Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 377
Najnowszy Użytkownik: StevenSt
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
Odwiedź blog Anais Roue
553698_248249285318266_313458746_n.jpg
Reklama
 
Catherine Siachoque czuje się prawdziwą królową serc
Newsy


W telenoweli „Królowa serc” postać Estefaníi, kreowanej przez Catherine Siachoque, bliżej jest do tytułu królowej diamentów. W prawdziwym życiu jest zupełnie odwrotnie. Aktorka wyznała ostatnio, że czuję prawdziwą królową serc, albowiem zaskarbiła sobie miłość rodzeństwa, bratanków i siostrzenic oraz tę najważniejszą, własnego męża.

Jej uwielbienie do aktora Miguela Varoni, w pełni odwzajemnione, trwa już nieprzerwanie 19 lat i nic w tym dziwnego, że przy okazji Walentynek dziennikarze magazynów dla kobiet zwracają do nich z zapytaniem o receptę na miłość. Oni bez skrępowania odpowiadają zgodnie „Żeby związek był solidny i trwały trzeba na niego pracować każdego dnia”. Przyznają również, że 14 lutego jest dla nich zwykłym dniem, bo nawet zwykły dzień może okazać się świętem. „Wystarczy świeca lub dwie, odświętny serwis, wazon z kwiatami własnej kompozycji, by wprowadzić nutkę romantyzmy do codzienności. Partner na pewno to doceni. Jeśli nawet nie mamy czasu nic ugotować, możemy zamówić jedzenie” – wyjaśnia Catherine.

Aktorka przyznaje, że powiedzenie „przez żołądek do serca mężczyzny”, które często powtarzała jej matka, nabrało znaczenia dopiero po ślubie. Kiedy poznała Miguela – a miało to miejsce na planie telenoweli „Las Juanas” – wiedziała więcej o futbolu niż o gotowaniu. „Jak byłam dziewczynką, mama wolała mieć spokój w kuchni i odsyłała mnie telewizor. O powodzenie w roli gospodyni domowej zadbałam już jako mężatka. Brałam lekcję sushi w Bogocie (ojczyźnie jej męża – przyp. red.) i często szukam inspiracji w Internecie. Nie wiem, czy dewiza mojej matki sprawdza się u każdego, ale u mnie zadziałała. Chyba nauczyłam się zdobywać mężczyznę i od tej strony” – opowiada.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2015         0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj
 
 
Nagrody TVyNovelas 2015: „Mi corazón es tuyo” najlepszą telenowelą Televisy
Newsy
tvynovelas1.jpg

Tegoroczna fiesta przygotowana przez Televisę pod szyldem magazynu TVyNovelas, by obdarować statuetkami gwiazdy kanału oraz rodzime produkcje zakończyła się. Telenowela „Mi corazón es tuyo” została wybrana najlepszą w swoim gatunku, jednakże, największą liczbą zdobytych statuetek (sześć) może pochwalić się ekipa „Yo no creo en los hombres”.

Jedna z pierwszych nagród wieczoru powędrowała do twórców serialu „Como dice el dicho”. To najbardziej rzeczywisty i podejmujący trudne problemy społeczne serial unitario (emitowany raz w tygodniu). Co ciekawe, jedną ze scenarzystek tej produkcji jest Polka, Agnieszka Kawecka.

Uhonorowano role komediowe młodych aktorów Pauliny Goto w „Mi corazón es tuyo” oraz José Eduardo Derbeza (syna Victorii Ruffo i Eugenio Derbeza) w „Que pobres tan ricos”. Miano najlepszego w kategorii primer actor, przyznawanej aktorom z dużo większym doświadczeniem, w tym roku przypadło Manuelowi Ibáñezowi („Que pobres tan ricos”).

Doceniono drugoplanową rolę Osvalda Benavidesa w telenoweli „Lo que le vida me robó”. Ta sama produkcja przyniosła statuetki Danieli Castro, nominowanej za najlepszy czarny charakter, Luisowi Roberto Guzmanowi, jej współ-protagonistę, oraz Sebastianowi Rulliemu, wybranego najlepszym aktorem.

Zdaniem jury produkcja Giselle González „Yo no creo en los hombres” zebrała najlepszych obsadę. Osobnymi statuetkami za pojedyncze kreacje wyróżniono Cecilię Toussaint, za najlepszą rolę drugoplanową, Rosę Maríę Bianchi (primera actriz) oraz Fabiolę Guajardo (współ-protagonistka). Flavio Medina został nagrodzony za postać negatywną, a Adriana Louvier odebrała statuetkę dla najlepszej aktorki.

Na scenie zabrakło aktorów telenoweli „El color de la pasión”, nominowanych w dziewięciu kategoriach, z których żadna nie przyniosła zwycięstwa. Nie zabrakło natomiast artystów zaproszonych do występów muzycznych. Pojawili się m.in. David Bisbal, Alejandra Guzmán, Mane de la Parra, Margarita oraz Maite Perroni. Przywołano pamięć aktorów, którzy odeszli w ciągu minionego roku, ze szczególnym uwzględnieniem Roberto Gómeza Bolañosa, zwanego także Chesperito.


Lista zwycięzców:

Najlepsza telenowela: „Mi corazón es tuyo” (Juan Osorio)
Najlepsza protagonistka: Adriana Louvier („Yo no creo en los hombres”)
Najlepszy protagonista: Sebastián Rulli („Lo que la vida me robó”)
Najlepsza antagonistka: Daniela Castro („Lo que la vida me robó”)
Najlepszy antagonista: Flavio Medina („Yo no creo en los hombres”)
Najlepsza aktorka „pierwszego formatu” (primera actriz): Rosa María Bianchi („Yo no creo en los hombres”)
Najlepszy aktor „pierwszego formatu” (primer actor): Manuel „El Flaco” Ibáñez („Que pobres tan ricos”)
Najlepsza współ-protagonistka: Fabiola Guajardo („Yo no creo en los hombres”)
Najlepszy współ-protagonista: Luis Roberto Guzmán („Lo que la vida me robó”)
Najlepsza aktorka młodzieżowa: Paulina Goto („Mi corazón es tuyo”)
Najlepszy aktor młodzieżowy: José Eduardo Derbez („Que pobres tan ricos”)
Najlepsza aktorka drugoplanowa: Cecilia Toussaint („Yo no creo en los hombres”)
Najlepszy aktor drugoplanowy: Osvaldo Benavides („Lo que la vida me robó”),
Najlepsza piosenka: „Mi corazón es tuyo” („Mi corazón es tuyo”)
Najlepsza telenowela „multiplaforma”: „Mi corazón es tuyo”
Najlepszy program unitario: Como dice el dicho


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2015         0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj
 
 
Rosy Ocampo poszukuje protagonistki do „Antes muerta que Lichita”
Newsy
Ariadne11.jpg

Producentka meksykańska Rosy Ocampo zdradziła pierwsze szczegóły swojego nowego projektu. Pod tytułem „Antes muerta que Lichita” kryje się telenowela o zabarwieniu komediowym, która za kilka miesięcy zastąpi „Amores con trampa” w rodzinnym paśmie czołowego kanału Televisy.

Telenowela nie ma jeszcze swojej protagonistki. Ocampo organizuje sesje grupowe z udziałem aktorów, żeby wyłonić tych, którzy najlepiej sprawdzą się w roli, jakie ma do obsadzenia. W tym gronie znalazły się m.in. Ariadne Díaz, Maite Perroni i Irán Castillo. „To ciekawa postać, która przechodzi przemianę. Na początku szarą myszką, która z upływem czasu zaczyna ostrzyć pazury i kły, aż staje prawdziwą diablicą” – wyznała producentka.

Witryny plotkarskie podtrzymują także informacje o udziale Eduardo Santamariny (w roli czarnego charakteru), Chantal Andere i Sylvii Pasquel.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2015         0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj
 
 
Nowa wersja „Simplemente María”
Newsy
__MG_1357-1-9a51670c-9058-1030-91a3-0019b9d5c8dfwiWcbIJFB.jpg

Chociaż w paśmie o 16:00 na Canal de las Estrellas nadal leci „Muchacha italiana viene a casarse”, a w kolejce czeka „Amores de barrio” (premiera w czerwcu – przyp. red.) szefowie Televisy już zaplanowali projekt, który zastąpi ADB na poczatku przyszłego roku.

Chodzi o reamke telenoweli Valntin Pimstein z 1990 r. „Siemplemente María” z Victorią Ruffo i Manuelem Savalem w rolach głównych. Za odświeżoną wersję odpowiedzialnuy będzie Ignacio Sada Madero („Un refugio para el amor”).

Jak donoszą meksykańskie media doszło już nawet do wyboru – jeszcze oficjalnie niepotwierdzonego – głównego trójkąta bohaterów. Szefom marzy się by tworzyli go Maite Perroni, David Zepeda i Brandon Peniche.

– Na dzień dzisiejszy nie mamy jeszcze żadnego nazwiska na liście płac ‚Simplemente María”. Bądźcie czujni. Podamy je, jak przyjdzie czas – napisał na swoim profilu Ignacio.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2015         0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj
 
 
Carlos Moreno powraca z „Amor en silencio”
Newsy


Carlos Moreno („Cuando me enamoro”) szykuje się do powrotu do pracy. Producent już wybrał historię, która posłuży za kanwę do scenariusza – „Amor en Silencio” Carli Estrady z 1988 r. z Eriką Buenfil i Arturo Peniche.

Producent wybrał już kilka nazwisk, które pojawią się w historii. Wśród „wybrańców” znaleźli się Alejandra Barros (najprawdopodobniej przypadnie jej w udziale rola villany), Arturo Peniche i Horacio Pancheri.

O kandydatach na protagonistów póki co słowa brak.

Producent ma jeszcze chwilę czasu, bo start zdjęć do historii planowany jest na czerwiec, a sama telenowela zadebiutuje w sierpniu w paśmie o 19:00 na Canal de las Estrellas zastępując tym samym, wkrótce przeniesione na późniejszą godzinę, „Que te perdone Dios”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2015         0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj
 
 
Zemsta odrzuconej Ximeny Navarrete
Newsy
ximena-navarrete_163369-1920x1200.jpg

„Kto igra z ogniem, nie uniknie pożogi…” mówi stare polskie przysłowie, które po raz kolejny sprawdza się w życiu. Tym razem poszkodowaną okazała się Ximena Navarrete, która od długiego czasu próbowała rozbić rodzinę Elizabeth Gutiérrez i Williama Levy’ego.

Jak podały media jakiś czas temu latynoski amant dokonał ostatecznego wyboru. Zerwał z kochanką i zdecydował się ratować swój związek z matką swoich dzieci. – Elizabeth jest miłością mojego życia. Zawsze nią była, jest i będzie – komentował sprawę sam zainteresowany.

Tymczasem, jak donoszą meksykańskie media plotkarskie okazuje, okazuje się, że „ta trzecia” dowiedziała się o wszystkim z mediów. Próbowała się skontaktować z kochankiem, ale jej połączenie zostało odbite, bo Levy zmienił numer telefonu, chcąc zacząć wszystko od nowa. Modelka przypłaciła wiadomość i porzucenie bez słowa załamaniem. Przyjaciele zaczęli martwić się, że Ximena popadnie w depresję.

Smutek i cierpienie szybko jednak ustąpiły miejsca złości i pragnieniu zemsty. Poprzez wspólnych przyjaciół postawiła Williamowi ultimatum: skontaktuje się z nią albo udzieli szczerego wywiadu jednemu z brukowców i pokaże ich wszystkie wspólne wiadomości, zdjęcia i nagrania.

Niestety, groźby nie przyniosły oczekiwanego skutku. Levy trzyma się swojego postanowienia i twardo (póki co) dochowuje wierności Elizabeth. A cierpliwość Ximeny powoli się kończy. Niespełniona aktorka jest gotowa zniszczyć swojego ekskochanka.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2015         0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj
 
 
Livia Brito rozstała się z chłopakiem dla…
Newsy


Jak podały pod koniec lutego meksykańskie media, Livia Brito wróciła do statusu singielki, rozstając się ze swoim narzeczonym Dannym Frankiem. Aktorka zapewniła, że uczucie się wypaliło, zapomniała jednak dodać, że pojawił się ktoś, kto wzniecił ogień w jej sercu – partner z planu José Ron.

Livia i José oboje są znani ze swoich słabości do kolegów z planu. Ona ma na koncie romanse między innymi z Salvadorem Zerbonim czy Juanem Diego Cuvarrubiasem, a on z kolei z Jessicą Coch i Ariadne Díaz.

Ostatni związek José z Irán Castillo (gdyby wierzyć plotkom aktorka pociesza się obecnie w ramionach Jorge Pozy) przeszedł do historii w styczniu tego roku. Kilka tygodni późnij o swoim rozstaniu poinformowała Livia.

Jak podaje magazyn „TV Notas” na razie Livia i José trzymają swój związek w tajemnicy. Z „wyjściem do ludzi” chcą poczekać do zakończenia telenoweli „Muchacha italiana viene a casarse”, do której finałowe sceny powstaną już wkrótce.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2015         0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj
 
 
Arath de la Torre planuje powrót do telewizji
Newsy
arath.jpg

Jakiś czat temu meksykański aktor i komik Arath de la Torre zapowiedział, że w tym roku planuje wrócić do pracy na planie telenoweli. Ostatnio bowiem Arath częściej występował w serialach komediowych oraz jako prezenter np. w programie „Miembros al aire”.

Tymczasem okazuje się, że szefostwo i producenci mają już pomysł na jego powrót. Jak podają meksykańskie media 40-letni de la Torre prowadzi rozmowy z Rosy Ocampo („Las tontas no van al cielo”) na temat zagrania głównej roli w jej najnowszej telekomedii „Antes muerta que Lichita”.

Na liście płac produkcji są już takie nazwiska jak Eduardo Santamarina – początkowo typowany na rolę protagonisty, w rezultacie zagra villana, Sylvia Pasquel i Chantal Andere.

Cały czas trwają poszukiwania aktorki, która zagra główną rolę żeńską. Wśród kandydatek wymienia się Aislinn Derbez, Ariadne Díaz, Maite Perroni czy Irán Castillo.

Telenowela o charakterze komediowym będzie bazowała na oryginalnym scenariuszu. Produkcję przygotowuje ta sama ekipa co pracowała już przy „Por ella soy Eva” oraz „Qué pobres tan ricós”.Tematem przewodnim ma być, tak modny ostatnio w Polsce, problem mobbingu w pracy.

AMQL planowane jest na drugą połowę roku w miejsce emitowanej obecnie o godz. 20.00 „Amores con Trampa”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2015         0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj
 
 
„Amor de barrio”: wszystko jasne
Notka
hosting

Wczoraj rano w Televisie odbyła się konferencja prasowa, na której Roberto Hernández („Heridas de Amor”) oficjalnie przedstawił protagonistów swojej najnowszej historii „Amores de barrio”.

Tym razem obyło się bez zaskoczenia. Te nazwiska pojawiały się już w kontekście ADB od wielu tygodni.

Główną parę protagonistów zagrają Renata Notni oraz Mane de la Parra, dla których będzie to debiut w rolach prowadzących historię. Wspomagać ich będzie druga para – Alejandra García i Pedro Moreno, który w wielkim stylu po gościnnym występie w „Hasta el fin del mundo” wraca do firmy.

Oprócz nich na ekranie zobaczymy także w rolach czarnych charakterów Jessicę Coch, Manuela Landetę, Marisol del Olmo, a także Lisardo.

Zdjęcia do ADB rozpoczną się w ciągu kilku dni, a serial zadebiutuje na antenie Canal de las Estrellas 8 czerwca w paśmie po 16.00, w miejscu „Muchacha italiana viene a casarse”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2015         0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj
 
 
Aracely Arámbula już myśli o kolejnym projekcie
Notka


We wtorek 24 marca Telemundo wyemitowało 119. ostatni dwugodzinny odcinek swojej produkcji „Los Miserables” z Aracely Arámbulą i Erikiem Hayserem w rolach głównych.

Zdjęcia do serialu, który wbrew oczekiwaniom stacji, nie powtórzył sukcesu „La Patrony”, co nie znaczy okazał się klapą, dobiegły końca w grudniu ubiegłego roku. Tymczasem okazuje się, że po czteromiesięcznej przerwie Aracely już myśli o następnym projekcie. Oczywiście w barwach Telemundo, z którą ma podpisany ekskluzywny kontrakt.

– Dziś historia „Los Miserables” dobiega końca, a my przygotowujemy kolejny projekt. Z którym aktorem z Telemundo chcielibyście zobaczyć mnie w parze? – napisała 40-letnia Chule na swoim Twitterze, pytając fanów oo ich opinię.

W Telemundo miała już okazję spotkać się z Jorge Luisem Pilą i Erikiem. Na kogo padnie teraz?

Zapewne nazwisko aktora oraz tytuł projektu poznamy na tegorocznej imprezie Upfront 2015, która będzie miała miejsce w maju, a podczas której poznamy ofertę programową stacji na sezon 2015-2016.

Warto dodać, że jej drugi serialowy partner już od kilku tygodni jest pochłonięty pracą na planie nowej telenoweli. Erik wrócił do Azteci, gdzie u boku Illiany Fox kręci „Caminos de Guanajuato” – telenowelową wersję hiszpańskiego serialu „Gran Reserva”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2015         0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj
 
 
Dwie niespodzianki Sandry Echeverríi
Notka


Już wkrótce życie Sandry Echeverríi nabierze rumieńców. Aktorka zgotowała swoim fanom dwie niespodzianki. Zarówno na polu prywatnym jak i zawodowym.

Zaczynając od tego pierwszego. Ostatnio Sandra, która kilka miesięcy temu wyszła za mąż za Leonarda de Lozanne, pochwaliła się na swoim Twitterze, że… spodziewa się dziecka.

– Pragniemy podzielić się radosną nowiną, że spodziewamy się dziecka, które pojawi się w naszym życiu we wrześniu! Jesteśmy bardzo szczęśliwi – napisała przyszła mama na swoim profilu.

A teraz życie zawodowe. Po dłuższej przerwie Sandra wróciła do studia, by nagrać nową piosenkę. Singiel „Cobarde” będzie dostępny w sprzedaży cyfrowej już od 7 kwietnia.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 marzec 2015         0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj
 
Strona 1 z 448 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Telenowele "Niewinna intryga" to Twoim zdaniem:

Hit

Kit

Nie mam zdania

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Beata
09.03.2015
wielkie dzięki, bardzo się ciesze bo wkręciłam się w ten sekret totalniesmiley

dolores
09.03.2015
Na pewno będziesz mogła oglądać bo wszystkie odcinki są dodawane na bieżąco około godziny 21.

dolores
09.03.2015
Beata nie ma za co.

Beata
08.03.2015
ojej dzięki, jest nadzieja ze będę mogła oglądać te odcinki których nie mogę w tv

dolores
08.03.2015
Beata są na anyfiles.

Beata
07.03.2015
wiecie tam miało byćsmiley

Beata
07.03.2015
Wicie moze czy są gdzieś w necie odcinki Seketu bo nigdzie nie moge ich znaleśćsmiley

dolores
05.03.2015
Ja też oglądam " Dzikie serce" bo " Kobietę ze stali" oglądałam na romantice.

Beata
04.03.2015
Ja też oglądam Dzikie serce i tez jestem dobrego zdaniasmiley

Wiola
04.03.2015
Ja oglądam Dzikie serce i bardzo mi się podoba szczególnie gra aktorska Daniela Arenasa i to jak się uśmiecha Ana Brenda smiley

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

9,810,823 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie