyby Lorena dostała rolę, byłby to nie tylko jej powrót na ekrany po krótkiej przerwie, ale też wielki come-back po 15 latach do stacji, w której rozpoczynała swoją karierę, a którą opuściła w 1998 r.

Okazuje się, że los Rojas tym razem zależeć będzie całkowicie od widzów.

– Lorena zniknęła na jakiś czas, kręcąc telenowele w Miami. Udało nam się przekonać szefów Televisy, by otworzyła jej drzwi do powrotu i dała jej szansę zagrania w ACT. Póki co nie możemy zagwarantować jej udziału, bo cały czas brakuje jeszcze ostatecznych wniosków z prób. A te zostaną dostarczone przez samą publiczność. Firma zorganizuje fokusy wśród grup widzów, którzy wypowiedzą się na o chemii na ekranie pomiędzy Loreną a Lalo. Szczere opinie widzów zadecydują o losach aktorki w serialu – wyznał producent pomocniczy w ACT, Francisco G. Mendoza.

Gdy zrobiło się głośno o powrocie Loreny na ekran, siostra aktorki zdradziła, czemu o Lorenie było cicho od jakiegoś czasu. Niestety, nie były to dobre informacje. Okazuje się, że od początku roku aktorka walczyła z reemisją nowotworu, który tym razem objawił się w postaci przerzutu na wątrobie.

– Na początku roku lekarze wykryli kolejny przerzut. Lorena poddała się kuracji, która trwała sześć-siedem miesięcy. Teraz wraca do siebie i wygląda przepięknie. Rak nie jest chorobą, którą da się wyplewić z organizmu za pomocą aspiryny, on pozostaje – wyznała Mayra Rojas.

– Lorena jest pod stałą opieką lekarzy. Bardzo o siebie dba. Na szczęście, przerzut został wykryty wcześnie i można było z nim walczyć. Obecnie wraca do zdrowia i sił. Wszystko jest dobrze. Gdyby tak nie było, nie pojawiłaby się na castingu w Televisie – zapewniła przyjaciółka aktorki, Daniela Romo.

Lorena Rojas walczy z nowotworem od 2008 r.. Wówczas to lekarze wykryli u niej guza piersi. Po rocznej walce, świętowała zwycięstwo. Niestety, nie długo cieszyła się spokojem. W 2012 r. okazało się, że tym razem choroba zaatakowała kości. Aktorka przeszła kolejną kurację zakończoną sukcesem.

Trzymamy kciuki za Lorenę, by straszna choroba i widmo śmierci już nie zaglądały jej w oczy oraz, by widzowie przyjęli ją z powrotem na ekranie. My już ją widzimy w serialu.

ACT zadebiutuje w kwietniu przyszłego roku, zajmując miejsce po 20 w paśmie „Mi corazón es Tuyo” na Canal de las Estrellas.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 grudzień 2014         0 Komentarzy · 406 Czytań · Drukuj
 
 
Zuria Vega: ślub jak z telenoweli
Newsy


Kiedy jej koledzy po fachu, w tym ekranowy partner, rozstają się, ona nadal wierzy w miłość i fakt, że można życie spędzić u boku jednego mężczyzny.

22 listopada w nadmorskim Acapulco, w hotelu San Francisco Nayarti, sakramentalne „tak” ślubowali sobie Zuria Vega i Alberto Guerra. W skromnej ceremonii wzięli udział jedynie najbliżsi pary: rodziny, przyjaciele i… pies pana młodego.

O samej ceremonii niewiele wiadomo, bo ta odbyła się bez udziału prasy. Wśród gości paparazzi wypatrzyli przyjaciółki panny młodej: Anę Brendę Contreras i Jessicę Coch.

Po ślubie szczęśliwa Zuria napisała na swoim Twitterze: – Dzień czystej miłości. A jej mąż dodał: – Pierwszy dzień z mojego życia.

Aktorska para spotyka się od sierpnia 2013 r. W marcu tego roku, po siedmiu miesiącach związku 25-letnia Zuria i 32-letni Alberto zaręczyli się.

Niestety, nowożeńcy musieli przełożyć miesiąc miodowy, ze względu na zobowiązania zawodowe Zurii, która w tym tygodniu rozpoczęła zdjęcia do swojej najnowszej telenoweli, „Que te perdone Dios”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 grudzień 2014         0 Komentarzy · 416 Czytań · Drukuj
 
 
„Lo Imperdonable”: coraz więcej wiadomych.
Newsy
k,NDUwMjc2NTUsNDgzNzgwNTY=,f,ana-brenda-547x314.jpg

Z każdym dniem zbliżamy się do startu zdjęć do najnowszej telenoweli Salvadora Mejí Alejandre („La Tempestad”), która zadebiutować ma na antenie Canal de las Estrellas wiosną przyszłego roku.

Według wszelkich znaków na niebie „Lo Imperdonable” będzie luźną adaptacją „La Mentiry” w połączeniu z tureckim serialem.

Od samego początku wiadomo, że główną rolę – Victorii – zagra, debiutująca jako protagonistka w paśmie prime-time, Ana Brenda Contreras. 27-letnia aktorka już od kilku tygodni przygotowuje się do roli i trenuje naukę jazdy konnej. Jedna z przejażdżek, niestety, skończyła się kontuzją ręki. Na szczęście, niegroźną.

Kolejne nazwiska, jakie pojawią się w produkcji to Alicia Machado i Grettel Valdez. Ostatnia zagra rywalkę Any Brendy i główną villanę w historii.

Najwięcej emocji wzbudzał jednak wybór partnera dla Contreras. Początkowo mówiło się o pewnym udziale Fernanda Colungi. Aktor jednak nie zgodził się. Jego następcą miał być Eduardo Yáñez. Ten pomysł, na szczęście, umarł śmiercią naturalną a Lalo przyjął ofertę Emilio Larrosy – rolę w „Amores con Trampa”. Rozpoczęły się więc castingi z udziałem serialowej Victorii. Pojawili się na nich między innymi Iván Sánchez i Jencarlos Canela. Gdyby wierzyć niedawnym informacjom (podawanym już przez stronę Televisy) ostatecznie główną rolę męską zagra hiszpański aktor. Canela, który aspirował do trzeciego w trójkącie, musiał obejść się smakiem. Podobno producent nie chciał angażować dwóch mało znanych w Meksyku aktorów. Gdyby główną rolę grał Fernando, Jencarlos, który miał niesamowitą chemię z Aną Brendą, znalazłby się na liście płac produkcji.

Ale ostatnio media podały, że główną rolę zagra jednak Cristián de la Fuente. Niektóre źródła „wyprostowały” informację, podając, że Chilijczyk owszem jest poważnym kandydatem, ale do roli villana w historii. Jego rywalem jest podobno Fernando Carrillo, dla którego byłby to wielki powrót nie tylko do Meksyku, ale też na ekrany po 15 latach nieobecności.

O wszelkich zmianach i nowinkach zza kulis LI na pewno będziemy informować na bieżąco. W końcu zostało niewiele czasu, bo zdjęcia do produkcji ruszają już na początku przyszłego roku, a sama telenowela zadebiutować ma na antenie w kwietniu w miejscu „Hasta el fin del Mundo”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 grudzień 2014         0 Komentarzy · 406 Czytań · Drukuj
 
 
Leticia Calderon zmierzy się z legendą?
Newsy


Kolejnym producentem, który w nowym roku powróci z nową historią Televisy jest Carlos Moreno („Quiero amarte”). I to nie byle jaką historią, bo remake’iem prawdziwego klasyku gatunku: „Cuną de Lobos”.

O samym projekcie póki co wiadomo niewiele. Ale cały czas zadawane jest pytanie, kto zagra matkę villan małego ekranu: nową Catalinę Creel. Jedną z najczęściej wymienianych kandydatek do tytułu jest… Leticia Calderon. Aktorka dała się już poznać jako bezwzględny czarny bohater we wcześniejszych telenowelach producenta: „En nombre del Amor” oraz „Amor bravío”. Czy tak się stanie? Przekonamy się już wkrótce.

Na ten czas na protagonistów typowani są Danna Garcia i ostatni ulubieniec Moreno, Cristián de la Fuente.

Remake CDL zastąpi w paśmie „La sombra del pasado” wiosną 2015 r.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 grudzień 2014         0 Komentarzy · 387 Czytań · Drukuj
 
 
Eiza González w telekomedii?
Newsy


Z końcem roku stacje odkrywają coraz więcej kart dotyczących najbliższych dwunastu miesięcy. Ostatnio została potwierdzona trzecia telenowela komediowa, która zagości na ekranie w 2015 r. na Canal de las Estrellas.

Nikogo nie zdziwi zapewne fakt, że w paśmie komediowym pojawi się nowa telekomedia Rosy Ocampo („Por ella soy Eva”). Pomimo faktu, że „Más canija que ninguna” zastąpi w paśmie „Amores con trampa” Emilio Larrosy, która zadebiutuje dopiero na przełomie marca/kwietnia, producentka już rozpoczęła przygotowania do swojego najmłodszego „dziecka”.

Początkowo podobno planowała zaoferować główną rolę damską Silvii Navarro. Teraz podobno zmieniła zdanie i myśli o Eizie González. Ma nadzieję, że do czerwca/lipca, kiedy planowany jest start zdjęć do MCQN młoda aktorka wywiąże się już z zobowiązań zawodowych w Hollywood i będzie mogła wrócić na kilka miesięcy do Meksyku. Przypominamy, że Eiza obecnie pracuje na planie 2. sezonu serialu AMC „From dusk till down”, gdzie gra jedną z głównych ról. Tym samym dołączyła do swoich kolegów, których Amerykanie mogą oglądać na swoich małych ekranach: Jaime Camil – „Jane the virgin”, Carlos Ponce – „Cristela”, Karla Souza – „How to Get Away with Murder”, Angélica Celaya – „Constantine”. A to ponoć William Levy był taki rozchwytywany w USA.

Pozostając przy Camilu – ulubieńcu producentki, tym razem widziałaby go w roli villana. Rosy ma też swój typ na protagonistów: Daniela Arenasa i Sebastián Rulli. Ale czy któryś z nich będzie widział się w produkcji? Dowiemy się na wiosnę przyszłego roku.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 grudzień 2014         0 Komentarzy · 399 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 450 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Telenowele "Niewinna intryga" to Twoim zdaniem:

Hit

Kit

Nie mam zdania

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
10.04.2015
Piękny ten teledysk Natalii smiley

Wiola
31.03.2015
Ja także

Beata
30.03.2015
CZEKAM NA NIA Z NIECIERPLIWOSCIA

Wiola
30.03.2015
Lo imperdonable świetnie się zapowiada. Ciekawa para protagonistów, również Grettel w roli czarnego charteru to strzał w 10 smiley

Beata
09.03.2015
wielkie dzięki, bardzo się ciesze bo wkręciłam się w ten sekret totalniesmiley

dolores
09.03.2015
Na pewno będziesz mogła oglądać bo wszystkie odcinki są dodawane na bieżąco około godziny 21.

dolores
09.03.2015
Beata nie ma za co.

Beata
08.03.2015
ojej dzięki, jest nadzieja ze będę mogła oglądać te odcinki których nie mogę w tv

dolores
08.03.2015
Beata są na anyfiles.

Beata
07.03.2015
wiecie tam miało byćsmiley

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

10,489,942 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie