Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 842
Najnowszy Użytkownik: AnitaT
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
Odwiedź blog Anais Roue
553698_248249285318266_313458746_n.jpg
 
Natalia Oreiro kończy 39 lat! Zobaczcie, jak zmieniła się gwiazda "Zbuntowanego anioła"
Notka
natalia-oreiro-2901-1920x1080.jpg

Natalia Oreiro czyli Milagros z kultowego "Zbuntowanego anioła" obchodzi 39 urodziny!

Natalia Oreiro kończy 39 lat. Aktorka, która w Polsce najbardziej znana jest z roli Milagros w kultowej telenoweli "Zbuntowany anioł" urodziła się w Urugwaju. Oreiro poza karierą aktorską świetnie radzi sobie także w branży muzycznej. Na całym świecie sprzedano ponad 11 milionów egzemplarzy jej płyt!

Natalia Oreiro już jako 8-latka uczęszczała na lekcje aktorstwa, a od 12 roku życia występowała w reklamach. Pierwsza większa rola przyszła jednak w 1996 roku, kiedy Natalia zagrała jedną z głównych bohaterek w serialu "90-60-90 modelos". Natychmiast posypały się kolejne propozycje i już w 1997 roku Oreiro zagrała tytułową bohaterkę w serialu "Valeria".

Największą sławę przyniosła jej rola w "Zbuntowanym aniele", gdzie grała razem z Facundo Aranem. Telenowela została nagrodzona Martin Fierro 1999 w kategorii "Najlepszy serial dramatyczny", a Natalia była nominowana za rolę Milagros do latynoskiego Oskara Martin Fierro.

W 1990 roku Natalia wystąpiła w reklamie tamponów.


1998 rok - Natalia Oreiro w filmie "Argentyńczyk w Nowym Jorku".

Natalia Oreiro zagrała w 2002 roku w telenoweli "Kachorra to ja".

W 2006 roku Natalia znów spotkała się na planie z Facundo w telenoweli "Jesteś moim życiem".

W 2012 roku Natalia wystąpiła w filmie "Anioł śmierci".

Kolejna reklama z udziałem Oreiro. Tym razem z 2010 roku:


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 maj 2016         0 Komentarzy · 15 Czytań · Drukuj
 
 
"Moje serce bije dla Loli" odcinki 6-8. Pogrzeb Andreasa i próba samobójcza Loli. Co jeszcze wydarzy się w serialu?
Z odcinka na odcinek


Przed nami emocjonujący tydzień w serialu "Moje serce bije dla Loli". W najbliższych odcinkach będziemy świadkami pogrzebu Andreasa. Po odwiedzeniu grobu ukochanego, zrozpaczona Lola będzie próbowała popełnić samobójstwo! Co jeszcze wydarzy się w serialu? Sprawdźcie!

"MOJE SERCE BIJE DLA LOLI" ODCINEKI 6-8. OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY, 23-25.05.2016, O GODZ. 16:10, W TV PULS!

Śmierć Andreasa jest ogromnym ciosem dla Loli. Dziewczyna przesiaduje przy jego grobie i nie może uwierzyć, że jej podejrzenia okazały się słuszne. W trudnych chwilach może liczyć na swoją ciotkę Chabelę, ale jak się okazuje nie potrwa to długo, okazuje się bowiem, że Chabela nie żyje.

Tymczasem Sofia zauważa w Nowym Jorku mężczyznę bardzo podobnego do Andresa. Kobieta próbuje wyjaśnić całą sytuację i dopytuje, czy aby na pewno ciało, które zostało pochowane kilka dni temu rzeczywiście należało do Andreasa. Debora zawiera pakt z Marcelo, wszystko po to, by Lola już nigdy w życiu nie zaznała spokoju.

Następnego dnia Lola spotyka na drodze kobietę do złudzenia przypominającą Chabelę. Czy to urojenia jej wyobraźni. W tym samym czasie do Diogenesa dzwoni pielęgniarka, która informuje go, że Lola próbowała popełnić samobójstwo...


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 maj 2016         0 Komentarzy · 16 Czytań · Drukuj
 
 
"Moje serce bije dla Loli" odcinek 5. Katastrofa samolotu z Andreasem na pokładzie! Ukochany Loli nie żyje?
Z odcinka na odcinek


W 5. odcinku telenoweli "Moje serce bije dla Loli" dojdzie do tragedii! Samolot na pokładzie, którego był Andreas i jego matka ulegnie wypadkowi!

"MOJE SERCE BIJE DLA LOLI" ODCINEK 5. W CZWARTEK, 19.05.2016, O GODZ. 16:10, W TV PULS!

Lola jest bardzo niespokojna z powodu lotu Andresa do Nowego Jorku. Dziewczyna ma złe przeczucia i prosi ukochanego, by nie wyjeżdżał. Nie udaje się jej jednak go przekonać.

Kochanie nie odchodź! Wysłuchaj mnie, nie wiem, co się ze mną dzieje, ale mam przeczucie, że się nigdy więcej nie zobaczymy! - spróbuje zatrzymać ukochanego Lola.

Po odprowadzeniu Andreasa na lotnisko, Lola spotyka się z jego przyjacielem - Camilo. Dziewczyna zwierza się mu ze swoich obaw i złych przeczuć. Camilo uważa jednak, że ich miłość jest jak skała i nic może stanąć im na drodze do szczęścia. Lola wciąż jednak myśli o ukochanym. Niedługo potem, dziewczyna słyszy w wiadomościach informację o tym, że samolot lecący do Nowego Jorku uległ wypadkowi...

Czy Andreas zginął w katastrofie samolotu?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 maj 2016         0 Komentarzy · 24 Czytań · Drukuj
 
 
"Moja serce bije dla Loli" odcinek 4. Andreas mówi Deborze, że chce poślubić Lolę!
Z odcinka na odcinek


Po zerwanych zaręczynach, Debora spróbuje odzyskać Andreasa. Odwiedzi go i poprosi, by dali sobie jeszcze jedną szansę, ale on nie będzie chciał jej słuchać! Sprawdźcie, co wydarzy się w 4. odcinku telenoweli "Moje serce bije dla Loli".

"MOJE SERCE BIJE DLA LOLI" ODCINEK 4. W CZWARTEK, 19.05.2016, O GODZ. 16:10, W TV PULS!

Andres prosi Deborę, by raz na zawsze o nim zapomniała! Santacruz nie kocha jej i nie chciałby jej przypadkowo skrzywdzić. W końcu informuje byłą narzeczoną, że ma zamiar poślubić Lolę. Co zrobi Debora? W tym samym czasie Daniel podsłuchuje rozmowę swojej matki Laury, która wyznaje, że nie jest on synem Marcela, ale innego mężczyzny…

Między ciotką Loli - Chabelą a Marlote dochodzi do szarpaniny. Marlote wybiega z domu, a niedługo potem Rodrigo znajduje go martwego!


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 maj 2016         0 Komentarzy · 20 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Niewolnica Vicotria" odc. 18-32
Streszczenia odcinków


Odcinek 18

W 18. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Nicolás ratuje życie Miguelowi. Adela pisze list do matki markizy. Emisja 28 kwietnia o godz. 16:00 w TV Puls.

Victoria niepokoi się, gdyż Miguel długo nie wraca na hacjendę. Arturo i Granados zwracają się z pretensjami do Nicolása o to, co spotkało Jaimego. Victoria staje w obronie Miguela, posądzonego o usiłowanie zabicia Jaimego. Ten ukrywa się przed Moralesem. Nicolás wręcza Miguelowi ubrania oraz prosi o zwrot kluczy. Następnie wysyła go do Santa Fe i poleca odszukać człowieka imieniem Lino Lozano, swojego przyjaciela, który może mu pomóc. Przed pożegnaniem przyznaje się, że jest jego ojcem i jedyne co może dla niego zrobić to uratować mu życie.

Victoria zobowiązuje się do porzucenia pragnienia zemsty, jeśli Miguel przeżyje. Nicolás rozkazuje Moralesowi znaleźć czarnoskórego mężczyznę o wzroście i wadze zbliżonych do Miguela oraz zastrzelenie go, by upozorować śmierć Miguela. Victoria, Tomás i pozostali niewolnicy dają się nabrać, tak samo jak generał Márquez, Arturo i Granados. Tymczasem Miguel przebywa na pokładzie statku zmierzającego w stronę Honda, gdzie poznaje i zaprzyjaźnia się z poetą Rafaelem Burgosem. By chronić swoją prawdziwą tożsamość przedstawia mu się jako Julio Vallejo, człowiek interesu.

Tomás, Milagros oraz pozostali niewolnicy zabierają skrzynię z ciałem Miguela, by urządzić mu pochówek. Victoria odmawia przyjęcia słodyczy od Isabel na poprawę humoru. Czuje się winna śmierci Miguela i zaszywa się w samotności. Adela pisze list do matki markizy, żeby poskarżyć się na jej zdrowie i za plecami Nicolása wręcza go słudze do wysłania.

Odcinek 19

W 19. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Victoria zostaje żoną Nicolása. Remedios wpada w pułapkę Victorii. Emisja 29 kwietnia o godz. 16:00 w TV Puls.

Arturo opiekuje się rannym synem. Jaime nie może rusza lewą ręką. Victoria proponuje Nicolásowi, żeby dali ludziom powód do radości i czym prędzej wzięli ślub. On i Isabel ochoczo przystają na sugestię Victorii w przeciwieństwie do Adeli. Márquez mówi Gabrieli, że będzie pracował dla Alonsa przy eksporcie kakao. Po dopłynięciu do Hondy Miguel zostaje pobity i okradziony przez Rafaela. Adela i Nicolás sprzeczają z powodu jego ślubu z markizą. Ona postanawia odejść z domu. On nie zgłasza sprzeciwu i pozwala jej na zabranie ze sobą Hilarii oraz dowolnej liczby niewolników.

Victoria uprzedza Tomása i Milagros, że po śmierci Miguela postanowiła zmienić plany i poślubić Nicolása, żeby dokuczyć rodzinie Parreño, odzyskać hacjendę i uwolnić wszystkich niewolników. Miguel zostaje osadzony w więzieniu. Do jego celi zostaje przydzielony inny zatrzymany, białoskóry, imieniem Felipe Restrepo, który sympatyzuje z czarnoskórymi i opowiada się za zniesieniem niewolnictwa. Więźniowie jednoczą siły, by wspólnie opuścić celę. Isabel żegna się z Adelą. Markiza uświadamia Isabel, że w końcu będzie mogła nacieszyć się wolnością, albowiem babcia, przekonana o jej ciężkiej chorobie, przez całe życie trzymała ją pod kluczem. Siervo poznaje prawdziwą tożsamość Victorii. Tomás prosi go, żeby pomógł mu w zdobyciu dowodu na to, że Victoria jest prawowitą dziedziczką hacjendy.

Victoria i Nicolás pobierają się. Panna młoda nie potrafi powstrzymać łez na wspomnienie o Miguelu. Strażnicy więzienia zabierają Felipe z celi, żeby go pobić. Miguel próbuje pomóc przyjacielowi. Felipe odzyskuje wolność dzięki wstawiennictwu brata i obiecuje Miguelowi, że wróci po niego. W trakcie przyjęcia weselnego Márquez upija się i insynuuje Nicolásowi, że powinien wydać Isabel za któregoś z jego synów, Alonsa lub Gabriela. Isabel wpada w oko ten drugi. Victoria umawia się na spotkanie z Nicolásem na osobności. W oczekiwaniu na jego przybycie, rozlewa oliwę na schodach. Przypadkowo Remedios wpada w jej pułapkę i spada ze schodów. Victoria spieszy jej na ratunek.

Odcinek 20

W 20. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Remedios ma żal do Victorii o to, że zniszczyła jej życie. Emisja 4 maja o godz. 16:00 w TV Puls.

Nicolás, Alonso i Gabriel przybiegają na pomoc Remedios i kładą ją na łóżku. Dziewczyna jest nieprzytomna. Felipe zabiera Miguela na swoją hacjendę, gdzie razem z siostrą Cataliną opatrują jego rany. Candela usiłuje wmówić innym niewolnicom, że po hacjendzie krąży duch, który przynosi nieszczęścia. Morales gani ją za rozpowiadanie bredni, choć tak naprawdę sam śmiertelnie się boi. Victoria modli się o zdrowie Remedios. Dziewczyna budzi się obolała. Milagros przygotowuje dla niej środek uśmierzający ból po którego wypiciu ta znów zasypia. Catalina robi wymówki bratu o to, że pomaga złoczyńcom. Felipe wyjaśnia jej, że Miguel jest uczciwym człowiekiem, któremu zawdzięcza życie.

Arturo stwierdza u Remedios złamanie kręgosłupa i zaleca jej założenie aparatu ortopedycznego. Uprzedza również o przykrych konsekwencjach wypadku – jeśli zajdzie w ciążę, może stracić życie przy porodzie. Siervo szpera w rzeczach Nicolása w biurze, gdy zjawiają się w nim Arturo i Nicolás. Ukrywa się i bacznie przysłuchuje się, jak Arturo sprzecza się z Nicolásem, a później powtarza wszystko Tomásowi.

Márquez nie zgadza się z wolą syna o byciu muzykiem i grozi mu wyrzuceniem z domu. Victoria wyznaje Remedios prawdę o jej stanie zdrowia oraz okolicznościach wypadku. Remedios wpada w złość i wyrzuca ją. Victoria oświadcza Moralesowi, że nie pozwoli więcej na znęcanie się nad niewolnikami oraz przydziela mu pracę w domu. Miguel zdradza Felipe swoją prawdziwą tożsamość oraz dlaczego został zmuszony do opuszczenia hacjendy w Santa Marta. Felipe i Catalina postanawiają towarzyszyć mu w podróży powrotnej do „Edenu”. Remedios udziela przebaczenia Victorii, lecz uprzedza, że nie zapomni jej, że przez zemstę, skazała ja na samotne i puste życie. Jest zdecydowana opuścić hacjendę po powrocie do zdrowia.

Odcinek 21

W 21. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Victoria nie chce spędzać nocy z mężem. Miguel wraca do Santa Marta. Emisja 5 maja o godz. 16:00 w TV Puls.

Felipe wyznaje Miguelowi, że poczuwa się do obowiązku ofiarowania wsparcia przy zniesieniu niewolnictwa. Miguel podziela jego zaangażowanie, choć przyznaje się, że wcześniej postępował niewłaściwie, przez co ma na sumieniu wielu czarnoskórych osób bliskich ukończenia osiemnastu lat. Nicolás spędza noc poślubną z Victorią. Gabriel tymczasem nocuje w zajeździe Manueli i Jesúsa. Następnego dnia Manuela sprzecza się z Jesúsem o płatność za nocleg. Żeby przerwać spór rodzeństwa Gabriel zobowiązuje się odpracować swój pobyt. Jesús angażuje go do gry na kongach.

Victoria opowiada Milagros o nieprzyjemnym doświadczeniu, jakim było spędzenie nocy z Nicolásem. Przyznaje jednak, że jest gotowa się poświęcić, żeby tylko odegrać się na mężu. Milagros proponuje jej, że przygotuje wywar powodujący impotencję. Remedios odmawia przyjmowania posiłków. Trinidad nawet groźbą nie udaje się przemówić dziewczynie do rozsądku. Eugenia odkrywa, że Adela mieszka samotnie w Santa Rosa, gdyż pokłóciła się z markizą. Nicolás jest zadowolony z upraw hacjendy. Gratuluje Moralesowi i wręcza mu skromną zapłatę, żeby mógł się odprężyć i uczcić dobrze wykonaną pracę.

Victoria planuje wykorzystać strach Moralesa, by w ten sposób ukarać go za grzechy przeszłości. Morales upija się i chwali się przed niewolnikami, że zostanie prawą ręką Nicolása. Nicolás wprowadza nowe porządki w domu, które nie podobają się Victorii. Markiza rozkazuje Trinidad znieść z powrotem jej rzeczy i meble do pokoju. Nicolás natychmiast podważa jej rozkaz. Victoria tłumaczy mężowi, że pragnie podtrzymywać europejskie tradycje o spaniu w oddzielnych pokojach. Nicolás wypomina jej, że nie była dziewicą i obiecuje nie wywoływać skandalu, jeśli w zamian ofiaruje mu potomka płci męskiej. Tuż po przebudzeniu następnego dnia Morales widzi na drzwiach przywieszone dwie szmaciane lalki przypominające małżeństwo i przypomina sobie o Domindzie i Quinterze, którzy zginęli we wznieconym przez niego pożarze. Miguel, Catalina i Felipe docierają do Santa Marta.

Odcinek 22

W 22. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Nicolás nie może kochać się z Victorią. Moralesa dręczą nocne koszmary. Emisja 6 maja o godz. 16:00 w TV Puls.

Eugenia spotyka Adelę w kościele. Z rozmowy udaje jej się wywnioskować, że Adela nie przepada za markizą i zmusiła Nicolása do dokonania wyboru między nimi, a ten wybrał markizę. Adela zdradza jej, że wysłała list do rodziny markizy, żeby wypytać o jej zdrowie i jeśli odkryje, że ta cierpi na jakąś chorobę, anuluje małżeństwo Nicolása. Nicolás nie pozwala Isabel na odwiedzenie Adeli. Kiedy Victoria próbuje wstawić się za Isabel, Nicolás ponownie wypomina jej, że wyszła za mąż nieczysta.

W niedzielę wszyscy gromadzą się w kościele. Także Felipe, którego obecność wzbudza zainteresowanie. Eugenia oferuje mu miejsce obok siebie. Po mszy Morales prosi księdza o rozmowę. Opowiada mu o szmacianych lalkach wiszących w jego domu oraz prześladujących go głosach. Ksiądz radzi mu, żeby okazał szczerą skruchę. Remedios dalej odmawia jedzenia, pomimo nacisków ze strony Trinidad. Nicolás poznaje Felipe, który podaje się za adwokata, i zaprasza go na kolację na hacjendzie. Miguel jest zaskoczony wiadomością o ślubie Victorii z Nicolásem. Felipe obiecuje mu, że dowie się szczegółów podczas wieczornej kolacji. Milagros dosypuje do jedzenia środek, po którym Nicolás opadnie z sił.

Isabel i Tomás przygotowują specjalne siedzenie dla Remedios. Victoria rozkazuje Trinidad, żeby zadbała o to, by Remedios była obecna podczas wieczornej kolacji i zasiadła na przygotowanym z myślą o niej krześle. Trinidad udaje się spełnić rozkaz markizy. Podczas wieczoru Victoria zachowuje się jak na przykładnego amfitriona przystało i szczególnie raduje ją obecność Remedios. Milagros puszcza jej sygnał świadczący o tym, że naszpikowała jedzenie Nicolása. Po kolacji mężczyźni udają się na grę w karty. Arturo próbuje wszcząć spór, uskarżając się na to, że musiał amputować rękę synowi z winy Miguela. Nicolás złości się, gdy wieczorem nie może kochać się z Victorią z powodu impotencji. Wybiega do baraków i szuka dla siebie niewolnicy, a kiedy i z nią zawodzi, wyładowuje na niej swoją złość. Morlaesowi śnią się koszmary. Słyszy w nich Dominga i Helenę wołających o pomoc.

Odcinek 23

W 23. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Miguel pragnie udowodnić, że jest niewinny. Emisja 9 maja o godz. 17:10 w TV Puls.

Miguel dowiaduje się od Felipe, że w Santa Marta jest uważany za zmarłego. Victoria prosi Milagros, żeby dalej podawała Nicolásowi środek powodujący impotencję. Trinidad próbuje dowartościować Remedios, prawiąc jej komplementy, lecz ona nie przywiązuje do nich uwagi. Victoria pragnie odzyskać przyjaźń Remedios. Nie zgadza się jednak spełnić jej prośby o porzuceniu planu zemsty.

Felipe i Catalina aranżują spotkanie Miguela z Victorią. Victoria wzrusza się na jego widok i wita go uściskiem. On natomiast zachowuje posępną minę i wypomina jej, że wyszła za mąż za Nicolása. Victorii nie udaje się przekonać Miguela, że ślub był częścią jej zemsty. Do tego odkrywa, że jej obecny mąż nie tylko ocalił życie Miguelowi, ale także jest jego ojcem. Siervo znajduje fotografię rodziny Quintero na której jest Victoria. Miguel chce utopić swoje smutki w alkoholu. Catalina śledzi go. Nicolás dowiaduje się, że Victoria i Isabel wyszły razem z Felipe. Po ich powrocie daje wyraz swojego niezadowolenia i zarzuca Felipe, że zaleca się do jego żony i córki.

Catalina podchodzi do Miguela w barze i nakłania go do powrotu do domu. Miguel wdaje się w bójkę z jednym z gości baru. Gabriel musi interweniować. Remedios zgadza się wysłuchać Victorii, która pragnie zwierzyć jej się ze swoich problemów. Markiza opowiada jej o spotkaniu z Miguelem. Nicolás ponownie nie może kochać się z Victorią. Następnego dnia Nicolás oznajmia Isabel, że zgadza się na to, by Felipe o nią zabiegał. Dziewczyna tłumaczy ojcu, że jest zakochana w Gabrielu, ale on uważa, że wie lepiej, jaki mężczyzna będzie dla niej odpowiedni. Morales znów zadręcza się wspomnieniami z pożaru w domu rodziny Quntero. Miguel zapowiada Felipe, że zostanie w Santa Marta, żeby dowieść swojej niewinności.

Odcinek 24

W 24. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Arturo szantażuje Nicolása, żeby zrealizować swoje zamiary. Emisja 10 maja o godz. 17:10 w TV Puls.

Victoria wyznaje Tomásowi i Milagros, że Miguel żyje i został uratowany przez Nicolasa. Markiza zaczyna powątpiewać w to, czy Nicolás faktycznie zlecił podpalenie „Edenu”. Tomás pokazuje Victorii fotografię jej prawdziwych rodziców, znalezioną przez Sierva. Jaime ćwiczy sprawność ręki, strzelając do niewolnika, Isaíasa. Miguel dosiada się w barze do Nicolása i wspomina mu o planie wymierzenia sprawiedliwości. Nicolás rozkazuje Moralesowi schwytać i zbić Miguelsa, a gdy ten odmawia, wyrzuca go z hacjendy. Miguel szuka Ángeli, żeby poprosić ją o zeznawanie w charakterze świadka w sprawie przeciwko Jaimemu. Ona raduje się na jego widok i ochoczo zgłasza się do pomocy.

Arturo prosi o spotkanie z Nicolásem, żeby omówić z nim kwestię pożyczki; proponuje mu oddane jednego z niewolników, Isaíasa. Ten odrzuca ofertę i nie zgadza się również na wydanie córki Isabel za Jaimego, którym gardzi ze względu na jego kalectwo. Morales uskarża się na to, że prześladują go duchy rodziny Quintero oraz – w obecności Artura – przypomina Nicolásowi, że podpalił hacjendę z jego rozkazu. Arturo wykorzystuje zdobyte informacje, żeby szantażować Nicolása. Obaj zgodnie postanawiają o umieszczeniu Moralesa w zakładzie psychiatrycznym.

Felipe i Catalina zgadzają się reprezentować Miguela w procesie, który ten planuje wytoczyć Jaimemu Lópezowi. Arturo uprzedza Nicolása, że jeśli nie spełni jego żądań, doprowadzi do uwolnienia Moralesa, żeby ten opowiedział sędziowi o grzechach jego przeszłości.

Odcinek 25

W 25. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Miguel pozywa Jaimego. Victoria składa wizytę Moralesowi. Emisja 11 maja o godz. 17:10 w TV Puls.

Nicolás zjawia się w nocy u ojca Octavia, żeby zobligować go, pod groźbą śmierci, do zatajenia prawdy o pożarze „Edenu”. Arturo zmusza syna do ślubu z Isabel wbrew jego woli. To samo czyni Nicolás wobec Isabel. Siervo odkrywa, że Milagros dosypuje środek wywołujący impotencję do jedzenia Nicolása, żeby ten nie tknął Victorii, i popiera jej działanie. Miguel kontynuuje poszukiwania osób, które zgodzą się zeznawać przeciwko Jaimemu. Tym razem udaje się Marcosa, niewolnika z hacjendy „Granados”, który nie tylko cieszy się na jego widok, ale także zgadza się mu pomóc.

Victoria prosi Trinidad, żeby zabrał ją w miejsce, w którym Nicolás i López zamknęli Moralesa. Jaime López zostaje pozwany. Razem z ojcem próbuje dowiedzieć się, kto ośmielił się wystąpić przeciwko niemu. Nicolás przynosi matce kwiaty i chce się z nią pojednać. Udaje mu się także usidlić Eugenię i jest szczęśliwy, gdy może się z nią kochać. Rangel wpuszcza Victorię do zakładu psychiatrycznego i zgadza się nie wspominać o jej wizycie Nicolásowi, ani Lópezowi, w zamian za jej biżuterię. Victoria przedstawia się Moralesowi swoim prawdziwym nazwiskiem i prosi go, żeby opowiedział jej, co naprawdę wydarzyło się przed laty na hacjendzie. Mężczyzna dostaje załamania nerwowego. Felipe odmawia reprezentowania interesów Jaimego, gdyż występuje jako adwokat strony pozywającej.

Rozpoczyna się rozprawa sądowa przeciwko Jaimemu Lópezowi. Wszyscy są zaskoczeni, gdy okazuje się, że powodem jest Miguel Parreño i uważają, że to żart. Felipe, reprezentujący interesy Miguela, oskarża Jaimego o usiłowanie zabicia Miguela oraz o zabicie niewolników, Rosity i Sabasa. Nicolás musi wytłumaczyć się z faktu, że darował życie Miguelowi. Postanawia twardo upierać się, że jest niewinny i, na jego szczęście, może liczyć na wsparcie Artura. Jaime uprzedza, że jeśli pójdzie do więzienia, pociągnie za sobą wszystkich wspólników. Nicolás uprzedza go, że wtedy zyska sobie dodatkowych wrogów.

Odcinek 26

W 26. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Victoria wyznaje ojcu Octaviowi, że pochodzi z rodziny Quintero. Emisja 12 maja o godz. 17:10 w TV Puls.

Granados, Caicedo i Nicolás są gotowi opłacić adwokata, który będzie bronił Jaimego, lecz uprzedzają Artura, że jego syn nie może zachowywać się tak, jak podczas pierwszej rozprawy, gdyż w ten sposób pogrąży ich wszystkich. Trinidad spełnia prośbę Remedios o wyjściu z domu i zabiera ją na plażę. W drodze powrotnej do Santa Marta Victoria spotyka Nicolása. Mężczyzna wyjaśnia jej, że spędził minioną noc w domu Adeli oraz podkreśla, że ma prawo decydować o tym, dokąd się udaje i na jak długo, a jej powinnością jest czekać cierpliwie w domu i nie opuszczać go bez pozwolenia.

Alonso Márquez nie zgadza się bronić Jaimego, gdyż jego brat Gabriel zeznaje na korzyść powoda. Nicolás odrzuca propozycję Isabel, by Miguel był jej nauczycielem jazdy konnej. Victoria, nawiązując do tematu Miguela, pyta męża o jego opinię dotyczącą wytoczonego procesu. Ten daje wyraz swojego przekonania o klęsce Miguela. Arturo naciska na Nicolása, żeby namówił Alonsa do zmiany zdania. Nicolás natomiast zwraca się z prośbą o pomoc do Eugenii, której udaje się ubłagać Alonsa.

Niewolnicy z baraków są zaskoczeni powrotem Miguela, którego uważali za zmarłego. Bez wahania akceptują wesprzeć go w sporze z Jaimem. Tomás i Milagros odkrywają, że Miguel jest synem Nicolása. Miguel nie chce rozmawiać z Victorią. Gabriel dowiaduje się, że jego brat zgodził się bronić Jaimego i spieszy do jego domu, żeby potwierdzić plotkę. Następnie wytyka Alonsowi, że sprzedał swoją sumienie i nie przyjmuje jego wytłumaczenia, że każdy zasługuje na prawo do obrony. Trinidad domaga się od markizy zwrotu swoich ziem oraz oznajmia, że rezygnuje z zajmowania się Remedios. Victoria prosi go, żeby pomógł jej w znalezieniu swojego następcę. Remedios jest zawiedziona decyzją Trinidad.

Alonso próbuje odtworzyć wydarzenia, żeby umiejętnie bronić Jaimego. Chłopak wpada w złość, którą wyładowuje na adwokacie. Nicolás próbuje przemówić Jaimemu do rozsądku. Alonso uświadamia oskarżonego o grożących mu konsekwencjach – może zostać skazany na więzienie, a nawet na śmierć. Miguel szuka Isaíasa, żeby ten złożył zeznania przeciwko Jaimemu. Victoria zezwala na spotkanie Isabel z Gabrielem, podczas gdy sama udaje się na rozmowę z ojcem Octaviem. Markiza zdradza mu swoją prawdziwą tożsamość. Zakonnika ogarnia przerażenie i zgrywa niedowiarnka, tłumacząc że cała rodzina Quintero zginęła w pożarze. Victoria domyśla się, że kłamie, albowiem został zastraszony. Później kontaktuje się z Cataliną, żeby podziękować jej za pomoc dla Miguela oraz dowiedzieć się, czy może domagać się spadku po rodzicach. Catalina uświadamia ją, że po tym, jak wyszła za mąż straciła obywatelstwo hiszpańskie, a cały jej majątek należy się Nicolásowi lub, kiedy jego zabranie, jego córce Isabel.

Odcinek 27

W 27. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Nicolás złości się, gdy po raz kolejny zawodzi w łóżku z Victorią. Emisja 13 maja o godz. 17:10 w TV Puls.

Isabel wyznaje Gabrielowi, że nie kocha Jaimego tylko jego, lecz on uważa, że nie jest jej godzien, gdyż nie może jej niczego zaoferować. Victoria obwinia Miguela o swoją sytuację. Wyznaje, że czuje się uwięziona w małżeństwie, które zawarła w przekonaniu, że on nie żyje, i przez które nie może odzyskać tego, co jej się prawnie należy. Miguel całuje ją. Catalina jest świadkiem ich pocałunku.

Złodziej kradnie torebkę Isabel. Gabriel odzyskuje ją dla niej, lecz zamiast słów podziękowania, otrzymuje reprymendę za to, że ją śledzi. Isabel prosi Victorię, żeby spróbowała pokochać jej ojca, bo nie chce jej stracić, tak jak straciła matkę, babcię i Rositę. Nicolás oferuje Miguelowi swoje wsparcie w rozprawie przeciwko Jaimemu, lecz zaznacza, że nie może mu pomóc, gdyż mógłby narazić swoje interesy z Lópezem i innymi właścicielami hacjend. Bernal jest nowym niewolnikiem, który będzie usługiwał Remedios. Po kolejnym zawodzie w łóżku z Victorią Nicolás postanawia spać w osobnej sypialni oraz spędzać niektóre noce w Santa Marta, rzekomo z powodu interesów. Victoria prosi Anę o pomoc w sprzedaży biżuterii, za którą będzie mogła wykupić wolność Isaíasa, by ten pomógł Miguelowi z rozprawie przeciwko Jaimemu.

Podczas rozprawy zostaną wysłuchane dwie wersje wydarzeń, przedstawione kolejno przez Jaimego i Miguela. Jaime opowiada o tym, jak Miguel rzekomo zaciągnął go w ustronne miejsce, żeby go zabić i w trakcie walki odciął mu rękę. Miguel tymczasem zeznaje, że Jaime napadł na niego z bronią, gdy zmierzał do hacjendy Caiceda, a gdy myślał, że już go zabił, przyznał się do odebrania życia Rosicie i innych niewolników bliskich uzyskania wolności. Victoria zwraca się do Eugenii z ofertą wykupienia Isaíasa. Wyjaśnia kobiecie, że chce w ten sposób pomóc Miguelowi i Nicolásowi, który także przejął się sprawą. Adwokaci Felipe i Alonsa przedstawiają swój punkt widzenia. Felipe nawołuje do wyjaśnienia okoliczności śmierci wszystkich niewolników przed 18. rokiem życia. Alonso podważa teorie Felipe i podkreśla, że jedynym pewnym dowodem w sprawie jest odciętą ręka Jaimego. Felipe wzywa na świadka Isaíasa, ostatniego niewolnika torturowanego przez Jaimego. Arturo i Jaime wpadają w złość i próbują nie dopuścić, by ten złożył zeznania.

Odcinek 28

W 28. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Jaime przyznaje się do zabicia Rosy i zostaje wtrącony do więzienia. Emisja 16 maja o godz. 17:10 w TV Puls.

Remedios denerwuje się, gdy Trinidad przychodzi się z nią przywitać. Isaías jest zbyt przerażony, by złożyć zeznania i praktycznie nie udziela odpowiedzi na zadane mu pytania. Jaime wykorzystuje to na swoją korzyść. Miguel wyjaśnia, że Isaías boi się zeznawać w obecności Jaimego. Tomás i Milagros modlą się do swoich przodków o pomoc i siłę dla Miguela. Podczas pięciominutowej przerwy Miguel stara się dodać animuszu Isaíasowi. Ponieważ ten dalej zachowuje milczenie, kieruje uwagę na Jaimego, którego nazywa tchórzem i oskarża o znęcanie się nad niewolnikami oraz traktowanie ich jak zwierzynę łowiecką. Jaime ugina się pod naciskami Miguela i przyznaje się do zabicia Rosity oraz innych niewolników. Isaías zaczyna mówić; zeznaje, że Jaime od dziecka znęcał się nad nim za przyzwoleniem ojca. Oswobodzeni niewolnicy Lópeza także stają po stronie Miguela. Jaime insynuuje, że nie jest jedynym, który pała nienawiścią do czarnoskórych ludzi, lecz nie ma odwagi wydać swoich sprzymierzeńców. Sędzia wydaje nakaz aresztowania Jaimego. Victoria mówi Nicolásowi, że ma nadzieję, że wspólnicy Jaimego także zostaną ujęci.

Arturo stara się nakłonić sędziego do ponownego rozpatrzenia decyzji o aresztowaniu jego syna. Ten wyjaśnia, że nie może postąpić inaczej, gdyż Jaime publicznie przyznał się do zabicia Rosy i innych niewolników. Alonso oznajmia Arturowi, że nie będzie dłużej bronił jego syna. Marcos gratuluje Miguelowi sukcesu. Ten namawia go, żeby rozpowiedział o wydarzeniach z rozprawy i namawiał do dalszej walki o wolność. Milagros i pozostali niewolnicy cieszą się z wygranej Miguela. Arturo skarży się Nicolásowi, że Eugenia odsprzedała Isaíasa i próbuje go nastraszyć – grozi, że jeśli jego syn nie odzyska wolności, wyzna prawdzę o śmierci rodziny Quintero.

Victoria składa gratulacje Miguelowi. Nicolás odwiedza Jaimego w więzieniu, żeby go uspokoić, prosić o milczenie oraz obiecać, że wspólnie z Granadores i Caicedem znajdą dla niego najlepszego adwokata w Santa Fe i wpłacą kaucję za jego wolność. Następnie jedzie po Miguela, żeby zabrać go z powrotem do „Edenu”. Granados namawia Caiceda, żeby czym prędzej przystąpili do działania, zanim Jaime ich wyda. Victoria nie jest zadowolona z faktu, że Nicolás ściągnął Miguela na hacjendę jako swojego niewolnika. Catalina próbuje pomóc Victorii w dotarciu do domu przed mężem.


„Niewolnica Victoria” – Odcinek 29: Arturo zostaje zastrzelony

W 29. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Nicolás usiłuje wmówić wszystkim, że Arturo zginął śmiercią samobójczą. Emisja 17 maja o godz. 17:05 w TV Puls

Victoria i Felipe docierają na hacjendę przed Nicolásem i Miguelem. Nicolás przestrzega Miguela przed wiązaniem się z białą kobietą. Ten uważa jednak, że ludzie mogą łączyć się w pary, nie zważając na kolor skóry. Po przyjeździe na hacjendę Miguel jest witany z entuzjazmem przez innych niewolników. Ku zaskoczeniu wszystkich, w tym także markizy, Nicolás rozkazuje Miguelowi wrócić do pracy na polu. Miguel przekonuje innych niewolników do spojrzenia na jego sytuację z innej strony – sprawiedliwości stała się zadość i białoskóry mężczyzna odbywa karę w więzieniu za zabicie jednego z nich.

Ángela namawia Manuelę, Jesúsa i Gabriela do złożenia się na wykupienie wolności Miguela. Victoria rozkazuje Juliánowi dać niewolnikom dziesięciominutową przerwę, żeby zwiększyć efektywność ich pracy. Adela wraca z powrotem na hacjendę. Márquez spotyka się z Granadosem, Nicolásem, Caicedem i Alonsem, żeby omówić dalsze postępowanie względem niewolników i Jaimego. Arturo odwiedza syna w więzieniu i zobowiązuje się do znalezienia adwokata, który zwróci mu wolność. Granados przyjeżdża na hacendę Artura, w towarzystwie Caiceda i Nicolása, żeby najpierw uśpić jego uwagę, a potem go zabić.

Trinidad śledzi markizę, gdy ta wymyka się do stajni na spotkanie z Miguelem. Adela zwraca się z pretensjami do Victorii o to, że nie dzieli małżeńskiego łoża z mężem. Victoria ignoruje uwagę teściowej i daje kobiecie do zrozumienia, że nie ma prawa wtrącać się do zasad panujących w jej domu. Trinidad próbuje dowiedzieć się od Remedios, dlaczego ona i Victoria są przyjaźnie nastawione do niewolników. Nie otrzymuje jednak odpowiedzi. Adela dzieli się z Nicolásem swoimi uwagami na temat hacjendy i Miguela, lecz on także nie przywiązuje do nich uwagi.

Generał Márquez żałuje, że Jaime nie powiedział podczas rozprawy wszystkiego, co wiedział. Postanawia złożyć wizytę Arturowi i pociągnąć go za język. Spotyka go niemiła niespodzianka, gdy znajduje mężczyznę nieżywego z dziurą w głowie. Następnie zwołuje spotkanie z Granadosem, Caicedem i Nicolásem, którzy udają zatroskanych z powodu śmierci Artura. Nicolás insynuuje, że Arturo popełnił samobójstwo, gdyż przerosły go problemy z synem i zaciągnięte długi. Ojciec Octavio wyjaśnia, że może udzielić chrześcijański pogrzeb zmarłemu tylko wtedy, jeśli zostanie dowiedzione, że cierpiał na chorobę umysłową. Victoria nie wierzy w wersję o samobójczej śmierci Artura i obawia się o życie jego syna. Nicolás informuje Jaimego o śmierci jego ojca.

„Niewolnica Victoria” – Odcinek 30: Miguel zostaje ukarany przez Nicolása

W 30. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Miguel nie może wykupić swojej wolności. Nicolás zabija Jaimego. Emisja 18 maja o godz. 17:05 w TV Puls

Isabel sprzecza się z Adelą, która podważa decyzje Victorii o serwowaniu niewolnikom lemoniady oraz podawania śniadania na świeżym powietrzu. Victoria informuje Miguela o śmierci doktora Lópeza. Nicolás i Granados proszą sędziego o zezwolenie dla Jaimego na uczestniczenie w pogrzebie ojca. Ten zgadza się udzielić mu warunkowego zwolnienia za kaucją. Podczas pogrzebu ojcec Octavio prosi Boga o zbawienie dla duszy zmarłego ogarniętego szaleństwem w ostatnich dniach życia. Jaime sprzeciwia się słowom kapłana i zapewnia o jasności umysłu swojego ojca. Nicolás, Granados i Caicedo wyprowadzają go z kościoła.

Nicolás prosi Jaimego, żeby mu zaufał i zgodził się wyjechać jak najdalej od domu. Ten naiwnie przyjmuje jego pomoc. Nicolás zabiera chłopaka nad klif, zwodzi go historyjką o tym, jak będzie mógł przedostać się przez granicę, by następnie wbić mu nóż w plecy i zrzucić do morza. Po wszystkim wraca do domu i przekonuje domowników o ucieczce Jaimego. Sędzia jest zmuszony odwołać posiedzenie apelacyjne z powodu nieobecności skazanego.

Ángela pokazuje Miguelowi pieniądze zebrane wspólne przez czarnych, indian i mulatów za które będzie mógł wykupić swoją wolność. Później, razem z Felipe, udają się na hacjendę, by negocjować z Nicolásem. Ten oświadcza im, że Miguel nie jest na sprzedaż. Felipe nazywa Nicolása oszustwem oraz zarzuca mu, że maczał palce w śmierci Rosity i pozostałych niewolników. Nicolás sięga po broń, by przepędzić Felipe i Ángelę z domu oraz zakazuje im wstępu na hacjendę. Miguel żąda wyjaśnień od Nicolása, ale ten zamiast mu ich udzielić, zagania go do pracy. Niewolnicy wszczynają bunt; nie słuchają poleceń Juliána i odmawiają wykonywania pracy. W odwecie Nicolás uderza Miguela, zabiera go do zagrody i zamierza prześwięcić biczem. Ponadto, rozkazuje Juliánowi wykopać dół, żeby dać mu nauczkę. Adela i Isabel dowiadują się, że Miguel jest synem Nicolása.

„Niewolnica Victoria” – Odcinek 31: Victoria zostaje ukarana

W 31. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Victoria zostaje ukarana za to, że wstawiła się za Miguelem. Emisja 19 maja o godz. 17:05 w TV Puls

Felipe przypomina Márquezowi i Alonsowi o prawie niewolnika do wykupienia swojej wolności. Kiedy Márquez próbuje wmówić mu, że nikt nie może go zmusić do sprzedania swojej własności, ten uświadamia go, że chodzi o człowieka, nie o rzecz. Adela zwraca się z pretensjami do syna o to, że spłodził dziecko niewolnicy. Isabel łamie rozkaz ojca i zanosi Miguelowi wodę i chleb oraz podnosi go na duchu. Lucía tymczasem usiłuje wpłynąć na Nicolása, żeby darował karę Miguelowi. Victoria także interweniuje w sprawie Miguela. Gdy Nicolás wymierza jej policzek, sięga po nóż i stawia mu się.

Nicolás postanawia ukarać żonę i córkę, trzymając je pod kluczem. Ponadto zapowiada Victorii, że będzie musiała urodzić mu syna. Następnie zajmuje się sprawą przejęcia własności Artura Lópeza oraz rozmawia z matką na temat zdobycia tytułu markiza. Do klasztoru w Hiszpanii przychodzi list wysłany przez Adelę, w którym ta prosi o informacje na temat markizy. Zakonnice podejrzewają, że Victoria podszyła się pod markizę de Bracamonte.

Isabel sprzecza się z ojcem o karę dla Miguela. Zapowiada, że jeśli on nie zmieni zdania, nie wyjdzie z pokoju i nie będzie przyjmowała posiłków. Nicolás nie ugina się pod jej szantażem. Miguel próbuje wydostać się z rowu, lecz ten jest zbyt głęboki. Prawdziwa markiza de Bracamonte dowiaduje się o intrydze Victorii i podejmuje decyzję o niezwłocznym udaniu się do Ameryki. Oburzony postępowaniem właścicieli hacjend wobec niewolników Felipe chce spakować swoje rzeczy i opuścić miasteczko. Catalina jest zaskoczona decyzją brata.

„Niewolnica Victoria” – Odcinek 32: Victoria biegnie na spotkanie z Miguelem

W 32. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Victoria wymyka się z pokoju, żeby spotkać się z Miguelem. Emisja 20 maja o godz. 17:05 w TV Puls

Ángela zatrzymuje Felipe, gdy ten szykuje się do wyjścia i błaga o pomoc dla niewolników z „Edenu”. On zgadza się zostać i obiecuje zająć się sprawą. Julián przynosi Miguelowi wodę i chleb, żeby ten nie umarł z głodu. Eugenia otrzymuje list z Anglii z informacją, że spadek po jej zmarłym mężu Eduardzie Antonie został rozdzielony pomiędzy jego potomstwo oraz dwie pierwsze żony, zaś jej nie przypadła w udziale żadna część. Stara się udawać przed wszystkimi, że i tak nie spodziewała się otrzymać niczego.

Remedios próbuje chodzić o własnych siłach. Kiedy udaje jej się zrobić kilka kroków i staje naprzeciwko Trinidada, skrada mu pocałunek. On jednak przypomina jej, że między nimi nie może do niczego dojść. Eugenia zastanawia się nad wykorzystaniem Nicolása do zaradzenia swoim problemom finansowym. Proponuje mężczyźnie rozkoszne chwile z jedną z dziewcząt. Ten wybiera Bumbi. Isabel pozostaje nieugięta w swoim postanowieniu o nieprzyjmowaniu posiłków.

Milagros namawia Hilarię na relaksującą kąpiel, by w tym czasie wykraść z jej pokoju klucz i wręczyć go Tomásowi w celu wykonania kopii. Wieczorem, kiedy Hilaria udaje się na spoczynek, Milagros wchodzi do pokoju Victorii i wręcza jej sznur oraz mapę, dzięki którym tej udaje się wydostać na zewnątrz. Felipe spotyka się z Ángelą i kilkoma niewolnikami, żeby omówić strategię działania w ich sprawie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 maj 2016         0 Komentarzy · 31 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Włoska narzeczona" odc. 137-151
Streszczenia odcinków


Odcinek 137

W 137. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica zabiera Pilar ze szpitala. Kobieta wchodzi do pokoju Pedra. Emisja 2 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Pilar zaczyna krzyczeć na widok Federiki. Ta domyśla się, że kobieta została zamknięta w szpitalu z winy Máxima i zwraca się do dyrektorki placówki z prośbą o wypisanie chorej. Następnie wraca do Pilar, by pokazać jej zdjęcia hacjendy i członków rodziny Ángeles. Pilar powtarza jedynie, gdzie ukryte są dowody, ściskając przy tym mocno pluszową zabawkę Pedra.

Gael opiekuje się Gianną. Aníbal żąda wysokiej zapłaty od Diany za zwrócenie syna. Livia dostaje zawału i trafia do szpitala. Vittorio zobowiązuje się pomóc zdesperowanej Dianie w odzyskaniu dziecka. Dante przyjeżdża do szpitala psychiatrycznego i dowiaduje się, że Federica zabrała z niego Pilar. Sonia i Fabio konfiskują dowody, które mogłyby powiązać którekolwiek z nich z oszustwami Benigna.

Osvaldo uprzedza Benigna, że muszą czym prędzej pozbyć się Pedra. Pilar wymyka się z rąk Federiki, gdy ta po kryjomu próbuje zdobyć dowody na to, że Máximo oszukał Gabriela. Kobieta zakrada się do pokoju Pedra i woła go. On rozpoznaje głos matki i zaczyna płakać.

Odcinek 138

W 138. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica traci zaufanie do Dantego. Julieta dostaje zdjęcie Maria. Emisja 3 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Federica zabiera Pilar z rancza zanim ktokolwiek zdąży ją zauważyć. Simona wręcza doñii Eloísie kopertę z dowodami oszustwa Benigna i Aitany. Pedro jest niespokojony po tym, jak usłyszał głos swojej matki i buntuje się przeciwko Fiorelli. Osvaldo obawia się, że Benigno go zdradzi. Sonia uspokaja go oraz gwarantuje, że Benigno nie będzie mógł im zaszkodzić.

Pedro jest bliski wyznania babci, że poślubił Fiorellę, gdy pojawia się Osvaldo, by poruszyć temat wideokonferencji z Japończykami. Dante zapewnia Federicę, że nie wiedział o tym, że Pilar posiada dowody obciążające Máxima, lecz ona mu nie wierzy. Vittorio obiecuje Dianie, że zapłaci okup za jego syna oraz wybacza jej, że go zdradziła.

Gianna podupada na zdrowiu. Gael, Roxana, Benito i Agustín są zaniepokojeni losem dziewczyny. Pedro zobowiązuje się przed Fiorellą, że uświadomi babcię, że są małżeństwem, żeby nie musieli więcej się rozstawać. Ovaldo prosi Benigna, żeby przyszedł do Acorp i obiecuje mu, że uniknie więzienia. Julieta otrzymuje fotografię Maria, mężczyzny, który zaadoptował jej córkę.

Odcinek 139

W 139. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Dante szantażuje Pilar. Leczenie Gianny nie przynosi rezultatów. Emisja 4 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Sergio proponuje Juliecie zamieszczenie fotografii Maria w serwisach społecznościowych w celu zdobycia informacji na jego temat. Aníbal zabiera pieniądze Vittoria i nie zwraca porwanego dziecka. Doktor Elizalde oznajmia Giannie, że podjęte leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów oraz wspomina o konieczności przeprowadzenia badań by stwierdzić, czy potrzebny będzie przeszczep serca. Gael oferuje Giannie swoje wsparcie.

Benito pomaga Roxanie w sporządzeniu CV oraz udziela jej wskazówek dotyczących rozmów kwalifikacyjnych. Doña Eloísa i Pedro żądają od Benigna i Aitany zwrotu wszystkich akcji oraz usunięcia się z ich życia. Dante szantażuje Pilar – grozi kobiecie, że zabije Pedra, jeśli ona wyjawi Federice, że ponosi winę za śmierć Gabriela.

Federica opiekuje się Pilar z nadzieją, że ta odzyska pełną świadomość i opowie jej całą prawdę. Pilar zadręcza się wspomnieniami z przeszłości i pragnie wrócić do Pedra. Sonia wykorzystuje nagranie na którym Aitana i Osvaldo uprawiają seks, żeby szantażować Benigna.

Odcinek 140

W 140. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro dzieli się z bliskimi wiadomością o ślubie z Fiorellą. Emisja 5 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Celeste wypomina Aitanie, że poszła do łóżka z Osvaldem. Sonia śmieje się z długów rodziny De la Riva, a jej członków nazywa oszustami. Aitana wyprowadza się z domu oraz zapowiada rodzicom, że nigdy więcej im nie pomoże. Odrzuca także przyjaźń Aliny i wypomina jej, że nie ostrzegła ją przed Osvaldem.

Sonia postanawia wrócić do zawodu piosenkarki. Julieta dopinguje ją w tym zamiarze, w przeciwieństwie do Osvalda. Aníbal natrafia na zdjęcie Maria i zamierza je wykorzystać, żeby odegrać się z Juliecie. Sergio odbiera wiadomość od Aníbala i myśli, że ten będzie mógł udzielić mu informacji na temat Maria. Julieta raduje się na samą myśl, że dowie się czegoś nowego.

Diana opłakuje śmierć matki. W domu Adeli i Reynalda zbierają się bliscy Fiorelli, by świętować jej urodziny. Gdy pojawiają się doña Eloísa i Fildel, Pedro wykorzystuje okazję i dzieli się ze zgromadzonymi wiadomością o ślubie z Fiorellą.

Odcinek 141

W 141. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloísa nie aprobuje ślubu Fiorelli i Pedra. Pilar spotyka się z synem. Emisja 6 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Doña Eloísa uprzedza Pedra, że nie zaakceptuje jego małżeństwa z Fiorellą i opuszcza przyjęcie. Vittorio zajmuje się pogrzebem Livii. Gianna i Gael jedzą obiad w towarzystwie Agustína i opowiadają mu o tym, jak się poznali oraz jak zaczął się ich związek. Doña Eloísa prosi Dantego o wzmożenie ochrony na ranczu, aby Federica nie mogła do niego wejść. Federica zabiera Pilar na cmentarz, gdzie wzniesiono jej nagrobek. Następnie razem wybierają się na ranczo w poszukiwaniu dowodów, które pomogą Federice pomścić Gabriela i odzyskać należny spadek.

Sonia rozpacza z powodu ciąży. Julieta i Sergio nerwowo oczekują na wieści w sprawie fotografii. Ramiro radzi Aníbalowi, żeby zwrócił matce porwanego chłopca, by mogli zająć się zemstą na Ángelesach. Fiorella prosi Pedra o cierpliwość do babci. Jest przekonana, że doña Eloísa prędzej czy później zaaprobuje ich związek. Pilar ucieka od Federiki, wślizguje się do pokoju Pedra, a następnie całuje i przytula syna.

Odcinek 142

W 142. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica demaskuje oszustwa Máxima. Pilar zostaje na ranczu Ángelesów. Emisja 9 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Rodzina Pedra nie może uwierzyć w to, że Pilar żyje. Federica prosi Dantego, żeby przyniósł jej pluszową zabawkę, którą trzymała Pilar. Pilar wyznaje Eloísie, że Máximo sfingował jej śmierć. Aníbal wdraża plan swojej zemsty od wysłania wiadomości Juliecie. Restauracje Vittoria zostają skonfiskowane. Nieoczekiwane pojawienie się Pilar krępuje Julietę, która czuje się zepchnięta na drugi plan. Aitana proponuje Osvaldowi, żeby widywali się po kryjomu, lecz on się nie zgadza.

Doktor Elizalde radzi Pedrowi, żeby opanował swoje emocje, bo może sobie zaszkodzić. Sugeruje również poddanie Pilar leczeniu psychiatrycznemu. Doña Eloísa jest oburzona tym, co jej zmarły mąż zrobił Pilar. Sonia modli się o to, by mogła donosić ciążę. Adela i Reynaldo namawiają Roxanę i Benita do korzystania z zabezpieczeń przed niechcianą ciążą. Federica znajduje dokumenty ukryte wewnątrz pluszowej zabawki, którą trzymała Pilar, i zjawia się na ranczu, by udowodnić rodzinie oszustwa Máxima.

Odcinek 143

W 143. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittorio udaremnia Dianę próbę popełnienia samobójstwa. Emisja 10 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Federica uprzeda doñę Eloísę, że pozwie ją o bycie wspólniczką Máxima oraz żąda połowy należnego jej spadku. Pedro sugeruje babci polubowne zażegnanie konfliktu z Federicą. Agustín przedstawia Gaelowi swoją córkę. Dziewczyna jest zauroczona swoim przyrodnim bratem. Fiorella znajduje wyniki badań ciążowych Sonii.

Dante grozi Pilar. Julieta podejrzewa, że Dante może skrzywdzić Pilar i prosi Eloísę, żeby nie zostawiała ich samych. Domingo informuje Pedra o problemach Vittoria. Diana próbuje odebrać sobie życie, ale Vittorio w porę ją powstrzymuje. Pedro składa wizytę Vittoriowi, by zaoferować mu swoją pomoc. Roxana ubliża matce, za co zostaje spoliczkowana. Pedro podejrzewa, że Aníbal zechce skrzywdzić Julietę i Sergio. Pojawia się w miejscu ich spotkania, uderza Aníbala w głowę i odbiera pistolet, z którego ten mierzył do Juliety i Sergia.

Odcinek 144

W 144. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloísa wznosi toast za małżeństwo Pedra z Fiorellą. Emisja 11 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Policja dokonuje aresztowania Aníbala i jego wspólnika Ramira. Roxana i Gianna są zazdrosne o Katyę i proszą Benita i Gaela, by trzymali się od niej z daleka. Osvaldo myśli, że Gael i Katya są parą. Gianna uprzedza Gaela, że rozstaną się, jeśli nie wyjaśni nieporozumienia z Katyą. Pilar wzrusza się, gdy Fiorella zwraca jej zacerowaną maskotkę. Julieta chce opuścić ranczo, gdyż czuje się niezręcznie z powodu obecności Pilar. Dante obawia się, że Pilar zdradzi sekrety z przeszłości.

Joaquina i Fiorella uzgadniają, że Roxana i Gianna powinny spać w jednym pokoju. Simona myśli, że Roxana jest w ciąży. Joaquina próbuje zmusić Benita do ślubu z jej córką, ale Sonia wyjaśnia matce, że nie spodziewa się dziecka. Osvaldo tymczasem myśli, że to Fiorella jest w ciąży i wypomina Sonii, że nie może dać mu potomka. Sonia ukrywa przed nim prawdę. Podczas kolacji doña Eloísa zaskakuje wszystkich domowników propozycją toastu za Fiorellę i Pedra.

Odcinek 145

W 145. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro podejrzewa, że Fiorella spodziewa się dziecka. Emisja 12 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Osvaldo nie godzi się z faktem, że Fiorella i Pedro są małżeństwem. Eloísa prosi o uszanowanie ich decyzji. Pedro zapewnia Federicę, że adwokaci już pracują nad tym, by otrzymała część należnego jej spadku. Adela i Reynaldo są rozczarowani, gdy Roxana wyjaśnia im, że nie jest w ciąży. Fiorella zwraca Vittoriowi pieniądze, które ten pożyczył jej na pokrycie kosztów pogrzebu Maria i dziękuje mu za pomoc. Katia narzuca się Gaelowi, ale ten uświadamia ją, że jest zakochany w Giannie. Roxana nie chce się przeprowadzać z powrotem do domu doñii Eloísy. Julieta odchodzi z rancza. Federica szuka pojednania z Osvaldem. Osvaldo dalej myśli, że Fiorella jest w ciąży i planuje ją zabić, by jej dziecko nie odziedziczyło rodzinnego majątku. Sonia czuje się blokowana przez Osvalda, gdy chce przyznać się, że spodziewa się jego dziecka. Kiedy Fiorella dostaje mdłości, Pedro podejrzewa, że jest w ciąży. Doña Eloísa aprobuje związek Gaela z Gianną.

Odcinek 146

W 146. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittorio chce wręczyć Fiorelli list napisany przez jej ojca. Emisja 13 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Federica namawia Osvalda do zabicia Fiorelli. Następnie prosi Dantego, żeby zainstalował kamerę, która zarejestruje moment, w którym Osvaldo pozbawia życia Fiorellę. Alina zajmuje się leczeniem Pilar. Katya nie rezygnuje z zarzucenia sideł na Gaela. Gdy ten ją odtrąca, usiłuje wmówić Agustínowi, że Gael chciał ją zgwałcić. Osvaldo obiecuje Sonii, że obejrzy jej występ, choć tak naprawdę zależy mu jedynie na alibi, gdyż w jego trakcie planuje zabić Fiorellę.

Aitana wpada w złość na wieść o ślubie Pedra z Fiorellą. Sergio robi się zazdrosny, gdy odkrywa, że Santino zatrzymał się w tym samym hotelu co Julieta. Upija się i wyznaje jej, że przed laty podszył się za Santina, żeby ją wykorzystać. Julieta obraża się i oświadcza, że nie chce go więcej widzieć. Álvaro kontaktuje się z Julietą i Santinem, żeby porozmawiać o Mariu, swoim bracie. Vittorio prosi Fiorellę o spotkanie, albowiem chce jej wręczyć list napisany przez jej ojca przed śmiercią.

Odcinek 147

W 147. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Osvaldo przymierza się do zabicia Fiorelli. Emisja 16 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella jest zaintrygowana telefonem od Vittoria. Agustín wytyka córce, że zachowuje się jak wtedy, gdy była chora i potrzebowała leczenia psychiatrycznego oraz zmusza ją do złożenia przeprosin Gaelowi i Giannie. Álvaro wyjaśnia Juliecie i Sergiowi, że prowadzi poszukiwania swoich bratanic, a jedna z nich jest córką, której szukają. Santino rzuca się z pięściami na Sergia za to, że przed laty zgwałcił Julietę. Lekarz zapewnia Pedra, że jest już zdrowy i nie musi się martwić ponowną utratą wzroku.

Doña Eloísa zatrudnia nauczycielkę języka hiszpańskiego dla Fiorelli. Sonia zauważa nieobecność Osvalda podczas występu. Katya prosi Giannę i Gaela o wybaczenie i tłumaczy swoje zachowanie chorobą. Podczas zebrania inwestorów w Acorp Federica oświadcza, że zostanie nowym prezesem firmy. Aitana wypomina Pedrowi, że porzucił ją przed ołtarzem, by ożenić się z Fiorellą. Federica wysyła wiadomość Fiorelli, żeby zwabić ją w zastawioną wspólnie z Osvaldem pułapkę.

Odcinek 148

W 148. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro próbuje odnaleźć Fiorellę. Włoszka błaga Osvalda o litość. Emisja 17 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Akcjonariusze firmy Acorp są zbulwersowani oświadczeniem Federiki i żądają dokładnego zbadania tematu oraz głosowania w sprawie wyboru nowego prezesa. Santino prosi Julietę o kolejną szansę. Wyznaje jej, że nadal bardzo ją kocha i pragnie się nią opiekować. Gianna i Gael idą razem do teatru. Federica namawia Osvalda do zabicia Federiki. Wmawia mu, że jeśli Fiorella wyda na świat potomka, on zostanie bez grosza przy duszy i pożegna się z fotelem prezesa Acorp.

Joaquina opowiada Roxanie o swoim romansie z Máximem. Gianna wpada w panikę z powodu zniknięcia Fiorelli. Dante udaremnia ucieczkę Fiorelli, podając jej środek nasenny. Widok rodziny Ángeles zatroskanej losem Włoszki raduje Federicę. Vittorio postanawia dać szansę sobie i Dianie, lecz wtedy zjawia się policja i zatrzymuje kobietę pod zarzutem dokonania zabójstwa. Fiorella błaga Osvalda o pozwolenie na skontaktowanie się z chorą siostrą. On jej nie słucha i rozmyśla tylko o tym, co obiecała mu Federica – jeśli zabije Fiorellę, stanie na czele Acorp. Sergio nie otrzymuje przebaczenia od Juliety.

Odcinek 149

W 149. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica chce pomścić Gabriela. Fiorella zgadza się kryć Osvalda. Emisja 18 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Vittorio obiecuje Dianie pomóc jej w odzyskaniu wolności. Następnie zwraca się do Adeli i Reynalda z prośbą o opiekę nad Betitem do czasu rozwiązania sprawy z Dianą. Federica usiłuje zmusić Pilar do wyjawienia imienia zabójcy Gabriela, ale ta jedynie szlocha z przerażenia. Alina interweniuje w imieniu chorej kobiety. Gianna robi się niespokojna, gdy widzi Katyę w pobliżu Gaela. Roxana pociesza Gaela, gdy ten płacze z obawy o utratę Gianny. Álvaro pomaga Santinowi w dotarciu do jego córki we Włoszech.

Pedro chce zawiadomić policję o zaginięciu Fiorelli. Federica uświadamia Dantego, że Gabriel został zabity oraz przysięga, że pozna imię zabójcy i zemści się na nim. Sonia informuje Osvalda, że spodziewa się dziecka i proponuje mu, żeby zaczęli wszystko od nowa. Federica szantażuje Osvalda – jeśli nie zabije Fiorelli, powie wszystkim, że ją porwał. Fiorella błaga Osvalda o litość. On rozwiązuje ją, lecz w zamian prosi, żeby go kryła.

Odcinek 150

W 150. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella kryje Osvalda, choć Federica usiłuje zmusić ją do mówienia. Emisja 19 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella wyjaśnia policji, że Osvaldo nie porwał jej, lecz jako pierwszy pospieszył na ratunek. Juliete odtrąca zaloty Santina i prosi go o czas na zastanowienie się, gdyż wciąż kocha Sergia. Doña Eloísa, Gianna i Pedro ściskają Fiorellę po jej powrocie do domu. Katya flirtuje z Gaelem. Roxana odpędza ją. Pedro składa podziękowania Osvaldowi za uratowanie Fiorelli i wspólnie wznoszą toast za ciążę Sonii. Vittorio nie otrzymuje pozwolenia na widzenie się z Dianą. Dowiaduje się natomiast, że ta usiłowała odebrać sobie życie.

Fiorella nie chce zdradzić Federice tożsamości porywacza. Osvaldo dziękuje Fiorelli, że go nie wydała. Federica przerywa im, by ponownie przycisnąć Włoszkę, żeby powiedziała prawdę. Sergio przeprasza Pilar za to, że ją zostawił. Agustín zaprasza Gaela i Giannę na kolację, podczas której Katya będzie mogła przeprosić za swoje zachowanie. Roxana instruuje Giannę, jak ma się zachować. Doña Eloísa spotyka się z adwokatem, żeby uporządkować sprawę podziału rodzinnego majątku. Dyrektorzy Acorp żądają zwołania zebrania, żeby omówić przyszłość firmy.

Odcinek 151

„Włoska narzeczona” – Odcinek 151: Pilar zdradza imię zabójcy Gabriela

W 151. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica zmusza Pilar do wskazania zabójcy Gabriela. Emisja 20 maja o godz. 17:00 w Czwórce

Santino korzysta z łazienki Juliety, żeby się wykąpać. Sergio wraca do pokoju Juliety z zamiarem proszenia ją o wybaczenie i przeżywa roczarowanie, gdy zastaje w nim Santina. Federica proponuje Aitanie, żeby zjednoczyły siły przeciwko Ángelesom. Akcjonariusze Acorp oczekują, że Pedro zrezygnuje ze stanowiska prezesa. Eloísa nie zgadza się na to i wyjaśnia, że jej rodzina nie znała prawdy o zatargach Máxima z Gabrielem. Osvaldo sprawia wielką radość Sonii, gdy zatrudnia dla niej nauczycielkę muzyki, żeby mogła szlifować swój głos.

Roxana zwołuje pracowników rancza, żeby prosić o pomoc dla Gianny, gdyż jej kupić kreację, którą zaskoczy Gaela i jego rodzinę podczas kolacji. Adela i Reynaldo zgadzają się zająć Betitem, podczas gdy Vittorio szuka sposobu, by pomóc Dianie. Doktor Elizalde uświadamia Giannę, że tylko przeszczep serca może uratować jej życie. Gael podpisuje odpowiednie dokumenty, żeby zostać dawcą narządu w razie wypadku. Pedro oferuje Giannie i Fiorelli swoją pomoc. Santino i Julieta szukają we Włoszech śladów, które doprowadzą ich do córki. Federica wypytuje Pilar o imię zabójcy jej ojca. Jest zdumiona, gdy ta wypowiada imię Dantego…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 maj 2016         0 Komentarzy · 55 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Oblicza miłości" odc. 117-130
Streszczenia odcinków


„Oblicza miłości” – Odcinek 117: Natalia rezygnuje z Diega

W 117. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia nie chce widywać Diega, bo nie odróżnia go od Rodriga. Emisja 29 kwietnia o godz. 14:00 w TV Puls

Rodrigo odwiedza Natalię i podaje się za brata. Dziewczyna prosi go, żeby udawali rozłąkę, bo bardzo go kocha i nie może bez niego żyć. Diego ma pretensje do dziadka o to, co zrobił Natalii oraz że stanął w obronie Rodriga. Vicente ostrzega wnuka, że pogrąży Natalię, jeśli do niej wróci. Natalia odzyskuje wolność.

Diego dowiaduje się, że jego brat złożył wizytę Natalii i czyni mu z tego powodu wyrzuty. Bracia rzucają się sobie do gardeł i niechcący uderzają Vicentego, gdy ten próbuje ich ze sobą rozdzielić. Alberto wzywa Alonsa, żeby opatrzył Vicentego. Natalia nie chce widywać się z Diegiem, do czasu aż nie nauczy się odróżniać go od jego brata.

„Oblicza miłości” – Odcinek 118: Eleazar zwierza się Cunchetinie

W 118. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Eleazar wyznaje Cunchetinie, że jest zakochany w Carmen. Emisja 4 maja o godz. 14:00 w TV Puls

Natalia prosi Diego o czas na przemyślenia. Diego złości się, bo to oznacza, że jego brat dopiął swego. Carmen proponuje córce wizytę u psychologa. Ta zwraca się o pomoc do Alonsa. Alonso pozwala jej spotkać się na osobności z Diegiem. Sam tymczasem zostaje z Irene. Obie pary całują się, choć nie ociepla to ich relacji. Alonso wyznaje Diegowi, że spotykał się z Irene i ona wciąż go kocha. Tadeo zawiadamia Irene, że detektyw zdobył nowe informacje na temat ich córki. Eleazar wyznaje Cunchetinie, że kocha Carmen.

„Oblicza miłości” – Odcinek 119: Tadeo podejrzewa, że Natalia jest jego córką

W 119. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Tadeo zleca detektywowi prześwietlić Natalię. Emisja 5 maja o godz. 14:00 w TV Puls

Eleazar zrywa z Kimberly. Carmen mówi Ginowi, że ktoś zadzwonił do niej i usiłował wmówić jej, że jest oszukiwana. Alberto dzieli się z Alonsem i Diegiem swoimi wątpliwościami co do Brigitte. Wspólnie dochodzą do wniosku, że dziewczyna może utrzymywać romans z Rodrigiem. Carmen wspomina wspólne chwile z Eleazarem.

Cunchetina przedstawia się Carmen jako żona Gina. Wspólnie omawiają plan zdemaskowania mężczyzny. Tadeo umawia się z Natalią, żeby wstawić się za Irene. W trakcie rozmowy odkrywa, że Natalia została adoptowana. Podejrzewa, że to ona może być zaginioną córką, której szuka razem z Irene. Dzwoni do detektywa i poleca mu sprawdzić przeszłość Natalii. Gino i Cunchetina godzą się i planują wrócić do Włoch.

„Oblicza miłości” – Odcinek 120: Vicente chce ratować rodzinną firmę

W 120. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Vicente chce zatrzymać Diega w firmie dla dobra rodzinnego interesu. Emisja 6 maja o godz. 14:00 w TV Puls

Tadeo uspokaja Irene wiadomością, że udało mu się przekonać Natalię, żeby jej przebaczyła. Diego oznajmia dziadkowi, że rezygnuje z pracy w firmie i żąda wypłacenia odprawy. Vicente odmawia. Irene wspomina Diegowi, że planuje uwolnić swój interes od wpływów Caprico, a Tadeo zaproponował, że zostanie jej wspólnikiem kapitałowym w projekcie Eskenda.

Vicente wyjaśnia Rodrigowi, że nie może dopuścić do odejścia Diega, gdyż zbliża się kryzys przemysłu motoryzacyjnego i zamierza wykorzystać Eskendę jako podporę. Natalia umawia się z Diegiem i Rodrigiem, żeby oznajmić im, że zostali objęci zakazem zbliżania się do niej. Rodrigo proponuje Diegowi, żeby zjednoczyli siły i zapobiegli upadkowi rodzinnej firmy. Diego wspomina o tym Irene i Tadeowi, lecz oni pozostają przy planach odseparowania się od Caprico. Mara nakrywa Ángelę na czytaniu listu, który ta nigdy nie wręczyła Abdulowi.

„Oblicza miłości” – Odcinek 121: Detektyw drąży w przeszłości Natalii

W 121. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Detektyw Alonsa szuka w Tuxpan informacji na temat Natalii. Emisja 9 maja o godz. 15:10 w TV Puls

Rodrigo uprzedza dziadka, że odbył rozmowę z Diegiem i ten pozostawił im cień nadziei na to, że nie odejdzie z Caprico. Irene i Diego przygotowują ofertę, którą planują przedstawić Vicentemu, by ten zgodził się zrezygnować z Eskendy. Tadeo przegląda ją i stwierdza, że nie przekonają nią Vicentego.

Carmen prosi Eleazara, żeby postarał się o kreatywność, żeby ją zdobyć. Irene i Diego przedstawiają swoją propozycję Vicentemu. Ponieważ nie zostają wysłuchani, kontaktują się z Albertem, by prosić go o pomoc w opracowaniu legalnej strategii uwolnienia Eskendy spod wpływów Caprico.

Detektyw wynajęty przez Tadea jedzie do Tuxpan, by wypytać o Natalię. Romelia wmawia mu, że dziewczyna jest córką Carmen i ojca Juana. Eleazar zanosi Carmen serenadę. Alonso i Diego towarzyszą mu. Diego wpada w złość na widok Andrésa. Ten zwraca się do niego z pretensjami o to, co zrobił Natalii. Carmen wygania Diega.

„Oblicza miłości” – Odcinek 122: Irene rozważa propozycję Rodriga

W 122. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo doradza Irene w kwestii dotyczącej zależności jej firmy od Caprico. Emisja 10 maja o godz. 15:10 w TV Puls

Carmen oznajmia Luz, że Abdul wyprowadził się do Jaiby i nie daje sobie przemówić do rozsądku. Vicente proponuje Irenie, że przejmie całkowitą kontrolę nad Eskendą pod warunkiem, że firma pozostanie częścią Caprico. Tadeo próbuje przekonać Vicentego do sprzedaży Eskendy, oferując mu kwotę o 10% wyższą, niż zaproponowana przez Diega i Irene, lecz ponosi klęskę. Carmen zamierza zwrócić się do Eleazara o pomoc w sprawie Abdula. Gdy ten wykorzystuje okazję, żeby skraść jej pocałunek, dochodzi między nimi do kłótni. Irene wspomina Diegowi o propozycji Vicentego. Rodrigo sugeruje ciotce, żeby najpierw wypuściła na rynek nową kolekcję ubrań, a następnie wróciła do negocjacji z ojcem. Irene nie chce podejmować decyzji bez konsultacji z Diegiem.

„Oblicza miłości” – Odcinek 123: Rodrigo odkrywa zamiary Natalii

W 123. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo myśli, że Natalia zechce rozwieść się z Diegiem. Emisja 11 maja o godz. 15:10 w TV Puls

Alberto uprzedza Diega że Natalia zabiega o rozwód. Irene wspomina im obu o propozycji Rodriga. Oni zgadzają się na wstępne zawarcie umowy przed notariuszem, ale Rodrigo się nie zgadza. Diego złości się, gdy Natalia pojawia się w biurze Alberta w towarzystwie Andrésa. Gino i Cunchetina żegnają się z Carmen i Paolo przed wyjazdem do Sycilii. Cunchetina namawia Eleazarę, żeby dała sobie szansę na bycie Eleazarem, który naprawdę ją kocha. Rodrigo i Diego uzgadniają, że ten pierwszy będzie dalej zajmował się zarządzaniem Eskendy, a ten drugi Caprico, tak jak to robili dotychczas. Vicente podpisuje umowę. Rodrigo i Diego zostają zatrzymani za złamanie zakazu zbliżania się do Natalii.

„Oblicza miłości” – Odcinek 124: Tadeo umawia się z Natalią

W 124. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Tadeo próbuje zdobyć próbkę włosów Natalii do badania DNA. Emisja 12 maja o godz. 15:10 w TV Puls

Alonso przekonuje Diega, żeby był cierpliwy, gdyż jeśli naprawdę kocha Natalię, w końcu się z nią zejdzie. Vicente dowiaduje się, że jego wnukowie spędzili noc na komisariacie. Rodrigo kontaktuje się z Natalią, żeby omówić szczegóły rozwodu. Abdul i Carmen spotykają się. Ona zgadza się z nim porozmawiać i opowiada mu o ich synu. Eleazar myśli, że Carmen romansuje z Abdulem i uderza go z zazdrości. Tadeo umawia się z Natalią na kolację, podczas której zamierza zdobyć próbkę jej DNA, żeby przekonać się, czy dziewczyna rzeczywiście jest jego córką.

„Oblicza miłości” – Odcinek 125: Rodrigo i Diego rywalizują o Natalię

W 125. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo i Diego korzystają z okazji, by wzbudzić zainteresowanie Natalii. Emisja 13 maja o godz. 15:10 w TV Puls

Tadeo trafia w ciężkim stanie do szpitala. Irene dowiaduje się, że Tadeo ma białaczkę i musi zostać natychmiast przewieziony do Nowego Jorku. Natalia zgadza się zastąpić Irene w pracy, by ta mogła towarzyszyć Tadeowi w podróży. Dziewczyna uprzedza Diega i Rodriga, że będą się ze sobą kontaktowali wyłącznie w sprawach zawodowych. Oni tymczasem rozpoczynają rywalizację o wzbudzenie zainteresowania Natalii. Vicente wyrzuca Natalię z biura. Tadeo prosi detektywa, żeby porozmawiał z Natalią. Później dzwoni do Eleny i prosi ją o próbkę włosów Irene potrzebną do badania DNA.

„Oblicza miłości” – Odcinek 126: Brigitte interesuje się Andrésem


W 126. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Brigitte myśli, że Andrés jest milionerem. Jaiba naskakuje na Ángelę. Emisja 16 maja o godz. 15:05 w TV Puls

Rodrigo pyta Tiburcia o to, czy Natalia jest córką Irene. Natalia wyjaśnia Carmen, że wmówiła Diegowi, że spotyka się z Andrésem. Brigitte podsłuchuje ich rozmowę i dowiaduje się z niej, że Andrés jest milionerem. Abdala zaprasza Mireyę na obiad, żeby ocenić swoje szanse u niej. Ona myśli, że związek z nim może poprawić jej sytuację materialną. Brigitte zdobywa numer telefonu do Andrésa. Luz zwierza się Carmen, że nie jest zadowolona ze ślubu Eleazara z Kimberly. Ángela spotyka Abdula na ulicy i wypytuje go o Jaibę. Jaiba nakrywa ich razem i zwraca się z pretensjami do Ángeli.

„Oblicza miłości” – Odcinek 127: Diego wysyła Natalię do Acapulco

W 127. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo płaci Brigitte za szpiegowanie Diega i Natalii. Emisja 17 maja o godz. 15:05 w TV Puls

Rodrigo spotyka Rotunda przed domem Natalii. Ten myli go z Diegiem i mówi mu, że Natalia może być córką Irene. Carmen robi się zazdrosna o relacje Natalii z Irene i Tadeem. Karina namawia Alonsa, żeby zrobił jej dziecko, ale on nie chce. Rodrigo proponuje Brigitte pieniądze w zamian za obserwowanie Natalii i Diega. Abdul gani Jaibę za to, że nakrzyczała na Ángelę. Ona tłumaczy się, że zrobiła to z zazdrości. Lekarz uświadamia Irene, że Tadeo jest w ciężkim stanie i pilnie potrzebuje dawcy. Kimberly idzie za radą matki i podaje Eleazarowi magiczny napój, który w rezultacie wywołuje u niego biegunkę. Diego oznajmia Natalii, że będzie gwiazdą

„Oblicza miłości” – Odcinek 128: Natalia próbuje opierać się Diegowi

W 128. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo dowiaduje się o wyjeździe Natalii i Diega do Acapulco. Emisja 18 maja o godz. 15:05 w TV Puls

Natalia jedzie do Acapulco. Zostaje zawieziona na plażę, gdzie czeka na nią Diego. Rodrigo dowiaduje się, że Natalia i Diego pojechali razem do Acapulco i zwraca się z pretensjami do Brigitte o to, że go nie uprzedziła. Alonso zgadza się zrobić dziecko Karinie. Natalia nie chce przebywać z Diegiem w Acapulco. Vicente dowiaduje się od Rodriga o wspólnym wyjeździe Natalii i Diega i wpada w złość. Diego zostaje ukąszony w nogę jadem parzydełkowca. Natalia jest przerażona, gdyż nie wie, jak mu pomóc.

„Oblicza miłości” – Odcinek 129: Diego odkrywa oszustwo Rodriga

W 129. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia i Diego wracają do siebie. Irene zwierza się Alonsowi. Emisja 19 maja o godz. 15:05 w TV Puls

Vicente informuje Diega o problemach z zamówionymi maszynami. Jaiba próbuje sprzedać swój interes Odilonowi. Natalia i Diego wracają do stolicy i kierują się do siedziby firmy Caprico. Vicente jest rozgniewany na Natalię i nie ukrywa tego. Kiedy Diego zaczyna wypytywać o szczegóły problemu z maszynami, Rodrigo oznajmia mu, że wszystkim się zajął i jest zbędny. Carmen nie jest zadowolona z faktu, że Natalia wróciła do Diega. Alonso dzwoni do Irene. Ona opowiada mu o złym stanie Tadea oraz strachu przed powrotem do nałogu. Diego odkrywa, że jego brat oszukał firmę i nabył używane maszyny.

„Oblicza miłości” – Odcinek 130: Rodrigo planuje zaszkodzić Natalii i Diegowi

W 130. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene wraca z Nowego Jorku. Rodrigo planuje rozdzielić Natalię i Diega. Emisja 20 maja o godz. 15:05 w TV Puls

Rodrigo wmawia dziadkowi, że został oszukany w sprawie maszyn. Diego prosi Rosę o wydanie dokumentów z nabycia maszyn oraz o całkowitą dyskrecję. Następnie spotyka się dziadkiem, żeby poinformować go o oszustwie Diega i Muriña, ale ten mu nie wierzy. Alonso mówi Diegowi, że zdaniem detektywa Natalia mogłaby być córką Irene i Tadea. Stan zdrowia Tadea polepsza się. Irene planuje wrócić z nim z powrotem do Meksyku.

Abdala prosi Mireyę, żeby odeszła od Abdula. Ona prosi go o czas. On natomiast uprzedza ją, że nie będa się widywać do czasu aż ona nie zostawi Abdula. Natalia i Diego opowiadają Irene i Tadeowi o podróży do Acapulco oraz o tym, że do siebie wrócili. Rodrigo prosi Brigitte, żeby dalej informowała go o wszystkim, co robią jej brat i Natalia, albowiem chce znaleźć ich słaby punkt i ich zniszczyć.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 maj 2016         0 Komentarzy · 31 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Moje serce bije dla Loli" odc. 1-5
Streszczenia odcinków


„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 1: Lola i Andrés uciekają do Los Angeles


W 1. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Lola i Andrés planują wziąć cichy ślub w Los Angeles. Emisja 16 maja o godz. 16:00 w TV Puls

Lola i Andrés spotykają się w nocy, żeby wspólnie pojechać do Las Vegas i wziąć ślub. Chabela odkrywa zniknięcie Loli i wypytuje o nią Adelę. Ta zdradza jej plany dziewczyny. Marcelo zostaje poinformowany o ucieczce Andrésa z akademii. Débora poznaje zamiary chłopaka i uprzedza Marcela, który wyrusza w ślad za nim do Las Vegas. Chabela i Soledad także jadą do Las Vegas, żeby pokrzyżować plany Loli.

Zakochani stają przed ołtarzem i są gotowi złożyć sobie przysięgę miłości, gdy niespodziewanie pojawiają się Marcelo, Chabela i Soledad. Ich ślub zostaje odwołany. Chłopak zostaje na powrót umieszczony w akademii, gdzie jest pilnie strzeżony na wypadek kolejnej ucieczki. Lola tymczasem zostaje oskarżona o popełnienie zabójstwa i skazana na dziesięć lat pozbawienia wolności.

Laura odwiedza Lolę w więzieniu, żeby prosić ją o zostawienie Andrésa. Kiedy Andrés opuszcza akademię, dowiaduje się od Soledad, że Lola przebywa w zakładzie karnym. Próbuje złożyć jej wizytę, lecz ona nie chce go widzieć. Mijają lata. Lola zostaje warunkowo zwolniona z odbycia reszty kary za dobre zachowanie. Daniel organizuje przyjęcie z okazji wieczoru kawalerskiego Andrésa w barze, w którym pracuje Lola. I tak dochodzi do ponownego spotkania byłej pary…

„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 2: Andrés odwołuje ślub z Déborą


W 2. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Andrés rzuca Déborę, żeby wrócić do Loli. Emisja 17 maja o godz. 16:00 w TV Puls

Andrés próbuje porozmawiać z Lolą, ale ona spławia go kłamstwami. Chabela nie słucha lekarza, gdy ten uświadamia ją o jej złym stanie zdrowia. Andrés nie daje za wygraną i prosi Camila o pomoc w odnalezieniu Loli. Ten kontaktuje się z detektywami, Fulgenciem i Carlosem, którzy wyjaśniają mu, w jakich okolicznościach Lola została wplątana w zabójstwo oraz kim jest Rodrigo.

Lola opowiada Rodrigowi o swojej przeszłości z Andrésem. On proponuje jej, żeby spotkała się i rozmówiła z byłym chłopakiem. Andrés zmusza Lolę do rozmowy. Po zaciętej kłótni całują się. Lola odsłuchuje wiadomość zostawioną Andrésowi przez Déborę i dowiaduje się o ich planowanym ślubie. Andrés tymczasem oznajmia swojej narzeczonej i jej rodzicom, że odwołuje ślub.

„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 3: Débora nakrywa Lolę z Andrésem

W 3. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Andrés zostaje wyrzucony z domu. Débora nakrywa go z Lolą. Emisja 18 maja o godz. 16:00 w TV Puls

Marcelo proponuje Andrésowi, żeby ożenił się z Déborą, a Lolę traktował jak swoją kochankę. Ponieważ chłopak buntuje się, postanawia dać mu nauczkę i wyrzuca go z domu. Débora usiłuje przekupić Chabelę i Soledad, żeby przekonały Lolę do rzucenia Andrésa. Andrés przychodzi na siłownię, żeby powiedzieć Loli o tym, że odwołał swój ślub z Déborą oraz o konsekwencjach tej decyzji. Débora naciska na Marcela, żeby przekonał syna do powrotu do niej. Débora nakrywa Andrésa i Lolę w mieszkaniu Camila.

„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 4: Lola ma złe przeczucie


W 4. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Andrés zabiera matkę do szpitala w Nowym Jorku. Emisja 19 maja o godz. 16:00 w TV Puls

Malote rani nożem Chabelę. Andrés prosi Déborę, żeby uszanowała jego decyzję oraz oświadcza jej, że pragnie poślubić Lolę. Daniel słyszy, jak Laura wyznaje Sofíi, że ojcem jej syna nie jest Marcelo, lecz inny mężczyzna. Chabela zostaje zabrana do szpitala. Doktor Rúgeles informuje Lolę o stanie zdrowia kobiety. Chabela zdradza Rodrigowi tożsamość napastnika. Laura prosi Lolę o przebaczenie za to, co zrobiła, gdy ona była w areszcie. Rodrigo znajduje ciało Malotego.

Andrés naskakuje na matkę, kiedy spotyka ją z Lolą. Chwilę później pojawia się także Rodrigo, na którego widok Laura zaczyna się denerwować. Rodrigo wyznaje Soledad, że kiedyś spotykał się z Laurą, ale ona rzuciła go, bo był biedny, żeby poślubić Marcela. Sofía rozmawia z Andrésem o chorobie Laury. Namawia go do zabrania matki do szpitala w Nowym Jorku. Lola akceptuje decyzję Andrésa o wyjeździe z Laurą. Jednakże na lotnisku ogarnią ją złe przeczucie i prosi chłopaka, żeby nie wsiadał do samolotu.

„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 5: Andrés zostaje uznany za zmarłego


W 5. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Débora obwinia Lolę o śmierć Andrésa. Emisja 19 maja o godz. 16:00 w TV Puls

Camilo uspokaja Lolę. Daniel przynosi Rodrigowi listy Olgi i mówi mu, że Andrés urodził się osiem miesięcy po ślubie Laury z Marcelem. Diógenes wyznaje Chabeli, że jest zakochany w Loli. Ona uświadamia go, że Lola nigy nie zwróci na niego uwagę, albowiem kocha Andrésa. Lola dowiaduje się z wiadomości o wypadku samolotu, którym lecieli Andrés i Laura. Consuelo zanosi tę informację Marcelowi, lecz ten nie okazuje przejęcia. Zwierza się Ramónowi, że Andrés najpewniej nie jest jego synem i dlatego nie dotknęła go jego śmierć.

Rodrigo żałuje, że nie wiedział wcześniej, że Andrés jest jego synem. Lekarz informuje Soníę, że badanie uzębienia wykazało, że osobą, która siedziała obok Laury w samolocie nie był Andrés. Débora urządza skandal, gdy Lola pojawia się na pogrzebie Laury i Andrésa i oskarża ją o śmierć byłego narzeczonego. Andrés odnajduje się na ulicach Nowego Jorku, zagubiony i zdezorientowany…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 maj 2016         0 Komentarzy · 47 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Moja nadzieja" odc. 49-63
Streszczenia odcinków


Odcinek 49


W 49. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza odkrywa, że Tomás ponosi winę za śmierć jej matki. Emisja 2 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Gilda mówi Esperanzie, że rozpoznała mężczyznę, który okradł Jorgego. Razem udają się do baru, do którego ten często zagląda. Tomás słyszy część ich rozmowy i postanawia je śledzić.

Esperanza i Gilda zamykają Vegarę, żeby zabrać mu płytę DVD. Kiedy niespodziewanie pojawia się Tomás, Esperanza musi się przed nim schować. Z ukrycia przygląda się, jak ten rozmawia z Vergarą. Następnie razem z Gildą wychodzą niezauważone z baru. Gilda insynuuje Esperanzie, że firma Ortizów ma związek ze śmiercią jej matki.

Zdesperowana Esperanza dzwoni do Miguela i umawiają się na spotkanie. Pereyra dowiaduje się o tym i porywa Miguela. Na szczęście Jorge i policja odnajdują ich. Esperanza znajduje w biurze Máxima skradzioną płytę DVD, zaś z notatnika dowiaduje się, że firma Zitor jest właścicielem fabryki, w której pracowała Blanca. Rozczarowana zwraca się z pretensjami do Tomása o to, że nie przyznał się, że ponosi winę za śmierć jej matki.

Odcinek 50

W 50. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara odzyskuje pamięć. Jorge ogląda płytę Esperanzy. Emisja 3 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Ksiądz Tomás czyni wymówki bratu, chociaż ten udaje nieświadomego zaistniałego problemu. Następnie wydaje polecenie przeszukania firmy w poszukiwaniu dowodów oraz zamyka fabrykę w La Merced. Udaje się także do klasztoru, żeby wspólnie z Jorge przejrzeć zawartość płyty DVD Esperanzy. Lola przerywa im i prosi księdza Tomása o pomoc dla Osquiego. Esperanza złości się na księdza o to, że ją zostawił. Wspólnie z Jorge i matką przełożoną dowiadują się z płyty o tym, w jaki sposób fabryka przyczyniła się do choroby Blanki.

Później Jorge wraca do klasztoru z wiadomością, że Pereyra przyznał się, że on i dyrektor fabryki ponoszą odpowiedzialność za skażenie środowiska oraz że rodzeństwo Ortizów nie ponosi winy. Esperanza prosi księdza Tomása o przebaczenie. Chociaż je otrzymuje, czuje że ten nie traktuje już jej tak samo jak wcześniej. Tymczasem Clara odzyskuje pamięć. Jorge dowiaduje się o tym i spieszy wyznać zakonnicy, że nigdy nie przestał jej kochać.

Odcinek 51

W 51. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Za namową matki przełożonej Esperanza opuszcza klasztor. Emisja 4 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Matka przełożona namawia Esperanzę do opuszczenia klasztoru. Wyjaśnia jej, że nie będzie mogła związać się z księdzem Tomásem i jeśli zostanie, przysporzy im obu cierpienia. Nowicjuszka postanawia pójść za jej radą i znaleźć dla siebie nowe miejsce.

Clara dowiaduje się o zamiarach Esperanzy i choć jest jej z tego powodu źle, godzi się z tym, w przekonaniu że to najlepsze rozwiązanie. Biskup próbuje zmusić księdza Tomása do przyznania się, że czuje coś do Esperanzy, mimo iż próbuje temu zaprzeczyć.

Większość zakonnic, za wyjątkiem Genovevy, Maríi i Carmeli, ze smutkiem żegnają Esperanzą. Esperanza odchodzi razem z Gildą. Ksiądz Tomás ze łzami w oczach obserwuje, jak nowicjuszka opuszcza klasztor.

Odcinek 52

W 52. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Szkalowana przez mieszkańców La Merced Esperanza pragnie wrócić do stolicy. Emisja 5 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza i Gilda jadą do miasteczka, lecz nie zostają w nim życzliwie przyjęte. Mieszkańcy La Merced obwiniają Esperanzę o zamknięcie fabryki, jedynego źródła utrzymania dla wielu z nich, i nie przyjmują do wiadomości jej kontrargumentów. Genoveva prosi Gata, żeby naprawił Wi-Fi w klasztorze w zamian za skromną zapłatą. Gdy ten wywiązuje się z zadania, proponuje mu, żeby podłożył pluskwę pod telefon księdza Tomása, ale on odmawia.

Miguel wchodzi rozwścieczony do biura Máxima i w obecności księdza Tomása i Evy zwraca się do niego z pretensjami o to, że mieszkańcy La Merced obwiniają Esperanzę o zamknięcie fabryki. Przejęty losem nowicjuszki ksiądz postanawia udać się do miasteczka. Kiedy Esperanza zastaje swój dom w opłakanym stanie – jego zewnętrzne ściany są zabazgrane, a szyby powybijane kamieniami – postanawia wrócić do stolicy. Na drodze spotyka księdza Tomása, który wyznaje jej, że przyjechał żeby zabrać ją ze sobą.

Pojawia się Turca, dawna przyjaciółka Jorgego i Clary. Kobieta jest zaskoczona tym, jak potoczyły się losy tej pary i podejmuje próbę uświadomienia Clarze, że obrała niewłaściwą drogę…

Odcinek 53

W 53. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza i ksiądz Tomás kompletują zespół muzyczny i występują w radiu. Emisja 6 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza przyjmuje pomoc księdza Tomása. Ponieważ nie mogą odpalić samochodu z braku paliwa, Esperanza próbuje zaradzić sytuacji, łapiąc autostop. Kierowca samochodu kempingowego, muzyk, zgadza się ich powieźć, lecz muszą zaczekać z nim do rana, albowiem nie podróżuje w nocy. Máximo i Miguel przyjeżdżają do La Merced w poszukiwaniu Esperanzy. Gilda informuje ich, że nowicjuszka zdążyła już opuścić miasteczko. Zakonnice z klasztoru dowiadują się, że Esperanza i ksiądz Tomás przepadli bez wieści i snują podejrzenia…

Siostra Clara opowiada Turce o swojej córce. Nesta, kierowca samochodu kempingowego, zdradza Esperanzie i Tomásowi, że jest liderem zespołu rockowego i jedzie do radia, żeby nagrać płytę, lecz brakuje mu gitarzysty i wokalistki. Esperanza bez wahania oferuje mu swoją w pomoc w dowód wdzięczności za podwiezienie i prosi księdza, żeby zgodził się zagrać na gitarze. Pozostali członkowie zespołu są tak zachwyceni głosem Esperanzy, że proponują jej wyjazd w tournée. Ksiądz Tomás przekonuje Esperanzę, żeby dobrze się zastanowiła, zanim podejmie decyzję. Ostatecznie we dwoje wracają razem do klasztoru.

Odcinek 54

W 54. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza przyjmuje pracę w szkole. Ksiądz Tomás zostaje odwołany. Emisja 9 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza wraca do Buenos Aires z nadzieją na rozpoczęcie nowego życia. W poszukiwaniu pracy udaje się do firmy pocztowej, lecz szczęście jej nie dopisuje i nie zostaje przyjęta. Na dodatek ma problem z właścicielem mieszkania Gildy w sprawie płatności. Jeszcze tego samego dnia otrzymuje telefon od matki przełożonej. Zakonnica oferuje jej posadę opiekunki uczniów. Esperanza nie przyjmuje oferty, gdyż chce zachować dystans od księdza Tomása. Zmienia zdanie po tym, jak udaje jej się zażegnać konflikt między Lolą a Julietą.

Dochodzi do spotkania księdza Tomása z Esperanzą. Ona opowiada mu o swojej nowej pracy. On tymczasem informuje ją o decyzji arcybiskupa, który odwołał go ze stanowiska, co oznacza, że nie będą się już widywać w klasztorze. Esperanza przytula księdza na pożegnanie. On udaje pogodzonego z losem, choć tak naprawdę z żalem opuszcza klasztor.

Odcinek 55

W 55. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás pojawia się na imprezie charytatywnej i tańczy z Esperanzą. Emisja 10 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Lola zostaje posądzona przez kolegów z klasy o kradzież pieniędzy. Jest jej z tego powodu źle i ucieka. Esperanza pragnie z nią porozmawiać i przypadkiem spotyka Tomása. Dołącza do nich Máximo, który próbuje się dowiedzieć, gdzie mieszka Esperanza.

Tomás kontynuuje podjętą inicjatywę o niesieniu pomocy mieszkańcom dzielnicy. Siostra Clara oraz pozostałe zakonnice z klasztoru włączają się aktywnie do pomocy, oferując różnorodne warsztaty. Kiedy siostra Clara wpada na pomysł zorganizowania imprezy charytatywnej, siostra Genoveva natychmiast zawiadamia o tym Fortunata, który przekazuje wiadomość biskupowi. Ten zaś ostatecznie aprobuje pomysł.

Ksiądz Tomás postanawia wziąć udział w imprezie, czym sprawia radość Esperanzie. Para zaczyna tańczyć. Kiedy na przyjęciu pojawia się biskup, matka przełożona i siostra Clara próbują zatrzymać go, żeby nie zobaczył Tomása i Esperanzy razem.

Odcinek 56

W 56. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Skrócona historia znajomości Esperanzy i księdza Tomása. Emisja 11 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

W tym odcinku zostają pokazane najważniejsze wydarzenia z udziałem głównych bohaterów telenoweli „Moja nadzieja” oraz teledyski do utworów „Decime mala”, „Hacia adelante” i „Necesito”.

Odcinek 57

W 57. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás ma zostać przeniesiony do Córdoby i żegna się z Esperanzą. Emisja 12 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Ksiądz Tomás tańczy z Esperanzą i jest nią zauroczony. Następnie prosi ją do zakrystii, żeby porozmawiać w cztery oczy; wyznaje jej, że pragnie kroczyć obraną wcześniej drogą, dlatego między nimi nigdy do niczego nie dojdzie. Biskup nakrywa ich razem i udziela reprymendy księdzu i matce przełożonej. Następnego dnia podejmuje decyzję o przeniesieniu księdza Tomása do Córdoby. Ten nie zgłasza sprzeciwu, lecz wpierw musi załatwić pilne sprawy, w tym powierzenie opieki bratu nad Lolą i Osquim. Lola obawia się, że po jego wyjeździe, Eva znów będzie jej dokuczać.

Miguel odkrywa, że Corina nie jest w ciąży. Ona prosi go o milczenie i w zamian oferuje swoją pomoc w pogrążeniu Máxima. Właściciel mieszkania Gildy odkrywa, że dziewczyna udzieliła noclegu Esperanzy i nakazuje jej pozbyć się współlokatorki. Lola uprzedza Esperanzę o wyjeździe księdza Tomása i prosi Gildę, żeby ją przygarnęła, lecz ta odmawia. Esperanza zamierza błagać księdza Tomása, żeby odwołał wyjazd. On odpowiada jej, że już podjął decyzję i żałuje, że nie spotkali się wcześniej…

Lola zostaje okradziona na ulicy i nie udaje jej się dogonić dziewczyny, która zabrała jej plecak. Siostra Clara i Jorge próbują skontaktować się z Esperanzą i księdzem Tomásem, żeby poinformować ich o wypadku Loli. Ksiądz Tomás tuż przed wyjazdem zmienia plany i jedzie do Loli.

Odcinek 58

W 58, odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás widzi, jak Máximo obejmuje Esperanzę. Emisja 13 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Wszyscy są przekonani, że Lola miała wypadek i nerwowo oczekują na rezultat operacji. Nie mają pojęcia, że osobą, która trafiła do szpitala, jest złodziejka plecaka Loli. Dopiero po operacji Esperanza odkrywa prawdę i wszczyna poszukiwanie Loli. Siostra Clara i Pedro jadą na plac, gdzie mogła zaszyć się Lola. Corina wmawia Máximowi, że straciła ciążę.

Gilda i Esperanza zostają wyrzucone z mieszkania, gdyż zalegają z czynszem. Máximo wykorzystuje okazję, żeby zbliżyć się do Esperanzy. Ona nie chce przyjąć od niego pomocy, lecz on nalega i próbuje pocieszyć ją uściskiem. Kiedy ksiądz Tomás przychodzi do Esperanzy, żeby powiedzieć jej o odnalezieniu Loli, nakrywa ją w objęciach brata.

Odcinek 59

W 59, odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza użycza swojego głosu, by uratować występ chóru. Emisja 16 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Lola jest zaskoczona, gdy Pedro, Jorge i siostra Clara przyjeżdżają po nią na plac. Oni, w drodze powrotnej do klasztoru, opowiadają jej o zamieszaniu ze złodziejką. Lola prosi księdza Tomása, żeby mianował Esperanzę jej nową opiekunką.

Turca pragnie uczcić z siostrą Clarą swoje pierwsze zlecenie. Zakonnice przygotowują się do występu podczas imprezy. Mają problemy z koordynacją z powodu braku Esperanzy i przeczuwają porażkę. Na domiar złego Diana traci głos z nerwów. Suplicio podaje jej alkohol, a ta szybko się upija i nie może wystąpić publicznie. Suplicio także zagląda do kieliszka, żeby uspokoić nerwy i traci nad sobą kontrolę.

Siostra Clara odkrywa, że osobą, która zleciła uszycie sukni jest Alicia. Robi się zazdrosna i niszczy kreację, oblewając ją sosem. Esperanza ratuje występ sióstr; staje za kurtyną i użycza swojego głosu, żeby oszukać publiczność. Nie udaje jej się jednak zmylić księdza Tomása, który rozpoznaje jej głos i z tego powodu czyni Esperanzie wymówki. Poruszony głosem Esperanzy Máximo przerywa im, żeby zaproponować nowicjuszce pracę w swojej firmie.

Odcinek 60

W 60. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Máximo próbuje poderwać Esperanzę. Jorge wyprowadza się z domu. Emisja 17 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza rozpoczyna pracę w Zitorze. Máximo celowo rozkazuje Pereyerze zwolnić pracowników z dzielnicy, żeby wywołać zamieszanie. Księdzu Tomásowi nie udaje się uspokoić rozgniewanych mieszkańców. Máximo tymczasem zleca Esperanzie przygotowanie oferty, która zadowoli obie strony, a przede wszystkim pomoże jej nabrać pewności siebie. Po długim dniu pracy zaprasza ją na wino i sushi. Wyobraża sobie, jak ona się zgadza, a on skrada jej pocałunek. Tymczasem Esperanza odrzuca zaproszenie i wraca do klasztoru.

Zakonnice żegnają Gildę przed jej wyjazdem do Europy. Esperana przypadkowo spotyka księdza Tomása. Daje mu do zrozumienia, że wyraźnie się od siebie oddalają, co on uważa za właściwe. Jorge wyznaje Clarze, że odszedł z domu z powodu ciągłych kłótni z Alicią o nią.

Odcinek 61

W 61. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ojciec Fortunato szuka Clary w hotelu, gdzie ta spotkała się z Jorge. Emisja 18 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Clara jest zdezorientowana po wyznaniu Jorge. Esperanza pomaga jej dojść do siebie i namawia do odbycia szczerej rozmowy. Clara zgadza się i postanawia odwiedzić Jorge w hotelu ubrana po cywilnemu. Ojciec Fortunato, nowy zarządca klasztoru, zauważa zniknięcie zakonnicy. Beatriz zdradza mu, dokąd udała się Clara. Ten postanawia osobiście udać się do hotelu, by sprawdzić, co się dzieje. Tomás wyprzedza go i spotyka na miejscu Esperanzę.

Eva domyśla się, że Máximo został z kimś w biurze i wpada w złość. Postanawia odreagować, wybierając się na zakupy. Tymczasem Fede przychodzi do jej mieszkania i podaje się za jej kochanka. Juana przekonuje go, żeby nie afiszował się z tym.

Clara nie potrafi otworzyć się przed Jorge, gdyż jest rozdarta od środka. Do tego płoszy się na głos ojca Fortunata. Żeby ją ratować, Esperanza usiłuje wmówić ojcu, że Clara opłaca jej pokój w hotelu. Ten daje się nabrać i chce przeszukać pokój oraz łazienkę, gdzie ukrywa się ksiądz Tomás, ale Esperanza nie chce wpuścić go do środka.

„Moja nadzieja” – Odcinek 62: Czas decyzji dla księdza Tomása

W 62. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara prosi Máxima o wsparcie finansowe dla klasztoru. Emisja 19 maja o godz. 16:00 w Czwórce

Clara staje przed najtrudniejszą decyzją swojego życia. Musi wybrać między powołaniem, a niegasnącą miłością do Jorge. Matka przełożona daje jej dobę na podjęcie decyzji.

Z powodu pęknięć na patio inspektor zamyka klasztor. Zakonnice nie wiedzą, co robić. Matka przełożona prosi Esperanzę, żeby zwróciła się Máxima z błaganiem o wsparcie finansowe. Ten nie zgadza się spełnić jej prośby, albowiem chce, żeby matka przełożona lub ktoś wysoko postawiony w klasztorze osobiście się do niego zwrócił. Nieves prosi o interwencję siostrę Clarę, która miałaby zastąpić nieobecną matkę przełożoną w jej obowiązkach, ale ta jest zbyt zajęta i odsyła ją do Tomása, by samej udać się na spotkanie z Jorge.

Ksiądz Tomás angażuje się w sprawę przyznania dodatku dla klasztoru. Máximo upiera się przy swoim żądaniu, by któraś z zakonnic zwróciła się o to do niego. W końcu siostra Clara bierze sprawy w swoje ręce i staje przed Máximem.

„Moja nadzieja” – Odcinek 63: Życzenie Esperanzy

W 63. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara prosi Máxima o wsparcie finansowe dla klasztoru. Emisja 20 maja o godz. 16:00 w Czwórce

Máximo spiera się z bratem o wydatki fundacji, albowiem nie chce przydzielić pieniędzy klasztorowi. Ksiądz Tomás uspokaja Clarę i osobiście zleca murarzom naprawienie klasztornego patio. Także Eva wdaje się w kłótnię z Máximem. W efekcie zrywa z nim i odchodzi z domu. Gato znajduje ją zapłakaną i proponuje jej nocleg.

Nadchodzi dzień urodzin Loli. Pedro odwiedza ją i przynosi w prezencie gitarę. Máximo dowiaduje się o urodzinach dziewczynki i planuje zorganizować dla niej przyjęcie niespodziankę, żeby przypodobać się Esperanzie. Ponadto, z pomocą Pereyry, próbuje namierzyć Gracielę. Ksiądz Tomás także zobowiązuje się do odnalezienia kobiety z pomocą Jorgego.

Po powrocie do domu na Lolę czeka niespodzianka – przygotowane z myślą o niej przyjęcie urodzinowe. Do pełni szczęścia brakuje jedynie Gracieli, która w końcu pojawia się w towarzystwie księdza Tomása. Máximo złości się, że jego brat go uprzedził. Jorge spotyka siostrę Clarę na przyjęciu. Ona nie chce z nim rozmawiać. Oznajmia mu jedynie, że wybrała swoje powołanie.

Esperanza cieszy się ze szczęścia Loli oraz z jej spotkania z matką. Ksiądz Tomás zaczepia Esperanzę w kuchni podczas przygotowania tortu urodzinowego dla Loli. Kiedy Esperanza zapala na nim świeczkę, Tomás proponuje jej, żeby także pomyślała o jakimś życzeniu. Ona zamyka oczy, a po ich otwarciu spogląda na Tomása wzrokiem zakochanej…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 maj 2016         0 Komentarzy · 41 Czytań · Drukuj
 
 
"Zagadka hotelu Grand" odcinek 8. Julio musi uciekać! Zostanie aresztowany?
Streszczenia odcinków


Eugenia wypchnęła siostrę przez okno! Co dalej? Czy Julio znajdzie jakiś trop na drodze do prawdy? Sprawdź, co wydarzy się w 8. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand"!

"ZAGADKA HOTELU GRAND" ODCINEK 8. W PIĄTEK, 20.05.2016 O GODZ. 20:30 W TVP1!

Po tym, jak Javier (Eloy Azorin) został przyłapany przez Eugenię w łóżku z jej siostrą Mercedes, jest w coraz trudniejszej sytuacji. Eugenia najpierw chciała zabić jego, a teraz postanowiła skończyć ze swoją siostrą!

W 8. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand" Eugenia udaje, że martwi się o siostrę. Javier oświadcza Eugenii, że powie policji, kto wyrzucił z okna jej siostrę. - Wtedy powiem im, że to ty. Komu uwierzą? Panience z wyższych sfer czy pijakowi? - odpowiada mu Eugenia. Kobieta decyduje się na desperacki krok. Zostawia list pożegnalny, w którym opisuje, jak Javier ją zdradził, a potem wypchnął jej siostrę przez okno. Generał Herrera odnajduje martwą córkę i wyzywa Javiera na pojedynek.

Tymczasem inspektor Ayala (Pep Antón Muñoz) i Julio (Yon González) znajdują ogłuszonego Andresa (Llorenç González) i odkrywają, że z kuchni zniknął kolejny nóż. Teresa Alarcón (Adriana Ozores) odbywa nieprzyjemną rozmowę z panem Bernardem, który w nieuczciwy sposób podkupuje jej personel. Na wieść o tym, że Belen (Marta Larralde) jest w ciąży, pan Bernardo wycofuje swoją propozycję. Belen znajduje się w bardzo trudnej sytuacji.

Julio opowiada Alicii (Amaia Salamanca) o dziewczynie o imieniu Cecilia i o swoim pobycie w więzieniu, który był związany właśnie z nią. W rozmowie przeszkadza im Diego, który odnalazł liścik Julia do Alicii. Pyta, z kim spotyka się jego narzeczona. Z opresji Julia ratuje Ignacio. Diego rzuca się na niego i rozpoczyna się bójka. Mężczyzn próbuje rozdzielić Julio. Alicia tłumaczy wszystko narzeczonemu. Na posterunek w Cantaloa przychodzi nakaz aresztowania Julia Olmedo. Julio, w porę ostrzeżony przez Alicię, potajemnie opuszcza hotel.

ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 maj 2016         0 Komentarzy · 35 Czytań · Drukuj
 
 
"Zagadka hotelu Grand" odcinek 7. Eugenia zabije Javiera? Ayala odnajduje kolejne zwłoki!
Z odcinka na odcinek


W hotelu Grand zagadki mnożą się i troją. Co wydarzy się w 7. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand"? Sprawdźcie!

"ZAGADKA HOTELU GRAND" ODCINEK 7. W PIĄTEK, 13.05.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Dona Teresa Alarcón (Adriana Ozores) postanowiła ogłosić, że jej syn Javier (Eloy Azorin) ożeni się z Eugenią - córką generała Herrery, po tym, jak ojciec dziewczyny nakrył ich w czasie intymnych igraszek. Eugenia jest zachwycona tą wiadomością, Javier nie. Na dodatek podoba mu się siostra narzeczonej, z którą także chciałby spróbować uciech życia. W łóżku nakrywa ich Eugenia!

W 7. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand" zazdrosna Eugenia wpada do pokoju, w którym są jej siostra i Javier z pistoletem w rękach. Postanawia zastrzelić niewiernego narzeczonego! - Nie rób tego. Jeśli naprawdę mnie kochasz, odłóż pistolet - mówi przerażony Javier. - To nie miało znaczenia. Kocham tylko ciebie - dodaje. Eugenia zaczyna być coraz mniej zdeterminowana. Wtedy Javier próbuje wyrwać jej broń z rąk. Udaje mu się, po czym wyrzuca dziewczynę z pokoju.

Wkrótce okazuje się, że generał Herrera chce wyzwać Javiera na pojedynek. Tymczasem hotel szykuje się do przyjęcia gości na jesienne polowanie, którego pomysł don Diego (Pedro Alonso) ukradł Alfredowi (Fele Martínez). Mąż Sofii (Luz Valdenebro) podejmuje próbę konfrontacji z rywalem. Policja znajduje w lesie kolejne zwłoki młodej kobiety. Inspektor Ayala (Pep Anton Muñoz) pokazuje Juliowi (Yon González) ciało Cristiny (Paula Prendes). - To nie ona. Cristina miała ciemniejsze włosy i była szczuplejsza - mówi wyraźnie wzruszony Julio. - Panie Olmeda, minęło sporo czasu... - zaznacza detektyw. - Nie wiem, kto to jest, ale to nie jest moja siostra - tłumaczy chłopak. Inspektor odkrywa, że zaginionych w okolicy dziewcząt jest więcej. Wszystko wskazuje na to, że są one ofiarami tego samego maniakalnego mordercy.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 maj 2016         0 Komentarzy · 28 Czytań · Drukuj
 
Strona 1 z 480 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twoja ulubiona telenowela z obecnie emitowanych to:

Odmienić los

Oblicza miłości

Moja nadzieja

Zranione uczucia

Włoska narzeczona

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
16.05.2016
Niestety nie wiem :/

Mayte
14.05.2016
Ale na internecie bo nie dam rady oglądać w telewizji?

Wiola
09.05.2016
Soy Luna od 16 maja o godz. 18:00 na kanale Disney Channel

Mayte
08.05.2016
A ten nowy film z Tini będzie w lipcu w polskich kinach ?? I gdzie na necie mogę darmowo obejrzeć soy luna ? Proszę o odpowiedz

Wiola
14.04.2016
poszukać innego źródła informacji...

Wiola
14.04.2016
dom, rodzinę dla których też muszę znaleźć czas. Myślę, że czytelnicy którzy są ze mną od dawna to rozumieją, Ty jesteś tu zaledwie miesiąc a już masz jakieś pretensje i roszczenia. Zawsze możesz posz

Wiola
14.04.2016
greenscape stronę prowadzę od wielu już lat i jest to moje hobby. Nikt mi za to nie płaci, nie mam z tego żadnych korzyści, poświęcam jej maksimum czasu wolnego, ale jak każdy mam swoje życie, prace,

greenscape
14.04.2016
No stóp ! Stare te artykuły ! W tym latinowoodzie ! To wszyscy śpią ! Czy jak!!

Wiola
01.04.2016
Ale ten czas szybko leci :/

greenscape
01.04.2016
Facundo Arana za 6lat suknie mu 50 lat!

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

15,161,405 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie