Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 378
Najnowszy Użytkownik: monika
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
Odwiedź blog Anais Roue
553698_248249285318266_313458746_n.jpg
Reklama
 
Dzikie serce. Octavio ratuje Maricruz życie. Solita jest w ciąży
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 34-38 w TV4 od poniedziałku, 20.04.2015, do piątku, 24.04.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? Czy Octavio dowie się, że Maria Alejandra to Maricruz? "Dzikie serce" odcinki 34-38 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 34 - poniedziałek, 20.04.2015, o godz. 17 w TV4

Alejandro przestrzega Maricruz przed Karimem. Carola zawiadamia Teobalda, że ktoś ukradł pieniądze z sejfu. Inspektor Acuna chce przesłuchać wszystkich pracowników kasyna. Maricruz postanawia ściągnąć do siebie Solitę. Lucia rodzi syna. Octavio wybiera się na ranczo, by zobaczyć bratanka i spotkać się z Maricruz. Bratowa jest w szoku, gdy go widzi. Octavio i Miguel jadą do chaty Maricruz. Mężczyzna jest zrozpaczony, widząc pogorzelisko. Chce wiedzieć, czy brat wybudował dom dla jego żony. Miguel wyznaje mu prawdę.

"Dzikie serce" odcinek 35 - wtorek, 21.04.2015, o godz. 17


Octavio ma wyrzuty sumienia, że porzucił Maricruz, kiedy go najbardziej potrzebowała. Zapowiada bratu, że ją odnajdzie. María Alejandra odrzuca kosztowne prezenty Karima. Proponuje, by zostali przyjaciółmi. Wkrótce zostaje napadnięta przez wynajętego przez Carolę mężczyznę. José Antonio zawozi Octavia do Santy. Kobieta opowiada mu o intrygach jego rodziny przeciw Maricruz.

"Dzikie serce" odcinek 36 - środa, 22.04.2015, o godz. 17 w TV4


Octavio wyznaje José Antoniowi, że nikomu nie może już wierzyć. Prosi Serafinę, by pomogła mu odnaleźć Maricruz, ale kobieta twierdzi, że wie, co się z nią stało. Karim informuje Carolę, że jeśli chce, by wrócił na wyspę, musi zwolnić Maríę Alejandrę. Współwłaścicielka kasyna zleca Tony'emu pozbycie się kobiety raz na zawsze. Ten usiłuje wyrzucić Maríę Alejandrę ze statku. Dochodzi do szamotaniny. Nagle zjawia się Octavio i rusza kobiecie na ratunek.

"Dzikie serce" odcinek 37 - czwartek, 23.04.2015, o godz. 17 w TV4

Carola nie wierzy, że María Alejandra jest córką Mendozy. Tymczasem Karim buntuje się przeciwko obecności dziewczyny w kasynie. Zapowiada Mohamedowi, że choćby miał użyć siły, zabierze Maríę Alejandrę do swojego kraju. Planuje zwrócić wolność wszystkim kobietom ze swojego haremu i być tylko z nią. Justa martwi się o stan Solity, która ma wysoką temperaturę.

"Dzikie serce" odcinek 38 - piątek, 24.04.2015, o godz. 17 w TV4


Carola oznajmia Alejandrowi, że ma dosyć jego podopiecznej. Dodaje, że dziewczyna podaje się za jego zaginioną córkę. Karim żąda od Caroli, by przywróciła Maríę Alejandrę do pracy. Grozi, że w przeciwnym razie wykupi statek i zamknie kasyno. Alejandro prosi Maricruz, by wróciła do stolicy. Tymczasem Carola błaga ją, by została. Tobias uświadamia Solicie, że jest w ciąży.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 29 Czytań · Drukuj
 
 
Gabriela Spanic wyrzuciła własną matkę
Notka


Gabriela Spanic ​jest znana ze swojego trudnego charakteru. Dlatego, podobnie jak serialowa Ivana z "Kobiety ze stali", nie potrafi żyć w zgodzie z członkami swojej najbliższej rodziny.

Latem tego roku minie 8 lat od czasu, kiedy zerwała kontakty ze swoją siostrą bliźniaczką Danielą, która uważała, że Gabriela nie wspierała jej podczas śpiączki. Teraz skonfliktowała się z matką Normą i bratem Antoniem. Aktorka sprowadziła ich do Meksyku, żeby zamieszkali w jej domu, bo była zaniepokojona złą sytuacją polityczną w Wenezueli.

Brat i jego żona pracowali u niej w charakterze szofera i pokojówki, co niezbyt im odpowiadało, ponieważ liczyli na to, że będą traktowani jak goście. Sytuacja skomplikowała się, gdy Gabriela odkryła, że bliscy w tajemnicy przed nią spotykają się z Danielą. Dowodem były zdjęcia i wpisy na Twitterze.

Aktorka uznała, że to przejaw niewdzięczności, dlatego bez chwili namysłu wyrzuciła brata wraz z rodziną z domu. Gdy Norma wstawiła się za synem i synową, Gaby jeszcze bardziej się wściekła i pokazała matce drzwi. Antonio z żoną przeprowadzili się do Cuernavaci, gdzie dostał pracę.

Natomiast matce Spanic pomoc zaoferowała córka Patricia, która wynajęła jej skromne mieszkanie w Mexico City. Kobieta nie mogła zamieszkać z Danielą, ponieważ jej mąż Ademar Nahum ma ciężki charakter. Spanic została sama z synkiem Gabrielem. Jest teraz obrażona na: dwie siostry, brata i matkę.

Czy kiedyś dojrzeje do tego, żeby zakopać wojenny topór i pogodzić się z rodziną? Na pewno wyszłoby to na dobre jej synowi, który przez niekończące się konflikty mamy nie może bawić się z kuzynostwem, a teraz także z babcią.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 20 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 15 Czytań · Drukuj
 
 
Gwiazdy Latinowood nie mogą żyć bez siebie
Wydanie specjalne


Śledzenie zawiłości w związkach aktorów znanych nam z telenowel nie jest łatwe. Ich uczucia zmieniają się bowiem jak w kalejdoskopie. Dlatego wszelkie głośne zerwania rzadko kiedy bywają ostateczne. A ostatnio można mówić o prawdziwym boomie na powroty po spektakularnych rozstaniach.

Miłosne perypetie Williama Levy’ego i Elizabeth Gutiérrez były częstym tematem naszych artykułów. Jeszcze w grudniu pisaliśmy o definitywnym zerwaniu pary, którego powodem były ciągłe romanse aktora, a zwłaszcza znajomość z piękną Ximeną Navarrete. Szczególnie że była Miss Universum marzyła o pozycji oficjalnej partnerki Willy’ego.

Wydawało się już, że jej sny się ziszczą, gdy przyłapano ich razem na imprezie organizowanej w Televisie. Jednak niedługo potem okazało się, że Kubańczyk wciąż myśli o Eli. Gdy w lutym zapytano go, z kim spędził walentynki, powiedział, że z Elizabeth, która zawsze będzie dla niego bardzo bliska.

Wyznał, że czasem potrzebuje przestrzeni w związku, ale ona to rozumie i akceptuje. Wygląda więc na to, że dwójka dzieci stabilizuje związek i mimo ciągłych burz, Levy zawsze może liczyć na zacumowanie w ciepłym rodzinnym porcie, o który dba Elizabeth. Czy jednak taki układ ma sens? Na pewno jest bardzo wygodny dla Williama, który w razie potrzeby może zawsze poprosić o przestrzeń i pozwolić sobie na krótszy lub dłuższy skok w bok.

Natomiast Gutiérrez regularnie musi chować dumę do kieszeni i robić dobrą minę do złej gry, udając, że nie ruszają jej zdrady ukochanego. Jej przewagą nad innymi kobietami, które przewijają się przez łóżko kochliwego Kubańczyka jest fakt, że urodziła mu dwójkę dzieci. Musi się jednak liczyć z faktem, że jedna z jego kochanek może kiedyś zajść w ciążę...

Kolejna szansa?
Dwa lata temu Ana Brenda Contreras wzięła szybki ślub cywilny w Las Vegas z Alejandrem Amayą. Na koniec 2013 roku zaplanowali uroczystą ceremonię kościelną. Jednak została ona odwołana na kilka dni przed wyznaczoną datą. Aktorka wyjaśniła później, że podjęła taką decyzję ze względu na kryzys w związku z przystojnym torreadorem. Próbowali ratować swoje małżeństwo, jednak w maju ub. r. w internecie pojawiło się oficjalne oświadczenie o ich rozstaniu.

Przyczyną miały być problemy z pogodzeniem ich planów zawodowych z życiem rodzinnym. Nieoficjalnie mówiło się jednak, że Alejandro nie potrafił dochować wierności żonie.

Przez kilka miesięcy "Breco" z nikim się nie spotykała i skupiała się na nowych projektach oraz podróżach. Niektórzy przypisywali jej romans z partnerem z planu "Lo imperdonable", Ivanem Sanchezem. Dlatego wszystkich zaskoczyło, gdy w lutym tego roku w plotkarskiej prasie pojawiły się zdjęcia Any z byłym mężem podczas wspólnego obiadu i spaceru. Aktorka nie chce na razie potwierdzić, że wróciła do Alejandra, ale wszystko na to wskazuje.

Miłość zawsze zwycięża?

W 2011 roku Mark Tacher stał się osobą, która pomogła Cecilii Galliano otrzeć łzy po burzliwym rozstaniu z Sebastianem Rullim. Szybko wręczył jej pierścionek zaręczynowy i wspierał podczas sądowych utarczek o samochód z byłym mężem. Często zdarzało mu się również publicznie zabierać głos w ich sporze i za pośrednictwem mediów apelować do zdrowego rozsądku Sebastiana.

Wydawało się, że Gael z "Otchłani namiętności" i Cecilia stanowią bardzo zgrany duet. Jednak pod koniec listopada 2014 r. oboje ogłosili, że się rozstają. Zaraz pojawiły się doniesienia o burzliwych kłótniach, które były chlebem powszednim w ich związku.

Podobno Marka zmęczyły ciągłe problemy partnerki z Sebastianem Rullim. Co więcej, była żona Tachera, Monica Fonseca w tym samym czasie wyjawiła prasie, że przed laty mąż znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Zaczęto więc spekulować, że Galliano również mogła stać się ofiarą przemocy domowej.

Aktor od razu zareagował na te pomówienia i zapewnił, że zawsze traktował Cecilię z należnym szacunkiem, mimo dzielących ich różnic, które były przyczyną ich rozstania. Wychodzi na to, że był szczery, ponieważ dwa miesiące po zerwaniu okazało się, że on i Galliano znów są razem! Aktor wyznał, że dzięki rozłące udało im się na nowo porozumieć, a ich miłość wybuchła z jeszcze większą siłą. Pojawiły się jednak plotki, że po pogodzeniu się z Cecilią Mark zachowuje się nieznośnie na planie telenoweli "Que te perdone Dios". Czyżby miłość mu nie służyła?

Im się udało!

Jeszcze trzy lata temu wydawało się, że dla Geraldine Bazan i Gabriela Soto nie ma już przyszłości. Oboje ogłosili wtedy separację. Co gorsza, aktor był podejrzewany o romans z Zurią Vegą, z którą grał w "Ukrytej miłości". Chociaż zaprzeczał, wszystko wskazywało na to, że naprawdę zawrócił w głowie młodszej koleżance. Jednak po roku oddzielnego życia pojawiły się pogłoski, że para wróciła do siebie. Potwierdzeniem była druga ciąża Geraldine. Teraz wioda sielankowe życie z dwiema córkami, sześcioletnią Elisą Marie i roczną Alexą Mirandą.

ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 17 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 32 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Río Roma "Hoy Es un Buen Día"
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Río Roma "Hoy Es un Buen Día". Jest to piosenka przewodnia telenoweli "El color de pasion" w rolach głównych grają Erick Elias i Esmeralda Pimentel.
Dodał:  Wiola dnia 14 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 79 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Maricruz okłamuje Octavia, że nazywa się Maria Alejandra
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 29-33 w TV4 od poniedziałku, 13.04.2015, do piątku, 17.04.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? Czy Octavio dowie się, że Maria Alejandra to Maricruz? "Dzikie serce" odcinki 29-33 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 29 - poniedziałek, 13.04.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz zleca Juście przygotowanie posiłku dla Alejandra. Kobieta jest oburzona, że musi wykonywać jej polecenia. Octavio zaczepia Maricruz w centrum handlowym, ta jednak oznajmia mu, że nazywa się Maria Alejandra. Tymczasem stan zdrowia Alejandra nagle się pogarsza. Wyznaje Maricruz, że czuje, iż zbliża się jego czas. Prosi dziewczynę, by odnalazła ojca dziecka. Tobias przekonuje Alejandra, że powinien zaufać Maricruz i powierzyć jej prowadzenie kasyna.

Patrz: Dzikie serce. Ana Brenda Contreras poświęciła się dla roli Maricruz


"Dzikie serce" odcinek 30 - wtorek, 14.04.2015, o godz. 17

Maricruz wpada na Octavia na lotnisku. Alejandrowi nie podoba się, że dziewczyna wyjeżdża. Eduardo przyznaje się przyjacielowi, że zakochał się w Aracely. Octavio jest przekonany, że to chwilowe zauroczenie. Maricruz oznajmia zaskoczonej Caroli, że będzie pracować w kasynie i dbać o interesy Alejandra. Oświadcza, że jest córką właściciela lokalu. Carola radzi Raizie, by zaprzyjaźniła się z Maricruz i poznała jej prawdziwe intencje.

"Dzikie serce" odcinek 31 - środa, 15.04.2015, o godz. 17 w TV4

Octavio jest pod wrażeniem Marii Alejandry.Nie przestaje jednak podejrzewać, że w istocie ma do czynienia z Maricruz. Raiza orientuje się, że ktoś ukradł jej biżuterię. W szkatułce znajduje wiadomość od Zorrila. Maricruz informuje Alejandra, że Carola przedstawia mu zawyżone rachunki i bierze łapówki. Na Isla Dorada pojawia się emir Karim, któremu wszyscy nadskakują. Ważny gość jest zaintrygowany Maricruz, która jako jedyna nie zwraca na niego uwagi. Robi wszystko, by nakłonić ją do spotkania.

"Dzikie serce" odcinek 32 - czwartek, 16.04.2015, o godz. 17 w TV4

Zdegustowana Carola opowiada Alejandrowi, jak Maricruz traktuje Karima. Mężczyzna jest dumny ze swojej podopiecznej. Tymczasem urażony emir zaczyna grozić Maricruz. Eduardo wyznaje miłość Aracely i proponuje jej, by wróciła z nim do stolicy. Dziewczyna oświadcza, że może to zrobić dopiero po ślubie. Eduardo przyjmuje to bez entuzjazmu. Maricruz próbuje przekonać Aracely, że mężczyzna nie jest jej wart. Karim oferuje Caroli sporą sumę pieniędzy za Maricruz.

"Dzikie serce" odcinek 33 - piątek, 17.04.2015, o godz. 17 w TV4

Karim odwiedza Maricruz w jej pokoju. Oświadcza, że nie spocznie, póki jej nie zdobędzie. Maricruz czuje ukłucie zazdrości, gdy zauważa Octavia rozmawiającego z Raizą. Uświadamia sobie, że nadal kocha męża. Nie zamierza jednak rezygnować z zemsty. Octavio czyni złośliwe uwagi pod adresem Marii Alejandry. Kobieta policzkuje go. Karim oświadcza się Marii Alejandrze.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 96 Czytań · Drukuj
 
 
"Dzikie serce" odcinek 34. Maricruz w ciąży! Octavio dowiaduje się o śmierci Ramiro
Z odcinka na odcinek
hosting

"DZIKIE SERCE" ODCINEK 34. W PONIEDZIAŁEK, 20.04.2015 O GODZ. 17:00 W TV4!

Maricruz postanawia ściągnąć do siebie Solitę, by dotrzymywała jej towarzystwa. Wynajmuje dom na Isla Dorada. W mailu do Alejandro wyznaje, że jest w ciąży, ale nikt o tym nie wie.

W 34. odcinku "Dzikiego serca" Octavio pojawia się na ranczo, by zobaczyć nowo narodzonego bratanka i spotkać się z Maricruz. Lucía, która dopiero co urodziła syna, nie ukrywa swojego zdziwienia widząc Octavia. Ten prosi ją, by pokazała mu dom, który wybudowali dla Maricruz. Razem z Miguelem jedzie do chaty Maricruz.

Mężczyzna jest w szoku, widząc pogorzelisko. Chce wiedzieć, czy brat wybudował dom dla jego żony. Miguel wyznaje mu prawdę i oznajmia, że Ramiro umarł, a Maricruz wyjechała na dobre.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 76 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Dzikie serce" odc. 20-30
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 20

Lucía namawia męża na wyciągnięcie Maricruz z więzienia i danie jej pieniędzy na wyjazd ze wsi. Kobieta daje instrukcję dla Eusebia, który ma zmusić do wyjazdu Ramira i Solitę. Mężczyzna podpala chatę Ramira, zamykając starca i Solitę w środku. Miguel wypytuje żonę o jej plan pozbycia się rodziny Maricruz ze wsi. Octavio wysyła list do brata, w którym prosi go, by zaopiekował się Maricruz.

Eusebio podpala chatę Maricruz. Ramiro i Solita budzą się i zauważają ogień. Udaje się im uciec. Ramiro wraca po dokumenty Maricruz. Daje jej Solicie i każe dziewcznie uciekać. Sama wraca jeszcze po broń. Uciekając Solita natyka się na Eusebia. Mężczyzna zamyka Ramira w płonącej chacie. Solita szarpie się z mężczyzną i traci dokumenty. Ramiro ginie. Eusebio każe Ofelii zawiadomić Miguela o pożarze. Mówi też Esther, że Ramiro spłonął w chacie. Esther postanawia wrócić do Meksyku. Nie może uwierzyć, że Lucía była do tego wszystkiego zdolna.

Santa informuje Maríę o pożarze. Lucía przekonuje męża, by wycofał oskarżenie przeciw Maricruz. Tobías zawiadamia Alejandro, że potrzebują pokojówki. Russian przyjeżdża na wieś w poszukiwaniu córki Alejandra. Lucía podejrzewa, że chodzi o Maricruz. Santa informuje Maricruz o pożarze i śmierci Ramira. Lucía wmawia Russianowi, że Ramiro wyjechał z rodziną ze wsi dawno temu.

Odcinek 21

Miguel chce wiedzieć, o czym żona rozmawiała z detektywem. José Antonio wyjaśnia Maricruz, że Solita nie zginęła, ale nie mogą jej nigdzie znaleźć. Lucía przyznaje się, że detektyw wypytywał o Maríę Alejandrę Mendoza i pana Ramiro. Jest przekonany, że to tylko zbieg okoliczności. Miguel uważa, że powinna powiedzieć detektywowi o Maricruz. Tymczasem ona wyznaje José Antonio, że jej miłość do Octavia zamieniła się w nienawiść.

Suárez wypuszcza Maricruz na wolność. Informuje ją, że nie złożono przeciw niej oskarżenia. Oddaje dziewczynie urnę z prochami dziadka, daje pieniądze i prosi, by wyjechała z miasteczka. Maricruz zgadza się i obiecuje, że pewnego dnia wróci, by zemścić się na wszystkich, którzy ją skrzywdzili. Przyjaciółka zdradza José Antonio, że wyjeżdża do stolicy. Lucía pisze list do Maricruz, podając się za Octavio. Prosi José Antonia, by jej go oddał. Następnie informuje męża, że pieniądze, które Octavio wysłał dla Maricruz, zainwestują w ranczo.

Maricruz czyta list, w którym mąż prosi ją, by o nim zapomniała. Zapowiada, że pewnego dnia zemści się na mężu. Eduardo radzi Octaviowi, by zapomniał o Maricruz, ale ten wyznaje mu, że kocha żonę. Maricruz podejrzewa, gdzie może ukrywać się Solita. Suárez rozmawia z Serafiną (Aurora Clavel) i prosi ją, by zaopiekowała się Maricruz, gdy ta dotrze do stolicy. Maricruz znajduje Solitę. Ofelia daje Maricruz ubranie i pieniądze. Suárez przyznaje Maricruz, że wierzy w jej niewinność, ale radzi, by jak najszybciej opuściła miasteczko.

Odcinek 22

José Antonio informuje Lucíę, że Maricruz jest w drodze do stolicy. Szczęśliwa kobieta przekazuje dobrą wiadomość dla męża. Maricruz zatrzymuje się w tym samym pensjonacie co Octavio. Serafina daje jej adres, gdzie może iść szukać pracy. Dionisia mówi Santcie, że Eusebio interesował się Solitą. Maricruz przychodzi do domu Alejandra prosić o pracę. Brak szacunku okazany przez dziewczynę zniechęca Tobiasa do niej.

Dionisia przyznaje się Santcie, że widziała, jak Eusebio napastował Solitę. Alejandro mówi Tobiasowi, że ma zatrudnić kogoś młodego na miejsce Benity. Solita ma koszmary. Serafina opiekuje się nią. Octavio wylatuje do Acapulco, ale wcześniej powierza Serafinie swoją korespondencję. Santa zarzuca Eusebio, że wykorzystał Solitę. Na koniec policzkuje go. Świadkiem sceny jest Ofelia. Serafina poleca Maricruz agencję zatrudnienia.

Maricruz idzie na rozmowę o posadę niańki. Tobias dzwoni do agencji i prosi o przysłanie młodej kandydatki do pracy. Tymczasem Maricruz nie radzi sobie w pracy z dziećmi. Octavio uprzedza Eduarda, że nigdy nie zwróci uwagi na Sonię. Ofelia dowiaduje się od Dionisii, że Eusebio zdradził ją z Solitą. Maricruz rezygnuje z pracy niańki. Wraca do agencji zatrudnienia. Eusebio broni się i zapewnia Ofelię, że Solita kokietowała go. Pracownik agencji wysyła Maricruz do domu Alejandra.

Odcinek 23

María znajduje szkatułkę, którą Ramiro z dokumentami Maricruz. Tymczasem ona przybywa do domu Alejandro Mendozy. Mężczyzna od samego początku czuje, że ją skądś zna. Maricruz dostaje pracę u Alejandra. Lucía planuje napisać list do szwagra. Miguel zabrania jej informować brata, że Maricruz wyjechała z miasteczka.

Teobaldo uprzedza Raizę, że nie pozwoli, by dokuczała Aracely. Sam pyta dziewczyny, czy jeśli uda mu się zbić dorobić majątku, porzuciłaby pracę w kasynie i wyjechała z nim. Alejandro uczy ostrożnego sprzątania w jego domu. Serafina opowiada Octaviowi o nowych lokatorkach: Maricruz i jej siostrze. Raiza namawia Carolę do wyrzucenia Aracely i Teobaldo z kasyna. Octavio myśli o nowej lokatorce w pensjonacie. Maricruz opowiada Alejandro, że życie nie rozpieszczało jej. Dodaje, że wdzięczna jest losowi za stawianie na jej drodze dobrych ludzi jak on.

María przyjeżdża do stolicy i gubi portfel. Alejandro postanawia zabrać Maricruz na dziewczyny i kupić jej ubrania, ale dziewczyna nie chce przyjąć takiego prezentu. Eduardo namawia Octavia na wyjazd do Isla Dorada. Sprzedawczyni w butiku wmawia Maricruz, że Alejandro robi jej prezenty, bo jest w niej zakochany. Serafina radzi Maricruz, by uważała na Alejandra. Opowiada dziewczynie o Octaviu. Alejandro decyduje się wyedukować Maricruz.

Odcinek 24

Octavio czyta list od Lucíi. Wierzy w to, że żona zaczyna o nim zapominać. Maricruz nie chce poznawać sąsiada o imieniu Octavio. Serafina zauważa, że Maricruz może być w ciąży. María prosi policjantów, by zabrali ją do Maricruz. Tymczasem ona podsłuchuje, że Octavio, o którym opowiadała jej Serafina jest pilotem. Alejandro opowiada Tobíasowi o nowej pracownicy. Maricruz odkrywa, że mieszka w budynku ze swoim Octaviem. Eduardo i Octavio o mały włos nie potrącają Maricruz.

Alejandro zapewnia Tobíasa, że nigdy by nie zainteresowałby się młodą dziewczyną. Zapłakana Maricruz wpada do domu Octavia. Mężczyzna oferuje jej pomoc. Octavio myśli o dziewczynie, która wpadła mu pod samochód. Alejandro przedstawia pracownicę Tobíasowi. Zapowiada, że dziewczyna będzie jadła z nim przy stole. W Kasynie Eduardo zwraca uwagę na Aracely. Teobaldo z daleka obserwuje, jak pilot flirtuje z dziewczyną. Alejandro oświadcza, że znajdzie inną pracownicę, a ona zajmie się edukacją. Eduardo przyznaje się przyjacielowi, że Aracely wpadła w mu w oko.

Tobías informuje Alejandro, że Maricruz może być w ciąży. Mężczyzna prosi dziewczynę, by odwiedziła jego lekarza. Serafina opiekuje się Solitą. Dziewczyna dostaje wysokiej temperatury. Zawiadamia Maricruz. Dziewczyna prosi szefa o pozwolenie na wyjście. Alejandro chce jechać z nią. Lekarz dedukuje, że Solita cierpi na szok posttraumatyczny. Maricruz przeprasza Alejandra, ale informuje, że nie może wrócić do jego domu.

Odcinek 25

Tony uprzedza Tobealdo, że Carola ma dość tego, że traktuje Aracely ma specjalne przywileje. Alejandro proponuje, że zaopiekuje się Maricruz i Solitą. Maricruz zgadza się przeprowadzić do Alejandra. Prosi Serafiinę, by nie informowała nikogo o miejscu jej pobytu i nie podawała telefonu do Alejandra. Kilka godzin później Octavio prosi Serafinę, by przedstawiła mu Maricruz. Alejandro uczy Maricruz schodzenia ze schodów z gracją. W trakcie ćwiczeń dziewczyna spada. Opiekun wzywa lekarza. Ten przekazuje mu, że Maricruz jest w ciąży i musi teraz leżeć, by nie stracić dziecka.

Serafina informuje Octavia, że Maricruz i jej siostra opuściła pensjonat. Chłopak pyta kobiety, czy wie, skąd Maricruz przyjechała. Serafina zdradza mu, że z Tamaulipas. Chce wiedzieć skąd nagłe zainteresowanie lokatora dziewczyną. Octavio wyjaśnia jej, że Maricruz jest jego żoną. Suárez dzwoni do Serafiny i uprzedza ją o pojawieniu się Maríi. Gdy kobieta pojawia się, Seraina podaje jej adres Alejandra. Octavio potwierdza Ricardowi, że dziewczyna, którą o mało nie potrącili była Maricruz. María daje Tobíasowi pudełko z dokumentami Maricruz i oferuje swoje usługi jako służąca. Maricruz wyjaśnia, że w szkatułce znajdują się dokumenty jej mamy, dziadka, jej ojca i Solity.

Octavio zauważa, że Lucía okłamała go, pisząc, że Maricruz jest na wsi. Dzwoni do szwagierki, żądając wyjaśnień. Alejandro prosi Maricruz, by opowiedziała mu o ojcu dziecka, którego oczekuje. Alejandro obiecuje Maricruz, że odnajdzie jej męża, by dziecko miało ojca. Octavio nazywa szwagierkę kłamczuchą i prosi o oddanie słuchawki Miguelowi. Kobieta odmawia. Kiedy Miguel jest bliski rozmowy z bratem, Lucía udaje omdlenie.

Odcinek 26

Tobías radzi Alejandro, by przejrzał dokumenty Maricruz i dowiedział się, z kim ma do czynienia. Mężczyzna odmawia. Maricruz wyznaje Alejandro, że nie zna tożsamości swojego ojca. Opowiada mu swoją historię. Octavio ma zamiar odnaleźć żonę i udzielić jej pomocy, jakiej potrzebuje. Alejandro zapewnia podopieczną, że nigdy jej nie opuści i prosi, by widziała w nim ojca.

Maricruz zaczyna pobierać lekcje dobrego zachowania. Carlota radzi Teobaldo, by odsunął się od Aracely. Tobías przegląda dokumenty Maricruz. Widząc zdjęcie Lupity, domyśla się, że dziewczyna jest córką Alejandra. Dziwi go tylko, że dziewczyna nazywa się Maricruz a nie María Alejandra. Octavio wyznaje Serafinie, że on jest winny cierpienia Maricruz, ale bardzo tego żałuje. Tobías nie wie, jak ma przekazać informację Alejandro, by nie spowodować zawału u niego.

Alejandro kupuje Maricruz i Solicie ubrania. Tobías przyznaje Maricruz, że stała się kimś ważnym w domu. Agent przesłuchuje Teobalda w sprawie morderstw na Isla Dorada. Maricruz wyznaje Tobíasowi, że pała chęcią zemsty na wszystkich, którzy ją skrzywdzili. Carlota i Raiza obawiają się, że klienci znikną, jeśli policji nie uda się znaleźć złodzieja. Tobías namawia Alejandra, by zanim znajdzie ojca Maricruz, najpierw odszukał jej męża. Justa informuje Maricruz, że Solita może być w ciąży.

Odcinek 27

Alejandro i Tobías są pod wrażeniem, widząc, jak Maricruz zmieniła się w tak krótkim czasie. Justa komentuje, że kobiety nie powinny zachodzić w ciąże, jeśli nie mają męża. Maricruz uświadamia jej, że jest mężatką, ale została oszukana. Elegancka Maricruz wychodzi z Alejandro do opery. Eduardo zachęca przyjaciela, by poszedł z nim do teatru. Octavio jest w szoku, widząc elegancką Maricruz. Dziewczyna udaje, że go nie zna i prosi, by nie chodził za nią. Octavio jest przekonany, że tajemnicza nieznajoma to Maricruz, ale Eduardo nie wierzy w taki zbieg okoliczności. Maricruz obmyśla plan zemsty na mężu.

Serafina rozmawia z Maricruz. Mówi dziewczynie, że Octavio przyznał się jej, że jest jej mężem. Aracely martwi się o Teobaldo. Octavio słyszy, że Serafina rozmawia z Maricruz. Prosi by, pozwoliła mu porozmawiać z żoną. Miguel mówi Lucíi, że Nacho Medina był jego wspólnikiem. Maricruz prosi Serafinę, by odłożyła słuchawkę. Raiza radzi Caroli, by kupiła kasyno. Teobaldo przelicza sporą sumę pieniędzy. Widzi go Tony i pyta, skąd ma taką sumę. Teobaldo mówi mu, że są to jego oszczędności. Alejandro przyznaje Maricruz, że przypomina mu jego córkę.

Miguel dostaje list od Octavia. Brat domaga się, by potwierdził mu, czy Maricruz nadal przebywa na wsi. Nie ukrywa, że nie wierzy szwagierce. Alejandro prosi Maricruz, by pozwoliła mu traktować się jak jego córka, dopóki nie odnajdzie tej prawdziwej. Dziewczyna zgadza się. Wyznaje mu, że ona z kolei nienawidzi swojego ojca za to, że porzucił ją i się nią nie interesował. Maricruz robi Alejadnro szarlotkę i mówi, że ona widzi w nim ojca.

Odcinek 28

Justa zawiadamia Maricruz, że Solita straciła przytomność. Radzi, by dziewczyna poinformowała o zajściu Alejandra. Eduardo nie może zapomnieć o Aracely. Postanawia walczyć o dziewczynę. Alejandro mówi Tobíasowi, że Maricruz będzie u niego mieszkała do czasu pojawienia się Maríi Alejandry. Lucía każe jednej z wieśniaczek napisać list do Octavia w imieniu Maricruz.

Lekarz wypytuje Maricruz o życie uczuciowe Solity. Mówi jej, że dziewczyna jest w ciąży w wyniku gwałtu. Maricruz prosi Solitę, by powiedziała jej, kto ją skrzywdził. Maricruz informuje Alejandra o tragedii Solity. Miguel jest w szoku, widząc bezwzględność żony. Alejandro nie chce, by Maricruz szukała pracy. Obiecuje jej, że zaopiekuje się nią i Solitą. Tobías prosi Maricruz, by obejrzała swoje dokumenty z pudełka. Komentuje, że być może znajdzie coś ciekawego na temat swojego ojca.

Octavio dostaje list od Miguela, w którym brat zapewnia ją, że Maricruz jest nadal na wsi. Maricruz odkrywa, że jest córką Alejandra. Dziewczyna cieszy się, że nie jest sama na tym świecie. Tony ostrzega Teobaldo, by uważał na Raizę, bo ta pragnie rozdzielić go z Aracely. Tobías opowiada Maricruz, że Alejandro nigdy nie ożenił się, bo zawsze kochał Lupitę. Mówi, że dopóki stan zdrowia mężczyzny nie poprawi się, nie mogą wyznać mu prawdy. Teobaldo prosi Carolę, by zwolniła Aracely. Maricruz wyznaje Solitcie, że Alejandro jest jej ojcem.

Odcinek 29

Carola zwalnia Aracely. Chce uniknąć kłopotów z urzędnikiem, który zauważył, że dziewczyna jest za młoda, by pracować w kasynie. Maricruz zleca Juście przygotowanie posiłku dla Alejandra. Kobieta obrusza się. Tobías radzi jej, by słuchała poleceń protegowanej szefa.

Raiza wmawia Aracely, że straciła pracę z powodu zakochanego w niej Teobaldo. Octavio zaczepia Maricruz w centrum handlowym. Dziewczyna przedstawia się jako María Alejandra. Alejandro radzi dziewczynie, by odnalazła ojca swojego dziecka i zmusiła go do wzięcia odpowiedzialności. Raiza radzi Aracely, by udawała przed Teobaldo, że o niczym nie wie i powoli oddalała się od niego. Alejandro ma kryzys zdrowotny. Tobías śpieszy mu z pomocą.

Aracely nie chce przyjąć od Teobaldo pieniędzy i obwinia go o utratę pracy. Alejandro wyznaje Maricruz, że czuje, że zbliża się jego czas. Teobaldo wykrzykuje Raizę, że chce upodobnić Aracely do siebie. Maricruz prosi Alejandra, by pozwolił jej zająć się sprawami kasyna. Eduardo radzi Octavio, by zainteresował się Raizą. Przyjaciel wyznaje mu, że kobieta nie podoba mu się. Tobías wspiera Maricruz i usiłuje przekonać szefa, by zaufał dziewczynie i powierzył jej sprawy kasyna.

Odcinek 30

Na lotnisku Maricruz ponownie natyka się na Octavia. Raiza planuje zemścić się na Teobaldo za jego przykre słowa. Planuje nastawić przeciwko niemu Aracely. Na Isla Dorada Teobaldo proponuje Maricruz wsparcie i pomoc w znalezieniu hotelu. Alejandro nie popiera, że dziewczyna pojechała na Isla Dorada. Raiza informuje Eduarda, że Aracely nie pracuje już w kasynie.

Maricruz poznaje historię Aracely. Jest zdania, że Teobaldo dobrze zrobił, że wyciągnął ją z pracy w kasynie. Teobaldo mierzy Maricruz miarą Raizy. Maricruz oznajmia zaskoczonej Caroli, że będzie pracować w kasynie i dbać o interesy Alejandra. Eduardo przyznaje się przyjacielowi, że zakochał się w Aracely. Octavio jest przekonany, że to jedynie zauroczenie.

Maricruz wyjaśnia Caroli i Raizie, że jest córką Alejandra. Russian jedzie do Alejandra, by przekazać mu wieści o jego córce. Tobías apeluje, by tego nie robił. Carola radzi Raizie, by zaprzyjaźniła się z Maricruz i poznała jej prawdziwe intencje. Alejandro wyznaje Tobíasowi, że jest pod wrażeniem siły i desperacji Maricruz. Octavio prosi Maríę Alejandrę o dowód, że nie jest Maricruz.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 263 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Królowa serc" odc. 73-84
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 73

Víctor przypomina sobie o nadajniku wmontowanym do zegarka Reiny. Wykorzystuje go do ustalenia jej miejsca pobytu. Zwołuje swoich ludzi i wyrusza na odsiecz. Asunción zwraca się do Estefaníi o pomoc dla Reiny. Kiedy słyszy odmowę, postanawia podzielić się kolejnym sekretem: ona i Reina mają wspólnego brata.

Nicolás zakrada się do miejsca, w którym przetrzymywana jest Reina i zabija wszystkich porywaczy. Clarita odkrywa, że tak naprawdę to Víctor chce ją wysłać do szkoły z internatem. Víctor strzela do Nicolasa, gdy ten próbuje uciec z Reiną. Następnie zabiera kobietę ze sobą, nie udzieliwszy pomocy rannemu. Jego zemsta na przyrodnim bracie dopełnia się, gdy z pomocą Cristiana zrzuca na niego winę za porwanie Reiny.

Patricio wydaje rozkaz śledzenia najbliższego przyjaciela Nicolasa. Víctor wmawia Reinie, że zawdzięcza mu życie. Clarita prosi matkę o wybaczenie. Lázaro i Greta odbywają szczerą rozmowę: on opowiada jej o wyścigach, a ona o zamiarze poddania się operacji, która może przywrócić jej władzę w nogach, i towarzyszącym jej ryzyku.

Odcinek 74

Minął miesiąc od porwania Reiny i Nicolás nie został odnaleziony. Smith nie przestaje go szukać. Víctor ma dość czekania i grozi Cristianowi. López informuje Estefaníę, że na Nicolasie nie ciąży żadne oskarżenie. Víctor rozkazuje Isidro zabić Cristiana. Jackie i Smith sprzeczają się z powodu zazdrości o Patricio. Greta nie słucha błagań jej bliskich i jest zdecydowana na operację.

Lekarz zawiadamia Víctora, że pacjentka będzie musiała uzbroić się w cierpliwość, albowiem spodziewa się dziecka. Víctor ignoruje ciążę córki i nalega, żeby chirurg czym prędzej ją zoperował. Lázaro prosi lekarza o pozwolenie na wgląd do wyników badań Grety. Víctor umawia się z prostytutką w swoim mieszkaniu. Estefanía przerywa im zabawę i żąda zwrotu czerwonego diamentu. Reina odbiera dziwny telefon.

Odcinek 75

Prostytutka przyznaje się do sprzedaży diamentu. Víctor natychmiast się jej pozbywa. Connie ostrzega Isidro, że jeśli Cristiana spotka coś niedobrego, osobiście zadba o to, żeby trafił do więzienia. Reina zostaje umówiona na spotkanie w centrum dowodzenia agencji – znaleziono ciało mężczyzny, który był bratem ojca Reiny i prawą ręką jednego z dilerów broni.

Lázaro podejrzewa, że coś jest nie tak z operacją Grety. Prosi Jacky, żeby pomogła mu wydobyć informacje od lekarza. Víctor i Estefanía idą do sklepu jubilerskiego, w którym prostytutka sprzedała czerwony diament. Nie przypuszczają, że zostali wciągnięci w pułapkę zastawioną przez Nicolasa. Oboje zostają uwięzieniu w środku. Reina wyznaje Smith i Patricio, że ona i Estefanía mają wspólnego brata.

Víctor i Estefanía wydostają się z zasadzki. Mężczyzna podejrzewa, że jej organizatorem jest Nicolás. Tymczasem Nicolás dochodzi do wniosku, że Víctor jest zabójcą, który przy pomocy bransoletki zostawia na szyi swoich ofiar odcisk w kształcie diamentu. Isidro wydaje rozkaz zabicia Cristiana. Tuż przed operacją Jackie odkrywa, że Greta spodziewa się dziecka.

Odcinek 76

Cristian jest śledzony przez ludzi Isidro. Patricio przesłuchuje Asunción. Kobieta mówi mu, że Rodolfo Ortiz miał jej wyjawić, gdzie odnajdzie swojego syna – brata Estefaníi i Reiny. Lekarz informuje rodzinę Grety, że operacja zakończyła się sukcesem. Później, na osobności, mówi Víctorowi, że ciąża pacjentki nie została zagrożona. Smith i Patricio aresztują Víctora pod zarzutem dokonania zabójstwa. Estefanía słyszy jak Jackie oznajmia Lázaro, że wkrótce zostanie ojcem.

Aunción wyjawia Reinie, że Delfina jest córką Rodolfo Ortiza. Cristian ma wypadek, ale wychodzi z niego cało. Jest przekonany, że ktoś celowo próbował go zabić i domyśla się, że to sprawka Isidro. Isidro błaga Reinę, żeby nie dopuściła do ślubu Connie. Smith i Patricio przesłuchują Víctora. Tymczasem Nicolás zabiera Reinę do swojej kryjówki, żeby mogli pobyć przez chwilę sam na sam. Isidro próbuje wślizgnąć się do łóżka Connie. Spotyka go niespodzianka, gdy zastaje w nim Cristiana. Víctor przypomina sobie jak Estefanía ostrzegała go przez telefon, że trafi za kratki, jeśli nie zwróci jej korony.

Cristian i Isidro znajdują w mieszkaniu Connie czerwony diament, który ta przechowywała dla Reiny. Estefanía jedzie do rezydencji Rosasów w poszukiwaniu Reiny. Asunción wykorzystuje okazję, żeby z nią porozmawiać. Estefanía przyznaje, że zna miejsce pobytu swojego brata, ale nie wyjawi go, bo on nie chce jej znać. Patricio wyznaje Smith, że kocha ją do szaleństwa.

Odcinek 77

Patricio wyznaje Smith, że nie może mieć dzieci. Greta budzi się ze śpiączki i Lázaro przekazuje jej radosną nowinę – zostaną rodzicami. Connie zostaje zaatakowana w nocy i okradziona z czerwonego diamentu. Złodziejem okazuje się Cristian. Yolanda odkrywa, że Juan José i Susana spędzili ze sobą noc. Okazuje się, że bransoletka, którą miał na sobie Víctor w momencie aresztowania nie była tą, której używa przy zabijaniu.

Jackie podejrzewa, że ktoś z agencji pomaga mu od środka. Podczas przesłuchania Víctor usiłuje jej wmówić, że to Smith. Reina odkrywa, że Nicolás ma w swojej kryjówce pogląd z kamer zainstalowanych w rezydencji Rosasów. Zostaje wyjawiona tożsamość brata Estefaníi i Reiny. Jest nim Patricio Picasso. Patricio czyni wyrzuty Estefaníi, że pomogła Víctorowi, ale ona wszystkiego się wypiera. Przypomina jej, że zawarli pakt o tym, że wspólnie wtrącą Víctora za kratki, żeby zapłacił za wyrządzone zło. Reina zwraca się z pretensjami do Nicolasa o to, że ją szpieguje. On wyjaśnia, że robi to, żeby ją chronić. Patricio mówi Estefaníi, że Nicolás nigdy się od nich nie uwolni.

Isidro zapewnia Connie, że nie ukradł czerwonego diamentu i zrzuca winę na Cristiana. Nicolás odkrywa nadajnik podłożony przez Víctora w zegarku Reiny. Susana zjawia się niespodziewanie w kryjówce Nicolasa. Wyjaśnia jemu i Reinie, że Rodolfo Ortiz wręczył jej przed śmiercią klucze do tego miejsca. Smith mówi Patricio, że Víctor usiłuje zrobić z niej swojego wspólnika. Wkrótce także dla Estefaníi kryjówka Nicolasa przestaje być tajemnicą.

Odcinek 78

Víctor zeznaje Patricio, że Smith jest jego wspólniczką i wykradła ładunek z diamentami jego ojca. Po przesłuchaniu mężczyzna wychodzi na wolność. Wraca do domu i przerywa Lázaro i Susanie świętowanie z powodu ciąży Grety. Estefanía wchodzi do kryjówki Nicolasa.

Víctor nalega, żeby Asunción powiedziała mu, gdzie jest Reina. Ludzie z agencji dowodzą, że Víctor otrzymał wiadomość z telefonu, który jest w mieszkaniu Smith. Estefanía konfrontuje Nicolasa i nazywa go szpiegiem. Żeby ratować własne życie Reina wmawia Borisowi, że tak naprawdę nigdy nie straciła pamięci oraz że jest w posiadaniu dowodów, które mogą pomóc w ucięciu Vícora.

Cristian próbuje przekonać Víctora, że Isidro wykradł czerwony diament, który ukrywała Connie. Estefanía informuje Nicolasa o ciąży Grety. Nicolás dowiaduje się także, że to Boris porwał Reinę, która okazała się szpiegiem wynajętym przez agencję, żeby pogrążyć Octavio de Rosasa, a co najważniejsze, nigdy nie straciła pamięci.

Odcinek 79

Boris zabiera Nicolasa w miejsce, w którym ukrył Reinę, żeby przekonał ją do wydania dowodów, które rzekomo posiada. Lázaro dowiaduje się od lekarza, że ciąża Grety jest zagrożona, tak samo jak życie jego ukochanej. Isidro zapewnia Víctora, że to Cristian wykradł czerwony diament z pokoju Connie. Víctor mu wierzy. Patricio potwierdza Nicolasowi, że Reina współpracuje z agencją.

Jackie przegląda kartotekę Grety i odkrywa przyczynę jej złego stanu. Natychmiast zwraca się z pretensjami do Víctora. Víctor błaga lekarza, żeby ratował życie jego córki bez względu na wszystko. Greta uprzedza ojca, że nigdy nie wybaczy mu tego, że wystawił na ryzyko życie jej nienarodzonego dziecka, zgadzając się na wcześniejszą operację. Nicolás podejrzewa, że Reina okłamała Borisa i niczego nie pamięta. Reina mówi mu, że przed wypadkiem udało jej się zebrać dowody obciążające Octavio i Víctora, lecz nie wie, o się z nimi stało.

Stan zdrowia Grety szybko się pogarsza. Patricio wierzy w niewinność Smith. Reina opowiada Víctorowi o porywaczu i jego żądaniach. Podejrzewa, że on okradł ją z dokumentów, które mogłaby wykorzystać przeciwko niemu. Wkrótce wątpliwości Reiny rozwiewają się. Greta prosi ją o spotkanie i wyznaje, że ukradła jej dowody kompromitujące Víctora i Octavio.

Odcinek 80

Víctor pyta Estefaníę, dlaczego próbuje zaszkodzić Smith. Boris uprzedza Nicolasa, że z rozkazu agencji, Reina musi umrzeć, nawet jeśli wyda im zebrane dowody. Greta zapada w głęboką śpiączkę. Víctor okłamuje wszystkich i mówi, że jego córka poroniła. Później szantażuje lekarza, żeby ukrył przed wszystkim prawdę o ciąży Grety. Lázaro wypomina Víctorowi, że zgodził się na operację.

Lekarz uprzedza Estefaníę, że Greta może już nigdy nie odzyskać przytomności. Nicolás prosi Smith, żeby pomogła mu w zdobyciu dowodów, które obciążą Octavio i Víctora de Rosasów. Lázaro błaga Gretę, żeby się nie poddawała i walczyła o swoje życie. Patricio ostrzega Nicolasa, by nie ufał ślepo Smith, bo według wszystkie przesłani wskazują na to, że rzeczywiście jest wspólniczką Víctora de Rosasa.

Zostaje znalezione ciało prostytutki, która była w posiadaniu czerwonego diamentu. Na jej ciele jest znamię w kształcie diamentu pozostawione przez zabójcę. Reina mówi Víctorowi, że Greta przejęła dowody, których użyje przeciwko niemu. Nicolás wręcza Patricio diament odebrany z rąk prostytutki. Lekarz zostaje porwany przez Lópeza. Patricio przekazuje Reinie dowody zgromadzone przez Nicolasa. Boris odkrywa, że Nicolás jest szpiegiem i chce go zabić.

Odcinek 81

Estefanía rozkazuje Lópezowi zabić lekarza, który przeprowadził operację jej córki. Nicolás próbuje negocjować z Borisem; chce mu zaoferować swoją pomoc, lecz ten jej nie przyjmuje. Isidro porywa Connie, żeby nie dopuścić do jej ślubu z Cristianem. Cristian prosi Víctora o pomoc w odnalezieniu panny młodej.

Estefanía zapewnia Patricio, że już nigdy nikt ich nie rozdzieli. Jackie prosi Smith, żeby pomogła Patricio. Víctor próbuje zabić Reinę, lecz Nicolás ratuje jej życie i strzela do de Rosasa. Patricio domyśla się, że Estefanía jako jedyna mogła zaszkodzić Smith. Nicolás dowiaduje się od Reiny, że to Greta przywłaszczyła sobie dowody, których szukają.

Cristian informuje Víctora, że lekarz, który operował Gretę popełnił samobójstwo. Smith czyni wyrzuty Patricio, że chroni Estefaníę. Nicolás prosi Jackie, żeby pomogła mu w zrobieniu testu na ojcostwo. Chce się przekonać, czy Clara jest jego córką.

Odcinek 82

Jackie mówi Nicolasowi o samobójstwie lekarza, który operował Gretę. Smith podejrzewa, że Patricio i Estefaníę coś ze sobą łączy. Susana próbuje odebrać sobie życie. Estefanía prosi ją, żeby nie zostawiała jej samej z problemami. Reina wyznaje Nicolasowi, że Clara jest jego córką. Wyjaśnia, że bała się powiedzieć mu o tym wcześniej, bo Víctor ją szantażował. Nicolás prosi ukochaną, żeby nikomu nie ufała.

Cristian i Isidro grożą sobie śmiercią. Smith wypytuje Estefaníę o jej relacje z Patricio. Nicolás uprzedza Borisa, że nie pozwoli mu zabić Reiny. Asunción wyjawia Reinie, że jej ojciec pracował dla bardzo wpływowego człowieka. Patricio wyznaje Estefaníi, że zakochał się w Smith. Lázaro ostrzega Nicolasa, by na siebie uważał.

Odcinek 83

Nicolás pyta Smith, czy wiedziała, że Clara jest jego córką. Kiedy słyszy pozytywną odpowiedź, wpada w złość i czyni jej wyrzuty. Susana prosi Gretę o wybaczenie za wszystko, co powinna była dla niej zrobić, lecz nie zrobiła. Cristián wyznaje Reinie, że jest do szaleństwa zakochany w Connie.

Nicolás i Estefanía jadą razem do rezydencji Víctora. Gospodarze domu witają ich z niedowierzaniem. Cristián nakrywa Connie i Isidro razem. Nicolás otrzymuje wyniki badań DNA i mówi o nich Reine. Okazuje się, że ani on, ani Víctor nie są jej rodzicami. Víctor porywa Clarę, żeby manipulować Nicolasem. Estefanía niepokoi się o męża, gdy ten nie przychodzi do sypialni. Postanawia poszukiwać go w pokoju Reiny.

Isidro zostaje zatrzymany pod zarzutem kradzieży czerwonego diamentu. Greta widzi jak Cristián wyjmuje ów kamień z rzeczy Isidro. Oskarżony wyjaśnia Connie, że został wrobiony i prosi, aby mu uwierzyła. Víctor zleca swoim ludziom pobić Nicolasa. Żeby dokuczyć żonie, zaprasza ją, żeby obejrzała z nim, jak Nicolás zostaje torturowany.

Odcinek 84

Reina błaga Víctora o litość dla Nicolasa. Jest gotowa zrobić wszystko, jeśli daruje mu życie. Jackie prosi Lázaro o pomoc w odnalezieniu Nicolasa. Obawia się, że Víctor spróbuje go zabić. Wysyła także wiadomość do Patricio. Smith dowiaduje się, że Isidro został aresztowany przez policję za kradzież czerwonego diamentu. Lázaro i Jackie przybywają na ratunek Nicolasowi.

Reina wypomina Víctorowi, że zawrócił jej w głowie tylko dlatego, że szukał zemsty. Connie prosi Víctora o pomoc dla Isidro. Patricio obiecuje Isidro, że wyciągnie go z więzienia, jeśli w zamian wyda swojego szefa. Nicolás mówi Smith, że Clara nie jest jego córką. Nie płynie w niej również krew Víctora.

Víctor mówi Cristianowi, że już mu nie ufa. Patricio oznajmia Estefaníi, że spełnił jej prośbę i podmienił wyniki badań DNA Nicolasa. Víctor uświadamia Nicolasa, że zawdzięcza życie Reinie. Smith podejrzewa Jackie o sfałszowanie wyników badań DNA. Reina wypytuje Víctora o prawdziwego ojca Clary. Boris radzi Nicolasowi, żeby odsunął się od Reiny. Víctor odkrywa, że ktoś czyha na życie jego żony. Estefanía mówi Javierowi, że Víctor nie może go zabić, nawet jeśli bardzo tego pragnie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 204 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 157-168
Streszczenia odcinków


Odcinek 157

Tristán wyrusza na poszukiwanie Pepy pomimo sprzeciwu matki. Znajduje ją na wpół przytomną obok urwiska i bez namysłu zabiera do swojego domu, gdzie czeka już Gregoria. Pani doktor zaleca podawanie kropelek, które uspokoją umysł akuszerki. Uprzedza, by uważano z ilością, albowiem nadmiar lekarstwa może wywołać niepożądane efekty. Francisca postanawia wykorzystać okazję i zaszkodzić Pepie, aplikując jej znacznie większą dawkę leku.

Sebastián przybywa na czas, żeby przekonać Eulalio o tym, jak wielką krzywdę wyrządzi Emilii, gdy powie jej prawdę. Mężczyzna obiecuje dochować sekretu przynajmniej przez jakiś czas.

Pedro organizuje referendum. Chce się przekonać, czy mieszkańcy miasteczka popierają jego pomysł odrestaurowania placu, by przy okazji postawić na nim swój pomnik. Jego marzenia legną w gruzach, gdy wynik okaże się negatywny.

Dolores opowiada Ramiro o tym, jak Severiano przyprawia rogi Emilii. Juan zostaje aresztowany za bójkę w miasteczku Puebla.

Odcinek 158

Plan Franciski zaczyna przynosić rezultaty – po przebudzeniu się Pepa ma halucynacje, w których słyszy głos Martína. Kobieta postanawia dalej podawać akuszerce zwiększoną dawkę leku, aż ta całkowicie postrada zmysły.

Rosario prosi Franciscę, żeby pomogła jej w uwolnieniu syna. Soledad zgłasza sprzeciw. Uważa, że pobyt w więzieniu wyjdzie Juanowi na dobre. Tymczasem ktoś wpłaca kaucję za wolność chłopaka i zwraca mu wolność. Juan myśli, że to zasługa księdza Anselmo.

Alfonso prosi Hipólito, żeby wyręczył go z niezręcznego obowiązku i powiedział Emilii o niewierności Severiano. Po rozmowie z Hipólito Emilia czuje się w rozsypce. Severiano natychmiast przystępuje do błagania o przebaczenie i wszystko wskazuje na to, że nie będzie musiał długo się kajać.

Rodzina Montenegro przyjmuje w swoim domu Olmo Mesíę. Podczas wizyty Pepa schodzi do salonu w samej koszuli. Jest w trakcie kolejnej halucynacji.

Odcinek 159

Pepa myśli, że ktoś w Casonie próbuje wpędzić ją w chorobę i chce stamtąd odejść, lecz Francisca jej nie pozwala. Mówi, że wpierw powinna skonsultować swoją decyzję z Tristanem. Tak naprawdę chce ją zatrzymać na dłużej, żeby dalej podtruwać kropelkami. Gregoria zaczyna się obawiać, że szaleństwo akuszerki może się nasilać i wkrótce stanie się niebezpieczna dla otoczenia. Francisca wykorzystuje sytuację i proponuje synowi, żeby umieścił Pepę w zakładzie dla psychicznie chorych. Pepa tymczasem kontaktuje się z Emilią i błaga, żeby pomogła jej w opuszczeniu Casony.

Severiano i Juan wracają razem z fiesty i zaprzyjaźniają się. Tymczasem Alfonso próbuje otworzyć oczy Emilii na to, kim faktycznie jest Severiano. Nie przychodzi mu to z łatwością, albowiem Emilia zacięcie broni swojego narzeczonego.

Ksiądz Anselmo przysięga, że to nie on wpłacił kaucję za wolność Juana. Okazuje się, że zrobiła to Soledad, która wymknęła się z domu, opuszczając w ten sposób wizytę Olmo Mesíi we własnym domu. Hipólito prosi Marianę, żeby została jego żoną. Chłopak myśli, że wkrótce nastąpi koniec świata.

Odcinek 160

Emilia zabiera przyjaciółkę z Casony. Pepa jest przekonana, że lekarstwo zapisane przez Gregorię wpływało negatywnie na jej zdrowie. Kiedy dzieli się z Tristanem swoimi podejrzeniami, on staje po stronie pani doktor. Pepa prosi ukochanego, by pozwolił jej pobyć przez jakiś czas samej. Musi pozbierać siły i odnaleźć swoją drogę.

Raimundo próbuje pomóc Pepie pogodzić się ze śmiercią syna. W tym celu opowiada jej o tym, jak poradził sobie po śmierci swojej żony. Komuś zależy jednak, żeby akuszerka nie zapomniała zbyt prędko o bólu po stracie syna. Na placu w miasteczku pojawia się podejrzana kobieta, która opowiada jej o Martínie.

Severiano przysięga Emilii, że ją kocha i żeby udowodnić jej swoją miłość, chce się z nią kochać. Emilia protestuje. Odda mu się dopiero po ślubie. Severiano obiecuje, że będzie na nią czekał. Sebastián dowiaduje się, gdzie zatrzymał się Eulalio. Pragnie złożyć mu wizytę, żeby przekonać go do odstąpienia od zamiaru wyjawienia prawdy Emilii. Tymczasem on wyrusza w przeciwną stronę i wpada do gospody, żeby porozmawiać z jego siostrą. Emilia jest zaintrygowana tym, co ma jej do powiedzenia.

Soledad zamierza zaaranżować spotkanie z Mesíą, które ma wyglądać na przypadkowe. Jest przekonana, że swoją urodą szybko zwróci na siebie jego uwagę. Juan wykrada oszczędności matki na czarną godzinę, żeby zastawić je w grze w karty.

Odcinek 161

Pepa nie wierzy w ani jedno słowo Matilde. Uważa, że kobieta próbuje z niej zadrwić i robi to w najpodlejszy ze sposobów. Coś jednak nie pozwala jej zapomnieć o opowieściach nieznajomej. Do tego zaczyna jej doskwierać samotność, a przyjaźń Tristana i Gregorii potęguje jej smutek.

Szczęśliwa passa nie opuszcza Juana podczas pierwszej gry w karty. Ramiro próbuje powstrzymać brata przed kolejną ryzykowną grą, ale on lekceważy jego przestrogi. Hipólito zamierza zbudować arkę, która ocali go przed przepowiednią o zbliżającym się potopie.

Raimundo wyznaje Emilii, że Eulalio nie skłamał, gdy powiedział jej, że nie łączą ich więzi krwi. Dziewczyna prosi o czas na pogodzenie się z tą informacją. Odnajduje pocieszenie w ramionach Severiano, który wykorzystuje okazję i zaciąga ją do łóżka.

Soledad otrzymuje bukiet kwiatów od Olmo. Jak dotąd wszystko przebiega zgodnie z jej planem. Matilde zostaje zaproszona przez Franciscę do jej domu. W trakcie pogawędki pojawia się temat Pepy.

Odcinek 162

Nie ma już wątpliwości, że Francisca wynajęła Matilde, żeby doprowadzić Pepę do obłędu. Pani Montenegro jest gotowa na wszystko, byle pozbyć się akuszerki. Matilde próbuje zdobyć zaufanie Pepy przy pomocy faktów, które tylko ona i Martín mogliby znać.

Emilia wyznaje Pepie, że oddała się Severiano, lecz nie jest z tego powodu zadowolona. Wkrótce Alfonso także dowiaduje się, że jego ukochana spędziła noc z narzeczonym. Eulalio opowiada Emilii o swojej rodzinie. Raimundo obawia się, że straci córkę.

Soledad umawia się ponownie z Olmo. Francisca uważa, że powinna działać rozważnie i dyskretnie. Pepa i Gregoria sprzeczają się. Kiedy Tristán próbuje je interweniować, Pepa ma do niego żal, że nie stanął po jej stronie. Sebastián sugeruje Tristanowi, że oświadczyny mogłyby uspokoić zazdrość akuszerki. Pepa szuka Matilde. Jest gotowa spełnić każdą jej prośbę, jeśli w zamian pomoże jej odnaleźć syna.

Odcinek 163

Matilde wyciąga od Pepy kameę, którą dostała w prezencie od Flory. Oszustka udaje, że kontaktuje się z Martínem i zapewnia akuszerkę, że chłopiec żyje. Później wręcza jej silny lek halucynogenny, który pomoże poczuć bliskość z synem.

Tristán postanawia iść za radą Sebastiana i oświadczyć się Pepie. Zwraca się do siostry z prośbą o pomoc przy wyborze pierścionka zaręczynowego. Francisca szuka w Gregorii sojuszniczki przeciwko Pepie – ich wspólnego wroga.

Emilia ma problemy z traktowaniem Raimundo jak ojca, którym dotąd dla niej był. Severiano nie pomaga jej i odwraca się, gdy tylko widzi, że jest smutna. W poszukiwaniu rozrywki udaje się do domu publicznego. Tam spotyka Alfonso, przed którym chełpi się swoją jurnością. Ten policzkuje go na oczach wszystkich. Tristán wybiera się do gospody z zamiarem oświadczenia się Pepie…

Odcinek 164

Pepa traci kontrolę nad sobą po zażyciu środków od Matilde. Tristán znajduje ją leżącą na podłodze. Czeka, aż dojdzie do siebie, po czym zasypuje ją lawiną pretensji. Wytyka jej, że celowo zadaje sobie ból, a do tego przestała dbać o pacjentów, którzy wolą zwrócić się po pomoc do Gregorii. Akuszerka odpowiada, że nie chce już leczyć i rozważa odejście z Puente Viejo.

Severiano opowiada Emilii o tym, jak potraktował go Alfonso. Dziewczyna nie rozumie, dlaczego jej najlepszy przyjaciel postąpił tak niegodziwie. Severiano zakazuje narzeczonej zbliżać się do niego. I nie robi tego z troski o nią, lecz dla samego siebie – Alfonso mógłby przecież zdradzić jej, że sypia z prostytutkami.

Ksiądz Anselmo udziela reprymendy Hipólito za rozpowiadanie wierutnych historii o apokalipsie. Raimundo jest uradowany, gdy Emilia oznajmia mu, że go nie zostawi i czuje się członkiem rodziny Ulloa. Juan jest już znudzony graniem w karty z tymi samymi przeciwnikami. Szuka większej adrenaliny.

Sebastián odkrywa plany Olmo. Okazuje się, że mężczyzna wykupił wszystkie ziemie dookoła. Udało mu się przeciągnąć na swoją stronę także Mauricio, który rozważa odejście od rodziny Montenegro, żeby służyć przybyszowi.

Odcinek 165

Pepa namawia Matilde, żeby spróbowała odszukać Martína. Kobieta prosi o przyniesienie kurtki chłopca splamionej jego krwią. W tym celu akuszerka musi zakraść się do Casony. Rosario zauważa ją i informuje Tristana.

Raimundo opowiada Emilii prawdę o tym, jak do niego trafiła: był pijany, gdy doprowadził do wypadku, z którego jedynie ona uszła z życiem. Sebastián odkrywa, że Olmo celowo nie zrywa owoców z drzew, mimo iż te zaczynają już gnić, żeby tylko im ich nie sprzedać.

Severiano i Juan przekonują Pardo, żeby pozwolił im wziąć udział w wieczornej grze. Jeśli wygrają, on zabierze ich do siebie na wielką grę, a przy okazji pokaże im, gdzie mają się udać na wypadek przegranej. Pepa po raz pierwszy okłamuje Emilię, gdy ta wypytuje ją o Matilde. Matilde odprawia rytuał i odkrywa coś przerażającego…

Odcinek 166

Matilde ucieka z miejsca rytuału, zostawiając Pepę samą. Emilia próbuje przetłumaczyć przyjaciółce, że słuchanie absurdów Matilde w niczym jej nie pomoże, ale ona uważa inaczej. Rosario wspomina Tristanowi o dziwnym zachowaniu akuszerki. Mężczyzna obawia się, że Pepa nigdy nie pogodzi się ze śmiercią Martína.

Hipólito obiecuje, że zostanie księdzem, jeśli jego przepowiednia o końcu świata się nie sprawdzi. Zaczyna już przymierzać sutannę…

Tristán prosi siostrę, żeby przestała spotykać się z Olmo, lecz Francisca zgłasza sprzeciw. Uważa, że najlepszym sposobem na wygranie wojny z wrogiem to nie odstępować go na krok. Soledad prosi matkę o całkowitą swobodę w pracy. Matilde wmawia Pepie, że jej syn bardzo cierpi.

Odcinek 167

Matilde żąda od akuszerki wysoką zapłatę za swoje usługi. Olmo posługuje się Pepą do rozniesienia w miasteczku plotki o tym, że płaci więcej niż rodzina Montenegro. Zamierza w ten sposób zyskać pracowników dotąd wiernie służących Francisce. Tristán myśli, że Pepa go zdradziła i chce z nią o tym pomówić. Ich rozmowa kończy się kłótnią.

Olmo nie kryje swojego zainteresowania Soledad. Dziewczyna obraca to na swoją korzyść, żeby kontynuować plan. Mauricio rozpoczyna pracę dla rodziny Mesía i poznaje Águedę. Odkrywa, że to ona jest prawdziwą panią i wydaje rozkazy Olmo.

Juan i Severiano przygotowują się na wielką grę. Żeby dobrze się zaprezentować, nabywają eleganckie odpowiednie stroje i dbają o maniery. Olmo składa Sebastianowi propozycję pracy, ale on nie okazuje zainteresowania. Pepa i Tristán ponownie się kłócą. Akuszerka traci cierpliwość i zrywa z ukochanym.

Odcinek 168

Tristán powoli przyjmuje do wiadomości, że on i Pepa nigdy nie będą razem. Akuszerka zmieniła się nie do poznania. Uważa, że nic ich już nie łączy i ignoruje nawet przyjacielskie porady Emilii.

Ksiądz Anselmo wysyła Hipólito na degustację wina do mszy. Chłopak upija się. Emilia dostrzega coś niepokojącego w zachowaniu Severiano, co wytrąca ją z równowagi. Raimundo próbuje jej pomóc, lecz ona traktuje go oschle. Woli wyżalić się w rękaw Alfonso. Ten postanawia wykorzystać moment i powiedzieć dziewczynie prawdę o Severiano. Emilia nie chce mu uwierzyć. Oskarża go, że próbuje zbrukać jej miłość.

Matilde zaczyna obawiać się o zdrowie Pepy. Akuszerka coraz częściej zagląda do niej z prośbą o pomoc jakby naprawdę traciła zmysły. Francisca nie kryje zadowolenia z takiego obrotu sprawy i naciska na Matilde, żeby wykończyła Pepę. Matilde ma wątpliwości. Nie chce dopuścić do najgorszego…

Sebastián konsultuje z ojcem propozycję pracy dla Olmo. Rodzina Montenegro już od jakiegoś czasu przestała zaprzątać sobie głowy przetwórnią, z powodu innych zmartwień, i nie może liczyć na wsparcie, jakiego oczekiwał. Do tego oferta Olmo jest zbyt kusząca, by z niej nie skorzystać. Soledad i Olmo wyznają sobie, że nie są dla siebie obojętni. Pepa okrada Tristana, żeby zdobyć pieniądze dla Matilde. Tristán przyłapuje ją na gorącym uczynku.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 174 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Natalia Oreiro "Me Muero De Amor" po rosyjsku
Teledyski


Dziś na piosenkę dnia wybrałam utwór Natalii Oreiro „Me Muero De Amor” w rosyjskiej wersji. Zachęcam do obejrzenia niesamowitego teledysku w którym wystapił razem z Natalią sam Facudno Arana.
Dodał:  Wiola dnia 08 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 134 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Maricruz przechodzi metamorfozę i odkrywa, że jest córką Alejandra
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 25-29 w TV4 od wtorek, 7.04.2015, do piątku, 10.04.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? "Dzikie serce" odcinki 25-29 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 25 - wtorek, 7.04.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz przyjmuje propozycję zamieszkania w domu Alejandra razem z Solitą. Prosi Serafinę, by nie zdradzała nikomu jej nowego miejsca pobytu. Podczas nauki poruszania się z gracją Maricruz spada ze schodów. Zaniepokojony Alejandro wzywa lekarza. Ten mówi dziewczynie, że jest w ciąży. Musi leżeć, by nie stracić dziecka. Octavio wypytuje Serafinę o Maricruz i przyznaje, że jest ona jego żoną. Kobieta podaje mu adres Alejandra. Octavio robi wyrzuty Lucii, że go okłamała.

"Dzikie serce" odcinek 26 - środa, 8.04.2015, o godz. 17 w TV4

Tobias radzi Alejandrowi, by przyjrzał się dokumentom Maricruz i dowiedział się o niej czegoś więcej. Mężczyzna nie zamierza tego robić. Tobias sam przegląda papiery dziewczyny. Znajduje w nich zdjęcie Lupity i domyśla się prawdy. Maricruz opowiada Alejandrowi historię swojego życia. Tymczasem Octavio wciąż próbuje odnaleźć żonę. Wyznaje Serafinie, że jest winny cierpienia Maricruz, ale bardzo tego żałuje. Justa informuje Maricruz, że Solita może być w ciąży.

"Dzikie serce" odcinek 27 - czwartek, 9.04.2015, o godz. 17 w TV4

Elegancka Maricruz wychodzi z Alejandrem do opery. On i Tobías są pod wrażeniem jej przemiany. W operze spotykają Octavia. Widok Maricruz jest dla niego prawdziwym szokiem. Dziewczyna obmyśla plan zemsty na mężu. Alejandro prosi Maricruz, by mógł traktować ją jak córkę. Dziewczyna zgadza się. Wyznaje mu, że ona nienawidzi swojego ojca za to, że ją porzucił i nigdy się nią nie interesował.

"Dzikie serce" odcinek 28 - piątek, 10.04.2015, o godz. 17 w TV4

Lucia każe jednej z wieśniaczek napisać w imieniu Maricruz list do Octavia. Miguel zapewnia brata, że jego żona nadal mieszka w wiosce. Lekarz jest przekonany, że Solita jest w ciąży, gdyż padła ofiarą gwałtu. Maricruz prosi dziewczynę, by zdradziła jej, kto ją skrzywdził. Alejandro nie chce, by Maricruz szukała pracy. Obiecuje jej, że zaopiekuje się nią i Solitą. Tobias radzi dziewczynie, by dobrze przyjrzała się dokumentom, które ma w swoim pudełku. Dzięki temu Maricruz odkrywa, że jest córką Alejandra.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 111 Czytań · Drukuj
 
Strona 1 z 450 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Telenowele "Niewinna intryga" to Twoim zdaniem:

Hit

Kit

Nie mam zdania

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
10.04.2015
Piękny ten teledysk Natalii smiley

Wiola
31.03.2015
Ja także

Beata
30.03.2015
CZEKAM NA NIA Z NIECIERPLIWOSCIA

Wiola
30.03.2015
Lo imperdonable świetnie się zapowiada. Ciekawa para protagonistów, również Grettel w roli czarnego charteru to strzał w 10 smiley

Beata
09.03.2015
wielkie dzięki, bardzo się ciesze bo wkręciłam się w ten sekret totalniesmiley

dolores
09.03.2015
Na pewno będziesz mogła oglądać bo wszystkie odcinki są dodawane na bieżąco około godziny 21.

dolores
09.03.2015
Beata nie ma za co.

Beata
08.03.2015
ojej dzięki, jest nadzieja ze będę mogła oglądać te odcinki których nie mogę w tv

dolores
08.03.2015
Beata są na anyfiles.

Beata
07.03.2015
wiecie tam miało byćsmiley

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

10,495,205 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie