Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 362
Najnowszy Użytkownik: wiki654321
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Piosenka Dnia - David Bisbal "Diez Mil Maneras"
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Davids Bisbals "Diez Mil Maneras". Piosenka promuje nowy album artysty.
Dodał:  Wiola dnia 23 styczeń 2014         0 Komentarzy · 525 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Prawdziwe uczucie" odc. 81-94
Streszczenia odcinków
1RmTsU.jpg

Odcinek 81
Emisja: 7 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 8 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Salsero informuje Guzmana, że Beatriz wyszła z Leonardem. Leonardo rozkazuje Beatriz napisać list do Salsero. Nikki naiwnie myśli, że Guzmán wyłudził pieniądze od Victorii i chce się na nim odegrać. Leonardo zgadza się rozwiązać Beatriz, ale w zamian chce się z nią kochać. Aníbal dostaje zawału serca, gdy Adriana przychodzi do jego biura i pokazuje mu kamienie, jakie znalazła w trumnie rzekomo zmarłej córki. Guzmán informuje Nikki, że jej dziadek trafił w ciężkim stanie do szpitala. Nikki mdleje. Victoria próbuje uwrażliwić siostrę na cierpienie ich ojca, ale Adriana pragnie tylko jednego, aby Aníbal powiedział jej, co zrobił z jej córką.

Odcinek 82
Emisja: 8 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 9 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Victoria obiecuje Adrianie, że wstawi się za nią u ojca, ale musi zaczekać aż ten wróci do zdrowia. Leonardo myśli, że Beatriz oddała mu się z przyjemnością. Paula przychodzi do szpitala w odwiedziny do Aníbala. Dochodzi do małego zamieszania. W galerii handlowej zdesperowana Beatriz wręcza nieznajomej kobiecie numer telefonu i prosi, żeby zadzwoniła pod niego i powiedziała, że została porwana. Leonardo ponownie zamyka żonę w warsztacie. Salsero dowiaduje się o porwaniu Beatriz. Milton namawia Doris, aby poprała małżeństwo Roya z Nikki. Odette życzy sobie, aby Kendra zaszła w ciążę z Nelsonem. Kendra żąda podwojenia stawki za swoje usługi. Paula zakrada się do pokoju Aníbala i wyznaje mu sekret o tym, że ma trzecią córkę. Mężczyzna dostaje kolejnego zwału. Salsero i Guzmán spieszą na ratunek Beatriz. Kobieta zostaje oswobodzona. Victoria jest przerażona, gdy zastaje w pokoju ojca grupkę lekarzy. Arriaga próbuje ją uspokoić.

Odcinek 83
Emisja: 9 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 10 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga obiecuje Pauli, że będzie ją informował o stanie zdrowia don Aníbala. Liliana dowiaduje się, że do rozwodu Francisca z żoną brakuje już tylko kilka formalności. Salsero i Francisco zmuszają Leonardo, aby powiedział synowi, że on i Beatriz nigdy nie będą razem. Guzmán chce wezwać policję, aby ta aresztowała Leonarda i postawiła mu zarzuty znęcania się nad żoną, porwania jej oraz pozbawiła go praw rodzicielskich. Leonardo zaczyna szarpać się z Guzmanem. Aída staje w obronie syna i uderza Guzmana wazonem w głowę. Leonardo ucieka. Beatriz nie chce donosić na męża policji, aby oszczędzić cierpienia synowi. Victoria odradza Nikki ślubu z Royem. Kobieta uważa, że jej córka postępuje nierozsądnie i jest zaskoczona tym, jak szybko zapomniała o Guzmanie.

Odcinek 84
Emisja: 10 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 13 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Guzmán nie toleruje obecności matki, która przyszła zobaczyć Cristinę. Adriana próbuje zmusić Paulę, aby powiedziała jej wszystko, co wie na temat jej córki. Salsero obiecuje Beatriz, że zabije Leonarda, jeśli dowie się, że ją zgwałcił. Guzmán mówi siostrze, że choć chciałby zrezygnować z pracy ochroniarza, nie może tego zrobić, gdyż zadłużył się u Victorii. Paula prosi Arriagę, żeby nie mówił Victorii, że ma przyrodnią siostrę. Victoria podejrzewa, że Arriaga coś przed nią ukrywa i jest zła, gdy ten nie chce jej wyjawić o co chodzi. Roy przechwala się Omarowi, że znalazł bogatą dziewczynę z dobrego domu, która będzie go utrzymywała.

Odcinek 85
Emisja: 13 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 14 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Lekarz informuje Victorię i Adrianę, że życie ich ojca nie jest już zagrożone. Nikki złości się, gdy Liliana przychodzi nieproszona do szpitala. Adriana czyni wyrzuty ojcu, że jednym kłamstwem sprowadził na jej życie wieloletnie cierpienie. Aníbal stara się przekonać córkę, że uwierzył w zapewnienia lekarza o śmierci jej nowonarodzonego dziecka, choć nigdy nie wiedział jego zwłok. Nikki broni dziadka przed Adrianą. Arriaga namawia Adrianę, żeby przestała myśleć o nienawiści i zajęła się poszukiwaniami córki. Beatriz wypomina ojcu, że z jego winy Guzmán zaciągnął dług u swojej szefowej. Kenadra z niesmakiem przyjmuje wiadomość o tym, że Salsero i Beatriz chodzą ze sobą. Nikki ma pierwsze spotkanie z psychologiem.

Odcinek 86
Emisja: 14 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 15 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nikki zwierza się psychologowi, że czuje się wykorzystywana przez tych, których uważała za przyjaciół, a jedyny mężczyzna, w którym naprawdę się zakochała spotykał się z nią dla pieniędzy. Aníbal wypisuje czek dla doktora Montaño i prosi Salsero, żeby polecił mężczyźnie opuścić kraj. Arriaga obawia się, że Victoria może zareagować ze złością, gdy dowie się, że kochanka jej ojca daje lekcje gry na pianinie Nikki. Adriana przychodzi porozmawiać z doktorem Montaño w momencie, gdy jest u niego Salsero. Lekarz ukrywa się, a Salsero wmawia kobiecie, że jej ojciec nakazał mu zmusić doktora do powiedzenia prawdy o jej dziecku. Victoria odkrywa, że Paula jest matką Guzmana i desperacko szuka przebaczenia syna. Cristina oznajmia mężowi, że wyjeżdża w podróż służbową z Kendrą. Victoria namawia Guzmana, żeby rozważył możliwość pojednania się z matką.

Odcinek 87
Emisja: 15 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 16 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Guzmán ma pretensje do Nikki, że powiedziała matce o Pauli. Nikki w odwecie wypomina mu, że wyłudził pieniądze od jej matki oraz przechwala się, że wkrótce wyjdzie za mąż za Roya i nie będzie potrzebowała jego usług. Guzmán całuje ją i uprzedza, że zawsze będzie myślała tylko o nim. Aníbal nie wierzy w istnienie trzeciej córki i zakazuje Pauli wspominania o niej. Leonardo i jego ludzie zabierają Salsero w ustronne miejsce i biją go. Victoria słyszy jak Arriaga obiecuje Aníbalowi, że nie powtórzy tego co mówiła Paula o jego trzeciej córce. Kobieta czuje się zdradzona przez ochroniarza.

Odcinek 88
Emisja: 16 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 17 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Adriana nie wierzy w niewinność ojca. Guzmán namawia Salsero, żeby złożył doniesienie na policję, ale ten się opiera. Nelson popiera małżeństwo córki z Royem. Adriana grozi Pauli bronią i próbuje zmusić ją, żeby powiedziała jej wszystko, co wie. Paula jest poruszona desperacją zrozpaczonej matki. Mówi jej, że Aníbal oddał dziecko tuż po narodzinach na wychowanie innej kobiecie. Salsero nalega na Beatriz, aby powiedziała mu, czy Leonardo ją zgwałcił. Victoria jest zazdrosna, gdy widzi Arriagę i Opalinę ściskających się. Wypomina ochroniarzowi, że przyprowadza do jej domu swoje kobiety. Arriaga wyjaśnia, że Opalina jest jego siostrą oraz przewodnikiem duchowym.

Odcinek 89
Emisja: 17 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 20 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Roy zamierza prosić Nikki o rękę. Salsero pragnie stać się częścią rodziny Beatriz. Nikki dokucza Guzmanowi, chwaląc się przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych. Victoria podejrzewa, że Arriaga ją okłamał, a Opalina jest jego kochanką. Nikki próbuje przekonać matkę, że naprawdę czuje coś do Roya. Nelson łudzi się, że terapia Nikki polepszy jego relacje z żoną, ale Victoria daje mu jasno do zrozumienia, że ich małżeństwo już się skończyło. Liliana radzi Salsero, żeby zostawił w spokoju Kendrę, jeśli naprawdę kocha Beatriz. Arriaga wyznaje Victorii, że jest zakochany w innej kobiecie. Victoria jest oburzona, bo myśli, że chodzi o Opalinę.

Odcinek 90

Emisja: 20 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 21 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga jest rozczarowany, bo Victoria nie domyśliła się, że kobietą, którą kocha jest właśnie ona. Victoria nie zamierza stać z założonymi rękami i chce powiedzieć Cristinie, że jej mąż kocha inną kobietę. Tomasina odradza jej wtrącanie się do małżeństwa ochroniarza. Felipe wyznaje Pauli miłość oraz proponuje, żeby do siebie wrócili. Nelson próbuje uwieść Victorię. Ona go odtrąca i oznajmia, że ma kochanka. Opalina uspokaja Arriagę, mówiąc, żeby nie przejmował się reakcją Victorii, bo i pozwolił, żeby przeznaczenie samo nimi pokierowało. Adriana próbuje wyciągnąć od Guzmana informacje na temat swojej córki. Arriaga zakazuje córce przyjmowania mężczyzn w domu pod nieobecność jego lub Cristiny. Victoria pragnie poznać swoją drugą siostrę.

Odcinek 91

Emisja: 21 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 22 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Victoria wyjaśnia ojcu, że jest na niego obrażona o to, że nie okazuje zaufani ani jej, ani Adrianie. Nelson żali się Salsero, że jest już zmęczony kajaniem się przed Victorią, ale tylko tak może zachować fortunę oraz zadbać o dobro Nikki. Guzmán stawia się Royowi, gdy ten traktuje go jak swojego służącego. Salsero czyni wyrzuty Kendrze, że rozpowiada, iż są parą, choć ich związek dawno się skończył. Cristina, nieproszona, wtrąca się do ich kłótni. Aníbal jest zaskoczony obecnością Pauli w swoim domu. Kobieta chce odejść, ale Victoria ją zatrzymuje i prosi o lekcję gry na pianinie.

Odcinek 92
Emisja: 22 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 23 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Kendra zgrywa przed Cristiną ofiarę Salsera. Skarży się, że nie daje jej spokoju, choć wie, że go nie kocha. Salsero opowiada Beatriz o swoim wcześniejszym związku z Kendrą. Cristina złości się, gdy słyszy jak Liliana mówi Opalinie, że wzrusza ją cierpienie Adriany, a kiedy ją widzi, ma ochotę ją przytulić. Victoria proponuje siostrze, żeby zmieniła nastawienie do ojca, a może uda jej się coś z niego wyciągnąć. Adriana uważa, że Arriaga powinien powiedzieć Victorii, kim naprawdę jest Paula, ale ochroniarz uważa, że wtrącanie się do rodzinnych spraw szefowej nie należy do jego obowiązków. Adriana przyznaje, że także nie ma odwagi powiedzieć Victorii prawdy. Paula podejmuje próbę otrzymania przebaczania Guzmana, ale on wciąż nie potrafi jej wybaczyć, że go porzuciła.

Odcinek 93
Emisja: 23 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 24 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Paula wyjaśnia Adrianie, że powodem jej obecności w domu rodziny Balvanera jest chęć odnowienia więzi z synem. Adriana nie zamierza jednak tolerować kochanki ojca w domu i obiecuje kryć ją tylko przez tydzień. Arriaga wypytuje Guzmana o jego relacje z Lilianą. Cristnia nie wie, czy powinna powiedzieć Beatriz o tym, jak Salsero znęcał się nad Kendrą. Roy i Guzmán spierają się o Nikki. Nelson ma pretensje do żony, że powiedziała Royowi o problemach zdrowotnych Nikki. Salsero oświadcza się Beatriz.

Odcinek 94
Emisja: 24 stycznia 2014, godz. 16:00 w TV6; 27 stycznia 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nelson jest zaniepokojony zniknięciem żony. Victoria, w towarzystwie Tomasiny, idą do Opaliny, aby porozmawiać z nią o Arriadze. Nikki rozkazuje Guzmanowi traktować Roya z szacunkiem. Arriaga ma wyrzuty sumienia, że kocha kobietę inną niż jego żona. Zdaniem Opaliny Victoria odwzajemnia jego uczucie. Beatriz i Kendra sprzeczają się o Salsero. Victoria mówi Arriadze, że planuje z mężem drugą podróż poślubną. Kendra oznajmia Nelsonowi, że spodziewa się dziecka.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 21 styczeń 2014         0 Komentarzy · 826 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nieposkromiona miłość" odc. 82-92
Streszczenia odcinków


Odcinek 82
Emisja: 10 stycznia 2014, godz. 17:00 w TV6; 13 stycznia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Francisco radzi Agustinie, żeby nie ufała ślepo mężowi i bacznie przyglądała się jego relacjom z Isadorą. Rafael wyznaje Vivianie, że zapomniał już o Camili i teraz kocha tylko ją. Viviana nie wie, co odpowiedzieć. Amanda mówi Natalii, że jej ojciec żyje, ale ukrywa przed nią jego imię. Viviana jest poruszona spotkanie z Romanem, sieroty, który szuka kogoś, kto go pokocha. Ximena prosi Isadorę, żeby razem z Dionisiem przestali zwodzić jej matkę. Camila próbuje przetłumaczyć Vivianie, że w odróżnieniu od Aarona, Rafael naprawdę ją kocha. Aarón rozważa wyjazd, aby nie stanowić przeszkody dla Rafaela i Viviany. Daniel proponuje mu, żeby na początek przeniósł się do pensjonatu Amandy. Ximena wmawia siostrze, że z jej psem dzieje się coś złego. Camila słucha się jej i wpada w pułapkę. Bruno zakrywa jej usta oraz nos i doprowadza do utraty przytomności, a następnie porywa.

Odcinek 83
Emisja: 13 stycznia 2014, godz. 17:00 w TV6; 14 stycznia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Bruno porywa Camilę na rozkaz Isadory i Ximeny. Samej Camili wmawia jednak, że pomysł porwania wyszedł od Alonsa. Alonso otrzymuje propozycję pomocy w sprawie oskarżenia i zostaje umówiony na spotkanie w hotelu. Rafael, Viviana i Mariano domyślają się, że Camila została porwana. Isadora usiłuje wmówić Agustinie, że Alonso może szukać zemsty na byłej żonie. Dionisio rozkazuje pracownikom hacjendy rozpocząć poszukiwania. Aarón myśli, że to Dionisio stoi za porwaniem Camili, ale Daniel jest innego zdania. W hotelu Alonso spotyka matkę. Kobieta mierzy do syna pistoletem i zmusza go, aby powiedział Danielowi, że odzyska Camilę, jeśli odda hacjendę. Alonso posłusznie wykonuje rozkaz matki. Daniel oskarża go o zdradę. Alonso wypomina Isadorze, że całe życie wysługiwała się nim oraz zarzuca jej, że zabiła jego ojca. Isadora broni się, ale Alonso jej nie ufa i oznajmia, że jedyne, co trzyma go przy życiu to miłość do Camili, dla której byłby zdolny nawet zabić.

Odcinek 84
Emisja: 14 stycznia 2014, godz. 17:00 w TV6; 15 stycznia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Wszyscy są zaniepokojeni zniknięciem Camili. Daniel jest gotowy zrzec się majątku na rzecz Alonsa, jeśli to zwróci Camili wolność. Mecenas Becerra radzi mu, żeby nie ulegał szantażom. Rafael i Viviana są tego samego zdania, lecz Daniel odpowiada im, że nie widzi innego wyjścia. Daniel przychodzi na hacjendę, aby obwieścić wszystkim, że jest jej dziedzicem. Mecenas Becerra demaskuje Dionisia w obecności Agustiny. Prawnik opowiada o jego planie przekształcenia hacjendy w centrum turystyczne oraz próbie zabicia Daniela i zamiarze ograbienia Camili ze spadku. Daniel jest gotowy wręczyć Alonso papiery własnościowe hajendy, ale najpierw żąda rozmawiać z Camilą. Camila mówi Danielowi, żeby nie rezygnował dla niej ze spadku. Bruno uderza Camilę, żeby zamilkła. Agustina wręcza Danielowi pistolet oraz prosi, żeby zwrócił jej córkę całą i zdrową.

Odcinek 85
Emisja: 15 stycznia 2014, godz. 17:00 w TV6; 16 stycznia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Isadora obiecuje Ximenie, że jak tylko Alonso przejmie w posiadanie hacjendę, umieszczą go w szpitalu psychiatrycznym, sprzedadzą posiadłość i podzielą się zyskami. Dionisio domyśla się, że Isadora musiała pomagać synowi i domaga się wyjaśnień. Kobieta przyznaje się do zaplanowania porwania za jego plecami oraz obiecuje, że pomoże mu zostać bohaterem w oczach Camili. Dionisio spieszy na ratunek Camili. Bruno zastawia na niego pułapkę i wypuszcza byki. Dionisio ratuje Camilę, ale sam zostaje ranny w nogę. Ximena wmawia Alonsowi, że Isadora zmusiła ją do pomocy. Camila zostaje przewieziona do szpitala. Alonso dzwoni do Daniela, żeby umówić się na spotkanie. Daniel nazywa go oszustem i grozi, że skończy w więzieniu. Alonso planuje ucieczkę. Ximena prosi, żeby zabrał ją ze sobą. Isadora śledzi ich swoich samochodem. W pobliżu skarpy Isadora próbuje zepchnąć ich z drogi. Uwięzieni wewnątrz pojazdu Alonso i Ximena spadają w przepaść. Samochód eksploduje.

Odcinek 86
Emisja: 16 stycznia 2014, godz. 17:00 w TV6; 17 stycznia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Isadora jest przekonana, że Alonso przyda jej się bardzo po śmierci niż za życia. Daniel grozi Isadorze, że ją pogrąży. Agustina nie wierzy w winę Dionisia. Isadora zgrywa ofiarę przed Cayetano. Mariano przyjmuje podziękowania od Camili. Wyznaje, że choć nie rozumie, dlaczego wybaczyła Danielowi po tym, jak ją zdradził, szanuje jej wybór i nie będzie dłużej zabiegał o jej względy. Daniel mówi Camili, że Dionisio mógł brać być zamieszany w porwanie. Wspomina jej, że gdy dla niego pracował, podając się za Andresa, otrzymał polecenie zabicia Daniela. Camila konfrontuje Dionisia. Agustina i Isadora dowiadują się o wypadku samochodowym Ximeny i Alonsa. Komendant Juárez informuje kobiety, że jedna z osób jadących pojazdem zginęła na miejscu, a druga walczy o życie.

Odcinek 87
Emisja: 17 stycznia 2014, godz. 17:00 w TV6; 20 stycznia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Ximena ginie w wypadku. Alonso trafia w ciężkim stanie do szpitala. Komendant Juárez uprzedza Isadorę, że jeśli jej syn przeżyje, zostanie natychmiast aresztowany i nie będzie mógł przyjmować wizyt. Osvaldo proponuje Amandzie, żeby uciekli razem w tajemnicy przed wszystkimi. Daniel przekazuje Camili wiadomość o śmierci Ximeny. Rocío podejrzewa, że je mąż interesuje się Isadorą. Isadora udaje przejętą matkę, aby ochroniarz dopuścił ją do syna. Dionisio grozi Isadorze nożyczkami oraz zarzuca, że próbowała się go pozbyć, tak jak zrobiła to z Ximeną i Alonso. Isadora zrzuca winę na Ximenę i Bruna. Gwarantuje swojemu wspólnikowi, że wkrótce zostanie jedyną właścicielką hacjendy „La Malquerida” i będzie niesamowicie bogata.

Odcinek 88
Emisja: 20 stycznia 2014, godz. 17:00 w TV6; 21 stycznia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Camila zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała mężczyzny, który ją porwał. Lekarz informuje Isadorze, że choć jej syn miał paraliż czterokończynowy, sprawność jego umysłu została nienaruszona. Komendant Juárez dochodzi do wniosku, że Bruno i Ximena działali w zmowie. Isadora namawia pielęgniarkę Rosario, żeby zabiła jej syna. Próbuje przekonać ją rzekomym paktem o dokonaniu eutanazji, jaki zawarła z synem. Camila i Agustina dowiadują się, że Ximena była poszukiwana przez policję za kradzież i oszustwa. Daniel ostrzega Dionisia, że będzie cierpliwie czekał, aż popełni błąd, aby go pogrążyć. Rosario przytula Alonsa i mówi mu, że jest jego biologiczną matką.

Odcinek 89
Emisja: 21 stycznia 2014, godz. 17:00 w TV6; 22 stycznia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Leoncio zostaje uznany winnym gwałtu na Luz Marii. Sędzia dokonuje zwiększenia wyroku dla skazanego. Mecenas Becerra nalega, aby komendant Juárez zezwolił na negocjacje z Alonso w sprawie hacjendy. Daniel żałuje, że jego przyrodnią siostrę spotkał tragiczny finał. Camila namawia ukochanego, żeby czym prędzej wyjaśnił swoją sytuację w Chile. Daniel uspokaja ją, że wynajął już adwokata, który prowadzi jego sprawę. Rocío jest obrażona na Cayetana i nie tylko domaga się przeprosin, ale także żąda obietnicy, że ten już nigdy nie spotka się z Isadorą. Omar uprzedza Dionisia, że Amanda planuje ucieczkę z notariuszem. Luz María pragnie, żeby jej dziecko trafiło do dobrego domu. Viviana nie chce, żeby Aarón przeprowadzał się do hotelu, gdyż boi się mieszkać sama i nie jest pewna swoich uczuć do Rafaela. Alonso odzyskuje przytomność i mówi Rosario, że Isadora próbowała go zabić. Rosario wyznaje mu, że jest jego biologiczną matką.

Odcinek 90
Emisja: 22 stycznia 2014, godz. 17:00 w TV6; 23 stycznia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Francisco żali się Danielowi, że Agustina rozkazała mu opuścić hacjendę. Daniel odmawia pomocy ojcu, gdyż hacjenda nie należy już do niego. Alonso obawia się, że Rosario zmówiła się z Isadorą i będzie próbowała go zabić. Kobieta zapewnia syna, że nie wyrządzi mu krzywdy. Doktor Mestre informuje Isadorę, że jej syn był bliski zawału, ale udało im się uratować jego życie. Cayetano uprzedza Yago, że jeśli zrobi dziecko którejś ze swoich przelotnych kochanek, będzie musiał wziąć za nie odpowiedzialność. Dionisio przekonuje Agustinę, żeby pozwała Alonsa. Alonso przeżywa kolejne załamanie na wiadomość o stanie swojego zdrowia. Ileana mówi matce, że obmyśliła plan przeciwko Yago. Pablo informuje rodziców o dacie swojego ślubu. Mariano mówi Camili, że obiecał córce, iż poprosi ją o rękę oraz zaadoptują Romana i razem stworzą rodzinę.

Odcinek 91
Emisja: 23 stycznia 2014, godz. 17:00 w TV6; 24 stycznia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Camila czuje się winna, że nie spełnią się marzenia Mariana, choć przyznaje, że nigdy nie dawała mu powodów do nadziei. Luz María żałuje, że wychodzi za mąż w ciąży. Alonso ma zostać postawiony przed sądem za spowodowanie śmierci Ximeny oraz porwanie Camili. Oskarżony wypiera się stawianych mu zarzutów i obarcza winą Isadorę. Zeznaje także, że Isadora oraz Dionisio planowali zabić Daniela Díaza Acostę, aby zagarnąć hacjendę. Camila proponuje Vivianie, żeby zapytała Aarona o to, co niej czuje. Mecenas Becerra zostaje ranny na polecenie Dionisia. Agustina wnosi oskarżenie przeciwko Alonsowi. Komendant Juárez wyjaśnia kobiecie, że Alonsowi zostały już postawione zarzuty, lecz on nie przyznał się do winy i posądził o nią Isadorę oraz Dionisia. Na prośbę Alonsa Rosario zgadza się wypełnić polecenie Isadory.

Odcinek 92
Emisja: 24 stycznia 2014, godz. 17:00 w TV6; 27 stycznia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Cayetano pragnie wspierać Isadorę duchowo i materialnie. Isadera ochoczo przyjmuje jego pomoc oraz cynicznie mówi mu, że pragnie mieć go przy sobie przez resztę życia. Amanda jest zdziwiona przyjaźnią Cayetana z Isadorą. Dionisio uprzedza Amandę, że to, co spotkało mecenasa Becerra było tylko ostrzeżeniem, aby nie próbowała uciekać. Daniel zauważa zmartwienie Amandy i mówi przyjaciołom, że kobieta coś przed nimi ukrywa. Alonso myśli, że ktoś celowo zranił mecenasa Becerrę, aby uniemożliwić im spotkanie. Agustinie nie podoba się, że Daniel zajął przy stole miejsce don Daniela. Kobieta nie zgadza się także na obecność Camili na ślubie Luz Marii. Alonso desperacko błaga Camilę o przebaczenie. Rosario otrzymuje przebaczenie syna. Alonso wyznaje matce, że jego życie potoczyłoby się inaczej, gdyby nie trafił pod opiekę Isadory. Rosario wstrzykuje synowi dodatkową ilość potasu do krwi i doprowadza do jego zgonu.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 21 styczeń 2014         0 Komentarzy · 991 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenie odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.51-100
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 51

Milagros obraża się na Glorię. Kiedy się godzą, postanawiają założyć własny interes – uliczną sprzedaż precli. Andrea przekonuje Federico, by poprawił stosunki z rodziną i odświeżył związek z Luisą. Wierzyciele porywają Damiana i Rocky’ego, zmuszając Federico do interwencji. Angelica tęskni za Milagros. Postanawia przeprowadzić męską rozmowę z Pablo i odkrywa w jego pokoju portret dziewczyny. Przygnębieni Pablo i Ivo izolują się od rodziny. W końcu Ivo przeprasza kuzyna za zdradę i wyznaje Milagros miłość.

Odcinek 52

Ivo prosi Mili o przebaczenie i wyznaje jej miłość. Chce ogłosić ich zaręczyny. Świadkiem tego zdarzenia jest Andrea. Ojciec Manuel mówi Mili, że potrzebne są pieniądze na utrzymanie pewnej szkoły. Dziewczyna postanawia wziąć udział w konkursie na najładniejszy pojazd karnawałowy. Cała służba, razem z młodzieżą, jedzie do Gualeguaychu na paradę. Do Angeliki przychodzi lekarka. Mówi jej o stanie zdrowia prawdziwego ojca Ivona.

Odcinek 53

Andrea, korzystając z nieobecności Luisy, odwiedza Federica. Następnie telefonuje do Iva. Słuchawkę podnosi Milagros. Andrea mówi, że jest w ciąży. Luisa zastaje całującego się Federica z Andreą. Mili z przyjaciółmi wygrywają konkurs. Angelica jedzie do szpitala na spotkanie z prawdziwym ojcem Iva. Mężczyzna grozi Federicowi śmiercią. Ivo gromadzi całą rodzinę, aby ogłosić, że chce się ożenić z Milagros. Dziewczyna przerywa mu, oświadczając, że Ivo zostanie ojcem.

Odcinek 54

Wszyscy domownicy są przekonani, że Milagros spodziewa się dziecka. Są bardzo wzburzeni tą wiadomością. Lina daje Bobby’emu perfumy z okazji święta zakochanych. On wyznaje, że nigdy nie był w niej zakochany. Lina jest zrozpaczona. Angelica zdradza Bernardowi, że ojciec Iva żyje, a jego stan zdrowia związany jest z osobą Federica. Mili tłumaczy Ivowi, że nie może stawać pomiędzy nim a jego przyszłym dzieckiem. Wyjaśnia się nieporozumienie związane z ciążą Mili.

Odcinek 55

Juan Cruz wyznaje Victorii, że chce się z nią ożenić. Rocky widzi ich całujących się. Andrea przyznaje się Federicowi, że tak naprawdę nie jest w ciąży. To tylko wybieg, żeby wziąć ślub z Ivem. Lina chce poprawić humor Mili i zabrać ją na dyskotekę. Dziewczyna zgadza się pod warunkiem, że pójdzie także Angelica. Sama w końcu rezygnuje. Na dyskotece Bernardo zostaje spoliczkowany.

Odcinek 56

Luisa widzi, że Federico obejmuje Mili. Ivo broni Angeliki na dyskotece. Mili ma koszmarne sny. Lina wygrywa na loterii dzięki podpowiedzi Mili. Rocky jest zaskoczony, że Mili potrafi przepowiadać przyszłość. Leticia mówi Ramonowi, że ma córkę, która pracuje w domu. Sądzi, że to jest Mili. Ivo mówi Andrei, że nie chce mieć dziecka. Mili oświadcza Ivonowi, że wyjdzie za Pabla. Ivo jest zaszokowany.

Odcinek 57

Gloria wraca do domu. Marta chce poznać tajemnicę rodzinną. Federico mówi ojcu Manuelowi, że Ivo nie jest jego synem. Mili rozmawia z Ramonem. Mili i Towel umawiają się z agentem muzycznym. Rocky zapisuje się na kurs psychoanalizy. Lina akceptuje Ramona jako ojca i przyznaje, że lubi Rocky’ego.

Odcinek 58

Menedżer oszust organizuje występy Mili i jej przyjaciela na ulicy. Wykorzystuje je do okradania widzów. Marta nagrywa kłótnię Federica z Luisą. Rocky realizuje plan Ramona, gdy jedzie z Victorią, udaje, że zepsuł się samochód. W przydrożnej szopie wspólnie spędzają noc. Ivo wyznaje Mili, że nie ożeni się z Andreą, ale z nią. Dziewczyna nie zgadza się. Postanawia na zawsze opuścić dom Di Carlów. Jej nieobecność zostaje zauważona.

Odcinek 59

Pablo mówi Ivowi, że zamierza ożenić się z Milagros. Marta ukrywa dyktafon w pokoju Federica. Przypadkowo nagrywa jego rozmowę z Juliem, który go szantażuje. Milagros orientuje się, że ich menedżer to złodziej, zastawia na niego pułapkę. Bobby informuje Ivona, że odnalazł Milagros. Namawia go, aby się z nią spotkał. Angelica dowiaduje się, że ojciec Ivona uciekł ze szpitala dla obłąkanych. Andrea oferuje Mili czek, w zamian żąda, żeby zostawiła Iva.

Odcinek 60

Milagros odpycha Ivona. Martha grozi Federicowi. Angelica udaje chorą, by zmusić Milagros do powrotu do domu. Ivo spotyka się z Mili. Federico otrzymuje faks z pogróżkami, ma wrażenie, że jego autorem jest Julio. Rocky mówi Bernardowi, że Lina zakochała się w nim. Milagros dowiaduje się, że Angelica ją oszukała. Mili i Ivo robią zakład, nagrodami dla zwycięzcy mają być: kosmyk włosów albo upojna randka.

Odcinek 61

Mili i Ivo decydują się na grę w bilard. Angelica zaprasza do siebie Luisę, Damiana i Federica, mówi im, że Gerard żyje. Vicky planuje ślub. Rocky widzi, jak Juan Cruz całuje się z Lorettą, mówi o tym Vicky, ale ona mu nie wierzy. Federico i Julio przygotowują plan wykrycia szantażysty. Mili prosi Rocky’ego, by nauczył ją grać w bilard. Lina odwiedza wróżkę, dowiaduje się od niej, że miłością jej życia jest Rocky. Mili wygrywa z Ivem w bilard, chce odebrać nagrodę.

Odcinek 62

Ivo przegrywa z Mili w bilard, stawką są jego włosy spięte w kucyk. Mimo oporu dziewczyna obcina mu włosy. Pokojówki starają się zdobyć kosmyk włosów Rocky’ego. Zielarka ma go użyć do miłosnych czarów. Federico, wplątując się w interesy z Juliem, traci pół miliona dolarów. W sprawę wmieszana jest Martha, która współpracuje z Damianem, licząc na jego względy. Ivo zaprasza Andreę na kolację. Milagros usypia Andreę, ukrywa ją w szafie i ubiera się w jej kreację. Ivo proponuje, by to Milagros towarzyszyła mu podczas spotkania.

Odcinek 63

Ivo zabiera Milagros jako osobę towarzyszącą na służbową kolację. Dziewczyna zdobywa przychylność gospodarzy niekonwencjonalnym zachowaniem i przekonuje ich do sprzedaży ziemi firmie Di Carlo. Angelica stara się nauczyć Mili dobrych manier. Służące próbują rozkochać Rocky’ego w Linie, podając mu zioła, ale kończy się na rozstroju żołądka. Victoria przygotowuje się do ślubu z Juanem. Ojciec Manuel organizuje loterię dobroczynną.

Odcinek 64

Rocky nalega, by Vicky nie wychodziła za mąż. Ivo domaga się od Milagros rewanżu za przegraną partię bilarda. Milagros uświadamia sobie, że jest samotna. Wątpi w szczerość deklaracji Iva. Rocky snuje plany rozwinięcia produkcji drobiu. Andrea oświadcza, że spodziewa się dziecka. Ojciec Manuel przeprowadza męską rozmowę z Ivem. Luisa żąda od Federica separacji. Milagros i Ivo rozgrywają decydujący pojedynek bilardowy.

Odcinek 65


Mili przegrała pojedynek bilardowy, lecz stara się odciągnąć w czasie noc z Ivem. Rocky kupuje kury do hodowli, próbuje je ukryć w gabinecie Di Carlo. Starania Liny o uczucia Rocky’ego przynoszą skutek, ale narażają ją na złość zazdrosnej Victorii. Luisa trwa w postanowieniu separacji. Victoria jest pełna obaw co do planowanego ślubu z Juanem. Andrea szantażuje Luisę wywołaniem skandalu, jeśli Ivo nie przestanie spotykać się z Milagros.

Odcinek 66

Luisa znajduje Mili w pokoju Iva, nalega na wyznaczenie daty ślubu syna z Andreą. Angelica bierze stronę Ivona i ujawnia, że nie jest on synem z prawego łoża. Luisa nie wierzy w niewinność Milagros, nie pozwala na jej związek z Ivem. Socorro przygotowuje na kolację kury Ramona. Ten po stracie zwierząt stara się wymyślić nowy sposób na zarabianie pieniędzy. Martha zabiega o względy Damiana, nie udaje jej się odebrać pieniędzy ukrytych w jego sejfie.

Odcinek 67

Milagros urządza Luisie awanturę. Victoria zostaje uprowadzona, porywacze żądają okupu. Damian obiecuje pomoc w zdobyciu gotówki na okup w zamian za akcje Federica. Milagros mylnie interpretując słowa Angeliki, zaostrza stosunki z Luisą. Andrea szantażuje Milagros. Gamuza jest maltretowany przez ojca, który zmusza go do wyłudzania pieniędzy. Marta zabiera gotówkę z sejfu Damiana i próbuje wyjechać za granicę.

Odcinek 68


Gamuza zachęca Ivona, by ożenił się z Mili. Porywacze uwalniają Victorię. Gamuza ukrywa się w domu Di Carlo, wprowadzając duże zamieszanie. Podczas wizyty w klasztorze Ivo spotyka Francisca, który szuka syna. Damian nie zgadza się na związek Pabla ze służącą. Ivo oświadcza się Milagros w obecności Andrei. Rocky chce prowadzić zakład pogrzebowy w ogrodzie za domem. Milagros wpycha do basenu Juana Cruz i Bernarda, którzy przyłapali Gamuzę na kradzieży herbatników.

Odcinek 69

Damian wysyła Martę na przeszpiegi do klubu Julia. Angelica przypadkiem widzi zdjęcie Rosario w rzeczach Milagros. Bernardo tłumaczy jej, że to nie jest fotografia prawdziwej matki Mili. Potwierdza to matka przełożona. W domu Di Carlo ma się odbyć uroczysta kolacja. Federico zatrudnia na ten wieczór nową kucharkę. Socorro jest zrozpaczona. Andrea z pomocą Pabla postanawia zemścić się na Mili; prowokuje kłótnię. W trakcie przepychanki spada z antresoli i udaje, że poroniła.

Odcinek 70

Andrea oskarża Milagros o utratę dziecka. Ivo nie chce z nią rozmawiać. Angelica wierzy, że to był wypadek. Andrea świętuje z Pablem zwycięstwo. Mili mówi Ivonowi, że dziecko Andrei nie żyje. Pablo wmawia mu, że służąca specjalnie popchnęła Andreę. Ramon dostaje list od Leticii, w którym pisze ona, że Lina nie jest jego córką. Ivo prosi Milagros o opuszczenie domu.

Odcinek 71

Milagros nie chce odejść z domu Di Carlów, grozi Ivowi. Ramon mówi Linie, że nie jest jej ojcem. Żona Juana Cruza wraz z synkiem odwiedza Victorię. Milagros i Lina idą do kościoła. Ślub Victorii przeradza się w chrzest. Juan Cruz przy wszystkich przeżywa chwilę wstydu. Federico jest dumny z córki. Milagros pociesza Victorię. Ojciec Manuel mówi Federicowi, że najwyższy czas powiedzieć Milagros, że jest jego córką.

Odcinek 72

Federico zmusza Luisę do przeproszenia Milagros. Andrea namawia Ivona na kolację w jej mieszkaniu. Luisa chce zniszczyć Milagros. Odwiedza ojca Manuela. Damian zastępuje Ivona na kolacji u Andrei. Milagors jest w szoku, dowiedziawszy się, że Andrea nigdy nie była w ciąży.

Odcinek 73

Milagros mówi Ivowi prawdę o Andrei; on jej nie wierzy. Bobby organizuje przyjęcie z dwoma dziewczynami. Milagros stawia czoło Luisie. Federico dowiaduje się o interesie dotyczącym telefonów komórkowych. Milagros każe mu obiecać, że da służbie podwyżkę. Bobby kwestionuje ciążę Andrei. Milagros zostaje wybrana na przewodniczącą związku zawodowego.

Odcinek 74

Milagros informuje Angelicę, że służba strajkuje. Angelica popiera Mili. Damian jest zrozpaczony, jest winien mnóstwo pieniędzy. Zarząd odrzuca jego probę o otrzymanie dywidendy awansem. Ivo pyta Andreę o lekarza, który prowadził jej ciążę. Damian kradnie książeczkę czekową podpisaną przez Federica. Rocky, szukając inwestorów, wybiera Federica. Ivo podsłuchuje rozmowę Andrei z Federikiem. Ta mówi mu, że nigdy nie była w ciąży.

Odcinek 75

Ivo odkrywa kłamstwo Andrei. Prosi Luisę o wyjawienie prawdy na temat jego ojca. Włamywacze przeszukują biuro Federica. Damian nakłania strażnika do zniszczenia kasety z nagraniem włamania. Pablo oświadcza się Milagros. Victoria przyprowadza do domu Pilar, dawną dziewczynę Iva. Rocky obmyśla nowy sposób na zarabianie pieniędzy, składa ofertę współpracy Federikowi, ale nie znajduje jego zrozumienia.

Odcinek 76

Milagros przyjmuje oświadczyny Pabla. Pilar postanawia walczyć o uczucia Iva. Młody mążczyzna jest w rozterce, nadal kocha Milagros. Służba urządza próbę eleganckiej kolacji, by ułatwić Mili wejście do wyższych sfer. Luisa snuje podejrzenia co do związku Milagros z jej mężem. Damian znów usiłuje wyłudzić pieniądze od Federica. Luisa dostaje listy i kwiaty od tajemniczego wielbiciela. Pablo oficjalnie informuje rodzinę o zamiarze poślubienia Mili.

Odcinek 77

Pablo ogłasza swoje zaręczyny z Milagros. Rocky otwiera budkę z kanapkami własnego pomysłu. Mili idzie razem z przyjaciółmi na otwarcie. Angelica wyznaje Vicky i Damianowi, że jest córką służącej. Vicky i Luisa są zbulwersowane tą wiadomością. Odbywa się uroczysta kolacja zaręczynowa. Ivo początkowo nie chce w niej brać udziału, ale za namową babci zmienia zdanie. Zrozpaczony, wyznaje przy wszystkich, że kocha Mili.

Odcinek 78

Mili bagatelizuje wyznanie Ivona. W gazecie pojawiają się niepochlebne opinie na temat firmy Di Carlo. Federico podejrzewa, że to sprawka Ripettiego. Planuje zemstę. Damian informuje o wszystkim senatora. Ten przygotowuje zasadzkę na Federica. Chamuco mówi Mili, że podoba mu się Gloria. Federico odwiedza grób matki Milagros. Spotyka go tam Mili.

Odcinek 79

Matka przełożona radzi Federikowi powiedzieć Milagros prawdę. Marta awansuje, zostaje asystentką Luisy. Na jej miejsce zostaje zatrudniona Gloria. Federico udziela wywiadu dla telewizji. Mili postanawia zorganizować dyskotekę, z której pieniądze zostaną przeznaczone na jedzenie dla dzieci z parafii. Właściciel dyskoteki nie zgadza się, więc dziewczyna zabiera je na piknik. Nagle zjawia się Ivo.

Odcinek 80

Mili nadal nie chce uwierzyć w miłość Iva. Nellie rodzi dziecko, pomagają jej Rocky, Ivo i Mili. Dzięki temu jej ojciec zgadza się na urządzenie w jego dyskotece imprezy dobroczynnej. Federico zostaje deputowanym, chce wyrzucić wszystkich doradców. Musi też wybrać nowych. Pablo przedstawia Milagros Normę, projektantkę mody, która zaprojektuje jej suknię ślubną.

Odcinek 81

Gloria podsłuchała kłótnię między Ivem a Pablo i mówi o tym Milgros o tym że Ivo chce na nią zastawić pułapkę. Ivo chce udowodnić podsłuchującemu Pablo że Milagros pójdzie z nim do łóżka i prowadzi ją do gabinetu, jest pewny wygranej. Mili wiedziała o jego pułapce zostawiła go rozczarowanego mówiąc mu że kocha innego i wychodzi za niego za mąż. Luisa spotkała się z Nestorem. Milagros z Angeliką wybrały się do firmy i zażądały od Federica by wyjaśnił im co robił na grobie matki Mili. Federico tłumaczy że to miała być niespodzianka, chciał zrobić na grobie napis. Bernardo zauważył na łóżku pamiętnik Luisy, zabrał go i dał to Federico. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Milagros tańczy z Pablem. Federico zrobił Luisie awanturę z powodu pamiętnika. Adrea informuje Milagros że ona i Pablo byli wpólnikami. Milagros postanawia że za Pabla nie wyjdzie.

Odcinek 82

Mili chce przeprosić Iva za to, że mu nie wierzyła. W pokoju zastaje jego dziewczynę. Pablo staje w obronie Ivona. Federico żąda od Luisy prawdy dotyczącej spotkania z człowiekiem sprzed lat. Milagros wychodzi z domu. Pablo i Ivo wyruszają na jej poszukiwania. Milagros idzie do klasztoru, żeby przemyśleć wszystkie sprawy. Rocky nadal udaje obojętność w stosunku do Victorii, dziewczyna jest coraz bardziej zainteresowana kierowcą. Andrea tłumaczy Milagros, że Pablo nie zrobił niczego złego. Milagros wyznaje Andrei, że szaleje za Ivem.

Odcinek 83

Ivo przyprowadza do domu swoję dziewczynę, Pilar, chce się z nią przespać na kanapie. Przeszkadza im Mili, przynosząc śniadanie o trzeciej nad ranem. Rocky i Bobby staczają o Victorię pojedynek na pięści. Pilar chce zorganizować Milagros wieczór panieński i skompromitować ją. Przekonuje Glorię, żeby dała Mili adres, pod który ma przyjść, aby spotkać się z wróżką. Victoria wciąga Bobby’ego do spisku przeciwko Milagros. Ten przekonuje Iva, że zakochana w nim Milagros umówiła się z nim w wynajętym mieszkaniu.

Odcinek 85

Ivo cierpi z powodu odmowy Milagros. Luisa radzi synowi, by walczył o miłość, ale kiedy dowiaduje się, kogo kocha, stara się przekupstwem odprawić dziewczynę. Bernardo obarczony winą za kradzież samochodu szantażem wymusza na Federiku przeprosiny. Angelica ma wyrzuty sumienia za zmuszenie syna do małżeństwa z Luisą. Milagros stara się przekonać Federika, by przebaczył matce. Rocky i Bobby ywalizują o względy Victorii.

Odcinek 86

Rocky pokonuje Bobby’ego w konkursie tanecznym. Mili i Angelica spiskują przeciwko Federikowi. Mili chce się dowiedzieć, dlaczego Federico nazwał ją córką. Rocky przygotowuje w ogrodzie kolację przy świecach. Federico dowiaduje się, że Angelica dokonała zmiany w testamencie. Ivo przypadkowo dowiaduje się o ważnej rzeczy.

Odcinek 87

Ivo nalega, żeby Federico powiedział, czy Mili jest jego siostrą. Później sam rozmawia z Milagros, bo nie może uwierzyć, że Angelica wpisała ją jako spadkobierczynię do testamentu. Federico wplątuje Iva w intrygę. Vicky i Rocky siadają do romantycznej kolacji. Dochodzi do kłótni między Federikiem i Ivem. Mili przeżywa szok, słysząc niesamowite wyznanie.

Odcinek 88

Podczas kłótni Federico oznajmia Ivowi, że nie on, ale Milagros jest jego dzieckiem. Gamuza stara się zdobyć pieniądze na komputer. Angelica doceniając jego zapał, daje mu sprzęt w zamian za drobne prace w domu. Damian usiłuje manipulować Andreą przeciwko Federikowi. Socorro przechodzi załamanie nerwowe. Ramon wspiera ją w trudnych chwilach. Podczas grupowej wycieczki za miasto Rocky demonstruje umiejętności wędkarskie. Ivo nadal zabiega o uczucia Milagros.

Odcinek 89

Odbywa się impreza na cześć narzeczonych – Mili i Pabla. Ivo próbuje udaremnić ich ślub. Socorro wyznaje ogrodnikowi swoją tajemnicę. Marta postanawia uwieść Iva, wysyła mu list z propozycją randki. Damian szaleje z zazdrości. Ivo myśli, że list przysłała mu Milagros. Pod domem pojawia się tajemniczy mężczyzna, pyta Martę o niejaką Amparo Rodriguez. Luisa pod nieobecność męża wybiera się do firmy.

Odcinek 90

Pablo ponownie widzi Mili w objęciach Ivona. Ten odkrywa, że listy, które otrzymywał, pochodziły od Marty. Milagros szykuje się do ślubu, jej wątpliwości narastają. Były mąż Socorro pojawia się pod domem Di Carlów. Grozi Ramonowi. Luisa zaczyna kierować firmą, wprowadza zmiany. Ivo nadal stara się odwieść Milagros od ślubu z Pablem. Widząc ją w sukni ślubnej, usiłuje wymóc na ojcu Manuelu udzielenie sakramentu. Damian zatrudnia Bobby’ego do pracy w sztabie wyborczym Federica Di Carlo.

Odcinek 91

Luisa rozpoczyna pracę nad autobiografią. Andrea nie może znieść obecności Marty w biurze. Ramon, przejęty uwagą Socorro o jego tuszy, gimnastykuje się pod okiem Rocky’ego. Mili zwierza się Angelice, która udziela jej nauk przedślubnych, że chciałaby zostać matką. Rocky zaprasza swoją dziewczynę na kolację do mieszkania Iva, nie wiedząc, że Bobby umówił się w tym samym miejscu z Victorią. Pablo postanawia, że natychmiast po ślubie z Milagros przeniosą się do innego kraju.

Odcinek 92

Milagros prosi Ivona o pozwolenie na wyjście za mąż. Luisa i Ramon będą świadkami na ślubie. Rocky namawia Socorro, żeby do niego zatelefonowała. W ten sposób chce wzbudzić zazdrość Victorii. Ivo nie chce dopuścić do ślubu Milagros i Pabla. W kościele czekają wszyscy zaproszeni goście. W końcu podjeżdża samochód z Milagros. Dziewczyna prosi o chwilę dla siebie. Rocky i Ramon wysiadają z samochodu. W tym czasie ktoś porywa samochód z Mili.

Odcinek 93

Ivo porywa Milagros sprzed kościoła. Pablo goniąc ich, ulega wypadkowi i traci pamięć. Andrea wmawia mu, że jest jego narzeczoną. Po wyjściu ze szpitala zabiera go do swojego mieszkania. Luisa chce zostać prezesem firmy. Po powrocie z podróży Federico dowiaduje się, że ktoś porwał Milagros. Ta telefonuje do Angeliki, informując, że nic jej nie jest. Zawiadamia też ojca Manuela i Glorię.

Odcinek 94

Pablo przychodzi do zdrowia po wypadku. Andrea wmawia mu, że mają wziąć ślub pod koniec miesiąca. Lina domyśla się, kto porwał Milagros. Mili spędza upojne chwile z Ivem w domku na wsi. Pilar przyjeżdża za Bobbym do kryjówki Iva. Mili w porę ucieka. Luisa chce, żeby ktoś napisał jej biografię. Andre wyprowadza się z domu Di Carlów i zwraca pierścionek zaręczynowy Angelice. Zostawia list, w którym podając się za Pabla pisze, że odszedł na zawsze.

Odcinek 95

Mili chce odszukać Pabla i wyjść za niego za mąż. Andrea wmawia Pablowi, że jego rodzina zginęła w wypadku. Oświadcza też Ivowi, że niedługo wychodzi za mąż. Damian zatrudnia Bobby’ego na stanowisko doradcy Federica. Ivo zastaje Chamuco wyznającego miłość Mili, zabrania mu się z nią spotykać. W wyniku nieporozumienia Chamuca mówi Glorii, że Ivo ją kocha. Ramon wmawia Victorii, że Rocky ma nową dziewczynę, z którą zamierza się z ożenić. Vicky przychodzi do dyskoteki w poszukiwaniu Rocky’ego.

Odcinek 96

Damian nagrywa rozmowy z Andreą i Ripettim. Montuje je potem jako rozmowę ich dwojga. Szantażuje tym Andreę. Ivo pomaga przyjacielowi Gamuzy, który miał wypadek. Andrea zostaje wspólniczką Damiana. Ivo dowiaduje się, że Francisco został wyrzucony z pracy. Victoria mówi Rocky’emu, że go nigdy nie pokocha. Zrozpaczony mężczyzna postanawia się utopić. Na szczęście Ramon i Socorro spotykają go. Mili widzi Pabla wchodzącego do domu Andrei.

Odcinek 97

Bernardo idzie do klasztoru, by spotkać się z ojcem Manuelem i porozmawiać o wnuku Angeliki. Ramon wymyśla sposób, dzięki któremu Rocky może pozyskać względy Victorii. Andrea zabrania Pablowi wychodzić na ulicę, z obawy, że mógłby spotkać kogoś znajomego. Mili przychodzi do biura rozmówić się z Andreą. Ivo idzie z babcią do dzielnicy zamieszkałej przez biednych. Victoria zakochuje się w Rockym. Bernardo zauważa na szyi Milagros medalik, domyśla się, że to ona jest córką Rosario.

Odcinek 98

Bernardo dostrzega na szyi Milagros medalik, domyśla się, że dziewczyna jest jego siostrzenicą. Ivo wybiera się na rozstrzygnięcie konkursu. Angelica zarzuca Federicowi, że jest złym ojcem, każe mu razem z resztą rodziny obejrzeć w telewizji transmisję z wręczenia nagród i złożyć Ivowi gratulacje. Ivo w ostatniej chwili rozmyśla się i nie przyjmuje nagrody. Mili wysyła Pablowi swój portret. Następnie dziewczyna pomaga odzyskać portfel kobiecie okradzionej w sklepie. Claudia Maradona zabiera Mili w podróż do Włoch.

Odcinek 99

Cała rodzina podejrzewa, że Federico zafundował Mili podróż do Włoch. Ona tymczasem zwiedza Florencję i dzięki Claudii poznaje piłkarskiego idola – Batistutę. Przeprowadza z nim długą rozmowę. U ojca Manuela zjawia się kobieta szukająca córki, którą przed laty porzuciła w kościele przy ołtarzu.

Odcinek 100

Socorro przyjmuje oświadczyny Ramona. Marta nie akceptuje wyboru matki i stawia jej ultimatum – albo ona, albo Ramon. Ten słyszy przypadkiem ich kłótnię, postanawia wycofać oświadczyny. Luisa rozpoczyna pracę w firmie. Zwalnia Andreę, a na jej miejsce przyjmuje Martę. Mili zwiedza Włochy. Nieznajoma kobieta, która odwiedziła ojca Manuela, okazuje się matką Glorii. Siostra przełożona pozwala jej zamieszkać w klasztorze. Federico proponuje Andrei wspólną podróż do Europy.
Dodał:  Wiola dnia 21 styczeń 2014         0 Komentarzy · 761 Czytań · Drukuj
 
 
Itatí Cantoral - protagonistka nowej wersji 'La madrastra'
Newsy
su4_itati.jpg

Itatí Cantoral została wybrana na gwiazdę nowej wersji słynnej telenoweli 'La madrastra', gdzie główną rolę zagrała Victoria Ruffo. Mówi się, że projekt będzie nosił nazwę 'Quien mato a Patricia Soler' i będzie realizowany przez RCN w Kolumbii
Dodał:  Wiola dnia 21 styczeń 2014         0 Komentarzy · 473 Czytań · Drukuj
 
 
Ana Brenda w reklamie Pantene
Reklamy


Ana Brenda Contreras została ambasadorką marki Pantene w Meksyku. Oto reklama z jej udziałem.
Dodał:  Wiola dnia 21 styczeń 2014         0 Komentarzy · 532 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Enrique Iglesias i Mark Antonio Solisa „El perdedor”
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam premierowy utwór Enrique Iglesiasa i Marka Antonio Solisa. Teledysk do utworu „El perdedor” w reżyserii Jessy Terrero został nakręcony w Meksyku w ciągu doby. Do udziału została zaproszona aktora Sandra Echeverría. Utwór jest spowiedzią przybitego mężczyzny, który został odrzucony przez swoją ukochaną. „To jeden z najlepszych kawałków, jakie napisałem w języku hiszpańskim i jest moim ulubionym. Możliwość zaśpiewania go w duecie z Markiem było spełnieniem mojego marzenia” – powiedział niedawno Enrique. Reżyser utworów obiecał, że stworzy „niezapomniany teledysk, w którym piękna kobieta pojawia się na wytwornej kolacji w towarzystwie nowego narzeczonego i, wsłuchując się w tekst utworu, odkrywa, że jego słowa są skierowane do niej”.
Dodał:  Wiola dnia 21 styczeń 2014         0 Komentarzy · 520 Czytań · Drukuj
 
 
Alicia Machado - ogłosiła,że jest chora na raka
Newsy
Pictures_of_Alicia_Machado.jpg

Alicia Machado wyznała, że w 2013 roku zdiagnozowano u niej raka piersi i czuła się tym faktem przerażona: "Musze przyznać, że nie prosiłam o nic w tym roku, bo w zeszłym roku wykryto u mnie raka piersi. Miało to miejsce podczas kręcenia 'La Madame' leczenie nie podziałało. Skończyłam kręcenie telenoweli i skupiłam się na zdrowiu .Jestem silna i idę naprzód prosząc Boga o zdrowie." Wenezuelka również odniosła się do śmierci swojej rodaczki Monicy Spear: "Nie jestem zainteresowana pracą w tym kraju, a bynajmniej ofertami, które dostaję typu:promowanie firm bielizny...chce wrócić do mojego kraju i zrobić coś bardziej wartościowego. Jestem z rodzicami Monicy."
Dodał:  Wiola dnia 19 styczeń 2014         0 Komentarzy · 484 Czytań · Drukuj
 
 
Eiza Gonzalez i Pepe Díaz - 6 powrót
Newsy


Eiza Gonzalez i Pepe Díaz to jedna z najbardziej burzliwych par ostatniego czasu. Zakochani po raz szósty dali sobie szansę. To co zostało zauważone to to, że Pepe stara się traktować Eizę jak księżniczkę czego wcześniej nie dało się zauważyć.
Dodał:  Wiola dnia 19 styczeń 2014         0 Komentarzy · 494 Czytań · Drukuj
 
 
Mayrín Villanueva i Jorge Poza - wzorcowi ex-małżonkowie
Newsy
jorge-poza-620x345.jpg

Koniec związku nie musi być synonimem wrogości, nienawiści czy urazy, a pokazywanie się publicznie może przebiegać w miłej atmosferze. Tak jest w przypadku Mayrín Villanueva i Jorge Pozy, którzy utrzymują ze sobą dobre relacje mimo rozwodu. Kiedy spotykają się tworzą jedną wielką rodzinę wraz ze swoimi nowymi partnerami i dziećmi. I tak było teraz kiedy pokazali się podczas kolacji wraz ze swoimi dziećmi i partnerami.
Dodał:  Wiola dnia 19 styczeń 2014         0 Komentarzy · 497 Czytań · Drukuj
 
 
Alessandra Rosaldo i Eugenio Derbez - oczekują potomka
Newsy


Alessandra Rosaldo potwierdziła, że jest w ciąży ze swoim mężem Eugenio Derbezem .Po tej informacji media próbują dowiedzieć się jak czuje się przyszła mama i jak dowiedziała się o ciąży: "Jestem nadal w szoku, tak jak kilkanaście lat temu. Jednak tym razem nie ma już strachu. Czuję się lepiej niż kiedykolwiek. Chciałabym urodzić naturalnie." Alessandra jest w pierwszym miesiącu ciąży.
Dodał:  Wiola dnia 19 styczeń 2014         0 Komentarzy · 507 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 426 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Sesja z której telenoweli ma pojawić się na lipcowym szablonie strony?

Porque el Amor Manda

Quererte Asi

Qué Bonito Amor

Rafaela

Relaciones Peligrosas

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
19.07.2014
Niestety ale natłok spraw osobistych chwilowo uniemożliwia mi tłumaczenie nowych newsów. Będą się pojawiać ale z mniejszą częstotliwością niż dotychczas.

Beata
18.07.2014
no właśnie... trzeba gdzie indziej szukać wiadomości

aj301076
17.07.2014
co się dzieje? nie ma żadnych nowych wiadomości

Natasia128
14.07.2014
Jak Ma Na Imię Córka Natalii Streignard???

Beata
12.07.2014
Ja oglądam La Malqueride. Świetna jestsmiley

lucre
12.07.2014
Jacqueline już urodziła. Mała mierzyła 52 cm i ważyła 3,474 kg. smiley

gaviota
22.06.2014
Jedni się rodzą jak dzieci Maritzy a drudzy jak u Angie mama umierają.Masakra takie to życie jest ...Kondolancje dla biednej Angie i gratulacje dla Maritzy ...

mercclassic
22.06.2014
zmarła mama Angelique Boyer

Wiola
19.06.2014
Mają na imię Akiva i Yehuda. Trochę dziwnie smiley

Natasia128
18.06.2014
Jakie Imiona Mają Dzieci Maritzy Rodriguez??

Archiwum
Elite Site
rbda.jpgegoistki.blogspot.com
Elizabeth Gutierrez
RBD
Top Site
egoistki.blogspot.com MaitePerroniBeorlegui.pl AlfonsoHerrera.pl ChristopherUckermann.net Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2012
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

5,772,036 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie