Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 376
Najnowszy Użytkownik: Ana Wiola
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
Odwiedź blog Anais Roue
553698_248249285318266_313458746_n.jpg
Reklama
 
Trzeci sezon „Sekretu” od lutego w TV Puls i PULSie 2
Informację


Za kilka dni TV Puls wyemituje setny odcinek hiszpańskiego serialu „Sekret” z Megan Montaner i Álexem Gadeą w rolach głównych. A zaraz po nim nastąpi wyczekiwany zwrot akcji. Przystojny wojskowy Tristán zostanie ocalony przed straceniem, co bardzo uraduje zakochaną w nim po uszy akuszerkę, Pepę. Ponowne spotkanie tej pary będzie pełne namiętności, choć kogoś innego przyprawi o szewską pasję. W Puente Viejo pojawi się także nowa postać, komendant Sanz, zdeterminowany do przywrócenia spokoju w miasteczku oraz wymierzenia sprawiedliwości winnym.

Sympatyków losów Pepy i Tristana z pewnością ucieszy wiadomość, iż emisja serialu w TV Puls oraz PULSie 2 zostanie przedłużona o kolejne sześćdziesiąt odcinków – tyle bowiem liczy trzeci sezon. Oglądalność serialu nie maleje także w Hiszpanii, gdzie wkrótce wyemitowany zostanie tysięczny odcinek. Emisja w hiszpańskiej telewizji Antena 3 gromadzi przed telewizorami ponad 2 miliony widzów. Sukces „Sekretu” widoczny jest także we Włoszech, gdzie oglądalność serialu sięga 6 milionów, a odtwórcy głównych ról są prawdziwymi gwiazdami telewizji.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 styczeń 2015         0 Komentarzy · 15 Czytań · Drukuj
 
 
Violetta: Idolka z Argentyny
Notka
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

Violetta jest największą dziecięcą gwiazdą w Ameryce Południowej i w Europie/oficjalna strona wykonawcy. Violetta to główna bohaterka disneyowskiego serialu produkcji agrentyńskiej pt. "Violetta". W rzeczywistości 17-letnia gwiazda nazywa się Martina Stoessel. Serialowa Violetta to uczennica szkoły muzycznej "Studio 21". Początkowo nie zdaje sobie sprawy ze swojego talentu do śpiewania, który odzidziczyła po tragicznie zmarłej mamie. "Najbardziej uzdolniona ze wszystkich uczniów Studio. Dla rodziny i przyjaciół zdolna jest zrobić wszystko. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Violetta to prawdziwy wzór do naśladowania" - tak bohaterkę serialu opisuje stacja Disneya. W serialu ojciec Violetty ukrywa przed córką prawdę o jej mamie, która była piosenkarką. Martina Stoessel pojawia się na kolejnych płytach ze ścieżką dźwiękową serialu "Violetta". Albumy te cieszą się w Polsce wielką popularnością, podobnie jak sama wokalistka i jej serialowa postać. Violetta / Martina ma zaplanowane w Polsce cztery koncerty: 29 marca dwukrotnie wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi, 22 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie, a 25 sierpnia w Kraków Arenie. Violetta: Idolka z Argentyny. Podczas koncertu "Violetta Live" wystąpią członkowie obsady serialu. Na poprzednie tournee Violetty sprzedano ponad milion biletów. Martina Stoessel wykonywała także hiszpańskojęzyczną wersję przeboju "Let It Go" z "Krainy lodu". Serial "Violetta" emitowany jest w Polsce od 2013 roku.


ŹRÓDŁO: muzyka.interia.pl
Dodał:  Wiola dnia 27 styczeń 2015         0 Komentarzy · 20 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Królowa serc" odc. 26-32
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 26

Nicolás odkrywa, że Víctor pozostawił włączony rejestrator głosu w telefonie, by nagrać, a następnie odsłuchać jego prywatną rozmowę z Reiną. Frank planuje ponownie zaatakować Reinę. Reina mówi Víctorowi, że chce pracować z Connie, bo jej ufa.

Víctor rozkazuje Isidro zabić Connie. Reina wyznaje Víctorowi, że kocha Javiera Bolívara, ale on nie odwzajemnia jej uczuć. Nicolás mówi Estefaníi, że Andrés został zabity w taki sam sposób jak jego ojciec. Víctor zapowiada Reinie, że nigdy nie będzie z Javierem. Frank krąży w pobliżu Nicolasa. Szuka sposobu, żeby się na nim zemścić. Greta zakochuje się w Lázaro.

Policja zakazuje Reinie opuszczać dom. Víctor grozi Estefaníi, że wysadzi w powietrze kryptę i ograbi ją ze wszystkich dóbr, jeśli nie zwróci mu korony. Na polecenie Franka Betina dosypuje do kawy Reiny i Nicolasa zabójczą truciznę.

Odcinek 27

Reina mówi Nicolasowi, że przyznała się Víctorowi, że jest w nim zakochana. Juanjo obiecuje Susanie, że będzie jej stróżem. López zostaje porwany. Isidro odstępuje od zamiaru zabicia Connie. Cristian o mały włos nie potrąca Connie. Estefanía wręcza Víctorowi koronę.

Nicolás i Reina domyślają się, że Betina próbowała ich otruć. Víctor proponuje Estefaníi, żeby uwiodła Javiera. Susana odkrywa, że osobą, która próbowała ją szantażować był Damián. Frank pozbywa się Betiny. Reina dostaje zastrzyk z nieznaną substancją.

Víctor pragnie śmierci Nicolasa Núñeza. Susana wyrzuca Damiana z domu, ale on jej się odgraża: jeśli nie ustąpi, powie Grecie, kto jest jej prawdziwą matką. Reina umiera.

Odcinek 28

Nicolás myśli, że Reina nie żyje. Estefanía planuje kradzież czerwonego diamentu. Víctor próbuje popełnić samobójstwo. Reina odzyskuje przytomność w prosektorium. Jest zamknięta i z desperacją woła o pomoc. Isidro zawiadamia rodzinę o śmierci Reiny.

Frank zostawia przy zwłokach Betiny list zaadresowany do Nicolasa. Estefanía dowiaduje się o śmierci Reiny. Asunción nie może się pogodzić ze śmiercią Reiny. Wyznaje Susanie, że Reina była jej córką. Nicolás pragnie się zemścić na Franku.

Smith okazuje się być prawdziwą matką Nicolasa. Frank grozi jej, że powie Nicolasowi prawdę. Nicolás otrzymuje wiadomość e-mail, w której ktoś insynuuje, że Smith posiada informacje na temat jego rodziny. Ciało Reiny znika z prosektorium. Zamiast jego zostaje znaleziona karta do gry w pokera.

Odcinek 29

Frank umawia się telefonicznie z Nicolasem. Jest zdecydowany go zabić. Víctor odkrywa, że Isidro podmienił truciznę na środek usypiający i tym samym udaremnił jego próbę samobójstwa. Connie obwinia Víctora o śmierć Reiny. Víctor mówi Claricie, że jej mama umarła. Frank i Nicolás biją się. Smith strzela do Franka. Przed śmiercią mężczyzna wyjawia, że porwał i ukrył Reinę, ale oni nigdy jej nie znajdą.

Pojawia się Octavio de Rosas, ojciec Víctor. Susana prosi Juanjo, żeby pozbył się Damiana. Lázaro wyznaje Grecie miłość. Víctor spotyka się z własnym ojcem. Octavio kontaktuje się ze Smith. Nicolás zapewnia Smith, że nigdy nie wybaczy matce tego, że go porzuciła.

Odcinek 30

Isidro i Cristian zapewniają Connie, że Víctor szczerze kochał Reinę. Víctor życzy sobie, żeby Isidro trzymał się z daleka od Connie. Lázaro i Greta całują się. Nicolás informuje Víctora, że Reina żyje. Reina budzi się w trumnie. Wychodzi na jaw, że Octavio de Rosas i Smith mieli ze sobą romans w przeszłości.

Clarita ucieka z domu i chowa się w samochodzie Nicolasa. Isidro rozstaje się z Connie. Víctor oświadcza Estefaníi, że odda jej wszystko, łącznie z koroną i czerwonym diamentem, jeśli zwróci mu żonę. Clarita zwierza się Nicolasowi, że ojciec jej nie kocha. Reina myśli, że Nicolás nie żyje.

Odcinek 31

Estefanía myśli, że to Víctor więzi Reinę. Clara mówi Nicolasowi, że Delfina jest złą osobą. Asunción policzkuje Delfinę. Estefanía wyznaje Víctorowi, że nigdy go nie zdradziła. Connie rozpacza po rozstaniu z Isidro. Octavio i Susana zauważają, że Clara uciekła z domu.

Delfina mówi Nicolasowi, że zawsze nienawidziła Reiny. Estefanía przydusza Octavio, żeby dowiedzieć się, dlaczego wmówił synowi, że była mu niewierna. Obiecuje, że się na nim odegra. Reina dowiaduje się z telewizji o rzekomej śmierci jej córki. Víctor zamierza wysłać córkę do szkoły z internatem w Londynie.

Miriam ostrzega Gretę, że Lázarowi zależy wyłącznie na jej majątku. Nicolás odkrywa, że to Carmen przetrzymuje Reinę. Reina próbuje popełnić samobójstwo, lecz Nicolás ratuje ją w ostatniej chwili. Carmen zostaje zabita.

Odcinek 32

Víctor raduje się na widok Reiny. Smith pyta go, skąd dowiedział się, gdzie jej szukać. Miriam i Damián jednoczą siły, żeby rozdzielić Lázaro i Gretę. Wszyscy dowiadują się o tym, że Reina nie umarła. Rehabilitacja Grety zostaje tymczasowo przerwana. Clara jest szczęśliwa z powrotu mamy. Reina poznaje Octavia.

Víctor wyznaje Smith, że jest zazdrosny o Javiera Bolívara. Nicolás zapewnia Víctora, że choć podoba mu się Reina, nic go z nią nie łączy. Isidro prosi Connie, żeby nie zbliżała się do Reiny. Greta proponuje Damianowi, żeby się pobrali. Víctor zatrudnia Javiera, żeby usługiwał Reinie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 24 styczeń 2015         0 Komentarzy · 122 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Niewinna intryga" odc. 97-102
Streszczenia odcinków


Odcinek 97

Adriano pyta Raquel, który z jej synów jest synem jego i Valentiny. Montenegro porywa Hugo. Blanca mówi Ivanowi, że Raquel zakpiła sobie z niego, gdyż tak naprawdę wciąż jest zakochana w Adriano. Melania podaje Raquel numer telefonu do Blanki. Blanca uprzedza Raquel, że synowie ją znienawidzą, kiedy poznają prawdę o tym, że jeden z nich został skradziony prawdziwym rodzicom. Simona donosi Raquel, że Blanca ukrywa się w mieszkaniu Adriano. Raquel zwołuje swoich ludzi i kierują prosto do niej.

Odcinek 98

Eduardo mówi Marianie, że nie może jej poślubić, bo nadal kocha Blancę. Catalina wraca do pracy w firmie Altamirów, ale żaden z pracowników nie chce jej wpuścić do środka. Cristóbal musi interweniować. Adriano nagrywa swój pocałunek z Raquel. W ten sposób zdobywa dowód jej niewierności, która następnie Blanca zanosi Ivanowi.

Blanca przyznaje się Catalinie, że wykradła Ramonowi materiały dowodowe oskarżające Clemente. Cristóbal informuje matkę, że ich pieniądze na kontach bankowych zostały zamrożone. Iván oświadcza Raquel, że to jego sprawka, albowiem nie chce dłużej być jej wspólnikiem.

Odcinek 99

Iván mówi Raquel, że stracił do niej zaufanie po tym jak odkrył, że nie zapomniała o Adriano. Blanca obiecuje Salvadorowi, że da mu szansę, jak tylko rozwiąże wszystkie swoje problemy. Raquel zwraca się do Mariany z propozycją współpracy: wspólnymi siłami spróbują wtrącić Montenegro do więzienia.

Cristóbal zaskakuje braci wiadomością, że Sofía może być córką Ivana. Dodaje także, że on i Mariana byli kochankami. Eduardo konfrontuje Marianę. Kobieta zapewnia go, że to nie Iván jest ojcem Sofíi. Montenegro nie ma wątpliwości co do niewierności Raquel. Karina wspomina Blance o rozmowie Cristóbala z braćmi na temat Sofíi.

Sofía prosi Raquel, żeby zabrała ją do domu Ivana, bo chce zobaczyć się z Hugo. Eduardo wypytuje Ivana o jego związek z Marianą. Hugo przysłuchuje się ich rozmowie.

Odcinek 100

Adriano martwi się o Eduardo. Razem z Blancą postanawiają się z nim spotkać. Iván wpada w złość, gdy Eduardo zarzuca mu, że jest mafioso oraz zakazuje zbliżać się do jego matki. Mówi mu, że nie ma pojęcia, jaka naprawdę jest Raquel i grozi, że wyrządzi krzywdę Sofíi.

Adriano i Blanca oferują Eduardo swoją pomoc. Iván wspomina Raquel o wizycie jego syna. Eduardo chce się dowiedzieć wszystkiego na temat Ivana Montenegro. Raquel ostrzega go, że jest niebezpieczny i lepiej mieć w nim przyjaciela niż wroga. Eduardo mówi matce, że Iván może być ojcem Sofíi. Kobieta sugeruje mu wykonanie testu DNA, aby rozwiać wątpliwości, jednak on nie jest zdecydowany. Natomiast Iván chce za wszelką cenę poznać prawdę i żąda od Mariany, żeby natychmiast zleciła przeprowadzenie badań genetycznych.

Odcinek 101

Adriano opowiada Salvadorowi i Blance o swoim młodzieńczym zakochaniu w Raquel. Ramón próbuje przekonać Catalinę, żeby do niego wróciła. Eduardo odwołuje ślub z Marianą. Żąda także wykonania badań DNA Sofíi. Raquel ponownie oszukuje Ivana, a później podaje mu truciznę. Eduardo popiera plan zemsty Blanki. Choć nie zamierza brać w nim udziału, uważa, że ma ona prawo pomścić śmierć swojego ojca. Cristóbal odkrywa oszustwa w firmie, za którymi stoją Arnaldo i jego matka. Raquel zawiadamia Marianę, że zabiła Ivana i rozkazuje jej pozbyć się ciała.

Odcinek 102

Mariana proponuje Raquel, żeby wspólnie zajęły się interesami Ivana. Mówi jej, że zna jego wszystkie kontakty. Cristóbal wyznaje Catalinie, że jego matka zajmowała się nielegalnym handlem bronią. Raquel nagrywa jak Mariana oddaje jeszcze jeden strzał w stronę Ivana.

Catalina dowiaduje się o samobójczej śmierci Diego. Mariana mówi Raquel, że nie ma pojęcia, kim jest ojciec Sofíi, jednak mogłaby pomóc im w przejęciu fortuny Montenegro. Sofía źle przyjmuje wiadomość o odwołanym ślubie Eduardo z Marianą. Mariana i Raquel zastawiają pułapkę na Simonę. Po przebudzeniu Simona znajduje martwego Ivana w swoim łóżko. Dzwoni do Raquel, żeby prosić ją pomoc.

Mariana próbuje dowiedzieć się wszystkiego o interesach Ivana od Juany. Rafael przychodzi z pomocą Simonie. Jest zaskoczony, gdy odkrywa, że nieboszczykiem jest Iván Montenegro.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 24 styczeń 2015         0 Komentarzy · 63 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 91-101
Streszczenia odcinków


Odcinek 91

Tuż przed opuszczeniem Puente Viejo Pepa dowiaduje się o aresztowaniu Tristana. Najpierw biegnie do Soledad, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Ponieważ siostra Tristana o niczym nie wie, postanawia złożyć wizytę Francisce Montenegro. Aresztowanie Tristana wpływa na zmianę decyzji akuszerki. Pepa nie chce już jechać z mężem do Madrytu z obawy o to, że jej syn zostanie sam z Carlosem. Stawia Alberto przed wyborem: wyjeżdża sam albo rezygnuje z posady.

Sebastián udziela schronienia Virtudes i Gerardo. Obawia się, że gdyby zostali schwytani, oboje zostaliby straceni. Francisca zatrudnia Gerardo jako ogrodnika, przekonana, że jest bratem Virtudes.

Francisca chce, żeby brat don Anselmo był adwokatem jej syna w sądzie wojskowym. Francisca raz jeszcze przychodzi do domu Castañedów, by obwieścić córce, że od tej pory już dla niej nie istnieje. Soledad odwiedza Tristana w więzieniu. Obiecuje mu, że zaopiekuje się Martínem do czasu jego powrotu.

Raimundo chwali się, że czeka na ostatnią dostawę materiałów do wykończenia gospody. Nie ma pojęcia, że jeden z ludzi Mauricio go słyszy. Juan ukrywa przed wszystkim, że ma pracę. Hipólito wstępuje do wojska.

Odcinek 92

Pepa pozbawia Alberto ostatnich nadziei na ich wspólny wyjazd do Madrytu. Zapiera się, że nie opuści Puente Viejo. Między Gerardo a Mauricio dochodzi do pierwszego spięcia. Nowy ogrodnik nie pozwala sobie rozkazywać.

Don Anselmo informuje Franciscę, że to Maximiliano wniósł oskarżenie przeciwko jej synowi. Carlos spotyka księdza i okazuje się, że jego twarz nie jest mu obojętna. Soledad spełnia prośbę daną Tristanowi i wraca do Casony, żeby zaopiekować się jego synem. W trakcie rozmowy z Pepą zmusza ją, by przyznała, że choć poślubiła innego, umiera z miłości do Tristana.

Emilia i Raimundo dowiadują się, że rabusie ograbili ich z materiałów potrzebnych do wykończenia zajazdu. Juan okłamuje Soledad, że znalazł pracę u bogatego malarza-portrecisty, aby zaspokoić jej ciekawość i wytłumaczyć swoje milczenie. Pedro postanawia zapuścić wąsa, żeby zyskać na poważaniu. Dolores jest przeciwna temu pomysłowi.

Odcinek 93

Carlos przyznaje Pepie, że nie stracił pamięć i wrócił, żeby zemścić się na niej. Przysięga, że zapłaci własnym życiem za podpalenie jego domu i spalenie żywcem jego bliskich. Juan otwiera skrzynię, by sprawdzić zawartość przesyłki. W środku jest nitrogliceryna. Przed wyjazdem żegna się z ukochaną Soledad. Niebezpieczeństwo jest tak wielkie, że jego życie jest zagrożone.

Emilia zamierza rozmówić się z Franciscą, ale ojciec i przyjaciele ją powstrzymują. Nie udaje im się jednak zatrzymać jej na długo. Bracia Castañeda postanawiają stawić czoła pani Montenegro. Sięgają po pochodnie i mobilizują całe miasteczko…

Francisca rozkazuje Mauricio, żeby odnalazł nieszczęśnika, który ośmielił się wtrącić jej syna do więzienia i zabił go. Rodzina Mirañarów otrzymuje pierwszy list od syna. Hipólito nie jest szczery w swoich słowach. Sebastián odwiedza Tristana w więzieniu. Ten opowiada mu prawdę o wydarzeniach z Kuby. Przyznaje, że dopuścił się zabójstwa, ale zrobił to, żeby uratować całą wioskę niewinnych ludzi przed rzezią.

Don Anselmo zaczyna wierzyć Pepie, że amnezja Carlosa jest symulowana. Alberto wspomina Pepie o znajomym wojskowym, który pracuje w szpitalu wojskowym. Akuszerka prosi męża, żeby napisał do niego list z prośbą o wstawienie się za Tristanem. Alberto zgadza się to zrobić, lecz zamiast pomóc, próbuje zaszkodzić rywalowi: przedstawia go jako wariata i niegodziwca oraz prosi, by wymierzono mu sowitą karę.

Odcinek 94

Rosario obawia się, że nowa praca Juana jest dużo bardziej niebezpieczna, niż próbuje im wmówić, ale mimo wszystko nie zgłasza sprzeciwu. Alberto dręczy Pepę z powodu listu w sprawie Tristana. Akuszerka ma dość wyrzutów męża i proponuje mu, żeby się rozwiedli. Alberto prosi o czas do namysłu. Później wraca, żeby zakomunikować jej, że nie zgadza się na rozwód.

Ramiro i Alfonso zwołują wszystkich mieszkańców Puente Viejo, żeby prosić o pomoc dla Raimundo. Wspólnymi siłami udaje im się wydobyć skradzione materiały z dna wąwozu. Raimundo i Emiia są poruszeni empatią sąsiadów. Pepa zamierza obnażyć kłamstwo Carlosa. Emilia ostrzega ją, by postępowała rozważnie. Akuszerka wybiera się z wizytą do Casony. Kiedy widzi jak Carlos próbuje nastraszyć Martína, staje w obronie syna. Francisca przygląda się całej sytuacji z okna, a później wyraża zgodę na odwiedziny akuszerki.

Francisca przyłapuje córkę w kuchni. Soledad wmawia matce, że chciała dowiedzieć się czegoś na temat Tristana. Tak naprawdę jednak przyszła zająć się Martínem. Francisca przypomina córce, że jej obecność w Casonie nie jest mile widziana i wyrzuca ją za drzwi.

Soledad denerwuje się z powodu braku pracy. Chciałaby móc dołożyć się do wydatków rodziny, a nie tylko korzystać z ich dobroci. Z pomocą przychodzi jej don Anselmo. Ksiądz proponuje jej pracę w kościele przy porządkowaniu dokumentów. Emilia ostrzega Virtudes, że jeśli skrzywdzi jej brata, będzie miała z nią do czynienia. Dziewczyna domyśla się, że złe samopoczucie Sebastiana ma związek z jego narzeczoną. Gerardo proponuje Virtudes, żeby pocieszyła przyjaciela, aby ich farsa nie wyszła na jaw. Virtudes oddaje się Sebastianowi, który nie potrafi pohamować swojego instynktu. Francisca odwiedza syna w celi, żeby powiedzieć mu o jego trudnej sytuacji. Kobieta nie może powstrzymać łez na myśl, że Tristán zostanie rozstrzelany.

Odcinek 95

Dochodzi do ponownego spotkania Carlosa i Pepy. W obecności męża akuszerka naskakuje na Carlosa, a on nazywa ją szaloną. Później Pepa opowiada Alberto o spotkaniu z Carlosem. Jego jednak bardziej irytuje fakt, że tych dwoje spotkało się sam na sam niż groźby jej byłego kochanka.

Hipólito wraca do domu. Został uznany za niezdolnego do służby. Chociaż Virtudes nie przestaje zaspokajać pragnienia Sebastiana, Mauricio zauważa jej nad wyraz czułe traktowanie ogrodnika. Sebastián prosi Emilię, żeby przestała oczerniać jego narzeczoną. Dziewczyna jest przekonana, że to ona jest winna jego złemu samopoczuciu i otwarcie mu o tym mówi.

Raimundo wydaje przyjęcie, żeby uczcić zakończenie budowy zajazdu. Wszyscy świętują poza Emilią. Juan przemieszcza się z niebezpiecznym ładunkiem po kamienistej drodze. Podróż komplikuje się, kiedy niespodziewanie powóz zajeżdża mu drogę.

Don Anselmo informuje Soledad o wyroku śmierci na Tristanie. Francisca jest zrozpaczona. Prosi księdza, żeby oczyścił duszę jej syna z grzechów. Don Anselmo wybiera się do więzienia. Pepa idzie razem z nim.

Odcinek 96

Juan ucieka z miejsca wypadku. Po powrocie do domu odejmuje powagi zaistniałej sytuacji, świadomy tego, jak niewiele brakowało do tragedii. Tymczasem okazuje się, że osobą podróżującą wozem była księżna Caldas. Kobieta ma złamaną nogę i jest zmuszona zatrzymać się na jakiś czas w gościnie u Franciski Montenegro.

Virtudes dalej zwodzi Sebastiana, czym zwiększa jego nadzieję na ich powrót. Mężczyzna namawia kochankę, żeby powiedzieli Gerardo prawdę o swoim romansie. Pepa i Tristán mają okazję do rozmowy. Alberto zauważa nieobecność żony i robi się zazdrosny. Don Anselmo nie ma dla Tristana dobrych wieści. Jedynie łaskawość króla mogłaby ustrzec go przed rozstrzelaniem.

Dolores domyśla się, że Hipólito nie powiedział jej całej prawdy. Obawia się, że jej syn zdezerterował. Emilia chce zorganizować uroczystość z okazji inauguracji zajazdu.

Odcinek 97

Pepa jest zaintrygowana słowami Alberto, który uskarża się, że znowu może wszystko stracić. Emilia zdobywa historię zatrudnienia lekarza i przygląda jej się razem z Pepą. Wspólnie dochodzą do wniosku, że coś kryje się za przyjazdem tak znakomitego medyka jak Alberto to tak małej wioski jaką jest Puente Viejo. Zastanawia je także, czym zajmował się Alberto przez ostatni rok. Pepa znajduje w gabinecie męża skrzynkę zamkniętą na klucz. Postanawia otworzyć ją bez pytania. W środku znajduje zdjęcie kobiety…

Pepa angażuje się w pomoc Tristanowi. Chce poznać wszystkie szczegóły oskarżenia. Odkrywa, że jej ukochany zabił dwóch kolegów, żeby zapobiec śmierci bezbronnych mieszkańców kubańskiej wioski. Trwają poszukiwania Prieto. Carlos próbuje się w nie zaangażować, ale Francisca mu na to nie pozwala. Zdesperowana kobieta jest przejęta losem Tristana. Błaga o pomoc księżną. Eloísa de Caldas obiecuje jej użyć swoich wpływów.

Soledad wyznaje akuszerce sekret, o którym nie ma pojęcia Juan. Podczas inauguracji zajazdu zdarza się cud. Raimundo odzyskuje wzrok!

Odcinek 98

Alberto opowiada Pepie o tym, jak stracił pierwszą żonę – kobietę ze zdjęcia. Juan obiecuje Tomasowi, że nie doniesie na szefa i obiecuje dostarczyć podwójny zapas nitrogliceryny. Emilia otrzymuje propozycję pracy w restauracji w Madrycie.

Pepa poznaje słaby punkt Prieto. Przebrana za prostytutkę wchodzi do domu publicznego, aby wyciągnąć od niego informacje, które mogłyby ocalić życie Tristanowi.

Rodzice Hipólita odkrywają prawdziwy powód wydalenia ich syna z wojska. Virtudes zaczyna obawiać się konsekwencji swojego romansu z Sebastianem – Gerardo nie zawahałby się nawet zabić Sebastiana.

Soledad wyznaje Juanowi, że spodziewa się dziecka. W tej sytuacji młodzi jeszcze bardziej potrzebują pieniędzy. Juan nie ma wątpliwości. Musi czym prędzej zająć się transportem nitrogliceryny.

Odcinek 99

Eloísa otrzymuje negatywną odpowiedź. Księżna nie pojmuje, dlaczego jej znajomości nie poskutkowały. Domyśla się, coś musi się za tym kryć. Silverio ponawia swoją ofertę. Jest zdecydowany zabrać Emilię do stolicy. Raimundo namawia córkę do przyjęcia pracy. Taka szansa nie zdarza się codziennie, a zwłaszcza w Puente Viejo.

Juan i Soledad są szczęśliwi, że wkrótce zostaną rodzicami. Do radości szczęścia brakuje im jedynie pieniędzy. Bracia Mariany dokuczają Marianie z powodu Hipólito. Naciskają także na chłopaka, żeby przyznał się, że jest zauroczony ich siostrą. On jednak deklaruje, że nie może się z nikim związać.

Prieto opowiada swoją wersję wydarzeń, która przemawia na niekorzyść Tristana. Jeśli zostanie uznana za prawdziwą, oskarżony nie będzie mógł liczyć na ratunek. Na szczęście Tristán może liczyć na pomoc Pepy. Akuszerka szuka sposobu na wyciągnięcie informacji od Prieta, kokietując go w domu publicznym.

Odcinek 100

Prieto nie daje się oszukać Pepie. Rozpoznaje ją i odmawia pomocy Tristanowi. Carlos Castro przygląda się wszystkiemu. Ciąża Soledad zaczyna być kłopotliwa. Lekarz zaleca dziewczynie całkowity odpoczynek, jeśli nie chce stracić płodu. Od tej pory Juan będzie musiał sam zarobić na swoją rodzinę.

Mauricio nie przestaje węszyć wokół Gerarda i jego stosunków z Sebastianem. Stan zdrowia Eloísy się pogarsza. Księżna będzie musiała zatrzymać się w Casonie na dłużej. Alberto odkrywa kłamstwo Raimunda. Mężczyzna oszukał wszystkich i wcale nie odzyskał wzroku. Raimundo wyznaje, że zrobił to z myślą o córce, aby przyjęła ofertę pracy w Madrycie.

Ostatnim życzeniem Tristana przed śmiercią jest pożegnać syna i ukochaną kobietę. Raimundo odwiedza Francisce, żeby złożyć jej kondolencje z powodu tego, co spotka syna. Przyznaje, że wciąż jest ślepy.

Juanowi nie udaje się dowieźć nitrogliceryny do celu. W środku nocy wóz eksploduje. Kolejna tragedia wychodzi na jaw o poranku. Ciało Prieto zwisa z drzewa. W jego rzeczach zostaje znaleziony list, w którym zmarły oczyszcza Tristana z winy.

Odcinek 101

Alberto zostaje wezwany do poświadczenia śmierci Tristana. Pepa lamentuje nad śmiercią ukochanego. Juanowi udaje się wrócić do domu, lecz jest ciężko ranny. Teraz nie tylko Soledad, lecz i on będzie potrzebował odpoczynku. Bracia Juana sprawdzają, czy głośny wybuch, jaki słyszeli ma związek z tym, co go spotkało. Jedyne, co udaje im się zweryfikować to zniknięcie Alvarado, który zatrudnił Juana do przemytu niebezpiecznego ładunku.

Kapitan Cortés wypytuje o Hipólito, czym potwierdza podejrzenia jego rodziców o dezercji syna z wojska. Okazuje się, że córka kapitana zadłużyła się w nim po uszy. Don Anselmo towarzyszy Francisce w drodze po wydanie zwłok syna. Na szczęście, ten nadal żyje. Zeznanie pozostawione przez Prieto ocaliło Tristana przed śmiercią.

Emilia przymuje ofertę wyjazdu do stolicy od kucharza. Alberto czuje się podle, ukrywając przed dziewczyną prawdę o ślepocie Raimundo. Gdyby Emilia dowiedziała się, że jej ojciec nie widzi, zrezygnowałaby z szansy na karierę w Madrycie. Pepa nie potrafi opanować emocji na widok Tristana.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 24 styczeń 2015         0 Komentarzy · 61 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Burza" odc. 96-101
Streszczenia odcinków


Odcinek 96

Damián jest w szoku na wieść, że Marina jest córką Mercedes. Zuly informuje Roblesa, że podsłuchane przez nią rozmowy Hernána jasno wskazują na to, że jest nowym liderem organizacji. Policjant jest jednak w kropce. Jej słowa to za mało, by oskarżyć Saldañę. Proponuje, by od tej pory nosiła mikrofon. Uprzedza jednak, że jest to niebezpieczne zadanie. Dziewczyna nie dba o to. Jedynym jej celem jest pomoc siostrze.

Lázaro tłumaczy Fulgencio, że to Abigail pocałowała go z zaskoczenia. José myśli, że Oso chce odbić mu Rebecę. Tymczasem on proponuje mu pomoc we wzbudzeniu zazdrości w kobiecie. Szczęśliwa Marina informuje Hernána, że stan jej mamy poprawia się. Przyjaciel udaje radość, ale kiedy dziewczyna wychodzi z pokoju, torturuje Beatriz. Ernesto dzwoni do Franka. Razem z Nereo planują porwanie Michela. Fulgencio grozi Abigail i zmusza ją do wyjazdu. Úrsula zleca Marcelino, by dodawał do soku Hernána leki. Zdradza mu, że mają one na celu kontrolować jego charakter i prosi o milczenie.

Consuelo zauważa w kołysce Michela skorpiona. Zabiera płaczące dziecko i biegnie do szpitala. Po drodze natyka się na Marinę, która oferuje jej swoje towarzystwo. Marina odwołuje kolację z Hernánem. Úrsula zastaje Zuly w mieszkaniu Hernána. Dziewczyna wmawia jej, że przyszła zabrać aparat, którego zapomniała. Dodaje, że ona i Hernán robili zdjęcia w trakcie miłosnych igraszek. Úrsula dostaje napadu złości. Lekarz uspokaja Marinę i Consuelo, że skorpion nie ugryzł Michela. Hernán wyładowuje swoją złość na Esthercitcie.

Odcinek 97

Hernán każe Esthercitcie iść i zająć się dzieckiem. Úrsula jest przerażona, widząc zachowanie kochanka. Tymczasem on odbiera telefon od Ernesta, który zarzuca mu zdradę i obiecuje zemstę. Mężczyzna dostaje napadu furii. Każe Úrsuli znaleźć w rzeczach Fulgencia modulator głosu. Jest przekonany, że to burmistrz wydzwania do niego, podając się za martwego szefa.

Marina zawiadamia Damiána o stanie Michela. Mężczyzna jedzie do szpitala. Razem opiekują się dzieckiem, gdy nagle pojawia się Esthercita. Obraża Marinę i oskarża ją o chęć kradzieży męża i synka. Damián staje w obronie ukochanej. Zarzuca żonie, że nie dba o dziecko i potrafi jedynie awanturować się. Na koniec wyrzuca ją ze szpitala. Mercedes przeklina Fulgencia i obwinia go o śmierć Michela. Burmistrz zapowiada, że nie zależnie od tego, jak bardzo go nienawidzi, nigdy nie przestanie jej kochać.

Damián ostrzega Esthercitę, że jeśli jeszcze raz zaniedba synka i odbierze jej prawa do opieki nad nim. Mercedes wyznaje Marinie, że jest jej matką. Dziewczyna nie chce słuchać jej wyjaśnień. Ma także żal do Rebeci, że znała prawdę i milczała. Pyta Damiána, czy także znał prawdę. Ukochany przyznaje się, że tak…

Odcinek 98

Úrsula i Hernán radzą Esthercitcie, jak ma zatrzymać przy sobie męża. Damián namawia Marinę, by dała szansę i wysłuchała Mercedes. Dziewczyna nie jest pewna, czy kiedykolwiek będzie potrafiła zdobyć się na gest wybaczenia. Úrsula dostaje ataku zazdrości na widok Hernána z Zuly.

Abril uświadamia Magdalenie, że odpychając matkę, krzywdzi jedynie siebie. Marina zapowiada matce, że ich relacje ograniczą się jedynie do zawodowych. Po powrocie Mercedes Magdalena pyta, jak poszło jej z Mariną. Zgadza się też jej wysłuchać i dać szansę na zbliżenie do siebie. Marina przeprasza ciotkę. Rebeca prosi, by porozmawiała z Mercedes. Dodaje, że milczała na prośbę Beatriz. Hernán nastawia Marinę przeciw matce. Wmawia jej, że Mercedes oszukała i wykorzystała ją.

Odcinek 99

Damián uświadamia Marinie, że tylko rozmowa z Mercedes pomoże jej rozwiać wątpliwości. Wściekły Hernán widzi, jak przyjaciółka całuje się z kapitanem. Grozi Esthercitcie, że jeśli Marina nie będzie jego, ona również nie pozostanie z Damiánem, bo powie mu całą prawdę o dziecku.

Zuly kokietuje Hernána. Nagle wiatr podwiewa jej sukienkę i ukazuje się mikrofon. Wściekły Hernán chce wiedzieć, dla kogo pracuje. Zuly żąda, by oddał jej siostrę. Hernán każe Úrsuli zabić zdrajczynię. Kochanka zgadza się. Zaznacza mu jednak, żeby pamiętał do czego jest dla niego zdolna i zapomniał o Marinie. Kochanek zabrania jej wspominać o Marinie. Tymczasem ona jedzie do stolicy, by porozmawiać z Mercedes. Matka zabiera Magdalenę do kościoła. Obiecuje także, że wieczorem pójdą do teatru. Marina przyjeżdża do domu matki.

Mercedes prosi Aicię, by pod żadnym pozorem nie pozwoliła zejść Magdalenie na dół. Uważa, że to nie jest dobry czas na poznanie się sióstr. Mercedes opowiada córce historię. Marina uważa, że źle zrobiła, oddając ją ojcu i Beatriz. Ucieka. Wybiegającą siostrę widzi Magdalena.

Odcinek 100

Magdalena chce biec za siostrą. Mercedes zatrzymuje ją. Uważa, że jeszcze nie nadszedł czas, by Marina dowiedziała się o jej istnieniu. Magdalena przypomina umowę, którą miały i ponownie grozi, że jeśli matka złamie słowo, zniknie. Kobieta próbuje wyjaśnić jej, że nie mogła powiedzieć Marinie całej prawdy, bo córka nie chciała jej słuchać. Damián jest zaskoczony, widząc żonę nakrywającą stół do kolacji. Esthercita oświadcza mężowi, że jest gotowa mu udowodnić, że da niego może się zmienić. Nie ukrywa, że pragnie, by stworzyli prawdziwą rodzinę. Mąż nie wierzy w jej szczere chęci. Przypomina jej, że mieszkają pod jednym dachem, ale nie jako para.

José przeprasza Angélicę, że zaprosił ją tylko po to, by wzbudzić zazdrość w Rebece. Koleżanka przyznaje się, że przejrzała jego powody, ale chce mu pomóc. Rosario chce wiedzieć, dlaczego Jazmín chce nazwać dziecko Fulgencio. Synowa wyjaśnia jej, że chłopiec będzie nosił imię swojego dziadka. Rosario jest w szoku. Zabrania dziewczynie nazywać tak dziecko. Z kolei ona ma już dość matki Lázara i uświadamia jej, że nie ma zamiaru jej więcej znosić. Damián słyszy kłótnię kobiet i każe Rosario uszanować Jazmín. Dziewczyna wyznaje mu, że Fulgencio jest ojcem Lázara. Fulgencio, pewny wygrania wyborów, proponuje synowi posadę swojego sekretarza. Nagle pojawia się Damián , który przypomina, że chłopak już ma pracę. Radzi mu, by nie podejmował pracy dla burmistrza, który nigdy nie zrobił nic dobrego dla miasteczka.

Guerrero idzie do Hernána zapytać o Zuly. Nagle zauważa u Úrsuli broń i konfiskuje ją. Wściekły kochanek obraża Úrsulę i wyraża na dzieje, że policja nie znajdzie ciała Zuly. Damián bierze Magdalenę za Marinę i całuje ją. Dziewczyna wyjaśnia mu, że jest siostrą bliźniaczką Mariny. Prosi, by opowiedział jej o siostrze i zabrał ją do niej. Fabré uważa, że najpierw trzeba przygotować Marinę na taki szok. Następnie dzwoni do Mercedes i informuje ją, że Magdalena jest Nuestra Señora del Mar.

Odcinek 101

Mercedes błaga Damiána, by nie dopuścił do spotkania sióstr. Fulgencio rozmawia z żoną i córką o obecności Mariny na swoim wystąpieniu. Esthercita zauważa, że rywalka wyglądała inaczej, nawet ubiorem nie przypominała siebie. Damián przedstawia Magdalenie synka. Dodaje, że wkrótce ponownie zostanie ojcem, tym razem dziecka Mariny. Magdalena chce wiedzieć, czy mężczyzna naprawdę kocha jej siostrę.

Esthercita opowiada ojcu o telefonach, które otrzymuje Hernán. Burmistrz zaczyna wątpić w to, że za telefonami stoi Saldaña. Tymczasem on jedzie do Mariny. Gdy Rebeca informuje go, że siostrzenicy nie ma, prosi o widzenie się z Beatriz. Przy chorej kobiecie szydzi z jej stanu i dodaje, że teraz, jak Marina poznała prawdę o Mercedes, jest krucha i jeszcze łatwiej będzie mu ją zdobyć. Fulgencio namawia córkę do pobrania spadku po Erneście. Dziewczyna nie chce, bo boi się, że wówczas mąż pozna prawdę. Ojciec oferuje jej swoją pomoc, by załatwić to w tajemnicy. Rebeca wchodzi do pokoju siostry i dostrzega jej przerażony wzrok. Żąda od Hernána wyjaśnień. Kiedy ich nie otrzymuje, wyrzuca go z pokoju i zabrania zbliżać się do siostry.

Hernán wpada w szał, widząc Magdalenę z Damiánem. Bierze ją za Marinę. Mercedes przyjeżdża do miasteczka. Mówi Rebece, że nadeszła chwila, by Marina dowiedziała się o istnieniu siostry. Hernán jedzie do przetwórni. Zastaje tam Marinę i podejrzewa, że wcześniej widział Magdalenę. Zaprasza przyjaciółkę na spacer z nadzieją, że doprowadzi do spotkania bliźniaczek. Marina jest w szoku, widząc Magdalenę. Siostra wyjaśnia jej, że Damián zorientował się, kiedy pocałował ją, że nie jest Mariną. Dodaje, że to był pocałunek bez znaczenia. Opowiada jej także, że Mercedes miała jej powiedzieć prawdę w momencie, kiedy ona uciekła w trakcie rozmowy.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 24 styczeń 2015         0 Komentarzy · 63 Czytań · Drukuj
 
 
"Zbuntowany anioł": Facundo Arana żyje na pełnych obrotach
Notka
38U7dX.jpg

Jako Ivo ze "Zbuntowanego anioła" Facundo grał spokojnego biznesmena. Jednak prywatnie aktor jest uzależniony od adrenaliny.

Ma 42 lata i trójkę dzieci w wieku przedszkolnym. Jednak nie widać po nim zmęczenia - Facundo wciąż tryska energią i szuka kolejnych wyzwań.

Sporty ekstremalne

Argentyńczyk jest bardzo aktywny w internecie. Prowadzi stronę www.facuarana.com, a także udziela się na serwisach społecznościowych: Instagramie, Facebooku oraz Twitterze.

Codziennie wrzuca tam zdjęcia, które pokazują jego zwariowaną naturę. Facu aktywnie działa w fundacji Donar Sangre Salva Vidas, promującej krwiodawstwo. Razem z innymi członkami jeździł na motocyklach po Argentynie, zwiedzając jej najbardziej niedostępne obszary i namawiając mieszkańców do oddawania krwi potrzebującym.

Arana uwielbia również szybką jazdę samochodem - cztery lata temu wziął udział w rajdzie Dakar, który odbywał się w Chile i Argentynie. W przerwie między zdjęciami do telenowel i kolejnymi koncertami aktor nie wypoczywa na kanapie, ale uprawia sport, czemu zawdzięcza szczupłą młodzieńczą sylwetkę. Nieobcy jest mu windsurfing, skoki spadochronowe, a także wyczynowa jazda na deskorolce.

Uwielbia także wspinaczkę - dwa lata temu próbował zdobyć Mount Everest, ale musiał przerwać wyprawę, ponieważ zachorował na grypę, w wyniku której doznał poważnego obrzęku płuc. Wielokrotnie wchodził również na najwyższy szczyt obu Ameryk, czyli Aconcaguę w Andach. Facundo, pytany o swoje pasje, tłumaczy, że najważniejsze jest dla niego przebywanie na świeżym powietrzu.

- Lubię uczyć się wszystkiego, ale nie jestem w niczym dobry - dodaje skromnie.

Pod koniec roku aktor wrócił do swojej dawnej pasji, czyli windsurfing.

W ramach promocji krwiodawstwa Facu wspiął się na Aconcaguę w Argentynie.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 21 styczeń 2015         0 Komentarzy · 28 Czytań · Drukuj
 
 
Dwa premierowe odcinki "Sekretów"
Informację


Od 26 stycznia TV Puls będzie emitowała premierowo dwa odcinki hiszpańskiego serialu "Sekret". Losy Pepy i Tristana będzie można śledzić już od godz. 10:25. Jednocześnie z ramówki stacji wypada telenowela "Jesteś moim życiem".
Dodał:  Wiola dnia 20 styczeń 2015         0 Komentarzy · 30 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Burza" odc. 90-95
Streszczenia odcinków


Odcinek 90

Esthercita dostaje dokumenty rozwodowe. Prosi ojca, by jej pomógł. Po powrocie do domu Hernán zastaje Zuly. Pozwala jej zostać kilka dni u siebie i zabawić się z nią. Esthercita przekonuje ojca, że pomoc jej, wyjdzie mu na dobre. Wyznaje mu, że Michel nie jest synem Damiána a Ernesta i jedynym spadkobiercą po Contrerasie.

Ernesto testuje lojalność Macaria. Chce wiedzieć, gdzie są Esthercita i jej syn. Macario przyznaje mu się, że wie, ale nie ma zamiaru mu powiedzieć – zemsta za zabicie jego żony i córki oraz wmówienie mu, że zostawiły go. Dodaje, że go nienawidzi, podobnie jak Hernán za zabicie rodziców. Ernesto wyciąga broń i strzela mu w głowę. Rosario informuje Jazmín, że Lázaro nie odszedł ze szkoły sam, jak zapewnia, ale został wyrzucony za to, że przyłapano go w łóżku z dziewczyną. Zrozpaczona dziewczyna zarzuca mężowi zdradę. Nie chce słuchać jego wyjaśnień i odchodzi z domu.

Ernesto odszukuje Nereo. Chce, by dla niego szpiegował. Grozi, że jeśli zdradzi go, nie pożyje długo. Mężczyzna wybiera lojalność wobec prawdziwego szefa organizacji. Informuje go, że jego żona nie nazywa się Hada, a Esthercita i jest córką Fulgencia. Dodatkowo mówi mu o zagrywkach dziewczyny i wmówieniu wszystkim, że dziecko jest Damiána. Wściekły Ernesto zamierza odzyskać, co jego. Ernesto dzwoni do Hernána z pogróżkami. Esthercita jest przerażona. Również Damián otrzymuje telefon od tajemniczego mężczyzny, który każe mu oddać żonę i córkę. Damián zaskakuje Larę i Valdivię bijących żebraka – przebranego Roblesa. Policjanci chcą mu dać nauczkę za wtykanie nosa w nieswoje sprawy, ale to Fabré wrzuca ich do morza.

Odcinek 91

Robles dziękuje Damiánowi za uratowanie życia. Fabré zabiera rannego policjanta do szpitala. Úrsula natyka się na Zuli w mieszkaniu Hernána. Uświadamia rywalce, że należy już do przeszłości, bo teraz to ona jest z Saldañą. Magdalena nie wierzy słowom matki. Mercedes nie poddaje się. Zapowiada córce, że będzie o nią walczyła tak długo, aż uwierzy jej.

Jazmín prosi Candy o schronienie. Opowiada jej co zaszło między nią a Lázaro. Przyjaciółka radzi jej, by wysłuchała męża i zaufała mu. Damián potępia zachowanie syna Rosario. Chłopak stara mu się wytłumaczyć, że został odurzony. Mercedes prosi Magdalenę o wysłuchanie. Dziewczyna jest jednak nieugięta. Ostrzega matkę, że jeśli będzie upierać się i nachodzić ją, zniknie i nigdy o niej więcej nie usłyszy. Lázaro bezskutecznie prosi żonę o wybaczenie. Robles podejmuje decyzję o wyjeździe na czas rekonwalescencji z Nuestra Señora del Mar. Załamany Lázaro mówi Fulgencio, że matka przyczyniła się do jego rozstania z Jazmín. Hernán próbuje zbliżyć się do Jazmín i wyciągnąć od niej informację, co łączy Fulgencia z Lázarem.

Burmistrz zabrania Rosario spiskować przeciw Jazmín. Zapowiada, że wkrótce cały świat dowie się, że Lázaro jest jego synem. Esthercita oznajmia mężowi, że da mu rozwód i nie będzie wchodzić między niego a Marinę. Informuje, że dostała ciekawą ofertę pracy z Hiszpani i zamierza wyjechać z Meksyku. Damián nie zamierza jej zatrzymywać, ale chce, by dziecko zostało z nim. Esthercita nie zgadza się. Mówi mu, że jeśli nie chce stracić kontaktu z dzieckiem, musi zrezygnować z Mariny i jechać z nią.

Odcinek 92

Damián zapowiada żonie, że nie pozwoli jej zabrać synka ani też manipulować sobą. Delfina widzi, jak córka pakuje walizki. Próbuje ją przekonać do zmiany zdania. Esthercita uprzedza, że tylko Damián jest w stanie ją zatrzymać. Úrsula pokazuje Hernánowi naszyjnik, który dostała od Fulgencia w zamian za informacje o nim. Dodaje, że kocha go i nie ma zamiaru zdradzać go.

Hernán daje kochance droższą biżuterię i zapowiada, że on może być bardziej hojny. Delfina błaga Marinę, by zostawiła Damiána. Dziewczyna wyznaje jej, że spodziewa się dziecka ukochanego i nie ma zamiaru rezygnować ze swojego szczęścia z powodu kolejnej fanaberii Esthercity. Delfina rozumie. Obawia się jednak, że najbardziej poszkodowanym w całym konflikcie okaże się jej wnuk. Esthercita przyznaje mężowi, że nie dba o to, czy ją kocha, czy nie. Zależy jej tylko na tym, by nie dopuścić do jego szczęścia z Mariną. Gurrero zawiadamia Hernána o śmierci Macaria. Chce, by pomógł im namierzyć mordercę mężczyzny. Consuelo wyjawia Damiánowi, że Esthercita nie zajmuje się dzieckiem i w ogóle się nim nie interesuje. Boi się, że dziecku stanie się krzywda w Hiszpani.

Delfina błaga Marinę, by nie widziała się więcej z Damiánem. Prosi, by nie robiła tego ze względu na Esthercitę, ale ze wzgldu na nią. Hérnan mówi kochance o śmierci swojego człowieka – Macaria. Prosi Úrsulę, by wybadała, czy Fulgencio miał coś z tym wspólnego. Fulgencio prosi Jazmín, by wybaczyła mężowi. Przypomina, ile Lázaro zrobił dla niej. Marina prosi Esthercitę, by nie wyjeżdżała. Rywalka stawia jej warunek: musi zostawić Damiána. Valentín oznajmia Magdalenie, że zrezygnował z bycia jej sponsorem, bo poczuł coś do niej. Proponuje, by zrobili sobie krótką przerwę i za jakiś czas spotkali się i porozmawiali o tym, co do siebie czują. Marina oznajmia Damiánowi, że na razie nie powinni widywać się. Abril radzi Magdalenie, by wysłuchała matki i wybaczyła jej, bo tylko tak odnajdzie wewnętrzny spokój.

Odcinek 93

Guerrero relacjonuje Roblesowi przebieg przesłuchania Hernána. Saldaña kategorycznie zaprzeczył znajomości z Macariem, ale bardzo się zdenerwował. Robles jest zadowolony. Uważa, że nerwowy Hernán zacznie popełniać błędy. Úrsula mówi Fulgenciowi, że zostawiła Hernána z byłą dziewczyną. Dodaje, że mężczyzna otrzymał telefon, który przeraził go, ale nie udało się jej dowiedzieć, kto dzwonił.

Abril zdradza Mercedes, że Magdalena jest bliska wybaczenie jej. Radzi kobiecie, by udowodniła córce, że może jej zaufać i zdradziła dziewczynie, gdzie jest jej siostra bliźniaczka. Hernán wspiera Marinę po rozstaniu z Damiánem. Córka Beatriz prosi, by nie mylił spraw. Przyjaciel zapewnia ją, że dzięki Úrsuli zapomina o niej. Robles oznajmia Damiánowi, że ich plan realizuje się: Hernán myśli, że Fulgencio spiskuje przeciw niemu, a z kolei burmistrz sądzi, że Saldaña chce go pogrążyć. Jest przekonany, że wkrótce dojdzie do wojny między wspólnikami.

Mercedes rozmawia z córką o Marinie. Magdalena uważa, że matka powinna porozmawiać z jej siostrą i wyznać jej prawdę bez względu na wszystko. Damián zatrzymuje Esthercitę na lotnisku. Zgadza się zamieszkać z nią. Następnie o swojej decyzji informuje Marinę. Żegnają się. Damián wyjaśnia żonie, że zgodził się na jej szantaż ze względu na dziecko. Zapowiada, że między nimi nigdy nic nie będzie. Esthercita obiecuje, że uczyni z jego życia piekło.

Odcinek 94

Hernán jest przekonany, że to Fulgencio dzwonił do niego, podając się za Ernesta. Prosi Úrsulę, by przeszukała rzeczy wuja i znalazła potrzebny mu dowód w postaci modulatora głosu. Damián przenosi swoje rzeczy do pokoju dziecka. Widzi, jak żona bierze na noc środki nasenne. Dziewczyna tłumaczy mu, że nie ma zamiaru nie wysypiać się z powodów krzyku małego. Nie chce później w dzień chodzić w złym humorze z powodu niewyspania.

Damián nie rozumie, dlaczego żona nie chce oddać mu dziecka skoro jej przeszkadza. Esthercita wyjaśnia mu, że mały jest wart fortunę i nie ma zamiaru go nikomu oddawać. Chwilę później otrzymuje telefon od Ernesta. Mąż zauważa przerażenie. Chce wiedzieć, czy dzwonił do niej Contreras. Mówi, że on również otrzymał od niego telefon, w którym zapowiedział mu, że wróci po żonę i synka. Fabré czuje, że coś jest nie tak. Obiecuje Esthercitcie, że pozna prawdę. Fulgencio zapowiada Rosario, że widzi w Lázarze swojego następcę.

Fulgencio naciska na córkę, by zgłosiła się po spadek po Erneście i sfinansowała jego kampanię wyborczą. Esthercita próbuje wyjaśnić mu, że małżeństwo z Contrerasem było nieważne: użyła fałszywej tożsamości oraz była już żoną Damiána. Burmistrz grozi córce, że ma go posłuchać. W innym wypadku Damián dowie się, że Michel nie jest jego synem. Abigail odwiedza Lázara. Chłopak obwinia ją o swoje nieszczęścia. Dziewczyna oświadcza mu, że wpadł jej w oko i nie zamierza z niego rezygnować. Fulgencio każe żonie przekonać przyjaciółki do głosowania na niego. Marina i Damián spotykają się, by wyznać sobie miłość.

Odcinek 95

Damián dziękuje Marinie, że poświęciła się dla dobra jego synka. Prosi by nie zapominała o nim i jego miłości. José obiecuje Rebece, że pomimo uczucia, którym ją darzy, nie będzie więcej nalegał. Od tej pory ich relacje bedą tylko zawodowe, a on poszuka sobie kobiety, która pokocha go. Damián ma nadzieję, że Esthercita przestanie go szantażować, gdy w jej życiu pojawi się nowy mężczyzna. Lázaro ma żal do matki, że zniszczyła jego małżeństwo. Żąda od Rosario, by zdradziła mu tożsamość ojca.

Delfina odwiedza Beatriz. Tłumaczy jej, dlaczego poprosiła Marinę o poświęcenie. Jazmín wyznaje Fulgencio, że widziała Lázara całującego się z inną dziewczyną. Burmistrz jest przekonany, że doszło do jakiegoś nieporozumienia i syn kocha żonę. Dziewczyna dziękuje Fulgencio za wsparcie. Obiecuje, że, jak dziecko urodzi się, nada mu jego imię. Delfina proponuje córce, że pomoże jej wyprawić chrzest dla Michela. Prosi też, by w końcu dojrzała i zaprzestała swoim kaprysom. Delfina i Esthercita przekonują Fulegncia, by nie mówił Damiánowi, że Michel nie jest jego synem.

Esthercita próbuje wmówić Marinie, że spędziła namiętną noc z mężem. Dziewczyna zbywa ją śmiechem. Hernán proponuje Marinie, że będzie prowadził jej dziecko przez życie. Przyjaciółka przypomina mu, że to dziecko Damiána i to on będzie jego ojcem. Hernán jest wściekły, ale udaje zrozumienie i zapewnia, że chce być jedynie wujkiem. Magdalena szantażuje matkę: albo powie Marinie prawdę teraz, albo zniknie i nigdy więcej jej nie zobaczy. Robles pyta Zuly, czy znalazła coś w mieszkaniu Hernána. Mercedes wyznaje Claudio i Damiánowi, że nadszedł czas, by Marina poznała matkę.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 styczeń 2015         0 Komentarzy · 75 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 83-90
Streszczenia odcinków


Odcinek 83

Pepa zgadza się zająć chorą Franciską. Tristán nie ma innego wyjścia jak przyjąć akuszerkę w swoim domu. Francisca opowiada Pepie o swoich troskach.

Sebastián pragnie usłyszeć od Virtudes, dlaczego go oszukuje. Kobieta wyznaje, że może być poszukiwana przez zabójców jej męża.

Pepa dowiaduje się od Martína, że tajemniczym gościem Casony jest ktoś z rodziny Montenegro. W końcu staje twarzą w twarz z Carlosem Castro i nie może uwierzyć własnym oczom.

Raimundo pragnie czym prędzej się usamodzielnić i obiecuje córce, że nie będzie dokładał jej ciężaru.

Odcinek 84

Pepa jest przerażona. Tristán próbuje ją uspokoić i spieszy wyjaśnić, przez co przeszedł jego brat. Zapewnia ją, że Carlos stracił pamięć i jest bezbronny. Pepa nie potrafi opanować strachu przed tym, że ojciec Martína spróbuje raz jeszcze odebrać jej syna. Nie przekonuje ją także jego amnezja i zasięga porady męża w poszukiwaniu sposobu na zweryfikowanie prawdy. Ponieważ Alberto zna Carlosa i jest o nią zazdrosny, daje mu jasno do zrozumienia, że Pepa jest jego żoną.

Soledad jest szczęśliwa z powodu pieniędzy, jakie zarobi za swoje hafty. Raimundo po raz pierwszy opuszcza dom od kiedy zapadł na ślepotę. Jest poruszony serdecznością ludzi, których spotyka na swojej drodze.

Virtudes przygotowuje się do podróży. Nie chce, żeby Sebastián padł ofiarą zbirów, jakich posłał za nią jej mąż. On jednak powstrzymuje ją przed wyjazdem i obwieszcza Emilii, że są zaręczeni.

Odcinek 85

Carlos wypytuje Tristana o pożar. Chce dowiedzieć się czegoś więcej o swojej przeszłości, by zrozumieć zarzuty Pepy. Akceptuje myśl, że dopuścił się haniebnych czynów. Tristán ma niełatwe zadanie. Jeśli wyzna bratu całą prawdę to tak, jakby przyznał się, że Martín nie jest jego synem.

Sebastián rozgłasza wszem i wobec wiadomość o swoich zaręczynach z Virtudes. Francisca pragnie poznać wybrankę Sebastiana i otwiera przed nią drzwi swojego domu.

Alberto nie umie powstrzymać zazdrości o Pepę, która zżera go od środka – nie tylko z powodu Tristana, ale także Carlosa. Postanawia przyjąć posadę z Madrycie i przeprowadzić się razem z żoną do stolicy.

Francisca kupuje jeden z haftów wykonanych przez Soledad. Natychmiast rozpoznaje technikę swojej córki i domyśla się, że znalazła schronienie u Castañedów.

Odcinek 86

Pepa jest zła na męża, że nie podjął decyzję o wyjeździe do Mardrytu nie zapytawszy jej o zdanie. Alberto tłumaczy, że pobyt w stolicy wzmocni jego pozycję, a w przyszłości pomoże przy staraniach o prawa do opieki nad Martínem. Lekarz nalega także, by akuszerka w końcu mu się oddała – ich małżeństwo nie zostało jeszcze skonsumowane.

Gerardo opowiada Sebastianowi w jaki sposób uniknął śmierci oraz prosi, żeby zaprowadził go do Virtudes. Sebastián obawia się, że teraz Virtudes zostawi go na zawsze. Postanawia pozbyć się Gerardo. Kiedy do jego uszu dociera informacja o grupie policji, która ściga związkowców, widzi w niej szansę na uwolnienie się od Gerarda.

Francisca pojawia się niespodziewanie w domu Castañedów. Soledad wyrzuca ją za próg i oświadcza, że od teraz już nic ich ze sobą nie łączy. Francisca nie daje za wygraną. Prosi Tristana, żeby namówił siostrę do powrotu do domu. Tristán jest zaskoczony wiadomością o ślubie Soledad i boli go, że mu nie zaufała. Tymczasem Francisca zwraca się do Pedra z prośbą o pomoc w anulowaniu małżeństwa jej córki z Juanem.

Raimundo zaczyna poruszać się swobodnie do domu przy pomocy laski. Emilii zaczyna brakować sił. W Casonie pojawia się Maximiliano Prieto, dawny znajomy Tristana, jeszcze z czasów wojska. Choć starzy przyjaciele witają się serdecznie, dobra atmosfera psuje się, gdy przybysz nazywa Tristana mordercą.

Odcinek 87

Maximiliano okazuje się szantażystą, który wcale nie wrócił z zamiarem odświeżenia znajomości z Tristanem, lecz wyłudzenia od niego pieniędzy w zamian za swoje milczenie. Mężczyzna żąda wysokiej sumy pieniędzy, którą Tristán nie dysponuje, i daje mu jeden dzień na przemyślenie oferty.

Sebastián odstępuje od zamiaru wydania Gerardo, gdy dowiaduje się, że poszukiwany nie miałby prawa do sprawiedliwego procesu. Zdradzenie go równałaby się z podpisaniem wyroku śmierci na jego życie. Postanawia odwrócić role i zamiast pozbywać się rywala, proponuje Virtudes, żeby wyjechali z Puente Viejo i zaczęli nowe życie w nowym miejscu.

Francisca zamierza ukarać każdego, kto ośmieli się udzielić pomocy Juanowi i Soledad. Rodzina Castañedów znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Dolores nie chce kupić od nich pieluszek, a Juan traci pracę w kuźni. Alfonso zarzuca Juanowi, że przez swoje egoistyczne zachowanie sprowadził na nich kłopoty.

Alberto próbuje trzymać żonę na wodzy. Pepa musi go okłamać, żeby pójść na spotkanie z Tristanem. Chce porozmawiać z nim o relacji Martína z Carlosem, która wcale jej się nie podoba. Grozi Tristanowi, że odbierze mu syna, jeśli nie odsunie Martína od swojego brata. Alberto odkrywa kłamstwo Pepy. Emilia traci przytomność. Jej organizm jest wyczerpany rytmem życia, jakie sobie narzuciła i potrzebuje odpoczynku.

Odcinek 88

Virtudes nie chce opuszczać Puente Viejo. Uważa, że Sebastián nie powinien opuszczać ojca, ani siostry w takim momencie. Kiedy w końcu dochodzi do spotkania Virtudes z mężem, Sebastián traci nadzieję na to, że zatrzyma ją przy sobie.

Ramiro angażuje się do pomocy Emilii w prowadzeniu gospody. Pod nieobecność córki Raimundo uczy się na nowo wykonywać proste czynności. Juan i Soledad są rozczarowani, gdy okazuje się, że w całej okolicy nikt nie chce ich zatrudnić. Kiedy w końcu Juan otrzymuje szemraną propozycję zarobku, jest skłonny ją przyjąć.

Maximiliano nie przestaje naciskać na Tristana. Ostrzega go, że jeśli coś mu się stanie, w ciągu dwóch dni jego zeznanie trafi do odpowiednich rąk. Tristán widzi szansę na zdobycie pieniędzy w zyskach z przetwórni.

Francisca próbuje spoliczkować Mariana, gdy Rosario staje w jej obronie. Rozkazuje córce, by zostawiła ją sam na sam z panią Montenegro. Bezradny nad swoim losem Alberto zagląda do kieliszka. Żali się Emilii, że poniósł klęskę i nie udało mu się rozkochać w sobie Pepy. Postanawia zmienić taktykę i posiąść żonę siłą.

Odcinek 89

Pepa zostaje zgwałcona przez własnego męża. Ksiądz staje po stroje akuszerki i złości się na Alberto za niewybaczalne potraktowanie żony. Pepa grozi Alberto, że jeśli ośmieli się posiąść ją jeszcze raz, pożegna się z życiem.

Raimundo odzyskuje wiarę w siebie i chce wznowić zamiar zbudowania zajazdu. Virtudes żegna się z Sebastianem przed wyjazdem z Gerardo. Na dodatek ojciec publicznie pozbawia go majątku, deklarując przed gośćmi w karczmie, że Emilia jest jego jedyną spadkobierczynią.

Małżeństwo Soledad i Juana zostaje anulowane zgodnie z poleceniem Franciski. Kobieta próbuje zmusić córkę siłą do powrotu do domu, korzystając z pomocy gwardzistów. Tristán zwraca się przeciwko matce i udziela siostrze swojego błogosławieństwa.

Tristán okrada Sebastiana z pieniędzy, jakie zarobił dzięki przetwórni. Podczas spotkania z Maximiliano nie potrafi opanować swojej złości i wdaje się w bójkę. Rywal sięga po pistolet i oddaje strzał…

Odcinek 90

Maximiliano nie chce się bić. Pragnie jedynie zapłaty od Tristana. Pepa opatruje rany na ręce Tristana. Choć nadal go kocha, powstrzymuje się miłością i przystaje na plan wyjazdu z mężem do Madrytu. Emilia uprzedza ojca, że nie przyjmie części spadku należnej Sebastianowi.

Sebastián znajduje się w niezręcznej sytuacji. Virtudes prosi go o schronienie dla siebie i dla męża. Para chce uniknąć spotkania z anarchistami, którzy krążą w okolicy. Jeśli ich znajdą, przyjdzie im pożegnać się z życiem.

Tomás proponuje Juanowi pracę przewoźnika. Jeśli dostarczy ładunek w nienaruszonym stanie pod wskazane miejsce, otrzyma obiecaną zapłatę. Francisca i Tristán sprzeczają się o Soledad. Tristán jest zdania, że Soledad ma prawo ułożyć sobie życie u boku ukochanego, a jej szantaże przestały na nią działać.

Carlos odmawia wizyty u psychiatry: nie chce stać się obiektem doświadczeń. Tristán przyznaje się matce, że wyniósł pieniądze z przetwórni, żeby spłacić Maximiliano. Wyjaśnia, że padł ofiarą szantażu i tylko w ten sposób mógł uratować się przed więzieniem. Ktoś jednak nie dotrzymał słowa, albowiem tego samego dnia późną porą żołnierze przychodzą aresztować Tristana, któremu stawiane są zarzuty zabicia trzech wysokiej rangi wojskowych.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 styczeń 2015         0 Komentarzy · 55 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Niewinna intryga" odc. 87-96
Streszczenia odcinków


Odcinek 87

Mariana wyznaje Cristóbalowi, że Sofía nie jest córką Eduardo. Raquel obiecuje Ivanowi, że przemyśli jego propozycję małżeństwa. Adriano prosi Jorge, żeby pomógł mu odnaleźć jego syna. Jorge zwraca się z tym pytaniem do matki, ale ona ponownie go okłamuje, by zatuszować prawdę.

Cristóbal namawia Marianę, by nie ukrywała przed Eduardo prawdę o Sofíi. Estrada obiecuje Valentinie, że przy okazji ratowania Blanci, ona także odzyska wolność, a jej życie na powrót wróci do normalności. Blanca postanawia opisać wszystko, przez co musiała przejść, kiedy udawała inną osobę.

Raquel przedstawia synom Ivana jako swojego narzeczonego. Blanca zawiadamia Valentinę, że nadszedł czas ich ucieczki. Kobiety ukrywają się w wózku z brudnym ubraniem. Jeden z lekarzy odkrywa zniknięcie Blanki i rozgłasza wiadomość o ucieczce.

Odcinek 88

Plan ucieczki Blanki i Valentiny ze szpitala psychiatrycznego spala na panewce. Kiedy docierają do pokoju, w którym zbierane są brudne ubrania, okazuje się, że nie ma z niego wyjścia. Eduardo oświadcza się Marianie. Iván mówi Cristóbalowi i Jorge, że pragnie poślubić ich matkę, lecz ona opiera się ze względu na nich.

Blanca i Valentina zostają nakryte przez Domingę. Mariana czuje się zobligowana do pozostania z Cristóbalem, który szantażuje ją wyznaniem Eduardo prawdy o Sofíi. Z pomocą Alejandry Estrada zapobiega poddaniu Blanki kolejnej serii elektrowstrząsów.

Doktor Salvatierra informuje Raquel o policjancie zaangażowanemu w pomoc Blance w ucieczce. Salvador i Blanca wsadzają Valentinę do karetki, która wywiezie ją poza mury szpitala.

Odcinek 89

Raquel nakrywa Blancę i Valentinę. Ramón wyznaje Catalinie, że nie mógł donieść na Clemente z obawy, że ją straci. Valentina zostaje ranna po bójce z Raquel. Przed śmiercią Socorro zabezpieczenia Blancę finansowo i oddaje jej w posiadanie swój dom, aby mogła przygotować odwet na Raquel.

Clemente proponuje Ramonowi pieniądze w zamian za uszczęśliwienie Cataliny, ale ten je odrzuca. Blanca opowiada Estreda swój plan zemsty. Domingo angażuje się do pomocy. Raquel wmawia synom, że Valentina została postrzelona przez Blancę. Karina informuje Blancę, że Simona otrzymuje pieniądze od Raquel.

Rafael dowiaduje się o tym, że Blanca odzyskała wolność i natychmiast zawiadamia Ivana i Raquel. Raquel postanawia zaangażować się w działanie policji związane z ujęciem Blanki.

Odcinek 90

Raquel udziela wywiadu dziennikarzom. Pojawia się także w telewizji, by zaoferować nagrodę za schwytanie Blanki. Mariana uprzedza Ivana, że Raquel planuje go zdradzić. Iván i Raquel sprzeczają się o Marianę – Iván obiecał, że ją zabije i nie dotrzymał słowa. Mariana proponuje Raquel, żeby zjednoczyły siły.

Blanca namawia Ramona, żeby doniósł na Clemente i ocalił Adriano. Mariana słyszy jak Eduardo czyni wyrzuty matce, że nie przyszła na jego urodziny. Raquel tłumaczy synowi, że była zajęta przygotowaniami do ślubu. Blanca przedostaje się do pokoju, w którym przebywa Adriano i wspomina mu, że posiada dowód jego niewinności.

Odcinek 91

Estrada prosi Eduardo pomoc w zaaresztowaniu Clemente. Raquel przekonuje Simonę do wydania Blanki. W zamian ofertuje jej mieszkanie i pieniądze. Blanca i Salvador wykradają zebrane przez Ramona dowody przeciwko Clemente. Eduardo składa na policji oskarżenie przeciwko Clemente.

Komisarz Cruz informuje Adriano o pojawieniu się nowych dowodów, które oczyszczają go z win. Ferrer zostaje ponownie przesłuchany. Simona udaje skruszoną przed Hugo. Doktor Salvatierra zawiadamia Raquel, że Valentina odzyskała przytomność. Blanca i Salvador podają się za dziennikarzy, aby wejść na przyjęcie zorganizowane dla Clemente. Blanca odkrywa, że Eduardo i Mariana zaręczyli się.

Odcinek 92

Ramón domyśla się, że Blanca wykradła dowody przeciwko Clemente. Komisarz Cruz jedzie do rezydencji Altamira z zamiarem zatrzymania Clemente. Raquel odkrywa, że Blanca jest w środku. Blanca rozmawia z dziennikarzami: wyjawia im powody aresztowania Clemente oraz oczernia imię Raquel, nazywając ją zabójczynią. Ramón pragnie porozmawiać z Cataliną, ale ona nie chce go słuchać, gdyż czuje się oszukana.

Eduardo przyznaje się matce, że to on doniósł policji na Clemente. Clemente uprzedza Adriano, że nie będzie płacił za cudze grzechy i zezna wszystko, co wie na temat Raquel. Iván śledzi Simonę, która idzie na spotkanie z Blancą. Następnie rozkazuje swoim ludziom zabić Guerrero. Clemente zostaje oczyszczony ze stawianych mu zarzutów.

Odcinek 93

Clemente oskarża Leonidasa o przekupstwo w kwestii sfałszowania wyników testów laboratoryjnych. Simona ma wyrzuty sumienia i namawia Blancę do ucieczki. Rafael i Estrada pomagają Blance uciec przed Ivanem i jego ludźmi. Komisarz Cruz oznajmia Adriano, że dzięki zeznaniom Clemente został oczyszczony z zarzutów.

Adriano opuszcza mury więzienia i spotyka się z Blancą. Ona opowiada mu swój plan wtrącenia Raquel do więzienia. Raquel nawiązuje kontakt z Juanitą, prawą ręką Ivana. Adriano obiecuje Valentinie, że wkrótce ją oswobodzi. Blanca przedziera się do posiadłości Montenegro i słyszy jak Iván mówi Raquel, że wynajął płatnego zabójcę, aby ją wyeliminować.

Odcinek 94

Blanca odkrywa, że Iván wysłał za nią prywatnego zabójcę, który podąża wskazówkami od Simony. Jorge jest rozczarowany zachowaniem członków swojej rodziny i pragnie wrócić na przedmieścia. Wyznaje Karinie, że ją kocha i prosi, by dała mu kolejną szansę.

Eduardo przywozi Valentinę do swojego domu. Raquel początkowo sprzeciwia się decyzji syna, ale ostatecznie zgadza się udzielić kobiecie schronienia. Tita odmawia udzielenia Jorge i Karinie błogosławieństwa, żeby mogli się pobrać. Komisarz Cruz informuje Catalinę, że policja zajęła wszystkie dobra należące do Clemente. Blanca wślizguje się do pokoju Valentiny, gdzie zostaje przyłapana przed Eduardo.

Odcinek 95

Niespodziewanie spotkanie Eduardo z Blancą kończy się kłótnią. Blanca zapewnia Altamirę, że Raquel jest winna wszystkim nieszczęściom i nie zawahała się nawet przed próbą zabicia rodzonej siostry, dlatego nie spocznie, dopóki nie zobaczy jej za kratkami. Jorge oferuje Adriano swoją pomoc, ale ten ją odtrąca z braku zaufania.

Catalina nalega, żeby Cristóbal nie ukrywał dłużej prawdy o Sofíi przed swoim bratem. Eduardo prosi córkę, by nie mówiła nikomu o wizycie Blanki. Dziewczynka łamie obietnicę i wspomina o tym Marianie. Raquel mówi Ivanowi, że chce zmienić datę ich ślubu na wcześniejszą.

Mariana próbuje zdobyć od szefa ochrony nagrania z monitoringu, ale on wyjaśnia, że Eduardo rozkazał im usunąć wszystkie kopie. Adriano zmienia zdanie i przyjmuje pomoc Jorge. Prosi chłopaka, żeby pomógł mu wyciągnąć Valentinę z rezydencji Altamirów.

Odcinek 96

Rafael mówi Cristobalowi i Catalinie, że Mariana była kochankiem Ivana, a zatem to on może być ojcem Sofíi. Dodaje, że Montenegro zajmuje się przemytem broni i Raquel dobrze o tym wie. Eduardo jedzie po Blancę do posiadłości Montenegro.

Blanca prosi Rafaela, żeby powiedział jej, w jaki sposób zdobył próbkę DNA syna Adriano. Raquel czyni wyrzuty synowi, że pomógł Blance. Swoją złość wyładowuje także na ochronie, lecz później odkrywa, że Blanca użyła kostiumu, aby zmylić strażników. Blanca zapewnia Adriano, że wie już, jaki los spotkał jego syna. Raquel uprzedza Ivana, że Blanca pracuje w jego domu jako służąca.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 styczeń 2015         0 Komentarzy · 54 Czytań · Drukuj
 
Strona 1 z 441 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twoja ulubiona protagonista z obecnie emitowanych telenowel to:

Blanca (Niewinna Intryga)

Pepa (Sekrety)

Marina (Burza)

Reina (Królowa serc)

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

gaviota
25.01.2015
Ja oglądam Niewinną intrygę,Burzę i Królową sercsmiley

Wiola
24.01.2015
WSZYSTKIM KTÓRYM ŹLE WYŚWIETLA SIĘ STRONA PROPONUJE WEJŚĆ W MENU Z BOK WYSZUKIWARKI I POWIĘKSZYĆ OBRAZ DO 150% WTEDY WSZYSTKO ŁĄDNIE WIDAĆ smiley

kamilsia144
22.01.2015
Ja oglądam Królową serc i Wspaniałe stulecie na TVP1. Bardzo polecam ten drugi mimo , że nie jest latino bardzo ciekawa fabuła smiley

Wiola
21.01.2015
Dolores będzie po jednym odcinku o 23.30 smiley

suzy92
21.01.2015
Mnie czasem udaje się obejrzeć Niewinną intrygę, a tak to tylko Tierra de Reyes na YT smiley

dolores
21.01.2015
Wie ktoś może czy na Puls 2 też będą 2 premierowe odcinki "Sekretu" czy tylko na zwykłym Pulsie?

Wiola
20.01.2015
Sekret, Królową serc i Burzę smiley

dolores
19.01.2015
Ja to Wiolu oglądam "Sekret" "Królową serc'',"Burzę'' i jak starczy czasu to też " Niewinną intrygę". A ty Wiolu co oglądasz?

Beata
19.01.2015
oglądaćsmiley

Beata
19.01.2015
ja obecnie nie oglądam, bo czas nie pozwala. Ale jestem na bieżąco z nowinkami i czekam na odcinki telenowel w internecie z Zurią Vegą Markiem Tacherem i Aną Brendą i Ivanem Sanchezem. Napewno bedę og

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

8,583,501 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie