Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 388
Najnowszy Użytkownik: Halina
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
Odwiedź blog Anais Roue
553698_248249285318266_313458746_n.jpg
Reklama
 
Streszczenia odcinków - "Santa Diabla" odc. 104-107
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 104

Inés wpada w panikę na widok Lucy i Tránsito w kościele. Begoña ponagla Ulisesa, żeby przystąpił do rozsyłania nagrań wideo z fabryki, po tym jak Santa znalazła jedno z nich. Alicia zmusza Franciskę, by publicznie ją przeprosiła. Santa, Santiago i Bárbara próbują powstrzymać Alicię przed dalszymi atakami na kobietę. Francisca ma żal do Humberta o to, że wystawił ją na pośmiewisko.

Humberto otrzymuje anonimowy telefon od osoby, która kieruje go na śmietnisko. Tam znajduje broń, z której zabił Vicentego. Santa wspomina Santiagowi o swoich wątpliwościach, co do Begoñii. Inés pokazuje Santiagowi i Sancie otrzymane nagranie wideo z fabryki. Ulises odwiedza Lucy w „Złotej kończynie”. Franco García Herrera pojawia się w kancelarii Canów.

Odcinek 105

Humberto nie kryje zaskoczenia z powrotu Franco. Prosi Willy’ego, żeby wezwał policję. Santiago sprzecza się z Santą z powodu Humberta. Franco wyjaśnia Humbertowi, że tak naprawdę ma na imię René, a prawdziwy Franco kazał mu się zoperować oraz udawać jego sobowtóra. Liseth znajduje u Victorii wizytówkę onkologa. Santa także otrzymuje nagranie wideo z fabryki. Humberto zawiadamia Santę, że Franco żyje. Alicia wdraża swój plan przeciwko Bárbarze.

Odcinek 106

Santa ukrywa w swoim domu René, żeby nie znaleźli go ludzie Franco. Arturo wynajmuje detektywa, bo chce się dowiedzieć, w jaki sposób Liseth zdobyła prawa do opieki nad dzieckiem. Inés namawia Santiaga, żeby zabrał ją do domku za miastem. Następnego dnia oboje budzą się w piwnicy. Liseth odkrywa, że Victoria jest nieuleczalnie chora. Santa jest zdesperowana, bo nigdy nie może znaleźć pracy.

Ulises dzwoni do Humberta i mówi mu, że wie, iż zabił Victorię Robledo. Francisca dostaje nagranie wideo, które przekonuje ją o tym, że zabójczynią Pancha jest Alicia. Daniela jest smutna, bo nikt z rodziny nie odwiedza jej w ośrodku. Paula spotyka René w domu Santy i bierze go za Franco. Inés wmawia Santiagowi, że to Santa i Alicia uwięziły ich w piwnicy. Liseth składa wizytę Victorii i Ivánowi. Santiago zostaje uderzony…

Odcinek 107

Santa mówi Humbertowi, że nie wierzy w szczerość słów René i obawia się, że Franco zastawił na nich pułapkę. Daniela ucieka z ośrodka odwykowego. Francisca zawiadamia Humberta o zniknięciu Santiaga. Santiago budzi się i widzi, że Inés także doznała obrażeń. Santa nakrywa Willy’ego i Alicię w jednym pokoju w domu Pauli. Inés strzela do ogrodnika, gdy ten próbuje zejść do piwnicy. Willy myśli, że Santa jest o niego zazdrosna.

Santiago obawia się, że osoba, która uwięziła go w piwnicy, próbuje skrzywdzić Inés. Liseth namawia Victorię, żeby powiedziała Ivánowi prawdę o swojej chorobie. Francisca pokazuje Sancie nagranie, jakie dostała od anonimowego nadawcy, i myśli, że Alicia maczała palce w zniknięciu Santaga i Inés. Alicia zapowiada Bárbarze, że przedstawi jej interesującego mężczyznę. Santa oświadcza, że odegra się na Alicii, jeśli rzeczywiście stoi za porwaniem Santiaga.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 grudzień 2015         0 Komentarzy · 3 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kotka" odc. 62-70
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 62

Esmeralda odzyskuje przytomność i pyta Pabla, czy są już po ślubie. On odpowiada, że nie oraz wyjaśnia, że mieli wypadek. Fela nie jest zadowolona z tego, że Mercedes oddała dzieci Esmeraldy pod opiekę Lorenzy. Mówi jej, że Martínezowie-Negrete są złymi ludźmi i dobrze pamięta, jak odebrali jej córkę.

Mónica ostrzega Lorenzę przed Giselą. Doña Rita żąda systematycznej zapłaty od Dorilii w zamian za dotrzymanie jej sekretu. Virginia proponuje Centavitowi, że pomoże mu odnaleźć jego rodziców, ale on nie chce rozdrapywać ran z przeszłości.

Agustín złości się na Mariana, gdy ten przynosi mu dokumenty do podpisania i nazywa go zdrajcą. Mariano namawia ojca, żeby przyznał się do swoich błędów i przestał obarczać nimi innych. Gisela uświadamia Esmeraldę, że jest sparaliżowana. Jarocha policzkuje ją i wyrzuca z pokoju swojej podopiecznej. Esmeralda nie potrafi opanować emocji i spada z łóżka.

Odcinek 63

Jarcocha skarży się Pablowi na Giselę. Pojawia się Cichy i grozi kobiecie, która skrzywdziła jego córkę. Gisela przypomina sobie, że czytała o Cichym w gazecie i nazywa go zabójcą. Lorenza namawia męża, żeby odwiedził syna w szpitalu, ale ten odmawia, bo nie chce się spotkać z Cichym. Esmeralda przysięga Cichemu i Feli, że się nie podda i wróci do pełnej sprawności, żeby znów biegać niczym prawdziwa Kotka.

Esmeralda budzi się w nocy z powodu koszmarów. Pablo uspokaja ją i obiecuje, że zawsze będzie przy niej. Mariano wypomina Giseli, że dokuczyła Esmeraldzie, uświadamiając ją o paraliżu. Do tego zarzuca jej, że maczała palce w wypadku Pabla i Esmeraldy. Gisela broni się i próbuje udobruchać go swoimi zalotami. Ponieważ on ją odtrąca, postanawia skłócić go z Pablem. Wmawia mu, że Mariano ją zgwałcił, a na dodatek próbował obarczyć winą za jego wypadek.

Agustín odwiedza Pabla w szpitalu, żeby dowiedzieć się, czy zamierza spędzić resztę życia z niepełnosprawną dziewczyną. Pablo oświadcza, że nie opuści Esmeraldy, bo ją kocha i jest matką jego dzieci, a następnie wyprasza ojca, bo ma dość słuchania jego obelg. Esmeralda proponuje Giseli, żeby poderwała Pabla. Gisela unosi się dumą i oświadcza, że nie potrzebuje jej pozwolenia do zdobycia mężczyzny, którego pożąda.

Odcinek 64

Esmeralda dochodzi do wniosku, że pomyliła się co Gisely, bo Pablo nigdy nie byłby z nią szczęśliwy. Jarocha pojawia się z zaskoczenia i ponownie policzkuje Giselę. Cichy dziękuje Marianowi za miłość, jaką darzy jego córkę. Z myślą o niej podpisuje dokumenty in blanco, żeby ten mógł je wykorzystać do ich wspólnego projektu stypendialnego.

Esmeralda przyznaje się Pablowi, że chciała go popchnąć w ramiona Giseli, ale w porę przekonała się, że popełniłaby niewybaczalny błąd. Pablo zapewnia ją, że nie mógłby spojrzeć na inną kobietę, bo kocha tylko ją. Gisela obiecuje Lorenzie, że uwolni Pabla od Esmeraldy. Mercedes wspomina Jarochy, że Lorenza przyszła do niej z błaganiem, by pozwoliła jej zobaczyć wnuczęta. Ta nie wierzy w przemianę matki Pabla i podejrzewa, że chce ukraść jego dzieci. Agustín nie zgadza się z opinią Mariana, który wychwala zalety jego największego wroga – Cichego. Oświadcza synowi, że przynosi mu wstyd i nie chce go dłużej słuchać.

Mariano odkrywa, że brakuje jednego z dokumentów, jakie podpisał dla niego Cichy. Pablo pyta brata, czy faktycznie zgwałcił Giselę. On odpowiada, nie kryjąc przy tym zażenowania sytuacją, że Gisela próbuje ich poróżnić, dlatego nie powinien wierzyć w to, co mówi. Esmeralda usiłuje przekonać Pabla, że powinni się rozstać. Mariano zarzuca ojcu, że wykradł jeden z jego dokumentów. Lorenza przyznaje się później mężowi, że to ona zabrała papier podpisany przez Cichego, żeby mogli wykorzystać go do własnych celów. Oznajmia przy tym, że chce dostać prawo do opieki nad wnuczętami. Agustín reaguje z uśmiechem na jej propozycję.

Odcinek 65

Pablo zabiera Esmeraldę w podróż balonem, by pokazać jej, jak cieszyć się życiem i prosi, by nigdy nie więcej nie myślała o porzuceniu go. Jarocha spiera się z Mercedes o intencje Lorenzy. Gisela wmawia Lorenzie, że jej syn ją zgwałcił. Esmeralda chce się poddać operacji, żeby zwiększyć swoje szanse na odzyskanie władzy w nogach. Pablo żąda od ojca zwrotu dokumentu skradzionego Marianowi. Ten zapiera się, że go nie ma i namawia Pabla, żeby nie ufał ślepo bratu. Mercedes usiłuje przekonać Esmeraldę, że Lorenza naprawdę pokochała jej dzieci i chce z nimi spędzać coraz więcej czasu.

Agustín chwali żonę za jej symulowaną troskę o wnuczęta oraz zakazuje jej przyznawać się do kradzieży dokumentu podpisanego przez Cichego. Agustín rezygnuje z usług adwokackich syna i oznajmia Cichemu, że sam będzie bronił swoich interesów. Przy okazji ostrzega go, że jest w posiadaniu dokumentu, którym go pogrąży, a jeśli chce wiedzieć więcej, to powinien zapytać Mariana. Mariano zwierza się bratu, że od dawna kocha się skrycie z Esmeraldzie, ale nigdy nie miał odwagi wyznać swoich uczuć ani jej, ani jemu.

Odcinek 66

Esmeralda dziękuje Cichemu za jego ojcowską opiekę. Pablo ponownie oświadcza się Esmeraldzie. Ona prosi go, by zaczekali ze ślubem do jej operacji. Agustín żali się Lorenzie, że jego nadzieje o tym, że Pablo lub Mariano staną po jego stronie przepadły. Żona pociesza go, zapewniając, że zawsze będzie mu wierna. On jednak robi się zazdrosny o dzieci Esmeraldy i zakazuje Lorenzie widywania się z nimi. Mariano uprzedza Pabla, że Cichy powinien zapisać cały swój majątek innej osobie – najlepszą kandydatką jest jego córka, Esmeralda –, zanim ich ojciec zrobi użytek ze skradzionego dokumentu.

Esmeralda zmienia zdanie i zgadza się wyjść za Pabla jeszcze przed operacją. Szczęśliwa oznajmia Jarochy i Feli, że za kilka dni weźmie ślub. Pablo zdradza Marianowi, że poślubi Esmeraldę dzień przed jej operacją i prosi, by nie próbował go przekonywać do zmiany zdania. Mariano sprawia wrażenie pogodzonego z losem i życzy bratu szczęścia. Agustín mówi Giseli, że nie wierzy w jej historyjkę o gwałcie, ale nie przeszkadza mu mieć w niej sojusznika.

Mariano uprzedza Cichego, że ojciec wykradł jeden z dokumentów in blanco i nie udało mu się go odzyskać. Ten posądza go, że działał w zmowie z Agustínem i zastawił na niego pułapkę. Mariano zarzeka się, że tak nie jest i zobowiązuje się ponieść konsekwencje swojego błędu. Damián mu nie wierzy. Wyzywa go do bójki, ale Cichy ich rozdziela. Pablo podpisuje z Giselą rzekomą umowę o pracę…

Odcinek 67

Fela mówi Esmeraldzie, że poszła na śmietnisko, żeby pożegnać się z Renatą. Esmeralda pyta ją, czy jest córką, którą ona i Cichy stracili. Kobieta nie ma czasu odpowiedzieć, bo pojawia się Agustín. Esmeralda namawia przyszłego teścia, żeby zapomniał o nienawiści i pobłogosławił jej związek z Pablem. On zapowiada, że ich ślub się nie odbędzie, a kiedy Cichy straci wszystko i wróci do więzienia, znów stanie się bezbronną Kotką.

Mariano sugeruje Cichemu, żeby przepisał swój majątek córce, ale ten odmawia, albowiem chce najpierw oczyścić swoje nazwisko. Esmeralda ostrzega Cichego, że Agustín chce go pogrążyć i prosi o wjaśnienia. Oboje z Pablem uspokajają ją. Cichy zapowiada Damianowi i Marianowi, że będzie walczył z Agustínem uczciwie, bo wierzy w sprawiedliwość oraz ich zdolności. Damián i Mariano zobowiązują się pomóc mu w zwyciężeniu sporu.

Pablo odkrywa, że w podpisanej umowie z Giselą ustąpił jej prawa do swoich dzieł. Fela zostaje porwana podczas zakupów z Jarochą. Gisela skrada pocałunek Pablowi na oczach Cichego i Mariana, a później oskarża go o molestowanie. Esmeralda dowiaduje się o wszystkim i martwi się, że Pablo jest z nią tylko z litości. Cichy ostrzega Pabla, że zapłaci za to, że zdradził jego córkę. Esmeralda upomina go, że zemsta nie jest rozwiązaniem na wszystko oraz zawiadamia o porwaniu Feli. Pablo prosi o rozmowę z Esmeraldą w cztery oczy…

Odcinek 68

Agustín zapowiada żonie, że gdy wygra wojnę z Cichym, wystąpi o rozwód. Mariano próbuje pocieszyć Esmeraldę. Pablo wyjaśnia siostrze, że nie zdradził Esmeraldy, lecz padł ofiarą intrygi Giseli. Virginia mówi mu, że w prawdziwej miłości nie ma miejsca dla trzeciej osoby i radzi, by nauczył się żyć bez Esmeraldy.

Lorenza uważa, że na jej rodzinę spadła klątwa, po tym jak odkrywa, że Esmeralda skradła serce jej obu synów. Mariano dowiaduje się o zamiarach ojca i nazywa go niewdzięcznikiem. Chce wiedzieć, czy rozwodzi się z matką z powodu innej kobiety. Agustín odpowiada, że od dłuższego czasu męczyło go towarzystwo Lorenzy i przyznaje, że w jego życiu znów pojawiła się kobieta, w której zakochał się wiele lat temu.

Pablo chce zerwać umowę z Giselą. Ona radzi mu, by dla własnego dobra uwolnił się od Esmeraldy. Agustín wyznaje żonie, że dawno temu zakochał się w pewnej kobiecie, ale wtedy była dla niego niedostępna. Lorenza żąda poznać jej imię. Esmeralda zwraca wolność Pablowi, bo nie potrzebuje jego litości. Fela wykorzystuje nieuwagę Diógenesa i ucieka. 

Odcinek 69

Cichy zgadza się wysłuchać Pabla i wierzy w jego niewinność. Pablo oznajmia, że zrobi wszystko, żeby zdobyć przebaczenie Esmeraldy, bo bardzo ją kocha i nie chce stracić. Esmeralda postanawia zabrać się do rehabilitacji i stanąć na nogi, a gdy jej się to uda, zawalczyć o Pabla.

Agustín chce pobić Diógenesa za to, że nie dopilnował Feli, lecz ten mu się odgraża. Esmeralda słyszy jak Fela woła o pomoc z ulicy. Chce jej otworzyć drzwi, ale spada w wózka. Agustín tymczasem odnajduje Felę i zabiera ją ze sobą. Mariano uprzedza brata, że podpisał wiążący kontrakt z Giselą i nie może mu pomóc. Gisela ostrzega Pabla, że jeśli nie dotrzyma warunków umowy, spotkają się w sądzie.

Cichy nie wierzy w skruchę Lorenzy i zarzuca jej, że działa w zmowie z mężem. Esmeralda myśli inaczej i namawia Cichego, żeby przeprosił Lorenzę. Ponieważ ten odmawia, grozi odejściem z domu. Pablo przypomina Giseli, że łączą ich jedynie sprawy zawodowe oraz uprzedza, by nie robiła sobie złudnych nadziei na coś więcej. Później składa wizytę Esmeraldzie z zamiarem wyznania jej swoich uczuć i poproszenia o rękę. Gisela widzi jak się godzą i całują…

Odcinek 70

Gisela umawia się z Esmeraldą na rozmowę. Gdy pojawia się Agustín, ubliża jej oraz naśmiewa się z jej niepełnosprawności. Agustín mówi Esmeraldzie, że gdyby miała chociaż odrobinę godności, zostawiłaby Pabla, który jest z nią tylko z litości. Esmeralda zapiera się, że bez względu na ich nieuprzejme komentarze, nie zmieni zdania i wyjdzie za mąż za Pabla. Gisela nie daje za wygraną i uprzedza ją, że zadba o to, by nie zaznali szczęścia.

Agustín chwali się żonie, że wkrótce odzyskają dom, który zabrał im Cichy, a po rozwodzie przekonają się, które z nich w nim zamieszka. Lorenza, pewna siebie, odpowiada, że dom będzie jej, choć nie do końca wierzy w to, że Agustín wygra spór z Cichym. Cichy przepisuje cały swój majątek na Damiana. Esmeralda zgadza się wyjść za Pabla tuż przed operacją.

Lorenza przyznaje się synowi, że wykradła jeden z jego dokumentów i oddała go Agustínowi, ale teraz tego żałuje. Mariano postanawia dochować sekret matki, bo wstydziłby się powiedzieć o nim Cichemu. Agustín zdobywa nazwisko chirurga, który będzie operował Esmeraldę. Pablo nie może znaleźć ojca Rivasa, żeby udzielił mu ślubu z Esmeraldą. Gisela podrzuca węża na łóżko Esmeraldy…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 listopad 2015         0 Komentarzy · 56 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Za głosem serca" odc. 120-124
Streszczenia odcinków


Odcinek 120

Esmeralda jest zaskoczona niezapowiedzianą wizytą Montserrat w jej domu. Domyśla się, że ubranka, jakie ta przyniosła dla jej dziecka są tylko wymówką, by wypytać ją o José Luisa. Postanawia wykorzystać jej obecność, by poskarżyć się na Refugia, który bardzo ją zaniedbuje, coraz później wraca z pracy i nie spędza z nią tyle czasu, co przedtem.

Mónica wyznaje Refugiowi w zaufaniu, że jest zakochana w jednym poruczniku, ale nie ma odwagi mu o tym powiedzieć. Ten robi sobie nadzieję, że ma na myśli jego. Graciela wręcza córce telefon Alejandra z nagraniem z dnia ucieczki, który przekonuje ją o szczerych intencjach José Luisa oraz jego wielkim poświęceniu. Fabiola przychodzi do José Luisa z butelką wina i kieliszkami i próbuje go poderwać. On ją odtrąca oraz oświadcza, że tak jak ona zamierza odzyskać to, czego pozbawił go Alejandro…

Odcinek 121

Graciela tłumaczy się córce, że milczała w kwestii José Luisa, bo nie chciała, żeby znów mieszał się do jej życia. Víctor przyprowadza niewidomą Nadię do szpitala, w którym leży Alejandro. Kobieta ma wyrzuty sumienia, że postąpiła egoistycznie i z troski o własne bezpieczeństwo ukryła przed wszystkimi, że jest w śpiączce. Montserrat prosi José Luisa o przebaczenie za to, że niesłusznie go oskarżała, podczas gdy on wziął na siebie winę jej męża, za co został skazany na więzienie. José Luis wyciera łzy z jej twarzy i mocno ją przytula.

Refugio zbiera się na odwagę i wyznaje Mónice, że jest w niej zakochany, ale ona nie odwzajemnia jego uczuć i oświadcza, że kocha Dimitria. Montserrat chwali się Esmeraldzie, że José Luis zaprosił ją na kolację. Esmeralda ekscytuje się tą wiadomością i życzy jej powodzenia. Montserrat odpowiada, że nie zamierza wiązać się z José Luisem, a jedyne, co może mu zaoferować to swoją przyjaźń. Víctor powtarza Nadii słowa lekarza, który zasugerował mu odłączenie Alejandra od aparatury podtrzymującego jego życie. Przypomina jej, że kończą im się pieniądze na opłacenie szpitala, a stan Alejandra nie ulega poprawie…

Odcinek 122

Víctor ma obawy przed występem Nadii, bo nie chce żeby ktoś ją rozpoznał. Refugio nie może przestać rozmyślać o Mónice, choć wie, że ona nie odwzajemnia jego uczuć. Josefina przychodzi na koncert Nadii, a po nim zagląda do garderoby, by złożyć jej gratulacje. Jest zdumiona, gdy dowiaduje się od niej, że straciła wzrok po wypadku lotniczym. Adolfo wypytuje Ezequiela o Maríę, lecz on nie potrafi mu pomóc. Rosario gniewa się na Montserrat o to, że poszła na kolację z José Luisem. Dimitrio i Mónica upijają się i idą do hotelu…

Odcinek 123

Josefina poznaje Victorię, córkę Nadii i Víctora. Montserrat idzie na plażę, by powspominać wspólne chwile z Alejandrem. José Luis zaskakuje ją od tyłu, zasłaniając jej oczy, a następnie przyłącza się do niej. Razem rozprawiają o tym, jacy byli szczęśliwi oraz ile wycierpieli. José Luis korzysta z okazji i wyznaje Montserracie miłość. Ona prosi go o czas, gdyż wciąż nie pogodziła się ze śmiercią męża. José Luis namawia ją, żeby dała mu szansę i całuje.

Josefina zobowiązuje się do pokrycia kosztów pobytu Alejandra w szpitalu. Graciela szuka córki w jej domu, jednak zamiast niej zastaje syna i wnuka. Laurito nazywa ją babcią i chce się z nią przywitać, ale ona go odtrąca. Rosario przychodzi do José Luisa, żeby powiedzieć mu, że nie pozwoli odebrać synowej ani wnuka, bo to jej jedyna rodzina. On zapewnia kobietę, że do tego nie dopuści oraz dodaje, że tak jak ona był w więzieniu i dobrze rozumie jej obawy.

Odcinek 124

Carlos Torres, nowy ambasador w Argentynie, informuje Pedra, że poznał utalentowaną pianistkę, która do złudzenia przypomina jego zmarłą żonę. Medina prosi go, by dowiedział się wszystkiego, co możliwe na jej temat. Alejandro ma sen: najpierw spotyka w nim swojego teścia, Laura, i prosi go o wybaczenie, a następnie wspomina wypadek awionetki, którą leciał z Nadią i Víctorem.

Montserrat jest szczęśliwa, widząc jak José Luis bawi się z jej synem. José Luis proponuje jej, żeby zostali rodziną, o jakiejś kiedyś marzyli. Ona zgadza się i całuje go. Później idzie na plażę, gdzie poznała Alejandra, by ostatecznie się z nim pożegnać: umieszcza ich ślubne obrączki w butelce i wyrzuca do morza.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 listopad 2015         0 Komentarzy · 43 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Santa Diabla" odc. 99-103
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 99

Diabla wykrada obrączkę ślubną Santy, pamiątkę jej ślubu z Humbertem. Po powrocie do domu Arturo zwalnia Petrę i odbiera dziecko Liseth. Humberto i Santa odczytują zaszyfrowaną w anonimowych listach wiadomość. Okazuje się, że ktoś umawia ich na spotkanie…

Iván nie pozwala Bárbarze zabrać Danielę z domu Canów. Elisa postanawia nie pomagać więcej Alicii. Inés prosi Pancha, żeby to Santiago wyciągnął ją ze szpitala. Alicia uszkadza samochód Santiaga i zostawia na tylnym siedzeniu skradzioną obrączkę. Później uprzedza Santę, że Santiago ulegnie wypadkowi.

Lucy nakrywa Ulisesa jak wrzuca kopertę zaadresowaną do Pancha przez szparę pod drzwiami. Santiago ma wypadek i obwinia o niego Santę. Patricio zwraca się do Humberta z prośbą o pomoc w odzyskaniu wolności. Willy budzi się ze śpiączki. Alicia postanawia odkryć wszystkie sekrety Humberta.

Odcinek 100

Inés wręcza Panchowi telefon komórkowy George’a i mówi, że znalazła go w domu Santy. Santa odwiedza Pancha, żeby prosić go o ochronę dla Santiaga, bo Alicia chce mu wyrządzić krzywdę. Przy okazji odkrywa, że on także otrzymał anonimowy list, taki sam jak ona, Paula i Humberto. Humberto podejrzewa, że nadawcą listów jest Santiago, bo jako jedyny żadnego nie otrzymał.

Bárbara próbuje pomóc Danieli w ucieczce ze szpitala. Lucy mówi Humbertowi i Sancie, że widziała jak Ulises roznosił listy. Humberto i Santa jadą do domu Victorii, gdzie znajdują nierozdane jeszcze listy dla Santiaga i Inés. Alicia dowiaduje się, że Patricio szantażuje Humberta, że zdradzi jego sekrety, jeśli nie wyciągnie go z więzienia.

Odcinek 101

Bárbara prosi Humberta o pomoc w zdobyciu pozwolenia na widzenie się z Danielą, ale on odmawia. Pancho żałuje ślubu z Lucy i przychodzi do domu Victorii, żeby prosić Ulisesa o radę. Arturo odkrywa, że Liseth oszukała go w sprawie choroby ich syna i wynajęła kobietę, która podawała się lekarza.

Santa dowiaduje się, że osobą, która opłaciła pobyt Willy’ego w szpitalu oraz wynajęła terapeutkę dla jej syna jest jej mąż – Humberto. Alicia chce wydusić z Patricia sekrety Humberta. Liseth przychodzi do domu Mary z wydanym przez sąde nakazem zwrócenia jej syna. Willy zostaje wypisany ze szpitala.

Odcinek 102

Liseth odbiera syna Arturowi. Willy wraca do domu Pauli i zastaje w nim Santę. Później jedzie do rezydencji Canów, by porozmawiać z Alicią. Bárbara wpada w złość na wiadomość, że Willy i Alicia się znają. Willy całuje Alicię. Arturo prosi Humberta o pomoc w zdobyciu opieki nad synem. Ten uprzedza go, że jeśli nie ma wystarczających dowodów, może nie tylko przegrać sprawę, ale otrzymać zakaz widywania się z dzieckiem. Liseth jest zaskoczona, gdy po spotyka Victorię w domu Ivana. Wszyscy adresaci listów anonimowych przychodzą na umówione spotkanie w opuszczonej fabryce i zostają w niej uwięzieni…

Odcinek 103

Liseth ubliża Victorii, za co zostaje zrugana przez Ivána. Uwięzieni wewnątrz fabryki bohaterowie dowiadują się, że pośród nich ukrywa się zabójca. Pada strzał. Santiago zauważa, że Pancho został ciężko ranny. Policja rozpoczyna akcję ratunkową i wyprowadza wszystkich uwięzionych z fabryki. Pancho umiera w ramionach Inés. Dziewczyna przysięga, że go pomści.

Diabla chce poniżyć Franciskę i namawia Humberta, żeby jej w tym pomógł. Ulises dostarcza Begoñii nagranie wideo z wydarzeń, jakie rozegrały się wewnątrz fabryki. Humberto prosi matkę, żeby podczas pogrzebu Pancha publicznie przeprosiła Alicię. Ostrzega ją, że w przeciwnym razie znajdzie się w niebezpieczeństwie. Później zwierza się, że Alicia szantażuje go, bo pozwolił umrzeć Franco Garcíi. Santa przyłapuje matkę na oglądaniu wideo z fabryki.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 listopad 2015         0 Komentarzy · 30 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 275-281
Streszczenia odcinków


Odcinek 275

Olmo jest niespokojny, bo nie wie, co dzieje się z Pepą. Soledad próbuje ostudzić jego nerwy. Tristán angażuje się w poszukiwania człowieka, za którym Pepa pojechała aż do Requejo. Okazuje się, że mężczyzna nie jest ani notariuszem, ani adwokatem, lecz jubilerem, któremu Águeda zleciła wykonanie pierścionka dla córki. Gregoria, która wiązała nadzieje na spędzenie romantycznego dnia z Tristánem, czuje się zepchnięta na drugi plan. Soledad i Juan natykają się na siebie i niechętnie wzajemnie się pozdrawiają.

Gregoria czuje się oszukana przez aptekarzy. Podobnie jak Paquito, którego para zbywa niejasnymi wyjaśnieniami na temat łączących ich więzi. Raimundo nie potrafi zbliżyć się do córki, ani przekonać jej, że ich kłopoty wkrótce się rozwiążą. Alfonso nie chce, żeby problemy z zajazdem odbiły się na jego relacjach z Emilią, ale to nieuniknione.

Francisca uświadamia inspektora, że zanim Pepa i Tristán dowiedzieli się, że są rodzeństwem, uchodzili za parę. Zamalloa robi się zazdrosny o akuszerkę, choć nie daje tego po sobie poznać. Pepa opuszcza Tristána, by wrócić do Puente Viejo i zostawia go w towarzystwie Gregorii. Kiedy lekarka myśli, że już nic nie przeszkodzi jej nacieszyć się z bycia z Tristánem, ten prosi ją, aby sama obejrzała pierwszy akt spektaklu. Tristán wraca do jubilera, który daje mu wskazówkę prowadzącą prosto do jego matki…

Odcinek 276

Olmo chce wiedzieć, gdzie była i co robiła Pepa, ale ona nie udziela mu żadnych wyjaśnień. Później akuszerka uprzedza Tristána, żeby nie mówił nikomu, że pojechała z nim do Requejo. Tristán powtarza jej to, co dowiedział się od jubilera – przed śmiercią Águeda złożyła niezapowiedzianą wizytę jego matce.

Tristán próbuje wytłumaczyć się Gregorii ze swojego zachowania, lecz ona pozostaje obrażona i nie chce go słuchać. Jednakże, po powrocie do Puente Viejo lekarka udaje, że nic się nie stało i oboje świetnie się bawili. Emilia ma problemy ze znalezieniem pracy. Jak się później okazuje, Alfonso maczał w tym palce. Tristán wypytuje matkę o powód wizyty Águedy w ich domu tuż przed śmiercią. Francisca przypomina sobie, jak kobieta przyszła do niej z pewną prośbą…

Odcinek 277

Francisca przysięga synowi, że nie maczała palców w śmierci Águedy. Olmo oznajmia Pepie, że otwarcie testamentu ich matki nastąpi później niż zakładano, ale ona zupełnie się tym nie przejmuje. Później przyznaje się przed Soledad, że sam zabiegał o przesunięcie daty.

Tristán dowiaduje się, że matka wykorzystuje Rosario. Przerażona kobieta prosi, żeby nie interweniował w jej sprawie. Wycieńczenie w rezultacie doprowadza ją do utraty przytomności. Emilia nie potrafi przejść obojętnie wobec tego, jak pani Montenegro traktuje jej teściową. Francisca proponuje dziewczynie rozwiązanie – pracę w swoim domu.

Pepa przeprasza Gregorię za to, że zepsuła jej wyjazd z Tristánem do Requejo. Emilia odkrywa, że Alfonso namówił ludzi, do których poszła szukać pracy, żeby ją odprawili z kwitkiem. Pod wpływem impulsu postanawia przyjąć ofertę Franciski.

Odcinek 278

Zamalloa uważa poszlakę ze znalezionym flakonikiem wypełnionym arszenikiem za bezużyteczną, bo Águeda nie zmarła na skutek otrucia. Emilia oznajmia Alfonsowi, że przyjęła ofertę pracy w domu Franciski. Już pierwszego dnia nowa szefowa wskazuje dziewczynie, gdzie jest jej miejsce. Raimundo wyznaje córce, że zamierza odzyskać zajazd.
.
Olmo dostrzega dystans, jaki zachowuje wobec niego Soledad od czasu przypadkowego spotkania z Juanem. Nie omieszka wspomnieć o tym Francisce przy pierwszej okazji. Tristán podejrzewa, że Pepa wpadła w oko Zamalloi.

Pepa myśli, że ktoś zabił jej matkę, żeby ukraść pierścionek, jaki poleciła wykonać jubilerowi z Requejo. Razem z Tristánem rekonstruują fikcyjną scenę kradzieży i tak znajdują ślady błota za zasłonami w sypialni Águedy.

Odcinek 279

Emilia nie wierzy w skuteczność planu odzyskania zajazdu wymyślonego przez jej ojca. Tristán obawia się, że Raimundo zrobi jakieś głupstwo, ale on uspokaja go, że nie musi się o niego martwić. Soledad motywuje Emilię do pracy i obiecuje, że będzie traktowała ją z szacunkiem. Emilia z powodzeniem przechodzi pierwszą próbę u donii Franciski.

Alfonso ucieka się do szantażu, żeby namówić Emilię do powrotu, ale niczego ponosi klęskę. Olmo przystępuje do kolejnego ataku na Pepę. Chce zasiać wątpliwości u inspektora, który zdaje się być coraz bardziej zauroczony akuszerką. Paquito wciąż trzyma się na dystans od Mariany, a nowa szefowa nie przestaje puszczać mu dwuznacznych sygnałów. Soledad przyznaje się przed Olmo, że zgubiła pierścionek Águedy.

Odcinek 280

Olmo próbuje zachować spokój po tym, co powiedziała mu Soledad. Zobowiązuje się zająć Pepą do czasu, aż ona nie znajdzie zgubionego pierścionka. Paquito zwierza się Alfonsowi, że María Cristina próbuje go poderwać.

Zamalloa zwraca się przeciwko Olmowi i nie ulega jego szantażom. Później zwierza się Pepie, że jest nią oczarowany. Emilia prosi ojca, żeby skrupulatnie przemyślał swoje zamiary, zanim włączy w nie Alfonsa i Marianę. Paquito zaczyna podejrzewać, że nowi aptekarze ukrywają jakiś sekret.

Tristán jest zaskoczony zwinnością Emilii w spełnianiu poleceń jego matki. Francisca próbuje zdenerwować Pepę, wskazując najbardziej prawdopodobny – jej zdaniem – wynik śledztwa, ale akuszerka nie daje się sprowokować. Juan przynosi pieniądze z lichwy i udaje się na spoczynek. Julieta wykorzystuje okazję i okrada go. Enriqueta próbuje pokrzyżować jej plany. Tristán znajduje pierścionek, którego szukała Pepa.

Odcinek 281

Enriqueta zatrzymuje Enriquetę z łupem. Juan żałuje, że dał się zwieść dziewczynie. Mauricio zawiadamia Franciskę i Tristána, że znaleźli się w problemach z powodu Olma i Pepy. Tristán próbuje interweniować, ale Olmo nie traktuje go poważnie.

Francisca zręcznie owija sobie Emilię wokół palca i nastawia ją przeciwko Rosario. Tristán zwleka z powiedzeniem Pepie, że znalazł pierścionek jej matki i coraz trudniej jest mu się do tego przyznać.

Raimundo słyszy jak Enriqueta namawia Juana, żeby dał Juliecie nauczę. Mauricio ulega wypadkowi z powodu zaniedbania Olmo. Olmo postanawia przyznać się Soledad do popełnionej zbrodni…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 23 listopad 2015         0 Komentarzy · 50 Czytań · Drukuj
 
 
Dwa odcinki "Za głosem serca" dziennie
Informację


Od przyszłego poniedziałku 30 listopada codziennie już nie jeden, lecz dwa premierowe odcinki telenoweli "Za głosem serca" w TV Puls. Emisja w dni powszednie od godz. 13:10.
Dodał:  Wiola dnia 23 listopad 2015         0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj
 
 
Jak zmieniły się latynoskie aktorki ze znanych telenowel?
Notka
natalia-oreiro-2901-1920x1080.jpg

Gwiazdy latynoskich seriali zdobywają ogromną popularność na całym świecie. Najbardziej rozpoznawalne w Polsce są jednak te aktorki, które występowały w telenowelach w latach 90.

Za sprawą telenowel, latynoskie aktorki robią światową karierę. W Polsce najbardziej popularne są te, które triumfy święciły w latach 90. Niektóre z nich, będąc u szczytu popularności, odwiedzały Polskę, a na spotkania z nimi przychodziły miliony fanów. Tak było w przypadku Leticii Calderon, która skradła serca polskich widzów jako Esmeralda oraz Natalii Orerio, która w Polsce była już kilkakrotnie.

Jak zmieniły się aktorki, które pamiętamy z ról w takich serialach jak "Niewolnica Isaura", "Paulina", "Maria z przedmieścia" czy "Zbuntowany anioł"? Większość z nich jest już po czterdziestce i na twarzach można zauważyć znak czasu. Nie można jednak oprzeć się wrażeniu, że dla niektórych z nich czas zatrzymał się w miejscu!

Lucélia Santos, czyli "Niewolnica Isaura", która pobiła Polskę w latach 80. Ta brazylijska aktorka, reżyserka i producentka urodziła się 20 maja 1957 r. w Santo André São Paulo. W Isaurę wcieliła się w 1976 r. Minęło więc prawie 40 lat. Za sprawą serialu Lucélia Santos stała się międzynarodową gwiazdą. O tego czasu grała w wielu filmach i serialach. W Polsce kojarzy się jednak tylko z Isaurą.

Thalía to jedna z najbardziej rozpoznawalnych meksykańskich gwiazd. Urodziła się 26 sierpnia 1971 r., a w 1994 r. podbiła polską publiczność jako Marimar w telenoweli o tym samym tytule. Następnie zagrała także w popularnych w Polsce "Marii z przedmieścia" i "Rosalindzie". Rozpoczęła też karierę wokalną - sprzedała na całym świecie ponad 40 milionów płyt.

Leticia Calderon, czyli Esmeralda. Aktorka urodziła się 15 lipca 1968 roku w Guaymas, w Meksyku. Rola w "Esmeraldzie" (1997) przyniosła jej popularność na skalę światową. Gościła także w Polsce. Po hitowej telenoweli zagrała później jeszcze w serialach: "Daniela i przyjaciele" (1999), "Labirynt namiętności" (1999) i "Prawdziwa miłość" (2003).

Gabriela Spanic popularność w Polsce zdobyła dzięki podwójnej roli w serialu "Paulina" (1998), który był emitowany w 120 krajach na świecie. Ta wenezuelska aktorka urodziła się 10 grudnia 1973 r. Rola nikczemnej Paoli i zdolnej do poświęceń Pauliny uczyniła z niej wielką gwiazdę. Po takim sukcesie, zagrała jeszcze w telenowelach: "Porywy serca" i "Virginia". W ostatnim czasie mogliśmy ją także oglądać w "Kobiecie ze stali".

Natalia Oreiro, czyli niekwestionowana gwiazda telewizji, filmu i muzyki. Urodziła się 19 maja 1977 r. w Montevideo (Urugwaj), a sławę przyniosła jej oczywiście rola Milagros w "Zbuntowanym aniele" (1998). Drzwi do wielkiej kariery otworzyły się na oścież. Oglądać ją mogliśmy w kolejnych produkcjach: "Kachorra to ja" i "Jesteś moim życiem". Nagrała też kilka płyt, w tym "Natalia Oreiro", "Tu veneno" i "Turmalina", które cieszyły się popularnością także w Polsce. W 2013 r. zagrała w filmie "Anioł Śmierci", za który została doceniona licznymi nagrodami.

Victoria Onetto zagrała przyjaciółkę Milagros w "Zbuntowanym aniele", Linę. Urodziła się w 1973 r. w Buenos Aires. Do tej pory grwa w latynoskich produkcjach.

Irán Castillo to aktorka z telenoweli "Paloma" (1998). Urodzona 4 stycznia 1977 r. w Veracruz, w Meksyku artystka zagrała wtedy 18-letnią dziewczynę, która wraz z dziadkiem mieszkała i pracowała w cyrku.

W "Palomie" zagrała też Nailea Norvind, która pojawiała się w wielu telenowelach, głównie jako czarny charakter. Urodziła się 16 lutego 1970 roku w mieście Meksyk. Znana jest m.in. z takich seriali jak: "Przyjaciółki i rywalki", "W niewoli uczuć", "Serce z kamienia", "Zbuntowani", "Nie igraj z aniołem" i "Otchłań namiętności".

Aracely Arámbula zdobyła popularność za sprawą telenoweli "W niewoli uczuć" (2000). Urodziła się 6 marca 1975 r. w Chihuahua, w Meksyku. Po kilkuletniej przerwie, ponownie pojawiła się na małym ekranie w 2009 r. w serialu "Dzikie serce". Obecnie gra jedną z głównych ról w telenoweli "Los Miserables".

Ludwika Paleta urodziła się 29 listopada 1978 r. w Krakowie, jest córką muzyka Zbigniewa Palety i Barbary Paciorek. Popularność przyniosły jej takie seriale jak: "Maria z przedmieścia" (1995), "Przyjaciółki i rywalki" (2001), "Córka przeznaczenia" (2003) i "Serce z kamienia" (2004-2005).

Adamari López
urodzona 18 maja 1971 r. w Humacao (Portoryko) znana jest przede wszystkim z roli Ofelii w "Przyjaciółkach i rywalkach" (2001). Wcześniej mogliśmy ją oglądać w telenoweli "Camila" (1998).

Susana González to meksykańska aktorka urodzona 2 października 1973 r. W Polsce głównie znana z telenowel: "María Isabel" (1997), "Miłość i nienawiść" (2002), "Biały welon" (2003), "Zakazane uczucie" (2011).


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 listopad 2015         0 Komentarzy · 26 Czytań · Drukuj
 
 
Powtórka "Niewinnej intrygi"
Informację


Jeszcze w tym miesiącu TVN Fabuła przypomni telenowelę "Niewinna intryga" z Lisette Morelos, Sebastianem Zuritą i Christian Bach w rolach głównych. Emisja od 17 listopada w dni powszednie o godz. 7:00.
Dodał:  Wiola dnia 16 listopad 2015         0 Komentarzy · 26 Czytań · Drukuj
 
 
„Królowa Południa” nie dla Wenezueli
Newsy


Wenezuelski Conatel nakłada cenzurę na amerykańską telenowelę „Królowa Południa” z Kate del Castillo.

Kilka dni przed premierą „Królowej Południ” w Wenezueli Narodowa Komisja Telekomunikacji Conatel skierowała do DirecTV, operatora telewizji cyfrowej, nakaz wycofana spotów promujących amerykańską telenowelę oraz emisję tej i innych produkcji z gatunku narconovelas. W wyjaśnieniach podano, iż „gloryfikuje ona życie osób zamieszanych w handel narkotykami i promuje antywalory działających ze szkodą dla wenezuelskich rodzin”.

To nie pierwszy raz, gdy w Wenezueli z powodu cenzury zostaje wycofana emisja seriali o podobnej treści. W 2010 roku Venevision i Televen zostały zmuszone do zdjęcia z anteny dwóch narconovel: „Rosario Tijeras” i „El capo”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 listopad 2015         0 Komentarzy · 33 Czytań · Drukuj
 
 
„Esperanza mía” wkrótce w polskiej telewizji
Premiery w Polsce


Argentyński przebój telewizyjny „Esperanza mía” z Lali Espósito i Mariano Martínezem wkrótce w polskiej telewizji.

W nadchodzących miesiącach wielbicieli romantycznych historii czeka powiew świeżości. Jak spieszą donieść argentyńskie portale internetowe Telewizja Polsat nabyła prawa do emisji argentyńskiej telenoweli „Esperanza mía” z Lali Espósito i Mariano Martínezem w rolach głównych. Podczas ostatnich targów telewizyjnych Mipcom 2015 w Cannes produkcja Dori Media i Pol-ka Producciones zainteresowała także kupców z Hiszpanii, Izraela, Boliwii czy Indonezji.

Niewątpliwym atutem zwiększającym szansę na sprzedaż telenoweli „Esperanza mía” jest jej wielki sukces w Argentynie. Od początku emisji (kwiecień br.) na kanale El trece osiąga wyniki oglądalności na poziomie 16.4 punktów (20% SHR) i jest absolutnym liderem pośród rodzimych produkcji. Krytyka ochrzciła ją mianem „telenoweli familijnej”, łączącej elementy dramatu, komedii i musicalu. W maju na rynku muzycznym pojawiła się ścieżka dźwiękowa z piosenkami w wykonaniu aktorów z programu. Dwa miesiące później powstał także musical – „Esperanza mía, el musical” – oparty na scenariuszu telenoweli, w którym udział wzięli jej protagoniści oraz część obsady. Spektakl obejrzało już ponad 100 tysięcy widzów i planowane są kolejne występy.

„Esperanza mía” opowiada losy Julii, młodej dziewczyny, która staje się posiadaczką dowodów przeciwko właścicielom potężnej fabryki, w której pracowała jej matka. Ścigana przez ludzi, którym nie jest na rękę, by prawda o ich niewłaściwych działaniach wyszła na jaw, ucieka do Buenos Aires i zaszywa się w klasztorze. Dla własnego bezpieczeństwa przebiera się na nowicjuszkę i przyjmuje nową tożsamość. Jeszcze w trakcie ucieczki poznaje i zakochuje się od pierwszego wejrzenia w Tomasie, który jak się później okazje, jest klerykiem, a do tego pochodzi z rodziny właścicieli fabryki, którzy wywrócili jej życie do góry nogami.ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 listopad 2015         0 Komentarzy · 31 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Za głosem serca" odc. 99-119
Streszczenia odcinków


Odcinek 99

José Luis zostaje zawieszony w swoich obowiązkach przez kapitana Robledo. Refugio uważa, że to niesprawiedliwe. José Luis wyjaśnia mu, że musi odpowiedzieć za to, że pomógł Alejandrowi. Ponieważ nie chce, by Montserrat dowiedziała się prawdy, prosi Dimitria, żeby wmówił siostrze, że został ukarany za to, że spiskował przeciwko jej mężowi. Pedro ostrzega Nadię i Víctora, by nie próbowali robić niczego za jego plecami i, dla własnego dobra, zapomnieli o rozmowie z Samuelem.

Alejandro wyjaśnia Gracieli, że José Luis stoi po jego stronie, ale próbuje to ukryć przed Montserrat. Montserrat prosi kapitana Robledo, żeby prześwietlił Pedra Medinę. Zdradza mu także, że Joaquín Aréchiga napisał przed śmiercią list, który dostał się w ręce Maríi, a następnie został spalony przez Pedra lub José Luisa. Ezequiel z trudem zaciska pięści, gdy Pedro oznajmia mu, że Adolfo zajmie jego stanowisko, jeśli wygra wybory. Rozjuszony grozi swojemu rywalowi, że prędzej go zabije, niż pozwoli mu zasiąść na fotelu burmistrza.

Sandro wręcza Pedrowi dwa testamenty Benjamína Almontego wykradzione przez Fabiolę. José Luis tłumaczy się Alejandrowi, że kapitan Robledo odsunął go od sprawy i wyłączył z obowiązków w marynarce. Zawiadamia go także, że wkrótce odzyska wolność i prosi, by podczas przesłuchania zeznał, że chciał zwrócić pieniądze Samuela, ale on postanowił je spalić. Pedro wpada w złości, gdy kapitan Robledo oznajmia mu, że Alejandro zostanie zwolniony z aresztu.

Odcinek 100

Alejandro prosi mecenasa Cerverę, żeby zajął się sprawą José Luisa, ale tak by ten o niczym się nie dowiedział. Dzieli się z nim także swoimi obawami, iż Fabiola i Sandro wymieniają z Pedrem informacje na jego temat. Prawnik mówi mu, że słusznie nie ufa Fabioli, albowiem dobrze ją zna i wie, że potrafi przysporzyć problemów. Rosario uspokaja ojca Anselma, że Alejandro nie żywi do niego urazy za historię z listem.

José Luis wmawia żonie, że otrzymał przepustkę i spędzą razem kilka najbliższych dni. Kobieta angażuje do pomocy przy organizowaniu ślubu Esmeraldy i Refugia. Graciela namawia Adolfa, żeby rozkochał w sobie Josefinę i uwolnił Dimitria od małżeństwa z brzydulą, bo ma wobec niego inne plany. Ezequiel oznajmia Gracieli, że pragnie poślubić Carlotę i proponuje, że zajmie się utrzymaniem ich obu. Graciela bez wahania przyjmuje od mężczyzny czek.

Alejandro opuszcza areszt. Montserrat i Rosario wychodzą po niego. Pedro zawiadamia Sandra i Fabiolę o uwolnieniu Alejandra. Nakazuje im schować z powrotem do sejfu Alejandra testamenty jego ojca – jeden prawdziwy i jeden fałszywy. Angélica i Amelia wręczają Esmeraldzie suknię ślubną i oznajmiają jej, że jeszcze tego samego dnia odbędzie się jej ślub z Refugio. Dziewczyna ze łzami w oczach okazuje im swoją wdzięczność.

Odcinek 101


Dimitrio uprzedza żonę, żeby się przyszykowała, bo zabiera ją na ślub Refugia. Graciela próbuje dokuczyć synowej i mówi jej, by nigdzie nie szła, bo tylko przyniesie wstyd Dimitriowi. Carlota podnosi Josefinę na duchu i proponuje jej swoją pomoc. Sandro umawia się z Gracielą w restauracji. Mężczyzna wytyka kobiecie, że jej syn doprowadził Josefinę i jej brata Tomása do bankructwa. Refugio złości się, gdy jeden z kolegów z marynarki naśmiewa się z zawodu jego żony. Ponieważ ten nie przestaje mu docinać, w końcu traci panowanie nad sobą i uderza złośliwca. José Luis musi interweniować. Montserrart i Alejandro cieszą się szczęściem Angéliki i José Luisa. Montserrart przyznaje, że jest jej przykro, że Angélica nie wie, że jej mąż został wydalony z szeregów marynarki.

Odcinek 102

Angélica prosi Montserrat, żeby złożyła jej wizytę, bo ma jej coś ważnego do powiedzenia. Podczas wesela Josefina nakrywa męża na pocałunku z Virginią. Dimitrio próbuje się tłumaczyć, ale ona nie chce go słuchać i zapowiada, że mu tego nie wybaczy. José Luis i Angélica opuszczają przyjęcie. Angélica żałuje, że nie zatańczyła z mężem i obawia się, że przed śmiercią nie zdąży zrobić wszystkiego, co zaplanowała.

Montserrat i Alejandro rozmawiają na temat tego, co zrobił Dimitrio. Oboje łudzą się, że to Virginia pocałowała Dimitria, a nie na odwrót, i że Josefina wybaczy mężowi. Następnego dnia Graciela próbuje dowiedzieć się od Josefiny, co zaszło między nią a Dimitriem. Alejandro wyznaje matce, że nie może wyzbyć się zazdrości o José Luisa. Víctor zawiadamia Alejandra o pożarze w gabinecie mecenasa Cervery. Montserrat przychodzi na umówione spotkanie z Angélicą do jej domu. Drzwi otwiera jej José Luis…

Odcinek 103

Alejandro dowiaduje się od Víctora, że mecenas Cervera zginął w pożarze, a wraz z nim przepadły wszystkie dokumenty. José Luis nie dopuszcza Montserrat do Angéliki. Czyni jej wyrzuty, że wymyśla preteksty, by się z nim widywać. Montserrat broni się, a przed wyjściem prosi go, żeby przekazał żonie, że oczekuje jej w swoim domu.

Fabiola odwiedza Angélikę, żeby powspominać dawne czasy. Umierająca kobieta prosi przyjaciółkę, by zadbała o José Luisa, gdy jej już zabraknie. Adolfo składa wizytę Josefinie i przynosi jej różę. Kobieta odkrywa, że to nie mąż, a jego przyjaciel każdego dnia obdarowywał ją pachnącym kwiatem na dowód swojej miłości. Alejandro prosi Montserrat, żeby towarzyszyła mu, gdy będzie składał kondolencje rodzinie zmarłego prawnika.

Pedro poleca Ezequielowi wypytać ojca Anselma o list pożegnalny Joaquína. Ksiądz zapiera się, że nie zdążył zapoznać się z jego treścią. Sandro wykorzystuje okazję i zasypuje go pytaniami o pochodzenie Alejandra. Amelia uprzedza Prudencię, że lekarz daje Angélice nie więcej niż kilka dni życia. Angélica wyznaje matce chrzestnej w sekrecie, że kupiła na własność bar, w którym tańczyła Esmeralda. Pedro informuje ojca Anselma o śmierci mecenasa Cervery. Podkreśla także, że ksiądz jest jedynym żywym świadkiem podpisania ostatniej woli Benjamína Almontego.

Odcinek 104

José Luis przychodzi do domu Esmeraldy i Refugia, żeby ulżyć sobie w cierpieniu, jakie dostarcza mu widok umierającej żony. Wyznaje, że kiedy stracił Montserrat, żył nadzieją, że w końcu ją odnajdzie i odbierze Alejandrowi, ale z Angélicą jest inaczej. Ezequiel i Carlota ogłaszają swój ślub. Montserrat i Alejandro składają im gratulacje. Dziewcznya podpowiada ciotce, żeby nie spieszyła się z decyzją, ale ona odpowiada, że w jej wieku nie ma już na co czekać.

Josefina wyprowadza się od męża i dogaduje się z bratem. Chce czym prędzej opuścić Agua Azul, bo ma dość bycia niedocenianą i szkalowaną za swoją urodę. Nadia oznajmia Montserrat, że nie zamierza urodzić dziecka Víctora i zdecydowała się na aborcję. Pedro rozkazuje Adolfowi zabić ojca Anselmo i nie obchodzą go jego kontrargumenty. Żąda także zobaczyć dowód, iż go nie oszukał. Dimitrio szuka Josefiny w jej domu, ale służąca nie chce go wpuścić. Tomás wychodzi do szwagra, by powiedzieć mu, że Josefina nie chce go widzieć i wyjeżdża z miasta.

Odcinek 105

Macario zabiera ojca Anselmo do swojego domu. Zwierza mu się, że chce poślubić Domingę, jak tylko odłoży trochę pieniędzy, a gdy już to zrobi, zamierza poprosić Alejandra, żeby pozwolił im wrócić na hacjendę. Adolfo przychodzi do księdza i chce go zabrać do miejsca, w którym ukrył Maríę. Wyjaśnia mu, że dziewczyna została mocno pobita przez Pedra, gdy ten usiłował zmusić ją do wydania listu pożegnalnego Joaquína, jedynego dowodu niewinności Alejandra.

Víctor zazdrości Alejandrowi szczęścia u boku żony i córki, i wyznaje, że planuje zabrać Nadię z dala od Pedra, by mogli rozpocząć nowe życie razem. Montserrat towarzyszy Nadii podczas wyjazdu do stolicy. Tuż przed zabiegiem podejmuje desperacką próbę odwiedzenia przyjaciółki od zamiaru dokonania aborcji.

Ojciec Anselmo domyśla się, że Adolfo go okłamał. Wtedy ten sięga po pistolet i mierzy z niego do księdza. Graciela mówi Carlocie, że Josefina przez cały czas ich okłamywała, albowiem róże, które otrzymała każdego dnia, nie były prezentem od Dimitria tylko od Adolfa. Nazywa dziewczynę hipokrytką oraz wyraża nadzieję, że jej syn przejrzy na oczy i ją zostawi.

Odcinek 106

Adolfo zanosi Pedrowi pudełko z dowodem wykonanego rozkazu zabicia ojca Anselma. Mężczyzna reaguje z obrzydzeniem na jego zwartość i dodaje, że sygnet zdjęty z jego palca w zupełności by go przekonał. Nadia wyznaje Víctorowi, że jest w ciąży i chciała dokonać aborcji. On złości się, że podjęła tak ważną decyzję bez uprzedniego zapytania go o zdanie. Nadia wyjaśnia mu swoje powody i prosi, by więcej się nie spotykali.

Sandro dzieli się z Pedrem swoimi obawami w sprawie podważenia testamentu Benjamína Almontego. Burmistrz zapewnia, że ma nad wszystkim kontrolę, a przy okazji przedstawia Adolfa, swoją prawą rękę, i mówi, że wiąże z nim wielkie nadzieje. Dimitrio cierpliwie wyczekuje Josefiny, żeby wyjaśnić jej, co naprawdę zdarzyło się podczas ślubu Refugia i Esmeraldy. Tomás uprzedza siostrę, zanim do niego wyjdzie, by nie dała się oszukać kłamstwom męża.

Pedro spotyka się z zaprzyjaźnionym sędzią, by omówić z nim sprawę Alejandra. Insynuuje, że ten jest oszustem i opowiada mu historię jego matki, byłej więźniarki, skazanej za popełnienie zabójstwa. Wyjaśnia mu, że kobieta zabiła swojego kochanka, Jacinta, po tym jak Benjamín dowiedział się o ich romansie.

Odcinek 107

Josefina pojmuje, że jej prawdziwym problemem była samoakceptacja. Po tym jak mąż wyznał jej miłość, zapłakana wraca do domu i prosi brata, by oddał jej pieniądze, bo chce odbyć samotną podróż. Montserrat i Alejandro przychodzą pożegnać się z Angéliką. Ona przyjmuje ich w swojej sypialni i prosi, żeby przestali żywić urazę do José Luisa, który ostatecznie chce im tylko pomoc. Dimitrio wspomina jak wyparł się przed Virginią i Amelii miłości do Josefiny.

Víctor wyznaje Macario, że Nadia spodziewa się jego dziecka oraz że planują wspólną ucieczkę z Agua Azul, w tajemnicy przed Pedrem. Po powrocie do domu Alejandro i Montserrat dowiadują się od Domingi, że Rosario została zabrana do sądu w celu złożenia zeznań. Kobieta nie potrafi udzielić im więcej szczegółów. Alejandro przychodzi do sądu z zamiarem zabrania matki, ale z polecenia Pedra Mediny sędzia nie dopuszcza go do śledztwa. Alejandro zwraca się bezpośrednio do Pedra z pytaniem o to, dlaczego tak mocno go nienawidzi, ale ten unika odpowiedzi. Angélica prosi José Luisa o ostatni pocałunek i umiera w jego ramionach.

Odcinek 108

Angélica kona w ramionach męża. José Luis rozpacza nad ciałem zmarłej żony i wspomina ich wspólnie spędzone chwile. Następnie opuszcza sypialnię, by poinformować rodzinę Angéliki o jej śmierci. Amelia przysięga sobie, że usunie Montserrat z życia José Luisa.

Rosario jest przesłuchiwana przez zaprzyjaźnionego sędziego Pedra Mediny w sprawie pokrewieństwa jej syna Alejandra z Benjamínem Almonte. Adolfo uprzedza Ezequiela o planach Pedra. Alejandro zabiera matkę do domu, a następnie otwiera sejf, by wyciągnąć z niego testament ojca, w którym ten mianował go jedynym spadkobiercą swojej fortuny.

Tomás wręcza Gracieli czek na obiecaną sumę, jaką zgodził się zapłacić w zamian za pomoc w rozdzieleniu Josefiny z jej mężem. Dimitrio nakrywa ich i doznaje szoku. Najpierw czyni wyrzuty matce, a później zwraca się z pretensjami do szwagra. Na odchodne wymierza mu cios pięścią w twarz.

Odcinek 109

Kapitan Robledo mówi Prudencii, że nie może bardziej pomóc José Luisowi ponad to, że opóźnił jego aresztowanie, by mógł pożegnać żonę. Pedro uderza Víctora, gdy ten wtrąca się do jego kłótni z żoną. Następnie zakazuje Nadii widywać się z kochankiem i proponuje, że znajdzie innego mężczyznę, który ją zapłodni. Fabiola przychodzi na czuwanie przy zmarłej Angélice, by złożyć kondolencję jej mężowi.

Graciela odwiedza José Luisa z zamiarem wypytania go o swoją przyszłość. On prosi kobietę, by uszanowała jego żałobę i cierpliwie czekała na jego odpowiedź. Następnie wsiada na łódkę, wynajętą przez Esmerladę i Refugio, i wypływa w morze, by spełnić ostatnią wolę Angéliki o wysypaniu jej prochów do wody. Esmeralda proponuje mu, żeby skorzystał z okazji i uciekł, ale on odmawia. Po powrocie kapitan Robledo i jego ludzie czekają na niego z nakazem aresztowania.

Odcinek 110

Ezequiel zakrada się do gabinetu Pedra i znajduje na jego komputerze nagranie wideo ze sceną stosunku jego żony i jej kochanka. Chwilę później pojawia się Pedro i obaj mężczyźni mierzą do siebie z broni. Dimitrio i Montserrat proszą matkę, żeby uprzedziła Sandra o planach Pedra i Fabioli. Graciela zgadza się im pomóc, choć sama podważa wiarygodność słów Rosario o prawdziwym pochodzeniu Alejandra.

Refugio odwiedza José Luisa w więzieniu. Graciela umawia się z Sandrem w restauracji. Podczas spotkania daje mężczyźnie jasno do zrozumienia, że nie pozwoli ograbić córki i zięcia z majątku. Sandro przekonuje się, że pogłoski o tym, że Graciela wykorzystuje swoje dzieci dla własnych korzyści są prawdziwe i mówi jej to prosto w twarz. Graciela obraża się i ostrzega Sandra, żeby uważał na słowa, bo zyska w niej niebezpiecznego wroga.

Odcinek 111

Żołnierze marynarki naśmiewają się z Refugio, mówiąc obraźliwe komentarze o jego żonie. Jeden z nich pyta go, ile pieniędzy potrzebuje, żeby wykupić usługi Esmeraldy. Refugio nie potrafi się dłużej opanować i wszczyna jatkę. Víctor tęskni za Nadią i szuka sposobu na spotkanie z nią. Pedro pojawia się na inauguracji „La Escondida” i chce się dosiąść do stołu, przy którym siedzi Alejandro, ale ten odmawia mu miejsca.

Nadia prosi Adolfa o pomoc w ucieczce. On załamuje ręce i wyjaśnia jej, że Pedro polecił zainstalować kamery, żeby mieć ją pod stałą kontrolą. Kobiecie udaje się skontaktować z Montserrat. Zdesperowana wyznaje przyjaciółce, że znalazła się w pułapce zastawionej przez męża, który przez cały czas ją inwigilował, także podczas rozmów i spotkań z Víctorem. Montserrat obiecuje, że zorganizuje pomoc. María pojawia się na scenie w „La Escondida”, w zastępstwie za inną tancerkę, i próbuje zwabić Alejandra zmysłowym tańcem…

Odcinek 112

Montserrat przyjeżdża do domu Nadii. Adolfo umożliwia jej wejście do środka. Nadia wita przyjaciółkę serdecznym uściskiem, choć przeraża ją myśl, że Pedro może w każdej chwili wejść i je zaskoczyć. Razem z Montserrat próbują uśpić strażników kawą z domieszką środków nasennych. Víctor odkrywa ich zamiary i zatrzymuje Montserrat, mierząc do niej z pistoletu. Nadia powstrzymuje go i wszczyna awanturę. Montserrat wykorzystuje chwilę nieuwagi Pedra i uderza mężczyznę w tył głowy. Następnie wzywa na pomoc Alejandra. Ten rozkazuje im odejść, a sam zostaje w domu Pedra i czeka aż ten odzyska przytomność, by się z nim rozmówić.

Nadia i Montserrat odkrywają, w jaki sposób Pedro zdobywał informacje, żeby zaszkodzić Alejandrowi. Pedro chce się zemścić na Alejandrze i zwraca się do Graceli z prośbą, by zeznawała w sądzie przeciwko zięciowi. Kiedy ona odmawia, powołując się na dobro córki, grozi że ją też wsadzi do więzienia oraz przypomina jej, że ma wobec niego niespłacony dług.

Jeden z żołnierzy chwali się przed Refugiem, że jako pierwszy wsunął banknot na pięćdziesiąt pesos w biust jego żony. Ten wpada w złość i uderza kompana. Obecny z nim Dimitrio włącza się do bójki. Graciela podważa zeznania Rosario o porywczym charakterze Benjamína i oświadcza, że wobec niej zawsze zachowywał się jak na dżentelmena przystało. Dodaje również, że jej kochanek mógł zostać otruty i, podpuszczana przez Pedra, wskazuje Alejandra jako potencjalnego winowajcę.

Odcinek 113

Nadia i Víctor opuszczają dom Alejandra. Pedro domaga się od Adolfa zwrotu testamentu Benjamína. Chłopak odmawia i wyjaśnia, że to jego jedyna gwarancja, że nic mu nie zrobi. Graciela proponuje Sandrowi połączenie sił, ale chce mieć swój udział w zyskach. María odwiedza José Luisa w więzieniu, żeby powiedzieć mu, że jego ukochana Montserrat naraziła się Pedrowi i tym razem nie będzie mógł jej ocalić. Montserrat pomaga Carlocie w wyborze sukni ślubnej.

José Luis dopytuje się Claudia o cenę, jaką musiałby zapłacić za jeden dzień wolności. Mężczyzna zgadza się wpuścić do celi Refugio na jego miejsce w zamian za sowitą zapłatę. Sędzia informuje Alejandra, że testament jaki złożył przed nim jest fałszywy. Chwilę później pojawia się Pedro, by oznajmić, że Benjamín został otruty, a badania DNA na ustalenie pokrewieństwa mężczyzny z Alejandrem dały wyniki negatywny.

Odcinek 114

Alejandro wraca do domu i mówi matce, że muszą uciekać, bo wyniki badań DNA wykazały, że nie jest synem Benjamína. W dodatku okazało się, że stary Almonte został otruty, a on jest głównym podejrzanym. José Luis przychodzi do Alejandra, żeby uprzedzić go o planach Pedra. Kiedy dowiaduje się o jego problemach, oferuje mu pomoc w zorganizowaniu ucieczki z Agua Azul.

Po powrocie na hacjendę Graciela informuje córkę, że jej mąż niebawem straci nazwisko i trafi z powrotem do więzienia, a jej małżeństwo zostanie anulowane. María kontynuuje swój plan pozbycia się rywalki i przez uchylone drzwi strzela do Montserrat prosto w pierś. Alejandro szuka ojca Anselma w jego domu. Kiedy nie zastaje go w środku i widzi, że wszystkie kury z zagrody pozdychały z głodu, domyśla się najgorszego.

Pedro uprzedza Víctora, że policja zmierza w jego kierunku z nakazem doprowadzenia Nadii z powrotem do męża, żywej lub martwej. Alejandro prosi ich, żeby zaczekali z ucieczką, aż przybędzie Montserrat, ale Víctor odmawia z obawy o Nadię i ostrzega przyjaciela, że jeśli natychmiast nie uciekną, wszyscy zginą…

Odcinek 115

Alejandro prosi Víctora, żeby pożyczył mu swój telefon, bo chce zadzwonić do José Luisa, żeby zapytać o Montserrat. Ten zgadza się spełnić jego prośbę dopiero, gdy znajdą się w powietrzu. Patrol policji próbuje zatrzymać awionetkę, którą uciekają Alejandro, Víctor i Nadia. Ezequiel strzela do wprawionej w ruch maszyny.

Alejandro dowiaduje się od Gracieli, że Montserrat jest umierająca. Teściowa obarcza go winą za stan córki i rozkazuje, by więcej nie wracał do Agua Azul. Chwilę później wewnątrz awionetki rozlega się alarm. Pilot uświadamia ich, że tracą wysokość…

Porucznik Renteria postanawia odwiedzić José Lusa w jego celi. Jest zdumiona, gdy zastaje w środku Refugia. Kapitan Robledo przyjeżdża do szpitala i spotyka José Luisa. Ten wyjaśnia mu, że dowiedział się o planowanym zamachu na życie Montserrat i podjął desperacką próbą ratunku. Pedro zawiadamia Fabiolę, że sędzia wyda wyrok o jaki zabiegali i wkrótce Alejandro zostanie aresztowany, a cały majątek Benjamína Almontego trafi w jej ręce.

Odcinek 116

Esmeralda nie pozwala Maríi na kolejny występ w „La escondida”. Ta zarzuca jej, że obleciał ją strach, że zwabi do siebie więcej klientów. Montserrat odzyskuje przytomność po operacji i myśli, że to José Luis do niej strzelał. Dimitrio wyprowadza ją z błędu. Montserrat i Rosario dowiadują się, że Alejandro zginął w wypadku lotniczym razem z Víctorem i Nadią. Adolfo dowiaduje się o śmierci siostry i przekazuje wiadomość Maríi. Pedro cieszy się ze śmierci żony, choć próbuje to ukryć pod miną zatroskanego męża.

Mija kilka miesięcy. Admirał Robledo mówi José Luisowi, że wydał rozkaz zakończenia poszukiwań ciał Alejandra i pozostałych pasażerów awionetki, bo uznał, że te spoczywają już na dnie morza. José Luis prosi go o pomoc w odzyskaniu pieniędzy, jakie dostał od Montserrat, by mógł je zwrócić. Dzięki nim ona mogłaby kupić sobie dom i rozpocząć własną działalność.

Amelia odczytuje sfałszowany list Joaquína, w którym ten wydaje Alejandra – rzekomo swojego jedynego wspólnika. Kobieta szuka Pedra, żeby poskarżyć mu się, że zaufała mężczyźnie, który był nikim, a do tego okrył hańbą jej nazwisko. Pedro pociesza ją i insynuuje, że wyszła za mąż za niewłaściwego człowieka.

Odcinek 117

Fabiola rozpacza z powodu śmierci Alejandra. Sandro radzi jej odstawić na bok sentymenty, albowiem uważa, że to najlepsze, co mogło ją spotkać. W przeciwnym razie mogłaby nigdy nie dostać spadku po Benjamínie.

Refugio namawia José Luisa, żeby wykorzystał nadarzającą się okazję i odzyskał Montserrat. Graciela prosi Carlotę o pieniądze na swoje utrzymanie. Szwagierka nagabywa ją do poszukania pracy i odmawia udzielić jej pożyczkę, pod warunkiem, że sprzeda jej swój dom. Dimitrio informuje Montserrat, że José Luis wychodzi na wolność.

Refugio prosi Esmeraldę, żeby odebrała José Luisa z więzienia, bo jego wzywają służbowe obowiązki. Macario i Dominga okazują wdzięczność Montserrat za to, że pomogła im po śmierci Alejandra. Esmeralda skarży się Zulemie, że czuje się gruba z powodu ciąży i chciałaby już urodzić, chociaż do rozwiązani zostały jeszcze trzy miesiące. Fabiola zapowiada Amelii, że spełni ostatnie życzenie jej córki i zaopiekuje się José Luisem…

Odcinek 118

Graciela żąda od Fabioli połowę spadku po Benjamínie w ramach zapłaty za pomoc w obaleniu jego testamentu. Fabiola odpowiada, że prosi o zbyt wiele i nie daje jej ani jednego peso. José Luis opuszca więzienie i jego pierwszym życzeniem po wyjściu na wolność jest zobaczenie się z Montserrat.

Carlota gratuluje Amelii z powodu udanego przyjęcia z okazji mianowania Pedra nowym gubernatorem Agua Azul. Kobieta chwali desery przygotowane przez Montserrat i mówi, że współczuje jej, że była żoną takiego łotra jak Alejandro. Esmeralda pomaga José Luisowi w wyborze ubrania, żeby mógł zaimponować Montserrat swoim wyglądem.

Refugio, Dimitrio i Mónica przygotowują dla José Luisa przyjęcie powitalne. Montserrat zamierza spotkać się z José Luisem i tłumaczy Rosario, że chce wyjaśnić z nim sprawy z przeszłości. Ona przestrzega ją, by dla własnego dobra trzymała się od niego z daleka. Montserrat idzie do kawiarni, gdzie wkrótce zjawia się José Luis.

Odcinek 119

Fabiola przychodzi do domu Refugia, żeby przywitać José Luisa. Wkrótce zjawia się tam także admirał Robledo. José Luis wraca do domu, w którym mieszkał razem z Angéliką. Widok starych mebli, teraz przykrytych prześcieradłami, oraz fotografie zmarłej żony przywołują w jego pamięci wspomnienia, które wprawiają go w smutek.

Macario pyta Domingę, czy dobrze zrobił, że powiedział Montserrat, że Alejandro ufał José Luisowi na tyle, że powierzył jej doprowadenie jej do miejsca spotkania, z którego mieli razem uciec. Carlota namawia Montserrat, żeby dała Jose Luisowi i sobie szansę. Montserrat uważa, że w ten sposób zdradziłaby męża. José Luis składa wizytę Gracieli z zamiarem poproszenia jej, by przeszkadzała mu w odzyskaniu Montserrat.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 listopad 2015         0 Komentarzy · 51 Czytań · Drukuj
 
Strona 1 z 467 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Najlepsza z emitowanych obecnie telenowel to?

Kotka

Santa Diabla

Sekret

Włoska narzeczona

Za głosem serca

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dolores
27.11.2015
Na anyfiles są dodawane odcinki "Seketu".

dolores
07.11.2015
Jedyna opcja to chomikuj bo tam wstawiają.

Beata
07.11.2015
no właśnie tam gdzie dawali ostatnio, teraz nie wstawiają

Wiola
07.11.2015
Nie wiem :/

dolores
05.11.2015
Wiecie może gdzie można obejrzeć "Sekret" w internecie?

dolores
23.10.2015
To był na szczęście błąd w druku bo już poprawili.

dolores
23.10.2015
No oby to była pomyłka bo tylko zrobią z siebie debili.

Wiola
23.10.2015
No to nieźle. Jeżeli puszczą od tego odcinka to się nieźle zbłaźnią, mam nadzieje że to tylko jakaś pomyłka w druku.

dolores
22.10.2015
"Włoska narzecona" nawet fajna w końcu Jessica Coch gra pozytywną postać ale szkoda , że tak krótko.

dolores
22.10.2015
Z tego co jest napisane w telemagazynie to "Sekret" będzie puszczany od 63 odcinka.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

13,402,514 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie