Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 842
Najnowszy Użytkownik: AnitaT
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Kotka" odc. 92-103
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 92

W 92. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda odkrywa, że Cichy i Fela są jej prawdziwymi rodzicami. Emisja 11 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Mariano informuje Esmeraldę o telefonie od adwokata reprezentującego interesy niejakiego Juana Garzy i pyta, czy go zna. Ona zaprzecza. Pablo uprzedza Centavita, że Virginia cierpi na dziedziczną chorobę, która może pozbawić ją życia, jeśli zajdzie w ciążę. Zdradza mu także w tajemnicy, że jego siostra nie jest biologiczną córką Lorenzy. Chłopak jest zdeterminowany, by poślubić ukochaną, nawet jeśli nigdy nie mieliby mieć dzieci.

Tilico nalega na mecenasa Gutiérreza, by skontaktował się z Pablem, jeśli Mariano nie da mu prędko odpowiedzi. Esmeralda upewnia się, że Cichy i Fela są jej rodzicami. Pablo skarży się bratu, że nieznany mu mężczyzna upomina się o prawa do opieki nad jego dziećmi. Mariano uważa, że zaszła pomyłka. Cichy raduje się na myśl, że córka go zaakceptowała i może wykrzyczeć to na wszystkie strony świata.

Lorenza podejrzewa, że Gisela nasłała mężczyznę, który uważa się za ojca dzieci Esmeraldy, choć ta wszystkiego się wypiera. Agustín czuje się poniżony, gdy Esmeralda przychodzi się nim zająć z powodu symulowanej dysfunkcji Lorenzy. Mecenas Gutiérrez przypomina Pablowi, że jego małżeństwo z Esmeraldą zostało anulowane, dlatego nie ma żadnego prawea do dzieci, które zostały zarejestrowane pod nazwiskiem matki.

Odcinek 93

W 93. odcinku telenoweli „Kotka”: Inés nie zgadza się zostać żoną Garabata. Pablo uderza Tilika. Emisja 12 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Tilico chwali się Garabatowi, że wie, kim są jego rodzice oraz co się z nimi stało, ale niczego mu więcej nie zdradza. Wyraża jedynie nadzieję, że zechce zemścić się na ludziach, którzy doprowadzili do ich śmierci. Mariano jest zły na brata, że poszedł do kancelarii bez niego. Zarzuca mu, że ulega impulsom, przez co ściąga na siebie problemy.

Mecenas Gutiérrez uprzedza Tilico o konieczności przeprowadzenia badań DNA. Mężczyzna odmawia i ma czelność oświadczyć Pablowi, że jest ojcem dzieci Esmeraldy. Pablo najpierw go uderza, a później domaga się, by zdradził imię osoby, która płaci mu za mówienie kłamstw. Esmeralda domyśla się, że dzieje się coś niedobrego, wszyscy to przed nią ukrywają. Garabato oświadcza się Inés i wręcza jej pierścionek zaręczynowy. Dziewczyna wpada w złość na wiadomość, że ów pierścionek jest kradziony i odrzuca propozycję zaręczyn.

Odcinek 94

W 94. odcinku telenoweli „Kotka”: Mariano planuje zdemaskować Tilika. Pablo prowokuje Giselę. Emisja 13 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Doña Rita wychodzi za mąż za Chácharasa. Lorenza oznajmia Giseli, że wykorzystuje Esmeraldę do opieki nad Agustínem, by przy okazji nastawić ją przeciwko Pablowi. Mariano uprzedza Cichego, że Juan Garza upiera się, że jest ojcem dzieci Esmeraldy. Ten prosi go o zachowanie dyskrecji tak długo, jak będzie to możliwe. Esmeralda odkrywa, że sekret, o którym nikt nie chce jej powiedzieć dotyczy osoby Juana Garzy.

Tilico wmawia Garabatowi, że jego ojciec zginął z winy ojca Esmeraldy, zaś jego matkę zabił ojciec Pabla i namawia go do zemsty na oprawcach jego rodziców. Pablo usiłuje zmusić Giselę, żeby przyznała się, że wymyśliła intrygę z fałszywym ojcem dzieci Esmeraldy, ale ona wszystkiego się wypiera i udaje niewinną.

Mariano zakrada się do mieszkania Tilica, żeby zdobyć dowody jego kłamstwa. Niestety zostaje przyłapany na gorącym uczynku przez Tilica, który grozi mu wezwaniem policji. Ponieważ mężczyzna nie ma odwagi spełnić swoją groźbę, Mariano domyśla się, że kieruje nim strach przed konsekwencjami, albowiem ciążą już na nim inne zarzuty.

Odcinek 95

W 95. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo zostaje uwolniony od kontraktu z Giselą. Emisja 14 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Tilico pokazuje Garabatowi dowody na to, że jego rodzice zostali zabici. Proponuje mu zemstę, lecz na swoich warunkach. Javier podejrzewa, że Lorenza symuluje chorobę, żeby zatrzymać Esmeraldę blisko siebie. Także Agustín uprzedza Esmeraldę o planach Lorenzy, lecz ona mu nie wierzy. Pablo zarzuca matce, że oszukuje jego ukochaną, żeby jej dokuczyć. Jarocha pragnie spotkać się z Juanem Garzą, żeby dowiedzieć się, kim naprawdę jest.

Gisela zapowiada Esmeraldzie, że wybiera się w długą podróż do Europy z zamiarem sprzedania dzieł Pabla. Prosi o wybaczenie za całe zło, jakie wyrządziła jej i Pablowi, ale ona nie wierzy w jej skruchę. Lorenza donosi Esmeraldzie o pojawieniu się mężczyzny, który podaje się za ojca jej dzieci. Zdradza jej także, że udało mu się zasiać wątpliwości u Pabla, albowiem przedstawił dowody na swoją prawdomówność.

Mariano oznajmia Pablowi, że został zwolniony ze zobowiązań podpisanych w umowie z Giselą. Lorenza zawiadamia Giselę, że Esmeralda wpadła w ich pułapkę i zaczyna powątpiewać w szczerość Pabla. Agustín zwierza się Esmeraldzie, że w młodości był zakochany w jej matce, lecz teraz pała do niej nienawiścią. Pablo ponownie naciska na Tilica, żeby wydał osobę, która płaci mu za udział w intrydze, lecz on jedynie straszy go, że powinien zapomnieć o Esmeraldzie, bo nie zostanie jego żoną.

Odcinek 96

W 96. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda czuje się oszukana przez Pabla. Do tego zaczyna wątpić w Agustína. Emisja 15 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Tilico wręcza mecenasowi Gutiérrezowi sfałszowane wyniki badań DNA na ojcostwo. Pablo drze je na kawałki i zapowiada, że nikt nie odbierze mu dzieci. Adwokat ma dość sporu obu mężczyzn. Postanawia rozmówić się z Esmeraldą. Micaela wytyka Doménicowi, że ściąga cierpienie na Esmeraldę za to, że nie odwzajemniła jego uczuć. Esmeralda nie chce odejść od Agustína, choć ten odtrąca ją i obraża. Pablo przeprasza Esmeraldę, że nie powiedział jej wcześniej o problemach z Juanem Garzą, który upomina się o prawa do ich dzieci. Esmeralda ma żal do Pabla, że ponownie nie był z nią szczery. Agustín prosi Lorenzę, żeby nie przysyłała więcej Esmeraldy, lecz ona ignoruje jego życzenie. Esmeralda podejrzewa, że to Agustín zatrudnił Juana Garzę, żeby jej dokuczyć.

Odcinek 97

W 97. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda zrywa z Pablem z powodu braku zaufania. Emisja 18 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda chce się spotkać sam na sam z Juanem Garzą. Lorenza insynuuje Pablowi, że Esmeralda nie chce, by towarzyszył jej podczas spotkania z domniemanym ojcem jej dzieci, gdyż coś ich ze sobą łączyło. Jarocha przekonuje Cichego, że powinien okazać córce więcej zaufania, bo potrafić bronić tego, co jest jej niczym prawdziwa kotka. Esmeralda upiera się przy tym, że sama rozmówi się z Juanem i proponuje Pablowi, żeby spotkali się, gdy już będzie po wszystkim. Pablo nie słucha jej i zjawia się nieproszony w trakcie rozmowy Esmeraldy z Tilikiem. Dziewczyna wytyka mu, że jej nie ufa i zrywa z nim. Później opowiada o wszystkim Agustínowi. Esmeralda oznajmia ojcu, że zerwała z Pablem. Cichy obiecuje, że wyrówna rachunki z jej niedoszłym mężem.

Odcinek 98

W 98. odcinku telenoweli „Kotka”: Tilico ostrzega Esmeraldę, że wywiezie jej dzieci z kraju. Emisja 19 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda mówi ojcu, że Agustín pomógł jej zrozumieć, że walczy o miłość niemożliwą. Pablo zarzuca ojcu, że opłaca usługi Tilica, lecz ten tylko śmieje mu się w twarz. Mercedes prosi Ritę, żeby odczytała z kart, jaka przyszłość czeka Esmeraldę. Kobieta wyczytuje z nich, że choć wiele osób nienawidzi dziewczynę, tylko jedna osoba naprawdę chcę ją zniszczyć. Dowiaduje się z nich również, że Lorenza spiskuje przeciwko Esmeraldzie, choć dobrze się przy tym maskuje.

Pablo prosi Esmeraldę o rozmowę, ale ona nie tylko nie chce go więcej słuchać, ale i widzieć. Javier wykorzystuje okazję i oświadcza się Esmeraldzie. Ona nie zgadza się zostać jego żoną, gdyż wciąż kocha Pabla. Pablo nie daje za wygraną. Chociaż wraca do Esmeraldy, ona ponownie go odtrąca. Postanawia zaszyć się w pracy i wyjechać do Valle de Bravo z malarką imieniem Vicky Suárez, która właśnie wróciła z Europy i zgodziła się zostać jego mentorem.

Lorenza uprzedza Giselę o planach jej syna. Esmeralda przychodzi na spotkanie z Tilikiem i żąda usłyszeć prawdę o tym, kto płaci mu za farsę, w której bierze udział. On jednak nie zdradza jej żadnych nazwisk, a do tego zarzuca, że jest kłamczuchą oraz ostrzega, że wywiezie jej dzieci z kraju.

Odcinek 99

W 99. odcinku telenoweli „Kotka”: Gisela zabiera broń Garabatowi i strzela do Pabla. Emisja 20 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda jest w rozpaczy. Obawia się, że straci dzieci tak samo jak i Pabla. Żeby temu zapobiec postanawia wyjechać gdzieś daleko. Garabato skarży się Giseli, że nie pozwala mu zająć się Esmeraldą. Kobieta zapowiada, że wspólnie z inną osobą zniszczy nie tylko ją, ale także Agustína i Pabla. Mariano wytyka Esmeraldzie, że odtrąciła Pabla, gdy przyszedł z nią porozmawiać, a teraz rozpacza, bo nie ma go nie przy niej. Jarocha także uświadamia jej, że postąpiła niesprawiedliwie wobec Pabla. Uważa, że zaszkodziła jej zbytnia zażyłość z rodziną Martínezów-Negrete.

Damián uprzedza Esmeraldę, że podczas rozprawy Juan Garza przedstawi swoich świadków. Mariano zobowiązuje się odnaleźć dowody na jej obronę. Lorenza zamierza iść na salę rozpraw, by nacieszyć się widokiem porażki Esmeraldy. Agustín domyśla się, że jego żona maczała palce w intrydze, której celem jest odebranie Esmeraldzie jej dzieci. Gisela rozkazuje Garabatowi zabić Pabla. Kiedy on odmawia, postanawia sama odebrać życie temu, którego rzekomo kocha. Sędzia myśli, że Pablo nie przejmuje się losem swoich dzieci skoro nie zjawił się na rozprawie. Pablo zostaje postrzelony.

Odcinek 100

W 100. odcinku telenoweli „Kotka”: Sędzia odbiera Esmeraldzie prawa do opieki nad dziećmi. Emisja 21 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Inés mówi Ricie, że jest umówiona z parą, która chce zaadoptować jej dziecko. Garabato nie wie, co zrobić po tym jak Gisela postrzeliła Pabla. Esmeralda myśli, że Pabla nie obchodzi los jego dzieci, dlatego nie zjawił się na rozprawie. Mariano nie może dodzwonić się do brata.

Doménico zostaje wezwany na świadka. Włoch nazywa Esmeraldę puszczalską i przyznaje, że jej oświadczył, ale ta go odtrąciła, żeby oddać się Juanowi Garzie. Esmeralda zarzuca mężczyźnie, że wziął pieniądze za mówienie nieprawdy. Sędzia ostrzega Esmeraldę, żeby zamilkła, bo rozkaże ją zatrzymać, a wtedy jej dzieci trafią pod opiekę ojca.

Garabato prosi Ritę o pomoc w uratowaniu życia Pablowi. Sędzia przyznaje opiekę nad dziećmi Esmeraldy ich domniemanemu ojcu – Juanowi Garzie. Esmeralda błaga sędziego, żeby nie odbierał jej dzieci. Cichy nie ma wątpliwości, co do tego, że sędzia został przekupiony. Damián i Mariano składają apelację. Eugenia obiecuje Tilikowi, że otrzyma resztę zapłaty po tym jak odda jej dzieci Esmeraldy. Zdradza mu, że pomysłodawczynią planu jest Lorenza, która zamierza odesłać dzieci tam, gdzie jest ich miejsce – na śmietnisko –, by nikt ich nie odnalazł. Mariano nie wierzy Agustínowi, gdy ten informuje go, że Lorenza uknuła całą intrygę przeciwko Esmeraldzie. Esmeralda ucieka z domu razem z dziećmi i zaszywa się na składowisku.

Odcinek 101

W 101. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda szuka azylu na śmietnisku dla siebie i swoich dzieci. Emisja 22 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Rita spieszy na ratunek Pablowi. Mariano domyśla się, że coś poważnego musiało zatrzymać Pabla przed dotarciem do sądu. Prosi Edgara, żeby zmobilizował służby do kontynuowania jego poszukiwań. Vicky wmawia im, że Pablo sam zdecydował o wyjeździe i zdradził jej, że przed czymś ucieka. Rey uważa, że Garabato go oszukał. Tony wstawia się za nim i tłumaczy, że zatrzymały go ważne sprawy. Lorenza modli się o przebaczenie za swoje winy.

Cichy szuka Esmeraldę na śmietnisku. Garabato prosi Esmeraldę, żeby nauczyła go opiekować się dzieckiem. Policja poszukuje Esmeraldy. Mieszkańcy śmietniska kryją dziewczynę. Cichy wyjaśnia Marianowi, że Esmeralda ukryła się, żeby sąd nie odebrał jej dzieci. Sędzia uprzedza Damiana, że jeśli Esmeralda nie zwróci dzieci ich ojcu, trafi za kratki. Cichy zarzuca sędziemu, że jest skorumpowany oraz ostrzega, że skończy w więzieniu. Tilico żąda od Eugenii zapłaty. Ona przypomina mu, że nie spełnił części umowy, w której zobowiązał się oddać jej dzieci Esmeraldy.

Odcinek 102

W 102. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo traci pamięć. Gisela wmawia mu, że są małżeństwem i zabiera do swojego mieszkania. Emisja 25 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Mecenas Gutiérrez rezygnuje z dalszego reprezentowania interesów Tilica i zarzuca mu, że działa z polecenia osoby trzeciej. Fela i Cichy myślą, że ich córka zdradziła Jarochy, gdzie się ukrywa, ale ona zapewnia ich, że o niczym nie wie. Damián uprzedza Cichego, że ludzie ze składowiska będą kryć Kotkę i nie pomogą im w poszukiwaniach.

Pablo odzyskuje przytomność, lecz nie rozpoznaje ani Rity, ani Giseli. Rita uświadamia kobietę, że Pablo stracił pamięć i przekonuje ją, by wykorzystała to na swoją korzyść. Wyjaśnia, że nigdy nie uważała syna Lorenzy i Agustín za odpowiedniego mężczyznę dla Esmeraldy. Gisela wmawia Pablowi, że są małżeństwem oraz że został postrzelony przez szaloną kobietę, imieniem Esmeralda, która ma obsesję na jego punkcie.

Rita obiecuje Giseli, że jej nie wyda, jeśli szczodrze ją wynagrodzi. Agustín dokucza żonie, nazywając ją jędzą, wzgardzoną przez pierworodnego syna. Lorenza w odwecie życzy mu śmierci. Pablo chce odbudować życie u boku swojej domniemanej żony Giseli.

Odcinek 103

W 103. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza i Mariano dowiadują się, że Pablo zamieszkał z Giselą. Emisja 26 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Gisela zabiera Pabla do swojego domu. Przyrzeka mu, że wyleczy go swoimi pocałunkami, ale on ją odtrąca i uskarża się na silne bóle głowy. Zaczyna sobie przypominać wydarzenia z przeszłości i zarzuca kobiecie, że to ona do niego strzeliła. Gisela twardo upiera się przy wersji, że jest niewinna. Esmeralda namawia sąsiadki, żeby zajęły się robieniem naszyjników i bransoletek.

Lorenza udaje zatroskaną i wypytuje Mariana o Esmeraldę. On zdradza jej, że podobnie jak Cichy uważa, że dziewczyna wróciła na śmietnisko. María pomaga Esmeraldzie uciec przed policją. Lorenza doznaje szoku, gdy spotyka Pabla w mieszkaniu Giseli, a ten w ogóle jej nie rozpoznaje. Gisela wyjaśnia kobiecie, że jej syn został postrzelony i sugeruje, by przypisały przestępstwo Kotce.

Mariano nie wierzy w to, że jego brat zamieszkał z kobietą, która budzi w nim odrazę. Postanawia złożyć mu wizytę. Gisela uprzedza go, że jeszcze tego samego wieczora oboje z Pablem wyruszają w podróż do Włoch. Cichy niepokoi się brakiem wieści o córce. W dodatku kończy się czas wynegocjowany przez Mariana u sędziego na ratunek dla Esmeraldy.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 448 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Włoska narzeczona" odc. 63-66
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 63

W 63. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella i Pedro postanawiają walczyć o swoją miłość. Emisja 18 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella obiecuje Pedrowi, że pomoże jego ojcu. Roxana obraża Włoszki ze złości, gdy Gael spóźnia się, by odebrać ją z dyskoteki. Aníbal zgrywa niewinnego przed Julietą i próbuje oczernić Sergia w jej oczach. Pedro zapowiada, że dowiedzie o niewinności ojca.

Belinda usiłuje pozbyć się Osvalda z domu, lecz on nie chce wyjść, dopóki nie pozna wyników badań DNA. Pedro ponawia przed Fiorellą propozycję ucieczki. Wyznaje jej, że jest jedyną kobietą, którą kocha. Włoszka obiecuje, że będzie walczyć o ich miłość. Julieta proponuje Aníbalowi, żeby wycofał pozew przeciwko Sergiowi, a ona zgodzi się na rozwód na jego warunkach. Mężczyzna zarzeka się, że nie miał wpływu na zatrzymanie jej kochanka oraz dodaje, że rani go jej brak zaufania.

Doña Eloisa dowiaduje się z telewizji o zatrzymaniu Sergia i gani Dantego za to, że o niczym jej nie powiedział. Diana mówi Vittoriowi, że otrzymała telefon od człowieka, który zapewnia, że Fiorella oszukała go przed opuszczeniem Włoch. Doña Eloisa chce zwolnić Fiorellę.

Odcinek 64

W 64. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Sonia wręcza Pedrowi sfałszowane wyniki badań DNA. Emisja 19 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Julieta wstawia się za Fiorellą przed Eloisą. Pedro wyjaśnia babci, że Włoszka próbowała pomóc jego ojcu. Starszej kobiecie nie podoba się, że jej wnuk trzyma stronę Fiorelli. Sonia jest szczęśliwa, gdyż okazuje się, że spodziewa się dziecka Osvalda. Belinda namawia ją, żeby pokazała Pedrowi fałszywe wyniki badań i zwabiła go w swoją sieć. Diana wmawia Vittoriowi, że Fiorella jest oszustką. Benito i Gael myślą, że Giannie zostało tylko kilka miesięcy życia. Postanawiają wspierać ją i dotrzymywać towarzystwa.

Osvaldo zakazuje Fabiowi zbliżania się do jego żony. Fiorella przekazuje wiadomość, którą podsłuchała z rozmowy Sonii z matką, o tym że ojcem jej dziecka jest Osvaldo. Luciano zawiadamia Pedra, że jego ojciec zostanie zwolniony z aresztu. Pedro daje do zrozumienia Sonii, że poznał już wynik badania. Ona mówi mu, że okłamała męża, żeby ten ją nie zabił, albowiem naprawdę spodziewa się jego dziecka, a na dowód swoich słów wręcza mu sfałszowane wyniki.

Odcinek 65

W 65. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro i Fiorella rozmawiają o dziecku, które mogliby mieć. Emisja 20 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Sonia zapewnia Pedra, że jest z nim w ciąży, ale nie zgadza się powiedzieć o tym Osvaldowi. Pedro dowiaduje się, że jego ojciec został brutalnie pobity. Gianna mówi siostrze, że Benito dziwnie się zachowuje. Fiorella sugeruje jej, że jest w niej zakochany. Belinda uprzedza Sonię, żeby działała roztropnie, gdyż w przeciwnym razie jej plan spali na panewce. Roxana próbuje dojść do porozumienia z Gianną, lecz z ich rozmowy szybko wywiązuje się nowa kłótnia.

Pedro wyjaśnia Fiorelli, że Sonia spodziewa się jego dziecka, chociaż Osvaldo myśli coś innego. Włoszka dochodzi do wniosku, że nie jest jej pisane być z Pedrem, dlatego wraca do zamiaru poślubienia Vittoria. Benito uświadamia Roxanę, że Gianna jest śmiertelnie chora i wkrótce umrze. Dziewczyna podsłuchuje ich rozmowę i wyjaśnia Benitowi oraz Gaelowi, że opacznie zrozumieli słowa lekarza. Pedro wyznaje Fiorelli, że chciałby mieć z nią dziecko.

Odcinek 66

W 66. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro dowiaduje się od Fiorelli, że został oszukany przez Sonię. Emisja 21 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro chce powiedzieć Osvaldowi prawdę o ciąży Sonii, ale ona przekonuje go, żeby tego nie robił. Vittorio wspomina Fiorelli o telefonie od Włocha, który zarzuca jej oszustwo. Dziewczyna przyznaje, że nie spłaciła całego długu właścicielowi mieszkania. Doña Eloisa rozkazuje Dantemu pozbyć się Vinicia Garrido, gdyż stanowi zagrożenie. On przypomina starszej kobiecie, że Vinicio jest w śpiączce.

Sonia zapewnia matkę, że udało jej się ugadać Pedra oraz zapowiada, że da jej pieniądze na mieszkanie. Belinda nie chce się wyprowadzać z rancza i szantażuje córkę, żeby ta jej nie wyrzucała. Dante obiecuje doñii Eloisie, że znajdzie sposób na pozbycie się Vincia i jego córki. Kobieta tłumaczy mu, że nie chce ich zabijać, a jedynie utrzymać jak najdalej od swojej rodziny. Później prosi Fiorellę, żeby przyglądała się uważnie Federice i uprzedziła ją, jeśli dostrzeże coś dziwnego. Fiorella dowiaduje się, że Pedro został oszukany przez Sonię i natychmiast mu o tym donosi.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 470 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Santa Diabla" odc. 129-132
Streszczenia odcinków


Odcinek 129

Humberto ostrzega Begoñę przed chorym psychicznie bratem, który może skrzywdzić Santę. Santiago usiłuje zgwałcić Santę. Ona ratuje się, ogłuszając go. Następnie wzywa na pomoc Franciscę. Tymczasem Santiago ucieka z domu. Arturo wręcza Marze bilety lotnicze. Iván nie poddaje się wobec choroby Victorii. Ona namawia go, żeby ją zostawił i zapamiętał taką, jaka jest teraz. Później planuje wystawić na sprzedaż swój dom.

Bárbara proponuje Danieli, żeby przerwała ciążę. Begoña informuje Franciscę o zatrzymaniu Humberta. Santa odwiedza go w areszcie. Begoña prosi Santiaga, żeby zostawił jej córkę w spokoju. Humberto wmawia Sancie, że to Santiago zabił Vicentego i porzucił przy niej ciało zmarłego, żeby ją wrobić. Patricio jest zdezorientowany zachowaniem Santiaga. Ojciec Milton zostaje zaatakowany w kościele.

Odcinek 130

Tránsito informuje Victorię i Pancha, że Patricio ma nowego szefa i ukrywał się w „Złotej kończynie”. Alicia ucieka ze szpitala i porywa Franciscę. Humberto zostaje postawiony przed sądem. Ma czterdzieści osiem godzin na pokazanie wyciągu z kont bankowych. Santiago uświadamia Inés, że od początku wiedział o tym, że sfingowała ich porwanie, żeby obwinić Santę.

Pancho prosi René o pomoc w odszukaniu Patricia, który działa jako tajny agent. Alicia zabiera Franciscę do kościoła i zamyka ją w trumnie. Humberto przyznaje się Sancie, że zbił fortunę dzięki współpracy z Franco Garcíą. Santa podejrzewa, że Humberto zabił nie tylko Vicentego, ale także Franco.

Odcinek 131

Santa prosi Santiaga o wycofanie pozwu przeciwko Humbertowi. Alicia chce się ukryć w domu Elisy. Santiaga składa bratu ofertę, w której stawką jest jego wolność. Santa namawia Humberta do jej przyjęcia. Daniela nie zamierza przerywać ciąży, aby po urodzeniu dziecka oddać je adopcji. Inés śledzi Santiaga.

Francisca uwalnia się i pomaga ojcu Miltonowi. Willy słyszy jak kobieta mówi księdzu, że to Alicia ich skrzywdziła. Santa poznaje prawdę na temat Santiaga. Jest rozczarowana faktem, że mężczyzna okłamywał ją od samego początku, gdy poznali się na cmentarzu. Humberto próbuje przeciągnąć Patricia na swoją stronę. Proponuje mu trzykrotną stawkę, za jaką pracuje dla jego brata. Inés zaskakuje Santiaga w jego kryjówce. On przekonuje ją, by się do niego przyłączyła.

Odcinek 132

Santiago dostaje ataku, gdy Inés wspomina mu o doktorze Murray’u. Alicia planuje wymusić pieniądze od Santiaga. Inés zdradza lekarzowi, gdzie ukrył się Santiago. Alicia pojawia się w domu Pauli i spotyka syna Santy. René wskazuje Panchowi kryjówkę Patricia. Willy Jr. podsłuchuje rozmowę matki z Alicią i odkrywa, że został oszukany w sprawie zabójstwa George’a.

Santa dowiaduje się, że Santiago i Willy poznali się w więzieniu. Santiago próbuje udusić doktora Murray’a, gdy ten przychodzi do jego nory. Santa uświadamia sobie, że popełniła błąd, planując zemstę na Humbercie i została oszukana przez tych, którym ufała. Humberto wykorzystuje okazję i prosi ją o kolejną szansę na bycie razem.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 291 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Odmienić los" odc. 1-5
Streszczenia odcinków


Odcinek 1

W 1. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Po śmierci ojca Lola zostaje przygarnięta przez ciotkę Martę. Emisja 11 stycznia o godz. 12:30 w TV Puls.
Odcinek 1

José Carrero jest poważnie chory i ma wysoką gorączkę. Prosi Lolę, by sprowadziła swoją matkę chrzestną, Lorenzę. Kiedy dziewczynka zachodzi do domu kobiety, drzwi otwiera jej syn, Marcelo. Aquiles zaczepia Lolę i wytypuje ją o zdrowie ojca. Lorenza wychodzi przywitać Lolę, lecz dziewczynki już nie ma. Wkrótce ojciec Loli umiera i zostaje pochowany. Dziewczynka trafia pod opiekę ciotki Marty, która czyni z niej swoją służącą.

Choć mijają lata Marcelo nie może przestać rozmyślać o Loli. Silvana i Priscila wracają z Paryża i wpadają z niezapowiedzianą wizytą do Lorenzy. Kobieta gani Nacha i Juana za zadawanie się z rodziną Galeano. Silvana przekonuje Priscilę, że muszą wkupić się w łaski Lorenzy. Marta zabiera Lolę na zakupy, by nosiła jej rzeczy. Obładowana rzeczami dziewczyna upuszcza je w trakcie przechodzenia przez ulicę. Nadjeżdżający z boku Marcelo hamuje samochód w ostatniej chwili, unikając potrącenia Loli.

Odcinek 2

W 2. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Po wielu latach Marcelo przypadkowo odnajduje Lolę. Emisja 11 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.
Odcinek 2

Marcelo pomaga Loli pozbierać upuszczone pudełka z zakupami oraz wyznaje, że nigdy nie zapomina raz widzianej twarzy. Aquiles zastanawia się, jaki los spotkał Lolę. Marta wyraża się niepochlebnie na temat matki Loli, co bardzo złości dziewczynę. Marcelo chwali się matce, że odnalazł Lolę. Silvana oznajmia Priscilii, że ma prawo domagać się całej fortuny jej męża. Angelina jest zazdrosna o Lolę, która zawróciła w głowie Marcelowi i nazywa ją żebraczą. Marcelo składa wizytę Marcie, by upewnić się, że Lola naprawdę istnieje i mieszka w jej domu. Samuel wyznaje Marcie, że zakochał się w Loli od pierwszego wejrzenia. Kobietę zżera zazdrość i zarzuca Loli, że kradnie jej narzeczonego.

Odcinek 3

W 3. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola ucieka z domu ciotki i ukrywa się na cmentarzu w rodzinnym mieście. Emisja 12 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.
Odcinek 3

Marta nie pozwala Loli odejść z domu. Dochodzi do szarpaniny, po której Marta upada i traci przytomność. Lola próbuje ją reanimować. Gdy zawodzi, wpada w przerażenie. Przekonana, że zabiła ciotkę podejmuje się desperackiej ucieczki z domu. Tymczasem Marta dochodzi do siebie i myśli, że jej podopieczna postradała zmysły. Lola wraca do Horneros i idzie na cmentarz, gdzie został pogrzebany jej ojciec. Pablo zaczepia ją. Dostrzegłszy przerażenie na jej twarzy, domyśla się, że zrobiła coś złego.

Aquiles odkrywa, że Lola wróciła i postanawia ją śledzić, by zmusić do spłacenia długu jej zmarłego ojca. Juana plotkuje z Nicolasą na temat krewnych Lorenzy. Policja przyjeżdża na cmentarz. Lola obawia się, że jest poszukiwana. Marcelo informuje matkę, że widział Lolę. Kobieta nakazuje mu nie spuszczać dziewczyny z oczu. Silvana i Priscila wybierają się na spacer po miasteczku i przypadkiem zaglądają do baru „Los Gozosos”. Lola prosi Pabla o pozwolenie na zamieszkanie na cmentarzu.

Odcinek 4

W 4. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo rozpoczyna poszukiwania Loli. Marta skarży mu się na bratanicę. Emisja 13 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.
Odcinek 4

Lorenza pyta Marcela, czy widział ponownie Lolę. Angelina i Marcelo kłócą się w obecności znajomych o cel swojej wakacyjnej podróży. Marcelo wyprowadza się z mieszkania. Lola wyznaje Pablowi, że prawdopodobnie zabiła własną ciotkę. Marcelo dowiaduje się od Marty, że Lola uderzyła ją w głowę, a potem zrzuciła ze schodów i uciekła. Komisarz Romero zaczyna interesować się cmentarną jaskinią, w której zaszyła się Lola.

Priscila pyta Lorenzę, czy jej mąż oraz mąż jej sąsiadki Reginy umarli w tym samym czasie. René namawia matkę, żeby przestała żywić urazę do Lorenzy i pogodziła się z nią. Członkowie rodziny Galeano wybiera się na cmentarz, by odwiedzić grób ojca. Zaglądają do jaskini i spostrzegają, że coś się w niej rusza. Aquiles wypytuje Pabla o Lolę. Lola wybiera się nocą nad jezioro, by popływać. Custodia i Pánfila zgłaszają policji, że widziały ducha na cmentarzu. Komisarz odsyła je po pomoc do księdza.

Odcinek 5

W 5. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola zostaje napadnięta. Pablo powstrzymuje niedoszłych gwałcicieli. Emisja 14 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.
Odcinek 5

Komisarz Romero informuje Fabiána o licznych skargach na jego bar. Wspomina mu także o „zbłąkanej duszy”, która nawiedza cmentarz. Wkrótce plotka o cmentarnym widmie obiega całe miasteczko. Pablo nie jest zadowolony z nocnych wycieczek Loli z obawy o jej bezpieczeństwo. Marcelo znów rozmyśla o Loli

Lola wraca nad jezioro. Troje oprychów usiłuje ją zgwałcić. Pablo spieszy dziewczynie na ratunek i zostaje mocno pobity. Przyjeżdża policja i zatrzymuje niedoszłych gwałcicieli, zaś Pabla prosi o złożenie zeznań. Komisarz wydaje nakaz przeszukania domu Pabla. Kiedy nic w nim nie znajduje, wysyła swoich ludzi na cmentarz. W domu rodziny Galeano dochodzi do eksplozji. Regina gani René za jego eksperymenty. Silvana insynuuje Priscili, że powinna zainteresować się starszymi synami z rodziny Galeano, których nazywa „dobrymi partiami”. Custodia i Pánfila ponownie widzą rzekome widmo. Lola kradnie ze sklepu kiełbasę, żeby zaspokoić kilkudniowy głód.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 341 Czytań · Drukuj
 
 
Odmienić los. Danna Garcia i Segundo Cernadas w nowej telenoweli w TV Puls
Telenowele


Polska premiera telenoweli "Odmienić los" (tytuł oryginalny "Bella calamidades") - burzliwej historii współczesnego Kopciuszka - już w poniedziałek, 11.01.2016, o godz. 12.30 w TV Puls. O czym jest kolumbijski serial "Odmienić los"? Kim są bohaterowie, jacy aktorzy znaleźli się w obsadzie? Gwiazdami liczącej 140 odcinków telenoweli "Odmienić los" są Danna Garcia i Segundo Cernadas.

O czym jest telenowela "Odmienić los"?

Dolores Carrero (Danna Garcia), na którą wołają Lola, jest piękną kobietą. Osierocona w dzieciństwie, jako mała dziewczynka nie miała łatwego życia, wychowywana przez despotyczną ciotkę, która traktowała ją jak swoją służącą.

Pewnego dnia Lola uciekła od nieprzyjaznej krewnej do rodzinnej wioski i zamieszkała... na cmentarzu.

Kolejnym szczęśliwym dniem w życiu młodej piękności było spotkanie przystojnego Marcelo Machado (Segundo Cernadas), do którego wzdycha wiele kobiet. Lola i Marcelo zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Lecz ludzka zawiść stanie na przeszkodzie ich uczuciu.

"Odmienić los" od poniedziałku do piątku o godz. 13.30 w TV Puls. Premiera 11.01.2016 o godz. 12.30 (dwa odcinki).


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 styczeń 2016         0 Komentarzy · 430 Czytań · Drukuj
 
 
Lista #AñoEnTwitter
Newsy


Twitter meksykański opublikował listę #AñoEnTwitter listę gwiazd o największej liczbie zwolenników. Wśród nich znalazły się: Dulce Maria, Thalia i Anahi.

1.@paurubio
2.@Anahi
3.@thalia
4.@EugenioDerbez
5.@ChespiritoRGB
6.@werevertumorro
7.@DulceMaria
8.@GalileaMontijo
9.@OMARCHAPARRO
10.@CH14_
Dodał:  Wiola dnia 08 styczeń 2016         0 Komentarzy · 385 Czytań · Drukuj
 
 
Najlepsze telenowele 2015
Notka
natalia-oreiro-2901-1920x1080.jpg

Ostatnie dwa lata to coraz silniejsza ekspansja tureckich produkcji nie tylko w Europie, lecz również w Ameryce Łacińskiej. Dlatego najważniejsze wytwórnie telenowel szukają coraz to nowych sposobów, by zatrzymać widzów.

„Entre canibales”
Natalia Oreiro od czasów "Zbuntowanego anioła" cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Dlatego fani czekają na emisję najnowszego serialu z jej udziałem, w którym wciela się w ciężko doświadczoną przez życie kobietę. Ariana jako nastolatka została brutalnie zgwałcona przez grupę młodych mężczyzn, których rodzice byli ważnymi osobistościami w jej miasteczku. Po latach postanawia przezwyciężyć traumę, mszcząc się na nich. Jej złość i rozgoryczenie wzrasta, gdy dowiaduje się, że Rafael, (Joaquin Furriel), jeden z jej prześladowców, jest obecnie politykiem, który stara się o fotel prezydenta. Wszystko komplikuje się, gdy Ariana zakochuje się w Agustinie (Benjamin Vicuna), pomocniku Rafaela.

„Antes muerta que Lichita”
Moda na seriale, których bohaterkom daleko do aktualnie panujących standardów piękna, trwa już od ponad piętnastu lat, kiedy to sukcesem okazała się kolumbijska "Brzydula". Rosy Ocampo, która dziewięć lat temu nakręciła remake hitu z Aną Marią Orozco, tym razem postawiła na autorski scenariusz. Maite Perroni z radością przyjęła rolę tytułowej Lichity, czyli nieatrakcyjnej kobiety od ośmiu lat ciężko pracującej w agencji reklamowej, nie mając nawet nadziei na awans. Co gorsza, wciąż musi znosić szykany ze strony współpracowników, szczególnie pięknej blondynki Luciany. W końcu się buntuje. Postanawia przestać być pokorną szarą myszką i powalczyć o szacunek oraz swoją pozycję w firmie. Co ciekawe, przemiana wewnętrzna dokonuje się o wiele wcześniej, niż wizualna metamorfoza. Zabieg ten bardzo spodobał się Maite, która polubiła "wchodzenie w skórę" nieatrakcyjnej Lichity i uświadamianie widzom, że należy walczyć z mobbingiem, a sukces nie jest zarezerwowany tylko dla ludzi urodziwych. Serial spotkał się z życzliwym przyjęciem w Meksyku i z pewnością spodobałby się również widzom w Polsce za względu na Maite, której telenowele zawsze cieszą się u nas dobrą oglądalnością oraz "brzydulkowy" klimat.

„Amor secreto”
To już trzecia adaptacja scenariusza Delii Fiallo "Buenos días, Isabel" po wenezuelskiej "Inés Duarte, la secretaría" z 1991 roku i meksykańskiej "Secreto de amor" z 2008 roku. W tegorocznej wersji główną męską rolę Leonarda powierzono byłemu mężowi Gabrieli Spanic, Miguelowi de Leonowi. Natomiast Alejandra Sandoval gra Irenę, skromną i niepewną siebie sekretarkę, która dla swojego szefa jest gotowa na każde poświęcenie. Sęk w tym, że Leonardo, wdowiec wychowujący piątkę dzieci, w ogóle jej nie zauważa.

„Caminos de Guanajuato”
Wytwórnia z Ajusco, rywalizująca od lat z Televisą, podjęła się nakręcenia swojej wersji hiszpańskiego serialu "Gran reserva". Telenowela opowiada historię zakazanej miłości między Gilbertem (Eric Hayser), a Florencią (Iliana Fox), którzy pochodzą z dwóch zwaśnionych rodzin, zaangażowanych w hodowlę winorośli i produkcję win. Wszystko rozgrywa się w malowniczych pejzażach stanu Guanajuato. Mimo że ostatnimi laty seriale Azteki przegrywały w Meksyku rywalizację z brazylijskimi hitami, "Caminos..." udało się osiągnąć sukces w kraju i za granicą.

„Sala de urgencias”
Pięć lat temu w Kolumbii powstał remake "Chirurgów", który okazał się prawdziwym hitem. W tym roku sięgnięto więc po inny medyczny przebój - "Ostry dyżur". Do nowej wersji kultowego amerykańskiego serialu zaangażowano same gwiazdy - Paola Rey zagrała tam Carolinę Hernandez, odpowiedniczkę Carol Hathaway, a Rafael Novoa wcielił się w Diega Romera, czyli latynoskiego Douga Rossa. Profesjonalnie zrealizowana telenowela podbiła serca widzów (finał osiągnął 33 procent oglądalności). Już szykowany jest drugi sezon.

„¿Quién es quién?”
Kolejny serial o bliźniętach, tym razem płci męskiej, w komediowym ujęciu. Eugenio Siller wciela się w Perica i Leonarda. Pierwszy z nich produkuje i sprzedaje zestawy do piniaty (meksykańska zabawa polegająca na rozbijaniu kolorowego pojemnika, w którym znajdują się cukierki), a w wolnej chwili śpiewa w stroju mariachi i łamie serca dziewczętom. Drugi zarządza rodzinną firmą i właśnie ma ożenić się z Fernandą. Wskutek zbiegu okoliczności obaj mężczyźni zamieniają się miejscami. Po początkowym szoku okazuje się, że nowe życie zaczyna się im podobać.

„A regra do jogo”
Romero Romulus (Alexandre Nero) to były polityk, który poświęca się pomocy potrzebującym. Nieraz jednak zdarza mu się przekraczać granice prawa i moralności, żeby osiągnąć zamierzony cel. Jego życie komplikuje się jeszcze bardziej, gdy poznaje zmysłową i niebezpieczną Atenę (Giovanna Antonelli). Serial twórcy "W niewoli przeszłości" jest obecnie najchętniej oglądaną produkcją w kraju, a Atena stała się bohaterką setek internetowych memów.

Podsumujmy:

Amerykańskie Telemundo postawiło na oryginalne scenariusze ("Celia", "Bajo el mismo cielo", "Dueños del paraiso") i kontynuacje kryminalnych hitów, czyli "Señora Acero" i "El señor de los cielos". Jedynym remakiem było komediowe "¿Quién es quién?". Televisa tradycyjnie kręciła nowe wersje dawnych hitów - na 9 premier w 2015 r. tylko "Antes muerta que Lichita" nie jest "odgrzewanym kotletem". Żeby widzowie nie mieli wrażenia deja vu, producenci zaczęli sięgać po scenariusze z lat 70-tych i 80-tych, czego efektem jest klasyczna historia Kopciuszka, czyli "Simplemente María" czy mocne "Pasión y poder" z Fernandem Colungą. W cenie są również remaki seriali z Hiszpanii - Azteca nakręciła "Caminos de Guanajuato", a w Televisie w styczniu 2016 roku zadebiutuje "El hotel de gran secretos", nowa wersja emitowanego na AXN White "Gran hotel". Może jeden z tych hitów trafi już niedługo na nasze ekrany?


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 styczeń 2016         0 Komentarzy · 475 Czytań · Drukuj
 
 
"Oblicza miłości". Nowa telenowela w TV Puls!
Premiery w Polsce


Prawdziwa miłość, o którą trzeba walczyć… Braterska rywalizacja, która staje się niebezpieczna… Już w piątek, 29 stycznia, TV Puls rozpocznie emisję meksykańskiej telenoweli „Oblicza miłości” produkcji medialnego giganta Grupo Televisa. Będzie to premiera tej produkcji w Polsce.

„Oblicza miłości” (oryg. tytuł: „De que te quiero, te quiero”, oryg. tytuł angielski: „Head over heels”) to historia gorącego uczucia i braterskiej rywalizacji. Główną bohaterką serialu jest młoda i piękna Natalia García (w tej roli Livia Brito), która zakochuje się z wzajemnością w przystojnym Diego (Juan Diego Covarrubias).

Natalia nie wie jednak, że Diego ma brata bliźniaka Rodrigo. Kiedy Rodrigo dowiaduje się, że Diego poznał piękną dziewczynę, postanawia mu ją odbić. Podszywa się pod brata i próbuje zdobyć Natalię. Dzięki pomocy kolegi dziewczynie udaje się jednak wyswobodzić z zaborczych objęć Rodrigo. Na skutek szarpaniny Rodrigo zapada w śpiączkę, a Natalia – przekonana, że przyczyniła się do śmierci ukochanego Diego – ucieka z miejsca zdarzenia i wyjeżdża do stolicy.

Po latach Natalia i Diego znowu się spotykają. On jest prezesem w firmie, w której ona dostaje pracę. Młodzi wyjaśniają sobie wielkie nieporozumienie z przeszłości, lecz nic już nie będzie takie samo… W międzyczasie Diego nie tylko się ożenił, ale i zyskał wroga w osobie własnego brata. Czy Diego i Natalia poradzą sobie w obliczu intryg? Czy miłość zwycięży braterską zazdrość?

Producentem serialu „Oblicza miłości” jest czołowy dystrybutor telenowel na świecie Grupo Televisa."Oblicza miłości":

premiera:
piątek, 29 stycznia, godz. 14:30
emisja:
poniedziałek-piątek, godz. 14:30
Dodał:  Wiola dnia 05 styczeń 2016         0 Komentarzy · 374 Czytań · Drukuj
 
 
Dulce Maria: W cztery oczy z meksykańską artystką
Wywiady


– W tekstach piosenek piszę o swoim życiu. Wiem jednak, że dla uczuć, emocji nie ma granic. Miłość – szczęśliwa lub nie – samotność, nadzieja to emocje, które towarzyszą każdemu człowiekowi na Ziemi. Czuję, że poprzez muzykę nawet będąc w Meksyku, jestem blisko swoich fanów na całym świecie – mówi Dulce

Podobno przyjechałaś do Krakowa pociągiem...
- Tak (śmiech).

Nie szybciej i wygodniej byłoby jednak samolotem?
- Przyleciałam do Rzymu, gdzie mieszka moja rodzina, by poznać nowego jej członka - siostrzenicę. Razem pojechaliśmy do Wenecji, a mnie czekały jeszcze podróże do Krakowa i Lublany. Nie chciałam tyle latać po Europie. Wybrałam spokojniejszy dla mnie środek transportu - pociąg. Poza tym to całkiem nowe doświadczenie.

Zaczynam odnosić wrażenie, że boisz się latać...
- Ze względu na moją pracę muszę często tak podróżować, ale nie ukrywam, że wolę stąpać po ziemi (śmiech).

Najważniejsze, że jesteś u nas. Muszę przyznać, że długo kazałaś na siebie czekać.
- Niestety, z RBD nigdy nie udało nam się dotrzeć do Polski. Gdyby zależało to ode mnie, przyjechałabym już dawno temu. Nie było jednak osoby, która by to zorganizowała. Dopiero Fran Villalta (prezes firmy Villalta Entertainment, organizatora spotkania - przyp. red.) pozwolił mi i moim fanom spełnić nasze marzenie.

Wróćmy do początków Twojej kariery. Dlaczego zdecydowałaś się być częścią świata artystycznego?
- Nie zdecydowałam (śmiech). Miałam pięć lat, gdy mama zaprowadziła mnie na pierwszy casting. Pojawiłam się w reklamówkach, telenowelach, dołączyłam do grup muzycznych. I nagle to stało się moim życiem. Nie mogę powiedzieć, że był to świadomy wybór. Po prostu, tak się wydarzyło.

Kiedy sama pomyślałaś: to jest to! Tak chcę zarabiać na życie?
- Miałam 14-15 lat. Nadszedł moment, kiedy grałam w "Primer amor, a mil por hora" i śpiewałam z zespołem Jeans. Ze względu na obowiązki musiałam opuścić szkołę i rozpocząć indywidualny tok nauki. Wtedy pojawiła się myśl: to się dzieje na serio. To nie jest już tylko dziecięca zabawa.

Twoim pierwszym większym sukcesem była "Clase 406". Jak wspominasz tę przygodę?
- To był piękny czas. Dla mnie osobiście też pewien przełomowy moment. Powoli zmieniałam się z dziewczynki w kobietę. Dzięki tej przygodzie poczułam miłość do muzyki. Po skończeniu telenoweli zapisałam się do szkoły muzycznej, którą rzuciłam po pół roku, bo zostałam wezwana do "Zbuntowanych".

Gładko przechodzimy do telenoweli i zespołu, które stały się światowym fenomenem. Jak zmieniły one Twoje życie?
- To było coś spektakularnego. Z RBD odwiedziliśmy prawie każdy zakątek na Ziemi. Przekonałam się, że dla muzyki, emocji nie ma granic. Nieważne gdzie mieszkamy, jakim językiem mówimy, naprawdę wiele nas łączy. To był niezwykły czas, za który jestem życiu ogromnie wdzięczna.

Co najmilej, a co najgorzej wspominasz z tego okresu?
- Najmilej - ludzi. Tysiące serc, po brzegi wypełnione stadiony, spotkania z fanami. Najtrudniejsza była rozłąką z bliskimi. Co tydzień inne miejsce, hotel, samolot, ale jedno bez zmian - samotne zasypianie w pokoju. Bardzo dużo wtedy pisałam. To było moje duchowe połączenie z samą sobą - Dulce. Był to niezwykle intensywny czas pełen ciężkiej pracy.

A plotki, nie dokuczały Ci?
- Pewnie po części też, ale jakoś tego nie odczułam.

Jak byś dziś opisała swoich kolegów z RBD?
- Ojej, już nie pamiętam (śmiech). Christian - zabawny, Poncho - uparty, Christopher - pomysłowy, Maite - skoncentrowana i Anahí - przyjacielska.

Z kim z tej piątki łączyła Cię najsilniejsza więź?
- Ze wszystkimi na różnych etapach historii RBD.

Kiedy zapadła decyzja o rozwiązaniu zespołu, bałaś się, czy byłaś gotowa iść dalej sama?
- To była decyzja wielu osób - od producentów, poprzez szefów Televisy, wytwórni. Oczywiście z naszym przyzwoleniem. Zespół to szóstka dusz, z których każda miała swoje indywidualne marzenia i dalej musiała iść sama. Nie ma wątpliwości, że trudno było zamknąć taki etap. Cieszy mnie fakt, że mimo upływających lat nadal żyjemy w sercach fanów. Te historia, magia nigdy nie umrą i to jest piękne!

Po rozpadzie skupiłaś się na muzyce. Nie chciałaś połączyć grania z muzyką, jak część Twoich koleżanek po fachu?
- Od 15 roku grałam i śpiewałam jednocześnie. Po RBD nakręciłam jeszcze telenowelę "Verano de amor" i powiedziałam: dość! Nie dam tak dłużej rady! Jeszcze chwila i oszaleję. Nie mam energii, by cieszyć się swoją pracą, nie mam możliwości skupienia się w 100% na żadnej z dziedzin, a przede wszystkim, nie mam życia! Wiedziałam, że chcę nagrać płytę, ale by to zrobić, musiałam wyciszyć się, złapać chwilę oddechu. Na spokojnie nagrałam dwa krążki i należycie skupiłam się na ich promocji. Teraz, kiedy ten okres mam już za sobą, mogę wrócić do telewizji i dlatego przyjęłam rolę w "Corazón que miente".

Co przekonało Cię do przyjęcia roli Renaty - Twojej pierwszej w karierze antagonistki?
- Cieszy mnie, że ostatnio telenowele są krótsze, maks. 5 m-cy pracy na planie. Wspaniała historia, remake "Labiryntu namiętności". Co do Renaty... Na tym etapie znam jedynie jej zarys ze scenariusza. Nie jest to typowa villana, wiedźma. To rozkapryszona dziewczyna, którą samotność przekształca w manipulatorkę i intrygantkę. Czeka mnie niezła zabawa.W końcu będę mogła robić rzeczy, na które normalnie nie pozwoliłabym sobie (śmiech).

Co zamierzasz dać postaci od siebie?
Rola to kartka z zapisem dialogu: - Cześć wujku! Reszta, czyli emocje, mimika, gestykulacja, zachowanie to mój wkład i moja własna interpretacja.

Na planie spotkasz się ze swoim byłym - Pablem Lylem. Podobną sytuację miałaś przy "Zbuntowanych" z Poncho... Trudno jest pracować obok byłego chłopaka?
- Przywykłam (śmiech). Takie są uroki tej profesji. Z Pablem rozstaliśmy się w zgodzie i przyjaźni. Jesteśmy na innych etapach życia. On już jest mężem i ojcem.

A Dulce jest...
- Wolna. W tej chwili jestem bliżej Boga i bardzo się z tego cieszę. Pełna wiary, nadziei i wdzięczności przekroczę magiczną 30.

Boisz się?
- Nie czuję strachu, bardziej świadomość zmiany. Zaczynam nowy etap w życiu. W tej chwili mam spokój i głowę pełną marzeń.

Zbliża się sylwester. Jakie masz plany na ten wieczór oraz przyszłość? Czego życzysz swoim fanom na Nowy Rok?
- Rodzinna kolacja. Rozbijanie jajek z życzeniami i piñaty. Plany... Telenowela, a po niej zbieranie materiału na kolejną płytę. Może uda się ją nagrać jeszcze w 2016 r. W odróżnieniu od czasów RBD, teraz wszystko jest na mojej głowie. Sobie i wszystkim życzę błogosławieństw, miłości, pokoju i tego, byśmy z każdym dniem byli lepsi, bo tylko tak pokonamy zło, które szerzy się na świecie. I bym szybko wróciła do Polski!


Rozm. M. Godlewski
Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 05 styczeń 2016         0 Komentarzy · 390 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Santa Diabla" odc. 114-128
Streszczenia odcinków


Odcinek 114

Liseth przychodzi do ojca Miltona, żeby powiedzieć mu, jak bardzo żałuje tego, co zrobiła. Paula jest zła na Santę, że nie przyznała się jej do zabicia George’a. Humberto grozi Ulisesowi. Przez nieostrożność Liseth Iván dowiaduje się o chorobie Victorii. Inés i Alicia próbują nastawić Willy’ego Juniora przeciwko Sancie.

Santiago podejrzewa, że Humberto wykorzystuje rodzinny majątek do prowadzenia lewych interesów i prosi Santę, żeby pomogła mu go zdemaskować. Humberto wraca do domu Ulisesa razem z Patriciem, by znaleźć przeciwko niemu dowody. W ten sposób odkrywa, że Ulises znał jego sekret o zabiciu Vicentego. Santiago zdradza Sancie, że Humberto ma powiązania z Franco Garcíą i dlatego chce, żeby przestał rozporządzać majątkiem Canów.

Odcinek 115

Santiago pyta Santę, czy jest z nim, czy przeciwko niemu. Paula wyrzuca Santę z domu. Kobieta prosi o pomoc Humberta. Patricio torturuje Ulisesa, żeby wydał mu swoich wspólników. Tránsito i Victoria znajdują Ivána pijanego w barze. Willy Junior ponownie nazywa matkę zabójczynią. Santiago próbuje uwieść Santę, lecz ona go odtrąca. Begoña szuka Ulisesa. Santa zaprasza Humberta na kolację, żeby powiedzieć mu o tym, że zabiła George’a. Santiago robi się zazdrosny, gdy widzi ich wychodzących razem.

Odcinek 116

Patricio grozi Ulisesowi, że skrzywdzi Victorię, jeśli nie powie mu, kto wydzwaniał do Humberta. Później zdradza mu, że kobieta jest chora na raka i niebawem umrze. Humberto nie przyznaje się przed Santą do zabicia Vicentego. Francisca podejrzewa, że Santiago znów przechodzi załamanie i prosi Humberta, żeby pomógł bratu.

Santiago wynajmuje mieszkanie. Humberto uprzedza Patricia, żeby pozostawił Ulisesa przy życiu. Santa mówi Panchowi i Begoñii, że jej zdaniem Humberto nie zabił Vicentego. Ulises zostaje postrzelony. Bárbara rozmawia z Danielą na temat Willy’ego. Inés i Diabla próbują namieszać w głowie Willy’emu Juniorowi. Pancho i Begoña zgodnie uznają, że Santa naprawdę zakochała się w Humbercie.

Odcinek 117

Arturo otrzymuje pozwolenie na widywanie się z synem oraz podpisuje dokumenty rozwodowe z Liseth, co da mu wolną drogę do poślubienia Mary. Santa znajduje w swoim pokoju pełno zdjęć z intymnych scen z udziałem Inés i Santiaga. Santiago posługuje się Inés, by wzbudzić zazdrość Santy, co z kolei nie podoba się Humbertowi. Ponieważ Santa wypiera się tego, jakoby była zazdrosna o Santiaga, Humberto prosi ją o dowód. Kobieta oświadcza, że pójdą do łóżka dopiero wtedy, gdy on zdradzi jej, kto zabił Vicentego.

Patricio znajduje martwego Ulisesa. Diabla zmusza René do powiedzenia jej, jaką pułapkę zastawił Humberto. Daniela prosi Willy’ego o dotrzymanie danego jej słowa. Victoria rzuca Ivána. Begoña zabiera ją na spotkanie z Panchem. Patricio uprzedza Humberta, że policja depcze mu po piętach. Victoria obwinia Humberta o porwanie Ulisesa.

Odcinek 118

Willy Jr. wziąż nie chce rozmawiać z Santą i nazywa ją zabójczynią. Patricio otrzymuje od Humberta polecenie pozbycia się ciała Ulisesa. Bárbara próbuje usidlić Willy’ego. Victoria mówi Panchowi, że jej zdaniem Humberto i Patricio maczali palce w zniknięciu Ulisesa. Santa jest przerażona agresywnym zachowaniem Santiaga. Patricio zakopuje ciało Ulisesa w lesie.

Alicia chce się upodobnić z wyglądu do Bárbary i prosi Elisę, żeby uczesała ją i umalowała podobnie do niej. Santa słyszy, jak Francisca prosi lekarza o umieszczenie Santiaga w ośrodku. Santiago próbuje wykraść dokumenty księgowe kancelarii, żeby zweryfikować jej wydatki. Alicia zleca Inés kolejne zadanie. Pancho otrzymuje telefon z zawiadomieniem o znalezieniu ciała Ulisesa.

Odcinek 119

Bárbara znajduje swoje ubrania w strzępach i obwinia Santę o ich zniszczenie. Liseth próbuje pomóc Ivánowi wyjść z depresji. Humberto rozkazuje Santiagowi wycofać wniesiony pozew. Willy Jr. zaprzyjaźnia się z Alicią. Santa zamierza dowiedzieć się, co dolega Santiagowi. Victoria, Tránsito i Begoña jadą do kostnicy, by zidentyfikować zwłoki Ulisesa. Victoria przysięga sobie, że zemści się na jego zabójcach. Santa wypytuje Santiaga o doktora Murraya.

Odcinek 120

Elisa obiecuje Alicii znalezienie chirurga plastycznego, który zrekonstruuje jej twarz. Humberto uprzedza Santę, żeby odsunęła się od Santiaga, bo jest niebezpieczny. Willy zarzuca Alicii, że skrzywdziła Bárbarę. Tránsito przekonuje Ivána, żeby okazał swoje wsparcie Victorii w trudnych momentach, przez które przechodzi. Ojciec Milton mówi Arturowi, że Felipe nie jest jego synem. Inés pozywa Santę o znęcanie się nad synem.

Santiago błaga Santę, żeby pomogła mu stawić czoła Francisce i Humbertowi, którzy zamierzają go skrzywdzić. Begoña informuje Santę o śmierci Ulisesa. Kobieta podejrzewa, że zabójcą jest Humberto. Liseth wyznaje, że w przeddzień ślubu z Arturem poszła do łóżka z Humbertem. Victoria jest przekonana, że Humberto jest winny śmierci Ulisesa. Humberto uprzedza Franciscę, że jeśli nie zamknie Santiaga, będzie odpowiedzialna za rozlew krwi, jaki spotka ich rodzinę. Humberto i Santa przychodzą razem na pogrzeb Ulisesa.

Odcinek 121

Victoria obwinia publicznie Humberta o zabicie Ulisesa. Inés wypytuje doktora Murraya o Santiaga. Santiago mówi Panchowi, że Franco García żyje, natomiast René udaje jego sobowtóra i ukrywa się w Złotej kończynie. Liseth prosi Humberta o zrobienie badań DNA na potwierdzenie ojcostwa – kobieta chce upewnić się, czy Felipe jest jego synem.

Inés i Alicia podejrzewają, że Humberto i Francisca chcą się pozbyć Santiaga, umieszczając go w ośrodku dla umysłowo chorych. Patricio zawiadamia Humberta o zatrzymaniu René. Alicia prosi Elisę, żeby śledziła Santiaga i dowiedziała się, w co się wpakował. Pancho mówi Victorii i Begoñii, że znalazł sposób na zmuszenie Humberta do mówienia. Zapewnia je również, że Cano nie ponosi winy na śmierć Ulisesa. Francisca wręcza Humbertowi powiadomienie z sądu.

Odcinek 122

Elisa przekazuje Lázarowi prośbę Alicii. Ten zobowiązuje się do śledzenia Santiaga. Santa wypomina Santiagowi, że zezłościł Humberta. Humberto zdradza Sancie, kim naprawdę jest Santiago. Inés staje w obronie Santiaga, gdy Humberto go uderza. Lázaro zostaje przyłapany w pokoju Santiaga. Humberto zasiewa u Santy wątpliwości, co do Santiaga. Inés podmienia kremy do twarzy Bárbary. Diabla mówi Ivánowi, że zamierza dokonać aborcji. Santa otrzymuje wezwanie do sądu. Kobieta jest posądzana o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad synem.

Odcinek 123

Elisa niepokoi się zniknięciem Lázara. Santiago znajduje w swoim pokoju jego zwłoki. Ani Willy, ani Santa nie mają pojęcia, kto złożył pozew przeciwko kobiecie o znęcanie się nad synem. Inés zabiera Willy’ego Juniora do sądu, żeby sprowokować Santę. Willy zeznaje na korzyść Santy. Alicia poddaje się operacji.

Adwokaci wydawnictwa nachodzą Ivána w jego domu. Santa traci panowanie nad sobą i szarpie Inés na oczach sędziego. Liseth informuje Artura i Marę, że Humberto poddał się badaniom DNA. Francisca rezygnuje z zamiaru umieszczenia Santiaga w ośrodku. Inés podsłuchuje jej rozmowę z doktorem Murrayem.

Odcinek 124

Pancho planuje poddać Humberta badaniu poligraficznemu. Inés pyta otwarcie Santiaga o to, kogo zabił i uprzedza go, że bliscy chcą go zamknąć w ośrodku. Do rezydencji Canów przychodzi pracownik socjalny z nakazem wykonania orzeczenia sądu. Liseth zabiera Danielę do schroniska ojca Miltona, żeby odciągnąć ją od zamiaru dokonania aborcji.

Pancho zawiadamia Elisę o znalezieniu ciała Lázara. Santiago oznajmia Willy’emu Juniorowi, że sąd przyznał opiekę jego ojcu i Santa nie będzie mogła go odwiedzać. Elisa obwinia Humberta o śmierć Lázara. Humberto otrzymuje telefon z laboratorium w sprawie wyników badań na potwierdzenie ojcostwa.

Odcinek 125

Lekarz zabrania Alicii zdjęcia bandaży, żeby nie mogła jeszcze zobaczyć swojej nowej twarzy. Arturo i Elisa zeznają Panchowi, co wiedzą na temat ostatnich poczynań Lázara. René zostaje zwolniony z aresztu. Begoña dowiaduje się, że jej córka została pozbawiona prawa do opieki nad synem. Santiago wpada w szał na widok Santy całującej się z Humberetem.

Santa słyszy jak Inés chwali się Alicii, że udało im się rozdzielić ją z Willym i przysięga, że się na nich zemści. Humberto zobowiązuje się płacić alimenty na syna, chyba że Arturo zdecyduje inaczej. Iván znów zasiada do pisania. Inés zostaje zastraszona przez Santę i boi się zostać sama w domu. Pancho wypytuje Santiaga o Lázara. René żegna się z Paulą. Inés wzywa na pomoc Pancha…

Odcinek 126

Inés wychodzi z ukrycia i spotyka Santiaga. Jest zakrwawiony i trzyma w dło nóż. Santa zostaje posądzona o próbę zabicia Inés. Pancho dochodzi do wniosku, że osoba, która planowała zamach na Inés należy do rodziny Canów, po tym jak znalazł jej ubrania porzucone w gabinecie. Lucy zmusza Pancha, by się nią zajął.

Daniela mówi Liseth, że niepokoi się o Ivána, który odmawia pójścia na prezentację książki, czym przysporzy sobie dodatkowych problemów. Humberto zostaje poddany badaniowi poligraficznemu. Santa zapewnia Inés, że nie próbowała jej zabić i ma na to alibi – spotkała się wtedy z agentem biura podróży. Elisa informuje Diablę o zabójstwie Lázara. Santiago wypytuje Santę o jej relacje z Humbertem.

Odcinek 127

Humberto jest zainteresowany odkupieniem od Artura domu Hortensii. Ten odpowiada mu, że dom nie jest na sprzedaż, bo zamierza zapisać go Felipe. Santiago uświadamia Santę, że popełniła błąd, ufając Humbertowi, bo jest niebezpieczny. Próbuje ją zaatakować, ale Francisca go powstrzymuje. Kobieta dochodzi do wniosku, że to Santiago mógł próbować zabić Inés.

Liseth prosi Victorię, żeby wystąpiła zamiast Ivána na prezentacji jego książki. Willy denerwuje się, gdy Alicia nie odbiera telefonu. Postanawia złożyć jej wizytę w domu. Santiago przyznaje się Patriciowi do zabicia Ulisesa. Tłumaczy, że zrobił to, by ratować skórę Humbertowi. Willy śledzi Elisę i tak dociera do szpitala, w którym leży Alicia. Bárbara prosi lekarza, żeby ją wypisał. Santa proponuje Humbertowi wspólną ucieczkę z kraju.

Odcinek 128

Humberto uprzedza Santę, że Santiago cierpi na zaburzenia psychiczne i nie tylko zaatakował Inés, ale również próbował rzucić się na nią. Operacja plastyczna Alicii kończy się sukcesem. Kobieta odzyskuje drugie oko. Santiago odpiera zarzuty Humberta, który próbuje oczernić go w oczach Santy, i przypisuje mu zabójstwo Vicentego. Santa ma mieszane myśli. Humberto zostaje zatrzymany przez policję za swoje buntownicze zachowanie.

Elisa jest przygnębiona z powodu śmierci Lázara. Arturo proponuje jej wspólną podróż do Kanady, lecz spotyka się z odmową. Paula zawiadamia Willy’ego, że Santa planuje wywieźć syna z kraju. Patricio mówi René, że ma nowego szefa, który jest dużo bardziej okrutny niż Humberto Cano. Daniela wyjaśnia Bárbarze, że nie ma pojęcia, kim jest ojciec jej dziecka, bo została zgwałcona przez kilku mężczyzn, od których kupowała narkotyki. Begoña zdradza Panchowi, że Humberto zabił Vicentego.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 styczeń 2016         0 Komentarzy · 341 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Włoska narzeczona" odc. 52-62
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 52

Benito nie kryje zaskoczenia, gdy spotyka Roxanę w szpitalu. Pedro prosi babcię, żeby nie wtrącała się do jego związku z Aitaną. Gael jest zazdrosny o to, że Gianna tak bardzo przejmuje się stanem Benita. Julieta mówi Pedrowi, że tworzy uroczą parę z Aitaną i życzy im, żeby zostali rodzicami. Sonia pyta Pedra, czy uprzedził już swoją narzeczoną, że zostanie ojcem. On daje jej do zrozumienia, że nie chce mieszać Aitany w swoje problemy i obiecuje, że zajmie się dzieckiem, jeśli naprawdę jest jego.

Julieta obawia się kolejnego ruchu Aníbala. Sergio uspokaja ją i zapewnia, że jej mąż jest niegroźny. Aníbal tymczasem zwierza się detektywowi ze swojego zamiaru odegrania się na Sergiu i namawia mężczyznę, żeby go pobił. Ten odmawia. Fiorella dalej zarzuca Pedrowi, że próbował ją zabić. Sergio zostaje napadnięty i pobity. Pedro i Vittorio sprzeczają się o Fiorellę.

Odcinek 53

Fiorella nie pozwala Vittoriowi, Pedrowi, ani Benitowi traktować jej jak przedmiot i wychodzi. Roxana nie ma odwagi przyznać się babci, że zauroczył ją szofer. Wmawia jej natomiast, że zakochała się w przystojnym milionerze z Finlandi. Fiorella mówi Adeli, że popełniła błąd, zakochując się w Pedrze i ignorując Benita.

Osvaldo osacza Alinę, lecz ona nie daje mu się. Federica namawia Fiorellę na wizytę u psychologa, który pomoże jej rozwiązać sercowe i poleca mu jednego. Włoszka nie domyśla, że kobieta zastawiła na nią pułapkę, a rzekomym psychologiem jest Fabricio, który ma wyciągnąć od niej informacje o tym, czy widziała jak całowała Dantego.

Pedro przymierza się do opowiedzenia Osvaldowi o nocy, którą spędził z Sonią, gdy pojawia się jego żona i przerywa im. Aitana zauważa przygnębienie Pedra i oferuje mu swoją pomoc. On zdradza jej, że poszedł do łóżka z Sonią, lecz był tak pijany, że w ogóle tego nie pamięta. Doña Eloisa przypadkowo słyszy wyznanie wnuka i doznaje szoku.

Odcinek 54

Dante donosi Federice, że Fidel grzebał w jego rzeczach i znalazł rękawiczki. Kobieta proponuje mu, żeby zabił szofera, zanim ten go zdemaskuje, ale on nie zgadza się na tak drastyczne rozwiązanie. Doña Eloisa żąda usłyszeć wyjaśnienia od wnuka w sprawie incydentu z Sonią. Pedro wmawia babci, że chodziło wyłącznie o sprawy zawodowe.

Gianna wytyka Gaelowi, że wstydzi się przedstawić ją swoim kolegom, bo jest zwykłą służącą. Diana dokucza Vittoriowi, gdy mówi, że Fiorella go nie kocha, bo zamiast zajmować się przygotowaniami do ślubu, spędza czas, troszcząc się o Benita. Julieta prosi Fiorellę o pomoc w zastawieniu pułapki na Aníbal – chce udowodnić jego zdradę oraz że zlecił pobicie Sergia –, ale ona odmawia.

Aitana okazuje zrozumienie, gdy Pedro uświadamia ją, że Sonia może oczekiwać jego dziecka. Następnie próbuje go uwieść, lecz on ją odtrąca. Fiorella planuje przełożyć ślub, gdyż nie kocha Vittoria i jest pewna, że on także nie darzy jej miłością. Benito z radości na tę wieść skrada jej pocałunek. Włoszka przypomina mu, że są tylko przyjaciółmi i nigdy nie będą razem. Roxana informuje Pedra, że nakryła Fiorellę na pocałunku z Benitem.

Odcinek 55

Pedro nie wierzy Roxanie, gdy ta zdradza mu, że Fiorela całowała się z Benitem. Federica ma dość niepewności, co do tego, czy Fiorella nakryła ją z Dante, czy też nie i nakazuje wspólnikowi pozbyć się jej z domu. Doña Eloisa ostrzega Julietę, by uważała na Aníbala, bo jest niebezpieczny. Przerażona kobieta ponownie zwraca się do Fiorelli z prośbą o pomoc, lecz znów spotyka ją odmowa.

Sonia wypomina mężowi, że nie wrócił do niej na noc. Osvaldo ani myśli tłumaczyć się jej z tego, gdzie był, ani co robił oraz wytyka żonie, że spodziewa się dziecka niewiadomego ojca. Pedro obiecuje Benitowi, że po powrocie do zdrowia wróci do dawnej posady, lecz zapowiada, że pozwoli mu na uganiać się za Fiorellą. Benito odgraża mu się, przywołując jego romans z Tanią. Julieta otrzymuje nagranie wideo, na którym jej dom stoi w płomieniach. Fiorella nie potrafi przejść obojętnie wobec problemów kobiety i zgadza się jej pomóc.

Pedro uprzedza Vittoria, że jego narzeczona ma na oku innego mężczyznę. Dante wmawia Fidelowi, że rozstał się z Federicą, gdyż pochodzą z dwóch różnych światów. Sonia próbuje ratować małżeństwo i zaprasza Osvalda na kolację. On nie chce spędzać czasu z żoną do czasu, aż nie potwierdzi się, czy spodziewa się jego dziecka. Benigno, ojciec Aitany, zmusza córkę do ślubu z Pedrem ze względu na płynące z tego korzyści finansowe. Na prośbę Juliety Fiorella umawia się z Aníbalem. Niespodziewanie pojawia się Vittorio.

Odcinek 56

Vittorio zarzuca Fiorelli, że kokietuje Aníbala tak samo jak Benita i Pedra. Julieta i Sergio wyjaśniają mężczyźnie, że Włoszka zgodziła się pomóc im w zastawieniu pułapki na Aníbala. Aitana i jej rodzice planują zawładnąć imperium rodziny Ángeles. Dziewczyna sygnalizuje, że muszą postępować roztropnie, bo Pedro jest bystry i nie powinien odgadnąć ich zamiarów przed ślubem. Celeste namawia ją, żeby rozkochała w sobie Pedra, aby stracił dla niej głowę i dał im wolną drogę do działania.

Sonia dowiaduje się, że jej matka straciła wszystkie pieniądze i wiedzie życie żebraczki. Zabiera ją do hotelu, kupuje nowe ubrania i wręcza pieniądze, lecz uprzedza, by trzymała się z daleka i poszukała sobie pracy, bo nie zamierza jej utrzymywać. Osvaldo znajduje laboratorium, które zgodziło się przeprowadzić badania DNA płodu Sonii, pod warunkiem, że ta wyrazi na to zgodę. Fiorella jest zła na Vittoria za to, że niesłusznie ją obraził i odwołuje ślub. Mężczyzna przestrzega ją, że i tak zmusi ją do ożenku. Pedro nakrywa Federicę na szperaniu w jego dokumentach.

Doña Eloisa zapowiada Osvaldowi, że hojnie go wynagrodzi, jeśli obdaruje ją pierwszym prawnukiem. Pedro czyni wyrzuty Fiorelli z powodu jej pocałunku z Benitem. Włoszka tłumaczy mu, że chłopak nie wiedział, co robi z powodu przedawkowania leków. Gael przeprasza Giannę za swoje zachowanie. Ona wytyka mu, że jest dla niej czuły tylko wtedy, gdy są we dwoje, natomiast przy innych zachowuje się jakby się je wstydził, dlatego nie chce być dłużej jego dziewczyną. Pedro dowiaduje się, że Fiorella odwołała ślub z Vittoreium i prosi ją o kolejną szansę.

Odcinek 57

Pedro jest zdecydowany zrobić wszystko, by odzyskać Fiorellę, ale ona nie chce mu robić nadziei. Gianna wytyka Gaelowi, że brakuje mu odwagi, żeby stawić czoło rzeczywistości. Osvaldo grozi Sonii, że jeśli nie zgodzi się na zrobienie badań DNA, wyrzuci ją z rodziny i będzie wiodła życie żebraczki. Sonia ulega jego naciskom, albowiem przypomina sobie o losie, jaki spotkał jej matkę.

Sergio i Julieta przepraszają Fiorellę za problemy, jakich przysporzyli jej z narzeczonym. Ona wyznaje im w sekrecie, że zerwała zaręczyny z Vittoriem. Julieta proponuje Sergiowi, żeby spróbowali pogodzić ich ze sobą. Sonia złości się, gdy zastaje matkę w domu Ángelesów. Przypomina jej, że miała zniknąć z jej życia.

Gael znów sięga po narkotyki. Gianna znajduje go odurzonego prochami. Eloisa uprzedza Alinę, by postarała się nie dopuścić do kolejnego załamania Gaela. Vittorio chce uporządkować swoje uczucia przed ślubem z Fiorellą, a bliski kontakt z Dianą wcale mu w tym nie pomaga. Pedro wytyka Fiorelli, że z jej powodu ma złamane serce.

Odcinek 58

W 58. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro zanosi Fiorelli serenadę. Gianna myśli, że Gael ją oszukał. Emisja 11 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro prosi rodzinę o gest wsparcia dla Gaela. Doña Eloisa uważa, że najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie chłopaka w ośrodku odwykowym. Benito uważa, że problemy z narkotykami to przypadłość bogaczy. Fidel wyjaśnia Benitowi, że Gael miał skomplikowane dzieciństwo i dlatego szuka najprostszych rozwiązań, jakim jest odurzanie się prochami. Gianna domyśla się, że powodem ostatniego załamania Gaela było ich zerwanie. Chłopak nie chce jej litości i proponuje, by zostali przyjaciółmi, przynajmniej do czasu, aż nie odzyska stabilności.

Fiorellę bolą zarzuty Pedra, który myśli, że bawi się nim i Vittoriem. Gianna myśli, że Gael ją oszukał i jest mu na rękę, że się rozstali, bo może umawiać się z Roxaną. Adwokat Juliety informuje ją, że mężczyzna podejrzany o podłożenie ognia w jej domu zeznał, że działał na zlecenie Sergia. Fiorella złości się na widok Pedra z Aitaną. Pedro prosi Włoszkę, żeby przestała go wykorzystywać i pozwoliła mu ułożyć życie z Aitaną. Później razem z Fidelem zanoszą jej serenadę.

Odcinek 59

W 59. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Benito reanimuje Giannę. Doña Eloisa dokucza Fiorelli. Emisja 12 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Aitana słyszy serenadę Pedra dla Fiorelli, ale udaje że jest dedykowana dla niej. Gianna mdleje podczas przejażdżki konnej z Benitem. Chłopak ratuje jej życie natychmiastową reanimacją. Aitana donosi doñii Eloisie, że jej wnuk zaniósł serenadę Fiorelli. Starsza pani obiecuje, że zajmie się rozdzieleniem Włoszki z Pedrem. Pedro wytyka Fiorelli, że zamiast wyjść i wysłuchać jego serenady, ukryła się przed nim. Dziewczyna zasłania się pracą oraz wymawia mu, że zakończył swój występ, śpiewając dla narzeczonej.

Alfredo mówi Juliecie, że podpalacz zapiera się, że Sergio zapłacił mu za podłożenie ognia w jej domu. Uprzedza ją również, by do czasu wyjaśnienia sprawy uważała na Sergia. Doña Eloisa przy pierwszej okazji strofuje Fiorellę – zakazuje jej wychodzić przez uprzedniego poproszenia ją o pozwolenie. Sonia prosi Pedra, by zgodził się na pobranie próbki DNA do badania na stwierdzenie ojcostwa. Pedro nie zgłasza sprzeciwu i zobowiązuje się zająć jej dzieckiem, jeśli rzeczywiście je spłodził.

Doña Eloisa próbuje dokuczyć Fiorelli, zmuszając ją do złożenia gratulacji Aitanie z powodu ślubu. Później czyni wyrzuty wnukowi, że ugania się za Fiorellą, zamiast zatroszczyć się o narzeczoną. Pedro obwinia babcię o całą sytuację oraz tłumaczy, że nie zamierzał wracać do Aitany, bo kocha Fiorellę i nie chce jej stracić. Vittorio namawia Fiorellę, żeby została jego żoną.

Odcinek 60

W 60. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella widzi, jak Osvaldo całuje się z Aliną. Emisja 13 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Doña Eloisa planuje wysłać Aitanę i Pedra w podróż. Pedro zapowiada, że nigdzie się nie wybiera i przypomina babci, że jedyną kobietą, którą kocha jest Fiorella. Doña Eloisa oświadcza, że postanowiła ożenić go z Aitaną i tak zrobi. Fidel przekonuje Fiorellę, że nie powinna wychodzić za mąż za Vittoria oraz namawia ją, by poszukała miłości w innym miejscu. Wtedy oboje zauważają z daleka, jak Pedro całuje Aitanę…

Aitana jest podekscytowana pomysłem doñii Eloisy o romantycznym wyjeździe z Pedrem. On daje jej do zrozumienia, że nie zamierza spełniać życzenia babci. Alfredo sugeruje Juliecie, że Sergio mógł zlecić podpalenie jej domu, żeby oczernić Aníbala. Fiorella wręcza Pedrowi zaproszenie na swój ślub.

Fabio uświadamia Osvalda, że jeśli badania DNA wykażą, że Sonia spodziewa się dziecka innego, wyjdzie na rogacza. Osvaldo uprzedza go, że wtedy on straci rodzinę i firmę. Diana zapowiada matce, że nie dopuści do ślubu Vittoria i Fiorellą i zrobi wszystko, żeby usunąć Włoszkę z jej drogi do szczęścia. Fiorella nakrywa Osvalda i Alinę na pocałunku. Osvaldo grozi dziewczynie, że wyrzuci ją i jej siostrę na bruk, jeśli komuś o tym powie.

Odcinek 61

W 61. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella całuje Vittoria, lecz wyobraża sobie, że jest Pedrem. Emisja 14 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Julieta próbuje podejść Sergia i pyta go, dlaczego Aníbal miałby zlecić podpalenie jej domu, jeśli po ich rozwodzie mógłby zatrzymać go dla siebie. Sergio odpowiada, że to strategia jej męża, by ją zniszczyć, dlatego oni muszą go powstrzymać jako pierwsi. Alina płacze podczas terapii z Gaelem. Chłopak proponuje jej, żeby opowiedziała mu o tym, co ją trapi.

Aitana znajduje zaproszenie ślubne od Fiorelli i Vittoria i sugeruje Pedrowi, że może być jego osobą towarzyszącą. On jednak nie planuje brać udziału w tej uroczystości. Alfredo informuje Julietę, że sędzia wydał nakaz aresztowania Sergia, gdyż posiada dowody na to, że zlecił podpalenie jej domu. Julieta żąda wyjaśnień od ukochanego. Ten nie może uwierzyć w to, że w niego zwątpiła i przypomina jej, że został okradziony z dokumentów przez łotrów, którzy na niego napadli.

Benito wypytuje doktora Elizalde o chorobę Gianny. Tłumaczy mu, że chce jej dać coś od siebie. Lekarz radzi chłopakowi, żeby pomógł przyjaciółce wyciskać jak najwięcej radości z każdego dnia. Belinda wręcza Sonii sfałszowane wyniki badań DNA. Aitana skarży się doñii Eloisie, że Pedro nie zgadza się na ich wycieczkę. Starsza pani proponuje wnukowi, żeby pozwolił Osvaldowi stanąć na czele firmy i odbył podróż z Aitaną. Vittorio prosi Fiorellę o pocałunek. Włoszka zamyka oczy i wyobraża sobie, że to Pedro ją całuje.

Odcinek 62

W 62. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro próbuje ratować niesłusznie oskarżonego ojca. Emisja 15 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Vittorio jest usatysfakcjonowany pocałunkiem z Fiorellą. Łudzi się, że dziewczyna odwzajemnia jego uczucie. Sergio wpada w pułapkę Aníbala i zostaje oskarżony o podpalenie domu Juliety. Sonia prosi matkę o pomoc w uskutecznieniu intrygi – zamierza nie dopuścić do tego, by Osvaldo był obecny w trakcie odbioru wyników DNA, by następnie wmówić wszystkim, że spodziewa się dziecka Pedra.

Doña Eloisa wybiera imię dla pierwszego prawnuka – Máximo. Sergio informuje syna, że został aresztowany i prosi go o pomoc. Doña Eloisa nakazuje Aitanie towarzyszyć Pedrowi, żeby ten nie spotkał się z Fiorellą. Pedro dowiaduje się, że sędzia nie wyznaczył kaucji za zwolnienie jego ojca z aresztu. Może mu pomóc w odzyskaniu wolności tylko wtedy, jeśli dowiedzie jego niewinności.

Roxana obraża Benita, gdy ten nie chce z nią iść na dyskotekę. Pedro spotyka się z Fiorellą i opowiada jej o problemach ojca. Włoszka zapewnia go, że Sergio jest niewinny, bo był razem z nią i Julietą, gdy ta dowiedziała się o pożarze.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 styczeń 2016         0 Komentarzy · 430 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 481 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twoja ulubiona telenowela z obecnie emitowanych to:

Odmienić los

Oblicza miłości

Moja nadzieja

Zranione uczucia

Włoska narzeczona

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Mayte
17.07.2016
Co się dzieje ? Nie ma nic nowego . 😥Wogóle podoba mi się Teledysk Anahi 😘.

Wiola
16.05.2016
Niestety nie wiem :/

Mayte
14.05.2016
Ale na internecie bo nie dam rady oglądać w telewizji?

Wiola
09.05.2016
Soy Luna od 16 maja o godz. 18:00 na kanale Disney Channel

Mayte
08.05.2016
A ten nowy film z Tini będzie w lipcu w polskich kinach ?? I gdzie na necie mogę darmowo obejrzeć soy luna ? Proszę o odpowiedz

Wiola
14.04.2016
poszukać innego źródła informacji...

Wiola
14.04.2016
dom, rodzinę dla których też muszę znaleźć czas. Myślę, że czytelnicy którzy są ze mną od dawna to rozumieją, Ty jesteś tu zaledwie miesiąc a już masz jakieś pretensje i roszczenia. Zawsze możesz posz

Wiola
14.04.2016
greenscape stronę prowadzę od wielu już lat i jest to moje hobby. Nikt mi za to nie płaci, nie mam z tego żadnych korzyści, poświęcam jej maksimum czasu wolnego, ale jak każdy mam swoje życie, prace,

greenscape
14.04.2016
No stóp ! Stare te artykuły ! W tym latinowoodzie ! To wszyscy śpią ! Czy jak!!

Wiola
01.04.2016
Ale ten czas szybko leci :/

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

15,701,153 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie