Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 842
Najnowszy Użytkownik: AnitaT
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
Odwiedź blog Anais Roue
553698_248249285318266_313458746_n.jpg
 
Drugi sezon "Zagadka hotelu Grand" od września w Jedynce
Premiery w Polsce
Dla wszystkich, którzy śledzili losy bohaterów serialu "Zagadka hotelu Grand" mamy dobrą wiadomość mianowicie od 11 września Jedynka wyemituje drugi sezon tej pasjonującej produkcji. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć w niedzielę o godzinie 16.00.

Dodał:  Wiola dnia 26 sierpień 2016         0 Komentarzy · 13 Czytań · Drukuj
 
 
"Po prostu Maria". Poznaj bohaterów nowej telenoweli
Telenowele


Już wkrótce na antenie TV 4 pojawi się nowa telenowela 'Po prostu Maria". Będzie to historia pełna niespodziewanych zwrotów akcji i gorącego uczucia. Czego jeszcze możemy spodziewać się w produkcji? Dowiedz się więcej!

"Po prostu Maria" od 5 września w TV 4 o godz. 17.

Fabuła serialu będzie skupiać się wokół Marii Flores (Claudia Álvarez). Dziewczyna mieszka w niewielkiej wiosce. Zrezygnowała z nauki, by pomóc ojcu w gospodarstwie i opiece nad rodzeństwem, któremu musiała zastąpić zmarłą matkę. Wszystko zmienia się, kiedy ojciec bierze udział w walkach kogutów, gdzie daje pod zastaw rękę własnej córki. Gdy wierzyciel jej ojca w zamian za umorzenie długu chce, by Maria została jego żoną, ta postanawia uciec do miasta. Koleżanka pomaga jej znaleźć pracę służącej. Niebawem Maria ulega czarowi zamożnego Alejandra (José Ron), nie dostrzegając zainteresowania ze strony Cristobala (Ferdinando Valencia), nauczyciela. Po nocy spędzonej z dziewczyną Alejandro zacznie jej jednak unikać nie wiedząc, że Maria spodziewa się jego dziecka. Dziewczyna stanie przed trudnymi wyzwaniami, lecz silny charakter nie pozwoli jej się poddać.

"Po prostu Maria" to remake serialu z 1989 r. Claudia Alvarez po raz pierwszy w swojej karierze zagra w serialu główna rolę. Natomiast dla Ferdinando Valencia to także będzie aktorska nowość, ponieważ dotychczas grywał czarne charaktery.

Maria Flores (Claudia Álvarez)

Skromna, ale równocześnie naiwna dziewczyna z małej wioski. Kiedy zostaje zmuszona do ucieczki z domu zatrudnia się jak sprzątaczka u bogatego państwa. Zbyt łatwo zakochuje się w Alejdro i zachodzi z nim w ciążę.

Alejandro Rivapalacio Landa (José Ron)

Przystojny i rozkapryszony dziedzic fortuny. Uwodzi Marię po czym ją porzuca.

Cristóbal Cervantes Núñez (Ferdinando Valencia)

Nauczyciel, który zakochuje się w Marii. Staje się jej najlepszym przyjacielem.

Crispina Jaramillo "Pina" (Michelle Ramaglia)

Najlepsza przyjaciółka Marii. Często flituje z mężczyznami, ale równocześnie szuka tego jedynego.

Adolfo Rivapalacios (Humberto Elizondo)

Ojciec Alejandra. Jest dyrektorem szpitala i chce, aby syn poszedł w jego ślady. Nie pozwala mu się spotykać z Marią.

Vanessa Rivapalacios

Przybrana siostra Alejandra. Jest zaszokowana, kiedy dowiaduje się, że est adoptowana. Idzie przez życie po trupach do celu. Uważa, że jej brat powinien spotykać się z dziewczyną na poziomie.

Felicitas Cervantes (Ana Martín)

Matka Cristobala. Posiada niezwykły talent kulinarny dlatego postanawia otworzyć restaurację. Radzi synowi, aby walczył o Marię.

Marcela Arriaga (Silvia Manriquez)

Wyrozumiała i szykowna szefowa Marii. Zbyt późno przekonuje się, że nie powinna ślepo ufać swojemu mężowi.

Fabián Garza (Miguel Martínez)

Jego pasją jest muzyka. Gra na gitarze i razem z bratem tworzy zespół. Pracuje w barze, gdzie lubi flirtować z dziewczynami.

Zenaida (Zaide Gutiérrez)

Matka Crispiny. Po śmierci matki Marii, przejmuje opiekę nad jej rodziną. Jest bardzo wierna indiańskim tradycjom.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 sierpień 2016         0 Komentarzy · 22 Czytań · Drukuj
 
 
Nowy serial „Po prostu Maria” – od 5 września w Czwórce
Premiery w Polsce


5 września Czwórka rozpocznie emisję nowego serialu „Po prostu Maria”, który będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17. Będzie to historia Marii, dumnej i dzielnej dziewczyny, która z górskiej wioski przenosi się do wielkiego miasta, gdzie przeżywa wielką miłość , choć cena jaką będzie musiała zapłacić za swoje szczęście niejednokrotnie okaże się wysoka.

Maria Flores Rios (Claudia Álvarez) jest śliczną i niewinną dziewczyną, która całe swe młode życie spędziła na ubogiej farmie w małej wiosce. Chociaż jest bystra i pracowita, zrezygnowała ze szkoły, całkowicie poświęcając się gospodarstwu i opiece nad młodszym rodzeństwem, któremu bardzo wcześnie musiała zastąpić zmarłą matkę.

Gdy wierzyciel jej ojca, w zamian za umorzenie długu, chce Marii za żonę, dziewczyna postanawia wyjechać do Mexico City, by uciec przed prymitywnym Isaurem i zarobić pieniądze dla siebie i rodziny. Pina (Michelle Ramaglia), koleżanka z rodzinnej wioski, pomaga jej znaleźć w mieście pracę służącej. Zaradna i twardo stąpająca po ziemi Pina stara się wspierać Marię w nowej sytuacji, w jakiej prostej i naiwnej dziewczynie nie od razu łatwo się odnaleźć. Kiedy zabiera ją na spacer, Maria wpada w oko w Alejandrowi Rivalpaciowi (José Ron), przystojnemu studentowi medycyny z bardzo bogatej rodziny, który wyszedł zabawić się z przyjaciółmi.’

Alejandro, którego bardziej niż nauka absorbują rozrywki i kobiety, jest zachwycony Marią – nigdy wcześniej nie spotkał takiej dziewczyny. Maria szybko ulega jego czarowi - zakochuje się po raz pierwszy w życiu i nie widzi poza nim świata, choć Pina przestrzega ją przed Alejandrem i ma dla niej lepszego kandydata. Jest nim Cristobal (Ferdinando Valencia), pełen pasji i idealizmu młody nauczyciel, który uczy także wieczorowo i z entuzjazmem proponuje Marii pomoc w nauce. Dziewczyna nie dostrzega jego zainteresowania, ale jest zdeterminowana by nadrobić zaległości w edukacji, choć każdą wolną chwilę od pracy najchętniej spędzałaby z ukochanym. Nie zdaje sobie sprawy, że Alejandro działa instynktownie i nie zastanawia się nad konsekwencjami swoich czynów, a nad jego głową zaczynają gromadzić się ciemne chmury.

Choć szczęście, którym się tak cieszy nie potrwa długo i Maria wkrótce stanie przed najtrudniejszymi życiowymi wyzwaniami, to jej silny charakter i wierność własnym zasadom nigdy nie pozwolą jej się poddać. Trudne przejścia nie pozostaną jednak bez wpływu na jej późniejsze życiowe wybory. ..

Czy prosta wiejska dziewczyna może odnieść sukces w wielkim mieście? Czy po wszystkim Marii uda się odzyskać wiarę w miłość? Czy zostawi za sobą przeszłość by stworzyć nowy związek? Czy kiedy stanie przed wyborem między dwoma mężczyznami będzie potrafiła rozpoznać tego właściwego?


ŹRÓDŁO: TV 4 - Czwórka
Dodał:  Wiola dnia 23 sierpień 2016         0 Komentarzy · 26 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Maite Perroni "Adicta"
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Maite Perroni "Adicta". 29 lipca miał swoją premierę teledysk do utworu. Ten niezwykle zmysłowy klip możecie obejrzeć powyżej.
Dodał:  Wiola dnia 12 sierpień 2016         0 Komentarzy · 89 Czytań · Drukuj
 
 
"Esmeralda": Wyrodna matka?
Notka


Pamiętna Graciela z „Esmeraldy” trafiła na pierwsze strony gazet, ponieważ nie chce płacić alimentów na syna.

Nie jest tajemnicą, że Nora Salinas nie ma szczęścia w miłości. Jej dwa małżeństwa zakończyły się rozwodami i procesami sądowymi.

Teraz aktorka musi również walczyć z łatką złej matki, która do niej przylgnęła.

Spór o dziecko

Gdy w 2004 roku Nora rozwiodła się z Miguelem Borbollą po 2 latach od małżeństwa, nic nie wskazywało na to, że wkroczą na wojenną ścieżkę.

Oboje deklarowali bowiem, że chcą utrzymać przyjazne relacje ze względu na dwuletniego synka José Miguela.

Jednak sielanka skończyła się, gdy w 2008 roku Miguel Borbolla oskarżył eksżonę o to, że kazała swoim ochroniarzom pobić go i grozić mu śmiercią.

W ten sposób chciała zmusić mężczyznę, by przekazał jej swój dom w Queretaro. Salinas odpierała te zarzuty, twierdząc, że jej były mąż kłamie. Niedługo potem związała się z Mauriciem Beckerem i w 2010 roku urodziła córkę. W tym samym czasie Miguel Borbolla, zmęczony tym, że Nora praktycznie uniemożliwiała mu kontakty z synem, wytoczył jej proces.

Sojusz eks

Sąd długo zastanawiał się, z kim powinien zamieszkać José Miguel. Po długich konsultacjach psychologicznych chłopiec trafił pod opiekę ojca. Zeznawał bowiem, że mama go zaniedbywała - często zostawiała go samego w domu, nie myśląc o tym, czy ma co jeść. W czasie trwania procesu Nora zerwała z drugim partnerem, oskarżając go o atak z nożem w ręku!

Znajomi pary twierdzili jednak, że to ona przyczyniła się do rozpadu małżeństwa, robiąc mu sceny zazdrości i grożąc samobójstwem, jeśli Mauricio ją zostawi. Niedługo po rozstaniu mężczyzna zaczął narzekać na to, że Salinas nie pozwala mu spotykać się z córeczką. Połączył swoje siły z Borbollą, zeznając w sądzie, że podczas jego wizyt Nora kazała synkowi ukrywać się przed ojcem, udając, że to element zabawy w chowanego.

Wbrew wyrokowi

Po wyprowadzce José Miguela Salinas zaczęła skarżyć się, że przez eksmęża nie może widywać się z synem. Ten jednak twierdził, że to aktorka nie interesuje się losem chłopca. Sytuacja zaogniła się, gdy Miguel wystąpił do sądu o alimenty na rzecz syna. Nora stwierdziła, że nie będzie opłacać ustalonej kwoty.

- Przez 10 lat nie dostawałam alimentów od pana Borbolli. Teraz, gdy chłopiec mieszka ze swoim tatą, mam mu płacić 30 procent mojej pensji. Zaskakuje mnie, że mężczyzna prosi kobietę o pieniądze na swoje wydatki. To przejaw kultu macho w Meksyku, że my, matki, mamy utrzymywać naszych byłych mężów - wyjaśniała w wywiadzie.

Potem, jak twierdzi Borbolla, zablokowała synowi jego konta na portalach społecznościowych.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 12 sierpień 2016         0 Komentarzy · 89 Czytań · Drukuj
 
 
Angie Cepeda: niezapomniana Luz Maria
Notka


"Luz Maria" i "Fiorella" to dwa seriale, które zapewniły pięknej Kolumbijce ogromną popularność w czasach, gdy telenowele w Polsce były najchętniej oglądanymi serialami. Dziś Angie Cepeda ma 42 lata i wcale się nie zmieniła. Zobaczcie.

Choć to telenowele zapewniły jej największą popularność, Angie Cepeda nie zrezygnowała z udziału w pełnometrażowych produkcjach. Aktorka systematycznie budowała swoją pozycję w rodzimym show-biznesie i starannie dobierała role.

Jej talent można podziwiać między innymi w takich produkcjach jak "Tajemna moc", "Miłość do wynajęcia", "Los nie ma ulubieńców". Konsekwentnie dobierany repertuar pozwolił Kolumbijce zaistnieć w Hollywood.

Angie Cepeda trafiła do Fabryki Snów i powoli pnie się w górę. Na swoim koncie ma udział w amerykańskim dramacie "Miłość w czasach zarazy" i "Wild Horses", w którym na ekranie partnerowali jej James Franco, Josh Hartnett i Robert Duvall. Udało się jej również trafić na plan hitowego serialu "Jane the Virgin". Obecnie pracuje na planie "2091".

Pamiętacie "Luz Marię" i "Fiorellę"? Odtwórczyni głównych ról Angie Cepeda wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał.


ŹRÓDŁO: film.onet.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 czerwiec 2016         0 Komentarzy · 392 Czytań · Drukuj
 
 
"Paulina": Gabriela Spanic walczy o swoje
Notka


Nie jest tajemnicą, że w ostatnim czasie Gabriela Spanic ("Paulina") daje się poznać bardziej jako bizneswoman, niż aktorka. W lutym 2015 roku wypuściła na rynek kolekcję biżuterii, w maju br. perfumy - oba pod nazwą "Amor Total", a obecnie przygotowuje się do wydania książki kucharskiej.

W styczniu media poinformowały, że przeżywająca kryzys Azteca zerwała, na rok przed jego wygaśnięciem, kontrakt z 42-letnią aktorką. Ta jednak postanowiła dochodzić sprawiedliwości w sądzie.

- Zerwano umowę ze mną nielegalnie. Dlaczego? Nigdy nie kaprysiłam, nie odmawiałam pracy. To, że przez prawie trzy lata nie grałam, wynikało z tego, że nie było dla mnie projektów - wyznała gwiazda w "TVyNovelas".

- Cieszyłam się, będąc częścią firmy. Moja telenowela "Emperatriz" została najlepiej sprzedającą się produkcją w historii Azteki. Odniosła megasukces. Tym bardziej nie rozumiem zachowania firmy. Jedyne, co teraz robię, to bronię swoich praw jako aktorka, kobieta i pracownik. Na moim miejscu każdy by tak postąpił. Jeśli szefowie Azteki nie wyrażą chęci zawarcia ugody - na co Gabriela jest otwarta - i przegrają na sali sądowej, będą musieli wypłacić swojej byłej gwieździe wielomilionowe odszkodowanie - dodała.

Miłość totalna

Wbrew pojawiającym się plotkom Gaby zapewnia, że aktualnie nie ma chłopaka.

- Jestem niezależną kobietą, która sama potrafi zadbać o siebie i nie potrzebuje do tego mężczyzny. Nadal wierzę w miłość, ale obecnie jedynym mężczyzną, od którego jestem zależna, jest mój syn Gabriel de Jesús. On mnie napędza, daje mi siłę i energię do życia - wyznaje. Ostatnio mówi się, że Gaby dostała już ofertę pracy od dwóch swoich byłych "domów" - Televisy oraz Telemundo.

Który wybierze?


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 19 czerwiec 2016         0 Komentarzy · 356 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Anahi „Amnesia”
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Anahi „Amnesia”, który promuje jej nową płytę „Inesperado”.
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2016         0 Komentarzy · 391 Czytań · Drukuj
 
 
"Zagadka hotelu Grand" odcinek 10. Cristina żyje! Dlaczego się ukrywała?
Z odcinka na odcinek


Wielkie emocje i niespodziewane zwroty akcji w 10. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand". Co się wydarzy? Sprawdźcie!

"ZAGADKA HOTELU GRAND" ODCINEK 10. W PIĄTEK, 17.06.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Nareszcie prawda wyjdzie na jaw! Julio (Yon González) dowie się, co stało się z jego siostrą Cristiną (Paula Prendes). Okaże się także, że rodzina Alarcón skrywa więcej mrocznych tajemnic, niż moło się wydawać...

W 10. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand" Julio ze zdumieniem odkrywa, że jego wybawicielką jest Cristina, którą uważał za zmarłą. Cristina mówi bratu, dlaczego musiała się ukrywać w domu Pascuala. Opowiada, jak w pokoju Diego (Pedro Alonso) znalazła list, który mógłby skompromitować Teresę Alarcón (Adriana Ozores) i pozbawić ją majątku. Mówi też, jak zamierzała go wykorzystać i co stanęło jej na przeszkodzie. Opowiada również o swoich intymnych relacjach z Diego. Później zjawia się potajemnie w hotelu, żeby odszukać list.

Tymczasem, Diego nadal przebywa w areszcie jako podejrzany o zamordowanie Cristiny. Pod jego nieobecność trzeba wybrać nowego dyrektora hotelu. Javier (Eloy Azorín) prosi matkę, żeby dała mu ostatnią szansę. Teresa zgadza się, lecz przezornie przydziela mu Alfreda (Fele Martínez) jako zastępcę. Alfredo jest oburzony i upokorzony. Belen (Mar a Larralde) choruje po wypiciu naparu z ruty, który był przeznaczony dla Cataliny. Próbuje poróżnić Andresa (Llorenç González) z matką. Catalina podsłuchuje rozmowę, z której dowiaduje się, że nie może ufać Belen.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2016         0 Komentarzy · 340 Czytań · Drukuj
 
 
Zmiana godziny emisji "Mojej nadziei"
Informację


Od 21 czerwca stacja TV 4 zmienia godzinę emisji telenoweli "Moja nadzieja" z godziny 16.00 na godzinę 17.00. Również powtórkowe odcinki zostają przesunięte na 11.00 rano.
Dodał:  Wiola dnia 18 czerwiec 2016         0 Komentarzy · 377 Czytań · Drukuj
 
 
"Moje serce bije dla Loli" odcinek 22. Debora złapie Andreasa na dziecko!?
Z odcinka na odcinek


W serialu "Moje serce bije dla Loli" robi się coraz ciekawiej. Po tym, jak Debora dowiedziała się, że mieszkają z Andrasem tuż obok domu Loli, wpada w szał. Co zrobi, by zatrzymać przy sobie ukochanego?

"MOJE SERCE BIJE DLA LOLI" ODCINEK 22. W CZWARTEK, 16.06.2016, O GODZ. 14:00, W TV PULS!

Debora dowiaduje się, że Andreas kupił dom tuż obok posiadłości Diogenesa - obecnego męża Loli. Kobieta wpada w szał, jest pewna, że jej ukochany będzie próbował teraz wrócić do swojej wielkiej miłości. Żona Andreasa nie wie jak pozbyć się odwiecznej konkurentki, ale z pomocą przychodzi jej przyjaciółka - Vicky.

Kobieta radzi jej, by szybko zaszła w ciążę z Andreasem, bo to jedyny sposób na zatrzymanie ukochanego przy sobie. Poleca również, żeby nie informowała go o swoich planach, a Andreas dowiedział się o wszystkim, kiedy faktycznie będzie już nosiła jego dziecko. Tymczasem Etelvina wyznaje Andresowi, że Lola nigdy nie zbliżyła się z Diogenesem, a jeśli spodziewa się dziecka, to on będzie jego ojcem…

Czy Deborze uda się złapać Andreasa na dziecko?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 czerwiec 2016         0 Komentarzy · 368 Czytań · Drukuj
 
Strona 1 z 482 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twoja ulubiona telenowela z obecnie emitowanych to:

Odmienić los

Oblicza miłości

Moja nadzieja

Zranione uczucia

Włoska narzeczona

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

mercclassic
26.08.2016
a od kiedy?

Natasia128
22.08.2016
Sekret wraca do TV Puls

Natasia128
18.08.2016
Simplemente Maria od 5 Września w TV4

Mayte
17.07.2016
Co się dzieje ? Nie ma nic nowego . 😥Wogóle podoba mi się Teledysk Anahi 😘.

Wiola
16.05.2016
Niestety nie wiem :/

Mayte
14.05.2016
Ale na internecie bo nie dam rady oglądać w telewizji?

Wiola
09.05.2016
Soy Luna od 16 maja o godz. 18:00 na kanale Disney Channel

Mayte
08.05.2016
A ten nowy film z Tini będzie w lipcu w polskich kinach ?? I gdzie na necie mogę darmowo obejrzeć soy luna ? Proszę o odpowiedz

Wiola
14.04.2016
poszukać innego źródła informacji...

Wiola
14.04.2016
dom, rodzinę dla których też muszę znaleźć czas. Myślę, że czytelnicy którzy są ze mną od dawna to rozumieją, Ty jesteś tu zaledwie miesiąc a już masz jakieś pretensje i roszczenia. Zawsze możesz posz

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

16,023,005 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie