Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 844
Najnowszy Użytkownik: sase11sa
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
lokalizacja po numer...
namierzanie numeru t...
śledzenie telef...
lokalizacja telefonu
lokalizator telefon&...
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Słabość do niej kosztowała "El Chapo" wolność. Aktorką interesuje się prokuratura
Newsy


Meksykańska aktorka Kate del Castillo, która pomogła w zaaranżowaniu i przeprowadzeniu wywiadu twórcy kartelu Sinaloa Joaquina "El Chapo" Guzmana z Seanem Pennem, dostała wezwanie do prokuratury. Meksykańskie władze interesują jej relacje z narkotykowym bossem.

Doprowadziła do wywiadu "El Chapo" z Pennem
Do aktora, reżysera i producenta doprowadziła go meksykańska gwiazda Kate del Castillo. Aktorka robiąca od kilku lat również karierę w Hollywood, kontaktowała się dosyć często z narkotykowym bossem. "El Chapo" miał do niej słabość. W kontaktach z nią zaniedbał względy bezpieczeństwa. Dzięki SMS-om Guzmana do niej meksykańskie władze zorientowały się, iż pojawiła się szansa na jego schwytanie.

Wywiad z Pennem, w którym uczestniczyła też del Castillo, doprowadził do jego schwytania. Teraz prokuratura meksykańska postanowiła wezwać aktorkę na przesłuchanie. Ma się ona stawić w ostatnim tygodniu stycznia. Jak pisze agencja Reutera, aktorka nie jest objęta bezpośrednim śledztwem, ale prokuratura chce wiedzieć, ile o "El Chapo" wiedziała i co tę dwójkę łączyło. Media latynoamerykańskie w ostatnich dniach pisały m.in. o SMS-ach, które narkotykowy boss wysyłał aktorce. Podobno miał na jej punkcie "obsesję" i próbował zaskarbić sobie jej względy. Jak przekazali meksykańscy prokuratorzy, Guzmana po 17 miesiącach od ucieczki z więzienia zgubiła jego własna megalomania. Kryminalista chciał, by na podstawie jego życia powstał o nim film. W Seanie Pennie widział kogoś, kto mógłby taki obraz zrealizować.


ŹRÓDŁO: www.tvn24.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 styczeń 2016         0 Komentarzy · 449 Czytań · Drukuj
 
 
„Zranione uczucia” (Avenida Brasil) od 25 stycznia w Polo TV
Premiery w Polsce


Nominowana do nagród Emmy brazylijska telenowela „Zranione uczucia” (oryg. Avenida Brasil) od 25 stycznia o godz. 15:00 w Polo TV

W poniedziałek 25 stycznia o godz. 15:00 na antenie Polo TV po raz pierwszy w Polsce wyemitowany zostanie hitowy serial brazylijski „Zranione uczucia” (oryg. „Avenida Brasil”, znany także pod tytułem „W niewoli przeszłości”). Widzowie będą śledzili od poniedziałku do piątku poruszającą historię Rity, która skrzywdzona przez bezwzględnych ludzi i przewrotny los, postanawia wyrównać życiowe krzywdy.

Poznajemy Ritę jako małą dziewczynkę w bardzo dramatycznym momencie życia – ukochany ojciec ginie potrącony przez samochód. Dziecko dostaje się pod opiekę bezwzględnej macochy, która nie zamierza zajmować się sierotą. Dziewczynka zostaje wywieziona na wysypisko śmieci, gdzie każdy dzień jest walką o przetrwanie. Szybko asymiluje się do nowych warunków, nawiązując przyjaźnie i odnajdując miłość swojego życia, chłopca o imieniu Batata. Wkrótce jej los się odmienia – zostaje zaadaptowana przez małżeństwo z Argentyny. Otrzymuje nowe imię – Nina, które ma być symbolicznym początkiem zupełnie nowego rozdziału w życiu. Dorasta pielęgnując w sobie chęć zemsty za doznane krzywdy. Po wielu latach już jako dojrzała kobieta Nina wraca do Brazylii i odnajduje macochę. Zatrudnia się u niej jako pomoc domowa, sukcesywnie niszcząc jej uporządkowane życie. Wkrótce spotyka także miłość sprzed lat. Batata, nazwany przez nowych rodziców Jorginho, dziś jest gwiazdą futbolu – bogatym i uwielbianym przez kobiety.

„Zranione Uczucia” to fascynująca opowieść o zmiennym losie, miłości, zemście, rozczarowaniach i wielkich nadziejach. Pokazuje brazylijską rzeczywistość w pełnym przekroju – od nizin aż po grupy o wysokim statusie społecznym. Zaskakujące zwroty akcji, intrygi, poruszające obrazy nędzy, a także kadry prosto z boiska piłkarskiego – wszystko to spowodowało, że serial cieszył się ogromną popularnością w Brazylii. Szybko zyskał też sławę za granicą – w 2013 r. otrzymał nominację do amerykańskiej nagrody Emmy dla najlepszej zagranicznej telenoweli. W rolach głównych występują Débora Falabella, Cauã Reymond i Adriana Esteves.ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 styczeń 2016         0 Komentarzy · 391 Czytań · Drukuj
 
 
Zmiana godziny emisji "Sekretu"
Informację


Po raz kolejny telewizja Puls postanowiła zagrać na nosie widzą telenowel zmieniając godzinę ich emisji. Tym razem padło na "Sekret". Od jutra fani tej produkcji będą musieli pojawić się przed ekranami o godzinie 6.00 rano.
Dodał:  Wiola dnia 20 styczeń 2016         0 Komentarzy · 522 Czytań · Drukuj
 
 
„Moja nadzieja” od 23 lutego w Czwórce
Premiery w Polsce


Popularna argentyńska telenowela pt. „Moja nadzieja” (oryg. Esperanza mía) w Polsce. Premierowa emisja od 23 lutego o godz. 16:00 w Czwórce

Długo wyczekiwana argentyńska telenowela w lutym w polskiej telewizji. We wtorek 23 lutego o godz. 16:00, po zakończeniu emisji „Kotki”, Czwórka wyemituje premierowo telenowelę pt. „Moja nadzieja” (oryg. Esperanza mía) z Lali Espósito i Mariano Martínezem w rolach głównych.

Telenowela „Moja nadzieja” była najchętniej oglądanym serialem w ubiegłym roku w Argentynie. Licząca 192 odcinki produkcja Dori Media i Pol-ka producciones osiągnęła średni wynik oglądalności na poziomie 14 punktów (1 punkt oznacza 1% gospodarstw domowych przewidzianych w badaniu). Jeszcze w trakcie zdjęć została sprzedana m.in. do Chin, Hiszpanii, Indonezji, Izraela, Rosji, Słowenii, Węgier, a także do Polski. Meksykańska telewizja Azteca zainteresowała się formatem, który zaadaptuje dla swojej publiczności. W maju w Argetynie ukazała się ścieżka dźwiękowa z utworami w wykonaniu Lali Espósito. Dwa miesiące później powstał spektakl muzyczny „Esperanza mía, el musical”, inspirowany scenariuszem telenoweli, z udziałem jej protagonistów oraz aktorów drugoplanowych. W październiku ubiegłego roku telenowela zdobyła trzy nagrody Kids’ Choice Awards Argentina: dla najlepszego serialu, aktorki (Espósito) i aktora (Martínez). Otrzymała również siedem nominacji do nagród Tato, choć tylko jedna (dla najlepszej aktorki Lali Espósito) okazała się zwycięska.

Bohaterką historii jest Julia, młoda dziewczyny z prowincji, która staje się posiadaczką obciążających dowodów przeciwko właścicielom potężnej fabryki. Ścigana przez ludzi, którym nie jest na rękę, by prawda o ich niewłaściwych działaniach wyszła na jaw, ucieka do Buenos Aires i zaszywa się w klasztorze. Dla własnego bezpieczeństwa wkłada przebranie nowicjuszki i przyjmuje nową tożsamość. Jeszcze w trakcie ucieczki poznaje i zakochuje się od pierwszego wejrzenia w Tomasie, który jak się później okazje, jest klerykiem i pochodzi z rodziny właścicieli fabryki, którzy wywrócili jej życie do góry nogami.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 styczeń 2016         0 Komentarzy · 503 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Za głosem serca" odc. 184-191
Streszczenia odcinków


Odcinek 184

W 184. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Alejandro ratuje życie José Luisowi i zabija Ezequiela. Emisja 20 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Ezequiel i Pedro rzucają się sobie na szyje. Ezequiel uderza byłego wspólnika i ucieka. José Luis obiecuje spełnić żądanie Ezequiela, jeśli wskaże mu, gdzie Pedro przetrzymuje Rosario, lecz ten nie potrafi mu pomóc. Pedro namawia Ezequiela do zabicia José Luisa. Alejandro odnajduje matkę. Pedro przychodzi po Amelię. Grozi kobiecie, że ją zabije, jeśli nie pójdzie razem z nim. Ona nie stawia oporu.

Ezequiel planuje zabić José Luisa, żeby uwolnić się raz na zawsze od Pedra. Alejandro ratuje mu skórę, strzelając do Ezequiela i pozbawiając go życia. Po wszystkim mówi José Luisowi, że wyrównał dawny dług. María zapewnia Rosario, że przy niej nie grozi jej żadne niebezpieczeństwo oraz próbuje jej wmówić, że kocha Alejandra prawdziwą miłością. Alejandro przyznaje się żonie, że zabił Ezequiela, żeby uratować życie José Luisowi. Laurito cieszy się z powrotu babci Rosario.

Odcinek 185

W 185. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Ezequiel zostawia po śmierci list z ważną informacją. Emisja 20 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Alejandro obwieszcza Carlocie, że Ezequiel nie żyje. By ukryć swoją zbrodnię oraz prawdziwe zamiary zmarłego, wmawia kobiecie, że jej mąż oddał życie, ratując Rosario. Amelia udaje opanowaną przed Pedrem, lecz przy pierwszej okazji kontaktuje się z José Luisem. Pedro nakrywa ją na wzywaniu pomocy i uderza. Virginia błaga Dimitria i José Luisa o pomoc dla matki. Mężczyźni spieszą kobiecie na ratunek. Znajdują ją ciężko pobitą.

María zapowiada Alejandrowi, że wkrótce będą razem i nic ich już nie rozdzieli. Montserrat zastaje ją przebraną za nią i domyśla się, że użyła podobnego kamuflażu, kiedy strzeliła do Sandra Narváeza. Adolfo pojawia się i próbuje odebrać Maríi pistolet z ręki. Proponuje, by postrzeliła go w nogę i uciekła. María ostrzega go, że jeśli policja ją zatrzyma, zdradzi jego sekret. On uświadamia ją, że odpłaci jej tą samą monetą, albowiem jest w posiadaniu pistoletu, którym zabiła Sandra oraz jej zeznania.

Macario chce zlecić wykonanie badań DNA, żeby przekonać się, czy Kevin rzeczywiście jest jego synem. Martha przedstawia się Refugiowi jako sekretarka Ezequiela i wręcza mu kopertę. Wyjaśnia, że zawiera poufne informacje, które miały wyjść na jaw tylko w razie jego śmierci.

Odcinek 186

W 186. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: María podaje Alejandrowi truciznę. Sama także ją wypija i umiera. Emisja 21 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Alejandro dziękuję José Luisowi, że pomógł mu w odnalezieniu matki. Ten również okazuje mu swoją wdzięczność za uratowanie życie i prosi, żeby pozwolili mu zaopiekować się córką. Montserrat nie zgadza się oraz zapowiada, że będzie walczyła o prawa do opieki nad Rominą. Erick proponuje Esmeraldzie, żeby została jego narzeczoną. Montserrat ustępuje i wyraża zgodę na to, by José Luis spędzał z córką weekendy.

Refugio odkrywa sekrety Ericka. Ostrzega śpiewaka, żeby zostawił jego żonę w spokoju i opuścił Agua Azul, jeśli nie chce mieć problemów. Esmeralda prosi męża o rozwód, albo pragnie związać się z Erickiem. María podaje Alejandrowi truciznę, którą wypija także sama. Montserrat znajduje męża w ciężkim stanie. María z trudem uświadamia ją, że właśnie dopełnia się jej zemsta. Montserrat woła o pomoc. Pedro zjawia się i oznajmia, że posiada antidotum na truciznę, którą osobiście podsunął Maríi. Montserrat zgadza się zrobić wszystko, o co ją poprosi, w zamian za ratunek dla męża.

Pedro przynosi Maríi złą wiadomość – wziął tylko jedną fiolkę z antidotum, zatem ją czeka śmierć. Dziewczyna umiera, przeklinając Montserratę. Nadia czyni wyrzuty Montserracie, że oddała jej córkę w ręce Pedra, żeby ratować Alejandra. Adolfo niepokoi się na wieść, że Ezequiel zostawił list dla Dimitria. Alejandro przysięga Nadii, że uratuje jej córkę, nawet za cenę własnego życia.

Odcinek 187

W 187. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: José Luis nie chce zwrócić Rominy. Adolfo pomaga Víctorowi. Emisja 21 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Adolfo próbuje nie dopuścić do tego, by Dimitrio otworzył list pozostawiony przez Ezequiela. Erick zostaje zmuszony do opuszczenia Agua Azul. Esmeralda wpada w złość, gdy ten przychodzi się z nią pożegnać, albowiem dla niego zdążyła już poprosić męża o rozwód. Refugio otrzymuje wiadomość od Dimitria z prośbą o przyniesienie listu do jego domu. Nie ma pojęcia, że autorem wiadomości jest Adolfo.

Montserrat zawiadamia Dimitria o porwaniu Victorii i błaga go o pomoc. Pod jego nieobecność Adolfo znajduje i niszczy list od Ezequiela. José Luis nie chce zwrócić matce Rominy. Uważa za niesprawiedliwe to, że razem z Alejandrem wychowują dwójkę dzieci, a on nie ma żadnego. Montserrat natychmiast zawiadamia Alejandra. Pedro rozkazuje Adolfowi zabić Víctora. Ten postanawia darować mu życie, by mógł uciec z rodziną. Víctor zmusza Adolfa do przyznania się, że jest Skorpionem. Zgadza się go kryć w zamian za pomoc w uratowaniu córki.

Montserrat skarży się matce, że José Luis zabrał Rominę. Graciela uspokaja ją, zapewniając, że mężczyzna jest dobrym ojcem i nie skrzywdzi jej córki, po czym wstaje i upada na podłogę.

Odcinek 188

W 188. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Refugio odkrywa, kto kryje się za pseudonimem Skorpiona. Emisja 22 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Refugio mówi Esmeraldzie, że Víctor został uratowany przed śmiercią z rąk Skorpiona. Wspomina żonie o liście od Ezequiela z poufnymi informacjami. Kobieta oznajmia, że także dostała od niego list. Pedro rozkazuje Alejandrowi wypełnić zadanie powierzone Skorpionowi, czyli zabić Víctora. Refugio zgadza się podpisać papiery rozwodowe.

Romina tęskni za matką. José Luis wzywa Montserratę, żeby przyszła uspokoić córkę. Ona prosi go, żeby zwrócił jej Rominę. José Luis daje jej do zrozumienia, że czuł się tak samo rozdarty, gdy od niego odeszła, jak ona teraz, gdy nie może mieć córki przy sobie. Refugio dowiaduje się z listu, że to Adolfo ukrywa się za pseudonimem Skorpiona.

Próbuje zobligować Adolfa, żeby oddał się w ręce sprawiedliwości i wydał Pedra. Ten próbuje z nim negocjować. Wyznaje, że pragnie jedynie wieść spokojne życie u boku Josefiny. Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny, wskutek której Refugio zostaje ranny. Pedro proponuje Dimitriowi, że wyjawi mu tożsamość Skorpiona, który już wielokrotnie go zdradził, żeby go zabił.

Odcinek 189

W 189. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: José Luis oddaje córkę pod opiekę Montserraty. Emisja 22 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Esmeralda znajduje męża w stanie umierającym. Adolfo udaje, że nie ma z tym nic wspólnego i pociesza kobietę. Alejandro prosi Montserratę, żeby uprzedziła José Luisa, że ludzie Pedra go śledzą. Víctor insynuuje, że Refugio zginął z rozkazu Pedra. Dimitrio domyśla się, że to sprawka Skorpiona. Zapowiada, że nie spocznie, dopóki go nie dopadnie i zabije.

Adolfo spowiada się ojcu Anselmowi z kolejnej zbrodni. Ksiądz uprzedza go, że swoim postępowaniem zmusza go do zerwania tajemnicy spowiedzi. Adolfo grozi księdzu, że zabije i jego, jeśli odważy się go zdradzić. José Luis dowiaduje się, że Skorpion pozbawił życia jego jedynego przyjaciela. Do tego ma problem z Rominą, która dostała gorączki. Adolfo zapiera się przed Víctorem, że nie zabił Refugia i obwinia o to Pedra.

Graciela domyśla się, że to Adolfo jest Skorpionem, którego tożsamości nikt inny nie potrafił dotąd odgadnąć. Nadia nie wierzy w to, że jej brat jest zabójcą. José Luis zawiadamia Montserratę i Alejandra, że Romina zachorowała. Adolfo przyrzeka siostrze, że nie pracuje dla Pedra. José Luis obiecuje Montserracie, że nie odbierze jej Rominy.

Odcinek 190

W 190. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Montserrat i Dimitrio są przekonani, że ich matka umiera. Emisja 25 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

José Luis przysięga Montserracie, że nie rozdzieli jej z córką, a kiedy doprowadzi do aresztowania Pedra i Skorpiona, wyjedzie na jakiś czas z Agua Azul. Graciela skarży się Dimitriowi, że nie może chodzić. Josefina mówi Adolfowi, że Dimitrio chce zabić Skorpiona, zaś Pedro zaoferował mu swoją pomoc. Víctor wyjaśnia Nadii, że Adolfo jest Skoropionem oraz opowiada o tym jak Pedro zmusił go, żeby mu pomógł, pod groźbą zabicia jej i ich córki.

Stan zdrowia Rominy polepsza się. José Luis odwiedza grób Refugia. Jest zaskoczony, gdy spotyka przy nim Adolfa. Mężczyzna wyznaje, że czuje się odpowiedzialny za śmierć Refugia, bo nie zrobił nic, żeby powstrzymać Skorpiona. Montserrat i Dimitrio obiecują umierającej matce, że jej nie opuszczą. Graciela czuje się szczęśliwa, że ma kochające dzieci.

Odcinek 191

W 191. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Nadia boi się, że Pedro zmusi Montserratę do zrobienia czegoś złego. Emisja 25 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Amelia pociesza José Luisa rozpaczającego po śmierci Refugia. Erick przyznaje się Virginii, że pocałował ją, żeby odsunąć od siebie Esmeraldę. José Luis oferuje Esmeraldzie swoje wsparcie. Adolfo prosi Pedra, żeby go zabił, bo ma już dość odbierania życia niewinnym ludziom, a nie chce trafić do więzienia. Ten przepowiada mu, że wkrótce zginie z rąk Dimitria. Adolfo usiłuje zmusić Pedra do spełnienia jego prośby, mierząc do niego z pistoletu, lecz ten mu się odgraża i insynuuje, że Josefinę i Nadię spotka nieszczęśliwy finał. José Luis wyznaje Montserracie, że przestał ją kochać. Nadia uprzedza przyjaciółkę, że Pedro wróci do niej, by żądać dotrzymania obietnicy i nie będzie mogła mu się sprzeciwić.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 styczeń 2016         0 Komentarzy · 446 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 312-316
Streszczenia odcinków


Odcinek 312

W 312. odcinku telenoweli „Sekret”: Olmo dowiaduje się od Juana, że Soledad nie może mieć dzieci. Emisja 18 stycznia o godz. 10:20 w TV Puls.

Pepa składa życzenia pomyślności Tristánowi i Gregorii z okazji ślubu. Don Anselmo cierpi, albowiem nie może zdradzić akuszerce prawdy o jej pokrewieństwie z Tristánem. A właściwie jej braku. Pepa i Tristán ukrywają swoje prawdziwe uczucia i wmawiają sobie, że są szczęśliwi. Francisca wstrzymuje przygotowania do ślubu Soledad z Olmem, by wpierw ożenić syna.

Rodzeństwo Castañedów szuka Raimunda. Mężczyzna odnajduje się, uspokajając ich postrzępione nerwy, i chce porozmawiać z Emilią. Mariana wyznaje Paquitowi swoje uczucia. On jednak odtrąca ją z troski o jej bezpieczeństwo, po tym jak aptekarze zagrozili mu, że mogą ucierpieć bliskie mu osoby.

Rosario namawia Alfonsa, żeby odciął się od brudnych interesów swojego brata. Juan zdradza Olmowi, że Soldad nie może obdarować go potomkiem. Mężczyzna wpada w złość.

Odcinek 313

W 313. odcinku telenoweli „Sekret”: Rosario pragnie podzielić się z Pepą swoimi podejrzeniami. Emisja 19 stycznia o godz. 10:20 w TV Puls.

Francisca zauważa, że Tristán zmawia się z Mauriciem i wcale nie jest z tego powodu zadowolona. Ponadto ponagla ojca Anselmo w załatwianiu formalności związanych ze ślubem jej syna. Rosario słyszy skargi, jakimi wzajemnie obrzucają siebie ksiądz i pani Montenegro, a dotyczą one prawdziwego ojca Tristána…

Enriqueta pociesza Marianę i prosi Rosario, by pozwoliła jej rozmówić się z Paquitem. Raimundo radzi się Tristána w sprawie zakończenia sprawy Castañedów. Ostatecznie postanawia wycofać się ze swoich planów. Olmo próbuje dowiedzieć się od Pepy, czy Soledad faktycznie nie będzie mogła obdarować go potomkiem, lecz ona pozostawia go z jego wątpliwościami. Rosario postanawia podzielić się z akuszerką swoimi podejrzeniami…

Odcinek 314

W 314. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa pyta Raimunda, czy kochał się z Franciscą przed jej ślubem. Emisja 20 stycznia o godz. 10:20 w TV Puls.

Rosario mówi Pepie, że jej zdaniem Tristán nie urodził się przedwcześnie, jak zapewnia Francisca, i mógł zostać poczęty przez innego mężczyznę. Mariana obwinia się o odejście Paquita z Puente Viejo. Enriqueta obiecuje, że z nim porozmawia.

Alfonso i Emilia godzą się. Raimundo zgadza się wrócić do pracy w zajeździe. Gregoria cieszy się z powodu zbliżającego się ślubu. Tristán przyrzeka, że zazna u jego boku szczęście. Pepa uprzedza Soledad, że Olmo wypytywał ją o to, czy może dać mu dzieci i namawia dziewczynę do szczerej rozmowy z narzeczonym. Kiedy Olmo stwarza ku temu okazję, Soledad nie ma odwagi wydusić z siebie ani słowa.

Pepa pyta Raimunda, czy istnieje możliwość, że Tristán jest jego synem.

Odcinek 315

W 315. odcinku telenoweli „Sekret”: Raimundo proponuje Pepie, żeby odszukali Leonor, dawną opiekunkę Franciski. Emisja 21 stycznia o godz. 10:20 w TV Puls.

Raimundo przyznaje się Pepie, że spędził noc z Franciscą przed jej ślubem z Salvadorem Castro. Ta wiadomość rozbudza nadzieje akuszerki. Francisca wczytuje się w list napisany przez nią samą przed laty do Raimunda, który mógłby odmienić jej los, gdyby w odpowiednim czasie zdecydowała się go wysłać.

María Cristina widzi, jak Paquito odtrąca Marianę. Manuel wyjaśnia jej, że chłopak postąpił tak, by chronić ukochaną. Francisca udaje ukontentowaną, gdy dowiaduje się, że Emilia pozbyła się problemów. Później naskakuje Mauricia, że zawiódł jej zaufanie i nie szpiegował należycie rodziny Ulloa, jak mu poleciła. On obiecuje się zrehabilitować. Wkrótce potem Francisca dowiaduje się, że mąż Emilii zabił Lucia i zamierza wykorzystać tę wiedzę do własnych celów.

Pepa nie wie, co zrobić z informacją, którą podrzucił jej Raimundo. Ulloa podsuwa jej pomysł. Żeby dotrzeć do prawdy, muszą odnaleźć Leonor, dawną opiekunkę pani Montenegro.

Odcinek 316

W 316. odcinku telenoweli „Sekret”: Francisca oferuje Emilii pomoc, lecz w zamian żąda dozgonnego posłuszeństwa. Emisja 22 stycznia o godz. 10:15 w TV Puls.

Raimundo opowiada Pepie o Leonor i oboje postanawiają wszcząć poszukiwania kobiety. Rosario dzieli się z nimi niewielką wiedzą, jaką posiada na jej temat.

Emilia i Alfonso są zaniepokojeni wieściami od Franciski o tym, że rozpoczęto dochodzenie w sprawie śmierci Lucia. Juan obawia się kary, jaka może spotkać jego brata. Raimundo tymczasem wietrzy w tym spisek. Emilia jest gotowa zaprzedać swoją duszę diabłu, jeśli Francisca znajdzie remedium na jej problemy.

Olmo podejmuje bezowocną próbę zmuszenia Soledad do przyznania się do swojej niepłodności. Juan jest zdziwiony brakiem reakcji ze strony Olmo po tym jak zdradził mu sekret swojej byłej żony. Mariana jest rozczarowana postawą Enriquety, która nie chce jej pomóc w ucieczce. Mimo wszystko, nie zamierza porzucać swoich planów. Tristán wręcza Pepie zaproszenie na ślub z Gregorią. Żebrak zapewnia akuszerkę, że zna Leonor.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 styczeń 2016         0 Komentarzy · 486 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Santa Diabla" odc. 133-139
Streszczenia odcinków


Odcinek 133

Alicia czuje się zdradzona przez Willy’ego. Willy Jr. powtarza Begoñii informację podsłuchaną z rozmowy Santy z Alicią – to Alicia zabiła George’a. Inés widzi, jak Santa i Humberto uprawiają seks. Alicia wyjaśnia Bárbarze, że to Willy oszpecił jej twarz w zemście za to, że posłała go do więzienia. Santa oświadcza Santiagowi, że wie o jego znajomości z Willym. Lucy znajduje ciało doktora Murraya w pokoju Santiaga.

Santiago czyni wyrzuty Inés, że nasłała na niego doktora Murraya i obarcza ją winą za to, co go spotkało. Patricio zawiadamia Humberta, że w kryjówce jego brata znaleziono zwłoki mężczyzny. Santa wyjawia Willy’emu, że Santiago wykradł partyturę jego kompozycji oraz jej zdjęcie, dlatego znał ją wcześniej, zanim ona poznała jego. Prosi go, by zadbał o ich syna, bo Santiago jest bardzo niebezpieczny i ma obsesję na jej punkcie.

Odcinek 134

Santiago porywa Lucy i zabiera ją do domku Robledów, by więzić w piwnicy. Begoña zapewnia Paulę i Willy’ego o niewinności Santy oraz wskazuje prawdziwą zabójczynię George’a – Alicię. Patricio zabiera Humberta do pokoju, który najmuje Santiago. Inés ostrzega Willy’ego przed Bárbarą. Mówi mu, że słyszała jak ona i Francisca zmawiały się przeciwko niemu. Francisca pragnie dowiedzieć się, co łączy Santę z Humbertem. Inés poznaje swoją córkę. Humberto jest zaniepokojony poziomem szaleństwa brata. Santiago zjawia się u niego z propozycją nie do odrzucenia – jeśli podpisze dokumenty, w których powierzy mu sprawowanie pieczy nad fortuną Canów, on wycofa wniesiony przeciwko niemu pozew.

Odcinek 135

Bárbara zarzuca Willy’emu, że ją oszukał oraz dowiaduje się, że George został zabity przez Alicię. Humberto zaskakuje Santiaga wiadomością o tym, że odkrył jego kryjówkę i wie o śmierci doktora Murraya. Santa proponuje Inés współpracę w ujęciu Santiaga, żeby powstrzymać go przed wyrządzeniem kolejnej krzywdy. Bárbara jedzie na posterunek policji z zamiarem pozwania Alicii.

Willy Jr. prosi matkę o przebaczenie oraz powtarza to, co usłyszał od Alicii na temat George’a. Lucy udaje się uwolnić, lecz gdy rzuca się do ucieczki, Santiago do niej strzela. Humberto namawia Ivána, żeby pojechał do Victorii i nie zostawiał jej samej. Policja szuka Alicii w jej domu. Santiago nakrywa Inés z Patriciem w swoim pokoju.

Odcinek 136

Patricio ucieka przed Santiagiem. Rani Rebecę i zamyka ją razem z Inés. Humberto przekonuje Santę do wyjazdu do Marrero razem z jej synem. Elisa dowiaduje się od Pancha o tym, że Alicia zabiła George’a. Willy uprzedza Alicię, że Bárbara wydała ją policji. Victoria przynosi Panchowi dokumenty prawdziwego zabójcy Ulisesa. Luchy zawiadamia Pancha, że została postrzelona. Inés mówi Humbertowi, że Santiago próbował ją zabić. Elisa wyrzuca Alicię z domu, gdyż nie chce jej więcej pomagać. Willy nie pozwala Sancie i Humbertowi zabrać jego syna. Santa ogląda zdjęcia Santiaga w jego pokoju. Nie ma wątpliwości, że mężczyzna zupełnie nie panuje nad swoim szaleństwem.

Odcinek 137

Pancho ratuje życie Lucy. Santiago rozkazuje ojcu Miltonowi udzielić mu ślubu z Santą. Francisca zwraca się do Willy’ego z prośbą o pomoc. Santa prosi Humberta, żeby nie pozwolił Santiagowi ich skrzywdzić. Razem z Inés i Panchem postanawiają zastawić na niego pułapkę. Alicia jest zdecydowana zemścić się na Bárbarze. Wchodzi do jej pokoju i oblewa jej twarz kwasem. Ojciec Milton uprzedza Franciscę przed chorym zachowaniem Santiaga. Willy wydaje Alicię policji. Iván szuka Victorii w „Złotej kończynie”. Santiago krąży wokół domu Santy…

Odcinek 138

Paula mówi Begoñii, że spodziewa się córeczki. Ojciec Milton radzi Sancie, żeby zwróciła się do policji o ochronę, bo grozi jej poważne niebezpieczeństwo ze strony Santiaga. Inés przypomina Santiagowi, że nie może wziąć ślubu z Santą, bo jest jej mężem. Santiago prosi ją o pomoc w znalezieniu nowej kryjówki. Francisca martwi się o Bárbarę, która może spróbować odebrać sobie życie, gdy zobaczy swoją twarz. Humberto obiecuje Sancie, że za wszelką cenę ochroni ją przed Santiagiem. Patricio grozi Victorii. Żąda wydania pieniędzy ze sprzedaży domu. Dochodzi do szarpaniny, wskutek której Patricio zostaje ranny. Bárbara zdejmuje bandaże ze swojej twarzy. Francisca ucieka z przerażenia na jej widok.

Odcinek 139

Santa ucieka razem z synem i Humbertem. Inés zdradza ich. Oświadcza, że nigdy nie wydałaby Santiaga, bo go kocha. Później wyjawia Santiagowi, w jaki sposób Santa planowała go schwytać. On odbiera jej życie, by móc ożenić się z Santą. Transito otwiera własną restaurację. Policja znajduje ciało zabitej Inés w pokoju hotelowym.

Santiago zmusza ojca Miltona do udzielenia mu ślubu z Santą. Później grozi Begoñii śmiercią, jeśli nie zrobi tego, co jej rozkaże. Lekarz uświadamia Franciscę i Danielę, że Bárbara już nigdy nie odzyska twarzy, jaką miała wcześniej. Pancho przyjeżdża do hotelu, w którym zabito Inés. Iván dekoruje dom ozdobami świątecznymi, żeby zrobić niespodziankę Victorii. Santa przyjeżdża pod adres, wskazany jej przez Santiaga. Na miejscu spotyka matkę i ojca Miltona.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 styczeń 2016         0 Komentarzy · 428 Czytań · Drukuj
 
 
Szósty sezon serialu „Sekret” od 8 lutego w TV Puls
Premiery w Polsce


Premiera szóstego sezonu hiszpańskiego serialu „Sekret” z Megan Montaner i Álexem Gadea w TV Puls. Emisja od 8 lutego w dni powszednie o godz. 10:20.

Widzowie hiszpańskiego serialu „Sekret” mogą odetchnąć z ulgą. 8 lutego TV Puls rozpocznie emisję szóstego i ostatniego sezonu pierwszego rozdziału o przygodach akuszerki Pepy, złożonego z 382 odcinków. Emisja w telewizji w dni powszednie o godz. 10:20.

Szósty sezon przyniesie wiele zmian u mieszkańców Puente Viejo. Pomimo komplikacji przy porodzie Emilia wyda na świat córeczkę. Gregoria zdecyduje się definitywnie opuścić miasteczko. Tristán pozna prawdę o swoim ojcu i zapragnie wyprowadzić się z Casony oraz zażąda od matki otrzymania należnej mu części rodzinnego majątku. Olma czeka wielka niespodzianka. W jego życiu pojawi się Isabel, z którą łączy go nie tylko namiętna przeszłość, ale także jej owoc, syn Fernando. Spełni się wreszcie wielkie marzenie Pepy o ślubie z Tristánem oraz założeniu z nim rodziny. Niestety, niespodziewany powrót ciężarnej Gregorii zburzy ich chwilową radość…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 styczeń 2016         0 Komentarzy · 389 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 307-311
Streszczenia odcinków


Odcinek 307

W 307. odcinku telenoweli „Sekret”: Olmo złości się na wieść, że Pepa wraca do Jaralu i planuje poważne zmiany. Emisja 11 stycznia o godz. 10:30 w TV Puls.

Francisca żąda wyjaśnień od Gregorii. Wyraża stanowczy sprzeciw jej decyzji o opuszczeniu Puente Viejo. Inaczej jest z Tristánem, który okazuje jej zrozumienie. Francisca wytyka synowi i córce, że dotąd nie obdarowali jej wnukiem.

Alfonso podejrzewa, że Juan daje się podpuszczać Enriquecie i planuje opłacić człowieka, który zabije jego teścia. Tristán dowiaduje się od Mauricia o dziwnym zachowaniu Raimunda oraz rodzeństwa Castañedów. Manuel i María Cristina wypytują Paquita o interesy Parda.

Papa przejmuje pacjentów Gregorii. Ani Tristán, ani Gregoria nie mają odwagi powiedzieć akuszerce, że zerwali zaręczyny. Pepa zamierza uderzyć Olma tam, gdzie zaboli go najbardziej. Wpada na pomysł urządzenia w Jaralu schroniska dla potrzebujących.

Odcinek 308

W 308. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa proponuje Gregorii, żeby porozmawiały jak kobieta z kobietą. Emisja 12 stycznia o godz. 10:30 w TV Puls.

Olmo publicznie grozi Pepie. Akuszerka nie daje się zastraszyć, zmuszając brata do ustąpienia. Soledad niepokoi się o Olma, który nie przychodzi na umówione spotkanie. Do tego spotyka Juana. Później dowiaduje się, co zatrzymało jej narzeczonego. Olmo zwraca się do Pedra z prośbą o powstrzymanie Pepy.

Alfonso popełnia błąd. Specjalista, którego radził się Raimundo okazuje się być adwokatem, a nie, jak przypuszczał, płatnym zabójcą. Obawia się, że gdyby Emilia dowiedziała się, co myślał, przestałaby go kochać.

Tristán zaczyna interesować się problemami Raimunda. Ten uspokaja go, że ma się znakomicie oraz wyraża nadzieję na odzyskanie zajazdu. Juan rozczarowuje go – nie zamierza spełniać jego żądania. Paquito prosi Norberta, żeby pomógł mu prześwietlić aptekarzy. Pepa dowiaduje się od Franciski o wyjeździe Gregorii bez Tristána. Zamierza rozmówić się z panią doktor jak kobieta z kobietą.

Odcinek 309

W 309. odcinku telenoweli „Sekret”: Francisca uświadamia Olma, że nieprędko się od niej uwolni. Emisja 13 stycznia o godz. 10:30 w TV Puls.

Pepa zachęca Gregorię do pozostania w Puente Viejo, lecz ona zdaje się być zdeterminowana do wyjazdu. Później namawia Tristána, żeby przekonał narzeczoną do zmiany zdania. Tristán odmawia, uznając takie zachowanie za przesadny egoizm.

Juan nie tylko stawia się Raimundo, ale także zwalnia go z pracy. Uważa, że jego groźby są bezpodstawne. Ulloa prosi o radę Tristána. Ten uprzedza go, by nie działał zbyt pochopnie i zobowiązuje się mu pomóc. Raimundo grozi Juanowi, że doniesie synom Lucia o tym, co zrobił.

Ojciec Gabriel prosi wuja o odwołanie polecenia przeniesienia księdza Anselma do innej parafii, by mógł pozostać w Puente Viejo. Maria Cristina dowiaduje się, że Paquito ma „zajęte noce” i wietrzy w tym podstęp. Soledad postanawia rozstać się na jakiś czas z Olmem i wspólnie uzgadniają motywy, którymi będą tłumaczyć swoją rozłąkę. Olmo myśli, że spełnił w wymagania Franciski, lecz tak nie jest. Żądania kobiety jeszcze się nie kończą.

Odcinek 310

W 310. odcinku telenoweli „Sekret”: Raimundo i Emilia dowiadują się, że Alfonso zabił Lucia. Emisja 14 stycznia o godz. 10:30 w TV Puls.

Francisca rozkazuje Olmowi poślubić jej córkę. Alfonso i Juan nie wiedzą, jak zareagować na groźbę Raimunda. Enriqueta proponuje im pozbyć się kłopotu, pozbawiając go życia. Alfonso wyznaje żonie i teściowi, że to nie Juan zabił Lucia, lecz on.

Aptekarze domyślają się, że Paquito knuje coś za ich plecami i bacznie go obserwują. Norberto spotyka się z Paquitem, by ostrzec go przed fałszywymi aptekarzami, którzy okazują się być bardzo niebezpieczni. Pada strzał…

Olmo przyjmuje Pedra w swoim domu. Burmistrz przynosi mu wieści w sprawie usunięcia schroniska dla potrzebujących założonego przez Pepę. Pepa przychodzi pożegnać Gregorię.

Odcinek 311

W 311. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa symuluje radość na wieść, że Gregoria i Tristán wyznaczyli datę ślubu. Emisja 15 stycznia o godz. 10:30 w TV Puls.

Gregoria rozkazuje woźnicy ruszyć zaprzęg. Alfonso opowiada Emilii i Raimundowi o tym, jak zabił Lucia. Paquito grzebie ciało Norberta, zabitego przez Manuela. Aptekarze mają nadzieję, że śmierć przyjaciela zwiąże ręce ich pracownikowi.

Soledad przyjmuje oświadczyny Olma. Następnie narzeczeni oznajmiają Francisce swoje zaręczyny. Olmo wyraża nadzieję, że Soledad obdaruje go dziećmi. Francisca rozkazuje córce ukryć przed przyszłym mężem, że jest bezpłodna.

Raimundo znika bez śladu. Emilia odsuwa się od Alfonsa. Gregoria wraca do Puente Viejo i spotyka się z Tristánem. Akuszerka spotyka ich na placu i dowiaduje się, że planują wziąć ślub za dwa tygodnie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 561 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Za głosem serca" odc. 169-183
Streszczenia odcinków


Odcinek 169

Laurito prosi José Luisa, żeby pozwolił mu być razem z Montserratą i Alejandrem. On odmawia, a co więcej oznajmia chłopcu, że wkrótce obdaruje go rodzeństwem. Alejandro ma żal do Macaria, że ukrył przed nim istnienie przyrodniej siostry. Ten powołuje się na złożoną przed laty przysięgę. Rosario wytyka José Luisowi, że powiedział Lauritowi o ciąży Montserrat. Uprzedza go, że to nie jego dziecko oraz zapowiada, że nie spocznie, dopóki Laurito nie odzyska prawdziwych rodziców. José Luis wpada w złość i wyrzuca kobietę z domu. Montserrat i Alejandro proszą Carlotę o wsparcie w konfrontacji z Ezequielem. José Luis przychodzi do domu Fabioli z nakazem aresztowania.

Odcinek 170

W 170. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Fabiola zdradza Montserracie, kim naprawdę jest Graciela. Emisja 11 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

María zamierza uwieść José Luisa, żeby przekonać się, co czuje Montserrat, gdy będąc z nim, rozmyśla o Alejandrze. Ezequiel traci zaufanie do żony i nie chce więcej sypiać z nią w jednym łóżku. Esmeralda zezwala Refugiowi zobaczyć się z synem. Mężczyzna pragnie zdobyć przebaczenie żony i odzyskać rodzinę. Ezequiel składa wizytę ojcu Anselmowi, żeby zawiadomić go o powrocie Alejandra. Montserrat i Alejandro odwiedzają Fabiolę. Kobieta skarży się, że została oszukana przez własną matkę, która namówiła ją do przelania wszystkich pieniędzy na jej konto i obiecała wspólną podróż, by ustrzec ją przed więzieniem. Jednocześnie uświadamia Montserrat, że ich matka naprawdę nazywa się Guadencia Jiménez i jest córką biednej szwaczki.

Odcinek 171

W 171. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Alejandro odzyskuje swoje nazwisko bez zeznań ojca Anselma. Emisja 11 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Fabiola opowiada Montserracie i Alejandrowi prawdziwą historię Gracieli. Dimitrio i Refugio rozmawiają z lekarzem sądowym na temat zwłok Pedra Mediny. Víctor przyjeżdża do nich razem z Nadią. By upewnić się, że ciało należy do jej męża, kobieta pyta lekarza, czy zmarły ma okaleczone jądra. Ten zapewnia ją, że tak. José Luis i María zastawiają pułpakę na Montserrat i Alejandra.

Ojciec Anselmo przyjeżdża do domu Mendozów w towarzystwie Ezequiela. Rosario, Alejandro i Montserrat witają go i zasypują pytaniami o to, co się z nim działo. Adolfo dowiaduje się od Josefiny, że ojciec Anselmo żyje. Zamierza rozmówić się z Ezequielem, który wmówił mu, że zabił księdza. José Luis zwraca wolność Montserracie i dziękuje jej, że była jego żoną. Ona również okazuje mu wdzięczność za hojny gest. Ojciec Anselmo idzie do sądu, by zaświadczyć, że Alejandro jest prawdziwym synem Benjamína. Sędzia nie przyjmuje jego zeznań, albowiem zjawił się za późno. Okazuje się, że nie są one jednak potrzebne, albowiem testament zmarłego oraz wyniki badań DNA wystarczyły, by Alejandro odzyskał swoje nazwisko.

Odcinek 172

W 172. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: María zaciąga Alejandra do łóżka, żeby zdenerwować Montserratę. Emisja 12 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Esmeralda mówi Nadii i Víctorowi, że planuje powrót do występów w „La escondida”. Montserrat przygotowuje się do wyprowadzki z domu José Luisa razem z synem. Ojciec Anselmo uświadamia Macaria, że gdyby uprzedził go wcześniej o więzi łączącej Fabiolę z Gracielą nie doszłoby do niejednej tragedii. María wysyła anonimowy list do Montserraty, w którym insynuuje jej, że Alejandro ją okłamuje. Później dzwoni do Alejandra i umawia się z nim. Montserrat nakrywa ich razem półnagich w łóżku, lecz nie daje się oszukać. José Luis wytyka Maríi, że go okłamała, zapewniając że naprawdę spotyka się z Alejandrem. Później wraca do domu i próbuje zatrzymać Montserratę. Sięga po broń i mierzy z niej do Alejandra, zmuszając go do wyjścia. Alejandro zapowiada, że wróci po swoją żonę.

Odcinek 173

W 173. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Víctor i Nadia zaręczają się. Fabiola trafia do aresztu. Emisja 12 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Alejandro pożycza od Macaria pistolet, żeby wrócić po Montserratę. Ojciec Anselmo na próżno usiłuje ostudzić jego nerwy. Alejandro zjawia się w domu José Luisa, oddaje strzał w powietrze i rozkazuje mężczyźnie zwrócić mu żonę. Montserrat schodzi do Alejandra przez balkon. José Luis także sięga po broń i próbuje powstrzymać Alejandra. Montserrat oświadcza mężczyźnie, że go nie kocha i nigdy nie będzie oraz że Alejandro jest miłością jej życia. Macario ściąga na pomoc Víctora. Wspólnymi siłami zmuszają José Luisa do opuszczenia broni. Ten zapowiada Montserracie i Alejandrowi, że nigdy nie zaznają szczęścia.

Fabiola zostaje przewieziona do aresztu dla kobiet. Montserrat i Alejandro świętują to, że znowu są razem, podczas gdy José Luis upija się i zaszywa się w sypialni, gdzie wspomina szczęśliwe chwile z ukochaną. Adolfo wyznaje ojcu Anselmo podczas spowiedzi, że jest Skorpionem oraz że chce przestać czynić zło, lecz nie wie, jak tego dokonać. Ksiądz namawia go do oddania się w ręce sprawiedliwości. Víctor oświadcza się Nadii. Kobieta z radością zgadza się zostać jego żoną.

Odcinek 174

W 174. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Montserrat wydaje na świat Rominę, córkę José Luisa. Emisja 13 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Ojciec Anselmo zaskakuje Maríę swoją wizytą. Ksiądz zdradza, że przychodzi z zamiarem sprowadzenia jej zbłąkanej duszy na właściwą drogę. Ona sugeruje mu, by lepiej zatroszczył się o Alejandra i Montserrat, bo zgotuje im istne piekło. Ksiądz odwiedza także z José Luisa z podobnymi intencjami. Powołuje się na wolę Boga, by otworzyć mu oczy ostatnie wydarzenia. Mężczyzna nie zamierza zrezygnować z Montserraty i dodaje, że Bóg był dla niego niesprawiedliwy. Adolfo planuje opuścić Agua Azul na jakiś czas. Ezequiel próbuje go zatrzymać, wyjaśniając, że w ten sposób naraża ich oboje i dla własnego dobra powinni trzymać się razem.

Mija jakiś czas. Nadia wybiera suknię ślubną. Montserrat i Alejandro przychodzą do ginekologa na kontrolę. José Luis chce być niej obecny. Ezequiel zamierza kandydować na stanowisko gubernatora stanu i rozpoczyna kampanię, podczas gdy Adolfo i Josefina odwiedzają kolejne sierocińce z zamiarem ofiarowania datków. Wszyscy zbierają się na celebracji zaślubin Nadii i Víctora. Dimitrio nie kryje zaskoczenia z powodu ponownego spotkania z Virginią.

Podczas wesela Montserrat czuje się źle i prosi Alejandra, by zawiózł ją do szpitala. Graciela wraca z podróży. Pedro nachodzi ją z żądaniem odwdzięczenia się za wcześniejsze przysługi. Kobieta zbywa go. Montserrat wydaje na świat córeczkę. Goście weselni dowiadują się o narodzinach dziewczynki i wznoszą toast na jej cześć.

Odcinek 175

W 175. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Fabiola odbiera sobie życie na oczach Gracieli. Emisja 13 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Refugio gratuluje José Luisowi, że został ojcem. Ten skarży się, że nie może nacieszyć się bliskością z córką z powodu Alejandra. Adwokat odwiedza Fabiolę w areszcie, by oznajmić jej, że jest wolna. Kobieta odmawia wyjścia z zamknięcia, bo nie ma dokąd pójść. Adwokat informuje ją, że działa z polecenia jej przyrodniego rodzeństwa, którzy oferują jej swoją pomoc, ale ona ją odtrąca.

Alejandro wznosi toast z Víctorem i Macariem z okazji narodzin Rominy. Pojawia się José Luis i insynuuje Alejandrowi, że powinien złożyć mu gratulacje. Alejandro oświadcza, że chociaż w żyłach Rominy nie płynie jego krew, kocha ją jak własną córkę. José Luis odpowiada, że czuje dokładnie to samo do Laurita. Alejandro złości się i wygania rywala, lecz ten mu się stawia.

Refugio pyta Esmeraldę, czy jest gotowa, żeby na powrót zostali rodziną. Jest rozczarowany jej niezdecydowaniem, a do tego złości się na wiadomość, że planuje dalej występować skąpo ubrana przed klientami jej lokalu. Fabiola przychodzi do Gracieli, żeby zarzucić jej, że ją okłamała. Kobieta próbuje się tłumaczyć, ale ona nie chce jej słuchać. Sięga po pistolet, przykłada go sobie do skroni i na oczach matki odbiera sobie życie.

Odcinek 176

W 176. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Graciela zostaje przewieziona do szpitala. Chce umrzeć. Emisja 14 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Adolfo oświadcza się Josefinie. Kobieta zgadza się za niego wyjść i wyznaje mu miłość. José Luis przychodzi do domu Montserraty i Alejandra, by zobaczyć córkę. Montserrat zarzuca mu, że nie dotrzymuje warunków umowy, a do tego próbuje odebrać jej prawa do opieki nad córką. José Luis odpowiada jej, że jest taka sama jak Graciela, co źle wróży wychowaniu Rominy. Montserrat policzkuje go.

Carlota prosi Dimitria i Montserratę, żeby odwiedzili matkę, która zupełnie się zapuściła. Dimitrio okazuje obojętność. Pedro dzwoni do Adolfa, żeby go nastraszyć. Adolfo ratuje Josefinę przed potrąceniem przez samochód. Víctor powstrzymuje Nadię przed położeniem się do łóżka, do którego ktoś podrzucił skorpiony.

Montserrat i Dimitrio odwożą matkę do szpitala. Kobieta żali się, że jest dla nich utrapieniem. Oboje odpowiadają, że zbiera żniwa tego, co sama zasiała. Nadia domyśla się, że Pedro stoi za podrzuceniem skorpionów do jej sypialni. Víctor jest zaintrygowany reakcją José Luisa, który nie okazał zaskoczenia, ani nie skomentował ich podejrzeń co do tego, że Pedro żyje.

Odcinek 177

W 177. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Refugio jest zawiedziony, gdy José Luis ukrywa przed nim prawdę. Emisja 14 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Graciela posądza Carlotę o próbę wyrzucenia jej z domu. Montserrat przypomina matce, że sprzedała go ciotce. Ta zgłasza chcęć odzyskania byłej własności. Dimitrio wytyka matce, że ma dość pieniędzy, by zamieszkać, gdziekolwiek zapagnie. Josefina odkrywa, że Adolfo stróżował pod jej domem, bo zobaczył jak jakieś podejrzane osoby kręciły się wokół niego. Zaprasza go do środka na śniadanie. Víctor uspokaja Nadię zapewnieniem o tym, że Dimitrio wyjaśni sprawę śmierci Pedra. Ona niepokoi się na myśl o tym, że jej koszmar jeszcze się nie zakończył.

Montserrat dowiaduje się, że jej matka jest ciężko chora i odmawia leczenia, bo chce żeby Bóg zabrał ją do Fabioli. Esmeralda poznaje i zachwyca się piosenkarzem o imieniu Erick. On zaprasza ją na obiad. Dimitrio i Refugio przychodzą do José Luisa, żeby wypytać go o noc, w której zniknął Pedro. Refugio nie wierzy w to, że jego przyjaciel był zdolny do zabicia mężczyzny i pozbycia się jego ciała.

Odcinek 178

W 178. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Montserrat podejrzewa, że José Luis kryje Pedra Medinę. Emisja 15 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Nadia opowiada Montserracie o incydencie ze skorpionami oraz podejrzeniach o tym, że Pedro żyje. Kevin przychodzi do kawiarni i wypytuje o Macaria. Dominga dowiaduje się, że mężczyzna jest synem jej męża i chce go poznać. José Luis przyłącza się do Montserraty, Laurita i Rominy, gdy spotyka ich w restauracji. Co więcej, odbiera telefon kobiety, gdy dzwoni do niej Alejandro, i próbuje dokuczyć rywalowi. Alejandro ubliża mu i żąda rozmawiać z Montserratą, by ostrzec ją o grożącym jej niebezpieczeństwie ze strony José Luisa. Dominga przedstawia Macariowi jego syna, Kevina. Josefina wyznaje Nadii w sekrecie, że Adolfo jej się oświadczył i planują się pobrać. Montserrat zarzuca José Luisowi, że współpracuje z Pedrem Mediną. Ostrzega go, że jeśli tak jest, nigdy więcej nie zobaczy córki.

Odcinek 179

W 179. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: María przebiera się za Montserratę, by uwieść Alejandra. Emisja 15 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Montserrat znajduje na swoim samochodzie napis „zdzira” i myśli, że to sprawka José Luisa. On wytyka jej, że sama urobiła sobie taką reputację w miasteczku. Pedro porywa Adolfa, żeby go szantażować. Rozkazuje mu zabić Ezequiela albo w przeciwnym razie on odegra się na jego narzeczonej. Graciela prosi syna, żeby jej nie opuszczał i mocno przytulił. Adolfo zabija dwoje ludzie Mediny, którym ten polecił dać mu nauczkę. Refugio jest zazdrosny o nowego znajomego Esmeraldy i urządza jej scenę.

José Luis przeszkadza Montserrat, gdy ta idzie do swojego pokoju, żeby przygotować się do kąpieli. Tłumaczy się, że jako szef policji chciał sprawdzić, czy ona i jej dzieci mają się dobrze. Informuje ją również, Alejandro został zatrzymany za to, że mu ubliżył oraz go pobił. Refugio zarzuca Esmeraldzie, że umawia się z innym mężczyzną, choć jest jego żoną. Ona przypomina mu, że są w separacji oraz dodaje, że każdego dnia przekonuje się, że powinni żyć osobno. María przebiera się za Montserratę, po czym odwiedza Alejandra na komisariacie i próbuje go uwieść.

Odcinek 180

W 180. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Ksiądz Anselmo ostrzega Ezequiela przed niebezpieczeństwem. Emisja 18 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Macario skarży się ojcu Anselmowi, że odkąd pojawił się Kevin, Dominga nie poświęca mu już dość uwagi. Ksiądz namawia mężczyznę, żeby znalazł wspólny język z synem i wykorzystał daną mu szansę od Boga. Montserrat odwiedza męża w areszcie. Alejandro początkowo wygania ją, gdyż omyłkowo bierze ją za Maríę. Później przeprasza i usprawiedliwia się. María dostaje obsesji na punkcie Alejandra i daje się ponieść wyobraźni.

Po zwolnieniu z aresztu Alejandro wypomina José Luisowi, że wtargnął do jego domu podczas jego nieobecności. Adolfo przychodzi do ojca Anselma, żeby się wyspowiadać. Ponieważ nie daje się namówić przez księdza do wyjawienia policji nieczystych zamiarów Pedra Mediny, ten postanawia działać na własną rękę i spieszy ostrzec Ezequiela przed grożącym mu niebezpieczeństwem. Alejandro wręcza żonie w prezencie samochód. José Luis nakrywa ich na pocałunku i zauważa nowy nabytek Montserrat.

Odcinek 181

W 181. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Adolfo dokonuje nieudanego zamachu na życie Ezequiela. Emisja 18 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Erick śpiewa Esmeraldzie piosenkę napisaną specjalnie dla niej. Dominga jest zachwycona talentem chłopaka, co wcale nie podoba się jej zazdrosnemu mężowi. Adolfo strzela do Ezequiela, gdy ten wygłasza przemówienie wyborcze. Montserrat wpada w panikę, kiedy podczas jazdy nowym samochodem widzi twarz José Luisa w lusterku i powoduje wypadek. María ponownie przebiera się za Montserratę i nachodzi Alejandra, tym razem w jego domu. Mężczyzna rozkazuje ochroniarzom wyprowadzić natrętną kobietę oraz zakazuje im wpuszczać ją do środka.

Ezequiel zabrania żonie wychodzić z domu z obawy o jej życie. Montserrat obwinia José Luisa o spowodowanie stłuczki. On odpiera jej zarzuty i tłumaczy, że był wtedy w swoim biurze, i ma na to świadków. Na dodatek ostrzega ją, że nadmieni o incydencie sędziemu, albowiem niepokoi się o córkę. Montserrat zarzuca mu, że próbuje ją zdyskredytować przed sądem z zemsty. Przekonany, że Adolfo spełnił jego rozkaz, Pedro oznajmia szwagrowi, że zyskał kilka dodatkowych dni życia dla ukochanej Josefiny. Adolfo nie pozwala mu jej skrzywidzić oraz zapowiada, że już nigdy więcej nikogo nie zabije. Pedro uważa jednak inaczej.

Alejandro prosi Montserratę, żeby opowiedziała mu, jak doszło do stłuczki. Kiedy dowiaduje się, że stoi za tym José Luis, jest zdecydowany porozmawiać z nim jak mężczyzna z mężczyzną. Montserrat powstrzymuje go, gdyż uważa, że José Luis szuka pretekstów, by na powrót umieścić go w areszcie. Adolfo martwi się na wieść, że Ezequiel przeżył. Ezequiel proponuje José Luisowi, że zdradzi mu prawdziwą tożsamość Skorpiona, jeśli pomoże mu wyjechać z kraju. José Luis prosi prosi Refugia, żeby go krył. Alejandro wypomina José Luisowi, że z jego winy omal nie doszło do tragedii, w której mogła ucierpieć jego żona. José Luis zasłania się zmyślonym alibi, a Refugio go kryje. Ezequiel przeraża się, gdy widzi jak Pedro grozi Carlocie bronią.

Odcinek 182

W 182. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Rosario zostaje porwana. Alejandro podejrzewa, że to sprawka Pedra. Emisja 19 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Pedro zmusza Ezequiela, by przyznał się przed żoną, że jest przemytnikiem i zbrodniarzem, oraz że był marnym policjantem i tylko dzięki niemu został awansowany. Ezequiel prosi Carlotę o przebaczenie. Wyjaśnia, że zrobił to wszystko, by jej zaimponować, gdyż inaczej nigdy nie zwróciłaby na niego uwagi, po czym rzuca się do ucieczki. Pedro dokucza kobiecie, mówiąc jej, że naiwnie ufała mężczyźnie, który cały czas ją oszukiwał, by w końcu porzucić dla ratowania własnej skóry.

Alejandro upewnia się, że José Luis próbował zastraszyć jego żonę i rzuca się na niego z pięściami. Dimitrio rozdziela ich, gdy przynosi informację o ataku Pedra Mediny na ciotkę Carlotę. José Luis czuje się zdradzony przez Refugia. Ten przypomina mu, ile razy łamał przepisy, by go ratować. Ezequiel zwraca się o pomoc do Esmeraldy. Ona odwraca się do niego plecami z obawy o własne bezpieczeństwo.

Zrozpaczona Carlota wyznaje rodzinie, że wyszła za mąż za zbrodniarza oraz tchórza. María uprzedza Adolfa, że Ezequiel chce się dogadać z marynarką, by uciec z kraju. Alejandro wyjaśnia żonie, że José Luis nie chce zaakceptować ich miłości, choć zgodzili się umożliwić mu codzienne wizyty u Rominy i uważa, że razem z Pedrem zmawiają się, by znów zadać im cios. Ezequiel proponuje Dimitriowi, że wyda Skorpiona w zamian za pomoc w opuszczeniu Meksyku. Rosario zostaje porwana. Alejandro jest przekonany, że porywaczem jest Pedro Medina.

Odcinek 183

W 183. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Adolfo zapowiada Maríi, że ją zabije, jeśli odkryje jej zdradę. Emisja 19 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Carlota przychodzi do Dimitria z żądaniem rozmówienia się z Ezequielem. Refugio usiłuje zmusić Ezequiela do wyjawienia tożsamości Skopriona. Ten obiecuje współpracę tylko pod warunkiem, że spełnione zostanie jego żądanie. Alejandro rozkazuje José Luisowi wskazać kryjówkę Pedra Mediny, którego obwinia o porwanie Rosario. Ten zapiera się, że o niczym nie wie i umywa ręce. Pedro wytyka Adolfowi, że nie wywiązał się z powierzonego mu zadania. Ponownie grozi mu, że zemści się na Josefinie, jeśli znów go zawiedzie.

Carlota policzkuje męża i ubliża mu. Pedro wyjawia Rosario, że z winy jej syna jest „niekompletnym” mężczyzną i zapowiada, że zgotuje mu prawdziwe piekło. Montserrat zakazuje matce wmawiać Lauritowi, że Rosario nie żyje. Graciela przypomina córce, jak groźny potrafi być Pedro oraz podkreśla, że dał pistolet Fabioli, którym ta odebrała sobie życie. Montserrat uświadamia matkę, że również skrzywdziła córkę, odbierając jej wszystkie pieniądze oraz wmawiając zmyślone historie. Ta broni się i wyjaśnia, że stała na rozdrożu i zdecydowała się pomóc jej, zwracając testament, przy pomocy którego Alejandro dowiódł o swojej niewinności, przez co skazała Fabiolę na więzienie.

Pedro rozkazuje Maríi zabić Rosario, na wypadek gdyby jego spotkało coś złego. Adolfo domyśla się, że Pedro nie działa sam i podejrzewa, że María mu pomaga. Ona próbuje go zmylić i mówi, że Pedro przy pierwszej okazji pozbawiłby ją życia. Ezequiel wręcza Pedrowi pistolet i namawia do popełnienia samobójstwa.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 412 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kotka" odc. 92-103
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 92

W 92. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda odkrywa, że Cichy i Fela są jej prawdziwymi rodzicami. Emisja 11 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Mariano informuje Esmeraldę o telefonie od adwokata reprezentującego interesy niejakiego Juana Garzy i pyta, czy go zna. Ona zaprzecza. Pablo uprzedza Centavita, że Virginia cierpi na dziedziczną chorobę, która może pozbawić ją życia, jeśli zajdzie w ciążę. Zdradza mu także w tajemnicy, że jego siostra nie jest biologiczną córką Lorenzy. Chłopak jest zdeterminowany, by poślubić ukochaną, nawet jeśli nigdy nie mieliby mieć dzieci.

Tilico nalega na mecenasa Gutiérreza, by skontaktował się z Pablem, jeśli Mariano nie da mu prędko odpowiedzi. Esmeralda upewnia się, że Cichy i Fela są jej rodzicami. Pablo skarży się bratu, że nieznany mu mężczyzna upomina się o prawa do opieki nad jego dziećmi. Mariano uważa, że zaszła pomyłka. Cichy raduje się na myśl, że córka go zaakceptowała i może wykrzyczeć to na wszystkie strony świata.

Lorenza podejrzewa, że Gisela nasłała mężczyznę, który uważa się za ojca dzieci Esmeraldy, choć ta wszystkiego się wypiera. Agustín czuje się poniżony, gdy Esmeralda przychodzi się nim zająć z powodu symulowanej dysfunkcji Lorenzy. Mecenas Gutiérrez przypomina Pablowi, że jego małżeństwo z Esmeraldą zostało anulowane, dlatego nie ma żadnego prawea do dzieci, które zostały zarejestrowane pod nazwiskiem matki.

Odcinek 93

W 93. odcinku telenoweli „Kotka”: Inés nie zgadza się zostać żoną Garabata. Pablo uderza Tilika. Emisja 12 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Tilico chwali się Garabatowi, że wie, kim są jego rodzice oraz co się z nimi stało, ale niczego mu więcej nie zdradza. Wyraża jedynie nadzieję, że zechce zemścić się na ludziach, którzy doprowadzili do ich śmierci. Mariano jest zły na brata, że poszedł do kancelarii bez niego. Zarzuca mu, że ulega impulsom, przez co ściąga na siebie problemy.

Mecenas Gutiérrez uprzedza Tilico o konieczności przeprowadzenia badań DNA. Mężczyzna odmawia i ma czelność oświadczyć Pablowi, że jest ojcem dzieci Esmeraldy. Pablo najpierw go uderza, a później domaga się, by zdradził imię osoby, która płaci mu za mówienie kłamstw. Esmeralda domyśla się, że dzieje się coś niedobrego, wszyscy to przed nią ukrywają. Garabato oświadcza się Inés i wręcza jej pierścionek zaręczynowy. Dziewczyna wpada w złość na wiadomość, że ów pierścionek jest kradziony i odrzuca propozycję zaręczyn.

Odcinek 94

W 94. odcinku telenoweli „Kotka”: Mariano planuje zdemaskować Tilika. Pablo prowokuje Giselę. Emisja 13 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Doña Rita wychodzi za mąż za Chácharasa. Lorenza oznajmia Giseli, że wykorzystuje Esmeraldę do opieki nad Agustínem, by przy okazji nastawić ją przeciwko Pablowi. Mariano uprzedza Cichego, że Juan Garza upiera się, że jest ojcem dzieci Esmeraldy. Ten prosi go o zachowanie dyskrecji tak długo, jak będzie to możliwe. Esmeralda odkrywa, że sekret, o którym nikt nie chce jej powiedzieć dotyczy osoby Juana Garzy.

Tilico wmawia Garabatowi, że jego ojciec zginął z winy ojca Esmeraldy, zaś jego matkę zabił ojciec Pabla i namawia go do zemsty na oprawcach jego rodziców. Pablo usiłuje zmusić Giselę, żeby przyznała się, że wymyśliła intrygę z fałszywym ojcem dzieci Esmeraldy, ale ona wszystkiego się wypiera i udaje niewinną.

Mariano zakrada się do mieszkania Tilica, żeby zdobyć dowody jego kłamstwa. Niestety zostaje przyłapany na gorącym uczynku przez Tilica, który grozi mu wezwaniem policji. Ponieważ mężczyzna nie ma odwagi spełnić swoją groźbę, Mariano domyśla się, że kieruje nim strach przed konsekwencjami, albowiem ciążą już na nim inne zarzuty.

Odcinek 95

W 95. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo zostaje uwolniony od kontraktu z Giselą. Emisja 14 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Tilico pokazuje Garabatowi dowody na to, że jego rodzice zostali zabici. Proponuje mu zemstę, lecz na swoich warunkach. Javier podejrzewa, że Lorenza symuluje chorobę, żeby zatrzymać Esmeraldę blisko siebie. Także Agustín uprzedza Esmeraldę o planach Lorenzy, lecz ona mu nie wierzy. Pablo zarzuca matce, że oszukuje jego ukochaną, żeby jej dokuczyć. Jarocha pragnie spotkać się z Juanem Garzą, żeby dowiedzieć się, kim naprawdę jest.

Gisela zapowiada Esmeraldzie, że wybiera się w długą podróż do Europy z zamiarem sprzedania dzieł Pabla. Prosi o wybaczenie za całe zło, jakie wyrządziła jej i Pablowi, ale ona nie wierzy w jej skruchę. Lorenza donosi Esmeraldzie o pojawieniu się mężczyzny, który podaje się za ojca jej dzieci. Zdradza jej także, że udało mu się zasiać wątpliwości u Pabla, albowiem przedstawił dowody na swoją prawdomówność.

Mariano oznajmia Pablowi, że został zwolniony ze zobowiązań podpisanych w umowie z Giselą. Lorenza zawiadamia Giselę, że Esmeralda wpadła w ich pułapkę i zaczyna powątpiewać w szczerość Pabla. Agustín zwierza się Esmeraldzie, że w młodości był zakochany w jej matce, lecz teraz pała do niej nienawiścią. Pablo ponownie naciska na Tilica, żeby wydał osobę, która płaci mu za udział w intrydze, lecz on jedynie straszy go, że powinien zapomnieć o Esmeraldzie, bo nie zostanie jego żoną.

Odcinek 96

W 96. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda czuje się oszukana przez Pabla. Do tego zaczyna wątpić w Agustína. Emisja 15 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Tilico wręcza mecenasowi Gutiérrezowi sfałszowane wyniki badań DNA na ojcostwo. Pablo drze je na kawałki i zapowiada, że nikt nie odbierze mu dzieci. Adwokat ma dość sporu obu mężczyzn. Postanawia rozmówić się z Esmeraldą. Micaela wytyka Doménicowi, że ściąga cierpienie na Esmeraldę za to, że nie odwzajemniła jego uczuć. Esmeralda nie chce odejść od Agustína, choć ten odtrąca ją i obraża. Pablo przeprasza Esmeraldę, że nie powiedział jej wcześniej o problemach z Juanem Garzą, który upomina się o prawa do ich dzieci. Esmeralda ma żal do Pabla, że ponownie nie był z nią szczery. Agustín prosi Lorenzę, żeby nie przysyłała więcej Esmeraldy, lecz ona ignoruje jego życzenie. Esmeralda podejrzewa, że to Agustín zatrudnił Juana Garzę, żeby jej dokuczyć.

Odcinek 97

W 97. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda zrywa z Pablem z powodu braku zaufania. Emisja 18 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda chce się spotkać sam na sam z Juanem Garzą. Lorenza insynuuje Pablowi, że Esmeralda nie chce, by towarzyszył jej podczas spotkania z domniemanym ojcem jej dzieci, gdyż coś ich ze sobą łączyło. Jarocha przekonuje Cichego, że powinien okazać córce więcej zaufania, bo potrafić bronić tego, co jest jej niczym prawdziwa kotka. Esmeralda upiera się przy tym, że sama rozmówi się z Juanem i proponuje Pablowi, żeby spotkali się, gdy już będzie po wszystkim. Pablo nie słucha jej i zjawia się nieproszony w trakcie rozmowy Esmeraldy z Tilikiem. Dziewczyna wytyka mu, że jej nie ufa i zrywa z nim. Później opowiada o wszystkim Agustínowi. Esmeralda oznajmia ojcu, że zerwała z Pablem. Cichy obiecuje, że wyrówna rachunki z jej niedoszłym mężem.

Odcinek 98

W 98. odcinku telenoweli „Kotka”: Tilico ostrzega Esmeraldę, że wywiezie jej dzieci z kraju. Emisja 19 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda mówi ojcu, że Agustín pomógł jej zrozumieć, że walczy o miłość niemożliwą. Pablo zarzuca ojcu, że opłaca usługi Tilica, lecz ten tylko śmieje mu się w twarz. Mercedes prosi Ritę, żeby odczytała z kart, jaka przyszłość czeka Esmeraldę. Kobieta wyczytuje z nich, że choć wiele osób nienawidzi dziewczynę, tylko jedna osoba naprawdę chcę ją zniszczyć. Dowiaduje się z nich również, że Lorenza spiskuje przeciwko Esmeraldzie, choć dobrze się przy tym maskuje.

Pablo prosi Esmeraldę o rozmowę, ale ona nie tylko nie chce go więcej słuchać, ale i widzieć. Javier wykorzystuje okazję i oświadcza się Esmeraldzie. Ona nie zgadza się zostać jego żoną, gdyż wciąż kocha Pabla. Pablo nie daje za wygraną. Chociaż wraca do Esmeraldy, ona ponownie go odtrąca. Postanawia zaszyć się w pracy i wyjechać do Valle de Bravo z malarką imieniem Vicky Suárez, która właśnie wróciła z Europy i zgodziła się zostać jego mentorem.

Lorenza uprzedza Giselę o planach jej syna. Esmeralda przychodzi na spotkanie z Tilikiem i żąda usłyszeć prawdę o tym, kto płaci mu za farsę, w której bierze udział. On jednak nie zdradza jej żadnych nazwisk, a do tego zarzuca, że jest kłamczuchą oraz ostrzega, że wywiezie jej dzieci z kraju.

Odcinek 99

W 99. odcinku telenoweli „Kotka”: Gisela zabiera broń Garabatowi i strzela do Pabla. Emisja 20 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda jest w rozpaczy. Obawia się, że straci dzieci tak samo jak i Pabla. Żeby temu zapobiec postanawia wyjechać gdzieś daleko. Garabato skarży się Giseli, że nie pozwala mu zająć się Esmeraldą. Kobieta zapowiada, że wspólnie z inną osobą zniszczy nie tylko ją, ale także Agustína i Pabla. Mariano wytyka Esmeraldzie, że odtrąciła Pabla, gdy przyszedł z nią porozmawiać, a teraz rozpacza, bo nie ma go nie przy niej. Jarocha także uświadamia jej, że postąpiła niesprawiedliwie wobec Pabla. Uważa, że zaszkodziła jej zbytnia zażyłość z rodziną Martínezów-Negrete.

Damián uprzedza Esmeraldę, że podczas rozprawy Juan Garza przedstawi swoich świadków. Mariano zobowiązuje się odnaleźć dowody na jej obronę. Lorenza zamierza iść na salę rozpraw, by nacieszyć się widokiem porażki Esmeraldy. Agustín domyśla się, że jego żona maczała palce w intrydze, której celem jest odebranie Esmeraldzie jej dzieci. Gisela rozkazuje Garabatowi zabić Pabla. Kiedy on odmawia, postanawia sama odebrać życie temu, którego rzekomo kocha. Sędzia myśli, że Pablo nie przejmuje się losem swoich dzieci skoro nie zjawił się na rozprawie. Pablo zostaje postrzelony.

Odcinek 100

W 100. odcinku telenoweli „Kotka”: Sędzia odbiera Esmeraldzie prawa do opieki nad dziećmi. Emisja 21 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Inés mówi Ricie, że jest umówiona z parą, która chce zaadoptować jej dziecko. Garabato nie wie, co zrobić po tym jak Gisela postrzeliła Pabla. Esmeralda myśli, że Pabla nie obchodzi los jego dzieci, dlatego nie zjawił się na rozprawie. Mariano nie może dodzwonić się do brata.

Doménico zostaje wezwany na świadka. Włoch nazywa Esmeraldę puszczalską i przyznaje, że jej oświadczył, ale ta go odtrąciła, żeby oddać się Juanowi Garzie. Esmeralda zarzuca mężczyźnie, że wziął pieniądze za mówienie nieprawdy. Sędzia ostrzega Esmeraldę, żeby zamilkła, bo rozkaże ją zatrzymać, a wtedy jej dzieci trafią pod opiekę ojca.

Garabato prosi Ritę o pomoc w uratowaniu życia Pablowi. Sędzia przyznaje opiekę nad dziećmi Esmeraldy ich domniemanemu ojcu – Juanowi Garzie. Esmeralda błaga sędziego, żeby nie odbierał jej dzieci. Cichy nie ma wątpliwości, co do tego, że sędzia został przekupiony. Damián i Mariano składają apelację. Eugenia obiecuje Tilikowi, że otrzyma resztę zapłaty po tym jak odda jej dzieci Esmeraldy. Zdradza mu, że pomysłodawczynią planu jest Lorenza, która zamierza odesłać dzieci tam, gdzie jest ich miejsce – na śmietnisko –, by nikt ich nie odnalazł. Mariano nie wierzy Agustínowi, gdy ten informuje go, że Lorenza uknuła całą intrygę przeciwko Esmeraldzie. Esmeralda ucieka z domu razem z dziećmi i zaszywa się na składowisku.

Odcinek 101

W 101. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda szuka azylu na śmietnisku dla siebie i swoich dzieci. Emisja 22 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Rita spieszy na ratunek Pablowi. Mariano domyśla się, że coś poważnego musiało zatrzymać Pabla przed dotarciem do sądu. Prosi Edgara, żeby zmobilizował służby do kontynuowania jego poszukiwań. Vicky wmawia im, że Pablo sam zdecydował o wyjeździe i zdradził jej, że przed czymś ucieka. Rey uważa, że Garabato go oszukał. Tony wstawia się za nim i tłumaczy, że zatrzymały go ważne sprawy. Lorenza modli się o przebaczenie za swoje winy.

Cichy szuka Esmeraldę na śmietnisku. Garabato prosi Esmeraldę, żeby nauczyła go opiekować się dzieckiem. Policja poszukuje Esmeraldy. Mieszkańcy śmietniska kryją dziewczynę. Cichy wyjaśnia Marianowi, że Esmeralda ukryła się, żeby sąd nie odebrał jej dzieci. Sędzia uprzedza Damiana, że jeśli Esmeralda nie zwróci dzieci ich ojcu, trafi za kratki. Cichy zarzuca sędziemu, że jest skorumpowany oraz ostrzega, że skończy w więzieniu. Tilico żąda od Eugenii zapłaty. Ona przypomina mu, że nie spełnił części umowy, w której zobowiązał się oddać jej dzieci Esmeraldy.

Odcinek 102

W 102. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo traci pamięć. Gisela wmawia mu, że są małżeństwem i zabiera do swojego mieszkania. Emisja 25 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Mecenas Gutiérrez rezygnuje z dalszego reprezentowania interesów Tilica i zarzuca mu, że działa z polecenia osoby trzeciej. Fela i Cichy myślą, że ich córka zdradziła Jarochy, gdzie się ukrywa, ale ona zapewnia ich, że o niczym nie wie. Damián uprzedza Cichego, że ludzie ze składowiska będą kryć Kotkę i nie pomogą im w poszukiwaniach.

Pablo odzyskuje przytomność, lecz nie rozpoznaje ani Rity, ani Giseli. Rita uświadamia kobietę, że Pablo stracił pamięć i przekonuje ją, by wykorzystała to na swoją korzyść. Wyjaśnia, że nigdy nie uważała syna Lorenzy i Agustín za odpowiedniego mężczyznę dla Esmeraldy. Gisela wmawia Pablowi, że są małżeństwem oraz że został postrzelony przez szaloną kobietę, imieniem Esmeralda, która ma obsesję na jego punkcie.

Rita obiecuje Giseli, że jej nie wyda, jeśli szczodrze ją wynagrodzi. Agustín dokucza żonie, nazywając ją jędzą, wzgardzoną przez pierworodnego syna. Lorenza w odwecie życzy mu śmierci. Pablo chce odbudować życie u boku swojej domniemanej żony Giseli.

Odcinek 103

W 103. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza i Mariano dowiadują się, że Pablo zamieszkał z Giselą. Emisja 26 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Gisela zabiera Pabla do swojego domu. Przyrzeka mu, że wyleczy go swoimi pocałunkami, ale on ją odtrąca i uskarża się na silne bóle głowy. Zaczyna sobie przypominać wydarzenia z przeszłości i zarzuca kobiecie, że to ona do niego strzeliła. Gisela twardo upiera się przy wersji, że jest niewinna. Esmeralda namawia sąsiadki, żeby zajęły się robieniem naszyjników i bransoletek.

Lorenza udaje zatroskaną i wypytuje Mariana o Esmeraldę. On zdradza jej, że podobnie jak Cichy uważa, że dziewczyna wróciła na śmietnisko. María pomaga Esmeraldzie uciec przed policją. Lorenza doznaje szoku, gdy spotyka Pabla w mieszkaniu Giseli, a ten w ogóle jej nie rozpoznaje. Gisela wyjaśnia kobiecie, że jej syn został postrzelony i sugeruje, by przypisały przestępstwo Kotce.

Mariano nie wierzy w to, że jego brat zamieszkał z kobietą, która budzi w nim odrazę. Postanawia złożyć mu wizytę. Gisela uprzedza go, że jeszcze tego samego wieczora oboje z Pablem wyruszają w podróż do Włoch. Cichy niepokoi się brakiem wieści o córce. W dodatku kończy się czas wynegocjowany przez Mariana u sędziego na ratunek dla Esmeraldy.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 538 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 482 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twoja ulubiona telenowela z obecnie emitowanych to:

Odmienić los

Oblicza miłości

Moja nadzieja

Zranione uczucia

Włoska narzeczona

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Mayte
10.09.2016
A Lichite z Maite przetłumaczycie? Bardo bym chciała.

paulineczka
05.09.2016
Kontakt na facebooku SwiatLatinoPL i na moim mailu paulineczkapl@outlook.com

paulineczka
05.09.2016
Oglądac można juz u nas z napisami telenowele El color de la pasion, Mentir para vivir, La mujer del vendaval, Amor de barrio i wkrótce inne telenowele

paulineczka
05.09.2016
Szukamy osób do pomocy w tłumaczeniach telenowel z języka hiszpańskiego, angielskiego i rosyjskiego

mercclassic
26.08.2016
a od kiedy?

Natasia128
22.08.2016
Sekret wraca do TV Puls

Natasia128
18.08.2016
Simplemente Maria od 5 Września w TV4

Mayte
17.07.2016
Co się dzieje ? Nie ma nic nowego . 😥Wogóle podoba mi się Teledysk Anahi 😘.

Wiola
16.05.2016
Niestety nie wiem :/

Mayte
14.05.2016
Ale na internecie bo nie dam rady oglądać w telewizji?

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

16,219,958 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie