Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 364
Najnowszy Użytkownik: zuria098
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Erika Buenfil będzie matką Maite Perroni w „La Gata”
Newsy
erika-buenfil-es-victoria-balvanera-620x345.jpg

Erika Buenfil będzie matką Maite Perroni w „La Gata”. Aktorka wcieli się w postać dziką, rozczochraną, trochę brzydką, zaniedbaną, bo jej bohaterka jest osamotnioną kobietą. Poza tym Erika już przeszła metamorfozę do roli, która polegała na przyciemnieniu koloru włosów, tak aby bardziej przypominała matkę postaci granej przez Perroni. Przypominam, że aktorki już raz spotkały się na planie przy okazji nagrywania telenoweli "Triumf miłości".
Dodał:  Wiola dnia 01 luty 2014         0 Komentarzy · 829 Czytań · Drukuj
 
 
"Nieposkromiona miłość". Daniel prosi o rękę Camili. Isadora traci hacjendę "La Malquerida"
Newsy


"Nieposkromiona miłość" odcinki 98-102 od poniedziałku, 3.02.2014, do piątku, 7.02.2014, o godz. 17.00 w TV6. Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 98-102 - streszczenia odcinków z całego tygodnia ze strony novela.pl. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 98 - poniedziałek, 3.02.2014
Isadora oznajmia pracownikom hacjendy, że jest jej nową właścicielką i jeśli chcą zachować pracę, mają być jej posłuszni. Amanda jest gotowa wyznać córce, kim jest jej ojciec. Mecenas Buitrón prosi Aarona, żeby nauczył Leoncia zarówno pisać, jak i czytać. Isadora rozkazuje Piedad usunąć wszystkie fotografie rodziny Monterde.

Aarón mówi ojcu Anselmo, że skoro Leoncio tak bardzo pragnie nauczyć się pisać, to dlatego, że ma do przekazania coś ważnego na temat Isadory albo Dionisia. Daniel nie zamierza ustąpić z walki o odzyskanie hacjendy „La Malquerida”.

Natalia chce zrezygnować z pracy dla Dionisia, ale on się nie zgadza oraz nakazuje jej wziąć dodatkowe lekcje języka angielskiego i zarządzania. Rosario wyznaje ojcu Anselmo, że jest biologiczną matką Alonsa i pomogła synowi umrzeć.

Nieposkromiona miłość odcinek 99 - wtorek, 4.02.2014
Ojciec Anselmo nie chce udzielić Rosario rozgrzeszenia, dopóki nie zezna policji, że popełniła przestępstwo. Pablo zawiadamia Camilę, że Isadora rozkazała sprzedać całe bydło. Mariano jest gotowy odkupić je od Isadory.

Ojciec Anselmo przyprowadza Rosario do Camili i Daniela. Kobieta opowiada im o tym jak Eleazar odebrał jej Alonsa tuż po urodzeniu i oddał pod opiekę Isadorze, która choć zapewniła mu dostatnie życie, nigdy nie otoczyła go matczyną miłością. Kobieta zwraca się do Camili z prośbą o przebaczenie dla jej syna. Isadora rozpoczyna przebudowę hacjendy w ośrodek turystyczny.

Amanda wyznaje córce, że jej biologiczny ojciec jest oszustem, który przedstawił jej się pod fałszywym imieniem i nazwiskiem. Mecenas Becerra przedstawia Camili i Danielowi dokument, w którym Alonso zrzeka się praw do hacjendy na ich korzyść.

Nieposkromiona miłość odcinek 100 - środa, 5.02.2014
Amanda wyznaje Natalii, że Dionisio Ferrer jest jej ojcem. Isadora nakazuje pracownikom spalić na patio rzeczy należące do rodziny Monterde. Daniel powstrzymuje ją oraz przedstawia dokument sporządzony przez mecenasa Becerra, w którym Alonso zrzeka się prawa własności do rancza.

Camila prosi Piedad i Dorotę, żeby spakowały Isadorę, bo ta się wyprowadza. Komendant Juárez mówi Aaronowi, że Leoncio będzie mógł ubiegać się o skrócenie wyroku, jeśli zacznie współpracować. Dionisio dowiaduje się o sytuacji na hacjendzie i czyni wyrzuty Isadorze, że zaufała pielęgniarce, która okazała się być biologiczną matką Alonsa.

Daniel proponuje Camili, aby nie zwlekali dłużej ze ślubem. Isadora wypłakuje się Cayetano. Estévez ostrzega Dionisia, że on i Isadora mogą tracić do więzienia, jeśli nie zwrócą pieniędzy, jakie wyłożyli inwestorzy na rozwój kompleksu turystycznego.

Nieposkromiona miłość odcinek 101 - czwartek, 6.02.2014
Daniel prosi Agustinę o rękę jej córki. Kobieta nie chce, żeby Acosta został jej zięciem. Dionisio wścieka się, gdy poznaje matrymonialne plany Camili. Zamierza zrobić wszystko, by nie dopuścić do ślubu Camili. Cayetano wspiera Isadorą, która wypłakuje mu się na ramieniu zgrywając ofiarę.

Natalia chce powiedzieć Yago o tym, że Dionisio jest jej ojcem, ale chłopak nie ma czasu z nią rozmawiać. Camila i Daniel zapraszają znajomych do hacjendy i ogłaszają, że w najbliższą sobotę biorą ślub. Isadora planuje wykorzystać Cayetana do osiągnięcia swoich celów.

Nieposkromiona miłość odcinek 102 - piątek, 7.02.2014
Natalia pyta Dionisia, czy to prawda, że ożenił się z jej matką, posługując się fałszywymi dokumentami. Daniel zostaje przedstawiony Anie jako narzeczony Camili. Piedad odwiedza Leoncia w więzieniu. Mówi mu, że Alonso nie żyje. Leoncio jest gotów powiedzieć wszystko, co wie na temat Isadory.

Pablo próbuje ostrzec ojca przed Isadorą, ale Cayetano nie wierzy, że kobieta byłaby zdolna do tych wszystkich podłości jakie się jej zarzuca. Rocio chce wiedzieć co łączy jej męża z Isadorą. Cayetano nie zamierza jednak tłumaczyć się przed żoną.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 luty 2014         0 Komentarzy · 930 Czytań · Drukuj
 
 
Lola Ponce i Aaron Diaz zostaną po raz drugi rodzicami
Newsy


Lola Ponce ogłosiła, że jest po raz drugi w ciąży. Obecnie Lola jest w 9 tygodniu ciąży i są tym faktem podekscytowani: "Cześć moi mili....miłość jest piękna! nieprzewidywalna! to będzie drugi raz! żywa miłość! życie! natura!." Również Aaron napisał wiadomość: "Chciałbym z głębi serca podziękować za każdą gratulację. Nic nie zastąpi dowodów uczucia i sympatii, które okazujecie nam każdego dnia. Jesteście częścią naszej rodziny i cieszę się, że mogę podzielić się z wami tą radosną wiadomością." Dodał: "Podoba mi się pomysł, że Erin będzie miała brata lub siostrę, który będzie się z nią rozwijać. To piękna historia, chciałem mieć to drugie dziecko, Erin jest magiczna, ale wiem, że teraz będzie jeszcze większa radość. Zawsze marzyliśmy o posiadaniu dwójki dzieci. Pracowaliśmy nad nim, marzyliśmy o nim i pragnęliśmy go." Aktor wyznał, że jeszcze nie wiadomo gdzie dziecko się urodzi, ponieważ wszystko zależy w jakim miejscu będą pracować nad projektami.
Dodał:  Wiola dnia 31 styczeń 2014         0 Komentarzy · 740 Czytań · Drukuj
 
 
Tragiczny koniec kariery gwiazdy telenowel
Notka
monica-spear-foto-02.jpg

Ta śmierć wstrząsnęła nie tylko Ameryką Łacińską. 29-letnia Mónica Spear, aktorka będąca twarzą Telemundo oraz jej mąż Thomas Henry Berry zostali zamordowani podczas rabunkowego napadu.

Do tragedii doszło 6 stycznia na wenezuelskiej autostradzie. Mónica, Thomas i ich 5-letnia córka Maya wracali z wakacji. Nagle ich samochód najechał na ostry przedmiot. Okazało się, że nie był to przypadek, ale pułapka zastawiona przez bandę przestępców. Napastnicy zaczęli strzelać.

Mónica i jej mąż zginęli na miejscu, natomiast Maya została ranna w nogę, ale rana okazała się niegroźna.

Powszechny sprzeciw
Gdy w mediach pojawiła się informacja o śmierci Spear, w świecie aktorskim zawrzało. Mónica była bowiem osobą cieszącą się dużą sympatią kolegów z planu, wszyscy znali też jej córeczkę. Wydarzenie to miało również szerszy wymiar, ponieważ wywołało debatę na temat poziomu przestępczości w Wenezueli.

Tylko w 2013 roku zamordowano tam 24 tysiące osób! Prezydent Wenezueli, Nicolás Maduro przyspieszył oficjalne spotkanie dotyczące zwiększenia bezpieczeństwa w kraju, które było zaplanowane na koniec stycznia. Nie uspokoiło to jednak obywateli. Gaby Espino ("Twarz Analiji") - Wenezuelka mieszkająca obecnie w Miami, stwierdziła, że po tragedii, która spotkała jej przyjaciółkę Monikę, nie zamierza wracać do ojczyzny, ani tym bardziej zabierać tam swoich dzieci.

Sama Spear bardzo przejmowała się sytuacją w kraju. Niecały miesiąc przed śmiercią zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie lampionu z dopiskiem "Pokój dla Wenezueli".

Wyzwania aktorskie
Kariera Moniki rozpoczęła się w 2004 roku, gdy wzięła udział w konkursie Miss Wenezueli. Niespełna 20-letnia dziewczyna zdobyła wtedy koronę najpiękniejszej, a rok później reprezentowała kraj w konkursie Miss World, gdzie zajęła 5. miejsce.

W 2006 roku dostała pierwszą rolę w młodzieżowej telenoweli "Mi prima ciela". Wcieliła się w tytułową bohaterkę, młodą dziewczynę chorą na niedokrwistość aplastyczną, która zachodzi w ciążę i postanawia urodzić dziecko, ryzykując własne życie. Serial stał się przebojem w Wenezueli, a Mónica i partnerujący jej Manuel Sosa - ulubieńcami widzów. Trzy lata później zagrali razem w kolejnej telenoweli "Calle luna, calle sol". W między czasie Spear poznała 10 lat starszego Brytyjczyka Thomasa Henry’ego Berry’ego i została jego żoną.

W 2008 roku przyszła na świat ich córeczka Maya. W 2010 roku Mónica zagrała jedną z najważniejszych ról w swojej karierze, czyli cierpiącą na syndrom Aspergera Micaelę w "La mujer perfecta". Aktorka tak bardzo zainteresowała się tym schorzeniem, że zaangażowała się w działalność fundacji "ASODECO".

Po sukcesie "Mujer..." Spear stała się obiektem zainteresowania szefów Telemundo. Zaowocowało to kontraktem na główne role w telenowelach. Pierwszą z nich była "Flor salvaje", na planie której Wenezuelka poznała Tony’ego Daltona. Paparazzi przyłapali ich razem na spacerze i zaczęli przypisywać im romans. W tamtym czasie małżeństwo aktorki przeżywało kryzys. W 2013 roku aktorka zagrała ostatnią rolę w "Pasión prohibida" u boku Jencarlosa Caneli.

Smutne pożegnanie
Pogrzeb Moniki i Thomasa odbył się 10 stycznia w Caracas. Uczestniczyły w nim tysiące fanów aktorki.

Dziadkowie Mayi nie doszli jeszcze do porozumienia, kto przejmie nad nią opiekę. Sprawcy śmierci Spear zostali już zatrzymani.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 29 styczeń 2014         0 Komentarzy · 732 Czytań · Drukuj
 
 
Natalia Oreiro: Zbuntowany anioł
Wywiady
natalia-oreiro-2901-1920x1080.jpg

Gdy po raz pierwszy przyjechała do naszego kraju, była zaskoczona, ponieważ nie spodziewała się tak gorącego przyjęcia. Dlatego Natalia Oreiro bardzo chciała wrócić do Polski i zaśpiewać dla swoich wielbicieli.

14 lutego w polskich kinach odbędzie się premiera filmu "Anioł śmierci", w którym aktorka zagrała główną rolę.

Podczas konferencji prasowej poprzedzającej grudniowy koncert, aktorka podkreślała, że polscy fani na różne sposoby okazują jej swoją sympatię.

- Otrzymuję wiele listów z Polski, a wśród nich jest sporo rysunków. Ludzie w waszym kraju naprawdę dobrze rysują. Niektórzy przysyłają mi regularnie co miesiąc nowe portrety, a ja je kolekcjonuję - mówiła.

Nie obyło się bez wspomnień dotyczących pierwszego pobytu Natalii w Polsce, kiedy odwiedziła Warszawę, żeby promować "Zbuntowanego anioła".

- Gdy przyjechałam tutaj w 2000 roku, miałam tę sławną grzywkę. Spytano się mnie, czy chcę poznać miasto. Odpowiedziałam, że oczywiście i pojechałam do centrum Warszawy. Nagle dostrzegłyśmy tłumy ludzi. Powiedziałam wtedy: "Wow, to jakaś manifestacja". Wysiadłam z auta i nagle cały ten tłum na mnie spojrzał i ludzie zaczęli krzyczeć moje imię. Potem weszłam na pierwsze piętro starego budynku i zrzucałam stamtąd zdjęcia - wspominała.

Wieloletnia przyjaźń
Przy okazji Urugwajka wyjaśniła, czy bliższa jest jej muzyka, czy aktorstwo. - Czuję, że jestem aktorką, która śpiewa. Dzięki muzyce mam okazję poznać swoich fanów osobiście. Gdy grasz w filmie czy serialu, ludzie oglądają cię tylko w swoich domach albo w kinie.

Odtwórczyni roli Milagros musiała oczywiście wspomnieć o swoim serialowym partnerze: - Bardzo przyjaźnimy się z Facundem Araną, nie ma tygodnia, żebyśmy ze sobą nie rozmawiali. Za każdym razem narzekamy: - "Och, dlaczego nie pracujemy teraz razem". Moim kolejnym ekranowym partnerom powtarzam: - "Nie możesz się równać z Facundem Araną". A oni mnie nienawidzą - dodała ze śmiechem.

- Byłam jedyną aktorką zaproszoną na jego ślub. Wydawało mi się, że uczestniczę w telenoweli, a mój ukochany właśnie się żeni. Byłam o krok od krzyknięcia "Nie!", ale się wstydziłam i pomyślałam: "OK, bierz ten ślub".


Marzenia Oreiro
Twarz Natalii rozświetliła się, gdy zaczęła opowiadać o swoich marzeniach.

- Wciąż szukam wyzwań, chcę być lepszą aktorką, grać różnorodne postacie. W sprawach osobistych pragnę, by mój synek był szczęśliwy i sam mógł wybrać, kim chce zostać. Poza tym pasjonuję się ogrodnictwem i chciałabym, żeby w końcu udały mi się arbuzy.


film.interia.pl
ŹRÓDŁO: Angela Kołowiecka-Wilkos
Dodał:  Wiola dnia 28 styczeń 2014         0 Komentarzy · 735 Czytań · Drukuj
 
 
Czy zmieni zdanie?
Newsy


W zeszłym roku Jencarlos Canela dał jasno do zrozumienia, że teraz interesuje go jedynie kariera muzyczna i to jej zamierza poświęcić swoją energię. Są jednak cały czas producenci, którzy wierzą, że uda im przekonać się młodego aktora do zmiany zdania.

Do ich grona należy, jak się okazało, Mapat („La mujer del Vendaval”), która chciałaby go zobaczyć u boku Any Brendy Contreras w remake’u „El Manantial„.

Czy chcielibyście, żeby 25-letni Jencarlos dał się skusić?


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 styczeń 2014         0 Komentarzy · 741 Czytań · Drukuj
 
 
Ariadne Díaz - nie wyklucza powrotu do Jose Rona
Newsy


Ariadne Díaz
udzieliła wywiadu dla magazynu 'H para Hombres', gdzie oficjalnie wypowiedziała się na temat swojego rozstania z Jose Ron'em: "Związki przechodzą swoje lepsze i gorsze momenty. W tej chwili nie za bardzo chcę dzielić się swoimi uczuciami. Jesteśmy na etapie, w którym zobaczymy, co będzie dalej. Na ten czas zachowam milczenie." Mimo rozstania aktorka nie wyklucza powrotu do "ex": "Zawsze nasz związek miał dobry kontakt, ale teraz jesteśmy na etapie co będzie to będzie więc czekamy" .Ariadne obecnie przebywa w Bostonie, gdzie się przeniosła z powodu swoich studiów angielskojęzycznych. Para wcześniej mówiła tylko o przerwie, ale nie o rozstaniu, a jak było naprawdę: "Zerwali przed końcem roku, dokładnie 24 grudnia. Nie wychodziło im. W ostatnich miesiącach było bardzo intensywnie. Kłócili się, rozstawali, a potem wracali do siebie. Na początku było dobrze, a następnie znowu awantury i kłótnie."
Dodał:  Wiola dnia 25 styczeń 2014         0 Komentarzy · 783 Czytań · Drukuj
 
 
Paola Nunez - marzy o byciu matką i pracy
Newsy


Paola Nunez wyznała, że jest bardzo szczęśliwa w swoim związku z Rodolfo Valdes'em i dlatego też już coraz częściej myśli o zostaniu mamą, ale to wszystko chce pogodzić ze swoją pracą: "Jestem bardzo szczęśliwa z mojego 3-letniego związku, bo Bóg posłał mi anioła w ludzkiej postaci i jestem z niego zadowolona." Odnośnie ciąży aktorka przyznała, ze to zawsze było jej marzeniem, ale jeszcze nie było jej dane spełnić to pragnienie: "Jest to trochę trudne, ponieważ możesz pragnąć dzieci, ale nagle mówisz nie, nie w tym roku, mam dużo pracy i może za rok i nagle masz 35 lat i uświadamiasz sobie, że nie możesz tego odkładać. Ja chce dziecko w 2015 roku."
Dodał:  Wiola dnia 25 styczeń 2014         0 Komentarzy · 671 Czytań · Drukuj
 
 
Ojciec Julio Camejo - przegrał walkę z rakiem
Newsy
442504845_1280.jpg

Julio Camejo ,który przybył do Meksyku, aby uczestniczyć w nagraniach telenoweli 'Primer amor? a mi por hora' - teraz przeżywa bardzo ciężki okres w swoim życiu, ponieważ jego tato przegrał walkę z rakiem. Aktor wykorzystał swoje konto, aby emocjonalnie wyrazić to co czuje po śmierci pana Antonio, który marzył o powrocie do rodzinnego kraju, ale choroba mu to uniemożliwiła: "Wielki człowiek, wojownik, najlepszy przyjaciel, niezrównany nauczyciel, oddany mąż i najlepszy ojciec.O mój Boże, powitaj go tak jak na to zasługuje!" Aktor dostał po tym wpisie wiele kondolencji i nie tylko ze strony fanów czy swoim kolegów/koleżanek po fachu, ale też od ludzi, którzy prywatnie znali jego ojca oraz jego uczniów. U pana Antonio zdiagnozowano chorobę w połowie 2012 roku. W tym czasie rak miał przerzuty na jelito grube, wątrobę i płuca.
Dodał:  Wiola dnia 25 styczeń 2014         0 Komentarzy · 704 Czytań · Drukuj
 
 
Aracely Arambula - zachwyciła kształtami
Newsy


Aracely Arambula punktualnie o godzinie 19 wyszła na scenę i tym samym rozpoczął się spektakl sztuki pt. Por qué los hombres aman a las ca...?. Aktorka, która wcieliła się w postać "Dulce" skupiła na sobie całą uwagę widzów, ale nie tylko dzięki swojej grze, ale także dzięki swoim ponętnym kształtom, których sukienka nie okrywała. Sztukę oglądało ok. 5000 osób.
Dodał:  Wiola dnia 25 styczeń 2014         0 Komentarzy · 695 Czytań · Drukuj
 
 
Leticia Calderón o Esmeraldzie
Powiedzieli o ...


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 styczeń 2014         0 Komentarzy · 716 Czytań · Drukuj
 
Strona 12 z 428 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Którą z nowości uważasz za najlepszą

La Impostora

La Tempestad

Violetta

Sekret

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

lucre
25.08.2014
Na yt widziałam 2 fragmenty La Maviuty i się zastanawiałam, co to jest, a dzisiaj w Świecie Seriali przeczytałam.

dolores
25.08.2014
Mayte " Nie igraj z aniołem" przenieśli z TV6 do TV4 i będzie od 1 września o 16:00, a " Burza" o 17:00.

dolores
25.08.2014
Beata ja też nie można zerknąć heheheh

gaviota
25.08.2014
Mogliby puścić już teraz to CI byłoby z głowy.Po nowym roku wolałabym coś innego np LQLVMR:-)

Beata
25.08.2014
Można zerknąć haha, czegoś takiego jeszcze nie oglądałamsmiley

dolores
25.08.2014
Premiera tego będzie 7 września o 20:30 w TV6 aż z ciekawości to obejrzę he he he

dolores
25.08.2014
Moim zdaniem to totalna żenada ale sie trochę uśmiałam czytając streszczenie będą ci sami aktorzy co w "Osaczonej" tylko, że zamiast o miłości to będą na siebie np. przeklinali premiera będz

dolores
25.08.2014
Dziewczyny słyszałyście twórca " Włatcy much" tworzy przeróbkę "Osaczonej" pod tytułem "La maviuta" i będzie to coś takiego jak "Włatcy much" moim zdaniem total

Mayte
19.08.2014
Nie ogarniam. Przeciez nie igraj z aniolem jest o 17 natv6. A burza ma byc na rv4

dolores
18.08.2014
Być może tylko żeby ktoś wstawiał odcinki do neta bo Polsatu Romans to ja nie mam.

Archiwum
Elite Site
rbda.jpgegoistki.blogspot.com
Elizabeth Gutierrez
RBD
Top Site
egoistki.blogspot.com MaitePerroniBeorlegui.pl AlfonsoHerrera.pl ChristopherUckermann.net Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2012
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

6,147,074 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie