Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 372
Najnowszy Użytkownik: markzelezny
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
"Violetta" 2 sezon. Nowi bohaterowie i zmiany w życiu Violetty
Notka
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

"Violetta" 2 sezon nowe odcinki od 21 października w Disney Channel a w nich zaskakującej wydarzenia w życiu bohaterów uwielbianej przez młodzież na całym świecie "Violetty". W 2 sezonie telenoweli "Violetta" pojawią się nowi bohaterowie, którzy wpłyną na losy Violetty (Martina Stoessel) i jej kolegów ze szkoły muzycznej "Studio 21". Violetta rozkocha w sobie przystojnego Diega (Diego Dominguez).

Co słychać u bohaterów "Violetty"" w 2 sezonie?

Violetta (Martina Stoessel)
Violetta wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi i odkryła, że jej największą pasją jest muzyka. W Studio21 czekają na nią nowe wyzwania. Będzie musiała ponownie zmierzyć się z Ludmiłą, a w jej życiu pojawi się kolejny chłopak, który będzie chciał zdobyć jej serce.

Leon (Jorge Blanco)
Podczas przerwy wakacyjnej Leon znalazł nowe hobby, a dzięki temu poznał wyjątkową dziewczynę – Larę. Powrót do Studio21 i spotkania z Violettą okażą się dla niego bardzo trudne.

Francesca (Lodovica Comello)
To najlepsza przyjaciółka Violetty. Ma niespotykany talent muzyczny i wokalny. Jest wspaniałą przyjaciółką i zazwyczaj okazuje się być bardziej dojrzała niż reszta klasy.

Camila (Candelaria Molfes)
Jest zabawną, towarzyską i sprawiedliwą osobą. Jest także bardzo lojalna i zrobi wszystko dla swoich przyjaciół. Ma ogromny talent, ale wie, że nie wykorzystuje swojego całego potencjału.

Diego (Diego Domínguez)
Diego pochodzi z Hiszpanii i jest oczarowany urodą i talentem Violetty. Jest także bardzo pewny siebie, więc zrobi wszystko, żeby zdobyć jej serce.

Esmeralda (Carla Pandolfi)
Jest piękną i inteligentną kobietą. Została zatrudniona przez Jade i Matiasa. Ma za zadanie zdobyć zaufanie Violetty, rozkochać w sobie Germana, a następnie pozbawić go majątku.

Lara (Valeria Baroni)
Jest inna niż wszystkie dziewczyny, które Leon poznał do tej pory. Czy zdoła pokanać Violettę i zdobyć jego serce?

Andres (Nicolas Garnier)
Andres to najlepszy przyjaciel Leona. Trochę niezdarny i rozkojarzony, ale jest bardzo przekonujący we wszystkim, co robi.

Jackie (Valentina Frione)
Siostrzenica Antonio i nauczycielka tańca. Jest zakochana w swoim przyjacielu Pablo i z tego powodu staje się wrogiem Angie.

Ludmila (Mercedes Lambre)
Ludmiła była i zawsze będzie największą divą w Studio21. Ale jeśli chce osiągnąć sukces jako piosenkarka, musi nauczyć się współpracować z innymi uczniami.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 sierpień 2014         0 Komentarzy · 508 Czytań · Drukuj
 
 
"Maria z przedmieścia": Triumf śmieciary
Telenowele


Od tej telenoweli zaczęła się trwająca do dziś kariera Fernanda Colungi. Jednak widzów bardziej przyciągały przed ekrany zmagania nieokrzesanej Marii, granej przez Thalię, z podłą Sorayą, czyli Itatí Cantoral.

Maria z przedmieścia" była ostatnią częścią tzw. "trylogii Marii", w skład której wchodziła też "Maria Mercedes" i Marimar". W każdej z tych telenowel główną bohaterkę zagrała Thalía. Aktorka wykonała również piosenki przewodnie do trzech części trylogii. Utwór "María la del barrio" został skomponowany przez Emilia Estefana i Kike Santandera.

Pierwszy odcinek "Marii..." polscy widzowie obejrzeli 2 czerwca 1998 roku. Fabuła telenoweli częściowo była remakiem serialu "Los ricos también lloran" z 1979 roku. W 2005 roku powstała brazylijska wersja tej historii, nakręcona przez SBT, a rok później za ten scenariusz wzięło się Telemundo, czego efektem była emitowana przez TVN "Marina". Cztery lata temu Filipińczycy stworzyli własny remake.

Skuteczne postarzanie

Mimo że akcja telenoweli rozgrywała się w czasach współczesnych, charakteryzatorzy mieli pełne ręce roboty. Producenci uparli się bowiem, żeby rodzeństwo de la Vega miało taki sam kolor włosów. Trzeba zatem było ufarbować Fernanda Colungę, Hectora Soberona i Montserrat Gallosa na rudo. Drapieżny charakter Sorayi podkreślała krótka seksowna fryzura Itatí, którą stworzył znany fryzjer Alfredo Lizarraga. Thalía również potrzebowała przekonującej charakteryzacji, żeby w wieku 24 lat udawać szesnastolatkę.

W drugim etapie telenoweli wszyscy bohaterowie byli o kilkanaście lat starsi. Dlatego włosy Ferdka zostały gładko przyczesane, a powagi skutecznie dodawały mu sumiaste wąsy. Serialowa Maria zaczęła natomiast upinać włosy w kok lub zaczesywać do tyłu, dzięki czemu miała wyglądać na matkę nastoletnich dzieci. Jednak charakteryzatorzy nie pokusili się na dodanie jej kilku zmarszczek, przez co jej twarz była tak samo gładka jak wiele lat wcześniej.

Koniec przyjaźni

Chociaż na ekranie Soraya wciąż prześladowała Marię, prywatnie aktorki grające te bohaterki bardzo się polubiły. Ich przyjaźń trwała po zakończeniu zdjęć do telenoweli. Thalía została nawet matką chrzestną bliźniąt Itati, urodzonych podczas trwania związku aktorki z Eduardem Santamariną w 2001 roku. Osiem lat później siostra Laury Zapaty miała zanieść do chrztu córkę Cantoral. Jednak po uroczystości stwierdziła, że nie dostała nawet zaproszenia. Itatí odparła, że zaproszenie zostało wysłane. Zaczęto wtedy plotkować o kryzysie między przyjaciółkami, którego powodem miał być mąż Thalíi, Tommy Mottola. Ponoć producent ograniczał żonie kontakty z koleżanką.

Wielki sukces

Ostatnia część "trylogii Marii" z miejsca stała się wielkim hitem na całym świecie. Na Filipinach Thalíę okrzyknięto Królową Meksyku. Aktorka podczas jednego z wywiadów opowiedziała, że doszło tam nawet do zabójstwa, gdy pewien mężczyzna nie chciał przełączyć telewizora na kanał, gdzie emitowano właśnie "Marię z przedmieścia", a drugi go zastrzelił.

W myśl zasady, że nie zabija się kury znoszącej złote jajka, producenci chcieli wykorzystać potencjał serialu, dlatego postanowili go przedłużyć. Wprowadzili rozbudowany wątek dzieci głównych bohaterów, w których wcielili się 17-letnia Ludwika Paleta i 16-letni Osvaldo Benavides. Dodatkowo do świata żywych wróciła Soraya, która 14 lat wcześniej miała rzekomo zginąć wskutek upadku z okna. Przedłużenie telenoweli spodobało się widzom, ale niekoniecznie obsadzie. Thalía była tak wyczerpana, że zdarzyło jej się zemdleć na planie. Z tego powodu przez jakiś czas grana przez nią Maria zniknęła z ekranu i kontaktowała się z innymi bohaterami tylko telefonicznie lub listownie.

Mimo dużego poświęcenia się roli, aktorce nie udało się otrzymać nominacji dla najlepszej aktorki ani nagrody za najpiękniejszą piosenkę. Statuetką Premios TVyNovelas w kategorii najlepszego czarnego charakteru wyróżniono natomiast Itatí, która chciała się podzielić nagrodą z Cynthią Klitbo. Serialowe dzieci Thalíi, czyli Osvaldo i Ludwika zostali ogłoszeni najlepszymi aktorami młodego pokolenia. Uwagę wszystkich przykuł fakt, że Paleta przyszła na uroczyste rozdanie nagród w towarzystwie Mauricia Aspe. Oboje jednak twierdzili, że są tylko przyjaciółmi. Specjalne wyróżnienie za wysokie wyniki oglądalności otrzymała producentka "Marii z przedmieścia" Angelli Nesma Medina.


ŹRÓDŁO: światseriali.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 sierpień 2014         0 Komentarzy · 527 Czytań · Drukuj
 
 
Pech Sergia Goyri
Newsy


Kiedy José Alberto Castro rozpoczął kompletowanie obsady do telenoweli „La Malquerida” Sergio Goyri ustawił się w kolejce po rolę protagonisty. Aktor był przekonany, że jego dorobek artystyczny zapewni mu angaż i był spokojny. Do czasu, aż El Güero obwieścił, że postać Estebana zagra Peruwiańczyk Christian Meier.

Choć od tamtego czasu minęło kilka miesięcy Goyri nadal nie może zrozumieć decyzji Castro. Przyznaje także, że nazwisko Meiera nic mu nie mówi. „Nie znam tego pana. Mam wielu przyjaciół za granicą, ale o nim nigdy nie słyszałem” – powiedział w wywiadzie. „Zacięcie walczyłem o rolę. Błagałem producenta, jednak on miał swoją wizję” – dodał.

Szczęście opuściło aktora także w życiu prywatnym. W ubiegłym roku po 21 latach jego małżeństwo z Telly Fillippini się rozpadło. Goyri zdecydował się wystawić na sprzedaż ranczo położone na peryferiach Meksyku, za które zażyczył sobie kwotę 2,5 miliona dolarów. Posiadłość przez wiele lat była romantycznym zaciszem pary. Niestety jak dotąd nikt nie zgłosił się z zamiarem nabycia hacjendy, a koszty utrzymania nie należą do najniższych. Z pomocą aktorowi przyszło Telemundo, które wynajęło dom za kwotę 4 tysięcy dolarów miesięcznie na okres 10 miesięcy. W nim powstają zdjęcia do drugiego sezonu serialu „El señor de los cielos”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 sierpień 2014         0 Komentarzy · 556 Czytań · Drukuj
 
 
„La Impostora” i „Violetta” od września w TVN7
Premiery w Polsce
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

Stacja TVN7 przygotowała prawdziwą ucztę dla wszystkich widzów kochających telenowele. Tej jesieni na antenie Siódemki nie zabraknie tego typu produkcji. Wśród nich wyprodukowana w 2014 roku hitowa „La Impostora” z Lisette Morelos, Sebastiánem Zurita i Christian Bach, a także znana już z anteny Disney Channel argentyńska „Violetta”.

„La Impostora”, to jedna z najnowszych wspólnych produkcji Telemundo i meksykańskiego Argos. Opowieść o miłości pięknej kelnerki o imieniu Blanca oraz biznesmena Eduardo, który po powrocie z Meksyku postanawia ratować rodzinną firmę.

„Violetta”, serial kierowany do młodszej publiczności, który podbija serca widzów zarówno w Polsce jak i na świecie. Jest to opowieść o utalentowanej muzycznie nastolatce, która po kilku latach spędzonych w Europie wraca ze swoim ojcem do rodzinnego Buenos Aires. W Argentynie znajduje prawdziwych przyjaciół, odkrywa pierwszą miłość oraz rozwija swoją pasję do muzyki. Więcej tutaj.

Emisja telenowel od września na antenie TVN7. Więcej szczegółów już wkrótce.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 lipiec 2014         0 Komentarzy · 491 Czytań · Drukuj
 
 
David Zepeda szykuje się do powrotu
Newsy


Protagonista telenoweli „Otchłań namiętności” nie może narzekać na brak zainteresowania jego osobą. David Zepeda otrzymał propozycję pracy od trojga producentów. Jednym z nich jest Rosy Ocampo („Ja, ona i Eva”), która wspólnie ze scenarzystką Maríą Zarattini pracują nad kolejną, oryginalną telenowelą. „Stawiamy na nowe historie i jesteśmy świadome ryzyka, jakie to za sobą niesie. Mamy nadzieję, że nasz pomysł zostanie zaakceptowany” – powiedziała niedawno Ocampo. Producentka już dwukrotnie zaufała Zepedzie, oddając w jego ręce rolę Ivana w „Miłości i przeznaczeniu” oraz Ricarda w „Mentir para vivir”. Sam aktor przy niejednej okazji wyrażał jej wdzięczność i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby wybrał ją po raz trzeci.

Jeszcze do niedawna nazwisko Zepedy pojawiało się wśród kandydatów do głownej roli w telenoweli „La sombra del pasado” - remaku „Wiosennej namiętności” z Adelą Noriega i Mauricio Islasem. Dzisiaj wiemy, że ta rola powędruje do Pabla Lyle.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 lipiec 2014         0 Komentarzy · 610 Czytań · Drukuj
 
 
William Levy uwodzicielskim malarzem w nowym filmie Addicted
Newsy


William Levy, czyli uwielbiany przez wszystkie fanki telenowel Juan Miguel z "Nie igraj z aniołem" i Max z "Triumfu miłości", gwiazdą nowego amerykańskiego filmu "Addicted" ("Uzależniony"). który światową premierę będzie miał 10.10.2014. Kogo William Levy gra w "Addicted"? Latynoski przystojniak wciela się w postać Quentina, seksownego malarza, który uwodzi Zoe (Sharon Leal), spragnioną mocnych wrażeń i nowych erotycznych doznań mężatkę. Zobacz zwiastun "Addicted".

"Addicted" nowy film z Williamem Levym w kinach od 10.10.2014
William Levy, nazywany często latynoskim Bradem Pittem, wie jak rozpalić wyobraźnię wszystkich swoich fanek. I nie chodzi tylko o jego role w telenowelach. Gwiazdor takich meksykańskich seriali jak: "Nie igraj z aniołem", "Triumf miłości", "Zaklęta miłość" i "La Tempestad" tym razem może pochwalić się kolejnym udziałem w amerykańskim filmie.

Przystojny aktor i model z Kuby w "Addicted" zagrał u boku Sharon Leal (serial "Boston Public", filmy "Dreamgirls" i "Nieznany sprawca"). "Uzależniony" to adaptacja bestsellerowej powieści Zane pt. "Addicted", którą wyreżyserował Bille Woodruff.

O czym jest film "Addicted"?
Film przedstawia historię Zoe, kobiety pozornie spełnionej, z kochającym mężem (Boris Kodjoe), trójką dzieci, pięknym domem z ogrodem i rozkwitającą karierą. Jednak życie w idealnym świecie nie daje jej satysfakcji, jakich oczekuje i zaczyna rozglądać się za mężczyzną, który w pełni ją zaspokoi. I znajduje w objęciach uwodzicielskiego malarza Quentina.

Namiętny romans Zoe i Quentina szybko zaczyna wymykać się jej spod kontroli. Mąż zaczyna ją podejrzewać o zdradę, a kochanek żąda coraz częstych spotkań. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że ryzykuje nie tylko swoje małżeństwo ale także życie.

Światowa premiera "Addicted" zaplanowana jest na 10 października 2014. Jeszcze nie wiadomo czy nowy film z Williamem Levym będzie także emitowany w Polsce.ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 czerwiec 2014         0 Komentarzy · 762 Czytań · Drukuj
 
 
"Paulina": Jak się gra bliźniaczki?
Kulisy telenowel


Zaraz po zakończeniu emisji kultowej "Esmeraldy" na antenie TVN-u pojawił się kolejny hit Televisy. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy uczciwej i dobrej Pauliny, która z powodu trudnej sytuacji osobistej musiała udawać, że jest swoją podstępną bliźniaczą siostrą, Paolą Bracho.

Kiedy w 1997 roku Salvador Mejía zaangażował do swojej nowej telenoweli wenezuelską aktorkę Gabrielę Spanic, wiele osób nie wróżyło mu sukcesu. W końcu meksykańscy widzowie woleli, gdy główne role grali ich rodacy. Dlatego początkowo w bliźniaczki miała się wcielić Thalia, ale odmówiła. Wtedy Carlos Romero zaproponował kandydaturę Spanic.

Szybko okazało się, że serial stał się wielkim sukcesem, a Gaby osiągnęła w kraju Azteków status gwiazdy. Jej sława szybko przekroczyła granice Ameryki Łacińskiej, ponieważ "Paulina" została sprzedana do przeszło 120 krajów świata i przetłumaczona na 25 języków. Jest również najczęściej powtarzaną telenowelą w historii.

Sympatie i antypatie
Spanic przyjechała do Meksyku 27 października 1997 roku, zaledwie 5 dni po ślubie z Miguelem de Leonem. Od samego początku czekała ją ciężka praca, ponieważ aktorka musiała pozbyć się wenezuelskiego akcentu. Dużym wyzwaniem było też dla niej zróżnicowanie bliźniaczek.

- Nie rozwinęłam tych postaci samodzielnie. Reżyserzy mieli do mnie dużo cierpliwości, ponieważ jestem upartą osobą i były rzeczy, które mi się nie podobały. Kiedy przekształcałam się w Paolę, wyzwalałam mroczną część siebie, a gdy wcielałam się w Paulinę, docierałam do słodkiej i naiwnej strony mojej osobowości. Pierwszej z nich nienawidziłam. Miałam ochotę dać jej w twarz! Natomiast Paulinę od razu pokochałam i nieraz wzruszała mnie do łez - wyznała aktorka.

Chociaż obawiała się, że meksykańscy widzowie mogą jej nie zaakceptować, okazało się, że wszyscy przyjęli ją bardzo serdecznie. Szczególnym przeżyciem dla Gaby było spotkanie z jej idolką (obecnie już nieżyjącą) Libertad Lamarque, która wcieliła się w babcię Piedad. Gdy Wenezuelka pierwszy raz zobaczyła ją na planie, czuła, że serce zaraz wyskoczy jej z piersi z wrażenia. Na pytania o to, z kim najbardziej iskrzyło na planie, bez wahania odpowiadała, że z Libertad.

Również z Fernandem Colungą bardzo się zaprzyjaźnili i zbywali śmiechem plotki o romansie. Jednak nie ze wszystkimi praca układała się tak gładko.

Rok temu Chantal Andere wróciła pamięcią do czasów kręcenia Pauliny i wyznała, że zachowanie Spanic było nieznośne. Raz sprowokowała konflikt z jednym z członków ekipy technicznej i domagała się zwolnienia go. Andere i Colunga wstawili się jednak za mężczyzną. Często też oskarżała ludzi o to, że dotykają jej pośladków i nóg. Wiele osób twierdzi jednak, że Chantal oczernia koleżankę, ponieważ uważa, że Gaby zgarnęła jej sprzed nosa podwójną rolę w telenoweli.

Podróże i psikusy
Zdjęcia do telenoweli zaczęto nagrywać w meksykańskim kurorcie w Cancún. Przyjechał tam również Fernando Colunga, chociaż jego postać miała pojawić się dopiero później. Dzięki niemu padł pierwszy klaps na planie "Pauliny".

Temperatura w Cancún była bardzo wysoka, dlatego co chwilę trzeba było poprawiać makijaż. Telenowela była nagrywana głównie w México City, ale część aktorów podróżowała również do Paryża, Monako, Nicei, na Hawaje czy do Tijuany. Ekipa serialu lubiła robić sobie nawzajem dowcipy, przodowali w nich Colunga i Chantal. Często np. zamykali kogoś w garderobie. Dobrym duchem obsady był Enrique Lizalde, który pilnował, by wszyscy aktorzy mówili z prawidłowym akcentem.

Finał z pompą
Ostatni odcinek "Pauliny" był dużym wyzwaniem dla aktorów. Przed kościołem Nuestra Senora de Socorro zgromadziły się tłumy fanów serialu, którzy chcieli na własne oczy zobaczyć ślub Pauliny i Carlosa Daniela.

W ostatniej chwili okazało się, że Fernando nie może wcisnąć się w przygotowany dla niego garnitur, dlatego szybko trzeba było wypożyczyć mu inny. Trudno było również dopasować suknię ślubną na Gabrielę, która była wtedy bardzo szczupła, dlatego uszyto jej kreację na miarę. Aktorka nie była z kolei zadowolona ze swojej fryzury i koledzy z planu musieli ją przekonywać, że ładnie wygląda. Serialowa córka Carlosa Daniela miała natomiast za duże pantofelki, dlatego wypchano je watą. Spore koszta pociągnęło wynajęcie Jaguara dla nowożeńców - 25 tysięcy dolarów za 4 godziny.

Kiedy nagrywano ujęcie pocałunku głównych bohaterów, jeden z członków ekipy technicznej zasłonił oczy Miguelowi de Leonowi, żeby nie widział całusa swojej żony z innym mężczyzną. W finałowym odcinku pokazano również wypadek samochodowy Paoli. Scena śmierci tej postaci wymagała wielu dubli, dlatego Spanic musiała cierpliwie leżeć na ziemi przez ponad godzinę.

Po zakończeniu nagrywania telenoweli aktorka wyprawiła w serialowym ogrodzie rodziny Bracho przyjęcie dla całej ekipy. Nie była to jedyna impreza, na której pojawiła się kompletna obsada "Pauliny". Kiedy telenowela osiągnęła czterdzieści punktów ratingowych, producent postanowił uczcić ten fakt przyjęciem, na którym zaśpiewał Marcelo Buquet, serialowy Rodrigo.

Co było dalej?
Salvador Mejía chciał w pełni wykorzystać potencjał "Pauliny", dlatego postanowił nakręcić dwuodcinkowy sequel zatytułowany "Más allá de... La Usurpadora". W miniserialu ukazano losy bohaterów kilka miesięcy po ślubie. Paulina dowiaduje się, że jest śmiertelnie chora i pozostało jej niewiele życia. Postanawia wyswatać Carlosa Daniela z Raquel, nianią Lisette i Carlitosa. Kobieta chce jak najszybciej zostać panią Bracho i podtruwa swoją szefową. Ostatecznie sama wypija truciznę. Potem okazuje się, że Paulina nie jest chora, tylko spodziewa się dziecka.

"Más allá..." zostało nakręcone w 24 godziny. Oznaczało to dla obsady pracę non stop, bez snu i z minimalną ilością jedzenia. Wszyscy byli przemęczeni i grali ostatkiem sił. W niegodziwą Raquel wcieliła się Yadhira Carillo. Co ciekawe, piosenkę tytułową w duecie z Pandorą zaśpiewał Fernando Colunga.

Nieudana wersja
W 2012 roku Hugo León Ferrer dla RTI i Televisy nakręcił remake kultowej "Pauliny". Główne role w "Quién eres tú?" zagrali Julián Gil ("Zakazane uczucie") i Laura Carmine ("Nieposkromiona miłość"). Zmiany w stosunku do scenariusza "Pauliny" były jednak tak wielkie, że "Quién..." bardziej przypominał amerykański serial "Ringer" z Sarah Michelle Gellar niż rzekomy pierwowzór. Telenowela okazała się niewypałem, przez co ciągle zmieniała swoje miejsce w ramówce i wycięto z niej wiele scen, żeby przyspieszyć finał.


ŹRÓDŁO: światseriali.pl
Dodał:  Wiola dnia 21 czerwiec 2014         0 Komentarzy · 599 Czytań · Drukuj
 
 
Maite zaprzecza plotkom o złych stosunkach z Laurą Zapata
Newsy
__MG_1357-1-9a51670c-9058-1030-91a3-0019b9d5c8dfwiWcbIJFB.jpg

Już od "Cuidado con el angel", obie dogadują się bardzo dobrze.

Była członkini zespołu RBD zaprzeczyła plotkom w programie "Hoy", które informowały jakoby Maite była zdenerwowana zachowaniem Laury, ponieważ traktowała ją jak "Kocicę" poza studiami nagraniowymi telenoweli, gdzie obie są gwiazdami.

"Nie wiem skąd wymyślają, że Laura traktuje mnie jak "Kocicę". Nie mam z nią żadnego problemu" - wyjaśniła Maite.

To już druga okazja, kiedy Perroni i Zapata współpracują wspólnie i pierwsza sytuacja, w której wnioskuje się komentarze tego typu. Jednak Maite stawia sprawę jasno, iż "jest przyjemnością pracować z Laurą".


Tłumaczenie: Katina
Nie kopiować
Dodał:  Wiola dnia 19 czerwiec 2014         0 Komentarzy · 730 Czytań · Drukuj
 
 
Pedro Moreno twarzą perfum „Mío”
Newsy
Pictures_of_Alicia_Machado.jpg

Wenezuelska aktorka, modelka i piosenkarka Alicia Machado zaprezentowała nową linię perfum. Zapach o wdzięcznej nazwie „Mío„ w odróżnieniu od dotychczasowych produktów marki Malicia nie jest przeznaczony dla kobiet. Został zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn, którzy chcą odkrywać swoją zmysłowość i czuć się sexy. Produkt został wprowadzony na rynek meksykański w pierwszych dniach czerwca, a jego twarzą został popularny aktor Pedro Moreno („Kobieta w lustrze”). Dlaczego przedsiębiorcza artystka wybrała do tej roli właśnie kubańskiego przystojniaka? „Pedro i ja jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi. On jest człowiekiem, który odzwierciedla wszystko to, co oznacza dla mnie ten zapach. Zmysłowy, męski, pewny siebie, utalentowany…” Była Miss Universe przyznała również, że pomysł, aby stworzyć perfumy dla mężczyzn wyszedł od grona jej wiernych fanów.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 czerwiec 2014         0 Komentarzy · 614 Czytań · Drukuj
 
 
Eiza Gonzalez pokazuje Hemsworthowi, co stracił
Newsy


Eiza Gonzalez zostałaby sławna w kręgach fanów Prawdziwego uczucia, gdyby nie pocałunek, który kiedyś, w obecności paparazzi, na jej ustach złożył Liam Hemsworth.

W dzień, w którym świat dowiedział się, że aktor ostatecznie zostawił Miley Cyrus, Liam namiętnie całował Eizę.

Jednak ta historia nie powtórzyła się już nigdy więcej. Za to prasa bulwarowa zainteresowała się panną Gonzalez. Szybko wyszły na jaw jej operacje plastyczne - zobacz: Nowa dziewczyna Liama Hemswortha miała OPERACJE PLASTYCZNE!.

Eiza ustawiła się ostatnio z paparazzi na "przypadkową" sesję zdjęciową. Podobno aktorka nadal marzy o Liamie.

Dużo stracił nie dając jej szansy?


ŹRÓDŁO: kozaczek.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 czerwiec 2014         0 Komentarzy · 706 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - David Zepeda "Hey"
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Davida Zepedy "Hey". Piosenka jest 3 singlem z płyty "Volverte a Enamorar".


Propozycja nadesłana przez Katina
Dodał:  Wiola dnia 03 czerwiec 2014         0 Komentarzy · 768 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 437 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy będziesz oglądać nową telenowelę „Królowa serc” (Reina de corazones)

Tak

Nie

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
19.12.2014
Tego się nie spodziewałam, szkoda że kolejne odcinki dopiero od 6 stycznia smiley

dolores
17.12.2014
No i jeszcze ją zgwałci

Wiola
16.12.2014
Widziałam gdzieś na necie fotkę właśnie jak więzi Pepe czy coś w tym stylu czekam z niecierpliwością na rozwój akcji

dolores
14.12.2014
Ale ten Alberto z sekretu to świnia zobaczycie potem jaki on będzie

Wiola
26.11.2014
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA FB ZNAJDZIECIE TAM JUŻ WKRÓTCE MNÓSTWO NOWYCH ZDJĘĆ GWIAZD I WIĘCEJ NEWSÓW smiley

Wiola
23.11.2014
Jutro coś napiszę o niej smiley

Mayte
23.11.2014
co tam słychac u dulce mari?

dolores
14.11.2014
Mercclassic z tego co mi wiadomo to o 13:30.

aj301076
14.11.2014
co się stało. żadnych nowinek na tej stronie?

Natasia128
14.11.2014
Na Pulsie Będzie Reina De Corazones

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

7,735,642 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie