Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 364
Najnowszy Użytkownik: zuria098
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
Odwiedź blog Anais Roue
553698_248249285318266_313458746_n.jpg
Polub na Facebooku
Reklama
 
Streszczenia odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.151-160
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 151

Ivo jest zdruzgotany słysząc odpowiedź Mili. Kiedy Sergio opuszcza rezydencję, jedzie za nim i mówi mu aby zostawił Mili w spokoju bo ona kocha jego. Sergio stwierdza, że wprawdzie Mili kocha Iva ale nie chce z nim być. Ojciec Manuel mówi Federicowi, że Damian czuje powołanie. Federico wyśmiewa ten pomysł. Marta jest załamana kiedy Damian jej mówi, że chce zostać księdzem. Ojciec Manuel postanawia, że Damian powinien pobyć kilka dni w klasztorze, w samotności i poszcząc a wtedy przekona się czy jego powołanie jest prawdziwe. Ivo wraca do Florencji, która mówi, że powinni zapomnieć o ostatnich wydarzeniach. Luisa podrzuca Mili list, który podpisuje jako jej ojciec. Przedsiębiorca, z którym Ivo podpisał kontrakt, bankrutuje. Federico jest wściekły a Pablo obiecuje, że odzyska pieniądze. Ivo go wyśmiewa i ujawnia jego intrygę. Lidia, matka Glorii, wpada pod samochód i jest ciężko ranna. Gloria i Gamuza czuwają przy niej całą noc. Federico obiecuje Andreii, że po wyborach rozwiedzie się z Luisą i ją poślubi. Bernardo mówi Federicowi, że Mili dostała list od ojca. Mili z Sergiem idą do dyskoteki na konkurs bolera. Jest też Ivo z Florencją. Ivo mówi Mili, że zamierza poślubić Florencję i być bardzo szczęśliwym. Mili mówi, że tego mu właśnie życzy.

Odcinek 152

Ivo nie może zrozumieć zachowania Mili i chce aby ona go pocałowała. Mili go jednak odpycha i mówi, że między nimi nigdy nic nie było. Konkurs tańca wygrywają Vicky i Rocky i w nagrodę jadą nad wodospady, gdzie wspaniale spędzają czas. Sergio pyta Mili co się stało w opuszczonym domu, ale ona nic mu nie chce powiedzieć. Bernardo udowadnia Mili, że drugiego listu nie napisał jej ojciec i stwierdza, że to pismo Luisy. Ojciec Manuel przedstwia Damianowi rozkład dnia w klasztorze i każe mu zrywać pomidory. Luisa żąda aby Federico zwolnił Andreę. Kiedy ten odmawia, mówi Andreii, że się na niej zemści. Pablo nazywa Sergia zdrajcą. Federico postanawia, że powie Mili prawdę. Ivo mówi Florencji, że już nie może doczekać się ich ślubu. Ona odpowiada, że to dobrze bo spóźnia jej się okres. Federico idzie do baru gdzie Mili gra w bilard z Sergiem. Prosi Sergia aby zostawił ich chwilę samych. Mili mówi do niego tato.

Odcinek 153

Federico jest zmieszany słowami Mili. Kiedy dziewczyna pyta go po co chciał się z nią spotkać, wykręca się prośbą o pomoc w wyborze prezentu dla Vicky. Rocky i Vicky świetnie się bawią nad wodospadami. Spędzają wspólnie także noc. Luisa zwierza się Florencji, że po ślubie Iva bierze rozwód z Federickiem. Ivo mówi Bobby’emu, że chce mieć dziecko z Florencją bo ono pozwoli mu zapomnieć. Federico dowiaduje się, że Vicky nie była u koleżanki na wsi i zabrania jej wychodzić z domu. A Marta ją pilnuje. Damian ma pęcherze na rękach od pracy w ogrodzie. Sergio pomaga Mili sprzedawać chleb upieczony przez siostrę Pulchną. W ten sposób zarabiają pieniądze dla dzieci z sierocińca. Rocky wkrada się do domu Di Carlo przebrany za hydraulika. Ivo zastaje Sergia z Mili i mówi mu, że jest zwolniony. Mili czuje się winna. Sergio mówi jej, że ją kocha i chce aby była szczęśliwa. Dlatego powinna pójść do Iva i powiedzieć mu, że go kocha. Mili mówi Sergio’wi, że Ivo jest jej bratem.

Odcinek 154

Sergio pociesza Mili i proponuje jej aby zamieszkała u niego. Mili postanawia, że mimo wszystko zostanie w domu Di Carlów. Wymusza na Sergiu przyrzeczenie, że nie powie Ivo’wi prawdy. Sergio mówi Florencji, że już nie musi się bać, że Ivo odejdzie do Milagros. Ivo zastaje Sergia u Florencji i jest o to zły. Florencja tłumaczy mu, że rozmawiała z nim o Mili. Federico jest wściekły kiedy przyłapuje Vicky z Rockym. Mówie córce, że wyśle ją zagranicę. Vicky zamyka się w gabinecie i zaczyna głodówkę chcąc zmusić ojca do zmiany zdania. Damian przeżywa katusze w klasztorze, ciągle pracując, modląc się i poszcząc. Marina wygaduje się przed Fedrickiem, że prawdopodobnie Florencja jest w ciąży. Sergio składa wymówienie i mówi Ivo’wi, że Mili nie chciała go skrzywdzić a kocha go jak przyjaciela i brata. Federico i Rizzo gratulują Ivo’wi i już zastanawiają się nad imieniem dla dziecka i do jakiej szkoły pójdzie. Okazuje się jednak, że Florencja nie jest w ciąży i Ivo musi ją pocieszać. Federico próbuje przekupić Rocky’ego aby ten zniechęcił do siebie Vicky. Jednak Rocky odmawia a wtedy Federico mówi mu, że jeżeli ją kocha to nie powinien niszczyć jej życia. Ivo zwraca Sergiowi jego wypowiedzenie i przeprasza Mili za swoje zachowanie. Proponuje jej aby zostali przyjaciółmi.

Odcinek 155

Milagros przyjmuje propozycję Iva. Mili mówi Sergio’wi, że w opuszczonym domu kochała się z Ivem. Na rodzinnej kolacji, w której uczestniczy także Nestor, Luisa ogłasza, że rozwodzą się z Federickiem. Florencja prosi Mili aby odeszła z rezydencji, bo oni z Ivem zamieszkają tu po ślubie. Mili stwierdza, że jej nie musi się obawiać. Federicko przyjmuje Rocky’ego znowu jako szofera. Stawia tylko jeden warunek. W domu Vicky i Rocky są jedynie szefową i szoferem. Rocky dochodzi do wniosku, że swoją miłością zmarnuje jedynie Vicky życie. Nestor gorącą namawia Iva aby walczył o swoją miłość do Mili. Sergio proponuje Mili aby zamieszkała u niego. Wściekła Mili wyrzuca go z domu. Milagros mówi Glorii, że Ivo jest jej bratem. Damian już nie może wytrzymać w klasztorze. Nestor organizuje spotkanie Mili i Iva w gabinecie. Mówi im, że przecież sie kochają i każe Mili powiedzieć co czuje do Iva.

Odcinek 156

Mili odpowiada, ze nie może powiedzieć, że kocha Iva bo tego nie czuje a nie będzie kłamać byle tylko wyjść bogato za mąż. Nestor nie wierzy w jej słowa ale Ivo tak. Nestor stara się przekonać Iva, że przecież to, że Mili go nie kocha nie oznacza, że musi żenić się z Florencją, której nie kocha. Damian ma już dość klasztoru, zabiera pieniądze i ucieka by pograć w karty. Federico i ojciec Manuel znajdują go i ojciec Manuel stwierdza, że Damian na pewno nie ma powołania. Federico stwierdza, że wobec tego będzie musiał się ożenić. Damian prosi Luisę aby go z tego wyciągnęła i w zamian przepisuje jej swoje udziały. Luisa obiecuje pomoc, nie wie jednak, że dokument przekazujący jej udziały został napisany atramentem, który znika po kilku dniach. Sergio kłóci się z Andreą. Federico organizuje obiad w restauracji dla Vicky i Rocky’ego, w czasie którego Rocky ma się ośmieszyć. Sergio przeprasza Mili za swoje słowa. Mili mówi Ivo aby ją zostawił w spokoju bo ona nie jest obiektem seksualnym. Dziadek Costa namawia Sergia aby poprosił Angelicę o rękę Milagros. W salonie jest cała rodzina Di Carlów a także ojciec Manuel. Zjawia się Sergi i oznajmia, że przyszedł prosić ojca Mili o jej rekę.

Odcinek 157

Federico jest przerażony słowami Sergia. Ale chłopak wyjaśnia, że chodzi mu o ojca Manuela. Mili jest wściekła na Sergia i odpowiada nie. Sergio sie jednak nie poddaje i stwierdza, że będzie prosił o jej rękę tak długo dopóki nie usłyszy tak. Rocky i Vicky idą na kolację, w trakcie której Rocky zachowuje się okropnie i Vicky zaczyna się go wstydzić. Postanawia z nim zerwać. Federico prosi Luisę o jeszcze jedną szansę dla ich małżeństwa po czym Luisa zastaje jego i Andreę w łóżku. Stwierdza, że się na nich zemści. Ivo jest coraz bardziej przerażony zbliżającym się ślubem. Robiąc zakupy, Ivo i Florencja, spotykają Mili i Sergia. Obie pary czują się nieswojo. Gloria dowiaduje się, że jej matka postanowiła wyjść za ojca Gamuzy i nie może jej zrozumieć. Mili zanosi prezent ślubny do pokoju Iva. Wchodzi Ivo i prosi ją aby nie pozwoliła mu ożenić się z Florencja. Mili ucieka i mówi Sergiowi, że wyjdzie za niego.

Odcinek 158

Zgodziwszy się na małżeństwo, Mili całuje Sergia. Ivo ich widzi i jest wstrząśnięty. W przedślubny wieczór Ivo siedzi w kuchni i wspomina noc z Milagros. Angelica, mimo przkonywań Mili i Iva, postanawia nie iść na ślub. Dziadek Costa jest szczęśliwy z powodu zaręczyn Sergia i mówi mu o swojej chorobie. Andrea jest bardzo niemiła dla Angelicy i oświadcza jej, że niedługo to ona będzie panią domu Di Carlo. Ślub odbywa się w urzędzie. Ivo waha się ale w końcu mówi tak. Podczas przyjęcia weselnego, w domu Di Carlów, Luisa ogłasza, że rozwodzi się z Federickiem a następnie mówi Ivowi, że jego prawdziwym ojcem jest Nestor Miranda. Ivo jest zszokowany tą wiadomością a Mili załamana.

Odcinek 159

Sergio pociesza zapłakaną Milagros. Ivo jest załamany i wściekły na wszystkich. Jego złość wzrasta kiedy dowiaduje się, że Florencja znała prawdę wcześniej. Damian znajduje wyjście z zaistniałej sytuacji. Proponuje aby Nestor Miranada zamieszkał w domu Di Carlów. Luisa z Nestorem a Federico z Andreą prywatnie mogą robić co chcą. Ale oficjalnie Luisa i Federico są małżeństwem aż do wyborów. Wszyscy się na to zgadzają. Ivo rozmawia z Federickiem i stwierdza, że ten kocha tylko pieniądze. Domenic Rizzo mówi, że nie będzie fuzji a jego firma wchłonie firmę Di Carlów. Wściekły Federico wyrzuca go z domu i stwierdza, że on go załatwi. Florencja zarzuca Mili, że jest fetyszystką i grozi jej, że wyrzuci ją z domu Di Carlów. Federico postanawia ożenić Vicky z Bobbym. Sergio mówi Ivo, że Mili została zmuszona do porzucenia go przed ołtarzem. Stwierdza jednak, że resztę musi powiedzieć mu sam Milagros. Ivo pyta ją więc dlaczego go zostawiła.

Odcinek 160

Mili mówi, że dlatego, że jego matka mówiła jej, że zniszczy mu życie. Ivo pyta dlaczego przyjęła jego oświadczyny a ona stwierdza, że dla pieniędzy. Ivo jest wściekły. Odpycha Nestora kiedy ten usiłuje mu wszystko wytłumaczyć. Luisa jest bardzo niemiła dla Angelicy. Ramon przychodzi do Socorro z kwiatami i umawia się z nią na kolację, na której pyta czy za niego wyjdzie. Ivo odbiera telefon z wiadomością o zamordowaniu Domenica Rizzo. Zarówno on jak i Damian podejrzewają Federica o wynajęcie mordercy. Odbywa się ślub Lidii i Francisca, po którym państwo młodzi wyjeżdzają na miesiąc miodowy. Gloria opiekuje się Gamuzą. Andrea i Federico kłócą się z Luisą i Nestorem. Mili idzie z Angelicą do kaplicy pogrzebowej. Zmęczony Ivo zasypia w salonie. Mili pochyla się nad nim chcąc go pocałować. Ivo się budzi i sam ją całuje.
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 10 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Talisman" odc.51-60
Streszczenia odcinków
bg.jpg

Odcinek 51
Pancho mówi Gregorio, że Pedro jedzie do Los Angeles. W mieście prawdopodobnie przebywa Mariana. Gregorio denerwuje się i dzwoni do Valentina, który wyraźnie boi się odnalezienia zaginionej. Claudio telefonuje do Florencii, aby powiedzieć jej, że bardzo mu na niej zależy. Pedro wchodzi do ciemnego domu i zostaje zaatakowany od tyłu. Sara i Gabriel pomagają mu. Mężczyzna nie chce jechać ani na policję, ani do szpitala, ponieważ uważa, że został uderzony przez bezdomnego chłopaka, któremu chce pomóc. Doris i Pancho kłócą się. Pancho mówi, że wie, że kobieta jest kochanką Gregorio. Antonio rozmawia z córkami o Camili, oczekuje chwili, kiedy otrzyma rozwód i będzie mógł ożenić się z ukochaną. Jego córki nie chcą jednak kontynuować tego tematu. Lucrecia z Jenny zastawiają pułapkę na Camilę. Maria nie pochwala postępowania Elviry w stosunku do córki. Elvira wyrzuca ją. Renato i Rita zastanawiają się, jak wyłudzić pieniądze od Gregorio. Doris wychodzi w nocy z pokoju teścia. Przypadkowo spotyka swojego męża.

Odcinek 52
Doris wychodzi w nocy z pokoju Gregorio. Przypadkowo spotyka swojego męża, który chce wiedzieć, co jego żona robiła w pokoju teścia. Doris wymyśla wymówkę – poszła do Gregorio, aby dać mu tabletki na ciśnienie. Fabiola jest zła na Antonio i nie chce się z nim kontaktować. Przed Tracy i Valentinem udaje jednak, że jest bardzo zakochana. Gregorio mówi Valentinowi, że powinien był zabić Marianę wiele lat temu i chce naprawić swój błąd. Margarito rozpoznaje Marianę, mówi jej, jak się nazywa i czyją jest żoną, jednak kobieta niczego nie pamięta. Mariana opowiada Manuelowi o tym, czego dowiedziała się od Margarito. Manuel twierdzi, że kobieta zna Pedro, ponieważ we śnie często wspomina jego imię. Renato i Rita zastanawiają się, jak wyłudzić pieniądze od Gregorio lub Antonio. Proszą Jaimego o pomoc. Pedro zamierza jechać do Los Angeles, aby odszukać żonę. Jenny telefonuje do Pedro z aparatu Camili, aby przekonać mężczyznę, że to właśnie Camila wynajęła ją, aby udawała Marianę. Elvira namawia córkę, aby pogodziła się z Pedro i wyszła za niego za mąż. Camila nie chce o tym słyszeć i zamierza wyjechać do Los Angeles, aby tam podjąć pracę.

Odcinek 53
Pedro wyjeżdża do Los Angeles w sprawach zawodowych. Również Camila jedzie do miasta. Jest to spisek, aby młodzi spotkali się na neutralnym gruncie. Przed wyjazdem Camila spotyka się z adwokatem Antonio, który okłamuje ją mówiąc, że jego klient może spędzić w więzieniu kilka lat. Antonio wpada w szał, gdy dowiaduje się od prawnika o wyjeździe ukochanej. W mieście Camila spotyka się z ojcem Sebastianem. To kolejna część spisku, w którym biorą udział ksiądz, Sarita, Gabriel, Patricia i Maria. Wszyscy chcą, aby Pedro pogodził się z Camilą. Kiedy młodzi zdają sobie sprawę, że zastawiono na nich pułapkę, są bardzo zdenerwowani, jednak, gdy dociera do nich, że będą zmuszeni spędzić ze sobą całą noc, godzą się. Fabiola chce spotkać się z Armando. Chłopak wpada na ten sam pomysł i jedzie do domu Fabioli z kuzynem Angelem. Panchito i Tracy sądzą, że Angel to Jose i powiadamiają o tym Florencię. Dziewczyna jest podekscytowana. Kiedy widzi Armando, myśli, że to Jose, a chłopak nie potrafi wytłumaczyć jej pomyłki. Manuel opowiada Marianie, że miłością jego życia nie była Adelaida, lecz inna kobieta. Mariana opowiada mu o mężczyźnie, którego spotkała na ulicy i o tym, czego się od niego dowiedziała. Manuel martwi się o nią, ponieważ kocha Marianę jak córkę. Kobieta zaczyna stopniowo odzyskiwać pamięć i przypomina sobie imię Gregorio. Tymczasem Gregorio zleca swojemu prywatnemu detektywowi, aby odnalazł Marianę. Następnie wraca do domu, aby spotkać się z Doris. W tym czasie Doris jest w sypialni z Lucasem i ofiarowuje mu seks w zamian za informacje o swoim teściu.

Odcinek 54
Gregorio i Valentin martwią się, że Pedro znajdzie Marianę przed nimi i będą mieć z tego powodu poważne kłopoty. Antonio nadal próbuje otruć ojca. W chwili gdy próbuje dosypać medykament do szklanki z wodą w sypialni Gregorio, do pokoju wchodzi Doris. Oboje są tym zaskoczeni. Doris oznajmia, że zdecydowała się dać Antonio rozwód. Elvira nie chce mieszkać z siostrą, wydaje się jej, że Maria ma do niej żal, że odebrała jej w przeszłości ukochanego. Lucas przedstawia Gregorio sfałszowany testament, który daje mu wyłączne prawo do dziedziczenia całego rancza. Gregorio nie zdaje sobie sprawy, że Doris sprzymierzyła się z Lucasem przeciwko niemu. Antonio szantażuje Elvirę, żąda więcej trujących pastylek i ręki Camili. Tymczasem Pedro i Camila budzą się na plaży po spędzeniu upojnej nocy. Widzą spacerującą brzegiem oceanu kobietę. Jest nią Mariana. Oboje decydują, aby poprosić nieznajomą o pomoc w wydostaniu się z tego miejsca. Mariana odczuwa silny strach przed spotkaniem z parą. W ostatniej chwili zjawia się Manuel i zabiera Marianę do domu. Zakochanym przychodzi z pomocą ojciec Sebastian. Armando czuje, że sprawy zaczynają się komplikować i postanawia opuścić Fresno. Jego kuzyn namawia go jednak, żeby stawił czoła tej sytuacji i porozmawiał z Fabiolą. Pedro spotyka się z Margarito, który opowiada o spotkaniu z Marianą. Wspólnie postanawiają ją odszukać.

Odcinek 55
Pedro odwiedza Manuela. Pokazuje mu zdjęcie Mariany. Manuel rozpoznaje w kobiecie swoją podopieczną Magaly, jednak ukrywa prawdę przed Pedro. Manuel po namyśle dochodzi do wniosku, że Mariana powinna stawić czoła przeszłości. Proponuje jej wycieczkę w rodzinne strony. Antonio próbuje uderzyć Doris, jednak w jej obronie staje Pedro. Lucrecia informuje Antonio, że Camila i Pedro zamierzają się pobrać. Armando i Fabiola kochają się. Elvira nakrywa młodych w łóżku i wywołuje awanturę. Lucas śledzi Pedro i dowiaduje się, gdzie szukać Mariany. Telefonuje do Antonio i proponuje mu układ. Antonio zgadza się i postanawia wyjechać do Los Angeles. Z tego powodu nie przychodzi do adwokata, aby podpisać papiery rozwodowe z Doris. Antonio wchodzi do biura Manuela i spotyka tam Marianę.

Odcinek 56
Antonio przekonuje Manuela, że Pedro stanowi duże zagrożenie dla Mariany. Pedro, Camila i Margarito wracają do Fresno. Ojciec Sebastian chce wysłać Pedro dokumenty potrzebne mu do ślubu z Camilą. Pedro zleca odebranie przesyłki Patricii. Pancho podsłuchuje rozmowę, ale nie wszystko udaje mu się zrozumieć. Wnioskuje, że Mariana przyjedzie do Fresno. Biegnie do Gregorio, aby mu o tym powiedzieć. Gregorio z Lucasem spiskuje, jak zabić kobietę, zanim spotka się z policją. Fabiola przeżywa awanturę z Elvirą. Jose przyjeżdża do Alcatraz i obiecuje dziewczynie, że matka nie zdoła ich poróżnić. Florencia odkrywa prawdę, kim jest Jose Armando. Maria kłoci się z Elvirą o Fabiolę. Kiedy Pedro przyjeżdża do domu, oznajmia Lucrecii, że będzie musiała się wyprowadzić.

Odcinek 57
Wychodzi na jaw, że to Jenny dzwoniła do Pedro udając Marianę. Pedro wyrzuca Lucrecię z rancza. Kobieta idzie prosto do Antonia i opowiada mu o całym zajściu. Antonio dochodzi do wniosku, że jedynym sposobem, aby nie dopuścić do ślubu Pedro i Camili jest użycie Mariany. Gregorio zleca Lucasowi zadanie zlikwidowania Mariany, zanim kobieta pójdzie na policję we Fresno i opowie, w jaki sposób zniknęła przed wielu laty. Lucas podkłada bombę w samochodzie, którym Patricia i Claudio jadą na lotnisko po papiery dla Pedra. Zabójcy obserwują, jak kierowca i pasażerka wsiadają do pojazdu bez Mariany. Dochodzi do wybuchu. Doris prowokuje Antonia, Gregorio wyrzuca ją z domu. Córki chcą ochronić matkę. Elvira rozmawia z prawnikiem na temat sytuacji finansowej i ewentualnego zadośćuczynienia ze strony Renato. Adwokat nie ma dla niej dobrych wiadomości. Gregorio prosi Renato, aby obciążył w zeznaniach jego syna.

Odcinek 58
Kapitan Rivero rozpoczyna śledztwo w sprawie wybuchu w samochodzie. Jedzie z wiadomościami do Pedro. Wszyscy na ranczo są przygnębieni wydarzeniami. Pedro uważa, że za zabójstwem stoi Gregorio, postanawia stanąć twarzą w twarz ze swoim wrogiem. Mariana chce poznać swoją historię, jedzie do Talisman, gdzie widzi Pedro i Camilę razem. Gregorio pozwala Doris wrócić do domu. Antonio zamierza otruć Pedro.

Odcinek 59
Pedro w poszukiwaniu Gabriela trafia na ranczo Alcatraz. Obserwuje tam scenę kłótni Gregorio ze swoimi wnuczkami. Dziewczęta podejrzewają, że ich dziadek miał coś wspólnego z wybuchem samochodu i śmiercią dwóch niewinnych osób. Pedro staje w obronie Florencii. Dochodzi do bójki. Gregorio spędza noc z Doris. Manuel i Mariana zastanawiają się nad przyszłością. Manuel stwierdza, że mógłby ułożyć sobie życie jedynie z miłością z młodzieńczych lat – Marią. Mariana jedzie do Alcatraz, gdzie spotyka Antonio i Lucrecię. Rodzeństwo próbuje nastawić ją przeciwko Pedro. Elvira jest zdenerwowana, ponieważ Renato wystąpił o rozwód. Mężczyzna ma nadzieję, że otrzyma dużo pieniędzy od Gregorio i nie chce dzielić się nimi z żoną.

Odcinek 60
Mariana rozmawia z Antonio, ale nie może uwierzyć jego słowom. Maria wciąż wspomina Manuela, swojego ukochanego sprzed lat. W niedługim czasie Manuel i Maria spotykają się na gruncie zawodowym. Margarito i Santiago zaprzyjaźniają się. Pedro oświadcza się Camili. Florencia odkrywa, że Armando spotykał się jednocześnie z nią i jej siostrą. Gregorio znowu próbuje uderzyć wnuczkę. W jej obronie tym razem staje Antonio. Siostry długo rozmawiają o trudnej sytuacji w domu.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 9 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nie igraj z aniołem" odc.21-30
Streszczenia odcinków


Odcinek 21
Emisja: 5 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 6 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy pyta się Juan Miguela czy kocha Estefanię. Viviana wraca z przejażdżki motorówką. Kobieta cieszy się, że pozbyła się Burneya, kochanka, który ją okradał. Juan Miguel unika odpowiedzi na pytanie Marichuy. Mężczyzna pyta się dziewczyny o zajście z Amadorem. Dziewczyna o wszystkim mu opowiada. Estefanía przerywa rozmowę Marichuy z Juan Miguelem. Amador i Israel kłócą się w obecności Becky. Mężczyzna uważa go za zdrajcę, gdyż ten zaczął pracę u Juan Miguela. Amador nie chce, aby Israel brał nadal udział w jego sztuce i wyrzuca go z teatru. Adrian przychodzi do domu Velarde, aby porozmawiać z Marichuy. Dziewczyna mówi mu, że Estefanía i Juan Miguel są parą i wkrótce się pobiorą. Informuje go również, że chciałaby się uczyć. Adrian zgadza się ją uczyć. Rozmawiając w salonie sędzia Velarde nadal oskarża Marichuy o zepsucie przyjęcia Estefanii. Juan Miguel broni dziewczyny, mówiąc, iż wszystkiemu winien jest Amador. Po obiedzie w domu Velarde, Juan Miguel wychodzi, a Estefanía całuje go na pożegnanie. Marichuy jest świadkiem ich pocałunku. Dziewczyna smutnieje. Viviana wraca do hotelu i informuje recepcjonistkę, że jutro opuszcza hotel ze swoim przyjacielem Burneyem Smithem. Prosi o wystawienie rachunku. Adrian mówi Candelarii i księdzu Anselmo, że będzie uczył Marichuy. Rano Juan Miguel rozmawia z Mayitą. Mówi córce, że niebawem w ich domu może pojawić się inna kobieta, która zostanie jego żoną. Całą rozmowę podsłuchuje Onelia, której się to nie podoba, gdyż uważa, że żadna kobieta nie zajmie w domu miejsca po jej zmarłej córce, Vivianie. Mayita nie ma nic przeciwko przyszłej żonie ojca. Marichuy szykuje dla sędziego śniadanie. Podczas śniadania Marichuy mówi Patricio, że Adrian będzie udzielał jej lekcji. Dziewczyna mówi też sędziemu, że po ślubie Juan Miguela i Estefanii zamieszka znowu w jego domu. Sędzia jest zdziwiony słowami dziewczyny. Adrian przychodzi do domu Velarde, aby udzielić pierwszej lekcji Marichuy. Podczas udzielania lekcji Adrian mówi Marichuy, że on i ksiądz Anselmo uważają, iż Juan Miguel nie jest wcale taki święty jak ona sądzi. Juan Miguel przychodzi do Amadora. Martirio informuje Estefanię i Isabelę, że Adrian, narzeczony Marichuy, udziela jej lekcji. Juan Miguel żąda, aby Amador zostawił Marichuy w spokoju. Po burzliwej rozmowie z Amadorem, Juan Miguel zjawia się w domu sędziego Velarde. Mężczyzna dowiaduje się od służącej, Dory, że Estefanía wyszła. Idzie więc do ogrodu, gdzie spotyka Marichuy. Viviana informuje recepcjonistkę żeby przekazała Burneyowi Smithowi, że będzie czekała na niego na lotnisku po czym opuszcza hotel. Mayita rozmawia z babcią Marianą. Dziewczynka mówi jej, że jej tata wkrótce się ożeni i ona będzie miała nową mamusię. Viviana leci do Madrytu. Wieczorem, gdyż wszyscy w domu Velarde śpią do pokoju Marichuy ktoś się zakrada i budzi ją. Dziewczyna zaczyna krzyczeć.

Odcinek 22
Emisja: 6 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 9 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Patricio i Cecilia słyszą krzyki Marichuy. Sędzia uważa, że dziewczyna znowu ma koszmary. Cecilia, Estefanía i Martirio idą sprawdzić do pokoju Marichuy, co się dzieje. Dziewczyna jest cała roztrzęsiona. Elsa i Eduardo idą na kolację do restauracji. Elsa mówi narzeczonemu, iż dziwi się temu, że Juan Miguel chodzi z Estefanią, a kocha Marichuy. Marichuy mówi Cecilii, że do jej pokoju wszedł ktoś w ciemnej pelerynie. Wszyscy uważają, że to był zły sen. Dziewczyna prosi Cecilię, aby została z nią w pokoju, gdyż boi się spać sama. Adrian opowiada Candelarii o lekcji, której udzielił Marichuy. Estefanía i Martirio zostawiają Cecilię i Marichuy razem i wracają do siebie. Po drodze spotykają Isabelę, która ma na sobie ciemną pelerynę. Kobiety cieszą się, że ich plan nastraszenia Marichuy powiódł się. Nazajutrz rano Marichuy zrywa kwiaty w ogrodzie, które przynosi Cecilii. Pani Velarde pokazuje dziewczynie naszyjnik, który należał to matki jej męża, a teraz dostała go Estefanía. Estefanía przychodzi do gabinetu Juan Miguela. Israel informuje ją, że Juan Miguel wyszedł. Dziewczyna przedstawia się mu jako jego narzeczona. Turyści nurkujący w morzu znajdują ciało Burneya, kochanka Viviany i wyciągają go na brzeg. Pomiędzy Estefanią a Israelem dochodzi do spięcia, gdyż mężczyzna odmawia spełnienia jej zachcianki. Patricio pyta się Cecilii czy nie brała pieniędzy z jego portfela, gdyż brakuje w nim kilku banknotów. Kobieta mówi mężowi, że nie. Sędzia zaczyna zastanawiać się kto mógł to zrobić. Isabela rzuca cień podejrzenia na Marichuy. Cecilia broni dziewczyny. Sędzia i jego żona nie podejrzewają, że to kolejny podstęp Isabeli i Estefanii, które ponownie próbują oczernić Marichuy w ich oczach. Estefanía mówi Isabeli, że martwi się, iż lada moment może wydać się, że ona nie jest córką sędziego i jego żony. Ciotka uspokaja ją, mówiąc, iż nikt nigdy nie odkryje prawdy. Rocio i Marichuy wybierają się na zakupy. Israel obawia się, że Estefanía poskarży się Juan Miguelowi na niego. Juan Miguel przyjeżdża do domu sędziego Velarde. Cecilia korzysta z okazji i rozmawia z Juan Miguelem o koszmarach, które męczą Marichuy. Kobieta uważa, że Juan Miguel jako psychoanalityk może pomóc dziewczynie. Elsa odwiedza Nelsona. Dziewczyna przynosi mu zaproszenie na swój ślub z Eduardo. Patricio chce zostawić portfel na wierzchu tak, aby się przekonać czy Marichuy znowu spróbuje ukraść mu kila banknotów z niego. Mężczyzna mówi o swoim planie Isabeli. Estefanía żali się Juan Miguelowi na Israela. Gdy tak rozmawiają w salonie zjawia się Marichuy. Juan Miguel prosi Estefanię, aby ta zostawiła go na chwilę z dziewczyną, gdyż musi z nią porozmawiać. Estefanía choć niechętnie, zgadza się. Marichuy i Juan Miguel wychodzą do ogrodu porozmawiać. Mężczyzna zdejmuje marynarkę i okrywa nią Marichuy. Młody psychoanalityk pyta się jej o koszmary, które ją męczą. Wieczorem do domu Velarde przychodzi ksiądz Anselmo, który chce zobaczyć się z Marichuy. Isabela i Estefanía wpadają w popłoch, gdyż słyszą nadchodzącą Cecilię. Tymczasem Juan Miguel i Marichuy nadal rozmawiają w ogrodzie. Isabela wyprowadza księdza z domu mówiąc, że mają w tej chwili poważny problem i żeby duchowny przyszedł innym razem. Ksiądz Anselmo odchodzi. Isabela i Estefanía oddychają z ulgą. Juan Miguelowi nie udaje się dowiedzieć za wiele na temat koszmarów Marichuy. Marichuy leży w swoim pokoju. Dziewczyna stwierdza, iż Juan Miguel nie powinien dowiedzieć się, co wydarzyło się w jej przeszłości. Boi się, że mężczyzna będzie gardził nią jak się dowie.

Odcinek 23
Emisja: 9 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 10 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Eduardo cieszy się ze swojego, zbliżającego się ślubu z Elsą. Przyjaciel wręcza Juan Miguelowi zaproszenie. Rozmowę przerywa Estefanía, która przychodzi do gabinetu Juan Miguela. Estefanía i Juan Miguel ustalają datę swojego ślubu. Isabela odwiedza księdza Anselmo. Duchowny jest zaskoczony jej wizytą. Kobieta mówi mu, że przyszła z nim porozmawiać. Isabela tłumaczy księdzu dlaczego go wczoraj wyprosiła. Informuje go również, że sędzia Velarde nie życzy sobie, aby duchowny odwiedzał Marichuy w jego domu. Patricio zostawia na komodzie swój portfel. Sędzia ma nadzieje, że przyłapie Marichuy na gorącym uczynku. O swoim planie mówi Isabeli. Kobieta idzie do jego pokoju i wyciąga z jego portfela kilka banknotów. Przy okazji zabiera również perfumy Cecilii. Estefanía odwiedza Onelię i informuje ją, że ona i Juan Miguel ustalili już datę swojego ślubu. Onelia gratuluje jej. Estefanía dzieli się tą wiadomością również z Mayitą i Rocio. Isabela prosi Marichuy, aby ta zaniosła kwiaty do pokoju Cecilii i Patrcio. Dziewczyna zgadza się i idzie zanieść je, a Isabela w tym czasie informuje sędziego, że Marichuy jest w jego pokoju. Przygotowania do ślubu Elsy i Eduardo trwają. Elsa nie okazuje takiego entuzjazmu, co Eduardo. Patricio idzie do swojego pokoju. Sędzia wchodzi do niego akurat, gdy Marichuy podnosi jego portfel, który przypadkiem zrzuciła ustawiając wazon z kwiatami na komodzie. Po wyjściu Marichuy z jego pokoju, sędzia przelicza pieniądze i stwierdza brak kilu z nich. Isabela wpada na pomysł, aby zastawić kolejną pułapkę na Marichuy. Mówi sędziemu, iż pozwoli to utwierdzić ich w przekonaniu, że dziewczyna jest naprawdę złodziejką. Adrian zjawia się w domu Velarde, aby udzielić kolejnej lekcji Marichuy. Cecilia zauważa brak swoich perfumów. Mówi o tym mężowi. Patricio informuje ją, że ich nie znajdzie, gdyż Marichuy ukradła je tak samo, jak pieniądze z jego portfela. Kobieta dziwi się dlaczego mąż posądza Marichuy o kradzież. Ten mówi jej, że przyłapał ją z jego portfelem w ręku. Mayita idzie do babci Mariany. Dziewczynka mówi babci, że jej tata niedługo ożeni się z Estefanią. Mayita zdradza jej także, iż niezbyt się z tego powodu cieszy. Estefanía mówi Cecilii i Patricio, że ona i Juan Miguel ustalili już datę swojego ślubu. Ksiądz Anselmo odwiedza Candelarię. Duchony zdradza jej, że nie będzie już więcej odwiedzał Marichuy, gdyż sędzia Velarde sobie tego nie życzy. Patricio i Cecilia rozmawiają na temat Marichuy. Kobieta broni dziewczyny, nie wierzy w to, iż dziewczyna dopuściła się kradzieży. Sędzia postanawia jej to udowodni i zostawia na stoliku kilka banknotów. Juan Miguel przyjeżdża do domu sędziego Velarde. Marichuy mówi mu, że chce z nim porozmawiać po czym udają się do ogrodu. Nelson przychodzi do domu Elsy. Isabela naciera perfumami Cecilii porcelanowy półmisek stojący na stole w salonie. Podczas rozmowy z Juan Miguelem, Marichuy przytula się do niego. Zauważają to spacerujący po ogrodzie Patricio i Estefanía. Cecilia mówi Isabeli o pułapce, którą zastawił na Marichuy sędzia, zostawiając kilka banknotów na stoliku w ich pokoju. Elsa i Nelson rozmawiają w ogrodzie. Chłopak pyta się jej, czy naprawdę ma zamiar wyjść za Eduardo. Między Rocio a Onelią dochodzi do spięcia. Onelia zarzuca Rocio, że ta przyjaźni się z Vicente, który jest znajomym Marichuy. Dziewczyna ma pretensję do teściowej brata, że ta za bardzo miesza się w jej życie prywatne. Marichuy daje Juan Miguelowi i Estefanii prezent ślubny. Sędzia dziwi się skąd dziewczyna wzięła pieniądze na tak kosztowny prezent. Marichuy niechcący zbija półmisek, który Isabela natarła perfumami Cecilii. Patricio jest zły na dziewczynę. Marichuy mówi, że pokryje stratę. Sędzia pyta się czy pieniędzmi, które mu ukradła.

Odcinek 24
Emisja: 10 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 11 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Elsa mówi Nelsonowi, że nie może odwołać ślubu, ponieważ wszystko jest już przygotowane. Marichuy broni się mówiąc, że nigdy nic nie ukradła, a nawet jeśli coś wzięła to tylko po to, aby ofiarować to tym, którzy nic nie mają. Zdesperowana i rozpłakana błaga Juana Miguela, aby zabrał ją ze sobą. Fransisco rządza od Elsy wyjaśnień na temat jej relacji z Nelsonem, jednak ta milczy. Cecilia próbuje uspokoić Marichuy mówiąc, że nigdy nie zrobiłaby nic by jej zaszkodzić. Marichuy mówi Estefanii, że chce zamieszkać razem z nią i Juanem Miguelem po ich ślubie. Estefanía nie wytrzymuje i ostrzega ją, że nie zamierza dłużej tolerować jej obecności. Między dziewczynami dochodzi do kłótni. Estefanía ląduje w basenie, wrzucona przez Marichuy. Juan Miguel zwierza się Eduardo, że nie może zabrać Marichuy z powrotem do swojego domu aby nie podnosić napięcia. Estefanía przekonuje Cecilię, że Marichuy specjalnie zepchnęła ją do wody. Cecilia karze Marii de Jesus udać się do swojego pokoju. Isabela i Estefanía wmawiają Patricio, że Marichuy próbuje odebrać jej Juana Miguela. Elsa żegna się z Nelsonem. Ten zaś obiecuje, że będzie na nią czekał w godzinę jej ślubu. Isabela informuje Cecilię, że naszyjnik Estefanii zaginął. Zawiadamiają o tym Patricia, który od razu rzuca podejrzenia na Marichuy. Dziewczyna próbuje bronić się przed oszczerstwem, jednak sędzia tego nie wytrzymuje i ją policzkuje. Elsa zmienia zdanie co do ślubu i ucieka. Marichuy odkrywa, że naszyjnik Estefanii został ukryty za obrazem tylko po to, aby znaleźć preteksty by pozbyć się jej z domu obwiniając o kradzież.

Odcinek 25
Emisja: 11 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 12 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)
fot. Televisa

Estefanía zastaje Marichuy w jej pokoju z naszyjnikiem w dłoni i oskarża ją o kradzież, przekonując zarazem Cecilię i Patricia. Eduardo jest zdesperowany. Juan Miguel wyznaje mu, że Elsa kocha innego mężczyznę. Patricio wyrzuca Marichuy ze swojego domu i mówi o całym zajściu Juanowi Miguelowi. Ten jednak nie potrafi uwierzyć jego słowom. Młodzieniec szczerze rozmawia z Marichuy i zapewnia ją, że wierzy w jej uczuciowość. Patricio kwestionuje zachowanie Juana Miguela i to, że tak nierozsądnie broni Marichuy. Juan Miguel zabiera Marichuy do swojego domu. Isabela nalega by przeszukano pokój Marichuy zanim ta na stałe ich opuści, jednak Cecilia nie zgadza się na rewizję. Estefanía wpada w furię na samą myśl, że Marichuy będzie teraz bliżej Juana Miguela. Viviana dzwoni do domu. Telefon odbiera Mayita. Onelia sprzeciwia się, by Marichuy zamieszkała pod jej dachem i grozi odejściem. Juan Miguel nie ugina się pod jej groźbami zapewniając, że nie zmieni zdania. Patricio zawiadamia Adriana, że Marichuy nie mieszka już w jego domu i każe mu szukać jej u doktora San Romana. Onelia ostrzega Marichuy, że będzie musiała zarobić na siebie, jeśli chce się u nich zatrzymać. Dziewczyna zgadza się na wyznaczone warunki. Vicente zaprasza Rocío i Marichuy na imprezę. Marichuy przyjmuje zaproszenie i na przekór zakazom Juana Miguela wymyka się z domu. Rocío akceptuje towarzyszyć jej i obie uciekają. Juan Miguel udaje się na imprezę. Zastaje tam roztańczoną Marichuy i Rocío całującą Vicente. Rocío przyznaje się do tego, co czuje do Vicente i zakazuje bratu wtrącania się do jej uczuć. Juan Miguel prosi Marichuy o wybaczenie. Marichuy mówi mu, że jest dla niej bardzo dobry. Para całuje się.

Odcinek 26
Emisja: 12 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 13 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel prosi Marichuy o wybaczenie za pocałunek i oddala się. Mayita przytula tatę i pyta go czy nie jest chory. Juan Miguel odpowiada, że boli go sumienie. Eduardo udaje się do Elsy i próbuje ją przekonać, że jeszcze można wszystko naprawić. Ta jednak dziękuje za jego troskę i prosi by ją zostawił. Marichuy śnią się koszmary i Juan Miguel ją pociesza. Estefanía przestrzega Marichuy by nie zbliżała się do Juana Miguela, bo gorzko za to zapłaci. Viviana kontaktuje się z Leticią, swoją dawną przyjaciółką i otrzymuje od niej zaproszenie do domu. Esteanía wyjaśnia Onelii z jakich powodów Marichuy musiała ich opuścić. Onelia doznaje szoku. Patricio prosi Juana Miguela o wybaczenie za swoje zachowanie i dochodzi do zgody. Juan Miguel wypytuje Marichuy o powody nocnych koszmarów. Dziewczyna odpowiada, że tylko ojciec Anselmo o nich wie. Onelia zastaje Marichuy w kuchni przygotowującą placek. Wygania ją, zaś wypiek wyrzuca do kosza. Marichuy zwierza się ojcu Anselmo ze wszystkiego, co jej się przydarzyło w domu państwa Velarde. Opowiada o tym jak bardzo ją tam skrzywdzono i poniżano za jej przeszłość. Cecilia wyżala się Isabeli po stracie Marichuy, za którą bardzo tęskni. Juan Miguel próbuje wyciągnąć z ojca Anselmo to, co ten wie na temat dręczących Marichuy koszmarów. Spotyka go jednak opór, który stara się przebić opowiadając księdzu o swoich metodach, które mogłyby pomóc Marichuy. Juan Miguel zabiera Marichuy do swojego gabinetu, gdzie dziewczyna opowiada mu o swoim dzieciństwie i okrutności jakich doznała.

Odcinek 27
Emisja: 13 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 16 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy opowiada o swojej traumie. Juan Miguel czuje się speszony. Estefanía jest zła na wieść, że Juan Miguel i Marichuy wyszli razem. Szuka San Rómana w jego gabinecie i dzwoni na komórkę, jednak nie udaje jej się go zlokalizować. Marichuy prosi Juana Miguela, by pomógł jej zobaczyć twarz mężczyzny z koszmarów. Mayita przedstawia Kumpla babci Marianie. Elsa mówi Nelsonowi o tym, jak bardzo cieszy się że za niego wyszła. On też odczuwa wewnętrzną radość. Juan Miguel prosi Eduarda by zabrał Marichuy do swojego domu. Dziewczyna myśli, że teraz kiedy Juan Miguel poznał już prawdę, będzie ją od siebie odtrącał. Juan Miguel udaje się do Ojca Anselma i zwierza się, że to on jest mężczyzną z koszmarów Marichuy. Wyjaśnia mu okoliczności w jakich to się stało. Ksiądz mówi mu, że za grzech dostał jedną z najcięższych kar i zakochał się w swojej niedoszłej ofierze. Marichuy rozmawia z Rocio. Zwierza się ze swoich obaw i tego, że teraz Juan Miguel pośle ją do diabła. Ojciec Anselmo doradza Juanowi Miguelowi, aby czym prędzej wyznał prawdę i przyznał się do swoich uczuć. Juan Miguel wraca do swojego pokoju, gdzie czeka na niego Marichuy. Dziewczyna chce wiedzieć co się teraz z nią stanie. Juan Miguel pyta ją czy zdołałaby wybaczyć mężczyźnie z koszmarów. Ta zaś odpowiada, że nawet sobie nie wyobraża jak bardzo go nienawidzi. Juan Miguel wyznaje jej miłość i próbuje ją pocałować, jednak Marichuy ucieka. Biegnie za nią. Marichuy wyjaśnia mu, że boi się iż jakiś mężczyzna ją dotknie. Kiedy mają się pocałować, zjawia się Estefanía i zarzuca im, że są kochankami.

Odcinek 28
Emisja: 16 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 17 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel wyznaje Marichuy swoją miłość. Marichuy jest przekonana, że żartuje sobie z niej. Estefanía widzi ich przytulających się i prawi San Rómanowi wymówki, które nie robią na nim wielkiego wrażenia. Estefanía nalega, by wyrzucił Marichuy ze swojego domu. Adrián rozmawia z Ojcem Anselmo. Ksiądz radzi mu, by pozbył się złudzeń iż Marichuy go kiedykolwiek pokocha. Estefanía opowiada Isabeli, o tym co zobaczyła. Viviana wciąż przebywa w Hiszpanii, w mieszkaniu Leticii i Gustava. Wykorzystuje fakt, że Leticia nie jest “świętą” żoną i dobiera się do jej męża. Marichuy zwierza się Candelarii z pocałunku. Ta jednak, przeczuwając najgorsze, każe jej pakować swoje rzeczy i uciekać. Onelia kłóci się z Juanem Miguelem. W wymianie zdań, San Róman informuje ją o tym, że planuje wziąć ślub z Marichuy. Onelia dzwoni do Estefanii, która następnie przekazuje nowinę Isabeli i Patricio. Adrián udaje się do Candelarii. Kobieta wspomina mu o ucieczce Marichuy. Adrián wpada w furię, biegnie do domu San Rómana i uderza go. Marichuy próbuje ich powstrzymać tłumacząc, że to był tylko niewinny pocałunek, bez żadnych podtekstów. Adrián przeprasza i odchodzi. Juan Miguel całuje Marichuy. Patricio spotyka się z Juanem Miguelem, który jasno tłumaczy sędziemu, że nie zamierza poślubić jego córki, Estefanii.

Odcinek 29
Emisja: 17 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 18 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Patricio nalega, by Juan Miguel poślubił jego córkę, jednak Juan Miguel tłumaczy mu, że owszem ma zamiar iść do ślubu, ale z Marichuy. Przed wyjściem, Patricio nazywa go oszustem pozbawionym skrupułów. Rocío udaje się na przejażdżkę motorem z Vicente. Oboje wyznają sobie miłość. Ojciec Anselmo mówi Adriánowi, że to Juan Miguel jest mężczyzną z koszmarów Marichuy. Estefanía i Isabela martwią się, że cała fortuna San Rómana przejdzie im koło nosa i wpadnie w ręce Marichuy. Gustavo chce spędzić kilka chwil z Leticią, jednak ta czuje się źle, z powodu nadmiaru leków jakie podała jej Viviana. Gustavo udaje się więc na taras, gdzie styka się z Vivianą. Kobieta narzuca się, jednak ten ją odrzuca. Juan Miguel zostaje ranny podczas napadu na bank i zabrany do Czerwonego Krzyża. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Marichuy, przestraszona, odwiedza go. Juan Miguel wykorzystuje moment słabości i oświadcza się. Obiecuje Marichuy, że się do niej nie zbliży tak długo, aż sama mu na to nie pozwoli. Onelia również odwiedza San Rómana, jednak czuje się zdegustowana obecnością Marichuy i prędko odchodzi. Estefanía korzysta z okazji, by zobaczyć Juan Miguela, jednak spotyka ją gorzkie rozczarowanie: mężczyzna wyznaje, że jej nie kochał i zamierza poślubić Marichuy. Onelia wmawia Mayicie, że to Marichuy jest winna obrażeń, jakie doznał jej tata i nakazuje jej nią gardzić. Ojciec Anselmo daje Juanowi Miguelowi pięć dni na wyznanie prawdy Marichuy. Jeśli nie zrobi tego w wyznaczonym terminie, to sam jej o tym powie. Juan Miguel mówi Marichuy, że za dwa dni się pobiorą.

Odcinek 30
Emisja: 18 czerwca 2014, godz. 17:00 w TV6; 19 czerwca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel mówi Marichuy, iż za kilka dni wezmą ślub. Viviana flirtuje z Gustavem. Przyłapuje ich na tym Gabriel, któremu to się nie podoba. Mężczyzna upomina brata. Isabela prosi Patricio, aby ten nie dopuścił do ślubu Marichuy i Juan Miguela. Jednak sędzia nie ma zamiaru nic w tym kierunku zrobić. Eduardo pyta się Juan Miguela czy ma zamiar powiedzieć Marichuy, że jest tym mężczyzną, który w przeszłości na nią napadł. Ten mówi przyjacielowi, że tak, ale dopiero po ich ślubie. Mężczyzna ma nadzieje, że Marichuy już wtedy jako jego żona mu wybaczy. Onelia grozi Juan Miguelowi, że jeśli ten ożeni się z Marichuy, to ona zrobi wszystko, aby odebrać mu córkę. Mayita obwinia Marichuy o to, co przydarzyło się jej tacie. Babcia Mariana tłumaczy dziewczynce, że jej tata został postrzelony w wyniku napadu na banki i że Marichuy nie ponosi za to winy. Viviana nadal robi wszystko, aby uwieść Gustavo, jednak bez rezultatu. Podczas przejażdżki motorem, Rocío i Vicente mają wypadek. Oboje w stanie ciężkim trafiają do szpitala. Onelia obwinia Marichuy za ich wypadek, gdyż uważa, że to przez nią Rocío poznała Vicente. Mayita wracając ze szkoły zauważa w samochodzie zaparkowanym nieopodal domu Vivianę. Dziewczyna przybiega do domu mówiąc, iż przed domem widziała mamę czym wywołuje zdziwienie na twarzy Juan Miguela.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 11 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc.1-5
Streszczenia odcinków


Odcinek 1
Emisja 1 września o godz. 14:25 w TV Puls oraz o godz. 18:50 w PULS 2.

Pewnej burzowej nocy Pepa, młoda analfabetka, ucząca się akuszerki, zostaje zdradzona przez Carlosa, swojego pana i kochanka. Mężczyzna wykrada jej syna, owoc ich sekretnego romansu, aby oddać go pod opiekę żony, która powiła martwe niemowlę. Wypędzona z wioski, pobita i niemal konająca kobieta przysięga sobie, że będzie żyć i nigdy nie zapomni o istnieniu syna, zrodzonego pośród drzew kasztanowca.

Rok 1902. Wiele lat po wydarzeniach tamtej nocy, Pepa, doświadczona akuszerka, wędruje z miasta do miasta, aż w końcu dociera do Puente Viejo, wiejskiego miasteczka, w którym ścierają się tradycja i postęp, a ruch robotniczy nadal jest obcy.

Przewrotny los stawia na jej drodze Tristana, byłego wojskowego, który powraca do domu po trzech latach na froncie, aby dotrzymać towarzystwa ciężarnej żonie Angustias. Kobieta wyda Nie spodziewają się, że między nimi zrodzi się potężna więź miłości niemożliwej, skazanej przed zdradziecki czyn Tristana, który wstrząsnął życiem Pepy.

Odcinek 2
Emisja 2 września o godz. 14:30 w TV Puls oraz o godz. 19:00 w PULS 2.

Pepa dowiaduje się, że Tristán jest mężem niestabilnej emocjonalnie kobiety, którą ma się opiekować. Matka mężczyzny, Francisca nie przepada za nowo przybyłą dziewczyną, czego nie kryje. Tristán przychodzi do domu Pepy, by wyjaśnić jej sytuację i ujawnić swoje uczucia do niej. Jednak kobieta nie chce go słuchać i stara się wyprosić chorego mężczyznę.

Odcinek 3
Emisja 3 września o godz. 14:30 w TV Puls oraz o godz. 19:00 w PULS 2.

Tristán traci przytomność po tym jak wyznaje miłość Pepie. Z pomocą Emilii, mężczyzna zostaje wyprowadzony z pokoju Pepy i o własnych siłach, choć z trudem, wraca do Casony.

Francisca organizuje przyjęcie z okazji powrotu syna. Schorowany Tristán odmawia uczestnictwa, ale don Julián, wiejski medyk, bagatelizuje jego narzekanie na zdrowie.

Pepa nie zgadza się z diagnozą postawioną przez lekarza i, jak się szybko okazuje, całkiem słusznie. Tristán zapada na chorobę. Pepa bierze na siebie odpowiedzialność za wyleczenie chorego i składa obietnicę Martínowi, że postawi jego ojca na nogi. Kiedy próbuje dostać się do pokoju Tristana, żeby podać mu sporządzone lekarstwo, zostaje przyłapana przez jego żonę, Angustias.

Doña Francisca rozkazuje swojemu wiernemu słudze, Mauricio, dać nauczkę Juanowi Castañedzie za jego buntownicze zachowanie. Rozkazuje mu zniszczyć, a następnie odbudować drogę wjazdową do miasteczka. Juan ignoruje polecenie.

Odcinek 4
Emisja 4 września o godz. 14:30 w TV Puls oraz o godz. 19:00 w PULS 2.

Francisca wyrzuca Pepę i grozi, że poniesie wysoką cenę, jeśli jej syna spotka coś złego. Pepa prosi Soledad, aby ukradkiem podawała Tristanowi lekarstwo, które ocali mu życie.

Tymczasem Francisca uprzedza Rosario, że jeśli Juan dalej będzie się jej sprzeciwiał, jego rodzina zapłaci za jego nieposłuszność. Juan nie ma innego wyjścia jak ustąpić.

Tristán odzyskuje mowę i wypytuje o Pepę. Angustias czuje się urażona tym, że pierwszym słowem, jakie wypowiedział jej mąż jest imię innej kobiety.

Francisca wznawia przygotowania do uroczystości. Posyła Mauricio, aby zakupił bukłaki wina od Raimunda Ulloa. Ten odmawia sprzedaży czegokolwiek rodzinie Montenegro. Francisca nie rozumie, co ma przeciwko jej rodzinie.

Tristán dziękuje Pepie za ocalenie życia i wykorzystuje okazję, aby wyznać jej miłość. Soledad pomaga Juanowi w wykonaniu pracy zleconej przez Raimundo. Tristán widzi ich razem i zastanawia się, czy są w sobie zakochani. Pepa odkrywa znamię – trzy pieprzyki – na plecach Martína.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 11 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Burza" odc.1-5
Streszczenia odcinków


Odcinek 1
Emisja 1 września o godz. 17:00 w TV 4

W jednym z hoteli w stolicy Ernesto (Manuel Ojeda) usiłuje zgwałcić sprzątaczkę. Zapłakaną dziewczynę znajduje Marina (Ximena Navarrete). Wkrótce pracownice zgłaszają zajście na policji. Ernesto zostaje zatrzymany. W tym samym czasie w swoim domu Beatriz (María Sorté) dostaje silnych bóli w klatce piersiowej i upada. Ernesto próbuje przekupić Marinę, ale dziewczyna odmawia przyjęcia pieniędzy w zamian za wycofanie oskarżenia. Przełożony Mariny ostrzega ją, że ta decyzja może kosztować ją karierę. O zajściu w hotelu dowiaduje się Mercedes (Daniela Romo). Mówi José (Arturo Carmona), że chciałaby poznać odważną dziewczynę.

Odbywa się spotkanie zarządu hotelu. Marina odchodzi z pracy. Lekarz informuje Marinę, że jej matka ma guza na płucach. W szpitalnej kawiarni Marina dowiaduje się o wypuszczeniu Ernesto na wolność. José zawiadamia Mercedes, gdzie znajdzie Marinę. Tymczasem ona rozmawia z lekarzem, który radzi jej, żeby wyprowadziła się z matką nad morze. José ratuje Marinę przed atakiem prasy. Dziewczyna wsiada do samochodu i poznaje Mercedes. Kobieta nie chce wyznać jej, kim jest ale zapewnia ją, że łączą je pewne więzy. Proponuje jej pracę w swojej firmie w miasteczku nadmorskim. Z uwagi na swoją sytuację i zdrowie matki Marina przyjmuje ofertę. Mercedes ostrzega Marinę przed Damiánem Fabré, kapitanem „Burzy”.

Tymczasem na morzu rybacy zostają zaatakowani przez piratów. Damián (William Levy) skacze do wody, żeby wyciągnąć Lázaro (Enrique Zepeda), który wypadł za burtę. Fulgencio (César Évora) koronuje Esthercitę (Laura Carmine) na królową miasteczka. Marina całuje na pożegnanie Mercedes w policzek. Kobieta nie kryje łez po wyjściu nowej pracownicy. Detektyw Medina informuje Hernána (Iván Sánchez) o zmianach w życiu Mariny. Olinto (Luis Manuel Ávila) informuje Damiána, że w wytwórni pojawiła się nowa kierowniczka. Beatriz opowiada córce o jej ojcu. W Kantynie Oso (Latin Lover) i Damián rozmawiają o ojcu kapitana. Pijany kapitan spotyka Esthercitę, która towarzyszy mu do kajuty. Rano budzą się razem w łóżku. Esthercita wymyka się z łodzi i natyka na Marinę z José. Marina pyta o Damiána. Kiedy idzie go szukać, zastaje go bez koszulki.

Odcinek 2
Emisja 2 września o godz. 17:00 w TV 4

Zawstydzona Marina prosi kapitana, by ubrał się. Delfina martwi się o córkę. Jest przekonana, że Esthercitę spotkało coś złego. Marina przedstawia się Damiánowi jako nowa pracownica Mercedes i kierowniczka przetwórni „Neptun”. Esthercita odwiedza przyjaciółkę i przyznaje się jej, gdzie spędziła noc. Damián wygania Marinę z barki. Kiedy dziewczyna nie wychodzi, kapitan wyrzuca ją do wody.

Mercedes wspomina, jak odebrali jej córeczki. Esthercita, chcąc uniknąć gniewu rodziców, wymyśla kłamstwo, że została zgwałcona. Olinto rozmawia z Damiánem o przeszłości Mariny. Tymczasem ona opowiada matce o swoich spotkaniach z kapitanem i Esthercitą. W rezydencji Salazarów lekarz informuje Fulgencio i Delfinę, że Esthercita została zgwałcona. Marina i Damián spotykają się. Rozmawiają i oboje oferują przeprosiny za swoje zachowanie. Nagle omal nie zostają potrąceni przez auto Hernána.

Nazajutrz Mayuya odwiedza Damiána. Hernán wyznaje miłość Marinie. José opowiada Betriz o miasteczkowej plotce: Marina spotkała dawnego kolegę. Ernesto siłą wdziera się do rezydencji Mercedes. Kobieta błaga go, by powiedział jej, co zrobił z jej drugą córeczką Magdaleną. Mężczyzna wmawia jej, że sprzedał ją i nigdy więcej jej nie zobaczy. Fulgencio spotyka się z Hernánem. Zarzuca mu, że jego ludzie nie potrafią poradzić sobie z Damiánem i jego załogą. Marina i Damián myślą o sobie.

Odcinek 3
Emisja 3 września o godz. 17:00 w TV 4

Fulgencio każe Hernánowi pozbyć się Damiana. Bagre oznajmia marynarzom, że Marina została przysłana przez Mercedes, żeby czuwać nad pracą fabryki. Policjanci wyciągają z morza niedaleko „Burzy” but Esthercity. Eusebia przestrzega Damiána przed niebezpieczeństwem. Prosi, by na siebie uważał na morzu i w miłości. Marina informuje pracowników fabryki o nowych udogodnieniach dla nich. Damián oznajmia jej, że on występuje jako przedstawiciel robotników i pokazuje jej nowy kontrakt. Marina drze dokument na oczach kapitana i jego ludzi. Valdivia informuje Fulgencio, że znalazł but Esthercity w pobliżu „Burzy”. Marina prosi Damiána, żeby odszedł z wytwórni. Valdivia daje Fulgencio drugiego buta Esthercity i dodaje, że znalazł go w alkowie Damiána.

Marina idzie na łódź kapitana. Informuje go, że mimo szczerych chęci nie może zwolnić go. Radzi, by wywiązywał się ze swoich obowiązków, bo w innym razie może stracić „Burzy”. Nagle pojawia się Valdivia, który zatrzymuje Damiána. Fulgencio bije córkę. Jest wściekły, że oddała się kapitanowi. Esthercita wykrzykuje mu w twarz, że kocha Damiána. Ojciec każe jej trzymać język za zębami i potwierdzać jego wersję o gwałcie. Hernán obiecuje Fulgencio, że zajmie się nową kierowniczką przetwórni, a samą firmę doprowadzi do bankructwa. Mercedes radzi Marinie, by wyciągnęła Fabré z więzienia. Wyjaśnia jej, że jest jedynym rybakiem, który wykazuje chęć współpracy z fabryką.

Mercedes opowiada José, jak Ernesto sprzedał jedną z jej córek. Dodaje, że już wynajęła detektywa z zamiarem odnalezienia jej. Fulgencio odwiedza Damiána w celi. Bije go i zapowiada, że zniszczy mu życie za to, że wziął siłę jego córkę. Mayuya gani Esthercitę, że nie sprostuje oszczerstw na temat kapitana. Mężczyźni zabierają Lázaro do domu schadzek. Tam chłopak poznaje Jazmín. Olinto staje w obronie Damiána. Zapewnia Marinę, że kapitan nie musi gwałcić kobiet. Mercedes daje występ w „Nocnej Damie”. Esthercita przyznaje się Marinie, że Fabré nie zgwałcił jej. Mercedes zdradza José, że chciała zeswatać Marinę i Damiána. Marina naciska na Esthericitę, by wyznała prawdę.

Odcinek 4
Emisja 4 września o godz. 17:00 w TV 4

Marina odwiedza Damiána. Mówi mu, że wie, że nie zgwałcił Esthercity i radzi, by po wyjściu z aresztu poprosił o rękę córki Fulgencio. Hernán odwiedza Beatriz i przynosi jej kwiaty w ramach prezentu powitalnego. Kapitan wyrzuca Marinę i zabrania się jej wtrącać do jego życia. Jazmiín przyznaje się Lázaro, że nie jest szczęśliwa. Nereo mówi Candy, że jeśli będzie dla niego miła, zajmie się jej ochroną. Jazmìn przyznaje się Lázaro, że została kupiona przez Nereo.

Esthercita odwiedza Damiána w celi. Przeprasza go za wszystko i zapewnia, że nie ona stoi za oskarżeniami. José mówi Meriácedes, że Marina uważa Beatríz za matkę i bardzo ją kocha. W centrum miasteczka pijana Esthercita oczyszcza dobre imię Damiána i zapewnia, że sama mu się oddała. Rybacy żądają natychmiastowego wypuszczenia Fabré. Przyparty do muru Valdivia nie ma innego wyjścia, jak wypuścić Damiána. Wściekły Fulgencio oznajmia Delfinie, że nie chce widzieć córki.

Odcinek 5
Emisja 5 września o godz. 17:00 w TV 4

José dziwi się, że Mercedes zbliża się do Beatriz. Przyjaciółka wyznaje mu, że musi przygotować się na dzień, kiedy przyjdzie moment wyznania prawdy. Lázaro zakrada się do domu Nereo. Ten zaskakuje go uzbrojony w nóż. Esthercita błaga matkę o wybaczenie. Delfina martwi się, że córka swoim zachowaniem zaprzepaściła swoją przyszłość. Fulgencio uświadamia Hernánowi, że bez niego jego przemyt kobiet upadnie. Nereo zapowiada Lázaro, że jeśli chce być z Jazmín, musi płacić.

Esthercita żegna się z matką i odchodzi z domu. Beatriz radzi córce, żeby dała szansę Hernánowi i unikała takich ludzi jak Damián. Olinto dziękuje Febré, że został w fabryce i dodaje, że powinien być wdzięczny Marinie, która przekonała Esthercitę do oczyszczenia go z zarzutów. Marina śni o Damiánie. Tymczasem on spotyka się z Delfiną i prosi o rękę jej córki. Mercedes widzi, jak pijany mężczyzna dobiera się do Sorayi. Kobieta daje Sorayi swoją wizytówkę i prosi ją o kontakt. Hernán otrzymuje instrukcje od szefa.

Damián widzi napis obrażający Esthercitę na domu Fulgencia. Delfina mówi córce, że kapitan chce się z nią ożenić. Damián szykuje się do wypłynięcia w morze. Pojawia się Marina, która prosi o pozwolenie wejścia na pokład. Kapitan udziela, ale zaznacza, że jest na jego terenie i będzie musiała go słuchać. Hernán zleca Valdivii, żeby pozbył się Fabré i jego barki. Marina robi notatki. Nagle zbliża się do niej Damián. Dziękuje jej, że wstawiła się za nim i przekonała Esthercitę do wyznania prawdy. Dziewczyna odpowiada, że zrobiła to z myślą o fabryce oraz dlatego, że wie, że jest porządnym człowiekiem. Damián przyznaje sam przed sobą, że Marina mu się podoba.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 12 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Violetta" odc.1-5
Streszczenia odcinków
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

Odcinek 1
Emisja: 1 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Po wieloletnim pobycie w Europie Violetta i jej ojciec German wracają do Buenos Aires. Violetta poznaje Tomasa, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia.

Odcinek 2
Emisja: 2 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Zarówno Violetta, jak i Tomas nie mogą zapomnieć o swoim przypadkowym spotkaniu. Jednak Tomas nie jest świadomy pochodzenia dziewczyny. Gdy dostarcza do jej domu jedzenie, bierze ją za córkę pokojówki. Do domu Violetty przyjeżdża również ciotka Angie, która chce rozmówić się z jej ojcem, ale w wyniku nieporozumienia zostaje zatrudniona jako guwernantka dziewczyny. Violetta nie chce iść na swoje przyjęcie urodzinowe urządzone przez jej macochę Jade, ponieważ ma okropną sukienkę. Angie znajduje na strychu starą suknię jej matki. Kreacja pasuje idealnie i dziewczyna idzie na imprezę.

Odcinek 3
Emisja: 3 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Violetta czuje, że może zaufać Angie. Mimo, iż jest ona starsza, staje się jej pierwszą przyjaciółką i wzorcem do naśladowania. Wiedząc, że Tomas pracuje w barze Resto, Violetta składa tam zamówienie, ale dostawę przyjmuje German. Violetta ponownie spotyka się z Tomasem, jednak nie wyjaśnia, że jest córką właściciela domu. Umacnia się w tym kłamstwie po tym jak chłopak zdradza jej że lub proste dziewczyny. Tomas dostarcza jedzenie do Studio, gdzie poznaje Ludmiłę. Dziewczyna również zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia, mimo że ma już chłopaka Leona.

Odcinek 4
Emisja: 4 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Angie chce powiedzieć Volettcie, że jest jej ciotką, ale boi się, że German nie pozwoli jej wtedy widywać się z dziewczyną. Jade jest w trudnej sytuacji finansowej i musi przyśpieszyć zaręczyny z Germanem, aby zabezpieczyć się na przyszłość. Ludmiła otwarcie mówi Tomasowi, że powinien zaprosić ją na randkę. Żadne z nich nie zauważa, że Violetta widzi całą scenę. Myśli, że są parą.

Odcinek 5
Emisja: 5 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Tomas próbuje wyjaśnić, że nie jest chłopakiem Ludmiły, ale Violetta odchodzi wzburzona. Chłopak podąża za nią aż do domu. Pomimo całego zajścia Violetta nie ujawnia, że nie jest córką pokojówki.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 9 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Niewinna intryga" odc.1-5
Streszczenia odcinkówOdcinek 1
Emisja 1 września o godz. 19:00 w TVN7

Po dwudziestu latach Adriano (Manuel Landeta) wraca do Acapulco, aby domagać się sprawiedliwości po śmierci Valentiny (Alpha Acosta), jego wielkiej miłości. Podczas noworocznego przyjęcia rodziny Altamira Blanca (Lisette Morelos) poznaje Eduarda (Sebastián Zurita), syna Raquel (Christian Bach), właścicielki firmy okrętowej Altamira, w której pracuje jej ojciec, Guillermo (Paco Mauri). Mężczyzna został zwolniony tego samego dnia. Adriano, który także bierze udział w uroczystości, w obecności zebranych gości oskarża Raquel o śmierć Valentiny. Raquel rozkazuje wyeliminować Guillerma, aby nie wyjawił żadnego z jej rodzinnych sekretów. Memo zostaje potrącony przez Rubena (Néstor Rodulfo), zwanego Tuerto, zaufanego pracownika Raquel. Adriano śledzi Blancę, aż do szpitala, gdzie ta przebiera się w strój pielęgniarki, aby odwiedzić ojca. Adriano składa jej propozycję nie do odrzucenia – zobowiązuje się pokryć koszty pobytu w szpitalu jej ojca, jeśli w zamian zgodzi się dla niego pracować jako impostora.

Odcinek 2
Emisja 2 września o godz. 19:00 w TVN7

Mariana mówi Eduardo, że wróciła, żeby poznać swoją córkę i być przy nich obojgu, ale on jej nie wierzy. Blanca przyjmuje propozycję Adriano. Eduardo poszukuje Blanki. Raquel nie udaje się namówić Marianę na powrót z Hiszpanii. Blanca bierze lekcję savoir-vivru do swojej roli impostory. Eduardo szuka Blanki w restauracji, ale Karina mówi mu, że dziewczyna wyjechała. Mariana składa wizytę Sofíi, aby powiedzieć jej, że jej matka żyje. Blanca przedstawia się Raquel jako Victoria San Marino.

Odcinek 3
Emisja 3 września o godz. 19:00 w TVN7

Blanca mówi Raquel i Leónidasowi, że Valeria jest jej asystentką. Raquel nie ma przekonania do Blanki. Eduardo ma pretensje do Mariany o to, co powiedziała Sofíi. Ostrzega ją, aby nie zbliżała się więcej do jego córki. Adriano nie jest zadowolony z tego, co zrobiła Blanca, lecz pomimo tego daje jej wolną rękę do działania. Eduardo odkrywa, że Jorge udaje biedaka. Rafael znajduje broń w mieszkaniu Mariany. Fernanda wprowadza się do domu Ramona, jednego z przyjaciół Blanki. Blanca odwiedza Raquel w jej rezydencji. Zaintrygowana zdjęciem Jorge pyta, kim jest. Raquel odpowiada, że to jej syn. Eduardo wraca do domu i spotyka Blancę. Ona przedstawia mu się jako Victoria San Marino.

Odcinek 4
Emisja 4 września o godz. 19:00 w TVN7

Blanca poznaje Eduardo. Młodemu Altamirze nie podoba się, że kobieta kupiła prezent dla jego córki, Sofíi. Mariana nakazuje Rafaelowi zabić Blancę. Jorge wyznaje Karinie miłość. Blanca odmawia zaproszenia na kolację i opuszcza dom rodziny Altamira. Rafael nie ma odwagi zabić Blanki. Mariana stara się przekonać Cristóbala, że wróciła dla Eduarda i córki. Blanca informuje Adriano, że Jorge jest jednym z Altamira i prowadzi podwójne życie. Rafael mówi Blance, że Eduardo jej szuka. Tuerto oznajmia Raquel, że odnalazł Memo Guerrero. Jorge mówi Blance, że wkrótce wróci do rodziny. Francisca nakrywa Raquel, gdy ta próbuje zabić Memo. Chcąc uniknąć spotkania z Eduardo, Blanca musi uciekać przez okno. Simona przychodzi do rezydencji, żeby porozmawiać z Eduardo. Blanca chowa się przed nią.

Odcinek 5
Emisja 5 września o godz. 19:00 w TVN7

W rozmowie z Kariną Eduardo wyznaje, że dowiedział się od Simony, że Blanca pracuje jako prostytutka. Blanca zarzuca Simonie, że rozsiewa fałszywe plotki. Adriano otrzymuje reprymendę od Blanki za to, co zrobił z pracą Ramona. Diego zabiera Marianę do swojego domu i zauważa w pobliżu zaparkowany samochód Cristóbala. Fernanda wypytuje Simona o relacje Blanki z Adriano. Cristóbal wstawia się za Marianą u Eduardo, ale on go nie słucha. Ramón wyjawia Eduardo, że Memo miał wypadek, a Blanca jest jego córką. Eduardo słyszy jak Raquel zleca zabicie Memo.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 9 Czytań · Drukuj
 
 
Niewinna intryga. Bohaterowie, obsada nowej telenoweli w TVN7
Telenowele


''Niewinna intryga'' ("La Impostora") to nowa telenowela, która już od poniedziałku, 1.09.2014, zadebituje na antenie TVN7. Główną bohaterką serialu "Niewinna intryga" jest Blanka Guerrero (Lisette Morelos) - skromna pielęgniarka, którą zatrudnia Adrian Ferrera (Manuel Landeta). Za namową mężczyzny Blanka udaje zamożną bizneswomen z Nowego Jorku, jej życie szybko się komplikuje... Kim są bohaterowie telenoweli "Niewinna intryga" ("La Impostora") - obsada, opis wszystkich postaci.

W składającej się z 120 odcinków telenoweli "Niewinna intryga" widzowie poznają Blancę Guerrero (Lisette Morelos). Pielęgniarka zostaje zatrudniona do udawania zamożnej inwestorki z Nowego Jorku. Jej życie znacznie się skomplikuje kiedy zakocha się w Eduardo Altamirze (Sebastian Zurita).

"Niewinna intryga'' ("La Impostora") - obsada, bohaterowie telenoweli

Lisette Morelos jako Blanca Guerrero / Victoria San Marino - Jest radosna i pełna życia. Ma wielkie serce i wie jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Byłaby dobrą aktorką, ponieważ posiada zdolność, która pomaga jej w naśladowaniu głosów.

Sebastian Zurita jako Eduardo Altamira - Męski i przystojny. Dobrze wie czego chce i twardo stąpa po ziemi. Zawsze zdobywa to czego pragnie. Najważniejsze jest dla niego dobro córki, na drugim miejscu są sprawy zawodowe.

Christian Bach jako Raquel Altamira - Sprawia pozory poważnej bizneswoman, ale prawda jest zupełnie inna. Raqel jest psychopatką, która czasami traci panowanie nad sobą. Poza tym, jest wytworną damą, której nikt o to nie podejrzewa.

Manuel Landeta jako Adriano Ferrer - Przeżył wielką tragedię, ale nigdy się nie poddał. Jest stanowczym biznesmenem. Inteligenty i czarujący mężczyzna nigdy nie mówi o nikim źle. Dobrze wspomina swoich pracowników, jest serdeczny dla bliskich mu ludzi.

Begoña Narvaez jako Mariana - To prawdziwa femme fatale. Piękność potrafi wykorzystać swoje zalety. Jest egoistką i nie interesują jej uczucia innych. Od wielu lat pracuje dla Federica Villablanci, przemytnika broni.

Jonathan Islas jako Cristobal Altamira - Jest wstydliwy, ale za wszelką cenę chce udowodnić, że jest lepszy od swojego brata, Eduarda. TO motywuje go do pracy w firmie i częstej obecności w rodzinnym domu. Kiedy coś idzie nie po jego myśli, emocje wyładowuje na Marinie.

Alpha Acosta jako Valentina Altamira / Leticia - Choć wszyscy zwracają się do niej Leticia, jej prawdziwe imię to Valentina Altamira. To tajemnicza postać, zamknięta w szpitalu psychiatrycznym. Jest uznana za zmarłą, bo siostra Raquel sfingowała jej śmierć. Letica jest przetrzymywana przez doktora Vargasa, który otrzymuje za to wysoką zapłatę.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 31 sierpień 2014         0 Komentarzy · 13 Czytań · Drukuj
 
 
Telemundo planuje nową wersję „Gorzkiej zemsty”
Newsy


Historia trójki braci i trzech sióstr, która pomogła Telemundo zasłynąć na międzynarodowym rynku ponownie trafiła na stół producentów. Chociaż nowa wersja „Gorzkiej zemsty” jest jeszcze w powijakach, pojawiły się pierwsze potwierdzone nazwiska aktorów.

Z szóstki aktorów, protagonistów „Tierra de Reyes” (roboczy tytuł), znamy czworo. Są nimi: Aarón Díaz („El Talismán”), Gonzalo García Vivanco, Scarlet Gruber i Ana Lorena Sánchez. Wciąż nie wybrano jeszcze głównej pary, odpowiedników Juana i Normy w wersji z 2003 roku. Pojawiły się natomiast nazwiska aktorów, którzy zagrają antagonistów w tej historii: Fabián Ríos („Dziedzictwo del Monte”) i Cynthia Olavarría („Ktoś Cię obserwuje”). Fabián wcieli się w postać zaborczego męża Sofíi, głównej bohaterki, zaś Cynthia zagra diaboliczną Isadorę.

Zdjęcia do telenoweli ruszają już we wrześniu. Wiadomo, że premierowy odcinek zostanie wyemitowany po zakończeniu emisji „Reina de corazones”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 31 sierpień 2014         0 Komentarzy · 11 Czytań · Drukuj
 
 
Niewinna intryga. Nowa telenowela w TVN7 od 1.09.2014. Obsada, bohaterowie serialu Niewinna intryga
Telenowele


''Niewinna intryga'' ("La Impostora") to nowa telenowela, która już od poniedziałku, 1.09.2014, zadebituje na antenie TVN7. Główną bohaterką serialu "Niewinna intryga" jest Blanka Guerrero (Lisette Morelos) - skromna pielęgniarka, którą zatrudnia Adrian Ferrera (Manuel Landeta). Za namową mężczyzny Blanka udaje zamożną bizneswomen z Nowego Jorku, jej życie szybko się komplikuje... "Niewinna intryga" - obsada, bohaterowie, o czym jest nowa telenowela TVN7?

W składającej się z 120 odcinków telenoweli "Niewinna intryga" widzowie poznają losy Blanki Guerrero (Lisette Morelos). Pielęgniarka zostaje zatrudniona do udawania zamożnej inwestorki z Nowego Jorku. Jej życie znacznie się skomplikuje kiedy zakocha się w Eduardo Altamirze (Sebastian Zurita)

"Niewinna intryga" odcinek 1 - streszczenie

Adriano (Manuel Landeta) wraca po latach do Acapulco, by wyrównać rachunki za śmierć miłości swojego życia, Valentiny. Blanca (Lisette Morelos) uczestniczy w balu sylwestrowym zorganizowanym przez rodzinę Altamira. Poznaje Eduarda, syna Raquel (Christian Bach), właścicielki firmy, z której został zwolniony jej ojciec, Memo Guerrero (Paco Mauri).

Adriano podczas uroczystości publicznie oskarża rodzinę Raquel o spowodowanie śmierci Valentiny. Memo zostaje potrącony przez Tuerto, prawą rękę byłej szefowej. Adriano podąża za Blancą do szpitala. Dziewczyna przebiera się za pielęgniarkę, aby odwiedzić swojego ojca. Adriano oferuje jej pomoc finansową. Jest jednak pewien warunek...

''Niewinna intryga'' ("La Impostora") - obsada, bohaterowie nowej telenoweli

Lisette Morelos jako Blanca Guerrero / Victoria San Marino
Sebastian Zurita jako Eduardo Altamira
Christian Bach jako Raquel Altamira
Manuel Landeta jako Adriano Ferrer
Julieta Grajales jako Catalina
Begoña Narvaez jako Mariana
Mauricio Henao jako Jorge Altamira
Jonathan Islas jako Cristobal Altamira
Alpha Acosta jako Valentina Altamira / Leticia
Uriel del Toro jako Rafael.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 31 sierpień 2014         0 Komentarzy · 12 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - David Bisbal "Sí pero no"
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Davida Bisbala "Sí pero no". Teledysk do utworu miał premierę 19 sierpnia.
Dodał:  Wiola dnia 30 sierpień 2014         0 Komentarzy · 9 Czytań · Drukuj
 
Strona 1 z 429 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Którą z nowości uważasz za najlepszą

La Impostora

La Tempestad

Violetta

Sekret

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

lucre
25.08.2014
Na yt widziałam 2 fragmenty La Maviuty i się zastanawiałam, co to jest, a dzisiaj w Świecie Seriali przeczytałam.

dolores
25.08.2014
Mayte " Nie igraj z aniołem" przenieśli z TV6 do TV4 i będzie od 1 września o 16:00, a " Burza" o 17:00.

dolores
25.08.2014
Beata ja też nie można zerknąć heheheh

gaviota
25.08.2014
Mogliby puścić już teraz to CI byłoby z głowy.Po nowym roku wolałabym coś innego np LQLVMR:-)

Beata
25.08.2014
Można zerknąć haha, czegoś takiego jeszcze nie oglądałamsmiley

dolores
25.08.2014
Premiera tego będzie 7 września o 20:30 w TV6 aż z ciekawości to obejrzę he he he

dolores
25.08.2014
Moim zdaniem to totalna żenada ale sie trochę uśmiałam czytając streszczenie będą ci sami aktorzy co w "Osaczonej" tylko, że zamiast o miłości to będą na siebie np. przeklinali premiera będz

dolores
25.08.2014
Dziewczyny słyszałyście twórca " Włatcy much" tworzy przeróbkę "Osaczonej" pod tytułem "La maviuta" i będzie to coś takiego jak "Włatcy much" moim zdaniem total

Mayte
19.08.2014
Nie ogarniam. Przeciez nie igraj z aniolem jest o 17 natv6. A burza ma byc na rv4

dolores
18.08.2014
Być może tylko żeby ktoś wstawiał odcinki do neta bo Polsatu Romans to ja nie mam.

Archiwum
Elite Site
rbda.jpgegoistki.blogspot.com
Elizabeth Gutierrez
RBD
Top Site
egoistki.blogspot.com MaitePerroniBeorlegui.pl AlfonsoHerrera.pl ChristopherUckermann.net Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2012
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

6,174,283 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie