Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 982
Najnowszy Użytkownik: hzbskcwdox
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
confirmed
Telenowele
Ranking najładniejsz...
Kochamm
Opinie
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [16]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
Odwiedź blog Anais Roue
553698_248249285318266_313458746_n.jpg
 
"Twoja na zawsze" odcinek 14. Diego wraca do Acapulco. Czy Olvido odnajdzie go?
Z odcinka na odcinek


Diego odzyskał pamięć i natychmiast chce wrócić do Acapulco. Jak jego rodzina zareaguje na powrót? Czy Olvido odnajdzie ukochanego? Sprawdź, co wydarzy się w 14. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 14. - poniedziałek, 27 marca 2017, godz. 16:00

Diego (Daniel Elbittar) zadomowił się po tragicznym wypadku w Taxco. Zaopiekowała się nim Olvido (Melissa Barrera), w której się zakochał. Para wzięła skromny ślub. Tuż po nim Diego przeszedł operację, która przywróciła mu wzrok. Eufrasia (Gabriela Roel) chcąc pozbyć się niechcianego gościa, podłożyła ogień w szpitalu. Podczas tragicznej ucieczki, Diego odzyskał pamięć.

W 14. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" mężczyzna wraca do Acapulco. Diego jest przekonany, że właśnie uratował się z wypadku awionetki i musi zdążyć na swój ślub z Iran (Cecilia Ponce). Powrót Diega do domu wzbudza ogromne emocje! Esperanza (Leticia Huijara) jest szczęśliwa, że jej syn jednak żyje, ale boi się, jak zareaguje na wieść, że jego narzeczona zaręczyła się z Rodrigiem (Erick Chapa).

Olvido poszukuje Diega. Zdesperowana kobieta przemierza całe Taxco, aby odnaleźć ukochanego. Nie podejrzewa, że mógłby pojechać do Acapulco, jest jednak przekonana, że znów stracił pamięć i tym razem zapomniał też o niej.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 marzec 2017         0 Komentarzy · 11 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 13. Diego odzyskuje pamięć! Zostawi Olvido?
Z odcinka na odcinek


Diego poddaje się zabiegowi, który przywraca mu wzrok. Mężczyzna jednocześnie odzyskuje pamięć! Czy Diego zostawi dopiero co poślubioną Olvido? Sprawdź, co wydarzy się w 13. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 13. - TV4, piątek, 24 marca 2017, godz. 16:00

Diego (Daniel Elbittar) po wypadku znalazł się u Olvido (Melissa Barrera). Mężczyzna stracił pamięć i wzrok, więc kobieta pomagała mu w rekonwalescencji. Para szybko znalazła wspólny język i zakochała się w sobie. Uczucie było na tyle silne, że Olvido i Diego pobrali się.

W 13. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Diego przechodzi operację, dzięki której odzyskuje wzrok. Eufrasia (Gabriela Roel) nadal próbuje pozbyć się niechcianego gościa z Taxco. Kobieta postanawia podłożyć ogień w szpitalu pod pokojem Diega. W ośrodku wybucha pożar, a Diego podczas dramatycznej ucieczki odzyskuje pamięć! Niespodziewanie mężczyzna chce natychmiast wrócić do Acapulco i zdążyć na ślub z Iran (Cecilia Ponce).

Pancho (Francisco Angelini) nadal nie może pogodzić się z myślą, że Olvido związała się z Diegiem. Mężczyzna upija się, przychodzi do Olvido i barykaduje jej chatę. Pancho nie chce wypuścić pięknej przyjaciółki z domu.

W tym czasie w Acapulco Iran okłamuje Rodriga (Erick Chapa), że jego matka ją obraża i rządza jej awantury. Mężczyzna chce to jakoś wynagrodzić ukochanej i proponuje jej miesięczne kieszonkowe. Iran ma jednak większe wymagania! Marzy się jej biżuteria przyszłej teściowej. Kiedy Esperanza (Leticia Huijara) dowiaduje się o tym, domyśla się, że Iran wcale nie kocha jej syna, zależy jej wyłącznie na jego majątku. Czy powstrzyma Rodriga przed poślubieniem Iran?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 marzec 2017         0 Komentarzy · 10 Czytań · Drukuj
 
 
"Tini: Nowe życie Violetty". Nastoletnia gwiazda muzyki na wiejskich wakacjach
Notka


Święcąca sukcesy muzyczne Violetta Castillo dowiaduje się z prasy o zdradzie ukochanego. Wiadomość ta zbiega się z jej kryzysem twórczym, prasa ma więc „gorący temat”. Dziewczyna wyjeżdża na sycylijską prowincję, aby poukładać swe prywatne życie. „Tini: Nowe życie Violetty” to kinowa wersja popularnego serialu.

NASZA OCENA: 6/10

Violetta Castillo nagrywa kolejne rozchwytywane płyty, kolejne przeboje. Jest jednak coraz bardziej zabiegana, ma coraz mniej czasu dla siebie i ukochanego Leona. Pewnego dnia pojawiają się plotki o zdradzie chłopaka… Dla Violetty kończy się to załamaniem nerwowym i kryzysem twórczym. Aby na nowo poukładać życie prywatne i zawodowe dziewczyna, już pod prawdziwym imieniem Tini, wyjeżdża na Sycylię, gdzie na malowniczej prowincji jej znajoma, Isabella, prowadzi dom dla młodych artystów.

Kinowy film nakręcony na podstawie popularnego młodzieżowego serialu „Violetta”, którego powstało 240 odcinków! Współproducentem serialu jest studio Disneya, zaś główna bohaterka przypomina dość wyraźnie postać Hanny Montany. Jak przystało na disneyowską w duchu produkcję o nastoletniej gwiazdce jest trochę łez i trochę śmiechu, dziewczyna jest niemal nieskalanie szlachetna, ma wielkie serce i problemy typowe dla nastolatków (plus typowe problemy wielkiej gwiazdy). Sięga szczytu, a potem czekają ją kłopoty i próby odbicia się od dna. Próby te odbywają się w pięknych sycylijskich plenerach (Taormina), wśród innych młodych, pięknych i bogatych, a jakby było jeszcze tego mało, dodano kilkakiczowato uroczych snów głównej bohaterki – ot, nowela „dozwolona do lat osiemnastu”. W tle pobrzmiewają interesujące wątki tajemniczej matki Violetty (legendarnej piosenkarki), jej trudnego dzieciństwa u boku surowego ojca, ale pełnią one wyłącznie funkcję dopełnienia romantycznych przygód dziewczyny i nie są do końca wykorzystane.

W rolach głównych wystąpili w większości aktorzy z serialu, na czele z Martiną „Tini” Stoessel, argentyńską piosenkarką i aktorką (już 20-letnią), która zdobyła dzięki postaci Violetty światową sławę. Dla wielbicieli serialu i podobnych disneyowskich produkcji.


Beata Cielecka
telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 marzec 2017         0 Komentarzy · 26 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 5. Olvido poznaje Davida!
Z odcinka na odcinek


David przyjeżdża do Taxco i od razu spotyka tam Olvido. Mężczyzna jest nią oczarowany! Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 5. - TV4, wtorek, 14 marca 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) zabiera Diega (Daniel Elbittar) do szpitala. Niewielkie oszczędności ze sprzedaży kwiatów okazują się wystarczające aby opłacić hospitalizację mężczyzny. Eufrasia (Gabriela Roel) jest oburzona decyzją Olvido - kobieta nie wydałaby ani grosza na leczenie obcego mężczyzny.

W 5. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" David (Alberto Guerra) przyjeżdża do Taxco aby odwiedzić miejsca z dawnych lat. Tam poznaje Olvido, która robi na nim ogromne wrażenie! Czy David będzie rywalizował z przyjacielem o względy pięknej brunetki?

Vanessa (Esmeralda Ugalde) i Bernardo (Gerardo González) informują Angustias (Aura Cristina Geithner) o planowanym ślubie. Kobieta jest przeszczęśliwa na myśl, że obie jej córki poślubią milionerów.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 marzec 2017         0 Komentarzy · 77 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze". Ile odcinków ma meksykańska telenowela?
Newsy


"Twoja na zawsze" - ile odcinków ma meksykańska telenowela? Zastanawiacie się jak długo będziecie mogli oglądać historię pięknej Olvido i uroczego Diega? Sprawdźcie szczegóły!

"Twoja na zawsze" od poniedziałku do piątku w TV4 o godz. 16:00

"Twoja na zawsze" to romantyczna opowieść rozgrywająca się w przepięknych plenerach Meksyku. Głównymi bohaterami jest śliczna i skromna kwiaciarka Olvido (Melissa Barrera) i przystojny, bogaty i uroczy architekt Diego (Daniel Elbittar). Para poznaje się, kiedy Diego zostaje ranny w wypadku samolotu. Mężczyzna traci wzrok i pamięć, a Olvido otacza go opieką i pomaga w powrocie do zdrowia.
"Twoja na zawsze" - ile odcinków ma telenowela?

Meksykańska telenowela ma 137. odcinków. "Twoja na zawsze" emitowana jest od 8 marca tak więc romantyczną opowieść widzowie będą mogli śledzić mnie więcej do końca wakacji.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 13 marzec 2017         0 Komentarzy · 85 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 4. Co Olvido czuje do Diega?
Z odcinka na odcinek


Diego zaczyna czuć coś więcej do Olvido. Mężczyzna wypytuje piękną brunetkę o jej uczucia do Pancha. Czyżby Diego był zazdrosny? Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 4. - TV4, poniedziałek, 13 marca 2017, godz. 16:00

Eufrasia (Gabriela Roel) ciągle czepia się Olvido (Melissa Barrera) i nie może znieść obecności Diega (Daniel Elbittar). Mężczyzna postanawia wyprowadzić się z ich chaty.

Olvido wraz z kuzynkami wyruszają na poszukiwania Diega. W ostatniej chwili ratują mężczyznę przed wpadnięciem do rwącej rzeki. Więź między Olvido a Diegiem zacieśnia się. Mężczyzna wypytuje ją o jej uczucia do Pancha (Francisco Angelini). Czyżby Diego był zazdrosny?

W tym czasie Pancho radzi Juventowi (José González Márquez) pozbyć się Diega, ponieważ wszystko wskazuje na to, że Olvido niebawem zakocha się w nim.

Ulises (Héctor Soberón) informuje rodzinę Diega o wypadku awionetki. Wszyscy, poza Iran (Cecilia Ponce) i jej matką, są bardzo przejęci.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 marzec 2017         0 Komentarzy · 82 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 3. Pancho zazdrosny o Olvido i Diega!
Z odcinka na odcinek


Pancho, który od dawna zakochany jest w Olvido, jest zazdrosny, kiedy widzi ją z Diegiem. Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 3. - TV4, piątek, 10 marca 2017, godz. 16:00

Diego (Daniel Elbittar) nadal nie odzyskał pamięci i wzroku, ale doskonale czuje się w towarzystwie Olvido (Melissa Barrera). Długie rozmowy sprawiają, że tych dwoje zaprzyjaźnia się.

W 3. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Pancho (Francisco Angelini), który od dawna kocha się w Olvido i liczy, że ta zostanie jego żoną, staje się zazdrosny. Chłopak podejrzewa, że Olvido i Diega łączy coś więcej niż przyjaźń. Gisela (Mayte Gil) natomiast podkochuje się w Pancho i wścieka się, kiedy okazuje się, że jej wybranek nie widzi świata poza Olvido.

Angustias (Aura Cristina Geithner) próbuje za wszelką cenę zeswatać Iran (Cecilia Ponce) z Rodrigiem (Erick Chapa). Kobieta wmawia Esperanzie (Leticia Huijara), że po śmierci Diega, jej córka nie może się pozbierać. Esperanza proponuje, aby Iran zamieszkała w ich rezydencji, gdzie razem będą mogły dojść do siebie po utracie Diega.

W międzyczasie w Nowym Jorku przyjaciel Diega, David (Alberto Guerra) poznaje historię ojca. Armando (Rafael Sánchez Navarro) opowiada synowi, że przed laty jego ukochana urodziła córkę. Niestety siostra jego miłości, Eufrasia rozdzieliła ich i nigdy nie poznał córeczki. Teraz postanowił odnaleźć swoją córkę...


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 marzec 2017         0 Komentarzy · 141 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 2. Diego odzyskuje przytomność!
Z odcinka na odcinek


Olvido uratowała nieprzytomnego mężczyznę. Diego nagle odzyskuje przytomność. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 2. - TV4, czwartek, 9 marca 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) natknęła się w lesie na nieprzytomnego, rannego mężczyznę. Dziewczyna postanowiła mu pomóc i sprowadziła go do swojej chaty. W tym czasie najbliżsi Diega (Daniel Elbitar) oczekują na jego powrót. Mężczyzna nie zjawia się jednak na własnym ślubie!

W 2. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Eufrasia (Gabriela Roel) wpada w szał na widok obcego mężczyzny w domu i urządza Olvido karczemną awanturę. Diego niespodziewanie odzyskuje przytomność, ale... nic nie pamięta i na dodatek stracił pamięć. Mężczyzna nie potrafi powiedzieć, co się stało ani kim jest. Olvido nadaje mu nowe imię - David.

W tym samym czasie gości weselni zaczynają się niecierpliwić. Iran (Cecilia Ponce) jest wściekła, ponieważ podejrzewa, że narzeczony porzucił ją przed ołtarzem! Złość kobiety spowodowana jest, nie utratą narzeczonego, lecz jego fortuny. Nagle Esperanza (Leticia Huijara), matka Diega informuje o wypadku samolotu. Jej syn został uznany za zmarłego.

Przebiegła Angustias (Aura Cristina Geithner) natychmiast każe córce rozkochać w sobie Rodriga (Erick Chapa), brata Diega. Drugiej córce nakazuje natomiast związać się z bogatym, podstarzałym Bernardem (Gerardo González).


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 marzec 2017         0 Komentarzy · 136 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 1. Wypadek samolotu Diega! Olvido ratuje rannego mężczyznę
Z odcinka na odcinek


Diego wybiera się awionetką na wręczenie nagród. Podczas lotu dochodzi do tragicznego wypadku. Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze"

"Twoja na zawsze" odcinek 1. - TV4, środa, 8 marca 2017, godz. 16:00

Diego Rivas (Daniel Elbitar) jest młodym, przystojnym, bogatym i odnoszącym sukcesy architektem. Mężczyzna zaręczony jest z piękną Iran (Cecilia Ponce). W 1. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" ma odbyć się ślub Diega i Iran. tego samego dnia Rivas ma odebrać nagrodę za swoje osiągnięcia. Aby pogodzić obydwie ceremonie, Diego udaje się na galę wręczenia nagród awionetkę.

W ostatniej chwili na lotnisku zjawia się przyjaciel architekta - Javier. Podczas lotu dochodzi do awarii i mężczyźni muszą skoczyć ze spadochronem aby ratować swoje życie. Javier upuszcza swój spadochron i zostaje na pokładzie. Diego natomiast niefortunnie ląduje w małej wiosce.

Rannego Diega odnajduje Olvido (Melissa Barrera) - piękna i skromna spprzedawczyni kwiatów. Kobieta mieszka z ciotką Eufrasią (Gabriela Roel), która znęca się nad nią. Olvido zabiera Diega do swojego domu.

Tymczasem w rezydencji Rivasa zbierają się weselni goście. Wszyscy z niecierpliwością wyczekują pana młodego, który spóźnia się na własny ślub. Iran jest przekonana, że narzeczony porzucił ją przed ołtarzem!


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 marzec 2017         0 Komentarzy · 148 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze". Poznaj bohaterów nowej telenoweli. Kto jest kim w serialu?
Telenowele


"Twoja na zawsze" zastąpi "Po prostu Marię" już od 8 marca! Poznaj bohaterów romantycznej opowieści o miłości biednej dziewczyny i bogatego architekta.

"Twoja na zawsze" od 8 marca o godz. 16:00 w TV4.

"Po prostu Maria" dobiega końca! Ostatni odcinek telenoweli z Claudią Alvarez w roli głównej TV4 wyemituje we wtorek, 7 marca. Od środy, 8 marca w tym miejscu emitowana będzie "Twoja na zawsze" - meksykański serial opowiadający o miłości biednej dziewczyny i bogatego architekta.

Olvido Pérez (Melissa Barrera)

Skromna, piękna i szlachetna dziewczyna. Niestety przez swoje dobre serce daje się wykorzystywać zwłaszcza swojej ciotce Eufrasii. Olvido do tej pory nie zaznała miłości, ale spotkanie z przystojnym architektem odmieni jej życie.

Diego Rivas (Daniel Elbitar)

Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Przez tragiczny wypadek nie dociera na własny ślub. Rannego architekta znajduje młoda kwiaciarka, Olvido.

Pancho (Francisco Angelini)

Biedny ale pracowity chłopak zakochany w Olvido. Marzy o poślubieniu jej, ale jako pierwszy przeczuwa, że Olvido i Diega połączy coś więcej...

Iran Hernández Molina de Rivas (Cecilia Ponce)

Narzeczona Diega, która chce go poślubić wyłącznie dla jego fortuny. Kiedy Diego zostaje uznany za zmarłego, matka Iran, Angustias, postanawia doprowadzić do małżeństwa Iran z Rodrigiem.

Eufrasia Pérez (Gabriela Roel)

Ciotka Olvido, która pastwi się nad nią od dziecka i wykorzystuje każdą okazję, by zatruć jej życie. Bardzo wcześnie zmusiła ją do porzucenia szkoły i pójścia do pracy.

Angustias Molina (Aura Cristina Geithner)

Matka Iran, której zależy, aby jej córki poślubiły milionerów. Kiedy Diego zostaje uznany za zmarłego, kobieta postanawia zeswatać Iran z Rodrigiem, bratem architekta.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 marzec 2017         0 Komentarzy · 142 Czytań · Drukuj
 
 
"Po prostu Maria" odcinek 127. Ślub Marii i Cristobala!
Z odcinka na odcinek


Vanessa pojawia się na chrzcinach Lupity i ponownie próbuje zabić Marię! Jej życie ratuje Cristobal! Sprawdź, co wydarzy się w ostatnim, 127. odcinku "Po prostu Maria".

"Po prostu Maria" odcinek 127. - TV4, wtorek, 7 marca 2017, godz. 16:00

Maria (Claudia Álvarez) spotyka się z Alejandrem (José Ron), Cristobalem (Ferdinando Valencia) i Rodrigiem (Marcelo Córdoba). Kobieta informuje ich, że ma zamiar spędzić resztę życia przy boku tego ostatniego. Decyzja Marii najbardziej dotyka Cristobala, który jednak przyjmuje ją z honorem. Mężczyzna informuje matkę, że nie będzie więcej walczył o względy Marii.

Nadchodzi dzień chrzcin Lupity. Na uroczystości niespodziewanie pojawia się Vanessa (Arleth Terán), która ma zamiar zabić Marię. W ostatniej chwili jej życie ratuje Cristobal. Poważnie ranny mężczyzna trafia do szpitala, Vanessa zaś zostaje aresztowana!

Maria modli się o życie i zdrowie Cristobala. Podczas modlitwy wracają do niej wszystkie wspomnienia. Kobieta uświadamia sobie, kogo tak naprawdę kocha.

Kilka miesięcy później odbywa się ślub Marii i Cristobala!

ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 marzec 2017         0 Komentarzy · 145 Czytań · Drukuj
 
Strona 1 z 486 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Trzy razy Ana"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
05.02.2017
Oczywiście postaram się i uwzględnię też Twoje oczekiwania smiley

Mayte
05.02.2017
No rozumiem . No trudno . Mam nadzieję jednak że znajdziesz czas by dalej umieszczać jak najwięcej newsow smiley

Wiola
04.02.2017
Co do jednej informacji na miesiąc to chyba troszkę przesadziłaś, zawsze jest kilka postów w miesiącu.

Wiola
04.02.2017
Mayte rozumiem ale stronę tą prowadzę już od ponad 6 lat. W moim życiu od tego czasu wiele się zmieniło. Mam dużo mniej czasu niż wcześniej. Mimo to staram się.

Mayte
04.02.2017
Strasznie rzadko są dodawane i na tematy które mnie nie interesują . Np nie ma nic o Anahi ,serialu Poprostu Maria ani 3 razy Ana . Kiedyś ta strona lepiej działała. A teraz 1 informacja na miesiąc .:

Winstonsoync
03.02.2017
thanks for this colossal revealing website, obstruct up the momentous jobless check out this [url=http://onlinecasinos
-x.com]casino[/url] offers


Wiola
01.02.2017
Mayte oczywiście że aktualna newsy są przecież dodawane. Nie rozumiem pytania?

Mayte
29.01.2017
Ta strona wogole jest aktualna ??

Mayte
29.12.2016
Według mnie nie moga tak sobie usunoc poprostu ,jak chcą to niech przesunąć na inną porę ale nie powinni usuwać .Nie wierzę że mogą to tak poprostu przerwać smiley

Wiola
26.12.2016
Mayte podobno to prawda, ale Czwórka w tej sprawie uparcie milczy.

Archiwum
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

18,157,233 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie