Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 385
Najnowszy Użytkownik: Katarzyna Katrin
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
"Dzikie serce" odcinek 49. Octavio wspiera Maricruz na pogrzebie Alejandra
Z odcinka na odcinek
hosting

Nadchodzi dzień pogrzebu Alejandra. Maria Alejandra może liczyć na wsparcie Octavio.

W 49. odcinku "Dzikiego serca" w Meksyku odbywa się pogrzeb Alejandra. Gromadzą się na nim najbliżsi znajomi mężczyzny, w tym oczywiście jego córka Maricruz i przyjaciel Tobias. Pojawia się także Octavio, który chce wspierać Marię Alejandrę. - Nawet nie wiesz jak mi przykro - mówi, obejmując kobietę. Maricruz spławia go jednak wymuszonym uśmiechem.

Maricruz obwinia się o to, że przyczyniła się do śmierci ojca, wyznając mu, że jest jego córką. Po powrocie do domu, w którym mieszkał Alejandro, Maricruz wciąż towarzyszą Octavio i Eduardo. - Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie - stara się być uprzejma.

- Jeśli będziesz czegoś potrzebowała, nie wahaj się dzwonić - oferuje swoją pomoc Octavio, podając jednocześnie wizytówkę z numerem telefonu. - Na Isla Dorada wiesz, gdzie mnie szukać - dodaje.
- Na razie niczego nie potrzebuję, ale dziękuję - odpowiada Maria Alejandra i zapewnia, że wróci na wyspę. Jest zdeterminowana, by poprawić sytuację finansową kasyna i ukrócić intrygi Caroli.

ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 maj 2015         0 Komentarzy · 220 Czytań · Drukuj
 
 
"Dzikie serce" odcinek 48. Śmierć ojca Maricruz!
Z odcinka na odcinek
hosting

Alejandro trafił do szpitala krótko po tym, jak dowiedział się, że Maricruz jest jego córką. Niestety, znowu będzie musiał się z nią rozstać.

Alejandro wciąż przebywa w szpitalu. Maricruz chce spędzać z nim jak najwięcej czasu, dlatego całymi dniami czuwa przy jego łóżku. Wydaje się już nawet, że jej ojciec wkrótce wróci do dobrego zdrowia.

W 48. odcinku "Dzikiego serca" Carola proponuje Alejandrowi 5 mln dolarów za jego udziały w kasynie. W przeciwnym razie oczekuje, że mężczyzna odkupi za taką samą sumę jej udziały. Mimo, że Maricruz go od tego odwodzi, Alejandro decyduje się pozbyć swojej części.

Wkrótce niespodziewanie Alejandro traci przytomność i umiera w szpitalnym łóżku. O śmierci ojca Maricruz dowiaduje się od lekarza, który natychmiast do niej dzwoni. Dziewczyna jest zrozpaczona. Pyta lekarza, czy Alejandro nie cierpiał. Chce przewieźć ciało ojca do Meksyku. Na lotnisku spotyka Octavio, który oferuje jej swoją pomoc.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 maj 2015         0 Komentarzy · 211 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Maricruz wyznaje Alejandro, że jest jego córką. Solita rodzi syna
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 44-48 w TV4 od poniedziałku, 4.05.2015, do piątku, 8.05.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? Czy Octavio dowie się, że Maria Alejandra to Maricruz? "Dzikie serce" odcinki 44-48 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 44 - poniedziałek, 4.05.2015, o godz. 17 w TV4

Teobaldo ostrzega Eduarda, że jeśli skrzywdzi Araceli, gorzko tego pożałuje. Carola realizuje swój plan. Kiedy Donzelli wygrywa miliony, ruletka bankrutuje i zostaje zamknięta. Raiza mówi Alejandrowi, że Maria Alejandra wyrzuciła ją z jego domu w Meksyku. Mohamed próbuje przekonać Karima, że powinien zainteresować się córką gubernatora. Mężczyzna nie kryje, że woli odegrać się na Marii Alejandrze. Teobaldo podszywa się pod osławionego złodzieja, Skunksa, i napada na Donzellego. Ten wyznaje mu, że jego wygrana była ukartowana przez Carolę.

"Dzikie serce" odcinek 45 - wtorek, 5.05.2015, o godz. 17w TV4

Teobaldo przekonuje Maricruz, że Carola stoi za bankructwem kasyna i zapewnia, że ma na to dowody. Alejandro uprzedza Maricruz, że sprzeda Caroli swoje udziały w kasynie. Wierzy, że tylko ona gotowa jest kupić zrujnowany interes, a on sam wkrótce umrze. Mohamed zawiadamia emira Karima, że jeśli nie wróci do kraju, będzie musiał przekazać władzę swojemu bratu. Octavio robi ogromne wrażenie na córce gubernatora wyspy. Zakochana dziewczyna postanawia zdobyć jego serce. Miguel zdradza Simonie, że spodziewają się z żoną drugiego dziecka.

"Dzikie serce" odcinek 46 - środa, 6.05.2015, o godz. 17 w TV4

María Alejandra pokazuje Caroli kopię czeku, którą miał tajemniczy szczęściarz z kasyna. Lucía wysyła list do Octavia. Radam nakazuje Karimowi ożenić się z córką Muslimą i spłodzić dzieci. Maricruz ostrzega Teobalda, że Eduardo jest niebezpieczny. Doktor Ortega zawiadamia Tobíasa, że zbliża się termin porodu Solity.

Alejandro spotyka się z Carolą w kasynie. Octavio słyszy, jak María Alejandra szuka na recepcji Alejandra. Zauważa zbieżność nazwisk. María Alejandra zgadza się, by Octavio towarzyszył jej do kasyna. Tony nie wpuszcza kobiety do hotelu. Maricruz uderza Tony'ego i wdziera się do kasyna. W obecności Alejandra informuje Carolę, że jest jego córką. Kobieta żąda dowodów.

"Dzikie serce" odcinek 47 - czwartek, 7.05.2015, o godz. 17 w TV4


Alejandro prosi córkę, by zabrała go do lekarza. Solita rodzi synka. Raíza informuje Octavia, że María Alejandra jest dziedziczką wielu udziałów w kasynach. Aracely zawiadamia Teobalda, że wyjeżdża z Eduardem do Meksyku. Octavio zauważa, że przyjaciel jest o krok od poślubienia Aracely.

Pijany Eusebio mówi José Antonio o wielu krzywdach, jakie rodzina Narvaez wyrządziła Maricruz. Eduardo zamawia u Serafiny pokój dla Aracely. Lekarz informuje Maricruz, że stan Alejandra uległ poprawie. Eusebio widzi, że małżeństwo Lucii przechodzi kryzys. Ma nadzieję, że uda mu się ją zdobyć. Lucía otrzymuje anonim, z którego dowiaduje się o rzekomej zdradzie męża.

"Dzikie serce" odcinek 48 - piątek, 8.05.2015, o godz. 17 w TV4

Carola proponuje Alejandrowi 5 milionów dolarów za jego udziały w kasynie. Mężczyzna decyduje się pozbyć swojej części wbrew namowom córki. Tymczasem kobieta planuje uratować kasyno. Alejandro traci przytomność. Lekarz zawiadamia Maricruz o śmierci jej ojca. Lucía żali się Esther, że Miguel ją zdradza. Planuje się z nim rozwieść. Maricruz informuje Tobíasa o śmierci Alejandra. Chce przewieźć ciało ojca do Meksyku. Octavio oferuje swoją pomoc.

ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 maj 2015         0 Komentarzy · 208 Czytań · Drukuj
 
 
"Kobieta ze stali": Bohaterowie pikantnych skandali
Notka


Końcówka marca na pewno na długo pozostanie w pamięci Davida Zepedy, który stał się bohaterem internetu dzięki eksdziewczynie. Do sieci trafiło wideo, na którym nagi aktor eksponuje przed kamerą komputerową swoje przyrodzenie, a następnie zaczyna... erotyczne show!

Wideo obnażające 41-letniego Davida Zepedę powstało za czasów „Kobiety ze stali”. David zapowiada, że nie ma zamiaru tracić energii na pozwy. Sprawa nie zaszkodziła jego wizerunkowi, a grono fanów powiększyło się jeszcze bardziej.

Już w pierwszym komentarzu do afery David przyznał, że tym razem rzeczywiście chodzi o niego.

- Czuję się zdradzony, ale stało się. Teraz trzeba stawić czoła sytuacji. Wstyd mi za to, że postawiłem w trudnej sytuacji swoją rodzinę, przyjaciół i obecną dziewczynę. Proszę o wybaczenie wszystkich, którzy poczuli się obrażeni. Nagranie powstało kilka lat temu, kiedy czatowałem ze swoją ówczesną narzeczoną przebywającą w innym mieście - wyznał aktor w "Radio Fórmula" i podkreślił, że jego zaufanie zostało zdradzone przez bliską mu kiedyś osobę, która dodatkowo od jakiegoś czasu szantażowała go.

David nie ugiął się pod żądaniami byłej i wkrótce przyszło mu zapłacić wysoką cenę za odmowę współpracy.

Podobny los spotkał Polo Morína.

W czerwcu 2014 r. 24-latek odnoszący swoje pierwsze sukcesy dzięki telekomedii "Mi corazón es Tuyo", znalazł się na językach, gdy do sieci wyciekł zapis internetowego sekswideoczata, w trakcie którego dał pokaz erotyczny. Lekkomyślny początkujący aktor nie sądził, że w przyszłości może ponieść konsekwencje błędów młodości.

W czerwcu 2014 r. 24-latek odnoszący swoje pierwsze sukcesy dzięki telekomedii "Mi corazón es Tuyo", znalazł się na językach, gdy do sieci wyciekł zapis internetowego sekswideoczata, w trakcie którego dał pokaz erotyczny. Lekkomyślny początkujący aktor nie sądził, że w przyszłości może ponieść konsekwencje błędów młodości.

- To był cios. Zabolało. Najbardziej fakt, że to ktoś mi bliski opublikował wideo. Na szczęście mogę liczyć na wsparcie rodziny, przyjaciół i ekipy serialu. Nie zmienię już tego, co się stało, ale to wydarzenie niewątpliwie jest dla mnie nauczką na przyszłość. Wiem też, że nie mogę ciągle biczować się za błąd młodości - skomentował kilka tygodni po skandalu, a cztery miesiące później zapewniał: - Już nigdy więcej nie zrobię nic podobnego!

Męska zemsta

Seksskandale nie omijają również płci przeciwnej. W sierpniu 2010 r. magazyn "Nueva" opublikował zdjęcia z wideo Nailei Norvind, która uprawiała cyberseks z ówczesnym chłopakiem mieszkającym za granicą. Nagranie błyskawicznie znalazło się w sieci. Co więcej, to właśnie porzucony mężczyzna sprzedał magazynowi kompromitujące zdjęcia, by zemścić się na byłej kochance. Nailea zamilkła. Dopiero po kilku miesiącach skomentowała sprawę.

- Gazeta próbowała pokazać mnie w złym świetle, dlatego też nie będę promować brukowca swoim nazwiskiem. Wiem, jak było naprawdę. Reszta mnie nie obchodzi. Nigdy nie budowałam swojej kariery na skandalu i nie zamierzam tego zmieniać. Chcę być sławna dzięki swojej pracy, a nie aferom - mówiła dla "Zocalo".

W tym samym czasie tytuł "meksykańskiej Paris Hilton" był już zajęty i należał do Michelle Vieth - koleżanki Nailei z planu telenoweli młodzieżowej "Przyjaciółki i rywalki".

Latem 2004 r. do mediów trafiła sekstaśma aktorki zarejestrowana w pokoju jednego z hoteli, gdzie doszło do intymnego spotkania Vieth z tajemniczym mężczyzną (twarz kochanka nigdy nie została pokazana na nagraniu). Natychmiast pojawiło się pytanie: kim jest ów mężczyzna?

Ówczesny mąż Michelle, Hectór Soberón twierdził, że to nie on, a w sądzie toczyła się ich brutalna sprawa rozwodowa. Innego zdania była sama zainteresowana, która broniła swojej wierności, a dodatkowo oskarżyła Soberóna o publikację skandalicznego wideo.

- Pragnę zapewnić, że osobą, z którą znajdowałam się w intymnej sytuacji był pan Hectór Soberón. Nagranie powstało bez mojej wiedzy i zgody. Co więcej, zostało perfidnie zedytowane przez wcześniej wspomnianego pana. Posiadam dowody, że to także on sprzedał nagranie telewizji Azteca, chcąc zniszczyć mój wizerunek - napisała aktorka w liście skierowanym do mediów.

A po kilku tygodniach w kolejnym wywiadzie dodała: - To zemsta Hectóra za nieudane małżeństwo, a także zazdrość, że znów jestem zakochana i szczęśliwa.

Wenezuelski Don Juan

Rok wcześniej do podobnego skandalu doszło w Wenezueli, gdzie do nielegalnej dystrybucji trafiła sekstaśma Roxany Díaz i Jorge Reyesa. - Okropna sytuacja. Od kilku tygodni jestem w psychicznym dołku. Funkcjonuję dzięki pomocy bliskich. Nie jestem żadnym zboczeńcem. Kocham się tylko ze swoją dziewczyną. Jak każdy normalny facet. Nagraliśmy taśmę z Roxaną dla siebie. Ktoś z moich przyjaciół wykradł kasetę, od nowa zmontował materiał i sprzedał - wyznał w wywiadzie dla "Caracas". Nieoficjalnie mówiło się, że to rzucona przez Reyesa Gaby Espino chciała odegrać się na byłym kochanku. Sama aktorka wróciła na pierwsze strony gazet, gdy po wyciszeniu afery z pierwszą sekstaśmą Reyes chwalił się, że na koncie ma jeszcze jedno nagranie z Gaby.

Po skandalu 43-letni dziś Jorge Reyes zyskał łatkę aktora porno. Ale to właśnie dzięki skandalicznemu wideo, Jorge zainteresowały się też inne latynoskie wytwórnie. W 2004 r. dostał angaż w kolumbijskim RCN.

Niebezpieczne fotki

Bohaterowie seksskandali to nie tylko ci, którzy mają na koncie udział w domowych filmach. Owszem, oni przykuwają największą uwagę. Nie można jednak zapominać o ich kolegach, którzy dzięki upublicznieniu intymnych zdjęć lądują w oku medialnego huraganu. Lista takich artystów jest naprawdę długa. Podobnie jak w przypadku sekstaśm, i tu gwiazdy są pośrednio winne rozgłosowi towarzyszącemu fotkom obnażających ich intymność. Raz stają się ofiarami interesowności bliskich, a innym razem niewybrednych dowcipów. Cena, którą przychodzi im zapłacić, jest niezmiernie wysoka. Przedstawiamy wybrane, i naszym zdaniem, najbardziej dramatyczne przypadki.

Eduardo Yañez

Kwiecień 2011 r. W magazynie "Nueva" ukazują się prywatne zdjęcia Yañeza stojącego przed lustrem w stroju Adama. Okazało się, że prywatne materiały zostały skradzione w trakcie serwisowania telefonu 54-letniego dziś aktora. Najwyraźniej latynoski gwiazdor nauczył się robienia intymnych zdjęć od swojego syna Eduarda Jr., który rok wcześniej stał się bohaterem skandalu, gdy wrzucił erotyczne selfie na swoją stronę Facebooka. Jaki ojciec, taki syn.

Eddy Vilard

Ofiarą hakera został młody aktor Eddy Vilard. Pod koniec ubiegłego roku ktoś włamał się na konto 26-letniego aktora i upublicznił, znajdujące się w prywatnej konwersacji nagie zdjęcia, na których widać jego pośladki. Po kilku godzinach Edy odzyskał kontrolę nad kontem i usunął zdjęcie, twierdząc, że przedstawia kogoś innego. - Trzeba być świadomym, na jakie zdjęcia można sobie pozwolić będąc sławnym. Nigdy nie zrobiłbym sobie takiej fotki - zapewnił w wywiadzie.

Pablo Montero

W sierpniu 2009 r. brukowiec "¡Mira! opublikował nagie fotki leżącego, skacowanego aktora i piosenkarza. Pikanterii dodawały okoliczności ich powstania. Autorką zdjęć była prostytutka, która została zabrana do hotelu przez 40-letniego obecnie aktora po jego koncercie w lipcu 2009 r. Gdy po zabawie, nad ranem, aktor odmówił zapłacenia kobiecie za usługi, ta postanowiła zrobić mu zdjęcia i sprzedać je. Obnażony Pablo odgrażał się pozwem. Do dziś dokument nie trafił do sądu.

Pablo Lyle

Młody aktor również został bohaterem seksafery, gdy latem 2014 r. do sieci wyciekły jego intymne zdjęcia. Sam zainteresowany nie bardzo przejął się sprawą.

- Nie wstydzę się swojego ciała. Robiąc je nie myślałem o konsekwencjach, a teraz nie martwię się, co dalej. Jakiś czas temu byłem związany z osobą z innego miasta. Zdjęcia wypłynęły teraz ze względu na moją pracę, ale nie mam nic do ukrycia. Nie mam się czym martwić - wyznał w rozmowie z "TVyNovelas".


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 04 maj 2015         0 Komentarzy · 228 Czytań · Drukuj
 
 
"Entre Canibales": Natalia Oreiro szuka zemsty na oprawcach z przeszłości
Newsy
natalia-oreiro-2901-1920x1080.jpg

Od czasów "Zbuntowanego anioła" urugwajska aktorka kojarzy się nam z komediowymi telenowelami. Jednak w nowym serialu, który w maju zadebiutuje w Argentynie, z powodzeniem zrywa z komicznym emploi.

W policyjnej telenoweli "Entre canibales" wyprodukowanej przez Telefe wciela się bowiem w Arianę, która jako nastolatka została brutalnie zgwałcona przez czterech mężczyzn.

Dwadzieścia lat później wraca do miasteczka w poszukiwaniu zemsty na swoich oprawcach. Z przerażeniem odkrywa, że jeden z gwałcicieli, Rafael, jest obecnie jednym z wpływowych obywateli. Co więcej, ubiega się o fotel prezydenta miasta. Ariana zamierza go zdemaskować. Pomocną rękę poda jej Agustín.

W nowym serialu Natalii partnerować będą Benjamin Vicuna i Joaquin Furriel. Duże zainteresowanie wzbudza reżyser telenoweli, czyli Juan José Campanella, zdobywca Oscara 2010 za "Sekret jej oczu".

Argentyńczyk pracował również przy pięciu odcinkach popularnego serialu medycznego "Dr. House". Podczas wywiadów podkreśla, że starał się dodać telenoweli rozmachu. Dlatego Telefe zainwestowało w nowoczesne kamery, dzięki którym widz będzie miał wrażenie, że ogląda film kinowy.

Natalia Oreiro wyznała, że udział w "Entre canibales" jest dla niej dużym wyzwaniem.

- Pracuję z panią psycholog i dwiema dziewczynami, które zostały zgwałcone. To dla mnie wielka odpowiedzialność, ponieważ statystyki wykazują, że 7 na 10 kobiet doświadcza molestowania ze strony mężczyzn, niekoniecznie o charakterze seksualnym. Muszę zatem stworzyć tę postać tak, żeby była wiarygodna.ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 04 maj 2015         0 Komentarzy · 193 Czytań · Drukuj
 
 
David Zepeda zamieszany w skandal seksualny
Newsy


W mijającym tygodniu meksykańskie tabloidy rozpisywały się na temat Davida Zepedy. Aktor został protagonistą skandalu seksualnego za sprawą prywatnego wideo, które przedostało się do sieci. Na owym nagraniu zupełnie nagi Zepeda eksponuje swój narząd we zwodzie, a następnie onanizuje się.

Początkowo sugerowano, że nagranie wideo zostało spreparowane przez kogoś łudząco podobnego do Zepedy. Ale on szybko przyznał się, że wyszło z jego archiwum. „Nie wiem, czy mam czuć dumę z bycia bohaterem gorącego tematu. Dzięki Bogu, udaje mi się zachować zimną krew” – wyznał prasie i dodał: „Trzeba umieć śmiać się z samego siebie (…) Mam nadzieję, że osoby, które widziały nagranie były zadowolone”.

W dzienniku Vanguardia pojawia się informacja jakoby wideo, mogło być kartą przetargową w sporze z jego byłą dziewczyną, której tożsamości nie wyjawiono. Łączył ich internetowy romans, albowiem oboje mieszkali w różnych miejscowościach. Pierwsze szantaże pojawiły się już kilka lat temu, lecz Zepeda im nie uległ. Kuriozalnie, zemsta nastąpiła dopiero teraz. Mimo to, aktor nie zamierza występować do sądu z pozwem za zniesławienie. „Krzywda została już wyrządzona i muszę z nią żyć. Proszę wszystkich o wybaczenie, a w szczególności moją obecną dziewczynę” – powiedział.

ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 maj 2015         0 Komentarzy · 239 Czytań · Drukuj
 
 
Silvia Navarro bierze wolne dla dziecka
Newsy
silvia_navarro.jpg

Silvia Navarro powoli kończy przygodę z „Mi corazón es tuyo” i żegna się z postacią Any. Meksykańska aktorka wejdzie jeszcze kilka razy na scenę w spektaklu zbudowanym na formacie telenoweli, aby następnie w domowym zaciszu wyczekiwać razem ze swoim partnerem Gerardo Casanovą narodzin pierwszego dziecka. Nie będzie to urlop macierzyński, albowiem jej kontrakt z Televisą wygasa za kilka tygodni.

Informacja o ciąży aktorki pojawiła się w połowie lutego. Sama Navarro nie zwlekała długo z jej potwierdzeniem. „Spodziewam się dziecka i nie ma powodu tego ukrywać. To nie była planowana ciąża. Zawsze mówiłam «co ma być to będzie» i jest” – powiedziała w wywiadzie dla prasy.

Dzisiaj nie trzeba zadawać pytań, żeby dostrzec krągłości na ciele aktorki. Pięciomiesięczna ciąża daje o sobie znać. Navarro nosi luźniejsze stroje, także w spektaklu, żeby ukryć brzuszek. Ale, jak zapewnia, ten wcale jej nie przeszkadza. „Nie czuję się inaczej z powodu ciąży, ale ekipa spektaklu ciągle mi o niej przypomina. Krzyczą «nie dźwigaj tego», gdy sięgam po mój plecak” – powiedziała z uśmiechem w reportażu dla Hoy. Aktorka przyznała, że największym przywilejem jest możliwość kontynuowania pracy i jest szczęśliwa, że może jeszcze przez trochę pobyć Aną, nawet jeśli jej ciało przeszło „piękne zmiany”.

ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 maj 2015         0 Komentarzy · 230 Czytań · Drukuj
 
 
"Dzikie serce" odcinek 42. Narodziny córki Maricruz
Z odcinka na odcinek
hosting

Niespodziewanie przychodzi dzień rozwiązania dla Maricruz. Dziewczyna rodzi córeczkę.

Maricruz dostaje bóli porodowych w samolocie. Okazuje się, że pilotem jest Eduardo. Mężczyzna, wraz z lekarzem, który jest na pokładzie i Sonią próbują pomóc Maricruz. Dziewczyna jest przerażona. Krzyczy, że nie może umrzeć i prosi Eduardo, aby nie mówił o jej ciąży Octavio. Pilot zapewnia więc przyjaciela, że nie chodziło o nikogo z Isla Dorada.

W 42. odcinku "Dzikiego serca" w szpitalu na wyspie Maricruz podająca się za Maríę Alejandrę rodzi córeczkę. Wkrótce dostaje bukiet kwiatów od "Kapitana i jego kolegi". Podejrzewa, że to gest ze strony Octavia. Tymczasem Carola zdradza siostrze, że znalazła idealnego kandydata, który rozkocha w sobie Maríę Alejandrę i zabierze z wyspy, a Karim zapowiada Mohamedowi, że nie wróci do Arabii, dopóki nie zakończy sprawy z Maríą Alejandrą.

Alejandro dzwoni do Caroli i prosi, by nie pozwoliła pracować Maríi Alejandrze w kasynie. Maricruz szuka kogoś, kto mógłby zająć się jej córeczką. Wynajmuje Juanitę, która ma jej pilnować.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 230 Czytań · Drukuj
 
 
"Dzikie serce" odcinek 39. Maria Alejandra i Octavio rozmawiają o Maricruz
Z odcinka na odcinek
hosting

Maricruz wciąż ukrywa swoją prawdziwą tożsamość przed Octavio. Dzięki temu dowiaduje się, co mąż tak naprawdę do niej czuje.

Maricruz nie może zapomnieć o krzywdzie, jaką wyrządził jej Octavio. Podając się za Marię Alejandrę spotyka się jednak z mężem, przy czym nie ukrywa swojej niechęci do niego.

W 39. odcinku "Dzikiego serca" Octavio zaczepia Marię Alejandrę i chce opowiedzieć jej historię swojej miłości.

Maricruz jako Maria Alejandra początkowo nie chce wdawać się w dyskusję. Octavio wyznaje jej jednak, że jego uczucie do Maricruz to coś wyjątkowego. Zaznacza też, że nie zainteresował się żadną inną kobietą do czasu, gdy poznał właśnie Marię Alejandrę. Wskazuje, że jego związek z żoną nie ma przyszłości, bo żadne z nich nie potrafi się zmienić. Wkrótce mężczyzna uświadamia sobie, że zakochał się w Maríi Alejandrze.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 204 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Maricruz rodzi córkę. Octavio całuje Doris
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 39-43 w TV4 od poniedziałku, 27.04.2015, do piątku, 1.05.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? Czy Octavio dowie się, że Maria Alejandra to Maricruz? "Dzikie serce" odcinki 39-43 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 39 - poniedziałek, 27.04.2015, o godz. 17 w TV4

Ofelia i Lucia boją się, że Miguel domyśli się, jak zachowały się wobec Maricruz. Sprawą interesuje się Simona, która wypytuje Lucię o pożar i kradzież naszyjnika. Chociaż kobieta wszystkiemu zaprzecza, Simona zyskuje pewność, że Lucia była w to zamieszana. Tymczasem Maricruz wyjawia Teobaldowi, że jest w ciąży z mężczyzną, którego nienawidzi. Kobieta udaje się do stolicy, by uzyskać od Alejandra Mendozy pełnomocnictwo do kierowania kasynem. Z kolei Octavio uświadamia sobie, że kocha Marię Alejandrę.

"Dzikie serce" odcinek 40 - wtorek, 28.04.2015, o godz. 17w TV4

Octavio wyjawia Marii Alejandrze kulisy rozstania z Maricruz. Lucia zbiera się na odwagę i wyznaje Miguelowi, co zrobiła Maricruz. Tymczasem Carola namawia Teobalda, by wrócił do pracy. Wyjawia, że ze względu na Karima zgodziła się na powrót Marii Alejandry. Z kolei Alejandro zwraca się z prośbą do Tobiasa o to, by po jego śmierci nie przestał szukać jego córki.

"Dzikie serce" odcinek 41 - środa, 29.04.2015, o godz. 17 w TV4

Octavio wyznaje José Antoniowi, że nikomu nie może już wierzyć. Prosi Serafinę, by pomogła mu odnaleźć Maricruz, ale kobieta twierdzi, że wie, co się z nią stało. Karim informuje Carolę, że jeśli chce, by wrócił na wyspę, musi zwolnić Maríę Alejandrę. Współwłaścicielka kasyna zleca Tony'emu pozbycie się kobiety raz na zawsze. Ten usiłuje wyrzucić Maríę Alejandrę ze statku. Dochodzi do szamotaniny. Nagle zjawia się Octavio i rusza kobiecie na ratunek.

"Dzikie serce" odcinek 42 - czwartek, 30.04.2015, o godz. 17 w TV4

Miguel przekazuje José Antonio odprawę dla Eusebia. Sam nie chce widzieć parobka na oczy. Santa uważa, że teraz będzie łatwiej im wyciągnąć od Eusebia prawdę na temat pożaru chaty Ramira. W samolocie lekarz, Sonia i Eduardo pomagają Maricruz. Dziewczyna prosi Eduarda, by nie mówił nic Octavio. Drugi pilot zapewnia więc przyjaciela, że nie chodziło o nikogo z Isla Dorada.

W szpitalu na wyspie María Alejandra rodzi córeczkę. Doris prosi Andrésa, by zabrał ją do kasyna. Carola zdradza siostrze, że znalazła idealnego kandydata, który rozkocha w sobie Maríę Alejandrę i zabierze z wyspy. Andrés zgadza się jechać z Doris do kasyna. Maricruz dostaje bukiet kwiatów od „Kapitana i jego kolegi”. Podejrzewa, że to gest ze strony Octavia. Karim zapowiada Mohamedowi, że niw wróci do Arabii, dopóki nie skończy swoich spraw z Maríą Alejandrą. Alejandro dzwoni do Caroli i prosi, by nie pozwoliła pracować Maríi Alejandrze w kasynie.

Eusebio wraca na ranczo i szantażuje Lucíę – jeśli nie przywróci go do pracy, pójdzie na policję i powie wszystko, choć miałby skazać się na więzienie. Teobaldo chce wiedzieć, czy Eduardo myśli o ożenieniu się z Aracely. Maricruz wynajmuje Juanitę do pilnowania jej córki. W obecności Aracely Eduardo zapowiada, że nie ma zamiaru się żenić z dziewczyną.

"Dzikie serce" odcinek 43 - piątek, 1.05.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz czuje się zazdrosna, widząc, jak Octavio całuje Doris. Kobieta nie może się pogodzić z tym, że ojciec jej dziecka jest zajęty innymi kobietami i nie okazuje maleństwu czułości. Tymczasem Alejandro Mendoza przyjeżdża na Isla Dorada, by zobaczyć nowo narodzoną dziewczynkę. Z kolei Carola przygotowuje się do przejęcia kasyna. Jest pewna, że jeśli wmówi Alejandrowi, że lokal jest zadłużony, będzie mogła kupić go za bezcen.

ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 212 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Octavio ratuje Maricruz życie. Solita jest w ciąży
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 34-38 w TV4 od poniedziałku, 20.04.2015, do piątku, 24.04.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? Czy Octavio dowie się, że Maria Alejandra to Maricruz? "Dzikie serce" odcinki 34-38 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 34 - poniedziałek, 20.04.2015, o godz. 17 w TV4

Alejandro przestrzega Maricruz przed Karimem. Carola zawiadamia Teobalda, że ktoś ukradł pieniądze z sejfu. Inspektor Acuna chce przesłuchać wszystkich pracowników kasyna. Maricruz postanawia ściągnąć do siebie Solitę. Lucia rodzi syna. Octavio wybiera się na ranczo, by zobaczyć bratanka i spotkać się z Maricruz. Bratowa jest w szoku, gdy go widzi. Octavio i Miguel jadą do chaty Maricruz. Mężczyzna jest zrozpaczony, widząc pogorzelisko. Chce wiedzieć, czy brat wybudował dom dla jego żony. Miguel wyznaje mu prawdę.

"Dzikie serce" odcinek 35 - wtorek, 21.04.2015, o godz. 17


Octavio ma wyrzuty sumienia, że porzucił Maricruz, kiedy go najbardziej potrzebowała. Zapowiada bratu, że ją odnajdzie. María Alejandra odrzuca kosztowne prezenty Karima. Proponuje, by zostali przyjaciółmi. Wkrótce zostaje napadnięta przez wynajętego przez Carolę mężczyznę. José Antonio zawozi Octavia do Santy. Kobieta opowiada mu o intrygach jego rodziny przeciw Maricruz.

"Dzikie serce" odcinek 36 - środa, 22.04.2015, o godz. 17 w TV4


Octavio wyznaje José Antoniowi, że nikomu nie może już wierzyć. Prosi Serafinę, by pomogła mu odnaleźć Maricruz, ale kobieta twierdzi, że wie, co się z nią stało. Karim informuje Carolę, że jeśli chce, by wrócił na wyspę, musi zwolnić Maríę Alejandrę. Współwłaścicielka kasyna zleca Tony'emu pozbycie się kobiety raz na zawsze. Ten usiłuje wyrzucić Maríę Alejandrę ze statku. Dochodzi do szamotaniny. Nagle zjawia się Octavio i rusza kobiecie na ratunek.

"Dzikie serce" odcinek 37 - czwartek, 23.04.2015, o godz. 17 w TV4

Carola nie wierzy, że María Alejandra jest córką Mendozy. Tymczasem Karim buntuje się przeciwko obecności dziewczyny w kasynie. Zapowiada Mohamedowi, że choćby miał użyć siły, zabierze Maríę Alejandrę do swojego kraju. Planuje zwrócić wolność wszystkim kobietom ze swojego haremu i być tylko z nią. Justa martwi się o stan Solity, która ma wysoką temperaturę.

"Dzikie serce" odcinek 38 - piątek, 24.04.2015, o godz. 17 w TV4


Carola oznajmia Alejandrowi, że ma dosyć jego podopiecznej. Dodaje, że dziewczyna podaje się za jego zaginioną córkę. Karim żąda od Caroli, by przywróciła Maríę Alejandrę do pracy. Grozi, że w przeciwnym razie wykupi statek i zamknie kasyno. Alejandro prosi Maricruz, by wróciła do stolicy. Tymczasem Carola błaga ją, by została. Tobias uświadamia Solicie, że jest w ciąży.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 297 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 462 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy będziesz oglądać telenowelę "Kotka"

Tak

Nie

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dolores
28.08.2015
Dzięki myślałam , że już nie dodają dalszych streszczeń. Teraz odcinki oglądam na dailymotion.

Wiola
28.08.2015
Na novela.pl są smiley

dolores
28.08.2015
Wiolu skąd wzięłaś dalsze streszczenia odcinków " Sekretu"?

dolores
27.08.2015
Wiola niestety po hiszpańsku ale coś tam umiem więc będę oglądać.

Wiola
27.08.2015
Dolores ale po polsku czy hiszpańsku?

dolores
27.08.2015
Ale w razie czego jest na dailymotion do końca .

dolores
27.08.2015
Może jeszcze z czasem puszczą . Musimy mieć nadzieję bo zapowiadali co będzie w następnym odcinku no ale czas pokaże .

Wiola
27.08.2015
Dziś ostatni odcinek SekrETU smiley

dolores
23.08.2015
Tylko ciekawe , że " Sekret " zaczął się u nich 1 września , a oni kończą już 27 sierpnia więc jak ponad rok jak niecaly roe k. I dają ludziom złudne nadzieje ,że może wkrótce puszczą.

dolores
23.08.2015
Przepraszam wyjaśnione i ,że musieli go zdjąć z anteny bo " Sekret" jest już u nich na antenie od ponad roku .

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

12,099,370 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie