Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 839
Najnowszy Użytkownik: iwosaheriw
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Nieustający wzrost oglądalności „Dzikiego serca”
Newsy
hosting

Niezaradność bohaterów, ich naiwność, refleksyjne monologi, a może tragikomizm sytuacji? Jedno jest pewne, coś przyciąga coraz więcej widzów przed ekrany Czwórki do śledzenia losów Maricruz (granej przez Anę Brendę Contreras) w telenoweli „Dzikie serce”.

Emisja premierowych odcinków w wakacje regularnie gromadzi 400 tys. widzów i gwarantuje stacji wzrost udziałów w oglądalności. W grupie komercyjnej jego średnie miesięczne udziały wzrosły od 4,6% w czerwcu i 4,8% w lipcu do 5,1% w sierpniu (do 18.08), przy czym 10 sierpnia serial zanotował rekord na poziomie 6,8% (SHR All 16-49). W paśmie „Dzikiego serca” Czwórka pokonuje bezpośrednią konkurencję, uzyskując ponad dwukrotnie wyższe wyniki od emitowanych w sierpniu „Łowców skarbów” w TV Puls i „Prawa Agaty” w TVN7, a wśród kobiet z grupy komercyjnej stacja wyprzedza także TVP2.

W jesiennej ramówce Czwórki telenowela będzie nadawana niezmiennie w dni powszednie o godz. 17:00 (z powtórkami dnia następnego o godz. 11:00). 31 sierpnia godzinę wcześniej stacja rozpocznie emisję premierową liczącej 122 odcinki telenoweli „Kotka” z Maite Perroni w roli głównej.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 sierpień 2015         0 Komentarzy · 266 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 244-265
Streszczenia odcinków


Odcinek 244

Pomimo nacisków ze strony Pepy Calvario ukrywa przed nią ważną prawdę. Soledad nie udaje się zmusić Olmo, żeby otworzył przed nią swoje serce. Francisca wraca do domu. Pepa jako jedyna składa Gregorii gratulacje z powodu udanej operacji.

Alfonso i Emilia nie wiedzą, co zrobić z Severiano, gdy ten zjawia się ponownie z żądaniem prawa do dziecka. Enrique nie daje znaku życia. Także Mariana znika bez wieści. Pardo przyznaje się, że chciał dać Juanowi nauczkę, ale nie kosztem jego siostry. Jego ludzie pomyśleli jednak inaczej…

Calvario pisze list do don Fermína. Mniszka wyznaje, że pomyliła się co do Pepy, która nie zasługuje na prawo do opieki nad synem. Francisca odzyskuje przytomność, ale nie może poruszyć nogami…

Odcinek 245

Badania Gregorii nie pozostawiają złudzeń: Francisca jest kaleką. Tristán cierpi z powodu niepełnosprawności matki. Ona zaś reaguje gniewem na nieposłuszeństwo syna. Gregoria próbuje ściągnąć winę z Tristana, ale bezskutecznie. Hipólito odkrywa, że Severiano ucieka przed wymiarem sprawiedliwości. Enriqueta stawia czoła zbirom i uwalnia Marianę. Pardo przeprasza Juana za incydent z jego siostrą. On przyjmuje jego przeprosiny lecz w zamian żąda nietykalności dla Enriquety.

Raimundo prosi Emilię, żeby spróbowała porozumieć się z bratem. Emilia spełnia prośbę ojca, lecz Sebastián traktuje ją z pogardą. Emilia czuje ukłucie w brzuchu. Raimundo zwierza się ze swoich uczuć do Águedy. Águeda prosi syna, żeby wezwał adwokata: zamierza zmienić testament na korzyść Pepy. Olmo zaczyna tracić cierpliwość, a jego krew przesiąka żądzą zemsty…

Odcinek 246

Pepa jest zdezorientowana decyzją matki. Olmo ukrywa przed nią swoje niezadowolenie. Sebastián przychodzi do Pepy z prośbą o pomoc dla Emilii – jego siostra poczuła kłucie w brzuchu. Chociaż przygotowania do otwarcia kasyna ruszyły pełną parą, Juan nie przejawia pełnego zadowolenia, a wszystko z powodu Pardo. Mariana ma trudności z dojściem do siebie po porwaniu.

Alfonso opiekuje się Emilią. Zależy mu na dziecku, które traktuje jak własne. Uważa, że winę za problemy jego żony ponosi Sebastián i daje mu to jasno do zrozumienia. Olmo czuje się zraniony decyzją matki o zmianie testamentu. Jego zdaniem, tym razem Águeda posunęła się za daleko. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Efrén przyłapuje go, gdy robi coś niedobrego. Ksiądz radzi Pepie trzymać się z dala od Calvario. Francisca nie chce rozmawiać z synem, ale don Anselmo ją do tego zmusza.

Odcinek 247

Olmo myśli, że Efrén go szpieguje i dlatego postanawia go zastraszyć. Pepa natychmiast zauważa przerażenie w zachowaniu mężczyzny, ale on nie chce jej o niczym powiedzieć. Mauricio mówi Soledad, że widział jak Olmo przyjmuje coś od innego mężczyzny podczas konnej przejażdżki. Kiedy pyta o to narzeczonego, ten wykręca się od odpowiedzi.

Francisca nie zgadza się wyjawić, kim naprawdę jest ojciec Tristana. Mariana wyżala się Enriquecie ze swoich trosk. Águeda myśli, że Pepa celowo popycha Tristana w stronę doktor Casas. Tristán składa podziękowania na ręce Gregorii za przeprowadzenie operacji jej matki. Raimundo chce, żeby Sebastián przeprosił Emilię. Ojciec i syn oczekują na jego przybycie, lecz ten się nie zjawia. Przetwórnia zostaje zajęta przez żołnierzy. Don Anselmo zdradza Pepie, że dokonał ważnego odkrycia dotyczącego Calvario.

Odcinek 248

Don Anselmo mówi Pepie, że Calvario nie jest prawdziwą mniszką. Don Fermín pisze w liście do Calvario, że Martín ma się dobrze, ale wciąż milczy jak zaklęty. Sebastián zostaje zatrzymany przez żołnierzy w celu złożenia wyjaśnień – jego przetwory doprowadziły do zatrucia.

Soledad prosi Olmo, żeby podpalił kasyno Juana. Tymczasem młody Castañeda odlicza już godziny do otwarcia biznesu. Mariana obawia się, że jej brat daje Enriquecie złudne nadzieje. Gregoria doprowadza do pojednania Tristana z matką. Francisca okazuje wdzięczność pani doktor za uratowanie jej życia.

Raimundo dowiaduje się o problemach zdrowotnych Águedy i okazuje zaniepokojenie. Pepa jest gotowa zrzec się spadku oraz zrezygnować z nazwiska Mesía, żeby nie drażnić brata. Tuż przed podpisaniem testamentu przez Águedę pojawia się Olmo i przerywa spotkanie z adwokatem…

Odcinek 249

Olmo składa podpis pod testamentem matki, w którym ta wskazuje Pepę jako swoją spadkobierczynię. Juan wyjaśnia Enriquecie, że jej nie kocha, lecz darzy wyjątkową przyjaźnią. Paquito przerywa im, by zawiadomić o pożarze w kasynie. Pardo grozi Juanowi, że zapłaci wysoką cenę, jeśli okaże się, że przyczyną pożaru było jego zaniedbanie.

Tristán pojmuje, że Gregoria także potrafi go rozbawić. Zaprasza ją na obiad. Sytuacja robi się niewygodna, gdy Pepa i Efrén spotykają ich razem. Alfonso szuka porozumienia z Sebastianem. Emilia tymczasem sprzecza się z ojcem z powodu brata. Soledad podejrzewa, że zmiana zachowania u Olmo oznacza, iż podjął kroki wymierzonej przeciwko matce. Raimundo zbiera się na odwagę i przychodzi do Águedy, by złożyć jej propozycję małżeństwa…

Odcinek 250

Águeda nie przyjmuje propozycji Raimundo. Później wyjaśnia Pepie, że postąpiła tak ze względu na swoją chorobę. Olmo zapewnia Soledad, że nie spiskuje przeciwko matce. Soledad podziwia jego zimną krew. Postanawia wziąć z niego przykład i zachowywać się podobnie wobec swojej matki.

Sebastián nie czuje się zobowiązany do przeproszenia Emilii. Pardo oskarża Juana o umyślne podpalenie kasyna. Pepa życzy Tristanowi szczęścia u boku Gregorii. Calvario wyciąga od Dolores informacje o tym, dokąd udał się don Anselmo i nadaje ją telegramem. Ksiądz przyjeżdża do seminarium, w którym przebywa Martín. Chłopiec rozpoznaje go.

Odcinek 251

Martín zostaje zatrzymany przez stróżów seminarium, gdy próbuje zbliżyć się do księdza Anselmo. Paquito ratuje Juana i Enriquetę przed śmiercią z ręki Pardo. We troje rzucają się do ucieczki, a Rosario i Marianie sugerują zostać na noc w Casonie. Francisca nie godzi się spędzić resztę życia przykuta do wózka inwalidzkiego.

Águeda prosi Raimundo, żeby zostali przyjaciółmi. Raimundo wyjaśnia synowi, że informacja o zatruciu jego przetworami przedostałą się do prasy, a to oznacza koniec dla jego interesu. Wniosek o anulowanie małżeństwa Soledad i Juana zostaje przyjęty do rozpatrzenia. Juan złości się na żonę i poprzysięga zemstę. Emilia i Dolores donoszą Pepie o ostatnich poczynaniach Calvario. Martín ucieka z seminarium.

Odcinek 252

Wizyta księdza Anselmo w seminarium okazuje się bezowocna. Martín zostaje ściągnięty z powrotem do seminarium, choć już zapowiada kolejną ucieczkę. Tristán oferuje Sebastianowi swoją pomoc. Napływające z zewnątrz informacje okazują się dla niego coraz bardziej bolesne. Mężczyzna w końcu przyznaje się do popełnienia błędu. Emilia nie opuszcza brata w trudnych momentach.

Marita postanawia odejść z Puente Viejo, gdzie nie ma dla niej miejsca. Hipólito próbuje temu zaradzić i proponuje ojcu, żeby otworzył szkołę języka łacińskiego. Pardo przeszukuje dom Castañedów, lecz nie znajduje w nim Juana. Paquito śledzi każdy jego ruch i dochodzi do wniosku, że jedyny sposób na pozbycie się Pardo to zabicie go. Francisca po raz pierwszy siada na wózku. Stan zdrowia Águedy pogarsza się. Pepa nie opuszcza matki na krok. Don Fermín składa niezapowiedzianą wizytę Calvario. Ma dla niej złe wieści…

Odcinek 253

Ksiądz informuje Calvario o buncie Martína. Mniszka obiecuje zająć się chłopcem i przyspiesza swój wyjazd z powodu Pepy, która domyśla się, że jej wizyta w Puente Viejo ma inny, nieznany nikomu charakter. Francisca akceptuje swoje inwalidztwo, choć obarcza o nie winą syna. Tristán opowiada jej o problemach Sebastiana, lecz kobieta pozostaje niewzruszona.

Sebastián postanawia wysłać telegram z prośbą o pomoc do zaufanej osoby. Niestety, adresat jego wiadomości popełnił samobójstwo. Ojciec i siostra obawiają się reakcji Sebastiana, gdy się o tym dowie. Tristán odkrywa, że Pepa miała wpływ na zmianę zachowania jego matki i składa jej wyrazy podziękowania.

Pardo nie zawiesza poszukiwań Juana. Paquito umawia go na spotkanie ze swoim bratem. Wkrótce rodziny Montenegro i Mesíasów mają się zebrać w sprawie ogłoszenia zaręczyn Soledad i Olmo. Gregoria jest zaniepokojona przebiegiem leczenia Águedy. Efrén zostaje ranny, gdy razem z kolegami wpadają do kryjówki bandytów.

Odcinek 254

Pepa i Tristán zabierają Efrena do gabinetu lekarskiego. Niestety, Gregoria nie potrafi mu pomóc. Mauricio dowiaduje się o ataku na Efrena. Kiedy słyszy jak Francisca komentuje, że śmierć chłopaka będzie dla niego wybawieniem, ma ochotę zrzucić ją ze schodów. Soledad ma żal do matki, że pozostaje nieczuła na tragedię Efrena.

Mauricio biegnie do miasteczka, żeby zobaczyć się z Efrenem, którego stan pogarsza się z minuty na minutę. Mężczyzna przysięga, że zemści się na łotrach, którzy wyrządzili mu krzywdę. Pepa wykorzystuje sytuację z Efrenem i przekonuje matkę, by nie rezygnowała ze szczęścia u boku Raimundo.

Sebastián załamuje się. Alfonso wyciąga do niego pomocną dłoń, co ten odbiera za kolejne poniżenie. Juan i Paquito przygotowują się na spotkanie z Pardo. Ten ostatni zbiera swoich ludzi i szykuje odwet na braciach Castañeda. Efrén umiera w otoczeniu bliskich mu osób.

Odcinek 255

Mieszkańcy Puente Viejo opłakują śmierć Efrena. Juan pokonuje Pardo i jego ludzi. Teraz celem chłopaka jest wyrównanie rachunków z Soledad. Calvario oznajmia, że jej pobyt w Casonie dobiegł końca. Mauricio planuje schwytać zabójców Efrena. Tristán przyłącza się do niego.

Alfonso i Emilia chcą pomóc Sebastianowi i proponują mu, żeby został ich wspólnikiem w gospodzie. Tymczasem Raimundo żali się Tristanowi, że jego rodzina straciła cały majątek: gospodę i ziemie. Gwardziści zatrzymują zabójców Efrena. Mauricio zmierza w ich stronę z zamiarem krwawej zemsty.

Odcinek 256

Na prośbę Pepy Mauricio powstrzymuje się przed dokonaniem morderstwa. Olmo planuje zabić własną matkę, by zagarnąć cały majątek dla siebie. Przynosi Pepie dokumenty poświadczające jej przynależność do rodziny Mesía. Sebastián przeprasza Emilię i Alfonso za doprowadzenie ich ruiny. Emilia uważa, że nie on lecz ich ojciec ponosi największą winę.

Mariana dowiaduje się, że to Soledad rozkazała podpalić kasyno Juana. Juan ponawia swój plan zemsty na Soledad. Don Anselmo przyjmuje Maritę na próbę do pracy gospodyni. Pepa chce, żeby Águeda przyjęła propozycję Raimunda. Między matką, a córką dochodzi do kłótni. Wspominając o Efrenie, Pepa rzuca się w ramiona Tristana. Czy dojdzie do pocałunku?

Odcinek 257

Pepa prosi Tristana, żeby pomógł jej o sobie zapomnieć, nawet jeśli miałby przez to związać się z Gregorią. Później wyznaje Emilii, że pomimo starań nie potrafi zapomnieć o Tristanie. Olmo obawia się, że Soledad odsunie się od niego po tym jak odkryła, że planuje otruć matkę, ale tak się nie dzieje. Pepa przeprasza Águedę za ich wcześniejszą kłótnię. Okazuje się, że także Águeda wyciągnęła z niej lekcję.

Alfonso próbuje namówić Emilię, żeby patrzyła optymistycznie w przyszłość. Sebastián zwraca się do Tristana z prośbą o pomoc. Enriqueta ma nadzieję, że Juan porzuci plan zemsty. Jest w błędzie. Juan umawia się Soledad na spotkanie.

Calvario opuszcza Casonę i zostawia po sobie pożegnalny list. Águeda zbiera się na szczerą rozmowę z Raimundo: wyznaje mu swoje uczucie oraz że jest śmiertelnie chora.

Odcinek 258

Po wyznaniu Águedy Raimundo ponawia propozycję małżeństwa i zostaje przyjęty. Kobieta zawiadamia syna o zamiarze sformalizowania związku z Raimundo. Francisca dowiaduje się o planach matrymonialnych Águedy i Raimundo i wyładowuje swój gniew na Marianie. Gregoria oznajmia Pepie, że stan zdrowia jej matki uległ poprawie. Akuszerka dzieli się z nią wiadomością o ślubie.

Soledad daruje życie Juanowi. Byli małżonkowie rozstają się, złorzecząc sobie wzajemnie. Sebastián prosi Alfonso, żeby pomógł mu w ucieczce z Puente Viejo. Ten angażuje do pomocy brata. Kiedy dowiaduje się o ślubie Raimundo z Águedą, dochodzi do wniosku, że rozwiąże on problemy finansowe ich rodziny. Ale Raimundo jest innego zdania.

Don Anselmo cierpi zobligowany do zachowania milczenia o tym, że Tristán i Pepa nie są rodzeństwem. Na dodatek, podejrzewa, że za odejściem Calvario kryje się coś tajemniczego. Mniszka pojawia się w seminarium z zamiarem zabrania Martína.

Odcinek 259

Francisca odwiedza Águedę, żeby otworzyć jej oczy na prawdę: Raimundo żeni się z nią z czysto finansowych powódek. Pepa widzi jak jej matka traci zapał po wizycie Franciski. Próbuje dowiedzieć się, czego dotyczyła ich rozmowa, ale Francisca nie chce jej niczego powiedzieć. Águeda podejmuje decyzję o przyspieszeniu zaręczyn i zapewnia córkę, że robi to z miłości do Raimundo, a nie z zemsty na Francisce.

Olmo wykorzystuje obecność Soledad, aby dać upust swojej frustracji na myśl o zaręczynach matki z Raimundo. Raimundo nie zgadza się prosić Águedę o pomoc finansową, co staje się powodem rodzinnego konfliktu. Sebastián jest poszukiwany przez wojsko. Zdesperowana Emilia przychodzi do Águedy z błaganiem o pomoc. Calvario wmawia Martínowi, że jego rodzina się rozpadła i ma tylko ją. Tristán proponuje Gregorii, żeby zostali parą. Sebastián szykuje się do ucieczki i żegna się z bliski.

Odcinek 260

Gregoria zgadza się spotykać z Tristanem. Olmo zdradza plany pozbycia się matki i siostry za jednym zamachem. Pepa zaprasza Gregorię na przyjęcie zaręczynowe Águedy i przy okazji dowiaduje się, że pani doktor spotyka się z Tristanem.

Do domu Mesíasów schodzą się goście zaproszeni na uroczystość. Olmo ignoruje obecność innych osób i urządza matce awanturę, po czym opuszcza przyjęcie. Raimundo wyznaje Tristanowi, że jego syn uciekł z Puente Viejo. Emilia obwinia ojca o beznadziejną sytuację, w jakiej znalazła się ich rodzina. Calvario zamierza wywieźć Martína do Ameryki. Chłopiec nie ma odwagi protestować. Biesiada zostaje przerwana, gdy niespodziewanie Águeda wypada z balkonu w swojej sypialni…

Odcinek 261

Upadek z balkonu okazuje się śmiertelny dla Águedy. Gregoria stwierdza zgon kobiety. Gwardia przesłuchuje gości przyjęcia, by ustalić wersję wydarzeń. Przeszukany zostaje także balkon, z którego wypadła zmarła. Raimundo jest zrozpaczony śmiercią ukochanej.

Pepa wspomina wspólne chwile spędzone z matką. Emilia przychodzi, żeby dodać jej otuchy. Pepa zobowiązuje się rozwiązać jej problemy finansowe. Calvario i Martín jadą pociągiem do portu, skąd wypłyną na zawsze do Ameryki. Francisca gani Marianę, lecz ta nie wydaje się zbyt przejęta. Olmo wraca do domu i wpada w osłupienie na widok plączącej Pepy. Pyta ją, co się stało…

Odcinek 262

Pepa informuje brata o śmierci ich matki. Olmo jest załamany. Soledad ma mieszane uczucia, ale postanawia okazać mu swoje wsparcie w tych trudnych chwilach. Olmo wyjaśnia Gwardii, że opuścił przyjęcie przed tragicznym w skutkach wypadkiem jego matki. Udaje mu się jednak skierować ich uwagę na Pepę, która mogła mieć motyw by zabić Águedę.

Po pogrzebie matki Pepa próbuje zachować dystans między Tristanem, lecz pilnie potrzebuje wyżalić się komuś ze swoich trosk. Zwierza się ojcu Anselmo, że po śmierci Águedy czuje się bardziej samotna niż kiedykolwiek. Alfonso ma nadzieję, że Pepa pomoże im odzyskać gospodę i namawia żonę, żeby pogodziła się z ojcem, który wciąż cierpi z powodu śmierci narzeczonej. Pepa postanawia wesprzeć finansowo przyjaciółkę, lecz Olmo uprzedza ją, że nie może dobrowolnie dysponować spadkiem.

Odcinek 263

Śmierć Águedy zostaje uznana za nieszczęśliwy wypadek. Olmo uważa, że osobą, która najbardziej skorzysta na tym jest jego przyrodnia siostra, Pepa, i wskazuje ją jako winowajczynię. Akuszerka nie może pomóc Emilii i Raimundo w rozwiązaniu ich problemów finansowych. Nie wolno jej dobrowolnie dysponować spadkiem do momentu odczytania testamentu zmarłej matki. Emilia i Alfonso oznajmiają Rosario, że opuszczą Puente Viejo w poszukiwaniu pracy.

Pepa jest przybita po śmierci Águedy. Tristán tymczasem spędza urocze chwile w towarzystwie Gregorii. Ksiądz Anselmo nalega na Franciskę, żeby przerwała cierpienie Pepy i Tristana i wyznała im prawdę, ale pani Montenegro odmawia. Paquito czuje się sfrustrowany tym, że nie został przyjęty do pracy ślusarza z powodu swojego pochodzenia. Do miasteczka przyjeżdżają nowi aptekarze, Manuel i María Cristina. Małżeństwo zwraca się do Paquito z prośbą o oprowadzenie ich po Puente Viejo.

Juan i Enriqueta nie znajdują nikogo, kto zechciałby wynająć im lokal. Młody Castañeda potrzebuje go jako przykrywki do swoich lewych interesów. Olmo próbuje zasiać zwątpienie w Raimundo, gdy pyta go, czy Pepa byłaby zdolna do morderstwa.

Odcinek 264

Francisca potwierdzenia podejrzenia Olmo co do winy Pepy. Soledad nie podoba się zachowanie narzeczonego, choć ten zapewnia ją, że szanuje pamięć o swojej matce. Emilia daje ojcu jasno do zrozumienia, że ma do niego żal. Mężczyzną targają wątpliwości co do niewinności Pepy. Alfonso zwierza się bratu ze swoich problemów. Juan sprawia wrażenie przejętego.

Paquito oprowadza aptekarzy po miasteczku. Alfonso dowiaduje się, że lichwiarz sprzedał swój interes. Francisca ściąga Raimundo do swojego domu, żeby porozmawiać z nim o czymś bardzo ważnym… Czy wyzna mu prawdę o Pepie i Tristanie?

Odcinek 265

Francisce udaje się zachwiać jeszcze bardziej zaufanie jakim Raimundo darzy Pepę. Rozterki mężczyzny pogłębiają się, gdy otrzymuje list od Sebastiana, który kontynuuje swoją ucieczkę. Pepa próbuje wyciągnąć od Olmo pieniądze dla Emilii i Alfonso, ale ponosi klęskę. Alfonso nie zamierza się poddawać i chce zaskoczyć nowego właściciela gospody swoją ofertą.

Paquito pociesza Marianę, której nadzieje na rezygnację z pracy w Casonie legną w gruzach. Mężczyzna jest bliski wyznania jej swoich uczuć, lecz ostatecznie tego nie robi. Aptekarze składają Paquicie ofertę pracy. Olmo przyznaje się Soledad, że planuje coś, co przekona wszystkich o winie Pepy. Okazuje się, że nowym właścicielem gospody jest nikt inny tylko Juan Castañeda. Raimundo kwestionuje niewinność Pepy.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 sierpień 2015         0 Komentarzy · 353 Czytań · Drukuj
 
 
Kotka. Bohaterowie, obsada, aktorzy - kto jest kim w nowej telenoweli La Gata w TV4?
Telenowele
hosting

"Kotka" (La Gata), nowy serial meksykański w TV4 od 31 sierpnia to klasyczna historia miłości biednej dziewczyny do bogatego mężczyzny, w której nie brakuje intryg, tajemnic i zdrad. Główne role w telenoweli "Kotka" grają latynoskie gwiazdy - Maite Perroni i Daniel Arenas. Jako Esmeralda i Pablo na pewno wzruszą widzów do łez. Jacy jeszcze aktorzy grają w serialu "Kotka"? Kim są bohaterowie nowej telenoweli w TV4?

"Kotka" nowa telenowela w TV4 od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 16

Kim są bohaterowie serialu "Kotka"?

Maite Perroni jako Esmeralda Cruz "La Gata"
Naprawdę nazywa się Renata de la Santacruz. Choć wychowała się na wysypisku śmieci, to jest córką zamożnego przedsiębiorcy Fernanda i jego żony Blanci. W dzieciństwie porwana przez Agustina Martineza Negrete, swojego przyszłego teścia. Zakochuje się w Pablu, bierze z nim ślub i rodzi bliźniaki - Leticię i Pabla.

Daniel Arenas jako Pablo Martinez Negrete
Bogaty chłopak z dobrego domu, ale wrażliwy na ubóstwo i wolny od uprzedzeń. Przyjaciel, a później mąż Esmeraldy. Staje się ofiarą intryg swoich rodziców Lorenzy i Agustina, którzy rozdzielają go z ukochaną. Kiedy wyjeżdża do Nowego Jorku rodzice wmawią mu, że Esmeralda oczekuje dziecka innego mężczyzny. Po "zdradzie" żony Pablo postanawia ożenić się z Moniką.

Laura Zapata jako Lorenza Martinez Negrete
Matka Pabla i Mariano, zona Agustina. Dumna ze swojej wysokiej pozycji społecznej, gardzi biednymi ludźmi. Od samego początku nie akceptuje Esmeraldy.

Juan Verduzco jako Agustin Martinez Negrete
Ojciec Pabla i Mariano, mąż Lorenzy. Przed laty zakochany w Blance, żonie Fernanda de la Santacruz. Uchodzi za uczciwego biznesemena, ale dorobił się fortuny podstępem zabierając majątek Fernandowi. Porywa Esmeraldę i oddaje ją na wychowanie doni Ricie ze slumsów.

Erika Buenfil jako Fela / Blanca de la Santacruz
Matka Esmeraldy, żona Fernanda, która traci rozum kiedy jej mąż trafia do więzienia i zostaje oskarżony o morderstwo, a jej córka Renata zostaje porwana. Zamieszkuje na wysypisku śmieci razem z Esmeraldą, nie wiedząc, że to jej córka.

Manuel Ojeda jako Abel Cruz/ Fernando de la Santacruz
Ojciec Esmeraldy, mąż Blanci. Uczciwy i szlachetny biznesmen, który zostaje skazany na długie lata więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił. Po wyjściu na wolność chce się zemścić na Agustinie.

Jorge Poza jako Mariano Martinez Negrete
Starszy brat Pabla, który też zakochuje się w Esmeraldzie. Nie wierzy w kłamstwa rodziców na jej temat. Zostaje prawą ręką Fernanda de la Santacruz.

Mariluz Bermudez jako Virginia Martinez Negrete
Niewidoma siostrzenica Lorenzy, kuzynka Mariano i Pablo, zakochana w Carlosie "Centavito", przybranym bracie Esmeraldy.

Paloma Ruiz de Alda jako Monica Elizalde Castaneda
Niedoszła żona Pablo, piękna i bogata kobieta, która knuje intrygi razem z Lorenzą. Przyjmuje oświadczyny Pabla, choć wie, że mężczyzna kocha inną. Zostaje porzucona przed ołtarzem.

Leticia Perdigon jako Leticia "La Jarocha"
Tancerka w kabarecie, przyjaciółka Esmeraldy, żona adwokata, która mimo swojej biedy nigdy nie traci dobrego humoru i chętnie wszystkim pomaga.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 sierpień 2015         0 Komentarzy · 353 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Octavio zamknie Simonę w psychiatryku
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 124-127 w TV4 od poniedziałku, 24.08.2015, do piątku, 28.08.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? "Dzikie serce" odcinki 124-127 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 124 - poniedziałek, 24.08.2015, o godz. 17 w TV4
Jose Antonio chce zabrać Lupitę do Simony, a potem oddać ją matce. Maricruz wyznaje mu, że zamierza wyjść za Cifuentesa. Simona zapowiada Octaviowi, że postara się, by jego była żona cierpiała do końca swoich dni.

"Dzikie serce" odcinek 125 - wtorek, 25.08.2015, o godz. 17 w TV4
Octavio zapewnia Miguela, że Simona zajmie się Lupitą. Jose Antonio nie kryje przed Esther, że woli patrzeć jak Maricruz cierpi, niż widzieć ją szczęśliwą z innym mężczyzną. Nilda rozmawia z Abelardem o utraconej przed laty córce. Octavio zapowiada byłej żonie, że nigdy nie odda jej córki.

"Dzikie serce" odcinek 126 - środa, 26.08.2015, o godz. 17 w TV4
Cifuentes i Ojciec Julian obiecują Maricruz, że złożą na policji doniesienie na Octavia i zmuszą go do oddania córki. Jose Antonio planuje, jak oddać Lupitę matce, by wyjść na jej wybawcę. Simona wciąż mówi o tym, jak bardzo życzy śmierci Maricruz. Jej wyznania stają się też coraz dziwniejsze, domownicy zaczynają podejrzewać, że choroba odebrała jej rozum.

"Dzikie serce" odcinek 127 - czwartek, 27.08.2015, o godz. 17 w TV4

Ojciec Julian każe Vargasowi odnaleźć Octavia i wręczyć mu sądowy nakaz oddania Lupity matce. Ofelia przynosi Simonie małego Octavita, ale kobieta każe zabrać dziecko i grozi, że wyrzuci je przez okno. Perico, mimo, że chciałby być z Natashą, prosi ją by zostawiła go w spokoju, bo jest związany z Solitą i zamierza się z nią ożenić.

"Dzikie serce" odcinek 128 - piątek, 28.08.2015, o godz. 17 w TV4
Solita jest bardzo szczęśliwa po tym jak Perico proponuje jej małżeństwo. Lekarze są zdezorientowani zachowaniem Simony. Tymczasem ona wymyka się z domu i jedzie do Maricruz. Ofelia zauważa jej zniknięcie. Miguel i Octavio udają się na poszukiwania kobiety.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2015         0 Komentarzy · 280 Czytań · Drukuj
 
 
Kotka. Nowa telenowela w TV4 od 31 sierpnia. Maite Perroni i Daniel Arenas w rolach głównych
Premiery w Polsce
hosting

"Kotka" (La Gata) to kolejna latynoska nowość w TV4! Telenowela, w której główne role grają Maite Perroni, gwiazda "Nie igraj z aniołem" i Daniel Arenas, czyli Octavio z "Dzikiego serca" na pewno będzie hitem jesieni 2015! O czym jest "Kotka"? To historia miłości Esmeraldy, dziewczyny, która wychowuje się na wysypisku śmieci i Pabla, zamożnego mężczyzny. Klasyczny mezalians w telenoweli "Kotka" ma jednak drugą stronę. Bo tak naprawdę Esmeralda jest córką bogatego Fernanda de la Santa Cruz (Manuel Ojeda).
"Kotka" nowy serial w TV4 od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 16

Maite Perroni i Daniel Arenas w nowej telenoweli "Kotka" rozgrzeją serca widzów w długie jesienne wieczory. Meksykańska telenowela, która liczy 122 odcinki, była hitem w Amerce Południowej, więc ma spore szanse, by odnieść sukces także w Polsce.

O czym jest serial "Kotka"?

Esmeralda, nazywa przez wszystkich "Kotką", od dziecka żyje w nędzy na wysypisku śmieci. Pozbawiona ojca i matki, nie wie kim byli jej rodzice i co się z nimi stało. Mieszka u oschłej i bezdusznej Rity (Pilar Pellicer), która posyła ją na ulicę, by żebrały i sprzedawały słodycze.

Wsparciem dla Esmeraldy jest garstka przyjaciół i mieszkająca w sąsiedztwie Leticia, zwana Jarochą, tancerka z kabaretu, wrażliwa i pełna radości kobieta, która pomaga jej jak tylko może i stara się ją chronić.

Esmeralda ma silny, buntowniczy charakter. Twarda szkoła życia zahartowała ją, ale nie pozbawiła jej wrażliwości, pogody ducha i życzliwości dla ludzi. Biedna sierota ze slumsów potrafi walczyć o swoje szczęście.

Najlepszym przyjacielem Esmeraldy jest Pablo, chłopiec z zamożnej rodziny, który jest wolny od uprzedzeń i wrażliwy na ubóstwo.

Z biegiem lat Esmeralda i Pablo zakochują się w sobie i w tajemnicy przed wszystkimi biorą ślub. Za namową ojca Agustina (Juan Verduzco) wyjeżdża na studia do Nowego Jorku. Tuż po jego wyjeździe Esmeralda odkrywa, że jest w ciąży. Rodzice Pabla skutecznie jednak rozdzielają ją z mężem, wmawiając synowi, że jego żona oczekuje dziecka innego mężczyzny.

Esmeralda rodzi bliźnięta - chłopczyka Pabla i dziewczynkę Leticię. W międzyczasie z więzienia wychodzi Fernando "El Silencioso", ojciec Esmeraldy. Szuka żony i córki, bowiem 20 lat wcześniej Agustin Martinez Negrete porwał małą Esmeraldę i oddał ją Ricie, a matka dziewczynki, Blanca, oszalała.

Kiedy wreszcie Fernando odnajduje rodzinę, postanawia oczyścić swoje imię i zemścić się na swoim wrogu. Nie mówi jednak Esmeraldzie, ze jest jej ojcem. Dziewczyna zamieszkuje razem z nim i jego żoną nie wiedząc, że tak naprawdę są jej biologicznymi rodzicami.

Esmeralda nie ma pojęcia, że intrygi Agustina nie tylko odebrały jej rodziców, ale także zmusiły do życia w nędzy. Przez ojca Pabla bowiem Fernando został niesłusznie oskarżony o zabójstwo i skazany na więzienie.

"Kotka" (La Gata) - bohaterowie, obsada, kto jest kim w serialu?

Maite Perroni jako Esmeralda Cruz
Daniel Arenas jako Pablo Martinez-Negrete
Laura Zapata jako Lorenza Martinez-Negrete, matka Pabla
Jorge Poza jako Mariano Martinez-Negrete, brat Pabla
Juan Verduzco jako Agustín Martínez Negrete, ojciec Pabla
Erika Buenfil jako Fela, czyli Blanca de la Santa Cruz, matka Esmeraldy
Manuel Ojeda jako Fernando de la Santa Cruz, ojciec Esmeraldy
Paloma Ruiz de Alda jako Monica Castaneda, niedoszła żona Pabla.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2015         0 Komentarzy · 339 Czytań · Drukuj
 
 
Violetta: świat na "Violettowo"
Notka
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

en serial to nie tylko maszynka do zarabiania pieniędzy, nazywana czasem argentyńską "Hannah Montaną", ale przede wszystkim ukochana przez dzieci i nastolatki na całym świecie muzyczno-filmowa opowieść o miłości, młodości i marzeniach, których nigdy nie należy porzucać. Wielbiciele "Violetty", zdubbingowanej w przeszło dwudziestu językach, muszą co prawda pogodzić się z faktem, że ich ulubiona telenowela dobiegła końca, ale ciągle mogą spotykać się ze swoimi idolami na żywo. Trzy dni temu można to było zrobić w Warszawie, a 25 i 26 sierpnia "Violetta Live" występuje w Krakowie

Koncerty "Violetta Live" to spełnienie marzeń tysięcy polskich dzieci, a przede wszystkim nastolatek w wieku do... No właśnie, trudno ustalić górną granicę. Podczas spotkania z gwiazdami serialu w jednym z warszawskich hoteli, oprócz dziennikarzy, były między innymi blogerki, na co dzień prowadzące strony poświęcone argentyńskiej produkcji. Niektóre z tych blogerek miały po trzynaście, czternaście lat. A może i więcej?

Co warto wiedzieć o fabule serialu, który na antenie Disney Channel zadebiutował 14 maja 2012 roku? Wystarczy przypomnieć, kim jest sama Violetta.

Violetta Castillo jest półsierotą. Jej matka, piosenkarka, zginęła w wypadku samochodowym, kiedy dziewczynka miała zaledwie pięć lat…. Wychowuje się więc z bogatym ojcem, który nie tylko stara się izolować córkę od świata i rówieśników, ale także od pamiątek po zmarłej matce. To z tego powodu zabrał ją z Buenos Aires do Madrytu. Nie chce, by w przyszłości podążyła tą samą drogą, pozwala jej jednak na lekcje gry na pianinie. Dopiero kiedy po latach wraca z nastoletnią Violettą do Argentyny, dziewczynka trafia do prestiżowej szkoły muzycznej i odkrywa, jak wielki talent w dniej drzemie. Jednocześnie przeżywa problemy, jakie spotykają i innych jej rówieśników, bez względu na pochodzenie - problemy szkolne, miłosne rozczarowania, bunt… Sama nie jest pozbawiona wad i nie wystrzega się błędów. To z tego powodu tak łatwo się z nią identyfikować.

Równie dobra jak Hannah

Wszystko to brzmi jak scenariusz jeszcze jednej obyczajowej opowiastki czy telenoweli, jakich wiele, ale argentyński serial "Violetta", wyprodukowany przez Pol-ka Producciones we współpracy z międzynarodowymi oddziałami Disney Channel, jest czymś znacznie więcej. To opowieść o miłości, młodości i marzeniach, których nigdy nie należy porzucać, na tyle uniwersalna, że stała się przebojem niemal na całym świecie.

Spora w tym zasługa warstwy muzycznej – chwytliwe piosenki, połączone z efektowną choreografią młodych aktorów, sprawiły, że serial nie wypada wcale mniej efektownie od takich hitów jak "High School Musical" czy "Hannah Montana". Wystarczy powiedzieć, że soundtrack z pierwszego sezonu, z takimi przebojami jak "En mi mundo", "Juntos somos más" i "Entre tú y yo", w samej tylko Polsce sprzedał się w nakładzie przekraczającym 40 tysięcy egzemplarzy.

Po prostu Tini

Popularność "Violetty" potwierdza nie tylko gigantyczna oglądalność 240 odcinków, rozbitych na trzy sezony (pierwotnie miały być dwa, ale petycje fanów przekonały twórców do nakręcenia dodatkowej serii) – prawie 50 milionów widzów mówi za siebie - ale także cała masa "okoliczności towarzyszących". Wśród nich setki gadżetów, zabawek, plakatów, albumów kolekcjonerskich i książek, z "Po prostu Tini", autobiografią wcielającej się w tytułową rolę Martiny Stoessel na czele.

Jest też gra komputerowa "Disney Violetta: Rhythm & Music", są też zastawy przyborów szkolnych sygnowane logo "Violetta". Jest wszystko, czego dusza zapragnie, włącznie z programem "I Love Violetta", emitowanym na kanale Disney Channel Polska. Zresztą, w trzecim sezonie serialu pojawił się ważny rodzimy akcent, Matylda grana przez Justynę Bojczuk. – To przemiła osoba – pochwaliła Polkę Stoessel. – Nauczyła mnie mówić: "Kocham Was!".

Trzysta to nie wszystko

Dopełnieniem sukcesu serialu były dwie ogólnoświatowe trasy koncertowe, na które sprzedano do tej pory blisko dwa miliony biletów – ekipa zagrała już około trzystu koncertów! Obecna trasa, "Violetta Live", ma potrwać do końca roku. Dwa jej pierwsze polskie przystanki zawitały marcu do Łodzi, ale The Walt Disney Company, we współpracy z Live Nation, przygotował kolejne.

Najbliższa okazja do spotkania z roztańczoną i rozśpiewaną ekipą Violetty już 22 sierpnia w Warszawie, na Stadionie Narodowym, a kolejna – trzy dni później w Krakowie (Tauron Arena). Trzeba przyznać, że fani, a przede wszystkim fanki serialu, zwane V-lovers, nie mają powodów do narzekania.

Wzruszenie od polskich fanów

- Energia polskich fanów jest imponująca – zapewnił podczas spotkania z dziennikarzami w Warszawie meksykański piosenkarz i aktor Jorge Blanco, w serialu wcielający się w Leóna Verdasa. - Mam nadzieję, że zdają sobie sprawę, jak bardzo ich kochamy – dodał. Słowa te potwierdził Facundo Gambandé, Argentyńczyk grający Maxiego. – To były jedne z najlepszych koncertów, jakie w życiu zagraliśmy - zapewnił. – W trakcie ostatniej piosenki zobaczyliśmy ułożoną przez fanów z kartek biało-czerwoną flagę. Bardzo nas to wzruszyło.

- To były jedne z najlepszych koncertów w moim życiu – wtórowała kolegom Martina Stoessel. – Wcześniej w ogóle nie znałam Polski. Najbardziej zaskoczyła mnie liczba fanów, którzy zjawili się przed hotelem, i to, że wszyscy śpiewali po hiszpańsku… Przecież by to zrobić, musieli uczyć się hiszpańskiego! Będę nosiła te wspomnienia w sercu do końca swojego życia i mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę.

Jorge Blanco podzielił się za to wrażeniami z ostatniego dnia planu zdjęciowego. - Na koniec przygotowano dla całej naszej ekipy wyjątkowe przyjęcie. Bardzo się przez te cztery lata zżyliśmy i trudno nam się teraz tak rozstać. Ale rozumiemy, że pora, by rozpoczął się dla nas nowy etap.

"Jestem inna niż Miley"

Właśnie - co prawda kolejnych odcinków serialu już nie będzie, ale po zakończonej w tym roku trasie koncertowej aktorzy i muzycy zamierzają pójść w swoje strony i skupić się na własnych karierach. Większość gwiazd "Violetty" ma chrapkę na solowy sukces, ale rzeczywistość często weryfikuje tego typu plany. Największe szanse ma niewątpliwie gwiazda nr 1, czyli Martina Stoessel, którą często porównuje się do Miley Cyrus.

- Jestem zupełnie inną osobą niż Miley, na pewno będę chciała podążać własną ścieżką – odpowiada. Gwieździe "Hannah Montana" rzeczywiście się to udało, choć nie bez sięgnięcia do wielu kontrowersyjnych patentów i skandali. Czy raczej skandalików.

"Niesiemy światu radość"

Stoessel, córka producenta i reżysera Alejandro Stoessela, jest od Cyrus o pięć lat młodsza i na takie rzeczy ma jeszcze czas. Nie jest wcale powiedziane, że z nich skorzysta. Gwiazda, urodzona w 1997 roku, wychowała się w konserwatywnej rodzinie mieszkającej w Buenos Aires. Nie ukrywa, że bliskie są jej tradycje katolickie. W ubiegłym roku wraz rodziną i swoim chłopakiem spotkała się nawet z papieżem Franciszkiem, zaśpiewała też na Stadionie Olimpijskim w Rzymie w trakcie rozgrywanego tam spotkania piłkarskiego na rzecz pokoju.

W Warszawie w taki sposób wspominała spotkanie z Franciszkiem I, pochodzącym przecież z Argentyny. – Miało to miejsce podczas prywatnej audiencji, na której byli z nami argentyńscy piłkarze. Kiedy chciałam go pozdrowić, dosłownie zamarłam. Czułam się jak osoba sparaliżowana. Przesłaniem tego spotkania było niesienie radości dla świata, a mnie się wydaje, że właśnie to czynimy z "Violettą". Odwiedzamy w szpitalach dzieci i je pocieszamy, zgodnie z wolą Ojca Świętego, który powiedział mi "Nieś światu radość". Nigdy tego zdania nie zapomnę. Spełnianie jego jest jednym z najpiękniejszych aspektów naszej pracy.

Ballady i nie tylko

Stoessel, w przeciwieństwie do swojego serialowego alter ego, od najmłodszych lat uczęszczała na lekcje tańca, gimnastyki i baletu, grała na pianinie i występowała w Musical Theater. Debiut aktorski zaliczyła jako dziesięciolatka, dostając rolę w argentyńskiej telenoweli "Patito Feo". Violettą Castillo została w 2011 roku, przechodząc casting zorganizowany przez Disney Channel. – Nikt z nas nie spodziewał się takiego sukcesu – zapewniła.

Gwiazda, która ma też między innymi na koncie nagranie hiszpańskiej wersji przeboju "Let it go" z filmu "Kraina lodu", zatytułowaną "Libre soy", nie ukrywa, że bardzo chciałaby nagrać płytę przy pomocy swojego ojca i ludźi, z którymi na co dzień pracuje. – Zdarzy się to jednak dopiero w przyszłym roku, ponieważ w tym jestem zajęta "Violettą" i całą trasą. Chciałabym, by była płyta z przesłaniem, z piosnkami, których przekaz byłby pełen miłości zaufania i solidarnością. Lubię wszystkie rodzaje muzyki, w tym hip hop i pop, nie chciałabym zbytnio przeskakiwać od tego, co teraz się dzieje, do innego gatunku. Na pewno na płycie znajdą się też ballady.

Warto wierzyć w siebie

Jak się potoczy przyszłość Martiny i jej koleżanek oraz kolegów z serialu, nie wiadomo. Historia zna różne przypadki, a młody wiek zainteresowanych niekoniecznie musi być ich największym atutem.

- To niezwykle pozytywna odpowiedzialność – mówi Martina Stoessel, zapytana jak się czuje ze świadomością, że jest idolką tylu milionów młodych osób. – Nasze piosenki, jak i treść serialu, nastawione są na jasny przekaz: warto wierzyć w siebie i w miłość, warto też spełniać swoje marzenia.

Jedno właśnie się spełnia, dzięki czemu polscy fani mogą jeszcze dwukrotnie spotkać się ze swoimi idolami na żywo – oby akustyczne niedoskonałości Stadionu Narodowego nie odebrały im części przyjemności podczas pierwszego z koncertów. "Violetta Live" to zresztą nie tylko piosenki ze wszystkich trzech sezonów serialu; to prawdziwe show, z efektowną scenografią, naszpikowaną spektakularnymi efektami wizualnymi, śniegiem, laserami i deszczem confetti – co więcej, śpiewającym aktorom towarzyszy prawdziwy zespół oraz liczna grupa tancerzy.

Każdy V-lovers nie ma wątpliwości, że świat musi być czasem prawdziwie "Violettowy".


ŹRÓDŁO: muzyka.onet.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 sierpień 2015         0 Komentarzy · 272 Czytań · Drukuj
 
 
"Kotka" - nowa telenowela z Maite Perroni od 31 sierpnia w TV4
Premiery w Polsce
hosting

Jesienią 2015 Czwórka pokaże nowy serial rodem z Meksyku, "Kotka". W telenoweli pojawią się piękna Maite Perroni i przystojny latynos, Daniel Arenas. Premiera już 31 sierpnia!

"Kotka" to wzruszająca historia dziewczyny ze slumsów, która na przekór przeciwnościom nigdy się nie poddaje i walczy o siebie i swoją miłość. Esmeralda od dziecka żyje w nędzy, pozbawiona ojca i matki, rodzinnego ciepła i miłości. Nie wie kim byli jej rodzice i co się z nimi stało. Mieszka u oschłej i bezdusznej Rity, która pozostające pod jej opieką dzieci posyła na ulicę, by żebrały i sprzedawały słodycze. Wsparciem dla Esmeraldy jest garstka przyjaciół i mieszkająca w sąsiedztwie Leticia, zwana Jarochą, wrażliwa i pełna radości kobieta, która pomaga jej jak tylko może i stara się ją chronić. Chodzącą własnymi drogami, zawsze z nieodłącznym czarnym kotem, dziewczynkę wszyscy nazywają Zabłąkaną Kotką. Twarda szkoła życia zahartowała ją, ale nie pozbawiła jej wrażliwości, pogody ducha i życzliwości dla ludzi. Ze swoją niezależną naturą i duszą buntowniczki, Esmeralda znajduje siłę by przetrwać trudne chwile i walczyć o swoje szczęście.

Opowieść zaczyna się w chwili, gdy na drodze małej Esmeraldy pojawia się Pablo, chłopiec z zamożnej rodziny, który nie ma w sobie nic z pełnej uprzedzeń mentalności swoich rodziców i kiedy tylko może wymyka się do świata, który wydaje mu się bardziej autentyczny. Pablo i Esmeralda szybko się zaprzyjaźniają i przez lata widują się w tajemnicy przed rodziną chłopaka. Z czasem Esmeralda wyrasta na piękną młodą kobietę, a Pablo na wspaniałego mężczyznę i zaczynają patrzeć na siebie inaczej a ich przyjaźń przeradza się w miłość. Zakochanym wydaje się, że ich uczucie pokona wszystkie przeszkody, ale nie zdają sobie sprawy, jak wiele osób, uprzedzeń, intryg, złych zrządzeń losu i tajemnic z przeszłości stanie na ich drodze do szczęścia.

Serial powstał w 2014 roku. W rolach głównych zobaczymy Maite Perroni, doskonale znaną polskim widzom z emitowanych wcześniej w Czwórce "Zbuntowanych" czy "Nie igraj z aniołem" oraz jednego z najprzystojniejszych latynoskich aktorów, Daniela Arenasa. Premiera w poniedziałek, 31 sierpnia o godz. 16:00 w TV4!


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 sierpień 2015         0 Komentarzy · 233 Czytań · Drukuj
 
 
Miłosne więzi Angelique Boyer
Newsy


Na początku lipca pojawiła się plotka o udziale Angelique Boyer i Sebastiana Rulli w planowanym przez Angeli Nesmę Medina remaku telenoweli „Lazos de amor”. Dziś wiadomo, że protagonistka „Za głosem serca” ma praktycznie rolę w kieszeni. Boyer odbyła rozmowę z producentką, która zaprosiła ją do udziału w projekcie. „Cieszę się, że znów mogę zagrać w produkcji Angelii. Wciąż czekamy, aż otrzyma zielone światło do startu. Gdy to nastąpi z radością rzucę się w wir pracy” – wyznała 27-letnia aktorka.

Wyprodukowana przez Carlę Estrada („Sidła namiętności”) na przełomie lat 1995-1996 telenowela „Lazos de amor” była oparta na oryginalnym scenariuszu pióra Carmen Daniels. Historia opowiada o trzech siostrach bliźniaczkach, które zostają rozdzielone wskutek wypadku samochodowego. Produkcja okazała się przełomową w karierze Lucero.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 sierpień 2015         0 Komentarzy · 284 Czytań · Drukuj
 
 
Bárbara Mori trzyma się z dala od telewizji
Newsy


Zrealizowana przeszło dekadę temu telenowela „Cena marzeń” była ostatnią w karierze Bárbary Mori. Urugwajska aktorka zakorzeniona w Meksyku na dobre zerwała z gatunkiem, który rozsławił jej nazwisko, by poświęcić się realizowaniu własnych projektów. Rok temu na Warszawskim Festiwalu Filmowym można było zobaczyć pierwszy film pełnometrażowy wyprodukowany przez jej firmę, Lua Producciones, zatytułowany „Alicja w świecie Maríi”. Za dwa miesiące obraz trafi do meksykańskich kin. Tymczasem Mori przygotowuje się do nowego projektu.

Nowy film z udziałem aktorki nosi tytuł „Buscando a Inés” i traktuje z przymrożeniem oka problemy trzydziestoletniej kobiety. „Moja bohaterka przechodzi przez kryzys spowodowany przez zastój – wciąż mieszka z rodzicami, nie wyszła za mąż, z nikim się nie spotyka, a wskazówki zegara biologicznego przesuwają się nieubłaganie” – zdradziła aktorka w wywiadzie dla El Universal. Pozostałe role w tej produkcji rozdzielono między Angélikę Aragón, Héctora Bonillę, Marimar Vegę i Juana Pabla Medinę. Reżyserem obrazu jest Chava Cartas. Zdjęcia rozpoczną się 7 września w mieście Guadalajara.

Bárbara Mori przyznała także, że produkcja serialu „Dos lunas”, w którym grała podwójną rolę u boku Argentyńczyka Leonardo Sbaraglia, była jednorazowym eksperymentem, który okazał się „zbyt kosztowny” dla jej firmy. Aktorka preferuje odsuwać na bok projekty telewizyjne, by poszerzać kinematografię meksykańską o nowe tytuły. W jej głowie już zakiełkował pomysł na nowy film, którego akcja miałaby rozgrywać się w Londynie. Więcej szczegółów nie zdradza…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 sierpień 2015         0 Komentarzy · 252 Czytań · Drukuj
 
 
Pablo Espinosa wraca do „Sekretu”
Newsy


Kariera tego hiszpańskiego aktora zatacza krąg. Pablo Espinosa powraca do pracy nad serialem „Sekret” po prawie tysięczno odcinkowej przerwie. Kreowana przez niego postać drugoplanowa najmłodszego z braci Castañedów jako jedna z pierwszych zniknęła z fabuły jeszcze w 2011 roku. Powodem była wygrana aktora w castingu do pierwszego sezonu „Violetty”. Ponieważ jego przygoda z Disneyem dobiegła końca, a hiszpańska telewizja Antena 3 ponownie otworzyła przed nim drzwi, 23-letni Espinosą najpierw dołączył do obsady serialu „Bienvenidos al Lolita”, a teraz otrzymał szansę powrotu do Puente Viejo.

„Trochę tęskniłem za serialem. Kiedy pojawiła się propozycja pojawienia się w serialu, przyjąłem ją z radością” – wyznał aktor w wywiadzie dla Antena 3. Jego postać Ramiro niewiele przypomina z tej, jaką zostawił dokładnie 959 odcinków wcześniej. Fabuła „Sekretu” posunęła się o dwie dekady, co zobligowało scenarzystów do wymyślenia praktycznie nowej historii – nastolatek stał się dorosłym mężczyzną i ojcem, który przyjeżdża do Puente Viejo, by poznać swoją jedyną córką. Niestety, polscy widzowie serialu „Sekret” już tego nie zobaczą. Emisja w TV Puls zostanie wkrótce zatrzymana na 261 odcinku.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 sierpień 2015         0 Komentarzy · 231 Czytań · Drukuj
 
 
Alfonso Herrera zostanie teksańskim kowbojem
Newsy


Po rozpadzie RBD Alfonso Herrera skupił swoją uwagę na rozwijaniu kariery aktorskiej i bez wątpienia z każdym kolejnym projektem wspina się o kolejny szczebel. Po udziale w serialu „Sense 8” braci Wachowskich, wznowionego na drugi sezon, aktorem zainteresowała się amerykańska stacja FOX. Poncho został zaproszony do nakręcenia pilotażowego odcinka serialu „Urban Cowboy”, według scenariusza Craiga Brewera, będącego telewizyjną adaptacją filmu „Miejski kowboj” z Johnem Travoltą z 1980 roku.

Bohaterami „Urban Cowboy” jest dwoje młodych ludzi, Kyle i Gaby, szukających swojej przyszłości i marzeń w teksańskiej scenerii, ociekającej wonią ropy naftowej i tańczącej w rytm muzyki country. Serial ma mówić o nowych początkach, poszukiwaniu miłości i podążaniem za amerykańskim snem. Herrera wcieli się w postać Kyle, słynnego meksykańskiego jeźdźca rodeo, pionka kartelu narkotykowego, zmuszonego do opuszczenia ojczyzny razem z siostrą.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 sierpień 2015         0 Komentarzy · 241 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 472 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy będziesz oglądać telenowelę "Zranione uczucia"?

Tak

Nie

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
28.01.2016
Nie mam pojęcia jeszcze nigdzie nie udało mi się znaleźć tej informacji

Natasia128
27.01.2016
Jak Mają Na Imię Dzieci Elizabeth Alvarez i Jorge Salinasa??

Wiola
15.01.2016
Też odniosłam takie wrażenie, akcja rozkręca się powoli, ale telka jest ciekawsza niż sądziłam przed jej emisją smiley

dolores
15.01.2016
Wydaje się być to telenowela komediowa w szczególności Silvana i Priscila niby czarne charaktery ale sa zabawne.

Wiola
15.01.2016
Oglądacie "Odmienić los"? Jak wrażenia?

maita-lukresja2000
31.12.2015
o godz.15 w tv puls

maita-lukresja2000
31.12.2015
Meksykańska telenowela wyprodukowana przez Lucero Suárez dla wytwórni Televisa pt. „Oblicza miłości” (oryg. „De que te quiero, te quiero”smiley zadebiutuje 29 stycznia o godz. 14:30

dolores
31.12.2015
I jeszcze ta godzina troche fatalnie.

dolores
31.12.2015
Mogliby dać jakąś kryminalną telenowelę.

Wiola
30.12.2015
Ja wolałabym coś innego, druga telenowela z tą samą protagonistką to trochę nudno. Może TV4 zakupi coś lepszego, na razie jestem rozczarowana

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

14,311,003 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie