Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 848
Najnowszy Użytkownik: Boela
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
lokalizacja po numer...
namierzanie numeru t...
śledzenie telef...
lokalizacja telefonu
lokalizator telefon&...
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Odmienić los" odc. 6-16
Streszczenia odcinków


Odcinek 6

W 6. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola sieje postrach w miasteczku. Marcelo spotyka Angelinę na dyskotece. Emisja 15 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Custodia i Pánfila zapewniają komisarza Romero, że „zbłąkana dusza” z cmentarza naprawdę istnieje. Plotka o widmie dociera do uszu Priscili. Dziewczyna wpada w przerażenie. Silvana uspokaja ją i zapewnia, że duchy nie istnieją. Lola pojawia się na uroczystości upamiętniającej mężów Lorenzy i Reginy i sieje postrach, albowiem wszyscy biorą ją za rzekomą „zbłąkaną duszę”. By uspokoić mieszkańców miasteczka, na cmentarzu pojawia się nowy nadzorca.

Lola wykorzystuje jego nieuwagę i wykrada mu jedzenie. Mężczyzna odnajduje kryjówkę dziewczyny i próbuje zmusić do ujawnienia się. Pablo odzyskuje posadę nadzorcy. Marcelo wybiera się z kolegami na dyskotekę. Spotyka na niej Angelinę w towarzystwie innego mężczyzny. Lola rozpacza nad swoim losem – wszystkich, którzy próbowali jej pomóc, spotkało jakieś nieszczęście.

Odcinek 7

W 7. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Regina dowiaduje się, że jej synowie szukają rozrywek w miejskim barze. Emisja 18 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Romano i Renato opowiadają swoim braciom o Priscilii. René nazywa ją kokietką. Angelina i Marcelo dochodzą do wniosku, że nie sprawdzili się jako para i zostają przyjaciółmi. Marcelo ponownie wypytuje Martę o Lolę. Nieznajomy mężczyzna zjawia się w domu kobiety i proponuje jej swoją opiekę. Pablo przegania kobiety z cmentarza. Lola przestaje dbać o to, że ktoś ją zobaczy i jest zdecydowana oddać się w ręce policji. Chce wziąć odpowiedzialność za zabicie ciotki. Fabián rozgłasza w mieście show z udziałem nagich kobiet. Romero i Renato nie zamierzają go przegapić. René także chce się do nich przyłączyć i szantażuje braci, by zabrali go ze sobą. Aquiles przychodzi na cmentarz z zamiarem odwiedzenia „pokutującej duszy”. Regina dowiaduje się, że jej synowie umilają sobie czas w miejskim barze.

Odcinek 8

W 8. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza wpada w panikę na widok umorusanej Loli, którą bierze za „pokutującą duszę”. Emisja 19 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Regina beszta synów, w szczególności Romano, za ich nieodpowiedzialne zachowanie. Loli śni się, że Aquiles odnajduje ją na cmentarzu. Komisarz uspokaja Pabla, że ma dość problemów z żywymi ludźmi, żeby zajmować się zmarłymi. Priscila zmienia zdanie na temat Marcela. Oczarowana jego wyglądem mówi matce, że Marcelo jest mężczyzną, o jakim zawsze marzyła. Silvana przypomina córce, że łączą ich więzi krwi.

Lorenza z radością wita syna w domu. Regina zakazuje René i Ricardowi wychodzenia na imprezy oraz zabawiana się z kobietami, zwłaszcza z Priscilą. Priscila zakrada się do pokoju Marcela, gdy ten śpi. Silvana powstrzymuje ją przed popełnieniem głupoty. Marcelo i Lorenza planują wybrać się wieczorem na cmentarz. Priscila odradza im ten pomysł. Regina ostrzega Fabiana, żeby nie wpuszczał jej synów do swojego baru, jeśli chce dalej go prowadzić. Lorenzę ogarnia strach, gdy umorusana Lola staje naprzeciwko niej na cmentarzu. Marcelo uspokaja matkę i próbuje sprawdzić, kto tak bardzo ją przestraszył.

Odcinek 9

W 9. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo planuje przeszukać cmentarz, żeby zdemaskować rzekomą zjawę. Emisja 20 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Lorenza jest przerażona. Marcelo zapewnia matkę, że nikogo nie widział. Lola żali się Pablowi, że ludzie biorą ją za zjawę oraz zapewnia, że nigdy nie skrzywdziłaby swojej matki chrzestnej. Lorenza wyjaśnia synowi, że przestraszyła się na myśl, że „pokutująca dusza” ją zaatakuje. Marcelo nie wierzy w istnienie zjawy.

Nicolasa opowiada wiejskim kumoszkom o tym, co spotkało Lorenzę na cmentarzu. Marcelo postanawia odwiedzić cmentarz za dnia. Priscila proponuje mu swoje towarzystwo. Pablo wmawia im, że widział dziwną postać pomykającą po mogiłach i odradza im nocwnych wizyt na cmentarzu. Marcelo nie daje za wygraną. Zamierza przeszukać cmentarz i tak odnajduje komórkę, w której ukrywa się Lola. Pablo w porę go zatrzymuje.

Priscila wpada w panikę na widok Aquilesa. Myśli, że to on jest „pokutującą duszą”. René przeprowadza kolejny eksperyment, który kończy się eksplozją. Regina mówi Ricardowi, że chciałaby posłać synów na uniwersytet, żeby udowodnić Lorenzie, że mogą zajść dużo dalej niż Marcelo.

Odcinek 10

W 10. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola straszy synów Reginy. Priscila kokietuje Marcela. Emisja 21 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Renato i Romano zmawiają się się, żeby pójść na cmentarz i zobaczyć „pokutującą duszę”. Priscila jest zachwycona swoim kuzynem. Marcelo dostrzega coś dziwnego w zachowaniu stróża cmentarnego. Lola postanawia ugościć Romana i Renata najlepiej jak potrafi. Bracia w popłochu wracają do domu i na dodatek otrzymują reprymendę od matki. Regina jest zdecydowana sprawdzić, co zaatakowało jej synów.

Priscila kokietuje Marcela i próbuje upewnić się, czy jest zajęty. On tłumaczy jej, że rozstał się z dziewczyną, ale nie szuka nowej miłości. Lorenza zawiadamia Reginę, że planuje podnieść cenę mleka. Kobiety spotykają się, by podpisać stosowną umowę. Priscila szpera w rzeczach Marcela. Znajduje zdjęcia oraz list z imieniem Loli Carrero. Rodzina Galeano wybiera się razem z komisarzem i księdzem na cmentarz, żeby dowiedzieć się czegoś na temat „pokutującej duszy”. Lola chce wrócić do stolicy i wziąć odpowiedzialność za to, co zrobiła ciotce Marcie.

Odcinek 11

W 11. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Bracia Galeano zakradają się do komórki na cmentarzu. Emisja 22 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Silvana mówi Priscili, żeby nie uganiała się za Marcelem, jeśli ten nie okazuje jej zainteresowania. Lola twardo obstaje przy zamiarze powrotu do stolicy. Marcelo wraca w nocy na cmentarz. Gdy zauważa światło, pyta Pabla o to, skąd ono dobiega. Lola idzie na grób ojca, żeby się z nim pożegnać. René powoduje kolejny wybuch w swoim laboratorium. Fabián chwali się braciom Galeano, że pokaże im tancerki odziane jedynie w ptasie pióra. Romano prosi braci, żeby kryli jego i Renata.

Priscila nie daje za wygraną i przy kolejnym spotkaniu z Marcelem, próbuje przykuć jego uwagę. Ricardo i René idą na cmentarz. Znajdują na niej komórkę i chcą zajrzeć do środka. Pablo uderza Ricarda, żeby go stamtąd przegonić. René namawia matkę, żeby doniosła o tym policji. Bracia Galeano wracają na cmentarz w towarzystwie komisarza Romero z zamiarem przeszukania tajemniczej komórki.

Odcinek 12

W 12. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola zeznaje policji, że zabiła ciotkę Martę. Emisja 25 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Ani komisarz, ani policjant nie zauważają niczego dziwnego w cmentarnej komórce. Kiedy chcą przeszukać domek strażnika, Pablo początkowo zgłasza sprzeciw, ale ostatecznie wpuszcza ich do środka. Lola zostaje nakryta i rzuca się do ucieczki. Zostaje jednak schwytana i odwieziona na komisariat. Wszyscy mieszkańcy miasteczka zbierają się, żeby zobaczyć „pokutną duszę”. Są wśród nich także Lorenza i Marcelo.

Fabián żąda od Aquilesa dwudziestu dolarów zapłaty na zobaczenie show, które organizuje w barze. Marcelo prosi komisarza o pozwolenie na widzenie się z dziewczyną z cmentarza. Chce zaoferować jej swoją pomoc. Komisarz zwraca Pablowi wolność, albowiem uznaje, że nie popełnił żadnego przestępstwa. Lola przyznaje się komisarzowi do zabicia swojej ciotki Marty.

Odcinek 13

W 13. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza domyśla się, że dziewczyna z cmentarza to Lola Carrero. Emisja 26 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Lorenza nie może przypomnieć sobie, skąd zna dziewczynę, która ukrywała się na cmentarzu. Romano prosi rodzinę, żeby przestali nazywać Lolę „pokutną duszą”. Priscila jest ciekawa, kim jest Lola. Komisarz Romero zawiadamia odpowiednie służby w stolicy o tym, że bezdomna kobieta z cmentarza przyznała się do popełnienia zabójstwa. Ricardo domyśla się, że Renato i Romano chcą znów wyskoczyć do baru „Los Gozosos”. Klienci lokalu są rozczarowani show zorganizowanym przez Fabiana.

Komisarz wyjawia Marcelowi, że jeśli potwierdzą się deklaracje Loli, zostanie ona przewieziona do więzienia w stolicy. Renato i Romano zostają nakryci przez matkę, gdy wracają późno do domu. Komisarz informuje Lolę, że jej ciotka żyje i mieszka spokojnie w domu z innym mężczyzną. Lorenza w końcu domyśla się, że dziewczyną z cmentarza jest jej córka chrzestna, Lola Carrero. Romano i Renato krytykują nieudane show w barze. Pablo wyjawia Marcelowi tożsamość Loli.

Odcinek 14

W 14. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza i Marcelo zapraszają Lolę do swojego domu. Emisja 27 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Lola nie pozwala się dotknąć pielęgniarzom i zapewnia, że nie postradała zmysłów. Priscila nie może uwierzyć w to, że dziewczyna z cmentarza jest córką chrzestną Lorenzy. Marcelo i Lorenza przyjeżdżają zbyt późno na komisariat, by zgłosić się po Lolę. Postanawiają dogonić karetkę, która ją zabrała. Marcelo obiecuje Loli swoją opiekę.

Lorenza wraca na komisariat z zamiarem zeznania, że jest matką chrzestną Loli oraz uzyskaniem pozwolenia na zabranie jej do swojego domu. Aquiles próbuje się dowiedzieć, czy słusznie domyślał się, że „pokutną duszą” była Lola Carrero. Lorenza i Marcelo wprowadzają Lolę do swojego domu. Silvana i Priscila dają wyraz swojego niezadowolenia z obecności dziewczyny.

Odcinek 15

W 15. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Pablo nie potrafi oderwać wzroku od Loli. Emisja 28 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Komisarz Romero wyjaśnia mieszkańcom z miasteczka, że dziewczyna z cmentarza okazała się córką chrzestną Lorenzy i ta zabrała ją do swojego domu. Ludzie czują niedosyt informacji i chcą wiedzieć więcej. Priscila oznajmia Silvanie, że nie będzie mieszkać pod jednym dachem z Lolą. Matka przypomina jej, że nie mają dokąd wyjechać. Lola opowiada Lorenzie i Marcelowi o tym, jak wyglądało jej życie w domu ciotki Marty oraz dlaczego była przekonana, że ją zabiła.

René i Ricardo podglądają, jak Lorenza i Juana kąpią Lolę. Regina dowiaduje się o tym i karci synów. Lorenza chce ubrać Lolę w rzeczy Silvany i Priscily. Kobiety początkowo nie zgadzają się oddać swoich ubrań, ale groźba odcięcia wsparcia finansowego przez Lorenzę skłania je do zmiany zdania. Marcelo jest oczarowany wyglądem Loli, gdy ta, wykąpana i schludnie odziana, staje w progu jadalni. Lorenza zaprasza ją do środka i wskazuje miejsce przy rodzinnym stole.

Odcinek 16

W 16. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lorenza oferuje Loli stały kąt w swoim domu. Priscila urządza awanturę. Emisja 29 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Lola natychmiast zauważa, że Silvana i Priscila nie chcą siedzieć z nią przy jednym stole. Priscila rozkazuje matce zrobić coś, żeby Lola się czym prędzej wyprowadziła. Fabián ponownie przedstawia w barze „tropikalne syreny”. Marcelo przychodzi do lokalu w towarzystwie kuzynki. Priscila wdaje się w kłótnię z inną kobietą i dochodzi do bijatyki. Regina dowiaduje się o zamieszaniu w „Loz Gozosos”.

Marcelo wyznaje Loli, że cieszy się z jej obecności w domu. Priscila natomiast nie podziela jego radości i wcale się z tym nie kryje. Regina naskakuje na Lorenzę za to, że przygarnęła Lolę. Jednakże Lorenza ani myśli wypraszać z domu swojej córki chrzestnej. Pablo odwiedza Lolę na hacjendzie. Dziewczyna dzieli się z nim wiadomością o tym, że jej ciotka Marta żyje.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 styczeń 2016         0 Komentarzy · 499 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 317-323
Streszczenia odcinków


Odcinek 317

W 317. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa prosi Zamalloę o pomoc w odnalezieniu Leonor, niani Franciski. Emisja 25 stycznia o godz. 6:00 w TV Puls.

Raimundo podejrzewa, że Francisca knuje kolejną intrygę. Kobieta zdradza zamiary swojemu wiernemu słudze Mauriciowi. Kiedy Juan nie przynosi żadnych wieści w sprawie Lucia, Emilia domyśla się, że dała się podejść Francisce i postanawia czym prędzej się z nią rozmówić.

Enriqueta namawia Marianę do opuszczenia Puente Viejo. Soledad prosi matkę, żeby okazała więcej entuzjamu, gdy przyjdzie jej narzeczony. Dziewczyna ma wątpliwości, czy powinna zdobyć się na szczerą rozmowę z Olmem. Żebrak daje Pepie wskazówki, jak znaleźć Leonor. Akuszerka zjawia się niespodziewanie w gabinecie gubernatora Zamalloa i prosi go przysługę.

Odcinek 318

W 318. odcinku telenoweli „Sekret”: Mariana jest zdeterminowana do wyjazdu z Puente Viejo razem z Enriquetą. Emisja 26 stycznia o godz. 6:00 w TV Puls.

Zamalloa zobowiązuje się pomóc Pepie w poszukiwaniach Leonor Cenicientos, by zrekompensować jej swoje niespodziewane odejście z Puente Viejo. Emilia daje Francisce do zrozumienia, że bez względu na wszystko, nie zostawi Alfonsa. Enriqueta traci cierpliwość i oznajmia Juanowi, że opuszcza Puente Viejo. Rosario żegna dziewczynę, nieświadoma że Mariana wyjeżdża razem z nią. Mariana naciska na Enriquetę, żeby jej nie wydała.

Rosario wypytuje Maríę Cristinę o Paquita. Ona uspokaja ją i kryje swojego pracownika. Paquito wykorzystuje zmianę zachowania Maríi Cristiny i próbuje wyciągnąć od niej informacje. Pepa dostaje szansę na opowiedzenie Tristánowi o swoich wątpliwościach, co do ich rzekomego pokrewieństwa.

Odcinek 319

W 319. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa otrzymuje ważny telegram od gubernatora Zamalloi. Emisja 27 stycznia o godz. 6:00 w TV Puls.

Pepa obawia się, że nie zdobędzie odpowiedzi na nurtującę ją pytanie o pokrewieństwo z Tristanem przed jego ślubem z Gregorią. Nie chce jednak wywoływać niepotrzebnego zamętu, powołując się wyłącznie na swoje domysły. Raimundo uważa inaczej i dopinguję Pepę, żeby się nie poddawała. Mariano nie wydaje Alfonsa przed synami Lucia.

Francisca udaje, że zależy jej wyłącznie na ustrzeżeniu Emilii przed jej mężem. Odkrywa jednak, że Alfonso nie jest już tym samym człowiekiem, za jakiego go uważała i jest zdecydowany walczyć o swoją rodzinę. Po spięciu z panią Montenegro ulega dziwnego wypadkowi. Soledad dochodzi do wniosku, że jej narzeczeństwo z Olmem nie układa się jak powinno.

Rodzina Castañedów dowiaduje się o odejście Mariany z Enriquetą. Juan podejmuje próbę zatrzymania Enriquety. Manuel podejrzewa, że María Cristina knuje coś z Paquitem. Pepa otrzymuje telegram od Zamalloi. Czy znajdzie w nim wiadomość, która odmieni jej życie?

Odcinek 320

W 320. odcinku telenoweli „Sekret”: Za zamkniętymi drzwiami swojego gabinetu Francisca wstaje z wózka. Emisja 28 stycznia o godz. 6:00 w TV Puls.

Pepa postanawia wyjechać. Żegna się Tristánem na wypadek gdyby nie zdążyła wrócić przed ich ślubem. Gregoria podejrzewa, że wyjazd akuszerki jest wymówką, albowiem nie chce być obecna na jej ślubie. Nie ma pojęcia, że jej prawdziwym celem jest spotkanie z Zamalloą.

Manuel prosi Maríę Cristinę o ostrożność wobec Paquita. Kobieta zapewnia go, że ma wszystko pod kontrolą. Rosario szuka Paquita, żeby zapytać go prosto w oczy o jego uczucia do Mariany. Chłopak okazuje obojętność. Pepa zdobywa adres Leonor Cenicientos. Przy okazji nie szczędzi ostrych słów gubernatorowi Zamalloa, zarzucając mu, że sfałszował wynik śledztwa w sprawie śmierci jej matki oraz przysięga, że pewnego dnia za to zapłaci.

Olmo jest zmęczony podchodami pod Soledad, by zmusić ją do przyznania się do niepłodności i wycofuje się z planów małżeńskich. Za zamkniętymi drzwiami Francisca wstaje z wózka inwalidzkiego o własnych siłach.

Odcinek 321

W 321. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa przerywa ślub Tristána i obwieszcza mu, że nie jest synem Salvadora. Emisja 29 stycznia o godz. 6:00 w TV Puls.

Olmo zrywa zaręczyny z Soledad z powodu jej niepłodności oraz próby zatajenia przed nim prawdy. Tristán po raz ostatni odprowadza narzeczoną do domu. Następnego dnia będą już ze sobą nierozłączni, jak mąż i żona. Pepa spędza w podróży całą noc. Kiedy jej powóz się psuje, kupuje konia, by dojechać na nim do domu Leonor. Brudna i zmęczona odnajduje tę, która może rozwiać jej największą wątpliwość.

María Cristina próbuje kontrolować Paquita. On udaje uległego, żeby poczuła, że jej plan działa. Dodatkowo wmawia kobiecie, że stoi po jej stronie, by poznać jej dalsze zamiary. Francisca odmawia wzięcia udziału w ceremonii ślubnej syna. Tristán nie ma żalu do matki. Gregoria ubiera suknię ślubną.

W kościele zbierają się goście, a na końcu pojawia się panna młoda. Franciscę odwiedza niespodziewany gość – jej niania, Leonor. Pepa przychodzi do kościoła i przerywa ślub, by obwieścić Tristánowi, że ona i on nie są rodzeństwem!

Odcinek 322

W 322. odcinku telenoweli „Sekret”: Po rewelacjach Pepy ślub Gregorii i Tristána zostaje przerwany. Emisja 1 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Rodzina Casas chce wyprosić Pepę ze ślubu i zarzucają jej oszustwo. Tristán zezwala akuszerce na pozostanie w kościele. Ona wyjaśnia mu, w jaki sposób dowiedziała się, że jego prawdziwym synem jest Raimundo i opuszcza ceremonię, nieświadoma decyzji pana młodego.

Leonor namawia Franciscę do oczyszczenia sumienia obciążonego sekretem skrywanym przez ponad trzydzieści lat. Gregoria jest w rozsypce, choć zachowuje godność. Zaszywa się w samotni i nie chce z nikim rozmawiać. Tristán błaga ją o przebaczenie, lecz żadne jego słowo nie przynosi jej ukojenia. Jest rozżalona i pragnie nigdy więcej nie słyszeć o swoim narzeczonym.

Mariana jest zaintrygowana pudełkiem z pamiątkami Paquita. Jeśli w środku znajdują się przedmioty związane z jej osobą, będzie to dowodziło o jego miłości. Olmo podtrzymuje decyzję o niewiązaniu się z Soledad. Pepa składa podziękowania Leonor za pomoc w dotarciu do prawdy. Enriqueta dowiaduje się od Rosario, że Soledad i Olmo odwołali ślub. Pepa i Tristán zupełnie przypadkiem spotykają się w chatce…

Odcinek 323

W 323. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa i Tristán oddają się namiętności. Francisca wyrzuca syna z domu. Emisja 2 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Po trzech miesiąc wyrzeczeń Tristán i Pepa konsumują swoją miłość. Emilia zdradza, że nawiązała kontakt ze swoją kuzynką, ale zachowała to w sekrecie, żeby nie sprawić przykrości ojcu. Alfonso proponuje jej, żeby zaprosiła kuzynkę do Puente Viejo. Pepa i Tristán czują się, że szczęście znów się do nich uśmiecha.

Tristán i Raimundo radują się z faktu, że łączą ich więzi krwi. Oboje pragną odzyskać stracony czas. Francisca obwinia księdza Anselmo o zdradę. On zapiera się, że nie miał z tym nic wspólnego. Rosario namawia syna do szczerej rozmowy z Enriquetą. Tristán wraca do domu, by stawić czoło matce.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 styczeń 2016         0 Komentarzy · 552 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zranione uczucia" odc. 1-6
Streszczenia odcinków


„Zranione uczucia” – Odcinek 1: Rita odkrywa plany Carminhii
W 1. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Rita odkrywa zamiary Carminhii i uprzedza o nich ojcu. Emisja 25 stycznia o godz. 15:00 w Polo tv

Tufão prosi Monalisę o rękę. Carminha i Max planują okraść Genésia. Rita ostrzega ojca przed swoją macochą. Mężczyzna zostaje okradziony, ale udaje mu się zmylić złodziei. Genésio postanawia zdemaskować swoją żonę. Cadinho umawia się z Verônicą do restauracji, aby uczcić sukces firmy. Jego wspólnik, Jimmy, postanawia tam wysłać drugą żonę Cadinha – Noêmię. Tufão zdobywa gola, co gwarantuje jego drużynie zwycięstwo. Genésio podsłuchuje kłótnię Carminhii i jej kochanka. Mężczyzna zamierza iść na policję. Na Alei Brazylijskiej Tufão poważnie potrąca Genésia. Mężczyzna umiera w ramionach piłkarza.

„Zranione uczucia” – Odcinek 2: Rita zostaje porzucona
W 2. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Rita zostaje porzucona na składowisku śmieci, gdzie poznaje Nila. Emisja 26 stycznia o godz. 15:00 w Polo tv

Tufão ucieka z miejsca wypadku. Max i Carminha szukają pieniędzy Genésia. Cadinhowi udaje się uciec przed swoimi żonami. Tufão wyznaje narzeczonej, że zabił człowieka. Dręczony wyrzutami sumienia, postanawia pomóc wdowie po Genésiu. Carminha świętuje śmierć męża. Cadinho poznaje Alexię i spędza z nią noc. Carminha znajduje pieniądze zmarłego męża. Max zabiera Ritę na wysypisko śmieci, gdzie dziewczynka poznaje Nila. Tufão proponuje Carminhii pomoc materialną. Kobieta pragnie uwieść piłkarza i zdobyć jego pieniądze.

„Zranione uczucia” – Odcinek 3: Carminha symuluje żałobę
W 3. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Carminha udaje, że cierpi po stracie męża. Emisja 27 stycznia o godz. 15:00 w Polo tv

Jéssica wyjaśnia Ricie zasady panujące na wysypisku śmieci. Cadinho kupuje Verônice samochód, a Noêmii wmawia, że miał wypadek. Rita poznaje Batatę. Jéssica zostaje ukarana przez Nila za to, że ukryła przed nim pieniądze. Rita kupuje jej jedzenie. Batata zabiera przyjaciółkę do domu mamy Lucindy. Carminha udaje przed Tufão, że nie może pogodzić się ze śmiercią męża i grozi popełnieniem samobójstwa. Tufão spędza z nią noc. Monalisa pyta narzeczonego, czy przespał się z wdową po Génesiu.

„Zranione uczucia” – Odcinek 4: Monalisa odkrywa zdradę
W 4. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Monalisa nakrywa Tufão i Carminhę razem. Emisja 28 stycznia o godz. 15:00 w Polo tv

Monalisa zrywa z Tufão. Batata przekonuje mamę Lucindę, żeby przygarnęła Ritę. Monalisa przebacza ukochanemu. Kobieta odkrywa, że jest w ciąży. Obie żony Cadinha chcą spędzić sylwestra w Rio de Janeiro. Mężczyzna odkrywa, że Alexia spodziewa się jego dziecka. Odbywa się przyjęcie zaręczynowe Tufão i Monalisy. Carminha dzwoni do Tufão chcąc się z nim pożegnać. Zaniepokojony mężczyzna opuszcza narzeczoną i biegnie do Carminhii. Max dzwoni do Monalisy i zdradza jej miejsce pobytu piłkarza. Monalisa widzi Tufão i Carminhę razem.

„Zranione uczucia” – Odcinek 5: Monalisa opuszcza Rio de Janeiro
W 5. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Monalisa podejmuje decyzję o wyjeździe z Rio de Janeiro. Emisja 29 stycznia o godz. 15:00 w Polo tv

Monalisa postanawia wyjechać z Rio de Janeiro. Muricy pragnie ożenić syna z Carminhą. Batata i Rita chcą się pobrać. Cadinho wręcza Alexii prezenty dla ich dziecka. Lucinda organizuje swoim podopiecznym dziecięcy ślub. Tufão chce się spotkać z Carminhą. Monalisa postanawia wybaczyć narzeczonemu, ale podczas drogi powrotnej do Rio de Janeiro, jej autobus ma wypadek.

„Zranione uczucia” – Odcinek 6: Tufão oświadcza się Carminhii
W 6. odcinku telenoweli „Zranione uczucia”: Tufão składa Carminhii propozycję małżeńską. Emisja 1 lutego o godz. 15:00 w Polo tv

Monalisa traci dziecko. Tufão mówi Carmihii, że jego związek z Monalisą to przeszłość. Fotograf wynajęty przez Maxa robi im zdjęcia. Monalisa postanawia adoptować Irana, chłopca, który w wypadku autobusowym stracił matkę. Rita opowiada Lucindzie o Maxie i Carminhii. Kobieta jest przerażona chęcią zemsty małej dziewczynki. Alexia odkrywa, że Cadinho ma dwie żony. Tufão prosi Carminhę o rękę.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 styczeń 2016         0 Komentarzy · 594 Czytań · Drukuj
 
 
„Avenida Brasil – Zranione Uczucia” - nowa telenowela od 25 stycznia na POLO TV
Premiery w Polsce


25 stycznia o godz. 15:00 na antenie POLO TV po raz pierwszy w Polsce wyemitowany zostanie hitowy serial brazylijski „Avenida Brasil – Zranione Uczucia”. Widzowie będą śledzili od poniedziałku do piątku poruszającą historię Rity, która skrzywdzona przez bezwzględnych ludzi i przewrotny los, postanawia wyrównać życiowe krzywdy.

Ritę poznajemy jako małą dziewczynkę w bardzo dramatycznym momencie życia – ukochany ojciec ginie potrącony przez samochód. Dziecko dostaje się pod opiekę bezwzględnej macochy, która jednak nie zamierza zajmować się sierotą. Dziewczynka zostaje wywieziona na wysypisko śmieci, gdzie każdy dzień jest walką o przetrwanie. Szybko asymiluje się do nowych warunków, nawiązując przyjaźnie i odnajdując miłość swojego życia, chłopca o imieniu Batata. Wkrótce jej los się odmienia – zostaje zaadaptowana przez małżeństwo z Argentyny. Otrzymuje nowe imię – Nina, które ma być symbolicznym początkiem zupełnie nowego rozdziału w życiu. Dorasta pielęgnując w sobie chęć zemsty za doznane krzywdy. Po wielu latach już jako dojrzała kobieta Nina wraca do Brazylii i odnajduje macochę. Zatrudnia się u niej jako pomoc domowa, sukcesywnie niszcząc jej uporządkowane życie. Spotyka także miłość sprzed lat. Batata, nazwany przez nowych rodziców Jorginho, dziś jest gwiazdą futbolu – bogatym i uwielbianym przez kobiety.

„Avenida Brasil – Zranione Uczucia” to fascynująca opowieść o zmiennym losie, miłości, zemście, rozczarowaniach i wielkich nadziejach. Pokazuje brazylijską rzeczywistość w pełnym przekroju – od nizin aż po grupy o wysokim statusie społecznym. Zaskakujące zwroty akcji, intrygi, poruszające obrazy nędzy, a także kadry prosto z boiska piłkarskiego – wszystko to spowodowało, że serial cieszył się ogromną popularnością w Brazylii. Szybko zyskał też sławę za granicą - w 2013 r. otrzymał nominację do amerykańskiej nagrody Emmy dla najlepszej zagranicznej telenoweli.

W rolach głównych występują: Débora Falabella (Nina), Cauã Reymond (Jorginho), Adriana Esteves (Carminha).
Serial na antenie POLO TV emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 15:00. Pierwszy odcinek widzowie zobaczą 25 stycznia.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 styczeń 2016         0 Komentarzy · 420 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Lali Esposito "Asesina"
Teledyski
Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór argentyńskiej aktorki i piosenkarki Lali Esposito pt: "Asesina". Piosenka pochodzi z płyty artystki zatytułowanej "A Bailar".

Dodał:  Wiola dnia 25 styczeń 2016         0 Komentarzy · 549 Czytań · Drukuj
 
 
Aktorka mogła wziąć od "El Chapo" pieniądze na produkcję tequili. Jest śledztwo.
Newsy


Meksykańscy śledczy wszczęli dochodzenie w związku z podejrzeniem prania brudnych pieniędzy przez aktorkę Kate del Castillo. To ona ułatwiła hollywoodzkiemu gwiazdorowi Seanowi Pennowi przeprowadzenie wywiadu, w wyniku którego ujęto narkotykowego bossa Joaquina "El Chapo" Guzmana.

O rozpoczęciu śledztwa poinformowała we wtorek prokurator generalna Meksyku Arely Gomez. W wywiadzie dla dziennika "El Universal" Gomez stwierdziła, że "istnieją poszlaki", iż 43-letnia meksykańska aktorka Kate del Castillo mogła przyjmować pieniądze od Guzmana, z których miała finansować swój biznes produkcji tequili. Dzień wcześniej meksykańskie władze przekazały, że del Castillo dostała wezwanie do prokuratury, która chce zbadać jej relacje z narkotykowym bossem.

We wtorkowym wywiadzie prokurator Arely Gomez zdradziła więcej szczegółów, z których wynika, że aktorce - jeśli podejrzenia się potwierdzą - może grozić odpowiedzialność karna.


ŹRÓDŁO: www.tvn24.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 styczeń 2016         0 Komentarzy · 531 Czytań · Drukuj
 
 
Penn, aktorka i gangster
Newsy
kate-del-castillo-para-todos-2013-cover-francis-bertrand-2-crop.jpg

Od momentu schwytania słynnego szefa meksykańskiej mafii – Joaquina Guzmana Loery, znanego jako El Chapo – każdego kolejnego dnia pojawiają się nowe informacje na temat okoliczności tego wydarzenia. Ostatnio wyszło na jaw, jak wielki udział mieli w nim gwiazdor Hollywoodu, Sean Penn, i jego piękna koleżanka po fachu, Kate del Castillo...

Spotkanie w dżungli

O kulisach spotkania z mafiosem w ubiegłym roku, sześć miesięcy po jego ucieczce z więzienia, 55-letni Penn opowiedział dziennikarzom magazynu Rolling Stone. Aktor przyznał przy tym, że nigdy by do niego nie doszło, gdyby nie zaangażowanie 43-letniej meksykańskiej aktorki.

Momentem przełomowym kariery Kate Del Castillo – córki gwiazdy opery mydlanej Erika Del Castillo – był występ w filmie The Last Escape. Odtąd stawała się coraz sławniejsza, a swą popularność wykorzystała do wygłaszania opinii na temat problemów, z jakimi boryka się świat i jej kraj. W 2009 r. została ambasadorem Meksykańskiej Komisji ds. Praw Człowieka. Trzy lata później wystąpiła w kampanii PETA. Na początku 2012 r. zwróciła na siebie uwagę El Chapo, gdy za pomocą Twittera oświadczyła, że gdyby miała wybierać między nim a skorumpowanym rządem meksykańskim, zaufałaby gangsterowi. Wtedy też wystosowała do szefa mafii apel, pisząc:

„Panie Chapo, czy nie byłoby cudownie, gdyby zaczął pan handlować z miłością? To znaczy, gdyby handlował pan z myślą o lekach na nieuleczalne dotąd choroby, jedzeniu dla bezdomnych dzieci, alkoholu dla domów spokojnej starości, gdzie nie pozwala się starszym spędzić ostatnich dni życia w sposób, w jaki by sobie tego życzyli. Niech pan sobie wyobrazi handel skorumpowanymi politykami zamiast kobietami i dziećmi, które kończą jak niewolnicy. A może zechciałby pan spalić te wszystkie magazyny, w których kobieta jest warta mniej niż paczka papierosów? Bez oferty nie ma zapotrzebowania. Szefie! Byłbyś bohaterem bohaterów. Handluj z miłością. Wiesz jak to robić. Życie jest biznesem, a jedyną rzeczą, jaka się zmienia, jest towar. Czyż nie tak?”.

Wkrótce potem z aktorką skontaktował się jeden z adwokatów El Chapo i del Castillo podała mu swój adres. Gdy w 2014 r. mafijny boss został schwytany, nawiązał kontakt z Kate. Wymienili ze sobą wiele listów. To w nich miał zdradzić aktorce swoje wielkie marzenie – chciał, by historia jego życia trafiła na duży ekran – i poprosić ją o pomoc w jego realizacji. Wybrał Kate, mimo że jego adwokaci byli w tej sprawie zasypywani ofertami z Hollywood.

Podczas wizyty w Los Angeles aktorka poznała Seana Penna przez wspólnego znajomego i opowiedziała mu o pomyśle El Chapo. Po burzliwej dyskusji uznali, że nakręcenie filmu byłoby zbyt trudnym przedsięwzięciem. Zdecydowali, że lepszą opcją będzie opowieść w znanym magazynie.

Del Castillo postanowiła przekonać El Chapo, by zgodził się na wywiad z Pennem. Gdy gangster usłyszał, że aktorka osobiście będzie towarzyszyć aktorowi, bez namysłu powiedział „tak”, bowiem bardzo chciał poznać osobiście osobę, która udzieliła mu wsparcia na Twitterze i z którą zaprzyjaźnił się, gdy pisali do siebie listy. Do spotkania doszło w kryjówce El Chapo w meksykańskiej dżungli w październiku minionego roku. Szef narkotykowej mafii był już wtedy od sześciu miesięcy na wolności po brawurowej ucieczce z więzienia.

Aresztowanie

W miniony piątek żołnierze meksykańskich sił specjalnych aresztowali El Chapo w Los Mochis w meksykańskim Sinaloa. Akcja komandosów, podczas której doszło do wymiany ognia, miała miejsce o 4.00 rano. Szef mafii został przewieziony do więzienia Altiplano – tego samego, z którego uciekł.

Jeden z wysoko postawionych urzędników ujawnił, że to Penn doprowadził przedstawicieli rządu do jego kryjówki. Niemal natychmiast zaczęły się spekulacje, czy aktor nie jest przypadkiem agentem CIA, który wziął udział w tajnej operacji rządowej. Zwolennicy takiej opcji wskazali przy tym na fakt, że zaledwie parę godzin po aresztowaniu najbardziej poszukiwanego człowieka świata magazyn Rolling Stone opublikował wzruszający i, co się mocno podkreśla, długi (10 tys. słów) materiał na temat wyprawy Penna do dżungli i spotkania z El Chapo. Dowiadujemy się z niego, że podczas wywiadu gangster przyznał, że jest największym handlarzem narkotyków na świecie. Zdradził też, że wysłał do Niemiec inżynierów, by nauczyli się, jak zbudować tunel, którym później uciekł z więzienia o najbardziej zaostrzonym rygorze. Wyznanie to oburzyło urzędników Białego Domu.

– Przechwalanie się przez niego ilością heroiny, jaką rozesłał po całym świecie, w tym i po Stanach Zjednoczonych, jest irytujące. Mamy epidemię heroinową, epidemię uzależnienia od opioidów. Będziemy ją zwalczać, wspólnie z naszymi współpracownikami z Meksyku, tak długo, aż położymy jej kres. El Chapo jest już za kratami, czyli tam, gdzie powinien być. Teraz kolej na następnych – powiedział szef sztabu Białego Domu Denis McDonough.

W międzyczasie zapytano Penna, czy idąc do kryjówki El Chapo miał na sobie podsłuch założony przez CIA. Aktor stanowczo zaprzeczył, oświadczając, że zrobił wszystko, co w jego mocy, by ukryć spotkanie przed przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości i wojskiem. To nie pierwszy raz, gdy Penn ingeruje w politykę. Sam przyznał kiedyś w rozmowie z Billem Maherem – chociaż wcześniej stanowczo temu zaprzeczał – że przyjaźnił się z prezydentem Wenezueli Hugo Chavezem, który był oskarżany o kierowanie państwem niczym dyktator. Gdy polityk zmarł w 2013 r. na raka, aktor nazwał go swoim przyjacielem.

Del Castillo, która niebawem wystąpi w hiszpańskojęzycznej serii Netflix Ingobernable, odmówiła komentarza na temat aresztowania El Chapo. Nie powiedziała też, czy obawia się o swoje życie w związku z tym, że to ona zaaranżowała spotkanie Penna z gangsterem.


ŹRÓDŁO: www.superkalejdoskop.com
Dodał:  Wiola dnia 22 styczeń 2016         0 Komentarzy · 471 Czytań · Drukuj
 
 
Słabość do niej kosztowała "El Chapo" wolność. Aktorką interesuje się prokuratura
Newsy


Meksykańska aktorka Kate del Castillo, która pomogła w zaaranżowaniu i przeprowadzeniu wywiadu twórcy kartelu Sinaloa Joaquina "El Chapo" Guzmana z Seanem Pennem, dostała wezwanie do prokuratury. Meksykańskie władze interesują jej relacje z narkotykowym bossem.

Doprowadziła do wywiadu "El Chapo" z Pennem
Do aktora, reżysera i producenta doprowadziła go meksykańska gwiazda Kate del Castillo. Aktorka robiąca od kilku lat również karierę w Hollywood, kontaktowała się dosyć często z narkotykowym bossem. "El Chapo" miał do niej słabość. W kontaktach z nią zaniedbał względy bezpieczeństwa. Dzięki SMS-om Guzmana do niej meksykańskie władze zorientowały się, iż pojawiła się szansa na jego schwytanie.

Wywiad z Pennem, w którym uczestniczyła też del Castillo, doprowadził do jego schwytania. Teraz prokuratura meksykańska postanowiła wezwać aktorkę na przesłuchanie. Ma się ona stawić w ostatnim tygodniu stycznia. Jak pisze agencja Reutera, aktorka nie jest objęta bezpośrednim śledztwem, ale prokuratura chce wiedzieć, ile o "El Chapo" wiedziała i co tę dwójkę łączyło. Media latynoamerykańskie w ostatnich dniach pisały m.in. o SMS-ach, które narkotykowy boss wysyłał aktorce. Podobno miał na jej punkcie "obsesję" i próbował zaskarbić sobie jej względy. Jak przekazali meksykańscy prokuratorzy, Guzmana po 17 miesiącach od ucieczki z więzienia zgubiła jego własna megalomania. Kryminalista chciał, by na podstawie jego życia powstał o nim film. W Seanie Pennie widział kogoś, kto mógłby taki obraz zrealizować.


ŹRÓDŁO: www.tvn24.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 styczeń 2016         0 Komentarzy · 496 Czytań · Drukuj
 
 
„Zranione uczucia” (Avenida Brasil) od 25 stycznia w Polo TV
Premiery w Polsce


Nominowana do nagród Emmy brazylijska telenowela „Zranione uczucia” (oryg. Avenida Brasil) od 25 stycznia o godz. 15:00 w Polo TV

W poniedziałek 25 stycznia o godz. 15:00 na antenie Polo TV po raz pierwszy w Polsce wyemitowany zostanie hitowy serial brazylijski „Zranione uczucia” (oryg. „Avenida Brasil”, znany także pod tytułem „W niewoli przeszłości”). Widzowie będą śledzili od poniedziałku do piątku poruszającą historię Rity, która skrzywdzona przez bezwzględnych ludzi i przewrotny los, postanawia wyrównać życiowe krzywdy.

Poznajemy Ritę jako małą dziewczynkę w bardzo dramatycznym momencie życia – ukochany ojciec ginie potrącony przez samochód. Dziecko dostaje się pod opiekę bezwzględnej macochy, która nie zamierza zajmować się sierotą. Dziewczynka zostaje wywieziona na wysypisko śmieci, gdzie każdy dzień jest walką o przetrwanie. Szybko asymiluje się do nowych warunków, nawiązując przyjaźnie i odnajdując miłość swojego życia, chłopca o imieniu Batata. Wkrótce jej los się odmienia – zostaje zaadaptowana przez małżeństwo z Argentyny. Otrzymuje nowe imię – Nina, które ma być symbolicznym początkiem zupełnie nowego rozdziału w życiu. Dorasta pielęgnując w sobie chęć zemsty za doznane krzywdy. Po wielu latach już jako dojrzała kobieta Nina wraca do Brazylii i odnajduje macochę. Zatrudnia się u niej jako pomoc domowa, sukcesywnie niszcząc jej uporządkowane życie. Wkrótce spotyka także miłość sprzed lat. Batata, nazwany przez nowych rodziców Jorginho, dziś jest gwiazdą futbolu – bogatym i uwielbianym przez kobiety.

„Zranione Uczucia” to fascynująca opowieść o zmiennym losie, miłości, zemście, rozczarowaniach i wielkich nadziejach. Pokazuje brazylijską rzeczywistość w pełnym przekroju – od nizin aż po grupy o wysokim statusie społecznym. Zaskakujące zwroty akcji, intrygi, poruszające obrazy nędzy, a także kadry prosto z boiska piłkarskiego – wszystko to spowodowało, że serial cieszył się ogromną popularnością w Brazylii. Szybko zyskał też sławę za granicą – w 2013 r. otrzymał nominację do amerykańskiej nagrody Emmy dla najlepszej zagranicznej telenoweli. W rolach głównych występują Débora Falabella, Cauã Reymond i Adriana Esteves.ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 styczeń 2016         0 Komentarzy · 452 Czytań · Drukuj
 
 
Zmiana godziny emisji "Sekretu"
Informację


Po raz kolejny telewizja Puls postanowiła zagrać na nosie widzą telenowel zmieniając godzinę ich emisji. Tym razem padło na "Sekret". Od jutra fani tej produkcji będą musieli pojawić się przed ekranami o godzinie 6.00 rano.
Dodał:  Wiola dnia 20 styczeń 2016         0 Komentarzy · 588 Czytań · Drukuj
 
 
„Moja nadzieja” od 23 lutego w Czwórce
Premiery w Polsce


Popularna argentyńska telenowela pt. „Moja nadzieja” (oryg. Esperanza mía) w Polsce. Premierowa emisja od 23 lutego o godz. 16:00 w Czwórce

Długo wyczekiwana argentyńska telenowela w lutym w polskiej telewizji. We wtorek 23 lutego o godz. 16:00, po zakończeniu emisji „Kotki”, Czwórka wyemituje premierowo telenowelę pt. „Moja nadzieja” (oryg. Esperanza mía) z Lali Espósito i Mariano Martínezem w rolach głównych.

Telenowela „Moja nadzieja” była najchętniej oglądanym serialem w ubiegłym roku w Argentynie. Licząca 192 odcinki produkcja Dori Media i Pol-ka producciones osiągnęła średni wynik oglądalności na poziomie 14 punktów (1 punkt oznacza 1% gospodarstw domowych przewidzianych w badaniu). Jeszcze w trakcie zdjęć została sprzedana m.in. do Chin, Hiszpanii, Indonezji, Izraela, Rosji, Słowenii, Węgier, a także do Polski. Meksykańska telewizja Azteca zainteresowała się formatem, który zaadaptuje dla swojej publiczności. W maju w Argetynie ukazała się ścieżka dźwiękowa z utworami w wykonaniu Lali Espósito. Dwa miesiące później powstał spektakl muzyczny „Esperanza mía, el musical”, inspirowany scenariuszem telenoweli, z udziałem jej protagonistów oraz aktorów drugoplanowych. W październiku ubiegłego roku telenowela zdobyła trzy nagrody Kids’ Choice Awards Argentina: dla najlepszego serialu, aktorki (Espósito) i aktora (Martínez). Otrzymała również siedem nominacji do nagród Tato, choć tylko jedna (dla najlepszej aktorki Lali Espósito) okazała się zwycięska.

Bohaterką historii jest Julia, młoda dziewczyny z prowincji, która staje się posiadaczką obciążających dowodów przeciwko właścicielom potężnej fabryki. Ścigana przez ludzi, którym nie jest na rękę, by prawda o ich niewłaściwych działaniach wyszła na jaw, ucieka do Buenos Aires i zaszywa się w klasztorze. Dla własnego bezpieczeństwa wkłada przebranie nowicjuszki i przyjmuje nową tożsamość. Jeszcze w trakcie ucieczki poznaje i zakochuje się od pierwszego wejrzenia w Tomasie, który jak się później okazje, jest klerykiem i pochodzi z rodziny właścicieli fabryki, którzy wywrócili jej życie do góry nogami.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 styczeń 2016         0 Komentarzy · 567 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 483 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Po prostu Maria"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Dificultgrenescape
20.10.2016
Esta novela con Natalia Oreiro y Facundo Arana es the best! Ellos son the bestactores!

Dificultgrenescape
18.10.2016
Te telenowele droga do szczęścia podria protagonizar levyRRoni

Dificultgrenescape
12.10.2016
Quisiera otra novela con! Leyrroni! Son mejor !

Mayte
10.09.2016
A Lichite z Maite przetłumaczycie? Bardo bym chciała.

paulineczka
05.09.2016
Kontakt na facebooku SwiatLatinoPL i na moim mailu paulineczkapl@outlook.com

paulineczka
05.09.2016
Oglądac można juz u nas z napisami telenowele El color de la pasion, Mentir para vivir, La mujer del vendaval, Amor de barrio i wkrótce inne telenowele

paulineczka
05.09.2016
Szukamy osób do pomocy w tłumaczeniach telenowel z języka hiszpańskiego, angielskiego i rosyjskiego

mercclassic
26.08.2016
a od kiedy?

Natasia128
22.08.2016
Sekret wraca do TV Puls

Natasia128
18.08.2016
Simplemente Maria od 5 Września w TV4

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

16,496,175 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie