Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 387
Najnowszy Użytkownik: Beata Myszor
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Piosenka Dnia - Iran Castillo "Libertad"
Teledyski


Na dzisiejsza piosenkę dnia wybrałam utwór Iran Castillo pochodzący z jej najnowszej płyty „Amanecer”. Piosenka promuje krążek i nosi tytuł „Libertad” (tłum. wolność).
Dodał:  Wiola dnia 18 maj 2015         0 Komentarzy · 372 Czytań · Drukuj
 
 
Aarón Díaz już po ślubie i bez zobowiązań
Newsy


Na czerwonym dywanie aktorzy stają się łatwym celem nie tylko dla fotografów, ale i dziennikarzy. W rozmowie z jednym z nich Aarón Díaz wyznał, że wziął cichy ślub z Lolą Ponce, dotychczasową partnerką i matką dwójki córek, Eriny i Reginy. Dla obu była to jednak czysta formalność. „Jesteśmy już małżeństwem z papierkiem. Zrobiliśmy to, żeby żyć w zgodzie z prawem. Nikogo nie zapraszaliśmy” – oznajmił krótko Meksykanin.

Na początku maja aktor zakończył zdjęcia na planie telenoweli „Tierra de Reyes” i chwali sobie kontrakt z Telemundo, który daje mu wolność w podejmowaniu decyzji zawodowych. Aarón przyznał także, że to odpowiedni moment na dokonanie zwrotu w karierze. Jego priorytetem są teraz propozycje występu w kinie niezależnym oraz „inne projekty artystyczne”, a jeśli miałby wrócić do telewizji, to najchętniej w innym kraju.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 maj 2015         0 Komentarzy · 396 Czytań · Drukuj
 
 
Porwanie Irán Castillo – prawda czy fałsz?
Newsy


Wyobraźnia pismaków z meksykańskiego magazynu TVnotas zdaje się nie mieć limitów. Na początku maja na łamach ów tytułu pojawił się artykuł informujący o porwaniu meksykańskiej aktorki Irán Castillo przez grupę przestępców. Jak można było przeczytać, „do tego wstrząsającego zajścia doszło 1 maja około godziny 22. Nie wiadomo gdzie, ani w jaki sposób udało im się zaskoczyć i porwać aktorkę, lecz od tej chwili jej rodzina przeżyła istne piekło. Godzinami wyczekiwano w niepewności na telefon od porywaczy z żądaniem okupu”.

Plotkę podsyciła wiadomość o tym, że następnego dnia Castillo nie przyszła na umówiony wcześniej wywiad. Aktorka była rzekomo przetrzymywana przez porywaczy przez trzy dni, do momentu wykupienia jej wolności. Pojawiły się także doniesienia jakoby Gloria Trevi i Verónica Castro pomogły rodzinie porwanej zebrać pieniądze za okup.

Jednakże, menadżerka aktorki Danna Vázquez zdementowała „bezpodstawne teorie” na temat porwania. Irán Castillo jak dotąd nie wypowiedziała się w tej sprawie. Opublikowała jedynie wiadomość za pośrednictwem Twittera o treści: „Wszystko jest w porządku! Nie martwcie się! Dobrego dnia!”. Aktorka spędza dni na przygotowaniach do przedstawienia teatralnego pod tytułem „Busco a mi príncipe azul”, które łączy z promocją płyty „Amanecer”. Co ciekawe, utwór promujący krążek nosi tytuł „Libertad” (tłum. wolność).


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 maj 2015         0 Komentarzy · 296 Czytań · Drukuj
 
 
Chłodne przyjęcie nowej donii Bárbary
Newsy


Sześć lat. Tyle czasu minęło od zakończenia produkcji telenoweli „Doña Bárbara”, zbudowanej na kanwie powieści Romulo Gallegosa. Zdaniem wielu to zdecydowanie zbyt krótko, by ponownie sięgać po ten sam format. Amerykańska stacja Telemundo jest innego zdania. Podczas prezentacji ramówki na kolejny sezon obwieszczono, że powstanie nowa wersja telenoweli, a tytułową rolę zagra Aracely Arámbula. Nagrano także pierwszy zwiastun z udziałem meksykańskiej aktorki. I tylko niej (materiał wideo poniżej).

Swój sprzeciw dla nowej wersji zgłosiła Génesis Rodríguez, odtwórczyni roli Mariseli, córki Bárbary, w którą wcieliła się Edith González. Na swoim Twitterze aktorka napisała: „Nie wierzę, że tak szybko powstanie remake. Cały nasz wysiłek, godziny pracy, wylany pot, miłość, jaką włożyła cała ekipa… zostaną zmazane tak po prostu i tak szybko. Kolejny powód, by pozostać przy swoim”. Ostatnie zdanie wskazuje na nową ścieżkę kariery filmowej, po której aktorka drepcze, wciąż lekką stopą, od kilku lat. „Doña Bárbara” była trzecią i ostatnią telenowelą, jaką nagrała dla Telemundo, i ostatnią jak dotąd produkcją tego gatunku w jej filmografii.ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 maj 2015         0 Komentarzy · 340 Czytań · Drukuj
 
 
Nowe oblicze Ludwiki Palety
Newsy


Urodzona w Polsce aktorka Ludwika Paleta zasłynęła w Meksyku z ról w telenowelach. W swojej filmografii ma ich co najmniej tuzin i w gruncie rzeczy niewiele się od siebie różnią. W poszukiwaniu odświeżenia 36-letnia Ludwika zapukała do drzwi Telemundo, które skusiło ją udziałem w nowej „ambitnej superprodukcji osadzonej w rajskim świecie przemytników”. Tytuł ów dzieła to „La querida del Centauro”, a jego producentem jest Sony Pictures. W rolach głównych, oprócz Palety, wystąpią Humberto Zurita („Królowa Południa”) i Michel Brown („Gorzka zemsta”).

Telenowela opowiada losy Yolandy, kochającej matki, gotowej na wszystko z miłości dla córki. Jej odwaga i matczyna miłość zostaną wystawione na próbę, gdy zostanie wykorzystana jako przynęta do schwytania niebezpiecznego dilera narkotyków w Meksyku.ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 maj 2015         0 Komentarzy · 362 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Maricruz porwana przez emira Karima. Octavio uratuje Maricruz?
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 54-58 w TV4 od poniedziałku, 18.05.2015, do piątku, 22.05.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? Czy Octavio dowie się, że Maria Alejandra to Maricruz? "Dzikie serce" odcinki 54-58 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 54 - poniedziałek, 18.05.2015, o godz. 17 w TV4

Miguel chce jak najwięcej przebywać w kasynie, by zbliżyć się do Raizy. Dowiaduje się od gubernatora wyspy, że Octavio i Doris mają się pobrać. Maricruz radzi mu, by do tego nie dopuścił. Tymczasem Octavio zwierza się Eduardowi na temat swojego związku z Doris. Przyjaciel uważa, że powinien się z nią ożenić. Jose Antonio wyjawia Sancie, że oszczędza pieniądze na wyjazd do stolicy w poszukiwaniu Maricruz. Tymczasem Maricruz zamierza znaleźć specjalistę, który podjąłby się leczenia słuchu Solity.

"Dzikie serce" odcinek 55 - wtorek, 19.05.2015, o godz. 17 w TV4

Emir Karim planuje zorganizować przyjęcie urodzinowe w pływającym kasynie. Teobaldo zdejmuje bandaże po operacji plastycznej. Jest w szoku na widok swojej nowej twarzy. Carola szuka pracownika na miejsce Teobalda. Zatrudnia Miguela. Doris prosi Karima, by powiedział Maricruz, że nie jest mile widziana na przyjęciu. Gubernator radzi emirowi, by nie słuchał jego córki. Eduardo nie kryje przed Octaviem, że Araceli nic dla niego nie znaczy.

"Dzikie serce" odcinek 56 - środa, 20.05.2015, o godz. 17 w TV4

Esther zawiadamia Octavia, że Lucia straciła dziecko. Mężczyzna mówi Maricruz, że nie zostanie wpuszczona na przyjęcie Karima. Miguel zaczyna pracę w kasynie. Nie podoba się to Octaviowi. Teobaldo odmieniony po operacji pojawia się w kasynie jako Ángel Alférez. Zazdrosna o Doris Maricruz idzie na przyjęcie Karima tylko po to, by mieć na oku Octavia.

"Dzikie serce" odcinek 57 - czwartek, 21.05.2015, o godz. 17 w TV4

Na przyjęciu Karima Maricruz tańczy z Octaviem. Kobieta pragnie, by pocałował ją na oczach gubernatora, emira i Doris. Teobaldo obawia się, że wszystko wyjdzie na jaw, gdy Tony kwestionuje jego przybraną tożsamość. Emir każe swoim sługom siłą zabrać Maricruz do jego prywatnego odrzutowca. Na ratunek śpieszy jej Octavio.

"Dzikie serce" odcinek 58 - piątek, 22.05.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz jest pewna, że Karim nie odpuści. Lucia przeżywa szok, widząc, że jej kuzynka, Esther, chce pocałować Jose Antonia. Octavio ostrzega Maricruz, że Doris próbowała nakłonić szefa policji, żeby wydalił ją z wyspy. Miguel zwierza się bratu, że nie wie, czy jeszcze darzy miłością Lucię. Wyjawia, że Raiza budzi w nim coraz silniejsze uczucia.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 maj 2015         0 Komentarzy · 375 Czytań · Drukuj
 
 
Zmainy w godz. emisji telenowel
Informację
hosting

Od 1 czerwca zmieniają się godziny emisji telenowel "Sekrety" oraz "Królowa Serc". Będą one emitowane o następujących porach 11.00 oraz 13.00.
Dodał:  Wiola dnia 17 maj 2015         0 Komentarzy · 368 Czytań · Drukuj
 
 
"Rosalinda": Amanci z policyjnej kartoteki
Notka


Zdjęcia latynoskich przystojniaków widnieją w modnych magazynach i na plakatach, ale jak się okazuje, nie tylko. Część z nich może pochwalić się równie bogatą galerią w policyjnych aktach...

"Rosalinda": Ostatnia telenowelowa rola Carrillo. Razem z Thalíą stworzyli niezapomniany duet, który pokochali widzowie na całym świecie. Dla niej było to także definitywne pożegnanie z telewizją

Kolejny telenowelowy gwiazdor na bakier z prawem! Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego roku (12 listopada). 45-letni wówczas Fernando Carrillo został zatrzymany za napaść seksualną na pracownicę hotelu, Belinę Castor. Trafił do aresztu, skąd wyszedł 11 godzin po tym, jak przyznał się do winy i wpłacił kaucję równą prawie 1500 dolarów 7 kwietnia sprawa trafiła na wokandę sądu w Miami.

- Chwycił rękoma jej głowę i siłą pocałował w usta - mówił oskarżyciel, a sąd skazał gwiazdora na 40 dni aresztu domowego. Ostatnio jednak wycofał się ze swojej decyzji, ale aktora wkrótce czeka sprawa sądowa. Jeśli Fernando zostanie uznany za winnego, grozi mu deportacja z USA.

- Chcę iść do sądu, zostać wysłuchany i dostać sprawiedliwy wyrok - mówił po wyjściu z przesłuchania. Co ciekawe, kilka tygodni wcześniej na łamach "TV Notas" wypierał się wszystkiego: - To kłamstwo! Ona nawet nie jest w moim typie.

To nie nowość, że Fernando Carrillo ściąga na siebie uwagę mediów. Na przestrzeni lat aktor ciężko zapracował na etykietkę „trudnego i sprawiającego kłopoty”. W 2000 r., po wielu kłótniach z produkcją i opuszczaniu dni zdjęciowych, został wyrzucony w atmosferze skandalu z telenoweli „Siempre te amaré”. W 2008 r. głośno było o jego powrocie do pracy – nakręcił pilota „El Juramento” u boku Gaby Espino. I na tym się skończyło. Kaprysił i stracił kontrakt z Telemundo.

Jazda na dopalaczach

To nie pierwszy raz, kiedy aktor popadł w konflikt z prawem. W 1999 r. Carrillo został zatrzymany (również w Miami) za szybką jazdę pod wpływem narkotyków. Trafił do aresztu, który opuścił po kilkunastu godzinach, uiszczając 1000 dol. kaucji. - Jestem niewinny. Wszyscy popełniamy błędy. Nie sądzę, by to odbiło się negatywnie na mojej karierze - mówił wówczas dla "Orlando Sentinel".

Z czasem sprawa ucichła. Podobnie jak w przypadku jego meksykańskiego kolegi, Pabla Montero, którego 31 sierpnia 2007 r. policja w Miami zatrzymała za przejazd na czerwonym świetle, a podczas przeszukiwania auta znalazła narkotyki (torbę kokainy!). Miesiąc później sąd orzekł jednak, że Montero nie jest winny stawianych mu zarzutów i wysłał go jedynie na odwyk. To jednak nie uchroniło Pabla przed więzieniem, bo kilka miesięcy później trafił na kilka dni za kratki za niedostosowanie się do sądowego wyroku. Po wyjściu na wolność od razu udał się na leczenie, którego zakończenie świętował 20 lutego 2009 r.

40-letni aktor i piosenkarz Pablo Montero często gości na łamach brukowców. Cechuje go wybuchowy temperament, a na swoim koncie ma, prócz konfliktów z prawem, głośne romanse i udział w seksaferach.

Damski bokser

O wiele dłużej w celi siedział Osvaldo Ríos, który trafił do więzienia dwukrotnie! Za każdym razem uznano go za winnego znęcania się nad swoimi partnerkami. W 1996 r. jego dziewczyna Daisy Santiago oskarżyła go o "ugryzienie jej w nogę, wielokrotne uderzenia w głowę i zakneblowanie, by uniemożliwić jej wezwanie pomocy". Kilka tygodni po zajściu rozpoczęła się walka sądowa pomiędzy ekskochankami. - Nie tylko mnie bił, ale też zmuszał do seksu w trójkącie z przedstawicielami różnych płci - oskarżała Daisy. - Jestem całkowicie niewinny. Ktoś chce zarobić moim kosztem. To żenująca sytuacja - bronił się oskarżony.

Przepychanki na wokandzie trwały kilka lat. Przełom nastąpił pod koniec 2003 r., kiedy po stronie kobiety stanęła żona aktora - Geraldine Fernández, która także oskarżyła męża o stosowanie przemocy fizycznej.

- To chory człowiek, który potrzebuje pomocy. W marcu 2004 r. sąd uznał Ríosa za winnego i skazał go na dziewięć miesięcy więzienia, z którego, dzięki pomocy prawnika, wyszedł po... pięciu godzinach.

- Jestem gotów zasięgnąć pomocy i zrehabilitować się - zapewniał kilka godzin później na antenie portorykańskiej telewizji. Obietnice na nic się zdały. W czerwcu pojawił się kolejny świadek oskarżenia - żona nr 2, Carmen Dominicci. 8 czerwca Osvaldo trafił do więzienia Bayamón, w którym spędził trzy miesiące.

Gdy zrobiło się gorąco (2003 r.), Osvaldo Ríos stracił specjalnie dla niego napisaną rolę w „Zaklętym sercu”.

Zakazana metryka

Głośnym echem odbiła się również sprawa innego latynoskiego gwiazdora - Mauricia Islasa, który w 2005 r. został oskarżony o gwałt na 17-letniej wówczas koleżance z telenoweli "Prisionera", Génesis Rodríguez. Do przestępstwa doszło 28 czerwca, gdy Mauricio i nastoletnia aktorka, w stanie upojenia alkoholowego opuścili imprezę z okazji premiery telenoweli i zaszyli się w jednym z hotelowych pokoi. - W miejscach intymnych powódki znaleziono ślady dowodzące, że odbyła stosunek z oskarżonym - brzmiała podstawa pozwu wniesionego przez rodziców nastolatki. 12 sierpnia Islas został zatrzymany w trakcie pracy na planie telenoweli. Trafił do aresztu, z którego wyszedł po 20 godzinach za kaucją (7500 $). Jego życie zmieniło się w koszmar. Wisiało nad nim widmo od 5 do 10 lat pozbawienia wolności. Rok później (2006 r.) mógł odetchnąć - sąd uniewinnił go z powodu braku dowodów.

Mauricio Islas z powodu skandalu stracił rolę w „Prisionerze”. Jego miejsce u boku Gaby Spanic zajął Gabriel Porras.

W 2012 r., po siedmiu latach milczenia, 41-letni dziś Mauricio odniósł się do sprawy w jednym z telewizyjnych wywiadów. - Cała ta sytuacja sprawiła, że popadłem w depresję. Potrafiłem zamknąć się w łazience, siedzieć w niej przez kilka godzin i płakać. Moim życiem rządziły stres i strach. To było trudne. Ja miałem swoją wersję, druga strona miała inną, a tę prawdziwą znał tak naprawdę tylko ktoś tam na górze. Z podobnymi zarzutami spotkał się jego były kolega po fachu z Telemundo, Didier Van den Hove. 30 lipca 41-letni wówczas aktor został wyprowadzony w kajdankach z hotelu, gdzie policja nakryła go na spotkaniu z dwoma 17-letnimi... chłopcami, których, jak się okazało, poznał na jednej ze stron internetowych.

- Kto komu dał prawo wypowiadać się o seksualności, gdy wszystko odbyło się bez przymusu i za całkowitym przyzwoleniem? - bronił się Van den Hove, zapewniając, że jeden z nastolatków jest jego chłopakiem. Adwokat Didiera wybronił go, zarzucając systemowi prawnemu w Chile homofobię - wiek uprawniający gejów do współżycia wynosił wciąż 18 lat, kiedy dla osób hetero jedynie 14...


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 15 maj 2015         0 Komentarzy · 294 Czytań · Drukuj
 
 
"Violetta": Martina Stoessel kocha polską publiczność
Wywiady
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

Świeżo po koncertach, które odbyły się w łodzi w ramach trasy „Violetta Live”, porozmawialiśmy z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i innymi aktorami z młodzieżowego hitu.

Jakie są wasze wrażenia po koncertach w Łodzi?

Martina Stoessel: Bez żadnej przesady mogę powiedzieć, że to były najlepsze koncerty w moim życiu. Publiczność krzyczała podczas całego show, płakała, śpiewała razem z nami.

Alba Rico: Nie spodziewaliśmy się tak gorącego przyjęcia. W pewnym momencie widownia uniosła kartki, które utworzyły flagę Polski, na której było napisane po hiszpańsku "Dziękujemy". Śpiewałam wtedy "Ser mejor" i płakałam jak bóbr.

Facundo Gambandé: Ten gest bardzo nas zaskoczył. Wszyscy staraliśmy się powstrzymać łzy. Cieszę się, że jeszcze tu wrócimy w sierpniu.

Diego Dominguez: Publiczność była cudowna. Spodziewałem się, że zostaniemy mile przyjęci, ale rzeczywistość przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania.

Jorge Blanco: Chciałem bardzo podziękować polskiej publiczności za koncerty. Wasz kraj to jedno z najlepszych miejsc, gdzie występowaliśmy. Zaskoczyła mnie pozytywna energia, która płynęła od publiczności. Również to, że widzowie śpiewali po hiszpańsku, chociaż nasze języki tak bardzo się różnią.

Jak podchodzicie do swojej popularności?

FG: Dla mnie to trudne do zrozumienia, ponieważ nigdy nie byłem niczyim fanem. Gdy weszliśmy do studia, żeby zacząć nagrywać "Violettę", nie spodziewaliśmy się, że serial stanie się tak wielkim hitem. Nasze życie w krótkim czasie zmieniło się o 180 stopni.

AR: To wspaniały dar, który dostaliśmy od życia, ponieważ mogliśmy dotrzeć do tylu osób i miejsc, poznać różne kultury. Nie mogę się doczekać, gdy kiedyś opowiem moim wnukom, że występowałam na scenie przed tysiącami fanów (śmiech).

DD: Jestem bardzo zamknięty w sobie. Czasami zaczepiają mnie fani na ulicy. Mogą wtedy pomyśleć, że jestem gburem lub dziwakiem, ale ja po prostu się wstydzę. Pochodzę z prostej i skromnej rodziny, moim domem jest wieś. Dopiero tam czuję się naprawdę sobą.

W trzecim sezonie pojawiła się u was polska aktorka, Justyna Bojczuk...

MS: Nauczyła nas mówić po polsku "Kocham Was" (śmiech). Gdy przyjechała do Buenos Aires, nie znała ani słowa po hiszpańsku. Dlatego byliśmy zaskoczeni, że po dwóch tygodniach od przyjazdu porozumiewała się z nami bez problemu. Miała naprawdę trudne zadanie. Nie tylko musiała mówić w obcym języku, ale także interpretować swoją postać. Teraz mogłyśmy się znów spotkać, ponieważ prowadziła nasze koncerty w Polsce.

Co nas czeka w kolejnych odcinkach "Violetty"?

FG: Finał serialu został nagrany w Sewilli w Hiszpanii. To będą bardzo emocjonujące odcinki, w których zobaczycie nowe piosenki i układy taneczne. León nie chce znać Violetty, ponieważ przez długi czas go oszukiwała. Czy jej wybaczy?

JB: Z jednej strony go rozumiem - tak się nie postępuje. Mam jednak nadzieję, że pogodzą się i będą razem szczęśliwi. Nie chodzi mi tylko o miłość, ale o uzgodnienie tego, co chcą robić w przyszłości.

Fani często piszą w internecie, że powinieneś związać się z Martiną. Co o tym sądzisz?


JB: Bardzo mnie to bawi. Wiadomo, że widzowie chcieliby, żeby pary filmowe czy serialowe spotykały się też w prawdziwym życiu. Szczególnie, że nasi fani są bardzo młodzi. Myślę, że po zakończeniu "Violetty" ja, Martina czy Diego zaangażujemy się w inne projekty i ludzie zaczną odróżniać nas od bohaterów, których gramy. Dlatego umieszczam w internecie swoje prywatne nagrania wideo i zdjęcia, żeby poznali mnie jako Jorge i zrozumieli, że nie jestem Leonem. Przyjaźnię się z Martiną, ale mam dziewczynę, a Tini też jest z kimś związana. W trzecim sezonie Diego zapomina o Violetcie i zakochuje się we Francesce.

DD: Bardzo podoba mi się ta para, ponieważ jej losy są bardzo wiarygodnie pokazane. Takie historie często zdarzają się w życiu. Świetnie gra mi się z Lodovicą, od razu bardzo się zaprzyjaźniliśmy, traktuję ją jak siostrę. Ostatnio nawet ludzie z produkcji pogratulowali nam tego, jak rozwinęliśmy nasz wątek.

Podobno dwa razy brałeś udział w castingu...


DD: W pierwszym sezonie starałem się o rolę Tomasa, którą dostał mój przyjaciel Pablo Espinosa, bo miał przyjemniejszy wyraz twarzy (śmiech). Powiedziano mi wtedy, że powinienem grać czarne charaktery. Na tym castingu poznałem moją byłą dziewczynę, z którą wciąż się przyjaźnię. Z perspektywy czasu oceniam, że zaprezentowałem się wtedy bardzo źle (śmiech).


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 15 maj 2015         0 Komentarzy · 288 Czytań · Drukuj
 
 
"Dzikie serce" odcinek 57. Maricruz i Octavio całują się na przyjęciu u emira
Z odcinka na odcinek
hosting

Chemia między Maricruz, która wciąż ukrywa się pod imieniem Maria Alejandra, a Octaviem widoczna jest na każdym kroku. Ich namiętności nie da się ukryć.

"DZIKIE SERCE" ODCINEK 57. W CZWARTEK, 21.05.2015 O GODZ. 17:00 W TV4!

Maria Alejandra, która zjawiła się na przyjęciu u emira Karima, ściąga na siebie uwagę wszystkich. Oczu nie może oderwać od niej także Octavio, który przyszedł w towarzystwie Doris i jej ojca.

W 57. odcinku "Dzikiego serca" Octavio zaczepia Marię Alejandrę. - Proszę, zatańcz ze mną i nie rób awantury. Jesteś tutaj najpiękniejsza. Zatańcz ze mną - zwraca się do kobiety. Maricruz początkowo jest niechętna. Po chwili zgadza się jednak na wspólny taniec.

Spojrzenia wszystkich gości, w tym Doris i samego emira, skierowane są na nich. W pewnym momencie Maricruz prosi Octavia, aby ją pocałował. Ich namiętny pocałunek, który trwa dłuższą chwilę, szokuje obecnych na przyjęciu. Karim jest wściekły. Nakazuje wstrzymać muzykę. Mimo to, Maricruz i Octavio wciąż tańczą, czule się obejmując. Doris łapie Octavia za ramię i odciąga od Maricruz, a Karim zaciąga Marię Alejandrę w ustronne miejsce. Kobieta tłumaczy mu, że pocałunek był po to, aby zdenerwować córkę gubernatora i jest to sprawa między nimi dwiema.

Po przyjęciu emir nakazuje swoim ludziom siłą zabrać Maricruz do jego prywatnego odrzutowca. Kobieta krzyczy błagając o pomoc. Octavio rusza jej na ratunek. Między nim a Karimem dochodzi do szarpaniny. Dzięki Octavio i gubernatorowi Maricruz udaje się uciec.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2015         0 Komentarzy · 304 Czytań · Drukuj
 
 
Kiepskie początki „Lo imperdonable”
Newsy
hosting

Salvador Mejía po raz kolejny zawiódł szefostwo Televisy, które dało mu kredyt zaufania, oddając najlepsze pasmo antenowe. Już w pierwszym tygodniu emisji telenoweli „Lo imperdonable” słupki oglądalności nie wzbiły się dostatecznie wysoko. O ile premierowy odcinek zanotował 21.4 punktów, o tyle kolejne były już o trzy lub cztery oczka niższe.

Tuż przed premierą meksykański producent zapewniał media, że „z piętnastu telenowel, jakie prowadził w paśmie prime-time, tylko trzy nie spełniły oczekiwań”. W swoim podsumowaniu Mejía zapomniał dodać, że owe trzy fiaska były jego ostatnimi propozycjami: „Dzikie serce”, „Triumf miłości” i „Burza”.

„Lo imperdonable”, z Aną Brendą Contreras i Ivanem Sánchezem w rolach głównych, miała zmienić złą passę. Producent przyznał, że praca nad „Burzą” uświadomiła go w kilku kwestiach. „Publiczność nie lubi wątków traktujących o handlu ludźmi, nie oczekuje niespodziewanych zwrotów akcji. Dlatego przygotowaliśmy historię, która rządzi się innymi prawami. Ma być porywająca, lecz w innym znaczeniu, nie tak realistycznym” – przyznał kilka dni przed premierą. Pierwsze epizody pokazały, że producent i scenarzyści postawili na wierną rekonstrukcję scenariusza pierwowzoru, jakim jest „Kłamstwo i miłości”. Lecz absolutna przewidywalność okazała się równie nieskuteczna co jej drugie ekstremum.

Meksykańskie media informują o zebraniu z ekipą, jakie zwołał kilka dni temu Mejía, żeby omówić strategię, która pomoże telenoweli „wejść na właściwy tor”. Czy to wykonalne?


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2015         0 Komentarzy · 356 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 464 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Którą z telenowel chcesz zobaczyć po "Dzikim sercu"?

Amor De Barrio

A que no me dejas

La vecina

Amores con trampa

Tierra De Reyes

Lo imperdonable

En otra piel

Los Miserables

Antes Muerta Que Lichita

El color de la pasion

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
18.09.2015
Tej telki akurat się nie spodziewałam ale para protagonistów fajna

paulineczka
18.09.2015
Od 16 października o 17 na Tv4 Włoska narzeczona. Źródło: PolsatMedia

maita-lukresja2000
18.09.2015
Uważam że powini puścić El color de la pasion ze wzgledu że minął rok od jej zakonczenia

dolores
18.09.2015
Wydaje mi się , że jak pisali , że nowość to raczej " Lo imperdonable".

Wiola
17.09.2015
A ja bym chciała Lo imperdonable smiley

maciek290
16.09.2015
el color de la pasion albo muchacha italiana viene a casarse

Wiola
16.09.2015
Po Dzikim sercu mają puścić jakąś telkę która jest również nowością w Meksyku. Macie jakieś typy?

dolores
13.09.2015
Obyś się myliła ale szczerze mówiąc ja też coś tak czuję no ale masz rację zobaczymy co z tego wyniknie.

Wiola
13.09.2015
Wydaje mi się że tak tylko napisali żeby uspokoić ludzi po tym zakończeniu Santy a przyjdzie co do czego to nie puszczą dalej, no ale zobaczymy...

dolores
13.09.2015
No ale zobaczymy co z " Sekretem''.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

12,729,712 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie