Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 370
Najnowszy Użytkownik: Rudzia12345
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 21-31
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 21
Emisja: 7 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Maritza jedzie z Albertem do szpitala. Bárbara chce, żeby Pedro zabrał ją do domu Maritzy. Juliana czuje się winna temu, co spotkało jej matkę. Swoją złość wyładowuje na Marcosie, który zjawia się w szpitalu, aby zaoferować swoją pomoc. Bárbara zostaje nakryta przez Nino w pokoju Mercedes. Ginger planuje uwieść Charliego. Jest rozczarowana, gdy widzi go z inną kobietą i urządza mu awanturę, po czym wraca do akademii i nakrywa Nina z Bárbarą. Regina pragnie wyznać Julianie prawdę o jej ojcu.

Odcinek 22
Emisja: 10 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Regina traci przytomność tuż przed wyjawieniem Julianie imienia jej ojca. Pedrito znajduje notatki Juliany i odnosi je do pokoju Mercedes. Marcos oddaje krew, aby pomóc Reginie. Niedługo potem pacjentka opuszcza szpital. Pedrito prosi Marcosa, żeby został jego ojcem chrzestnym. Pedro odzyskuje notatki Juliany i zwraca je Bárbarze, za co zostaje hojnie wynagrodzony. Xiomara dzwoni do Maritzy, aby jej dokuczyć. Marcos odbiera siostrę, Antonię, z lotniska. Jest zdziwiony, gdy spotyka ją w towarzystwie Juana Tobíasa.

Odcinek 23
Emisja: 11 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Luzmila uspokaja Maritzę po anonimowym telefonie od Xiomary. Gabriel nie obawia się zagrożenia ze strony konkurencyjnej firmy Juana Tobíasa. Marcos przeprasza Maritzę za awanturę o Alberta. Antonia cieszy się, że jej brat się zakochał. Xiomara zeznaje na policji, że nie przekupiła żony Castañedy. Gabriel proponuje córce posadę w rodzinnej firmie. Antonia zgadza się, pod warunkiem, że ojciec mianuje z powrotem Marcosa dyrektorem do spraw produktów. Marcos i Maritza kochają się.

Odcinek 24
Emisja: 12 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Przestraszona zbliżającym się zmrokiem, Maritza opuszcza Marcosa. Pedro widzi jak Maritza zmienia się z Julianę i mdleje. Antonia nie potrafi dłużej znieść obecności Bárbary i wyprowadza się od ojca. Juliana opowiada przyjaciółkom, że przeżyła swój pierwszy raz z Marcosem. Xiomara wpada w furię, gdy widzi zdjęcia Marcosa i Maritzy razem. Chela namawia Maritzę, żeby poszła do mieszkania Marcosa i zrobiła mu niespodziankę. Dziewczyna jest niemile zaskoczona, gdy drzwi otwiera jej Antonia.

Odcinek 25
Emisja: 13 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Na widok Antonii, ubranej jedynie w męską koszulę, Maritza wybiega z mieszkania Marcosa. Naiwnie myśli, że jej ukochany ją zdradza. Regina ponownie wybiera się z wizytą do lekarza, aby prosić o kolejną operację. Na polecenie Bárbary Romero zajmuje się przygotowaniem formuły. W laboratorium dochodzi do wybuchu. Marcos ratuje Maritzę, ale ona nawet nie składa mu podziękowań. Marcos dowiaduje się od Cheli, że Maritza obraziła się na niego, bo myśli, że zdradziłją z Antonią. Antonia i Marcos jadą do akademii, aby wyjaśnić nieporozumienie. Juan nie akceptuje pomysłu zbudowania centrum handlowego w miejscu akademii. Juliana nie chce słuchać wyjaśnień od Marcosa.

Odcinek 26
Emisja: 14 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Juliana obwinia się o to, że pochopnie osądziła Marcosa, a do tego zachowała się niegrzecznie wobec jego siostry. Luzmila nazywa Pedra złodziejem. On odgraża jej się i próbuje pobić Julianę, która staje w obronie przyjaciółki. Do sytuacji włącza się Marcos. Przepełniona nienawiścią Xiomara demoluje mieszkanie Marcosa. Juan nie chce stawiać centrum handlowego na miejscu akademii. Maritza przyznaje się do błędu i prosi Marcosa o wybaczenie. Gabriel sugeruje Xiomarze, żeby skorzystała z pomocy psychiatry. Marcos proponuje Martizie, żeby sformalizowali swój związek.

Odcinek 27
Emisja: 17 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Antonia znajduje dla siebie mieszkanie w dzielnicy, w której mieszka Juliana. Xiomara grozi Marcosowi, że odbierze sobie życie, jeśli do niej nie wróci. Juan jest zły na Navarrę o zamieszanie z Castañedą. Xiomara wraca do mieszkania Marcosa, aby naprawić zniszczone rzeczy. Antonia nie może się jej pozbyć. Xiomara dostaje ataku histerii, kiedy Marcos pojawia się w towarzystwie Maritzy. Regina potrzebuje pieniędzy na produkt redukujący zmarszczki. Maritza zasypia w mieszkaniu Marcosa, tuż obok ukochanego. Wraz z nadejściem zmierzchu, dokonuje się przemiana dziewczyny w brzydulę.

Odcinek 28
Emisja: 18 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Juliana zamyka się w łazience, aby Marcos nie zobaczył jej brzydkiej twarzy. Prosi Marcosa, żeby poszedł do sklepu, a sama tymczasem wymyka się z jego mieszkania. Pedro okrada Reginę. Maritza wmawia Marcosowi, że musiała pilnie jechać do matki. Bárbara zastawia pułapkę na Maritzę, żeby pozbyć się jej z firmy. Marcos jest zaskoczony, gdy zauważa na szyi Juliany naszyjnik, jaki sprezentował Martizie. W akademii dochodzi do kolejnej bójki. Widząc, co się dzieje, Juan postanawia zburzyć lokal i postawić na nim centrum handlowe. Marcos zostaje uderzony i mdleje. Juliana próbuje wykorzystać to, że jest nieprzytomny, aby skraść mu pocałunek.

Odcinek 29
Emisja: 19 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Marcos jest przerażony pocałunkiem z Julianą. Alberto zaciąga Ginger do swojego mieszkania. Dziewczyna jest rozentuzjazmowana, gdy dowiaduje się, że Alberto jest dyrektorem od produktów w firmie Mutti. Xiomara nie może zmrużyć oka. Dręczy ją myśl, że Marcos spędza noc z Maritzą. Bárbara prosi Romero, żeby podsunął Maritzie dokumenty do podpisania. Naiwna dziewczyna podpisuje bez uprzedniej lektury. Tapia wyrzuca Nino z akademii i obwinia o to, że domy zostaną zburzone. Chela namawia Martizę, żeby zdobyła się na szczerość z Marcosem. Alberto informuje Bárbarę, że Maritza ukończyła pracę nad nową formułą. Maritza nieoczekiwanie zrywa z Marcosem.

Odcinek 30
Emisja: 20 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Pedro zaprasza Ginger na obiad do wytwornej restauracji. Xiomara przechodzi depresję. Nino zdobywa adres Juana Tobíasa, aby Juliana i Luzmila przekonały go zmiany zdania o zburzeniu domów. Antonia domyśla się, że Maritza mogła zerwać z Marcosem, aby nie stać Julianie na drodze do szczęście. Marcos mówi otwarcie Julianie, że kocha Maritzę. Mercedes przekonuje siostrzenicę, żeby zaufała sobie i nie rezygnowała z miłości. Juan wycofuje się z zamiaru zbudowania centrum handlowego. Bárbara sprzedaje Navarro nową formułę Maritzy. Maritza i Marcos wracają do siebie. Juan zastanawia się nad zatrudnieniem Juliany w swojej firmie. Marcos oświadcza się Maritzie podczas obiadu.

Odcinek 31
Emisja: 21 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Maritza przyjmuje oświadczyny Marcosa. Xiomara dowiaduje się, że Maritza skrywa wielki sekret. Juliana i Regina dowiadują się, że zostały okradzione. Pedro wypiera się oskarżeń. Xiomara porywa Maritzę i zamierza więzić ją tak długo, aż nie wyjawi swojej tajemnicy. Marcos niepokoi się brakiem informacji o narzeczonej. Luzmila spieszy do hotelu na ratunek przyjaciółce. Xiomera uderza ją i doprowadza do utraty przytomności. Na oczach Xiomary Maritza przeobraża się w Julianę.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 753 Czytań · Drukuj
 
 
Nieposkromiona miłość. Jak się skończy Nieposkromiona miłość? Camila w ciąży z Danielem. Ostatni odcinek juz 6 maja
Z odcinka na odcinek


Wstrząsający, ale zarazem wzruszający koniec "Nieposkromionej miłości". Ostatni odcinek telenoweli "Nieposkromiona miłość" zbliża się wielkimi krokami. Jak się skończy "Nieposkromiona miłość"? Czy Camila (Silvia Navarro) i Daniel (Cristian de la Fuente) będą razem? Co się stanie z Miriam (Lisette)? Isadora (Leticia Calderon) i Dionisio (Cesar Evora) zapłacą za swoje zbrodnie? Czy Pablo (Eddy Vilard) i Luzma (Mariana van Rankin) pogodzą się?

Finał "Nieposkromionej miłości", jak to zwykle bywa w latynoskich serialach, to wielki triumf miłości Camili i Daniela, którzy pokonują wszystkie przeciwności losu, pozbywają się swoich wrogów i po wielu tragicznych przeżyciach wreszcie są razem.

Co się wydarzy w ostatnim odcinku "Nieposkromionej miłości"?

Isadora w końcu boleśnie płaci za wszystkie okrucieństwa jakich się dopuściła. Po tym jak Leoncio mści się na bewzględnej morderczyni policja znajduje na ulicy konającą Isadorę z poparzonymi rękami i bez języka. Isadora zostaje aresztowana i umieszczona w więzieniu dla kobiet, gdzie ma spędzić wiele lat.

Dionisio, który porywa małą Agathę żąda od Daniela prawa własności do La Malqueridy. Grozi Danielowi, że nie zwróci mu córki jeśli on nie odda mu też Camili. Daniel zbiera się na odwagę i postanawia powiedzieć Miriam iprawdę o jego związku z Camilą. Miriam zapewnia Camilę, że nie będzie dla nich przeszkodzą. Dziękuje za podjęcie ryzyka w celu ocalenia jej córeczki.

Camila idzie na spotkanie z Dionisiem, by dostarczyć mu okup za Agathę. Dionisio siłą wpycha ją do samochodu. Daniel uderza Dionisia, ale ten nie zamierza poddać się bez walki. Mężczyźni biją się. W tym czasie policji udaje się uratować Agathę z rąk ludzi Dionisia.

Daniel wygrywa starcie z Dionisiem, ale nagle ten uderza go kamieniem w głowę. Zakrawiony Daniel pada nieprzytomny na zimię. Dionisio celuje do niego z pistoletu. Camila bierze broń i rani go w ramię. Policja wkrótce po przyjeździe zatrzymuje Dionisia, który trafia do więzienia tam gdzie Leoncio.

Miriam prosi Camilę, by uszczęśliwiła Daniela. Po rozwodzie mężczyzna ustala z byłą żoną warunki opieki nad Agathą. Oczywiście Daniel może widywać dziecko. Mariano i Ana odwiedzają Miriam w Chile. Amanda i Osvaldo biorą ślub. Rodolfo zapewnia Natalię, że chce z nią być.

Daniel i Camila cieszą się swoją miłością na ranczu La Malquerida. Rafael i Viviana są dumni z Romana, gdyż ma coraz lepsze oceny. Rodzina Cayetana ponownie jest zjednoczona. Luzma kończy terapię i wreszcie może być z Pablem. Rafael świętuje trzecią edycję jego książki "Nieposkromiona miłość", która sprzedaje się wręcz rekordowo.

W ostatnim odcinku "Nieposkromionej miłości" Camila jest w ciąży. Razem z ukochanym odsłania tablicę z nową nazwą rancza: "Amor bravio", czyli Nieposkromiona miłość.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 807 Czytań · Drukuj
 
 
Telenowele wszech czasów. Najlepsze telenowele latynoskie ostatnich lat
Rankingi


Telenowele od zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów. Latynoskie historie miłosne przyciągały i przyciągają miliony fanów tego telewizyjnego gatunku na całym świecie. Pierwszą telenowelą wyświetlaną w Polsce była brazylijska "Niewolnica Isaura" w 1984 roku. Po wielkim sukcesie "Niewolnicy Isaury" telewizje zaczęły emitować kolejne telenowele, głównie wenezuelskie, argentyńskie i meksykańskie takie jak: "Maria", "Manuela", "Esmeralda", "Zbuntowany Anioł". Mamy dla was ranking telenowel wszech czasów, czyli 15. najlepszych seriali latynoskich ostatnich 30 lat.

Ranking najlepszych telenowel emitowanych w Polsce


1. "Niewolnica Isaura" - tytuł oryginalny "Escrava Isaura"
Brazylijska telenowela z 1976 roku emitowana w Polsce od 1984 cieszyła się w naszym kraju ogromną popularnością. Krążą już legendy o tym, jak podczas emisji "Niewolnicy Isaury" pustoszały wszystkie ulice.

Telenowela, w której główne role zagrali Lucelia Santos i Rubens de Falco, z jednej strony wywoała totalną krytykę w prasie, a z drugiej wielką sympatię widzów. Serial, uważany wówczas za kategorię B, już w czwartym odcinku miał 84 proc. widownię. Jego oddziaływanie na emocje ludzi uznano za fenomen socjologiczny.

Na fali tej popularności para aktorów grających głównych bohaterów (Isaurę i Leoncia) odwiedziła Polskę w maju 1985. Podczas tygodniowej wizyty odwiedzili Warszawę, Łódź, Skierniewice, Katowice, Sosnowiec i Kraków gdzie składali wizyty w szkołach, szpitalach i zakładach pracy.

2. "Maria" - tytuł oryginalny "Maria de Nadie"
Telenowela argentyńska z 1985 roku na podstawie powieści Delii Fiallo była wyświetlana w Polsce na początku lat 90. W rolach głównych występują Grecia Colmenares i Jorge Martinez.

3. "Manuela"
Kolejna telenowela z Grecią Colmenares i Jorge Martinezem z 1991 roku to historia dwóch sióstr - Manueli i Isabel, które dorastają nie wiedząc o swoim istnieniu. Kiedy Isabel zostaje uznana za zmarłą po tragicznym wypadku jej mąż Fernando żeni się z poznaną we Włoszech Manuelą, która do złudzenia przypomina jego żonę. Isabel ze zniszczoną twarzą wraca do domu swojego męża i odkrywa, że ma przyrodnią siostrę, która zajęła jej miejsce w życiu Fernanda. Isabel ukrywa się w domu i robi wszystko by zamienić życie Manueli w piekło.

4. "Cristal"
Wenezuelska telenowela z 1985 roku, w której główne role grają Jeannette Rodrígue i Carlos Mata. Piękna modelka Cristal zostaje uwiedziona przez przystojnego Louisa Alfredo, pasierba Eliany Ascanio, właścicielki domu mody, która jest jej biologiczną matką. Louis Alfredo pod wpływem nacisków rodziny żeni się z inną, nie wiedząc, że jego ukochana jest z nim w ciąży. Wkróce zaczyna żałować swojego postępku...

Kolejne wersje "Cristal" to: meksykańska "Cristina" z 1999 roku z Adelą Norriegą i Rene Stricklerem oraz "Triumf miłości" z 2010 roku z Maite Perroni i Williamem Levym.
>>> Telenowele na wakacje 2013 w TV4 i internecie: Ukryta miłość, Kiedy się zakocham, Skradzione życia, Królowa Południa

5. "Maria z Przedmieścia" - tytuł oryginalny "Maria la del Barrio"
To meksykańska telenowela z lat 1995 roku, w której w rolach głównych wystąpili Thalia i Fernando Colunga.

Maria to młoda, doświadczona przez los dziewczyna. Zajmuje się zbieraniem śmieci, żyje z tego co znajdzie na ulicy. Po śmierci opiekunki Casildy otrzymuje pracę służącej w rezydencji "de la Vega". Tu okazuje się, że wysypisko śmieci było rajem w porównaniu z tym, co czeka biedną dziewczynę szykanowaną przez domowników.
W rezydencji mieszkają: pani domu Victoria (Iran Eory), jej najstarszy, rozpieszczony syn, tyran, Luis Fernando (Fernando Colunga) i próżna kuzynka, Soraya (Itati Cantoral), hipokrytka i intrygantka.

6. "Esmeralda"
Telenowela meksykańska z 1997-1998, wyprodukowana przez koncern mediowy Televisa, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie (zwłaszcza w innych krajach hiszpańskojęzycznych oraz w Europie Środkowej i Wschodniej).

Telenowela w Polsce pierwszy raz była emitowana od października 1998 do maja 1999, na antenie TVN od poniedziałku do piątku o godzinie 18. Główne role zagrali Leticia Calderon i Fernando Colunga. Aktorka gościła w Polsce w 1999 roku na zaproszenie TVN.

7. "Serce Clarity"- tytuł oryginalny "Luz Clarita"

Telenowela meksykańska z 1996 roku o Claricie (Daniela Luján) kilkuletniej dziewczynce, która po śmierci rodziców mieszka w domu dziecka ze swoją matką chrzestną. Kobieta tuż przed śmiercią wyjawia Claricie, że jej mama Rozalia żyje.

W poszukiwaniach matki pomaga Claricie ksiądz Salvador. Serdecznym przyjacielem księdza jest bogaty biznesmen Mariano (Cezar Evora), który postanawia przygarnąć Claritę, by była towarzyszką jego córki Marieli (Ximena Sarinana).

8. "Przyjaciółki i rywalki" - tytuł oryginalny "Amigas y Rivales"

Telenowela produkcji meksykańskiej z 2001 roku. W Polsce była emitowana przez telewizję TVN oraz TVN7.
Historia opowiada o przygodach czterech młodych, 21-letnich dziewczyn, które pochodzą z różnych klas społecznych: Laury, (Michelle Vieth), Jimeny (Ludwika Paleta), Ofelii (Adamari Lopez) oraz Nayeli (Angelica Vale).

9. "Luz Maria"
Telenowela peruwiańska oparta na powieści Delii Fiallo "Luz Maria". W Polsce emitowana przez telewizję Polsat w 2000 i 2003 roku. Główna para serialu to majętny Gustavo (Christian Meier) i biedna dziewczyna ze wsi, Luz María (Angie Cepeda), biologiczna córka wpływowego Miguela Mendozy, u którego pracuje jako służąca.

"Luz Maria" to remake argentyńskiej telenoweli "Stellina" z 1987 roku, w której w głównych rolach wystąpili Andrea Del Boca i Ricardo Darin.

10. "Fiorella" - tytuł oryginalny "Pobre Diabla"
Telenowela peruwiańska z 2001 roku ze znaną z "Luz Marii" Angie Cepedą oraz Salvadorem del Solarem. Akcja serialu rozgrywa się w Limie. Bohaterami są: potężna, bogata rodzina Meija Guzman, właściciele wydawnictwa America, jednego z dwóch największych w Limie oraz i ludzie pracujący: służba Guzmanów, mieszkańcy biednej dzielnicy skąd pochodzi główna bohaterka oraz jej przyjaciele.

Andres Mejia Guzman Senior dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory i zostały mu trzy miesiące życia. W ostatnich chwilach życia postanowił rozkochać w sobie młodą kobietę z biednej rodziny z przedmieść Limy, tytułową Fiorellę. Bierze z nią ślub i wyrusza w trzymiesięczną podróż poślubną. W dniu powrotu umiera na schodach własnego domu, gdzie zebrała się rodzina, by powitać jego żonę.

Fiorella, dotąd nieświadoma choroby męża i której w jednej chwili zawalił się cały świat, ma nadzieję na otrzymanie spadku po zmarłym mężu. Sprawę komplikuje jednak testament Andresa, który stwierdza, że Fiorella musi najpierw przez rok mieszkać na terenie posiadłości wraz z jego nieślubnym synem Andresem Mejia Guzmanem Juniorem. Rodzina rozpoczyna walkę ze spadkobiercami, a młodzi zakochują się w sobie.

11. "Zbuntowany Anioł" - tytuł oryginalny "Muneca brava"
Telenowela argentyńska z 1999 roku, która otworzyła Natalii Oreiro drzwi do międzynarodowej kariery aktorki i piosenkarki. W roli głównej obok Natalii Oreiro wystąpił Facundo Arana jako Ivo Di Carlo.

Główną bohaterką serialu jest Milagros – zwana pieszczotliwie Mili lub Cholito – młoda, śliczna i szalenie żywiołowa dziewczyna, mieszkająca w Buenos Aires. Dzieciństwo spędziła w sierocińcu. Jej matka zmarła przy porodzie. Pozostawiła córce medalik z wizerunkiem Matki Boskiej.

Kiedy Milagros kończy 18 lat zostaje zatrudniona w bogatej rodzinie Di Carlo jako służąca. Po pewnym czasie okazuje się, że Federico - głowa rodziny Di Carlo jest ojcem Milagros. Przed laty był zakochany w Rosario, która była służącą w domu jego ojca. Niestety Federico musiał poślubić dziedziczkę fortuny - Luizę, zostawiając tym samym swoją miłość. O wszystkim wiedzieli tylko Federico i ojciec Manuel. Federico ma zamiar zostać deputowanym, i ze względu na to nie przyznaje się do swojej córki, gdyż jest zdania, że to mogłoby zniszczyć jego karierę polityczną.

Opiekunką Milagros staje się matka Federica - Angelica. Poszukuje ona swojego wnuka, a jest nią Milagros. Angelica bardzo przywiązuje się do niej. Milagros zakochana jest w Ivie. Jednak cierpi ponieważ u jego boku widzi coraz to nowe kobiety.

12. "Paulina"- tytuł oryginalny "La Usurpadora"
Meksykańska telenowela wyprodukowana w 1998 roku była emitowana na antenie TVN. W rolach głównych wystąpili: Gabriela Spanic i Fernando Colunga. To histioria dwóch sióstr bliźniaczek - dobrej i szlachetnej Pauliny oraz wyrachowanej Paoli, która marzy o życiu bez trosk u boku swego kochanka. Podczas przypadkowego spotkania obu sióstr Paola od razu dostrzega bliźniacze podobieństwo i wpada na pomysł, aby wysłać Paulinę do swojego domu, gdzie udawałaby Paolę. Podstępem wymusza jej zgodę na pełnienie roli uzurpatorki.

Po wielu przygotowaniach, podczas których Paulina uczy się zachowania Paoli, nadchodzi czas na wysłanie nowej "Paoli" do rezydencji rodziny Bracho. Paulina usiłuje pełnić rolę Paoli, jednakże ma zupełnie odmienny charakter, i to w tej nowej Paoli, a raczej w Paulinie, na nowo zakochuje się mąż - Carlos Daniel (Fernando Colunga). Oczarowane dzieci znajdują w niej czułą matkę. Niespodziewanie powraca prawdziwa Paola i demaskuje Paulinę, która zostaje wtrącona do więzienia. Rozpoczyna walkę o utraconą wolność i miłość Carlosa Daniela.

13. "Brzydula" - tytuł oryginalny "Yo soy Betty, la fea"
Kolumbijska telenowela wyreżyserowana przez Mario Ribero na podstawie scenariusza autorstwa Fernando Gaitána. W latach 1999-2001 powstało 169 odcinków, całość wyprodukował kanał RCN. Dalsze losy bohaterów ukazano w kontynuacji "Brzyduli" - "Ecomoda" (26 odcinków).

W rolę Brzyduli wcieliła się Ana Maria Orozco. Partnerował jej Jorge Enrique Abello jako Armando. Sukces serialu w Ameryce Łacińskiej sprawił, że powstała m.in. amerykańska wersja "Brzydula Betty" oraz polska "BrzydUla" , w której zagrała Julia Kamińska.

14. "Jesteś moim życiem" - tytuł oryginalny "Sos mi vida"
Telenowela argentyńska z 2006 roku z gwiazdami "Zbuntowanego Anioła" - Natalią Oreiro i Facundem Araną. Emitowana w Polsce od 28 sierpnia 2006 do 20 lipca 2007 w TV 4 i od 2 stycznia do 29 listopada 2007 również w Polsacie.

3 stycznia 2011 miała miejsce premiera polskiej wersji serialu "Prosto w serce" w TVN, w którym główne role zagrali Anna Mucha i Filip Bobek.

15. "Nie igraj z aniołem" - tytuł oryginalny "Cuidado con el angel"
Meksykańska telenowela wyprodukowana przez Televisę w 2008 roku. Głównymi aktorami są Maite Perroni i William Levy. Poprzednie wersje telenoweli zostały nakręcone w Wenezueli: w latach 70. jako "Una Muchacha Llamada Milagros" oraz w latach 80. jako "Mi Amada Beatriz". Wszystkie trzy wersje telenoweli to adaptacja powieści znanej scenarzystki Delli Fiallo.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 05 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 1049 Czytań · Drukuj
 
 
Nieposkromiona miłość. Camila próbuje uwolnić Agustinę z więzienia. Mariano pociesza Camilę
Z odcinka na odcinek


"Nieposkromiona miłość" odcinki 143-147 od poniedziałku, 7.04.2014, do piątku, 11.04.2014, o godz. 17.00 w TV6. Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 143-147- streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 143 - poniedziałek, 7.04.2014, o godz. 17 w TV6
Agustina domyśla się, że Dionisio mści się na niej za to, że od niego uciekła. Ileana mówi rodzicom, że Cayetano jest bezwzględnie posłuszny Isadorze, bo ta dolewa mu jakichś kropelek do napojów. Amanda obawia się o bezpieczeństwo Agustiny.

Luz María postanawia rozwieść się z mężem. Abraham przeprasza Miriam, że był ślepy i zaszkodził jej małżeństwu. Camila dowiaduje się o aresztowaniu matki. Zamierza osobiście rozmówić się z Dionisio. Dionisio planuje wykorzystać desperację Camili…

Nieposkromiona miłość odcinek 144 - wtorek, 8.04.2014, o godz. 17 w TV6
Hipolito mówi Luzmie, że jest dla niego jak córka i jeśli rzeczywiście czuje się źle w La Malquerida, on bez najmniejszego problemu może stamtąd odejść. Isadora jest szczęśliwa, iż wkrótce pozbędą sie Agustiny. Camila odwiedza Agustinę w towarzystwie Teresy; obiecuje matce, że ta szybko wyjdzie na wolność.

Pablo prosi Ileanę, by zdobyła te krople, które Isadora podaje jego ojcu. Cayetano i Isadora mają spotkanie z adwokatem; kobieta chce zmiany, by ranczo było zapisane na jej nazwisko już teraz, a nie dopiero za pół roku. Mecenas Becerra wyjaśnia Marianowi, iż Agustina nakryła Dionisia i Isadorę na pocałunku.

Camila szuka pocieszenia u Mariana, a Daniel bezradnie się temu przygląda. Piedad i Hipolito chcą opuścić La Malquerida, by Lumzma doszła do siebie. Ileanie udaje się zdobyć owe krople. Daniel przeprasza Miriam, gdyż musiał szukać Camili w miejscu oddalonym od Aculco o trzy godziny drogi. Miriam pyta, dlaczego musiał się tam wybrać właśnie on.


Nieposkromiona miłość odcinek 145 - środa, 9.04.2014, o godz. 17 w TV6

Agustina nie wierzy, że będzie potrafiła rozwiązać swój problem. Mariano mówi Rocio i Pablowi, iż Cayetano nie słucha głosu rozsądku, dlatego trzeba mu dać mocne dowody przeciwko Isadorze. Ileana przynosi flakonik z kroplami. Daniel reaguje napięciem na wypytywanie Miriam o Camilę.

Aaron pyta Rafaela, czy dobrze rozważył adopcję Romana; Viviana to słyszy. Mariano mówi Danielowi, że on już nie może uszczęśliwić Camili i powinien pozwolić, by uczynił to ktoś inny. Daniel postanawia się usunąć. Natalia mówi Amandzie, iż Dionisio nie wiedział o zamknięciu Agustiny; dowiedział się tego od niej. Kobieta jest zdziwiona naiwnością córki i próbuje „otworzyć jej oczy”.

Dionisio telefonuje do klientów Agustiny; prosi ich, by dołączyli do skarg jako ofiary jej nadużyć. Rafael radzi Danielowi, by wyjechał z Meksyku. Ten wie, że jest to najlepsze rozwiązanie i potwierdza zakup biletów lotniczych na ten weekend.

Mariano zaprasza Camilę na kolację. Daniel prosi Becerrę, by przygotował ważne dokumenty, z uwzględnieniem pewnej klauzuli. Miriam pyta Camilę, czy była zakochana w Danielu. Mariano czuje smutek z powodu nieuchronnego odejścia Miriam.

Nieposkromiona miłość odcinek 146 - czwartek, 10.04.2014, o godz. 17 w TV6

Syn Gladys wpada w pułapkę zastawioną przez Dionisia i przychodzi na komisariat złożyć skargę na Agustinę; Camila nie może w to uwierzyć. Mayalen tłumaczy Luzmie, że dla Pabla, poza żoną, nie istnieje żadna inna dziewczyna. Rafael postanawia adoptować Romana.

Dionisio pojawia się na komisariacie, udaje, iż nic nie wiedział o zatrzymaniu Agustiny i zapewnia Camilę, że chce jej pomóc. Camila uderza go i nazywa cynikiem. Ileana wyjaśnia Marianowi, iż Isadora podaje ów specyfik również do posiłków męża. Tymczasem Cayetano wypytuje Isadorę o przyczyny zwolnienia Ileany. Isadora uświadamia sobie, że on zaczyna tracić rozum. Komendant Juarez prosi Dionisia, by umieścił odciski swych palców na pewnych dokumentach.

Nieposkromiona miłość odcinek 147 - piątek, 11.04.2014, o godz. 17 w TV6
Mayalen zaprasza Pabla na kolację. Agustina wyznaje Camili, że słyszała jak Dionisio mówił przez telefon, iż coś zrobił Chonicie, by nie zeznawała przeciwko Isadorze w sprawie śmierci ojca Baldomero.

Daniel opowiada Natalii jaki jej ojciec jest naprawdę. Amanda ma nadzieję, że córka uwierzy Danielowi. Tymczasem on zapewnia dziewczynę, iż Dionisio związał i zakneblował Agustinę w dniu jej zaręczyn, by nikt jej nie słyszał. Natalia słucha go z oczami pełnymi łez i pyta, dlaczego jej ojciec chciałby zrobić coś takiego. Daniel odpowiada, że Agustina nakryła go, gdy całował się z Isadorą.

Mariano radzi Cayetanowi, by wystawił Isadorę na próbę: niech pomyśli, iż on nie ma pieniędzy. Jeżeli kobieta zostanie z nim, Mariano obiecuje, że już nic przeciwko niej nie powie. Teresa wyciąga z Agustiny szczegóły, które mogą zdradzić Dionisia. Juarez informuje Becerrę o wynikach śledztwa. Dionisio i Camila spotykają sie, by dojść do porozumienia.


ŹRÓDŁO: superaseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 05 kwiecień 2014         0 Komentarzy · 719 Czytań · Drukuj
 
 
Mane chciałby współpracować z Maite
Newsy
mURI_temp_344401c0.jpg

Muzyk, który jest w trakcje przygotowań nowej płyty wyjawił, że w przyszłości chciałby również współpracować ze swoją byłą dziewczyną Maite Perroni, do której żywi wyjątkową sympatię.

Niemniej jednak, nie wie kiedy może to nastąpić, ze względu na zobowiązania aktorki. Oprócz głównej roli w "La Gata", aktualnie promuje swoją płytę w rytmie bachata.

"Myślę, że teraz jest zajęta swoją płytą, a ja pracuję nad nową, ale nigdy nie można powiedzieć, że "nigdy nie mów nigdy".

"Byłoby zaszczytem i dumą (razem pracować), podziwiam ją we wszystkich aspektach, nie mamy niczego w planach i jeśli się da, będzie niesamowicie", powiedział.


ŹRÓDŁO: am.com.mx
TŁUMACZENIE: Katina
Nie kopiować
Dodał:  Wiola dnia 31 marzec 2014         0 Komentarzy · 664 Czytań · Drukuj
 
 
Ponowne spotkanie
Newsy
l.jpg

Powoli kompletuje się obsada „Mi corazón es tuyo”, nowej telenoweli Televisy za której produkcję odpowiada Juan Osorio („Mój grzech”). Jednym z ostatnio potwierdzonych aktorów jest Lisardo („Prawdziwe uczucie”). Pochodzący z Hiszpanii łamacz kobiecych serc zagra jedną z ważniejszych ról w nowej produkcji, której główną gwiazdą będzie Silvia Navarro („Nieposkromiona miłość”).

Warto dodać, że aktorzy mieli już szanse pracować razem przy okazji kręcenia telenoweli „Kiedy się zakocham” w 2010 roku. W tamtej produkcji Lisardo wcielił się w złoczyńce, który walczył o miłość pięknej Silvi.

W „Mi Corazón Es Tuyo” aktor będzie dzielił scenę także z takimi osobistościami jak Adrián Uribe, Carmen Salinas, Mayrín Villanueva, Rafael Inclán, René Casados, Fabiola Campomanes, Pablo Montero, czy Paulina Goto.

Telenowela będzie meksykańską adaptacją hiszpańskiej serii „Ana y los siete”. Zdjęcia do produkcji ruszają już w kwietniu, a premierę zaplanowano na czerwiec w miejsce popularnej telekomedii „Qué pobres tan ricos”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 31 marzec 2014         0 Komentarzy · 682 Czytań · Drukuj
 
 
Nieposkromiona miłość. Pożegnalny pocałunek Camili i Daniela. Dionisio chce się pozbyć Agustiny
Z odcinka na odcinek


"Nieposkromiona miłość" odcinki 138-142 od poniedziałku, 31.03.2014, do piątku, 4.04.2014, o godz. 17.00 w TV6. Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 138-142 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 138 - poniedziałek, 31.03.2014, o godz. 17 w TV6
Dionisio zostaje wyrzucony z hacjendy. Planuje przeprowadzić się do domu w Metepec. Daniel nie chce zostawiać Camili. Ojciec Anselmo sugeruje Rafaelowi, żeby pozwolił Romanowi zamieszkać z nim do czasu odbudowy sierocińca. Agustina ma wyrzuty sumienia, że dała się omamić przez Dionisia. Obiecuje Camili, że pozbędzie się męża, lecz tymczasem zamieszka z nim będzie udawała, że jest po jego stronie.

Dionisio nakazuje Isadorze, żeby po wyjściu z więzienia czym prędzej wysłała swojego niefrasobliwego męża na drugi świat i zajęła jego hacjendę. Teresa i Dante spędzają razem noc. Agustina wmawia mężowi, że miała kłótnię z córką, a kiedy ta kazała jej wybrać między nią a nim, wybrała jego.

Nieposkromiona miłość odcinek 139 - wtorek, 1.04.2014, o godz. 17 w TV6
Irene podpowiada Luz Marii, żeby spróbowała kochać się z mężem po wypiciu kilku kieliszków alkoholu. Daniel składa zeznania w sprawie śmierci ojca Baldomero. Teresa mówi ojcu Anselmo o tym, że poszła do łóżka z Dante, choć kocha Mariana i czuje się przez to zagubiona.

Isadora podtrzymuje, że jest niewinna i przerzuca oskarżenia na syna. Sąd zwraca jej wolność. Agustina dowiaduje się, że Dionisio zastraszył Chonitę, żeby zeznawała na korzyść Isadory. Dionisio obiecuje żonie, że zajmie się ubezpieczeniem jej zmarłej przyjaciółki. Isadora naśmiewa się z Camili i Daniela. Daniel uprzedza kobietę, że zdobędzie niepodważalne dowody i następnym razem nie pójdzie jej tak łatwo. Dionisio rozkazuje Yago, aby oświadczył się Natalii. Camila mówi Danielowi, że jak tylko wyjedzie do Chile, ich związek przestanie istnieć.

Nieposkromiona miłość odcinek 140 - środa, 2.04.2014, o godz. 17 w TV6
Hipolito i Piedad ogłaszają swoje zaręczyny; Pablo proponuje wznieść toast za teściów. Miriam stwierdza, iż jest coś cudownego w tym, że każdy kto przybywa do La Malquerida żeni się lub wychodzi za mąż. Rocio ciężko znosi fakt, iż Yago ją odtrąca. Pablo przygotowuje niespodziankę dla Luzmy.

Dionisio jest zdziwiony widokiem Amandy w towarzystwie mecenasa Becerry; Tamten mu wyjaśnia, żo oboje są parą. Luzma i Pablo wychodzą wieczorem się zabawić; dziewczyna wyraźnie za dużo pije. Młodzi ponownie próbują się kochać, ale Luzma nagle wyrzuca Pabla z łóżka i nazywa go Leonciem.

Miriam przynosi Marianowi ciasteczka. Ten zaprasza ją na rodzinny obiad – pierwszy w nowym domu. Miriam dziękuje Camili za to wszystko, co zrobiła dla niej oraz za opiekę i miłość wobec Daniela. Daniel definitywnie żegna się z Camilą. Oboje przytulają się bardzo zakochani i głęboko zasmuceni. Dionisio i Isadora zamykają się, a potem namiętnie całują.

Nieposkromiona miłość odcinek 141 - czwartek, 3.04.2014, o godz. 17 w TV6
Agustina nakrywa Isadorę i Dionisia; robi im wyrzuty. Dionisio przywiązuje Agustinę do łóżka. Pablo wyznaje Marianowi, że jest zdesperowany, bo nie wie, kiedy skończy się jego koszmar z Luzmą; czuje, iż ją traci. Luzma mówi Mayalen, że podjęła pewną decyzję dotyczącą jej i Pabla i chce z nią o tym porozmawiać.

Daniel mówi Ágacie, iż powinni dogadzać Miriam, gdyż – niestety – jej stan jest poważny i nic nie można na to poradzić. Niania dziewczynki to słyszy. Natalia przekonuje Dionisia, że nie powinien przetrzymywać Agustiny w zamknięciu. Camila prosi Daniela o ostatni pocałunek.

Nieposkromiona miłość odcinek 142 - piątek, 4.04.2014, o godz. 17 w TV6
Hipolito pyta Piedad, czy sądzi, że Camila może związać się z Marianem. Kobieta odpowiada, iż ta nie wygląda na zakochaną, lecz mogłaby dać mu szansę. Rodolfo mówi Pablowi, że skoro Luzma chce się rozstać, musi chodzić o coś poważnego. Radzi mu, by zgodził się na rozstanie; przynajmniej chwilowe, by dziewczyna trochę się uspokoiła.

Luzma prosi Mayalen, by pomogła Pablowi zapomnieć o niej. Dionisio informuje Isadorę, iż Agustina uciekła. Isadora boi się, że tamta pójdzie do Cayetana i powie mu o ich schadzkach. Agustina oznajmia Osvaldo i Amandzie, iż już wie, że Dionisio ma w gabinecie pewną czarną aktówkę i nawet zdołała zapamiętać szyfr.

Ileana odkrywa, iż Isadora podaje do herbaty Cayetana jakieś krople; prosi ją, by wyjaśniła jej, co to za krople. Leoncio zapewnia, że jeżeli policja nie potrafiła nic zdziałać w sprawie Isadory, on będzie musiał uciec z więzienia. Daniel rozmawia z Dante; zapewnia go, iż chce, by Abraham jak najszybciej opuścił więzienie. Miriam to słyszy i pyta o kim on mówi. Daniel uspokaja kobietę, a potem wyjaśnia o kogo chodzi.

Dionisio oskarża Agustinę o oszustwo. Daniel opowiada Camili, że Dionisio zastawił pułapkę na jej matkę, która pewnie trafi do więzienia. Amanda nie wie, czy na posłuchać rady Becerry i ukrywać prawdę przed Natalią. Pablo informuje swoją matkę i nianię o jego decyzji odnośnie Luzmy.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 marzec 2014         0 Komentarzy · 744 Czytań · Drukuj
 
 
Definitywny koniec
Newsy
32933_20121214-1355498843-F000.jpg

„Chcę spędzić życie z tobą” śpiewali sobie jeszcze jakiś czas temu Ximena Herrera i Alex Sirvent. To już przeszłość. Meksykańskie tabloidy informują o rozwodzie tej pary. W grudniu 2013 roku para podpisała papiery rozwodowe po 4 latach małżeństwa (i 4 latach narzeczeństwa). Jak czytamy, para postanowiła zachować to wydarzenie w tajemnicy przed mediami. Aż do wczoraj.

Alex wyznał, że czuje się dobrze, bo on i Ximena podjęli wspólnie decyzje o separacji, bez skakania sobie do gardeł. „To przykry widok, gdy dwoje ludzi rozstaje się w nienawiści. Kiedy się zakochujesz, wierzysz w miłość i jeśli zostajesz odwzajemniony, musisz za nią podziękować” – powiedział. „Nasza miłość była inspiracją dla wielu młodych ludzi. Teraz każde z nas pójdzie swoją drogą. Przyznaję, że Ximena była najlepszym, co spotkało mnie w życiu. Trzeba mieć odwagę, żeby podjąć decyzję o rozstaniu, tak samo jak wtedy, kiedy miłość pojawia się na twojej drodze” – dodał.

34-letni aktor i piosenkarz jest pochłonięty pracą w teatrze. 7 marca miała miejsce premiera musicalu „Godspell”. W każdy weekend pojawia się na scenie razem z José Ronm, Aną Victorią i Oscarem Schwebelem, aby bawić publiczność dysputą o życiu i wierze, niewiernością i zdradzie, opierając się na fragmentach Biblii. „To duchowe doświadcznie pozwala mi zachować spokój i wejrzeć w głąb samego siebie” – podkreśla.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2014         0 Komentarzy · 673 Czytań · Drukuj
 
 
Maite po raz pierwszy chwali się talentem swojego chłopaka
Newsy
__MG_1357-1-9a51670c-9058-1030-91a3-0019b9d5c8dfwiWcbIJFB.jpg

Aktorka i piosenkarka podzieliła się wideem poprzez swoje konto Instagram, na którym pojawia się jej partner Koko Stambuk, którego nazywa "moja miłość", podczas kiedy on gra na pianinie.

Maite Perroni była bardzo ostrożna z mediami oraz na swoich kontach społecznościowych w momentach, kiedy mówi o swoim chłopaku Koko Stambuku, tak więc jest zaskakujące, że aktorka podzieliła się na Instagramie nagraniem ukazującym talent jej partnera.

W klipie pojawia się grający na pianinie Koko, podczas gdy 31 letnia aktorka uważa, aby za bardzo nie pokazywać twarzy producenta, aczkolwiek ostatecznie występuje. Bez wielu wyjaśnień Maite po prostu wolała zatytułować wideo "Moja miłość".

Wideo wywołało wiele reakcji ze strony fanatyków protagonistki nadchodzącej telenoweli "La Gata", którzy pogratulowali jej i życzyli wszystkiego dobrego.

Związek Koko i Maite narodził się, kiedy meksykanka wyjechała do Nowego Jorku, aby zrealizować swój nowy materiał dyskograficzny "Eclipse de Luna", gdzie Stambuk współpracował przy singlu "Ojos Divinos".


ŹRÓDŁO: quien.com
TŁUMACZENIE: Katina
Nie kopiować
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2014         0 Komentarzy · 694 Czytań · Drukuj
 
 
Nagrody TVyNovelas 2014: Wyniki
Newsy
tvynovelas1.jpg

Jury złożone z dziennikarzy i osób powiązanych z Televisą przyznało nagrody swojej „matce”, Televisie. Wyróżnione zostały programy telewizyjne, seriale, telenowele, reżyserzy, scenarzyści oraz aktorzy. Najlepiej skrojonym scenariuszem (w tym wypadku adaptacją) uznano ten stworzony przez scenarzystów „Prawdziwego uczucia”. Nagordę dla najlepszego reżysera odebrał Benjamín Cann za „Mentir para vivir”.

Najlepszymi aktorami trzecioplanowymi wybrano Susanę Gonzalez za rolę Beatriz w „Prawdziwej miłości” oraz Manuela „El flaco” Ibáñeza za „La mujer del Vendaval”. Wyróżnienie w kategorii „Najlepszy aktor starszego pokolenia” otrzymali Jesús Ochoa („Libre para amarte”) oraz Ana Martín („Prawdziwe uczucie”). Tymczasem najmłodszymi talentami Televisy, zdaniem jury, są Alejandro Speitzer („Mentir para vivir”) i Sherlyn („Prawdziwe uczucie”). Za drugoplanowe role nagrody otrzymali Cynthia Klitbo („De que te quiero, te quiero”) i Felipe Nájera („Mentir para vivir”).

Najpodlejszym antagonistą telenowelowym wybrano Manuela Ojedę za rolę w „La tempestad”, zaś antagonistką została Marjorie de Sousa za kreację Kendry w „Prawdziwym uczuciu”. Podczas gdy statuetkę dla najlepszej aktorki zgarnęła Erika Buenfil („Prawdziwe uczucie”) a dla aktora Juan Diego Covarrubias („De que te quiero, te quiero”).

Najlepszą telenowelą (w tym także „multiplatformą”, czyli tą, która cieszy się największym uznaniem wśród internautów) wybrano „Prawdziwe uczucie”. Jury doceniło także kompozycję muzyczną Alejandro Sanza pt. „No me compares”, którą wykorzystano do czołówki tejże telenoweli.

W przeddzień gali na osobnej ceremonii ogłoszono wyniki „Ulubieńców publiczności”. Zwycięzcami, zdaniem internautów, okazali się: #LaMásGuapa: Ariadne Díaz („La mujer del Vendaval”), #ElMásGuapo: Daniel Arenas („Corazón indomable”), #ParejaFavorita: Eduardo Yáñez i Erika Buenfil („Prawdziwe uczucie”), #VillanoFavorito: Marjorie de Sousa („Prawdziwe uczucie”), #MejorCachetada: Erika Buenfil vs. Marjorie de Sousa („Prawdziwe uczucie”), #BesoFavorito: Livia Brito i Juan Diego Covarrubias („De que te quiero, te quiero”), #FinalFavorito: „Prawdziwe uczucie”


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2014         0 Komentarzy · 640 Czytań · Drukuj
 
 
Nieposkromiona miłość. Miriam zdobywa szczepionkę dla Daniela. Mariano zbliża się do żony Daniela
Z odcinka na odcinek


"Nieposkromiona miłość" odcinki 133-137 od poniedziałku, 24.03.2014, do piątku, 28.03.2014, o godz. 17.00 w TV6. Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 133-137 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 133 - poniedziałek, 24.03.2014, o godz. 17 w TV6

Rocio płacze, gdyż już wie, że Cayetano wraca ponownie żonaty. Anselmo oznajmia Amadzie, iż w Yago jest coś takiego, co mu się nie podoba. Estevez zapewnia Dionisia, że nie chce rywalizacji. Ten prosi go więc, by podał mu termin oddania La Malquerida i obiecuje negocjacje w sprawie Buenaventury.

Rodolfo uświadamia Dorotei i Eleuterio, iż ani Yago ani Dionisio nie kochają Natalii tak, jak on; zapewnia ich, że nigdy nie pozwoli, by ktokolwiek kpił z dziewczyny . Rafael oznajmia Vivianie, iż powinni teraz przeżywać miesiąc miodowy, lecz wszystko układa się wręcz przeciwnie. Ona pyta go wprost, czy chce z nią zerwać.

Viviana informuje Camilę, iż Miriam zdobyła niezbędne szczepionki. Camila zapewnia Mariana, że podjęła decyzję o zmianie swojego życia. Pablo i Luzma próbują się kochać, ale jej przypomina się historia z gwałtem, odpycha go i krzyczy, by jej nie dotykał.

Miriam oznajmia Marianowi, iż jej brat – Abraham – zdobył szczepionki i jego asystent – Gaston – przywiezie je osobiście następnego dnia. Mariano informuje Camilę, że Miriam już poznała całą prawdę o mężu. Poza tym, zauważyła, iż między Danielem i Camilą iskrzy. Agustina mówi Dionisiowi o transporcie szczepionek prywatnym samolotem z Chile. Dionisio jest wyraźnie zły. Agustinę zaskakuje jego reakcja.

Komisarz Juarez zatrzymuje Isadorę na lotnisku jako odpowiedzialną za śmierć ojca Baldomero. Yago i Cayetana wręcz zamurowało z wrażenia. Dionisio wysyła Omara, by uniemożliwił przybycie szczepionek do celu. Mayalen zuważa smutek Pabla i postanawia się do niego zbliżyć. Dionisio nie potrafi uwierzyć w to, co dzieje się z Isadorą.


Nieposkromiona miłość odcinek 134 - wtorek, 25.03.2014, o godz. 17 w TV6

Luzma wyznaje, że chyba nie będzie potrafiła sypiać z Pablem, co bardzo ją frustruje. Mariano oznajmia Cayetanowi, iż podczas pobytu Isadory w hotelu, odwiedzał ją tam Dionisio. Rocio chce się zbliżyć do Luzmy. Tymczasem dziewczyna odwiedza ojca Anselma, gdyż czuje się winna, że unika intymnych chwil z mężem.

Isadora pyta adwokata i Cayetana czy bardziej dają wiarę słowom kobiety, która jej nie zna, słowom takiego przestępcy jak Leoncio i słowom Daniela, który umiera, czy jej własnym. Cayetano przerywa jej i pyta, skąd ona wie, iż Daniel umiera. Dionisio sądzi, że skoro dowiodą winę Isadory, wszystko zostanie odkryte i on może tak samo skończyć. Nie da się zrobić porównania odcisków palców Dionisia Ferrera i Hectora Gutierreza. Omar to słyszy.

Miriam przychodzi z szczepionkami i Camila natychmiast podaje jedną z nich Danielowi. Leoncio pojawia się, by zeznawać przeciwko Isadorze. Miriam rozmawia z Camilą; dziękuje jej za narażenie własnego życia, by uratować jej męża. Obie mają wobec siebie dług wdzięczności. Ileana odwiedza Natalię.

Nieposkromiona miłość odcinek 135 - środa, 26.03.2014, o godz. 17 w TV6
Miriam sądzi, że Daniel mówi „kocham cię” do niej, a nie do Camili. Pablo pyta, co tu robi ten czek. Mayalen wyjaśnia mu, iż to Camila dała go Yago. Natalia opowiada Amandzie, że według Ileany Yago żeni się z nią, bo Cayetano na niego naciska, a Dionisio daje mu pieniądze.

Agustina oznajmia Dionisiowi, iż Camila już podała Danielowi szczepionkę i wygląda na to, że mężczyznę da się uratować i całe bydło również. Zakłopotany Dionisio pyta, o jakie szczepionki chodzi, gdyż myślał, iż one wcale nie dotarły.

Isadora mówi Cayetanowi, że jej adwokat jest niedorzeczny. Sugeruje, by użył swoich wpływów lub przekupił kogo trzeba. Cayetano oznajmia jej, iż absolutnie nie toleruje korupcji. Miriam prosi Daniela, by wyjaśnił dlaczego nie powiedział jej, że to Abraham wtrącił go do więzienia, oskarżając go o chęć zabójstwa. Kobieta zapewnia, iż już może powiedzieć całą prawdę.

Nieposkromiona miłość odcinek 136 - czwartek, 27.03.2014, o godz. 17 w TV6
Piedad słyszy jak Dionisio oznajmia Agustinie, że byłoby naprawdę przykro, gdyby Camila ponownie owdowiała. Zdenerwowana jego słowami Piedad puszcza tacę ze śniadaniem. Refugio wyznaje Amandzie, iż zmiana Yago może mieć związek z wizytą Dionisia. Yago prosi Natalię, by powiedziała ojcu, że Cayetano nie przyjdzie prosić o jej rękę dopóki nie wyjaśnie się sprawa z Isadorą. Natalię dziwi ta prośba.

Abraham prosi Gastona, by dowiedział się, ile wie Miriam i jakie są dalsze plany Daniela. Mayalen i Pablo umawiają się na następny dzień. Luzma obserwuje ich z okna swojego pokoju i słyszy jak Mayalen mówi Pablowi, iż chciałaby, aby zobaczył w niej przyjaciółkę.

Cayetano obiecuje Isadorze, że gdy ona wyjdzie, on wszystko jej zrekompensuje; może go poprosić o cokolwiek. Miriam mówi Marianowi, iż pomoże mu w przeprowadzce, a Camila się o tym dowiaduje. Pewien świadek zeznaje, że widział Isadorę wychodzącą z pensjonatu Amandy w dniu zabójstwa ojca Baldomero.

Dante i Daniel próbują rozszyfrować hasło, by odczytać mail napisany przez Alonsa. Amanda szuka Ileany. Hipolito stara się przekonać Piedad, by porozmawiała z Camilą i Danielem o tym, co wie.

Nieposkromiona miłość odcinek 137 - piątek, 28.03.2014, o godz. 17 w TV6
Dionisio oznajmia Omarowi, że chce pójść do aresztu zobaczyć się z Isadorą, ale nikt nie może o tym wiedzieć. Rodolfo mówi Natalii, iż chociaż wie, że nie ma u niej szans, życzy jej szczęścia. Teresa próbuje pomóc Marianowi w dekoracji domu, ale on i Miriam są zgodni: ma ona zupełnie inny gust, który im nie odpowiada; oboje bardzo dobrze się z sobą dogadują.

Rafael i Viviana pomagają dzieciom wyjść z osuwiska, lecz Rafael zostaje uwięziony. Ileana wyznaje Amandzie, iż Dionisio groził Yago, by ten ożenił się z Natalią. Hipolito zabiera Piedad do Camili i Daniela. Piedad prosi Agustinę, by uważała, bo jeśli Dionisio podejrzewa, że ona już mu nie wierzy, będzie do wszystkiego zdolny. Camila, Dante i Daniel odsłuchują plik audio, który Alonso wysłał w dniu wypadku. Camila nie daje wiary w groźby Dionisia.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 marzec 2014         0 Komentarzy · 685 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 432 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Niewinna intryga"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
21.10.2014
Dziękuje za odp. myślałam, że to było kłamstwo jego rodziny, a jednak...

dolores
21.10.2014
Ale chyba będzie go grał ten sam aktor.

dolores
21.10.2014
Wiolu to prawda juan z " Sekretu " umarł naprawdę ponieważ Soledad w późniejszych odcinkach zwiąże się z jakimś Simonem.

Wiola
20.10.2014
Czy ktoś wie czy Juan z Sekretów faktycznie umarł czy to tylko kłamstwo?

gaviota
13.10.2014
W internecie można oglądać kiedy się chce a tvn7 jeszcze z 5 razy zmieni godzinę emisji Impostory...nie rozumiem czemu nie ma oglądalności...straciłam nadzieję na La patronę i inne hity TM.

dolores
10.10.2014
Cóż mamy jeszcze od biedy TVN Player w necie.

suzy92
10.10.2014
No masakra jakaś z tym. Ja oglądam tylko LI, a teraz okazuje się, że leci jedynie o 10 oO

Wiola
09.10.2014
A ja już nie oglądam żadnej telki przeniesienie Niewinnej Intrygi i Sekretu na rano to porażka a na Burzę nie zdanrzam z pracy :/

dolores
08.10.2014
To są jakieś kpiny z tą " Niewinną intrygą" puszczają jakieś gówno kryminalne !!!!!

dolores
07.10.2014
A mi się podoba nwet ta "Burza" moim zdaniem jest w niej trochę akcji ale bardziej podoba mi się "Niewinna intryga" serial super.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

6,809,990 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie