Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 376
Najnowszy Użytkownik: Ana Wiola
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Burza. Pierwszy pocałunek Mariny i Damiana
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 11-15 w TV4 od od poniedziałeku, 15.09.2014, do piątku, 19.09.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 11-15 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Burza"?

Telenowela "Burza" odcinki 11-15 w TV4 od od poniedziałeku, 15.09.2014, do piątku, 19.09.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 11-15 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Burza"?

"Burza" odcinek 11 - poniedziałek, 15.09.2014

Damian udaje się do rodziców Esthercity, by porozmawiać z nimi o ślubie. Delfina od razu wyznaje mu, że nigdy nie wątpiła w szczerość jego intencji. Fulgencio zaś nie kryje niechęci do kapitana, jednak z braku innego wyjścia, zaprasza go na kolację. Urażony mężczyzna nie zamierza jednak przyjąć propozycji przyszłego teścia.

Mercedes przyznaje się Robelsowi, że zna autora anonimowego donosu, jednak dla dobra tej osoby nie wyjawi mu jej nazwiska. Tymczasem Valdivia wścieka się na Nereo, że pozwolił, by Jazmín wyszła na ulicę. Ernesto chce się zaś dowiedzieć, kim jest tajemnicza Nocna Dama, dlatego odwiedza Mercedes w klubie.

Hernan nie może wybaczyć Damianowi, że ten ośmieszył go przy Marinie. Między mężczyznami dochodzi do bójki, której świadkiem jest dziewczyna. Po całym zajściu wściekła Marina robi Damianowi wyrzuty, nie wiedząc, że to Hernan sprowokował konflikt. Dziewczyna chce spoliczkować pobitego, ale on ją całuje.

"Burza" odcinek 12 - wtorek, 16.09.2014

Wściekła Marina przestrzega Damiana, by nigdy więcej się do niej nie zbliżał. Tymczasem Mayuya za wszelką cenę stara się wzbudzić w Esthercicie zazdrość o Marinę. Zbulwersowana narzeczona naskakuje na Marinę na placu. Dwie skłócone dziewczyny rozdziela Fulgencio.

Eusebia odradza zaś chrześniakowi ślub z Esthercitą. Poddenerwowana Beatriz namawia córkę do wyjazdu. Marina robi przez to Hernanowi wyrzuty, że rozpowiada w miasteczku plotki, które niepokoją jej matkę. Żąda także, by mężczyzna przestał z jej powodu wdawać się w bójki. W międzyczasie Mercedes wyjawia Alicii, że jedynym mężczyzną w jej życiu, którego kochała, był Michel Fabré, ojciec Damiana.

"Burza" odcinek 13 - środa, 17.09.2014

Damian robi Esthercicie wyrzuty, że śmiała napaść na Marinę. Beatriz radzi córce, by zwolniła niewiernego mężczyznę. Ta wyjaśnia zaś, że nie może zerwać z nim kontraktu. Tymczasem Lazaro próbuje dzięki znajomościom Damiana znaleźć pracę dla Jazmin. Kapitan radzi mu, by mimo wszystko nie zakochiwał się w dziewczynie.

Damian udaje się do Mariny. Chce wymóc na niej, by przyznała, że coś do niego czuje. Proponuje jej także, że może dla niej zostawić Esthercitę. Marina pozostaje jednak niewzruszona. Tymczasem Rebeca przyjeżdża w odwiedziny do Beatriz.

"Burza" odcinek 14 - czwartek, 18.09.2014

Damian zwraca się do Candy z prośby, by pomogła Jazmin znaleźć pracę. Kobieta wyjaśnia mu, że najpierw powinien porozmawiać z alfonsem Nereo, który traktuje dziewczynę jak swoją własność. Rebeca proponuje Marinie, że może pomóc jej w opiece nad Beatriz.

Tymczasem Hernan zjawia się u Mariny, by zaśpiewać jej serenadę. Kiedy próbuje pocałować ukochaną, pojawia się Damian. Marina wykorzystuje sytuację i odwzajemnia pocałunek, by wzbudzić zazdrość w Damianie. Gdy ten odchodzi, dziewczyna policzkuje Hernana i zabrania mu ponownego okazywania czułości. Tymczasem zrozpaczony Damian żali się Eusebii, że jego wybranka kocha innego, bogatszego. Chrzestna radzi mu, by się nie poddawał i walczył o miłość.

"Burza" odcinek 15 - piątek, 19.09.2014

Damian nie przychodzi na próbę generalną ceremonii ślubnej. Wściekły Fulgencio chce natychmiast wszystko odwołać. Tymczasem Marina przypomina nieuczciwemu kochankowi o umowie. Ten nie zamierza jednak wywiązywać się z kontraktu. Nie chce widywać się z Mariną, skoro mają udawać, że nic do siebie nie czują.

Tymczasem Fulgencio przeprowadza poważną rozmowę z córką. Radzi jej, by względem Damiana miała swój honor. Ten zaś oznajmia Esthercicie, że tuż po ślubie zamierza udać się w samotną podróż, by móc wszystko przemyśleć i uporządkować. W międzyczasie Hernan chce, by Nereo nakazał Jazmin uwieść Roblesa i wyciągnąć od niego istotne informacje. Marina mianuje zaś Bargę nowym kapitanem. Niezadowolona załoga rezygnuje z pracy. W tym momencie pojawia się Damian...


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 471 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Laura Pausini „Sino a ti” ft. Thalia
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Laury Pausini „Sino a ti”. Włoska piosenkarka zaprosiła do duetu meksykańską diwę Thalíę. Teledysk do utworu „Sino a ti” został nakręcony w studio w Miami i miał dwóch reżyserów, Leandro Manuela Emede i Nicolo Cerioni’ego.
Dodał:  Wiola dnia 12 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 500 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 56-60
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 56

Maritza mówi Marcosowi, że wieczorami musi się opiekować matką. Mężczyzna nie może zrozumieć co się dzieje z jej matką wieczorami, ale mówi, że jeśli chce to pozwala aby Regina zamieszkała z nimi. Maritza jest zaskoczona, że Marcos chce się aż tak poświęcić. Juan Tobiasa nie przekonuje zbytnio Pedro. Charli rozmawia z Luzmilą i nagle przychodzi Gissel i go całuje. Luzmila jest zazdrosna. Maritza mu tłumaczy, że nie mogą się pobrać bo ona musi być w nocy cały czas przy matce. Marcos mówi, że jego miłość jest tak wielka, że zgadza się, aby ta spędzała noce z Reginą i że nie będą się wtedy widzieć. Maritza nie chce aby Marcos aż się tak poświęcał, ale mężczyzna stwierdza że jeśli jedna osoba kocha drugą jest gotowa popełnić największe szaleństwo, a on ją właśnie bardzo kocha. Całują się. Barbara karze iść Romerowi do akademii aby dowiedział się jaki związek ma Maritza z Juan Tobiasem. Gdy Marcos i Maritza wracają do firmy czeka na nich mnóstwo dziennikarzy. Marcos ich wzywa i mówi, że wkrótce pani Ferrer zostanie jego żoną. Całują się, to wszystko słyszy Xiomara i jest wściekła. Paco wyrzuca Ginger z akademii. Xiomara wpada w szał i niszczy swoje biuro, nagle wchodzi Barbara, policzkuje ją i robi jej awanturę.Marcos karze Maritzie aby powiedziała swojej matce, że będą mieli dziecko. Regina przychodzi do Gabriela i pokazuje mu wszystkie gazety, w których opisane jest o jej córce. Maritza mówi Luzmili, że bierze ślub z Marcosem i na jakie warunki się mężczyzna zgodził. Luzmi jest w szoku, że ten tak chce się poświęcać. Marcos mówi, ojcu, że żeni się z Maritzą. Marbara i Alberto wymyślają jak skończyć z Maritzą. Gabriel jest szczęśliwy, że syn bierze ślub i życzy mu dużo szczęścia. Marcos prosi ojca aby pomógł mu z Reginą. Barbara mówi, że ślub musi się odbyć za wszelką cenę u nich w domu i że oni będą tak dobrzy i pomogą znaleźć sędziego. Maritza prosi Regine aby pozwoliła, żeby Marcos prosił o jej rękę u niej w domu. Regina się nie zgadza i mówi, aby to się odbyło u Gabriela w domu. Antonia jest bardzo szczęśliwa ze ślubu brata i z tego, że zostanie ciocią. Nino przychodzi do firmy, Barbara zaciąga go do swojego biura, po chwili przychodzi Gabriel ale nie widzie tego jak się całowali. Luzmila składa gratulacje Marcosowi. Mężczyzna chce wiedzieć co jest Reginie nocami. Luzmila wymyśla niestworzona historyjkę. Po chwili przychodzi Maritza i Marcos chce aby jutro się odbyły zaręczyny. Maritza za namową przyjaciółki zgadza się. Juliana prosi, aby Paco poszedł jutro na obiad do Muttich. Juna Tobias przychodzi do Juliany, widzi to wszystko Romero. Charli i Marcos wznoszą toast za przyszłego nowożeńca. Juan Tobias nalega by Juli pracowała w jego firmie, ale dziewczyna stwierdza, że musi już iść. Cała rodzina zbiera się u Muttich. Gabriel mówi, że zebrali się po to aby Marcos mógł oficjalnie poprosić o rękę Maritzy. Paco jest w szoku i mówi, że oni nie mogą się pobrać.

Odcinek 57

Marcos mówi Paco, że on i Antonia nie są rodzonymi dziećmi Gabriele. Tapia się pyta czy jest pewny tego co mówi. Marcos potwierdza. Paco przeprasza go bo wystąpiła pomyłka i mówi, że jeśli chce ożenić się z Maritzą niech to zrobi. Alberto przychodzi do Juan Tobiasa i rozmawiają o kremie. Juan Tobias mówi że nie spodobał mu się nowy technik i ma zamiar zatrudnić na to miejsce kobietę, Aleberto chce wiedzieć kogo chodzi. Nino chce wiedzieć, co się dzieje z Luzmil a i czemu cały czas taka smutna chodzi, lecz Luzmi nie chce nic powiedzieć. Xiomara składa gratulacje Marcosowi i Maritzy z powodu zaręczyn. Wszyscy jedzą obiad i Marcos mówi, że nadeszła pora aby Maritza powiedziała prawdę matce. Maritza mówi, że jest w ciąży Regina jest zaskoczona i mdleje. Luzmila opowiada Cheli, że nie wie jak długo ona to jeszcze wszystko wytrzyma i że boi się o syna, bo po raz pierwszy od wypadu wysłała go do szkoły i boi się że Pedro mu coś zrobi. Chela karze iść Luzmi na policje, a właśnie w tym samym momencie przychodzi Andrade do firmy. Wszyscy wychodzą z jadalni i zostawiają Maritze z Reginą. Regina jest wściekła na Maritze, że jej wcześniej nie powiedziała i że to jest koniec jej pracy z modelarstwie. Maritza mówi, że najważniejsze jest dziecko, Regina się dziwie, że dla niej dziecko jest ważniejsze od wybiegów i figury. Regina mówi, aby t spojrzała na nią, mogła być bogata, ale musiała urodzić córkę i to na dodatek taką brzydką. Maritza bardzo posmutniała. Gabriele chce wezwać lekarza ale Marcos stwierdza, że Maritza umie się opiekować swoją matką, a tym bardziej że ona jest ciężkim przypadkiem i źle się czuje w nocy. Paco mówi, że to jakaś pomyłka. Maritza wypytuje Regine o ojca Juliany, lecz kobieta nie chce o tym rozmawiać. Marcos mówi, że Luzmila mu opowiedziała o chorobie Refiny. Paco opowiada że rzeczywiście to prawdę, ale myślał że nikt nie wie o chorobie Reginy. Maritza i Reginy dołączają do reszty. Maritza chce prosty ślub. Gabriel pyta się gdzie będą mieszkać z Maritzą, a Marcos mówi że w jakimś większym domu bo Regina zamieszka z nimi. Wszyscy są w szoku. Gabriel proponuje aby zamieszkali u niego w domu Ginger chce wejść do akademii ale Nino jej nie pozwala. Maritza żegna się z Marcosem. Regina jest szczęśliwa, bo ma prace, piękną córkę i zamieszka w domu Gabriela. Romero mówi Barbarze, że wczoraj w akademii Juan Tobias składał ofetę pracy jakiejś brzyduli. Barbara chce aby ten ją na bieżąco informował. Paco nie zgadza się z tym co robi Maritza, bo nie wie jak to wszystko zachowa w tajemnicy. Kobieta tez tego nie chce ale pragnie aby jej dziecko miało ojca. Maritza prosi by Luzmila była jej świadkiem na ślubie. Zbirzy Pedra mówią mu, ze Romero żyje. Gonger przychodzi pijana do akademii i wstrzyma awanturę. Juliana prosi aby ta się uspokoiła, ale Ginger zaczyna ją obrażać. Kobieta przez przypadek kaleczy się szkłem, Juli zaczyna ją opatrywać. Juan Tobias nie wierzy, że Juliana jej pomaga mimo tego jak ta kobieta ją potraktowała. Charli, Antonia i Marcos siedzą u niego w mieszkaniu. Charli mówi, że mężczyzna chyba zwariował, że pozwala by teściowa z nimi mieszkała. Marcos opowiada, że Maritza musi się nią zajmować nocami. Chali i Antonia śmieją się z Marcosa i Charli stwierdza, że zadaniem Maritzy jest leżeć w jego łóżku i pieścić go całą noc.Antonia mówi, że najważniejsze aby Gato był szczęśliwy. Marcos ma nadzieje, że z czasem jej mama wyzdrowieje i wszystko wróci do normy. Nagle przychodzi do jego mieszkania Xiomara. Paco rozmawia z Juan Tobiasem i mężczyzna mu mówi, że chce mieć Juliane blisko siebie i pragbie aby pracowała u niego. To wszytsko podsłuchuje Juli. Xiomara przyszła się pożegnać z Marcosem bo wyjeżdża daleko i życzy mu dużo szczęścia.

Odcinek 58

Marcos żegna się z Xiomarą. Juan Tobias mówi Julianie, że ją bardzo podziwia i jest dla niego kimś wyjątkowym. JuanTobias daje Julianie jego dane i chce aby go lepiej poznała. Charli śmieje się z wariatki jaką jest Xiomara, Marcos mówi, że już wyzdrowiała i wszystko z nią ok. Xiomara dzwoni do Cristiny po adres Maritzy. Reginie śni się, że Gabriel prosi ją o rękę. Do domu Maritzy wkrada się Xiomara i odkręca gaz. Luzmila modli się do najświętszej panienki oto aby pozbyła się raz na zawsze Pedra i o szczęście przyjaciółki. Marcos przychodzi z Antonią, Charlim zagrać serenadę dla Maritzy. Dzięki serenadzie Juliana się budzi i wyczuwa gaz w mieszkaniu. Romero wręcza Barbarze zdjęcia które zrobił Maritzy i Juan Tobiasowi, Barbara jest ucieszona. Juli otwiera wszystkie okna. Dzwoni do Marcosa i dziękuje za cudowną serenadę. Marcos dziwie się dlaczego Chgarli nie zagrał też serenady dla Luzmili, ale on mówi, że zamierza zostawić kobietę w spokoju. Marcos mu tłumaczy że w dniu kiedy się zakocha będzie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, lecz Charli ma nadzieje, ze ten dzień nigdy nie nadejdzie bo nie chce mieć takiej twarz idioty, jak ma Marcos. Luzmila jest smutna, że tym razem Charli nie przyprowadził jej serenady. Na następny dzień do pokoju Luzmi przychodzi Pedro, ale szybko się ukrywa bo do przyjaciółki przychodzi Maritza. W akademii są problemy z wodą i Juan Tobias mówi, że trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie. Maritza daje pieniądze Luzmili na sukienkę i ubrania dzieci. To wszystko widzie Pedro i karze mu dać czek bo inaczej wie co się stanie z jej synem. Alebrto mówi Barbarze, że zamontowali kamerę w biurze Juan Tobiasa i podsłuch w telefonie. Maritza dziękuje Marcosowi za śliczną serenadę i mówi, ze dzięki niej przeżyli. Marcos jet zaniepokojony i ma pretensje dlaczego Maritza wczoraj mu tego nie powiedziała i mogli wykorzystać sytuacje i zawieść jej matkę do lekarza. Juantobias dzwoni do Juliany i prosi aby przyszła do jego biura. Toi wszystko podsłuchuje Barbara z Albertem. Alebrto dzwoni do Navarro i mówi, mu że niedługo przyjdzie tam Maritza Ferrer i, że ma wszystko nagrać. Gabriel mówi Marcosowi, że zwróci mu jego stare stanowisko, podsłuchuje ich Ximara. Maritza przychodzi do Juan Tobiasa i mówi, że Juliana nie mogła przyjść i wysłała ją. JuanTobias przytula Maritze i daje jej pieniądze na zrobienie rur w akademii to wszystko widzą na komputerze Alebrto i Barbara, którzy wiedzą, ze to jest już koniec Maritzy Ferrer.

Odcinek 59

Xiomara mówi Barbarze, ze Gabriel zwórci stanowisko Marcosowi. Barbara jest wściekła. Maritza przynosi pieniądze Tapi, aby zrobić w końcu porządek z tymi rurami. Paco nie chce ich przyjąć, ale jednak je bierze. Maritza, Luzmila i Regina są w sklepie i mierzą sukienki na ślub. Marcos przychodzi do maritzy do sklepu z kwiatami i chce aby przemierzyła obrączki. Stoją na przeciwko lustra. Luzmila to zauważa i odciąga Marcosa aby nie zobaczył przyjaciółki w lustrze. Marcos nie wie o co jej chodzi. Barbara wpada na pomysł, że zadzwoni do Maritzy i ona powie jej kilka słów, a on je umieści w video. Regina usłyszała jak Luzmila pytała się o noc poślubną Juliany i Regina pyta się dlaczego JUliany. Luzmila mówi, że pomyliła się przez pomyłkę. Regina jest zdziwiona dlaczego skoro w ogóle nie przypominają siebie. Antonia wie, ze Nino będzie tańczył na ślubie jej brata i chce aby był jej para. Mężczyźnie przypominają się słowa Barbary i odmawia dziewczynie. Tonita spotka przy akademii Juan Tobiasa i zaprasza go na ślub. Barbara dzwoni do Maritzy i pyta się jak bardzo kocha Marcosa, a może zależy jej tylko na pieniądzach. Maritza odpowiada, że kocha jego jakim jest a nie jego pieniądze. Alberto i Barbara są szczęśliwi z tej odpowiedzi, bo już mają wszystko do tego videa. Pedro przychodzi do Luzmili i nie pozwala jej iść na ślub. Marcos pyta się Maritzy gdzie chce jechać w podróż po ślubną. Kobieta płacze i stwierdza, że nie może zostawić matki samej. Marcos ją pociesza i mówi, że pojadą jak Regina wyzdrowieje i aby o wszystkim zapomniała bo najważniejsze jest ich dziecko. Alebrto mówi Barbarze, że nie uda mu się na czas zrobić tego videa. Xiomara wsypuje do wina środki nasenny i stwierdza, że jeśli Marcos nie ożeni się z nią to już z nikim. Pedro drze sukienkę Luzmili, lecz kobieta ma tego dosyć i przeciwstawia mu się mówiąc, że pujdzie na ślub Maritzy. Marcos dzwoni do Maritzy i pyta się czy będzie zapraszać Juliane na ślub. Luzmila tańczy z Ninem w akademii, Paco mówi, że jak na pierwszy raz znakomicie jej to wychodzi. Xiomara przychodzi do Marcosa i chce wznieść z nim toast. Julanie ukazuje się ciotak i mówi, aby nie płakała bo czekają ją ciężkie chwile, ale będą też bardzo dobre. Marcos nie ufnie pije wino z Ximarą. Regina nie wie jaką perukę założyć na ślub. I mówi Julianie ze będzie jej bardzo brakować w tamtym domu, po czym się przytulają. Maritza z resztą już przychodzą do domu Muttiego, ale Marcosa jeszcze nie ma. Marcos ciągle nie przychodzi, Xiomara mówi, że z pewnością się rozmyślił, Maritza jest bardzo zdenerwowana. Charli i Luzmila jadą go poszukać. Barbara mówi Juan Tobiasowi, że to jest jej dom, bo jest żoną Gabriela. Mężczyzna jest w szoku i ma nadzieje, że Gabrielowi nie zrobi tego samego co jemu.

Odcinek 60

Maritza bardzo dziwi się dlaczego Marcos nie przyjeżdża. Regina mówi, że Marcos ją wystawił, bo tacy właśnie są Mutti. Alberto wypytuje się Barbarę o juan Tobiasa. Kobieta nie chce mu nic powiedzieć i karze mu iść z tąd bo nie chce aby go Jaun Tobias zobaczył. Oszust który podaje się za sędziego nie cierpliwi się bo nie ma pana młodego. Charli i Luzmiula dobijają się do drzwi Marcosa. Mężczyzna leży w mieszkaniu nieprzytomny. Juan Tobias wita sie z Gabrielem i Gbariel się dziwi kto go tu zaprosił. Antonia prosi aby się nie kłócili. Juan Toibias wita się z daleka z Maritzą, Barbara i Gabriel są zdziwieni, że się znają. Maritza jest bardzo smutna i chce już iść bo myśli, że Marcos ją wystawił. Wszyscy odprowadzają powoli Maritze, ale nagle przyjeżdża Marcos z Charlim i Luzmilą. Mężczyzna przeprasza ukochaną za spóźnienie. Pedro pojawia się w domu Muttich. Maritza chce się dowiedzieć co się stało, że tak późno przyjechał, Marcos mówi, że to bardzo dziwne i nagle zauważa Xiomara i idzie za nią. Xiomara wmawia Marcosowi, że się kochali, to wszystko podsłuchuje Nino. Marcos nie wieży kobiecie i mówi, aby zostawiła go w spokoju bo bardzo kocha Maritze. Nino idzie do Maritzy i pyta się czy jest pewna miłości Marcosa. Zaczyna się ceremonia. Regina mówi, że zna tego sędziego. Paco z ironią stwierdza, że skąd by mogła znać taką ważną osobę. Alebrto robi vido i widzi to Cristina. Regina wyobraża sobie, że ślub bierze Juliana. Sędzia pyta się czy ktoś z obecnych sprzeciwia się temu małżeństwu. Marcos jest zaniepokojony, ale nikt się nie odzywa. Sędzia ogłasza ich mężem i żoną. Wszyscy składają życzenia młodej parze. Alebrto mówi, że robi niespodziankę Maritzy i Marcosowi z okazji ślubu. Cristina się dziwi, Alebrto podchodzi i ją całuje. Pedro napada na Luzmile w domu Muttich i karze jej natychmiast jechać z dziećmi do domu. Juan Tobias składa życzenie Maritzy z okazji ślubu. Marcos jest bardzo zdziwiony, że się znają. Maritza jest zła, że Marcos jej nie ufa. Po chwili ukochany ją przeprasza. Tancerze robią świetne przedstawienie.Marcos zabiera Maritze bo mówi, że ma dla niej niespodziankę. Juan Tobias już wychodzi i zatrzymuje go Barbara. Mężczyzna mówi, że niestety musiał ją tu spotkać. Barbara mówi, że pewnie cały czas ją kocha i nie wybaczył jej tego co mu zrobiła. Juan Tobias stwierdza, że go nie obchodzi co ona myśli tylko szkoda mu Gabriela. Marcos zawiązuje Maritzie oczy. Barbara obraża Luzmilę. Marcos zaprowadza zonę do ich sypialni. Maritza jest zachwycona wystrojem. Zaczynają się całować. Po chwili Marcos wstaje i chce zapalić światło. Kobieta mówi, że musi już iść bo jej mama czeka. Marcos jest niezadowolony, że kobieta zostawia go w noc poślubną. Maritza po przemianie w Juliane napotka swoją matkę. Regina jet zaskoczona i pyta się co Juliana tu robi. Kobieta odpowiada, że się bardzo za nią stęskniła i nich pozwoli zanocować jej u siebie w pokoju. Na następny dzień Maritza przychodzi obudzić Marcosa pocałunkami. Przerywa im służący mówiąc, że śniadanie jet już podane. Luzmila, Paco i dzieci przychodzą w odwiedziny. Wszyscy razem jedzą śniadanie gdy nagle przychodzi policja i mówi, że Maritza Ferrer zostaje aresztowana.
Dodał:  Wiola dnia 12 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 476 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Talisman" odc.71-78
Streszczenia odcinków
bg.jpg

Odcinek 71
Mariana mówi, że nie chce być z mężczyzną, który jej nie kocha, ale będzie walczyć o miłość Pedro. Armando tłumaczy Fabioli, że Camila nie zechce nigdy zostać żoną Antonio. Dziewczyna powtarza to siostrze. Antonio słyszy ich rozmowę i wpada w szał. Doris odwiedza Pedro pod pretekstem wizyty u córek. Prosi, aby się z nią ożenił, inaczej nigdy jej więcej nie zobaczy. Gregorio oferuje jej pokaźną sumę pieniędzy, ale nie chce się żenić. Doris odrzuca propozycję. Mariana dopytuje Margarito o swoje dziecko. Pedro i Camila odwiedzają pracownicę opieki społecznej w sprawie adopcji Santiago. Kobieta twierdzi, że jest to niemożliwe, ponieważ Pedro i Camila nie są oficjalnie małżeństwem. Pedro zastanawia się, czy nie wykorzystać do tego Mariany. Camila jest zszokowana. Antonio zmusza Lucrecię, aby podpisała papiery, dzięki którym przejmuje kontrolę nad jej częścią rancza.

Odcinek 72
Pedro wycofuje się z pomysłu adoptowania Santiago wraz z Marianą. Manuel pomaga Marianie odzyskać pamięć na wszelkie możliwe sposoby, ale kobieta nie robi postępów. Elvira prosi Marianę o pieniądze, ale ona nie chce podpisać żadnego czeku bez konsultacji z Pedro. Manuel całuje Marię, ale ona odchodzi twierdząc, że nie mogą być razem, ponieważ złożyła obietnicę swojej siostrze. Gregorio źle się czuje, prosi Valentina o wezwanie lekarza. Sara prosi ojca Sebastiana o pomoc, ponieważ Gabriel nie chce się z nią ożenić.

Odcinek 73
Gregorio dowiaduje się, że Lucrecia przekazała swe udziały bratu. Sądzi, że przydałaby mu się teraz Doris. Pedro odwiedza Santiago na posterunku. Prosi chłopaka, aby był cierpliwy. Mariana dzwoni do Pedro i mówi mu, że pewna kobieta chce od niej pieniądze. Pedro wraz z Camilą jadą do niej i wyjaśniają, kim jest Elvira i co się działo z jej spadkiem w czasie jej nieobecności. Antonio wpada w szał i bije swoje córki w obecności Tracy i Alberty. Fabiola postanawia uciec z Armando. Chłopak szuka pracy, ponieważ nie może dopuścić, aby jego ukochana i jego matka mieszkały pod jednym dachem. Lucrecia jest załamana. Pyta brata, w jaki sposób chce rozdzielić Pedro i Camilę. Kobieta grozi, że zabiję Camilę, jeśli brat czegoś nie wymyśli. Antonio odpowiada, że sam zabiję siostrę, jeśli włos spadnie Camili z głowy. Lucas odwiedza Doris w domu Brigitte i proponuje, że przekaże jej wszystkie sekrety Gregorio w zamian za wspólną noc.

Odcinek 74
Lucrecia i Antonio kłócą się. W pewnym momencie mężczyzna bije siostrę, która tarci przytomność. Antonio zabiera ją do El Talisman, zostawia na podłodze, a następnie strzela w powietrze. Zaniepokojony Pedro szuka przyczyny tego zamieszania. Wraz z Margarito znajdują zemdloną kobietę. Lukrecja odzyskuje świadomość, ale nic nie pamięta z ostatnich godzin. Oszołomiona kobieta wznieca pożar. Antonio, który obserwuje sytuację z ukrycia, zabiera siostrę, a zamyka w płonącym pomieszczeniu Pedro. Domownicy nadbiegają, aby ratować Pedro. Przyjeżdża policja i straż pożarna. Pedro jest przekonany, że Lukrecja jest w środku płonącego budynku. Wtedy zjawia się Antonio, który oskarża rywala o celowe podpalenie i zamordowanie Lucrecji. Pedro zostaje zatrzymany. Teraz Antonio zamierza ukryć siostrę, aby toczące się śledztwo trwało jak najdłużej. Gregorio źle sypia, prosi Pancho, aby znalazł Doris. Kochanka przyjeżdża do domu, mając nadzieję, że Gregorio zgodzi się poślubić ją. Fabiola ucieka z domu i prosi Armando, aby jej towarzyszył. Chłopak zgadza się, ale nie ma żadnych pieniędzy, ani pracy. Radzi więc dziewczynie, aby na razie wróciła na ranczo i poczekała na dogodny moment. Wtedy razem uciekną z dala od swoich rodzin.

Odcinek 75
Fabiola zdradza ojcu, że jest z Armando. Antonio postanawia odesłać córkę z dala od domu. Następnego dnia Armando nie może znaleźć ukochanej i dowiaduje się od niej przez telefon całej prawdy. Manuel zabiera Marię do domu i całuje ją. Angel obserwuje tę scenę i nie ma nic przeciwko temu. Antonio mówi ojcu o śmierci Lucrecji. Gregorio bardzo przeżywa tę wiadomość. Tymczasem Antonio od razu przechodzi do interesów. Następnie idzie do domu Elviry. Spotyka tam również Camilę. Grozi, że doniesie na policję, że Elvira próbowała otruć Gregorio. Camila, Ojciec Sebastian i Margarito odwiedzają Pedro na komisariacie.

Odcinek 76
Elvira przyznaje się córce, że próbowała otruć Gregorio, a Antonio ma na to dowody. Camila jedzie do Alcatraz, aby porozmawiać z nim o tym. Antonio powiadamia ją, że zrezygnuje ze swojego planu pod warunkiem, że Camila poślubi go. Niespodziewanie Camila otrzymuje pomoc od Doris, która obiecuje, że pomoże jej uniknąć ślubu z Antonio. Gregorio grozi, że weźmie sprawiedliwość we własne ręce, jeśli Pedro nie zostanie skazany na śmierć. Wykorzystując sytuację, że Mariana jest w tym samym czasie na posterunku, kapitan chce skonfrontować ją z Gregorio. Mężczyzna natychmiast ucieka. Pedro zwalnia prawnika, który radzi mu dobrowolnie przyznać się do winy. Inny adwokat obiecuje, że następnego dnia Pedro wyjdzie na wolność.

Odcinek 77
Camila jest gotowa wyjść za Antonio, aby ratować matkę przed więzieniem. Jej brat jest innego zdania. Uważa, że Elvira powinna ponieść konsekwencje swoich czynów. Pedro wychodzi z więzienia. Dowiaduje się, że pewne małżeństwo chce adoptować Santiago. Idzie pożegnać się z chłopcem. Gregorio z dnia na dzień czuje się coraz gorzej za sprawą trucizny, którą w małych dawkach aplikuje mu Antonio. Antonio grozi Fabioli, że jeśli nie zaakceptuje Camili jako swojej macochy, ojciec wyśle ja do szkoły za granicą. Fabiola godzi się na wyjazd. Mariana ogląda ubranka dziecięce i wtedy przypomina sobie, jak wiele lat wcześniej Gregorio pobił ją, gdy była w ciąży. Kobieta przechodzi silny atak, po którym nic nie pamięta.

Odcinek 78
Pedro spotyka się z Camilą. Ukochana mówi mu, że chce zakończyć ich związek. Pedro chce się dowiedzieć, jaki jest powód rozstania. Elvira wyjaśnia mu, że jej córka zamierza poślubić Antonio. Pedro nic nie rozumie z tej sytuacji, ale podejrzewa, że Camila została zmuszona do takiego kroku. Jest już zmęczony bezustanną walką o to uczucie. Mariana próbuje mu pomóc. Gregorio źle się czuje i prosi o wezwanie lekarza. Valentin, który jest wspólnikiem Antonio, znajduje doktora, który stracił uprawnienia do wykonywania zawodu i chce go wykorzystać. Camila zgadza się zostać żoną Antonio.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 493 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.171-180
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 171

Mili czuwa przy łóżku Angelicy i czeka aż babcia się obudzi. Ivo prosi ojca Manuela aby pomógł mu odzyskać Milagros ale on się nie zgadza. Rosi mówi ojcu Manuelowi, że jest matką Milagros. Bernardo potwierdza, że Angelica rzeczywiściw widziała Rosi i organizuje ich spotkanie. Florencja prosi Mili aby powiedziała Ivowi, że go kocha ale Mili odmawia. Rosi mówi Sergiowi, że chce zniszczyć firmę Di Carlo. Florencja i Ivo kłócą się.

Odcinek 172

Mili prosi Iva aby przestał ranić Florencję i porozmawiał z nią. Sergio proponuje Federicowi odkupienie części akcji firmy. Pepe i Rocky organizują konkurs pośladków aby przyciągnąć do dyskoteki klijentów, Florencja i Ivo przeprowadzają poważną rozmowę i postanawiają się rozstać. Pablo jest zazdrosny o Iva. Mili mówi Rosi, że nie będzie u niej pracować.

Odcinek 173

Pan Pepe i pan Costa walczą o względy Angelicy. Gustawo, przyjaciel Rizzo, pokazuje Pablowi i Marinie dom, który dla nich kupił. Federico i Ivo odrzucają propozycję Pabla, który chciał połączyć firmy. Zgadzają się za to na propozycję Sergia. Florencja przysyła Mili list, w którym informuje ją, że nie wróci już do Iva. Ivo rozpoznaje pismo Florencji, czyta list a potem mówi Mili, że ona jest kobietą jego życia.

Odcinek 174

Marina pyta Pabla czym zajmował się jej ojciec ale on nic jej nie chce powiedzieć. Ivo przysyła Mili bukiet białych róż a ona myśli, że to od Sergia. Pan Costa przysyła kwiaty Angelice i pan Pepe jest zazdrosny. Mili i Socorro pomagają Ramonowi przy otwarciu restauracji „Radosne Niokki”. Damian urządza tam swój pierwszy wiec wyborczy. Mili dowiaduje się, że kwiaty są od Iva i oddaje je Vicky. Andrea namawia Martę by udawała, że jest w ciąży i w ten sposób zemściła się na Damianie. Ivo prosi Mili by dała mu szansę a słyszy to Sergio.

Odcinek 175

Ivo i Sergio znowu się kłócą. Wracają Nestor z Luisą. Luisa jest wściekła kiedy widzi w swoim ogrodzie kalie, które kazała zasadzić Andrea. Andrea namawia Ripettiego aby pomógł jej zniszczyć karierę polityczną Damiana. Nestor mówi Mili, że Ivo ją bardzo kocha i zachęca Iva by walczył o swoją miłość. Ivo postanawia odzyskać Mili i prosi Linę aby mu pomogła zorganizować spotkanie z Mili w jego mieszkaniu. Marta mówi Andrei, że Gloria jest w ciąży i Andrea zwalnia dziewczynę. Niczego nieświadoma Mili idzie do mieszkania, gdzie zastaje Iva.

Odcinek 176

Mili i Ivo rozmawiają szczerze i Mili mówi dlaczego uciekła z kościoła. Do mieszkania przychodzi Sergio i jest zły widząc Mili z Ivem. Cała służba, łącznie z Angelicą, postanawia odejść solidarnie razem z Glorią. W tej sytuacji Federico nie zwalnia Glorii ku niezadowoleniu Andreii. Ivo idzie do Sergia aby mu wszystko wyjaśnić i zastaje u niego Rosi, która mówi, że jest kochanką Sergia. Ivo mówi o tym Glorii a Gloria Mili. Bobby obiecuje Vicky, że zostawi ją w spokoju bo podoba mu się inna. Mili chce porozmawiać z Sergiem a ten przychodzi z Rosi. Rosi wyjaśnia Mili, że okłamała Iva by nie domyślił się, że to ona kupuje akcje firmy Di Carlo. Pyta także Mili czy jest pewna, że jej mama zmarła.

Odcinek 177

Mili policzkuje Andreę. Rocky przyznaje się, że pracował kiedyś w cyrku. Mili postanawia zabrać dzieci z sierocińca do cyrku a Ivo, Rocky i Vicky pomagają jej w tym. Ivo mówi przy całej rodzinie, że Pablo został następcą Rizza w mafi. Rosi spotyka się z Gustvem. Gloria traci dziecko i obydwoje z Chamuco bardzo rozpaczają. Podczas występu klowna, Mili zostaje zaproszona na arenę a klown wręcza jej białą różę.

Odcinek 178

Klown mówi Mili, że chce przywrócić uśmiech w jej oczach. Obiecuje jej, że jeśli wypowie o północy trzy razy jego imię: Ćwirek, to on się zjawi. Damian kręci reklamę polityczną i ma problemy z wymówieniem słowa „nieprzekupny”. W kuchni o północy Mili mówi trzy razy Ćwirek i klown się zjawia. Mili jest zachwycona do momentu kiedy okazuje się, że klown to Ivo. Nestor wyjeżdza na kilka dni w interesach i Ivo pozwala mu się uściskać. Luisa zostaje i Andrea jest z tego bardzo niezadowolona. Rocky zaprasza Vicky na obiad. Gloria przekonuje Mili, że Rosi może być jej matką. Mili idzie więc do klasztoru i pyta ojca Manuela czy jej mama naprawdę zmarła przy porodzie.

Odcinek 179

Ojciec Manuel radzi Mili by porozmawiała z Rosi i dowiedziała się prawdy. Potem spotyka się z Rosario i każe jej powiedzieć Mili, że jest jej matką bo w przeciwnym razie on to zrobi. Rosi grozi mu, że jeżeli to zrobi to ona oskarży Kościół o kradzież córki. Pablo i Marina pobierają się. Przed ślubem Domenico Rizzo spotyka się z Pablem. Okazuje się, że jego śmierć była sfingowana a teraz ukrywa się pod innym nazwiskiem. Każe on Pablowi dbać o Marinę i odjeżdza. Ivo i Sergio zapraszają Mili do galerii sztuki. Aby się nie kłócili, Mili postanawia, że pójdą we trójkę. Ivo rozmawia z Rocky’m. Każe mu zabrać Vicky i odejść gdzieś gdzie będą mogli być szczęśliwi. Ivo całuje Mili.

Odcinek 180

Mili, Sergio i Ivo idą do galerii sztuki. Mili głośno krytykuje obrazy nie zważając na obecność ich autora. Ivo kupuje Mili obraz bo obiecała mu za to nagrodę. Ivo wybiera romantyczną kolację. Ku niezadowoleniu Iva, Mili przychodzi na nią razem z Sergiem. Mili czuje się nieszczęśliwa bo nie wie którego wybrać. Andrea zastaje Federica i Luisę w łóżku. Robi awanturę Federicowi, który każe jej się wynosić. Wściekła Andrea uprzedza Damiana, że Ripetti chce mu zrobić kompromitujące zdjęcia i Damian unika wpadki. Rocky postanawia pślubić Vicky i prosi ojca Manuela o udzielenie ślubu. Pablo i Marina są szczęśliwi po nocy poślubnej. Damian uprzedza Pabla, że zadaje się z mafią i jest śledzony przez tajne służby. Mili spotyka się z Rosi, która mówi jej, że chce jej pomóc zemścić się na ojcu.
Dodał:  Wiola dnia 12 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 391 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nie igraj z aniołem" odc. 41-50
Streszczenia odcinków


Odcinek 41
Emisja: 7 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 8 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Lekarz mówi Marichuy, że spodziewa się dziecka. Estefanía daje Mayicie psa, sprawiając radość dziewczynce i Juanowi Miguelowi. Udaje jej się również przekonać Juana Miguela, że Marichuy zeznawała w sądzie na jego niekorzyść. Mężczyzna wspomina o tym Eduardowi, który podejrzewa, iż Marichuy i Onelia działały w zmowie, by go zranić. Viviana przekonuje Leticię do niewierności męża. Nie ma również skrupułów, by zbliżyć się do niego, gdy ten zostaje sam. Patricio zatrudnia Israela jako swojego szofera, co bardzo zaskakuje Estefanię. Kobieta wykorzystuje sytuację, by ten zabrał ją na przejażdżkę, aby się z nim całować. Uprzedza go jednak, że nic poza tym nie zdobędzie, bo ona zasługuje na kogoś z grubszym portfelem. Amador dalej uczy Marichuy sztuki aktorkiej. Rocío z niecierpliwością czeka na zdjęcie bandaży z twarzy. Juan Miguel opowiada jej o swoich przypuszczeniach co do zemsty Marichuy. W rozmowie z ojcem Anselmo, mężczyzna wyznaje, że cieszy się iż Marichuy miała okazję się zemścić, bo dzięki temu nie będzie się już czuł winny tego, że ją zranił. Candelaria i Adrián widzą Marichuy uczącą się swojej roli i ostrzegają ją przed Amadorem, jednak dziewczyna nic sobie z tego nie robi. Eduardo widzi jak Marichuy i Amador kupują ubrania. Mówi o tym Juanowi Miguelowi, który wykorzystuje okazję, aby skrzyczeć Marichuy za to, że spotyka się z innym mężczyzną wiedząc, że jeszcze nie uzyskali rozwodu. Dochodzi do kłótni. Eduardo mówi Juanowi Miguelowi, że jego największym problemem jest zazdrość o Marichuy.

Odcinek 42
Emisja: 8 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 9 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel w rozmowie z Marichuy wyznaje, że ma do niej żal, iż w sądzie zeznawała na jego niekorzyść, by odebrano mu opiekę nad córką. Cecilia pyta Isabelę o wiek Estefanii, jednak ta mówi jej, że trudności z którymi borykała się dziewczyna sprawiły, że zawsze wyglądała na bardziej dorosłą niż jej rówieśnicy. Marichuy w złości mówi Juan Miguelowi, że w sądzie zeznawała na jego niekorzyść. Para kłóci się. Mayita przychodzi do babci Mariany. Babcia opowiada jej kolejną ze swoich bajek. Isabela mówi Estefanii, że Cecilia wypytywała ją o jej wiek. Kobieta mówi, że zaniepokoiły ją te pytania ze strony żony sędziego. Obawia się, że przyjaciółka lada moment może odkryć cały ich plan. Lekarz zdejmuje bandaże z twarzy Rocio. Twarz dziewczyny wygląda lepiej, jednak Rocio nie jest zadowolona z efektów operacji. Lekarz uspokaja dziewczynę tłumacząc, że następna operacja powinna przynieść lepszy rezultat. Marichuy jest podekscytowana pracą w telewizji, ciężko pracuje, by dobrze przygotować się do swojego debiutu. Dziewczyna przyjmuje pseudonim artystyczny Alejandra Robles. Juan Miguel spotyka na szpitalnym korytarzu Beatriz. Mężczyzna zauważa, że dziewczyna jest przygnębiona i proponuje jej wspólną kawę, aby mogli porozmawiać. Leticia ma zamiar porozmawiać z Gustavo. Kobieta chce wyjaśnić całą sytuację i dowiedzieć się od męża czy naprawdę ją zdradza. Viviana przekonuje ją, by jeszcze poczekała z rozmową z nim. Beatriz wyznaje Juan Miguelowi, że jest w ciąży, a ojcem dziecka, którego się spodziewa jest Amador. Po rozmowie z Juan Miguelem, Beatriz idzie do telewizji, aby powiedzieć o ciąży Amadorowi. Amador nie jest zadowolony z wizyty Beatriz. Dziewczyna wyznaje mu, że jest w ciąży. Amador pyta się kto jest ojcem dziecka. Beatriz oznajmia mu, że on. Mężczyzna mówi jej, że nie ma zamiaru brać odpowiedzialności za dziecko, którego się spodziewa. Mayita oglądając telewizję widzi zapowiedź programu z udziałem Marichuy. Dziewczynka bardzo się cieszy. Juan Miguel i Estefanía są tym zaskoczeni. Viviana przedstawia Leticii swój plan. Kobieta chce śledzić Gustavo, by zobaczyć czy spotka się ze swoją kochanką wieczorem. Przyjaciółka zgadza się, ale chce jej towarzyszyć. Viviana choć niechętnie, to zgadza się. Juan Miguel po zapowiedzi w telewizji rozumie teraz dlaczego Eduardo widział Marichuy i Amadora razem. Olga, Purita, Clemencia i Candelaria cieszą się ze zbliżającego się debiutu Marichuy w telewizji. Jedynie Adrian martwi się tym, czy Marichuy nie zmieni się, gdy stanie się sławna. Elsa, Nelson i Becky przekonują Beatriz, aby zapomniała o Amadorze, gdyż to nie mężczyzna dla niej. Dziewczyna mówi, że nie może zapomnieć o Amadorze szczególnie teraz, gdy spodziewa się jego dziecka. Przyjaciele są zaskoczeni. Przy śniadaniu Cecilia mówi Patricio i Estefanii, że widziała w telewizji zapowiedź programu z udziałem Marichuy. Sędzia i Estefanía uważają, że to absurd i dziewczyna z pewnością tylko się ośmieszy. Ksiądz Anselmo jest zaskoczony tym, że Marichuy zadebiutuje w telewizji. Dziwi się, że dziewczyna o nim czy mu nie powiedziała. Zdziwienie duchownego jest jeszcze większe, gdy dowiaduje się od Candelarii, że to dzięki Amadorowi dziewczyna zadebiutuje w telewizji. Eduardo pyta się Juan Miguela czy ma zamiar oglądać program z udziałem Marichuy w telewizji. Przyjaciel odpowiada mu, że nie wie. Marichuy wieczorem po ciężkiem pracy w telewizji wraca do domu, gdzie czeka na nią Candelaria. Kobieta gratuluje dziewczynie. Marichuy mówi Candelarii, że pomimo swojego debiutu w telewizji nie czuje się szczęśliwa i mocno ją obejmuje.

Odcinek 43
Emisja: 9 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 10 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Wszyscy mieszkańcy z kamienicy, w której mieszka Marichuy czekają na program z jej udziałem. W mieszkaniu Olgi i Purity zjawiają się Marichuy, Candelaria, Adrian, jego matka Clemencia oraz ksiądz Anselmo. Wszyscy oglądają w telewizji debiut dziewczyny. Również w domu sędziego Velarde wszyscy oglądają debiut Marichuy. Patricio i Cecilia dobrze wypowiadają się o grze Marichuy, innego zdania są Estefanía i Isabela. Juan Miguel zjawia się w mieszkaniu Olgi. Marichuy jest zaskoczona jego obecnością. Para wychodzi, aby porozmawiać. Adrian nie jest zachwycony wizytą San Romana. Cecilia oglądając program wzrusza się. Estefanía uważa, że to głupstwo. Beatriz cierpi z powodu odrzucenia przez Amadora i tego, że mężczyzna nie chce wziąć odpowiedzialności za dziecko, którego się spodziewa. Marichuy i Juan Miguel znowu się sprzeczają. Dziewczyna prosi go, by odszedł. Przyjaciele Marichuy gratulują jej udanego debiutu w telewizji. Po chwili cała kamienica świętuje. Patricio i Cecilia są zachwyceni programem i nie szczędzą pochwał w kierunku Marichuy. Estefanía odwiedza Juan Miguela i wypytuje go o program z udziałem Marichuy. Amador odwiedza Marichuy. Mężczyzna informuje ją, że program z jej udziałem został dobrze przyjęty przez krytyków. Chce ją również namówić do wspólnego uczczenia udanego debiutu, ale Marichuy nie ma ochoty. Leticia cały czas rozmyśla nad tym czy Gustavo naprawdę ją zdradza przez co jest w kiepskim nastroju i źle się czuje. Estefanía jest zła, że gazety wypisują o udanym debiucie Marichuy. Nastrój poprawia jej Israel, który przynosi jej w prezencie róże i mały prezencik. Gustavo widząc, że żona źle się czuje chce wezwać lekarza. Kobieta mówi mu, że nie chce, żąda, aby ten odszedł. Gabriel, brat Gustavo próbuje ją uspokoić. Cecilia przerywa wspólną rozmowę Estefanii i Israela. Pani Velarde chce, aby ten zawiózł ją do kościoła, gdyż chce spotkać się z księdzem Anselmo, by omówić kilka spraw dotyczących sierocińca . Estefanía jest przerażona. Amador dostaje informacje, że program z udziałem Marichuy miał dobrą oglądalność. Viviana udaje, że martwi się o Leticię. Juan Miguel odwiedza Amadora. Mężczyzna wypytuje się o jego relację z Marichuy. Estefanía informuje Isabelę, że Cecilia jedzie do kościoła spotkać się z księdzem Anselmo. Kobiety są przerażone, że ich plan może się wydać. Estefanía przed Cecilią zjawia się w kościele. Dziewczyna mówi duchownemu, że Isabela źle poczuła się na ulicy i potrzebuje jego pomocy. Udaje jej się przekonać księdza i oboje wychodzą z kościoła bocznym wyjściem dzięki czemu unikają spotkania z Cecilią. Amador informuje Marichuy o przyjęciu w restauracji z okazji jej udanego debiutu oraz spotkaniu z prasą po czym idą na zakupy, by kupić dla dziewczyny kreację na ten wieczór. Cecilia dowiaduje się, że ksiądz Anselmo wyszedł, aby pomóc pewnej kobiecie. Estefanía sprowadza duchownego do Isabeli. Kobieta udaje przed nim, że źle się czuje. Gabriel zdradza Leticii, że rzekomą kochanką Gustavo jest jej przyjaciółka Viviana. Informuje ją również, że to ona ugania się za jej mężem. Kobieta na wieść o tym traci przytomność.

Odcinek 44
Emisja: 10 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 11 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Leticia traci przytomność. Gabriel próbuje ją ocucić i wówczas zjawia się Viviana. Gabriel wyprasza Vivianę , która stwierdza, że chyba powinna opuścić dom przyjaciółki. Marichuy daje Candelarii pieniądze, które zarobiła za występ w telewizji. Dziewczyna daje jej także kilka prezentów, które kupiła. Juan Miguel przedstawia Eduardo Beatriz. Mężczyzna tłumaczy przyjacielowi, że Beatriz spodziewa się dziecka Amadora i prosi go, by poprowadził jej ciążę. Juan Miguel proponuje Beatriz i Eduardo wspólne wyjście do restauracji wieczorem. Informuje ich także, że ma zamiar zaprosić jeszcze Estefanię. Gustavo żąda, by Viviana natychmiast opuściła jego dom. Kobieta mówi, że zrobi to jeśli zapłaci jej tyle ile proponował jej wcześniej. Cecilia mówi Patricio, że była w kościele, by spotkać się z księdzem Anselmo, ale go nie spotkała, gdyż wyszedł. Estefanía i Isabela bardzo się cieszą z tego powodu. Juan Miguel dzwoni do Estefanii, aby ją zaprosić wieczorem na kolację do restauracji. Dziewczyna przyjmuje zaproszenie. Wieczorem Amador zjawia się w mieszkaniu Candelarii, by zabrać Marichuy na kolację do restauracji. Gustavo mówi Vivianie, że Leticia zna już całą prawdę, gdyż Gabriel wszystko jej wyznał. Mężczyzna grozi jej, że jeśli nie opuści jego domu, to zgłosi na policję fakt, że próbowała zabić jego żonę podając jej za dużą dawkę lekarstwa niż zalecił lekarz. Amador jest olśniony wyglądem Marichuy. Viviana opuszcza dom Leticii i Gustavo. Amador i Marichuy zjawiają się w restauracji, gdzie czeka już na nich prasa i reporterzy. Juan Miguel, Estefanía, Beatriz i Eduardo zjawiają się w tej samej restauracji, co Amador i Marichuy. Juan Miguel i Marichuy nie przestają patrzyć w swoją stronę. Purita i Adrian wybierają się na wieczorny spacer. Estefanía proponuje zmianę restauracji. Juan Miguel odmawia. Purita mówi Adrianowi, aby przestał śnić o czymś nieosiągalnym, gdyż Marichuy go nie kocha i nigdy nie pokocha. Vicente odwiedza Rocio. Dziewczyna mówi mu, że musi walczyć, by znowu mógł chodzić. Marichuy chce wyjść, ale Amador się nie zgadza. Gustavo prosi żonę o wybaczenie. Juan Miguel proponuje taniec Estefanii. Para idzie na parkiet. Również Amador i Marichuy udają się na parkiet, by zatańczyć. Marichuy i Juan Miguel nie przestają patrzyć w swoją stronę. Juan Miguel nie wytrzymuje i porywa Marichuy do tańca. Dziewczyna nie chce z nim zatańczyć. Amador bojąc się skandalu prosi ją, by się zgodziła. Leticia wierzy mężowi, że do niczego pomiędzy nim, a Vivianą nie doszło. Para godzi się. Marichuy i Juan Miguel tańczą razem, a Amador tańczy z Estefanią, która jest niezadowolona z takiego obrotu sprawy.

Odcinek 45
Emisja: 11 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 14 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel i Marichuy nadal tańczą, i choć się kłócą to nie przestają na siebie patrzeć jak para zakochanych. Estefanía obraża się i wychodzi. Eduardo i Beatriz odchodzą razem z nią. Juan Miguel zmusza Marichuy do pójścia z nim, by uniknąć kolejnego konfliktu. Amador pozwala jej na to. Estefanía, rozwścieczona, wraca do domu i mówi Isabeli, że Juan Miguel ją poniżył, czego nigdy mu nie wybaczy. Juan Miguel i Marichuy kłócą się w samochodzie. Kiedy Marichuy chce wysiąść, San Roman łapie ją i całuje. Marichuy wykorzystuje jednak chwilę nieuwagi i ucieka tak, że Juan Miguel nie potrafi jej odnaleźć. Nelson i Elsa kłócą się o pieniądze. Nelson zabrania aby Elsa prosiła o pomoc swoich rodziców. Ona zaś sugeruje mu by znalazł sobie porządną pracę. Marichuy wraca do domu zapłakana i opowiada Candelarii o wszystkim, co jej się przydarzyło. Cecilia otrzymuje zaproszenie z sierocińca. Cieszy się, że w końcu będzie miała przyjemność poznać ojca Anselmo. Juan Miguel odwiedza Estefaníę, by ją przeprosić i odkrywa, że Israel pracuje dla rodziny Velarde. Purita zwierza się matce, że jest zakochana w Adrianie. Marichuy ma zawroty głowy i wyznaje Candelarii, że jest w ciąży.

Odcinek 46
Emisja: 14 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 15 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Candelaria cieszy się na wieść o ciąży Marichuy. Ojciec Anselmo mówi Cecilii, że to on był tym, któremu powierzyła w opiekę swoją nowonarodzoną córkę. Cecilia opowiada mu o tym, co zrobiła kiedy już wyzdrowiała, oraz o tym jak bardzo cieszy się, że odzyskała Estefaníę. Wspomina również, że jej przyjaciółka Isabela, zabrała dziewczynkę z przytułku i zajęła się jej wychowaniem. Ojciec Anselmo wyjaśnia, że Estefanía nie jest jej córką i padła ofiarą oszustwa. Amador wypytuje Marichuy o to, co zaszło między nią, a Juanem Miguelem oraz proponuje jej rolę w sztuce teatralnej. Adrian radzi Marichuy, by porozmawiała z Juanem Miguelem i powiedziała mu całą prawdę. Marichuy idzie do kościoła by się modlić i spokojnie pomyśleć. Ojciec Anselmo mówi Cecilii, że Estefanía i Isabela zaplanowały pozbycie się Marichuy i radzi jej, aby odnalazła prawdziwą córkę, która jak nigdy potrzebuje teraz miłości i opieki. Cecilia mówi mu, że Patricio nigdy nie zaakceptuje córki, gdyż jest zbyt dumny z Estefanii. Marichuy decyduje się powiedzieć Juanowi Miguelowi o ciąży. Candelaria obawia się, że być może ten będzie chciał odebrać jej dziecko. Marichuy odpowiada, że zamierza wyjaśnić wszystko Juanowi Miguelowi i pogodzić się z nim.

Odcinek 47
Emisja: 15 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 16 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy mówi Candelarii, że ma zamiar wrócić do Juan Miguela i wszystko mu wybaczyć. Chce mu także powiedzieć o dziecku, którego się spodziewa. Babcia Mariana opowiada Mayicię kolejną ze swoich bajek. Amador zjawia się u Marichuy. Dziewczyna oznajmia mu, że nie ma zamiaru już być artystką, gdyż chce pogodzić się z mężem. Mężczyzna nie kryje swojego zdziwienia. Juan Miguel mówi Balbinie, że chce zarejestrować Kumpla jako ich psa i tym samym sprawić prezent Mayicie. Mężczyzna zjawia się w szpitalu psychiatrycznym, aby pomóc kilku pacjentom. Marichuy zjawia się w domu San Romanów. Balbina informuje ją, że Juan Miguel wyszedł do pracy. Dziewczyna postanawia poczekać na niego. Pielęgniarka prosi Juan Miguela o pomoc. Chodzi o pewną młodą kobietę. Siostra uważa, że San Roman może jej pomóc. Mężczyzna ze zdziwieniem dowiaduje się, że tą kobietą jest jego żona Viviana, którą wszyscy uznali za zmarłą. W domu San Romanów zjawia się Estefanía, która spotyka czekającą na Juan Miguela Marichuy. Kobieta jest niezadowolona widząc tu Marichuy. Dochodzi między nimi do małej wymiany zdań. Juan Miguel próbuje nawiązać rozmowę z Vivianą, ale ona wydaje się nie pamiętać niczego. Mayita widząc Marichuy nabiera obaw, że dziewczyna przyszła po psa Kumpla. Marichuy uspokaja ją mówiąc, że nie ma zamiaru odbierać jej psa. Pielęgniarka opowiada Juan Miguelowi w jakich okolicznościach Viviana trafiła do szpitala psychiatrycznego. Siostra daje San Romanowi kopertę z pierścionkiem, który miała przy sobie Viviana, dzięki czemu Juan Miguel jest już pewien, że kobietą, która trafiła do szpitala jest jego żoną. Marichuy pyta się Mayity czy nie chciałaby mieć braciszka. Dziewczynka odpowiada jej, że tak i wówczas Marichuy mówi jej, że może już niedługo będzie go miała. Cecilia wraca ze spotkania z księdzem Anselmo i chłodno wita się z Estefanią. Kobieta mówi, że Estefanía nie jest jej córką, a jest nią Marichuy. Ta wiadomość wpędza w osłupienie Estefanię i Isabelę. Juan Miguel wraca do domu i spotyka czekająca na niego Marichuy. Elsa odwiedza Eduardo w jego gabinecie. Dziewczyna odwiedza go, gdyż myśli, że jest w ciąży. Juan Miguel bardzo chłodno przyjmuje Marichuy. Cecilia zarzuca Isabeli kłamstwo. Juan Miguel mówi Marichuy, że jest wolną kobietą i nic ich nie łączy ponieważ jego żona Viviana nie zginęła w wypadku. Informuje ją także, że ich małżeństwo jest nieważne, gdyż Viviana wróciła. Marichuy nie może w to uwierzyć. Mayita mówi babci Marianie, że Marichuy ich odwiedziła. Dziewczynka mówi jej także, że być może niedługo Marichuy da jej braciszka. Isabela próbuje ratować sytuację, ale Cecilia chce, aby obie z Estefaníą opuściły jej dom. Patricio dziwi się dlaczego żona chce, aby Estefanía i Isabela opuściły dom. Żona tłumaczy mu, że Isabela ich oszukała i Estefanía nie jest ich prawdziwą córką. Zdradza mu także, że wie to od księdza Anselmo, któremu kiedyś powierzyła niemowlę. Juan Miguel prosi Marichuy, aby odeszła i nigdy nie wracała. Dziewczyna załamana tym, że Viviana żyje odchodzi i nie mówi Juan Miguelowi o ciąży. Eduardo robi badania Elsie. Wynik badań mówi, że dziewczyna nie jest w ciąży. Estefanía jest załamana i wściekła. Obie z Isabelą zastanawiają się, co mają teraz zrobić, aby wybrnąć z tej niekorzystnej dla nich sytuacji. Juan Miguel jest przybity, wspomina wspólnie spędzone chwile z Marichuy. Mężczyzna wspomina również wypadek awionetką. Marichuy wraca do domu zapłakana i o wszystkim opowiada Candelarii. Juan Miguel mówi Eduardo, że Viviana żyje i się odnalazła. Isabela wpada na pewien pomysł. Kobieta prosi siostrzenicę o pomoc w jego realizacji. Marichuy mówi Candelarii, że Juan Miguel nigdy nie dowie się, że będzie miał z nią dziecko.

Odcinek 48
Emisja: 16 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 17 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Patricio pyta się Cecilii, kto jest ich córką. Marichuy wyobraża sobie jak tuli do siebie synka swojego i Juan Miguela. Babcia Mariana mówi Mayicie, że jeśli Marichuy powiedziała jej, że niebawem da jej braciszka, to znaczy, że mówiła prawdę. Dziewczynka nie kryje zadowolenia i zdradza babci, że nie może się już go doczekać. Adrian odwiedza Marichuy i Candelarię. Dziewczyna informuje Adriana, że kończy z karierą artystki. Chłopak jest trochę zdziwiony jej słowami. Juan Miguel opowiada Eduardo w jakich okolicznościach dowiedział się, że Viviana żyje. Zdradza mu także szczegóły swojej rozmowy z Marichuy. Cecilia boi się wyznać mężowi, że Marichuy jest ich córką. Kobieta ma obawy, że mąż nie zaakceptuje jej jako ich córki, gdyż nie jest taka ułożona jak Estefanía. Patricio nalega, aby żona wyznała prawdę i Cecilia mówi mu, że ich córką jest Marichuy. Sędzia jest zaskoczony tą informacją. Marichuy mówi Candelarii, że chce wyjechać z Meksyku. Juan Miguel w rozmowie telefonicznej informuje Rocio, że Viviana żyje i przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Marichuy zdradza Candelarii, że ma zamiar poprosić o pomoc w wyjeździe księdza Anselmo. Dziewczyna idzie odwiedzić duchownego. Juan Miguel informuje Mayitę, że jej mama niebawem wróci do domu. Dziewczynka bardzo się z tego powodu cieszy, jednocześnie pyta ojca kiedy Marichuy przyniesie jej braciszka. Cecilia prosi męża, aby zaakceptował Marichuy jako ich córkę. Kobieta ponownie o wszystko obwinia siebie. Marichuy mówi księdzu Anselmo, że pierwsza żona Juan Miguela nie zginęła w wypadku i na dodatek się odnalazła. Eduardo odwiedza w szpitalu psychiatrycznym Vivianę. Mężczyzna mówi jej o mężu, córce i jej matce, ale kobieta nie pamięta nikogo, a na dodatek sprawia wrażenie nieobecnej. Marichuy wyznaje księdzu Anselmo, że spodziewa się dziecka Juan Miguela. Tymczasem Juan Miguel myśli nad tym, co powiedziała mu córka i dochodzi do wniosku, że to kolejna z jej fantazji. Ksiądz Anselmo pyta się Marichuy czy powiedziała o ciąży Juan Miguelowi. Dziewczyna mówi, że nie i teraz tym bardziej mu o tym nie powie, gdyż jego żona żyje, a ich małżeństwo jest nieważne. Marichuy prosi duchownego o pomoc w wyjeździe. Isabela wyznaje Estefanii szczegóły swojego nowego planu. Estefanía ma pewne obawy czy plan ten się powiedzie, jednak nie mając zbytniego wyboru, przystaje na niego. Isabela idzie porozmawiać z Patricio i Cecilią. Ksiądz Anselmo wyznaje Marichuy, że wie kim są jej rodzice. Duchony chce zdradzić jej ich imiona, ale dziewczyna nie chce wiedzieć. Isabela mówi Patricio i Cecilii, że tylko ona jest winna, gdyż wszystkich ich włącznie z Estefaníą oszukała mówiąc, iż ta jest ich prawdziwą córką. Donia Casilda i Chona zauważają na ulicy Puritę i Adriana idących razem. Kobiety źle wyrażają się o matce Purity, Oldzie, mówiąc, że jest ona bezwstydnicą. Cecilia nie wierzy w słowa Isabeli uważając, iż to kolejne z jej kłamstw, natomiast Patricio nie wie, co ma sądzić na ten temat. Sędzia idzie porozmawiać z Estefaníą, a Isabela w tym czasie pakuje swoje rzeczy. Estefanía w rozmowie z sędzią wyznaje, że Isabela ją też oszukała mówiąc, iż oni są jej rodzicami. Donia Casildą i Chona tłumaczą Puricie dlaczego jej matka cieszy się taką złą opinią wśród mieszkańców dzielnicy. Dziewczyna jest zszokowana. Adrian pociesza ją mówiąc, że są to kłamstwa wymyślone przez Donię Casildę. Estefanii udaje się wzbudzić w Patricio litość i jednocześnie przekonać go, że ona również padła ofiarą kłamstwa Isabeli. Sędzia chce porozmawiać z żoną, by ją przekonać do pozostania Estefanii. Purita mówi Oldze o tym, co powiedziała jej Donia Casilda i Chona. Kobieta wyznaje córce, że jest to prawdą. Estefanía prosi Cecilię o wybaczenie i jednocześnie zapewnia ją, że nie wiedziała o tym, co zaplanowała Isabela. Pani Velarde zgadza się, aby Estefanía została. Isabela opuszcza dom sędziego Velarde. Marichuy i Candelaria szykują się do wyjazdu. Kobiety pakują swoje rzeczy. Cecilia mówi mężowi, że chce sprowadzić do domu ich córkę. Sędzia nie może uwierzyć, że dziewczyna tak wulgarna i nieokrzesana jak Marichuy jest ich córką.

Odcinek 49
Emisja: 17 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 18 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Amador odwiedza Marichuy i Candelarię. Isabela wraca do swojego mieszkania. Estefanía dzwoni do Isabeli. Ciotka radzi jej, by udawała przed sędzią i jego żoną ofiarę jej kłamstwa, aby zostać w ich domu. Onelia odwiedza Juan Miguela w jego gabinecie. Kobieta bardzo cieszy się z tego, że jej córka żyje. Cecilia wybiera się do dzielnicy, w której mieszka Marichuy. Kobieta chce się z nią spotkać i wyznać, że ona i Patricio są jej rodzicami. Na chwilę przed wyjściem z domu Cecilię zatrzymuje Estefanía, prosząc o rozmowę. Amador nalega, aby Marichuy nie rezygnowała z bycia artystką. Mężczyzna zauważa spakowane walizki i pyta się Marichuy i Candelarii, gdzie się wybierają. W rozmowie z Estefanią, Cecilia oznajmia, że zrobi wszystko, aby Marichuy i Juan Miguel się pogodzili. Przez nieuwagę Candelaria zdradza Amadorowi, że Marichuy jest w ciąży. Mężczyzna teraz rozumie dlaczego dziewczyna rezygnuje z szansy bycia artystką. Marichuy oznajmia Amadorowi, że nie chce, aby Juan Miguel dowiedział się o tym, iż jest z nim w ciąży. Informuje go również, że razem z Candelarią wyjeżdża z Meksyku. Juan Miguel przywozi Onelię do szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa Viviana. Viviana nie rozpoznaje matki. Onelia jest załamana stanem córki. Marichuy i Candelaria z pomocą księdza Anselmo wyjeżdżają z Meksyku. Estefanía mówi Patricio, że musi opuścić ich dom ze względu na Marichuy, którą Cecilia chce sprowadzić. Sędzia obiecuje jej pomóc. Chce jeszcze raz porozmawiać z żoną, aby przekonać ją do pozostania Estefanii w ich domu. Cecilia przyjeżdża do dzielnicy, w której mieszka Marichuy, ale nie zastaje jej i Candelarii. Olga informuje ją, że obie wyjechały z Meksyku i nie wiadomo kiedy wrócą. Mówi jej również, że nie powiedziały dokąd wyjeżdżają. Onelia z powrotem wprowadza się do domu Juan Miguela. Juan Miguel chce wynająć kogoś do opieki nad Mayitą. Estefanía zjawia się w domu Juan Miguela i mówi mu, że nie jest córką Patricio i Cecilii Velarde, a wszystko to było kłamstwem Isabeli, która oszukała wszystkich. Kobieta zdradza mu również, że prawdziwą córką sędziego i jego żony jest Marichuy. Cecilia wyznaje Oldze, że Marichuy jest jej córką. Estefanía prosi Juan Miguela o to, by przyjął ją pod swój dach. Ten informuje ją, że nie będzie to możliwe, gdyż jego żona Viviana żyje i się odnalazła. Blanca zauważa w gazecie ogłoszenie, które zamieścił Juan Miguel. Marichuy i Candelaria przyjeżdżają na hacjendę, gdzie pracuje siostra księdza Anselmo, Micaela. Estefanía wyznaje Onelii, że nie jest prawdziwą córką sędziego i jego żony. Onelia jest zaskoczona jej wyznaniem. Jej zaskoczenie jest jeszcze większe jak Estefanía zdradza jej, że Marichuy jest ich prawdziwą córką. Ksiądz Anselmo przedstawia swojej siostrze Marichuy i Candelarię. Duchowny prosi Micaelę o dach nad głową dla nich. Kobieta mówi mu, że musi zapytać o zgodę właściciela hacjendy, Leopardo. Estefanía prosi Juan Miguela, aby zatrudnił ją do opieki nad córką. Ten nie chce ze względu na żonę, po czym odbiera telefon w sprawie ogłoszenia, które zamieścił w gazecie. Cecilia jest przybita. Kobieta zdradza Estefanii, że Marichuy wyjechała z Meksyku. Marichuy wybiera się na spacer podczas którego spotyka Leopardo. Mężczyzna pyta się jej kim jest i co robi na jego hacjendzie.

Odcinek 50
Emisja: 18 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 21 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Leopardo biegnie za Marichuy i radzi jej by się usunęła, bo on nie lubi obcych zwłaszcza na swojej ziemi. Juan Miguel przeprowadza rozmowę z Blancą, aby ocenić czy nadaje się na posadę guwernantki. Kobieta spełnia wymagania San Rómana i otrzymuje pracę. Olga dowiaduje się, że to Chona i Casilda namieszały Puricie w głowie i je policzkuje; później mówi Clemencii i Adrianowi, że Marichuy jest córką Velardów. Juan Miguel zgadza się, by Blanca zamieszkała w jego domu, aby być bliżej jego córki i opowiada jej całą historię dziecka. Amador odwiedza Elsę i Nelsona. Przekazuje im wieści o tym, że Marichuy wyjechała oraz że państwo Velarde są jej prawdziwymi rodzicami. Estefanía również przekazuje te informacje Isabeli. Cecilia informuje Patricia o zniknięciu Marichuy. Marichuy zwierza się Candelarii, że przeraża ją hacjenda. Amador udaje się do domu Juana Miguela, aby powiedzieć mu że Marichuy oczekuje jego dziecka. Jednak Estefanii udaje się do tego nie dopuścić. Micaela ostatecznie rozmawia z Leopardem. Mężczyzna zgadza się, by Marichuy i Candelaria zatrzymały się na jakiś czas, o ile nie będą dla niego ciężarem. Juan Miguel dowiaduje się o nieobecności Marichuy. Żałuje, że nie udało mu się wcześniej szczerze z nią porozmawiać. Micaela zwierza się ojcu Anselmo, że Leopardo bardzo się zmienił i niekiedy wzbudza w niej strach. Juan Miguel mówi Mayicie o Blance. Dziewczynka początkowo odrzuca guwernantkę mówiąc, że nie chce widzieć nikogo więcej prócz Marichuy, jednak ostatecznie zgadza się przywitać gościa. Ojciec Anselmo wyjeżdża z hacjendy obiecując, że niebawem wróci. Patricio oskarża Juana Miguela o to, że po pojawieniu się Viviany, ukrywa Marichuy by móc ją dalej kochać. Marichuy po raz kolejny spotyka się z Leopardem. Pyta go, czy jego imię – które znaczy lampart – ma coś wspólnego z prawdziwym lampartem, który atakuje i zabija ludzi.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 457 Czytań · Drukuj
 
 
William Levy kontra Ivan Sanchez. Pojedynek przystojniaków z telenoweli Burza
Notka
>

Telenowela "Burza" w TV4 to historia miłości Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete), o której serce walczy też bezwzględny Hernan (Ivan Sanchez). Widzowie serialu "Burza" nie raz zobaczą ostre pojedynki między przystojniakami z meksykańskiej telenoweli, ale i tak Marina wybierze Damiana. W przypadku starcia Williama Levy i Ivana Sancheza wybór chyba nie jest tak oczywisty. Który aktor z "Burzy" jest przystojniejszy?

Damian i Hernan z telenoweli "Burza". Obaj przystojni, seksowni i uwodzicielscy mogliby wymieniać kobiety jak rękawiczki, ale dla nich liczy się tylko ta jedyna - Marina. Ich dwóch, a ona jedna...

W przypadku takiego konfliktu nie ma mowy o pokojowym załatwieniu sprawy. Tym bardziej, że Hernan to wyjątkowo przebiegły facet, który ma na koncie wiele grzechów.

Dawny kolega ze szkoły Mariny, wpływowy Hernan, kieruje grupą porywaczy, handlujących żywym towarem. Bez wahania eliminuje swoich wrogów.

Jego obsesja na punkcie Mariny ma źródło jeszcze w latach młodzieńczych. Jako chłopiec czuł się niewidoczny. Ernesto jako pierwszy poświęcił mu swoją uwagę i nauczył zasad przeżycia. Z upływem lat jego nauczyciel stał się jego najgroźniejszym rywalem. Hernan nie cofnie się przed niczym, by zdobyć Marinę. Jest gotów nawet mordować z zimną krwią.

Kapitan Damian Fabre to jego zupełne przeciwieństwo. Zuchwały i odważny nie boi się niebezpieczeństw, które czekają na niego na morzu. Z miłości do Mariny będzie gotowy opuścić rodzinne miasteczko. Bliźniacza siostra Mariny, Magdaleny, będzie próbowała go w sobie rozkochać. Jednak w sercy Damiana jest miejsce tylko dla jednej kobiety, Mariny, i zrobi wszystko, aby ją odzyskać.

Wybór między Damianem a Hernanem jest oczywisty, ale jeśli chodzi o aktorów grających w "Burzy" to nie jest już tak łatwo. Willliam Levy czy Ivan Sanchez? Który wygrywa ten pojedynek?


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 388 Czytań · Drukuj
 
 
Zmiana w godz. emisji "Sekretu"
Informację


Od 17 września premierowy odcinek telenoweli "Sekret" można będzie obejrzeć o godzinie 11.30 na TV Puls (powtórka 19.00 TV Puls 2). Natomiast dotychczasową godzinę emisji czyli 14.30 zastąpi powtórkowa emisja telenoweli "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro.
Dodał:  Wiola dnia 11 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 423 Czytań · Drukuj
 
 
Eiza Gonzalez pokazała chłopaka!
Newsy


Pamiętacie, jak całowała Liama Hemswotha?
Kto nie jest fanem telenowel "tasiemców", o Eizie Gonzalez usłyszał dopiero wtedy, gdy namiętnie pocałowała Liama Hemswortha (31 l.). Eiza zrobiła się sławna za sprawą roli w Prawdziwym uczuciu i licznych operacji plastycznych. Niedawno Gonzalez przeniosła się z Meksyku do Los Angeles, gdzie szybko dostała rolę w serialu Od zmierzchu do świtu.

Teraz piękna Eiza chwali się nowym chłopakiem. Nie jest nim Liam - związek tych dwojga skończył się równie szybko jak zaczął. Kto zatem skradł serce początkującej aktorce?

Jej przyjaciel z serialu! D.J. Cotrona!

Dowód na to, że piękni ludzie chodzą parami?


ŹRÓDŁO: kozaczek.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 473 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Zamach na Damiana. Hernan wyznaje Marinie miłość
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 6-10 w TV4 od od poniedziałeku, 8.09.2014, do piątku, 12.09.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 6-10 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Burza"?

Burza odcinek 6 - poniedziałek, 8.09.2014, o godz. 17 w TV4


Delfina mówi mężowi o odwiedzinach i propozycji Damiana. Fulgencio oznajmia jej, że wolałby widzieć Esthercitę w grobie niż u boku syna jego największego wroga. Ich rozmowę przerywa córka oświadcza im, że kocha kapitana i dlatego oddała mu się. Olinto informuje Hernána, że Marina wypłynęła w morze. Zdesperowany mężczyzna usiłuje skontaktować się ze swoimi ludźmi i odwołać atak na „Burzę”.

Esthercita wyznaje Mayuyi, że jest gotowa na wszystko, by zostać żoną Fabré. Valdivia przekazuje Hernánowi, że nie może wstrzymać operacji, bo już rozpoczęła się. Rozpoczyna się atak na "Burzę". Marina nie wie, co się dzieje. Damian wyjaśnia jej, że za agresją stoi ktoś, kto chce widzieć go martwym. Fulgencio zapowiada córce, że nigdy nie wyrazi zgody na jej ślub z Fabré. Candy sprzeciwia się burmistrzowi. Pomimo gróźb Fulgencia nie zgadza się na dłuższe goszczenie dziewczyn z przemytu w swojej kantynie.

Mercedes pokazuje Sorayi zdjęcie Mariny. Nowa znajoma mówi jej, że znała dziewczynę podobną do tej na fotografii, Magdalenę, ale nie jest pewna. Uprzedza także, że dziewczyna mogła ona pracować w miejscu, gdzie kobiety głodowały, chorowały i może już nie żyć.


Burza odcinek 7 - wtorek, 9.09.2014, o godz. 17 w TV4


Damian znajduje materiały wybuchowe przyczepione do „Burzy”. Przecina kable, żeby uniknąć eksplozji. Jeden z ludzi Hernana zauważa go i strzela do niego z harpuna. Mayuya znajduje w łazience nieprzytomną Esthercitę z zakrwawionymi nadgarstkami. Decyduje się jednak nie wzywać pomocy i mieć drogę wolną do kapitana.

Alicia jest zaniepokojona, widząc zrozpaczoną Mercedes. Soraya uspokaja Mercedes, że być może Magdalena uciekła z kimś. Delfina znajduje nieprzytomną córkę. Mayuya udaje histerię. Mercedes Prosi Sorayę, żeby zabrała ją do miejsca, gdzie przetrzymywali porwane dziewczyny. Valdivia informuje Hernána o niepowodzeniu misji.

Marina opiekuje się Damianem. Kapitan odzyskuje przytomność i dziękuje jej. Bagre kłóci się z Mariną. Zarzuca jej, że drwi z Damiána i nie ma szacunku do niego, a na dodatek przynosi im pecha. Soraya pokazuje Mercedes miejsce przetrzymywania kobiet. Zrozpaczona matka postanawia zdobyć zaufanie kobiet i od nich dowiedzieć się czegoś na temat poszukiwanej córki.

Marina zszywa ranę Damiána. Hernan przyjeżdża do portu po Marinę. Dziewczyna jest zaskoczona i chce wiedzieć, skąd wiedział o ataku. Przyjaciel wymyśla kłamstwo na poczekaniu, a następnie proponuje jej posadę w jednej ze swoich firm.

Delfina naciska na męża, żeby zgodził się na ślub Esthercity z Fabré. Fulgencio jest nieugięty. Damian oznajmia Marinie, że jest pierwszą kobietą, którą wpuścił na pokład i udowodniła mu, że zasługuje na jego szacunek. Dodaje także, że od tej chwili może wypływać w morze, kiedy tylko chcę. Marina docenia jego słowa i wie, ile one znaczą.


Burza odcinek 8 - środa, 10.09.2014, o godz. 17 w TV4


Delfina oznajmia szczęśliwej córce, że Fulgencio zgodził się na jej ślub z Damianem. Hernán sprowadza lekarza dla kapitana. Fabré dziękuje mu, ale woli iść do domu chrzestnej. Merecedes wyznaje Sorayi, że obmyśliła plan szukania Magdaleny, ale będzie potrzebowała jej pomocy.

Bagre próbuje przekonać Damiana do odwołania ślubu z Esthercitą. Dodaje, że dziewczyną, która do niego pasuje jest Marina. Beatriz jest wdzięczna Hernánowi za opiekę nad jej córką. Zdradza mu, że chciałaby, żeby Marina wyszła pewnego dnia za mężczyznę takiego jak on. Wspólnik wypytuje Fulgencio o ślub Esthercity.

Beatriz rozmawia z córką o Damianie i Hernanie. Zauważa, że Marina zmieniła nastawienie do kapitana. Zaczyna podejrzewać, że dziewczyna zakochała się w Fabre. Hernan zarzuca Damianowi, że narażał życie Mariny na niebezpieczeństwo. Przypomina mu także, że dziewczyna jest jego szefową. Damian wręcza Marinie kwiaty i dziękuje jej za pomoc.
Patrz: Burza. La Tempestad z Williamem Levy w TV4 od września. Kulisy nowej telenoweli

Burza odcinek 9 - czwartek, 11.09.2014, o godz. 17 w TV4

Hernan zaprasza Marinę i Beatriz na kolację do swojego domu. Mercedes chce wrócić do miejsca, gdzie przetrzymywane są kobiety, żeby upewnić się, że nie ma wśród nich Magdaleny. Prosi Sorayę, żeby jej zaufała. Fulgencio oświadcza Hernánowi, że nie chce, żeby spotykał się z Mariną.

Esthercita odwiedza Damiána. Mówi mu, że ojciec dał zezwolenie na ich ślub. Zapewnia go także, że od teraz będzie przy jego boku i nie opuści go, gdy będzie jej potrzebował. Na koniec całuje kapitana. Z oddali widzi ich Marina.

Wspólnik obiecuje Fulgencio, że jego uczucie do Mariny nie odciągnie go od realizacji planu zniszczenia przetwórni Mercedes. Marina przerywa pocałunek Dámiana i Esthercity. Prosi kapitana, żeby zajął się swoją pracą.

Kiedy Esthercita odchodzi Marina przypomina Fabré, że praca to nie miejsce schadzek. O zajściu na przystani Esthercita opowiada matce. Delfina ostrzega ją, żeby uważała na Marinę i nie dała odebrać sobie Damiána. Córka oświadcza, że jeszcze nie wiedzą, do czego jest zdolna i lepiej, żeby żadna kobieta nie wchodziła jej w drogę.

Papcito nakrywa Mercedes i Sorayę. Mierzy do nich z broni. Alfons żąda wyjaśnień. Mercedes oświadcza mu, że szuka córki, Magdaleny. Papacito oznajmia jej, że dziewczyna, którą musiał często bić ze względu na jej bunt, uciekła. Nagle pojawia się policja, która aresztuje wyzyskiwacza kobiet.

Marina przyznaje przed matką i Hernánem, że Damian różni się od mężczyzn, jakich do tej pory spotykała na swojej drodze. Kolega jest wściekły, widząc zainteresowanie Mariny kapitanem. Damian informuje Marinę, że nie podobają mu się jej rządy i narzeczona będzie go odwiedzała, kiedy będzie chciała. Na koniec wypomina jej, że jest o niego zazdrosna.

Burza odcinek 10 - piątek, 12.09.2014, o godz. 17 w TV4

Marina zaprzecza, że jest zazdrosna. Kiedy pojawia się Hernan, używa go, żeby wzbudzić zazdrość kapitana. Hernan nie może zrozumieć, co Marina widzi w Damianie. Dziewczyna przyznaje mu rację.

Porucznik Lara sarkastycznie insynuuje, że Damián zdradził narzeczoną z administratorką przetwórni. Kapitan uderza go. Fulgencio słyszy, jak komendant Robles (Sergio Reynoso) odbiera anonimowy telefon z informacją o miejscu nielegalnego przetrzymywania kobiet. Włącza się do rozmowy i opiniuje, że policjant nie powinien przykładać wagi do donosów niewiadomego pochodzenia. Norma zdradza imię mężczyzny, który pomagał uciekać przetrzymywanym dziewczynom – Olinto.

Hernan wyznaje Marinie miłość. Prosi ją, by przyjęła jego propozycję i wyjechała z matką do Miami, do miasta bardziej cywilizowanego. Dziewczyna dziękuje mu za propozycję. Prosi także o trochę czasu, ale zaznacza, że nie widzi w nim nikogo więcej jak przyjaciela.

Fulgencio zleca Valdivii ukrycie Jazmín i innych dziewczyn do czasu, kiedy nie pozbędzie się Roblesa z miasta. Jose zawiadamia Marinę, że Beatriz straciła przytomność. Uspokaja ją, że wszystko jest już dobrze i każe jej iść porozmawiać z lekarzem.

Eusebia zapewnia Marinę, że jej mama czuje się już lepiej. Dziewczyna dziękuje José. Przyjaciel odpowiada, że słowa wdzięczności należą się Damianowi. Marina nie wie, co powiedzieć. Pyta go, czemu jej nie zawiadomił, gdy był kryzysowa sytuacja. Fabre odpowiada, że nie wiedział, gdzie jest, a co więcej, nie chciał przerywać jej randki, gdy lekarz zapewnił, że Beatriz czuje się już lepiej.

Eusebia wyznaje Marinie, że jej ojciec i ojciec Damiána byli bardzo dobrymi przyjaciółmi. Dodaje także, że ona i kapitan znali się już wcześniej, ale tego nie pamiętają.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 444 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Violetta" odc.6-10
Streszczenia odcinków
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

Odcinek 6
Emisja: 8 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Pomiędzy Germanem a Angie daje się wyczuć napięcie, coraz wyraźniej widać, że przypadli sobie do gustu. Zazdrosny Leon wraz ze swoimi kumplami wywołuje awanturę w Resto, w wyniku której Tomas traci pracę. Na dodatek Ludmiła wyjawia Tomasowi, że Violetta nie jest córką pokojówki, a milionera. Chłopak czuje się oszukany.

Odcinek 7
Emisja: 9 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Angie nie przyznaje się do uczuć wobec Germana. Jednak Jade wyczuwa, że pomiędzy tą dwójką zaczyna coś iskrzyć i atakuje Angie przy każdej nadarzającej się okazji. Pierwszego dnia Violetta zdaje sobie sprawę, że nie wie jak nawiązywać przyjaźnie. Wdaje się również w słowną przepychankę z Ludmiłą, która jest o nią zazdrosna.
W Studio ma się odbyć impreza z okazji początku semestru. Ludmiła zaprasza Violettę, ale wmawia jej, że to bal kostiumowy. Dziewczyna przychodzi przebrana za anioła i staje się dla wszystkich pośmiewiskiem. Nauczyciel Beto słyszy, jak Tomas gra na gitarze przed budynkiem Studio i przyjmuje go na swojego asystenta.

Odcinek 8
Emisja: 10 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Violetta czuje się upokorzona, postanawia, że nigdy już nie wróci do Studio. W jej obronie staje Leon. Chłopak zaczyna czuć coś więcej do Violetty, pomimo, że spotyka się z Ludmiłą. Beto słyszy, jak Tomas gra na różnych instrumentach i namawia go na przystąpienie do egzaminów wstępnych do Studio jednak Tomas wykręca się pracą. Ludmiła wyzywa Violettę na muzyczny pojedynek gitarowo-fortepianowy. Wynik jest ewidentnie remisowy, ale Ludmiła wygrywa fałszując głosowanie.

Odcinek 9
Emisja: 11 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Ludmiła cały czas upokarza Violettę, szydzi z jej anielskiego przebrania i dziwnego stylu. Na szczęście część szkolnej społeczności broni Violetty. Podczas jednego z pokazów choreograficznych wszyscy występują w kostiumach aniołów. Tomas udaje się do domu Violetty, aby wszystko wyjaśnić. Chce powiedzieć, że rozumie dlaczego dziewczyna nie ujawniła mu swojego pochodzenia. Tłumaczy również, że film na którym całował się z Ludmiłą był zmontowany i pokazywał nieprawdziwe zdarzenie. Młodzi zbliżają się do siebie…

Odcinek 10
Emisja: 12 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Francesca, najlepsza przyjaciółka Tomasa i córka właścicieli baru Resto, czuje zazdrość kiedy dowiaduje się, że Violetta będzie pomagała Tomasowi w nauce. Okazuje się, że ona też uległa urokowi chłopaka. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej kiedy Ludmiła czeka w ukryciu i rzuca się Tomasowi na szyję. W tym czasie akurat, przechodzi Violetta. Chłopak nie odwzajemnia pocałunku, jednak dziewczyna myśli, że było inaczej i jest zazdrosna. German zabiera Angie na ważną imprezę biznesową. Jade widzi parę w telewizji i wpada we wściekłość. Stawia Germanowi ultimatum: albo ona albo Angie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 458 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 441 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twoja ulubiona protagonista z obecnie emitowanych telenowel to:

Blanca (Niewinna Intryga)

Pepa (Sekrety)

Marina (Burza)

Reina (Królowa serc)

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

gaviota
25.01.2015
Ja oglądam Niewinną intrygę,Burzę i Królową sercsmiley

Wiola
24.01.2015
WSZYSTKIM KTÓRYM ŹLE WYŚWIETLA SIĘ STRONA PROPONUJE WEJŚĆ W MENU Z BOK WYSZUKIWARKI I POWIĘKSZYĆ OBRAZ DO 150% WTEDY WSZYSTKO ŁĄDNIE WIDAĆ smiley

kamilsia144
22.01.2015
Ja oglądam Królową serc i Wspaniałe stulecie na TVP1. Bardzo polecam ten drugi mimo , że nie jest latino bardzo ciekawa fabuła smiley

Wiola
21.01.2015
Dolores będzie po jednym odcinku o 23.30 smiley

suzy92
21.01.2015
Mnie czasem udaje się obejrzeć Niewinną intrygę, a tak to tylko Tierra de Reyes na YT smiley

dolores
21.01.2015
Wie ktoś może czy na Puls 2 też będą 2 premierowe odcinki "Sekretu" czy tylko na zwykłym Pulsie?

Wiola
20.01.2015
Sekret, Królową serc i Burzę smiley

dolores
19.01.2015
Ja to Wiolu oglądam "Sekret" "Królową serc'',"Burzę'' i jak starczy czasu to też " Niewinną intrygę". A ty Wiolu co oglądasz?

Beata
19.01.2015
oglądaćsmiley

Beata
19.01.2015
ja obecnie nie oglądam, bo czas nie pozwala. Ale jestem na bieżąco z nowinkami i czekam na odcinki telenowel w internecie z Zurią Vegą Markiem Tacherem i Aną Brendą i Ivanem Sanchezem. Napewno bedę og

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

8,580,744 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie