Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,273
Najnowszy Użytkownik: Brentser
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
tips in picking plas...
Just want to say Hello.
Just want to say Hello!
Just wanted to say Hi.
Im glad I now signed up
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [16]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Ukryta miłość" odc.153-160
Streszczenia odcinków


Odcinek 153
Emisja: 25 stycznia 2013, godz. 18:00

Estela namawia Lorenza, żeby złożył doniesienie na Roselenę, ale on nie chce. Patricio wytyka matce, że wtrąca się do życia Jany. Gala przeprasza Rodriga za swoje zachowanie. On mówi jej, że nie potrafi jej pokochać i prosi, żeby nie wykorzystywała ich córki, aby mu dokuczyć. Oscar podejrzewa, że to Pedro Campos, przyjaciel Jerónima, okradł Konsorcjum. Patricio skarży się ojcu na niegodziwe zachowanie matki. Roselena zwalnia Matilde za to, że pomagała Janie. Don Aquiles pojawia się w myjni samochodowej Violety. Rodrigo i Luciana odczytują wyniki badania DNA. Są rozczarowani, gdy okazuje się, że Pablo nie jest ich synem. Julieta i Gala obrażają Brígidę. Nazywają ją zdrajczynią i grożą, że straci pracę, jeśli będzie roznosiła plotki na ich temat. Jana opowiada Lucianie o wyczynach Roseleny. Luciana proponuje Janie, żeby zostawiła Lorenza. Chelo i Mateo przypadkowo spotykają Rodriga i Alexię. Dzieci bawią się razem w parku. Alexia uderza piłką w ul, z którego wylatują pszczoły i kąsają Mateo. Chłopiec zaczyna je odganiać i upada mu medalik. Alexia podnosi wisiorek z ziemi i biegnie po pomoc.

Odcinek 154
Emisja: 28 stycznia 2013, godz. 17:00

Lorenzo okłamuje siostrę, wmawiając jej, że zranił się podczas noszenia koszy. Mateo trafia do szpitala. Violeta dostaje bukiet kwiatów od Leandra, który proponuje jej wspólne wyjście. Alexia modli się o zdrowie dla Mateo. Gala jest znudzona czekaniem, aż mąż zechce sprawić jej przyjemność i umawia się z Mirko. Patricio usiłuje nakłonić Matilde do powrotu do domu. Rodrigo oferuje Chelo swoją pomoc. Fabian podpowiada Violecie, żeby zbliżyła się do ojca, a wtedy dostanie po nim spadek, ale ona nie jest zainteresowana. Roselena dostrzega, że jej świat się burzy. Żali się Anie, że nie tylko przegoniła z domu Matilde, ale na dodatek posprzeczała się z Patriciem. Szybko jednak udaje jej się zdobyć przebaczenie syna. Mateo poznaje Lucianę. Chłopiec całuje ją w policzek. Luciana robi to samo i sprawia mu radość.

Odcinek 155
Emisja: 28 stycznia 2013, godz. 18:00

Mateo prosi Rodriga, żeby go odwiedził. Boris naciska na Janę, żeby wyjaśniła mu, dlaczego zmieniła zdanie o ślubie. Wypomina jej, ile musiał zrobić, żeby zgodziła się za niego wyjść, ile pieniędzy włożył w przygotowania do ślubu oraz umomina się o pierścionek zaręczynowy. Roselena ostrzega Paz, że jej syn będzie cierpiał, jeśli nie zostawi Jany. Dalia namawia Violetę, żeby zgodziła się na randkę z Leonardem. Luciana mówi ojcu, jak bardzo ją wzruszyło spotkanie z Mateo. Claudio podziela jej opinię. Don Aquiles, pomimo zawału, nie chce zastosować się do wskazówek lekarza. Oscar spotyka się z Pedrem i pyta go, czy zna Claudia Linaresa. Chelo zastanawia się, czyim dzieckiem jest Mateo. Chuy podsuwa mu myśl, że to syn Luciany. Alexia oddaje Mateo jego medalik. Pedro wyjaśnia Oscarowi, że milczał w sprawie oszustwa w Konsorcjum, bo został do tego przekupiony. Mirko i Gala zamawiają pokój w hotelu. Rodrigo na próżno przekonuje Matilde do powrotu. Claudio pyta Lorenza, w jaki sposób zamierza uszczęśliwić Janę. On oświadcza, że będzie się kształcił, aby Jana była z niego dumna. Gala prosi Rodriga o rozwód.

Odcinek 156
Emisja: 29 stycznia 2013, godz. 17:00

Luciana wypomina Roselenie, że groziła Paz. Zapewnia ją, że razem z matką będą kibicować Lorenzowi i Janie. Claudio ostrzega Lorenza, żeby uważał na Roselenę. Roselena słyszy głos dziecka i widzi oszpecone lalki. Vicky i Maximino leżą nadzy w łóżku. Kobieta mówi swojemu ukochanemu, że musi traktować ją jak królową, jeśli chce dać jej szczęście. Gala i Rodrigo rozmawiają o rozwodzie. Ona pragnie wyciągnąć od niego pieniądze. Jemu zależy wyłącznie na córce. Oscar podejrzewa, że to Maximino okradł Konsorcjum. Mirko zgadza się na niezobowiązujący związek z Galą. Chuy upiera się, że Mateo może być synem Luciany i mówi o tym Chelo. On jednak nie chce w to uwierzyć. Luciana życzy choremu Aquilesowi szybkiego powrotu do zdrowia. Maximino planuje otwarcie kolejnej sieci kasyna na północy kraju z pomocą Lastry. Rodrigo prosi Oscara, żeby przyspieszył jego rozwód. Luciana obiecuje Mateo, że jeśli będzie posłuszny, wkrótce zabierze go na spacer. Violeta dowiaduje się o chorobie ojca. Oscar informuje Claudia o pojawieniu się Pedra Camposa. Mężczyzna ignoruje go i jest zainteresowany jedynie odnalezieniem wnuka. Jana przyznaje bratu, że zadurzyła się w Lorenzo. Maximino obiecuje córce swoje wsparcie. Patricio wyznaje ojcu Honesto, że kocha Lucianę.

Odcinek 157
Emisja: 29 stycznia 2013, godz. 18:00

Patricio mówi ojcu Honesto, że choć bardzo kocha Lucianę, życzy jej, żeby wróciła do Rodriga po jego rozwodzie z Galą. Aquiles przegania Procopia, gdy ten przynosi mu jedzenie zalecone przez lekarza. Luciana namawia Violetę, żeby pojechała do ojca, bo ten potrzebuje, żeby ktoś się nim zaopiekował. Claudio pyta Oscara, dlaczego mu pomaga, skoro wie, że może wykorzystać zdobyte informacje przeciwko Maximinowi. Oscar odpowiada, że pragnie sprawiedliwości. Ofelia wręcza Patriciowi listę klinik, w których mógłby przejść operację. Ku zdziwieniu Roseleny, Maximino przyprowadza Matilde z powrotem do domu. Paz, Ariche i Magda przyjeżdżają do stolicy. Luciana wita ich i mówi im o wyjeździe Violety do San Francisco El Alto. Luciana zawiadamia brata o przyjeździe Paz i jej prośbie o spotkanie z nim i Janą. Roselena przerywa leczenie. Paz próbuje wyjaśnić zakochanym, jak dużo ich dzieli i dlaczego nie mogą być razem. Jana oświadcza kobiecie, że bardzo kocha Lorenza i jest gotowa na każde poświęcenie, aby z nim być. Lorenzo proponuje Janie, żeby się pobrali. Ona z radością się zgadza. Całują się. Aquiles cieszy się z odwiedzin Violety. Violeta, przejęta stanem jego zdrowia, mówi mu, jak bardzo jej na nim zależy i pyta, czy naprawdę jest jej ojcem. Aquiles odpowiada twierdząco.

Odcinek 158
Emisja: 30 stycznia 2013, godz. 17:00

Aquiles wstydzi się tego, że wcześniej wyparł się córki. Opowiada córce o tym, jak dorobił się fortuny i sugeruje jej, żeby zrobiła tak samo. Roselena mówi mężowi, że choć nie popiera decyzji ich córki, będzie ją wspierać. Jana oznajmia matce, że zamierza poślubić Lorenza. Roselena prosi, żeby pozwoliła jej zająć się przygotowaniem ślubu. Violeta wybacza ojcu i nazywa go swoim tatą. Gala ma dość krytyki z ust Valentiny i zrywa z nią przyjaźń. Oscar mówi Maximinowi, że Rodrigo wziął rozwód i prosi o dyskrecję. Roselena postanawia odsunąć Matildę od jakichkolwiek spraw domowników. Rodrigo i Gala przestają być małżeństwem. Lorenzo zawiadamia Janę telefonicznie, że przyjdzie poprosić ją o rękę. Dziewczyna jest podekscytowana. Maximino umawia się potajemnie z Vicky. Lorenzo, w towarzystwie Fabiana, Paz i Magdy, kupuje pierścionek zaręczynowy dla Jany. Serena wspomina Violecie, że Lenadro często o nią wypytuje. Rodrigo mówi bratu, że jest już rozwodnikiem. Oscar mówi Maximinowi, że dotarł do Pedra Camposa.

Odcinek 159
Emisja: 30 stycznia 2013, godz. 18:00

Oscar mówi Maximino, że jeśli chce skontaktować się z Pedrem, to musi poprosić Vicky, która dalej z nim sypia. Luciana dowiaduje się od Rodriga, że jego małżeństwo z Galą jest już przeszłością. Pedro przeprasza Claudia, że dał się przekupić Maximinowi i z jego winy trafił do więzienia. Leandro skrada pocałunek Violecie. Ona mu się odwzajemnia. Luciana gratuluje Violecie, że odnalazła miłość. Lorenzo razem z całą rodziną i przyjaciółmi zjawia się w domu Torreslanda, aby w obecności rodziny ukochanej prosić o rękę. Starym zwyczajem, Claudio, w imieniu Galdina, prosi Maximina i Roselenę o zgodę na ślub Lorenza z Janą. Otrzymuje ją. Lorenzo wyciąga pierścionek zaręczony i wkłada go na rękę swojej narzeczonej. Jana przyjmuje oświadczyny. Gala i Mirko jadą do Acapulco i świetnie się bawią. Maximino obiecuje Lorenzo, że w prezencie kupi im mieszkanie. Chłopak obiecuje przyszłemu teściowi, że spłaci prezent. Maximino kupuje lojalność Vicky w zamian za lokal, w którym ona będzie mogła otworzyć swój salon kosmetyczny. Brígida mówi Rodrigowi, że Gala wyprowadziła się na dobre z jego mieszkania. Oscar wręcza Maximinowi wypowiedzenie. Claudio włącza się do rozmowy i wyjaśnia, że odbył już rozmowę z Pedrem. Luciana przedstawia matce i Magdzie Chelo i Mateo. Patricio i Rodrigo słyszą, jak Claudio obarcza Maximina winą za krzywdy, jakich doznał.

Odcinek 160
Emisja: 31 stycznia 2013, godz. 17:00

Maximino przyznaje się do popełnienia kradzieży. Patricio jest rozczarowany ojcem. Roselena pyta Rodriga, dlaczego rozwiódł się z Galą. On odpowiada, że takie było życzenie jego byłej żony. Dodaje, że Alexia zostanie pod jego opieką i prosi matkę, aby nigdy więcej nie wtrącała się do jego życia. Namurashi informuje Lucianę, że jej dzieła zostaną wystawione w galerii w Santa Fe, jednej z najważniejszych w całej Ameryce Łacińskiej. Rodrigo prosi Chelo o pozwolenie na zabranie Mateo do kina. Maximino i Jorge wręczają Patriciowi samochód. Alexia prosi mamę, żeby poszła razem z nią i Rodrigiem do kina, ale Gala odmawia. Oscar przyjmuje propozycję pracy od Claudia. Melissa jest zdecydowana wyznać miłość Claudiowi. Boris mówi Roselenie, że wybrał już miejsce, w którym ukryje Janę. Luciana uprzedza Melissę, że Claudio jest zakochany w Aurorze. Mimo tego, Melissa chce wyznać mu swoje uczucia. Pojawia się Claudio i prosi, żeby to zrobiła.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 styczeń 2013         0 Komentarzy · 1750 Czytań · Drukuj
 
Komentarze
Brak komentarzy.
 
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Twoja na zawsze"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brentser
30.03.2018
[url=http://www.sofl.in/c
onfuse/double.asp?free=65
4]Viagra Rezeptfrei[/url] There are some situations that your daily life may well be a bit overstressed as a result of insufficient balance


angelte1
16.03.2018
Воз
79;рит&
#1100;ся фот
86; гал
77;реи ора
83;&#


Merlinevego
16.03.2018
[url=http://www.primaryot
hersmusic.com/assets/img/
Preshow.asp?paaa=149-Kama
gra-Apotheke-Deutschland-
Viagra-Gesunder-Mann-Viag
ra-Online-Apotheke/]Kamag
ra Apotheke Deutschland[/u


Mayte
09.12.2017
Na jakich stronach mogę szukać informacji o Maite perroni?

Wiola
06.11.2017
Mayte Esmeralda ma prawie półmilionową widownie, niestety tak dobre wyniki przesądzają raczej o tym, że Czwórka zaserwuje nam jeszcze jakieś starocie

Mayte
30.09.2017
I jaka jest oglądalność esmeralda?

Wiola
08.09.2017
Mnie również, liczyłam na jakąś premierę z Televisy, ale widać, że Czwórka oszczędza na widzach i kupuje starocie za gorsze.

Mayte
03.09.2017
Zdziwiło mnie że puszczają powtórkę w TV4 Esmeraldę . To stare przecież i jest na necie . Czwórka mnie rozczarowuje .

Merlinevego
16.08.2017
[url=http://www.gamick.fr
/new-balance-grise-orange
-787.html]New Balance Grise Orange[/url] When you have children background of all forms of diabetes, be sure to have your blood sugar levels


Wiola
19.06.2017
Barbara po mamie aktorki.

Archiwum
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

23,676,773 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie