Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 841
Najnowszy Użytkownik: renata1971
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
Odwiedź blog Anais Roue
553698_248249285318266_313458746_n.jpg
Reklama
 
"Moje serce bije dla Loli". Nowa telenowela od 16 maja w TV Puls!
Premiery w Polsce


TV Puls przygotowuje się do premiery nowe telenoweli. Już 16 maja na antenę stacji trafi telenowela amerykańskiego giganta Telemundo Internacional pt. "Moje serce bije dla Loli" (org. "Mi Corazón Insiste… en Lola Volcán). W rolach głównych Jencarlos Canela oraz Carmen Villalobos.

Lola i Andres poznali się jako dzieci i od tamtej pory łączy ich miłość. Zakochani do szaleństwa, nie widzą świata poza sobą. Wierzą, że ich uczucie przezwycięży wszystkie przeciwności losu.

Na drodze staje im jednak ojciec Andresa - Marcelo, który doprowadza do rozdzielenia zakochanych. Lola trafia do więzienia na kilka lat. Nie chce, by ukochany czekał aż wyjdzie na wolność. Odtrąca go. Jednak ich miłość okazuje się na tyle silna, że rozstanie tylko ją wzmacnia. Niestety, Lola i Andres nie mogą zaznać szczęścia. Ciągle ktoś staje na ich drodze…ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 kwiecień 2016         0 Komentarzy · 4 Czytań · Drukuj
 
 
"Zagadka hotelu Grand" odcinek 6. Plany matrymonialne Javiera i niespodzianka dla Alicii
Z odcinka na odcinek


W serialu "Zagadka hotelu Grand" robi się coraz ciekawiej! Czy Alicia i Julio odkryją prawdę dotyczącą śmierci Cristiny? Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku!

"ZAGADKA HOTELU GRAND" ODCINEK 6. W PIĄTEK, 6.05.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Diego (Pedro Alonso) zastrzelił Pascuala (Alejandro Cano). Na miejscu od razu pojawił się detektyw Ayala (Pep Anton Muñoz), który będzie próbował dochodzić, dlaczego doszło do sytuacji,w której recepcjonista groził Alicii (Amaia Salamanca).

W 6. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand" do hotelu przyjeżdża generał Herrera z dwiema córkami. Panicz Javier (Eloy Azorin), który wyszedł z aresztu, uwodzi jedną z nich, Eugenię. Na namiętnych igraszkach przylapuje ich ojciec dziewczyny, który żąda od Teresy Alarcón (Adriana Ozores), aby Javier ożenił się z Eugenią. Chłopak nie jest z tego zadowolony. Jego kochanka - wręcz przeciwnie.

Tymczasem, przełożona pokojówek Ángela (Concha Velasco), która usłyszała, że dziecko Belen (Marta Larralde) nie jest Andresa (Llorenç González), chce odprawić pokojówkę z hotelu. Prawdziwy ojciec dziecka, Don Diego, bierze stronę pokojówki.

Julio (Yon González) i Alicia próbują znaleźć drzwi, do których pasuje klucz znaleziony w ubraniu zastrzelonego recepcjonisty Pascuala. Julio jedzie do jego rodzinnego miasteczka. Nie wie, że śledzą go ludzie inspektora Ayali. Tymczasem Diego rozbi narzeczonej niespodziankę. - Po zaręczynach spędzamy razem dużo mniej czasu niż wcześniej, nie uważasz? - pyta Alicię, po czym aranżuje kolację przy świecach w hotelowej restauracji. W obecności Julia wznosi toast za ich małżeństwo i wręcz prezent - naszyjnik z pereł.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 kwiecień 2016         0 Komentarzy · 3 Czytań · Drukuj
 
 
"Zagadka hotelu Grand" odcinek 5. Pascual chce zabić Alicię!
Z odcinka na odcinek


Trwa śledztwo dotyczące śmierci Jimeny, a Julio wiąż nie wie, co stało się z jego siostrą. Nagle trop prowadzi do recepcjonisty Pascuala. Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand"!

"ZAGADKA HOTELU GRAND" ODCINEK 5. W PIĄTEK, 29.04.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Detektyw Ayala (Pep Anton Muñoz) wciąż szuka zabójcy Jimeny - prostytutki, z którą prowadził się syn Doñi Teresy Alarcón (Adriana Ozores), Javier (Eloy Azorin). Mężczyzna postanawia pozbyć się dowodu zbrodni, który jedna z pokojówek znalazła w jego rzeczach. Podrzuca nóż Andresowi! (Llorenç González)

W 5. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand" Andres dowiaduje się od matki, że Cristina (Paula Prendes) była w związku z Pascualem (Alejandro Cano). - Cieszę się, bo dzięki temu Ty miałeś z nią spokój. To nie była dobra kobieta. Chociaż teraz masz jeszcze gorszą... - wskazuje. Kelner szybko donosi Juliowi (Yon González) o tym, czego się dowiedział o jego siostrze. Tymczasem detektyw Ayala i jego ludzie przeszukują pokoje służby. W rzeczach Andresa znajdują złoty nóż. Chłopak zostaje aresztowany. Ángela (Concha Velasco), która odkryła prawdę na temat ciąży Sofii, grozi Teresie Alarcón, że ujawni prawdę jeśli Javier nie przyzna, że nóż był u niego. Przyparta do muru Teresa wydaje syna policji.

Diego (Pedro Alonso) poszukuje człowieka, który ukradł pieniądze z jego gabinetu. Doña Elisa (Kiti Manver) i Victoria przynoszą mu walizkę, którą miał Pascual. Narzeczony Alicii (Amaia Salamanca) postanawia więc rozmówić się z recepcjonistą, przerywając mu tym samym ostrą wymianę zdań z Julio, który próbuje dowiedzieć się prawdy na temat tego, co stało się z Cristiną. Pascual okłamuje Diega mówiąc, że walizka z pieniędzmi nalezy do Julia. Mężczyzna chce zabić kelnera! Alicia próbuje natomiast porozmawiać z Pascualem. Ten, chcąc jak najszybciej opuścić hotel, grozi jej nożem i każe wyjść razem z nim. Widząc to, Julio próbuje namówić Pascuala, aby oszczędził Alicię i pyta, czy to Diego zabił Cristinę.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 kwiecień 2016         0 Komentarzy · 3 Czytań · Drukuj
 
 
„Moje serce bije dla Loli” w TV Puls
Premiery w Polsce


Premiera amerykańskiej telenoweli z Jeancarlosem Canelą i Carmen Villalobos pt. „Moje serce bije dla Loli” 16 maja o godz. 15:00 w TV Puls

Amerykańska telenowela produkcji Telemundo pt. „Moje serce bije dla Loli” (oryg. Mi corazón insiste) zagości w ramówce TV Puls od poniedziałku 16 maja o godz 15:00. W rolach głównych Jencarlos Canela i Carmen Villalobos.

Lola i Andres poznali się jako dzieci i od tamtej pory łączy ich miłość. Zakochani do szaleństwa, nie widzą świata poza sobą. Wierzą, że ich uczucie przezwycięży wszystkie przeciwności losu. Na drodze staje im jednak ojciec Andresa – Marcelo , który doprowadza do rozdzielenia zakochanych. Lola trafia do więzienia na kilka lat. Nie chce, by ukochany czekał aż wyjdzie na wolność. Odtrąca go. Jednak ich miłość okazuje się na tyle silna, że rozstanie tylko ją wzmacnia. Niestety, Lola i Andres nie mogą zaznać szczęścia. Ciągle ktoś staje na ich drodze…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 kwiecień 2016         0 Komentarzy · 10 Czytań · Drukuj
 
 
Natalia Oreiro na planie „Gilda: No me arrepiento de este amor”
Newsy
natalia-oreiro-2901-1920x1080.jpg

Natalia Oreiro jako Gilda w filmie biograficznym o tragicznie zmarłej piosenkarce „Gilda: No me arrepiento de este amor”

4 kwietnia ruszyły zdjęcia do pierwszego filmu biograficznego o Gildzie, argentyńskiej piosenkarce cumbii i muzyki tropikalnej, tragicznie zmarłej w wypadku drogowym. Zagrają ją dwie aktorki, Ángela Torres („Moja nadzieja”) i Natalia Oreiro („Zbuntowany anioł”), odpowiednio jako nastoletnia dziewczyna i dorosła już kobieta.

„Gilda: No me arrepiento de este amor” w reżyserii Loreny Muñoz ma zobrazować życie Gildy na dwóch etapach, gdy po śmierci ojca jako 16-latka musi zrezygnować z własnych ambicji i pomagać matce w utrzymaniu domu, a dwa lata później wstępuje w małżeństwo, z którego jedyną satysfakcją są dwaj synowie, oraz gdy jako 29-latka, pomimo sprzeciwu konserwatywnej matki, odpowiada na ogłoszenie o poszukiwaniu wokalistek do zespołu muzycznego i otrzymuje od losu szansę na spełnienie marzenia o byciu piosenkarką.

„Przez 20 lat czekałam na ten moment i wiedziałam, że w końcu nadejdzie. Podziwiam Gildę odkąd pamiętam. Poruszyła mnie jej wewnętrzna siła” – wyznała Oreiro podczas konferencji prasowej. „Życzyłam sobie, żeby ten moment nie nadszedł zbyt późno. Lata lecą i mogłabym stracić szansę. Zrealizowanie filmu w tym roku i przedstawienie go we wrześniu, w rocznicę śmierci, to znak od niej samej” – dopowiedziała.

Drugoplanowe role w filmie zagrają Lautaro Delgado (mąż Gildy), Susana Pampin (matka Gildy) i Roly Serrano (menadżer Gildy). Jego producentami są Habitación 1520, Telefé, U-Films i Mamá Húngara. Premiera zaplanowana jest na 7 września 2016 roku. Twórcy planują zgłosić film do udziału w sekcji konkursowej międzynarodowego festiwalu w San Sebastian. Planowane jest także wydanie płyty z coverami utworów Gildy w wykonaniu Natalii Oreiro oraz zespołu zmarłej piosenkarki, pod szyldem Sony Music.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 kwiecień 2016         0 Komentarzy · 22 Czytań · Drukuj
 
 
Udany debiut serialu „Niewolnica Victoria”
Informację


Średnio 270 tys. widzów obejrzało w TV Puls kolumbijski serial pt. „Niewolnica Victoria” z Nereą Camacho w roli głównej w pierwszym tygodniu emisji.

Kolumbijski serial pt. „Niewolnica Victoria” (oryg. La esclava blanca) trafił w gusta Polaków. Emitowana od środy 13 kwietnia od godz. 15:00 w TV Puls opowieść o białej dziewczynie wychowanej przez czarnych niewolników w premierowym tygodniu przyciągnęła przed ekran średnio 270 tys. widzów (3,9% SHR, 4+). Najwyższy dotąd wynik osiągnął czwarty odcinek serialu, którzy obejrzało nieco ponad 411 tys. widzów (5,20% SHR, 4+).

„Niewolnica Victoria” to ambitna produkcja Caracolu, nakręcona w całości w naturalnych plenerach, z udziałem 400 statystów, przy użyciu cyfrowych kamer filmowych F55. Krótko po styczniowej premierze w Kolubmii, gdzie zdeklasowała konkurencję, została sprzedana do ponad 20 krajów z Afryki, Ameryki i Europy – dzisiaj zadebiutuje na amerykańskim kanale Telemundo. Tytułową rolę gra hiszpańska aktorka Nerea Camacho, najmłodsza laureatka prestiżowej nagrody Goya, kojarzona z filmów „Trzy metry nad niebem” i „Tylko ciebie chcę”. Wciela się w dorosłą Victorię, która po latach spędzonych w klasztorze w Hiszpanii wraca do ojczyzny, do Santa Marta w północnej Kolumbii, pod przyłbicą markizy, by odnaleźć i uwolnić przybraną rodzinę niewolników, którzy przygarnęli ją jako niemowlę i wychowali w swojej osadzie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 kwiecień 2016         0 Komentarzy · 27 Czytań · Drukuj
 
 
Premios Platino 2016: Preselekcje zakończone
Newsy
natalia-oreiro-2901-1920x1080.jpg

Natalia Oreiro
i Santiago Segura wybrani konferansjerami trzeciej gali rozdania nagród Platino w Urugwaju. Ogłoszono pierwsze rezultaty preselekcji.

Urugwaj będzie trzecim krajem, po Panamie i Hiszpanii, w którym odbędzie się ceremonia wręczenia nagród Platino (Premios Platino), aspirujących do miana iberoamerykańskich Oscarów. Organizatorzy wydarzenia dokonali już pierwszą selekcję tytułów zgłoszonych do konkursu – było ich 826 i pochodziły z 23 krajów. W każdej z 15 kategorii znalazło się 20 pozycji, z których tylko 5 ostatecznie otrzyma nominacje (te poznamy 26 maja), zaś tylko 1 zgarnie nagrodę podczas gali zaplanowanej na 24 lipca. Tegorocznymi konferansjerami zostali urugwajska aktorka Natalia Oreiro (nominowana dwa lata temu do nagrody Platino za rolę w filmie „Anioł śmierci”) oraz hiszpański aktor Santiago Segura (który zabawiał ubiegłoroczną publiczność podczas ostatniej ceremonii).

Największą liczbę kandydatur w preselekcjach otrzymały następujące filmy: „W objęciach węża” (reż. Ciro Guerra), „El clan” (reż. Pablo Trapero), „El club” (reż. Pablo Larraín), „Güeros” (reż. Alonso Ruizpalacios), „Ixcanul” (reż. Jayro Bustamante), „Magallanes” (reż. Salvador del Solar), „La memoria del agua” (reż. Matías Bize”) i „Truman” (reż. Cesc Gay). Pełną listę nominacji i nominowanych można znaleźć na oficjalnej stronie premiosplatino.com pod hasłem „Candidaturas 2016”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 kwiecień 2016         0 Komentarzy · 34 Czytań · Drukuj
 
 
"Zagadka hotelu Grand" odcinek 4. Inspektor znajduje zakrwawiony strój Cristiny!
Streszczenia odcinków


Śledztwo w sprawie zniknięcia Cristiny nie jest jedynym, jakie toczy się w hotelu. Inspektor szuka mordercy prostytutki wśród pracowników hotelu.

"Zagadka hotelu Grand" odcinek 4. - TVP1, piątek, 22.04.2016, godz. 20:25

Do hotelu przybył inspektor Ayala (Pep Anton Muñoz), który szuka zabójcy prostytutki. Głównym podejrzanym jest Javier (Eloy Azorin). Policjant wszczyna w hotelu śledztwo! Doña Teresa (Adriana Ozores) nie jest zadowolona z tego faktu i prosi inspektora o dyskrecję i niewywoływanie skandalu.

Podczas przeszukania Ayala w jednej z szaf znajduje zakrwawiony strój Cristiny Olmedo i zaczyna śledztwo także w tej sprawie.

Alicia (Amaia Salamanca) nadal wspiera Julia (Yon González) w jego prywatnym śledztwie. Córka Teresy jest przekonana, że jej narzeczony nie jest z nią szczery i próbuje dowiedzieć się, kto go szantażuje.

W hotelu niespodziewanie zjawia się doña Elisa - matka Alfreda (Fele Martínez). Kobieta zaczyna podejrzewać, że Sofia (Luz Valdenebro) nie jest w ciąży...


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 kwiecień 2016         0 Komentarzy · 33 Czytań · Drukuj
 
 
"Zagadka hotelu Grand" odcinek 3. Andres zabił Cristinę?
Z odcinka na odcinek


W trakcie poszukiwania mordercy Cristiny, Julio odkrywa kolejne tajemnice hotelu Grand. Czy wśród pracowników jest zabójca siostry Olmedo?

"Zagadka hotelu Grand" odcinek 3. - TVP1, piątek, 15.04.2016, godz. 20:25

W wyniku nieszczęśliwego wypadku Sofia (Luz Valdenebro) straciła dziecko. Kobieta jest załamana, bo jedynie potomek mógł przekonać Alfredo (Fele Martínez), aby z nią został. Teresa (Adriana Ozores) przekonuje córkę, aby nikomu nie mówiła prawdy. Właścicielka hotelu składa propozycję ciężarnej pokojówce Belen (Marta Larralde).

Pod miasteczkiem znalezione zostają zwłoki prostytutki Jimeny, przyjaciółki Javiera Alarcona (Eloy Azorín). Inspektor Ayala, specjalista od morderstw, próbuje wyjaśnić tajemniczą śmierć kobiety. Podejrzenia padają na syna Teresy - jako ostatni był on widziany z Jimeną.

Julio (Yon González) znajduje guzik, który pasuje do stroju kelnera z hotelu Grand. Olmedo odkrywa, że w marynarce Andresa (Llorenç González) brakuje guzika. Czy kelner ma związek ze śmiercią Cristiny?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 15 kwiecień 2016         0 Komentarzy · 30 Czytań · Drukuj
 
 
"Niewolnica Victoria" odcinek 1. Pożar w hacjendzie El Eden. Lorenza ratuje małą Victorię!
Z odcinka na odcinek


Sprawdź, co wydarzy się w pierwszym odcinku nowej telenoweli TV Puls, "Niewolnica Victoria"!

"NIEWOLNICA VICTORIA" ODCINEK 1. W ŚRODĘ, 13.04.2016 O GODZ. 14:55 W TV PULS!

Victoria (Nerea Camacho) jest uznawana przez wszystkich za markizę. Kobieta przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Nikt jednak nie spodziewa się, że prawda o niej jest inna... Wiele lat temu ta sama kobieta została uratowana od śmierci w pożarze i w tajemnicy wychowywana przez niewolników, którzy stali się dla niej najbliższą rodziną. Victoria została jednak brutalnie zabrana z ramion kochających ją ludzi, ponieważ biała kobieta nie mogła żyć wśród niewolników. Po latach powraca, udając kogoś kim nie jest. Jej nieposkromiona dusza każe jej jednak uwolnić swoją rodzinę i zawalczyć o sprawiedliwość. Victoria jest gotowa na konfrontację z każdym, kto stanie jej na drodze do celu. Wierzy, że kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, nie wszyscy się z nią zgadzają...

"NIEWOLNICA VICTORIA" - NOWA TELENOWELA OD 13 KWIETNIA W TV PULS

W 1. odcinku serialu "Niewolnica Victoria" poznajemy historię dziewczyny. Tomas (Modesto Lacen) przekazuje Don Domingo ostatnią ratę długu, w zamian za co Don Domingo, właściciel hacjendy El Eden, gratuluje mu i obiecuje, że już od następnego dnia będzie mógł żyć jak wolny obywatel. Tomas ma jednak jeszcze jedną prośbę...

- Chciałbym wykupić też moją żonę i córkę... jestem pewny, że mogę zapłacić swoją pracą. Musimy uzgodnić tylko ich cenę. Chciałbym, aby były ze mną... - prosi Tomas.
- Nie wiem, czy to jest możliwe. Wiesz, że Helena nie może odejść od Heleny. Nie w tym momencie - wskazuje Don Domingo.
- Tak, ale one są wszystkim, co mam... - kontynuuje mężczyzna.

Don Domingo obiecuje w końcu, że rozważy jego prośbę, jak tylko omówi to ze swoją żoną, Heleną. Natomiast ukochana Tomasa w domu Don Domingo sprawuje opiekę nad maleńką Victorią. Lorenza (Miroslava Morales) troszczy się o dziewczynkę niemalże jak o swoje dziecko, w przeciwieństwie do matki Victorii, Heleny. W końcu Don Domingo oświadcza Lorenzie, że ona i jej córka Milagros także są wolne.

W nocy ogień spowija hacjendę El Eden. Don Domingo umeira, a małą Victorię z płomieni ratuje Lorenza. Niestety, Tomasowi nie udaje się wziąć ze sobą pisma znoszącego jego niewolnictwo. Rodzina postanawia uciekać, zabierając ze sobą niemowlę. Tymczasem rozpoczyna się "polowanie" na zbiegłych niewolników. Czy uda im się przetrwać?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 kwiecień 2016         0 Komentarzy · 35 Czytań · Drukuj
 
 
"Zagadka hotelu Grand" odcinek 2. Alicia odkrywa tajemnicę Julia
Streszczenia odcinków


Alicia dowiaduje się, że Julio chce poznać prawdę, co się stało z jego siostrą. Córka donii Teresy postanawia pomóc mężczyźnie w śledztwie.

"Zagadka hotelu Grand" odcinek 2. - TVP1, piątek, 8.04.2016, godz. 20:25

Alicia (Amaia Salamanca) poszukuje Julia (Yon González), który udawał jednego z gości na przyjęciu. W odnalezieniu go pomaga jej Pascual (Alejandro Cano), który rozpoznaje nowego kelnera na zdjęciu. Panna Alarcon grozi Olmedo, że wezwie policję. Julio nie ma wyjścia i wyjawia przełożonej całą prawdę. Alicia postanawia pomóc kelnerowi w rozwikłaniu zagadki.

Diego (Pedro Alonso) otrzymuje przesyłkę z zakrwawionym uniformem Cristiny i natychmiast chce się go pozbyć. Julio widzi, jak mężczyzna wyrzuca kostium siostry do pieca...

Alfredo (Fele Martínez) ma dość tego, jak jest traktowany przez donię Teresę (Adriana Ozores) i postanawia opuścić hotel. Sofia (Luz Valdenebro) błaga męża, żeby jej nie zostawiał. Między małżonkami dochodzi do szarpaniny i ciężarna kobieta spada ze schodów!

Diego każe zwolnić pokojówkę Belen (Marta Larralde), która oznajmia, że jest z nim w ciąży. Belen udaje się jednak zatrzymać posadę, dzięki pomocy zakochanego w niej Andresa (Llorenç González).


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 kwiecień 2016         0 Komentarzy · 51 Czytań · Drukuj
 
Strona 1 z 478 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twoja ulubiona telenowela z obecnie emitowanych to:

Odmienić los

Oblicza miłości

Moja nadzieja

Zranione uczucia

Włoska narzeczona

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
14.04.2016
poszukać innego źródła informacji...

Wiola
14.04.2016
dom, rodzinę dla których też muszę znaleźć czas. Myślę, że czytelnicy którzy są ze mną od dawna to rozumieją, Ty jesteś tu zaledwie miesiąc a już masz jakieś pretensje i roszczenia. Zawsze możesz posz

Wiola
14.04.2016
greenscape stronę prowadzę od wielu już lat i jest to moje hobby. Nikt mi za to nie płaci, nie mam z tego żadnych korzyści, poświęcam jej maksimum czasu wolnego, ale jak każdy mam swoje życie, prace,

greenscape
14.04.2016
No stóp ! Stare te artykuły ! W tym latinowoodzie ! To wszyscy śpią ! Czy jak!!

Wiola
01.04.2016
Ale ten czas szybko leci :/

greenscape
01.04.2016
Facundo Arana za 6lat suknie mu 50 lat!

greenscape
26.03.2016
Wesołych świąt ! I fajnego ! Smigusa dyngusa!!

Wiola
26.03.2016
Wesołych Świąt!

Mayte
26.03.2016
Wesołego jajka dla wszystkich fanów telenowel ,ale szczególnie dla fanów naszej kochanej Maite Perroni . Bo jej też życzę wesołego jajka .:-*

greenscape
22.03.2016
Powinni zrobić remake ! Telenoweli Luz Maria! Z LevyRRoni!

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

14,967,560 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie