Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 367
Najnowszy Użytkownik: suzy92
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
I zniknęło…
Newsy


Okazuje się, że czasem wróżbici mają rację. Ale też nie do końca. W grudniu jeden z meksykańskich jasnowidzów przepowiedział, co według niego spotka gwiazdy w 2014 r. Jedną z wizji było majowe-czerwcowe rozstanie Angelique Boyer i José Alberto Castro. Jak czas pokazał, nie trzeba było czekać do wiosny.

Wczoraj na Twitterze 25-letniej aktorki i 51-letniego producenta pojawiła się informacja skierowana do fanów i prasy.

„Drodzy przyjaciele i dziennikarze:

Za pomocą tego środka komunikacji chcielibyśmy poinformować Was, że po okresie wspaniałego i pełnego miłości związku, postanowiliśmy zakończyć go. Na obecnym etapie naszych żyć musimy ponosić odpowiedzialności i konsekwencje naszych decyzji, które kolidują z naszą relacją, miłością.

Prosimy o zrozumienie i szacunek, które zapobiegną powstawaniu nieprawdziwych plotek. Nie zamierzamy więcej zabierać głosu w sprawie.

Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość!
Angelique Boyer i José Alberto Castro„


Para poznała się w 2010 r. w trakcie kręcenia telenoweli „Teresa”. Oficjalnie do związku przyznali się we wrześniu 2011 r., kiedy to jeden z tabloidów zamieścił ich wspólne zdjęcia, które nie pozostawiały żadnych wątpliwości na temat charakteru ich relacji.

Byli narzeczeni zamierzają skoncentrować się teraz na pracy. Televisa podjęła właśnie decyzję o przedłużeniu do lipca najnowszej telenoweli Boyer, „Lo que la vida me robó”, a także przygotowuje się do produkcji najnowszego projektu Castro, „La Malquerida”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 marzec 2014         0 Komentarzy · 672 Czytań · Drukuj
 
 
Nieposkromiona miłość. Daniel zostawia Camilę i razem z Miriam opuszcza ranczo. Żona Daniela ma tętniaka
Z odcinka na odcinek


"Nieposkromiona miłość" odcinki 123-127 od poniedziałku, 10.03.2014, do piątku, 14.03.2014, o godz. 17.00 w TV6. Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 123-127 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 123 - poniedziałek, 10.03.2014, o godz. 17 w TV6
Teresa rozmawia z ojcem Anselmo o uczuciach Mariana. Viviana nie chce wychodzić za Rafaela, bo nie wierzy w szczęśliwe małżeństwo. Rafael namawia ją, żeby przemyślała swoją decyzję. Abraham przyznaje Camili, że popełnił błąd, przyjeżdżając z Miriam na hacjendę.

Mariano i Yago uprzedzają ojca, żeby dobrze się zastanowił, zanim weźmie ślub z Isadorą. Dionisio planuje rozsiać wirus na ranczo jak tylko pozbędzie się Daniela. Ileana flirtuje z Yago, ale on ją odtrąca. Dionisio wykorzystuje wiadomość o tym, że doktor Valtierra praktykował nielegalne aborcje, aby szantażem zmusić go do zmiany diagnozy Miriam Farcas. Daniel oznajmia Camili, że postanowił wrócić z Miriam i córką do Chile.

Nieposkromiona miłość odcinek 124 - wtorek, 11.03.2014, o godz. 17 w TV6
Aaron robi Natalii prezent. Jakiś mężczyzna mówi Dionisiowi, że wyleczenie bydła z owego wirusa będzie prawie niemożliwe. Camila cierpi z powodu decyzji Daniela. Tymczasem on i Miriam ogłaszają, iż odchodzą z La Malquerida. Agustina pyta ich kiedy wyjeżdżają.

Mariano odwiedza matkę w szpitalu. Mayelen patrzy na Pabla z miłością. Komendant Juarez otrzymuje wyniki autopsji ojca Baldomero. Informuje o tym mecenasa Becerrę; Daniel miał rację: duchowny został zamordowany. Isadora zaczyna podawać Cayetanowi zioła, a on pokazuje jej papiery rozwodowe z Rocio.

Rodolfo mówi Natalii, że lepiej będzie, gdy więcej się nie spotkają. Omar i jego ludzie zastawiają drogę Yago. Wyszarpują go z auta i grożą mu z bronią w ręku. Ten prosi, by nic mu nie zrobili, a tylko zabrali samochód. Oni jednak zapewniają go, iż nie o to im chodzi. Teresa prosi Camilę, by zostawiła Mariana w spokoju.

Nieposkromiona miłość odcinek 125 - środa, 12.03.2014, o godz. 17 w TV6
Viviana złości się na Rafaela, gdyż on nie rozumie, co ona czuje odnośnie małżeństwa. Zapewnia, że dobrze zrobiła nie odpowiadając na jego propozycję. Rafael unosi się dumą i mówi, iż ma rację. Daniel ostrzega Dionisia, by nie zbliżał się do Camili, ale ten zapewnia, że to ona zbliży się do niego.

Cayetano wyznaje Isadorze, iż pewien pracownik La Malquerida słyszał jak Dionisio rozmawiał z nią i wspomniał, że oni chcą wejść w posiadanie owego rancza. Miriam radzi Danielowi, by kupił sobie nowe ubrania.

Po kłótni z Vivianą Rafael pakuje swoje walizki. Ona jest tym zdziwiona. Agustina oznajmia Dionisiowi, że jutro wreszcie pozbędą się Daniela. Miriam informuje Camilę, że jutro odchodzą z La Malquerida. Ta jest kompletnie załamana. Dionisio planuje, iż tego samego dnia, gdy Camila pożegna swoją wielką miłość, zobaczy jak padają wszystkie jej byki i będzie musiała zrezygnować z rancza.

Nieposkromiona miłość odcinek 126 - czwartek, 13.03.2014, o godz. 17 w TV6
Ojciec Anselmo, Amanda i mecenas Becerra jedzą śniadanie w pensjonacie. Kobieta informuje pozostałych, że Natalia jednak wyjdzie za Yago. Osvaldo zastanawia się, w którym momencie chłopak zmienił zdanie i czy Amanda naprawdę mu uwierzyła.

Cayetano ma dla Isadory niespodziankę: wyjadą na Bahamy, tam wezmą ślub i odbędą rejs po Morzu Karaibskim. Aaron informuje Leoncia, iż kilka dni temu Luzma straciła dziecko. Ten się wścieka i próbuje udusić Aarona. Yago oznajmia, że żeni się z Natalią.

Mariana bardzo cieszy ta wiadomość, lecz Ileana stwierdza, iż to niemożliwe, by tamten poddał się szantażowi. Mariano zastanawia się, kto mógł go zaszantażować. Ojciec Anselmo pyta Natalię, czy jest pewna, że Yago postępuje szczerze i nie żeni się pod niczyją presją.

Yago idzie do Dionisia; ten mówi mu, iż jego córka ma czuć się naprawdę kochana. Zapewnia go, że jeśli będzie po jego stronie, dostanie wszystko, co zechce. Komendant Juarez wyznaje Marianowi, że był zbyt mało ostrożny nie prosząc Isadory, by pozostała w kraju.

Daniel i Miriam odchodzą z La Malquerida. Agustina mówi mężczyźnie, by przestał przysparzać cierpień jej córce. Ten żegna się z ranczem i Camilą bez słów. Agustina mówi Camili, iż to lepiej, że Daniel odchodzi; nawet jeśli ów fakt bardzo boli. Camila nie pojmuje, jak matka nie może zrozumieć przez co ona przechodzi, tracąc miłość swojego życia.

Nieposkromiona miłość odcinek 127 - piątek, 14.03.2014, o godz. 17 w TV6
Dionisio ma dla Natalii niespodziankę. Rocio szczerze rozmawia z ojcem Anselmem. Isadora w dalszym ciągu truje Cayetana. Lekarz stwierdza przed Danielem, że Miriam musi unikać przykrych rzeczy i stresujących sytuacji, gdyż mogą się okazać dla niej śmiertelne.

Mariano informuje Pabla, iż Isadora jest główną podejrzaną w sprawie zabójstwa ojca Baldomero. Dionisio proponuje Natalii, by jego wnuk również nosił nazwisko Ferrer, a ta się zgadza. Yago mówi Ileanie, że ślub z Natalią to dla niego taki sam interes jak dla niej złapanie mężczyzny z rodziny Albarran.

Piedad znajduje paszport (spalony przez Dionisia); daje go Agustinie i mówi, iż ten facet na zdjęciu wygląda jak Dionisio. Daniel informuje Camilę, iż Miriam ma tętniaka mózgu i dlatego nie może jej opuścić.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 marzec 2014         0 Komentarzy · 749 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 14-20
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 14
Emisja: 26 lutego 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Xiomara nakrywa Marcosa i Maritza w windzie. Bárbara zakazuje Romerowi zakopywać ciało Castañedy. W firmie Muttich rozchodzi się plotka o pocałunku Maritzy z Marcosem. Maritza opracowuje nową formułę makijażu, która zyskuje aprobatę jej przełożonych. Navarro zarzuca Bárbarze, że go oszukała, sprzedając mu już opatentowaną formułę. Policja aresztuje Marcosa za zabicie Julia Castañedy.

Odcinek 15
Emisja: 27 lutego 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Marcos zostaje zamieszany w zabicie Castañedy i trafia do aresztu. Bárbara dowiaduje się, że Maritza opatentowała formułę makijażu, którą ona usiłowała sprzedać Navarrze. Pedro okrada Xiomarę z naszyjnika z pereł i wręcza go Luzmile. Maritza zeznaje policji, że jej „przyjaciółka” była z Marcosem w noc zabójstwa. Xiomara jest gotowa przekupić żonę Castañedy, aby ta nie oskarżała Marcosa o popełnienie zbrodni. Juliana wraca na komisariat, aby złożyć zeznania. Niestety, okazuje się, że jej pomoc na nic się nie przyda, bo Castañeda został zabity w godzinach rannych.

Odcinek 16
Emisja: 28 lutego 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Marcos spędza noc w więzieniu. Regina przeżywa traumę, gdy Gabriel okazuje jej obojętność. Gabriel wykorzystuje nagranie z kamer w firmie, aby udowodnić niewinność syna. Marcos i Maritza całują się. Ximena nakrywa ich razem i znieważa Maritzę. Marcos wyznaje ojcu, że jest zauroczony Maritzą.

Odcinek 17
Emisja: 3 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Maritza nie ma odwagi zostać narzeczoną Marcosa. Marcos nalega i zaprasza ją na kolację. Wynajmuje restaurację tylko dla ich dwojga. Regina ściga mężczyznę, który ją oszukał. Xiomara zamierza przeszkodzić Maritzie i Marcosowi w spędzeniu uroczego wieczoru. Maritza, zadbawszy uprzednio o to, aby wszystkie lustra w restauracji zostały zakryte, czeka na swojego księcia. Ten się jednak nie zjawia. Bárbara zleca Romero, aby wykradł magiczne formuły Maritzy. Juliana rozgląda się za suknią na specjalną uroczystość w firmie Mutti. Luzma pożycza jej skradziony naszyjnik.

Odcinek 18
Emisja: 4 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Xiomara oskarża Maritzę o kradzież jej naszyjnika z pereł. Marcos musi interweniować. Romero wykrada zeszyt z magicznymi formułami Maritzy. Aby uniknąć skandalu, Maritza zwraca naszyjnik Xiomarze. Bárbara zamierza zepsuć występ grupy tanecznej, jaką zatrudnił Alberto z polecenia Maritzy. Po uroczystości w firmie, Marcos i Maritza planują wspólną wycieczkę za miasto. Xiomara odkrywa ich plany i, chcąc im przeszkodzić, odkręca śruby w kole samochodu. Podczas podróży dochodzi do wypadku.

Odcinek 19
Emisja: 5 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Maritza i Marcos znajdują schronienie w opuszczonym domu. Maritza obawia się, że niebawem czar pryśnie i na oczach ukochanego zmieni się w brzydulę. Dla bezpieczeństwa zamyka się na całą noc w pokoju i nie wpuszcza do siebie Marcosa. Pedro zabiera Romerowi notatki Maritzy. Po powrocie do domu Marcos zrywa z Xiomarą. Maritzie jest przykro, gdy Marcos mówi jej, że nigdy nie zwróciłby uwagę na taką brzydulę jak Juliana.

Odcinek 20
Emisja: 6 marca 2014, godz. 14:30 w TV Puls

Maritza policzkuje Marcosa. Xiomara jest zazdrosna o zdjęcie Maritzy w gazetach. Zamierza wykorzystać je przeciwko niej. Gabriel mianuje Alberta nowym dyrektorem od produktów. Marcos szybko domyśla się, że za decyzją ojca stoi Bárbara. W obecności Marcosa, Alberto zaprasza Maritzę na lunch. Regina w końcu poddaje się operacji plastycznej. Alberto dokucza Marcosowi, wmawiając mu, że on i Maritza namiętnie się pocałowali. Bárbara zostaje wezwana na przesłuchanie w sprawie śmierci Castañedy. Luzmila zawiadamia Maritzę, że jej matka leży w ciężkim stanie w szpitalu.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 marzec 2014         0 Komentarzy · 718 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Prawdziwe uczucie" odc. 112-125
Streszczenia odcinków
1RmTsU.jpg

Odcinek 112
Emisja: 19 lutego 2014, godz. 16:00 w TV6; 20 lutego 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Victoria i Aníbal składają kondolencje Arriadze. Arriaga nie wierzy w szczerość Victorii i mówi, że rani go jej obecność. Opalina upomina Arriagę, że potraktował zbyt szorstko kobietę, z którą spędzi resztę swojego życia. Aníbal jest zdziwiony tym, że Candelaria opłakuje śmierć Cristiny. Kobieta wyjawia mu, że Cristina była ich córką. Opalina przekonuje Victorię, żeby nie opuszczała Arriagi w tak trudnych chwilach. Liliana nie zgadza się na powrót z ojcem do Santa Rita. Kendra zostaje nieuprzejmie potraktowana przez Arriagę podczas czuwania przy jego zmarłej żonie i przysięga zemstę. Aníbal żałuje, że nie dał sobie szansy na poznanie córki. Nelson obawia się, że po śmierci Cristiny żona będzie zdradzać go z Arriagą. Kendra proponuje szantaż – jeśli Victoria nie odda połowy swojego majątku, Nikki zobaczy kompromitujące nagranie z hotelu.

Odcinek 113
Emisja: 20 lutego 2014, godz. 16:00 w TV6; 21 lutego 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Antonio namawia Aníbala, żeby powiedział Adrianie prawdę o tym, co się stało z jej córką. Nelson obraża Victorię za co zostaje spoliczkowany. Opalina prosi Victorię, żeby nie rezygnowała z miłości do Arriagi, bo on będzie jej potrzebował. Nelson mówi Nikki, że jej matka ma kochanka, ale ona mu nie wierzy. Guzmán dostaje wychodne od Nikki, aby dotrzymać towarzystwa Lilianie. Nikki proponuje mu, żeby potraktował śmierć Cristiny jako lekcję i wybaczył swojej matce. Guzmán ponownie błaga Nikki, żeby nie wychodziła za mąż za Roya. Paula rozpacza, bo zrozumiała, że Aníbal wciąż darzy szczególnym uczuciem Candelarię. Victoria zapewnia córkę, że nigdy nie zdradziła męża, a jeśli miałaby się związać z innym mężczyzną, to zrobiłaby dopiero po rozwodzie. Nikki proponuje matce, żeby przestała udawać szczęśliwe małżeństwo z ojcem.

Odcinek 114
Emisja: 21 lutego 2014, godz. 16:00 w TV6; 24 lutego 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Roy oznajmia Nikki, że tego wieczora, w obecności rodziców, poprosi ją o rękę. Nikki uważa, że jest za wcześnie na oświadczyny. Victoria raz jeszcze namawia córkę, aby nie wychodziła za mąż, jeśli ni kocha Roya. Roy mówi Omarowi, że nie może przestać myśleć o Liliane. Paula wyznaje Candelarii, że tuż przed śmiercią Cristiny powiedziała jej, że należy do rodziny Balvanera. Candelaria zarzuca kobiecie, że nie miała wtrącać się do spraw, które jej nie dotyczą i obarcza ją winą za śmierć Cristiny. Nikki mówi Kendrze, że poruszyła ją śmierć Cristiny, choć prawie w ogóle jej nie znała. Wspomina również, że Guzmán dał jej dowód na to, że wcale nie interesują go jej pieniądze i dlatego jest gotowa zerwać na dobre z Royem. Kendra namawia dziewczynę, aby nie postępowała bezmyślnie i wzięła ślub.

Odcinek 115
Emisja: 24 lutego 2014, godz. 16:00 w TV6; 25 lutego 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Roy składa kondolencje Lilianie. Adriana namawia Victorię, żeby powstrzymała Arriagę przed wyjazdem na wieś razem z córką. Nelson po raz kolejny dokucza Victorii z powodu incydentu w hotelu. Kobieta wyjaśnia, że razem z Arriagą wpadli w pułapkę oraz uprzedza, żeby dobrze się zastanowił, zanim powie o tym Nikki, bo ich córka potrzebuje stabilności emocjonalnej. Dodaje także, ich rozwód jest już faktem i nic nie zmieni jej zdania. Roy prosi Nikki o rękę. Dziewczyna wyobraża sobie, że na miejscu Roya stoi Guzmán i ochoczo przyjmuje oświadczyny. Salsero przekonuje Arriagę, że powinien wrócić do pracy w domu rodziny Balvanera. Podczas kolacji Nelson pozwala sobie na złośliwe komentarze na temat Victorii i jej rzekomego kochanka. Aníbal ostrzega zięcia, że drogo zapłaci za swoje zachowanie. Victoria przeprasza córkę, że jej zaręczyny zakończyły się w nieprzyjemnych okolicznościach. Nelson zapewnia teścia, że dysponuje nagraniem wideo, które dowodzi niewierności Victorii. Victoria wyjaśnia ojcu, co zostało zarejestrowane taśmie oraz dodaje, że to szantaże Nelsona zmusiły Arriagę do rzucenia pracy.

Odcinek 116
Emisja: 25 lutego 2014, godz. 16:00 w TV6; 26 lutego 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Aníbal wyznaje Candelarii, że czuł do niej prawdziwą miłość i oferuje jej wsparcie finansowe. Candelaria odtrąca jego pieniądze. Kobieta wolałaby, że senior rodu Balvanera dał swojej wnuczce Lilianie nazwisko, na jakie zasługuje. Victoria mówi siostrze, że jest zakochana w Arriadze. Arriaga słyszy jak Candelaria przeprasza Cristinę, że nie wyjawiła jej swoich sekretów. Zaciekawiony pyta, o jakie tajemnice chodzi. Kobieta odpowiada, że o nazwisko ojca jej córki. Aníbal rozkazuje Salsero znaleźć i zniszczyć nagranie, którym Nelson szantażuje jego córkę. Candelaria nie chce wyznać nazwiska ojca Cristny dla dobra Liliany. Opalina proponuje Candelarii rozmowy w cztery oczy. Wyjawia, że zna jej drugi sekret dotyczący Liliany – tego, że nie jest biologiczną córką José Angela i Cristiny, albowiem ta zmarła przy narodzinach. Kendra pojawia się zdenerwowana w domu Balvanerów i mówi, że ktoś włamał się do jej mieszkania i okradł ją ze wszystkich kosztowności i pieniędzy. Victoria poleca Tomasinie przygotować pokój gościny dla Kendry. Nelson sprzeciwia się temu, na co Nikki odpowiada, że nie może porzucić przyjaciółki, która w dodatku spodziewa się dziecka.

Odcinek 117
Emisja: 26 lutego 2014, godz. 16:00 w TV6; 27 lutego 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nelson nie zgadza się na pobyt Kendry w jego domu. Zamierza, z pomocą policji, dopaść ludzi, którzy zrabowali mieszkanie jego kochanki. Salsero odradza mu ten pomysł, gdyż mógłby wyjść na jaw jego romans z modelką. Nelson obawia się, że Victoria albo Nikki odkryją, że Kendra spodziewa się jego dziecka. Kendra prosi zaprzyjaźnionego lekarza – chirurga plastycznego, nie ginekologa –, aby wmówił rodzinie Balvanera, że życie jej dziecka jest zagrożone i musi unikać wysiłku, aż do rozwiązania ciąży. Odette złości się, bo nie otrzymała zaproszenia na ślub Nikki. Estefano obwieszcza matce, że spotyka się z kimś i wkrótce przedstawi jej swoją drugą połówkę. Odette bezczelnie zwraca się z pretensjami do Victorii, że nie zaprosiła jej na ślub Nikki. Guzmán mówi Nikki, że nadal może wycofać się z małżeństwa. Roy ma dość obecności Guzmana w pobliżu narzeczonej i proponuje, żeby zerwali zaręczyny, jeśli go nie kocha. Victoria pyta Arriagę, czy ma sobie poszukać innego ochroniarza.

Odcinek 118
Emisja: 27 lutego 2014, godz. 16:00 w TV6; 28 lutego 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Aníbal mówi Lilianie, że jej babcia była miłością jego życia. Liliana odpowiada dla żartu, że mogłaby być jego wnuczką, za co dostaje reprymendę od Candelarii. Nikki wyznaje Kendrze, że im bliżej do jej ślubu z Royem, tym większe targają nią wątpliwości. Kendra wmawia dziewczynie, żeby nie ufała Guzmanowi, bo dowiedziała się, że sprzedaje swoje usługi w Internecie. Guzmán nie zamierza zrezygnować z Nikki i mówi Zabrano, że będzie walczył o nią do samego końca. Roy przyznaje Omarowi, że choć bierze ślub z Nikki, czuje sympatię do innej dziewczyny – Liliany. Candelaria odkrywa, że osobą, która zatrzymała jej list do Aníbala była Puala, jego kochanka. Nelson złości się z powrotu Arriagi i wyładowuje swój gniew na Victorii. Guzmán opowiada Adrianie o swoich potyczkach z Royem. Liliana mówi ojcu, że nie będzie jej łatwo zaakceptować widok innej kobiety u jego boku.

Odcinek 119
Emisja: 28 lutego 2014, godz. 16:00 w TV6; 3 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Guzmán i Victoria ponownie negują miłość Nikki do Roya. Dziewczyna uparcie powtarza obojgu, że kocha Roya i jest przekonana, że postępuje właściwie, pojmując go za męża. Victoria nie wie, jak przemówić córce do rozsądku. W trakcie rozmowy z Adrianą Candelaria odkrywa, że to ona jest biologiczną matką Liliany. Nelson grozi Victorii, że zaprzyjaźniony dziennikarz opisze w prasie jej romans z ochroniarzem. Aníbal uspokaja córkę, że zadba o to, aby prasa nie splamiła dobrego imienia rodziny Balvanera. Candelara radzi się księdza w sprawie Liliany i Adriany. Ojciec Generoso namawia kobietę, żeby znalazła najłagodniejszy ze sposobów na wyjawienie im obu prawdy. Nikki mówi Lilianie, że oddaje jej Guzmana, bo bierze ślub z Royem. Liliana odpowiada, że zakochała się w innym chłopcu. Nikki pyta ją, jak udało jej się zapomnieć o Guzmanie.

Odcinek 120
Emisja: 3 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 4 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Liliana mówi Nikki, że Guzmán to dobry człowiek i ma wiele zalet. Roy wspomina Omarowi, że tęskni za Lilianą i chciałby móc ją widywać nawet po ślubie z Nikki. Candelaria czyni wyrzuty Aníbalowi z powodu tego, co zrobił Adrianie. Aníbal mówi kobiecie, że wysłał pukiel włosów Liliany do analizy DNA, aby potwierdzić ich pokrewieństwo. Candelaria podejmuje decyzję o powrocie na wieś. Przed wyjazdem zostawia Arriadze i Lilianie list, ale zastrzega, by otworzyli go dopiero po jej śmierci. Liliana ma złe przeczucia i namawia ojca, żeby zajrzeli do koperty, ale Arriaga jej zabrania. Nelson zakrada się do domu Arriagi w poszukiwaniu dowodów jego romansu z Victorią i znajduje list, jaki zostawiła Candelaria. Otwiera go i dowiaduje się, że Liliana jest córką, której desperacko poszukuje Adriana. Aníbal odkrywa, że rodzina Roya straciła cały swój dobytek. Oferuje Doris i Miltonowi pomoc finansową, pod warunkiem, że ich syn wniesie radość do życia jego wnuczki. Guzmán wyznaje Nikki miłość i mówi, że ktoś próbuje mącić jej w głowie kłamstwami. Nikki broni Kendry i oznajmia ochroniarzowi, że ich związek nie ma żadnej przyszłości.

Odcinek 121
Emisja: 4 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 5 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Roy mówi Lilianie, że wkrótce wybiera się w podróż. Dziewczyna obiecuje, że będzie na niego czekała. Guzmán zarzuca Kendrze, że namąciła Nikki w głowie kłamstwami na jego temat. Kendra odpowiada, że to jej zemsta za to, że wtrącał się w nieswoje sprawy. Arriaga i Liliana nie mogą znaleźć listu, jaki zostawiła Candelaria. Nelson wykorzystuje informacje o trzeciej córce Aníbala, aby go szantażować. Na początek rozkazuje teściowi, aby usunął z domu Arriagę i Lilianę. Niestety, Victoria w żadnym razie nie chce zrezygnować ze swojego ochroniarza. W tej sytuacji Nelson rozkazuje Aníbalowi, żeby nigdy nie wyjawiał prawdy o tym, kim jest Liliana, ani tym bardziej nie dzielił się z nią swoim majątkiem. Żąda także większego udziału w firmie. Leonardo planuje zemścić się na Beatriz i odebrać jej Guillo. Nelson uprzedza Arriagę, że nie pozwoli sobie tak łatwo odebrać Victorię. Arriaga wypomina mu, że cały czas okłamuje żonę, a do tego gości w domu swoją kochankę i przyszłą matkę jego dziecka. Nelson i Kendra idą do łóżka. Victoria jest o krok od przyłapania męża na zdradzie.

Odcinek 122
Emisja: 5 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 6 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Victoria obawia się, że Nikki popełni ten sam błąd, co ona przed laty. Nikki i Roy stawiają się na swój ślub. Liliana odkrywa, że narzeczony Nikki to Rolando i zapłakana ucieka. Arriaga pociesza córkę. Nikki ma wątpliwości, czy wychodzi za właściwego mężczyznę, ale Kendra przekonuje ją, żeby powiedziała tak. Arriaga zakazuje Royowi zbliżać się do jego córki. Roy stara się wyjaśnić Lilianie, że bardzo mu na niej zależy, ale zraniona dziewczyna go nie słucha i wymierza mu policzek. Nelson żąda od Aníbala 51% jego akcji. Aníbal wyśmiewa go. Podczas zakupów Epitafio wrzuca do torebki Beatriz naszyjnik z wystawy. Kobieta zostaje zatrzymana i posądzona o kradzież. Guzmán nie poddaje się i prosi Nikki, żeby nie brała z Royem ślubu kościelnego. Nikki rozkazuje matce odwieźć ją do kościoła. Przed ołtarzem dziewczyna wyznaje Royowi, że jest zakochana w Guzmanie. Roy odpowiada, że on także jej nie kocha.

Odcinek 123
Emisja: 6 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 7 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Roy nie ma odwagi przerwać ślubu i namawia Nikki, żeby kontynuowali ceremonię. Kendra mówi Nikki, żeby się uśmiechała, bo to najlepszy sposób na zemstę na Guzmanie. Beatriz zostaje zabrana na komisariat, a jej syn trafia tymczasowo do domu zastępczego. Leonardo przygląda się całej sytuacji z satysfakcją. Liliana mówi ojcu, że boli ją, że Roy nadużył jej przyjaźni i zaufania. Państwo młodzi z rodziną oraz gośćmi udają się do domu na wsi, gdzie odbywa się wesele. Victoria przypomina Arriadze, że to w tym miejscu spotkali się po raz pierwszy. Kendra wysyła Victorii liścik z informacją, że jej mąż spodziewa się dziecka. Victoria ma ochotę urządzić mężowi awanturę, ale nie chce rujnować wesela córki. Kendra odkrywa, że Estefano spotyka się z Jean Marie. Adriana pociesza zrozpaczonego Guzmana.

Odcinek 124
Emisja: 7 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 10 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Leonardo zabiera syna z domu opieki. Guzmán żegna się z Nikki. Beatriz zawiadamia matkę, że została wrobiona w kradzież naszyjnika, a Guillo przebywa w domu opieki. Nelson naśmiewa się z Arriagi i Victorii, gdy widzi ich razem. Victoria wypomina mężowi, że zapłodnił swoją kochankę. Nelson wypiera się prawdy i obwinia Arriagę o wysłanie anonimowego liściku do jego żony. Victoria żąda rozwodu. Roy wyjaśnia Lilianie, że krytyczna sytuacja ekonomiczna jego rodziny zmusiła go do poślubienia Nikki. Salsero opuszcza przyjęcie weselne, aby pojechać do Beatriz. Nikki i Roy zadają sobie wzajemnie pytanie o to, dlaczego wzięli ślub, jeśli się nie kochają. Aníbal podejrzewa, że jego zięć ma romans z Kendrą. Salsero potwierdza jego przypuszczenia i dodaje, że Kendra spodziewa się dziecka Nelsona. Guzmán i Nikki idą do stajni. Panna młoda spędza swoją noc poślubną z ochroniarzem.

Odcinek 125
Emisja: 10 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 11 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nikki i Guzmán kochają się. Salsero mówi Kendrze, że jej plan wywołania skandalu na ślubie Nikki spalił na panewce. Beatriz domyśla się, że Leonardo wplątał ją w kradzież biżuterii, żeby odebrać jej syna. Roy przyłapuje Nikki i Guzmana razem i czyni wyrzuty żonie. Nikki prosi go, żeby nie urządzał skandalu. Guzmán przypomina Royowi, że dobrze wiedział, iż Nikki go nie kocha, a mimo to ją poślubił. Arriaga ostrzega Kendrę, że nie będzie dłużej milczał i rozkazuje kobiecie powiedzieć Victorii, że jest kochanką Nelsona. Guzmán chce zrezygnować z pracy. Arriaga także rozważa odejście.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 marzec 2014         0 Komentarzy · 875 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nieposkromiona miłość" odc. 115-123
Streszczenia odcinków


Odcinek 115
Emisja: 26 lutego 2014, godz. 17:00 w TV6; 27 lutego 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Pomimo niełatwej sytuacji, Daniel decyduje się pozostać u boku Camili. Camila ze łzami w oczach mówi mu, że obawiała się innego wyboru. Daniel zapewnia ją, że Miriam jest częścią jego przeszłości, nie teraźniejszości, dlatego zamierza poszukać lekarza, który oceni stan jej zdrowia i jak tylko będzie to możliwe, powie jej całą prawdę. Dionisio nasyła Agustinę, żeby wyperswadowała córce z głowy pomysł pozostania przy Danielu. Camila nie pozwala matce wtrącać się do jej życia i oświadcza, że będzie walczyła o ukochanego. Miriam chce się kochać z Danielem, ale on zbywa ją wymówkami. Mariano odwiedza Camilę, aby podnieść ją na duchu jak przyjaciel. Daniel opowiada Miriam, że Daniel Monterde mianował go swoim spadkobiercą, albowiem mylnie brał go za swojego syna. Jako iż badania DNA wykazały, że nie łączyło ich żadne pokrewieństwo, zamierza zwrócić cały majątek Camili i Pablowi. Miriam popiera decyzję Daniela, przekonana, że po wszystkim razem wrócą do Chile i zaczną wszystko od nowa.

Odcinek 116
Emisja: 27 lutego 2014, godz. 17:00 w TV6; 28 lutego 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Daniel mówi Miriam, że nie chce jeszcze wracać do Chile. Camila obawia się, że mimo wszystko stoi na straconej pozycji, bo Miriam jest chora i wstrząsająca prawda mogłaby zaszkodzić jej zdrowiu. Pablo otrzymuje w prezencie od Camili domek w Aculco. Natalia dowiaduje się, że jest w ciąży z Yago. Amanda sugeruje córce, aby powiedziała o tym ojcu dziecka, ale nie oczekiwała od niego zbyt wiele. Teresa prosi Dantego, żeby wrócił. Abraham przeprasza Daniela za wszystkie problemy, jakich mu przysporzył, wyjaśniając przy tym swoje powody. Daniel przyjmuje przeprosiny i mówi szwagrowi, że jedynymi winowajcami są Isadora oraz Dionisio, lecz brakuje mu dowodów, aby ich pozwać. Abraham obiecuje mu swoją bezgraniczną pomoc. Ileana skarży się Yago, że Rodolfo wykorzystał ją i prosi, aby się za nią wstawił, ale on umywa ręce. Miriam prosi Camilę, żeby przekonała Daniela do powrotu do Chile. Kobieta dostrzega obrączkę na palcu Camili. Zaintrygowana pyta o imię jej męża.

Odcinek 117
Emisja: 28 lutego 2014, godz. 17:00 w TV6; 3 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Camila mówi Miriam, że jest wdową, a jej mąż zginął, razem z jej siostrą, kilka miesięcy temu w wypadku. Daniel zwierza się ojcu Anselmo ze swoich problemów. Duchowny okazuje swoje zrozumienie i namawia, żeby nie zwlekał z podjęciem decyzji. Camila uprzedza Daniela, że Miriam zauważyła u niej obrączkę na palcu i musiała powiedzieć jej część prawdy. Daniel błaga ukochaną, żeby uzbroiła się w cierpliwość i nie wątpiła ani przez chwilę w jego miłość. Miriam wpada w zakłopotanie, gdy Ana mówi jej, że Daniel jest mężem Camili. Luz María próbuje ratować sytuację i wmawia Anie, że jest w błędzie. Teresa prosi Mariana, żeby dali sobie jeszcze jedną szansę, ale on odpowiada, że w jego życiu nie ma już dla niej miejsca, gdyż kocha Camilę. Yago jest zdumiony, gdy Natalia obwieszcza mu, że spodziewa się jego dziecka.

Odcinek 118
Emisja: 3 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 4 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Yago próbuje uniknąć odpowiedzialności za dziecko i nie tylko zrzuca ją na Rodolfa, ale do tego obraża Natalię. Dziewczyna wymierza mu policzek. Miriam mówi bratu, że czuje się niekochana przez męża i podejrzewa, że ten zakochał się w innej kobiecie. Daniel i Camila proszą o radę swoich przyjaciół, Rafaela i Vivianę. Amanda zapewnia Natalię, że nie potrzebuje takiego ojca jak Yago, żeby wychować swoje dziecko. Radzi córce, żeby pogodziła się z sytuacją. Daniel opowiada Miriam o tym, jak bardzo zmieniło się jego życie od wyjazdu z Chile. Dionisio nalega na Abrahama, żeby zabrał Daniela razem z żoną i dzieckiem z powrotem do Chile. Viviana mówi Rafaelowi, że jeśli Daniel prędko się nie zdecyduje, Camila zrobi to za niego. Rocío wpada w złość, gdy Isadora pokazuje jej pierścionek zaręczynowy od Cayetana. Osvaldo zakazuje Yago zbliżać się do Natalii i jej dziecka.

Odcinek 119
Emisja: 4 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 5 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Cayetano ostrzega syna, że pozbawi go środków do życia, jeśli nie weźmie na siebie odpowiedzialności za dziecko, które spłodził Natalii. Rocío zarzuca Isadorze, że zależy jej wyłącznie na majątku Cayetana. Abraham mówi Danielowi, że przestał ufać Dionisiowi, bo ten oszustwem sprowadził jego oraz Miriam do Meksyku i gdyby wiedział, że wziął ponownie ślub, nie naraziłby siostrę na takie niebezpieczeństwo. Zamierza jednak udawać jego przyjaciela, aby poznać jego prawdziwe zamiary, jak i pozyskać dowody przeciwko niemu oraz Isadorze. Cayetano obwinia Rocío o złe wychowanie Yago. Kobieta mdleje na wieść, że zostanie babcią i trafia do szpitala. Daniel widzi jak Camila pociesza Mariana i wybucha z zazdrości. Szybko jednak przeprasza za swoje złe zachowanie. Pablo nazywa Yago tchórzem. Yago czyni wyrzuty Natalii, że nasłała Osvalda, aby wmówił jego rodzinie, że spodziewa się jego dziecka. Rodolfo staje w obronie Natalii i uderza Yago. Abraham mówi Danielowi, że miał nadzieję, iż na widok Miriam zapomni o Camili, ale był w błędzie. Daniel odpowiada, że trudno mu wymazać z pamięci kobietę, którą kocha.

Odcinek 120
Emisja: 5 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 6 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Mariano nakłania Camilę, aby nie czekała naiwnie, aż Daniel podejmie ostateczną decyzję i sama zdecydowała o swojej przyszłości. Luz María odczuwa bóle porodowe. Mayelén odwozi ją do szpitala. Lekarz informuje Mariana i Cayetana, że Rocío miała udar. Natalia postanawia, że samotnie wychowa dziecko, tak jak jej matka. Osvaldo przeprasza Amandę za to, że wtrącił się w problemy jej córki. Kobieta wybacza mu, bo dzięki temu Natalia przekonała się, kim naprawdę jest Yago. Isadora proponuje Cayetano, żeby zaoferował Rocío oraz synom wsparcie finansowe, ale pod żadnym pozorem nie zmieniał ich planów. Agustina informuje Dionisia o ciąży Natalii. Lekarz obwieszcza Luz Marii, że jej dziecko urodziło się martwe.

Odcinek 121
Emisja: 6 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 7 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Na prośbę Luz Marii Camila sprowadza Pabla do Aculco. Dziewczyna pragnie zobaczyć się z Pablem przed wejściem na salę operacyjną. Rafael marzy o ślubie z Vivianą i nie przeszkadza mu to, że ona nie może mu dać dzieci. Viviana zastanawia się nad adopcją Romana. Mariano wspomina ojcu, że jeden z robotników usłyszał jak Isadora chełpiła się przed Dionisiem, iż przejęcie hacjendy Buenaventura sprawiło jej więcej trudności, niż przypuszczała. Cayetano ignoruje go, przekonany, że to tylko plotki personelu. Dionisio rozkazuje Yago kajać się przed Natalią, wyznać jej miłość, a następnie poślubić. Grozi chłopakowi, że jeśli tego nie zrobi, pożegna się z życiem. Daniel czuje się rozdarty między miłością do Camili, a dobrem Miriam.

Odcinek 122
Emisja: 7 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 10 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Daniel uważa, że Miriam jest na tyle silna, aby zaakceptować prawdę, ale Abraham myśli inaczej. Dionisio oferuje Natalii swoją pomoc. Natalia mówi ojcu, że zostanie samotną matką, gdyż Yago nie chce się z nią ożenić. Daniel nie potrafi opanować zazdrości o Camilę, kiedy słyszy, że je kolację z Mariano. Wymyśla pretekst, aby ściągnąć ją do domu. Camila wypomina Danielowi, że musi znosić obecność jego pierwszej żony. Miriam słyszy kłótnię Camila i Danieli. Zaniepokojona sytuacją prosi Daniela o wyjaśnienia, ale on zbywa ją kłamstwem, że sprzeczał się o sprawy rancza. Dante uprzedza Daniela, że Miriam zaczyna podejrzewać, iż coś przed nią ukrywa. Daniel odpowiada, że wyczekuje na odpowiedni moment, aby wyznać Miriam, że pragnie być z Camilą. Rafael proponuje Vivianie małżeństwo. Miriam prosi Daniela, żeby opuścili hacjendę.

Odcinek 123
Emisja: 10 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 11 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Teresa rozmawia z ojcem Anselmo o uczuciach Mariana. Viviana nie chce wychodzić za Rafaela, bo nie wierzy w szczęśliwe małżeństwo. Rafael namawia ją, żeby przemyślała swoją decyzję. Abraham przyznaje Camili, że popełnił błąd, przyjeżdżając z Miriam na hacjendę. Mariano i Yago uprzedzają ojca, żeby dobrze się zastanowił, zanim weźmie ślub z Isadorą. Dionisio planuje rozsiać wirus na ranczo jak tylko pozbędzie się Daniela. Ileana flirtuje z Yago, ale on ją odtrąca. Dionisio wykorzystuje wiadomość o tym, że doktor Valtierra praktykował nielegalne aborcje, aby szantażem zmusić go do zmiany diagnozy Miriam Farcas. Daniel oznajmia Camili, że postanowił wrócić z Miriam i córką do Chile.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 marzec 2014         0 Komentarzy · 845 Czytań · Drukuj
 
 
Czas powrotu
Newsy


Dobra wiadomość dla fanów urody i talentu Valentino Lanúsa. Po trzech latach nieobecności (nie licząc gościnnego występu w „Amor Bravío”) aktor wróci na mały ekran.

Wiadomość potwierdził sam Valentino. Sam póki co nie wie jeszcze pod okiem, którego producenta 38-letni Meksykanin powróci na szklany ekran. Propozycji jest kilka.

Ostatnie trzy lata Lanús poświęcił swojej innej pasji: fotografii. Podróżował do Chin czy Chile, a swoje wrażenia uwieczniał na zdjęciach. Fotograf hobbysta przyznaje, że na dzień dzisiejszy w jego kolekcji jest ponad 150 tys. zdjęć.

Obecnie przebywa w swojej rezydencji w na Riwierze Maya i przygotowuje się do powrotu na mały ekran. Powrotu, na który z utęsknieniem czekają jego fani.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 06 marzec 2014         0 Komentarzy · 689 Czytań · Drukuj
 
 
Jaime Camil por az drugi ojcem
Newsy


Jaime Camil ("ja, ona i Eva") kilka dnia temu ogłosił, że po raz drugi zostanie ojcem. Przypominam, że aktor ma już ponad dwuletnia córkę.
Dodał:  Wiola dnia 06 marzec 2014         0 Komentarzy · 695 Czytań · Drukuj
 
 
Powiększona rodzina
Newsy


Rodzina Gabriela Soto powiększyła się o kolejną dziewczynkę. W środę (19.02) Geraldine Bazán urodziła drugą córeczkę.

Malutka Alexa Miranda przyszła na świat na trzy dni przed terminem. Dziewczynka urodziła się w jednej z prywatnych klinik w mieście Meksyk o godzinie 10.00. Mierzyła 49,5 cm. i ważyła 3.200 kg.

- To piękne i niezwykłe przeżycie widzieć, jak wchodzi w życie z pierwszym oddechem – napisał świeżo upieczony ojciec na swoim Twitterze kilka godzin po narodzinach dziecka.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 06 marzec 2014         0 Komentarzy · 676 Czytań · Drukuj
 
 
Najpiękniejsze wg megatopten.com
Rankingi


Dla ludzi którzy po prostu kochają latynoskie piękności, Meksyk jest domem niektórych z tych najbardziej atrakcyjnych kobiet na świecie. Meksyk nieustannie tworzy niezłe talenty, które często kończą w USA, jednak ostatecznie mogą pochwalić się niesamowitym seksapilem, który nie może być kwestionowany przez innych ludzi. Właśnie dlatego dlaczego te wszystkie kobiety stworzyły listę najpiękniejszych meksykanek.

10. Dulce Maria
09. Gaby Ramirez
08. Ana de la Reguera
07. Maite Perroni
06. Mayrín Villanueva
05. Jessica Alba
04. Elsa Benitz
03. Anahi
02. Paulina Flores
01. Salma Hayek
Dodał:  Wiola dnia 06 marzec 2014         0 Komentarzy · 735 Czytań · Drukuj
 
 
Nagrody TVyNovelas 2014: Nominacje
Newsy
tvynovelas1.jpg

W najnowszym numerze magazynu plotkarskiego TVyNovelas México pojawiła się lista nominacji do nagród przyznawanych każdego roku gwiazdom jednego kanału – Televisy. W tym roku o tytuł najlepszej telenoweli walczyć będą: ”Amores verdaderos,” „Mentir para vivir,” „Corazón indomable,” „Porque el amor manda” i „De que te quiero, te quiero”. Ceremonia wręczenia statuetek odbędzie się w niedzielę 23 marca. Poniżej prezentujemy listę wszystkich nominowanych.

NAJLEPSZA TELENOWELA
„Prawdziwe uczucie”
„Mentir para vivir”
„Corazón indomable”
„Porque el amor manda”
„De que te quiero, te quiero”

NAJLEPSZA AKTORKA
Ana Brenda Contreras, „Corazón indomable”
Mayrin Villanueva, „Mentir para vivir”
Erika Buenfil, „Prawdziwe uczucie”
Blanca Soto, „Porque el amor manda”

NAJLEPSZY AKTOR
Sebastián Rulli, „Prawdziwe uczucie”
Juan Diego Covarrubias, „De que te quiero, te quiero”
David Zepeda, „Mentir para vivir”
Daniel Arenas, „Corazón indomable”

NAJLEPSZA ANTAGONISTKA
Marjorie De Sousa, „Prawdziwe uczucie”
Altair Jarabo, „Mentir para vivir”
Claudia Alvarez, „Porque El Amor Manda”
Esmeralda Pimentel, „De que te quiero, te quiero”

NAJLEPSZY ANTAGONISTA
Erick Elias, „Porque el amor manda”
Diego Olivera, „Mentir para vivir”
Manuel Ojeda, „La Tempestad”
Iván Sánchez, „La Tempestad”

NAJLEPSZA TELENOWELA W SIECI (TELENOVELA MULTIPLATFORMA)
„Prawdziwe uczucie”
„Mentir para vivir”
„Corazón indomable”
„Porque el amor manda”
„De que te quiero, te quiero”

NAJLEPSZA AKTORKA „STARSZEGO POKOLENIA”
Cynthia Klitbo, „De que te quiero, te quiero”
Ana Martin, „Prawdziwe uczucie”
Daniela Romo, „La Tempestad”

NAJLEPSZY AKTOR „STARSZEGO POKOLENIA”
Ignacio López Tarso, „Corazón indomable”
Patricio Castillo, „Mentir para vivir”
Jesús Ochoa, „Libre para amarte”

NAJLEPSZA AKTORKA „MŁODEGO POKOLENIA”
Sherlyn, „Prawdziwe uczucie”
Thelma Madrigal, „La mujer del Vendaval”
Michelle Renaud, „La mujer del Vendaval”

NAJLEPSZY AKTOR „MŁODEGO POKOLENIA”

Alejandro Speitzer, „Mentir para vivir”
Eleazar Gómez, „Prawdziwe uczucie”
Ricardo Franco, „Corazón indomable”

NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA
Cynthia Klitbo, „De que te quiero, te quiero”
Natalia Esperón, „Prawdziwe uczucie”
Cecilia Gabriela, „Mentir para vivir”

NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY
Alejandro Avila, „Porque El Amor Manda”
Aarón Hernán, „De que te quiero, te quiero”
Felipe Najera, „Mentir para vivir”

NAJLEPSZA AKTORKA „Z OBSADY”
Susana González, „Prawdziwe uczucie”
Leticia Perdigón, „Mentir para vivir”
Marisol Del Olmo, „De que te quiero, te quiero”

NAJLEPSZY AKTOR „Z OBSADY”
Juan Carlos Barreto, „Mentir para vivir”
Manuel „El Flaco” Ibañez, „La mujer del Vendaval”
José Carlos Ruiz, „Corazón indomable”

NAJLEPSZA PIOSENKA
„No me compares,” Alejandro Sanz
„Hoy tengo ganas de ti,” Christina Aguilera & Alejandro Fernández
„El amor manda,” 3BallMTY & America Sierra

NAJLEPSZY REŻYSER
Benjamin Cann i Rodrigo Saunbos, „Mentir para vivir”
Salvador Garcini i Alejandro de la Parra, „Prawdziwe uczucie”
Jorge Fons, „Porque el amor manda”

NAJLEPSZY SCENARIUSZ
„Prawdziwe uczucie”
„Mentir para vivir”
„Corazón indomable”


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 06 marzec 2014         0 Komentarzy · 704 Czytań · Drukuj
 
 
Ana Brenda szuka szczęścia w USA
Newsy
k,NDUwMjc2NTUsNDgzNzgwNTY=,f,ana-brenda-547x314.jpg

Ana Brenda Contreras potwierdza, że wyjeżdża z Meksyku by poszukać szczęścia w Stanach Zjednoczonych, ale nie zdradza czy będzie jej towarzyszył mąż, torreador Alejandro Amaya. Meksykańska gwiazda powiedziała, że od stycznia chodzi na castingi i chociaż nie ma jeszcze informacji o nowej roli aktorka postanowiła zmienić swoje miejsce zamieszkania. Ana Brenda nie wyjawiła też czy szuka roli w projekcie Hollywoodzkim czy na rynku Hiszpańskim. Nie chciała też mówić o odwołanym kościelnym ślubie z Amayą. „Nie wiem, wy pewnie wiecie lepiej niż ja”- powiedziała sarkastycznie. Jednak z przyczyn osobistych aktorka odwołała ślub, który miał być w listopadzie i do dziś go nie było. Po jakimś czasie od wydania oświadczenia o odwołaniu ślubu para była widziana jeszcze kilka razy, ale ostatnio aktorka widziana jest częściej ze swoim bratem. „Jak mówią Nowy Rok, nowe życie. Doświadczenia z przeszłości są nią.”- tak skomentowała Contreras.


ŹRÓDŁO: anabrendafan.net
Dodał:  Wiola dnia 06 marzec 2014         0 Komentarzy · 645 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 431 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Niewinna intryga"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ew_cia
22.09.2014
Z różnych forum i z programu tv. Radze każdemu aby włączył o 18 i sam zobaczył

dolores
21.09.2014
ew_cia a skąd masz takie informacje ?

ew_cia
21.09.2014
Zmienili na prośbę telewidzie którzy o to prosili a Violetta będzie o 7 rano

Wiola
20.09.2014
Naprawdę zmieniają godzinę? Już przez te zmiany nie oglądam Sekretu, na Burzę też będę ledwo zdanrzać z pracy, pozostaje tylko NI.

ew_cia
20.09.2014
Widzę ze wszyscy komentują LI więc nie tylko ja ją oglądam. A już 22.09 będzie o18

Wiola
20.09.2014
Tak przypuszczałam że Leticia to Valentina tak naprawdę

suzy92
20.09.2014
Raquel sama powie, że to dlatego, iż jedynie Eduardojest silny ja Altamira. A Cristobal tak, jest synem Adriano i Raquel.

mercclassic
20.09.2014
cristobal też okaże się synem adriana, podobno rachel kochała się kiedyś w adrianie bardzo i była zazdrosna o siostrę, pewnie go uwiodła kiedyś

dolores
19.09.2014
Tak tylko ciekawe jak to jest bo Raquel źle traktuje swojego syna Cristobala a Eduarda syna znienawidzonej siostry kocha to jest jakieś dziwne troche dla mnie.

suzy92
18.09.2014
No ale to dopiero prawie pod koniec wyjdzie smiley Ogólnie to szkoda mi Valentiny (Leticii) i Adriano.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

6,407,620 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie