Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 865
Najnowszy Użytkownik: WilliamClupe
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Ranking najładniejsz...
Kochamm
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [16]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Hiszpański serial „Sekret” od pięciu lat na antenie
Newsy


Serial „Sekret” kończy pięć lat w hiszpańskiej telewizji. Aktorka María Bouzas, serialowa Francisca Montenegro, opowiada o pracy na planie.

Serial „Sekret” kończy pięć lat w hiszpańskiej telewizji. Aktorka María Bouzas, serialowa Francisca Montenegro, opowiada o pracy na planie.

23 lutego 2011 roku hiszpańska telewizja Antena 3 wyemitowała pierwszy odcinek, znanego z TV Puls, serialu „Sekret”. Od tamtego dnia minęło pięć lat, produkcja zyskała stałych widzów na poziomie dwóch milionów, wydano cztery nowele oparte na motywach serialu, powstało prawie 1300 odcinków i wciąż powstają nowe. Choć fabuła przeszła niejedną transformacje – ze względu na większe lub mniejsze przeskoki czasowe, wprowadzenie nowych bohaterów, w tym także protagonistów -, w obsadzie wciąż znajdują się aktorzy, którzy pamiętają jeszcze tremę przed pierwszymi sekwencjami z pierwszego odcinka tj. Adelfa Calvo (serialowa Rosario), Carlota Baró (Mariana), Fernando Coronado (Alfonso), Sandra Cervera (Emilia), Ramón Ibarra (Raimundo) czy María Bouzas w roli nieprzejednanej Franciski Montenegro.

W wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika „El País” Bouzas przyznała, że jedną z zalet występowania w serialu codziennym jest „stabilność finansowa pozwalającą na występy w teatrze”. Aktorka każdego tygodnia przyjeżdża z Santiago do Madrytu, by przez trzy dni zamknąć się w studio w Leganés, gdzie kręcony jest serial, i każdy z nich rozpoczyna z szerokim uśmiechem na ustach. „Taka praca wymaga dyscypliny i porządku. Jest jak bieg długodystansowy, działamy na wysokich obrotach i nie możemy przychodzić zmęczeni na plan zdjęciowy” – zaznaczyła. Zdaniem aktorki postać Franciski Montenegro, najważniejszej antagonistki, sprytnej manipulatnki, wciąż ma wiele do zaoferowania. „Nigdy wcześniej nie grał czarnego charakteru. Scenarzyści pomogli mi w nadaniu odpowiedniego tonu postaci oraz stworzyli możliwość pokazania jej ludzkiej strony i dopisania pewnej dawki humoru” – dodała.

Maríę Bouzas możemy oglądać także w innym hiszpańskim serialu pt. „Powrót do Mirandy” (oryg. Terra de Miranda), emitowanym w niedziele o godz. 8:20 w TVP 3. Aktorka wciela się w nim w postać Carmeli, rozwódki, która po latach wyjeżdża razem z dziećmi do rodzinnego miasta Miranda i postanawia osiąść w nim na dłużej.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 luty 2016         0 Komentarzy · 755 Czytań · Drukuj
 
 
Dobra oglądalność "Mojej nadziei"
Informację


Bardzo dobry start argentyńskiego serialu pt. "Moja nadzieja" w TV4 - Czwórka. Losy Julii i księdza Tomása, granych przez Lali Espósito i Mariano Martíneza, obejrzało 360 tys. osób (4,4% SHR w grupie komercyjnej). To dwa razy więcej, niż propozycje konkurencyjnych stacji TVN7 i TV Puls.


Źródło: tvlider.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 luty 2016         0 Komentarzy · 973 Czytań · Drukuj
 
 
Moja nadzieja. Kontrowersyjna miłość do księdza w nowej telenoweli w TV4 od 23.02.2016
Z odcinka na odcinek


"Moja nadzieja" (tytuł org. "Esperanza mia") to nowa telenowela w TV4 prosto z Argentyny. Ma szansę stać się hitem - miłość i namiętność mieszają się w nim z wątkiem kryminalnym. Składający się z 192 odcinków serial opowiada o perypetiach Julii (Lali Esposito), która chce pomścić śmierć matki. Ale "Moja nadzieja" w TV4 to także historia kontrowersyjnego uczucia głównej bohaterki, Julii do księdza Tomas (Mariano Martinez)... "Moja nadzieja" w TV4 od wtorku, 23.02.2016, o godz. 16.00.

O czym jest "Moja nadzieja"?

Matka Julii zmarła po ciężkiej chorobie, spowodowanej pracą w fabryce zatruwającej środowisko. Przed odejściem zdobyła dowody przeciwko pracodawcom. Przekazała je córce. Julia postanowiła ukrócić praktyki firmy zagrażające zdrowiu i życiu ludzi.

Niestety, kiedy staje się świadkiem zamordowania jej adwokata, by samej nie stracić życia, ucieka z rodzinnej miejscowości. Jedzie do Buenos Aires. Miejsce obok niej zajmuje sympatyczny nieznajomy. Julia zauważa, że Tomas (Mariano Martinez) nosi koloratkę.

Dziewczyna idzie do zgromadzenia sióstr Santa Rosa. Ich przełożoną jest przyjaciółka jej zmarłej matki. Julia opowiada, co sprawiło, że szuka u niej pomocy. Matka przełożona proponuje jej schronienie w klasztorze. Ma udawać nowicjuszkę. Przybiera więc imię Esperanza, czyli Nadzieja. Zostaje ulokowana w pokoju z siostrą Clarą (Gabriela Toscano).

Tymczasem nad zgromadzeniem sióstr zbierają się czarne chmury. Firma, która wspierała finansowo zakonnice, wycofuje wsparcie. Matka przełożona razem ze swoimi podopiecznymi jedzie do Maxima (Tomas Fonzi), właściciela firmy, by negocjować zmianę jego stanowiska.

Serial "Moja nadzieja" emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00 w TV4. Premierowy pierwszy odcinek "Mojej nadziei" we wtorek, 23.02.2016


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 luty 2016         0 Komentarzy · 672 Czytań · Drukuj
 
 
"Moja nadzieja" odcinek 2. Esperanza jest córką siostry Clary!
Z odcinka na odcinek


Co wydarzy się w 2. odcinku "Mojej nadziei"? Siostra Clara odkryje tajemnicę sprzed lat!

"MOJA NADZIEJA" ODCINEK 2. W ŚRODĘ, 24.02.2016, O GODZ. 16:00 W TV4

Przed zakonnicami ze zgromadzenia Santa Rosa ważne wydarzenie. Siostry biorą udział w konkursie pieśni religijnej. Niestety, konkurencja jest tak duża, że chór zgromadzenia Santa Rosy nie zdobywa wysokiego miejsca. W drodze powrotnej, humory siostrom nie dopisują. W wyniku sprzeczki zakonnica prowadząca samochód traci panowanie nad kierownicą i na drodze dochodzi do wypadku!

Po powrocie do Santa Rosa, siostra Clara, próbuje pomóc Julii. Nowicjuszka w wypadku nabawiła się kilku stłuczeń, ale okład z lodu powinien załagodzić ból. Kiedy siostra Clara zajmuje się Esperanzą, dostrzega na jej szyi pieprzyk, po którym rozpoznaje swoją córkę!

Jak się okazuje, siostra Clara, jako bardzo młoda dziewczyna, urodziła córkę, którą zaraz po porodzie oddała do adopcji. Matka przełożona zakonnic potwierdza, że Julia jest jej dzieckiem, jednak ta prosi ją, by prawda nie wyszła nigdy na jaw. Clara jest pewna, że Julia nigdy nie wybaczy swojej biologicznej matce tego, że się jej pozbyła.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 luty 2016         0 Komentarzy · 546 Czytań · Drukuj
 
 
"Moja nadzieja" odcinek 1. Esperanza poznaje przystojnego Tomasa
Z odcinka na odcinek


"MOJA NADZIEJA" ODCINEK 1. WE WTOREK, 23.02.2016, O GODZ. 16:00 W TV4

Julia jest świadkiem morderstwa. Nieznani sprawcy chcą ją dopaść, jednak dziewczynie udaje się im uciec. Przerażona dociera na dworzec, gdzie w pośpiechu wsiada do autobusu, zmierzającego do Buenos Aires. Po drodze przysiada się do niej przystojny mężczyzna - Tomas, który jak się później okaże jest księdzem! Julia będzie przekonana, że to tylko przebranie, a Tomas żartuje sobie z niej, ubierając koloradkę, ale nic z tych rzeczy. Na dworcu w Buenos Aires, ich drogi się rozejdą, ale tylko na chwilę...

"MOJA NADZIEJA". NOWA TELENOWELA OD 23 LUTEGO W TV4!

W Buenos, Julia udaje się do miejsca, które dobrze zna - zgromadzenia Santa Rosa. Tam przełożoną jest przyjaciółka jej matki i to właśnie wśród sióstr, Julia spróbuje znaleźć schronienie przed groźnymi przestępcami. Na miejscu, dziewczyna opowiada o traumatycznych przeżyciach jakie spotkały ją i jej matkę. Przełożona nie pozostaje obojętna i postanawia pomóc Julii, jest tylko jedno "ale" - dla kamuflażu Julia ma założyć habit i udawać jedną z sióstr! W zgromadzeniu Santa Rosa przybiera imię Esperanza, czyli Nadzieja. Julia dostaje miejsce w pokoju przemiłej siostry Clary.

Tymczasem zgromadzenie Santa Rosa wpada w poważny dół finansowy. Firma, która dotąd pomagała zakonnicom, wycofuje swoje wsparcie, jednak siostry się nie poddają. Siostry jadą do firmy. Na miejscu okazuje się, że właściciel jest bratem Tomasa, którego Julia poznała w autobusie do Buenos! Dziewczyna nie kryje zdumienia i liczy, że znajomy pomoże w negocjacjach. Niestety, zakonnicom nie udaje się wiele wskórać, ale Tomas obiecuje że zrobi wszystko, by firma jego rodziny nadal wspierała zgromadzenie.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 luty 2016         0 Komentarzy · 518 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Santa Diabla" odc. 140 ost.
Streszczenia odcinków


Odcinek 140

Santa korzysta z telefonu Begoñii, by zadzwonić Humberta. Ten przysłuchuje się rozmowie i namierza Santiaga. Santiago odkrywa, że Santa korzysta z telefonu. Rozkazuje ojcu Miltonowi udzielić mu ślubu z Santą. Victoria cieszy się z ostatnich chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Później umiera w ramionach Ivána. Ojciec Milton ogłasza Santiaga i Santę mężem i żoną. Humberto odnajduje kryjówkę Santiaga. Ratuje życie Sancie, przyjmując na swoją pierś pocisk wystrzelony przez jego brata. Policja rozpoczyna akcję ratunkową i dokonuje zatrzymania Santiaga.

Daniela wydaje na świat dziecko, które zgodnie z zamiarem oddaje do adopcji. Willy odwiedza Alicię w więzieniu. Kobieta przyznaje, że czeka ją długi pobyt w więzieniu i potrzebuje nadziei, żeby go przetrwać. Pancho wyznaje Lucy, że nie pociągają go kobiety. Santiago zostaje zamknięty w ośrodku. Santa spodziewa się dziecka Humberta i żałuje, że zabrakło jej czasu, by mu o tym powiedzieć. Po wyjściu z domu zdaje jej się, że widzi Santiaga stojącego po drugiej stronie ulicy. Sylwetka mężczyzny po chwili znika, a ona wmawia sobie, że to wszystko było złym snem…

KONIEC


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 luty 2016         0 Komentarzy · 581 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Oblicza miłości" odc. 1-22
Streszczenia odcinków


Odcinek 1

W 1. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia i Diego zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Emisja 29 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Miasto Tuxpan w stanie Veracruz, Meksyk. Andrés zatrzymuje Natalię, by powiedzieć jej, że została wybrana królową rybaków z miasteczka. Uradowana dziewczyna dzieli się wiadomością ze swoją przybraną matką, Carmen, i siostrą Brigitte. Ta ostatnia próbuje dokuczyć jej, przypominając że nie należy do rodziny García. Andrés zbiera się na odwagę i wyznaje miłość Natalii. Ona nie odwzajemnia jego uczucia, gdyż traktuje go tylko przyjaciela.

Grupa przyjaciół spędza beztrosko czas na zabawie na plaży. Rodrigo postanawia wyciąć numer swojemu bratu bliźniakowi Diegowi i zostawia go zupełnie nagiego na łódce. Diana złości się na Diega, swojego narzeczonego, że wyjechał do Tuxpan i prosi przyjaciółkę Karinę, żeby pomogła jej go odnaleźć. Abdul zaprasza Andrésa na pożegnalne przyjęcie ojca Juancho. Natalia wpada w przerażenie, gdy Diego zaczepia ją i prosi o pomoc. Ten uspokaja ją, po czym wyjaśnia, że padł ofiarą żartu i potrzebuje ubrania. Gdy dowiaduje się, że nowo poznana dziewczyna ma zostać nową królową rybaków, oferuje jej swoją pomoc w przygotowaniach.

Wieczorem Rodrigo, Paty i Alonso wybierają się na dyskotekę. Diego nie przyłącza się do nich, albowiem ma inne plany. Mieszkańcy Tuxpan żegnają ojca Juancho, który otrzymał przeniesienie do parafii w mieście Meksyk. Eleazar oznajmia matce, że kupił mieszkanie w stolicy. Jest zły, gdy kobieta odmawia wyjazdu z powodu Carmen. Rodrigo widzi, jak jego brat całuje się z Natalią. Andrés także nakrywa ich razem i zwraca się z pretensjami do Diega. Natalia wyznaje Carmen, że jest zakochana. Rodrigo wypytuje brata o Natalię. Później wsiada do jego samochodu i jedzie na spotkanie z dziewczyną. Natalia wita go pocałunkiem, nieświadoma jego prawdziwej tożsamości.

Odcinek 2
W 2. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo podaje się za Diega i próbuje zgwałcić Natalię. Emisja 29 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Natalia całuje Rodriga, gdyż bierze go za Diega. Para umawia się na kolejne spotkanie podczas festynu. Diego przyjeżdża do miasteczka na rowerze. Natalia spotyka go i nie rozumie, dlaczego tak szybko zmienił ubranie. Diego wraca do domu, żeby rozmówić się z bratem i zakazuje mu zbliżać się do Natalii. Później, z pomocą kolegów, Alonsa i Artura, zamyka go w jego pokoju. Carmen wdaje się w spór z kobietami z miasteczka i zostaje zatrzymana przez policję, przez co spóźnia się na festyn, by zobaczyć koronację Natalii.

Diana uwalnia Rodriga. On zabiera ją na festyn, żeby pokazać jej, jak Diego ugania się za inną dziewczyną. Diego wyznaje Dianie, że jej nie kocha. Rodrigo wykorzystuje okazję i udaje swojego brata przed Natalią. Następnie zabiera ją na stronę i próbuje zgwałcić. Andrés spieszy jej na ratunek. Uderza chłopaka kamieniem w głowę i ucieka razem z Natalią. Po powrocie z komisariatu Carmen zastaje córką we łzach. Ona opowiada jej, że Diego usiłował ją zgwałcić. Andrés postanawia zaciągnąć się na statek kapitana Carrasco.

Diego i Alonso znajdują Rodriga nieprzytomnego i wzywają karetkę. Lekarz nie daje chłopakowi dużych szans na przeżycie. Vicente nakazuje policji odnaleźć winnego zamachu na życie jego syna. Natalia ucieka z miasteczka, żeby uniknąć odpowiedzialności za wypadek, który – jak sądzi – doprowadził do śmierci Diega.

Odcinek 3
W 3. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodzina García przeprowadza się do stolicy. Diego zostaje napadnięty. Emisja 1 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Rodrigo nie odzyskuje przytomności po uderzeniu, jakie zadał mi Andrés. Chłopak zostaje przewieziony do szpitala w stolicy. Vicente, jego dziadek, złości się, że policja nie poczyniła żadnych postępów w ujęciu napastnika i prosi prokuratora, żeby wysłał dwoje swoich ludzi do Tuxpan. Diego dzwoni do Hildy z prośbą o pomoc w odnalezieniu Natalii.

Diana przekupuje Hildę, żeby nie zdradziła Diegowi żadnych informacji na temat Natalii. Alonso sugeruje Diegowi, żeby wrócił do Tuxpan i sam odnalazł tą, której szuka. Diana obiecuje Hildzie, że dostanie więcej pieniędzy, jeśli będzie dalej milczała. Diego dowiaduje się od sąsiadów Natalii, że dziewczyna uciekła z miasteczka z rybakiem. Postanawia nie zaprzątać sobie nią więcej głowy.

Rodzina García przeprowadza się do stolicy. Eleazarowi nie podoba się, że będą mieszkali w tym samym budynku, co Luz. Natalia zdobywa pracę jako sprzedawczyni amuletów i kończy kurs komputerowy. Carmen dostaje kredyt i otwiera karczmę, gdzie wydaje huczną imprezę. Eleazar robi się zazdrosny, gdy Carmen zaczyna tańczyć z Carlosem. Diego bierze ślub z Dianą i odnosi sukcesy zawodowe. W drodze na spotkanie z klientami zostaje napadnięty.

Odcinek 4
W 4. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego przypadkowo spotyka Dianę. Dziewczyna ucieka na jego widok. Emisja 1 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Diego zostaje napadnięty przez mężczyznę z bronią. Ten wsiada do jego samochodu i żąda wydania portfela, który opróżnia z pieniędzy, a następnie wyrzuca przez okno. Portfel wpada w ręce Abdula, który przypadkowo tamtędy przechodzi. Dwoje funkcjonariuszy policji przygląda się całemu zdarzeniu i dokonuje zatrzymania Abdula, którego posądza o współpracę ze złodziejem. Diego wysadza złodzieja ze swojego samochodu. Abdul dzwoni do ojca Juancho i Eleazara z prośbą o pomoc.

Policjant Ortiz kontaktuje się z Diegiem. Kiedy ten zeznaje, że to nie Abdul na niego napadł, zatrzymany zostaje zwolniony z aresztu. Diego przypadkowo spotyka Nataię na komisariacie policji. Na jego widok dziewczyna wpada w panikę i ucieka. Postanawia zwrócić się do Eleazara z prośbą o podanie jej adresu zamieszkania. Vicente prosi Diega o pomoc w interesach. Diana próbuje przekonać męża, żeby zatrudnił w firmie jej przyjaciółkę Karinę. Ponieważ on odmawia, tłumacząc, że powinna przejść przez taką samą rekrutację, jak pozostałe kandydatki, zwraca się z tą samą prośbą do kierownika działu zatrudnienia. Natalia także zgłasza swoją kandydaturę do pracy w firmie Caprico.

Diego składa Natalii niezapowiedzianą wizytę. Dziewczyna znów nie potrafi nad sobą zapanować i przegania go. Carmen czyni wyrzuty Eleazarowi, że dał Diegowi adres Natalii. Oliverio, kochanek Diany, proponuje jej romantyczną schadzkę. Diego wyjaśnia Alonsowi, że złożył wizytę Natalii w jej mieszkaniu, ale został wyproszony. Gámez obwieszcza Diegowi, że postanowił zatrudnić Karinę na stanowisku jego sekretarki. Następnie dzwoni do Natalii, żeby zaoferować jej pracę w innym dziale.

Odcinek 5
W 5. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia obawia się, że Diego znów spróbuje ją zgwałcić. Emisja 2 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Karina jest szczęśliwa z powodu otrzymanej pracy i podpisuje umowę z firmą Caprico. Oliverio wyznaje Dianie miłość i mówi jej, że są dla siebie stworzeni. Brigette żąda od Carmen pieniędzy na ubranie, ale ona tłumaczy się, że ich nie ma. Carlos zaprasza Carmen na kolację. Kobieta proponuje mu, żeby zjedli u niej w domu.

Natalia przychodzi do firmy Caprico, by podpisać umowę. Gamez wysyła ją do gabinetu wiceprezesa, gdzie spotyka Diega. Kiedy chłopak zamyka się z nią gabinecie, zaczyna krzyczeć. Vicente wyrzuca ją z firmy i ostrzega wnuka, że podzieli jej los, jeśli odkryje że zdradza swoją narzeczoną. Karina dowiaduje się o incydencie i donosi o nim Dianie. Ta zaś nakazuje jej zdobyć dane Natalii. Eleazar zgadza się pomóc policjantce Jacqueline w pozyskaniu informacji o grupie trudzącej się przemytem narkotyków.

Natalia odwiedza księdza Juancho, żeby opowiedzieć mu o przykrym doświadczeniu, jakie spotkało ją w fimie Caprico. Diego rozkazuje Gamezowi zatrudnić Natalię i podwoić jej wynagrodzenie. Mężczyzna próbuje skontaktować się z dziewczyną telefonicznie, lecz Carmen oznajmia mu, że Natalia nie zamierza pracować w jego firmie. Ojciec Juancho przerywa spotkanie akcjonariuszy firmy Caprico, by publicznie obwinić Diega o usiłowanie gwałtu.

Odcinek 6
W 6. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Vicente oferuje Natalii zapłatę w zamian za usunięcie się z życia Diega. Emisja 2 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Ojciec Juancho ostrzega Diega, że ma się trzymać z daleka od Natalii. Vicente rozkazuje księdzu opuścić siedzibę firmy i grozi wezwaniem ochroniarzy. Diego wychodzi razem z księdzem na korytarz i prosi go o umożliwienie kontaktu z Natalią. On jednak nie zgadza się spełnić jego prośby, a przed odejściem ponawia swoje ostrzeżenie. Vicente nakazuje Diegowi rozwiązać swój problem.

Diana czyni mężowi wyrzuty z powodu incydentu z księdzem. Diego wmawia jej, że nowa pracownica nie chciała zaakceptować warunków umowy z firmą. Oliverio jest przygnębiony z powodu niepowodzenia w pracy. Diana oferuje mu wsparcie finansowe. Alonso pomaga Diegowi dojść do wniosku, że jego brat Rodrigo skrzywdził Natalię i dlatego dziewczyna tak bardzo się go boi. Carlos proponuje Carmen, żeby została jego partnerką. Ona się zgadza. Eleazar, który znajduje się przypadkiem w tym samym barze z Kimberly, robi się zazdrosny, choć próbuje to ukryć.

Natalia zostaje przyjęta do nowej pracy. Kiedy odkrywa, że ma prowadzić sprośne telefoniczne rozmowy z mężczyznami, policzkuje szefa i odchodzi obrażona. Po powrocie do domu Brigette prosi ją, żeby uszyła dla niej suknię. Vicente bierze od Gameza dane kontaktowe Natalii. Następnie składa dziewczynie niezapowiedzianą wizytę, by zaoferować jej pieniądze w zamian za zostawienie Diega w spokoju.

Odcinek 7
W 7. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Alberto odkrywa, że Diana ma kochanka i chce donieść o tym Diegowi. Emisja 3 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Natalia jest urażona propozycją Vicentego i prosi mężczyznę, żeby trzymał swojego wnuka z dala od niej. Brigette uważa, że Natalia powinna była przyjąć oferowany jej czek. Carlos zabiera Carmen do mieszkania, do którego mają się wprowadzić i wręcza jej w prezencie samochód. Diego szuka Natalii w jej domu, żeby przeprosić ją za zachowanie dziadka. Brigette wpuszcza go do środka i przy okazji prosi o pracę w jego firmie. Pojawia się Lupita i wyrzuca chłopaka za drzwi.

Alberto nakrywa Dianę na pocałunku z Oliveriem. Diana udaje obrażoną i porzuca kochanka. Następnie jedzie do Kariny, by opowiedzieć jej o tym, że została zdemaskowana przez Alberta. Irene przypadkowo spotyka na wernisażu Tadea i przypomina sobie tragiczną historię, którą z nim przeżyła – po tym jak zaszła z nim w ciążę, ojciec trzymał ją pod kluczem na hacjendzie, w końcu udało jej się uciec, zaszyła się w lesie, gdzie urodziło się i zmarło jej dziecko. Żeby odreagować nagły wstrząs emocjonalny przyłącza się do towarzystwa nieznajomego mężczyzny i idzie z nim do hotelu. Jednakże złość wywołana przykrymi wspomnieniami nie ustępuje i wyładowuje ją na niedoszłym kochanku, który wzywa policję. Diego dowiaduje się o tym, że jego ciotka trafiła na posterunek policji i jedzie ją odebrać. Karina uprzedza Dianę, że Alonso i Alberto zamierzają powiedzieć Diegowi o jej zdradzie. Diana postanawia przedstawić im Oliveria jako swojego kuzyna.

Odcinek 8
W 8. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia zostaje polecona Camarónowi. Tadeo nachodzi Irene. Emisja 3 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Dianie udaje się zamknąć usta Alonsowi i Albertowi. Dziennikarz zjawia się w biurze Vicentego z żądaniem pieniędzy w zamian za nieujawnienie zdjęć pijanej Irene. Carlos zabiera Carmen na przejażdżkę i wręcza jej pierścionek zaręczynowy. Eleazar podgląda Jacqueline, gdy ta jest w barze z Camarónem. Natalia wręcza Irene różę.

Vicente gani Irene za jej słabość do alkoholu. Ona obwinia go o wpędzenie ją do nałogu. Carlos zaprasza Carmen w podróż do Miami. Kobieta chwali się Luz, że wychodzi za mąż. Ta przekazuje nowinę Eleazarowi, który nazywa Carmen marzycielką. Carlos prosi Camaróna, żeby dał pracę Natalii. Carmen złości się na Natalię za jej niegrzeczne zachowanie wobec Carlosa. Dziewczyna przeprasza ją i obiecuje stawić się na rozmowie o pracę.

Diana zaprasza Oliveria na kolację. Irena przeżywa kolejny wstrząs, gdy do jej domu przychodzi Tadeo. Diego odprowadza ciotkę do jej pokoju. Vicente naskakuje na Tadea i zakazuje mu zadręczać Irene. Natalia przychodzi do spotkanie z Camarónem w jego biurze. Mężczyzna jest oczarowany jej urodą.

Odcinek 9
W 9. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Carmen zostaje zatrzymana na lotnisku i posądzona o przemyt narkotyków. Emisja 4 lutego o godz. 15:40 w TV Puls.

Natalia nie przyjmuje oferty pracy do Camaróna. Cristóbal dzwoni do Irene, żeby się z nią umówić. Diego prosi Irenę, żeby zgodziła się pójść na terapię alkoholową. Tadeo znów nachodzi Irene i żąda od niej wyjaśnień w sprawie ich dziecka. Kobieta prosi, żeby zostawił ją w spokoju. Zachodzi do baru, w którym spotyka mężczyznę imieniem Filiberto. Idą do jego mieszkania. Kiedy kończy im się alkohol, wychodzi po więcej i zabiera jego kartę płatniczą. Policja zatrzymuje ją i zawozi na komisariat, skąd odbiera ją rozgniewany Vicente.

Carmen wybiera się na wakacje do Miami i przychodzi pożegnać się z Luz. Eleazar składa jej życzenia szczęśliwej podróży i życia u boku nowego mężczyzny. Oliverio zaprasza Dianę do Valle de Bravo. Diego nie zgłasza sprzeciwu, albowiem myśli, że Oliverio jest gejem, a nie kochankiem jego żony. Carlos umawia się z Carmen wcześnie rano na lotnisku. Eleazar i Jacqueline podsłuchują rozmowę Camaróna, z którą dowiadują się o planowanym transporcie lotniczym narkotyków. Wyszkolony pies odkrywa w bagażu Carmen narkotyki. Kobieta zostaje zatrzymana i posądzona o próbę przemytu.

Odcinek 10
W 10. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia myśli, że Diego próbuje ją osaczyć i naskakuje na niego. Emisja 4 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Eleazar zatrzymuje Carmen za usiłowanie przemycenia narkotyków. Diego przyjeżdża na lotnisko z bukietem róż i próbuje zbliżyć się do zapłakanej Natalii, lecz ona go unika. Policjant zdradza chłopakowi, że Carmen została zabrana na komisariat numer 27.

Vicente wpłaca kaucję za wolność Irene. Kobieta nie chce wracać z nim do domu samochodem. Postanawia wpierw pojawić się na wernisażu Tadea, by zniszczyć jego dzieła. Tadeo szybko dowiaduje się o jej czynie, lecz nie zamierza wnosić przeciwko niej pozwu. Diego poznaje powód zatrzymania Carmen i prosi Alberto o pomoc dla kobiety. Luz policzkuje Eleazara za zatrzymanie Carmen i rozkazuje mu zwrócić jej wolność. Alberto zdobywa pozwolenie dla Natalii, Abdula i Brigitte na widzenie się z Carmen.

Carlos niecierpliwie oczekuje Carmen na lotnisku w Miami. Kiedy dowiaduje się nieudanym przemycie, dzwoni do Camaróna. Ten umawia się z Jacqueline, żeby ją zabić. Alberto przekazuje Diegowi informacje na temat Carmen. Lupita widzi ich razem i zawiadamia Natalię. Dziewczyna niesłusznie ruga Diega za to, że ją osacza oraz z niej szydzi.

Odcinek 11
W 11. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia przyjmuje pomoc Diega. Stawia mu jednak warunek. Emisja 5 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Natalia rezygnuje z pomocy Diega i Alberta. Diego odchodzi obrażony i postanawia nie szukać więcej dziewczyny. Jacqueline zostaje napadnięta przez grupę zamaskowanych mężczyzn, gdy czeka na Camaróna, żeby przeprowadzić policyjną operację. Eleazar i jego ludzie wkraczają do akcji i dokonują zatrzymania napastników. Carlos dowiaduje się Camaróna, że próba schwytania Jacqueline zakończyła się fiaskiem. Camarón obiecuje mu, że znajdzie sposób, by zemścić się na kobiecie.

Irene chce odejść z domu i czeka na Diega, żeby się z nim pożegnać. Ten namawia ją do pozostania oraz rozpoczęcia terapii alkoholowej u Alonsa. Tadeo wysyła Irene jeden ze swoich obrazów. Ona wyrzuca go. Natalia szuka adwokata dla Carmen. Kiedy okazuje się, że usługi prawników są zbyt kosztowne, zmienia zdanie i postanawia przyjąć pomoc od Diega. Stawia jeden warunek – zapłaci za jego usługi swoją pracą.

Alberto przyjmuje sprawę Carmen. Diana wraca z Valle de Bravo, gdyż Oliverio otrzymał angaż do reklamy. Vicente wpada w złość, gdy spotyka Natalię w swojej firmie.

Odcinek 12
W 12. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego staje w obronie Natalii, przez co naraża się Irene. Emisja 5 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Vicente jest zły na wnuka, że zatrudnił Natalię. Eleazar rozkazuje policjantom odnaleźć Camaróna i Carlosa Pereirę, żeby mógł udowodnić niewinność Carmen. Paolo i Abdul chcą zawieźć Eleazarowi samochód, który Carmen otrzymała w prezencie od Camaróna, żeby mógł go przeszukać. W trakcie jazdy zostają zatrzymani przez patrol policji. Eleazar dowiaduje się o tym i wstawia się za nimi u przełożonego.

Diana wpada do mieszkania Kariny i oznajmia, że Diego przyprawia jej rogi. Ta namawia ją, by ładnie się ubrała i odwiedziła męża w pracy, żeby się z nim rozmówić. Diana idzie za jej radą. W firmie przypadkowo wpada na Natalię i brudzi sobie ubranie. Diego wstawia się za dziewczyną, gdy Diana próbuje ją zwyzywać, i rozkazuje żonie wrócić do domu. Ona odgrywa się na nim wieczorem – zabrania mu spać w jednym łóżku i odsyła do pokoju dla gości. Diego wyznaje Irene, że nie wie, dlaczego poślubił Dianę. Natalia dowiaduje się z kart, że Diego ma żonę.

Odcinek 13
W 13. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana czuje, że traci męża z powodu Natalii. Emisja 8 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Paolo i Abdul zostają oczyszczeni z zarzutów i wypuszczeni na wolność. Dzieci Carmen odwiedzają matkę w areszcie. Alberto wspomina Diegowi, że Natalia pytała go, czy jest żonaty. Natalia odkrywa, że Diana jest żoną Diega i złości się na chłopaka, że o niczym jej nie powiedział. Diana niepokoi się zachowaniem męża i zastanawia się na tym, jak go odzyskać. Abdul i Paolo oferują Eleazarowi swoją pomoc w dotarciu do Carlosa Pereyry.

Diana znów naskakuje na Natalię w firmie, zaś Diego wstawia się za pracownicą. Alberto informuje Diego, że wniosek o przekwalifikowanie sprawy Carmen został odrzucony. Karina sugeruje Dianie, żeby przeprosiła Natalię, a odzyska Diega. Vicente sprzedaje domek w Tuxpan. Diego jest zaskoczony, gdy okazuje się, że Natalia zna jego ciotkę Irene.

Odcinek 14
W 14. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Vicente nie zgadza się na rozwód Diega z Dianą. Emisja 8 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Diego wyznaje Irene, że zakochał się w Natalii, lecz nie może jej niczego zaoferować, gdyż ma żonę. Natalia podsłuchuje ich rozmowę, a później powtarza ją Ángeli. Ta namawia ją, by rozmówiła się z chłopakiem. Carlos wraca do Meksyku na polecenie szefa. Abdul zabiera siostry na widzenie z Carmen. Lupita płacze. Brigitte okazuje niezadowolenie z faktu, że musi odwiedzać matkę w areszcie. Diego opowiada Irene o tym, jak wystawił Natalię w Tuxpan, za co ona teraz go nienawidzi. Irene insynuuje mu, że dziewczyna mogła się w nim zadłużyć.

Camarón zgadza się przyjąć Brigitte, która szuka pracy w jego agencji. Diana prosi Natalię o przebaczenie na oczach Diega. Karina przeprasza Alonsa za przerwanie poprzedniej sesji. Diana proponuje Diegowi, żeby postarali się o dziecko, a kiedy on odmawia, oblewa jego garnitur wodą. Diego dzwoni wieczorem do Natalii z życzeniami dobrej nocy. Vicente zapowiada Diegowi, że nie pozwoli mu rozwieść się z Dianą. Brigitte wpada w oko Camarónowi.

Diana próbuje pojednać się z Diegiem, lecz on nie chce jej słuchać i żąda rozwodu. Natalia czuje się winna problemom małżeńskim Diega i namawia go, żeby odstąpił od zamiaru rozwiedzenia się z żoną. Oświadcza także, że nigdy nie zwiąże się z nim przez wzgląd na incydent z Tuxpan.

Odcinek 15
W 15. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana prosi Natalię o pomoc w zdemaskowaniu kochanki Diega. Emisja 9 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Diego wyjaśnia Natalii, że chce się rozwieść z Dianą, bo jej nie kocha. Mimo to dziewczyna czuje się odpowiedzialna za jego decyzję i składa wymówienie. Carmen zyskuje wroga w osobie naczelniczki aresztu. Diana błaga Diega, żeby do niej wrócił. Gdy jej starania zawodzą, wynajmuje detektywa i zleca mu odnalezienie kochanki męża.

Brigitte ma szczęście podczas castingu i zostaje umówiona na kolejne zdjęcia. Ma pozować w stroju kąpielowym. Carlos wraca do Meksyku i oznajmia Camarónowi, że jego szef rozkazał mu doprowadzić sprawy do porządku. Diego przychodzi do mieszkania Natalii, żeby przekonać ją do powrotu do pracy. Alberto nie chce zdradzić dziewczynie wysokości swojego honorarium, tłumacząc, że zrobi to dopiero po zakończeniu sprawy. Natalia postanawia zostać w firmie.

Alonso sugeruje Diegowi, żeby dobrze przemyślał swoje działania i nie pozostawiał Diany bez opieki. W trakcie ubierania kostiumu kąpielowego Brigitte rozpoznaje głos Carlosa Pereyry. Diana prosi Natalię, żeby pomogła jej w dotarciu do kochanki Diega.

Odcinek 16
W 16. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia jest świadkiem, jak Diana całuje się z Oliveriem. Emisja 9 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Carlos widzi, ja Brigitte opuszcza biura Camaróna i biegnie za nią. Dziewczyna obwinia mężczyznę o to, że jej matka siedzi w areszcie. Następnie uderza go i ucieka. Carlos wyjaśnia Camarónowi, że Brigitte jest córką Carmen. Kimberly wspomina Eleazarowi o spotkaniu z Carlosem. Ten przekazuje Jacqueline i Moralesowi informację o powrocie mężczyzny.

Naczelniczka aresztu wszczyna bójkę z Carmen. Kobieta trafia do karnej celi. Natalia mówi Ángeli, że nie zamierza brać odpowiedzialności za rozpad małżeństwa Diega. Diana i Oliverio umawiają się w kawiarni. Eleazar i jego ludzie przeszukują agencję, w której Brigitte spotkała Carlosa, lecz niczego nie znajdują. Vicente wpada w złość na wieść, że Natalia i Diego są poza biurem. Natychmiast podejrzewa, że są razem. Ojciec Juancho radzi Diegowi, żeby zostawił Natalię w spokoju, jeśli naprawdę ją kocha. Natalia i Ángela widzą, jak Diana całuje się z Olveriem.

Irene oznajmia Alonsowi, że ich dziecko umarło. Karina wmawia Dianie, że Natalia jest kochanką jej męża. Alberto dowiaduje się, że Carmen została ukarana i nie wolno jej przyjmować wizyt. Irene wyciąga od Gámeza adres zamieszkania Natalii. Diana prosi Karinę, żeby zdobyła dla niej wszystkie informacje o Natalii. Eleazar dowiaduje się o problemach Carmen wewnątrz aresztu.

Odcinek 17
W 17. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana planuje wtrącić Natalię do więzienia. Emisja 10 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Eleazar wypiera się przed Jacqueline swojej miłości do Carmen. Później dręczą go wyrzuty sumienia, że wyrzekł się swoich uczuć oraz nie potrafił pomóc ukochanej kobiecie. Diana przekazuje detektywowi informacje na temat Natalii i wskazuje ją jako kochankę jej męża. Morales zawiadamia Eleazara, że namierzył dom Tomása Gonzalesa. Eleazar doprowadza do zatrzymania mężczyzny.

Detektyw informuje Luz, że Natalia ma dług wobec banku, w którym wzięła kredyt. Galindo opowiada detektywowi o sytuacji, w jaki znaleźli się Carmen i jej rodzina. Irene odwiedza Natalię w jej domu, żeby namówić ją na powrót do pracy w Caprico. Diego i Eleazar przychodzą pijani do mieszkania Alonsa. Tadeo oznajmia Cristóbalowi, że postanowił wrócić do stolicy Meksyku. Diana słyszy, jak Natalia i Ángela rozmawiają o jej pocałunku z Oliveriem. Postanawia się jej pozbyć, wplątując ją w handel narkotykami tak jak Carmen.

Alonso zaczyna rozmyślać o Irene, choć sam nie wie dlaczego. Diana planuje kupić narkotyki i zabiera ze sobą Karinę. Ponosi jednak klęskę, albowiem dwaj mężczyźni biorą je za prostytutki i zmuszają do ucieczki. Diego dzwoni pijany do Natalii i próbuje się z nią umówić.

Odcinek 18
W 18. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia całuje Diega. Diana chowa narkotyki pod biurkiem dziewczyny. Emisja 10 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Diana kupuje paczkę z kokainą. Natalia jedzie do Caprico, żeby spotkać się z Diegiem. Diana i Karina także zmierzają do siedziby firmy. Natalia zastaje Diega śpiącego w swoim biurze. Chłopak budzi się i całuje ją. Ona przypomina sobie, jak Rodrigo wymusił na niej pocałunek, gdy udawał Diega i odsuwa się. Karina i Diana słyszą głosy dochodzące z gabinetu Diega. Karina nie pozwala Dianie wejść do środka. Natalia oznajmia Diegowi, że wymaże go ze swojej pamięci, tak jak on wymazał wcześniej ją. Diana i Karina chowają się pod biurkiem Natalii, umieszczają w nim narkotyki i wychodzą.

Eleazar informuje Brigitte, Paola, Lupitę i Abdula, że przez kolejne pięć dni nie będą mogli odwiedzić Carmen, gdyż została osadzona w karnej celi. Alberto prosi Eleazara o udostępnienie akt Carmen. Chce bowiem znaleźć dowód o niewinności kobiety, żeby ubiegać się w sądzie o ponowne rozpatrzenie jej sprawy. Alonso zaprasza Irene na kawę. Vicente otrzymuje anonimową informację o tym, że jedna z jego pracownic jest córką przemytnika narkotyków.

Diego zapowiada Dianie, że Alberto będzie reprezentował jego stronę w sprawie o rozwód. Vicente prosi Karinę o namiary na Natalię, gdyż chce ją wydać policji. Tadeo zaczepia Irene podczas spotkania z Alonsem i zaprasza ją na swój wernisaż. Kobieta odmawia. Vicente oskarża Natalię o rozprowadzenie narkotyków w jego firmie i mówi Diegowi, że znalazł pod biurkiem dziewczyny paczkę z kokainą.

Odcinek 19
W 19. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia zostaje zatrzymana i posądzona o handel narkotykami. Emisja 11 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Vicente pokazuje Diegowi anonim oraz narkotyki znalezione pod biurkiem Natalii. Chłopak posądza go o zaaranżowanie wszystkiego. Postanawia uprzedzić Natalię o zamiarach dziadka, lecz nie może się do niej dodzwonić. Sánchez zatrzymuje Natalię, podejrzaną o handel narkotykami. Sañudo uprzedza Vicentego, że będzie musiał złożyć zeznania. Eleazar mówi Albertowi, że jeśli udowodnią, że walizki, w których znaleziono narkotyki, były prezentem od Carlosa, sędzia może ponownie rozpatrzyć sprawę Carmen.

Sañudo pokazuje Natalii narkotyki, które rzekomo rozprowadzała, jako powód jej zatrzymana. Diego przerywa im i oznajmia, że kokaina należy do niego. Vicente nakazuje Karinie złożyć zeznania przeciwko Natalii. Eleazar sugeruje Sañudowi zlecenie badania odcisków palców znajdujących się na paczce z narkotykami i porównał je z podejrzanymi. Karina informuje Dianę o skutkach jej intrygi.

Eleazar dowiaduje się, że na opakowaniu z narkotykami znajduje się siedem różnych odcinków palców. Natalia i Diego zostają zwolnieni. W dowód wdzięczności za okazaną pomoc dziewczyna całuje go. Diego ponownie obwinia dziadka o podrzucenie narkotyków do biurka Natalii oraz zapowiada, że dowie się, kto naprawdę próbował jej zaszkodzić.

Odcinek 20
W 20. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana uświadamia Natalię, że przyłapała ją na pocałunku z Diegiem. Emisja 11 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Carmen zapewnia Eleazara, że zachowała etykiety z walizek sprezentowanych przez Carlosa. Diego prosi szefa ochrony o nagrania z kamer. Vicente odkrywa, że to Karina i Diana podrzuciły narkotyki do biurka Natalii. Wraca do domu i rozzłoszczony woła Dianę, a chwilę później traci przytomność.

Pineda mówi Tadeowi, w którym roku Vicente przyłączył się do fundacji. Mężczyzna jest zaskoczony, gdy okazuje się, że w tym samym czasie on wygrał zagraniczne stypendium. Diana wypomina Natalii, że całowała się z jej mężem. Eleazar zleca Moralesowi sprawdzenie, kiedy Carlos kupił walizki dla Carmen. Pineda wyjaśnia Tadeo, że Vicente uzależnił swoje wejście do fundacji od przyznania mu stypendium.

Natalia pyta Diega, czy był zaręczony z Dianą, gdy zaczęli się spotykać w Tuxpan. Vicente oświadcza Dianie i Karinie, że je zdemaskował. Eleazar prosi sprzedawczynię walizek o złożenie zeznań. Szef ochrony pokazuje Diegowi nagranie, na którym widać sylwetki dwóch kobiet w korytarzu firmy tuż po przyjściu Natalii.

Odcinek 21
W 21. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene czuje się niekochana i próbuje utopić swoje żale w kieliszku. Emisja 12 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Eleazar wręcza Albertowi dowody na to, że Carlos kupił walizki, w których znaleziono narkotyki. Mężczyzna zobowiązuje się zmusić sędziego, żeby zajął się sprawą Carmen. Być może uda mu się wywalczyć zmniejszenie kary dla kobiety oraz wykupienie jej wolności za kaucję.

Andrés odwiedza Luz. Wyjaśnia jej, że zaciągnął się na statek jako kupiec. Irene mówi Diegowi, że Vicente zagroził jego żonie. Diego obwinia żonę o podłożenie narkotyków do rzeczy Natalii. Ona wypiera się winy i wytyka mężowi, że nie powiedział mu, że Diana jest tą dziewczyną, która zawróciła mu w głowie w Tuxpan. Luz daje Andrésowi namiary na Natalię. Vicente nie wierzy w to, że Diana mogła podrzucić komuś narkotyki. Andrés odnajduje Natalię i wręcz jej prezent. Wyznaje, że nigdy o niej nie zapomniał i próbuje ją pocałować, ale ona mu na to nie pozwala, gdyż nie odwzajemnia jego uczuć.

Vicente opowiada Diegowi o tym, jak musiał wysłać Irene do Szwajcarii, żeby ocalić ją przed Tadeo Vargasem. Natalia wyznaje księdzu Juancho na spowiedzi, że zakochała się w Diegu, lecz nie może zniszczyć jego małżeństwo. Tadeo wyjaśnia Irene, w jaki sposób jej ojciec ich ze sobą rozdzielił oraz zapowiada, że nie zrezygnuje z walki o nią. Irene czyni wyrzuty ojcu, że nie okazuje jej miłości.

Odcinek 22
W 22. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana próbuje popełnić samobójstwo. Carmen odzyskuje wolność. Emisja 12 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Vicente odradza Irene ulegania pokusie. Alberto zawiadamia Diega, że Carmen będzie mogła wyjść na wolność za kaucją. Karina prosi Alonsa, żeby przepisał jej środki nasenne. Diego przekazuje Natalii wieści od Alberta. Dziewczyna z radości całuje chłopaka w policzek. Diana zażywa dwie tabletki nasenne i pozbywa się reszty. Carmen opuszcza areszt. Eleazar zapewnia ją, że może znów cieszyć się wolnością.

Diego dowiaduje się, że Diana próbowała popełnić samobójstwo. Rodzina Carmen świętuje powrót kobiety do domu. Kobieta dziękuje Eleazarowi, że dotrzymał danego jej słowa. Diana próbuje wmówić Diegowi, że bez niego jej życie nie ma sensu. Natalia opowiada Carmen o przemianie Diega. Alonso dowiaduje się, że Karina oddała tabletki nasenne Dianie. Ta błaga go, żeby nie wydał jej przed Diegiem. Alonso sugeruje Diegowi, żeby wstrzymał się z odejściem od żony.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 luty 2016         0 Komentarzy · 658 Czytań · Drukuj
 
 
„Moja nadzieja” - nowa telenowela od 23 lutego w TV4!
Premiery w Polsce


We wtorek, 23 lutego Czwórka zaprezentuje polską premierę zrealizowanego w ubiegłym roku argentyńskiego hitu pod tytułem „Moja nadzieja”. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.

"Moja nadzieja" - TV4, wtorek, 23.02.2016, goodz. 16:00

„Moja nadzieja” to komedia romantyczna o perypetiach Julii – młodej dziewczyny, która, uciekając przed niebezpiecznymi przestępcami, ukrywa się w zakonie w przebraniu nowicjuszki. Julia przez całe życie mieszkała w małym miasteczku La Merced. Niedawno – po ciężkiej chorobie, spowodowanej pracą w zatruwającej środowisko fabryce – zmarła jej matka. Przed śmiercią kobieta zdążyła zdobyć dowody przeciwko pracodawcom i przekazać je córce. Julia postanowiła dochodzić sprawiedliwości i ukrócić praktyki firmy zagrażające zdrowiu i życiu ludzi, ale kiedy stała się świadkiem zamordowania swojego adwokata, musiała ratować się ucieczką.

Tak oto Julia trafia do Buenos Aires, gdzie u przyjaciółki swojej matki z dawnych czasów, przełożonej zgromadzenia Santa Rosa, znajdzie schronienie i wsparcie. Po drodze do stolicy Julia poznaje Tomasa, z którym los wkrótce ponownie ją zetknie...

W rolach głównych występują: popularna argentyńska aktorka i piosenkarka Lali Espósito oraz Mariano Martinez.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 luty 2016         0 Komentarzy · 535 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Włoska narzeczona" odc. 67-92
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 67
W 67. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella i Pedro zostają uwięzieni razem w saunie. Emisja 22 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella prosi Vittoria o więcej prywatności. Osvaldo zakazuje Sonii pracować w firmie w trosce o dobro ich potomka. Aitana proponuje mu, że zastąpi jego żonę. Sonia nie zamierza spełnić prośby męża. Benito planuje zabrać Roxaną do domu swoich rodziców, żeby nabrała do niego szacunku. Gael tymczasem zabiera Giannę w miejsce, do którego przychodzi, gdy szuka azylu.

Pedro zarzuca Sonii, że wręczyła mu fałszywe wyniki badań. Belinda próbuje ratować córkę i wmawia Pedrowi, że to Osvaldo został oszukany. Fiorella przeprasza wszystkich za zamieszanie. Sonia jest zła na Włoszkę, że mogła zaprzepaścić jej plany. Belinda wykorzystuje sytuację, by uświadomić córkę, że potrzebuje jej blisko siebie. Doña Eloisa obiecuje Aitanie, że zobliguje Pedra do wzięcia kilku dni wolnego, żeby mogli wyjechać w romantyczną podróż. Gael prosi Giannę, żeby na powrót została jego dziewczyną. Dziewczyna zgadza się i całuje go. Sonia zamyka Fiorellę i Pedra w saunie.

Odcinek 68

W 68. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloisa dowiaduje się o incydencie w saunie. Emisja 25 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro wyzywa Fiorellę, żeby powiedziała mu prosto w twarz, że nie chce go więcej widzieć, że go nie kocha i ma ją zostawić w spokoju. Fiorella nie ma na to odwagi i chce wyjść z sauny. Gael przysięga Giannie, że nigdy jej nie zawiedzie. Pediatra dziecka Diany spotyka Vittoria w restauracji i pyta go o zdrowie swojego pacjenta. Dianna wmawia Vittoriowi, że lekarz pomylił ją z jej siostrą. Doña Eloisa wspomina Aitanie, że potrzebuje zaufanej osoby, która zostanie jej opiekunką. Dziewczyna oferuje jej swoją pomoc i dodaje, że wtedy byłaby bliżej Pedra.

Aitana otwiera drzwi do sauny i nakrywa Fiorellę w objęciach Pedra. Fiorella prosi Pedra, żeby nie pozwolił swojej narzeczonej donieść o tym jego babci. Pedro wyznaje Aitanie, że jest ojcem dziecka, które spodziewa się Sonia i zrywa z nią oraz prosi o dyskrecję w kwestii incydentu z sauną. Aitana wyznaje mu miłość i namawia na wspólną podróż. Ponieważ on nic nie mówi, odbiera jego milczenie jako zgodę. Następnie mówi Eloisie w sekrecie, że widziała Fiorellę i Pedra prawie nagich w saunie. Pedro zapewnia Fiorellę, że Aitana ich nie wyda. Doña Eloisa zwalnia Fiorellę.

Odcinek 69
W 69. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloisa próbuje zmusić Pedra do zaręczenia się z Aitaną. Emisja 26 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella na próżno tłumaczy się doñii Eloisie, że jest niewinna. Kobieta sugeruje jej poprosić swojego narzeczonego o pomoc dla siebie oraz siostry. Livia uważa, że Diana postąpiła źle, zmyślając historyjkę o siostrze bliźniaczce i ostrzega ją, że znalazła się w gąszczu kłamstw, z którego będzie jej trudno się wydostać. Vittorio prosi Dianę, żeby pokazała mu zdjęcie swojej siostry.

Federica wyczytuje z kart, że Aitana ma niecne zamiary wobec rodziny Ángeles. Osvaldo chce uczcić z Aliną fakt, że zostanie ojcem. Kiedy ona proponuje mu, by przestali się widywać, unosi się dumą i oświadcza, że ta decyzyja należy do niego. Pedro zarzuca Aitanie, że doniosła jego babci o incydencie w saunie. Dziewczyna przysięga o swojej niewinności i tłumaczy, że Eloisa dowiedziała się o tym z kamer. Pedro wstawia się u babci za Fiorelą. Starsza pani zgadza się zatrzymać Włoszkę na ranczo pod warunkiem, że on sformalizuje swój związek z Aitaną.

Odcinek 70
W 70. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittorio zabiera Fiorellę i Giannę z rancza rodziny Ángeles. Emisja 27 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro zarzuca babci szantaż. Kobieta ignoruje jego komentarz i raz jeszcze przypomina wnukowi, że jeśli nie zaręczy się z Aitaną, będzie musiał pożegnać się z Włoszką. Aitana naskakuje na Fiorellę. Dziewczyna nie daje sobą pomiatać i odgraża się jej. Gael wyznaje Giannie, że będzie za nią tęsknił, chociaż będą się widywali na uniwersytecie. Fiorella oznajmia Pedrowi, że razem z Gianną zamieszkają w domu Vittoria. Pedro nie chce tego i w akcie desperacji proponuje jej ucieczkę. Fiorella odmawia z troski o chorą siostrę.

Eloisa informuje członków rodziny, że zatrudniła Aitanę w firmie. Dante podejrzewa, że narzeczona Pedra może szpiegować Federicę. Federica postanawia zyskać sojuszniczkę w osobie Sonii. Pedro nie jest zadowolony z obecności Aitany w firmie. Tłumaczy, że ciągłe przebywanie z nią tylko zaszkodzi ich relacjom. Diana sięga po telefon Fiorelli, na którym wyświetliła się wiadomość od Pedra, a następnie pyta Vittoria, czy jest ciekaw, kto pisze do jego narzeczonej.

Odcinek 71
W 71. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fidel spełnia prośbę Aitany i namawia Pedra, by się z nią ożenił. Emisja 28 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Diana chce pokazać Vittoriowi telefon Fiorelli, ale ta odbiera jej go z rąk. Pedro denerwuje się brakiem wieści od Fiorelli. Obawia się, że Włoszka próbuje o nim zapomnieć. Federica jednoczy siły z Sonią, by pozbyć się Aitany z firmy. Sonia insynuuje Pedrowi, że teraz, gdy Fiorella zniknęła z jego życia, może poświęcić więcej uwagi jej i dziecku. Pedro oznajmia jej, że między nimi nigdy do niczego nie dojdzie.

Sonia i Federica grożą Aitanie, że podpalą jej włosy, jeśli nie złoży rezygnacji. Osvaldo nakazuje żonie przygotować się do odejścia z firmy i udzielić szkolenia Aitanie, by mogła ją zastąpić. Pedro prosi Fidela, żeby zabrał go do restauracji Vittoria, gdyż chce się zobaczyć z Fiorellą. Jest zaskoczony, gdy widzi jak Włoszka świetnie się bawi w towarzystwie muzyków

Roxana wszczyna kłótnię z Gianną, która kończy się bójką. Sonia dostaje silnych bóli. Osvaldo przejmuje się stanem zdrowia jej i dziecka i chce odwieźć żonę do lekarza. Aitana prosi Fidela, żeby zasugerował Pedrowi, że jest dla niego odpowiednią kobietą. Fidel spełnia jej życzenie i wmawia Pedrowi, że Aitana naprawdę go kocha, i powinien dać jej szansę. Vittorio wyznaje Fiorelli, że nie chce, by wychodziła za niego z obowiązku, lecz z miłości i pyta ją o jej uczucia.

Odcinek 72
W 72. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella nakrywa Vittoria na pocałunku z Dianą. Emisja 29 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella wyznaje Vittoriowi, że nie jest jej łatwo wiązać się z dużo starszym mężczyzną. Vittorio zapewnia Włoszkę, że nie jest zgorzkniałym starcem i może ją uszczęśliwić. Aitana, Pedro, Fiorella i Vittorio spotykają się w tej samej restauracji. Aitana za wszelką cenę próbuje udowodnić Fiorelli, że ona i Pedro są szczęśliwi. Z trudem jednak przychodzi jej opanowanie zazdrości.

Osvaldo prosi babcię o zgodę na zobligowanie Sonii do wycofania się z pracy dla dobra jej dziecka. Doña Eloisa daje mu ją i chwali za jego troskę. Benito oświadcza Roxanie, że nie pozwoli jej traktować go jak zabawkę i grozi złożeniem wypowiedzenia. Dziewczyna obiecuje, że przestanie mu dokuczać oraz proponuje, by zostali parą.

Doña Eloisa wytyka Pedrowi, że podchodzi zbyt emocjonalnie do spraw zawodowych, dlatego postanowiła przekazać jego stanowisko Osvaldowi, który jako pierwszy obdaruje ją prawnukiem. Pedro ustępuje, manifestując przy tym swoje niezadowolenie. Fiorella nakrywa Dianę na pocałunku z Vittoriem.

Odcinek 73
W 73. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gianna myśli, że Gael całował się z Anel. Emisja 1 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella słyszy jak Vittorio prosi Dianę, żeby nigdy więcej go nie całowała, bo kocha Fiorellę. Aitana próbuje uwieść Pedra, lecz doña Eloisa jej w tym przeszkadza. Benito rzuca się z pięściami na Gaela. Pedro rozdziela ich i żąda waśnień. Vittorio pragnie wytłumaczyć się Fiorelli z incydentu z Dianą. Włoszka uważa jednak sprawę za zakończoną i nie ma pretensji do narzeczonego.

Belinda oświadcza Juliecie, że pociąga ją Sergio. Sonia jest zła na Osvalda, że zabrania jej pracować i troszczy się tylko o dziecko. Belinda zakrada się do sypialni Sergia, żeby go uwieść. On odtrąca ją, a następnie wyrzuca za drzwi. Osvaldo i Alina namiętnie się całują. Sonia nakrywa ich i robi im zdjęcia.

Gael nie chce się przyznać Giannie, że został pobity przez Benita. Dziewczyna szybko domyśla się, że ją okłamuje, gdy zauważa sińce na twarzy Benita. Benito wyjaśnia, że pobił Gaela za to, że całował się z inną dziewczyną. Gianna policzkuje Gaela, a później zwraca się z pretensjami do Anel. Ta tłumaczy, że Gael i ona ćwiczyli reanimację. Vittorio zabiera Fiorellę do kościoła, w którym ma odbyć się ich ślub.

Odcinek 74
W 74. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Osvaldo dowiaduje się, że Pedro spędził noc z Sonią. Emisja 2 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Gianna przeprasza Gaela za to, że go spoliczkowała. Chłopak zapewnia ją, że jej nie oszuka, bo ją kocha. Sonia pokazuje matce dowód zdrady męża. Belina sugeruje jej, żeby wykorzystała go do osiągnięcia własnych celów. Vittorio informuje Fiorellę i Giannę, że otrzymał namiary na znakomitego kardiologa. Zapewnia chorą na serce dziewczynę, że nowy lekarz może pomóc jej w walce o życie.

Sonia skarży się na bóle brzucha. Benito zwabia Roxanę do chatki. Ona niemalże ulega jego podrywom, jednak zaczyna sobie wyobrażać, jak koleżanki się z niej śmieją i się wycofuje. Gianna wspomina Gaelowi, że Vittorio zabierze ją do innego kardiologa. Chłopak uważa tę decyzję za nierozsądną. Julieta informuje doñę Eloisę i Sergia, że Aníbal został zdradzony przez swojego wspólnika i zostanie aresztowany. Diana wytyka Fiorelli, że jest z Vittoriem tylko dla pieniędzy oraz ostrzega, że ją zdemaskuje. Pedro przyznaje się Osvaldowi, że jest ojcem dziecka Sonii.

Odcinek 75
W 75. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro wyznaje Fiorelli, że odmieniła jego życie i wyznaje jej miłość. Emisja 3 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Osvaldo dowiaduje się od Pedra, że spał z jego żoną i ukrył to przed nim na jej życzenie. Ciąża Sonii jest zagrożona z powodu badania DNA na potwierdzenia ojcostwa. Lekarz uprzedza Osvalda, że nawet jeśli dziecko się urodzi, mogą być z nim kłopoty. Pedro oznajmia Belindzie, że wyjawił Osvaldowi prawdę. Sonia jest zła, bo jej plany legły w gruzach, a do tego obawia się represji ze strony męża.

Osvaldo zapowiada Pedrowi, że jeśli okaże się, że jest ojcem dziecka Sonii, tym razem strzeli do niego celnie. Fiorella zapewnia Dianę, że nie zależy jej na pieniądzach Vittoria. Sonia wmawia Osvaldowi, że matka zmusiła ją do sfałszowania wyników, żeby oszukać Pedra i wyciągnąć od niego pieniądze. Osvaldo uważa Pedra za swojego największego rywala i grozi mu śmiercią. Sonia traci ciążę. Osvaldo obwinia Pedra o zniszczenie mu życia.

Roxana zrywa z Benitem, gdyż nie widzi przyszłości dla ich związku. Anibal porywa Julietę. Pedro przychodzi zapłakany do Fiorelli, żeby wyznać jej, że cierpi z powodu rozłąki i jej ślubu z Vittoriem. Para wyznaje sobie miłość i całuje się.

Odcinek 76
W 76. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittoria nie ma zaufania do Fiorelli i chce mieć nad nią kontrolę. Emisja 4 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella wyznaje Pedrowi, że zawsze, gdy robi sobie nadzieję na to, że będą razem, coś ich rozdziela – teraz ona ma zostać żoną Vittoria, zaś on będzie miał dziecko z Sonią. Pedro wyjaśnia dziewczynie, że został oszukany przez Sonię i jej matkę. Doña Eloisa okazuje zrozumienie Sonii i wyznaje jej, że w przeszłości także straciła dziecko.

Osvaldo zapowiada żonie, że wystąpi o rozwód, bo nie jest mu już potrzebna. Sergio wstawia się za Sonią, a wtedy Osvaldo uświadamia go o zdradach żony. Aitana żali się matce, że jest zmęczona kaprysami Pedra. Celeste namawia córkę, żeby wzięła się w garść i doprowadziła do ślubu z Pedrem, a gdy minie rok ich małżeństwa i ograbi go z majątku, będzie mogła się od niego uwolnić. Aníbal próbuje ratować swoje małżeństwo z Julietą. Kobieta zarzuca mu, że nigdy jej nie kochał i za jej plecami sypiał z innymi kobietami.

Pedro żąda wyjaśnień od Sonii. Ona zrzuca winę na Osvalda. Pedro sugeruje jej rozwód z mężem i obiecuje, że nie wyrzuci jej z pracy. Vittorio złości się, gdy Fiorella wychodzi z domu, nie uprzedziwszy go, dokąd idzie. Gianna wstawia się za siostrą i sugeruje mężczyźnie, żeby miał więcej zaufania do Fiorelli. Kiedy Fiorella wraca do domu, Vittorio domaga się wyjaśnień.

Odcinek 77
W 77. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro zobowiązuje się spełnić warunki babci, by odzyskać Fiorellę. Emisja 5 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella zarzuca Vittoriowi, że zamiast zabiegać o jej względy, chce ją kupić i trzymać pod kluczem. Vittorio wytyka jej, że widzi w nim tylko zmęczonego starca oraz szantażuje ją, wycofaniem swojego wsparcia. Gianna przypomina mężczyźnie, że oszukał Fiorellę, gdy wysłał jej przestarzałe zdjęcie

Pedro angażuje się w akcję ratunkową Juliety, która kończy się sukcesem. Aníbal zostaje zatrzymany przez policję. Aitana mówi doñii Eloisie, że jej wnuk zapomniał wytłumaczyć się z tego, co robił z Fiorellą. Starsza pani ignoruje jej uwagę, albowiem jest zbyt zmęczona problemami z Sonią i Julietą, by przejmować się Włoszką. Benigno uprzedza Aitanę, że firma rodziny Ángeles wkrótce wystawi na sprzedaż swoje udziały i rozkazuje jej czym prędzej poślubić Pedra.

Pedro namawia babcię, żeby pozwoliła Włoszkom wrócić na ranczo i tłumaczy jej, że była wobec nich niesprawiedliwa. Kobieta ustępuje, lecz stawia mu warunek – ma dojść do porozumienia z Aitaną w sprawie ich wyjazdu i ślubu. Następnie zawiadamia Aitanę, by zaczęła pakować walizki, bo Pedro zabiera ją w podroż, podczas której poprosi ją o rękę. Pedro szuka Fiorelli z zamiarem zabrania jej z powrotem na ranczo. Żeby to zrobić, będzie musiał wpierw stawić czoła Vittoriowi…

Odcinek 78
W 78. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella zapowiada Pedrowi i Vittoriowi, że planuje wrócić do Włoch. Emisja 8 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Vittorio wytyka Pedrowi, że odbiera prywatny telefon Fiorelli. Osvaldo nie rozumie, dlaczego Osvaldo poszedł do łóżka z Sonią skoro twierdził, że jej nie znosi. Dante uprzedza Federicę, że nie pozwoli zaprzepaścić ich starań przez jej brak zaufania i zazdrość. Diana informuje Fiorellę, że Pedro o nią pytał. Vittorio zapowiada narzeczonej, że po ślubie czeka ją wiele zmian i odbiera jej telefon.

Julieta wyznaje Sonii, że zanim poślubiła Aníbala była zakochana w innym mężczyźnie, zaszła z nim w ciążę i urodziła dziecko. Fiorella i Gianna zgłaszają chęć pomocy Vittoriowi w prowadzeniu restauracji. Gael nie może skontaktować się z Gianną telefonicznie. Mówi Pedrowi, że musi pilnie zwrócić dziewczynie lekarstwa, które ta zostawiła w jego samochodzie. Fabio przychodzi do Sonii z zamiarem złożenia jej kondolencji, lecz ona wyrzuca go z domu. Gianna przypadkiem upuszcza talerz, za co otrzymuje naganę od Vittoria.

Pedro oznajmia Vittoriowi, że planuje zabrać Włoszki z powrotem na ranczo. Vittorio zgłasza sprzeciw. Uważa bowiem, że obie dziewczyny znalazły już szczęście w jego domu. Zapłakana twarz Gianny sugeruje Pedrowi, że jest inaczej. Osvaldo oświadcza Sonii, że wystąpi o rozwód i wyrzuci na bruk. Kobieta odgraża się i pokazuje mu zdjęcia, na których on całuje Alinę. Gianna ma żal do Gaela o to, że nie zaprosił jej na przyjęcie, bo się jej wstydzi. Chłopak czyni jej wyrzuty, że go szpieguje. Fiorella oznajmia Pedrowi i Vittoriowi, że nie potrzebuje ich pomocy i podjęła decyzję o powrocie razem z siostrą do Włoch.

Odcinek 79
W 79. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittorio zezwala Fiorelli na powrót do pracy na ranczu Ángelesów. Emisja 9 lutego o godz. 17:00 w Czwórce

Vittorio i Pedro proszą Fiorellę, żeby nie wyjeżdżała, lecz ona nie zamierza ich słuchać. Dante uświadamia doñę Eloisę, że Vinicio wiedział o tym, co Máximo zrobił Gabrielowi i podzielił się swoją wiedzą z kochanką. Starsza pani rozkazuje mu zająć się uciszeniem kochanki oraz dochowaniem absolutnej dyskrecji przed Federicą.

Vittorio wypomina Pedrowi, że swoją obecnością tylko przysparza mu kolejnych problemów z Fiorellą. Pedro mówi mu, że gdyby był pewny miłości Fiorelli do niego, pozwoliłby jej wrócić na ranczo. Diana także próbuje namówić Vittoria do puszczenia wolno Fiorelli. Gianna uświadamia siostrę, że we Włoszech nie ma dla nich przyszłości. Fiorella odpowiada jej, że jeśli zostaną w Meksyku, będzie musiała dotrzymać słowa danego Vittoriowi i wziąć z nim ślub.

Sonia ubliża Alinie. Osvaldo próbuje uspokoić żonę. Pedro proponuje Fiorelli, że opłaci jej koszty podróży do Włoch i znajdzie pracę. Vittorio przeprasza Fiorellę za swoje zachowanie i raz jeszcze namawia do pozostania w Meksyku. Zgadza się, żeby wróciła do pracy na ranczu Ángelesów, lecz nadal ma mieszkać w jego domu. Alina zrywa z Osvaldem. Benigno sugereuje Aitanie, żeby spróbowała zajść w ciążę z Pedrem podczas ich wspólnej podróży. Aitana buntuje się. Vittorio zostaje ponownie odtrącony przez Fiorellę, gdy chce ją pocałować i zaczyna mieć tego dość.

Odcinek 80
W 80. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: W obecności doñii Eloisy Osvaldo wypomina Pedrowi, że spał z Sonią. Emisja 10 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Aitana i Roxana zgodnie przyznają, że nie chcą mieć dzieci. Pedro oznajmia Aitanie, że Fiorella wraca do pracy na ranczu. Fiorella wyjaśnia siostrze, że Vittorio dąsa się na nią za to, że nie chciała go pocałować. Aitana złości się na wieść, że Pedro zgodził się na wyjazd z nią tylko dlatego, że jego babcia przyzwoliła na powrót Włoszki. Doña Eloisa radzi dziewczynie, by zamiast lamentować, spróbowała rozkochać w sobie jej wnuka.

Dante pokazuje Federice dokument sporządzony przez Vinicia, w którym ten oskarża Máxima o oszukanie Gabriela. Federica poprzysięga zemstę. Fiorella smutnieje na wieść o planowanym wyjeździe Pedra i Atiany. Pedro uspokaja ją, że to tylko kilkudniowy wypad. Doña Eloisa wyraża nadzieję, iż podczas tych kilku dni między jej wnukiem a Aitaną do czegoś dojdzie.

Pedro zwierza się Fidelowi, że cieszy się z powrotu Fiorelli i nie ma ochoty wyjeżdżać w Aitaną. Doña Eloisa oznajmia Pedrowi, że Osvaldo przejmie prowadzenie firmy podczas jego nieobceności. Pedro naskakuje na Osvalda, a ten odpłaca mu się tym samym i w obecności babci wypomina mu, że mógł spłodzić dziecko Sonii.

Odcinek 81
W 81. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica sugeruje Vittoriowi, żeby zabrał Fiorellę w podróż. Emisja 11 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro udaremnia Osvaldowi próbę uświadomienia doñii Eloisy o tym, że spędził noc z Sonią. Proponuje kuzynowi, żeby zapomnieli o przeszłości oraz radzi mu zabronić żonie spoufalania się z innym mężczyznami. Doña Eloisa oznajmia Fiorelli, że cieszy się z jej powrotu i tego, że będzie dotrzymywać jej towarzystwa oraz przestrzega ją przed zbliżaniem się do Pedra.

Federica podejrzewa, że Aitana próbuje zaszkodzić rodzinnej firmie Ángelesów. Vittorio i Diana idą do łóżka. Po wszystkim mężczyzna ucieka od niej, zasłaniając się nadmiarem obowiązków. Aitana uprzedza Fiorellę, żeby nie próbowała jej odbić Pedra, bo pożegna się nie tylko z pracą, ale i z ciepłym kątem w domu Vittoria. Gianna namawia Fiorellę, żeby przestała zajmować się nią i w końcu pomyślała o własnym szczęściu.

Federica postanawia pokrzyżować plany Aitany i podpowiada Vittoriowi, żeby zabrał narzeczoną w podróż. Proponuje mu nocleg w tym samym hotelu, w którym będzie Pedro. Doña Eloisa postanawia wyręczyć wnuka i kupuje pierścionek zaręczynowy, który Pedro ma wręczyć Aitanie w trakcie wyjazdu. Vittorio idzie za radą Fediriki i zaprasza Fiorellę na odprężającą wycieczkę.

Odcinek 82
W 82. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro i Fiorella przypadkowo spotykają się w tym samym hotelu. Emisja 12 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Vittorio nie przyjmuje odmownej odpowiedzi od Fiorelli na jego propozycję wyjazdu i poleca dziewczynie czym prędzej spakować walizkę. Gianna jest zdziwiona wiadomością o wspólnej wycieczce jej siostry i Vittoria. Sergio nie popiera pomysłu doñii Eloisy o przedślubnej podróży Pedra i Aitany.

Sonia złości się, gdy Osvaldo dzwoni do Aliny w jej obecności. Pedro i Aitana meldują się w hotelu. Ona natychmiast przystępuje do próby uwiedzenia towarzysza, lecz on ją odtrąca. Roxana nie przyjmuje porad od Joaquíny. Alina umawia się z Osvaldem w publicznym miejscu, żeby oświadczyć mu, że ich romans się skończył oraz zagrozić wniesieniem skargi na policji, jeśli spróbuje ją osaczyć. Aitana upija się i podejmuje kolejną nieudaną próbę usidlenia Pedra.

Benito uprzedza Pedra, że zostawił w samochodzie pierścionek zaręczynowy dla Aitany. Benigno i Celeste wmawiają doñii Eloisie, że jej wnuk właśnie zaręczył się z ich córką. Federica dowiaduje się o tym i jest zaskoczona niepowodzeniem swojego planu. Pedro i Fiorella spotykają się przypadkiem w salonie masażu i spoglądają na siebie z wielkim zaskoczeniem.

Odcinek 83
W 83. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella i Pedro uciekają od swoich partnerów i jadą na wycieczkę. Emisja 15 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro i Fiorella są zaskoczeni przypadkowym spotkaniem. Oboje udają małżeństwo przed masażystkami z salonu. Gianna komentuje ostatnie poczynania Roxany w obecności Gaela, lecz on nie przywiązuje do tego uwagi. Fidel proponuje Joaquínie wspólny spacer. Sergio uświadamia Belindę, że Sonia potrzebuje jej bliskości. Kobieta wyjaśnia, że córka odrzuciła jej pomoc, a doña Eloisa nie życzy sobie jej wizyt na hacjendzie.

Roxana całuje profesora Enrqueza za co zostaje skarcona. Aitana skarży się Pedrowi, że Benito ją zamknął i rozkazuje mu zwolnić go z pracy. On uważa, że prosi o zbyt wiele i próbuje udobruchać towarzyszkę. Następnie zostawia ją pod pretekstem samotnej przejażdżki motorem. Tak naprawdę jednak biegnie do Fiorelli i zabiera ją na wycieczkę.

Włoszka składa Pedrowi życzenia z powodu zaręczyn z Aitaną. Chłopak wyjaśnia, że spełnił jedynie żądanie babci. Obije zgodnie postanawiają zapomnieć o swoich partnerach i cieszyć się chwilą.

Odcinek 84
W 84. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella i Vittorio spotykają Aitanę i Pedra w tym samym hotelu. Emisja 16 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Aitana czyni wyrzuty Pedrowi, że zostawił ją samą na kilka godzin. Vittorio także wypomina Fiorelli, że zniknęła mu z oczu. Włoszka tłumaczy, że nudzi się, bo on tylko myśli o interesach. Wkrótce dochodzi do spotkania obu par. Aitana wykorzystuje okazję, by pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym od Pedra. Vittorio opowiada o tym, jak oświadczył się Fiorelli korespondencyjnie, jeszcze gdy ona mieszkała we Włoszech.

Sonia zakazuje matce widywać się z Sergiem, gdyż ściąga na niego problemy. Vittorio zarzuca Fiorelli, że ukryła przed nim fakt, że Pedro i Aitana zatrzymali się w tym samym hotelu. Włoszka przypomina mu, że to on zadecydował o tym, gdzie będą nocować. Sonia namawia Osvalda do zniszczenia reputacji Pedra w oczach doñii Eloisy. Fiorella jest ciekawa, co Pedro zażądał od babci w zamian za zaręczenie się z Aitaną. On unika odpowiedzi i oznajmia, że tylko z nią tak naprawdę chce się ożenić.

Odcinek 85
W 85. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Roxana ratuje życie Giannie, choć ona tego nie pamięta. Emisja 17 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella dowiaduje się, że jej siostra trafiła do szpitala i prosi Vittoria, żeby wracali do domu. Pedro dowiaduje się, że samochód Vittoria się zepsuł i oferuje im swoją pomoc, co bardzo złości Aitanę. Sonia uważa, że zaręczyny Pedra z Aitanem mogą przeszkodzić jej planom. Osvaldo sugeruje żonie, by poszukali sojusznika. Sonia proponuje Fabia.

Doña Eloisa wyjaśnia Dantemu, że poleciła Aitanie podglądać Federicę w firmie. Gianna nie pamięta, w jaki sposób straciła przytomność. Przypomina sobie tylko, jak Roxana jej dokuczała. Gael i Pedro tłumaczą Vittoriowi, że popełnił błąd, posyłając Giannę do innego kardiologa i zabierając ją z wiejskiego klimatu do miasta. Vittorio obraża się i wyjaśnia, że dał dziewczynie wszystko, czego potrzebowała. Roxana przyjeżdża do szpitala, żeby zapytać o zdrowie Gianny. Gael obarcza ją winą i zmusza do odejścia.

Aitana uprzedza ojca, że jeśli nie zaczną działać, ich plany legną w gruzach. Anel uświadamia Gaela, że Roxana uratowała życie Giannie. Roxana donosi doñii Eloisie o romansie Gaela z Gianną. Sonia i Osvaldo zmuszają Fabia do współpracy w zniszczeniu Pedra. Vittorio wyznaje Reynaldowi, że wspólna podróż z Fiorellą uzmysłowiła mu, że jeśli prędko czegoś nie zrobi, może stracić narzeczoną.

Odcinek 86
W 86. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Po kłótni z Vittoriem Fiorella chce odwołać ich ślub. Emisja 18 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Vittorio pojmuje, że Fiorella nie chce brać z nim ślubu, bo jest zakochana w Pedrze. Nie zamierza jednak rezygnować z walki i zapowiada Reynaldowi, że zrobi wszystko, żeby zdobyć Włoszkę. Julieta opowiada Sergiowi o tym, jak zaszła w ciążę z Santinem, lecz z obawy przed reakcją rodziny, po porodzie oddała niemowlę do adopcji.

Diana namawia Vittoria, żeby zakończył farsę ze ślubem z Fiorellą. Mężczyzna protestuje. Gianna zwierza się siostrze, że chce przeżyć swój pierwszy raz z Gaelem i była już całkiem blisko, żeby jej pragnienie się urzeczywistniło. Pedro przygotowuje specjalny pokój dla Gianny na hacjendzie. Roxana przyznaje się Benitowi, że ocaliła życie Giannie. On chwali jej dobre serce i całuje ją.

Vittorio wpada w złość, gdy Fiorella oznajmia mu, że razem z siostrą przeprowadzają się na ranczo i nazywa ją niewdzięcznicą. Włoszka przypomina mężczyźnie, że nie jest jego niewolnicą, a zdrowie jej siostry znaczy dla niej więcej niż wszystko inne. Później wyznaje Simonie, że ma coraz większą ochotę odwołać swój ślub z Vittorem. Federica słyszy, jak Simona namawia Włoszkę, żeby zawalczyła o miłość Pedra.

Odcinek 87
W 87. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Osvaldo szantażuje Gaela, żeby zmusić go do rzucenia Gianny. Emisja 19 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.
Odcinek 87

Julieta postanawia polecieć do Rzymu, żeby spotkać się z Santinem i znaleźć sposób na odnalezienie córki. Federica informuje Dantego o pomyśle urządzenia szpitalnego pokoju młodej Włoszce na hacjendzie. Mówi mu także, że Fiorella rozważa zerwanie zaręczyn z Vittoriem, bo jest zakochana w Pedrze. Postanawia jej w tym pomóc, rozdzielając Pedra z Aitaną.

Benito dekoruje pokój Roxany romantycznymi ozdobami. Dziewczyna docenia gest chłopaka i nagradza go pocałunkiem. Dante pokazuje doñii Eloisie pokój Gianny. Kobieta domaga się wyjaśnień od wnuka i przypomina mu, że nie życzy sobie obecności Włoszek na ranczo. Pedro powołuje się na ich umowę i zostaje tym samym zobligowany do wyznaczenia daty ślubu z Aitaną.

Fiorella cieszy się na wieść, że może wrócić do domu Ángelesów. Vittorio obmyśla intrygę, żeby zmusić Włoszkę do ślubu – planuje wmówić jej, że jest śmiertelnie chory. Diana uważa jego pomysł za niedorzeczny i sugeruje, że sama zostanie jego żoną, lecz on nie okazuje zainteresowania. Osvaldo dowiaduje się o romansie Gaela z Gianną i nakazuje mu go zakończyć.

Odcinek 88
W 88. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Eloisa wyznacza datę ślubu Pedra i Aitany bez konsultacji z wnukiem. Emisja 22 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Doña Eloisa dowiaduje się, że akcje firmy zostały wykupione przez nieznaną firmę i żąda wyjaśnień od Pedra i Osvalda. Osvaldo przyznaje się do popełnienia błędu, lecz zapewnia, że już zajął się tą sprawą. Pedro nie wierzy w felerny przypadek i uważa, że ktoś wyniósł informacje o planowanej sprzedaży akcji oraz zapowiada, że dowie się, kto to zrobił. Joaquina próbuje zbliżyć się do Roxany, ale ona ją odtrąca i jej ubliża.

Pedro uświadamia Osvalda, że ich akcje trafiły do właściciela konkurencyjnej firmy, którego tożsamość jest nieznana. Gael złości się na Roxanę, że doniosła babci o tym, że spotyka się z Gianną. Benito staje w obronie Roxany. Federica umawia się na spotkanie z Vittoriem, żeby zdradzić mu prawdziwy powód powrotu Fiorelli na ranczo. Osvaldo zarzuca Fabiowi, że wspólnie z Sonią odkupili akcję jego firmy. Mężczyzna odpiera zarzuty i przypomina Osvaldowi, że bezmyślnie zadecydował o sprzedaży całego pakietu akcji, zamiast podzielić je na mniejsze bloki.

Gael mówi Alinie, że Osvaldo mu groził. Doña Eloisa oznajmia rodzinie, że za dwa tygodnie odbędzie się ślub Aitany i Pedra. Pedro wytyka babci wyznaczyła ten sam dzień, w którym pobierają się Fiorella i Vittorio. Starsza pani nakazuje mu dbać o przyszłą żonę oraz uprzedza, że jego przyszły teść będzie wspólnikiem większościowym ich firmy i jeśli zaniedba Aitanę, narazi na szkody całą rodzinę. Pedro zarzuca babci, że traktuje go przedmiotowo. Benito oznajmia Fidelowi, że Fiorella postanowiła odwołać ślub z Vittoriem.

Odcinek 89
W 89. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittorio zaskakuje Fiorellę informację o swojej chorobie. Emisja 23 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Gael radzi się Benita w sprawie Gianny. Mówi mu, że Osvaldo próbował zmusić go, przy użyciu szantażu, do zerwania z Włoszką. Benito namawia kolegę, żeby nie poddawał się zbyt łatwo. Doña Eloisa zakazuje Fiorelli i jej siostrze spoufalania się z członkami jej rodziny. Federico mówi Dantemu, że Aitana i jej rodzina mogą zaszkodzić Ángelesom. Diana obmyśla nowy plan zatrzymania przy sobie Vittoria.

Pedro wyznaje Fiorelli, że przystał na ślub z Aitaną, żeby przekonać babcię do wyrażenia zgody na jej powrót na ranczo. Pyta ją również, czy rzeczywiście odwołała ślub z Vittoriem oraz oświadcza, że dla niej jest gotów odstąpić od poślubienia Aitany i stawić czoła rodzinie. Benigno informuje doñę Eloisę, że wykupił wszystkie akcje nabyte przez Acorp, choć zapłacił za nie wysoką cenę. Następnie oznajmia córce, że wszystko idzie po jego myśli, a gdy ona poślubi Pedra i da mu dziecko, cała fortuna Ángelesów trafi do jego rąk.

Fidel gratuluje Pedrowi odważnej decyzji o zawalczeniu o Fiorellę i okazuje mu swoje wsparcie. Joaquina donosi doñii Eloisie, że nakryła Roxanę z szoferem. Dziewczyna wypiera się wszystkiego. Fiorella spotyką się z Vittorem, by obwieścić mu swoją decyzję o zerwaniu, gdy ten zaskakuje ją wiadomością o tym, że jest nieuleczalnie chory.

Odcinek 90
W 90. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella daje się nabrać na zmyśloną chorobę Vittoria. Emisja 24 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro jest bliski zerwania zaręczyn z Aitaną, gdy otrzymuje telefon od Fiorelli. Dziewczyna prosi go o natychmiastową rozmowę. Doña Eloisa poleca Roxanie sprawdzić, czy Gael zakończył swój niedorzeczny związek z Roxaną. Osvaldo i Sonia zarzucają Federice, że poinformowała konkurencję o planowanej sprzedaży akcji. Ona odpiera zarzuty i zapewnia, że nie zadziałałaby na niekorzyść firmy, której sama jest spadkobierczynią.

Fiorella daje się nabrać na zmyśloną chorobę Vittoria oraz zgadza się zostać jego żoną. Następnie oznajmia swoją decyzję Pedrowi. Gianna składa Roxanie podziękowania za uratowanie jej życia. Ona jednak nie przyjmuje ich i mówi, że byłoby lepiej, gdyby pozwoliła jej umrzeć. Doña Eloisa informuje Pedra o kolejnym załamaniu Gaela.

Diana daje Vittoriowi do zrozumienia, że nie popiera jego pomysłu zwodzenia Włoszki symulowaną chorobą, żeby zmusić ją do ślubu. Benito prosi rodziców, żeby doglądali Vittoria ze względu na jego pogarszające się zdrowie. Doña Eloisa prosi Sergia o pomoc w wyswataniu Pedra z Aitaną. Pedro oświadcza ojcu, że kocha Fiorellę i jest gotowy rzucić dla niej wszystko, łącznie z pracą w rodzinnej firmie.

Odcinek 91
W 91. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro rzuca Fiorellę i godzi się z myślą o poślubieniu Aitany. Emisja 25 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Aitana z radością odbiera obrączki ślubne, podczas gdy Pedro podejmuje desperacką próbę przekonania Fiorelli do wspólnej ucieczki. Diana próbuje uświadomić Vittoria, że Fiorella go nie kocha. Roxana otrzymuje na uczelni pochwałę za uratowanie życia Giannie.

Fiorella nie chce, żeby Pedro na nią czekał i życzy mu, żeby ułożył sobie życie, albowiem ona zamierza poślubić Vittoria. Fidel sugeruje Pedrowi poślubienie Aitany. Gianna odwiedza Gaela i całuje go. Dante gratuluje doñii Eloisie z powodu zbliżającego się ślubu jej wnuka i Aitany.

Gael wyznaje Alinie, że pamięta, jak matka zabierała go do parku w towarzystwie jakiegoś mężczyzny, który obsypywał go prezentami, lecz nie potrafi powiedzieć, kim on był. Doña Eloisa przypomina Fiorelli, żeby trzymała się z dala od Pedra, bo nie jest odpowiednią kobietą dla niego. Pedro decyduje się poślubić Aitanę. Ona okazuje mu swoją radość pocałunkiem.

Odcinek 92
W 92. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Julieta postanawia odnaleźć porzuconą przed laty córkę. Emisja 26 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Federica uprzedza Vittoria, że Diana omal nie powiedziała Fiorelli, że zmyślił swoją chorobę. Mężczyzna ostrzega Dianę, że usunie ją ze swojego życia, jeśli zdradzi jego sekret Włoszce. Osvaldo szantażuje Benigna, żeby zdobyć fotel prezesa Acorp. Grozi, że jeśli mu nie pomoże, opowie doñii Eloisie o jego fikcyjnej firmie i przekręcie z akcjami.

Julieta wyznaje doñii Eloisie, że przed wieloma laty zaszła w ciążę z Santinem i urodziła dziewczynkę, którą oddała do adopcji, a którą teraz pragnie odnaleźć. Gael mówi Giannie, że jeśli będą trzymać się razem, doña Eloisa zniszczy jej życie. Benito zakazuje Joaquinie wtrącać się do jego spraw i oświadcza, że jest zakochany w Roxanie. Aitana proponuje Pedrowi, że włoży do ślubu suknię jego matki. Fiorella smuci się z powodu rozłąki z Pedrem. Pedro i Aitana spotykają Vittoria i Fiorellę podczas kolacji. Pary składają sobie życzenia pomyślności z okazji ślubów.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 luty 2016         0 Komentarzy · 689 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zranione uczucia" odc. 7-15
Streszczenia odcinków


„Zranione uczucia” – Odcinek 7: Carminha zabiera Jorginha z wysypiska
W 7. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Carminha daje Jorginhowi szansę na lepsze życie. Emisja 2 lutego o godz. 15:00 w Polo tv

Monalisa widzi w gazecie zdjęcie Tufão i Carminhii. Tufão przedstawia prasie i rodzinie Carminhę, jako swoją przyszłą żonę. Cadinho przekonuje Alexię, żeby nie wyjawiała jego żonom, że jest bigamistą. Rita chce ostrzec Tufão przed Carminhą, ale Lucinda ją powstrzymuje. Martín adoptuje Ritę i wyjeżdża z nią do Argentyny, gdzie nadaje jej nowe imię, Nina. Carminha rodzi córkę Maxa. Carminha wraca na wysypisko śmieci po swojego syna, Batatę, który od teraz nazywa się Jorginho. Mija 12 lat. Jorginho staje się piłkarzem, a Nina jest zdolną kucharką, która nadal żywi urazę do Carminhii.

„Zranione uczucia” – Odcinek 8: Nina planuje zemstę na Carminhii
W 8. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Nina przysięga sobie, że zemści się na Carminhii. Emisja 3 lutego o godz. 15:00 w Polo tv

Débora, narzeczona Jorginha przekonuje go, żeby poszedł na rocznicę ślubu swoich rodziców. Martín umiera w ramionach Niny. Jorginho niszczy przyjęcie Carminhii. Nina informuje Begônię, że wraca do Brazylii. Tufão daje synowi apartament w Ipanemie. Nina znajduje narkotyki w samochodzie siostry. Dziewczyna bierze na siebie winę i zostaje aresztowana. Jorginho nie potrafi wyjaśnić, dlaczego nie lubi Carminhii. Nina poprzysięga sobie zemstę na byłej macosze.

„Zranione uczucia” – Odcinek 9: Ivana oferuje Ninie pracę
W 9. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Nina otrzymuje ofertę pracy w domu Ivany.
Emisja 4 lutego o godz. 15:00 w Polo tv

Max skarży się Carminhii, że nie dostaje od Ivany pieniędzy. Carminha prosi kochanka o cierpliwość, bo wkrótce oskubią Tufão. Monalisa nie chce wychodzić za Silasa. Nina przylatuje do Brazylii. Tessália wprowadza się na przedmieście Divino. Carminha porównuje Ágatę do Rity. Nina odwiedza Lucindę i pyta ją o Batatę. Kobieta twierdzi, że nic o nim nie wie. Suelen niszczy obcasy Tessálii, żeby ta wywróciła się podczas wybiegu. Olenka odkrywa intrygę i karze Suelen się przyznać. Tessália wygrywa konkurs. Ivana spotyka się z Niną i proponuje jej pracę w swoim domu.

„Zranione uczucia” – Odcinek 10: Nina staje twarzą w twarz z Carminhą
W 10. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Nina i Carminha stają ze sobą twarzą w twarz. Emisja 5 lutego o godz. 15:00 w Polo tv

Noêmia chce kupić dom w centrum Rio de Janeiro. Iran podrywa Tessálię, ale Monalisa zabrania mu się do niej zbliżać. Alexia informuje Cadinha o zniknięciu ich córki. Robson mówi Nilo, że dziewczynka, która odwiedza Lucindę nazywa się Rita. Suelen zostaje zwolniona, ale udaje jej się uwieść Diógenesa i grozi mu posądzeniem o gwałt. Mężczyzna godzi się dać dziewczynie drugą szansę. Carminha kłóci się z Jorginhem. Ivana przedstawia Carminhii ich nową kucharkę. Nina staje twarzą w twarz z byłą macochą.

„Zranione uczucia” – Odcinek 11: Carminha ignoruje Ninę
W 11. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Carminha nie rozpoznaje Niny, ale nie darzy jej sympatią.
Emisja 8 lutego o godz. 15:00 w Polo tv

Carminha nie rozpoznaje w Ninie Rity. Zezé jest zazdrosna o nową służącą. Nilo mówi Lucindzie, iż wie, że Rita odwiedziła ją na wysypisku. Leleco broni Tessálię przed jej byłym chłopakiem. Dziewczyna jest zauroczona Leleco. Rezydencja Tufão jest pod wrażeniem przysmaków Niny. Carminhii nie podoba się zachwyt rodziny nad nową kucharką.

Jorginho dostaje ataku lunatyzmu i straszy Déborę. Diógenes przyjmuje pod swój dach nowego gracza klubu Divino. Mężczyzna chce zwolnić Suelen, ale ona pokazuje mu nagranie, na którym są razem i szantażuje go. Nina pomaga Ágacie wybrać ubranie i przypomina sobie swoje dzieciństwo. Leandro jest zauroczony Suelen. Olenka widzi Darksona z inną i mści się na kochankach. Jorginho prosi Déborę o rękę. Lucinda odwiedza Ninę w posiadłości Carminhi.

„Zranione uczucia” – Odcinek 12: Nina rozpoznaje Jorginha
W 12. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Nina rozpoznaje w Jorginho swojego kolegę Batatę. Emisja 9 lutego o godz. 15:00 w Polo tv

Nina wyjawia Lucindzie, że chce sprawiedliwości. Carminhi nie podoba się, kiedy nowa kucharka masuje Maxa. Nina spotyka przyjaciółkę z dzieciństwa. Verônica zdradza Alexii, że podejrzewa męża o zdradę. Alexia ostrzega Cadinha, że Verônica zamierza go śledzić. Jorginho zabiera Déborę na składowisko odpadów i przedstawia ją Lucindzie. Lucinda martwi się, że Nina dowie się, kim jest Jorginho. Suelen spędza noc z Iranem. Ágata mówi Ninie, że Jorginho wychował się na śmietnisku. Nina odkrywa, że Jorginho to Batata.

„Zranione uczucia” – Odcinek 13: Noêmia podejrzewa Cadinha o zdradę
W 13. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Noêmia podejrzewa, że Cadinho ma kochankę. Emisja 10 lutego o godz. 15:00 w Polo tv

Verônica nie jest zachwycona z zaręczyn córki z Jorginhem. Carminha prosi Déborę, żeby pomogła jej zbliżyć się do Jorginha. Nina pyta Lucindę dlaczego okłamała ją na temat Bataty. Kobieta twierdzi, że o niczym nie wiedziała. Roni jest wściekły, kiedy dowiaduje się, że Suelen spóźniła się do pracy, a jego ojciec nic nie zrobił. Débora przekonuje Jorginha, żeby zjedli kolację w domu jego rodziców. Noêmia szuka dowodów na to, że Cadinho ma kochankę.

Wysyła z jego telefonu wiadomość do Alexii. Kobiety spotykają się i Alexia okłamuje Noêmię, że jest kochanką Cadinha dopiero od miesiąca. Nina obserwuje Jorginha i nie ma nastroju do gotowania. Muricy przygotowuje swój dawny przysmak, ale jest niezdatny do zjedzenia. Carminha każe Ninie coś ugotować. Jorginho poznaje Ninę.

„Zranione uczucia” – Odcinek 14: Jorginho zaręcza się z Déborą
W 14. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Jorginho wręcza Déborze pierścionek zaręczynowy. Emisja 11 lutego o godz. 15:00 w Polo tv

Jorginho twierdzi, że już kiedyś widział Ninę, ale ona mówi, że to niemożliwe. Débora przyjmuje pierścionek zaręczynowy od Jorginha. Nina obserwuje ich wyznania miłosne i źle się z tym czuje. Alexia wyjawia Cadinhowi, że Noêmia dowiedziała się o ich romansie. Mężczyzna boi się reakcji swojej żony, ale okazuje się, że kobieta nie jest zła. Noêmia proponuje mężowi wolny związek. Carminha karze Zezé zniszczyć potrawę Niny. Kobieta poniża nową kucharkę. Jorginho broni Ninę przed matką. Tufão mówi żonie, że tym razem posunęła się za daleko. Nilo mówi Lucindzie, że odkrył całą prawdę o Ninie/Ricie.


„Zranione uczucia” – Odcinek 15: Jorghino unika wypadku dzięki Ninie
W 15. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Nina widzi, jak Jorginho wybiega na ulicę i ratuje go przed wypadkiem. Emisja 12 lutego o godz. 15:00 w Polo tv

Lucinda wyrzuca Nila z domu. Roni odkrywa, że Diógenes jest szantażowany przez Suelen. Chłopak zamierza zdobyć kompromitujące jego ojca zdjęcia. Tessália wpada w pułapkę Jaira, który grozi jej nożem. Noêmia rezygnuje z romantycznej kolacji z Cadinhem, żeby iść do klubu. Carminha próbuje zbliżyć się do syna. Nina widzi jak Jorginho chodzi przez sen i wybiega na jezdnię. Dziewczyna ratuje go przed potrąceniem. Carminha dziękuje nowej kucharce za uratowanie życia jej syna. Roni, Darkson i Diógenes zamykają Suelen w łazience pełnej żab. Kobieta wyznaje im, gdzie ukryła zdjęcia kompromitujące Diógenesa. Nilo nazywa Ninę jej prawdziwym imieniem – Rita.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 luty 2016         0 Komentarzy · 565 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 324-331
Streszczenia odcinków


Odcinek 324

W 324. odcinku telenoweli „Sekret”: Raimundo nachodzi Franciscę w jej domu, żeby się z nią rozmówić. Emisja 3 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Gregoria jest zdecydowana opuścić Puente Viejo raz na zawsze i prosi Pepę, żeby więcej jej nie szukała. Alfonso przejmuje się, że jego sekret wyjdzie na jaw.

Paquito prosi Hipólita o pomoc. María Cristina podaje Paquitowi serum prawdy, wmawiając mu, że to środek na pobudzenie. Chce w ten sposób zmusić go do mówienia. Paquito wyznaje jej, jak bardzo nią gardzi oraz przyznaje się do miłości, którą darzy Marianę.

Soledad nie udaje się zbliżyć do Olmo. Leonor odkrywa, że tych dwoje zerwało swoje zaręczyny i przekazuje wiadomość Pepie. Rosario próbuje uprzedzić Enriquetę, że jej syn nie jest pewny swoich uczuć. Raimundo przychodzi nieproszony do Casony i żąda rozmówić się z Franciską.

Odcinek 325

W 325. odcinku telenoweli „Sekret”: Tristán oświadcza się Pepie. Emilia zaczyna rodzić. Emisja 4 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Raimundo zarzuca Francisce tchórzostwo i egoizm, które stanęły na drodze ku ich szczęściu. Kolejna próba Soledad pogodzenia się z Olmem kończy się fiaskiem. Mężczyzna nie szczędzi przykrych słów swojej byłej narzeczonej. Francisca dowiaduje się o zerwaniu zaręczyn córki, lecz zamiast okazać jej wsparcie, obarcza ją winą.

Emilia pisze list do kuzynki Adolfiny z propozycją gościny w Puente Viejo. Alfonso mówi Emilii, że zamierza wykupić zajazd. Juan okazuje większe zainteresowanie życiem Soledad niż Enriquety. María Cristina czuje się odrzucona przez Paquita, lecz nie zamierza się z tym pogodzić, jak radzi jej Manuel. Umawia się z Marianą w ustronnym miejscu i zastawia na nią pułapkę.

Tristán oświadcza się Pepie i zostaje przyjęty. Nie dane jest im jednak nacieszyć się chwilą, albowiem niespodziewanie pojawia się Alfonso z wiadomością, że Emilia zaczęła rodzić.

Odcinek 326

W 326. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa prosi Gregorię o pomoc przy odebraniu porodu. Emisja 5 lutego o godz. 5:50 w TV Puls.

Poród dziecka Emilii następuje przed czasem. Pepa obawia się komplikacji, które mogą zagrozić życiu niemowlęcia. María Cristina rzuca Paquitowi groźbę. Hipólito domyśla się, że Mariana jest w niebezpieczeństwie. I ma rację. Dziewczyna jest o włos od wpadnięcia w pułapkę zastawioną przez aptekarkę.

Soledad okazuje resentyment wobec brata i zarzuca mu, że nie ma go przy niej, gdy go potrzebuje. Juan współczuje Soledad z powodu tego, przez co przechodzi. Francisca stara się zobligować Olma do ślubu z jej córką, lecz brakuje jej odpowiednich argumentów. Olmo ponownie odtrąca Soledad, uwłaczając przy tym jej godności.

Odcinek 327

W 327. odcinku telenoweli „Sekret”: Gregoria angażuje się do pomocy Pepie. Emilia traci przytomność. Emisja 8 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Paquito udaremnia Maríi Cristinie zepchnięcie Mariany ze skarpy. Mariana zmusza Paquita, żeby wyznał jej swoje prawdziwe uczucia. Gregoria początkowo odmawia pomocy przy odebraniu porodu Emilii. Swoją odpowiedź argumentuje utraceniem szansy na zdobycie pracy w renomowanym szpitalu w Madrycie. Ostatecznie jednak zmienia zdanie.

Alfonso informuje bliskich o decyzji Gregorii o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. Olmo czuje się samotny i dopadają go wyrzuty sumienia. Juan przyznaje się siostrze, że popełnił błąd, gdy poprosił Enriquę o pozostanie w Puente Viejo. Manuel podejrzewa, że coś wydarzyło się między Paquitem a Maríą Cristiną. Paquito prosi o radę swojego ojca. Pepa oznajmia bliskim Emilii, że jej życie spoczywa w rękach opatrzności…

Odcinek 328

W 328. odcinku telenoweli „Sekret”: Francisca dostaje cholery na wieść, że Tristán zamieszkał u Raimunda. Emisja 9 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Paquito przyjmuje radę od ojca – ma z odwagą stawić czoła sytuacji, w której się znalazł. Aptekarze denerwują się brakiem wieści o chłopaku. Nie mogą także zbliżyć się do Mariany. Hipólito zwabia Marianę do miejsca, w którym czeka na nią Paquito.

Mauricio informuje Francisccę, że Tristán zamieszkał z Raimundem. Kobietę trafia szlag. Pepa zauważa przygnębienie Olma. Domyśla się, że ma ono związek z utratą Soledad. Enriquta zyskuje w oczach Castañedów, a zwłaszcza Maríi. Juan czuje się winny temu, że nie umie jej pokochać.

Gregoria i Pepa nie potrafią już bardziej pomóc Emilii. Pozostaje im tylko czekać na jej przebudzenie. Gregoria uzgadnia z Alfonsem transport jego żony do domu Castañedów. Alfonso prosi ją, by powiedziała mu prawdę o stanie zdrowia Emilii. Gregoria dzieli się swoimi obawami przed tym, że Emilia już się nie obudzi.

Odcinek 329

W 329. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa i Alfonso odzyskują nadzieję na to, że Emilia wybudzi się ze śpiączki. Emisja 10 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Raimundo namawia Tristána, żeby rozmówił się z matką. Francisca odmawia synowi prawa do hacjendy. Paquito uspokaja Marianę i opowiada Hipólitowi prawdę o aptekarzach. Następnie, idąc za radą ojca, stawia czoła Manuelowi. Ksiądz Anselmo odwiedza Olma, żeby go pocieszyć, lecz ten nie chce mu się zwierzać ze swoich trosk.

Gregoria jest sfrustrowana niepowodzeniem w ratowaniu życiu Emilii. Pepa nie zamierza się poddać. Alfonso wpada w desperację i razem z księdzem Anselmo modli się do Boga o cud. Gregoria załamuje ręce – już nic więcej nie może zrobić, by pomóc Emilii. Pepa nie godzi się z myślą, że jej przyjaciółka umiera. Enriqueta snuje plany o wspólnej przyszłości z Juanem.

Olmo domyśla się, że ktoś go śledzi i próbuje dowiedzieć się, kto. Soledad przygląda się wszystkiemu. Tajemniczą osobą okazuje się… Isabel. Ku radości Alfonsa, Emilia zaczyna przejawiać pierwsze oznaki życia.

Odcinek 330

W 330. odcinku telenoweli „Sekret”: Alfonso nie opuszcza żony. Emilia zaczyna odzyskiwać przytomność. Emisja 11 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Soledad złości się na myśl, że Olmo zerwał z nią z powodu innej kobiety. Była narzeczona Olma, Isabel, pojawia się ponownie w jego życiu, gdyż jest bardzo chora. Olmo składa wizytę Soledad, żeby ocieplić ich relację, lecz zostaje odtrącony. Pepa wierzy, że Emilia wkrótce odzyska przytomność. Gregoria uprzedza ją, że to, co widzieli mogło być jedynie fałszywym alarmem. Alfonso trzyma stronę Pepy i wierzy w poprawę stanu zdrowia Emilii.

Juan zdradza matce, że kupił pierścionek Enriquecie tylko dlatego, że chciał uspokoić swoje sumienie. Mariana podziela radość Enriquety, choć wie, że Juan wcale jej nie kocha. Paquito jest szczęśliwy, gdyż myśli, że udało mu się zażegnać problem z Manuelem. María Cristina ma co do tego wątpliwości, podobnie jak Hipólito. Pepa chce chce rozpocząć nowe życie u boku Tristána, bez kłamstw i wątpliwości, i proponuje mu, by porozmawiali o swoich poprzednich związkach. Alfonso czuwa przy żonie w nadziei, że ta lada moment odzyska przytomność.

Odcinek 331

W 331. odcinku telenoweli „Sekret”: Manuel zastawia pułapkę na Maríę Cristinę i Paquita. Juan przybywa na ratunek. Emisja 12 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Pepa opowiada Tristánowi o tym, jak wyglądały jej relacje z Zamalloą. On natomiast ukrywa przed nią pewne fakty ze swojej przeszłości. Emilia odzyskuje przytomność i dziękuje Prepie i Gregorii za uratowanie jej życia. Manuel namawia Maríę Cristinę do usidlenia Paquita. Kobieta słucha się go i zaczyna kokietować chłopaka, nieświadoma tego, że wpadła w pułapkę. Manuel nakrywa ich razem i strzela do nich.

Ksiądz Anselmo oznajmia Tristánowi, że Francisca zgodziła się na negocjacje i oczekuje jego wizyty w Casonie. Szybko okazuje się, że kobieta wcale nie szuka rozejmu, a jedynie chce zmusić syna do porzucenia akuszerki. Stawia mu ultimatum – jeśli nie zostawi Pepy, zostanie wydziedziczony. Juan dowiaduje się, że Paquito nie żyje. Kiedy dociera na miejsce zbrodni odkrywa, że chłopak nie umarł i każe posłać po lekarza.

ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 luty 2016         0 Komentarzy · 632 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 484 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Trzy razy Ana"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Mayte
29.12.2016
Według mnie nie moga tak sobie usunoc poprostu ,jak chcą to niech przesunąć na inną porę ale nie powinni usuwać .Nie wierzę że mogą to tak poprostu przerwać smiley

Wiola
26.12.2016
Mayte podobno to prawda, ale Czwórka w tej sprawie uparcie milczy.

Mayte
24.12.2016
Mam pytanko. Kiedy nowe odcinki Soy Luny? I czy to prawda że przerywają drogę do szczęścia . I wesołych świąt życzy Sylwia .

Natasia128
12.12.2016
Telenowela Tres Veces Ana od 2 stycznia o 17.00 w TV4

Dificultgrenescape
05.11.2016
Mas bello hombre de esta planeta ! Es Enrique Iglesias!!!!

Dificultgrenescape
20.10.2016
Esta novela con Natalia Oreiro y Facundo Arana es the best! Ellos son the bestactores!

Dificultgrenescape
18.10.2016
Te telenowele droga do szczęścia podria protagonizar levyRRoni

Dificultgrenescape
12.10.2016
Quisiera otra novela con! Leyrroni! Son mejor !

Mayte
10.09.2016
A Lichite z Maite przetłumaczycie? Bardo bym chciała.

paulineczka
05.09.2016
Kontakt na facebooku SwiatLatinoPL i na moim mailu paulineczkapl@outlook.com

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

17,347,374 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie