Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 865
Najnowszy Użytkownik: WilliamClupe
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Ranking najładniejsz...
Kochamm
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [16]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
Odwiedź blog Anais Roue
553698_248249285318266_313458746_n.jpg
 
"Brzydula": Minęło 17 lat
Telenowele


Aż trudno uwierzyć, że minęło już 17 lat, od kiedy świat poznał brzydką Betty. Z tej okazji aktorzy zorganizowali spotkanie.

Betty (Ana María Orozco) jest inteligentna, ale wyjątkowo nieatrakcyjna.

Kobieta rozpoczyna pracę w domu mody EcoModa i zakochuje w jednym z właścicieli, Armandzie (Jorge Enrique Abello).

Gdy firma zaczyna mieć kłopoty finansowe, mężczyzna zaczyna udawać, że odwzajemnia uczucia Betty, ponieważ potrzebuje jej pomocy.

Sytuacja komplikuje się, kiedy Armando odkrywa, że brzydula stała się mu bliższa, niż narzeczona Marcela (Natalia Ramírez).

Hit nad hity


W 2010 roku "Brzydula" trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa jako największy sukces w historii telenowel na całym świecie. I nic w tym dziwnego, ponieważ nie tylko sprzedano ją do ponad 180 krajów, ale również powstało 28 remaków serialu!

Swoje własne wersje nakręciły m.in. Polska, USA, Niemcy, Rosja, Chiny, Wietnam, Indie, Izrael czy Belgia. W Meksyku konkurencyjne stacje Azteka i Televisa wypuściły aż dwa remaki - "Miłość inna niż mówią" i "La fea más bella". Na Cartoon Network emitowano animowaną "Brzydulę" dla dzieci - "Betty Toons". Natomiast w Kolumbii powstała wersja dla młodzieży "Betty, la feita", gdzie grała część obsady oryginalnej "Brzyduli".

Koniec ze ślicznotkami

Co sprawiło, że "Brzydula" stała się takim fenomenem? Na pewno zerwanie ze schematem, według którego główna bohaterka telenoweli powinna być piękna. Fernando Gaitán obserwował w wytwórni, jak niezbyt
atrakcyjne pracownice biurowe przyglądają się zza biurek pięknym aktorkom i wtedy wpadł na pomysł, by spróbować spojrzeć na świat ich oczami.

Początkowo myślał o tym, by do głównej roli zatrudnić gwiazdę, np. Zharick León ("Gorzka zemsta") czy Coraimę Torres ("Maria Emilia"). Potem jednak wybrał niezbyt znaną Anę Marię Orozco. Co go w niej urzekło?

Otóż aktorka przyszła na casting ucharakteryzowana na brzydulę - z aparatem na zębach, niemodną fryzurą i w okularach z grubymi oprawkami. Poza tym, podobnie jak Betty, wydawała się dość nieśmiała i zamknięta w sobie. Wszyscy aktorzy wiedzieli, że udział w tak nowatorskim przedsięwzięciu może być dla nich bardzo ryzykowny, jednak postanowili spróbować.

Praca na planie okazała się dla nich bardzo wyczerpująca, ponieważ spędzali tam nawet 18 godzin dziennie i nie mieli wolnych weekendów. Dlatego na wszelki wypadek zabierali ze sobą śpiwory i poduszki, gdyby musieli
nocować w studiu.

To samo robił Fernando Gaitán, który zazwyczaj pisał scenariusze kolejnych odcinków na dzień przed emisją w telewizji. Wysyłał je aktorom faksem, dlatego fragmenty z nich były nieczytelne, jeśli rozmazał się tusz. Wymuszało to na obsadzie improwizowanie dialogów. Morderczy tryb pracy sprawił, że po zakończeniu telenoweli lekarze zdiagnozowali u Jorge Enrique poważną chorobę serca. Aktor regularnie musi poddawać się badaniom kontrolnym.

Telefon od prezydenta

Już pierwszy odcinek "Brzyduli" obejrzała w Kolumbii prawie połowa siedzących wtedy przed telewizorami widzów. Nawet członkowie tamtejszych organizacji paramilitarnych, które miały zaprowadzić porządek na terytoriach przygranicznych, przerywali swoje działania, by śledzić perypetie Betty.

Dzięki "Brzyduli" uwolniono też Luisa Alfonsa Aristizabala. Policja wykorzystała moment, gdy porywacze oglądali odcinek telenoweli, by odbić uwięzionego mężczyznę. Kiedy Betty zaproponowano łapówkę, w mediach rozgorzały dyskusje na ten temat. Fernando Gaitán chciał, by dotychczas nieskazitelna Beatriz przyjęła propozycję konkurencji Eco-Mody. Wtedy do akcji wkroczył ówczesny prezydent Kolumbii, Andres Pastrana.

Polityk uważał, że Betty powinna być twarzą kampanii dotyczącej walki z korupcją. Dlatego wymógł na reżyserze, by zmienił scenariusz.

Koniec miłości

Ana Maria Orozco poznała Juliana Arango (Hugo Lombardi) na planie serialu "Tiempo dificil", potem zagrali razem w "Perro amor". Wtedy też wzięli ślub. Niestety, ich małżeństwo trwało tylko 10 miesięcy i rozpadło się, gdy oboje pracowali przy "Brzyduli".

Niektórzy uważali, że winę za to ponosi Ana Maria, która zaczęła romansować z fotografem Pedrem Frankiem Gavirią. Krążyły pogłoski, że Julián wykorzystywał możliwości, które dawała mu rola aroganckiego projektanta, by wyżywać się na niewiernej żonie.

Jednak on uparcie twierdził, iż jest profesjonalistą i nigdy nie przenosiłby prywatnych emocji na ekran. Koledzy z planu zgodnie stwierdzili, że kryzys małżeński pary nie odbijał się na ich pracy, chociaż atmosfera bywała
napięta. Problemy sprawiał za to Kepa Amuchastegui, który wcielał się w ojca Armanda.

Grał on równocześnie w telenoweli "Pobre Pablo", przez co często się spóźniał. Producenci "Brzyduli" mieli dość utrudnień w kręceniu scen, w których się pojawiał, dlatego bardzo zredukowali jego rolę. Aktorzy nie przepadali za Dorą Cavidad, grającą sympatyczną Inesitę, ponieważ lubiła krytykować pracę kolegów.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 16 styczeń 2017         0 Komentarzy · 7 Czytań · Drukuj
 
 
"Trzy razy Ana" odcinek 5. Ana Leticia całuje Ramira na oczach siostry!
Z odcinka na odcinek


Ana Leticia wyrosła na piękną, ale zawziętą i nieliczącą się z nikim kobietę. Jest zupełnie inna niż jej dwie siostry. Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku serialu "Trzy razy Ana"!

"TRZY RAZY ANA" ODCINEK 5. W PONIEDZIAŁEK, 9.01.2017 O GODZ. 17:00 W TV4!

Ana Leticia (Angelique Boyer) nie chce odnaleźć Any Lucíi, która w wyniku wypadku samochodowego przed laty zaginęła i przez wielu została uznana za zmarłą. Ana Laura jest ejdnak przekonana, że kiedyś wszystkie trzy się odnajdą.

W 5. odcinku serialu "Trzy razy Ana" Soledad (Blanca Guerra) ma pretensje do córki za pocałunek z Santiago (Sebastián Rulli). Nie chce, aby Ana Lucía się z nim spotykała. Boi się, że prawda wyjdzie na jaw.

Tymczasem, Ana Leticia mówi Anie Laurze i Ramirowi (David Zepeda), że prochy Sofii Hernandes mogą należeć do Any Lucii. Kobieta planuje tez odsunąć Ramira od siostry. Dowiaduje się, że Ramiro oświadczył się Anie Laurze! Aranżuje spotkanie i na oczach siostry całuje Ramira!

Ana Laura jest załamana i głucha na wyjaśnienia mężczyzny. Czy plan Any Leticii powiedzie się?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 06 styczeń 2017         0 Komentarzy · 86 Czytań · Drukuj
 
 
"Trzy razy Ana" odcinek 4. Santiago nie może żyć bez Any Lucíi!
Z odcinka na odcinek


Ana Lucía została odłączona od swoich sióstr - Any Leticii i Any Laury w wyniku wypadku samochodowego. Poznaje ją Santiago i zakochuje bez pamięci... Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku serialu "Trzy razy Ana"!

"TRZY RAZY ANA" ODCINEK 4. W CZWARTEK, 5.01.2017 O GODZ. 17:00 W TV4!

Jako dziecko Ana Lucía (Angelique Boyer) została odnaleziona na brzegu rzeki przez ubogą Soledad (Blanca Guerra), która wychowywała ją i wmówiła, że jest jej prawdziwą matką. Dziewczyna została akrobatką i nie wie o istnieniu dwóch sióstr - Any Leticii i Any Laury (Angelique Boyer).

W 4. odcinku serialu "Trzy razy Ana" przerażona, że prawda wyjdzie na jaw Soledad oznajmia Anie Lucíi, że jest bardzo chora i muszą wyjechać do stolicy. Odkąd Santiago (Sebastián Rulli) trafił do Costa Paraiso i zobaczył Anę Lucíę wie, że nie może bez niej żyć. Zakochał się bez pamięci. Także ona nie jest obojętna wobec jego zalotów.

Iñaki (Pedro Moreno) nakrywa Anę Leticię, jak ta odsłuchuje wiadomość od Mariana (Ramiro Fumazoni). Ramiro (David Zepeda) postanawia natomiast oświadczyć się Anie Laurze! Wyznaje jej przy tym, że od zawsze jest w niej zakochany i i dla niego liczy się tylko ona.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 05 styczeń 2017         0 Komentarzy · 71 Czytań · Drukuj
 
 
"Trzy razy Ana" odcinek 3. Ramiro i Santiago odkryją, że Ana Lucía żyje?!
Z odcinka na odcinek


Ana Lucía w wyniku wypadku samochodowego została oddzielona od dwóch pozostałych sióstr i uznana za zmarłą. Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku serialu "Trzy razy Ana"!

"TRZY RAZY ANA" ODCINEK 3. W ŚRODĘ, 4.01.2017 O GODZ. 17:00 W TV4!

Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer) jako dzieci przeżyły wypadek samochodowy, w wyniku którego straciły rodziców. Anę Lucíę porwał nurt rzeki i dziewczynka została uznana za zmarłą. Wychowywana była jednak przez ubogą Soledad (Blanca Guerra) i została artystką akrobatyczną.

W 3. odcinku serialu "Trzy razy Ana" Santiago (Sebastián Rulli) i Ramiro (David Zepeda) przebywają w Costa Paraiso. Idą na występ Any Lucíi, ale wciąż nie rozpoznają w niej siostry Any Leticii i Any Laury.

Ana Leticia znowu pokazuje pazurki. Tym razem robi przykrość siostrze, dając jej prezent - spódnicę, której z powodu utraty nogi nigdy nie założy. Dziewczyna wstydzi się pokazać protezę, przez to też nie chce zgodzić się na publiczny występ - jest przecież utalentowaną pianistką.

W końcu jednak poszukiwania Any Lucíi zaczynają przynosić rezultaty. Czy niewygodna dla Any Leticii prawda wyjdzie na jaw?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 styczeń 2017         0 Komentarzy · 80 Czytań · Drukuj
 
 
"Trzy razy Ana" odcinek 2. Ana Leticia nie chce dopuścić do ślubu Mariana i Jennifer!
Z odcinka na odcinek


Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura to siostry, które zostały rozdzielone w wyniku tragicznego wypadku. Każda z nich wyrosła na inną kobietę. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku serialu "Trzy razy Ana"!

"TRZY RAZY ANA" ODCINEK 2. WE WTOREK, 3.01.2017 O GODZ. 17:00 W TV4!

W wyniku wypadku samochodowego, Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer) straciły rodziców. Anę Lucíę porwał nurt rzeki i rozdzielił od sióstr. Znalazła ją i przygarnęła Soledad (Blanca Guerra), która wmówiła dziewczynie, że jest jej prawdziwą matką. Ana Laura została kaleką i razem z Aną Leticią została wychowana przez babcię Ernestę (Susana Dosamantes) i wujka Mariana (Ramiro Fumazoni). Ana Laura wciąż wierzy w odnalezienie siostry, natomiast Ana Leticia wyrosła na chciwą i przebiegłą kobietę i zrobi wszystko, by tak się nie stało.

W 2. odcinku serialu "Trzy razy Ana" Santiago (Sebastián Rulli) upiera się przy tym, że Ana Lucia jest miłością jego życia - w końcu to ją widywał w swoich snach. Ta jednak wyczytała z jego dłoni, że ma żonę. Santiago całuje ją, ale Ana Lucia odpycha go i policzkuje. Skrycie jednak jest szczęśliwa, że to się wydarzyło. Soledad jest natomiast zaniepokojona pojawieniem się Santiago. Martwi się o córkę, którą od jakiegoś czasu dręczy pewien sen...

Tymczasem, Ana Leticia podróżuje z wujem i jego narzeczoną. Mariano zwierza się jej, że pragnie ożenić się z Jennifer. Ana Leticia nie chce do teog dopuścić! Dziewczyna wykorzystuje tajemnicze rozmowy telefoniczne Mariano, aby wzbudzić zazdrość w Jennifer i zasiać wątpliwości.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 styczeń 2017         0 Komentarzy · 79 Czytań · Drukuj
 
 
"Trzy razy Ana" odcinek 1. Wypadek trzech sióstr. Co z nimi będzie?
Z odcinka na odcinek


W TV4 premiera nowej telenoweli "Trzy razy Ana". To historia trzech sióstr, które zostały rozdzielone w wyniku wypadku samochodowego. Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku!

"TRZY RAZY ANA" ODCINEK 1. W PONIEDZIAŁEK, 2.01.2017 O GODZ. 17:00 W TV4!

Nowa telenowela po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych została zakupiona do emisji w wielu krajach w Europie i na całym świecie. W potrójnej, tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a w głównych rolach męskich towarzyszą jej: dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie aktor i model. "Trzy razy Ana" to romantyczna opowieść o trzech młodych kobietach, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek.

W 1. odcinku serialu "Trzy razy Ana" kilkuletnie trojaczki - Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura jadą z rodzicami samochodem. Jedna z dziewczynek zaczyna być niespokojna - zaczepia siostry, a w końcu próbuje przejść na przednie siedzenia i złapać za kierownicę. Ojciec traci panowanie nad samochodem i dochodzi do tragicznego wypadku, w wyniku którego giną rodzice dziewczynek. Co z siostrami?

Ana Laura traci nogę, a nieprzytomną Anę Lucię porywa nurt rzeki. Tylko Ana Leticia wychodzi z wypadku bez szwanku. Dwie ocalałe dziewczynki są wychowywane przez babcię Ernestę i wujka Mariana, którzy nie wiedzą, że trzecie dziecko zostało znalezione nad wodą i przygarnięte przez ubogą kobietę, Soledad. Ana Lucia cierpi na amnezję i jest przekonana, że Soledad jest jej prawdziwą matką. Ernestina i Mariano nie pogodzili się z myślą o śmierci Any Lucii i przez lata nie ustawali w jej poszukiwaniach, jednak z czasem ich nadzieje na jej odnalezienie przygasły. Tylko Ana Laura wierzy w odnalezienie siostry, natomiast chciwa Ana Leticia robi wszystko, by tak się nie stało.

Ana Laura skrycie kocha Ramira (David Zepeda), syna zarządcy rodzinnego majątku, ale jest przekonana, że nie ma szans u przystojnego, utalentowanego prawnika, przed którym otwierają się perspektywy błyskotliwej kariery. Ana Leticia jest drapieżna, ambitna i manipulująca ludźmi egoistka. Jej mężem jest Marcelo (Sebastián Rulli) - inteligentny i szlachetny mężczyzna o wielkim sercu. Pewnego dnia drogi Marcela i Any Lucii krzyżują się…


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 styczeń 2017         0 Komentarzy · 73 Czytań · Drukuj
 
 
"Trzy razy Ana". Najseksowniejszy aktor 2016 roku w nowym serialu w Czwórce
Newsy


Uznany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, Sebastián Rulli, m.in. dwukrotnie – zarówno w mijającym, jak i w poprzednim roku – wybrany zwycięzcą w plebiscycie na najseksowniejszego żyjącego aktora, ma szansę podbić teraz serca Polek.

Już od 2 stycznia będzie go można oglądać na antenie Czwórki od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 w jego najnowszej roli - w serialu "Trzy razy Ana".

Serial opowiada o trzech siostrach i ich uczuciowych perypetiach, a Sebastián Rulli wciela się w nim w rolę mężczyzny rozdartego między nieudanym małżeństwem z jedną sióstr a uczuciem do drugiej.

Aktor gra tu u boku swojej obecnej życiowej partnerki, Angelique Boyer. Zanim zostali oficjalnie parą połączył ich romans, który próbowali utrzymać w tajemnicy. W serialu "Trzy razy Ana" po raz pierwszy pojawili się razem po tym jak ich związek wyszedł na jaw.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 grudzień 2016         0 Komentarzy · 110 Czytań · Drukuj
 
 
Polska premiera serialu „Trzy razy Ana” – 2 stycznia w Czwórce.
Newsy


2 stycznia Czwórka zaprasza na polską premierę serialu „Trzy razy Ana”, który po udanym tegorocznym debiucie w Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. Widzowie Czwórki będą go mogli oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17.
W tytułowej roli zobaczymy piękną Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w ubiegłym roku – uznany został za najseksowniejszego żyjącego aktora.

„Trzy razy Ana” to romantyczna opowieść o trzech młodych kobietach, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek. Trojaczki – Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) – jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, kiedy ich samochód wypadł z drogi i rozbił się nad rzeką. Ana Laura została wtedy poważnie ranna, a nie dającą znaków życia Anę Lucię porwał nurt rzeki. Tylko Ana Leticia, która spowodowała wypadek, wyszła z niego bez szwanku.

Ana Laura i Ana Leticia wychowały się pod opieką babci Ernestiny i wujka Mariana. Tymczasem Ana Lucia dorastała w domu Soledad, kobiety, która znalazła ją w dole rzeki i wykorzystując amnezję dziewczynki, wmówiła jej, że jest jej matką. Ernestina i Mariano nie pogodzili się z myślą o śmierci Any Lucii i przez lata nie ustawali w jej poszukiwaniach, jednak z czasem ich nadzieje na jej odnalezienie przygasły.
Tylko Ana Laura nigdy nie przestała wierzyć, że odzyska siostrę. Sama wyrosła na piękną młodą kobietę o złotym sercu, jednak odkąd straciła nogę w wypadku, jej wrodzona nieśmiałość i introwertyczne skłonności bardzo się pogłębiły. Samotna Ana Laura skrycie kocha Ramira (David Zepeda), syna zarządcy rodzinnego majątku, ale jest przekonana, że nie ma szans u przystojnego, utalentowanego prawnika, przed którym otwierają się perspektywy błyskotliwej kariery.
Całkowitym przeciwieństwem siostry jest Ana Leticia - drapieżna, ambitna i manipulująca ludźmi egoistka. Odnalezienie Any Lucii to ostatnia rzecz jakiej zachłanna Ana Leticia by sobie życzyła – nie zamierza z nikim więcej dzielić majątku po rodzicach ani miłości i uwagi otoczenia, a zwłaszcza Mariana, do którego żywi niezdrowe uczucia.
Mężem Any Leticii jest Marcelo (Sebastián Rulli) – inteligentny i szlachetny mężczyzna o wielkim sercu. Jako świetnemu detektywowi udaje mu się wpaść na trop Any Lucii. Nie wie jednak, że jego żona gotowa jest posunąć się bardzo daleko, by nie dopuścić do odnalezienia własnej siostry.

Mimo zbrodniczych intryg Any Leticii i zabiegów Soledad, obawiającej się, że na jaw wyjdzie fakt, że przywłaszczyła sobie cudze dziecko, drogi Marcela i Any Lucii w końcu się krzyżują… Czy Ana Lucia będzie potrafiła walczyć o odzyskanie należnego jej miejsca w rodzinie i o szczęście u boku Marcela? Co zrobi Ana Leticia, by temu zapobiec? Czy Ana Laura przeciwstawi się bezwzględnej siostrze?


ŹRÓDŁO: TV 4 - Czwórka
Dodał:  Wiola dnia 28 grudzień 2016         0 Komentarzy · 105 Czytań · Drukuj
 
 
Entrada "Trzy razy Ana'
Entrady


Entrada z telenoweli "Trzy razy Ana", w której główne rolę grają Angelique Boyer i Sebastian Rulli.
Dodał:  Wiola dnia 17 grudzień 2016         0 Komentarzy · 106 Czytań · Drukuj
 
 
"Trzy razy Ana". Poznaj bohaterów nowej telenoweli
Telenowele


"Trzy razy Ana" to nowa telenowela, którą będzie można oglądać na TV4 od 2 stycznia 2017. Kto jest kim w serialu? Poznaj bohaterów "Trzy razy Ana".

„Trzy razy Ana” to historia trzech sióstr, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek. Trojaczki – Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) – jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, w wypadku samochodowym. Ana Laura została wtedy poważnie ranna, a nie dającą znaków życia Anę Lucię porwał nurt rzeki. Tylko Ana Leticia, która spowodowała wypadek, wyszła z niego bez szwanku. Czy los znów połączy siostry?

Poznaj bohaterów "Trzy razy Ana".

Trojaczki – Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) – jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, kiedy ich samochód wypadł z drogi i rozbił się nad rzeką.

Ana Lucia dorastała w domu Soledad, kobiety, która znalazła ją w dole rzeki i wykorzystując amnezję dziewczynki, wmówiła jej, że jest jej matką.

Ana Leticia
- drapieżna, ambitna i manipulująca ludźmi egoistka. Odnalezienie Any Lucii to ostatnia rzecz jakiej zachłanna Ana Leticia by sobie życzyła – nie zamierza z nikim więcej dzielić majątku po rodzicach ani miłości i uwagi otoczenia, a zwłaszcza Mariana, do którego żywi niezdrowe uczucia.

Ana Laura nigdy nie przestała wierzyć, że odzyska siostrę. Sama wyrosła na piękną młodą kobietę o złotym sercu, jednak odkąd straciła nogę w wypadku, jej wrodzona nieśmiałość i introwertyczne skłonności bardzo się pogłębiły. Samotna Ana Laura skrycie kocha Ramira - czy ten odwzajemni jej uczucia?

Marcelo (Sebastián Rulli) – mąż Any Leticii. Inteligentny i szlachetny mężczyzna o wielkim sercu. Jako świetnemu detektywowi udaje mu się wpaść na trop Any Lucii. Nie wie jednak, że jego żona gotowa jest posunąć się bardzo daleko, by nie dopuścić do odnalezienia własnej siostry.

Ramir (David Zepeda), syn zarządcy rodzinnego majątku, w którym skrycie kocha się Ana Laura. Kobieta jest jednak przekonana, że nie ma szans u przystojnego, utalentowanego prawnika, przed którym otwierają się perspektywy błyskotliwej kariery.

Ernestina (Susana Dosamantes) razem z Mariano (Ramiro Fumazoni) wychowywali Anę Leticię i Anę Laurę, ale nigdy nie stracili nadziei na odnalezienia Any Lucii.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 grudzień 2016         0 Komentarzy · 126 Czytań · Drukuj
 
 
"Trzy razy Ana". Nowa telenowela od stycznia w TV4
Informację


2 stycznia Czwórka zaprasza na polską premierę serialu „Trzy razy Ana”, który po udanym tegorocznym debiucie w Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. Widzowie Czwórki będą go mogli oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

"Trzy razy Ana" od 2 stycznia 2017 w TV4 o godz. 17:00

W tytułowej roli zobaczymy piękną Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w ubiegłym roku – uznany został za najseksowniejszego żyjącego aktora.

„Trzy razy Ana” to romantyczna opowieść o trzech młodych kobietach, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek. Trojaczki – Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) – jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, kiedy ich samochód wypadł z drogi i rozbił się nad rzeką. Ana Laura została wtedy poważnie ranna, a nie dającą znaków życia Anę Lucię porwał nurt rzeki. Tylko Ana Leticia, która spowodowała wypadek, wyszła z niego bez szwanku.

Ana Laura i Ana Leticia wychowały się pod opieką babci Ernestiny i wujka Mariana. Tymczasem Ana Lucia dorastała w domu Soledad, kobiety, która znalazła ją w dole rzeki i wykorzystując amnezję dziewczynki, wmówiła jej, że jest jej matką. Ernestina i Mariano nie pogodzili się z myślą o śmierci Any Lucii i przez lata nie ustawali w jej poszukiwaniach, jednak z czasem ich nadzieje na jej odnalezienie przygasły.

Tylko Ana Laura nigdy nie przestała wierzyć, że odzyska siostrę. Sama wyrosła na piękną młodą kobietę o złotym sercu, jednak odkąd straciła nogę w wypadku, jej wrodzona nieśmiałość i introwertyczne skłonności bardzo się pogłębiły. Samotna Ana Laura skrycie kocha Ramira (David Zepeda), syna zarządcy rodzinnego majątku, ale jest przekonana, że nie ma szans u przystojnego, utalentowanego prawnika, przed którym otwierają się perspektywy błyskotliwej kariery.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 grudzień 2016         0 Komentarzy · 127 Czytań · Drukuj
 
Strona 1 z 484 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Trzy razy Ana"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Mayte
29.12.2016
Według mnie nie moga tak sobie usunoc poprostu ,jak chcą to niech przesunąć na inną porę ale nie powinni usuwać .Nie wierzę że mogą to tak poprostu przerwać smiley

Wiola
26.12.2016
Mayte podobno to prawda, ale Czwórka w tej sprawie uparcie milczy.

Mayte
24.12.2016
Mam pytanko. Kiedy nowe odcinki Soy Luny? I czy to prawda że przerywają drogę do szczęścia . I wesołych świąt życzy Sylwia .

Natasia128
12.12.2016
Telenowela Tres Veces Ana od 2 stycznia o 17.00 w TV4

Dificultgrenescape
05.11.2016
Mas bello hombre de esta planeta ! Es Enrique Iglesias!!!!

Dificultgrenescape
20.10.2016
Esta novela con Natalia Oreiro y Facundo Arana es the best! Ellos son the bestactores!

Dificultgrenescape
18.10.2016
Te telenowele droga do szczęścia podria protagonizar levyRRoni

Dificultgrenescape
12.10.2016
Quisiera otra novela con! Leyrroni! Son mejor !

Mayte
10.09.2016
A Lichite z Maite przetłumaczycie? Bardo bym chciała.

paulineczka
05.09.2016
Kontakt na facebooku SwiatLatinoPL i na moim mailu paulineczkapl@outlook.com

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

17,347,376 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie