Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 842
Najnowszy Użytkownik: AnitaT
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 312-316
Streszczenia odcinków


Odcinek 312

W 312. odcinku telenoweli „Sekret”: Olmo dowiaduje się od Juana, że Soledad nie może mieć dzieci. Emisja 18 stycznia o godz. 10:20 w TV Puls.

Pepa składa życzenia pomyślności Tristánowi i Gregorii z okazji ślubu. Don Anselmo cierpi, albowiem nie może zdradzić akuszerce prawdy o jej pokrewieństwie z Tristánem. A właściwie jej braku. Pepa i Tristán ukrywają swoje prawdziwe uczucia i wmawiają sobie, że są szczęśliwi. Francisca wstrzymuje przygotowania do ślubu Soledad z Olmem, by wpierw ożenić syna.

Rodzeństwo Castañedów szuka Raimunda. Mężczyzna odnajduje się, uspokajając ich postrzępione nerwy, i chce porozmawiać z Emilią. Mariana wyznaje Paquitowi swoje uczucia. On jednak odtrąca ją z troski o jej bezpieczeństwo, po tym jak aptekarze zagrozili mu, że mogą ucierpieć bliskie mu osoby.

Rosario namawia Alfonsa, żeby odciął się od brudnych interesów swojego brata. Juan zdradza Olmowi, że Soldad nie może obdarować go potomkiem. Mężczyzna wpada w złość.

Odcinek 313

W 313. odcinku telenoweli „Sekret”: Rosario pragnie podzielić się z Pepą swoimi podejrzeniami. Emisja 19 stycznia o godz. 10:20 w TV Puls.

Francisca zauważa, że Tristán zmawia się z Mauriciem i wcale nie jest z tego powodu zadowolona. Ponadto ponagla ojca Anselmo w załatwianiu formalności związanych ze ślubem jej syna. Rosario słyszy skargi, jakimi wzajemnie obrzucają siebie ksiądz i pani Montenegro, a dotyczą one prawdziwego ojca Tristána…

Enriqueta pociesza Marianę i prosi Rosario, by pozwoliła jej rozmówić się z Paquitem. Raimundo radzi się Tristána w sprawie zakończenia sprawy Castañedów. Ostatecznie postanawia wycofać się ze swoich planów. Olmo próbuje dowiedzieć się od Pepy, czy Soledad faktycznie nie będzie mogła obdarować go potomkiem, lecz ona pozostawia go z jego wątpliwościami. Rosario postanawia podzielić się z akuszerką swoimi podejrzeniami…

Odcinek 314

W 314. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa pyta Raimunda, czy kochał się z Franciscą przed jej ślubem. Emisja 20 stycznia o godz. 10:20 w TV Puls.

Rosario mówi Pepie, że jej zdaniem Tristán nie urodził się przedwcześnie, jak zapewnia Francisca, i mógł zostać poczęty przez innego mężczyznę. Mariana obwinia się o odejście Paquita z Puente Viejo. Enriqueta obiecuje, że z nim porozmawia.

Alfonso i Emilia godzą się. Raimundo zgadza się wrócić do pracy w zajeździe. Gregoria cieszy się z powodu zbliżającego się ślubu. Tristán przyrzeka, że zazna u jego boku szczęście. Pepa uprzedza Soledad, że Olmo wypytywał ją o to, czy może dać mu dzieci i namawia dziewczynę do szczerej rozmowy z narzeczonym. Kiedy Olmo stwarza ku temu okazję, Soledad nie ma odwagi wydusić z siebie ani słowa.

Pepa pyta Raimunda, czy istnieje możliwość, że Tristán jest jego synem.

Odcinek 315

W 315. odcinku telenoweli „Sekret”: Raimundo proponuje Pepie, żeby odszukali Leonor, dawną opiekunkę Franciski. Emisja 21 stycznia o godz. 10:20 w TV Puls.

Raimundo przyznaje się Pepie, że spędził noc z Franciscą przed jej ślubem z Salvadorem Castro. Ta wiadomość rozbudza nadzieje akuszerki. Francisca wczytuje się w list napisany przez nią samą przed laty do Raimunda, który mógłby odmienić jej los, gdyby w odpowiednim czasie zdecydowała się go wysłać.

María Cristina widzi, jak Paquito odtrąca Marianę. Manuel wyjaśnia jej, że chłopak postąpił tak, by chronić ukochaną. Francisca udaje ukontentowaną, gdy dowiaduje się, że Emilia pozbyła się problemów. Później naskakuje Mauricia, że zawiódł jej zaufanie i nie szpiegował należycie rodziny Ulloa, jak mu poleciła. On obiecuje się zrehabilitować. Wkrótce potem Francisca dowiaduje się, że mąż Emilii zabił Lucia i zamierza wykorzystać tę wiedzę do własnych celów.

Pepa nie wie, co zrobić z informacją, którą podrzucił jej Raimundo. Ulloa podsuwa jej pomysł. Żeby dotrzeć do prawdy, muszą odnaleźć Leonor, dawną opiekunkę pani Montenegro.

Odcinek 316

W 316. odcinku telenoweli „Sekret”: Francisca oferuje Emilii pomoc, lecz w zamian żąda dozgonnego posłuszeństwa. Emisja 22 stycznia o godz. 10:15 w TV Puls.

Raimundo opowiada Pepie o Leonor i oboje postanawiają wszcząć poszukiwania kobiety. Rosario dzieli się z nimi niewielką wiedzą, jaką posiada na jej temat.

Emilia i Alfonso są zaniepokojeni wieściami od Franciski o tym, że rozpoczęto dochodzenie w sprawie śmierci Lucia. Juan obawia się kary, jaka może spotkać jego brata. Raimundo tymczasem wietrzy w tym spisek. Emilia jest gotowa zaprzedać swoją duszę diabłu, jeśli Francisca znajdzie remedium na jej problemy.

Olmo podejmuje bezowocną próbę zmuszenia Soledad do przyznania się do swojej niepłodności. Juan jest zdziwiony brakiem reakcji ze strony Olmo po tym jak zdradził mu sekret swojej byłej żony. Mariana jest rozczarowana postawą Enriquety, która nie chce jej pomóc w ucieczce. Mimo wszystko, nie zamierza porzucać swoich planów. Tristán wręcza Pepie zaproszenie na ślub z Gregorią. Żebrak zapewnia akuszerkę, że zna Leonor.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 styczeń 2016         0 Komentarzy · 466 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Santa Diabla" odc. 133-139
Streszczenia odcinków


Odcinek 133

Alicia czuje się zdradzona przez Willy’ego. Willy Jr. powtarza Begoñii informację podsłuchaną z rozmowy Santy z Alicią – to Alicia zabiła George’a. Inés widzi, jak Santa i Humberto uprawiają seks. Alicia wyjaśnia Bárbarze, że to Willy oszpecił jej twarz w zemście za to, że posłała go do więzienia. Santa oświadcza Santiagowi, że wie o jego znajomości z Willym. Lucy znajduje ciało doktora Murraya w pokoju Santiaga.

Santiago czyni wyrzuty Inés, że nasłała na niego doktora Murraya i obarcza ją winą za to, co go spotkało. Patricio zawiadamia Humberta, że w kryjówce jego brata znaleziono zwłoki mężczyzny. Santa wyjawia Willy’emu, że Santiago wykradł partyturę jego kompozycji oraz jej zdjęcie, dlatego znał ją wcześniej, zanim ona poznała jego. Prosi go, by zadbał o ich syna, bo Santiago jest bardzo niebezpieczny i ma obsesję na jej punkcie.

Odcinek 134

Santiago porywa Lucy i zabiera ją do domku Robledów, by więzić w piwnicy. Begoña zapewnia Paulę i Willy’ego o niewinności Santy oraz wskazuje prawdziwą zabójczynię George’a – Alicię. Patricio zabiera Humberta do pokoju, który najmuje Santiago. Inés ostrzega Willy’ego przed Bárbarą. Mówi mu, że słyszała jak ona i Francisca zmawiały się przeciwko niemu. Francisca pragnie dowiedzieć się, co łączy Santę z Humbertem. Inés poznaje swoją córkę. Humberto jest zaniepokojony poziomem szaleństwa brata. Santiago zjawia się u niego z propozycją nie do odrzucenia – jeśli podpisze dokumenty, w których powierzy mu sprawowanie pieczy nad fortuną Canów, on wycofa wniesiony przeciwko niemu pozew.

Odcinek 135

Bárbara zarzuca Willy’emu, że ją oszukał oraz dowiaduje się, że George został zabity przez Alicię. Humberto zaskakuje Santiaga wiadomością o tym, że odkrył jego kryjówkę i wie o śmierci doktora Murraya. Santa proponuje Inés współpracę w ujęciu Santiaga, żeby powstrzymać go przed wyrządzeniem kolejnej krzywdy. Bárbara jedzie na posterunek policji z zamiarem pozwania Alicii.

Willy Jr. prosi matkę o przebaczenie oraz powtarza to, co usłyszał od Alicii na temat George’a. Lucy udaje się uwolnić, lecz gdy rzuca się do ucieczki, Santiago do niej strzela. Humberto namawia Ivána, żeby pojechał do Victorii i nie zostawiał jej samej. Policja szuka Alicii w jej domu. Santiago nakrywa Inés z Patriciem w swoim pokoju.

Odcinek 136

Patricio ucieka przed Santiagiem. Rani Rebecę i zamyka ją razem z Inés. Humberto przekonuje Santę do wyjazdu do Marrero razem z jej synem. Elisa dowiaduje się od Pancha o tym, że Alicia zabiła George’a. Willy uprzedza Alicię, że Bárbara wydała ją policji. Victoria przynosi Panchowi dokumenty prawdziwego zabójcy Ulisesa. Luchy zawiadamia Pancha, że została postrzelona. Inés mówi Humbertowi, że Santiago próbował ją zabić. Elisa wyrzuca Alicię z domu, gdyż nie chce jej więcej pomagać. Willy nie pozwala Sancie i Humbertowi zabrać jego syna. Santa ogląda zdjęcia Santiaga w jego pokoju. Nie ma wątpliwości, że mężczyzna zupełnie nie panuje nad swoim szaleństwem.

Odcinek 137

Pancho ratuje życie Lucy. Santiago rozkazuje ojcu Miltonowi udzielić mu ślubu z Santą. Francisca zwraca się do Willy’ego z prośbą o pomoc. Santa prosi Humberta, żeby nie pozwolił Santiagowi ich skrzywdzić. Razem z Inés i Panchem postanawiają zastawić na niego pułapkę. Alicia jest zdecydowana zemścić się na Bárbarze. Wchodzi do jej pokoju i oblewa jej twarz kwasem. Ojciec Milton uprzedza Franciscę przed chorym zachowaniem Santiaga. Willy wydaje Alicię policji. Iván szuka Victorii w „Złotej kończynie”. Santiago krąży wokół domu Santy…

Odcinek 138

Paula mówi Begoñii, że spodziewa się córeczki. Ojciec Milton radzi Sancie, żeby zwróciła się do policji o ochronę, bo grozi jej poważne niebezpieczeństwo ze strony Santiaga. Inés przypomina Santiagowi, że nie może wziąć ślubu z Santą, bo jest jej mężem. Santiago prosi ją o pomoc w znalezieniu nowej kryjówki. Francisca martwi się o Bárbarę, która może spróbować odebrać sobie życie, gdy zobaczy swoją twarz. Humberto obiecuje Sancie, że za wszelką cenę ochroni ją przed Santiagiem. Patricio grozi Victorii. Żąda wydania pieniędzy ze sprzedaży domu. Dochodzi do szarpaniny, wskutek której Patricio zostaje ranny. Bárbara zdejmuje bandaże ze swojej twarzy. Francisca ucieka z przerażenia na jej widok.

Odcinek 139

Santa ucieka razem z synem i Humbertem. Inés zdradza ich. Oświadcza, że nigdy nie wydałaby Santiaga, bo go kocha. Później wyjawia Santiagowi, w jaki sposób Santa planowała go schwytać. On odbiera jej życie, by móc ożenić się z Santą. Transito otwiera własną restaurację. Policja znajduje ciało zabitej Inés w pokoju hotelowym.

Santiago zmusza ojca Miltona do udzielenia mu ślubu z Santą. Później grozi Begoñii śmiercią, jeśli nie zrobi tego, co jej rozkaże. Lekarz uświadamia Franciscę i Danielę, że Bárbara już nigdy nie odzyska twarzy, jaką miała wcześniej. Pancho przyjeżdża do hotelu, w którym zabito Inés. Iván dekoruje dom ozdobami świątecznymi, żeby zrobić niespodziankę Victorii. Santa przyjeżdża pod adres, wskazany jej przez Santiaga. Na miejscu spotyka matkę i ojca Miltona.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 styczeń 2016         0 Komentarzy · 400 Czytań · Drukuj
 
 
Szósty sezon serialu „Sekret” od 8 lutego w TV Puls
Premiery w Polsce


Premiera szóstego sezonu hiszpańskiego serialu „Sekret” z Megan Montaner i Álexem Gadea w TV Puls. Emisja od 8 lutego w dni powszednie o godz. 10:20.

Widzowie hiszpańskiego serialu „Sekret” mogą odetchnąć z ulgą. 8 lutego TV Puls rozpocznie emisję szóstego i ostatniego sezonu pierwszego rozdziału o przygodach akuszerki Pepy, złożonego z 382 odcinków. Emisja w telewizji w dni powszednie o godz. 10:20.

Szósty sezon przyniesie wiele zmian u mieszkańców Puente Viejo. Pomimo komplikacji przy porodzie Emilia wyda na świat córeczkę. Gregoria zdecyduje się definitywnie opuścić miasteczko. Tristán pozna prawdę o swoim ojcu i zapragnie wyprowadzić się z Casony oraz zażąda od matki otrzymania należnej mu części rodzinnego majątku. Olma czeka wielka niespodzianka. W jego życiu pojawi się Isabel, z którą łączy go nie tylko namiętna przeszłość, ale także jej owoc, syn Fernando. Spełni się wreszcie wielkie marzenie Pepy o ślubie z Tristánem oraz założeniu z nim rodziny. Niestety, niespodziewany powrót ciężarnej Gregorii zburzy ich chwilową radość…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 styczeń 2016         0 Komentarzy · 362 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 307-311
Streszczenia odcinków


Odcinek 307

W 307. odcinku telenoweli „Sekret”: Olmo złości się na wieść, że Pepa wraca do Jaralu i planuje poważne zmiany. Emisja 11 stycznia o godz. 10:30 w TV Puls.

Francisca żąda wyjaśnień od Gregorii. Wyraża stanowczy sprzeciw jej decyzji o opuszczeniu Puente Viejo. Inaczej jest z Tristánem, który okazuje jej zrozumienie. Francisca wytyka synowi i córce, że dotąd nie obdarowali jej wnukiem.

Alfonso podejrzewa, że Juan daje się podpuszczać Enriquecie i planuje opłacić człowieka, który zabije jego teścia. Tristán dowiaduje się od Mauricia o dziwnym zachowaniu Raimunda oraz rodzeństwa Castañedów. Manuel i María Cristina wypytują Paquita o interesy Parda.

Papa przejmuje pacjentów Gregorii. Ani Tristán, ani Gregoria nie mają odwagi powiedzieć akuszerce, że zerwali zaręczyny. Pepa zamierza uderzyć Olma tam, gdzie zaboli go najbardziej. Wpada na pomysł urządzenia w Jaralu schroniska dla potrzebujących.

Odcinek 308

W 308. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa proponuje Gregorii, żeby porozmawiały jak kobieta z kobietą. Emisja 12 stycznia o godz. 10:30 w TV Puls.

Olmo publicznie grozi Pepie. Akuszerka nie daje się zastraszyć, zmuszając brata do ustąpienia. Soledad niepokoi się o Olma, który nie przychodzi na umówione spotkanie. Do tego spotyka Juana. Później dowiaduje się, co zatrzymało jej narzeczonego. Olmo zwraca się do Pedra z prośbą o powstrzymanie Pepy.

Alfonso popełnia błąd. Specjalista, którego radził się Raimundo okazuje się być adwokatem, a nie, jak przypuszczał, płatnym zabójcą. Obawia się, że gdyby Emilia dowiedziała się, co myślał, przestałaby go kochać.

Tristán zaczyna interesować się problemami Raimunda. Ten uspokaja go, że ma się znakomicie oraz wyraża nadzieję na odzyskanie zajazdu. Juan rozczarowuje go – nie zamierza spełniać jego żądania. Paquito prosi Norberta, żeby pomógł mu prześwietlić aptekarzy. Pepa dowiaduje się od Franciski o wyjeździe Gregorii bez Tristána. Zamierza rozmówić się z panią doktor jak kobieta z kobietą.

Odcinek 309

W 309. odcinku telenoweli „Sekret”: Francisca uświadamia Olma, że nieprędko się od niej uwolni. Emisja 13 stycznia o godz. 10:30 w TV Puls.

Pepa zachęca Gregorię do pozostania w Puente Viejo, lecz ona zdaje się być zdeterminowana do wyjazdu. Później namawia Tristána, żeby przekonał narzeczoną do zmiany zdania. Tristán odmawia, uznając takie zachowanie za przesadny egoizm.

Juan nie tylko stawia się Raimundo, ale także zwalnia go z pracy. Uważa, że jego groźby są bezpodstawne. Ulloa prosi o radę Tristána. Ten uprzedza go, by nie działał zbyt pochopnie i zobowiązuje się mu pomóc. Raimundo grozi Juanowi, że doniesie synom Lucia o tym, co zrobił.

Ojciec Gabriel prosi wuja o odwołanie polecenia przeniesienia księdza Anselma do innej parafii, by mógł pozostać w Puente Viejo. Maria Cristina dowiaduje się, że Paquito ma „zajęte noce” i wietrzy w tym podstęp. Soledad postanawia rozstać się na jakiś czas z Olmem i wspólnie uzgadniają motywy, którymi będą tłumaczyć swoją rozłąkę. Olmo myśli, że spełnił w wymagania Franciski, lecz tak nie jest. Żądania kobiety jeszcze się nie kończą.

Odcinek 310

W 310. odcinku telenoweli „Sekret”: Raimundo i Emilia dowiadują się, że Alfonso zabił Lucia. Emisja 14 stycznia o godz. 10:30 w TV Puls.

Francisca rozkazuje Olmowi poślubić jej córkę. Alfonso i Juan nie wiedzą, jak zareagować na groźbę Raimunda. Enriqueta proponuje im pozbyć się kłopotu, pozbawiając go życia. Alfonso wyznaje żonie i teściowi, że to nie Juan zabił Lucia, lecz on.

Aptekarze domyślają się, że Paquito knuje coś za ich plecami i bacznie go obserwują. Norberto spotyka się z Paquitem, by ostrzec go przed fałszywymi aptekarzami, którzy okazują się być bardzo niebezpieczni. Pada strzał…

Olmo przyjmuje Pedra w swoim domu. Burmistrz przynosi mu wieści w sprawie usunięcia schroniska dla potrzebujących założonego przez Pepę. Pepa przychodzi pożegnać Gregorię.

Odcinek 311

W 311. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa symuluje radość na wieść, że Gregoria i Tristán wyznaczyli datę ślubu. Emisja 15 stycznia o godz. 10:30 w TV Puls.

Gregoria rozkazuje woźnicy ruszyć zaprzęg. Alfonso opowiada Emilii i Raimundowi o tym, jak zabił Lucia. Paquito grzebie ciało Norberta, zabitego przez Manuela. Aptekarze mają nadzieję, że śmierć przyjaciela zwiąże ręce ich pracownikowi.

Soledad przyjmuje oświadczyny Olma. Następnie narzeczeni oznajmiają Francisce swoje zaręczyny. Olmo wyraża nadzieję, że Soledad obdaruje go dziećmi. Francisca rozkazuje córce ukryć przed przyszłym mężem, że jest bezpłodna.

Raimundo znika bez śladu. Emilia odsuwa się od Alfonsa. Gregoria wraca do Puente Viejo i spotyka się z Tristánem. Akuszerka spotyka ich na placu i dowiaduje się, że planują wziąć ślub za dwa tygodnie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 532 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Za głosem serca" odc. 169-183
Streszczenia odcinków


Odcinek 169

Laurito prosi José Luisa, żeby pozwolił mu być razem z Montserratą i Alejandrem. On odmawia, a co więcej oznajmia chłopcu, że wkrótce obdaruje go rodzeństwem. Alejandro ma żal do Macaria, że ukrył przed nim istnienie przyrodniej siostry. Ten powołuje się na złożoną przed laty przysięgę. Rosario wytyka José Luisowi, że powiedział Lauritowi o ciąży Montserrat. Uprzedza go, że to nie jego dziecko oraz zapowiada, że nie spocznie, dopóki Laurito nie odzyska prawdziwych rodziców. José Luis wpada w złość i wyrzuca kobietę z domu. Montserrat i Alejandro proszą Carlotę o wsparcie w konfrontacji z Ezequielem. José Luis przychodzi do domu Fabioli z nakazem aresztowania.

Odcinek 170

W 170. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Fabiola zdradza Montserracie, kim naprawdę jest Graciela. Emisja 11 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

María zamierza uwieść José Luisa, żeby przekonać się, co czuje Montserrat, gdy będąc z nim, rozmyśla o Alejandrze. Ezequiel traci zaufanie do żony i nie chce więcej sypiać z nią w jednym łóżku. Esmeralda zezwala Refugiowi zobaczyć się z synem. Mężczyzna pragnie zdobyć przebaczenie żony i odzyskać rodzinę. Ezequiel składa wizytę ojcu Anselmowi, żeby zawiadomić go o powrocie Alejandra. Montserrat i Alejandro odwiedzają Fabiolę. Kobieta skarży się, że została oszukana przez własną matkę, która namówiła ją do przelania wszystkich pieniędzy na jej konto i obiecała wspólną podróż, by ustrzec ją przed więzieniem. Jednocześnie uświadamia Montserrat, że ich matka naprawdę nazywa się Guadencia Jiménez i jest córką biednej szwaczki.

Odcinek 171

W 171. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Alejandro odzyskuje swoje nazwisko bez zeznań ojca Anselma. Emisja 11 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Fabiola opowiada Montserracie i Alejandrowi prawdziwą historię Gracieli. Dimitrio i Refugio rozmawiają z lekarzem sądowym na temat zwłok Pedra Mediny. Víctor przyjeżdża do nich razem z Nadią. By upewnić się, że ciało należy do jej męża, kobieta pyta lekarza, czy zmarły ma okaleczone jądra. Ten zapewnia ją, że tak. José Luis i María zastawiają pułpakę na Montserrat i Alejandra.

Ojciec Anselmo przyjeżdża do domu Mendozów w towarzystwie Ezequiela. Rosario, Alejandro i Montserrat witają go i zasypują pytaniami o to, co się z nim działo. Adolfo dowiaduje się od Josefiny, że ojciec Anselmo żyje. Zamierza rozmówić się z Ezequielem, który wmówił mu, że zabił księdza. José Luis zwraca wolność Montserracie i dziękuje jej, że była jego żoną. Ona również okazuje mu wdzięczność za hojny gest. Ojciec Anselmo idzie do sądu, by zaświadczyć, że Alejandro jest prawdziwym synem Benjamína. Sędzia nie przyjmuje jego zeznań, albowiem zjawił się za późno. Okazuje się, że nie są one jednak potrzebne, albowiem testament zmarłego oraz wyniki badań DNA wystarczyły, by Alejandro odzyskał swoje nazwisko.

Odcinek 172

W 172. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: María zaciąga Alejandra do łóżka, żeby zdenerwować Montserratę. Emisja 12 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Esmeralda mówi Nadii i Víctorowi, że planuje powrót do występów w „La escondida”. Montserrat przygotowuje się do wyprowadzki z domu José Luisa razem z synem. Ojciec Anselmo uświadamia Macaria, że gdyby uprzedził go wcześniej o więzi łączącej Fabiolę z Gracielą nie doszłoby do niejednej tragedii. María wysyła anonimowy list do Montserraty, w którym insynuuje jej, że Alejandro ją okłamuje. Później dzwoni do Alejandra i umawia się z nim. Montserrat nakrywa ich razem półnagich w łóżku, lecz nie daje się oszukać. José Luis wytyka Maríi, że go okłamała, zapewniając że naprawdę spotyka się z Alejandrem. Później wraca do domu i próbuje zatrzymać Montserratę. Sięga po broń i mierzy z niej do Alejandra, zmuszając go do wyjścia. Alejandro zapowiada, że wróci po swoją żonę.

Odcinek 173

W 173. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Víctor i Nadia zaręczają się. Fabiola trafia do aresztu. Emisja 12 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Alejandro pożycza od Macaria pistolet, żeby wrócić po Montserratę. Ojciec Anselmo na próżno usiłuje ostudzić jego nerwy. Alejandro zjawia się w domu José Luisa, oddaje strzał w powietrze i rozkazuje mężczyźnie zwrócić mu żonę. Montserrat schodzi do Alejandra przez balkon. José Luis także sięga po broń i próbuje powstrzymać Alejandra. Montserrat oświadcza mężczyźnie, że go nie kocha i nigdy nie będzie oraz że Alejandro jest miłością jej życia. Macario ściąga na pomoc Víctora. Wspólnymi siłami zmuszają José Luisa do opuszczenia broni. Ten zapowiada Montserracie i Alejandrowi, że nigdy nie zaznają szczęścia.

Fabiola zostaje przewieziona do aresztu dla kobiet. Montserrat i Alejandro świętują to, że znowu są razem, podczas gdy José Luis upija się i zaszywa się w sypialni, gdzie wspomina szczęśliwe chwile z ukochaną. Adolfo wyznaje ojcu Anselmo podczas spowiedzi, że jest Skorpionem oraz że chce przestać czynić zło, lecz nie wie, jak tego dokonać. Ksiądz namawia go do oddania się w ręce sprawiedliwości. Víctor oświadcza się Nadii. Kobieta z radością zgadza się zostać jego żoną.

Odcinek 174

W 174. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Montserrat wydaje na świat Rominę, córkę José Luisa. Emisja 13 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Ojciec Anselmo zaskakuje Maríę swoją wizytą. Ksiądz zdradza, że przychodzi z zamiarem sprowadzenia jej zbłąkanej duszy na właściwą drogę. Ona sugeruje mu, by lepiej zatroszczył się o Alejandra i Montserrat, bo zgotuje im istne piekło. Ksiądz odwiedza także z José Luisa z podobnymi intencjami. Powołuje się na wolę Boga, by otworzyć mu oczy ostatnie wydarzenia. Mężczyzna nie zamierza zrezygnować z Montserraty i dodaje, że Bóg był dla niego niesprawiedliwy. Adolfo planuje opuścić Agua Azul na jakiś czas. Ezequiel próbuje go zatrzymać, wyjaśniając, że w ten sposób naraża ich oboje i dla własnego dobra powinni trzymać się razem.

Mija jakiś czas. Nadia wybiera suknię ślubną. Montserrat i Alejandro przychodzą do ginekologa na kontrolę. José Luis chce być niej obecny. Ezequiel zamierza kandydować na stanowisko gubernatora stanu i rozpoczyna kampanię, podczas gdy Adolfo i Josefina odwiedzają kolejne sierocińce z zamiarem ofiarowania datków. Wszyscy zbierają się na celebracji zaślubin Nadii i Víctora. Dimitrio nie kryje zaskoczenia z powodu ponownego spotkania z Virginią.

Podczas wesela Montserrat czuje się źle i prosi Alejandra, by zawiózł ją do szpitala. Graciela wraca z podróży. Pedro nachodzi ją z żądaniem odwdzięczenia się za wcześniejsze przysługi. Kobieta zbywa go. Montserrat wydaje na świat córeczkę. Goście weselni dowiadują się o narodzinach dziewczynki i wznoszą toast na jej cześć.

Odcinek 175

W 175. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Fabiola odbiera sobie życie na oczach Gracieli. Emisja 13 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Refugio gratuluje José Luisowi, że został ojcem. Ten skarży się, że nie może nacieszyć się bliskością z córką z powodu Alejandra. Adwokat odwiedza Fabiolę w areszcie, by oznajmić jej, że jest wolna. Kobieta odmawia wyjścia z zamknięcia, bo nie ma dokąd pójść. Adwokat informuje ją, że działa z polecenia jej przyrodniego rodzeństwa, którzy oferują jej swoją pomoc, ale ona ją odtrąca.

Alejandro wznosi toast z Víctorem i Macariem z okazji narodzin Rominy. Pojawia się José Luis i insynuuje Alejandrowi, że powinien złożyć mu gratulacje. Alejandro oświadcza, że chociaż w żyłach Rominy nie płynie jego krew, kocha ją jak własną córkę. José Luis odpowiada, że czuje dokładnie to samo do Laurita. Alejandro złości się i wygania rywala, lecz ten mu się stawia.

Refugio pyta Esmeraldę, czy jest gotowa, żeby na powrót zostali rodziną. Jest rozczarowany jej niezdecydowaniem, a do tego złości się na wiadomość, że planuje dalej występować skąpo ubrana przed klientami jej lokalu. Fabiola przychodzi do Gracieli, żeby zarzucić jej, że ją okłamała. Kobieta próbuje się tłumaczyć, ale ona nie chce jej słuchać. Sięga po pistolet, przykłada go sobie do skroni i na oczach matki odbiera sobie życie.

Odcinek 176

W 176. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Graciela zostaje przewieziona do szpitala. Chce umrzeć. Emisja 14 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Adolfo oświadcza się Josefinie. Kobieta zgadza się za niego wyjść i wyznaje mu miłość. José Luis przychodzi do domu Montserraty i Alejandra, by zobaczyć córkę. Montserrat zarzuca mu, że nie dotrzymuje warunków umowy, a do tego próbuje odebrać jej prawa do opieki nad córką. José Luis odpowiada jej, że jest taka sama jak Graciela, co źle wróży wychowaniu Rominy. Montserrat policzkuje go.

Carlota prosi Dimitria i Montserratę, żeby odwiedzili matkę, która zupełnie się zapuściła. Dimitrio okazuje obojętność. Pedro dzwoni do Adolfa, żeby go nastraszyć. Adolfo ratuje Josefinę przed potrąceniem przez samochód. Víctor powstrzymuje Nadię przed położeniem się do łóżka, do którego ktoś podrzucił skorpiony.

Montserrat i Dimitrio odwożą matkę do szpitala. Kobieta żali się, że jest dla nich utrapieniem. Oboje odpowiadają, że zbiera żniwa tego, co sama zasiała. Nadia domyśla się, że Pedro stoi za podrzuceniem skorpionów do jej sypialni. Víctor jest zaintrygowany reakcją José Luisa, który nie okazał zaskoczenia, ani nie skomentował ich podejrzeń co do tego, że Pedro żyje.

Odcinek 177

W 177. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Refugio jest zawiedziony, gdy José Luis ukrywa przed nim prawdę. Emisja 14 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Graciela posądza Carlotę o próbę wyrzucenia jej z domu. Montserrat przypomina matce, że sprzedała go ciotce. Ta zgłasza chcęć odzyskania byłej własności. Dimitrio wytyka matce, że ma dość pieniędzy, by zamieszkać, gdziekolwiek zapagnie. Josefina odkrywa, że Adolfo stróżował pod jej domem, bo zobaczył jak jakieś podejrzane osoby kręciły się wokół niego. Zaprasza go do środka na śniadanie. Víctor uspokaja Nadię zapewnieniem o tym, że Dimitrio wyjaśni sprawę śmierci Pedra. Ona niepokoi się na myśl o tym, że jej koszmar jeszcze się nie zakończył.

Montserrat dowiaduje się, że jej matka jest ciężko chora i odmawia leczenia, bo chce żeby Bóg zabrał ją do Fabioli. Esmeralda poznaje i zachwyca się piosenkarzem o imieniu Erick. On zaprasza ją na obiad. Dimitrio i Refugio przychodzą do José Luisa, żeby wypytać go o noc, w której zniknął Pedro. Refugio nie wierzy w to, że jego przyjaciel był zdolny do zabicia mężczyzny i pozbycia się jego ciała.

Odcinek 178

W 178. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Montserrat podejrzewa, że José Luis kryje Pedra Medinę. Emisja 15 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Nadia opowiada Montserracie o incydencie ze skorpionami oraz podejrzeniach o tym, że Pedro żyje. Kevin przychodzi do kawiarni i wypytuje o Macaria. Dominga dowiaduje się, że mężczyzna jest synem jej męża i chce go poznać. José Luis przyłącza się do Montserraty, Laurita i Rominy, gdy spotyka ich w restauracji. Co więcej, odbiera telefon kobiety, gdy dzwoni do niej Alejandro, i próbuje dokuczyć rywalowi. Alejandro ubliża mu i żąda rozmawiać z Montserratą, by ostrzec ją o grożącym jej niebezpieczeństwie ze strony José Luisa. Dominga przedstawia Macariowi jego syna, Kevina. Josefina wyznaje Nadii w sekrecie, że Adolfo jej się oświadczył i planują się pobrać. Montserrat zarzuca José Luisowi, że współpracuje z Pedrem Mediną. Ostrzega go, że jeśli tak jest, nigdy więcej nie zobaczy córki.

Odcinek 179

W 179. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: María przebiera się za Montserratę, by uwieść Alejandra. Emisja 15 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Montserrat znajduje na swoim samochodzie napis „zdzira” i myśli, że to sprawka José Luisa. On wytyka jej, że sama urobiła sobie taką reputację w miasteczku. Pedro porywa Adolfa, żeby go szantażować. Rozkazuje mu zabić Ezequiela albo w przeciwnym razie on odegra się na jego narzeczonej. Graciela prosi syna, żeby jej nie opuszczał i mocno przytulił. Adolfo zabija dwoje ludzie Mediny, którym ten polecił dać mu nauczkę. Refugio jest zazdrosny o nowego znajomego Esmeraldy i urządza jej scenę.

José Luis przeszkadza Montserrat, gdy ta idzie do swojego pokoju, żeby przygotować się do kąpieli. Tłumaczy się, że jako szef policji chciał sprawdzić, czy ona i jej dzieci mają się dobrze. Informuje ją również, Alejandro został zatrzymany za to, że mu ubliżył oraz go pobił. Refugio zarzuca Esmeraldzie, że umawia się z innym mężczyzną, choć jest jego żoną. Ona przypomina mu, że są w separacji oraz dodaje, że każdego dnia przekonuje się, że powinni żyć osobno. María przebiera się za Montserratę, po czym odwiedza Alejandra na komisariacie i próbuje go uwieść.

Odcinek 180

W 180. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Ksiądz Anselmo ostrzega Ezequiela przed niebezpieczeństwem. Emisja 18 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Macario skarży się ojcu Anselmowi, że odkąd pojawił się Kevin, Dominga nie poświęca mu już dość uwagi. Ksiądz namawia mężczyznę, żeby znalazł wspólny język z synem i wykorzystał daną mu szansę od Boga. Montserrat odwiedza męża w areszcie. Alejandro początkowo wygania ją, gdyż omyłkowo bierze ją za Maríę. Później przeprasza i usprawiedliwia się. María dostaje obsesji na punkcie Alejandra i daje się ponieść wyobraźni.

Po zwolnieniu z aresztu Alejandro wypomina José Luisowi, że wtargnął do jego domu podczas jego nieobecności. Adolfo przychodzi do ojca Anselma, żeby się wyspowiadać. Ponieważ nie daje się namówić przez księdza do wyjawienia policji nieczystych zamiarów Pedra Mediny, ten postanawia działać na własną rękę i spieszy ostrzec Ezequiela przed grożącym mu niebezpieczeństwem. Alejandro wręcza żonie w prezencie samochód. José Luis nakrywa ich na pocałunku i zauważa nowy nabytek Montserrat.

Odcinek 181

W 181. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Adolfo dokonuje nieudanego zamachu na życie Ezequiela. Emisja 18 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Erick śpiewa Esmeraldzie piosenkę napisaną specjalnie dla niej. Dominga jest zachwycona talentem chłopaka, co wcale nie podoba się jej zazdrosnemu mężowi. Adolfo strzela do Ezequiela, gdy ten wygłasza przemówienie wyborcze. Montserrat wpada w panikę, kiedy podczas jazdy nowym samochodem widzi twarz José Luisa w lusterku i powoduje wypadek. María ponownie przebiera się za Montserratę i nachodzi Alejandra, tym razem w jego domu. Mężczyzna rozkazuje ochroniarzom wyprowadzić natrętną kobietę oraz zakazuje im wpuszczać ją do środka.

Ezequiel zabrania żonie wychodzić z domu z obawy o jej życie. Montserrat obwinia José Luisa o spowodowanie stłuczki. On odpiera jej zarzuty i tłumaczy, że był wtedy w swoim biurze, i ma na to świadków. Na dodatek ostrzega ją, że nadmieni o incydencie sędziemu, albowiem niepokoi się o córkę. Montserrat zarzuca mu, że próbuje ją zdyskredytować przed sądem z zemsty. Przekonany, że Adolfo spełnił jego rozkaz, Pedro oznajmia szwagrowi, że zyskał kilka dodatkowych dni życia dla ukochanej Josefiny. Adolfo nie pozwala mu jej skrzywidzić oraz zapowiada, że już nigdy więcej nikogo nie zabije. Pedro uważa jednak inaczej.

Alejandro prosi Montserratę, żeby opowiedziała mu, jak doszło do stłuczki. Kiedy dowiaduje się, że stoi za tym José Luis, jest zdecydowany porozmawiać z nim jak mężczyzna z mężczyzną. Montserrat powstrzymuje go, gdyż uważa, że José Luis szuka pretekstów, by na powrót umieścić go w areszcie. Adolfo martwi się na wieść, że Ezequiel przeżył. Ezequiel proponuje José Luisowi, że zdradzi mu prawdziwą tożsamość Skorpiona, jeśli pomoże mu wyjechać z kraju. José Luis prosi prosi Refugia, żeby go krył. Alejandro wypomina José Luisowi, że z jego winy omal nie doszło do tragedii, w której mogła ucierpieć jego żona. José Luis zasłania się zmyślonym alibi, a Refugio go kryje. Ezequiel przeraża się, gdy widzi jak Pedro grozi Carlocie bronią.

Odcinek 182

W 182. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Rosario zostaje porwana. Alejandro podejrzewa, że to sprawka Pedra. Emisja 19 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Pedro zmusza Ezequiela, by przyznał się przed żoną, że jest przemytnikiem i zbrodniarzem, oraz że był marnym policjantem i tylko dzięki niemu został awansowany. Ezequiel prosi Carlotę o przebaczenie. Wyjaśnia, że zrobił to wszystko, by jej zaimponować, gdyż inaczej nigdy nie zwróciłaby na niego uwagi, po czym rzuca się do ucieczki. Pedro dokucza kobiecie, mówiąc jej, że naiwnie ufała mężczyźnie, który cały czas ją oszukiwał, by w końcu porzucić dla ratowania własnej skóry.

Alejandro upewnia się, że José Luis próbował zastraszyć jego żonę i rzuca się na niego z pięściami. Dimitrio rozdziela ich, gdy przynosi informację o ataku Pedra Mediny na ciotkę Carlotę. José Luis czuje się zdradzony przez Refugia. Ten przypomina mu, ile razy łamał przepisy, by go ratować. Ezequiel zwraca się o pomoc do Esmeraldy. Ona odwraca się do niego plecami z obawy o własne bezpieczeństwo.

Zrozpaczona Carlota wyznaje rodzinie, że wyszła za mąż za zbrodniarza oraz tchórza. María uprzedza Adolfa, że Ezequiel chce się dogadać z marynarką, by uciec z kraju. Alejandro wyjaśnia żonie, że José Luis nie chce zaakceptować ich miłości, choć zgodzili się umożliwić mu codzienne wizyty u Rominy i uważa, że razem z Pedrem zmawiają się, by znów zadać im cios. Ezequiel proponuje Dimitriowi, że wyda Skorpiona w zamian za pomoc w opuszczeniu Meksyku. Rosario zostaje porwana. Alejandro jest przekonany, że porywaczem jest Pedro Medina.

Odcinek 183

W 183. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Adolfo zapowiada Maríi, że ją zabije, jeśli odkryje jej zdradę. Emisja 19 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Carlota przychodzi do Dimitria z żądaniem rozmówienia się z Ezequielem. Refugio usiłuje zmusić Ezequiela do wyjawienia tożsamości Skopriona. Ten obiecuje współpracę tylko pod warunkiem, że spełnione zostanie jego żądanie. Alejandro rozkazuje José Luisowi wskazać kryjówkę Pedra Mediny, którego obwinia o porwanie Rosario. Ten zapiera się, że o niczym nie wie i umywa ręce. Pedro wytyka Adolfowi, że nie wywiązał się z powierzonego mu zadania. Ponownie grozi mu, że zemści się na Josefinie, jeśli znów go zawiedzie.

Carlota policzkuje męża i ubliża mu. Pedro wyjawia Rosario, że z winy jej syna jest „niekompletnym” mężczyzną i zapowiada, że zgotuje mu prawdziwe piekło. Montserrat zakazuje matce wmawiać Lauritowi, że Rosario nie żyje. Graciela przypomina córce, jak groźny potrafi być Pedro oraz podkreśla, że dał pistolet Fabioli, którym ta odebrała sobie życie. Montserrat uświadamia matkę, że również skrzywdziła córkę, odbierając jej wszystkie pieniądze oraz wmawiając zmyślone historie. Ta broni się i wyjaśnia, że stała na rozdrożu i zdecydowała się pomóc jej, zwracając testament, przy pomocy którego Alejandro dowiódł o swojej niewinności, przez co skazała Fabiolę na więzienie.

Pedro rozkazuje Maríi zabić Rosario, na wypadek gdyby jego spotkało coś złego. Adolfo domyśla się, że Pedro nie działa sam i podejrzewa, że María mu pomaga. Ona próbuje go zmylić i mówi, że Pedro przy pierwszej okazji pozbawiłby ją życia. Ezequiel wręcza Pedrowi pistolet i namawia do popełnienia samobójstwa.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 347 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kotka" odc. 92-103
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 92

W 92. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda odkrywa, że Cichy i Fela są jej prawdziwymi rodzicami. Emisja 11 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Mariano informuje Esmeraldę o telefonie od adwokata reprezentującego interesy niejakiego Juana Garzy i pyta, czy go zna. Ona zaprzecza. Pablo uprzedza Centavita, że Virginia cierpi na dziedziczną chorobę, która może pozbawić ją życia, jeśli zajdzie w ciążę. Zdradza mu także w tajemnicy, że jego siostra nie jest biologiczną córką Lorenzy. Chłopak jest zdeterminowany, by poślubić ukochaną, nawet jeśli nigdy nie mieliby mieć dzieci.

Tilico nalega na mecenasa Gutiérreza, by skontaktował się z Pablem, jeśli Mariano nie da mu prędko odpowiedzi. Esmeralda upewnia się, że Cichy i Fela są jej rodzicami. Pablo skarży się bratu, że nieznany mu mężczyzna upomina się o prawa do opieki nad jego dziećmi. Mariano uważa, że zaszła pomyłka. Cichy raduje się na myśl, że córka go zaakceptowała i może wykrzyczeć to na wszystkie strony świata.

Lorenza podejrzewa, że Gisela nasłała mężczyznę, który uważa się za ojca dzieci Esmeraldy, choć ta wszystkiego się wypiera. Agustín czuje się poniżony, gdy Esmeralda przychodzi się nim zająć z powodu symulowanej dysfunkcji Lorenzy. Mecenas Gutiérrez przypomina Pablowi, że jego małżeństwo z Esmeraldą zostało anulowane, dlatego nie ma żadnego prawea do dzieci, które zostały zarejestrowane pod nazwiskiem matki.

Odcinek 93

W 93. odcinku telenoweli „Kotka”: Inés nie zgadza się zostać żoną Garabata. Pablo uderza Tilika. Emisja 12 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Tilico chwali się Garabatowi, że wie, kim są jego rodzice oraz co się z nimi stało, ale niczego mu więcej nie zdradza. Wyraża jedynie nadzieję, że zechce zemścić się na ludziach, którzy doprowadzili do ich śmierci. Mariano jest zły na brata, że poszedł do kancelarii bez niego. Zarzuca mu, że ulega impulsom, przez co ściąga na siebie problemy.

Mecenas Gutiérrez uprzedza Tilico o konieczności przeprowadzenia badań DNA. Mężczyzna odmawia i ma czelność oświadczyć Pablowi, że jest ojcem dzieci Esmeraldy. Pablo najpierw go uderza, a później domaga się, by zdradził imię osoby, która płaci mu za mówienie kłamstw. Esmeralda domyśla się, że dzieje się coś niedobrego, wszyscy to przed nią ukrywają. Garabato oświadcza się Inés i wręcza jej pierścionek zaręczynowy. Dziewczyna wpada w złość na wiadomość, że ów pierścionek jest kradziony i odrzuca propozycję zaręczyn.

Odcinek 94

W 94. odcinku telenoweli „Kotka”: Mariano planuje zdemaskować Tilika. Pablo prowokuje Giselę. Emisja 13 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Doña Rita wychodzi za mąż za Chácharasa. Lorenza oznajmia Giseli, że wykorzystuje Esmeraldę do opieki nad Agustínem, by przy okazji nastawić ją przeciwko Pablowi. Mariano uprzedza Cichego, że Juan Garza upiera się, że jest ojcem dzieci Esmeraldy. Ten prosi go o zachowanie dyskrecji tak długo, jak będzie to możliwe. Esmeralda odkrywa, że sekret, o którym nikt nie chce jej powiedzieć dotyczy osoby Juana Garzy.

Tilico wmawia Garabatowi, że jego ojciec zginął z winy ojca Esmeraldy, zaś jego matkę zabił ojciec Pabla i namawia go do zemsty na oprawcach jego rodziców. Pablo usiłuje zmusić Giselę, żeby przyznała się, że wymyśliła intrygę z fałszywym ojcem dzieci Esmeraldy, ale ona wszystkiego się wypiera i udaje niewinną.

Mariano zakrada się do mieszkania Tilica, żeby zdobyć dowody jego kłamstwa. Niestety zostaje przyłapany na gorącym uczynku przez Tilica, który grozi mu wezwaniem policji. Ponieważ mężczyzna nie ma odwagi spełnić swoją groźbę, Mariano domyśla się, że kieruje nim strach przed konsekwencjami, albowiem ciążą już na nim inne zarzuty.

Odcinek 95

W 95. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo zostaje uwolniony od kontraktu z Giselą. Emisja 14 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Tilico pokazuje Garabatowi dowody na to, że jego rodzice zostali zabici. Proponuje mu zemstę, lecz na swoich warunkach. Javier podejrzewa, że Lorenza symuluje chorobę, żeby zatrzymać Esmeraldę blisko siebie. Także Agustín uprzedza Esmeraldę o planach Lorenzy, lecz ona mu nie wierzy. Pablo zarzuca matce, że oszukuje jego ukochaną, żeby jej dokuczyć. Jarocha pragnie spotkać się z Juanem Garzą, żeby dowiedzieć się, kim naprawdę jest.

Gisela zapowiada Esmeraldzie, że wybiera się w długą podróż do Europy z zamiarem sprzedania dzieł Pabla. Prosi o wybaczenie za całe zło, jakie wyrządziła jej i Pablowi, ale ona nie wierzy w jej skruchę. Lorenza donosi Esmeraldzie o pojawieniu się mężczyzny, który podaje się za ojca jej dzieci. Zdradza jej także, że udało mu się zasiać wątpliwości u Pabla, albowiem przedstawił dowody na swoją prawdomówność.

Mariano oznajmia Pablowi, że został zwolniony ze zobowiązań podpisanych w umowie z Giselą. Lorenza zawiadamia Giselę, że Esmeralda wpadła w ich pułapkę i zaczyna powątpiewać w szczerość Pabla. Agustín zwierza się Esmeraldzie, że w młodości był zakochany w jej matce, lecz teraz pała do niej nienawiścią. Pablo ponownie naciska na Tilica, żeby wydał osobę, która płaci mu za udział w intrydze, lecz on jedynie straszy go, że powinien zapomnieć o Esmeraldzie, bo nie zostanie jego żoną.

Odcinek 96

W 96. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda czuje się oszukana przez Pabla. Do tego zaczyna wątpić w Agustína. Emisja 15 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Tilico wręcza mecenasowi Gutiérrezowi sfałszowane wyniki badań DNA na ojcostwo. Pablo drze je na kawałki i zapowiada, że nikt nie odbierze mu dzieci. Adwokat ma dość sporu obu mężczyzn. Postanawia rozmówić się z Esmeraldą. Micaela wytyka Doménicowi, że ściąga cierpienie na Esmeraldę za to, że nie odwzajemniła jego uczuć. Esmeralda nie chce odejść od Agustína, choć ten odtrąca ją i obraża. Pablo przeprasza Esmeraldę, że nie powiedział jej wcześniej o problemach z Juanem Garzą, który upomina się o prawa do ich dzieci. Esmeralda ma żal do Pabla, że ponownie nie był z nią szczery. Agustín prosi Lorenzę, żeby nie przysyłała więcej Esmeraldy, lecz ona ignoruje jego życzenie. Esmeralda podejrzewa, że to Agustín zatrudnił Juana Garzę, żeby jej dokuczyć.

Odcinek 97

W 97. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda zrywa z Pablem z powodu braku zaufania. Emisja 18 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda chce się spotkać sam na sam z Juanem Garzą. Lorenza insynuuje Pablowi, że Esmeralda nie chce, by towarzyszył jej podczas spotkania z domniemanym ojcem jej dzieci, gdyż coś ich ze sobą łączyło. Jarocha przekonuje Cichego, że powinien okazać córce więcej zaufania, bo potrafić bronić tego, co jest jej niczym prawdziwa kotka. Esmeralda upiera się przy tym, że sama rozmówi się z Juanem i proponuje Pablowi, żeby spotkali się, gdy już będzie po wszystkim. Pablo nie słucha jej i zjawia się nieproszony w trakcie rozmowy Esmeraldy z Tilikiem. Dziewczyna wytyka mu, że jej nie ufa i zrywa z nim. Później opowiada o wszystkim Agustínowi. Esmeralda oznajmia ojcu, że zerwała z Pablem. Cichy obiecuje, że wyrówna rachunki z jej niedoszłym mężem.

Odcinek 98

W 98. odcinku telenoweli „Kotka”: Tilico ostrzega Esmeraldę, że wywiezie jej dzieci z kraju. Emisja 19 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda mówi ojcu, że Agustín pomógł jej zrozumieć, że walczy o miłość niemożliwą. Pablo zarzuca ojcu, że opłaca usługi Tilica, lecz ten tylko śmieje mu się w twarz. Mercedes prosi Ritę, żeby odczytała z kart, jaka przyszłość czeka Esmeraldę. Kobieta wyczytuje z nich, że choć wiele osób nienawidzi dziewczynę, tylko jedna osoba naprawdę chcę ją zniszczyć. Dowiaduje się z nich również, że Lorenza spiskuje przeciwko Esmeraldzie, choć dobrze się przy tym maskuje.

Pablo prosi Esmeraldę o rozmowę, ale ona nie tylko nie chce go więcej słuchać, ale i widzieć. Javier wykorzystuje okazję i oświadcza się Esmeraldzie. Ona nie zgadza się zostać jego żoną, gdyż wciąż kocha Pabla. Pablo nie daje za wygraną. Chociaż wraca do Esmeraldy, ona ponownie go odtrąca. Postanawia zaszyć się w pracy i wyjechać do Valle de Bravo z malarką imieniem Vicky Suárez, która właśnie wróciła z Europy i zgodziła się zostać jego mentorem.

Lorenza uprzedza Giselę o planach jej syna. Esmeralda przychodzi na spotkanie z Tilikiem i żąda usłyszeć prawdę o tym, kto płaci mu za farsę, w której bierze udział. On jednak nie zdradza jej żadnych nazwisk, a do tego zarzuca, że jest kłamczuchą oraz ostrzega, że wywiezie jej dzieci z kraju.

Odcinek 99

W 99. odcinku telenoweli „Kotka”: Gisela zabiera broń Garabatowi i strzela do Pabla. Emisja 20 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda jest w rozpaczy. Obawia się, że straci dzieci tak samo jak i Pabla. Żeby temu zapobiec postanawia wyjechać gdzieś daleko. Garabato skarży się Giseli, że nie pozwala mu zająć się Esmeraldą. Kobieta zapowiada, że wspólnie z inną osobą zniszczy nie tylko ją, ale także Agustína i Pabla. Mariano wytyka Esmeraldzie, że odtrąciła Pabla, gdy przyszedł z nią porozmawiać, a teraz rozpacza, bo nie ma go nie przy niej. Jarocha także uświadamia jej, że postąpiła niesprawiedliwie wobec Pabla. Uważa, że zaszkodziła jej zbytnia zażyłość z rodziną Martínezów-Negrete.

Damián uprzedza Esmeraldę, że podczas rozprawy Juan Garza przedstawi swoich świadków. Mariano zobowiązuje się odnaleźć dowody na jej obronę. Lorenza zamierza iść na salę rozpraw, by nacieszyć się widokiem porażki Esmeraldy. Agustín domyśla się, że jego żona maczała palce w intrydze, której celem jest odebranie Esmeraldzie jej dzieci. Gisela rozkazuje Garabatowi zabić Pabla. Kiedy on odmawia, postanawia sama odebrać życie temu, którego rzekomo kocha. Sędzia myśli, że Pablo nie przejmuje się losem swoich dzieci skoro nie zjawił się na rozprawie. Pablo zostaje postrzelony.

Odcinek 100

W 100. odcinku telenoweli „Kotka”: Sędzia odbiera Esmeraldzie prawa do opieki nad dziećmi. Emisja 21 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Inés mówi Ricie, że jest umówiona z parą, która chce zaadoptować jej dziecko. Garabato nie wie, co zrobić po tym jak Gisela postrzeliła Pabla. Esmeralda myśli, że Pabla nie obchodzi los jego dzieci, dlatego nie zjawił się na rozprawie. Mariano nie może dodzwonić się do brata.

Doménico zostaje wezwany na świadka. Włoch nazywa Esmeraldę puszczalską i przyznaje, że jej oświadczył, ale ta go odtrąciła, żeby oddać się Juanowi Garzie. Esmeralda zarzuca mężczyźnie, że wziął pieniądze za mówienie nieprawdy. Sędzia ostrzega Esmeraldę, żeby zamilkła, bo rozkaże ją zatrzymać, a wtedy jej dzieci trafią pod opiekę ojca.

Garabato prosi Ritę o pomoc w uratowaniu życia Pablowi. Sędzia przyznaje opiekę nad dziećmi Esmeraldy ich domniemanemu ojcu – Juanowi Garzie. Esmeralda błaga sędziego, żeby nie odbierał jej dzieci. Cichy nie ma wątpliwości, co do tego, że sędzia został przekupiony. Damián i Mariano składają apelację. Eugenia obiecuje Tilikowi, że otrzyma resztę zapłaty po tym jak odda jej dzieci Esmeraldy. Zdradza mu, że pomysłodawczynią planu jest Lorenza, która zamierza odesłać dzieci tam, gdzie jest ich miejsce – na śmietnisko –, by nikt ich nie odnalazł. Mariano nie wierzy Agustínowi, gdy ten informuje go, że Lorenza uknuła całą intrygę przeciwko Esmeraldzie. Esmeralda ucieka z domu razem z dziećmi i zaszywa się na składowisku.

Odcinek 101

W 101. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda szuka azylu na śmietnisku dla siebie i swoich dzieci. Emisja 22 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Rita spieszy na ratunek Pablowi. Mariano domyśla się, że coś poważnego musiało zatrzymać Pabla przed dotarciem do sądu. Prosi Edgara, żeby zmobilizował służby do kontynuowania jego poszukiwań. Vicky wmawia im, że Pablo sam zdecydował o wyjeździe i zdradził jej, że przed czymś ucieka. Rey uważa, że Garabato go oszukał. Tony wstawia się za nim i tłumaczy, że zatrzymały go ważne sprawy. Lorenza modli się o przebaczenie za swoje winy.

Cichy szuka Esmeraldę na śmietnisku. Garabato prosi Esmeraldę, żeby nauczyła go opiekować się dzieckiem. Policja poszukuje Esmeraldy. Mieszkańcy śmietniska kryją dziewczynę. Cichy wyjaśnia Marianowi, że Esmeralda ukryła się, żeby sąd nie odebrał jej dzieci. Sędzia uprzedza Damiana, że jeśli Esmeralda nie zwróci dzieci ich ojcu, trafi za kratki. Cichy zarzuca sędziemu, że jest skorumpowany oraz ostrzega, że skończy w więzieniu. Tilico żąda od Eugenii zapłaty. Ona przypomina mu, że nie spełnił części umowy, w której zobowiązał się oddać jej dzieci Esmeraldy.

Odcinek 102

W 102. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo traci pamięć. Gisela wmawia mu, że są małżeństwem i zabiera do swojego mieszkania. Emisja 25 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Mecenas Gutiérrez rezygnuje z dalszego reprezentowania interesów Tilica i zarzuca mu, że działa z polecenia osoby trzeciej. Fela i Cichy myślą, że ich córka zdradziła Jarochy, gdzie się ukrywa, ale ona zapewnia ich, że o niczym nie wie. Damián uprzedza Cichego, że ludzie ze składowiska będą kryć Kotkę i nie pomogą im w poszukiwaniach.

Pablo odzyskuje przytomność, lecz nie rozpoznaje ani Rity, ani Giseli. Rita uświadamia kobietę, że Pablo stracił pamięć i przekonuje ją, by wykorzystała to na swoją korzyść. Wyjaśnia, że nigdy nie uważała syna Lorenzy i Agustín za odpowiedniego mężczyznę dla Esmeraldy. Gisela wmawia Pablowi, że są małżeństwem oraz że został postrzelony przez szaloną kobietę, imieniem Esmeralda, która ma obsesję na jego punkcie.

Rita obiecuje Giseli, że jej nie wyda, jeśli szczodrze ją wynagrodzi. Agustín dokucza żonie, nazywając ją jędzą, wzgardzoną przez pierworodnego syna. Lorenza w odwecie życzy mu śmierci. Pablo chce odbudować życie u boku swojej domniemanej żony Giseli.

Odcinek 103

W 103. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza i Mariano dowiadują się, że Pablo zamieszkał z Giselą. Emisja 26 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Gisela zabiera Pabla do swojego domu. Przyrzeka mu, że wyleczy go swoimi pocałunkami, ale on ją odtrąca i uskarża się na silne bóle głowy. Zaczyna sobie przypominać wydarzenia z przeszłości i zarzuca kobiecie, że to ona do niego strzeliła. Gisela twardo upiera się przy wersji, że jest niewinna. Esmeralda namawia sąsiadki, żeby zajęły się robieniem naszyjników i bransoletek.

Lorenza udaje zatroskaną i wypytuje Mariana o Esmeraldę. On zdradza jej, że podobnie jak Cichy uważa, że dziewczyna wróciła na śmietnisko. María pomaga Esmeraldzie uciec przed policją. Lorenza doznaje szoku, gdy spotyka Pabla w mieszkaniu Giseli, a ten w ogóle jej nie rozpoznaje. Gisela wyjaśnia kobiecie, że jej syn został postrzelony i sugeruje, by przypisały przestępstwo Kotce.

Mariano nie wierzy w to, że jego brat zamieszkał z kobietą, która budzi w nim odrazę. Postanawia złożyć mu wizytę. Gisela uprzedza go, że jeszcze tego samego wieczora oboje z Pablem wyruszają w podróż do Włoch. Cichy niepokoi się brakiem wieści o córce. W dodatku kończy się czas wynegocjowany przez Mariana u sędziego na ratunek dla Esmeraldy.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 479 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Włoska narzeczona" odc. 63-66
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 63

W 63. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella i Pedro postanawiają walczyć o swoją miłość. Emisja 18 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella obiecuje Pedrowi, że pomoże jego ojcu. Roxana obraża Włoszki ze złości, gdy Gael spóźnia się, by odebrać ją z dyskoteki. Aníbal zgrywa niewinnego przed Julietą i próbuje oczernić Sergia w jej oczach. Pedro zapowiada, że dowiedzie o niewinności ojca.

Belinda usiłuje pozbyć się Osvalda z domu, lecz on nie chce wyjść, dopóki nie pozna wyników badań DNA. Pedro ponawia przed Fiorellą propozycję ucieczki. Wyznaje jej, że jest jedyną kobietą, którą kocha. Włoszka obiecuje, że będzie walczyć o ich miłość. Julieta proponuje Aníbalowi, żeby wycofał pozew przeciwko Sergiowi, a ona zgodzi się na rozwód na jego warunkach. Mężczyzna zarzeka się, że nie miał wpływu na zatrzymanie jej kochanka oraz dodaje, że rani go jej brak zaufania.

Doña Eloisa dowiaduje się z telewizji o zatrzymaniu Sergia i gani Dantego za to, że o niczym jej nie powiedział. Diana mówi Vittoriowi, że otrzymała telefon od człowieka, który zapewnia, że Fiorella oszukała go przed opuszczeniem Włoch. Doña Eloisa chce zwolnić Fiorellę.

Odcinek 64

W 64. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Sonia wręcza Pedrowi sfałszowane wyniki badań DNA. Emisja 19 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Julieta wstawia się za Fiorellą przed Eloisą. Pedro wyjaśnia babci, że Włoszka próbowała pomóc jego ojcu. Starszej kobiecie nie podoba się, że jej wnuk trzyma stronę Fiorelli. Sonia jest szczęśliwa, gdyż okazuje się, że spodziewa się dziecka Osvalda. Belinda namawia ją, żeby pokazała Pedrowi fałszywe wyniki badań i zwabiła go w swoją sieć. Diana wmawia Vittoriowi, że Fiorella jest oszustką. Benito i Gael myślą, że Giannie zostało tylko kilka miesięcy życia. Postanawiają wspierać ją i dotrzymywać towarzystwa.

Osvaldo zakazuje Fabiowi zbliżania się do jego żony. Fiorella przekazuje wiadomość, którą podsłuchała z rozmowy Sonii z matką, o tym że ojcem jej dziecka jest Osvaldo. Luciano zawiadamia Pedra, że jego ojciec zostanie zwolniony z aresztu. Pedro daje do zrozumienia Sonii, że poznał już wynik badania. Ona mówi mu, że okłamała męża, żeby ten ją nie zabił, albowiem naprawdę spodziewa się jego dziecka, a na dowód swoich słów wręcza mu sfałszowane wyniki.

Odcinek 65

W 65. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro i Fiorella rozmawiają o dziecku, które mogliby mieć. Emisja 20 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Sonia zapewnia Pedra, że jest z nim w ciąży, ale nie zgadza się powiedzieć o tym Osvaldowi. Pedro dowiaduje się, że jego ojciec został brutalnie pobity. Gianna mówi siostrze, że Benito dziwnie się zachowuje. Fiorella sugeruje jej, że jest w niej zakochany. Belinda uprzedza Sonię, żeby działała roztropnie, gdyż w przeciwnym razie jej plan spali na panewce. Roxana próbuje dojść do porozumienia z Gianną, lecz z ich rozmowy szybko wywiązuje się nowa kłótnia.

Pedro wyjaśnia Fiorelli, że Sonia spodziewa się jego dziecka, chociaż Osvaldo myśli coś innego. Włoszka dochodzi do wniosku, że nie jest jej pisane być z Pedrem, dlatego wraca do zamiaru poślubienia Vittoria. Benito uświadamia Roxanę, że Gianna jest śmiertelnie chora i wkrótce umrze. Dziewczyna podsłuchuje ich rozmowę i wyjaśnia Benitowi oraz Gaelowi, że opacznie zrozumieli słowa lekarza. Pedro wyznaje Fiorelli, że chciałby mieć z nią dziecko.

Odcinek 66

W 66. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro dowiaduje się od Fiorelli, że został oszukany przez Sonię. Emisja 21 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro chce powiedzieć Osvaldowi prawdę o ciąży Sonii, ale ona przekonuje go, żeby tego nie robił. Vittorio wspomina Fiorelli o telefonie od Włocha, który zarzuca jej oszustwo. Dziewczyna przyznaje, że nie spłaciła całego długu właścicielowi mieszkania. Doña Eloisa rozkazuje Dantemu pozbyć się Vinicia Garrido, gdyż stanowi zagrożenie. On przypomina starszej kobiecie, że Vinicio jest w śpiączce.

Sonia zapewnia matkę, że udało jej się ugadać Pedra oraz zapowiada, że da jej pieniądze na mieszkanie. Belinda nie chce się wyprowadzać z rancza i szantażuje córkę, żeby ta jej nie wyrzucała. Dante obiecuje doñii Eloisie, że znajdzie sposób na pozbycie się Vincia i jego córki. Kobieta tłumaczy mu, że nie chce ich zabijać, a jedynie utrzymać jak najdalej od swojej rodziny. Później prosi Fiorellę, żeby przyglądała się uważnie Federice i uprzedziła ją, jeśli dostrzeże coś dziwnego. Fiorella dowiaduje się, że Pedro został oszukany przez Sonię i natychmiast mu o tym donosi.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 484 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Santa Diabla" odc. 129-132
Streszczenia odcinków


Odcinek 129

Humberto ostrzega Begoñę przed chorym psychicznie bratem, który może skrzywdzić Santę. Santiago usiłuje zgwałcić Santę. Ona ratuje się, ogłuszając go. Następnie wzywa na pomoc Franciscę. Tymczasem Santiago ucieka z domu. Arturo wręcza Marze bilety lotnicze. Iván nie poddaje się wobec choroby Victorii. Ona namawia go, żeby ją zostawił i zapamiętał taką, jaka jest teraz. Później planuje wystawić na sprzedaż swój dom.

Bárbara proponuje Danieli, żeby przerwała ciążę. Begoña informuje Franciscę o zatrzymaniu Humberta. Santa odwiedza go w areszcie. Begoña prosi Santiaga, żeby zostawił jej córkę w spokoju. Humberto wmawia Sancie, że to Santiago zabił Vicentego i porzucił przy niej ciało zmarłego, żeby ją wrobić. Patricio jest zdezorientowany zachowaniem Santiaga. Ojciec Milton zostaje zaatakowany w kościele.

Odcinek 130

Tránsito informuje Victorię i Pancha, że Patricio ma nowego szefa i ukrywał się w „Złotej kończynie”. Alicia ucieka ze szpitala i porywa Franciscę. Humberto zostaje postawiony przed sądem. Ma czterdzieści osiem godzin na pokazanie wyciągu z kont bankowych. Santiago uświadamia Inés, że od początku wiedział o tym, że sfingowała ich porwanie, żeby obwinić Santę.

Pancho prosi René o pomoc w odszukaniu Patricia, który działa jako tajny agent. Alicia zabiera Franciscę do kościoła i zamyka ją w trumnie. Humberto przyznaje się Sancie, że zbił fortunę dzięki współpracy z Franco Garcíą. Santa podejrzewa, że Humberto zabił nie tylko Vicentego, ale także Franco.

Odcinek 131

Santa prosi Santiaga o wycofanie pozwu przeciwko Humbertowi. Alicia chce się ukryć w domu Elisy. Santiaga składa bratu ofertę, w której stawką jest jego wolność. Santa namawia Humberta do jej przyjęcia. Daniela nie zamierza przerywać ciąży, aby po urodzeniu dziecka oddać je adopcji. Inés śledzi Santiaga.

Francisca uwalnia się i pomaga ojcu Miltonowi. Willy słyszy jak kobieta mówi księdzu, że to Alicia ich skrzywdziła. Santa poznaje prawdę na temat Santiaga. Jest rozczarowana faktem, że mężczyzna okłamywał ją od samego początku, gdy poznali się na cmentarzu. Humberto próbuje przeciągnąć Patricia na swoją stronę. Proponuje mu trzykrotną stawkę, za jaką pracuje dla jego brata. Inés zaskakuje Santiaga w jego kryjówce. On przekonuje ją, by się do niego przyłączyła.

Odcinek 132

Santiago dostaje ataku, gdy Inés wspomina mu o doktorze Murray’u. Alicia planuje wymusić pieniądze od Santiaga. Inés zdradza lekarzowi, gdzie ukrył się Santiago. Alicia pojawia się w domu Pauli i spotyka syna Santy. René wskazuje Panchowi kryjówkę Patricia. Willy Jr. podsłuchuje rozmowę matki z Alicią i odkrywa, że został oszukany w sprawie zabójstwa George’a.

Santa dowiaduje się, że Santiago i Willy poznali się w więzieniu. Santiago próbuje udusić doktora Murray’a, gdy ten przychodzi do jego nory. Santa uświadamia sobie, że popełniła błąd, planując zemstę na Humbercie i została oszukana przez tych, którym ufała. Humberto wykorzystuje okazję i prosi ją o kolejną szansę na bycie razem.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 310 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Odmienić los" odc. 1-5
Streszczenia odcinków


Odcinek 1

W 1. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Po śmierci ojca Lola zostaje przygarnięta przez ciotkę Martę. Emisja 11 stycznia o godz. 12:30 w TV Puls.
Odcinek 1

José Carrero jest poważnie chory i ma wysoką gorączkę. Prosi Lolę, by sprowadziła swoją matkę chrzestną, Lorenzę. Kiedy dziewczynka zachodzi do domu kobiety, drzwi otwiera jej syn, Marcelo. Aquiles zaczepia Lolę i wytypuje ją o zdrowie ojca. Lorenza wychodzi przywitać Lolę, lecz dziewczynki już nie ma. Wkrótce ojciec Loli umiera i zostaje pochowany. Dziewczynka trafia pod opiekę ciotki Marty, która czyni z niej swoją służącą.

Choć mijają lata Marcelo nie może przestać rozmyślać o Loli. Silvana i Priscila wracają z Paryża i wpadają z niezapowiedzianą wizytą do Lorenzy. Kobieta gani Nacha i Juana za zadawanie się z rodziną Galeano. Silvana przekonuje Priscilę, że muszą wkupić się w łaski Lorenzy. Marta zabiera Lolę na zakupy, by nosiła jej rzeczy. Obładowana rzeczami dziewczyna upuszcza je w trakcie przechodzenia przez ulicę. Nadjeżdżający z boku Marcelo hamuje samochód w ostatniej chwili, unikając potrącenia Loli.

Odcinek 2

W 2. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Po wielu latach Marcelo przypadkowo odnajduje Lolę. Emisja 11 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.
Odcinek 2

Marcelo pomaga Loli pozbierać upuszczone pudełka z zakupami oraz wyznaje, że nigdy nie zapomina raz widzianej twarzy. Aquiles zastanawia się, jaki los spotkał Lolę. Marta wyraża się niepochlebnie na temat matki Loli, co bardzo złości dziewczynę. Marcelo chwali się matce, że odnalazł Lolę. Silvana oznajmia Priscilii, że ma prawo domagać się całej fortuny jej męża. Angelina jest zazdrosna o Lolę, która zawróciła w głowie Marcelowi i nazywa ją żebraczą. Marcelo składa wizytę Marcie, by upewnić się, że Lola naprawdę istnieje i mieszka w jej domu. Samuel wyznaje Marcie, że zakochał się w Loli od pierwszego wejrzenia. Kobietę zżera zazdrość i zarzuca Loli, że kradnie jej narzeczonego.

Odcinek 3

W 3. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola ucieka z domu ciotki i ukrywa się na cmentarzu w rodzinnym mieście. Emisja 12 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.
Odcinek 3

Marta nie pozwala Loli odejść z domu. Dochodzi do szarpaniny, po której Marta upada i traci przytomność. Lola próbuje ją reanimować. Gdy zawodzi, wpada w przerażenie. Przekonana, że zabiła ciotkę podejmuje się desperackiej ucieczki z domu. Tymczasem Marta dochodzi do siebie i myśli, że jej podopieczna postradała zmysły. Lola wraca do Horneros i idzie na cmentarz, gdzie został pogrzebany jej ojciec. Pablo zaczepia ją. Dostrzegłszy przerażenie na jej twarzy, domyśla się, że zrobiła coś złego.

Aquiles odkrywa, że Lola wróciła i postanawia ją śledzić, by zmusić do spłacenia długu jej zmarłego ojca. Juana plotkuje z Nicolasą na temat krewnych Lorenzy. Policja przyjeżdża na cmentarz. Lola obawia się, że jest poszukiwana. Marcelo informuje matkę, że widział Lolę. Kobieta nakazuje mu nie spuszczać dziewczyny z oczu. Silvana i Priscila wybierają się na spacer po miasteczku i przypadkiem zaglądają do baru „Los Gozosos”. Lola prosi Pabla o pozwolenie na zamieszkanie na cmentarzu.

Odcinek 4

W 4. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo rozpoczyna poszukiwania Loli. Marta skarży mu się na bratanicę. Emisja 13 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.
Odcinek 4

Lorenza pyta Marcela, czy widział ponownie Lolę. Angelina i Marcelo kłócą się w obecności znajomych o cel swojej wakacyjnej podróży. Marcelo wyprowadza się z mieszkania. Lola wyznaje Pablowi, że prawdopodobnie zabiła własną ciotkę. Marcelo dowiaduje się od Marty, że Lola uderzyła ją w głowę, a potem zrzuciła ze schodów i uciekła. Komisarz Romero zaczyna interesować się cmentarną jaskinią, w której zaszyła się Lola.

Priscila pyta Lorenzę, czy jej mąż oraz mąż jej sąsiadki Reginy umarli w tym samym czasie. René namawia matkę, żeby przestała żywić urazę do Lorenzy i pogodziła się z nią. Członkowie rodziny Galeano wybiera się na cmentarz, by odwiedzić grób ojca. Zaglądają do jaskini i spostrzegają, że coś się w niej rusza. Aquiles wypytuje Pabla o Lolę. Lola wybiera się nocą nad jezioro, by popływać. Custodia i Pánfila zgłaszają policji, że widziały ducha na cmentarzu. Komisarz odsyła je po pomoc do księdza.

Odcinek 5

W 5. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola zostaje napadnięta. Pablo powstrzymuje niedoszłych gwałcicieli. Emisja 14 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.
Odcinek 5

Komisarz Romero informuje Fabiána o licznych skargach na jego bar. Wspomina mu także o „zbłąkanej duszy”, która nawiedza cmentarz. Wkrótce plotka o cmentarnym widmie obiega całe miasteczko. Pablo nie jest zadowolony z nocnych wycieczek Loli z obawy o jej bezpieczeństwo. Marcelo znów rozmyśla o Loli

Lola wraca nad jezioro. Troje oprychów usiłuje ją zgwałcić. Pablo spieszy dziewczynie na ratunek i zostaje mocno pobity. Przyjeżdża policja i zatrzymuje niedoszłych gwałcicieli, zaś Pabla prosi o złożenie zeznań. Komisarz wydaje nakaz przeszukania domu Pabla. Kiedy nic w nim nie znajduje, wysyła swoich ludzi na cmentarz. W domu rodziny Galeano dochodzi do eksplozji. Regina gani René za jego eksperymenty. Silvana insynuuje Priscili, że powinna zainteresować się starszymi synami z rodziny Galeano, których nazywa „dobrymi partiami”. Custodia i Pánfila ponownie widzą rzekome widmo. Lola kradnie ze sklepu kiełbasę, żeby zaspokoić kilkudniowy głód.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 styczeń 2016         0 Komentarzy · 362 Czytań · Drukuj
 
 
Odmienić los. Danna Garcia i Segundo Cernadas w nowej telenoweli w TV Puls
Telenowele


Polska premiera telenoweli "Odmienić los" (tytuł oryginalny "Bella calamidades") - burzliwej historii współczesnego Kopciuszka - już w poniedziałek, 11.01.2016, o godz. 12.30 w TV Puls. O czym jest kolumbijski serial "Odmienić los"? Kim są bohaterowie, jacy aktorzy znaleźli się w obsadzie? Gwiazdami liczącej 140 odcinków telenoweli "Odmienić los" są Danna Garcia i Segundo Cernadas.

O czym jest telenowela "Odmienić los"?

Dolores Carrero (Danna Garcia), na którą wołają Lola, jest piękną kobietą. Osierocona w dzieciństwie, jako mała dziewczynka nie miała łatwego życia, wychowywana przez despotyczną ciotkę, która traktowała ją jak swoją służącą.

Pewnego dnia Lola uciekła od nieprzyjaznej krewnej do rodzinnej wioski i zamieszkała... na cmentarzu.

Kolejnym szczęśliwym dniem w życiu młodej piękności było spotkanie przystojnego Marcelo Machado (Segundo Cernadas), do którego wzdycha wiele kobiet. Lola i Marcelo zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Lecz ludzka zawiść stanie na przeszkodzie ich uczuciu.

"Odmienić los" od poniedziałku do piątku o godz. 13.30 w TV Puls. Premiera 11.01.2016 o godz. 12.30 (dwa odcinki).


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 styczeń 2016         0 Komentarzy · 450 Czytań · Drukuj
 
 
Lista #AñoEnTwitter
Newsy


Twitter meksykański opublikował listę #AñoEnTwitter listę gwiazd o największej liczbie zwolenników. Wśród nich znalazły się: Dulce Maria, Thalia i Anahi.

1.@paurubio
2.@Anahi
3.@thalia
4.@EugenioDerbez
5.@ChespiritoRGB
6.@werevertumorro
7.@DulceMaria
8.@GalileaMontijo
9.@OMARCHAPARRO
10.@CH14_
Dodał:  Wiola dnia 08 styczeń 2016         0 Komentarzy · 427 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 482 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twoja ulubiona telenowela z obecnie emitowanych to:

Odmienić los

Oblicza miłości

Moja nadzieja

Zranione uczucia

Włoska narzeczona

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

mercclassic
26.08.2016
a od kiedy?

Natasia128
22.08.2016
Sekret wraca do TV Puls

Natasia128
18.08.2016
Simplemente Maria od 5 Września w TV4

Mayte
17.07.2016
Co się dzieje ? Nie ma nic nowego . 😥Wogóle podoba mi się Teledysk Anahi 😘.

Wiola
16.05.2016
Niestety nie wiem :/

Mayte
14.05.2016
Ale na internecie bo nie dam rady oglądać w telewizji?

Wiola
09.05.2016
Soy Luna od 16 maja o godz. 18:00 na kanale Disney Channel

Mayte
08.05.2016
A ten nowy film z Tini będzie w lipcu w polskich kinach ?? I gdzie na necie mogę darmowo obejrzeć soy luna ? Proszę o odpowiedz

Wiola
14.04.2016
poszukać innego źródła informacji...

Wiola
14.04.2016
dom, rodzinę dla których też muszę znaleźć czas. Myślę, że czytelnicy którzy są ze mną od dawna to rozumieją, Ty jesteś tu zaledwie miesiąc a już masz jakieś pretensje i roszczenia. Zawsze możesz posz

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

16,019,010 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie