Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 982
Najnowszy Użytkownik: hzbskcwdox
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
confirmed
Telenowele
Ranking najładniejsz...
Kochamm
Opinie
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [16]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Błyskotliwa kariera sceniczna Lali Espósito
Notka


Argentyńska aktorka i piosenkarka Lali Espósito, odtwórczyni roli Esperanzy w telenoweli „Moja nadzieja”, mimo młodego wieku odniosła wielki sukces.

Lali Espósito ma 24 lata. Jest piosenkarką i aktorką. Jako dziesięciolatka uciekła z domu, by wziąć udział w castingu do programu „Corazones”. Przypadkiem pomyliła adresy i zgłosiła się na przesłuchania do serialu młodzieżowego „Rincón de luz”. Producentka Cris Morena wybrała ją spośród rzeszy kandydatek i zaoferowała ekskluzywny dziesięcioletni kontrakt na udział we wszystkich kolejnych produkcjach. Tak trafiła do obsady seriali „Floricienta”, „Chiquititas sin fin” i „Casi ángeles”. Ten ostatni odniósł ogromny sukces w Argentynie, Hiszpanii i Izraelu, także za sprawą zespołu Teen angels złożonego z czołówki młodych aktorów.

W 2011 roku zagrała drugoplanową rolę w telenoweli „Kiedy się uśmiechasz”, a dwa lata później w „Solamente vos” z Natalią Oreiro. Równolegle rozpoczęła pracę nad pierwszą solową płytą pt. „A bailar”, która trafiła na rynek w marcu 2014 roku i przez dwa tygodnie była najlepiej sprzedającym się krążkiem w Argentynie. Rok później zagrała pierwszą główną rolę w – emitowanej obecnie przez Czwórkę – telenoweli „Moja nadzieja”. Ponadto użyczyła swojego głosu do większości utworów, jakie znalazły się na ścieżce dźwiękowej telenoweli, w tym do „Tengo esperanza”, który słychać w czołówce.

Obecnie pracuje nad drugim albumem, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. Lali zdradziła, że jedną z piosenek napisała z myślą o Marianie Martínezie, odtwórcy roli księdza Tomása w „Mojej nadziei”, a prywatnej jej narzeczonym.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 marzec 2016         0 Komentarzy · 628 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kotka" odc. 104-122 ost.
Streszczenia odcinków


Odcinek 104

W 104. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda nie chce opuścić kryjówki z obawy o bezpieczeństwo swoich dzieci. Emisja 27 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Pablo nie zgadza się na wyjazd z Meksyku, dopóki nie odzyska pamięci. Gisela wmawia mu, że Włochy to idealne miejsce na to, by odświeżył sobie wspomnienia szczęśliwych chwil, które tam spędzili. On jednak upiera się, że jego życie było dużo znacznie bogatsze, niż to, o którym mu opowiada, zaś powracające w pamięci sceny i twarze utwierdzają go w tym przekonaniu. Policja uprzedza Cichego i Felę, że jeśli nie wskażą miejsca ukrycia ich córki, ta zostanie oskarżona o porwanie dzieci i trafi do więzienia, natomiast oni zostaną uznani za jej wspólników.

Javier skarży się Manuelowi, że Esmeralda zupełnie zignorowała jego troskę o nią i o jej dzieci, które pokochał jak swoje. Bardziej złości go jednak myśl, że dziewczyna rozpacza, bo Pablo nie zjawił się w sądzie. Tilico żąda od Eugenii zapłaty. Irytuje się, gdy ta odsyła go do Lorenzy. Garabato przedstawia się Cichemu jako syn Bruna de la Fuente i chce wiedzieć, dlaczego zabił jego ojca. Mężczyzna tłumaczy, że działał w obronie własnej i opowiada mu o tym, jak Bruno zmówił się z Agustínem, żeby pozbawić go całej fortuny, a kiedy jego matka odkryła prawdę, Agustín zabił ją dla ratowania własnej skóry i obarczył winą Tilica. Zdradza mu również, że jego rodziny majątek został zamrożony, żeby mógł się u niego upomnieć.

Gisela prosi Lorenzę, żeby przekonała syna do wyjazdu do Włoszech. Pablo nie czuje się komfortowo w mieszkaniu Gisela i chce się wyprowadzić. Cichy i Tingas udają kłótnię, żeby zmusić Esmeraldę do opuszczenia kryjówki. Dziewczyna wyjaśnia ojcu, że nie wróci do domu dopiero wtedy, gdy ona i jej dzieci będą bezpieczne.

Odcinek 105

W 105. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo prosi Esmeraldę, żeby pozwoliła mu z nim zamieszkać i zostaje przyjęty. Emisja 28 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda nie chce przyjąć pomocy od ojca, który proponuje jej wynajęcie mieszkania w jakiejś ekskluzywnej dzielnicy lub nawet w innym stanie, i jest szczęśliwa z powrotu na śmietnisko. Gisela szuka Pabla w domu Cichego. Fela i Jarocha przeganiają ją. Cichy prosi Esmeraldę, żeby zgodziła się wysłuchać Pabla i wyjaśniła z nim nieporozumienia.

Mariano i Gisela naskakują na siebie, gdy przypadkowo się ze sobą spotykają. Mariano wyśmiewa ją, że wciąż ugania za mężczyzną, który w ogóle nie zwraca na nią uwagi. Esmeralda jest zaskoczona, gdy Pablo jej nie rozpoznaje. Mężczyzna tłumaczy, że nie wie, co się z nim stało, ale chce być przy niej. Ona zgadza się go przyjąć, lecz tylko do czasu, aż dojdzie do siebie. Gisela żali się Lorenzie, że Mariano ją poniżył, natomiast jej drugi syn zniknął bez śladu. Lorenza uspokaja ją, albowiem myśli, że Pablo nie odnajdzie Esmeraldy, bo jej nie pamięta.

Garabato odwiedza Inés, żeby podzielić się z nią ostatnimi odkryciami. Inés nie wierzy w to, że czeka na niego spadek po rodzicach i jest zdecydowana sprzedać ich dziecko. Mariano oznajmia matce, że Pablo i Esmeralda są razem w bezpiecznym miejscu. Lorenza próbuje wydusić od syna informacje o miejscu ukrycia obojga, żeby następnie przekazać je policji.

Odcinek 106

W 106. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo i Mariano odkrywają, że Lorenza uknuła intrygę przeciwko Esmeraldzie. Emisja 29 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Javier odwiedza Vicky, żeby dowiedzieć się, czy ma jakieś wieści na temat Pabla. Edgar jest zdumiony jego przejęciem losami Esmeraldy. Javier oświadcza, że zakochał się w córce Cichego i zamierza walczyć o jej miłość. Mecenas Osorio informuje Cichego, że wywalczył zwolnienie z aresztu dla Inés. Vicky rozpacza, gdyż miała nadzieję, że uda jej się zainteresować Javiera, lecz ten zupełnie stracił głowę dla Esmeraldy. Mariano uświadamia Javiera, że Esmeralda znalazła się w skomplikowanej sytuacji i nie ma pojęcia, gdzie jest, ani z kim.

Policja przyjeżdża na śmietnisko i dokonuje zatrzymania Esmeraldy oraz odbiera jej dzieci. Lorenza chce uczcić moment triumfu. Agustín uprzedza żonę, że wkrótce jej synowie poznają prawdę, a wtedy ją znienawidzą. Mariano domyśla się, że jego matka wskazała policji kryjówkę Esmeraldy i chce wiedzieć, dlaczego go zdradziła. Inés zapowiada swój powrót do gangu oraz chęć sprzedaży dziecka. Garabato proponuje, że odkupi od niej niemowlę, ale ona stanowczo odmawia.

Lorenza rozkazuje Tilicowi porzucić dzieci Esmeraldy na śmietnisku. Damián i Pedro odkrywają jej plany. Kobieta rzuca się do ucieczki, lecz Pablo ją zatrzymuje. Następnie próbuje zrzucić całą winę na Tilica, lecz ten zdradza ją i oświadcza, iż wynajęła go, żeby udawał ojca Esmeraldy. Pablo zwraca dzieci ich matce.

Odcinek 107

W 107. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza przerywa ślub Virgnii, żeby powiedzieć jej prawdę o chorobie. Emisja 1 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Lorenza nie zamierza się poddać i oznajmia Agustínowi, że obmyśla kolejny plan. Mecenas Osorio informuje Cichego, że skorumpowany sędzia, który odebrał Esmeraldzie jej dzieci, został już zatrzymany. Damián uważa, że Lorenza powinna podzielić los. Cichy pragnie uprzedzić Esmeraldzie i Pablowi, że niebawem odbędzie się ślub Virginii. Pablo wyznaje Esmeraldzie, że choć niewiele pamięta z przeszłości, jest pewny swojego uczucia do niej i prosi, żeby pozwoliła mu się zdobyć na nowo.

Gisela usiłuje przetłumaczyć Pablowi, że Esmeralda jest winna jego niedoli oraz że to ona jest prawdziwą miłością jego życia. Całuje go i pyta, co poczuł. On z obojętnością odpowiada, że nic. Virgina i Centavito stają przed ołtarzem. Lorenza przychodzi, żeby przerwać ceremonię ślubną i uświadamia córkę, że cierpi na poważną chorobę i jeśli zajdzie w ciążę, może nawet stracić życie. Virginia myśli, że matka ją okłamuje, lecz ona zapiera się, że mówi prawdę oraz wyznaje, że jest córką jej siostry, która zmarła przy porodzie z powodu tej samej choroby.

Centavito oznajmia przyszłej teściowej, że wie o chorobie Virginii, lecz mimo to chce ją poślubić, a jeśli zapragną mieć dziecko, mogą ubiegać się o adopcję. Ojciec Rivas wyprasza Lorenzę z kościoła. Virgina prosi księdza, żeby kontynuował ceremonię. Centavito przysięga Virginii, że zestarzeją się razem, szczęśliwi, i nie będą sami, ale w otoczeniu dzieci i przyjaciół.

Odcinek 108

W 108. odcinku telenoweli „Kotka”: Tilico potrzebuje pieniędzy, by uciec z kraju i porywa Jarochę dla okupu. Emisja 2 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Lorenza obwinia Cichego o to, że Esmeralda i Pablo są razem. Mężczyzna mówi jej, że była naiwna, jeśli nie wierzyła w miłość jej syna i jego córki. Lorenza sięga po broń i próbuje zabić Cichego, lecz oddaje niecelny strzał. On wyprasza ją z domu i grozi wezwaniem policji. Pablo uskarża się na bóle głowy. Chwilę później zaczyna sobie przypominać zdarzenia z przeszłości. Lorenza mówi Agustínowi o swojej porażce w próbie zabicia Cichego. Zarzuca sobie, że zawiodła także jako żona i matka.

Mariano porównuje matkę do Giseli, z tą różnicą, że ta druga nie kryje swojej prawdziwej natury. Razem z Pablem obiecują Lorenzie, że nie zostawią jej na pastwę losu, lecz będą trzymać się od niej na dystans. Lorenza na próżno próbuje zatrzymać synów przy sobie wyznaniem skruchy i obietnicą że się zmieni. Esmeralda radzi Jarochy, żeby opowiedziała Pedrowi o swojej przeszłości, jeśli planuje z nim poważny związek. Kobieta boi się, że wtedy zostanie odtrącona.

Tilico żąda od Rity pieniędzy na ucieczkę. Ona odmawia mu pomocy, a Chácharas przegania go na cztery wiatry. Pablo zwierza się Esmeraldzie, że odzyskał pamięć i wie, jak bardzo ją srzywdził, dlatego przyzedł prosić ją o przebaczenie. Esmeralda uważa, że oboje nie są bez winy i mówi, że jeśli pewnego dnia wrócą do siebie, to już na zawsze. Tilico bezwstydnie prosi Esmeraldę o pieniądze. Javier dopytuje się Esmeraldy o jej decyzję w sprawie małżeństwa. Dziewczyna prosi o dodatkowy czas. Tilico porywa Jarochę. Esmeralda niepokoi się brakiem wieści o kobiecie…

Odcinek 109

W 109. odcinku telenoweli „Kotka”: Gisela zostaje zatrzymana. Tilico żąda wysokiego okupu za życie Jarochy. Emisja 3 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Inés i Rey zostają wspólnikami w porwaniu Jarochy. Tilico dzwoni do Esmeraldy i Cichego z żądaniem dwudziestu milionów pesos okupu. Grozi, że jeśli zawiadomią policję, nie zobaczą więcej kobiety żywej. Pedro prosi Esmeraldę i Cichego, żeby mu zaufali i zezwolili na przeprowadzenie akcji ratunkowej na jego zasadach. Zapewnia, że nie zrobi niczego, co naraziłoby życie porwanej.

Gisela zostaje zatrzymana przez policję pod zarzutem usiłowania zabicia Pabla. Esmeralda domyśla się, że Tilico przetrzymuje Jarochę gdzieś na śmietnisku. Postanawia zwrócić się do Garabata i jego bandy z prośbą o pomoc w poszukiwaniach. Pablo chce jej towarzyszyć. Lorenza informuje Agustína, że Gisela próbowała zabić ich syna, a ją oszukać. Mężczyzna odpowiada jej z sarkazem, że w tym momencie jest skłonny pomyśleć, że jedyni dobrzy ludzie mieszkają na śmietnisku.

Virginia wyznaje mężowi, że chce pozostawić po sobie jakiś ślad na świecie i proponuje mu, żeby postarali się o dziecko. Esmeralda uświadamia Ritę, że jej syn po wyjściu z więzienia przysporzył im samych problemów. Lorenza przychodzi do domu Cichego z zamiarem poproszenia Esmeraldę o przebaczenie. Cichy nie wierzy w szczerość jej intencji i nakazuje jej odejść.

Odcinek 110

W 110. odcinku telenoweli „Kotka”: Fela i Cichy odnawiają przysięgę małżeńską. Gisela chowa się na śmietnisku. Emisja 4 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Mercedes insynuuje Cichemu, że tym razem wyznanie Lorenzy może być szczere, lecz jemu trudno jest w to uwierzyć i podejrzewa, że kobietę obleciał strach przed więzieniem. Garabato mówi Esmeraldzie, że Rey dziwnie się zachowuje. Agustín nie potrafi znieść widoku żony wywołującej współczucie. Lorenza prosi Mariana, żeby pomógł jej odzyskać zaufanie Esmeraldy, ale on uświadamia matkę, że na to jest już za późno. Tilico zdradza Inés, że planuje zabić Jarochę, gdy tylko otrzyma pieniądze, żeby ta nie wydała ich policji.

Tilico wpada w pułapkę zastawioną przez Pedra. Przerażony myślą, że miałby spędzić kolejne lata w zakładzie karnym, przystawia sobie broń do skroni i naciska spust. Sędzia informuje Damiána, że Gisela trafi do szpitala psychiatrycznego, gdzie zostanie oceniony jej stan zdrowia i na jego podstawie zostanie wydany wyrok. Damián zapewnia sędziego, że kobieta udaje chorą. Jarocha dziękuje Esmeraldzie za uratowanie jej życia. Esmeralda informuje ją o samobójczej śmierci Tilica i namawia do szczerej rozmowy z Pedrem.

Cichy mówi Esmeraldzie, że Gisela oszukała sędziego sfingowaną chorobą, żeby uciec. Kobieta szuka azylu na śmietnisku i rozmyśla o zemście na wszystkich, którzy ją skrzywdzili. Cichy proponuje Feli, żeby odnowili swoją przysięgę małżeńską. Esmeralda wyznaje Javierowi, że nie odwzajemnia jego miłości.

Odcinek 111

W 111. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda przyjmuje oświadczyny Pabla. Cichy wybacza Lorenzie. Emisja 5 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Chacharas przekonuje Jarochę, że Pedro zrozumie, że popełnił błąd i do niej wróci, a ona powinna na niego cierpliwie czekać. Pablo wręcza Esmeraldzie pierścionek zaręczynowy. Dziewczyna zgadza się zostać jego żoną. Lorenza nie może znieść myśli, że obaj synowie nią gardzą. Pedro wraca do Jarochy i wyznaje jej, że chciałby się z nią zestarzeć.

Fela i Cichy odnawiają przysięgę małżeńską. Tymczasem Agustín umiera i ani trochę nie żałuje zła, które wyrządził. Cichy bierze udział w pogrzebie swojego największego wroga. Gisela przygląda się, jak Pablo i Esmeralda przechadzają się po śmietnisku. Javier oznajmia Manuelowi, że przyjął ofertę pracy w Niemczech. Przed wyjazdem chce jeszcze pożegnać się z Esmeraldą.

Esmeralda proponuje ojcu, żeby wybaczył Lorenzie i odstąpił od zamiaru wtrącenia jej do więzienia. Argumentuje swoją prośbę faktem, że chodzi o matkę jej przyszłego męża. Cichy jest skłonny ustąpić. Nadchodzi dzień ślubu Esmeraldy i Pabla. Lorenza z trudem powstrzymuje niesmak, jaki wywołuje w niej widok syna i Kotki razem.

Odcinek 112

W 112. odcinku telenoweli „Kotka”: Virginia dowiaduje się, że jest w ciąży. Pablo i Esmeralda pobierają się. Emisja 8 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Pablo i Esmeralda pobierają się. Gisela rozlewa benzynę przed kościołem z zamiarem podłożenia ognia. Edgar nakrywa ją i próbuje odciągnąć od niecnego zamiaru. Rita przyznaje się Chacharasowi, że Pablo i Esmeralda napotkali tak wiele trudności na swojej drodze, że straciła wiarę w szczęśliwe zakończenie. Esmeralda żegna się z Javierem i przyznaje, że będzie za nim tęskniła. Lorenza udaje szczęśliwą z powodu ślubu syna. Edgar doprowadza Giselę do ośrodka psychiatrycznego.

Virginia mdleje. Doktor Guillén oznajmia Centavitowi, że jego żona spodziewa się dziecka. Garabato mówi Inés, że policja nie ściga jej za porwanie Jarochy i uważa, że życie dało jej drugą szansę. Następnie wręcza jej pierścionek zaręczynowy i proponuje małżeństwo. Dziewczyna odpowiada, że kochała go takim, jakim był kiedyś i bez względu na to jak bardzo będzie bogaty, nie wyjdzie za niego. Odmawia także przyjęcia pomocy finansowej dla dziecka.

Centavito oświadcza Virginii, że nie popiera jej szalonego pomysłu zostania matką i nie chce jej stracić. Virginia prosi Esmeraldę, żeby przekonała Centavita do zmiany zdania, gdyż jako matka najlepiej rozumie jej pragnienie pozostawienia po sobie śladu na świecie.

Odcinek 113

W 113. odcinku telenoweli „Kotka”: Edgar podejmuje się leczenia Giseli. Virginia wydaje na świat córkę i umiera. Emisja 9 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Jarocha i Fela mają odmienne opinie co do ciąży Virginii. Garabato mówi Cichemu, że Inés odrzuciła jego oświadczyny i nie chce oddać mu dziecka. Mężczyzna oferuje mu swoją pomoc. Edgar stawia sobie za wyzwanie wyleczenie Giseli z jej szaleństwa.

Pedro wpada na pomysł, jak wykorzystać fakt, że Inés chce oddać dziecko jakiejś parze w zamian za pieniądze. Dzięki pomocy rodziców i wsparciu bliskich Esmeralda zostaje absolwentką uniwersytetu. Razem z Pablem przygląda się planom wzniesienia domów, szkół i terenów sportowych dla mieszkańców śmietniska. Centavito w końcu godzi się z tym, że Virginia obdaruje go potomkiem.

Inés wydaje na świat chłopca. Nie chce go jednak widzieć, ani zwłaszcza karmić i rozkazuje Ricie wezwać rodzinę zainteresowaną jego kupnem. Niemowlę zostaje sprzedane za dwa miliony pesos. Virginia rodzi córkę. Przed śmiercią prosi matkę – Lorenzę – o błogosławieństwo, zaś Centavita o opiekę nad dzieckiem.

Odcinek 114

W 114. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza dostaje obsesji na punkcie Pablita i nastawia chłopca przeciwko matce. Emisja 10 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Mijają lata od śmierci Virginii. Jej córka wyrasta na wysoką dziewczynkę o ciemnej karnacji. Centavito chce zabrać małą Virginię do Lorenzy, lecz ona nie chce przebywać z babcią, która jej nie kocha, tak samo jak Leticii. Carlos pyta ojca o to, dlaczego nie ma matki. Garabato nie zdradza synowi prawdy na temat Inés.

Esmeralda i Pablo widzą, jak Inés prosi o jałmużnę. Dziewczyna ubliża im i odmawia przyjęcia pomocy. Lorenza faworyzuje Pablita, ignorując istnienie wnuczek. Esmeralda nie robi sobie złudzeń co do Lorenzy – jej teściowa nigdy się nie zmieni, a do tego toczy z nią rywalizację o miłość do Pablita. Mónica oferuje Esmeraldzie przyjaźń. Gisela wmawia Edgarowi, że Pablo i Esmeralda są winni temu, że w przeszłości postradała zmysły i zdradza swoje pragnienie zemsty.

Carlos wręcza jałmużnę Inés, nieświadomy, że kobieta jest jego matką. Lorenza urządza awanturę z powodu choroby Pablita. Esmeralda nie zgadza się, żeby chłopca doglądał lekarz psychiatra, który leczy Giselę. Inés zarzuca sobie, że roztwoniła wszystkie pieniądze, jakie otrzymała ze sprzedaży syna. Lorenza obmyśla plan, żeby odseparować Esmeraldę od Pablita.

Odcinek 115

W 115. odcinku telenoweli „Kotka”: Inés prosi Ritę o ustawienie spotkania z Garabatem. Emisja 11 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.


Garabato rozczula się nad wspomnieniami wspólnych chwil spędzonych z Inés. Później wyznaje Centavitowi, że czuje się odpowiedzialny za życiową porażkę dziewczyny, gdyż to on sprowadził ją na niewłaściwą ścieżkę. Dodaje również, że z trudem przychodzi mu wmawianie synowi, że jego matka nie żyje. Lorenza próbuje nastawić Pablita przeciwko Esmeraldzie i posiłkuje się przy tym pomocą Edgara.

Esmeralda skarży się rodzicom na zachowanie Lorenzy. Inés wypytuje Ritę o Garabata. Pragnie się z nim spotkać i powiedzieć mu, że żałuje, iż sprzedała ich syna. Vicky złości się na Edgara za to, że dał się omamić Giseli. Lekarz wstawia się za swoją pacjentką i tłumaczy, że Gisela jest ofiarą Esmeraldy i Pabla. Okazuje się, że intencje Móniki wcale nie są szczere i kobiecie zależy na rozdzieleniu Esmeraldy z Pablem.

Rita zawiadamia Garabata, że Inés chce się z nim spotkać. Edgar wynaje Vicky, że zakochał się z Giseli. Mariano próbuje otworzyć oczy bratu, który wciąż łudzi się, że Lorenza zaakceptuje Esmeraldę jako jego żonę. Pablo naiwnie wierzy w wewnętrzną przemianę matki…

Odcinek 116

W 116. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza przyłącza się do planów zemsty Giseli i Edgara. Emisja 12 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Dorila odkrywa prawdziwe zamiary Lorenza. Kobieta przestaje się kryć i przyznaje, że chce się pozbyć synowej. Inés dowiaduje się od Rity, że Garabato odrzucił jej prośbę o spotkanie. Lorenza usiłuje nie dopuścić Esmeraldy do Pablita. Chłopiec uprzedza matkę przed Mónicą i mówi, że wspólnie z Lorenzą ją krytykują. Inés zazdrości Garabatowi, że odniósł sukces w życiu.

Cichy stara się przekonać Pabla, że dla dobra swojej rodziny powinien odseparować od niej Lorenzę. Niestety argumenty teścia nie zmieniają zdania Pabla na temat przemiany jego matki. Esmeralda szuka porozumienia z Lorenzą, lecz go nie znajduje. Cichy zleca Damianowi i mecenasowi Osorio sprawdzenie, w jaki sposób roztrwoniła się fortuna Martínezów-Negrete. Mónica uprzedza Lorenzę o tym, że Pablito doniósł na nie Esmeraldzie.

Lorenza, Gisela i Edgar jednoczą siły, by ponownie rozdzielić Pabla i Esmeraldę. Pablo próbuje udobruchać żonę, wręczając jej w prezencie pierścionek. Lorenza urządza scenę przed Esmeraldą, by następnie wmówić Pablowi, że jego żona się nad nią znęca. Przy okazji wytyka synowej, że przyjmuje drogie prezenty, choć wcale im się nie przelewa. Esmeralda naiwnie wręcz jej prezent od Pabla. Rey próbuje zgwałcić Inés. Niespodziewanie pojawia się Garabato i ratuje dziewczynę z opresji. Później proponuje jej pieniądze w zamian za zniknię

Odcinek 117

W 117. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo proponuje Esmeraldzie przeprowadzkę. Ich syn miałby zostać u Lorenzy. Emisja 15 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Inés prosi Garabata o pomoc w odnalezieniu ich syna. Przyznaje mu się, że sprzedała dziecko, bo była dumna i zachłanna, lecz od tamtej pory każdego dnia żałuje swojego czynu. Garabato zarzuca jej, że poczuła skruchę dopiero wtedy, gdy skończyły jej się pieniądze. Esmeralda żąda od Lorenzy zwrotu pierścionka. Kobieta próbuje jej wmówić, że Pablo przestał ją kochać i jest z nią tylko ze względu na dzieci.

Edgar zmusza Lorenzę, żeby przeprosiła Esmeraldę, gdyż wymaga tego ich plan. Ona robi to w obecności syna. Esmeralda domyśla się, że jej teściowa knuje coś niedobrego. Mónica namawia Rogelia, żeby rozkochał w sobie Esmeraldę. Ponieważ ten nie daje się przekonać, proponuje mu współpracę przy odseparowaniu jej od Pabla. Garabato wyznaje Centavitowi, że kochał Inés i z bólem serca patrzy na to, jak się stoczyła, lecz boi się powiedzieć jej prawdę z obawy, że spróbuje odebrać mu syna.

Cichy informuje Mariana, że to jego matka, a nie Agustín, zabrała wszystkie pieniądze, jakie on im zostawił. Mężczyzna domaga się wyjaśnień od Lorenzy. Esmeralda staje po stronie szwagra, gdy teściowa próbuje go wyrzucić z domu. Edgar proponuje Lorenzie, żeby wykorzystali jej problemy z Marianem do nastawienia Pabla przeciwko Esemraldzie. Pablo proponuje żonie przeprowadzkę. Esmeralda nie może uwierzyć, gdy mąż oświadcza jej, że Pablito miałby zostać pod opieką Lorenzy.

Odcinek 118

W 118. odcinku telenoweli „Kotka”: Duch Agustína ostrzega Lorenzę przed konsekwencjami jej działań. Emisja 16 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Pablo uważa, że towarzystwo wnuka będzie najlepszym pocieszeniem dla jego samotnej matki. Vicky okazuje obojętność wobec Giseli. Esmeralda oznajmia Pablowi, że ani on, ani jego matka nie rozdzielą jej z synem. Przyznaje także, że choć bardzo go kocha, może zacząć go nienawidzić. Pablo nie chce jeść dopóki Mariano nie wróci do domu.

Esmeraldia oznajmia Lorenzie, że nie pozwoli jej zająć miejsca należnego matce. Lorenza symuluje omdlenie, żeby wywrzeć presję na Pablu. Edgar sugeruje Pablowi wywiwzienie syna z kraju. Billy proponuje Garabatowi, żeby poznał syna z jego matką. Zapewnia go, że żaden sędzia nie odbierze mu prawa do opieki nad chłopcem, choć domyśla się, że tak naprawdę o wiele bardziej paraliżuje go strach przed tym, co wciąż czuje do Inés.

Cichy nie potrafi dłużej bezczynnie patrzeć, jak Pablo poniża jego córkę i stawia go przed wyborem między matką a żoną. Ostrzega, że jeśli wybierze Lorenzę, będzie musiał pożegnać się nie tylko z Esmeraldą, ale i z dziećmi. Duch Agustína niepokoi Lorenzę i namawia ją, żeby pogodziła się z miłością Pabla i Esmerlady zanim będzie na to za późno…

Odcinek 119

W 119. odcinku telenoweli „Kotka”: Doktor Guillén diagnozuje u Carlosa białaczkę. Chłopiec potrzebuje przeszczepu. Emisja 17 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Pablo robi się zazdrosny na widok brata i żony rozmawiających i śmiejących się. Pyta Mariana, czy wciąż kocha Esmeraldę tak jak kiedy. Ten żąda więcej szacunku oraz wytyka Pablowi brak zaufania do żony. Lorenza daje upust swojej nienawiści wobec Esmeraldy oraz zapowiada, że nie pozwoli odebrać sobie wnucząt. Esmeralda policzkuje teściową.

Cichy staje w obronie córki, grozi Lorenzie oraz oznajmia Pablowi, że zabiera córkę i wnuki ze sobą. Pablo próbuje załagodzić napiętą sytuację. Carlos wraca do Inés i zabiera ze sobą Virginię. Garabato zauważa zniknięcie syna. Chłopiec zostaje potrącony przez samochód, gdy próbuje ratować Virginię. Esmeralda nie chce dłużej mieszkać z teściową pod jednym dachem i oznajmia Marianowi, że się wyprowadza. Doktor Guillén stwierdza u Carlosa białaczkę.

Odcinek 120

W 120. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda ma żal do Pabla, że zabrał ich syna nie zapytawszy o pozwolenie. Emisja 18 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Inés słyszy jak Carlos nazywa Ritę babcią i żąda wyjaśnień. Kobieta, choć początkowo niechętnie, w końcu wyznaje jej prawdę. Doktor Guillén sugeruje Garabatowi, żeby sprowadził matkę syna, jeśli chce uratować mu życie. Ten natychmiast ściąga Inés do szpitala i informuje ją o chorobie Carlosa. Esmeralda nie zgadza się na to, by Pablito został z Lorenzą.

Cichy uważa, że Pablo powinien był odejść z domu razem z jego córką i nie pozwalać sobą manipulować. Lorenza namawia Pabla, żeby przywiózł jej wnuki. Pablo jest gotowy spełnić jej życzenie. Jarocha ostrzega go, że narazi się Esmeraldzie, jeśli zabierze dzieci bez jej zgody. Lorenza cieszy się na widok Pablita, ale gardzi Virginią i Leticią.

Przeszczep szpiku Carlosa kończy się sukcesem, choć kosztem zdrowia Inés, której lekarz daje niewielkie szanse na przeżycie. Garabato jest gotowy spełnić każde życzenie Inés. Ona prosi o pozwolenie na zobaczenie się z synem. Esmeralda wypomina mężowi, że nie uprzedził jej o zamiarze zabrania ich syna do Lorenzy i zapowiada, że nie opuści jego domu, dopóki nie odzyska Pablita.

Odcinek 121

W 121. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza zostaje osadzona w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Emisja 19 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda obawia się, że Lorenza zrobi jej wnukowi pranie mózgu. Dorila zostaje zwolniona przez Lorenzę. Virginia wyznaje, że Lorenza nie pozwalała jej się całować tylko dlatego, że ma ciemną karnację. Na szczęście jej druga babcia, Dorila, zawsze jej broniła. Pablito oświadcza matce, że nie chce do niej wracać, bo jest złą osobą i woli zostać z Lorenzą. Esmeralda zarzuca Pablowi, że dopuścił do tego, by Lorenza namieszała w głowie ich synowi.

Pablo w końcu staje po stronie żony i wytyka matce jej podłość. Esmeralda zgadza się wybaczyć Pablowi, jeśli zwróci jej syna. Cichy zapowiada Feli, że wkrótce Lorenza przestanie być ciężarem dla kogokolwiek. Dorila wyznaje Centavitowi, że jest jego matką, lecz wstydziła się mu o tym powiedzieć. On jednak nie żywi do niej urazy i mówi, że potrzebuje jej tak samo jak Virginia.

Edgar i Gisela rzucają się sobie do gardeł. Mężczyzna upada, uderzając się przy tym w głowę, i umiera. Gisela ucieka. Pablito wyjaśnia rodzicom, że babcia zmusiła go do mówienia nieprawdy oraz przeprasza matkę za wcześniejsze słowa. Fela informuje Pabla, że Lorenza została aresztowana i umieszczona w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Carlos wraca do zdrowia. Garabato zabiera syna na pożegnanie z Inés.

Odcinek 122 – ostatni

W 122. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda i Pablo odnawiają przysięgę małżeńską i dzielą się swoim szczęściem. Emisja 22 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Inés nie pozwala Garabatowi powiedzieć Carlosowi prawdy o łączącej ich więzi. Chłopiec przyznaje, że przez chwilę marzył o tym, że jest jego matką. Inés namawia go, by nie rezygnował z marzeń i uczył się na własnych błędach. Carlos dziękuje jej za radę, a odchodząc, nazywa ją mamą. Inés umiera.

Pablo i Mariano nie mogą odwiedzać matki w więzieniu. Gisela zostaje umieszczona w ośrodku dla umysłowo chorych. Jej szaleństwo i obsesja na punkcie Pabla zdają się nie mieć końca. Nawet w więzieniu Lorenza nie przestaje pałać nienawiścią do Esmeraldy, którą obwinia o swoją niedolę. Virginia zaczyna widzieć. Victoria i Damián wyznają sobie miłość i całują się. Doktor Guillén oznajmia Jarochy i Pedrowi, że zostaną rodzicami czworaczków. Rey zostaje zatrzymany przez policję. Billy, Tony, Centavito i Garabato cieszą się, że porzucili dawne życie i żałują, że Rey nie zrobił tego samego.

Pablo i Esmeralda odnawiają swoją przysięgę małżeńską w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Para składa podziękowania bliskim za ich miłość i bezwarunkowe wsparcie, które pomogły im w osiągnięciu szczęścia.

KONIEC
Dodał:  Wiola dnia 14 marzec 2016         0 Komentarzy · 686 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Oblicza miłości" odc. 53-70
Streszczenia odcinków


Odcinek 53

W 53. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia zdobywa przebaczenie Irene. Brigitte kokietuje Diega. Emisja 7 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Tadeo umawia się z Alfonsem, żeby ten przekonał się, że nie zmyślił swojej choroby, ani nie próbuje manipulować Irene. Zapewnia go również, że nie wiedział o ciąży kobiety i choć chciałby spędzić z nią resztę swojego życia, wie że ona nie odwzajemnia jego uczuć. Diego i Natalia oznajmiają Carmen, że doszli do porozumienia. Brigitte natychmiast przekazuje wiadomość Dianie, która nie kryje swojego oburzenia.

Natalia zwraca się do Irene z prośbą o ponowne zatrudnienie. Ona wytyka jej, że odeszła pod byle pretekstem i straciła do niej zaufanie, dlatego woli poszukać innej pracownicy. Natalia przeprasza ją za to, że sprawiła jej zawód i odchodzi. Później Irene zmienia zdanie i wysyła jej wiadomość, w której wyraża zgodę na jej powrót. Natalia składa obietnicę, że już nigdy więcej jej nie zawiedzie.

Diana naskakuje na Brigitte. Zarzuca jej, że nie podawała siostrze odpowiednich dawek trucizny. Jonás staje w obronie Mary i Paola, gdy padają ofiarą napaści. Diego wpada w osłupienie, gdy Brigitte zdejmuje but i przesuwa stopę po jego nodze.

Odcinek 54

W 54. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Chato zostaje zatrzymany. Carmen odkrywa, że to sprawka Eleazara. Emisja 7 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Brigitte kokietuje Diega. Tadeo oznajmia Irene, że opuścił szpital, a lekarz pozwolił mu kontynuować leczenie w domu. Carmen zapowiada rodzinie swój ślub z Chatem. Żadne z jej potomstwa nie popiera tej decyzji. Chato zdradza Andrésowi swoje prawdziwe zamiary – jeśli uda mu się zaciągnąć Carmen do łóżka przed ślubem, odwoła ceremonię.

Lupita prosi Eleazara, żeby przeszkodził matce w poślubieniu Chata. Ponieważ on odmawia jej pomocy, zwraca się z prośbą bezpośrednio do matki. Carmen oświadcza, że podjęła już decyzję i nie zmieni jej. Diego sprzecza się z teściową z powodu Diany. Karina symuluje chorobę, żeby uwieść Alonsa. Gdy jej plan zawodzi, wypomina mężczyźnie, że spotyka się z kobietą, która mogłaby być jego matką.

Chato zostaje zatrzymany przez policję. Andrés uświadamia Carmen, że Chato traktuje ją jak smakowity kąsek, dlatego się za nią ugania. Carmen odkrywa, że Eleazar maczał palce w zatrzymaniu Chata i zarzucał mu, że usiłuje zniszczyć jej życie. Alonso przychodzi do Irene i wyznaje jej miłość oraz prosi o przebaczenie.

Odcinek 55

W 55. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Z powodu zazdrości o Natalię Diana podejmuje decyzję o wyprowadzce. Emisja 8 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Irene wybacza Alonsowi i całuje go. Eleazar i Carmen kłócą się z powodu jej relacji z Chatem. Carmen wyzywa Eleazara, żeby zebrał się na odwagę i powiedział jej, co naprawdę do niej czuje. Alonso przysięga Irene, że już nigdy nie rozstaną się z powodu jego niedojrzałego zachowania.

Luz złości się na syna za to, że wtrąca się do spraw prywatnych Carmen. On jednak uważa, że postępuje słusznie, albowiem życie u boku Chata przysporzyłoby kobiecie samych problemów. Carmen stawia Chatowi żądania – ma jej zapewnić solidne mieszkanie oraz wyprawić huczne wesele. Irma przynosi Rodrigowi komputer, żeby mógł kontrolować rozwój rodzinnej firmy oraz telefon komórkowy do wykonywania prywatnych rozmów w imieniu Diega.

Diana oznajmia Diegowi, że podjęła decyzję o wyprowadzce. Don Vicente obraża Natalię oraz obwinia ją o to, że życie jego wnuka jest w niebezpieczeństwie. Tiburcio zdradza Vicentemu, że Natalia jest jego wnuczką, ale on go ignoruje. Irene przysłuchuje się ich rozmowie.

Odcinek 56

W 56. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego nie ulega naciskom dziadka i oznajmia, że nie zrezygnuje z Natalii. Emisja 8 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Don Vicente jest zły na Tiburcia, że rozmawiał z księdzem o jego rodzinnych sprawach. Irene słyszy, jak jej ojciec oczernia Natalię i wstawia się za nią. Wypomina mu, że przyzwolił Diegowi na poślubienie Diany, która w odróżnieniu od Natalii, interesowała się tylko jego pieniędzmi. Uprzedza go także, że jeśli nie zmieni swojego nastawienia, na starość zostanie zupełnie sam.

Brigitte narzuca się Diegowi, lecz zostaje odtrącona. Don Vicente namawia Diega do rzucenia Natalii i odnalezienia Diany. Chłopak odmawia. Karina słyszy, jak Alonso umawia się z Irene. Postanawia go śledzić. Gdy nakrywa go z Irene, robi im zdjęcia z ukrycia.

Diana i Oliverio wznoszą toast za przyszłość. Oliverio przeczuwa, że Diana ma przed nim sekrety, ale ona zapewnia uspokaja go, że rzuciła Diega i od teraz liczy się dla niej tylko on. Natalia znajduje pośród korespondencji Diega anonimowy list ze zdjęciem Alonsa i Ireny całujących się. Do lokalu Carmen przyjeżdża inspektor z zamiarem wyjaśnienia skarg na jedzenie. Morales odwiedza Oliveria i wypytuje go o Dianę.

Odcinek 57

W 57. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia pokazuje Irene zdjęcie wysłane w anonimowym liście do Diega. Emisja 9 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Oliverio zapiera się przed Morales, że nie wie, gdzie jest Diana. Później namawia kochankę do znalezienia innej kryjówki oraz wypomina jej, że nie powiedziała Diegowi, że straciła dziecko. Diana tłumaczy mu, że planuje sprzedać je mężowi i namawia go, żeby pomógł jej w zdobyciu jakiegoś niemowlęcia.

Lokal Carmen zostaje zamknięty po tym jak zostały w nim znalezione szczury. Kobieta na próżno usiłuje przetłumaczyć inspektorowi, że ktoś podrzucił jej gryzonie. Oliverio zagląda do torebki Diany, podczas gdy ta zażywa kąpieli, i wyciąga z niej pieniądze. Natalia pokazuje Irene zdjęcie znalezione pośród listów do Diega i uprzedza ją, że ktoś próbuje jej zaszkodzić. Brigitte wmawia Albertowi, że Diego ją osacza. Irene pyta Alonsa, czy podejrzewa, kto mógłby im źle życzyć. On natychmiast domyśla się, że autorem zdjęć jest Karina, która że wciąż przychodzi do jego mieszkania pod byle pretekstem.

Diana odkrywa, że Oliverio ją okradł i uciekł. Dzwoni najpierw do matki, by wskazać jej miejsce swojej kryjówki, a następnie do Diega, żeby powiedzieć mu, że zgadza się na ich rozwód. Diego jest zaskoczony opanowaniem w głosie żony. Alberto zarzuca Diegowi, że próbuje odbić mu Brigitte.

Odcinek 58

W 58. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Brigitte jest zazdrosna o Natalię. Irene inauguruje swoją działalność. Emisja 9 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Diego próbuje przetłumaczyć Albertowi, że to Brigitte nie daje mu spokoju. Alonso czyni wyrzuty Karinie z powodu anonimowego listu, który wysłała Diegowi. Uprzedza ją, że nic nie wskóra takim postępowaniem i zrywa z nią przyjaźń. Diego ostrzega Brigitte, że pewnego dnia Alberto uświadomi sobie, jaka jest naprawdę, lecz ona zdaje się tym nie przejmować. Dopiero gdy daje wyraz swojej pogardy, ona zaczyna reagować i chce go spoliczkować.

Diego namawia Alonsa, żeby przemówił Albertowi do rozsądku, zanim będzie za późno. Diana wpada w złość, gdy znajduje w gazecie artykuł dotyczący wprowadzenia nowej linii ubrań ozdobiony zdjęciem Irene, Natalii i Diega. Rodrigo także widzi publikację i oświadcza Irmie, że chce być obecny na inauguracji. Ona odradza mu opuszczanie szpitala i tłumaczy, że jeszcze nie jest na to gotowy.

Diego ponosi klęskę, gdy próbuje namówić dziadka, żeby przyszedł na otwarcie. Rosa wyjaśnia Vicentemu, że powinien ustąpić, żeby uniknąć kłopotów. Irene przesyła Carmen suknię na inaugurację. Kobieta nie chce jej włożyć z powodu zazdrości. Natalia zapewnia matkę, że nikt nie zastąpi jej miejsca. Brigitte złości się, gdy podczas otwarcia Irene dedykuje specjalnie podziękowanie jej siostrze Natalii.

Odcinek 59

W 59. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana powodu wypadek po nieudanej próbie potrącenia Natalii. Emisja 10 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Vicente przychodzi na uroczystość inauguracyjną Irene. Karina zostaje zatrzymana przez ochroniarzy, gdy próbuje wejść do środka. Alonso całuje Irene i życzy jej powodzenia. Natalia prosi szwaczkę, żeby sfastrygowała suknię Brigitte. Ona jednak błędnie interpretuje jej polecenie. Carmen przedstawia się Vicentemu jako matka Natalii i Brigitte. Kiedy mężczyzna zaczyna oczerniać jej córki, ona stawia mu się.

Vicente złości się na widok Tadea. Chato prosi ojca Juancha, żeby udzielił mu ślubu z Carmen. Ksiądz kategorycznie odmawia, gdyż nie wierzy w jego przemianę. Podczas pokazu Brigitte ma wypadek. Marcelo proponuje Irene, żeby Natalią zastąpiła siostrę na wybiegu. Dziewczyna początkowo waha się, ale ostatecznie zgadza się wystąpić jako modelka. Brigitte jest wściekła. Carmen uspokaja ją i tłumaczy, że Natalia nie jest niczemu winna.

Karina mówi Alinie, że widziała Dianę pod salą, w której odbywa się pokaz kolekcji Irene i Diega. Alina dzwoni do córki, a ta wmawia jej, że jest w Los Cabos i zaprzecza wersji Kariny. Po inauguracji Diana zasadza się na Natalię i próbuje potrącić ją samochodem. Natalia wpada w panikę. Diego przybiega jej na pomoc i ratuje życie. Diana nie zauważa nadjeżdżającego z przeciwka samochodu i powoduje wypadek.

Odcinek 60

W 60. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana umiera. Vicente daje szansę Natalii. Emisja 10 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Diego odwozi Dianę do szpitala. Irene zawiadamia Alinę o wypadku jej córki. Irma uprzedza Rodriga, że jego szwagierka próbowała zabić Natalię, lecz sama odniosła obrażenia. Alina obraża Natalię, gdy widzi ją razem z Diegiem. Diego uświadamia teściową, że jej córka usiłowała zabić Natalię i spotkała ją za to kara. Diana umiera. Lekarz zapewnia, że zmarła pacjentka nie była w ciąży.

Rodrigo mówi Irmie, że chce się zobaczyć z Natalią. Ona robi się zazdrosna i w desperacji wyznaje mu miłość. On jednak ignoruje jej uczucia. Potrzebuje jedynie jej pomocy, którą zobowiązuje się hojnie wynagrodzić. Diego zapowiada dziadkowi, że zamierza poślubić Natalię. Vicente usiłuje namówić wnuka do zmiany zdania. Radzi mu, żeby zabawił się z dziewczyną, lecz nie czynił z niej swojej żony. Diego zapewnia dziadka, że Natalia jest dobra i godna nosić ich rodowe nazwisko. Starzec ulega namowom wnuka i obiecuje dać jej jedną szansę.

Z pomocą Irmy Rodrigo opuszcza szpital w uniformie lekarza. Brigitte dokucza Natalii, gdy wypomina jej, że buduje swoje szczęście z Diegiem na śmierci Diany i jej dziecka. Don Vicente oznajmia Natalii, że pragnie przekonać się, czy jej miłość do Diega jest szczera. Dziewczyna obiecuje, że nie zawiedzie jego zaufania.

Odcinek 61

W 61. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia przyjmuje oświadczyny Diega. Irma chce uśpić Rodriga. Emisja 11 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Irene zapewnia Diega, że Natalia szybko zdobędzie sympatię Vicentego. On jednak obawia się, że za rzekomą akceptacją dziewczyny przez ojca kryje się jakiś podstęp. Brigitte spogląda z nienawiścią na Natalię i Diega rozmawiających o jej spotkaniu z Vicente. Chato chce uczcić kupno mieszkania oraz swój przyszły ślub z Carmen. Diego zaprasza Natalię na kolację, żeby złożyć jej propozycję małżeństwa.

Doktor Ocampo mówi Irmie, że doktor Ramírez zainteresował się przypadkiem Rodriga. Ona próbuje zniechęcić go do badań i tłumaczy, że stan pacjenta wcale się nie zmienia. Doktor Ocampo uważa jednak inaczej, co podpiera informacją o przyroście wagi Rodriga oraz poprawie jego skóry i mięśni. Rodrigo nakazuje Irmie czym prędzej pozbyć się natrętnego lekarza. Doktor Ocampo tymczasem próbuje załatwić przeniesienie Irmy na oddział pediatrii. Lupita zapowiada rodzeństwu, że jest gotowa na wszystko, byle tylko udaremnić ślub matki z Chatem. Eleazar żali się Alonsowi, że stracił Carmen, bo ta lada dzień wyjdzie za mąż za innego.

Natalia oznajmia matce, że przyjęła oświadczyny Diega i za miesiąc biorą ślub. Abdul informuje matkę, że razem z Paolem postanowili opuścić dom, zanim wprowadzi się do niego Chato. Carmen nie zgłasza sprzeciwu. Irma usiłuje namówić Diega, żeby nie wyrażał zgody na propozycję doktora Ramíreza, bo tylko przysporzy bratu niepotrzebnego cierpienia. Diego jest innego zdania. Irma uprzedza Rodriga, że poniosła klęskę i proponuje chłopakowi, że wprowadzi go ponownie w stan śpiączki.

Odcinek 62

W 62. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Sprzeczka z Carmen przywołuje u Irene złe wspomnienia z przeszłości. Emisja 11 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Irma zapewnia Rodriga, że będzie potrafiła wybudzić go ze śpiączki po ponownym wprowadzeniu go do tego stanu i wyjaśnia mu cały proces. Chato zleca Irene uszycie sukni ślubnej dla Carmen. Vicente informuje Irene o tym, że Diego wyraził zgodę na badania, jakie planuje przeprowadzić doktor Ocampo na Rodrigu, albowiem uważa, że przyniosą one wymierny skutek.

Ojciec Juancho czyni wyrzuty Carmen, że zataiła przed nim swoje zaręczyny z Chatem. Kobieta przyznaje, że obawiała się jego reakcji. Ksiądz uprzedza ją jedynie, by nie żałowała podjętej decyzji o ślubie. Diego postanawia ukryć przed Natalią istnienie brata bliźniaka, który próbował zgwałcić ją w Tuxpan i prosi Irene, żeby także o niczym jej nie mówiła. Ciotka ostrzega go, że kiedy Natalia pozna prawdę, pomyśli że z niej zadrwił. Diego zobowiązuje się, że powie jej prawdę, gdy już zostaną małżeństwem.

Paolo i Abdul sugerują Eleazarowi, żeby porwał ich matkę. On odmawia i namawia chłopaków, żeby uszanowali decyzję Carmen. Carmen zarzuca Irene, że próbuje odebrać jej miłość córek i zakazuje jej udzielać im rad. Kiedy Irene próbuje się bronić, ta wytyka jej, że nie jest matką i dlatego nie rozumie, przez co przechodzi. Rodrigo zostaje poddany serii badań zaleconych przez doktora Ramíreza. Lekarzowi nie udaje się zaobserwować żadnych zmian u pacjenta. Irene płacze na wspomnienie o nocy, w której straciła córkę. Dzwoni do Alonsa, lecz nie zastaje go w gabinecie.

Odcinek 63

W 63. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Carmen przyjmuje w swoim domu byłe kobiety Chata. Emisja 14 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Natalia dzieli się z Diegiem wiadomością o zmarłej córce Irene. Diego przyznaje, że nie miał o niczym pojęcia i pamięta jedynie, że jego ciotka zniknęła na jakiś czas pod pretekstem studiów za granicą. Irma podmienia wyniki badań krwi Rodriga. Natalia powstrzymuje Irene przed sięgnięciem po alkohol. Diego informuje dziadka, że nowe badania jego brata nie wykazały niczego nowego.

Abdul, Paolo i Lupita naciskają na Eleazara, żeby pomógł im w udaremnieniu ślubu Carmen z Chatem. Ten zgadza się rozważyć ich propozycję. Diego wypytuje dziadka o córkę Irene. Vicente wpada w złość i niechętnie wyjaśnia, dlaczego o niczym mu nie powiedział, po czym prosi, by więcej nie poruszali tego tematu. Eleazar wręcza Lupicie i jej braciom numery telefonów do innych kobiet Chata. Irene zwierza się Alonsowi, że chciała utopić troski w alkoholu, lecz Natalia w porę ją powstrzymała. Carmen prosi Irene o wybaczenie i tłumaczy swoje zachowanie głupią zazdrością. Irene nie żywi do niej urazy.

Lupita obdzwania kobiety Chata i zaprasza je na jego ślub Carmen. Eleodora przychodzi do domu Carmen, żeby poskarżyć się na Chata, który nie płaci alimentów na swoje dziecko. Po niej przychodzi Benita, razem z dwiema córkami, i domaga się swoich praw. Na koniec pojawia się Justina i z zazdrości grozi Carmen. Carmen proponuje kobietom, żeby usiadły i spokojnie porozmawiały.

Odcinek 64

W 64. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Carmen daje nauczkę Chatowi i wystawia go do wiatru. Emisja 14 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Lupita jest zaskoczona zachowaniem matki po wizycie byłych kobiet Chata. Carmen posądza Paola i Abdula o spiskowanie z Lupitą i raz jeszcze przypomina im, że jest w pełni świadoma swojej decyzji o ślubie. Rodrigo ubiera się podobnie do Diega, żeby wejść do siedziby rodzinnej firmy. Abdul informuje Eleazara, że ich starania poszły na marne, a Carmen upiera się przy swoim postanowieniu.

Brigitte nabiera się na sztuczkę Rodriga. Ten wykorzystuje okazję i uprawia z nią seks, a po wszystkim prosi o dyskrecję. Następnie wraca do szpitala i wręcza Irmie wiązkę pieniędzy w zamian za jej milczenie. Luz uprzedza Carmen, że Eleazar nie będzie obecny na jej ślubie z powodu pracy. Ojciec Juancho uprzedza Chata, że jeśli skrzywdzi Carmen, gorzko tego pożałuje.

Carmen nie zjawia się na czas na swój ślub. Chato wyrusza na poszukiwania narzeczonej. Natalia jest zaniepokojona brakiem wieści o matce. W końcu pod recepcję podjeżdża limuzyna. Chato jest podekscytowany na myśl, że wysiądzie z niej Carmen. Ku jego zaskoczeniu, ze środka wychodzą kolejno jego dzieci i byłe kobiety. Justina wręcza mu na pamiątkę zdjęcie Carmen w sukni ślubnej. Eleazar smuci się na myśl o tym, że jego ukochana właśnie poślubiła innego. Ona niespodziewanie staje tuż przed nim.

Odcinek 65

W 65. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene oznajmia Alonsowi, że poleci z Tadeem do szpitala w Nowym Jorku. Emisja 15 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Carmen proponuje Eleazarowi wspólne świętowanie i wyjaśnia mu, że wystawiła Chata do wiatru. Abdul ogłasza gościom, że ślub jego matki się nie odbędzie, bo ta w ostatnich chwili zmieniła zdanie, a następnie zaprasza wszystkich na opłacone wcześniej przyjęcie weselne. Alberto zaprasza Brigitte do swojego domu. Dziewczynie doskwiera jego ubogie życie.

Eleazar chce się kochać z Carmen, ale ona prosi go o więcej czasu. Chato zarzuca Carmen, że nieczysto z nim pogrywała oraz wykorzystała go do kupna mieszkania. Ona przypomina mu, jak porzucił ją w Tuxpan, gdy oczekiwała jego dziecka i proponuje, żeby zapisał mieszkanie Lupicie.

Stan zdrowia Tadea pogarsza się. Irene i Alonso odwożą go do szpitala. Alonso zwierza się Eleazarowi, że targa nim zazdrość, chociaż wie, że życie Tadea wisi na włosku. Irene oznajmia Alonsowi, że zamierza polecieć z Tadeem do szpitala w Nowym Jorku.

Odcinek 66

W 66. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Carmen nie zgadza się na wspólny wyjazd Natalii i Diega do Monterrey. Emisja 15 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Irene wyjaśnia Alonsowi, że Tadeo został sam jak palec i dlatego czuje się w obowiązku, by towarzyszyć mu w podróży. Prosi, żeby jej zaufał i obiecuje, że po powrocie obwieszczą wszystkim, że są razem. Vicente złości się na Irene, że bez uprzedzenia wyjechała do Nowego Jorku.

Pielęgniarka zastaje Rodriga z twarzą zakrytą magazynem dla mężczyzn i gani za to Lolitę. Ta wyjaśnia, że w pokoju pacjenta dzieją się podejrzane rzeczy. Vicente żąda zastąpienia Lolity Irmą i zapowiada, że jeśli tak się nie stanie, zabierze wnuka do innego szpitala. Diego proponuje Natalii, żeby spędzili ze sobą noc. Ojciec Juancho uprzedza Eleazara, że Lupita słyszała jak Paolo udaje dziewczęcy głos w trakcie rozmowy telefonicznej. Ten obiecuje baczniej przyjrzeć się chłopcu.

Tadeo odmawia wykonania badań. Irene przekonuje go do zmiany zdania. Natalia prosi matkę o zgodę na wyjazd z Diegiem do Monterrey. Carmen odmawia. Rodrigo daje Irene dwa dni na zwolnienie się i zapowiada, że potem opuści szpital. Diego wyjeżdża do Monterrey.

Odcinek 67

W 67. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo wykorzystuje wypadek Diega, żeby zająć jego miejsce. Emisja 16 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Ojciec Juancho dowiaduje się od Eleazara, że Paolo bawi się z Lupitą lalkami. Natalia przyjeżdża na lotnisko, żeby pożegnać Diega przed odlotem. Irma składa rezygnację z pracy, argumentując ją rodzinnymi problemami. Don Vicente prosi Natalię o sprawozdanie z działalności Irene oraz oznajmia, że pod nieobecność jego córki, on będzie nadzorował pracę jej i Brigitte.

Rodrigo opuszcza szpital i zostawia wiadomość dla Irmy. Jaiba przekupuje kilku ludzi, żeby okradli i zniszczyli lokal Carmen. Rodrigo wraca do rodzinnej rezydencji. Tiburcio myli go z Diegiem. Carmen żali się Natalii, że rabusie splądrowali jej lokal i nie wie, co robić. Eleazar oferuje jej swoją pomoc i oszczędności oraz proponuje, żeby przyjęła go na wspólnika. Carmen zgadza się.

Irma wytyka Rodrigowi, że przez swój pośpiech, może wpędzić ją w problemy. Chłopak obiecuje, że niebawem wróci do swojego łóżka. Później odbiera telefon z informacją, że jego brat miał wypadek, jest nieprzytomny i zostanie przewieziony do szpitala. Na miejscu lekarz oznajmia mu, że Diego doznał wstrząsu mózgu i musi przejść serię badań. Rodrigo chce przewieźć brata do innego szpitala. Następnie dzwoni do Irmy i poleca jej przygotować ten sam środek, który wywołał u niego śpiączkę, dla „wyjątkowego pacjenta”.

Odcinek 68

W 68. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia zauważa dziwne zachowanie Diega. Nie wie, że Rodrigo go uzurpuje. Emisja 16 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Eleazar obiecuje Carmen, że znajdzie łotrów, którzy obrabowali jej lokal. Rodrigo zapowiada swoją zemstę na bracie. Brigitte wytyka Natalii, że nie powiedziała jej nic o problemach matki. Później psioczy na nią przy Albercie. Rodrigo informuje Irmę, że jego brat uległ wypadkowi. Poleca jej utrzymać go w śpiączce, by on mógł swobodnie uzurpować sobie jego miejsce.

Don Vicente udziela reprymendy Natalii, gdy ta spóźnia się do pracy i ignoruje jej wyjaśnienia. Irma oznajmia przełożonej, że odstępuje od zamiaru rezygnacji, by dalej opiekować się Rodrigiem. Rodrigo dzwoni do Natalii i podaje się za swojego brata. Ona wypomina mu, że nie dawał o sobie znaku życia.

Paolo zostaje zwolniony z pracy za bójkę z kolegami, którzy nazywali go „pedziem”. Natalia wspomina matce, że Diego dziwnie się zachowuje. Carmen spotyka Rodriga przed domem i, przekonana że jest Diegiem, pyta go, dlaczego się z nią nie wita. Rodrigo nie wie, jak zareagować.

Odcinek 69

W 69. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Karina wymyśla kolejną intrygę, żeby zwrócić na siebie uwagę Alonsa. Emisja 17 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Carmen uprzedza Rodriga, którego bierze za Diega, że jeśli przysporzy cierpienia jej córce, zmieni zdanie i nie odda mu jej ręki. Ojciec Juancho mówi Eleazarowi, że widział, jak Paolo tańczy na ulicy niczym baletnica. Brigitte zdradza Karinie, że Alonso został sam, gdyż Irene wyjechała do Nowego Jorku. Tadeo dziękuje Irene za jej pomoc i namawia ją na powrót do Meksyku. Rodrigo nieumiejętnie imituje brata w obecności Natalii.

Eleazar opłaca usługi kobiety, która ma zrobić z Paola mężczyznę. Alberto mówi Rodrigowi (przekonany że to Diego), że Brigitte chciałaby go przeprosić za to, że oskarżyła go o molestowanie. Marlene także myśli, że Paolo jest gejem. Rodrigo próbuje zaciągnąć Natalię do łóżka. Ona jednak opiera się jego namowom. Karina symuluje upadek ze schodów, żeby wślizgnąć się do mieszkania Alonsa. Rodrigo nie odbiera telefonu, gdy Natalia próbuje się z nim skontaktować.

Odcinek 70

W 70. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia pragnie spędzić swój pierwszy raz z Diegiem. Emisja 17 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Paolo mówi Eleazarowi, że jego przyjaciółka zbytnio mu się narzucała i nie czuł się z nią dobrze. Irma i Rodrigo idą do łóżka. Po wszystkim pielęgniarka wyznaje mu, że chciałaby być częścią jego życia. Uprzedza go również o tym, że jego brat może doznać amnezji wskutek tego, że go usypiają. On jednak ignoruje jej uczucia tak samo jak i los Diega, którego obwinia o to, że stracił dwa lata swojego życia.

Vicente zakazuje Diegowi, pod którego podszywa się jego brat, spać w pokoju Rodriga. Carmen wypomina Eleazarowi, że zabrał jej dzieci do baru. On wyjaśnia jej, że zrobił to, żeby przekonać się, czy Paolo jest gejem. Rodrigo insynuuje dziadkowi, że powinni odciąć Diega od aparatury podtrzymującej życie. Vicente się nie zgadza. Irene przychodzi do domu Alonsa. W środku zastaje Karinę w samej bieliźnie. Dziewczyna tłumaczy, że Alonso bierze kąpiel i uprzejmie proponuje, że przekaże mu wiadomość.

Ángela wyczytuje z kart, że ukochany Natalii jest chory i potrzebuje jej pomocy. Natalia nie rozumie znaczenia jej wróżby. Karina opowiada Brigitte o teatrzyku, jaki odegrała przed Irene i prosi ją, żeby powtórzyła jej wersję, że ona i Alonso ze sobą spali. Irma uprzedza Rodriga, że stan Diega wymyka jej się spod kontroli. On rozkazuje pielęgniarce kontynuować ich plan nawet za cenę życia jego brata. Natalia oznajmia Diegowi (Rodrigowi), że chce się z nim kochać.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 marzec 2016         0 Komentarzy · 782 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Moja nadzieja" odc. 8-15
Streszczenia odcinków


Odcinek 8

W 8. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza upija się szampanem na przyjęciu zaręczynowym Evy i Máxima. Emisja 3 marca o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza próbuje przekonać pozostałe zakonnice, że ich repertuar na przyjęcie dla Máxima jest nudny, lecz one nie chcą go zmieniać. Niezadowolona i zniechęcona opuszcza próbę. Jorge wręcza Esperanzie nowy telefon, ustawiony w taki sposób, by nie zostawiała po sobie śladów. Mówi jej także, że może mu zaufać, jeśli będzie potrzebowała podzielić się z kimś czymś ważnym.

Eva nie jest zadowolona z tego, że chór zakonnic będzie występował na jej przyjęciu zaręczynowym z Máximem. Przeczuwa porażkę. Esperanza po kryjomu nanosi poprawki na piosenki i uzgadnia je z didżejem. W trakcie występu przejmuje dominację nad chórem i śpiewa do muzyki pop, co wzbudza pozytywne reakcje pośród gości.

Po występie Esperanza nie odmawia sobie szampana i w ten sposób szybko się upija. Kiedy urządza skandal, Eva wpada w złość. Siostry Diana i Nieves próbują ją ukryć, ale ksiądz Tomás nie daje się zwieść i proponuje, że odwiezie ją do klasztoru. Gdy są już sam na sam, nowicjuszka wyznaje mu, że bardzo jej się podoba.

Odcinek 9

W 9. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás wyjaśnia Esperanzie, że nie jest już mężczyzną, lecz księdzem. Emisja 4 marca o godz. 16:00 w Czwórce.

Po szczerym wyznaniu Esperanzy ksiądz Tomás postanawia zachować dystans do nowicjuszki. Ona natychmiast zauważa jego uniki i chce wiedzieć, gdzie popełniła błąd, lecz on o niczym jej nie mówi.

Matka przełożona mianuje siostrę Clarę swoją następczynią i wręcza jej klucze do klasztoru. Kiedy siostra Genoveva dowiaduje się o tym, wprowadza w życie swój plan pozbycia się księdza Tomása i przywrócenia ojca Fortunata.

Ksiądz Tomás zostaje zamknięty przez siostrę Genovevę w składziku, żeby uniemożliwić mu przybycie na spotkanie z biskupem. Esperanza przypadkowo znajduje się z nim środku i wykorzystuje sytuację, żeby zmusić księdza do rozmowy. On przypomina jej, że jest księdzem i dlatego nie może widzieć w nim mężczyzny. Esperanza zdaje się akceptować tę myśl. Siostra Clara otwiera składzik i wypuszcza ich ze środka.

Odcinek 10

W 10. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Eva zwierza się księdzu Tomásowi ze swoich uczuć do niego. Emisja 7 marca o godz. 16:00 w Czwórce.

Ksiądz Tomás zastępuje w grze w rugby kontuzjowanego Jorge i przyczynia się do zdobycia zwycięstwa przez drużynę. Pereyra trafia na ślad klasztoru, w którym ukryła się Esperanza, i rozpoznaje dziewczynę. Potem wraca do niego, zobligowany przez Máxima, żeby wręczyć datki. Esperanza wpada w przerażenie na jego widok i ukrywa się. Pereyra wślizguje się do sypialni sióstr z nadzieją, że nakryje w nim Esperanzę. Tymczasem zastaje w środku inną nowicjuszkę.

Eva odwiedza Tomása w klasztorze, żeby wyznać mu, że wciąż go kocha. Ksiądz nie kryje swojego zdenerwowana i zmusza przyszłą szwagierkę do wyjścia. Później Eva prosi go o wybaczenie. Lola kłóci się z Valentiną i prawie wdają się w bójkę. Dziewczyna zwierza się księdzu Tomásowi, że czuje się jak odrzutek, zarówno w szkole, jak i poza nią.

Odcinek 11

W 11. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza przynosi chórowi awans do półfinału w konkursie ekumenicznym. Emisja 8 marca o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza ukrywa się przed Pereyrą pod łóżkiem i w ten sposób udaje jej się uniknąć spotkania z mężczyzną. Swoje dziwne zachowanie tłumaczy później kolejnym kłamstwem. Siostry María i Genoveva zastawiają pułapkę na Esperanzę, żeby opóźnić jej pojawienie się na konkursie. Wieczorem dorzucają do jej herbaty tabletkę nasenną, zaś następnego dnia podają jej zły adres. Zaniepokojony spóźnieniem nowicjuszki ksiądz Tomás rozpoczyna jej poszukiwania. Spotykają się na ulicy i razem jadą na konkurs. Dzięki Esperanzie chór Santa Rosa awansuje do półfinału.

Siostra Clara nie potrafi dłużej znieść milczenia i umawia się z Jorge, żeby opowiedzieć mu prawdę o tym, co zdarzyło się w przeszłości. Mężczyzna myśli, że spotkanie ma dotyczyć jego syna Pedra i zjawia się na nim w towarzystwie żony.

Odcinek 12

W 12. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás zostaje posądzony o kradzież pieniędzy z fundacji. Emisja 9 marca o godz. 16:00 w Czwórce.

Martita, dawna przyjaciółka Tomása, przyjeżdża z wizytą. Esperanza robi się zazdrosna, do czasu aż odkrywa, że między tym dwojgiem w przeszłości do niczego nie doszło. Przed klasztorem zbierają się ludzie zbulwersowani zachowaniem księdza Tomása, którego posądzają o kradzież pieniędzy z fundacji. Máximo, odpowiedzialny za całą aferę, wykręca się wyjazdem, żeby uniknąć konsekwencji wywołanego skandalu. Tomás odnajduje brata i żąda wyjaśnień. Ten jednak obarcza winą księgowego.

Lola chce obejrzeć na żywo występ zespołu rockowego, lecz nie ma na to pieniędzy. Esperanza dowiaduje się o tym i próbuje kupić dziewczynie bilet wstępu. Ponieważ nie udaje jej się, postanawia spróbować innej metody. Dowiaduje się, że w radio rozdają zaproszenia na koncert i razem z Lolą kieruje do siedziby rozgłośni. Na miejscu ściągaj na siebie problemy i trafia na komisariat. Jorge pomaga jej w odzyskaniu wolności oraz zdobyciu upragnionego biletu dla Loli. Ksiądz Tomás zostaje oczyszczony z zarzutów.

Odcinek 13

W 13. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza i Tomás zajmują się niemowlęciem porzuconym w klasztorze. Emisja 11 marca o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza i ksiądz Tomás budzą się z powodu hałasu. Wstają z łóżek, żeby sprawdzić, co się dzieje. Przed progiem drzwi znajdują koszyk z niemowlęciem. Wszystkie siostry zakonne z klasztoru także zrywają się z łóżek, gdy dociera do nich odgłos płaczącego dziecka i są poruszone sytuacją. Najgorzej przeżywa to siostra Clara, która przypomina sobie swoją historię sprzed lat. Po konsultacji z policją, niemowlę zostaje pozostawione w klasztorze do czasu zadecydowania o jego losie.

Máximo ma dość natręctwa Evy i proponuje jej, żeby postarała się o dziecko. Ona insynuuje mu, że gdyby nie miał przed nią tajemnic, nie byłaby taka natarczywa. Beatriz dzwoni do starej przyjaciółki z zamiarem wypytania ją o losy swojego byłego chłopaka. Pojawienie się Genovevy niweczy jej plany. Lola spiera się z Valentiną, która po raz wtóry jej dokucza. Pedro staje w obronie Loli. Następnego dnia proponuje dziewczynie, żeby urwali się z lekcji i spędzili dzień we dwoje.

Pojawia się matka niemowlęcia. Esperanza uważa, że kobieta nie zasługuje na to, by odzyskać dziecko. Ksiądz Tomás uświadamia nowicjuszkę, że miejsce dziecka jest przy jego matce. Razem zwracają niemowlę kobiecie. Po wszystkim Esperanza pęka i zaczyna płakać. Ksiądz pociesza ją i zdaje sobie sprawę, że czuje do niej coś, nad czym nie panuje. Później zwierza się ze swoich wątpliwości biskupowi.

Odcinek 14

W 14. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás gubi się w lesie, gdy odwozi Esperanzę do przychodzi. Emisja 11 marca o godz. 16:00 w Czwórce.

Zakonnice udają się na duchowy odpoczynek. Ksiądz Tomás towarzyszy im w zastępstwie za innego księdza. Esperanza zauważa, że Tomás ponownie trzyma się od niej na dystans i zamiast zdradzić jej motyw swojego zachowania, zasłania się wymówkami. Udaje jej się przykuć jego uwagę, gdy dostaje reakcji alergicznej. Tomás odwozi ją rowerem do przychodni. Po drodze gubią się w lesie i czekają aż ktoś ich odnajdzie.

Siostra Genoveva wykorzystuje okazję i robi Esperanzie i Tomásowi zdjęcia, żeby później wykorzystać je przeciwko nim. Tymczasem siostra Clara zostaje zmuszona do przeprowadzenia kolejnej rozmowy z Jorge z powodu wagarów jego syna. Kiedy dawni kochankowie zaczynają konwersować o zdarzeniach z przeszłości, znów coś im przerywa. Lola i Pedro spędzają coraz więcej czasu. Lola obawia się, że rodzina chłopaka nie zgodzi się, żeby została jego dziewczyną ze względu na jej ubogie pochodzenie.

Odcinek 15

W 15. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza próbuje wyciągnąć informacje od księgowego. Emisja 14 marca o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza chce kontynuować dochodzenie w sprawie śmierci swojej matki. Jest zdecydowana powierzyć Jorge płytę z zebranymi dowodami. Niestety zostaje okradziona tuż po tym, jak opuszcza klasztor. Lola mówi Tomásowi, że rozpoznała złodzieja i wskazuje miejsce jego zamieszkania. Tomás odnajduje go i próbuje przemówić mu do rozsądku, lecz ten go nie słucha. Esperanza dowiaduje się, że Tomás pojechał rozprawić się ze złodziejem i powiadamia Jorge. Oboje pojawiają się w momencie, gdy złodziej próbuje zaatakować Tomása. Mężczyzna zostaje zatrzymany, a ksiądz odzyskuje skradziony plecak Esperanzy.

Esperanza otrzymuje namiary na księgowego z fabryki. Wymyka się z klasztoru, zmienia ubranie i wyrusza na poszukiwanie Péreza Gallarda. Próbuje wyciągnąć od niego informacje przy odrobinie kokieterii, lecz ponosi porażkę. Przy wyjściu z lokalu spotyka Máxima, lecz ten jej nie rozpoznaje. Siostra Clara niepokoi się zniknięciem Esperanzy i dzwoni do Tomása.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 marzec 2016         0 Komentarzy · 707 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Włoska narzeczona" odc. 93-111
Streszczenia odcinków


Odcinek 93

W 93. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Joaquina wyznaje Fidelowi, że Roxana jest jej córką. Emisja 29 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Roxana zaprasza Benita do włoskiej restauracji. Jest jednak zażenowana jego brakiem manier. Gianna jest zawiedziona postawą Gaela, który wcale nie walczy o ich miłość. Joaquina sugeruje dziewczynie, żeby przestała uganiać się za paniczem, bo przysporzy sobie tym tylko cierpienia. Aitana prosi Pedra, żeby towarzyszył jej podczas przymiarki sukni ślubnej.

Julieta żałuje, że poślubiła Aníbala, któremu zależało jedynie na jej pieniądzach. Vittorio zdobywa lekarstwa, które rzekomo mają mu pomóc w walce z symulowaną chorobą. Fiorella zmusza go, żeby je wziął, a on nie wie, jak tego uniknąć. Federica prosi Pedra, żeby sprawdził dla niej pewien stary dokument, który budzi w niej wątpliwości.

Osvaldo rozkazuje Alinie zmusić Gaela do rzucenia Gianny. Ostrzega ją, że jeśli tego nie zrobi, pożegna się ze swoją karierą. Roxana poniża Joaquinę. Fidel próbuje pocieszyć zrozpaczoną kobietę. Ona wyznaje mu, że boli ją pogarda dziewczyny, albowiem jest córką jej i Maximina.

Odcinek 94

W 94. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gianna nie akceptuje myśli, że Fiorella poślubi Vittoria. Emisja 1 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Joaquina przypomina sobie, jak Maximino wmówił rodzinie, że jego daleki krewny osierocił córkę i w ten sposób ściągnął Roxanę na ranczo, a ją zatrudnił w charakterze jej opiekunki. Benito oznajmia Roxanie, że nie zamierza uczyć się etykiety i będzie musiała go zaakceptować takim, jakim jest. Vittorio denerwuje się z powodu ślubu i odlicza dni do tego wydarzenia.

Aníbal prosi Dianę o pomoc w odzyskaniu wolności. Zarzeka się, że jest niewinny. Pedro wypytuje doñę Eloisę o swoją matkę. Starsza pani mówi mu jedynie, że była alkoholiczną i narkomanką i odsyła go do ojca po więcej informacji. Federica cieszy się na myśl, że Pedro nigdy nie zazna szczęścia z Aitaną. Osvaldo przypomina Benignowi, że musi pomóc mu w zajęciu fotela prezesa firmy Acorp. Julieta angażuje się w przygotowania do ślubu Aitany i Pedra. Gianna jest zła na Fiorellę z powodu jej decyzji o ślubie z Vittoriem.

Odcinek 95

W 95. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Aitana nakrywa Fiorellę z Pedrem i urządza scenę zazdrości. Emisja 2 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Sergio jest zazdrosny o Santina i namawia go do powrotu do Włoch. Julieta jest smutna, bo poszukiwania jej córki nie przyniosły żadnych rezultatów. Fiorella także nie ma powodów do radości, albowiem jej ukochany lada dzień poślubi Aitanę. Osvaldo rozkazuje Benignowi czym prędzej porozmawiać z doñą Eloisą. Ostrzega go, że jeśli tego nie zrobi, rozpowie o jego fikcyjnej firmie.

Vittorio zaprasza swoich krewnych z Włoch na ślub z Fiorellą. Diana nie porzuca nadziei na poślubienie Vittoria. Gaela całuje Giannę i obiecuje, że z niej nie zrezygnuje. Fiorella oblewa Pedra wodą. Kiedy pomaga mu się przebrać, zostają nakryci przez Aitanę, która nie szczędzi okazji, by przypomnieć Włoszce, gdzie jest jej miejsce.

Odcinek 96

W 96. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gael i Gianna muszą ukrywać przed Osvaldem, że są parą. Emisja 3 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Diana wypytuje Vittoria o życie Fiorelli i szybko dochodzi do wniosku, że mężczyzna nie ma pojęcia o jej prawdziwym pochodzeniu. Gianluca oraz jego rodzina przylatują z Włoch, by uczestniczyć w ślubie Vittoria. Sergio upija się i ogarnięty zazdrością o Julietę rzuca się z rękami na Santina. Joaquina prosi Roxanę, żeby zostawiła Benita. Osvaldo o mały włos nie nakrywa Gaela z Gianną.

Pedro i Fiorella całują się na oczach Aitany. Federica próbuje dowiedzieć się czegoś na temat osoby Santina, lecz nikt nie udziela jej satysfakcjonującej odpowiedzi. Julieta pociesza Fiorellę, która cierpi z powodu zbliżającego się ślubu Pedra i Aitany. Doña Eloisa dowiaduje się o tym, że Roxana i Benito są parą i zwalnia szofera. Roxana namawia babcię do zmiany zdania obietnicą, że więcej się do niego nie zbliży.

Diana prosi Vittoria, żeby nie odsuwał jej od siebie. Mężczyzna obiecuje, że nie zostawi jej samej i nadal będzie mogła liczyć na jego pomoc. Fiorella towarzyszy Pedrowi i Sergiowi podczas wizyty na cmentarzu. Ojciec i syn odwiedzają grób Pilar.

Odcinek 97

W 97. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gianluca rozpoznaje we Fiorelli swoją pierwszą miłość. Emisja 4 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Osvaldo udaremnia Gaelowi plany wspólnego wyjścia z Gianną. Alina zgadza się kryć Gaela przed Osvaldem, który zabrania mu spotykania się z młodą Włoszką. Osvaldo próbuje nastraszyć Giannę, zakazując jej samotnych spacerów po hacjendzie. Uprzedza ją, że jeśli dostanie ataku serca, nikt nie przybędzie jej na pomoc.

Sergio przeprasza Julietę za scenę zazdrości, którą urządził przed Santinem. Ona przypomina mu, jak bardzo go kocha. Gianluca rozpoznaje Fiorellę, która była jego pierwszą narzeczoną. Vittorio natychmiast robi się zazdrosny i stara się utrzymać tych dwoje jak najdalej od siebie. Gianluca prosi Fiorellę, żeby zrezygnowała ze ślubu ze starym Vittoriem. Santino całuje niespodziewanie Julietę i prosi ją o szansę, ale ona mu jej odmawia.

Sergio i Pedro wspominają dzień śmierci Pilar. Okazuje się, że nie pamiętają, w jaki sposób kobieta straciła życie. Benito obiecuje Roxanie, że nie zrezygnuje ze starań o jej względy. Diana opiera się Aníbalowi i rozkazuje mu więcej jej nie zadręczać.

Odcinek 98

W 98. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gianluca całuje Fiorellę. Gael i Gianna muszą ukrywać swój związek. Emisja 7 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella mówi Giannie, że Gianluca, krewny Vittoria, był jej chłopakiem i poprosił ją, żeby nie wychodziła za mąż. Benigno namawia doñę Eloisę, żeby dała szansę Osvaldowi sprawdzenia się w roli prezesa firmy. Aníbal poleca Ramirowi śledzić Dianę. Chce się dowiedzieć, czy spotyka się z innym mężczyzną, żeby mógł ją później szantażować.

Pedro i Fiorella oglądają obrączki ślubne. Pojawienie się Aitany uniemożliwia im ucięcie sobie pogawędki. Gianluca szuka Fiorelli. Gianna zaczepia go i proponuje, żeby wmówił jej siostrze, że jest w niej zakochany, by w ten sposób odciągnąć ją od zamiaru poślubienia Vittoria. Benito próbuje odzyskać pracę u rodziny Ángelesów poprzez szantaż. Pedro nie daje się zastraszyć i uprzedza chłopaka, że tym razem mu nie pomoże.

Gael proponuje Alinie, żeby udawali parę, by on mógł bez przeszkód spotykać się z Gianną. Gianluca skrada pocałunek Fiorelli oraz wyznaje jej, że nigdy o niej zapomniał. Vittorio nakrywa ich razem.

Odcinek 99


W 99. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella nie może znieść widoku Pedra i Aitany całujących się. Emisja 8 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella policzkuje Gianlucę. On nie wycofuje się i oznajmia dziewczynie, że kiedy ponownie ją ujrzał, odżyły w nim dawne uczucia. Roxana prosi Benita, żeby jej nie zostawiał. Vittorio powtarza Gianluce kłamstwo, którym oszukał Fiorellę – jest nieuleczalnie chory i pragnie jeszcze przed śmiercią poślubić Fiorrelę. Ramiro śledzi Dianę z polecenia Aníbala.

Doña Eloisa zawiadamia Pedra, że postanowiła powierzyć Osvaldowi jego stanowisko w firmie. Wnuk zgłasza sprzeciw. Gael proponuje Roxanie, że będzie udawał jej chłopaka, żeby oboje mogli spotykać się ze swoimi miłościami, ale ona się nie zgadza. Diana wyznaje Gianluce, że chciałaby zostać żoną Vittoria. Gianluca przystaje na pomysł Gianny. Aitana całuje Pedra na oczach Fiorelli.

Odcinek 100

W 100. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Ramiro odkrywa sekrety Diany. Sergio jest zazdrosny o Santina. Emisja 9 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Roxana nakrywa Giannę i Gaela na pocałunku. Kiedy pojawia się Osvaldo, Roxana zaczyna flirtować z Gaelem, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Gianluca prosi Fiorellę, żeby odwołała ślub, skoro nie kocha Vittoria. Następnie proponuje jej, żeby zostali parą i – ku zaskoczeniu Pedra, który przysłuchuje się ich rozmowie – Fiorella zgadza się. Ramiro informuje Aníbala, że Diana jest kochanką pewnego starca i samotnie wychowuje dziecko.

Benito przyjeżdża na ranczo, żeby porozmawiać z Roxaną. Robi się zazdrosny, gdy zastaje ją w towarzystwie Gaela. Doña Eloisa uprzedza Pedra, że zamierza sporządzić swój testament w tajemnicy przed rodziną i poprosi Fiorellę, żeby mu go zredagowała. Sergio nie kryje swojej zazdrości o Santina. Julieta zaczyna powątpiewać w szczerość uczuć Sergia. Benito wstawia się za Joaquiną, gdy Roxana ją obraża.

Odcinek 101

W 101. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Dianna nie godzi się z myślą o utraceniu Vittoria. Emisja 10 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella oświadcza Gianluce, że zamierza dotrzymać obietnicy danej Vittoriowi. Sergio nie rozumie, dlaczego Julieta upiera się przy odnalezieniu córki po dwudziestu latach. Mimo to, okazuje jej swoje wsparcie i namawia do wytrwałości. Doña Eloisa daje Benitowi pracę w stajni.

Roxana i Gaela całują się na oczach Federiki i Sonii, żeby te uwierzyły w ich romans. Gianna wcale nie jest zadowolona z tego, że jej chłopak całuje się z inną, choć on zapewnia ją, że jest jedyną dziewczyną, którą kocha. Benito i Roxana chowają się w stajni, żeby móc się całować. Celeste i Benigno wznoszą toast z Aitaną za jej ślub i radzą córce, by postarała się o dziecko z Pedrem.

Rodziny Ángelesów i Palma de de la Riva podpisują umowę o fuzji firm. Pedro zarzuca Gianluce, że zaczepia Fiorellę. Ramiro wypytuje Vittoria o Dianę. Jest zaskoczony tym, że starzec nie ma pojęcia, że kobieta ma na wychowaniu dziecko. Dianna obmyśla plan udaremnienia ślubu Vittoria z Fiorellą. Vittorio zabiera Fiorellę do domku na wsi, w którym Gianna będzie mogła wrócić do zdrowia.

Odcinek 102

W 102. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Z pomocą Fiorelli doña Eloisa odkrywa, że wpadła w pułapkę Benigna. Emisja 11 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro i Gianluca sprzeczają się o Fiorellę. Włoch oznajmia mu ze stanowczością, że jest zakochany w swojej byłej dziewczynie. Benigno wysyła wiadomość do Celeste, w której przepowiada koniec firmy Acorp. Santino informuje Julietę, że samochód, którym jechała jej córka miał wypadek i obiecuje sprawdzić, czy udało jej się wyjść z niego cało.

Ramiro próbuje zbliżyć się do Diany, żeby wyciągnąć od niej więcej informacji, lecz Vittorio skutecznie mu to uniemożliwia. Aníbal dzwoni do Diany i grozi jej, że jeśli mu nie pomoże, zdradzi jej sekrety Vittoriowi. Fiorella odbiera wiadomość wysłaną przez Benigna i próbuje powiedzieć o niej Pedrowi, jednak ten naskakuje na nią, ubliża jej i nie dopuszcza do słowa.

W rozmowie z Aliną Gael wspomina swoją matkę oraz mężczyznę, z którym całowała się w parku. Gianna namawia Gaela do pojednania się z Osvaldem. Dante i Federica kontynuują dochodzenie w sprawie oszustwa Máxima. Fiorella mówi doñii Eloisie, że znalazła telefon Benigna z wiadomością o następującej treści: „To początek końca Acorp”. Starsza pani nie może uwierzyć w to, że Benigno zastawił pułapkę na jej rodzinę.

Odcinek 103

W 103. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gael chce poznać prawdę o swoim korzeniach. Emisja 14 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Doña Eloisa prosi Fiorellę, żeby nie mówiła nikomu o znalezionej wiadomości. Następnie informuje o odkryciu Osvalda i z ufnością powierza mu zajęcie się problemem. Federica słyszy, jak Benigno mówi Aitanie, że zagarnie Acorp dla siebie. Pedro wpada w osłupienie na widok Fiorell ubranej w suknię ślubną. Federica jest bliska przyłapania Roxany i Benita razem, lecz Danta jej to uniemożliwia.

Adwokat oznajmia Federice, że brakuje jednego, kluczowego dokumentu, by udowodnić oszustwa Máxima. Aníbal żąda zaliczki od Diany. Grozi, że jeśli mu jej nie da, zdradzi Vittoriowi jej sekrety. Osvaldo ostrzega Benigna, by nie próbował zastawiać na niego pułapki. Benigno rozkazuje córce pozbyć się Fiorelli. Gael wypytuje doñę Eloisę o swoje korzenie.

Odcinek 104

W 104. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gianluca widzi, jak Fiorella całuje się z Pedrem. Emisja 15 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Benigno niszczy suknię ślubną córki, by następnie zmusić ją do znalezienia sposobu na obarczenie winą Fiorellę. Gianna zapewnia Pedra, że jej siostra wciąż go kocha i nic ją nie łączy z Gianlucą. Doña Eloisa zgadza się, żeby Fiorella pracowała z nią po swoim ślubie, lecz przypomina jej, że ma się trzymać z dala od Pedra. Vittorio próbuje udaremnić Gianluce próbę powiedzenia Fiorelli prawdy o jego zmyślonej chorobie.

Diana prosi Vittoria, żeby pozwolił jej zorganizować mu wieczór kawalerski. Benito i Roxana otaczają opieką Gaela po tym, jak ten znów sięgnął po narkotyki. Gael zdradza Roxanie, że podejrzewa, że nie jest synem Osvalda. Federica planuje powolnie uśmiercać doñę Eloisę przy użyciu trucizny. Aitana skarży się babci Pedra, że Fiorella zniszczyła jej suknię ślubnę. Pedro i Fiorella żegnają się, wyznając sobie miłość. Gianluca jest świadkiem ich pocałunku.

Odcinek 105

W 105. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella uprzedza Pedra, że Aitana i Benigno chcą mu zaszkodzić. Emisja 16 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Gianluca przymierza się powiedzenia Fiorelli prawdy o symulowanej chorobie Vittoria. Gdy ten pojawia się na horyzoncie, odciąga go na bok, żeby nie nakrył narzeczonej w objęciach Pedra. Doña Eloisa pyta Fiorellę, czy przyznaje się do zniszczenia sukni ślubnej Aitany. Włoszka zaprzecza. Aitana upiera się, że Fiorella jest winna i żąda jej zwolnienia. Vittorio zawiadamia odpowiednie służby o nielegalnym pobycie Gianluki w Meksyku. Chłopak zostaje zatrzymany i natychmiast domyśla się, że Vittorio próbuje się go pozbyć, żeby nie zdradził Fiorelli jego sekretu.

Sergio i Santino sprzeczają się o Julietę. Kobieta przywołuje ich do porządku. Gianna bierze na siebie winę za zniszczenie sukni Aitany. Pedro tymczasem usiłuje odnaleźć prawdziwego winowajcę. Benigno przypomina Aitanie, że musi za wszelką cenę pozbyć się Fiorelli. Fiorella wspomina Pedrowi o wiadomości wysłanej przez Benigna, w której ten zapowiadał koniec firmy Acorpo. Uprzedza go również, że jego przyszły teść i narzeczona mogli zastawić na niego pułapkę.

Odcinek 106

W 106. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro znajduje pendrive Benigna i próbuje sprawdzić jego zawartość. Emisja 17 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro planuje upewnić się, czy podejrzenia Fiorelli są słuszne, zanim zdecyduje się poślubić Aitanę. Vittorio uderza Gianlucę, a następnie związuje go i zamyka w magazynie, żeby nie przeszkodził mu w poślubieniu Włoszki. Po przyjściu do pracy Diana słyszy hałas dobiegający z magazynu, lecz Vittorio nie pozwala jej sprawdzić, kto go wywołuje.

Podczas śniadania Gianna żegna się z Fiorellą, albowiem odtąd nie będą już ze sobą tak blisko, jak dotychczas. Doña Eloisa ostrzega Giannę, że nie pozwoli jej na kolejny wybryk. Federica kontynuuje swój plan systematycznego podtruwania doñii Eloisy. Jej działania przynoszą pierwsze rezultaty – starsza pani zaczyna uskarżać się na swoje zdrowie.

Aitana szykuje się do ceremonii zaślubin. Federica tymczasem pomaga Fiorelli w jej przygotowaniach do ślubu. Pedro znajduje w biurze pendrive należący do Benigna. Z pomocą pracowników łamie zabezpieczenie i dociera do jego zwartości. Odczytuje wiadomość od Aitany skierowaną do ojca, w której informuje go o sprzedaży akcji Acorp.

Odcinek 107

W 107. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro i Gianluca skutecznie udaremniają ślub Fiorelli i Vittoria. Emisja 18 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro umawia się z Fabiem w restauracji Vittoria, żeby upewnić się, czy sprzedaż akcji odbyła się zgodnie z prawem. Kiedy przyjeżdża na miejsce, okazuje się, że lokal jest zamknięty. Fabio informuje Pedra, że właśnie wylatuje do Włoch i odkłada ich spotkanie. Aníbal dzwoni do Diany z żądaniem pieniędzy. Pedro słyszy odgłosy dobiegające z magazynu. Wchodzi do środka i uwalnia Gianlucę. Ten obwieszcza mu, że Vittorio oszukał Fiorellę i wcale nie cierpi na nieuczulaną chorobę. Razem postanawiają udaremnić ślub Włoszki.

Niezidentyfikowany mężczyzna przygląda się Gaelowi na ranczo Ángelesów. Jednakże gdy pojawia się Sergio, wycofuje się. Doña Eloisa oraz pozostali członkowie rodziny denerwują się z powodu zniknięcia Pedra. Julieta obawia się, że spotkało go coś złego. Gianluca przerywa ślub Vittoria i deklaruje miłość do Fiorelli oraz zapowiada, że z nią ucieknie. Pedro odciąga Włoszkę na bok i spieszy wyjaśnić jej, że została podstępnie oszukana przez Vittoria. Para ucieka razem na motorze. Gianluca wybiega za nimi, żeby zmylić gości.  

Odcinek 108

W 108. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro zabiera Fiorellę do domku na wsi. Spędzają swój pierwszy raz. Emisja 21 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Vittorio chce odszukać Fiorellę. Gianna wmawia mu, że jej siostra uciekła razem z Gianlucą. Fiorella i Pedro dziękują Gianluce za jego pomoc. Chłopak życzy im pomyślności i wyjeżdża do Włoch. Diana przypomina Vittoriowi, że pragnie być jego kobietą, ale on ją odtrąca. Fidel dzwoni do Pedra i prosi go, żeby zadzwonił do babci, bo ta zasłabła.

Aitana wpada w histerię po tym jak Pedro wystawił ją do wiatru i nie dopuszcza do siebie nawet rodziców. Doña Eloisa traci przytomność. Pedro zapewnia Dantego, że nie jest z Fiorellą, a swoją nieobecność na ślubie tłumaczy strachem. Zapowiada także, że wróci, gdy będzie gotów stawić czoło sytuacji. Diana podbiera pieniądze z sejfu Vittoria.

Osvaldo insynuuje Benignowi, że Pedro mógł dowiedzieć się o szwindlu z akcjami i dlatego nie wziął ślubu z Aitaną. Fiorella i Pedro ukrywają się w domku na wsi. Spędzają czas razem na zakupach i wspólnych spacerach. Wieczorem Pedro zabiera Fiorellę do pokoju ze świecami i powoli układa ją na łóżku…

Odcinek 109

W 109. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gianna mówi Fiorelli, że nikt nie podejrzewa, że uciekła z Pedrem. Emisja 22 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella budzi się z przerażeniem z powodu koszmaru. Pedro uspokaja ją. Osvaldo i Aitana jednoczą siły, żeby zniszczyć Pedra. Doña Eloisa staje po stronie Aitany i obiecuje dziewczynie, że rozmówi się z wnukiem po jego powrocie. Lekarz bada seniorkę rodu, żeby znaleźć przyczynę jej omdlenia. Dante pyta Federicę, czy ma coś wspólnego z pogorszeniem się stanu zdrowia doñii Eloisy. Ona odpowiada przecząco.

Gael znów jest śledzony przez tajemniczego mężczyznę. Doña Eloisa przypomina Osvaldowi, że jeśli chce zajść daleko, musi trzymać się jak najdalej od Sonii. Osvaldo uprzedza babcię, że Benigno może zemścić się za na nich za to, że Pedro zadrwił z jego córki. Fiorella dzieli się z Gianną swoją radością z powodu bycia z Pedrem.

Aitana podejrzewa, że Pedro i Fiorella są razem i próbuje zastraszyć Giannę, żeby zmusić ją do mówienia. Pedro zwierza się Fiorelli, że pobyt w domku na wsi przypomniał o szczęśliwych chwilach z matką. Vittorio odkrywa, że został okradziony. Diana wmawia mu, że to sprawka Gianluki.

Odcinek 110

W 110. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Aitana i Osvaldo próbują zmusić Giannę do wydania Fiorelli i Pedra. Emisja 23 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella i Pedro przysięgają sobie wieczną miłość, po czym on wręcza jej pierścionek zaręczynowy. Fiorella denerwuje się z powodu tego, co spotka ich po powrocie na ranczo. Vittorio zgłasza policji, że został okradziony i wskakuje winnego – Gianlucę.

Benigno rozkazuje córce zapomnieć o incydencie, wybaczyć Pedrowi, pojąć go za męża i czym prędzej zajść z nim w ciążę. Roxana nakrywa tajemniczego nieznajomego, który podglądał Gaela, i żąda od niego wyjaśnień. Ten jednak ucieka. Sergio otrzymuje wiadomość od swojej koleżanki z Włoch i prosi Santina, żeby przekazał ją Juliecie. Lekarz oznajmia doñii Eloisie, że zauważył coś niepokojącego w jej krwi i prosi o zgodę na wykonanie dodatkowych badań.

Dante przypomina Federice, że doña Eloisa jest właścicielką całego majątku rodziny Ángelesów i będzie lepiej, jeśli pozostanie przy życiu. Osvaldo zostawia liścik dla Gianny, w którym podszywa się pod Gaela i umawia się z nią w saunie. Gianna przychodzi na spotkanie i tym samym wpada w pułapkę. Aitana grozi dziewczynie, że wywoła u niej zawał serca, jeśli nie powie jej, gdzie ukrywają się Fiorella i Pedro.

Odcinek 111

W 111. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro organizuje sekretny ślub z Fiorellą. Emisja 24 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Aitana ściska Giannę za szyję i utrudnia jej oddychanie. Na szczęście Gael przechodzi tuż obok sauny i przybywa na ratunek dziewczynie. Próbuje dowiedzieć się, czy Osvaldo i Aitana próbowali ją skrzywdzić, lecz ona niczego mu nie mówi. Sonia wypija szklankę z wodą spreparowaną przez Federicę z myślą o doñii Eloisie i traci przytomność.

Vittorio wypytuje doñę Eloisę o Pedra, albowiem podejrzewa, że jej wnuk i Fiorella są razem. Osvaldo podejrzewa, że Fidel i Gianna są w zmowie z Fiorellą i Pedrem. Pedro umawia się z Fidelem oraz prosi go, żeby zabrał ze sobą Giannę. Pedro wręcza Fiorelli suknię ślubną i prosi ją, żeby przyszła z Heribertem w umówione miejsce.

Osvaldo przegląda GPS w samochodzie Fidela i odkrywa kryjówkę Pedra. Aníbal chce zamieszkać razem z Dianą. Julieta dowiaduje się, że jej córka została zaadoptowana przez małżeństwo z południa Włoch. Fidel i Gianna wręczają Fiorelli bukiet kwiatów. Pojawia się Pedro i oświadcza Fiorelli, że oto nadszedł dzień ich ślubu.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 11 marzec 2016         0 Komentarzy · 888 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Odmienić los" odc. 67-104
Streszczenia odcinków


Odcinek 67

Priscila próbuje zrozumieć, dlaczego Marcelo zmienił zdanie i jednak nie opuszcza miasteczka. Mężczyzna idzie do baru, gdzie czeka na Lolę i zabiera ją na swoich ramionach. Zazdrosne kobiety obserwują całą sytuację i zaczynają plotkować o Loli. Regina rozważa też, aby porozmawiać z dziewczyną, o tym że praca w barze Fabiana nie jest dla niej odpowiednim miejscem.

Odcinek 68

Regina chce wymusić na Loli rezygnację, ale dla dziewczyny ważniejsze jest słowo dane Fabianowi, że zostanie w tej pracy bez względu na zdanie innych osób. Priscila zdaje sobie sprawę, że Marcelo postanowił zostać w Horneros ze względu na Lolę i sama zaczyna myśleć o wyjeździe. Mężczyzna broni dziewczyny i mówi, że ta praca jest koniecznością. Tymczasem bracia Galeano postanawiają odwiedzić Lolę w barze.

Odcinek 69

Morales uświadamia Lolę, że jego serce nie należy do żadnej kobiety. Wkrótce Fabian proponuje Loli, aby gdzieś razem wyszli. Dziewczyna początkowo odrzuca jego propozycję, ale później jednak się zgadza, o co jest bardzo zazdrosna Esperanza Capurro. W tym samym czasie Priscila szuka Marcelo i znajduje go pod prysznicem. Dołącza do niego i zaczyna go całować. Kiedy mężczyzna się obraca, okazuje się, że to nie jest Marcelo...

Odcinek 70

Renato dzieli się z Ricardo, że nie może przestać myśleć o Loli i to się staje jego obsesją. Natomiast kobiety podburzają Fabiano, mówiąc, że Lola przynosi nieszczęście i powinien ją zwolnić. Fabian nie chce o tym słyszeć i prosi dziewczynę, by trzymała się z dala od Gerardo. Tymczasem Nacho zwierza się Loli, że kocha Marquesę.

Odcinek 71

Bracia Galeano martwią się tym, że Lola aktualnie mieszka z Fabianem. Natomiast Gerardo kolejny raz próbuje uwieść Lolę. Tym razem jednak nie uchodzi mu to płazem i zostaje zabrany do aresztu. Juana skrzętnie informuje Lorenzę, Priscilę i Silvanę, że zdarzenia w barze są spowodowane obecnością Loli. Następnie Acquiles potwierdza w rozmowie z Reginą wcześniejsze zdarzenia.

Odcinek 72

Priscila i Silvana nachodzą Lolę, a także doradzają jej, że powinna opuścić miasto. Natomiast rodzina Galeano proponuje dziewczynie, aby została ekskluzywną kelnerką. Marcelo także zabiega o względy Loli i chce ją mieć dla siebie. Wyznaje to, kiedy siedzi pijany w barze Fabiana i śpiewa serenadę specjalnie dla swojej wybranki. Tymczasem Lorenza zamartwia się w domu o los jej syna i Nacho, który nie wrócił na noc.

Odcinek 73

Policja zabiera w kajdankach Brunę za próbę morderstwa na Loli i Fabianie. Mężczyzna przyznaje się, że jest winny stanu Bruny i to przez niego stała się obłąkana, dlatego musi ją zawieźć teraz sam do szpitala psychiatrycznego. Wkrótce komisarz przekazuje smutną wiadomość Fabianowi, że kobieta została otruta i może umrzeć. Lorenza prosi tez Marcelo, aby trzymał się z daleka od baru.

Odcinek 74

Między Agapitą i Lolą dochodzi do konfrontacji. Kobieta wmawia dziewczynie, że wszystkie nieszczęścia, które dzieją się w mieście, mają miejsce przez Loli obecność i każe jej się wynieść z Horneros. Lola nie zgadza się z oskarżeniami. Tymczasem Regina przekazuje słowa Agapity swojej rodzinie i przychyla się do tego, że wszystko, co złe, jest z winy Loli.

Odcinek 75

Komisarz po kolejnym napadzie na Lolę zabiera Gerardo, ale mężczyzna broni się, że dziewczyna sama zaprosiła go do swojego pokoju. Mężczyzna jednak dalej łże i krzyczy, że nie boi się czarów, które stosuje na nim Lola. Komisarz słuchając zeznań obu stron, puszcza mężczyznę wolno. W tym samym czasie Marquesa podpytuję Nacho o Nicolasę. Mężczyzna odpowiada, że nie ma z nią ostatnio kontaktu i ona nie szuka z nim porozumienia.

Odcinek 76

Romano informuje swoją matkę, że udało im się uratować prawie wszystkich górników i wyszli z tego żywi. Jest tylko jedna ofiara tego wypadku. Kobieta informuje, że śmierć poniósł tylko Gerardo Ibanez. Wszyscy doszukują się przyczyny nieszczęścia i Acquiles zrzuca odpowiedzialność na Lolę. Stwierdza, że odkąd przybyła ona do Horneros sprowadza tragedię na miasteczko. Jedyną osobą, która powstrzymuję Lolę przed tą decyzją jest Marcelo.

Odcinek 77

Fabian prosi Lolę, by została, ponieważ bez niej będzie się czuł samotny. Nicolasa natomiast obserwując sytuację wróży Fabianowi, że będzie zmuszony zamknąć Bar. Tymczasem Lorenza martwi się o Lolę. Uważa, że dla dziewczyny nadeszły ostatnio trudne czasy i chciałaby ją bardziej chronić. Marcelo martwi się, by Lola nie zdecydowała się odejść i deklaruje, że powstrzyma ją za wszelką cenę.

Odcinek 78

Marcelo odbywa rozmowę z Nacho i gwarantuje, że bar zostanie zamknięty. Natomiast mężczyzna martwi się, że Lola i Fabian są bliżej ze sobą niż kiedykolwiek. Tymczasem bracia Galeano martwią się o Lolę, ponieważ dziewczyna zdecydowała zostać z Fabianem nawet jeśli jego lokal przestanie funkcjonować. Nie zdają sobie sprawy, że Fabian jest w rozsypce po śmierci Bruny. Lola chce go jedynie wesprzeć w trudnych chwilach.

Odcinek 79

Fabian korzystając z okazji całuje Lolę, ale dziewczyna prosi, by nigdy więcej tego nie robił. Tymczasem Priscila zaprasza Marcelo, aby wyszli gdzieś razem i mężczyzna się zgadza. Kiedy para wchodzi do restauracji, trafia w sam środek bójki. Marcelo zupełnie się tym nie przejmuje. Stwierdza bowiem, że wszystkie miejsca w miasteczku przypominają mu o Loli.

Odcinek 80

Otwarty zostaje nowy bar Los Gonzos, do którego Marcelo się wybiera. Tam, słuchając znanego i lubianego zespołu Zamba Caramba, spotyka Lolę. Jednak w lokalu jest taki hałas, że nie mogą normalnie rozmawiać. Następnie Fabian wyznaje Loli, że jest wdzięczny niebiosom za taki dar, jakim jest jej obecność. Lola przypomina mu, że jej rola kończy się na pomocy w pracy. Priscila wyznaje też Marcelo, że zrobi wszystko, aby chociaż się uśmiechnął.

Odcinek 81

Już wszyscy podejrzewają, że Lola z Fabianem są parą i wkrótce się pobiorą. Ich potencjalnego związku nikt jednak nie akceptuje - ani rodzina Galeano ani Marcelo. Priscila widząc stan Marcelo podpowiada mu, aby wywołał w Loli zazdrość i może użyć do tego jej osoby. Mężczyzna nie wie, w jaki sposób przekonać do siebie ukochaną, więc przystaje na propozycję Priscili i wspólnie jadą do baru, gdzie tańcząc całują się na oczach Loli. Pablo prosi swoją przyjaciółkę, aby przestała oglądać się na Marcelo i wybrała mężczyznę, który naprawdę ją kocha, czyli Fabiana.

Odcinek 82

Pedro doradza Loli, aby zapomniała o Marcelo. Tymczasem do baru przyjeżdża Fabian, który ma dla Loli prezent. Silvana odbywa też poważną rozmowę z Lorenzą. Nawiązuje do sytuacji w barze, gdzie Marcelo skorzystał z naiwności Priscili, aby sprowokować Lolę. Matka Priscili podkreśla, że nie życzy sobie, aby Marcelo igrał z uczuciami jej córki. Bracia Galeano natomiast przyczyniają się do dramatycznej sytuacji w barze.

Odcinek 83

Uczynek braci Galeano staje się coraz poważniejszy. Ogień rozprzestrzenia się bardzo szybko i goście wybiegają w pośpiechu z palącego się lokalu. Po zdarzeniu w barze, Fabian prosi Lolę na bok i wyciąga prezent, którym jest pierścionek zaręczynowy. Mężczyzna wyznaje jej miłość i prosi, by za niego wyszła. Lola jest przerażona i mówi, że go kocha, ale tylko jako przyjaciela. Dodaje też, że w takiej sytuacji będzie zmuszona opuścić jego posesję.

Odcinek 84

Mieszkańcy z całego miasteczka zjeżdżają się w stronę baru, aby zmusić Lolę do opuszczenia Horneros. Obarczają ją za wszystkie nieszczęścia. Lola nie wie, gdzie się podziać i idzie prosić o pomoc Ojca Kayetano, błagając o schronienie. W tym samym czasie rodzina Galeano i Marcelo zaczynają szukać Loli, ale nigdzie nie mogą jej znaleźć. Felisa donosi Marcelo, że Lola opuściła miasto i mężczyzna rusza na poszukiwania.

Odcinek 85

Lolę męczą koszmary z Fabianem. Tymczasem mężczyzna udaje się do domu Reginy i odbywa z nią poważną rozmowę. Twierdzi, że jej synowie są odpowiedzialni za pożar, który wybuchł w jego lokalu i za wszystkie zniszczenia. Dodaje też, że złoży w tej sprawie oficjalne doniesienie na policji. Tymczasem Priscila próbuje uwieść Marcelo.

Odcinek 86

Finalnie Fabian decyduje się, żeby nie nagłaśniać sprawy podpalenia baru, ponieważ wtedy wszyscy dowiedzą się, że Lola od niego odeszła. Natomiast komisarz informuje Reginę, że jest zmuszony zabrać jej synów na komendę. Acquiles, który słucha rozmów Loli z opatem, uprzedza go, że jeśli będzie trzymał tę kobietę pod swoim dachem to wkrótce ściągnie na niego nieszczęście.

Odcinek 87

Kiedy Ricardo przyjeżdża do ojca Cayetano, zauważa, że Lola jest na terenie kościoła. Chcąc zbliżyć się do dziewczyny, prosi opata, by zgodził się na jego powrót do kościelnego chóru. Tymczasem Regina, Rene i Renato poznają dziewczynę Romano. Bracia Galeano są zazdrośni o Carolinę, ale podejrzewają, że jej obecność ma pomóc Romano zapomnieć o Loli. Natomiast Acquiles donosi Silvanie, że Lola ukrywa się u ojca Cayetano.

Odcinek 88

Priscila i Silvana starają się przekonać ojca Cayetano, aby pozbył się dziewczyny i kazał jej opuścić miasto. Jednak opat nie słucha ich tłumaczeń i chce zatrzymać Lolę. Finalnie decydują, że najlepiej będzie dla niej, jeśli zacznie śpiewać w chórze. W tym samym czasie Silvana opowiada Marcelo brednie na temat Loli. Próbuje wmówić mu, że dziewczyna zdradzała go z Fabianem. Jednak wkrótce Marcelo dowiaduje się od Fabiana, że prawda jest zupełnie inna.

Odcinek 89

Ojciec Cayetano stara się, by wszystko jak najlepiej przygotować na mszę. Do kościoła wybierają się także Silvana i Priscila, aby posłuchać chóralnego śpiewu. Po chwili wszyscy zauważają, że Lola jest częścią chóru. Marcelo uwiedziony jej głosem chce koniecznie spotkać się z dziewczyną.

Odcinek 90

Silvana jednoznacznie rozkazuje swojej córce, aby zapomniała o Marcelo. Jednak Priscila odpowiada, że to nigdy się jej nie uda. Tymczasem Romano potajemnie prosi Ricardo, aby przekazał Loli wiadomość. Ricardo przy okazji spotkania na terenie kościoła oznajmia Loli, że jego brat jest w niej zakochany. Dziewczyna jednak jest zmuszona wyznać Ricardo, że jej serce należy do kogoś innego...

Odcinek 91

Silvana wciąż upomina Priscilę, aby dała sobie spokój z Marcelo. Natomiast mężczyzna korzystając z okazji podejmuje z Lolą rozmowę i prosi ją o rękę. Dziewczyna jest szczęśliwa i przyjmuje pierścionek zaręczynowy. Kiedy Marcelo przybywa do domu to obwieszcza wszystkim w domu, swojej matce, Priscili i Silvanie, że będzie się żenił z Lolą. Córka Silvany w ataku złości i frustracji rzuca się na mężczyznę, poważnie go raniąc.

Odcinek 92

Romano dowiaduje się, że Marcelo został postrzelony i chodzi cały dzień radosny. Kiedy do Romano przychodzi Carolina, mężczyzna decyduje się, aby wyznać jej prawdę i obwieszcza, że lepiej będzie dla nich obojga, jeśli się rozstaną, ponieważ jest zakochany w innej kobiecie. W tym samym czasie Lorenza rozpoczyna walkę o życie jej syna. Lola jednak nie wie, co się wydarzyło i bezsilna czeka na powrót ukochanego.

Odcinek 93

Nacho informuje Lorenzę, że Marcelo ma szansę wyzdrowieć. Niespodziewanie Rene obwieszcza Renato, że zaproponował Carolinie, aby była jego dziewczyną. Ovidio donosi też ojcu Cayetano, że nie widział Marcelo od dwóch dni i nie wie, co się z nim dzieje. Silvana i Priscila wykorzystują niewiedzę Loli i postanawiają uknuć spisek. Informują dziewczynę, że Marcelo zdecydował się w końcu na ślub z Priscilą i wyjechał do miasta załatwiać formalności.

Odcinek 94

Juana dopytuje się, gdzie były Silvana i Priscila. Kobiety kłamią, że były w kościele, aby pomodlić się za zdrowie Marcelo. Lola zwierza się Ricardo ze złych wieści, które doniosły jej Silvana i Priscila. Nie może uwierzyć, że jej ukochany mógłby ją w taki sposób okłamać. Tymczasem Renato nadal naciska na Carolinę, aby zgodziła się zostać jego dziewczyną. Ona jednak odrzuca tę nieprzyzwoitą propozycję.

Odcinek 95

Lola przychodzi do ojca Cayetano na ostateczną rozmowę - chce już na pewno opuścić Horneros. Romano przekazuje Ricardo, że dziewczyna jest kompletnie zdruzgotana zachowaniem Marcelo, który złamał jej serce. Marcelo leżąc w szpitalu martwi się, że jego wybranka może pomyśleć, że ją porzucił, dlatego prosi matkę, aby wszystko jej wytłumaczyła. Lorenza napotyka jednak przeszkody.

Odcinek 96

Silvana z Priscilą zastanawiają się, jak powstrzymać Lorenzę przed rozmową z Lolą. Kobiety muszą coś uknuć, aby nie dopuścić do konwersacji. Silvana udaje chorą, natomiast Priscila udaje się osobiście do Loli do kościoła. Tam dowiaduje się od ojca Cayetano, że dziewczyna podjęła już ostateczną decyzję o opuszczeniu miasteczka Horneros.

Odcinek 97

Lorenza zdaje sobie sprawę, że choroba Silvany była tylko udawana, aby odwieść ją od rozmowy z Lolą. Tymczasem w mieście dochodzi do poważnej eksplozji, w której są trzy ofiary śmiertelne, a kilka osób ciężko rannych trafia do szpitala. Wśród poszkodowanych znajdują się Renato, syn Reginy oraz Carolina. Do miasta przybywa Lola z Ricardo, aby sprawdzić, co się wydarzyło. Ludzie po raz kolejny oskarżają dziewczynę o wszystko złe, co dzieje się w Horneros.

Odcinek 98

Regina niezmiernie martwi się stanem swojego syna Renato. Priscila i Silvana zastanawiają się nad zmianą strategii wobec Loli. Kobiety rozumieją, że takie zachowanie nie zachęca Loli do opuszczenia miasta. Tymczasem Acquiles proponuje Loli schronienie w swoim domu. Przekonuje dziewczynę, że wszyscy jej wrogowie czyhają na nią i tutaj będzie się czuła najbezpieczniej. Natomiast Marcelo odzyskuje przytomność i prosi matkę, aby przyprowadziła do niego Lolę.

Odcinek 99

Priscila podejmuje z Lolą rozmowę, mówiąc jej, że nie nadaje się na dziewczynę Marcelo i nie jest dla niego wystarczająco dobra. Natomiast Lola wraca do domu Acquilesa i znajduje go bez ruchu na podłodze. Po chwili Lola próbuje się dowiedzieć, co mu się stało i czy planuje zrobić jej krzywdę. Mężczyzna odpowiada, że nie, ale zawsze chciał mieć ją tylko na wyłączność. Rodzina Galeano martwi się, że Acquiles może zrobić Loli krzywdę.

Odcinek 100


Lola informuje rodzinę Galeano, że zdecydowała się zostać u Acquilesa i opiekować się nim. Regina przekazuje swoim synom, że niewiele może uczynić, kiedy Lola odrzuca jej pomoc. Lola żali się Acquilesowi, że nie chce widzieć nikogo, a przede wszystkim Lorenzy. Jednak kobieta nie chce zaakceptować takiego rozwoju wydarzeń i udaje się z wizytą do Loli. Tymczasem Silvana i Priscila zaczynają pakować swoje rzeczy, zanim Lola wróci do domu.

Odcinek 101

Silvana i Priscila są w trakcie ewakuacji z domu Lorenzy, kiedy kobieta zrozpaczona powraca bez Loli. Okazuje się, że dziewczyna nie zdecydowała się na opuszczenie Acquilesa. Marcelo pyta matkę, czy udało jej się porozmawiać z Lolą. Lorenza chcąc uspokoić Marcelo, kłamie, że tak, ale Lola aktualnie wzięła pod opiekę chorego Ojca Cayetano. Tymczasem Acquiles decyduje się opowiedzieć Loli całą historię jej życia.

Odcinek 102

Priscila i Silvana udają się z wizytą do szpitala, gdzie leży Marcelo. Priscila przeprasza mężczyznę za to, co zrobiła i prosi go o wybaczenie. Tymczasem Fabian dopytuje się Acquilesa, czy wie coś na temat Loli. Mężczyzna postanawia zachować tajemnicę i nie mówić, że dziewczyna przebywa na terenie jego domu. Silvana i Priscila sądzą, że jeśli zaproponują mu opiekę to uda im się coś dowiedzieć na temat miejsca pobytu Loli.

Odcinek 103

Acquiles otrzymuje od Silvany i Priscili niecodzienną propozycję. Kobiety chcą zapłacić mężczyźnie w zamian za pozbycie się Loli z miasta i odsunięcia jej od Marcelo. Lorenza próbuje dowiedzieć się, o czym kobiety rozmawiały z Acquilesem, ale w odpowiedzi słyszy same kłamstwa. W tym samym czasie Ricardo zdaje sobie sprawę, że Marcelo nie wie, co się dzieje z Lolą, ale Marcelo nie wierzy w jego ani jedno słowo.

Odcinek 104

Marcelo próbuje dojść prawdy i pyta Nacho, co się dzieje z Lolą. Nacho potwierdza, że cała historia przedstawiona przez Ricardo miała miejsce. Lola aktualnie mieszka u Acquilesa. Mężczyzna natychmiast opuszcza szpital i udaje się do Acquilesa, aby porozmawiać z Lolą. Dziewczyna jednak nie chce słuchać jego tłumaczeń, ponieważ czuje się oszukana i sądzi, że Marcelo ma plan poślubić Priscilę. Mężczyzna w natłoku emocji mdleje i zostaje natychmiast zabrany do szpitala.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 11 marzec 2016         0 Komentarzy · 801 Czytań · Drukuj
 
 
Oglądaliście serial "Rosalinda"? Główna aktorka skończyła 45 lat i wygląda dziś... Jesteśmy w lekkim szoku
Notka


W popularnym w Polsce pod koniec lat 90. serialu "Rosalinda" główną rolę grała Ariadna Thalia Sodi Miranda używająca pseudonimu Thalia. W 2015 roku aktorka zaprojektowała własną linię sukienek oraz perfumy dla sieci do sklepów Macy's. Niedawno uczciła swój sukces na imprezie w Nowym Jorku. Dziś Thalia ma 45 lat. Zobaczcie, jak się zmieniła.

Zarówno w serialu, jak i teraz wciąż może się pochwalić smukłą sylwetką. Jeśli wierzyć oficjalnym danym, Thalia ma 168 cm wzrostu i waży 50 kg.

Thalia dziś ma 45 lat i, choć trudno nam w to uwierzyć, prawie w ogóle się nie zmieniła. Zarówno kiedyś jak i teraz jej znakiem rozpoznawczym były długie gęste włosy.

Głównym zajęciem Thalii nigdy nie była gra w operach mydlanych tylko muzyka. Wydała 12 albumów. Tytuły pierwszych trzech to: "Thalia", "Mundo de Cristal" i "Love".

Thalia sprzedała ponad 40 milionów swoich płyt.

Od 2000 roku jej mężem jest producent, Tommy Mottola. Mają dwoje dzieci: 9-letnią córkę Sabrinę Sakaë i 5-letniego syna Matthew Alejandro.

Oprócz "Rosalindy" występowała w takich serialach jak "Luz Y Sombra", "Maria Mercedes", "Marimar", czy "Maria z przedmieścia".

Thalia niemal nic się nie zmieniła od czasów "Rosalindy".


ŹRÓDŁO: plotek.pl
Dodał:  Wiola dnia 11 marzec 2016         0 Komentarzy · 638 Czytań · Drukuj
 
 
"Niewolnica ​Isaura": Ulubienica Polaków
Notka


Polacy pokochali serial "Niewolnica ​Isaura". Co stało za fenomenem tego serialu w PRL-u?

Isaura (Lucélia Santos) jest białą niewolnicą, mieszkająca od urodzenia na plantacji rodziny Almeidów. Dziewczyna zawsze może liczyć na wsparcie pani domu, Ester, lecz jest upokarzana przez jej męża.

Kiedy Isaura poznaje Tobiasa (Roberto Pirillo), jej marzenia o odzyskaniu wolności przybierają na sile. Niestety, na drodze do ich spełnienia staje okrutny Leoncio (Rubens de Falco), syn Almeidów, który pragnie rozkochać w sobie piękną niewolnicę. Mężczyzna posuwa się nawet do zamordowania swojego rywala. Na szczęście, Isaura spotyka kolejnego sojusznika, czyli Alvara (Edwin Luisi). Z jego pomocą kobieta wreszcie staje się wolna.

Ulubienica Polaków

Sto lat po wydaniu powieści Bernarda Guimaraesa, brazylijskie Globo postanowiło przenieść ją na mały ekran. Nie wróżono serialowi sukcesu, dlatego zatrudniono do niego młodziutką debiutantkę, 18-letnią Lucelię Santos. Aktorka na szczęście mogła liczyć na wsparcie doświadczonego Rubensa de Falco. Telenowela spotkała się z życzliwym przyjęciem brazylijskich widzów i rozpoczęła światową ekspansję.

W końcu dotarła również do Polski, chociaż Lew Rywin, kupując telenowelę podczas targów w Cannes w 1984 r., miał mieszane uczucia i bał się klapy. Media także sceptycznie odnosiły się do brazylijskiego serialu, dlatego przed premierą "Niewolnica Isaura" mogła liczyć tylko na krótkie notki w gazetach.

Pierwszy odcinek, wyemitowany 19 lutego 1985 roku o godzinie 20.15, obejrzało 43 procent widzów, natomiast już piąty osiągnął 84 procent widowni!

W porze emisji "Niewolnicy..." we wtorkowe wieczory fryzjerki szybciej zamykały swoje zakłady, a widzowie wychodzili z kina w połowie seansu, żeby nie przegapić kolejnego odcinka serialu. Ze względu na liczne prośby fanów telenoweli (m.in. 3-tysięcy członków Załogi Zakładów Przemysłu Odzieżowego "Bytom"), można ją było również oglądać o godz. 9.00 w ramach pasma "Film dla drugiej zmiany".

Fakt ten wykorzystywały przedszkolanki i nauczycielki, które razem z podopiecznymi już rano poznawały dalsze losy pięknej Isaury. Problem pojawiał się, gdy dzieci po powrocie do domu zdradzały rodzicom, co będzie się działo w wieczornym odcinku. Niezwykła popularność serialu zaskoczyła dziennikarzy, którzy zaczęli analizować jego fenomen.

Niektórzy uważali, że polscy widzowie, znużeni szarą rzeczywistością, spragnieni są bajkowości i egzotycznego kolorytu. Dostrzegali też analogię między losami niewolnicy a naszą rodzimą Stefcią Rudecką z "Trędowatej". Inni bili na alarm, uważając, że "Isauromania" świadczy o tym, iż nasze społeczeństwo głupieje, dlatego zamiast oglądać wartościowe filmy i seriale lub sięgnąć po książkę, woli kicz oraz przerysowaną grę aktorską.

"Przegląd Tygodniowy" postulował nawet, by wytoczyć proces tym, którzy zdecydowali o emisji "Niewolnicy Isaury". Po publikacji krytycznych artykułów na łamach gazet, widzowie masowo wysyłali listy do redakcji, stając w obronie swojego ukochanego serialu.

Jak para królewska

Niedługo przed emisją ostatniego odcinka "Niewolnicy...", 21 maja 1985 roku do Polski zawitali odtwórcy głównych ról, czyli Lucélia Santos i Rubens de Falco. Chociaż dokładna data ich przyjazdu była owiana tajemnicą, na warszawskim lotnisku czekali na nich fani i dziennikarze.

Ludzie byli zdziwieni, że na żywo czupryna Rubensa nie jest tak bujna, jak w telenoweli (aktor nosił tam perukę), a Lucélia jest niziutka, drobniutka i ma wyraźnego zeza.

Gwiazdy serialu odwiedziły w stolicy liceum ogólnokształcące (uczniowie mieli problem z dostaniem się na teren szkoły), Zakłady Przemysłu Odzieżowego "Cora" oraz ursynowski dom kultury. Aktorzy musieli być wyprowadzani z hotelu przejściem podziemnym, ponieważ groziło im stratowanie przez napierający tłum.

Gdy później pojechali do Krakowa, ochraniało ich aż 300 milicjantów, a Lucélia dostała na pamiątkę krakowski ludowy strój dla swojego syna Pedra, który miał wtedy dwa lata. Gwiazdy odwiedziły również Łódź, Skierniewice, Katowice i Sosnowiec. Rubens na potrzeby TVP 1 nagrał zapowiedź ostatniego odcinka.

Po zakończeniu emisji serialu na prośbę fanów po raz pierwszy wydano powieść Bernarda Guimaraesa. Książkowa "Niewolnica Isaura" rozeszła się na pniu i konieczny był dodruk. Na fali popularności telenoweli nadawano też dzieciom imiona Isaura, Tobiasz i Malwina. Zabrakło jednak w Polsce małych Leonciów.

Ostatni taki hit

Chociaż TVP w drugiej połowie lat 80-tych kupowała inne telenowele brazylijskie (m.in. "Pannę dziedziczkę" czy w "Kamiennym kręgu" z Lucélią Santos), żadna z nich nie powtórzyła sukcesu "Niewolnicy Isaury". Nie udało się to również nowej wersji z 2004 roku, która dwukrotnie była emitowana w Polsce na nieistniejącym już kanale Zone Romantica. Biance Rinaldi i Leopoldowi Pacheco nie stworzyli tak charyzmatycznych kreacji, jak Lucélia i Rubens. Telenoweli nie uratował nawet sam de Falco, który w tej wersji wcielił się w komendanta Almeidę, ojca Leoncia.

Była to jednak ostatnia serialowa rola - aktor zmarł 4 lata później w wieku 76 lat na zawał serca. Z kolei Lucélia, zmęczona ciągnącą się za nią łatką Isaury, od lat unika wywiadów na temat tej roli. W 2008 roku TV Silesia przygotowała własny śląski dubbing do kultowej brazylijskiej telenoweli. Była ona emitowana pod tytułem "Niewolnica Izaura", a głosów głównym bohaterom użyczyli Joanna Bartel i Krzysztof Hanke.

Znany ze "Świętej wojny" aktor był też autorem przekładu dialogów serialu na śląski dialekt.

Dubbing sprawił, że "Niewolnica..." nabrała cech komediowych.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 11 marzec 2016         0 Komentarzy · 638 Czytań · Drukuj
 
 
„Zagadka Hotelu Grand” od 1 kwietnia w TVP 1
Premiery w Polsce


Nagrodzony na festiwalu w Monte Carlo hiszpański serial kostiumowy pt. „Zagadka Hotelu Grand” (oryg. Gran Hotel) zagości w kwietniowej ramówce TVP 1.

W kwietniu Jedynka wyemituje pierwszy sezon obsypanego deszczem nagród hiszpańskiego serialu pt. „Zagadka Hotelu Grand” (oryg. Gran Hotel). Premierowe odcinki będą emitowane w piątkowe wieczory o godz. 20:25 oraz powtarzane w niedzielne popołudnia o godz. 16:00.

Akcja rozpoczyna się w roku 1905. Do idyllicznego hotelu, położonego na rozległych ziemiach północnej Hiszpanii, przyjeżdża młodzieniec imieniem Julio w poszukiwaniu jedynej siostry. Jeszcze w trakcie podróży spotyka na swojej drodze swoją wielką miłość, Alicię Alarcón, piękną córkę właścicielki hotelu, przyrzeczoną jej obecnemu dyrektorowi. Chociaż pochodzą z dwóch różnych światów, zawiązuje się między nimi silna więź, trudna do okiełznania i pozornie niemożliwa. Niebezpieczny romans splecie się z tajemnicami i sekretami ukrytymi za murami luksusowego hotelu.

Zdjęcia do serialu powstały nad zielonym wybrzeżem regionu Santander, gdzie w 1911 roku został wzniesiony Pałac Magdaleny, objęty ochroną narodowego dziedzictwa historycznego i artystycznego. W pierwszych latach świetności służył między innymi za miejsce wypoczynku hiszpańskiej rodziny królewskiej. Jego wnętrza i ogrody był inspiracją także dla poety Miguela de Unamuno, zaś José Hierro wychwalał jego zalety w wersach swoich poematów. Po wielkim sukcesie serialu w 2012 roku po raz pierwszy w historii otwarto jego drzwi dla zaciekawionych turystów.

Twórcami „Zagadki Hotelu Grand” są Ramón Campos i Gema R. Neira, na stale związani z wytwórnią Bambú Producciones. Główne role zagrali Amaia Salamanca („Klejnoty Evity”) i Yon González (serial „Internat”). W obsadzie znaleźli się także Concha Velasco, Fele Martínez, Luz Valdenebro, Eloy Azorin, Eloy Azorin, Llorenç González i Adriana Ozores w roli czarnego charakteru.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 marzec 2016         0 Komentarzy · 646 Czytań · Drukuj
 
 
Fernando Colunga obchodzi 50. urodziny
Newsy


Meksykański aktor telewizyjny Fernando Colunga, znany z telenowel „Maria z przedmieścia”, „Esmeralda” czy „Paulina”, obchodził 3 marca . urodziny.

Fernando Colunga urodził się 3 marca 1966 roku w mieście Meksyk. Ukończył inżynierię budownictwa. Pierwsze pieniądze zarabiał, pracując w sklepie z galanterią żelazną, salonie samochodowym i w barze. W 1988 roku spróbował swoich sił jako dubler Eduarda Yáñeza w scenach akcji z telenoweli „Dulce desafío”. Zafascynowany pracą na planie zdjęciowym rozpoczął naukę w Centrum Edukacji Artystycznej Televisy.

Na początku grał epizodyczne role, aż został przyuważony przez producentkę Carlę Estradę, która znalazła dla niego w obsadzie „Más allá del puente”. W 1995 roku otrzymał pierwszą głowną rolę u boku Thalíi w „Marii przedmieścia”. Po niej posypały się kolejne propozycje udziału w największych meksykańskich hitach tj. „Esmeralda”, „Paulina”, „Nigdy cię nie zapomnę” czy „W niewoli uczuć”.

W roku 2003, zachęcony przez swoją odkrywczynię, wykreował rolę Manuela Fuentesa w telenoweli kostiumowej „Prawdziwa miłość”. Carla Estrada zwerbowała go również do udziału w kolejnych dwóch projektach – „Alborada” i „Sidła namiętności”. W 2010 roku zagrał razem z Lucero w „Kobiecie ze stali”, a dwa lata później, pierwszy raz w swojej karierze, spróbował sił w telekomedii pt. „Porque el amor manda”. Rok temu powrócił do studia Televisy, skuszony udziałem w telenoweli „Pasión y poder”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 marzec 2016         0 Komentarzy · 763 Czytań · Drukuj
 
 
Koniec emisji Sekretu w TV Puls
Informację


Jak podaje TV Puls, w poniedziałek 7 marca dobiegnie końca emisja hiszpańskiego serialu „Sekret”.
Dodał:  Wiola dnia 04 marzec 2016         0 Komentarzy · 1184 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 486 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Trzy razy Ana"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
05.02.2017
Oczywiście postaram się i uwzględnię też Twoje oczekiwania smiley

Mayte
05.02.2017
No rozumiem . No trudno . Mam nadzieję jednak że znajdziesz czas by dalej umieszczać jak najwięcej newsow smiley

Wiola
04.02.2017
Co do jednej informacji na miesiąc to chyba troszkę przesadziłaś, zawsze jest kilka postów w miesiącu.

Wiola
04.02.2017
Mayte rozumiem ale stronę tą prowadzę już od ponad 6 lat. W moim życiu od tego czasu wiele się zmieniło. Mam dużo mniej czasu niż wcześniej. Mimo to staram się.

Mayte
04.02.2017
Strasznie rzadko są dodawane i na tematy które mnie nie interesują . Np nie ma nic o Anahi ,serialu Poprostu Maria ani 3 razy Ana . Kiedyś ta strona lepiej działała. A teraz 1 informacja na miesiąc .:

Winstonsoync
03.02.2017
thanks for this colossal revealing website, obstruct up the momentous jobless check out this [url=http://onlinecasinos
-x.com]casino[/url] offers


Wiola
01.02.2017
Mayte oczywiście że aktualna newsy są przecież dodawane. Nie rozumiem pytania?

Mayte
29.01.2017
Ta strona wogole jest aktualna ??

Mayte
29.12.2016
Według mnie nie moga tak sobie usunoc poprostu ,jak chcą to niech przesunąć na inną porę ale nie powinni usuwać .Nie wierzę że mogą to tak poprostu przerwać smiley

Wiola
26.12.2016
Mayte podobno to prawda, ale Czwórka w tej sprawie uparcie milczy.

Archiwum
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

18,157,235 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie