Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 370
Najnowszy Użytkownik: Rudzia12345
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Maite zakłada suknie ślubną
Newsy
__MG_1357-1-9a51670c-9058-1030-91a3-0019b9d5c8dfwiWcbIJFB.jpg

Protagonistka telenoweli "La Gata", Maite Perroni, pozowała do sesji zdjęciowej, w której była ubrana w suknie ślubną. Maite Perroni oszałamia swoim pięknem, pozując do czasopisma. Sama aktorka wyznała, że pragnie dotrzeć do ołtarza.

"Więc, żyję teraźniejszością, krok po kroku i jestem szczęśliwa, to na pewno i z wieloma projektami oraz rzeczami, które zostają osiągane. Myślę, że równowaga jest zachowana, wszystko działa i czuję się szczęśliwa. Jasne, w pewnym momencie, oczywiście", skomentowała.

Nie po raz pierwszy korzysta z takiego ubioru.

"Wkładałam go jakieś 8 razy i jeśli zsumujemy wszystkie przebierki podczas tej sesji, myślę że coś koło 15 razy, także nie jest to nowość", zapewnia.

Przed zdobyciem ogromnej akceptacji przez telenowelę "La Gata" wyjawiła, że najlepsze dopiero nadchodzi.

"Fabuła bardzo mi się podoba, jest to historia, która posiada szybkie tempo i jesteśmy niespełna trzy tygodnie na wizji. Teraz zaczyna się nasz trzeci tydzień, a ja już miałam dzieci, byłam na przyjęciu, już odeszła miłość mojego życia. Jestem o krok od spotkania się z tym wyjątkowym mężczyzną, jakim jest "El Silencioso", Manuel Ojeda, który będzie reprezentował nowy etap w moim życiu", dodała.


Tłumaczenie Katina
Nie kopiować
Dodał:  Wiola dnia 01 czerwiec 2014         0 Komentarzy · 644 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nie igraj z aniołem" odc.1-20
Streszczenia odcinków


Odcinek 1
Emisja: 8 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 9 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy wychowała się w sierocińcu. Później zamieszkała w domu Candelarii. Żyje w biedzie. Zarabia na życie drobnymi usługami. Jedną z nich jest pozowanie do obrazu młodego pacykarza. Juan Miguel jest młodym psychoanalitykiem. Ma żonę, Vivianę, i córkę Mayitę. Viviana czuje się zaniedbywana przez męża, który poświęca więcej czasu pacjentom i studentom uniwersytetu niż jej. Zazdrość o życie zawodowe męża jest powracającym tematem kłótni Viviany i Juana Miguela. Podczas wystawnego przyjęcia w domu małżeństwa Velarde Juan Miguel poznaje Patricia, znanego sędziego, który proponuje mu pracę z młodymi ludźmi, którzy zboczyli z drogi. Tego wieczora Marichuy także wybiera się na imprezę organizowaną przez pacykarza. Podczas przyjęcia dochodzi do nieprzyjemnego incydentu. Amador osacza i próbuje zmusić dziewczynę do pocałunku. Ona ucieka przed napastnikiem i płacze w samotności, przypomniawszy sobie traumę z przeszłości. W nocy dręczą ją koszmary o tym, jak została napadnięta przez nieznanego mężczyznę. Następnego dnia Candelaria wysyła Marichuy do domu San Romanów, aby doręczyła wyprane ubranie. Drzwi bramy do rezydencji otwiera jej Juan Miguel.

Odcinek 2
Emisja: 9 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 12 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel spotyka Marichuy, która przychodzi zabrać brudne rzeczy do prania. Viviana żali się matce, że jej mąż pomimo, iż jest przystojny to jest zimny i nieczuły. Kobieta żałuje, iż wyszła za niego za mąż i marzy o ponownym zakochaniu. Marichuy wykrada różę z ogródka Casildy i zanosi ją do kościoła. Ksiądz Anselmo prosi dziewczynę, aby przestała kraść cudzą własność. Patricio jest zaniepokojony częstymi wizytami żony w przytułku. Viviana zdradza matce, że chciałaby wyjechać w podróż, ale boi się, że mąż się nie zgodzi. Marichuy wspomina swoje dzieciństwo. Juan Miguel i Patricio spotykają się, aby porozmawiać w sprawie pomocy zbuntowanej młodzieży z ubogich dzielnic Meksyku. Sędzia Velarde obiecuje mu swoje wsparcie. Candelaria opowiada Adrianowi o nocnych koszmarach Marichuy. Wspomina, że dziewczyna zawsze budzi się w tym samym momencie, kiedy już prawie widzi twarz mężczyzny, który ją goni. Juan Miguel nie zgadza się na wspólny wyjazd z żoną. Marichuy wybiera się na kolejną imprezę z Vicente i jego znajomymi. Adrian prosi ją, aby tego nie robiła. Patricio proponuje żonie, żeby adoptowali dziewczynkę. Cecilia odmawia. Amador ponownie osacza Marichuy. Dochodzi do bójki, którą przerywa przybycie policji. Vicente ucieka tuż przed przybyciem policji dzięki czemu unika aresztowania. Marichuy trafia na komisariat. Onelia namawia Juana Miguela, żeby przystał na prośbę żony dotyczącą wyjazdu. Juan Miguel zostaje wezwany przez Patricia do stawienia się na komisariacie policji.

Odcinek 3
Emisja: 12 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 13 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel widzi, że jego kuzynka znalazła się w grupce ludzi zatrzymanych przez policję. Vicente mówi Candelarii, że Marichuy jest na komisariacie. Viviana jest wściekła na męża i zamierza zażądać rozwodu. Marichuy prosi Juana Miguela o pomoc. Wypiera się jakoby miała jakikolwiek związek z bójką i zapewnia, że znalazła się w klubie przez przypadek. Dziewczyna zostaje uwolniona i może wrócić do domu. Viviana nie słucha rad matki i po powrocie męża oznajmia mu, że chce się rozwieść. Juan Miguel odmawia. Ksiądz Anselmo dowiaduje się o aresztowaniu Marichuy. Amador proponuje Marichuy, żeby zostali przyjaciółmi. Viviana zmienia zdanie i chce ratować swoje małżeństwo. Myśli, że wspólne wakacje z mężem zaradzą ich problemom. Elsa prosi Juana Miguela, żeby nie mówił Eduardowi o jej aresztowaniu. Juan Miguel wytyka jej, że postępuje niewłaściwie, spotykając się jednocześnie z Nelsonem i Eduardem. Elsa zdradza kuzynowi, że Marichuy go okłamała. San Román nie zamierza puścić jej tego płazem i zamierza odnaleźć kłamczuchę.

Odcinek 4
Emisja: 13 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 14 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel czeka na Marichuy obok kamienicy, w której dziewczyna mieszka. Gdy ta zjawia się, łapie ją za rękę i mówi jej, że już mu nie ucieknie. Nazywa ją kłamczuchą. Mężczyzna ma żal do niej, iż go okłamała. Wspomina jej również, że wie, iż nie ma rodziców. Poznajemy Isabelę Rojas. Do kobiety przyjeżdża jej siostrzenica Estefanía. Isabela informuje siostrzenicę, że jeśli chce z nią zamieszkać, to będzie musiała znaleźć sobie pracę, aby mogły się razem utrzymać. Przeglądając gazetę Isabela zauważa zdjęcie Cecilii i Patricia Velarde. Kobieta rozpoznaje w Cecilii koleżankę z dawnych czasów. Spędzając mile popołudnie w ogrodzie Patricio pyta się żony co sądzi na temat żony Juana Miguela. Cecilia uważa, iż Viviana jest piękną kobietą, ale trochę wyniosła, arogancką i egoistyczną. Patricio cieszy się, że jego żona nie jest taka jak żona San Romana. Isabela uważa, że Cecilia miała szczęście, gdyż wyszła za tak wpływowego i bogatego człowieka jak Patricio Velarde. Viviana szykuje się do wspólnego wyjazdu z Juan Miguelem, ma zamiar zabrać swoją cenną biżuterię, która dostała w prezencie od męża. Mayita jest smutna, gdyż rodzice wyjeżdżają bez niej. Bagaże już przygotowane do podróży. Juan Miguel i Viviana żegnają się ze wszystkimi po czym wyjeżdżają. Jadą do portu, gdzie czeka już na nich awionetka. Candelaria prosi Marichuy, aby zawiozła świeżo wyprane ubrania do domu San Romanów. Dziewczynie nie podoba się ten pomysł. Zdradza ona Candelarii powód dla którego nie chce jechać tam. Candelaria mówi jej, że dowiedziała się od szofera rodziny, iż Juan Miguel i jego żona wyjechali w podróż także nie musi się obawiać, że go spotka. Wobec tego Marichuy zgadza się zanieść pranie. Onelia w rozmowie z Rocio, siostrą Juana Miguela zdradza, że Viviana bardzo się napracowała, aby namówić męża na podróż. Mówi także, iż Juan Miguel nie kocha żony. Świadkiem tej rozmowy jest Mayita, która mówi babci, że to nie prawda. Rocio uważa, iż nie powinny o tym rozmawiać w obecności małej. Onelia ma na ten temat innej zdanie, uważa, że Mayita powinna znać całą prawdę. Awionetka, którą lecą Viviana i Juan Miguel ma awarię. Cała sytuacja nie wygląda za dobrze. Samolot zaczyna spadać do oceanu. Piloci mówią, że lada moment się rozbiją. Marichuy zjawia się ze świeżo wypranymi ubraniami w rezydencji San Romanów i trafia na Onelię. Kobieta jest niemiła w stosunku do niej i prawi jej uwagi na temat jej manier. Rocio widzi w telewizji komunikat o wypadku awionetki, w której leciały dwie osoby. Dziennikarz mówi, że znane są już imiona osób, które podróżowały samolotem. Padają imiona Viviany i Juan Miguela San Roman. Dziewczyna jest przerażona. Mayita idzie na strych, aby wejść do swojego ulubionego zakamarka. Chce porozmawiać z babcią Marianą (matką Juan Miguela i Rocio, która zmarła jakiś czas temu). Dziewczynka jako jedyna widzi ją, gdyż babcia ukazuje się jej jako wróżka. Mieszkanie Isabeli. Kobieta mówi siostrzenicy, że w nocy wpadła na genialny plan, który dotyczy ich obu. Rocio przekazuje wiadomość o wypadku Onelii. Świadkiem tego jest Marichuy. Onelia karze wynosić się Marichuy. Sędzia i jego żona są wstrząśnięci wypadkiem San Romanów. Onelia i Rocio rozpaczają. Eduardo dzwoni do domu San Romanów, aby przekazać wiadomość, iż Juana Miguel żyje i jest w szpitalu natomiast ciała Viviany nie odnaleziony także nie wiadomo czy żyje. Onelia rozpacza. Rocio stara się ją pocieszyć. Kobieta obwinia Juan Miguela o to co się stało. Świadkiem tego jest Mayita, która nie może uwierzyć, że mama nie żyje i to, iż jej tata jest za to odpowiedzialny. Zapada wieczór. Candelaria i Marichuy rozmawiają o wypadku San Romanów, dziewczyna dowiaduje się, iż mają 6-letnią córkę. Vicente przekazuje Becky, Esraelowi, Elsie i Nelsonowi wiadomość o wypadku Juan Miguela i Viviany. Nazajutrz rano Marichuy odwiedza Adrian. Adrian podkochuje się w dziewczynie już od dłuższego czasu. Marichuy pokazuje mu psa, którego znalazła na ulicy. Mijają kolejne godziny, a w dalszym ciągu nie odnaleziono ciała Viviany dlatego uznano ją za zmarłą. Juan Miguel rozpacza.

Odcinek 5
Emisja: 14 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 15 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Mayita biegnie na strych, aby spotkać się babcią Marianą. Dziewczynka jest zdruzgotana tym co usłyszała od Onelii. Babcia Mariana robi wszystko, aby jakoś pocieszyć wnuczkę. Miami, ocean wyrzuca na brzeg ciało Viviany oraz małą walizeczkę z biżuterią, którą podczas katastrofy kobieta przyciskała do piersi. Onelia wmawia Mayicie, że Juan Miguel jest odpowiedzialny za śmierć Viviany. Dziewczynka mówi babci, że nie wierzy w to, aby jej tata mógł zrobić coś takiego. Kobieta nazywa Juan Miguela mordercą i mówi wnuczce, że powinna nienawidzić oraz gardzić ojcem. Juan Miguel wraca do zdrowia i wychodzi ze szpitala. Wraca do domu, gdzie wita go siostra Rocio. Marichuy przychodzi do Vicente, którego nie zastaje. Spotyka Beatriz, która zwierza się jej z tego, iż bardzo podoba jej się Amador, który jednak nie zwraca na nią uwagi. Po powitaniu i rozmowie z siostrą, Juan Miguel idzie do pokoju córki. Dziewczynka mówi ojcu, że go nie kocha, gdyż zabił jej mamę. Mężczyzna jest załamany faktem, iż córka obwinia go o śmierć matki. Tłumaczy jej, że nie mógłby zrobić czegoś takiego. Mayita mówi mu, że babcia Mariana też tak sądzi, ale innego zdania jest babcia Onelia. Po chwili do pokoju Mayity wchodzi Onelia, która zaczyna obwiniać mężczyzna o to co się stało. Wracając od Vicente na rowerze Marichuy spotyka Adriana. Ten proponuje jej wspólne wyjście wieczorem. Dziewczyna zagada się. Isabela i Estefanía rozmawiają o pieniądzach. Kobieta mówi siostrzenicy, że ma plan na ich zdobycie po czym pokazuje jej gazetę, w której są zdjęcia Patricia i Cecilii Velarde mówiąc, iż są to jej przyszli rodzice. Juan Miguel i Onelia rozmawiają na osobności. Kobieta nie może pogodzić się z faktem, że jej córka Viviana nie żyje. Juan Miguel wyrzuca teściowej, że buntuje córkę przeciwko niemu mówiąc jej, że jest odpowiedzialny za śmierć żony. Tłumaczy jej, że jeśli nadal będzie to robić, to będzie musiała odejść z jego domu. Po burzliwej rozmowie z teściową mężczyzna wychodzi z domu i jedzie na przejażdżkę samochodem. Wieczorem Adrian zabiera Marichuy do kina samochodowego na seans filmowy. Chłopak wyznaje Marichuy miłość po czym próbuje skraść jej pocałunek. Dziewczynie to się nie podoba. Mówi mu, że wszyscy mężczyźni są tacy sami, wysiada z samochodu i ucieka. Juan Miguel jeździ bez celu po mieście mając natłok myśli. Gdy tak jedzie nagle wybiega mu przed maskę samochodu Marichuy. Mężczyzna hamuje i wysiada z samochodu. Podchodzi do dziewczyny, która go rozpoznaje. Marichuy jest zszokowana, że go widzi. Mówi Juan Miguelowi, że przecież on nie żyje. Ten nie rozumie o czym ona mówi. Gdy chce się do niej zbliżyć, aby upewnić się czy wszystko na pewno jest w porządku, dziewczyna zaczyna krzyczeć po czym ucieka. Marichuy przestraszona wraca do domu. Jest przekonana, że widziała ducha. Po powrocie do domu na Juana czeka Onelia. Mówi mu, że nie będzie buntować wnuczki przeciwko niemu. Pyta się go czy ma w planach ponownie się ożenić. Mężczyzna nie kryje zaskoczenia pytaniem. Tłumaczy teściowej, że jest za wcześnie, aby o tym mówić. Po rozmowie Juan udaje się do swojego pokoju. Onelia poprzysięga mu zemstę za śmierć córki. Marichuy ma znowu sen, w których goni ją pijany mężczyzna. Budzi się z krzykiem, mówiąc, że znowu nie widziała jego twarzy. Ma nadzieje, że pewnego dnia w śnie zobaczy jego twarz. Następnego dnia rano Martirio służąca w domu Velarde przekazuje Cecilii wiadomość, że w salonie gościnnym czeka na nią kobieta, która twierdzi, iż jest jej dawną przyjaciółką. Cecilia jest zaskoczona. Pani Velarde rozpoznaje w Isabeli swoją dawną przyjaciółkę. Kobiety rozmawiają o tym, co przez ten czas kiedy się nie widziały wydarzyło się w ich życiu. Miami na Florydzie. Viviana doszła już do siebie po wypadku. Kobieta ściąga obrączkę mówiąc, że będzie od teraz żyć swoim życiem. Cecilia wyznaje Isabeli, że dręczą ją wyrzuty sumienia za to, że oddała córkę. Widać, że Isabela zna całą historię. W domu Marichuy zjawia się Adrian, który chce z nią porozmawiać. Dziewczyna nie ma ochoty na rozmowę z nim po tym co zaszło w kinie. Prosi Candelarię, aby odprawiła Adriana. W tracie rozmowy Isabela zdradza Cecilii, iż wie, gdzie jest jej córka.

Odcinek 6
Emisja: 15 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 16 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Isabela wyznaje Cecilii, iż jej córka żyje, a ona sama wie gdzie przebywa. Kobieta prosi przyjaciółkę, aby powiedziała, gdzie jest jej córka. Adrian opowiada księdzu Anselmo o tym, że próbował skraść pocałunek Marichuy. Juan Miguela odwiedza sędzia Velarde. Patricio poznaje córkę San Romana i rozczula się. Przyznaje, że bardzo chciałby mieć córkę. Marichuy odwiedza ksiądz Anselmo, który wypytuje się o szczegóły zajścia w kinie. Dziewczyna mówi mu, że Adrian próbował pocałować ją na siłę. Ksiądz wyjaśnia jej, że chłopak jest w niej zakochany i nie ma w stosunku do niej złych intencji. Duchowny wyznaje, iż pragnie jej szczęścia. Chce, aby wyszła za mąż i miała dzieci. Marichuy mówi mu, że nie pozwoli, aby jakikolwiek mężczyzna ją dotknął czy też pocałował. Ksiądz nie bardzo rozumie dlaczego. Dziewczyna wspomina, że to ma związek z pewnym wydarzeniem z jej przeszłości. Ksiądz Anselmo mówi jej, że jest dla niego jak córka. Prosi ją, aby mu zaufała i opowiedziała o tym co się wydarzyło. Marichuy ze łzami w oczach opowiada mu o całym zajściu. Juan Miguel i sędzia Velarde rozmawiają o Marichuy. Młody psychoanalityk wyznaje sędziemu, że osoba Marichuy go intryguje i jednocześnie bardzo interesuje. Isabela opowiada Cecilii jak odnalazła jej córkę i co się z nią przez ten czas działo. Kobieta bardzo cieszy się, że jej córka się odnalazła za co dziękuje Bogu. Marichuy spotyka Amadora. Dziewczyna jest zdziwiona, że przyjechał on do jej dzielnicy. Mężczyzna twierdzi, że przyjechał porozmawiać z nią, gdyż są przecież znajomymi. Amador wypytuje Marichuy o rodziców oraz o jej pobyt w sierocińcu. Isabela wyznaje Cecilii, że jej córka ma na imię Estefanía. Mówi jej także, że Estefanía uważa ją za swoją ciocię. Cecilia chce, aby Isabela zabrała ją do córki. Ta mówi, że boi się, gdyż obawia się, iż straci miłość Estefanii, gdy ta dowie się całej prawdy. Ponadto boi się rozłąki. Cecilia obiecuje jej, że do tego nie dopuści. Obiecuje Isabeli, że będzie mogła zamieszkać razem z nią, jej mężem i córką. Kobiety bardzo się cieszą i zastanawiają się jak wyznać prawdę sędziemu, który nie wiedział o istnieniu córki. Marichuy spotyka Donę Clemencię, matkę Adriana. Kobieta prosi Marichuy, aby nie gniewała się na jej syna za to co się stało w kinie. Jednak dziewczyna ma nadal żal do chłopaka za to, że chciał ją pocałować wbrew jej woli. Patricio wraca do domu. Żona przedstawia mu Isabelę. Sędzia mówi kobiecie, aby czuła się jak w swoim domu. Cecilia ze łzami w oczach prosi Isabelę, by zabrała ją do córki. Ta tłumaczy jej, że musi ją przygotować na spotkanie z matką i obiecuje, że jutro jej ją przedstawi. Kobieta zostawia swój adres przyjaciółce. Do kościoła przychodzi Olga, sąsiadka Marichuy i Candelarii. Kobieta przychodzi porozmawiać z księdzem Anselmo. Wychodząc z kościoła kobieta zauważa Donę Casildę przez co w pośpiechu żegna się z księdzem i odchodzi. Dona Casilda jest oburzona, że duchowny pozwolił takiej grzesznicy jak Olga przestąpić próg kościoła. Ksiądz Anselmo upomina kobietę. Isabela wraca od Cecilii. Kobieta przekazuje siostrzenicy wiadomość, że będą bogate dzięki jej planowi. Estefanía pyta się ciotki o prawdziwą córkę sędziego i jego żony. Ta mówi jej, że nigdy jej nie odnaleziono dzięki temu ich plan ma szanse na powodzenie. Isabela mówi Estefanii, że jutro pozna swoją przyszłą matkę. Zdradza także, że Cecilia ma również wyznać prawdę swojego mężowi, który nie wiedział dotąd o istnieniu córki. Opowiada również jak przekonała przyjaciółkę, że ona jest jej córką. Estefanía mówi ciotce, że jest okropna. Ta tłumaczy jej, że dzięki temu będą żyć w luksusie, będą obracać się w kręgu wyższych sfer, nie będzie brakować im pieniędzy, ani niczego innego. Kobiety cieszą się na samą myśl. Estefanía chce dzięki temu skorzystać i znaleźć sobie bogatego, przystojnego męża, aby nie musiała martwić się o nic do końca życia, a tym bardziej o pieniądze. Następnego dnia rano. Cecilia wybiera się do Isabeli, aby poznać córkę. Patricio jest zdziwiony, że żona tak wcześnie wychodzi. Kobieta jest bardzo podenerwowana. Tłumaczy mężowi, że wychodzi, aby załatwić pewne sprawy. Pani Velarde zjawia się w mieszkaniu swojej przyjaciółki. Juan Miguel zjawia się w dzielnicy Marichuy i spotyka Candelarię. Kobieta na jego widok wpada w przerażenie. Mężczyzna tłumaczy jej, że ocalał, ale w wypadki zginęła jego żona, której ciała nie znaleziono. Juan Miguel i Candelaria rozmawiają o Marichuy. Kobieta mówi mu, że dziewczyna nie ma rodziców i wychowała się w sierocińcu. Wspomina, że jest dla niej jak córka. Po rozmowie z Candelarią Juan idzie spotkać się z Marichuy. Dziewczyna jest przerażona na widok mężczyzny. Ten tłumaczy, że nie zginął w wypadku i żeby się go nie bała. Mówi jej także, że wypadku ucierpiała jego żona. Tymczasem Viviana, która zamieszkuje w hotulu w Miami wpada na pomysł, aby zadzwonić do domu. Jednak po chwili rozmyśla się. Isabela przedstawia Cecilii – Estefanię. Dziewczyna nazywa ją swoją matką czym wywołuje u niej wzruszenie. Kobiety obejmują się. Viviana cieszy się swobodą, robi zakupy w najlepszych sklepach w Miami. Kupuje również telefon komórkowy. Cecilia przeprasza Estefanię za to, że ją oddała . Dziewczyna mówi matce, aby się nie smuciła bo wie, że ona także wiele wycierpiała. Cecilia mówi córce, że jest wdzięczna za wszystko Isabelii, obiecuje, że ta zamieszka razem z nimi w ich domu. Juan Miguel daje Marichuy swoją wizytówkę mówiąc, aby do niego zadzwoniła jak będzie w potrzebie. Ksiądz Anselmo tłumaczy Adrianowi, że Marichuy nie myśli o miłości przez pewną traumę. Chłopak nalega, aby duchowny wyznał mu, co jest tego powodem. Jednak ksiądz odmawia. Cecilia wraca do domu. Czeka już na nią Patricio. Kobieta mówi mu, że chce z nim porozmawiać po czym wyznaje, że zataiła przed nim fakt, iż przed laty urodziła córkę, a on jest jej ojcem.

Odcinek 7
Emisja: 16 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 19 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Cecilia wyznaje mężowi, że kilka lat temu zataiła przed nim prawdę na temat ich córki. Sędzia jest zdziwiony. Żona prosi go o wybaczenie. Opowiada mu całą historię na temat ich córki i tego, jak ją oddała. Patrico jest oburzony faktem, iż żona tak postąpiła. Ma żal do niej, że tak długo trzymała ten sekret w tajemnicy przed nim. Isabela i Estefanía rozmyślają o nowym życiu w domu Velarde. Estefanía ma obawy czy sędzia do się przekonać tak jak Cecilia, że ona jest jego córką. Obawia się także czy w międzyczasie może odnaleźć się prawdziwa córka Patricia i Cecilii Velarde. Ciocia uspokaja ją mówiąc, że jeśliby tak się stało to trzeba będzie ją wyeliminować. Marichuy kupuje róże od ulicznej kwiaciarki i zawozi je Matce Boskiej z Guadalupe. Później odwiedza księdza Anselmo. Duchowny zdradza jej, że w sierocińcu, w którym się wychowała potrzebne są ubrania, jedzenie i mleko dla dzieci. Dziewczyna mówi księdzu, że przyniosła róże Matce Boskiej, jednak tym razem nie zrywała ich w ogrodzie Dony Casildy tylko kupiła. Po wyjściu od księdza Anselmo Marichuy jedzie do Vicente pozować mu do obrazu. Gdy mu pozuje, malarza odwiedzają Beatriz i Israel. Przekazują mu wiadomość o tym, że za bójkę w klubie nałożona została na nich kara pieniężna, do której ustalenia przyczynił się sędzia Velarde. Vicente i Marichuy są zdziwieni wysokością kary. Marichuy wpada na pewien pomysł. Beatriz mówi jej, że wiem dokładnie, gdzie sędzia mieszka. Miami na Florydzie. Viviana korzysta z życia i wypoczywa na plaży. Kobieta ponownie postanawia zadzwonić do domu. Wykorzystuje do tego telefon komórkowy, który zakupiła. Dzwoni w przekonaniu, że telefon odbierze jej matka Onelia. Niestety telefon odbiera Rocio. Dziewczyna rozpoznaje jej głos i jest zdziwiona. Viviana rozłącza się. Onelia pyta się Rocio kto dzwonił. Ta przekazuje jej, że to Viviana. Onelia uważa, że to niemożliwe, gdyż jej córka nie żyje. Patricio nie może uwierzyć w to, co usłyszał od żony. Twierdzi, że musi wszystko przemyśleć i poukładać sobie. Cecilia mówi mu, że nie musi, gdyż odnalazła ich córkę. Sędzia jest zaskoczony. Marichuy wpada na pomysł zdobycia mleka dla dzieci z sierocińca. Zakrada się do kamienicy, w której mieszka Dona Casilda zabiera spod jej i innych mieszkańców drzwi mleko. Następnego dnia przy śniadaniu Patricio pyta się żony, gdzie przebywa ich córka. Kobieta zdradza, że jest u jej przyjaciółki Isabeli. Sędzia chce poznać córkę. Chce również, aby zamieszkała razem z nimi. Marichuy przywozi skradzione mleko do sierocińca. Dona Casilda zauważa brak mleka pod swoimi drzwiami, wywołuje aferę. Twierdzi, że to z pewnością sprawka Marichuy. Dona Casilda przychodzi do Candelarii. Kobieta nazywa Marichuy złodziejką, ma zamiar zgłosić kradzież na policji. Cecilia dzwoni do Isabeli. Prosi ją, aby przywiozła córkę do jej domu. Isabela i Estefanía cieszą się, że ich plan zadziałał. Dona Casilda podburza mieszkańców kamienicy przeciwko Marichuy. Uważa, że kradzież mleka to robota dziewczyny o twarzy anioła. Isabela przedstawia Patriciowi córkę – Estefanię. Mężczyzna jest poruszony. Po wyjściu z sierocińca Marichuy jedzie do domu sędziego Velarde. Po drodze zatrzymuje się, aby nazbierać trochę kamieni. Dziewczyna jest już na miejscu, przeskakuje przez bramę z siatką pełną kamieni i zakrada się do ogrodu Państwa Velarde., którzy w tym czasie oprowadzają po domu Estefanię. Nagle przerywa im hałas tłukącej się szyby. To Marichuy. Sędzia zauważa ją i zaczyna gonić. Dziewczyna twierdzi, że to za to, iż nałożyć na jej przyjaciół wysoką karę pieniężną. Juan Miguela odwiedza kuzynka Elsa. Juan ma do niej w dalszym ciągu żal, gdyż okłamuje swojego narzeczonego, a jego najlepszego przyjaciela Eduarda spotykając się z Nelsonem. Mężczyzna pyta się jej jak długo ma zamiar okłamywać Eduarda i spotykać się z dwoma facetami naraz. Elsa twierdzi, że Eduardo jest nudny i ma go pomału już dosyć. Sędzia Velarde ma zamiar zgłosić Marichuy na policję. Cecilia pyta się kim jest ta dziewczyna. Gdy ten mówi jej, że to osoba, która nie ma rodziców i wychowała się w sierocińcu kobieta rozczula się. Prosi męża, aby nie zgłaszaj jej na policję. Dona Casilda i inni mieszkańcy kamienicy przychodzą zgłosić kradzież mleka na policję. Wszyscy jednogłośnie twierdzą, że wina jest Marichuy. Wracając od sędziego dziewczyna spotyka Adriana, który ponownie wyznaje jej miłość. Chłopak chce, aby została w przyszłości jego żoną. Dziewczyna mówi mu żeby dał jej spokój i odjeżdża. Marichuy wraca do domu, gdzie czeka już na nią Candelaria, która pyta się co zrobiła. Dziewczyna przyznaje się do kradzieży mleka. Wspomina, że zrobiła to dla dzieci z sierocińca. Opowiada także o tym, że była w domu sędziego i wybiła mu szyby. Candelaria jest przerażona. Do dzielnicy dziewczyny przyjeżdża policja. Chcą ją aresztować. Wyprowadzają ją siłą po czym zawożą na komisariat. Patricio dzięki naleganiom Cecilii zgadza się nie zgłaszać na policję Marichuy. Na komisariacie policjant spisuje dane Marichuy. Dziewczyna chce iść do domu. Dowiaduje się, że jest to nie możliwe, gdyż o tym co się z nią dalej stanie zdecyduje sędzia Patricio Velarde. Marichuy jest przerażona. Prosi, aby go nie wzywać. Policjant przekazuje jej także informacje, że została oskarżona o kradzież mleka. Państwo Velarde wręczają prezent Estefanii. Jest nim piękny naszyjniki. Marichuy dowiaduje się, że jej sytuacja jest poważna i wówczas przypomina sobie o Juan Miguelu i wizytówce, którą jej dał w razie gdyby znalazła w potrzebie. Daje wizytówkę policjantowi i prosi, aby zadzwonili po Juan Miguela San Roman. Patricio dostaje telefon z komisariatu. Jest proszony pilnie o przyjazd. Candelaria odwiedza Adriana i przedstawia mu sytuację Marichuy. Kobieta prosi go o pomoc. Oboje postanawiają pójść na komisariat. Dołączają do nich ksiądz Anselmo oraz Olga. Marichuy zostaje zamknięta w celi, a na komisariacie zjawia się Patricio Velarde. Pyta się on dziewczyny co zrobiła, że ją tu zamknęli. Mówi jej także, iż on nie zgłosił jej na policje za to, że wybiła mu szyby. Na komisariacie zjawia się również Juan Miguel. Marichuy z łzami w oczach prosi go o pomoc.

Odcinek 8
Emisja: 19 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 20 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy prosi Juan Miguela o pomoc. Na komisariacie zjawiają się także Candelaria i Adrian w towarzystwie księdza Anselmo, Olgi oraz Donii Coralii. Są oni zaskoczeni, że dziewczynę oskarżono o kradzież mleka. Sędzia Velarde mówi Juan Miguelowi, że Marichuy wybiła szyby w jego posiadłości, ale nie wniósł przeciwko niej oskarżenia. Przyjaciele dziewczyny tłumaczą funkcjonariuszowi, że Marichuy jest dobrą osobą, a mleko ukradła, aby pomóc dzieciom z sierocińca. Wyjaśniają, że nie miała ona złych intencji. Funkcjonariusz przekazuje im, że sprawą Marichuy zajmie się sędzia Patricio Velarde. Candelaria jest przerażona, gdyż wie, co dziewczyna zrobiła w jego posiadłości. Cecilia nie może nacieszyć się córką. Cieszy się, że ją odzyskała. Sędzia Velarde i Juan Miguel pytają się funkcjonariusza policji o co oskarżona jest Marichuy. Ten informuje ich, że dziewczyna znalazła się tu za kradzież mleka. Isabela i Estefanía cieszą się z nowego, bogatego życia. Kobieta tłumaczy siostrzenicy, że to dzięki jej planowi ich życie teraz będzie takie i żeby ona o tym pamiętała. Juan Miguel pyta się Marichuy dlaczego ukradła mleko. Dziewczyna tłumaczy mu powody dla których to zrobiła. Przy całej rozmowie jest obecny również sędzia Velarde. Patricio i Juan Miguel rozmawiają na osobności. Pan Velarde informuje go, że Marichuy zostanie przeniesiona do więzienia dla kobiet. Juan Miguel uważa, że to najgorsze co mogłoby ją spotkać. Mężczyzna stwierdza, że dziewczyna nie jest złą osobą. Sędzia ma na ten temat inne zdanie. Młody psychoanalityk dowiaduje się, że tylko wzięcie na siebie odpowiedzialność za dziewczynę może uchronić ją przed więzieniem. Bez dłuższego namysłu postanawia to zrobić. Juan Miguel przekazuje Candelarii i przyjaciołom Marichuy, iż dziewczyna zostanie zwolniona, ale pod pewnym warunkiem – od teraz to on będzie sprawował opiekę nad nią. Sędzia Velarde przekazuje Juan Miguelowi dokument zwalniający Marichuy z aresztu. Mówi mu, iż ma nadzieje, że mężczyzna nie będzie żałował swojej decyzji. Młody psychoanalityk informuje dziewczynę, że jest wolna, ale od teraz zamieszka u niego po czym zabiera ją do swojej posiadłości. Dziewczyna dziękuje mu za pomoc, obiecuje się zmienić i całuje go w policzek. Juan Miguel prosi służącą Balbinę o przygotowanie pokoju dla Marichuy. Informuje ją, że od teraz zamieszka ona z nimi. Adrian mówi Candelarii, że nie podoba mu się to, że Marichuy od teraz zamieszka w domu Juan Miguela. Chłopak uważa, że go przecież nie znają. Twierdzi również, że mężczyzna nie budzi w nim zaufania. Po powrocie do domu Patricio opowiada żonie, że był na komisariacie, gdyż wezwano go w sprawie dziewczyny, która wybiła im szyby. Mówi Cecilii, że dopuściła się ona kradzieży mleka dla dzieci z sierocińca. Kobieta rozczula się na wieść o tym. Mężczyzna informuje żonę, że Juan Miguel San Roman wziął na siebie odpowiedzialność za dziewczynę dzięki czemu uniknęła ona więzienia. Marichuy je kolację, a Balbina w międzyczasie przygotowuje dla niej pokój oraz ubrania na przebranie. Ranek następnego dnia. Wychodząc z pokoju Marichuy wpada na teściową San Romana. Kobieta jest zaskoczona jej obecnością w domu. Dziewczyna wyjaśnia jej wszystko, mówiąc, że od teraz będzie mieszkać tutaj z nimi. Onelia jest z tego powodu wyraźnie niezadowolona, twierdzi, iż Juan Miguel będzie musiał jej wszystko wyjaśnić po czym udaje się do niego. Viviana korzysta ze swobody. Rodzina nadal jest przekonana, że zginęła ona w wypadku. Kobieta miło spędza czas na plaży w Miami w towarzystwie mężczyzny, którego zapoznała. Juan Miguel rozmawia z Mayitą w bibliotece. Mówi jej, że w domu razem z nimi zamieszkała dziewczyna o imieniu Marichuy. Gdy tak rozmawiają do biblioteki wchodzi Onelia, która jest rozgoryczona całą tą sytuacją. Mężczyzna wyjaśnia jej całą sytuację. Teściowa żąda, aby Marichuy wyniosła się z domu. Twierdzi, iż nie chce jej widzieć ani chwili dłużej. Kobieta uważa, że dziewczyna będzie złym przykładem dla jej wnuczki. Cecilia zabiera Estefanię i Isabelę na zakupy. Sędzia prosi żonę, aby kupiła ich córce wszystko, czego zapragnie. Po burzliwej rozmowie z Onelią, Juan Miguel odbiera telefon od sędziego Velarde. Sędzia pyta się czy dziewczyna nie zdążyła przysporzyć mu już nowych problemów. Ten wyjaśnia, że nie, ale jego rodzina nie jest zadowolona, iż przyjął on pod dach dziewczynę z przedmieścia. Patricio zaprasza Juan Miguela na kawę do siebie do domu. Mężczyzna przyjmuje zaproszenie. Pani Velarde, Estefanía i Isabela robią zakupy w najlepszych sklepach. Kobiety kupują dużo wytwornych ubrań. Juan Miguel spotyka w jadalni Marichuy. Dziewczyna opowiada mu o porannym starciu z Onelią. Mężczyzna prosi ją, aby nie wdawała się w kłótnie z nią. Mówi jej także, że od teraz będzie traktowana jak członek jego rodziny czym wywołuje uśmiech na twarzy Marichuy. Juan Miguel zjawia się w domu sędziego. Patricio przedstawia młodemu psychoanalitykowi swoją córkę Estefanię. Estefanía jest oczarowana Juan Miguelem. Mężczyzna jest zaskoczony, gdyż myślał, że sędzia i jego żona nie mają dzieci. Patricio wyjaśnia mu wszystko. Marichuy poznaje Mayitę, córkę Juan Miguela. Gdy obie sobie rozmawiają zjawia się Onelia. Kobieta jest niezadowolona, że wnuczka rozmawia z dziewczyną. Zabrania jej kontaktu z Marichuy. Viviana wraca do hotelu ze swoim nowym znajomym. Kobieta jest mocno wstawiona, ale zadowolona. Marichuy czuje się samotna w domu Juan Miguela. Tęskni za Candelarią, przyjaciółmi oraz swobodą jaką miała mieszkając na przedmieściu.

Odcinek 9
Emisja: 20 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 21 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Księdza Anselmo odwiedza Candelaria. Kobieta jest smutna, gdyż czuje się samotna odkąd Marichuy już z nią nie mieszka. Duchowny tłumaczy jej, że dziewczyna będzie miała lepiej w domu Juan Miguela, który będzie się nią opiekować i zadba o jej naukę. Ksiądz mówi Candelarii, że jeśli tęskni za Marichuy, to może ją odwiedzać w domu, w którym dziewczyna teraz mieszka. Marichuy poznaje Rocio, siostrę Juan Miguela. Candelarię odwiedza Vicente. Chłopak pyta się o Marichuy. Kobieta mówi mu, że mieszka ona teraz u psychoanalityka Juan Miguela San Roman. Wyjaśnia mu również, że ma to związek z problemami, w które dziewczyna popadła. Estefanía jest zachwycona Juan Miguelem. Uważa, że młody psychoanalityk jest bardzo przystojny. Pyta się Cecilii czy jest on też bogaty. Na to kobieta odpowiada jej, że tak. Informuje ją także, że jest wdowcem i opowiada o okolicznościach śmierci jego żony. Rozmowę przerywa telefon od księdza Anselmo. Isabela słyszy treść rozmowy. Zwraca szczególną uwagę na imię duchownego. Kobiecie nie daje spokoju imię księdza. Jest pewna, iż skądś go zna, ale nie może sobie przypomnieć skąd. Mayita idzie na strych. Chce porozmawiać z babcią Marianą. Dziewczynka opowiada babci, że w domu zamieszkała z nimi dziewczyna o imieniu Marichuy. Zdradza także, iż babcia Onelia nie polubiła nowego domownika. Vicente informuje Amadora, że Marichuy zamieszkała w domu psychoanalityka Juan Miguela. Amador nie jest z tego powodu zadowolony. Estefanía stawia sobie za cel zdobycia Juan Miguela. Chce, aby mężczyzna został jej mężem. Marichuy czuje się samotna w domu Juan Miguela. Chciałaby wrócić do swojej dzielnicy, Candelarii i przyjaciół. Mężczyzna tłumaczy jej, że to nie możliwe, gdyż on jest teraz za nią odpowiedzialny. Początkowo dziewczyny burzy się z tego powodu, ale po chwili przeprasza Juana i całuje go w policzek. Amador dzwoni do Elsy. Prosi ją o adres kuzyna. Mężczyzna ma zamiar odwiedzić Marichuy. Adrian zdradza Candelarii, że jest zazdrosny o Marichuy. Uważa, że Juan Miguel może zakochać się dziewczynie, gdyż jest ona bardzo ładna. W rezydencji San Roman zjawia się Amador, który chce widzieć się z Marichuy. Juan Miguel nie zgadza się na jego wizytę. Wypytuje się Amadora o to, co go łączy z dziewczyną. Ten odpowiada mu, że nie powinno go to obchodzić, gdyż jest to jego prywatna sprawa. Amador odchodzi nie zobaczywszy się z Marichuy. Nazajutrz rano. Onelia pyta się Balbiny czy Marichuy wyniosła się już z domu. Służąca opowiada jej, że nie. Kobieta idzie porozmawiać z zięciem. Teściowa w dalszym ciągu nalega, aby ten usunął dziewczynę z domu. Amador i Beatriz sprzeczają się. Dziewczyna chce, aby ten dał spokój Marichuy. Ten tłumaczy, że musi coś wymyślić, aby się z nią spotkać. Adrian odwiedza dziewczynę w domu San Romanów. Juan Miguel nie zgadza się na to, aby ten spotkał się z Marichuy. Uważa, że może on mieć negatywny wpływ na nią. Adrian jest oburzony, tłumaczy, iż jest porządnym człowiekiem. Adrian w końcu widzi się z Marichuy. Chłopak proponuje małżeństwo dziewczynie. Marichuy nie zgadza się. Juan Miguel mówi Eduardo, że Marichuy budzi w nim ciepłe uczucia. Mężczyzna przyznaje, iż zakochał się w niej. Przyjaciel uważa, że to tylko kaprys, a nie miłość. Juan twierdzi, iż tak nie jest. Adrian pyta się Marichuy czy jest zakochana w Juan Miguelu. Dziewczyna jest oburzona, twierdzi, że psychoanalityk jest dla niej niczym brat. Po wizycie Adriana Marichuy wraca do swojego pokoju. Dziewczyna włącza sobie telewizor. W telewizji leci piosenka, która jej się podoba. Marichuy podgłaśnia telewizor i zaczyna śpiewać czym denerwuje Onelię. Kobieta przychodzi do jej pokoju i wtedy wywiązuje się kłótnia. Onelia ubliża dziewczynie. Ta nie wytrzymuje i zaczyna szarpać się z nią. W trakcie szarpaniny do domu wraca Juan Miguel. Teściowa żali mu się mówiąc, iż dziewczyna nie okazała jej szacunku i zaczęła ją szarpać. Domaga się, aby zięć usunął Marichuy z domu.

Odcinek 10
Emisja: 21 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 22 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy przeprasza Onelię za swoje zachowanie. Kobieta jest zła na dziewczynę i mówi, że nie przyjmie jej przeprosin po czym wychodzi. Cecilia wybiera się do sierocińca i proponuje Estefanii, aby ta jej towarzyszyła. Ta odmawia mówiąc, że sierociniec przywołuje jej smutne wspomnienia. Pani Velarde wpada na pomysł, aby urządzić przyjęcie w domu i tym samym przedstawić wszystkim znajomym Estefanię jako ich córkę. Dziewczynie podoba się ten pomysł. Chce, aby jej gościem specjalnym był Juan Miguel. Juan Miguel rozmawia z Marichuy w bibliotece. Mężczyzna pyta się o jej narzeczonego Adriana. Dziewczyna jest zaskoczona. Adrian mówi matce, że Marichuy nie zgodziła się na małżeństwo z nim. Zdradza także, że podejrzewa, iż zakochała się ona w San Romanie. Estefanía mówi Isabeli o przyjęciu, które Cecilia chce zorganizować w domu, aby przedstawić ją wszystkim znajomym. Obie twierdzą, że dzięki temu przyjęciu będą miały okazje poznać wielu znanych i wpływowych ludzi. Juan Miguel pyta się czy Marichuy czy kocha Adriana. Dziewczyna odpowiada mu, że nie. Zdradza mu także, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Mężczyzna jest zaskoczony jej wyznaniem. Eduardo i Elsa rozmawiają o Juan Miguelu. Eduardo mówi, że przyjaciel wziął na siebie odpowiedzialność za dziewczynę o imieniu Marichuy, aby ta uniknęła więzienia. Elsa przypadkowo zdradza, że zna dziewczynę czym powoduje zdziwienie na twarzy narzeczonego. Juan Miguel prosi Rocio, aby zabrała Marichuy na zakupy i kupiła jej nowe ubrania. Elsa wyjaśnia Eduardo, że Marichuy pozuje Vicente, malarzowi, który należy do jej paczki znajomych. Narzeczona mówi mu, że grupa jej znajomych to artyści, którzy lubią sztukę. Eduardo oświadcza się Elsie. Rocio i Marichuy chodzą po sklepach. Dziewczyny kupują trochę ubrań, a tym czasem Juan Miguel rozmyśla o Marichuy i jej kłótni z teściową. Po powrocie z zakupów Marichuy pokazuje Juan Miguelowi ubrania, które razem z jego siostrą kupiły. Mężczyzna coraz bardziej przekonuje się w tym, że zakochał się w niej. Juan Miguel odwiedza sędziego Velarde i jego żonę. Psychoanalityk zdradza, że Marichuy nie może dłużej mieszkać pod jego dachem. Cecilia proponuje, aby dziewczyna zamieszkała u nich. Sędzia nie zgadza się na ten pomysł, uważa go za absurdalny. Żona nalega, aby ten się zgodził. Cendelaria odwiedza Marichuy w domu San Romana. Estefanía przygląda się z daleka Juan Miguelowi, który rozmawia z sędzia i jego żoną. Dziewczyna zdradza ciotce, że zostanie on jej mężem. Po długim naleganiu żony sędzia zgadza się, aby Marichuy zamieszkała z nimi. Estefanía nie jest z tego powodu zadowolona, ale nie zdradza tego przed Cecilią i sędzią. Dziewczyna przekazuje wiadomość ciotce. Po powrocie od państwa Velarde, Juan Miguel oznajmia Onelii, że nie musi się już denerwować, gdyż Marichuy wyprowadzi się z domu. Mężczyzna czeka w bibliotece na nią, aby jej to oznajmić. Marichuy zjawia się z różą, którą mu wręcza. Juan Miguel mówi Marichuy, że zamieszka w innym domu. Dziewczyna jest rozżalona. Psychoanalityk tłumaczy jej, że to dla jej dobra. Dziewczyna w końcu się zgadza, ale nie jest zachwycona tym pomysłem. Onelia cieszy się, że Marichuy się wyprowadza. Juan Miguel przywozi dziewczynę do domu sędziego Velarde. Cecilia ciepło przyjmuje nowego mieszkańca, co nie podoba się Estefanii i Isabeli.

Odcinek 11
Emisja: 22 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 23 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Cecilia przedstawia Marichuy Isabelę i Estefanię. Elsa informuje Nelsona, że niedługo wyjdzie za Eduardo, gdyż ten jej się oświadczył. Rocio szuka Marichuy w jej pokoju. Dziewczyna nie znajduje jej. Onelia mówi jej, że Marichuy już nie mieszka z nimi. Juan Miguel rozmawia na osobności z Cecilią. Kobieta mówi mu, że Marichuy będzie traktowana w jej domu jak siostra Estefanii. Po rozmowie z panią Velarde Juan Miguel żegna się z Marichuy. Dziewczyna mocno przytula się do niego po czym całuje go w policzek. Nie podoba się to Estefanii. Ksiądz Anselmo pojawia się w domu Juan Miguela. Duchowny przyszedł zobaczyć się z Marichuy. Balbina służąca San Romanów przekazuje mu, że dziewczyna już tu nie mieszka. Estefanía dostrzega w Marichuy zagrożenie. Uważa, że dziewczyna może pokrzyżować jej plany co do zdobycia Juan Miguela. Juan Miguel informuje księdza Anselmo, że Marichuy będzie mieszkała teraz w domu sędziego Velarde. Cecilia mówi Marichuy, że zrobi wszystko, aby dobrze czuła się w jej domu. Amador dziwi się, że Nelson tak lekko przyjął wiadomość o rychłym ślubie Elsy. Elsa mówi Amadorowi, że Marichuy nie mieszka już u Juan Miguela. Zdradza mu również, że dziewczyna zamieszkała u sędziego Velarde. Martirio, służąca państwa Velarde robi uwagi Marichuy na temat jej wychowania. Mayita mówi tacie, że polubiła Marichuy i żałuje, iż dziewczyna już z nimi nie mieszka. Juan Miguel ponownie rozmyśla o Marichuy. Candelaria odwiedza Marichuy w domu sędziego Velarde. Marichuy bardzo cieszy się z jej wizyty. Beatriz i Amador sprzeczają się o Marichuy. Estefanía, Cecilia i Patricio ustalają listę gości na przyjęcie. Dziewczyna chce, aby Juan Miguel towarzyszył jej tego wieczoru, ale ten musi na kilka dni wyjechać z Meksyku. Estefanía chce zaczekać z przyjęciem do jego powrotu. Eduardo informuje Elsę, że wyjeżdża z Juan Miguelem na kilka dni z Meksyku w celach służbowych. Estefanía mówi Marichuy o wyjeździe Juan Miguela. Dziewczyna jest smutna z tego powodu. Wieczorem, gdy już śpi, do jej pokoju przychodzi Estefanía. Dziewczyna chwyta poduszkę i zbliża się do śpiącej Marichuy. Gdy ta budzi się, Estefanía pyta się co czuje do Juan Miguela.

Odcinek 12
Emisja: 23 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 26 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Estefanía pyta się Marichuy czy ta kocha Juan Miguela. Dziewczyna mówi jej, że tak, ale nie tak jak ona myśli. Po rozmowie z dziewczyną Estefanía jest już pewna, że Marichuy jest zakochana w Juan Miguelu tylko nie chce się do tego przyznać. Marichuy zaprzyjaźnią się z Dorą, jedną ze służących państwa Velarde. Juan Miguel szykuje się do wyjazdu. Mężczyzna prosi siostrę, aby podczas jego nieobecności odwiedzała Marichuy w domu sędziego Velarde. Viviana miło spędza czas w towarzystwie swojego kochanka. Kobieta postanawia zadzwonić do domu. Liczy, że tym razem telefon odbierze Onelia. Jednak i tym razem ma pecha, gdyż telefon odbiera Balbina. Viviana rozłącza się. Adrian odwiedza Candelaria. Chłopak wypytuje się o Marichuy, a dokładniej o to jak się jej układa w domu sędziego. Elsa rozmawia z Juan Miguelem. Dziewczyna mówi mu o ślubie z Eduardo. Kuzyn pyta się jej czy zerwała już z Nelsonem. Cecilia i Marichuy spędzają miło popułudnie rozmawiając i zrywając jabłka w ogrodzie. Obserwuje je Isabela, której nie podoba się to, że przyjaciółka tak zżyła się z dziewczyną. Marichuy opowiada Cecilii o sierocińcu i tym jak z niego uciekła i trafiła do Candelarii. Cecilia pyta się Marichuy o jej rodziców. Dziewczyna mówi jej, że nie wiem kim są, gdyż ich nie zna. Estefanía pyta się ojca czy może wziąć samochód, zdradza przy okazji, że była w Nowym Jorku czym powoduje zdziwienie na twarzy Patricia. Dziewczyna szybko połapuje się, że powiedziała coś czego nie powinna była, jednak szybko wyjaśnia sprawę dzięki czemu wychodzi obronną ręka z sytuacji. Sędzia daje dziewczynie kluczyki do samochodu. Estefanía bardzo mu dziękuje. Marichuy prosi Cecilię, aby wybrała jej numer do Juan Miguela. Mężczyzna początkowo nie chcę rozmawiać z dziewczyną, jednak w końcu łamie się i odbiera telefon. Juan Miguel mówi Marichuy, że wieczorem wyjeżdża na kilka dni z Meksyku. Viviana ponownie dzwoni do domu. Telefon ponownie odbiera Balbina, która rozpoznaje głos kobiety. Służąca jest roztrzęsiona. Onelia uważa, że to głupie żarty, gdyż Viviana nie żyje. Isabela martwi się, że Cecilia dużo czasu spędza z Marichuy, co jej się nie podoba. Kobieta mówi o tym siostrzenicy, ale ta się tym nie martwi. Elsa odwiedza Amadora w jego teatrze. Dziewczyna informuje go, że jej kuzyn zakochał się w Marichuy. Estefanía zjawia się na lotnisku, aby pożegnać się Juan Miguelem. Dziewczyna wręcza mu w prezencie książkę prosząc, aby pamiętał o niej. Wieczorem Amador zakrada się do domu sędziego, aby spotkać się z Marichuy. Do śpiącej Mayity przychodzi babcia Mariana, która całuje ją na dobranoc. Viviana i jej kochanek wracają wieczorem do hotelu. Kobieta jest trochę wstawiona dlatego też mężczyzna wykorzystuje okazję i kradnie jej pierścionek. Cecilia dzwoni do księdza Anselmo. Chce z nim porozmawiać o sprawach dotyczących sierocińca dlatego umawia się z nim na spotkanie. Przy jej rozmowie jest obecna Isabela. Duchowny mówi Cecilii, że jutro do niej przyjdzie, a przy okazji odwiedzi Marichuy. Amador rzuca się na Marichuy. Dziewczyna próbuje się bronić i ucieka przed nim. Mężczyzna dogania ją i próbuje pocałować ją na siłę. W tym samym czasie do domu wraca sędzia Velarde.

Odcinek 13
Emisja: 26 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 27 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Sędzia nie jest zadowolony z obrazka jaki zastał wróciwszy do domu. Mężczyzna karze wynieść się Amadorowi z jego posiadłości, a Marichuy obwinia o całe zajście. Dziewczyna jest roztrzęsiona całym zajściem. Olga odwiedza księdza Anselmo. Kobieta rozmawia z duchownym o swojej córce Puricie. Patricio oskarża Marichuy w obecności Cecilii i Isabeli o obściskiwanie się z Amadorem. Dziewczyna próbuje wytłumaczyć całą sytuację, ale sędzia jej nie wierzy. Nazywa ją kłamczuchą. Juan Miguel i Eduardo podczas podróży samolotem rozmawiają o Marichuy. Następnego dnia rano Cecilia przychodzi do pokoju Marichuy. Dziewczyna opowiada jej co naprawdę zaszło minionego wieczoru. Wysiadając z samolotu Juan Miguel zapomina zabrać książkę, którą dostał w prezencie od Estefanii. Viviana nie może znaleźć swojego pierścionka. Kobieta nie podejrzewa, że jej nowy znajomy wykorzystał moment jej nie uwagi i ukradł jej go. Rocio przyjeżdża do domu sędziego Velarde, aby spotkać się z Marichuy. Podczas nieobecności Eduardo, Elsa wykorzystuje czas na spotkania z Nelsonem. Ksiądz Anselmo zjawia się w domu Velarde i trafia na Isabelę. Rocio i Marichuy miło spędzają dzień rozmawiając, spacerując i pływając kajakiem. Isabela wypytuje księdza Anselmo o Marchuy. Kobieta po dłuższej rozmowie z nim, orientuje się, że duchowny jest tym księdzem, któremu Cecilia oddała swoją córkę, a Marichuy jest właśnie tym dzieckiem. Ciotka dzieli się tą informacją ze swoją siostrzenicą. Kobiety obawiają się, że ich plan może wyjść na jaw. Rocio i Marichuy odwiedzają księdza Anselmo. Estefanía chce odwiedzić siostrę Juan Miguela i poznać lepiej jego córeczkę, aby tym samym się jej przypodobać. Leżąc wieczorem w łóżku Marichuy rozmyśla o Juan Miguelu, a on w tym samym czasie myśli o niej. Cecilia zgadza się, aby Marichuy odwiedziła Candelarię. Kobieta wyraża również zgodę by dziewczyna sprowadziła do domu swojego psa, Kumpla. Pani Velarde daje dziewczynie pieniądze za które ta kupuje mleko i jedzenie dla dzieci z sierocińca. Estefanía czyta w gazecie o kongresie na którym uczestniczy Juan Miguel i Eduardo. Dziewczyna nie może doczekać się kiedy ten z niego wróci. Marichuy wycina z gazety zdjęcie Juan Miguela. Estefanía przychodzi do pokoju Marichuy i żąda, aby ta oddała jej gazetę. Dziewczyna policzkuje Marichuy.

Odcinek 14
Emisja: 27 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 28 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy i Estefanía zaczynają się szarpać. Dziewczyna jest zła, że ta ją spoliczkowała. Krzyki niepokoją Cecilię i Isabelę, które przychodzą do pokoju Marichuy. Estefanía żali się Cecilii, iż Marichuy rzuciła się na nią. Juan Miguel dzwoni do domu. Mężczyzna wypytuje się siostry jak Marichuy czuje się w domu sędziego Velarde. Po całej kłótni Cecilia prosi Estefanię, aby o niczym nie mówiła Patricio. Kobieta prosi ją również, aby wybaczyła dziewczynie, gdyż ta jest trochę impulsywna. Estefanía zgadza się na to, ale z wielką nie chęcią. Juan Miguel znowu rozmyśla o Marichuy. Estefanía odwiedza Rocio i Mayitę w domu Juan Miguela. Dziewczyna poznaje także Onelię. Marichuy dzwoni do Rocio. Dziewczyna prosi ją, aby do niej przyjechała. Rocio zabiera Marichuy na przejażdżkę samochodem. Dziewczyna opowiada siostrze Juan Miguela o kłótni z Estefanią. Rocio wpada na pewien pomysł, zabiera Marichuy do kawiarenki internetowej. Marichuy rysuje serce oraz pisze Juan Miguelowi, że zanim tęskni po czym Rocio wysyła wiadomość bratu. Juan Miguel odbiera wiadomość na swoim laptopie, który wywołuje uśmiech na jego twarzy. Mężczyzna zwierza się Eduardo, iż jest przekonany, że Marichuy też coś do niego czuje. Wieczorem Adrian przychodzi do domu sędziego. Chłopak chce porozmawiać z Marichuy. Adrian mówi Marichuy, że przestawił się sędziemu i jego żonie jako jej narzeczony. Dziewczyna nie jest zachwycona tym faktem. Estefanía wyznaje Cecilii, że jest zakochana w Juan Miguelu i nie może doczekać się jego powrotu. Estefanía w obecności Cecilii mówi Marichuy, że nie ma do niej żalu za kłótnię po czym przytula ją mówiąc, że są prawie jak siostry. Rocio zabiera Marichuy na małe zakupy. Dziewczyny wychodząc z jednego ze sklepów spotykają Vicente. Marichuy przedstawia Vicente Rocio. Chłopak wpada w oko siostrze Juan Miguela. Po powrocie z zakupów Marichuy urządza swój pokój w rzeczy, które kupiła z Rocio. Dziewczyna kupiła także farbę, aby pomalować swój pokój na ulubiony kolor. Marichuy dostaje pozwolenie od Cecilii i wychodzi sama z domu. Idzie ona do Vicente, który chciał, aby przyszła mu pozować do obrazu. W mieszkaniu Vicente Marichuy spotyka Amadora. Amador wykorzystuje sytuację, że nikogo nie ma w domu i chce kochać się z dziewczyną. Mężczyzna rzuca się na Marichuy, która próbuje bronić się przed nim.

Odcinek 15
Emisja: 28 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 29 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Amador rzuca się na Marichuy. Dziewczyna próbuje wyrwać się z jego uścisku. Podczas szarpaniny Marichuy uderza Amadora glinianym naczyniem w głowę. Ten traci przytomność i pada na podłogę. W tym samym czasie do domu wraca Vicente, który pyta się roztrzęsionej dziewczyny, co się stało. Becky i Israel odwiedzają Beatriz, która jest w złym stanie po zażyciu dużej ilości środków nasennych. Dziewczyna jest zakochana w Amadorze i przygnębia ją fakt, że ten traktuje ją przedmiotowo. Marichuy mówi Vicente o całym zajściu. Juan Miguel obawia się powrotu do Meksyku. Zdradza Eduardo, że trudno mu będzie odrzucić uczucie, które czuje w stosunku do Marichuy. Marichuy wraca do domu. Cecilia, Isabela i Estefanía zauważają, że dziewczyna wróciła podenerwowana. Rocio odwiedza Marichuy. Ta opowiada jej co się stało. Rocio postanawia pojechać do Vicente i zobaczyć jak się mają sprawy. Onelia przyłapuje Mayitę na jedzeniu czekoladek. Rocio dzwoni do Marichuy i przekazuje jej wieści na temat stanu zdrowia Amadora. Cecilia martwi się o Marichuy. Kobieta chce wezwać lekarza, gdyż dziewczyna ma gorączkę. Dziewczyna prosi ją, aby tego nie robiła, gdyż to nic takiego. Amador dochodzi do siebie. Mężczyznę bardzo boli głowa od uderzenia, które zadała mu Marichuy. Marichuy znowu ma koszmary nocne. Śni jej się mężczyzna, który ją goni. Dziewczyna krzyczy czym budzi domowników. Cecilia przychodzi do jej pokoju. W jej pokoju zjawią się także Estefanía, Isabela, Martirio oraz Patricio. Cecilia przynosi dziewczynie tabletki na uspokojenie. Vicente wypomina Amadorowi to, co chciał zrobić Marichuy. Przyjaciel nie pochwala tego. Juan Miguel leżąc w łóżku rozmyśla o Marichuy. Mężczyzna czyta wiadomość, którą od niej dostał. Rano Estefanía przychodzi do pokoju Marichuy i przynosi jej kwiaty. Próbuje ona dowiedzieć się, co za koszmary dręczą Marichuy i czy ma to coś wspólnego z jej przeszłością. Vicente mówi Rocio, że Amador chce, aby Marichuy przyszła do niego, jeśli ta odmówi, to zgłosi na policji całe zajście. Estefanii nie udaje się niczego wyciągnąć od Marichuy na temat jej koszmarów. Rodzice Elsy są zdziwieni zachowaniem córki. Sądzą, że dziewczyna tęskni za swoim narzeczonym Eduardo. Dziewczyna jest przygnębiona faktem, że niebawem wyjdzie za Eduardo. Rocio mówi Marichuy, że Amador czuje się już lepiej. Przekazuje je również, iż mężczyzna chce, aby przyszła do niego. Dziewczyny zjawiają się u Vicente. Amador prosi o wybaczenie Marichuy za to, co próbował jej zrobić. Candelaria przychodzi do domu sędziego. Cecilia w obecności Isabeli pyta się o koszmary, które miewa Marichuy. Kobieta opowiada jej o tym, wspomina także o tym jak dziewczyna trafiła do sierocińca. Słysząc to Isabela ma podejrzenia, że Marichuy może być prawdziwą córką Cecilii i Patricia. Amador zdejmuje bandaż, który miał na głowie. Mężczyzna mówi, że nic nie widzi. Marichuy jest załamana. Isabela przychodzi do pokoju Marichuy i wypytują ją o sierociniec. Dziewczyna zdradza jej wszystkie szczegóły. Kobieta jest już pewna, że Marichuy jest prawdziwą córkę sędziego i jego żony. Dzieli się tą informacją z siostrzenicą mówiąc, że muszą zrobić wszystko, aby pozbyć się jej z domu Velarde.

Odcinek 16
Emisja: 29 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 30 maja 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Amador chce wykorzystać utratę wzroku, aby manipulować Marichuy. Cecilia przychodzi do pokoju Marichuy. Kobieta mówi jej, że martwi się o nią, gdyż ta ostatnio jest podenerwowana. Isabela i Estefanía są niepocieszone. Zastanawiają się jak usunąć Marichuy z domu i odsunąć ją od jej prawdziwych rodziców. Cecilia pozwala Marichuy odwiedzić Candelarię. Dziewczyna idzie ją odwiedzić. Marichuy opowiada Candelarii o tym, co zaszło w mieszkaniu Vicente. Mayita idzie porozmawiać z babcią Marianą. Wracając od Candelarii, Marichuy dzwoni do mieszkania Vicente. Telefon odbiera Amador. Mężczyzna odzyskał wzrok, ale postanawia nadal udawać przed wszystkimi, iż nadal nic nie widzi. Becky, Elsa, Israel i Nelson przygotowują się w teatrze do przedstawienia teatralnego. Do teatru przychodzi Vicente, który przynosi im wiadomość o tym, co stało się Amadorowi. Przyjaciele martwią się również o Beatriz. Amador chce, aby Marichuy go odwiedzała, w zamian on nie zgłosi policji tego, że pozbawiła go wzroku. Sędzia Velarde rozmawia z żoną na temat Marichuy. Mężczyzna uważa, iż żona za bardzo zżyła się z dziewczyną. Becky, Israel i Nelson odwiedzają Beatriz. Znajdują ją nieprzytomną. Dziewczyna zażyła sporą dawkę środków nasennych przez co jest w kiepskim stanie. Zabierają ją do szpitala. Patricio zarzuca Marichuy to, iż martwi swoim zachowaniem jego żonę. Dziewczyna uważa, że sędzia jej nie lubi i gardzi nią. Patricio zaprzecza temu. Candelaria odwiedza księdza Anselmo. Mówi mu o tym, co Amador próbował zrobić Marichuy i to, że mężczyzna stracił wzrok z jej winy. Isabela znajduje sprzymierzeńca w Martirio, służącej państwa Velarde. Kobieta mówi jej, że nie znosi Marichuy. Uważa, że jest prosta i chciałaby, aby sędzia wyrzucił ją z domu. Ksiądz Anselmo przychodzi do domu Velarde. Duchowny chce spotkać się z Cecilią. Estefanía jest przerażona. Przekonuje ona Patricia, aby to on porozmawiał z księdzem, gdyż chodzi za pewne o Marichuy, a po co mają martwić tym Cecilię. Marichuy zakrada się do kuchni, aby podebrać z lodówki jedzenie dla swojego psa, Kumpla. Sędzia rozmawia z księdzem o Marichuy. Estefanía mówi Isabeli, że Patricio rozmawia z księdzem Anselmo w ogrodzie. Obie wpadają w popłoch, chcą nie dopuścić do spotkania duchownego z Cecilią. Juan Miguel wraca z podróży służbowej. Viviana zauważa brak kilku błyskotek w swojej walizeczce. Kobieta podejrzewa swojego kochanka Burneya o ich kradzież. Sędzia Velarde za namową Estefanii zaprasza Juan Miguela do siebie na kawę. Mężczyzna przyjmuje zaproszenie. Cecilia mówi Marichuy, że Juan Miguel wrócił z podróży i ma przyjechać do nich. Marichuy bardzo cieszy się z tego powodu. Juan Miguel zjawia się w domu Velarde. Beatriz leży w szpitalu. Jest stan jest poważny. Marichuy i Juan Miguel czule się witają, co nie podoba się Estefanii.

Odcinek 17
Emisja: 30 maja 2014, godz. 17:00 w TV6; 2 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Czułe powitanie Juan Miguela i Marichuy przerywa Estefanía. Vicente mówi Amadorowi, że Juan Miguel wrócił z podróży służbowej. Juan Miguel wręcza Marichuy prezent. Jest nim aniołek zamknięty w szklanej kuli. Mężczyzna wręcza również prezenty pozostałym domownikom. Amador dowiaduje się od Vicente, że Beatriz leży w szpitalu. Mężczyzna nie czuje się winny temu, co jej się stało. Marichuy wręcza Juan Miguelowi prezent. Są nim kwiaty, które dziewczyna zerwała w ogrodzie. Juan Miguel czuje się zakłopotany. Wracając od sędziego mężczyzna znowu rozmyśla o Marichuy. Marichuy dzwoni do Rocio. Siostra San Romana nalega, aby ta wyznała mu prawdę na temat Amadora. Rozmowę podsłuchuje Isabela. Kobieta dzieli się tą wiadomością z Estefanią. Obie postanawiają to wykorzystać, aby usunąć Marichuy z domu sędziego. Rano przy śniadaniu Isabela i Estefanía mówią sędziemu, że Amador, mężczyzna, z którym nakrył Marichuy, stracił wzrok z jej winy. Adrian przychodzi do mieszkanie Vicente, aby porozmawiać z Amadorem. Patricio zdradza Cecilii to, czego dopuściła się Marichuy. Dziewczyna próbuje się bronić, ale sędzia twierdzi, iż jest to kolejne z jej kłamstw. Cecilia broni jej. Sędzia chce, by Marichuy odeszła z jego domu. Po rozmowie z Amadorem Adrian wychodzi. Ten jest zadowolony z tego, że udało mu się oszukać kolejną osobę. Mayita przychodzi do babci Mariany, która zabiera ją do zaczarowanego cyrku. Adrian postanawia wrócić do mieszkania Vicente. Tym razem pech sprawił, że Amador nieopatrznie zdradza się, iż nie jest niewidomy. Marichuy pakuje swoje rzeczy, a Cecilia jej pomaga. Eduardo dzwoni do Elsy. Dziewczyna przez nieuwagę nazywa go Nelsonem. Adrian zjawia się w domu sędziego Velarde i mówi wszystkim, że Amador nie jest niewidomy. Tłumaczy, że mężczyzna wszystkich okłamał. Isabela i Estefanía są niepocieszone, że ich próba wyeliminowania Marichuy z domu Velarde nie powiodła się. Kobiety obawiają się, że w końcu ksiądz Anselmo i Cecilia spotkają się przez co wyjdzie na jaw ich plan. Isabela przychodzi do pokoju Marichuy. Kobieta próbuje dowiedzieć się od dziewczyny kim jest mężczyzna z jej snów. Do Juan Miguela dzwoni mężczyzna z banku. Chodzi o zrealizowanie czeku Viviany, jego żony. Mężczyzna jest zdziwiony.

Odcinek 18
Emisja: 2 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 3 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Pracownik banku zdradza Juan Miguelowi, że czek został zrealizowany przez niejakiego Burneya Smitha. Mężczyzna dzieli się tą informacją z swoją siostrą, Rocio. Isabeli nie udaje się wyciągnąć nic od Marichuy na temat mężczyzny z jej snów. Amador jest wściekły, że jego oszustwo wyszło na jaw. Vicente wróciwszy do domu jest zdziwiony, że ten widzi. Estefanía, Isabela i Cecilia planują przyjęcie. Estefanía mówi Cecilii, że nie chce, aby Marichuy była na jej przyjęciu, gdyż boi się, że może wywołać jakiś skandal. Onelia dzwoni do Estefanii i mówi jej, że w związku z żałobą po córce nie będzie obecna na jej przyjęciu. Zdradza także, iż nie ma nic przeciwko, aby Juan Miguel przyszedł na jej przyjęcie. Rocio dostaje zaproszenie dla siebie i osoby towarzyszącej. Dziewczyna dzwoni do Vicente, od którego dowiaduje się o kłamstwie Amadora. Rocio pyta się Vicente czy nie chciałby jej towarzyszyć na przyjęciu u Estefanii. Chłopak chętnie zgadza się. Stan Beatriz nadal jest poważny. Dziewczyna wzywa Amadora. Przygotowania do przyjęcia Estefanii idą pełną parą. Cecilia zastanawia się jak powiedzieć Marichuy, że nie jest zaproszona na przyjęcie Estefanii. Doktor prosi Becky i Israela, aby przyprowadzili Amadora, gdyż jest to bardzo ważne dla Beatriz i może pomóc w poprawie jej stanu zdrowia. Amador dowiaduje się od Vicente o przyjęciu w domu sędziego Velarde. Mężczyzna chce również iść na to przyjęcie i przypomina sobie, że jego ciotka i wujek przyjaźnią się z sędzią i jego żoną. Zamierza to wykorzystać, aby dostać się na przyjęcie, a tym samym ponownie zbliżyć się do Marichuy. Cecilia mówi Marichuy, że nie została zaproszona na przyjęcie. Eduardo przyjeżdża po Elsę i poznaje jej przyjaciół z grypy teatralnej, wśród nich także Nelsona. Candelaria odwiedza Marichuy. Israel zmusza Amadora, aby przyszedł do szpitala, gdzie leży Beatriz. Marichuy mówi Juan Miguelowi, że nie została zaproszona na przyjęcie Estefanii. Mężczyzna dzwoni do siostry i prosi ją o pewną przysługę. Przyjęciu w domu Velarde trwa. Na przyjęciu zjawiają się wszyscy zaproszeni goście. Amador również jest na przyjęciu. Estefanía zostaje przedstawiona przyjaciołom sędziego i jego żony. Rocio zjawia się na przyjęciu z Marichuy, która wygląda olśniewająco i tym samym zwraca na siebie uwagę Juan Miguela. Estefanía jest wściekła.

Odcinek 19
Emisja: 3 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 4 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy trochę się denerwuje, gdyż dziewczyna nigdy wcześniej nie uczestniczyła w tak wytwornym przyjęciu. Rocio uspokaja ją mówiąc, aby niczym się nie martwiła, gdyż wygląda prześlicznie. Amador zauważa na przyjęciu Marichuy. Mężczyzna jest zachwycony tym jak dziewczyna wygląda. Estefanía jest niepocieszona, iż Rocio przyszła w towarzystwie Marichuy, która nie była zaproszona. Juan Miguel mówi jej, że to był jego pomysł. Dziewczyna nie kryje zaskoczenia. Państwo Velarde opowiadają swoim przyjaciołom o swojej córce i to w jakich okolicznościach ją odnaleźli. Cecilia jest zaskoczona obecnością Marichuy na przyjęciu. Kobieta jednak nie gniewa się na nią, stwierdza, że dziewczyna bardzo ładnie wygląda. Vicente wita się z Rocio i Marichuy. Chłopak zaprasza siostrę Juan Miguela do tańca. Beatriz odzyskuje świadomość. Isabela zauważa na przyjęciu Marichuy. Kobieta mówi Cecilii, że martwi się jej obecnością, gdyż dziewczyna jest zbyt impulsywna czym może wywołać skandal i zepsuć przyjęcie. Cecilia uspokaja ją mówiąc, iż nic złego się nie wydarzy. Juan Miguel przedstawia Marichuy Eduardo i jego narzeczoną Elsę. Dziewczyna stwierdza, że obie z Elsą znają się już od jakiegoś czasu. Marichuy zostaje zaproszona do tańca przez nieznajomego mężczyznę. Amador odbija ją partnerowi. Marichuy mówi mu, że nie chce go widzieć po tym, co jej zrobił. Isabela wpada na pewien pomysł. Kobieta chce spić szampanem Marichuy. Marichuy zostaje ponownie zaproszona do tańca przez nieznajomego mężczyznę. Podczas tańca dziewczyna zdejmuje buty, które ją uwierają. Estefanía pyta się Juan Miguela czy kocha Marichuy. Mężczyzna zaprzecza. Isabela prosi barmana, aby podsyłał przy pomocy kelnera szampana Marichuy. Dziewczyna wypija kieliszek za kieliszkiem. Marichuy porywa do tańca Juan Miguela. Estefanía jest wściekła. Oboje tańczą wpatrzeni w siebie bardzo głęboko. Estefanía nie wytrzymuje i odbija Juan Miguela Marichuy. Amador przedstawia się Estefanii. Estefanía w rozmowie z Juan Miguelem zdradza mu, iż Amador z winy Marichuy na chwilę stracił wzrok. Amador chce zatańczyć z Marichuy podczas, gdy ta nie chce. Zaczyna ją szarpać. Juan Miguel staje w jej obronie i uderza Amadora. Wywiązuje się bójka. Estefanía mówi sędziemu, że wszystkiemu winna jest Marichuy, która zepsuła jej przyjęcie. Sędzia jest zły na dziewczynę. Rocio wyprowadza koleżankę z przyjęcia. W domu Marichuy ma zawroty głowy po wypiciu dużej ilości alkoholu. Juan Miguel pyta się Estefanii czy zostanie jego narzeczoną. Dziewczyna zgadza się i informuje o tym Cecilię, Patricio i Isabelę. Wszyscy się cieszą tylko Juan Miguel nie jest zbytnio zachwycony, jednakże ma nadzieje, że przy Estefanii zapomni o tym, co czuje do Marichuy. Juan Miguel odwozi do domu Estefanię. Marichuy obserwuje ich z ukryci
Dodał:  Wiola dnia 01 czerwiec 2014         0 Komentarzy · 666 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Prawdziwe uczucie" odc. 163-183 ost.
Streszczenia odcinków
1RmTsU.jpg

Odcinek 163
Emisja: 6 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 7 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Liliana nie zamierza rezygnować ze spadku po matce. Nelson odkrywa, że Salsero i Kendra byli kochankami. Zaczyna wątpić w to, czy jest ojcem dziecka Kendry i żąda badań DNA. Adriana i Victoria zgadzają się, aby Aníbal uznał oficjalnie Lilianę jako swoją wnuczkę. Kendra ma żal do Nelsona, że nie wierzy w jej uczciwość. Liliana prosi Victorię, żeby zostawiła Arriagę.

Odcinek 164
Emisja: 7 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 8 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga nie zamierza rezygnować z Victorii. Wierzy, że prędzej czy później Liliana pogodzi się z jego decyzją. Adriana nie chce słuchać wyjaśnień Carlosa na temat Bruny. Aníbal podważa decyzję Nelsona. Salsero wraca do pracy i będzie podlegał bezpośrednio pod niego. Roy dowiaduje się, że Liliana należy do rodziny Balvanera. Ma nadzieję, iż ta wiadomość wpłynie na zmianę decyzji jego rodziców, którzy nie akceptowali Liliany ze względu na jej pochodzenie. Carlos ignoruje ostrzeżenie Aníbala, próbującego rozdzielić go z Adrianą. Chwilę później zostaje pobity przez dwójkę zbirów na oczach Victorii.

Odcinek 165
Emisja: 8 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 9 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Ludzie Aníbala grożą Carlosowi, że jeśli nie wyjedzie z Meksyku, następnym razem pozbawią go życia. Nelson wypomina Aníbalowi, że przywrócił Salsero do pracy, a do tego zamierza sprowadzić Lilianę do domu. Aníbal nie przyznaje się córce do wynajęcia zbirów, którzy pobili Carlosa. Arriaga nakazuje Aníbalowi pohamować się w zamiarach otoczenia Liliany luksusami, do jakich nie przywykła. Mężczyzna ignoruje jego żądanie, przekonany, że w ten sposób zrekompensuje wnuczce stracone lata. Guzmán nagrywa rozmowę, w której Aníbal zobowiązuje się do wypłacenia mu miliona dolarów oraz pokrycia kosztów biletu w jedną stronę do Nowego Jorku, w zamian za porzucenie Nikki.

Odcinek 166
Emisja: 9 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 12 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Aníbal oznajmia Nikki, że Guzmán przyjął od niego milion dolarów i wyjeżdża do Nowego Jorku. Arriaga winni Aníbala za rozłąkę z córką. Candelaria próbuje bronić swojego przyszłego męża. Nikki wraca do domu. Jest przerażona, widząc walizkę i myśli, że Guzmán dał się kupić. On szybko wyjaśnia jej, że przystał na propozycję Aníbala, aby przekonać się, do czego jest zdolny. Nikki jest rozczarowana zachowaniem dziadka, który myśli, że wszystko na świecie ma swoją cenę. Felipe jest skłonny wybaczyć Pauli, że zostawiła go dla innego mężczyzny. Nikki oznajmia dziadkowi, że jego plan nie wypalił oraz że zatrzymuje pieniądze, jakimi usiłował przekupić Guzmana. Adriana policzkuje ojca za to, co zrobił Nikki. Guzmán chce zwrócić Aníbalowi pieniądze z łapówki.

Odcinek 167
Emisja: 12 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 13 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nelson ostrzega Aníbala, że jeszcze tego wieczora Adriana pozna prawdę o swojej córce. Guzmán zostaje nowym ochroniarzem Carlosa. Candelaria stawia Aníbalowi warunek – wyjdzie za niego tylko wtedy, gdy przestanie rozpieszczać Lilianę. Aníbal nasyła swoich ludzi, aby pobili Nelsona. Nikki i Guzmán znajdują go rannego. Mężczyzna zostaje przewieziony do szpitala. Jego stan jest ciężki i pilnie potrzebuje transfuzji krwi. Bruna uwodzi Carlosa. Salsero z cynizmem mówi Kendrze, że jeśli Nelson umrze, nie tylko straci wszystko, ale będzie musiała wrócić do dawnego zawodu.

Odcinek 168
Emisja: 13 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 14 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Operacja Nelsona kończy się sukcesem, ale jego życie nadal jest zagrożone. Jeśli nowy bajpas się nie sprawdzi, mężczyznę czeka amputacja nogi. Nikki słyszy jak ojciec w swoim delirium nazywa Aníbala mordercą. Bruna czuje się oszukana, tym, że kolejna Balvanera zepchnęła ją na drugi plan. Adriana otrzymuje anonimowy telefon. Ktoś proponuje, że powie jej, gdzie znajdzie córkę, ale musi mu sowicie zapłacić za informację. Arriaga obiecuje Adrianie swoją pomoc. Nelson dowiaduje się o swoim stanie i mówi, że woli umrzeć, niż być inwalidą do końca życia. Kendra składa ukochanemu fałszywą obietnicę, że będzie przy nim, bez względu na wszystko. Nelson prosi ją, aby w razie jego śmierci, oddała Adrianie list od Candelarii. Aníbal wypiera się przed wnuczką, jakoby miał coś wspólnego z napaścią na Nelsona.

Odcinek 169
Emisja: 14 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 15 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Aníbal zobowiązuje się opłacić leczenie Nelsona oraz jego córki za granicą. W zamian oczekuje, że zięć zwróci wolność jego córce. Espanto wmawia Adrianie, że jej córka umarła rok temu na gruźlicę. Kobieta mocno to przeżywa, ale Carlos jest przy niej, by dodać ją pocieszyć. Arriaga zamierza sprawdzić, czy informacja jest prawdziwa. Guzmán zostaje sfotografowany przez dziennikarzy, którzy „polują” na Brunę. Kendra ma nadzieję, że po śmierci męża otrzyma chociaż pieniądze z ubezpieczenia. Arriaga informuje Adrianę, że ktoś podle z niej zadrwił, wymyślając śmierć jej córki. Beatriz dowiaduje się, że jej matka ma raka. Guzmán nakrywa Nikki w objęciach Roya.

Odcinek 170
Emisja: 15 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 16 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nikki wyjaśnia Guzmanowi, że zaprosiła Roya, żeby porozmawiać z nim o anulowaniu ślubu kościelnego. Adriana odkrywa, że jest w ciąży. Nelson dziękuje Guzmanowi za ocelenie mu życia i obiecuje zaakceptować go jako partnera Nikki. Carlos jest wściekły, ponieważ zdjęcia do jego filmu zostają odwołane. Liliana prosi Roya, żeby nie zgadzał się na propozycję Nikki. Dziewczyna ma nadzieję, że Guzmán znudzi się Nikki i wybierze ją. Roy jest oburzony prośbą Liliany i natychmiast rezygnuje z pracy dla niej. Adriana nie chce mówić Carlosowi o ciąży, aby niepotrzebnie go nie zobowiązywać. Arriaga uważa, że postępuje samolubnie. Nikki znajduje gazetę ze zdjęciem Guzmana i Bruny. Victoria także odkrywa, że jest w ciąży i wraca, aby podzielić się tą wiadomością z Arriagą.

Odcinek 171
Emisja: 16 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 19 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga jest szczęśliwy, że zostanie ponownie ojcem. Adriana dzieli się z Lilianą wiadomości o ciąży. Nelson życzy Victorii szczęścia z Arriagą. Kobieta jest zaskoczona zmianą u męża. Arriaga zarzuca Candelarii, że pozwoliła, żeby Aníbal wyprał jej mózg i teraz zamierzają zrobić to samo z Lilianą. Roy mówi rodzicom, że Liliana okazała się być jedną z Balvanera. Adriana obarcza ojca winą za wyjazd Carlosa. Mówi mu także, że spodziewa się dziecka Carlosa i urodzi je bez względu na wszystko. Kiedy Aníbal sugeruje córce aborcję, ona nazywa go mordercą.

Odcinek 172
Emisja: 19 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 20 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Beatriz organizuje przyjęcie urodzinowe dla matki. Podczas biesiadowania Paula mdleje i umiera. Polita dowiaduje się o ciąży Victorii i dzieli się nowiną z Lilianą. Candelarii jest przykro, że Liliana była jedynym gościem na jej ślubie cywilnym z Aníbalem. Arriaga zarzuca sobie, że był złym ojcem, dlatego córka nie odzywa się do niego od sześciu miesięcy. Kendra jest niezadowolona z życia pozbawionego luksusów. Namawia Nelsona, żeby wyciągnął pieniądze od byłego teścia w zamian za zwrócenie listu Candelarii. Arriaga pragnie pojednać się z córką, ale ona mówi mu, że to niemożliwe, dopóki nie zerwie z Victorią.

Odcinek 173
Emisja: 20 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 21 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nikki spełnia swoje marzenie i otwiera centrum rehabilitacji dla chorych z zaburzeniami odżywania. Guzmán odwiedza Lilianę, żeby przekonać ją do pojednania z ojcem. Dziewczyna przypomina mu, jak sam przez długie lata gniewał się na matkę. Guzmán radzi jej, żeby nie popełniła jego błędu. Espanto w przebraniu przychodzi do sklepiku Liliany i próbuje ją porwać. Dochodzi do bójki. Liliana zostaje ranna w brzuch, ale unika porwania. Kendra jest zła na Espanto, że po raz kolejny ją zawiódł. Francisco zabiera ciężko ranną Lilinę do szpitala. Kendra jedzie tam, aby upewnić się, że skona. Aníbal wygania ją i ostrzega, że jest w posiadaniu dowodów na to, że wspólnie z Odette próbowały wrobić Arriagę i Victorię w romans.

Odcinek 174
Emisja: 21 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 22 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Adriana spotyka w szpitalu Vicente, byłego narzeczonego i ojca jej zaginionej córki. Lekarz mówi jej, że operacja Liliany zakończyła się pomyślnie, ale jej stan jest ciężki i najbliższe 48 godzin będą decydujące. Nikki mówi ojcu, że jest dumna z jego postępów w rehabilitacji oraz że bardzo go kocha. Nelson przeprasza Guzmana za to, że potraktował go z góry, zamiast lepiej mu się przyjrzeć. Vicente opowiada Adrianie o tym, jak jej ojciec podłożył w jego pokoju narkotyki, przez co trafił do więzienia. Wmówił mu także, że ich córka umarła przy porodzie oraz zagroził mu śmiercią, jeśli spróbuje się do niej zbliżyć. Adriana przyznaje mu, że także padła ofiarą intryg ojca i myślała, że zostawił ją z tchórzostwa, a ich córeczka tuż po narodzinach została oddana pod opiekę innej rodziny. Vicente obiecuje Adrianie, że wspólnie ją odnajdą. Carlos wraca z Europy. Adriana wmawia mu, że spodziewa się dziecka Vicente. Victoria składa obietnicę Matce Boskiej, że jeśli Liliana przeżyje, na zawsze zostawi Arriagę.

Odcinek 175
Emisja: 22 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 23 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga nie zgadza się na poświęcenie Victorii i namawia ją, żeby wspólnie modlili się o życie Liliany. Roy wraca z Nowego Jorku, żeby być przy Lilianie. Vicente proponuje Adrianie, że wspólnie wychowają jej dziecko, jeśli Carlos nie jest nim zainteresowany. Liliana odzyskuje przytomność i pragnie rozmawiać z Guzmanem. Przerażona myślą o zbliżającej się śmierci prosi go, żeby zgodził się zostać jej mężem. Nikki zgadza się, żeby Guzmán spełnił ostatnią wolę Liliany. Kendra próbuje uwieść Aníbala, ale on ją odtrąca. Candelaria wyznaje Adrianie, że Liliana jest jej córką. Adriana czyni wyrzuty kobiecie, że tak długo ukrywała przed nią prawdę. Zaczyna zastanawiać się, co się stało z prawdziwą córkę Cristiny i Arriagi. Candelaria zapewnia Adrianę, że dowie się całej prawdy w dniu jej ślubu z Aníbalem.

Odcinek 176
Emisja: 23 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 26 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Adriana prosi Candelarię o dyskrecję. Arriaga uprzedza córkę, że Francisco wcale jej nie kocha, a ich małżeństwo będzie piekłem. Adriana wydaje na świat syna. Arriaga ogłasza wszystkim, że ślubu nie będzie. Carlos odkrywa, że Adriana była z nim w ciąży. Adriana wyznaje Vicente, że Liliana jest ich córką, ale nie mogą jeszcze wyjawić prawdy. Carlos zgłasza pretensje do Adriany, że nie powiedziała mu o ciąży. Ona wypomina mu, że poświęcił ich związek dla kariery.

Odcinek 177
Emisja: 26 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 27 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Liliana musi przejść kolejną operację. Arriaga jest zrozpaczony. Carlos pragnie wrócić do Adriany. Victoria i Arriaga odwiedzają grób Cristiny, aby prosić ją o zdrowie dla Liliany. Adriana odtrąca Carlosa, aby być z Vicente. Odette dowiaduje się, że Estefano zamierza poślubić Jeana Mary. Candelaria namawia Aníbala, żeby powiedzieli prawdę Adrianie i Lilianie. Adriana wyznaje siostrze, że Liliana jest jej córką.Victoria obawia się reakcji Arriagi, gdy odkryje, że Liliana nie jest jego biologiczną córką. Vicente mówi Arriadze, że jest ojcem dziewczynki, którą skradziono Adrianie.

Odcinek 178
Emisja: 27 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 28 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Vicente uprzedza Aníbala, że będzie czuwał nad Adrianą i jej dzieckiem. Liliana przeprasza Arriagę za swój egoizm i akceptuje jego partnerkę. Roy chce czuwać przy Lilianie tak długo, aż nie zostanie wypisana ze szpitala. Liliana cieszy się na myśl, że będzie miała rodzeństwo. Wycofuje się także z zamiaru poślubienia Guzmana. Nikki proponuje jej, żeby zapomniały o dawnych niesnaskach i spróbowały się zaprzyjaźnić. Odette akceptuje wybór syna i przychodzi na jego ślub. Kobieta wyznaje Victorii, że niejednokrotnie posłużyła się nią, aby odegrać się na Aníbalu. Victoria rozumie ją, albowiem sama bardzo zawiodła się na ojcu. Polita namawia Lilianę, żeby zaniosła serenadę Royowi. Chłopak i jego rodzice cieszą się z niespodzianki. Liliana wyznaje Royowi miłość i całuje go.

Odcinek 179
Emisja: 28 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 29 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nelson i Kendra przygotowują się do opuszczenia kraju. Nelson chce przed wyjazdem pójść na ślub Aníbala, aby wręczyć mu prezent. Kendra rozkazuje Espanto śledzić Nelsona i donosić o wszystkim, co robi. Nelson przerywa ceremonię ślubu, aby ogłosić wszystkim, że biologicznymi rodzicami Liliany są Adriana i Vicente. Następne wręcza Arriadze list, jaki napisała Candelaria. Arriaga żąda wyjaśnień od kobiety. Candelaria zarzeka się, że nie miała pojęcia, kim są rodzice Liliany, albowiem pielęgniarka wmówiła jej, że dziewczynka została porzucona przez rodziców i miała trafić do sierocińca. Arriaga ma żal, że odebrała mu prawo pochowania własnej córki. Victoria nalega, aby ojciec przyznał się do błędu. Liliana mówi Aníbalowi, że wstydzi się takiego dziadka. Nikki także okazuje swoje niezadowolenie. Adriana grozi Aníbalowi, że spotkają się w sądzie.

Odcinek 180
Emisja: 29 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 30 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga o mały włos nie zostaje potrącony przez samochód. Kendra rozkazuje Espanto, żeby wziął Arriagę jako zakładnika i zażądał okupu od Victorii. Następnie proponuje Salsero, aby wspólnie dokończyli to, co kiedyś zaczęli i podzielili się zyskami. Salsero ulega szantażowi Kendry z obawy, że ta opowie Beatriz o jego wcześniejszych dokonaniach. Guzmán i Nikki uniemożliwiają porwanie Arriagi. Victoria dowiaduje się, gdzie została pochowana córka Arriagi i Cristiny. Vicente i Adriana wnoszą oskarżenie przeciwko Aníbalowi Balvanerze. Aníbal ucieka prywatnym samolotem. Niestety zapomina zabrać ze sobą drogocenną biżuterię z diamentów. Candelaria oddaje się w ręce sprawiedliwości jako współwinna przestępstwa Aníbala. Salsero wyznaje Arriadze, że wspólnie z Kendrą usiłowali go zabić.

Odcinek 181
Emisja: 30 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 2 czerwca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Guzmán rozdziela Arriagę i Salsero, lecz chwilę później sam zwraca się z pretensjami do Salsero, że zawrócił w głowie jego siostrze i nazywa go przestępcą. Salsero proponuje im, aby wspólnie zastawili pułapkę na Kendrę oraz powstrzymali ją przed zabiciem Nelsona. Nelson dostaje zawału, po czym spada z drugiego piętra i ginie. Salsero obiecuje Guzmanowi, że opowie o sobie Beatriz, jak tylko usidlą Kendrę. Nikki rozpacza po śmierci ojca. Liliana oferuje jej swoje wparcie. Kendra pojawia się na pogrzebie Nelsona i udaje zrozpaczoną. Salsero uprzedza Arriagę i Guzmana, żeby nie konfrontowali Kendry, bo to może położyć ich plany. Komendant Robles informuje Victorię i Adrianę, że Aníbal uciekł do Nowego Jorku, ale tamtejsza policja już otrzymała od nich list gończy. Victoria dowiaduje się z listu od męża, że jej ojciec nasłał na niego zbirów, kiedy zagroził mu, że wyzna prawdę o jego trzeciej córce. Kendra jest zła, bo Nelson zwrócił swoje akcje w firmie Victorii. Lautaro zostaje zatrzymany przez policję. Victoria wydaje na świat syna. Radość z jego narodzin przywraca wzrok Arriadze. Candelara wychodzi na wolność i zabiera Arriagę na grób jego zmarłej córki.

Odcinek 182
Emisja: 2 czerwca 2014, godz. 16:00 w TV6; 3 czerwca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Salsero wybiera się spotkanie z Kendrą z podłożonym pod ubraniem mikrofonem. Mężczyźnie udaje się zmusić Kendrę do zdradzenia swojego prawdziwego nazwiska oraz przyznania się do popełnionych zbrodni. Kiedy Kendra orientuje się, że wpadła w pułapkę, rzuca się na Salsero. Espanto oddaje strzał w stronę Salsero, ale rani Kendrę. Salsero opowiada Beatriz o swoich występkach. Beatriz zwraca mu pierścionek i, rozczarowana, rezygnuje z małżeństwa. Espanto zabiera Kendrę do groty i obiecuje, że przyprowadzi pomoc. Victoria obwinia Salsero o sprowadzenie cierpienia na jej rodzinę, ale przyznaje, że pomoc w zdemaskowaniu Kendry przemawia na jego korzyść. Policja zatrzymuje Espanto. Mężczyzna prosi policję o pomoc dla Kendry. Salsero, Guzmán i Arriaga znajdują ciało Kendry rozszarpane przez wilki.

Odcinek 183-ost.
Emisja: 3 czerwca 2014, godz. 16:00 w TV6; 4 czerwca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Guzmán oświadcza się Nikki i zostaje przyjęty. Narzeczeni ogłaszają rodzinie, że za dwa miesiące wezmą ślub. Okazuje się, że Arriaga i Victoria także planują się pobrać w tym terminie. Mijają dwa miesiące i obie pary przysięgają sobie miłość przed ołtarzem. Roy prosi Arriagę, Vicente i Adrianę o rękę Liliany. Komendant Robles informuje Adrianę, że po sześciu latach udało im się odnaleźć Aníbala na Alasce. Mężczyzna ma żal do córek, że w zamian za jego oddanie, upokorzyły jego dobre imię. Mijają kolejne lata. Salsero wychodzi na wolność i pierwszą osobę jaką spotyka jest Guillo. Nastoletni już chłopak mówi mu, że zasługuje na drugą szansę. Beatriz i Salsero godzą się, i planują ślub. Odette składa wizytę Aníbalowi w więzieniu, aby mu dokuczyć. Nikki i Guzmán są szczęśliwi i zakochani, tak samo jak Arriaga i Victoria, seniorzy rodu.

KONIEC


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 czerwiec 2014         0 Komentarzy · 759 Czytań · Drukuj
 
 
Ana Brenda potwierdza informację o rozstaniu
Newsy
k,NDUwMjc2NTUsNDgzNzgwNTY=,f,ana-brenda-547x314.jpg

Ana Brenda potwierdziła rozstanie z Alejandro Amaya: "Poprzez ten komunikat pragnę przekazać smutną wiadomość. Ja i Alejandro Hank Amaya definitywnie zakończyliśmy swój związek. Jest to nasz wspólna decyzja. Zapewniam, że nasze małżeństwo było pełne miłości i szacunku, jednak nadszedł moment, że oboje musimy pójść swoją własną drogą. To moja ostatnia deklaracja w związku z tym tematem."
Dodał:  Wiola dnia 22 maj 2014         0 Komentarzy · 540 Czytań · Drukuj
 
 
Zapowiedz "Talizmanu" na tele5
Multimedia


Zapraszam wszystkich do obejrzenia zapowiedzi telenoweli "Talizman", która zadebiutowała już dziś na kanale tele5.
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2014         0 Komentarzy · 750 Czytań · Drukuj
 
 
"Violetta: Koncert" już DZISIAJ w kinach. Zobaczcie specjalny materiał wideo
Multimedia
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

"Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę! "Violetta: Koncert" tylko w kinach! Zobaczcie specjalny materiał wideo, w którym gwiazdy hitowego serialu odkrywają kulisy życia w trasie.ŹRÓDŁO: kotek.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 maj 2014         0 Komentarzy · 710 Czytań · Drukuj
 
 
Talizman na Tele5
Informację
bg.jpg

Od 12 maja na kanale Tele5 od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:55 będzie emitowana telenowela "Talizman", którą wcześniej można było oglądać na Novela.tv. W liczącej 101 odcinków koprodukcji Univisionu i Venevision główne role zagrali Blanca Soto („Eva Luna”), Rafael Novoa i Aaron Díaz („Teresa”).
Dodał:  Wiola dnia 10 maj 2014         0 Komentarzy · 706 Czytań · Drukuj
 
 
Televisa i Sony jednoczą siły
Newsy
18-cara.jpg

Sony Pictures Television i Televisa zawarły pięcioletni kontrakt na produkcję 12 seriali telewizyjnych, przeliczanych łącznie na 840 godzin nagrania. Już teraz mówi się o pierwszym wspólnym projekcie potentatów pt. „Señorita Polvora”. W rolach głównych wystąpią Camila Sodi (film „Szkoła uwodzenia”, żona Diego Luny), José María de Tavira (film „Imperialiści są wśród nas”) oraz Hiszpan Iván Sánchez („La tempestad”). Serial ma zostać oficjalnie zapowiedziany podczas planowanego na przyszły tydzień Upfrontu stacji Univision i UniMás.

„Señorita Polvora” to przydomek Valentiny, miss piękności, która przez miłość do niewłaściwego mężczyzny zostaje przedwcześnie pozbawiona życia. Historia jest oparta na faktach. Jej narratorem jest dziennikarz, sekretnie zakochany w pięknej Valentinie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 maj 2014         0 Komentarzy · 662 Czytań · Drukuj
 
 
Entrada z "La Gata"
Entrady


Entrada z telenoweli "La Gata", w której główne rolę grają Maite Perroni i Daniel Arenas.
Dodał:  Wiola dnia 07 maj 2014         0 Komentarzy · 719 Czytań · Drukuj
 
 
Nowa Shakira? "Violetta: Koncert" w kinach od 9 maja!
Notka
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg
Ma 17 lat, gorący latynoski temperament, urodę, talent aktorski i świetne umiejętności wokalne.

Martina Stoessel, bo o niej mowa, w Ameryce Łacińskiej skąd pochodzi jest już prawdziwą gwiazdą porównywaną do Shakiry czy Jennifer Lopez. Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście to wkrótce na pewno się to zmieni. Młoda Argentynka jest bowiem na najlepszej drodze by dołączyć do grona największych diw współczesnej muzyki. Ostatnio krążą nawet plotki, że Tini jak nazywają ją fani, jest już gotowa na podbój USA!

Martina Stoessel urodziła się 21 marca 1997 roku w Argentynie. Swoją przygodę ze sceną rozpoczęła w wieku ośmiu lat. Niezwykłą popularność przyniósł jej serial Disney Channel „Violetta”, w którym gra tytułowa rolę utalentowanej muzycznie nastolatki. Serial w rekordowo krótkim czasie podbił serca telewizyjnej widowni na całym świecie. Teraz fani Tini będą mogli zobaczyć ją również na wielkim ekranie w filmie „Violetta: Koncert”, który zadebiutuje w polskich kinach już 9 maja.

„Violetta: Koncert” to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel „Violetta”. Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! „Violetta: Koncert” to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę!

„Violetta: Koncert” tylko w kinach od 9 maja!


ŹRÓDŁO: kotek.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 maj 2014         0 Komentarzy · 674 Czytań · Drukuj
 
 
Nie igraj z aniołem po Nieposkromionej miłości. Maite Perroni i William Levy gwiazdami nowej telenoweli w TV6
Premiery w Polsce


"Nie igraj z aniołem" (Cuidado con el angel) to nowa telenowela w TV6, która pojawi się zamiast "Nieposkromionej miłości". Fani latynoskich seriali zapewne pamiętaj "Nie igraj z aniołem", bo telenowela z Maite Perroni i Williamem Levy była już emitowana sześć lat temu. Dla wszystkich, których nie widzieli "Nie igraj z aniołem" mamy garść niezbędnych informacji. Kim są bohaterowie "Nie igraj z aniołem"? O czym jest telenowela "Nie igraj z aniołem"?

"Nie igraj z aniołem" od czwartku, 8.05.2014, o godz. 17 w TV6

"Nie igraj z aniołem" to prawdziwa gratka szczególnie dla fanek Williama Levy'ego. Latynoski Brad Pitt właśnie dzięki tej telenoweli stał się sławny na całym świecie. Był to moment przełomowy w jego karierze.

W 2009 zagrał główną rolę w telenoweli Zaklęta miłość (Sortilegio), przy boku Jacqueline Bracamontes, a rok później grał rolę pierwszoplanową w telenoweli Triumf miłości (Triunfo del Amor), po raz drugi u boku Maite Perroni . Wiosną 2011 wystąpił w teledysku do piosenki Jennifer Lopez "I'm Into You", który nagrywano w Meksyku na Riwierze Majów.

Maite Perroni przed występem w "Nie igraj z aniołem" była już znana z młodzieżowego serialu "Zbuntowani" (Rebelde). Międzynarodową sławę zyskała jako członkini latynoskiej grupy pop RBD, która powstała na potrzeby "Zbuntowanych".

Na potrzeby "Nie igraj z aniołem" nagrała piosenki: "Este Soledad", "Separada de ti" i "Contigo". W 2009 roku otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki młodzieżowej "Mejor Actriz Juvenil 2009" za rolę Marichuy w "Nie igraj z aniołem".

"Nie igraj z aniołem" - bohaterowie, obsada, kto jest kim w telenoweli?

Maite Perroni jako Marichuy - mieszka na przedmieściach Meksyku wraz Candelarią, praczką, której pomaga. Marichuy dorastała w przytułku prowadzonym przez siostry, z którego uciekła. Wówczas poznała Candelarię, która ją przygarnęła i zastępowała matkę. Nie zna swoich prawdziwych rodziców i nie interesuje ją, kim oni są, ani co robią. Ma do nich żal, że ją oddali do sierocińca.

Marichuy jest osobą dobrą, sympatyczną, słodką ale trochę zbuntowaną i nieokrzesaną. Jej wybuchowy charakter nieraz sprowadzi na nią kłopoty. Jednak dzięki właśnie tymże kłopotom pozna psychoterapeutę Juana Miguela San Romana, który postanowi jej pomóc, a z czasem ulegnie jej urokowi i zakocha się w niej z wzajemnością. Zawsze może liczyć na wsparcie Księdza Anselmo, którego często odwiedza w kościele. Jest on również powiernikiem jej tajemnic – zna jej sekret z przeszłości, który wprawił ją w traumę. Wie także, kim są jej prawdziwi rodzice.

William Levy jako Juan Miguel

Wykształcony, przystojny mężczyzna, który jest psychoterapeutą. Pochodzi z dobrej rodziny. Żonaty z Vivianą, ma córkę Mayitę, którą bardzo kocha. W przeszłości, gdy był pijany napadł na dziewczynę. Żałował tego i dlatego też postanowił naprawić swój błąd i został psychoterapeutą, aby pomagać innym. Gdy pozna Marichuy to ulegnie jej słodyczy i urokowi. Nawet nie będzie podejrzewać, iż stanie się dla niego tak bardzo ważna.

Helena Rojo jako Cecilia

Prawdziwa matka Marichuy. Dystyngowana i z klasą. Kobieta o złotym sercu, która nie może sobie wybaczyć błędu z przeszłości. Dlatego też jej koleżanka z przeszłości Isabella wykorzysta ten fakt i przekona ją i jej męża, iż Estefania jest ich córką.

Przed mężem skrywa sekret, iż oddała ich córeczkę pod opiekę księdza Anselmo, a ten przekazał dziewczynkę do przytułku. Gdy pozna Marichuy to zacznie traktować ją jak córkę nie wiedząc, iż jest ona nią naprawdę. Nie spodoba się to Isabelli i Estefanii, które będą obawiać się, że ich misterny plan wyjdzie na jaw.

Ana Patricia Rojo jako Estefanía

Piękna, ambitna i egoistyczna. Ma twardy charakter. Z łatwością przystanie na plan ciotki Isabelli, aby udawać córkę Cecilii i Patricia Velarde. W tym planie widzi szansę na lepsze życie i na to by dobrze wyjść za mąż. Zrobi wszystko, aby zniszczyć rodzące się między Marichuy i Juanem Miguelem uczucie, gdyż upatrzyła go sobie na męża. Gdy już odnajdzie się żona Juana Miguela będzie razem z nią spiskować przeciwko Marichuy.

Rene Strickler jako Omar (Leopardo)

Przystojny, dystyngowany, dobry. Kolega ze studiów Juan Miguela. Jest lekarzem, ale nie pracuje od dłuższego czasu w tym zawodzie. Kilka lat temu poznał we Francji pewną kobietę, w której zakochał się do szaleństwa. Jednak ona pewnego dnia porzuciła go znikając bez śladu.

Od tego czasu Leopardo stał się zgorzkniały i niedostępny. Pojawienie się na jego hacjendzie Marichuy odmieni jego życie i tym samym mężczyzna na nowo odkryje miłość. O tą miłość przyjdzie mu jednak zmierzyć się z jego kolegą ze studiów Juan Miguelem. Ale czy to Marichuy tak naprawdę okaże się jego szczęściem?

Sherlyn - Rocio San Roman, siostra Juana Miguela, przyjaciółka Marichuy
Ricardo Blume - Patricio Velarde, ojciec Marichuy
Laura Zapata - Onelia Mayer, teściowa Juana Miguela
Nailea Norvind - Viviana Mayer, żona Juana Miguela
Evita Muñoz "Chachita" - Candelaria Martinez, opiekuna Marichuy
Rocio Banquells - Isabela Rojas, ciotka Estefanii
Héctor Gómez - ksiądz Anselmo, opiekun Marichuy
Sarai - Maria Antonieta San Roman /Mayita, córka Juana Miguela
Michelle Vieth - Ana Julia, przyjaciółka Marichuy, która chce jej odebrać Juana Miguela


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 maj 2014         0 Komentarzy · 833 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 436 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy będziesz oglądać nową telenowelę „Królowa serc” (Reina de corazones)

Tak

Nie

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
26.11.2014
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA FB ZNAJDZIECIE TAM JUŻ WKRÓTCE MNÓSTWO NOWYCH ZDJĘĆ GWIAZD I WIĘCEJ NEWSÓW smiley

Wiola
23.11.2014
Jutro coś napiszę o niej smiley

Mayte
23.11.2014
co tam słychac u dulce mari?

dolores
14.11.2014
Mercclassic z tego co mi wiadomo to o 13:30.

aj301076
14.11.2014
co się stało. żadnych nowinek na tej stronie?

Natasia128
14.11.2014
Na Pulsie Będzie Reina De Corazones

mercclassic
14.11.2014
na pulsie ma być nowa telenowela od 3 grudnia o 14.30

dolores
10.11.2014
Wiolu nie ma za co.

Wiola
10.11.2014
Natasia128 córka Natalii ma na imię Gia. Bardzo oryginalnie smiley

Wiola
10.11.2014
Dolores to świetna wiadomość, dzięki za info smiley

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

7,276,359 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie